22bet преглед и без кодови за бонус за депозит

0 Коментари

22BET Компанијата за обложување е основана од луѓе кои се страстни за обложување. Знаеме што треба да биде идеалната услуга од гледна точка на клиентот и се стремиме да ја обезбедиме за вас. На 22BET ќе најдете се што треба да понудат модерните обложување: најширок можен избор на пазари на кој било спорт, како и практични плаќања, брзи повлекувања, уникатна награда за лојални клиенти и многу повеќе.

Велики стари

Нашите коефициенти заслужуваат посебно споменување. Без разлика дали станува збор за врвен настан или нешто помалку конвенционално, секогаш ќе можете да поставите обложување со најдобро можно враќање на 22BET. Повеќе не треба да пребарувате наоколу за најдобри шанси, ќе најдете сè тука.

Една илјада и еден настан

Дали сакате да имате избор? 22BET Sportsbook нуди над настани 1,000 СЕКОЈ ДЕН. Може да се обложите на кој било спорт, од фудбал, тенис, кошарка и Хокеј на мраз до крикет, снукер, виткање и Формула 1. Покрај тоа, ќе најдете цела низа на невообичаени пазари во делот „Специјални облози“, кои опфаќаат политика, светски вести и познати личности. Со 22BET може да се обложите на веројатноста за завршување на светот или на децата на Кристијано Роналдо кои играат за Реал Мадрид или Манчестер Јунајтед! Поставете какви било облози што ги сакате со услуга со највисок квалитет.

ПОДДРШКА ПОДДРШКА ПОДДРШКА НА ПРОДАВНИЦИ

Тимот за поддршка на клиенти 22BET е тука за вас 24 часа на ден, 7 дена во неделата. Можете да го користите нашиот онлајн разговор на веб-страницата или да не контактирате преку е-пошта. Сите детали за контакт 22BET се наведени на страницата КОНТАКТИ. Среќни сме да ви помогнеме во секое време.

Широк избор на пазарот

22BET прифаќа сите типови облози - синглови, акумулатори, системи, ланци и многу повеќе. Во просек, има над 30 типови пазари за секој настан - од стандардните облози на победникот и изнесува до дополнителни облози за хендикеп, облози на број на карти во натпревар, настани што треба да се случат во игра, статистики за индивидуални играчи и многу повеќе .

ВАШАТА ИДЕАЛНА УСЛУГА

Ние нудиме брза регистрација, дарежливи бонуси шеми и ВИП награди, редовни промоции со награди и специјална валута за Бет Поинт, која можете да ја користите за да купите сувенири и бонуси во нашиот фан-шоп. 22Bet се стреми да биде компанија за обложување каде играчите се чувствуваат ангажирани и обложување е едноставна. Ги собравме сите најдобри карактеристики на едно место и ги исполнивме со нашата исклучителна услуга ориентирана кон клиенти.

НЕСТОП ПОБЕУВА

Нашите коефициенти заслужуваат посебно споменување. Без разлика дали станува збор за врвен настан или нешто помалку конвенционално, секогаш ќе можете да поставите обложување со најдобро можно враќање на 22BET. Повеќе не треба да пребарувате наоколу за најдобри шанси, ќе најдете сè тука.

ДЕПОЗИТИ И ПОВРЕДИ

22BET работи напорно за да бидете сигурни дека вашите плаќања се брзи и практични. Ние нудиме широк список на начини на депозит и повлекување процеси што е можно побрзо. Покрај тоа, сите трансакции се апсолутно безбедни и се заштитени со користење на повеќекрипција.

