Категорија на играта: Аркадни казино игри

Бесплатни аркадни игри во казино

0 Коментари

Кралското дерби


Ден на дерби е виртуелен коњ тркачки игра. Целта е правилно да се погоди победничкиот коњ во трката. Постојат различни опции за обложување, вклучувајќи Place и Exacta. Иако не е традиционална игра во казино во иста насока како онлајн Блек Џек or рулет, Дерби Ден е, сепак, Купишта на забава и големите исплати на понуда може да ве изненади!
Како да играш:
Кога страницата има натоварени, одберете кое време на игра сакате да ја пуштите. Тие се прикажани подолу:
Игра
Опис
Победник
Ова е право залог на победникот на трката.
Фраза
Ова е залог на кој коњите ќе завршат прво и второ. Двете избори мора да бидат точни за плаќање.
Место
Ова е залог на коњ за да заврши прво или второ. Или ќе плати.
Прикажи
Ова е залог на коњ заврши првиот, втор или трет. Ќе победите ако вашата селекција завршува во некое од тие места.
Трансферот IV-V
Ова е залог на кој коњите завршуваат прво, второ, трето и четврто. Можете да ги зголемите шансите (исплата) со додавање на петти избор.
Можете да направите до девет различни селекции на обложување за секоја трка, комбинирајќи ги различните типови на игри прикажани погоре.
Направете ги вашите селекции соодветно за секој тип на игра. Можете да ги користите копчињата +/- покрај секој избор за да го прилагодите износот на залог. Секој пат кога ќе одберете залог, ќе се прикаже потенцијалното исплата. Изберете Потврди кога сте ги ставиле своите облози. Ова ќе започне со трката.
Кога трката ќе заврши, резултатите ќе бидат прикажани и сите добивки ќе бидат платени во вашата рамнотежа.
Коњи:
Во секоја трка има шест коњи. Исплатата за секој коњ што ја освојува трката е прикажана покрај името на коњот. Ако кликнете на коњ, ќе се појави инфо-кутија со детали за коњот и џокеј. Коњите се рангирани 1-6 по редослед на Поени, толку е поголем рејтингот, толку подобро се формира коњот и колку е помал износот.
Одење и време:
Горниот десен агол на екранот го прикажува моменталното време и времето.
Копчиња за кратенки:
Ако сакате, можете да ги користите следните копчиња на тастатурата за да ја играат играта:
Tab - ова ќе се движи низ различни копчиња и ќе ги нагласи.
Enter - ова ќе го одбере копчето што е моментално обележано (како кликнување на него).
Врати се на играч:
Теоретски RTP (Return to Player) за Денби Ден е 95.00%.
Алатник за казино:
Казината лента со алатки работи по горните и долните рабови на екранот на играта. Ги содржи следните копчиња и прикажува:
Game Balance - ова го прикажува тековниот биланс што го имате на располагање во казиното.
Благајник - ова е главната банкарска алатка во William Hill Casino. Изберете го ако сакате да направите депозит или повлекување, или ако сакате да ја видите вашата историја на трансакции.
Играј за вистински пари - ова копче ќе се појави само кога играте во режим на забава. Изберете го ако сакате да играте Дерби ден за вистински пари.
Мени (Алатки) - изберете го ова за да пристапите до следниве опции:
Историја - погледнете ги резултатите од неодамнешните трки.
Опции - прилагодете го аудио, графика итн.
Помош - вчитајте ги овие страници за помош.
Поддршка на корисниците - пристап до онлајн поддршка.
Затвори - одберете го ова за да излезете од моменталната игра и да се вратите во казиното лоби.
Брзо депозит - изберете го ова за да направите брз депозит без да го отворите Касиерот. Може да се појави во скокачки прозорец (само еднаш за сесија) ако вашата рамнотежа е ниска.
Gadget Bar - кога е овозможено, лентата за прирачници ќе се појави на десната страна на екранот. Може да содржи информации за понудите за онлајн казино во Вилијам Хил, или да пуштате игри со мини казино заедно со тековната игра.

Случајни Слободни Слот игри:

Стрелец
Стрелец
Тоа е одлично да се игра Арчер, не само да се чувствувате како вистински стрелец со цел да снимате цели. Ова е ...
Играјте слот!
Xtra е жешко
Xtra е жешко
Xtra Hot е многу едноставен видео слот машина произведена од Новоматик. Како и сите други игри Novomatic, оваа игра е ...
Играјте слот!
Неонски стакс
Неонски стакс
Neon Staxx ™ е неверојатно ретро стил видео слот што ќе ве врати на 80 со огромна сума ...
Играјте слот!
Виртуелни легенди
Виртуелни легенди
Party Party Casino е едно од најновите членови на заедницата за коцкање преку Интернет и направи импресивен ...
Играјте слот!
Еднократен блек џек mh
Еднократен блек џек mh
Иако точната потекло на Блек Џек се непознати до сега, играта е многу популарна во двете земји и ...
Играјте слот!
Самовила кралица
Самовила кралица
Fairy Queen е 5-ролна, 10-payline слот машина, придвижувана од Новоматик. Играта е тематска околу еден маѓепсан, магичен универзум, ...
Играјте слот!
Сјај
Сјај
Видео спот за Glow се состои од 5 одделни играчки со редови 3, како и 15 фиксни редови за победа ...
Играјте слот!
Молња скапоцени камења
Молња скапоцени камења
Молња Gems е 10-payline видео слот создаден од NextGen Gaming софтверот. Ремените се транспарентни и тие се ...
Играјте слот!
0 Коментари

Фудбалски бес


РТГ бесплатни онлајн слот игри за казино со бонус рунди без преземање без регистрација се одличен начин за возбудливо поминување на времето. Едно од најдобрите слотови на RTG преку Интернет е Фудбалски бес слот игра на интернет. Припаѓа на депозитите за бесплатни вртења без депозит и е достапен на Bonus Express. Слот за Football Frenzy е бесплатен слот за видео казино за видео, кој ќе биде исклучително интересен не само за обожавателите на најпопуларната игра во светот - фудбалот, туку и за остатокот од онлајн коцкарите.
Овој слот за казино е прилично светла, дизајнирана во зелени нијанси. Графиката на интерфејсот не е совршена, но не ја намалува вредноста на играта. Атмосферата апсолутно одговара на темата на слотот. Куповите, играчите, навивачите, логоата на ФК, судиите и другите фудбалски атрибути помагаат да се создаде таква атмосфера.
Слотот Football Frenzy е една од прогресивните игри на РТГ на Интернет и има два вида џекпот - мали и големи. Има 50 paylines за играње. Исто така, постојат два режима на игра - Штрајкувач и Среќа, што е специфична карактеристика на слотот Football Frenzy. Автоплај е достапен. Играчот има можност да ги регулира опциите за автоплај. Минималниот облог е $0, 5. Максималниот облог е $ 12,5.
Симболот на Штрајкувачот е див. Тоа е Групирана дива на ролна 1 и 5 во нормални игри. Се смета за сите симболи освен Скатерите. Победите со дивината се дуплираат. Стадионот е Распрснувач. Победите на Scatter се множат со вкупниот облог. Во Штрајкот на режимот на играта се зголемуваат тројните победи на бесплатните игри. Во Lucky Mode, победниците за бесплатни игри не се множат, но е овозможена опцијата Lucky, што помага да се добијат бесплатни игри 8. За време на бесплатните игри може да се добие и бонус од пенал. Во принцип, играта е богата со интересни карактеристики и му дава посебна особеност на играта. Вие сте добредојдени да ја играат оваа игра. И не заборавајте да освоите добра награда!

