Божиќ со Спин палата

0 Коментари

Звучни ѕвона, ѕвонче ѕвончиња, свирејќи по целиот пат, ох, што е забавно да се игра со Спин Палас по целиот пат - еј! Добро, не мојата најдобра работа, но пишувањето џинглови не е мојата торба, бебе. Уште една година дојде и отиде, а ако сте само малку, тогаш сигурен сум дека сте под колективен впечаток дека 2018 е најбрзата година до денес. Колку брзо помина ова? Не, навистина, колку брзо? Имавме уште еден Вимблдон, тоа е секогаш забавно. Русија беше домаќин на Светското првенство во ФИФА, принцот Хари се ожени со Меган Маркл (очите се тркалаат), додека ерата на Кастро дојде до крајот кога Раул Кастро се повлече и му дозволи на Мигел Дијаз-Кане да се искачи. Во Колорадо, еден човек преживеал и ајкула и напад на мечка! Сега, ако тоа не е среќа, тогаш не знам што е! Не можеме да зборуваме за среќа, без да зборуваме за Спин Палас Казино, онлајн-забавен центар кој исто така го гледаше задниот дел од друга година, а сега заедно со сите вас, влегува во празничната сезона. Со Божиќ, веднаш зад аголот, мислевме дека е најдобро да се започне празник, велејќи дека знаеш за нивниот фантастичен опсег на божиќни онлајн игри.

Диви возење на Дедо Мраз

Ајде да се вратиме назад во 2010, годината во која оваа онлајн видео слот игра беше објавена. Името го кажува сето тоа како Microgaming дава играчи навистина вкусна вкус на сезона за одмор со стариот Свети Ник, како го подигате антеот како да не верувате! Дедо Мраз кажува што изгледа како Харли, додека останатите ремени се украсени во третирања, не мора да бидат поврзани со самиот Божиќ, но сигурно со ова време од годината. Низ 5 ремените ќе видите полни пантолони, лажички пиперки, сендвичи со целосен дом, колачиња, десерт, џуџиња - вие го именувате. Дедо Мраз исполнува забава и освојувајќи можности во игра со слотови која нуди 243 начини за победа, до бесплатни вртења на 25 заедно со избор од три диви функции и бесплатна бонус за подарок, наменети само за макари 2 и 4. Сето ова во сите овие слотови може да доведе до максимална вкупна вредност на монетите 190 000.

Палубата на сали

Со оваа видео играчка игра, Microgaming одлучи да оди по традиционално и во истиот здив, и повеќе стара школа. Дедо Мраз во тоа во ова, но темата е многу потопла и Домашна, а максимумот за преземање ако некогаш би требало да биде толку среќен е 2 400 000 монетите! Очекувајте да видите топли оган места, baubles, подароци под дрво, и Дедо Мраз одговара на барање писма. Работите се одржуваат едноставно, но возбудливи преку бесплатни вртења со помножени резултати, диви симболи и наредени симболи во форма на самиот Санта.

Jingle Bells

Ако сте навистина во потрага по чиста едноставност со висока вредност потенцијал враќа, тогаш не гледам подалеку од овој. Отпуштен пат назад во 2006, Jingle Bells е правилно старо училиште игри и тоа е затоа што тоа е целосно на три ролна слот машина. Стави друг начин, тоа е класичен слот машина. Три макари и пет исплати се сите што ви стојат на располагање, но можното наградување е сосема нешто. Симболите на класичните слот-машини ги красат ремените, па се очекува да ги видат вашите типични БАР, 7 и цреши. Божиќната тема е јасна преку симболот на ѕвончиња, кои во зависност од исплатените линии што ги остваруваат, може да обезбедат големи исплати од 1 000 монетите до 6 000 монетите. Сега замислете дека обложувате максимум на $ 5 ...

Дедо шепи

Северниот Пол доаѓа во полн замав во Санта Паос, разиграна слот машина со пријатна тема и некои фантастични елементи на Microgaming. Ова е за оние пуристори на видео спот, а самата игра, иако прилично стара, е еквивалентно на доброто вино. Поларна мечка, пингвин, печат, зајак, кит за убијци и був, ги сметаат за симпатични ликови што ќе ги најдете на реплината на 5 на оваа игра и на линиите на 20. Од функција перспектива, победи се создадени преку диви, scatters, бесплатни врти и коцкање функција. До 12 бесплатни вртења со мултипликатор 7x може да ве доведе до просперитет и благодарение на две уникатни диви, можноста за уште повеќе. Јас сум голем обожавател на функцијата за коцкање, атрибутот за играње што се гледа помалку овие денови и на тој начин се бара да играте постари игри за да го искористите. Добрата вест е дека Санта Шепи има сето тоа!

Тајната Санта

Ова носи некои сериозно голем потенцијал во форма на скриен талент. Од надвор, Тајната Санта изгледа како уште еден слот игра играјќи почит на сезоната да биде весела, но немојте да бидете измамени потенцијални играчи, чип далеку во овој и може да се најдете со насмевка доволно широк за да попуштат огледало. Прво, оваа онлајн машина за игри нуди 1024 можни комбинации, масовно проширување на оригиналниот концепт на 243 начини на Microgaming. Она што навистина ми се допаѓа во оваа игра е начинот на кој неговиот бонус функционира; нема изедначување или собирање на одредени симболи или нешто по тие линии - да видиме што направив таму? Вашата способност да го искористите бонусот е потполно и крајно случајна и ова е затоа што може да се случи во било која точка. Откако ќе помине покрај, имаш 7 мистерија карактеристики да имаат корист од, и ова е местото каде што играта навистина ја покажат својата инвентивна квалитети. Ќе ви се појавуваат имиња на расипани, диви свињи, тркалачки макари и други имиња на имиња, кои се насочени кон надевајќи се дека ви даваат подобар ден на исплата.

И таму имате момчиња и девојчиња, Спин Палас онлајн казино листата на божиќни онлајн видео игри, подготвени да додадете повеќе навивања на вашата година!

Спин Палас Без бонуси за казино за казино >>


извор: spinpalace.com
Божиќ со Спин палата Ажурирано: Јуни 18, 2019 автор: Дејмон