Поддршка за е-пошта:

ПОПОЛНИТЕТЕ ВО ФОРМАТА И НАШИТЕ КОЛАГИИ OUЕ КОНТАКТИРААТ КАКО 24 ЧАС

Партнер за плаќање: Masterpay LTD, 60 / 89 ул. Мир alалал, Баку, Азербејџан

1 ОПШТИ УСЛОВИ И ДЕФИНИЦИИ

Следниве правила за обложување кои се однесуваат на букмејкерот 22Bet (во понатамошниот текст Правила) го пропишуваат начинот на прифаќање облози, плаќање на добивки и решавање на спорови, како и специфичните карактеристики на одредени облози на одредени спортови. Овие правила ги уредуваат сите други односи помеѓу букмејкерот 22Bet и клиентот. Овие правила се применуваат на обложување на веб-страницата и во просториите за обложување на 22Bet.

Обложувам - е договор управувано од ризик за потенцијални добивки склучени меѓу клиентот и букмејкерот според утврдените правила, кога исполнувањето на таквиот договор е условено од настан чиј исход допрва треба да се утврди. Облозите се прифаќаат под условите што ги нуди букмејкерот.
Исходот - е резултат на настанот (настани) на кои е ставен облогот.
Клиент - е индивидуа која става облог со букмејкерот на исход.
Откажување на обложување - е исход на кој не е подмирен облогот и добивките не се плаќаат. Според Правилата, во случај на „откажување на облогот“, аранжманот помеѓу букмејкерот и клиентот се смета дека е неоклучен и уделот се враќа.
Редовно време - е времетраењето на натпреварот што е предмет на прописите на релевантниот спорт, вклучително и времето додадено од судијата. Редовното време не вклучува дополнително време, прекувремено работно време (и), престрелки во пенали итн.

Играј 22bet Казино сега !!

Без депозити 22Бет бонуси за казино:

Ако сте заинтересирани за постигнување екстра кеш играње на најдобрите слотови што може да ги понуди казино, ова е вид на можност 22Bet Casino не нуди. Може да добиете бонус за добредојде за вашиот прв депозит или да учествувате во неделната слот трка. За жал, овие две се единствените можности досега, но постои добра шанса 22Bet ќе направи некои додатоци.

на добредојдениот бонус е вообичаен 100% од депозитот износ. Она што е невообичаено е фактот дека може да достигне дури и 300 € - ова е многу дарежлив прв бонус дури и ако веќе сте навикнати на некои многу дарежливи. Бонусот треба да се исплати, се разбира, бидејќи не постои такво нешто како бесплатно сирење. Треба да го обложите износот што се бара како бонус x50 пати.

Неделната слот трка во казиното вклучува заработка на поени за облози на слотови - колку повеќе, толку повеќе ќе се искачите и поголема ќе биде вашата награда. Вкупниот награден фонд достапен во рамките на промоцијата е € 3,000 - многу за секој од играчите кои учествуваат во натпреварот. Наградата за готовина не треба да се плаќа - се чини дека има такво нешто како бесплатно сирење на крајот на краиштата.

22Bet бесплатни врти во казино

Бонусот за добредојде од 22Bet Casino не содржи бесплатни вртења.


22Бисен код за бонус во казино

Бидејќи казиното сака да го прави едноставно, не нуди никакви бонусни кодови како дел од понудата за добредојде.


Како да ги побарате вашите бонуси 22Bet Casino:

 1. Пријавете се со 22Bet Casino
 2. Кликнете на Прифати.
 3. Направете депозит во 22Bet Casino (За бонуси означени со „Без депозит“ не треба да направите депозит)
 4. 22Bet Casino тогаш ќе ве награди со бонус (Добредојдовте бонус е само за нови играчи).

Условите и условите на бонусите се разликуваат помеѓу различни казина и може да се променат со текот на времето и помеѓу различните земји, така што е важно да се споредат различните понуди и да се прочита T&C за 22Bet Casino пред да се најавите.

Вие имате право само да учествувате ако имате најмалку осумнаесет години (18) години или правно старост, како што е утврдено со законите на земјата во која живеете (кое и да е повисоко); во овој поглед, компанијата сака да го сврти вашето внимание на фактот дека малолетничкото коцкање е навреда.