Случајни Слободни Слот игри:

Заклучи ја врската ноќен живот
Заклучи ја врската ноќен живот
Запознавање со луксузната Lock It Link Game серија! Заклучи го линк дијаманти и заклучи го Link ноќен живот слот машини ...
Играјте слот!
Среќен лепра
Среќен лепра
Логото на Лаки Лепрехун ја претставува дивата која ги заменува сите симболи, освен за бонус и четири детелина ...
Играјте слот!
Камења скапоцени камења
Камења скапоцени камења
Играчите ги покриваат сите исплати на 80, подеднакво поделени во четири комплети на намотки, за минимално залог, зголемувајќи ги нивните шанси во Големите победи ...
Играјте слот!
Овошје спин
Овошје спин
Добредојдовте во Fruit Spin ™, најновата забавна и овошна игра каде симболите на пенливото овошје гарантираат богат избор! Овошен спин ™ ...
Играјте слот!
Европски рулет мобилен
Европски рулет мобилен
Оваа европска рулетска мобилна игра е една од најсофистицираните и популарни од ваков вид; само еден круг и ...
Играјте слот!
Горила
Горила
Горила е ролери на 5 и видео приклучок за 50, напојувано од познатиот Новоматик. Слотот може да се репродуцира ...
Играјте слот!
Татко на треска
Татко на треска
5-ролна 20 payline слот од Nextgen. Појавувајќи се исклучиво на ролни 2,3 и 4, самиот треска е секако ...
Играјте слот!
Моќниот џокер
Моќниот џокер
«Power Joker» е трите автоматски онлајн автомат за играње со два специјални екрани. Играта оди во базниот режим на ...
Играјте слот!
0 Коментари

Тркало на светлина


Големо тркало
Кога симболот на Големото тркало ќе заземе централна положба на бандажите, бонусот за Големото тркало ќе се активира. Вртете го тркалото и ќе ви бидат доделени 1 на 6 различни карактеристики.
Близу миса
Функцијата блиска Мис ќе се активира кога симболот на Големото тркало е една позиција подалеку од централната позиција на ремените. Доколку се случи ова, постои можност 50 / 50 дека симболот ќе се насочи до централната положба, што ќе ја активира функцијата за Големо тркало.
ROLLERCOASTER
Изберете случајно број чекори за ролна за да осветлите повеќе плодови на панелот за доделување. Потоа ќе ви биде доделена вредноста на било кој 3 од вид на овошје.
SUPERJACKPOT
Супер Джакпот ќе ви даде целосен Джакпот на 30x, како и наддавање на функцијата Повтори шанса. Ова значи дека вие би можеле повторно и повторно да го освоите џекпот за вкупно 300x вашиот почетен влог.
РОНДАБОТ
Светлината ќе се вртат околу надворешните 8 симболи кои моментално се наоѓаат на ремените. Притиснете Стоп и светлото ќе запре на еден од симболите. Без оглед на тоа симбол на кој се осветлува светлината, ќе се додели како 3 од видна победа.
ДАЈК ШУТ
Ќе ви бидат доделени 3 цреши. Потоа ќе ви бидат дадени шансите на 3 да ја осветлат следната награда на панелот за доделување награда. Продолжете да играте додека не го освоите Џекпот, или додека не успеете да ја осветлите следната награда.
ВЕБИ РАБОТИ
Ќе бидат доделени сите победи кои се појавуваат во која било насока на ремените. Макарите исто така можат да се вртат повторно, со иста количина на додадени winlines. Постои шанса да се појави функцијата Crazy Reels за време на секое губење на спин во базната игра.
ЗОНАТА НА ЗВУКОТ
Ремето сите ќе се движат со една позиција, со секој Бел на макарите кои доделуваат награда. Потоа можете да изберете повторно да ги повлечете лентите или да застанете. Повлекувајќи ги ремените повторно ќе наградат уште еден бонус за секое ѕвонче.

Случајни Слободни Слот игри:

Тајните на атлантис
Тајните на атлантис
Тајните на Атлантис Слот е видео-слот за 40-payline, поточно со вода, кој се напојува со софтверска платформа NetEnt. Врз основа на измислен остров ...
Играјте слот!
Беверли Хилс 90210
Беверли Хилс 90210
Беверли Хилс 90210 слот игра Преглед. Играта на Иверфет на Беверли Хилс 90210 автоматска игра доаѓа со пет ленти и три редови ...
Играјте слот!
Космички освојувачи
Космички освојувачи
Космички напаѓачи Слот машина. ... Космички напаѓачите е простор видео слот игра дизајнирана од страна на 2x2 Gaming и која ги зема ...
Играјте слот!
Зарове
Зарове
Craps е еден од највозбудливите на сите игри во казиното. Во било кој казино во земјата, секогаш ќе видите ...
Играјте слот!
Fisticuffs
Fisticuffs
Скриени Играта Преглед. Fisticuffs е 5-ролна, 3-ред и 10-payline видео слот произведени од NetEnt казино слотови инвеститорот, ...
Играјте слот!
Jade идол
Jade идол
«Jade Idol» е онлајн видео-слот, развиен од NextGen Gaming, кој има пет репортажи и петнаесет симболи на ...
Играјте слот!
Животот на Брајан
Животот на Брајан
"Животот на Брајан онлајн видео слот од Ash Gaming не само што се обидува да го пресоздаде хуморот и надреализмот ...
Играјте слот!
Deuces Диви
Deuces Диви
Deuces Wild се игра со стандардна палуба со картички 52, и како што сугерира името на сите Deuces се ...
Играјте слот!
0 Коментари

Спин победи


Spin & Win е прилично глупо име за видео спот, не би се согласил? После се, 'се вртат и победуваат"е прилично погрешно, што укажува на тоа дека секој круг на макари ќе биде проследен со исплата. Тоа не е случај, се разбира - ако беше, играта многу брзо ќе стане глобална сензација, банкротирајќи Play'n GO во процесот.
Сепак, оркестарот 5 со овошје не е никаква игра со казино. Напротив, тој е поврзан со прогресивната џекпот мрежа на инвеститорот, нудејќи им на играчите изгледите за добивање на сума пари кои се менуваат во животот. Висококвалитетниот слот има ремени 5, линии 5 и теоретски процент на враќање на играч од 97.02%.
Како да се вртат
Инстант-играта Spin & Win слот доаѓа со широк опсег на обложување; играчите се слободни да изберат да си играат со монети кои се движат во вредност од 0.01 до 10. Играње на сите линии на 5, значи, значи залог-на-спин на 50 кредити. Се разбира, гејмер не мора да ги стави сите 5 линии во игра; тие можат да играат на една линија ако сакаат, сечкање и менување како што одат во зависност од нивната среќа.
Како и секогаш, ќе ги најдете контролите на долниот дел од екранот. Постои голема сјајна копче Спин, како и јазичиња за Вкупно залог, ниво на оптоварување и рамнотежа. Погледнете ја табелата со исплата со кликнување на неа или поставете максимална залог со избирање Bet Max. Исто така има функција за автоматско прикажување.

Случајни Слободни Слот игри:

Џек Мевосек
Џек Мевосек
Реал Време Игри на среќа го дизајнираше Џек Мевосек онлајн Слот машина со ужасна тема, каде што се обиделе ...
Играјте слот!
Монопол еднаш околу лукс
Монопол еднаш околу лукс
Ако некогаш сте се смета dabbling на пазарот за недвижнини, но не добиле пари за тоа, тогаш не страв, бидејќи ...
Играјте слот!
Алчните гоблини
Алчните гоблини
Оние што се прикриваат, крадеви гобини се повторно во новото продолжение на Еднаш, некое време, ГРЕДИ ГОБЛИНИ! ...
Играјте слот!
Касичка за пари
Касичка за пари
Play'n GO е шведски казино развивач на игри кој е познат по висококвалитетни видео-снимки со иновативни и возбудливи карактеристики ...
Играјте слот!
Бермудски триаголник
Бермудски триаголник
Бермудскиот триаголник е добро познат како опасно подрачје за патување, ќе се соочите со грубо мориња и голем број ...
Играјте слот!
Џокер покер
Џокер покер
Во оваа статија, ќе одам да објаснам како да победите видео покер машини со: играње попаметно играње побавно подигање ...
Играјте слот!
Фудбалска нула
Фудбалска нула
Картата за гребење има слики од 6 кои се поврзани со фудбалските / фудбалските натпревари и може да се појават насекаде ...
Играјте слот!
Хуго 2
Хуго 2
Навивачите на слободните видео-слотови на интернет мора да се сетат на слот за Хуго создаден од Play'n Go, кој се базира на ...
Играјте слот!
0 Коментари

Коцки за ролеркостер


Ова е одлична забавна игра за игра која е навистина лесно да се освојат многу пари од. Само вртете ги големите црвени коцки и потоа одлучете дали следниот рол ќе произведува повисок или помал број. Кога ќе го добиете право ќе победи голема! Коцките игри отсекогаш биле одлично забавно да се играат, а со играњето на ролери увеселителни игри, забавата само продолжува да расте и да расте. Игри со коцки се толку забавни, бидејќи акцијата е толку интензивна и наградите се толку високи, сега се актуелно и освојте повеќе пари отколку што некогаш сте виделе!
Како да играш
Оваа игра е навистина лесно да се игра, што е една од работите што го прави толку многу забавно. Сите играчи треба да направат е да го изберат нивото на акции од цела палета на опции, а потоа да ги превртуваат коцките. Има многу пари за да се победи и сите играчи треба да направат е да погодат дали следниот рол на коцките ќе биде поголем или помал. Кога играчите добиваат неколку коцки ролни право тие се доделуваат огромна сума на пари. Ако генералот го погоди 6 или 7, тогаш играчите добиваат да одберат дали следниот број ќе биде поголем или ист или понизок или ист, што ќе го олесни освојувањето на пари. Играј за себе за да дознаеш колку е лесно.

