Бонуси на Bitcoin онлајн казино

Добијте го вашиот бонус од 1600 евра

Исплата 97.89%
Вкупен бонус € 1600

100% до 200 € или повеќе.

Исплата 99.98%
Вкупен бонус € 200

Масивен бонус за депозити од 1000 евра! 💣

Исплата 98.82%
Вкупен бонус € 1000

До 500 € плус 20 бесплатни вртења!

Исплата 98.07%
Вкупен бонус € 500

Депозит 10 € и играјте со 70 €

Исплата 97.74%
Вкупен бонус € 10

700 € БЕСПЛАТНО ДОБРЕДОВИ БОНУС

Исплата 97.53%
Вкупен бонус € 700

До 2,250 американски долари Добредојдовте БОНУС

Исплата 98.21%
Вкупен бонус $ 2250

2400 € Добредојдовте бонус

Исплата 97.81%
Вкупен бонус € 2400

100% бонус, до 200 € + 100 Двин врти бесплатни вртења

Исплата 97.80%
Вкупен бонус € 200

300 + 150 € бесплатни вртења

Исплата 97.80%
Вкупен бонус € 300

100% до £ / $ / € 150 + 150 СПИНИ НА Книга на мртвите!

Исплата 97.18%
Вкупен бонус £ / $ / 150 €

До 1,500 долари и 300 бесплатни вртења!

Исплата 97.80%
Вкупен бонус $ 1500

400 + 120 € бесплатни вртења

Исплата 98.12%
Вкупен бонус € 400

77 Бесплатни вртења + 100% до 200 УСД

Исплата 98.09%
Вкупен бонус $ 200

100% до 100 Sl слот

Исплата 99.12%
Вкупен бонус £ 100

220% до 880 € + 220 Бесплатни врти

Исплата 97.19%
Вкупен бонус € 880

До € / 200 $ + 220 бесплатни вртења

Исплата 98.24%
Вкупен бонус € / $ 200

100% на првиот депозит до 200 €

Исплата 98.32%
Вкупен бонус € 200

Bitcoin казината забрзано добиваат популарност, што е во голема мера олеснето со нивната политика за бонуси. Играчите отвораат сметки за крипто валута и добиваат крипто валута за регистрација, депозит и друга активност на страницата. Оваа страница содржи тековни бонуси во казино за крипто валути. Експертите за Bonus.express внимателно ги проверуваат информациите на страницата со користење и правила за активирање, а списокот редовно се ажурира со нови привлечни понуди.

Способноста да се плаќа со криптовалута во онлајн казино, се појави за корисниците во 2017 година на врвот на растот на БТК и зголемено внимание на дигиталните белези. Главната карактеристика на ваквите страници е анонимноста на плаќањата, моменталниот трансфер на пари и реалното отсуство на провизии за трансакција. Сето ова е најдобро за коцкарите кои бараат поволни услови за плаќање и повлекување.

Политиката на бонуси на казината со криптовалути не се разликува многу од страниците што не користат БТК, ЛТЦ, ЕТХ, XRP и други монети. Операторите развиваат почетни пакети, доброволно нудат награди за надополнување на сметката и редовно играње. Но, бонусите без депозити во казиното со биткоин се ретки, што се должи пред се на високата цена на белезите. Сепак, некои оператори сè уште даваат бонуси без депозити за крипто-валути, што ги прави зголемените барања за обложување: висок облог, кратки услови за активирање и употреба, игра со ниски стапки.

Треба да запомните дека, како и во случајот на фиат пари, забрането е повлекување на крипто-валута до целосното распределување, во спротивно ќе се наплаќа целиот износ на наградата. Исто така, потребно е да се земат предвид и другите барања:

  • Максимална вредност на облогот. Администрацијата поставува ограничување на вредноста на облогот за време на обложување и строго го следи исполнувањето на овој услов. Ако облогот е фиксиран на ниско ниво, процесот на обложување се одложува.
  • Ограничен број на слотови. Во правилата за користење награди, операторите наведуваат список на видео слотови во кои е дозволено да се обложуваат пари за бонус. Во повеќето случаи, не сите слот машини што можете да ги користите за обложување.
  • Максимална големина на бонус. Поради високата стапка на биткоин, етер и други токени, големината на бонусните пресметки се изразува во десетини, а понекогаш и во стотинки на дигиталната валута.
  • Максимална сума на повлекување. Ограничувањето се однесува на повлекување на парите од облогот по исполнување на сите услови. Обично, износот што играчот може да го повлече не го надминува оригиналниот износ на бонус.

Сигурни оператори нудат коцкари комбинирани бонус пакети за депозити кои се состојат од биткоини и бесплатни вртења. Ваквите понуди може да содржат од 10 до 100 или повеќе бесплатни вртења. Бесплатните вртења се собираат истовремено или во еднакви делови за неколку дена.

Најдарежливите подароци за депозити во крипто валута чекаат високи ролки. Операторите ги охрабруваат обложувалниците кои се подготвени да вложат големи суми во играта. Облогата за такви награди е поставена на просечно ниво, а максималната вредност на облогот се зголемува неколку пати, што одговара на вообичаеното искуство со игри на високи ролки.

Во повеќето случаи, онлајн казината со криптовалути работат и со фиат пари, што се објаснува со желбата да се допре до најшироката публика на играчи. Во таква ситуација, обложувалниците, кои бараат казина со бонуси во крипто валута, се принудени да разгледаат десетици и стотици брендови во потрага по соодветна страница. Особено за таквите коцкари, формиран е список со сите специјални понуди за крипто-валути на порталот Bonus.express. Посетителите можат да ги споредат бонусите едни со други и да изберат казино со соодветни услови.

 

Бонуси на Bitcoin онлајн казино Ажурирано: Декември 18, 2020 автор: Дејмон

Поврзани бонуси:

видео слот