22 Bet Bet Casino Bonus 1

Добредојдовте БОНУС ДО 9,000 ЕУР + 22 ПОДВИДНИ ПОДНИЦИ ЗА СПОРТСКИ ПОБЕДНИЦИ Направете го првиот депозит и добијте 100% бонус до 9,000 евра и 22 Поени за обложување

СОВРШИОТ ПОЧЕТНА СО 22BET - ПРВИОТ ДОЗИТИВЕН БОНУС ЗА СПОРТСКО ПОБЕДУВАЕ

 • Регистрирајте се со 22Bet.
 • Пополнете ги сите потребни полиња во Мојата сметка.
 • Направете депозит од најмалку 1 ЕУР / УСД.
 • Добијте 100% бонус до 9,000 EUR + 22 поени за обложување за обложување.
 • Бонусот ќе се кредитира на вашата сметка автоматски откако ќе се изврши депозитот.

Правила и услови

 • Само еден 100% бонус за прв депозит по клиент
 • За да го добијат бонусот, клиентите мора да депонираат минимум 1 ЕУР / 1 УСД итн.
 • Максималниот износ на бонус е 9,000 ЕУР за спортско обложување и 25,000 ЕУР за казиното.
 • Бонусот ќе се кредитира на сметката на клиентот автоматски откако ќе се изврши првиот депозит, освен ако не е обележано полето „Не сакам бонуси“.
 • Пред да направите депозит, клиентот мора да избере сметка за бонус каде ќе се кредитира бонусот.
 • Откако ќе се кредитираат, бонусот не може да се пренесе помеѓу сметките за бонуси.
 • Повлекувањето на средствата од сметката на клиентот ќе биде можно само откако ќе се откупи бонусот (платен).
 • Ако бонусот му се припише на сметката за бонуси за спортско обложување, условот за обложување ќе биде 5x износот на бонусот во облозите на акумулаторот. Секој облог на акумулаторот мора да содржи најмалку три селекции. Најмалку три селекции во секој акумулатор мора да имаат шанси од 1.40 или поголема.
 • Бонусот се смета дека е платен само откако ќе се намируваат сите облози за одредената сума.
 • Ако бонусот му е припишан на сметката за бонуси на казино на клиентот, услов за обложување е 50x износот на бонусот.
 • Кога вложувате бонус во казино, уделот не смее да надмине 5 EUR / 5 УСД.
 • Секој вид игра нуди различен придонес кон барањето за бонус за обложување: Табела игри - Baccarat, Блек Џек, Здраво-Lo - 5% (со исклучок на игри со дилери во живо); Видео покер - 5%; рулет, Покер - 5% (со исклучок на игри со дилери во живо); Слоти - 100% (со исклучок на игрите наведени во ставот 14).
 • Следниве игри се исклучени од понудата за бонуси: д-р ekекил и г-дин Хајд, Среќен риболов, Биг Бенг, Темниот витез, The Dark Knight, крева, Отфрлено Кралство, Бикини партија, Дрво на среќата, Дивиот Ориент, Змеј танц, На Wish Master, Скруџ, Тајната на камењата, Љубовта на Ѓаволот, Шампион на патеката, Робин Худ, Tomb Raider 2 и Замокот Градител. Класични слотови: крвопролевање, Кралевите на Чикаго, Џекпот 6000 и Мега Џокер, Добро девојче-лошо девојче, Сафари Сем, На Копа, По паѓа ноќта, Слотови Ангели, 7th рајот, Нед и неговите пријатели, Вистински илузии, Грешни градски ноќи, Whospunit Плус, Вистинската Шериф, Шеќер Поп Плус, Кутре љубов Плус, Simsalabim, Циганска Роза. Сите игри со дилери во живо се исклучени од понудата за бонус.