Случајни Слободни Слот игри:

Простор напаѓачите
Простор напаѓачите
Playtech казина како BetFred и BGO се таму каде што ќе го најдете овој носталгичен, пиксел совршен слот машина во сите нејзини ...
Играјте слот!
Легенда за еднорог
Легенда за еднорог
Чудесната Легенда за онлајн казино на Unicorn има 3 редови, 5 реплики и 25 линии за исплата. Почувствувајте ја фантастичната атмосфера ...
Играјте слот!
Рагби богатство
Рагби богатство
Рагби богатство е игра со нула картичка која се напојува со едно од најголемите имиња во индустријата, 1 × 2 ...
Играјте слот!
Плетена патка
Плетена патка
Scruffy Duck е 5 ролна, 3 редови и 25 фиксна линија за исплата која се напојува со NetEnt. Штруфи патка ...
Играјте слот!
Златна
Златна
Црното злато е 5-ролна, 30-payline, онлајн слот со висока дефиниција од BetSoft Gaming. Слот има одлична анимација, позадина ...
Играјте слот!
Европски рулет
Европски рулет
Европски рулет правила за игра - Европски рулет е класичен рулет игра која има внатре облози, надвор облози, повик облози, ...
Играјте слот!
Таен код
Таен код
Тајниот код е видео слот машина од Net Entertainment лансиран во 2010. Ова е игра со неколку ...
Играјте слот!
Ноќ на мистерија
Ноќ на мистерија
Она што го прави Тајната ноќ така ангажирање за играчи? Можеби тоа е фасцинантен карактер. Можеби тоа е драматична драма ...
Играјте слот!
0 Коментари

Ножици за рок хартија


Ако ја земете класичната игра на карпа, хартија, ножици и ставате пресврт на тоа, што имате? Имате фантастична игра достапна за бесплатни и вистински пари за играње на Coral Casino! Рок, хартија, ножици располага со одлични исплати, одлична атмосфера и прекрасна музика во заднина. Пресврт кој се однесува на оваа онлајн казино игра е дека анимациите, графика и звук ја задржуваат забавата со секој круг на игра. Кога за прв пат ќе ја започнете играта ви се претставени со боречка арена со луѓе кои мавтаат во позадина и вашите натпреварувачи чекаат во рингот. Натпреварувачите се само две раце, еден со црна крпа и еден со портокалова ткаенина завиткана на зглобовите.
За да ја играте играта изберете износ за залог што ви е задоволен со кликање на копчињата + и -. Минималниот износ што може да се обложи на секоја победничка низа е .10 и најмногу е £ 100.00. Имате опција да репродуцирате 2, 3 или 4 пати по ред за да видите дали можете да ги победите вашите победнички редеа. Можете да играте само еден круг ако сакате, но ако одлучите да го репродуцирате максимумот, 4 ќе треба да ги освоите сите 4 пред да бидете платени. Кога ќе ја изгубите играта исто така ќе го изгубите износот за залог за тој круг.
Конечно, за да ја добиете играта во тек, мора да ја изберете вашата акција ако сакате да изберете рок, хартија или ножици. Ако сте во право и победи, ќе ги собирате вашите добивки, ако играте само еден круг или завршете ја вашата сесија со повторно да ја изберете вашата акција. Ако кругот завршува со ждрепка, двете раце го прикажуваат истото, тогаш ќе се вратите на вашата залог и ќе се преселите во следниот круг. Исплати за победа се 1.9 пати пати. Рок, хартија, ножици може да биде интересна игра за играње, но со неверојатни променливи и потенцијал за победа тоа сигурно ќе биде фаворит!

Случајни Слободни Слот игри:

Сатоши тајна
Сатоши тајна
Оттогаш Сатоши Накамото го создаде Биткоин, секој сакаше да знае што е неговиот начин да донесе нешто толку профитабилно ...
Играјте слот!
Кралска готовина
Кралска готовина
Кога ќе го отворите слотовите Royal Cash, ќе се сретнете со кралот и една кралица стојат покрај едни со други. Само ...
Играјте слот!
Battlestar galactica
Battlestar galactica
Биткатастер Галактика слот Microgaming е е 5 ролна видео слот кој има неверојатни 243 начини да се победи, врз основа на ...
Играјте слот!
Ace ventura
Ace ventura
Оди со Детективот на миленичиња за решавање на некои мистерии и благодарение на модификаторите на животни и екстра диви, ти ...
Играјте слот!
Si Xiang
Si Xiang
Како што споменавме погоре, Si Xiang не нуди никакви бонусни круга или карактеристики, кои може да се префрлат на високи ролки ...
Играјте слот!
Голем 88
Голем 88
Голем 88 слот. Големиот 88 е ориентална тематска машина од Betsoft, со нежна кинеска тема и опсег ...
Играјте слот!
Готски
Готски
Слободен слот машина наречена готика, како што е лесно да се погоди со неговото име, е дизајнирана во готик ...
Играјте слот!
Кристални камења
Кристални камења
Слот игри се за сите да се забавуваат и се надевам натрупување на богатство, па што тема ќе биде посоодветна отколку драго ...
Играјте слот!
0 Коментари

Пинбол рулет


Веднаш штом играта ќе започне, ќе бидете претставени со рулет маса. Тоа е во стандарден европски формат, со само една зелена нула. Сите класични внатрешни и надворешни облози се достапни, вклучувајќи ги и соседните облози. Поставете ги своите парички нормално, а потоа кликнете на копчето Bet. Овде е местото каде што станува интересно.
Наместо вообичаеното тркало на рулет, ќе бидете транспортирани до пинбол-машина! Топката автоматски се исклучува кон поле полн со браници и пинови. По диви возења, топката на крајот ќе слета во еден од подвижните џебови на дното на машината со пинбол, со што ќе се утврди победничкиот број.
Ако успеете да победите, уште една уникатна карактеристика на Pinball Roulette ќе се појави. Можете или да ги соберете вашите добивки и да се вратите на табелата со рулет или да ги коцкате на друга машина за пинбол. Како што можете да видите од скриншот, машината има голем број мултипликаторски браници - ако топката хитови било кој од нив, ќе го добиете бонусот за мултипликатор. После тоа, топката мора да падне во средишниот дел за да може бонусот да се брои. Ако топката падне без притискање на било кој браник или паѓа во екстремно левата и екстремно десната секција, ќе го изгубите облогот.
Технички работи и RTP
Pinball Roulette има јасни графики и одлични звучни ефекти. Посебно уживавме во визуелниот и аудио стилот на пинбол машината дел од играта - изгледа и се чувствува одлично. Постојат многу опции со кои може да се заобиколат од главното мени, вклучително и да го вклучите или исклучите гласот на дилерот, прилагодување на квалитетот на графиката и многу повеќе.
Ако машината со пинбол е премногу бавна за вашиот вкус, можете да ја користите опцијата Turbo Bet за да ја прескокнете целата секвенца и да скокнете директно на резултатите. Ова убива многу шарм на играта според нашето мислење, но некои играчи би можеле да ја претпочитаат повеќе да чекаат топката конечно да се фрли во џеб.
Бонус круг
Просечната проценета RTP на Pinball Roulette е 97.30% - што е прилично добро за просечниот играч. Секако, постојат игри со повисоки RTP од тоа, но за забава што оваа игра обезбедува, 97.30% е повеќе од доволно.
Pinball Roulette е една од најдобрите иновативни игри
Pinball Roulette е една од најдобрите спине-оф рулет игри што ги игравме. Аспектот на машината со пинбол работи изненадувачки добро, и дефинитивно ќе имате многу забавно гледање на топката да работи на пат низ браници и иглички. Функцијата за коцкање е исто така убав додаток, и има потенцијал да заработи многу пари ако се игра десно. Ако сакате да им дадете обид на Pinball Roulette, осигурајте се дека го посетувате bwin казиното. Со среќа!

