Бонуси за враќање назад на казино преку Интернет

Добијте го вашиот бонус од 1600 евра

Исплата 97.89%
Вкупен бонус € 1600

100% до 200 € или повеќе.

Исплата 99.98%
Вкупен бонус € 200

Масивен бонус за депозити од 1000 евра! 💣

Исплата 98.82%
Вкупен бонус € 1000

До 500 € плус 20 бесплатни вртења!

Исплата 98.07%
Вкупен бонус € 500

Бонус од натпревар од 200%. До 500 € бесплатни врти

Исплата 97.93%
Вкупен бонус € 500

€ 1000 БЕСПЛАТНО

Исплата 97.80%
Вкупен бонус € 1000

2400 € Добредојдовте бонус

Исплата 97.81%
Вкупен бонус € 2400

100% бонус, до 100 € + 100 бесплатни вртења на книгата на мртви

Исплата 97.80%
Вкупен бонус € 100

300 + 150 € бесплатни вртења

Исплата 97.80%
Вкупен бонус € 300

200% до 350 € Бонус за добредојде

Исплата 97.93%
Вкупен бонус € 350

77 Бесплатни вртења + 100% до 200 УСД

Исплата 98.09%
Вкупен бонус $ 200

Пакет за поздравување 1000 $ + 100 вртења!

Исплата 97.90%
Вкупен бонус $ 1000

100% до 100 Sl слот

Исплата 99.12%
Вкупен бонус £ 100

До € / 200 $ + 220 бесплатни вртења

Исплата 98.24%
Вкупен бонус € / $ 200

$ 1000 бонус + 300 Бесплатни врти!

Исплата 97.34%
Вкупен бонус $ 1000

€ / 400 $ + 150 бесплатни вртења

Исплата 98.28%
Вкупен бонус € / $ 400

$ 1,500 бонус + 300 слободни врти

Исплата 98.29%
Вкупен бонус $ 1500

120% До 50mBTC + 100 Дополнителни вртења

Исплата 98.16%
Вкупен бонус 50мБТЦ

1000 $ Добредојдовте бонус + 200 бесплатни вртења

Исплата 97.65%
Вкупен бонус $ 1000

600 € КАСИНО ДОБРЕДОЈД БОНУС ПАК

Исплата 97.80%
Вкупен бонус € 600

100% до 250 € вртења

Исплата 97.45%
Вкупен бонус € 250

1000 € БОНУС + 50 БЕСПЛАТНИ СПИНИ

Исплата 97.55%
Вкупен бонус € 1000

100% на првиот депозит до 200 €

Исплата 98.32%
Вкупен бонус € 200

Како работи бонус за враќање на готовина?

Бонусите за враќање на парите се разликуваат помеѓу казината, но на крајот ќе добиете пари назад на вашата сметка за игри. Понекогаш казино ќе ги понуди овие промоции на специфични игри, со што ќе ги охрабри клиентите да ја играат играта со намален ризик. Поголемиот дел од времето, сепак, повратната сума се пресметува во одреден временски период (дневно, неделно, месечно или на друг начин). Нормално, има и ограничување на износот што ќе можете да го добиете. Најдобар начин да објасните како работи ова е со неколку примери:

 

  • Понуда за враќање на готовина 1:  Казино за враќање на готовина ви нуди 5% Cashback кога играте NetEntе Конан. Играте преку 100 евра на оваа игра и губите многу. Вашата нето загуба е 100 евра. 5% од ова е 5 €, така што е она што можете да го вратите.
  • Понуда за враќање на готовина 2:  Ви се нуди 5% поврат на пари од вашите дневни загуби додека играте на која било игра на Netent на одреден ден. Имате 200 евра на вашата сметка и играјте преку ова; ја користите вашата среќа и го завршувате денот на 400 евра. Бидејќи имате нето добивка, нема да добиете ништо во оваа промоција на Cashback.
  • Понуда за враќање на готовина 3:  Учествувате во промоција за враќање на готовина што нуди 25% до максимум 50 евра. По вашето обложување, вие сте 300 евра помалку. Receiveе добиете 50 евра бонус, бидејќи ова е максимумот што можете да го вратите.

 

Кои се правилата за бонуси за враќање на готовина?

Читањето на условите и условите е задолжително при барање или примање на каков било вид бонус и бонуси за враќање на парите не се исклучок. Внимателно прочитајте ја сумата што треба да ја вложите за да бидете подобни и проверете кои игри точно сметаат за понуди за враќање на бонусите; Блек Џек вообичаено не е една од нив. Исто така, дознајте дали има ограничување на вашата понуда, оваа информација треба да биде вклучена во одредбите и условите бидејќи секое казино има свој сет правила. Во некои казина капачето е пониско од 100 УСД месечно, но други ќе ви овозможат да заработите повеќе пари во повратна пари. Програмата за попуст е исто така начин за исплата на бонуси за враќање на пари на нивните елитни коцкари, но во спротивно, тие секогаш треба да имаат минимална сума пари на своите сметки, казиното нема да се исплати. Единствениот начин на кој ќе знаете за овие детали е внимателно да ги прочитате поимите.

Максимизирајте ги повратите на Cashback

Готовина како а Програма за лојалност полека стана сè почеста. Денес има доста казина кои ви нудат како лојален играч програма за враќање на готовина каде секогаш добивате дел од парите што ќе ги изгубите.

За ВИП-играчите на казиното, секогаш постојат дарежливи услови. Колку пари ќе добиете назад обично зависи од тоа колку вие како играч имате депонирано во казиното. Понекогаш дури и не мора да изгубите за да добиете пари од казиното што потоа можете да ги користите за да продолжите да играте. Ова обично се нарекува „надополнување“, но е ограничено на одредени ВИП-играчи.

Cashback бонусите навистина се одличен начин казината да добие нови играчи бидејќи навистина може да биде еден од ретките бонуси „без ризик“. Вие, како играч, сепак мора да бидете сигурни дека она што казиното го нарекува Cashback е навистина едно.

За мала помош, ги наведовме казина вештерката Кешбек тука на Бонус. Експрес, но имајте на ум дека казината можат да ги променат своите Т & Ц во кое било дадено време. Затоа, проверете ги Условите и условите пред да започнете да играте, за да не ги имате барањата за обложување на бонусот за Cashback.

Ексклузивни бонуси за повикување на пријател

Некои казина како што се Казино во Австралија и Партија Казино им нудат на своите клиенти одлични бонуси за повикување пријател, што можете да ги користите со едноставно регрутирање на вашите пријатели. Кога ќе обложат одредена сума пари, ќе добиете голема награда, во зависност од казиното на кое играте. Најдобриот дел е тоа што вашите пријатели ги добиваат и своите бонуси, така што тоа е победа-победа!

Некои казина ве наградуваат со бонуси во форма на бонуси за натпревар, Бесплатни вртења или други интересни работи, но најчестиот вид на награда е само Пари во вашата рака. Поголемиот дел од времето, дури и не треба да ги обложувате парите.

Бонусите што се однесуваат на пријател се одлични за користење ако имате многу пријатели на коцкање или едноставно имате пријатели кои би сакале да го испробаат. Како што претходно споменавме, тоа е навистина победа-победа бидејќи ќе добиете огромна награда за регрутирање на некој друг и тие ќе добијат одличен бонус за нивниот прв депозит. Овие бонуси се одлични за да ги искористите, бидејќи не ги користат многу играчи.

 

 

 

Бонуси за враќање назад на казино преку Интернет Ажурирано: Декември 19, 2020 автор: Дејмон

Поврзани бонуси:

freespin казино без кодови за бонус за депозит 2020