 • Забрането е одложување на какви било игри за бонуси, вклучително и бесплатни вртења и круга на бонуси, за подоцна кога не остануваат повеќе услови за обложување и / или да се прават депозити кога сеуште се достапни бесплатни вртења или рунди за бонуси. Во такви случаи, се смета дека клиентот прифатил дека добиените добивки ќе бидат откажани.
 • Сите видови на бонуси се оневозможени за BTC, BCH, DOGE и LTC без исклучок.
 • Бонусот мора да се изврши во рок од 7 дена.
 • Откако ќе се обратат, преостанатите средства за бонус се префрлаат на главната сметка на клиентот, не надминувајќи го износот на бонусот.
 • Сите бонуси и добивки ќе бидат отстранети откако ќе истече бонусот.
 • Понудата не е валидна во врска со какви било други промоции или специјални понуди.
 • Ако компанијата се сомнева дека клиент за злоупотреба на бонусот, фаул игра и / или учество во стратегии за кои компанијата според своја дискреција смета дека е злоупотреба, 22Bet го задржува правото да примени посебни барања за обложување за такви клиенти, вклучително и откажување на бонусот, без какво било објаснување.
 • Бонусот може да се откаже во кое било време без претходна најава, но само пред износот на бонусот да се плати или повлече. Во случај на спор, одлуката на компанијата се смета за конечна и обврзувачка.
 • Бонусот се смета дека е платен ако остатокот од сметката на клиентот е помал од минималниот удел (во валутата на сметката на клиентот) или ако барањето за обложување е исполнето во целост.
 • Повлекувањето од сметката на клиентот не е достапно сè додека не се исполнат барањата за обложување.
 • Бонусот ќе се додели само откако ќе се уплати депозит на сметката на клиентот. Ако депозитот се повлече пред да се кредитира бонусот, компанијата го задржува правото да го задржи бонусот.
 • Дозволен е само еден бонус по клиент, семејство, на адреса, на заеднички компјутер и заедничка ИП-адреса и за сите детали за сметката, вклучувајќи адреса на е-пошта, детали за банкарска сметка, информации за кредитни картички и број на сметка на систем за плаќање. Секоја злоупотреба на оваа понуда за бонуси ќе доведе до откажување на бонусот и сите добивки од бонусите или до затворање на сметката.
 • Клиентот мора да достави документи за лична карта, кога е потребно, за да го потврди нивниот идентитет (КВС). Неисполнување на овие документи доколку се побара, ќе резултира во бенефит и загуби на добивката. Компанијата го задржува правото, во кое било време, да побара клиентот да обезбеди фотографски докази за нивна лична карта (лицето на клиентот мора да биде јасно видливо на фотографијата) или да се подложува на идентификација преку телефон.
 • 22Bet има право да замрзне средства и да ја затвори сметката на клиентот доколку се откриени измамни активности или перење пари.
 • Понудата е достапна само за клиенти со една корисничка сметка.
 • 22Bet има право да ги измени условите на понудата, да ја откаже или обнови понудата или да одбие да дозволи учество во кое било време без претходна најава.