Случајни Слободни Слот игри:

Земете 5 милиони
Земете 5 милиони
Земете 5 со овој нов слот машина од софтверот Bally Wulff, едноставен класичен 3-ролик со неколку големи можности за победа ...
Играјте слот!
Ноќ на вештерките
Ноќ на вештерките
Ноќ на вештерките слотови Трик или лекување? Ако ви се допаѓа Ноќта на вештерките колку што ние правиме, си дојден на десно ...
Играјте слот!
Шумска манија
Шумска манија
Шума манија слотови. ... Типично, кога играте слот-машини, имате стандардна матрица на 5-решетки и избор ...
Играјте слот!
Валкирија кралица
Валкирија кралица
Valkyrie Queen е High 5 слот игра со 5 ленти и 243 победа Начини. Оваа игра со висока дефиниција овозможува ...
Играјте слот!
Belissimo
Belissimo
Белисимо Слот. Belissimo е класичен слот за 3-ролна со линии за плаќање 5 кои можат да се уживаат во широк спектар ...
Играјте слот!
Диви ловци
Диви ловци
Дали некогаш сте копнееле да бидете див ловец? Да се ​​вратиме во првобитна држава, во која само преокупациите ...
Играјте слот!
Виртуелни евра легенди
Виртуелни евра легенди
Искусете го најдоброто искуство со играње преку играње на Virtual Euro Legends од страна на 1X2 Network. Сите најдобри тимови во Европа се ...
Играјте слот!
Пинокио
Пинокио
Преглед на игра на слотови за Пинокио. Пинокио ​​е ролна 5, 3-ред и 14-payline 3D видео слот од развивачот на игри во казино BetSoft. ...
Играјте слот!
0 Коментари

Поп Бинго


Поп Бинго е брилијантно забавна игра. Бинго во последниве години прави нешто враќање и оваа фантастична онлајн верзија не се разликува. Значи, оддалечете се од оние автоматите и наместо тоа пробајте да се обидете - со одлични можности да победите, ова е навистина возбудлив начин да ги промените промените. И покрај тоа што ова е прилично едноставна игра за играње, сепак може да победите голем - залог на максималниот влог од £ 100 и ако го добиете вистинскиот број на скокање има шанса да земете кул £ 1 милиони - "очите надолу" - Да се ​​стремиме кон таа целосна куќа!
Како да играш
- Изберете колку сакате да се обложувате со кликнување на копчињата + или -.
- Броевите се движат од 1-90 на оваа голема малку инстант победа.
- Погледнете ја картата на бинго и одлучете дали сакате или не сакате да ја задржите; ако не, кликнете на симболот Нова карта.
- Откако ќе ја имате картичката што ја сакате, кликнете на копчето Start: играта ќе почне и топчињата ќе бидат избрани по случаен избор.
- Pop Бинго е целосно автоматизиран откако ќе кликнете на копчето Start.
- Обложувалничките вредности се движат од малку како 10p до максималната вредност на £ 100 или, ако сакате да играте само за забава, тогаш играјте бесплатно.
- Висината на вашите добивки се определува според бројот на топки потребни за да ја завршите вашата картичка - во оваа игра тие се нарекуваат Pops, па износот на скокање што ви е потребно да ја комплетирате вашата картичка се комбинира со вашиот почетен влог за да одлучувате за износот на добивката ќе добиете.
- Победничката маса е прикажана на горниот надворешен раб на екранот.
Карактеристики
- Играта ви нуди можност да ја смените вашата картичка за алтернатива со различен сет на броеви. Секоја картичка има различен удел, што значи дека треба да одлучите дали да го задржите вашиот нерв и да се откажете од оној што ви е даден или да го промените за тоа потенцијално сите важни победнички сетови на броеви.
бонусите
- Pop Бинго има функција на историја која ви овозможува да ги видите последните игри и добивки.
- Светла, привлечна и колоритна графика за да ве поттикне да продолжите и да играте уште една картичка.

Случајни Слободни Слот игри:

Магија на една
Магија на една
Магија на Один е видео спот игра со многу драматична музика во позадина од 2 Од 2 ...
Играјте слот!
Вулканска готовина
Вулканска готовина
Премисата на Вулканска кесичка од Новоматик е едноставна; реално едноставно. Во суштина тоа вклучува пештери обидувајќи се да ...
Играјте слот!
На мобилниот телефон
На мобилниот телефон
На Копа е слот игра развиена од Betsoft Gaming. Оваа игра се врти околу латино танц шоу-тема ...
Играјте слот!
Сокол ловџија
Сокол ловџија
Оваа возбудлива нова игра од иноваторите во Thunderkick го одзема светскиот слој од невреме. Соколарницата ...
Играјте слот!
Гладијатори на 2016
Гладијатори на 2016
2016 Gladiators слот им оддава почит на модерните олимписки игри, играчите ќе се сретнат со претставници на најпривлечните спортови претворени во ...
Играјте слот!
Колаче куки
Колаче куки
Видео Слот "Fortune Cookie" од провајдерот на игри Microgaming е 3 * 3 игра со 1 betways. Слот има RTP = 95.58% и ...
Играјте слот!
Keno
Keno
Кено, коцкање играше со карти (билети) со броеви на квадрати, обично од 1 до 80. Играч означува или ...
Играјте слот!
Surf safari
Surf safari
Сурфањето е многу забавна и пријатна забава. Што може да биде подобро од моментот кога ќе го освоите уште еден бран? ...
Играјте слот!
0 Коментари

Казна престрелка


Можете ли да се справите со притисокот и резултатите богата со мрежата на 1X2 Казна престрелка• Потоа заземете го предизвикот и истражете ја моменталната победа додека удобно седите дома. Стани а фудбал започнете со предвидување дали целта ќе биде постигната или ќе биде пропуштена во оваа возбудлива игра. Е натоварени со неверојатна игра која бара стратегија за да одиме со одлични награди. Казна престрелка е прекрасна инстант игра со огромни награди.Значи ги вашите фудбалски чизми подготвени и се стремат кон мрежата преку играње оваа онлајн казино игра.

Случајни Слободни Слот игри:

Дрвени приклучоци
Дрвени приклучоци
Дивите бобри, кабини за најава, моторни пилиња и листови од јавор се иконите што се гледаат во интернет-приклучоците за дрво Џин 5 ...
Играјте слот!
Jumpin зајак
Jumpin зајак
Светли смели бои го пополнуваат екранот додека играчите однесоа на небото со карактери 2 зајак додека скокаат ...
Играјте слот!
Алис и партијата на луд чај
Алис и партијата на луд чај
Над 150 години откако Чарлс Лутвиџ Доџсон ги напиша Авантурите на Алис во земјата на чудата, романот продолжува да има реакции во популарната ...
Играјте слот!
Карипско обетка покер
Карипско обетка покер
Карипската обетка покер, исто така наречена казино шпион покер, е казино маса игра со правила добиени од пет-картичка обетка покер ...
Играјте слот!
Двоен џекпот покер
Двоен џекпот покер
Jackpot Poker е онлајн видео покер за неколку раце, во кој стандардна палуба на 52-картичка без дилери е ...
Играјте слот!
Супермен филмот
Супермен филмот
Прегледаниот слот, врз основа на мошне популарниот филм од 1978 за Супермен, во кој глуми Кристофер Рив, го виде светот ...
Играјте слот!
Nian nian yu
Nian nian yu
Одете на патување во ориентален храм каде се одвива прослава со змејови, вкусна храна и огномет. Со ...
Играјте слот!
Кралица на прачки
Кралица на прачки
Кралицата на прачки ви нуди ретка можност да се погледне во иднината и да видиме дали има богатство кое чека ...
Играјте слот!
0 Коментари

Медуза гледа


МедузаПоглед е 4 ролна, игра 12 плата-линија слотови од Playtech, базиран околу змија коса Горгон Медуза на антички грчки Митот. Во легендата, поставувањето на очи врз неа ќе го претвори секој гледач на камен, но за среќа вашите шанси во "Медуза" на Gaze слотови се малку поповолни!
Од уникатниот распоред на каскадни плочки и мултипликаторите за победа, Medusa's Gaze им овозможува на играчите свеж нов слот искуство за уживање. Покрај неговата дива бела плочка и каскада функција, победи се гарантира за да добиете поголем, толку повеќе ќе играте благодарение на мултипликаторот за победа на играта.
Како да играш
- Целта на играта е да се постават рељелите за да се направат победнички комбинации. Победа се добива со поставување на три или повеќе плочки од иста боја каде било на плазма линии осветлени од 12.
- За да играат, играчите мора прво да го изберат нивниот износ пред да притиснете 'Play'. Пликовите потоа се вртат и, ако победничката комбинација на плочки се усогласи, се свртуваат кон камен под погледот на Медуза и паѓаат од лентите. Ако не, тогаш плочките остануваат таму каде што се и може повторно да се вртат.
- Во Medusa's Gaze, постојат голем број на карактеристики кои ја прават играта издвоите од пакетот, со див симбол за зголемени победи, множител за победа и 'каскада' функција за да ја разнишаат играта што малку повеќе.
Карактеристики
- Поглед на Медуза претставува уникатно преземање на играта на скромни слотови, со невообичаен изглед кој, заедно со возбудливата тема, ја засилува возбудата на играта. Наместо правилни ремени, наместо тоа, тие се појавуваат во прстен околу гласната глава на Медуза, создавајќи хипнотички ефект врз секој што игра.
- Самите слотови не се илустрирани на традиционален начин, но на нивно место се појавуваат светло обоени плочки кои само го дополнуваат привлечниот стил на Поглед на Медуза.
- По победата, победничките плочки се претвораат во камен и "каскада" од екранот. Останатите плочки потоа се движат надолу за да ги пополнат празнините оставени зад победата.
бонусите
- Во поглед на Медуза, секој пат кога се доделува победа, на играта се применува множител на x1, што значи дека колку повеќе ќе играте, толку е поголема вредноста на секоја победа. Играта, исто така, има дива, претставена со бела плочка, која ги заменува сите други за добивање на комбинации, иако нема самостојна вредност.
- Играчите исто така имаат можност да играат во режим на автоматска репродукција, каде што ремените автоматски се откажуваат за вас. Пред да започнете, можете да го изберете саканиот број на гревови и вреди, а потоа да седнете назад и да го гледате дејството на одморот. Копчето "Стоп" ќе го откаже автоматскиот режим.

Случајни Слободни Слот игри:

Франкенштајн
Франкенштајн
Франкенштајн слотови. ... Оваа 5-ролна, 20-payline видео слот низ 3 редови и воведува иновативна функција наречена Поврзани диви што ...
Играјте слот!
La cucaracha
La cucaracha
Ако некогаш сте помислиле да се упатите во Јужна Америка за да ги видите сите топла работи што Мексико ги нуди - ...
Играјте слот!
Мачка кралица
Мачка кралица
Играта на Кат кралицата за слободно казино е египетско-тематска игра со реквизити на 5 и 40 линии за исплата. Инспириран од кралицата Мачка, ...
Играјте слот!
Wmf solo mahjong pro
Wmf solo mahjong pro
Ова е единствена играчка верзија на класичната кинеска игра, играна според правилата на Светскиот федерален мажон. Ти Започни ...
Играјте слот!
Голем лош волк
Голем лош волк
Омилената приказна за детството Голем Лош волк и три мали свињи сега се претворија во многу смешно и ...
Играјте слот!
Тарзан
Тарзан
Тарзан онлајн слот од Microgaming е тркалање, брза, око фаќање на авантура преку диви и бонус карактеристики исполнети џунглите. Замав ...
Играјте слот!
Jokerizer
Jokerizer
Jokerizer е високо-варијанс видео слот со 5 ленти, 3 редови и 10 исплати. Таа обезбедува светска класа игри ...
Играјте слот!
Пантер месечина
Пантер месечина
Кога ќе слушнете за пантерите, ќе го поврзете тоа со џунгла, а таму е тема на џунглата, во Пантерот ...
Играјте слот!
0 Коментари

Мини рулет


Мини рулет е популарна маса игра со повеќе плеер-пријателски обложувалница од американски or Европски рулет. Ако барате едноставна игра која може да се игра во неформална средина, или како странична игра додека имате отворен покер во друг прозорец на пребарувачот, тогаш мини рулет е добро вреди да се погледне.
Исто како традиционалната рулетка во живо, можете да поставите право, поделени, улични и аголни облози, како и три, четири и колонски облози и црвени / црни или дури / чудни облози. Залог од половина душа е сличен на високата / ниската залог во традиционалната рулетка. Лимитите за залог понудени на Mini Roulette зависат од вашето ВИП ниво. Постојат и минимални и максимални ограничувања на залог.
Наместо да се користи голема ролна и голема обложувалница, играта има помала катушка со единствена нула и броеви од една до дванаесет. Ако уживате во казино игри за маса, погледнете го Зарове и Sic Бо маса игри понудени на страницата SuperCasino.
Како да играш
- Кликнете на чип за да го изберете и да го додадете во саканиот облог. Десен клик на чип за да го намалиш облогот за истиот износ.
-Кликнете било каде на површината за залог на табелата за да го ставите вашиот облог. Областа на обложување во Mini Roulette е помала од површината за обложување во европски или традиционални рулет.
- Притиснете на вртење за да го започнете тркалото за рулет откако ќе одлучите за вашиот облог.
Карактеристики
- Мини рулет има просечно враќање на играч на 96.15%
- Воланот има само една нула, што значи дека има повеќе шанси за играчот отколку што ќе го најдете на традиционалните тркала на рулет.
- Мини рулет е совршен за вообичаена игра, додека земате некоја спортска акција или играте покер во друг прозорец.
бонусите
- Сите нови казино играчи уживаат дарежлив добредојден бонус.
- Подесување на депозити дава за прв пат штедачите повеќе шанси да играат и да победат.

Случајни Слободни Слот игри:

Оинд земја љубов
Оинд земја љубов
Често се вели дека ако не можете да ги пронајдете вистинските зборови, тогаш музиката може да зборува за тома кога станува збор ...
Играјте слот!
Црвена флота
Црвена флота
Флотата на црвено знаме е меѓу неодамнешните игри развиени од WMS. Со него, ќе бидете дополнително наградени благодарение на ...
Играјте слот!
Манчестер Јунајтед
Манчестер Јунајтед
Маратонбет разви и започна брендирано онлајн казино во партнерство со англискиот фудбалски клуб Премиер Лигата, Манчестер Јунајтед. На ...
Играјте слот!
Вивалдис сезони
Вивалдис сезони
Сезоната е наш начин на живот. Секоја година се преселуваме од едни на други понекогаш без напор во други времиња ...
Играјте слот!
Готови школки
Готови школки
Пари школки е жив онлајн слотови игра која има шарени одбор и одлична музика да го подигнете. Овие три ...
Играјте слот!
Џек или подобро 10 рака
Џек или подобро 10 рака
Ако сте фенси како малку покер играч, но сте загрижени некој може да биде во можност да го прочитате ...
Играјте слот!
Виртуелна африканска чаша
Виртуелна африканска чаша
Оваа игра се фокусира на африканските национални игри. Има толку многу тимови кои се борат да бидат најдобри во Африка. Сите ...
Играјте слот!
Дијамантска долина
Дијамантска долина
Дијамантската долина е прогресивен џекпот слот машина иновирани од никој друг, од слот машина познавачи себе - Playtech! ...
Играјте слот!
0 Коментари