Играј 22bet Казино сега !!

22 Bet Bet Casino Bonus 2

FRIDAY RELOAD SPORTSBOOK BONUSПоставете го вашиот баланс на спортско обложување со бонус до 8,000 ЕУР! Направете депозит во петок за да добиете 100% бонус до 8,000 евра и учествувајте во нашата Промоција Петок во Петок

ПЕТОК ПОВТОРНИ БОНУС ЗА СПОРТСКО ПОСТАВУВАЕ

 • Направете депозит од најмалку 1 ЕУР / УСД во петок
 • Добијте 100% бонус до 8,000 EUR за обложување

Правила и услови

 • Клиентите можат да побараат само еден 100% бонус до 8,000 EUR во петок
 • Бонусот ќе се кредитира на сметката на клиентот автоматски откако ќе се изврши квалификуван депозит, освен ако не е означена рубриката „Не сакам бонуси“.
 • За да ги повлечете средствата од сметката на клиентот, бонусот мора да се изврши 3x во обложувалници за акумулатори во рок од 24 часа од денот кога ќе се кредитира бонусот. Секој облог на акумулаторот мора да содржи три или повеќе селекции. Најмалку три селекции во секој акумулатор мора да имаат коефициент најмалку 1.40.
 • Ако клиентот се повлече пред да се изврши депозит, бонусот „Friday Reload“ нема да се смета на сметката на клиентот.
 • Ако бонусот не се исплати во рок од 24 часа по кредитирање, тој ќе се смета за неважечки и сите добивки од бонусот ќе бидат откажани.
 • Бонусот може да се плаќа само на спортски настани.
 • Понудата не е валидна во врска со какви било други промоции или специјални понуди.
 • Ако компанијата се сомнева дека клиент за злоупотреба на бонусот, фаул игра и / или учество во стратегии за кои компанијата според своја дискреција смета дека е злоупотреба, 22Bet го задржува правото да примени посебни барања за обложување за такви клиенти, вклучително и откажување на бонусот, без какво било објаснување.
 • Бонусот може да се откаже во кое било време без претходна најава, но само пред износот на бонусот да се плати или повлече. Во случај на спор, одлуката на компанијата се смета за конечна и обврзувачка.
 • Платениот бонус ќе биде префрлен на вашата главна сметка. Овој бонус ќе биде еднаков на преостанатите средства за бонус и нема да го надмине износот на бонусот.
 • Бонусот се смета дека е платен ако остатокот од сметката на клиентот е помал од минималниот удел (во валутата на сметката на клиентот) или ако барањето за обложување е исполнето во целост.
 • Повратите облози не се сметаат во условот за обложување.
 • Повлекувањето од сметката на клиентот не е достапно сè додека не се исполнат барањата за обложување.
 • Само активни клиенти кои вршат дневни трансакции користејќи ја својата сметка, ги исполнуваат условите за оваа понуда.
 • Бонусот ќе се додели само откако ќе се уплати депозит на сметката на клиентот. Ако депозитот се повлече пред да се кредитира бонусот, компанијата го задржува правото да го задржи бонусот.
 • Дозволен е само еден бонус по клиент, семејство, на адреса, на заеднички компјутер и заедничка ИП-адреса и за сите детали за сметката, вклучувајќи адреса на е-пошта, детали за банкарска сметка, информации за кредитни картички и број на сметка на систем за плаќање. Секоја злоупотреба на оваа понуда за бонуси ќе доведе до откажување на бонусот и сите добивки од бонусите или до затворање на сметката.
 • Клиентот мора да достави документи за лична карта, кога е потребно, за да го потврди нивниот идентитет (КВС). Неисполнување на овие документи доколку се побара, ќе резултира во бенефит и загуби на добивката. Компанијата го задржува правото, во кое било време, да побара клиентот да обезбеди фотографски докази за нивна лична карта (лицето на клиентот мора да биде јасно видливо на фотографијата) или да се подложува на идентификација преку телефон.
 • 22Bet има право да замрзне средства и да ја затвори сметката на клиентот доколку се откриени измамни активности или перење пари.
 • Понудата е достапна само за клиенти со една корисничка сметка.
 • 22Bet има право да ги измени условите на понудата, да ја откаже или обнови понудата или да одбие да дозволи учество во кое било време без претходна најава.

Играј 22bet Казино сега !!

22 Bet Bet Casino Bonus 3

ПРВИОТ ДОПОЗИТ БОНУС Направете го првиот депозит и добијте го 100% бонус до 25,000 евра и 22 Поени за обложување

СОВРШЕНО ПОЧЕТНА СО 22BET - ПРВИОТ КАСИНО ДОПОЗИТ БОНУС

 • Регистрирајте се со 22Bet.
 • Пополнете ги сите потребни полиња во Мојата сметка.
 • Направете депозит од најмалку 1 ЕУР / УСД.
 • Добијте 100% бонус до 25,000 EUR + 22 Поени за обложување за казино.
 • Бонусот ќе се кредитира на вашата сметка автоматски откако ќе се изврши депозитот.