Keno


Keno, коцкање игра игра со карти (билети) носи броеви во квадрати, обично од 1 да 80. Играчот ги обележува или кружи како многу од овие броеви како што сака до највисокиот максимум, по што го внесува или го регистрира својот билет и плаќа според колку броеви тој ги избрал. Во редовни дневни интервали, вкупно 20 топчиња или пелети се избираат по случаен избор од контејнер, а наградите се исплаќаат од куќата, според бројот на избраните броеви на секој играч.
Кено е од кинеско потекло и од голема античка, која датира од најмалку 2,000 години. Оригиналното кинеско име за играта е baige piao или pai-ko p'iao, што значи "билет за бели гулаби", референца за билетите што се користат во игра за обложување со гулаби за дома. Од околу 3rd век BC, во повеќето провинции постоеле игри со пијано Кина, обично наредени од една или повеќе коцкарски куќи со дозвола на провинцискиот гувернер, кој пак добил дел од добивката.
Оригиналниот билет кој се користи во baige piao и сеуште е во широка употреба во кинеските заедници каде што играта продолжува да биде популарна, наместо броеви ги имало првите 80 ликови во Qianziwen ("Книга на илјада карактери"). Овој класик во кинеската литература, од непознат автор, содржи точно 1,000 кинески идеограми (или карактери), сите различни, и е толку добро познат меѓу образуваниот кинески дека овие ликови понекогаш се користат на местото на соодветните броеви од 1 до 1,000.
Baige piao (или пак-а-пу, како што стана познат на Запад) е предок не само на кено, туку и на лото и бинго. Кено пристигнал на запад Соединети Држави во 1840 со кинески имигранти. За почетокот на 20-тиот век, играта доби популарност меѓу не-кинеските групи во САД под името Кинеска лотарија, во која ликовите биле претворени во бројки. Во тоа време, исто така, го добило името Кено, корупција на францускиот збор квине ("група од пет"). Во 1933 keno беше воведен во куќи за игри во Рено, Невада, под името Трка-коњ Кено, со имиња на коњи наместо броеви на билетите за да не се спротивстави на државните закони за лотарии. Оние закони на Невада беа изменети во 1951, по што кено стана игра со броеви. Денеска keno се игра (со многу дневни цртежи) во скоро сите американски казина, како и во многу казина во Австралија, Јужна Африка, Јужна Америка, и Источна Азија. Предноста на куќата во казино кено е значителна - околу 25 проценти. Кено е исто така понуден како игра (обично со неделни цртежи) од многу лотарија компании од целиот свет.

Случајни Слободни Слот игри:

Неверојатниот мечка
Неверојатниот мечка
Важно ажурирање: Огромните Џекпоти за слотови од Марвел сега се преселија во DC Comics слотови на PlayTech ... има некои одлични ...
Играјте слот!
Бар 7 е
Бар 7 е
Ако сте во потрага за слот машина игра која навистина отелотворува сè за класичен овошје машини, а потоа Бар 7 од ...
Играјте слот!
Тотински автомобил човек
Тотински автомобил човек
тој Египќаните го преземаат Лас Вегас и сакаат да бидат дел од епскиот ремонт. Придружете се ...
Играјте слот!
Продавница за овошје
Продавница за овошје
Го зедовме класичното чувство и проток на раните овошни машини и ги спакувавме сите овошни добрини во ...
Играјте слот!
Блек Џек
Блек Џек
Зошто да игра mFortune Блек Џек? - Играјте бесплатно или со вистински пари, од само 10p - Единствена игра од наградуван ...
Играјте слот!
Електро бинго
Електро бинго
Бонус Експрес е горд што го претставува Електро Бинго, нов начин да се игра бинго. Оваа футуристичка и ултра модерна игра ...
Играјте слот!
Tres amigos
Tres amigos
Прославувајќи го сето она пријателство, се чини дека постои нова онлајн игра за слотови на патот што има другарство ...
Играјте слот!
Фантастични 7s
Фантастични 7s
MegaSpin Фантастична 7 е прекрасна мулти-игра верзија на класичен 3-ролна слот Microgaming, наречен едноставно фантастичен 7. Исто како и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Holdem пресметка


Texas Hold'em го презеде светот на покер. Два милиони луѓе играат Тексас Холдем секој ден преку Интернет, а илјадници други во Казино. Едноставно за играње, „Showdown Texas Hold'em“ им дава на играчите нови причини да влезат во игра и да пробаат различни стратегии. Преклопувањето пред „флопот“ не значи дека треба да почекате и да гледате без вклучување на готовина во исходот на секоја рака. Акумулираниот „џекпот“ додава возбуда во играта и има шанса да го освои „џекпотот“, откако прво ги победи сите останати на табелата, додава нова димензија на играта. Блеф и / или победата со мала рака ги зголемува шансите да го земе „џекпотот“ и кога ќе победи раката на дилерот, може да победи и вие.
Showdown Texas Hold'em ™ има патент на САД во очекување на други апликации за светски права.
Секој играч прави облог со еднаква количина во прогресивен џекпот. Играта се игра како и обично. Во оние игри каде се справува со картичката „река“ и победник се пријавил на Дилерот, тогаш ги пренесува картичките 2 на себе, со што се создава „рака на дилерот“. Ако Hand дилерската рака ’ја победи победничката рака, тогаш играчот кој ја имаше победничката рака, исто така, победи на џекпот.
Texas Hold'em е игра која може да се одолговлекува и да има играчи да изгубат интерес за секоја рака бидејќи сами си ја „гаѓаат“ раката. Showdown Texas Hold'em го менува ова. Играчите почнуваат да се „социјализираат“ додека расте прогресивниот џекпот. Секој играч се интересира за исходот на тековната рака, иако може да ги „заебал“ нивните картички. Како што расте џекпотот Играчите почнуваат да размислуваат на начинот на кој сакаат да си играат од своја рака. Некои играчи ќе го „блефираат“ патот до речниот картон со надеж дека ќе ја освојат масата на масата и ќе имаат слаба победничка рака, така што ќе победи Добиецот, а со тоа ќе им го дадат џекпот.
Не е лесно Дилерот само да ги преврти 2 картичките и да излезе со рака (со картичките на заедницата) што ја победи раката за победа на табелата. Джакпотите ќе растат брзо и дури може да биде претпазливо да има џекпот да одат на раката за победа на масата, можеби по 10 или 15 рунди (според дискреција на казино).
Казината добиваат дополнителен предност на играта со преземање на гребло од џекпот.
Еве како тоа функционира:
Играта се игра како и обично.
Сите странични играчи на табелата го прават страничен облог на однапред одредена сума. Овој страничен облог се става во посебен „џекпот“ кој се акумулира сè додека не се добие победник.
По завршената нормална игра на играта Texas Hold'em, дилерот ги „закова“ следните картички 2 од преостанатата палуба и потоа продолжува да се свртува нагоре и да се стави на табелата 2 повеќе картички. Овие 2 картички ја претставуваат раката „пресметка“ која се натпреварува со победничката рака на масата за „џекпот“.
Ако раката „пресметка“ ја победи победничката рака, тогаш ќе се добие „џекпот“.
Ако раката „пресметка“ не ја победи победничката рака, сите мора да „изнервираат“ друга страна залог што влегува во акумулираниот џекпот „пресметка“.
Дилерот (казино) извади гребло од секој „џекпот“.

Случајни Слободни Слот игри:

Zombirthday
Zombirthday
Прекрасниот бесплатен онлајн слот за игри на Zombirthday, кој ве донесе од страна на Playson, доаѓа со 5 рељели, 3 редови и 10 плати ...
Играјте слот!
Среќна 8 линија
Среќна 8 линија
Поставени преку 9 ленти овој слот од Microgaming има само 8 линии во 3 × 3 плоштадот. Лесно е ...
Играјте слот!
Римминг ја раскажува кралицата на срцата
Римминг ја раскажува кралицата на срцата
"Кралицата на срцата, таа направи некои курви на сите летен ден." Оваа класична рима може да те придобие ...
Играјте слот!
Монти олимписки одмазда на медуза
Монти олимписки одмазда на медуза
Планината Олимп - Одмаздата на Медуза онлајн слотови е инспирирана од приказната за Медуза и наместо филмови кои ...
Играјте слот!
Топла мастило
Топла мастило
Слободен слот-машина со топла мастило има пет макари и редови 3. Посетете тетоважа студио каде што ќе имате 1024 начини ...
Играјте слот!
Мачка во вегас
Мачка во вегас
Удирајќи го Лас Вегас Газа со мачката Феликс и како што ја обидува својата среќа на табелите, тој ...
Играјте слот!
Фудбалска ѕвезда
Фудбалска ѕвезда
Онлајн развивачи на слотови имаат долг и претежно успешен учинок кога станува збор за дизајнирање спортски тематски игри. Фудбалски слотови ...
Играјте слот!
Опседната куќа
Опседната куќа
Haunted House е кичмата-гаден гаден слот машина нудат од Хабанеро, еден од лидерите кога станува збор за создавање ...
Играјте слот!
0 Коментари

Глави или опашки


Глави или опашки е лесна за учење аркадна игра која нуди многу возбуда и има некои дарежливи исплати. Можете да ја играат играта со една или две монети и исплати се движат од 1.9 пати од вашиот облог за еден флип до 60 пати вашиот залог за три флипс со две монети. Постојат многу различни опции за обложување, овозможувајќи им на играчите да го изберат сопственото ниво на ризик и посакуваниот потенцијален поврат.
Глави или опашки е можеби наједноставната казино игра, но исто така е многу забавно. Предвидување на еден флип од монети се исплаќа на 1.9 до 1, додека две флипс плаќа на 3.8 до 1. Најголемите победи доаѓаат од игра со двојна монета. Тоа зависи од вас колку или колку малку се обложувате. Можете да ја играте оваа игра користејќи го вашиот мобилен или во вашиот веб прелистувач. Потребно е само неколку секунди да фрлате монета, па затоа е совршена игра за играње додека патувате. Ако уживате во игри во движење, не заборавајте да ги погледнете мобилните игри на Super Casino.
Како да играш
- Ставете ја вашата залог со кликнување на копчињата плус или минус на дното на екранот. Откако ќе го изберете вашиот облог, кликнете потврди.
- Притиснете го симболот за глави или опашки за да го предвидите облогот, потоа одберете дали сакате да извршите еден, два или три копчиња. Ако одберете да извршите повеќе од еден флип, предвидувате дека вашиот избран резултат ќе се појави два или три пати по ред. Ќе изгубите залог доколку еден од резултатите е неточен.
Карактеристики
- Залог на една монета, две монети (и глави или опашки) или две монети (една глава и една опашка). Има толку многу начини да се победи!
- Уживајте во теоретско враќање на играчите на 95%.
- Може да се обложувате колку или колку што сакате.
бонусите
- Сите први регистрации можат да уживаат во дарежлив бонус за добредојде, кој може да се користи за било која игра на веб-страницата.
- Уживајте во потенцијалните добивки до 60 до 1 ако претпоставите правилно три двојни монети!

Случајни Слободни Слот игри:

На врв ги фрла светските фудбалски ѕвезди
На врв ги фрла светските фудбалски ѕвезди
Топ Trumps Фудбал ѕвезди е 5-ролна слот со 15 прилагодливи линии за исплата. Симболите за исплата може да се менуваат како што ...
Играјте слот!
Премиер рулет дијамант издание
Премиер рулет дијамант издание
Графика во играта создаде совршена атмосфера за казино играчи и ја носи играта на рулет до ...
Играјте слот!
Блескави дијаманти
Блескави дијаманти
Слот Dazzling Diamonds е многу забавен, и многу основен онлајн слот машина која има толку широка привлечност поради ...
Играјте слот!
X-мажите гребење
X-мажите гребење
«X-Men Scratch» е бесплатна онлајн нула картичка, која се состои од шест специјални билети нацртани еден по еден. Секоја од ...
Играјте слот!
Мис пити
Мис пити
Мис Кити слот е вистински паричен слот машина игра од Аристократ казино дека можете да вежбате игра за апсолутно ...
Играјте слот!
Кристална шума
Кристална шума
rystal шума е волшебна игра на самовила магија и шумски фантазија донесе на нашите екрани од страна на WMS. Слот за темата ...
Играјте слот!
Крв вечен
Крв вечен
Крвта вечер зема залак од вампир жанр, со паметни настани во играта одговара на ова сезонско ослободување. Натпревар како обоени ...
Играјте слот!
Монголско богатство
Монголско богатство
Да бидеме јасни - ова не е онлајн слот поврзан со Џингис Кан, но сепак е импресивен. Монголско богатство ...
Играјте слот!
0 Коментари

Генита hi hi прогресивна


Hi Lo од Genie е картичка од Playtech што може да изгледа слично на неколку други игри, но всушност има неколку уникатни карактеристики. Играта се игра на светло обоен екран, во кој има искривена жена, веројатно џин, држи десетина картички за играње во нејзината рака.
Hi Lo на Genie е лесно да се игра. Ќе започнете со поставување на износот на вашата залог со копчињата плус и минус. Кога ќе бидете подготвени, притиснете го копчето за потврда за да ја ставите облог. Потоа ќе можете да одберете една од картичките кои ги држи джин, или можете да кликнете на копчето autopick и тој ќе биде избран за вас. Имајте на ум дека Aces се секогаш ниски. Исто така запомнете дека сите врски изгубиле.
Посебни карактеристики
Откако ќе се појави првата картичка, ќе ви биде даден избор на облози. Се обидувате да предвидите дали следната картичка ќе биде повисока или помала или црвена или црна. Шансите на hi и low choices се различни во зависност од картичката. Шансите не се менуваат со црвена и црна боја. Откако ќе го потврдите изборот на обложување, повторно ќе добиете шанса да ја изберете втората картичка или можете да имате избрано за вас.
Ако имате победничка рака, мора да одлучите дали да ги собирате вашите добивки или да продолжите. Последната карта од претходната рака ќе биде вашата картичка за одлучување ако играте друга рака. Ако таа картичка е многу ниска или многу висока, треба да одберете да продолжите бидејќи шансите ќе бидат во ваша корист во следната рака. Се разбира, ако сакате да искористите шанса, можете да играте против шансите да се обидете да добиете поголема плата.
Објектот
Ако можете да ги освоите 12 рацете по ред, ќе победите на прогресивниот џекпот на Genie's Hi Lo, кој обично е во десетици илјади. Треба да направите почетна почетна залог од најмалку $ 5.00 за да ги исполнувате условите за џекпот.
Бонус игра карактеристики
Ако сте освоиле неколку раце по ред, ќе сакате да го задржите џекпот на ум додека ја формулирате стратегијата. Ако добиете неколку победи на големата исплата, нема да сакате да преземете непотребни коцки. Вие исто така не сакате да го притиснете копчето Collect ако сте добиле многу блиску до огромната исплата.

Случајни Слободни Слот игри:

Тарзан
Тарзан
Тарзан онлајн слот од Microgaming е тркалање, брза, око фаќање на авантура преку диви и бонус карактеристики исполнети џунглите. Замав ...
Играјте слот!
Супер
Супер
Супер тоа е 25 плата линија од Microgaming играше преку 5 ленти. Иконите со повисоки плати се ...
Играјте слот!
Рамзес богатство
Рамзес богатство
Прекрасната игра на казино за игри на Рамзес Ричарс има линии за исплата на 20, реквизити 5 и 3 редови. ... самиот Рамбес ...
Играјте слот!
Повлечете и се тркалаат
Повлечете и се тркалаат
Изјавата вели дека не можете да ги научите старите кучиња нови трикови, но тоа не е секогаш случај - секако ...
Играјте слот!
Тексас држи em про
Тексас држи em про
Кеш игра во Тексас Холдем се игра на една табела со два играчи на 10. Целта е едноставна: ...
Играјте слот!
Зарове
Зарове
Craps се игра на специјално дизајнирана табела која има изглед за обложување, каде што играчите можат да ги стават своите стапки. Во ...
Играјте слот!
Germinator
Germinator
Герминатор е уникатен слот кој дава победи кога 3 или повеќе бактерии се исти по ред. Има ...
Играјте слот!
Финецот и вртениот спин
Финецот и вртениот спин
Финецот и Swirly Spin е неконвенционална игра, бидејќи сите 25 симболи од спин се генерираат независно ...
Играјте слот!
0 Коментари