Правила и услови

 • Само еден 100% бонус за прв депозит по клиент
 • За да го добијат бонусот, клиентите мора да депонираат минимум 1 ЕУР / 1 УСД итн.
 • Максималниот износ на бонус е 9,000 ЕУР за спортско обложување и 25,000 ЕУР за казиното.
 • Бонусот ќе се кредитира на сметката на клиентот автоматски откако ќе се изврши првиот депозит, освен ако не е обележано полето „Не сакам бонуси“.
 • Пред да направите депозит, клиентот мора да избере сметка за бонус каде ќе се кредитира бонусот.
 • Откако ќе се кредитираат, бонусот не може да се пренесе помеѓу сметките за бонуси.
 • Повлекувањето на средствата од сметката на клиентот ќе биде можно само откако ќе се откупи бонусот (платен).
 • Бонусот се смета дека е платен само откако ќе се намируваат сите облози за одредената сума.
 • Ако бонусот му е припишан на сметката за бонуси на казино на клиентот, услов за обложување е 50x износот на бонусот.
 • Кога вложувате бонус во казино, уделот не смее да надмине 5 EUR / 5 УСД.
 • Секој вид игра нуди различен придонес кон барањето за бонус за обложување: Табела игри - Бакарат, Блек ackек, Здраво-Lo - 5% (со исклучок на игри со дилери во живо); Видео покер - 5%; Рулет, покер - 5% (со исклучок на игри со дилери во живо); Слоти - 100% (со исклучок на игрите наведени во ставот 14).
 • Следниве игри се исклучени од понудата за бонуси: Д-р ekекил и г-дин Хајд, Среќа Англер, Биг Бенг, Темниот витез, Темниот витез, се крева, Кралство, Бикини забава, Дрво на среќата, Диви Ориент, Змеј танц, Wish Master, Scrooge, Secret of the Stones, Devil's Delight, Champion of the track, Robin Hood, Tomb Raider 2 и Castle Builder. Класични слотови: Bloodsuckers, Kings of Chicago, Jackpot 6000 and Mega Joker, Good Girl-Bad Girl, Safari Sam, at the Copa, After Night Falls, Slots Angels, 7th Heaven, Ned and him Friends, True Illusions, Sin City Nights, Whospunit Plus, The True Sheriff, Sugar Pop Plus, Puppy Love Plus, Simsalabim, Gypsy Rose. Сите игри со дилери во живо се исклучени од понудата за бонус.
 • Забрането е одложување на какви било игри за бонуси, вклучително и бесплатни вртења и круга на бонуси, за подоцна кога не остануваат повеќе услови за обложување и / или да се прават депозити кога сеуште се достапни бесплатни вртења или рунди за бонуси. Во такви случаи, се смета дека клиентот прифатил дека добиените добивки ќе бидат откажани.
 • Сите видови на бонуси се оневозможени за BTC, BCH, DOGE и LTC без исклучок.
 • Бонусот мора да се изврши во рок од 7 дена.
 • Откако ќе се обратат, преостанатите средства за бонус се префрлаат на главната сметка на клиентот, не надминувајќи го износот на бонусот.
 • Сите бонуси и добивки ќе бидат отстранети откако ќе истече бонусот.
 • Понудата не е валидна во врска со какви било други промоции или специјални понуди.
 • Ако компанијата се сомнева дека клиент за злоупотреба на бонусот, фаул игра и / или учество во стратегии за кои компанијата според своја дискреција смета дека е злоупотреба, 22Bet го задржува правото да примени посебни барања за обложување за такви клиенти, вклучително и откажување на бонусот, без какво било објаснување.
 • Бонусот може да се откаже во кое било време без претходна најава, но само пред износот на бонусот да се плати или повлече. Во случај на спор, одлуката на компанијата се смета за конечна и обврзувачка.
 • Бонусот се смета дека е платен ако остатокот од сметката на клиентот е помал од минималниот удел (во валутата на сметката на клиентот) или ако барањето за обложување е исполнето во целост.
 • Повлекувањето од сметката на клиентот не е достапно сè додека не се исполнат барањата за обложување.
 • Бонусот ќе се додели само откако ќе се уплати депозит на сметката на клиентот. Ако депозитот се повлече пред да се кредитира бонусот, компанијата го задржува правото да го задржи бонусот.
 • Дозволен е само еден бонус по клиент, семејство, на адреса, на заеднички компјутер и заедничка ИП-адреса и за сите детали за сметката, вклучувајќи адреса на е-пошта, детали за банкарска сметка, информации за кредитни картички и број на сметка на систем за плаќање. Секоја злоупотреба на оваа понуда за бонуси ќе доведе до откажување на бонусот и сите добивки од бонусите или до затворање на сметката.
 • Клиентот мора да достави документи за лична карта, кога е потребно, за да го потврди нивниот идентитет (КВС). Неисполнување на овие документи доколку се побара, ќе резултира во бенефит и загуби на добивката. Компанијата го задржува правото, во кое било време, да побара клиентот да обезбеди фотографски докази за нивна лична карта (лицето на клиентот мора да биде јасно видливо на фотографијата) или да се подложува на идентификација преку телефон.
 • 22Bet има право да замрзне средства и да ја затвори сметката на клиентот доколку се откриени измамни активности или перење пари.
 • Понудата е достапна само за клиенти со една корисничка сметка.
 • 22Bet има право да ги измени условите на понудата, да ја откаже или обнови понудата или да одбие да дозволи учество во кое било време без претходна најава.

Играј 22bet Казино сега !!

22 Bet Bet Casino Bonus 4

НЕДЕЛА РАКС ОД 22BET Дали сакате да добивате парични награди секоја недела? Потоа, приклучете се на Неделната трка од 22Bet и добијте удел од 3,000 евра !

УСЛОВИ, УСЛОВИ И ОПШТИ ОДРЕДБИ НА НЕДЕЛАТА Трка

 • За да учествувате, кликнете на копчето „Учествувајте“ на страницата за понуда.
 • Секоја трка трае од понеделник 00: 01 GMT до недела 23: 59 GMT.
 • Трката е достапна за сите играчи на казино 22BET.
 • Бодовите се доделуваат за облози сместени во слотови (табели и игри со дилери во живо НЕ се вклучени во трката).
 • Играјте какви било слотови за казино 22BET и добијте поени за вашите облози на следниов начин: 1 EUR = 100 поени во трката.
 • Постојат победници 30 во секоја трка. Играчите кои ќе постигнат најмногу поени во текот на промотивниот период ќе победат. Наградите се дистрибуираат според последната табла. Сите награди се вистински парични награди, кои ќе бидат кредитирани на вашата сметка во рок од 24 часа од крајот на трката.
 • Пронајдете место меѓу победниците секоја недела: однесете ги своите победи и продолжете ја трката.

Општи одредби

 • Компанијата го задржува правото да ги откаже сите добиени платени во грешка и да ги откаже, прекине или менува сите услови на промотивната понуда во кое било време.
 • Добивките од Трката не треба да бидат откупени.
 • Во случај двајца играчи да имаат еднаков број на бодови и да се квалификуваат за награда, на играчот кој прво ги заработи бодовите ќе му биде доделена наградата.
 • Доколку се направи обид за злоупотреба или манипулирање со кој било аспект на оваа промоција, или ако се утврди прекршување на правилата, Друштвото го задржува правото да го негира учеството во трката.
 • Компанијата го задржува правото да одбие влез на играчи кои се обидуваат да учествуваат во промоцијата користејќи повеќе сметки.
 • Списокот на игри вклучени во Неделната трка може да се менува во кое било време без претходно известување од клиенти.
 • Компанијата има право да ги промени правилата на Неделната трка или да ја откаже промоцијата во кое било време без претходно известување.
Играј 22bet Казино сега !!
22bet преглед и без кодови за бонус за депозит Ажурирано: Ноември 12, 2019 автор: Дејмон