Гени


Целта на играње на Hi-Lo Џенот на Genie е да ја предвиди следната картичка. Може да се обложувате дека е повисоко или пониско, црвено или црно. Секоја точна рунда ќе ве придвижи до ниво. Постигнувањето на единаесеттото ниво ќе го награди прогресивниот џекпот. Ова е традиционална казино игра со карти, играна во сличен стил на интернет Блек Џек и покер игри.
Како да играш:
Изберете го првичниот удел со користење на копчињата +/-.
Притиснете Потврдете кога сте го избрале вашиот облог.
Изберете картичка од раката на Џени со кликнување на неа. Можете исто така да изберете Autopick за да изберете картичка по случаен избор.
Откако ќе се отвори првата картичка, мора да изберете од следниве опции:
Повисоко или Исто и Црвено = залог дека следната картичка ќе биде повисока или еднаква и црвена (дијаманти или срца).
Долен или Ист и Црвен = залог дека следната картичка ќе биде пониска или еднаква и црвена.
Повисоко или Исто и Црно = залог дека следната картичка ќе биде повисока или еднаква и црна (клубови или лопати).
Долна или иста и црна = залог дека следната картичка ќе биде помала или еднаква и црна.
Правењето на правилен избор ќе ве придвижи до ниво и ќе ги зголеми вашите добивки.
Погрешната претпоставка ќе ги исплати добивките од сегашното ниво и ќе ја заврши играта.
Постигнувањето на единаесеттото ниво ќе го награди прогресивниот џекпот и ќе ја заврши играта.
Те молам забележи:
Aces се најниски картички.
Џокерските картички се диви и автоматски ќе ве преселат на следното ниво.
Прогресивен џекпот:
Джакпот е прикажан во горниот лев дел од екранот. Се доделува ако направите доволно точни претпоставки за да стигнете до единаесеттото ниво.
Прогресивниот џекпот одговара на износот за залог, и на тој начин ќе се зголеми ако го зголемите облогот.
Прогресивен џекпот е финансиран со земање мал процент од облози на сите играчи на играта. Казиното, исто така, ќе обезбеди базна сума, нормално наречена семе. Кога Джакпот е освоен од некој играч, тој ќе се ресетира до износот на семето и повторно ќе почне да расте.
Джакпот се доделува и финансира на следниов начин:
Семе (износ обезбеден од казино за Џекпот) = 250 x Bet.
Стапка на придонес (процент земен од секоја залог за финансирање на Џекпот) = 3.80%.
Победа на состојба (резултат е потребен за да се победи Джакпот) = достигне единаесеттото ниво.
Задача за освојување (како да се квалификувате за освојување на Джакпот) = нема посебни барања. Играј Џинот за Џинот за Џини за вистински пари во Казино на Вилијам Хил.

Случајни Слободни Слот игри:

Тајландски рај
Тајландски рај
Тајланд е познат по својата убавина и тука е доведена до ленти во игра што може да се види ...
Играјте слот!
Си ја заборавивте
Си ја заборавивте
Изгубеното ги содржи сите елементи кои ќе ги поврзете со наслови на BetSoft, вклучувајќи ги и потписот 3D анимации. Оваа игра е поставена во ...
Играјте слот!
рулет
рулет
Рулет за прв пат беше одигран во Франција за време на 17th век. Сега е едно од најпопуларните европски коцкари ...
Играјте слот!
Најдобро од сите нив
Најдобро од сите нив
Fairest of Them Сите онлајн видео слот од Ash Gaming е 5-ролна, 20-payline самовила. Иако насловот ...
Играјте слот!
Пустинско царство
Пустинско царство
Пустинското Кралство е 25 линија, 5-ролна видео слот со бесплатна функција за предење на бои, каде што се пече во ...
Играјте слот!
Возраст од боговите рулет
Возраст од боговите рулет
Playtech има освоено почит како развивач на идеи за титули за игри на франшиза, што е најважно во категоријата на слотови. И ...
Играјте слот!
Лотало
Лотало
Ние секогаш советуваме играчите да пробаат било кој слот со пари за играње пред да потрошат пари за него. Тоа ...
Играјте слот!
Змејско царство
Змејско царство
Борба по кралицата и нејзините змејови за слава и богатство во Змејското Кралство, 3 × 5, 25 линии. Сите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Конечен резултат


Конечна оценка е онлајн казино игра во која играчите можат да се обложуваат на исходот на фудбал натпревар помеѓу два тима. Играчот може да ја избере лигата за да се обложи, од сите поголеми лиги низ Европа. Откако ќе ја изберете вашата лига, тогаш ќе бидете однесени на екран за избор на тим, каде што ќе изберете два тима во таа лига што ќе се играат едни со други. Алтернативно, можете да изберете случајно натпревар и играта ќе одбере кои тимови да играат.
Како да играш
Обложување е направено преку употреба на чипови кои се појавуваат на долната лева страна на екранот. Избирањето чип со одредена вредност ќе ви овозможи да го обложувате тој износ.
Може да се обложувате на четири различни начини. Сопствената средба значи да се одлучи дали дома или гостинот ќе победи, или дали тимовите ќе извлечат.
Можете исто така да одберете што мислите дека резултатот ќе биде во залог на резултат, или изберете "друго" за да изберете резултат кој не е наведен.
Може да се обложите на вкупниот број постигнати голови, земени од двата тима и од сите стрелци.
Конечната опција за обложување е да се користи залог "специјални", предвидувајќи дека одреден настан ќе се случи во одреден момент за време на натпреварот. Настаните вклучуваат казни добиени или пропуштени, црвени картони и цели за време на повредата.
Карактеристики
За разлика од многу игри базирани на фудбал, вистинската животна сила на тимовите ќе се рефлектира во нивната игра.
Ова исто така се рефлектира и во шансите, па затоа сигурен влог би бил да се избере тим за кој знаете дека е силен и да ги поддржите да победат против послаб тим. Сепак, шансите, исто така, ќе бидат намалени во ова сценарио.
Способноста да ја изберете вашата омилена лига и тимови ја прави оваа аркадна игра подинамична отколку што би очекувале од виртуелно фудбалско обложување.
бонусите
Ако ја освоите вашата игра, можете да одберете да коцкате што сте освоиле во бонус круг. За да победите во овој круг, треба правилно да претпоставите дали казната ќе биде резултат или промашување. Добивањето на бонусниот круг ќе ги удвои вашите добивки од последниот облог. Губењето ќе значи дека вашите добивки од вашиот последен залог ќе бидат задржани.
Дајте си дополнителен шут во освојувањето со нашиот 100% добредојден бонус до £ 200.

Случајни Слободни Слот игри:

Блиц
Блиц
Flash: Слободен казино слободен слот игра е неверојатна игра развиена од Amaya Gaming, кој ни ја раскажува приказната ...
Играјте слот!
Тарзан
Тарзан
Тарзан онлајн слот од Microgaming е тркалање, брза, око фаќање на авантура преку диви и бонус карактеристики исполнети џунглите. Замав ...
Играјте слот!
Bridezilla
Bridezilla
Самата Bridezilla дејствува како Дивиот симбол во овој казино слот. Може да претставува било кој симбол, освен Bells ...
Играјте слот!
Бакнење го извикам гласно
Бакнење го извикам гласно
Бендот "Kiss" се едни од најиконичните имиња во историјата на американската рок музика; формиран пат назад ...
Играјте слот!
Под морето мобилен
Под морето мобилен
Под морето е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Се нурне во морето ...
Играјте слот!
Марвел рулет
Марвел рулет
Ако мислите дека не можете да бидете изненадени кога станува збор за игри со казино, размислете повторно! Марвел Джакпот Рулет е ...
Играјте слот!
Бакнеж бакнеж
Бакнеж бакнеж
Starlight Kiss е пет ролна, 243 начин видео слот, и обезбедува посебен третман за вљубените гејмери. Романтична игра ...
Играјте слот!
Лов за злато
Лов за злато
Поставете плови на епско патување за да го пронајдете долго изгубеното погребано богатство со овој видео спот од Play'n Go ...
Играјте слот!
0 Коментари

Френки фантастичен 7


Magic Magic Seven Jackpot на Френки Dettori ќе ве воведе во светот на коњски трки. Оваа игра е инспирирана од 3-времениот шампион за коњски трки со исто име. Оваа игра со слот е друга Playtech креирање и содржи 5 макари и 25 линиски линии, покрај цела низа други функции, вклучувајќи и прогресивен џекпот. Играта располага со широк спектар на обложувални граници, почнувајќи од 0.01 и да оди до 100 по платежна линија.
Специјални симболи
Симболите на оваа игра се инспирирани од спортот на коњски трки, а некои од нив ја имаат именката на играта - Френки Деттори. Овде ќе најдете симболи кои претставуваат различни елементи поврзани со овој спорт, како што се потковиците и победниците. Секој симбол спаѓа во една од трите категории - ниска цена, висока исплата и специјална. Симболите со ниски примања се вашите вообичаени високи картички - Аци, кралеви, кралици, дигалки и десетици. Категоријата е именувана поради релативно ниските исплати во споредба со другите. Симболите со високи примања вклучуваат потковица, знак и првенство, како и два симболи кои го прикажуваат Френки Детори за време на трката.
Исто така постои и Специјална категорија која ги вклучува Дивите, Скара и Бонус симболите. Дивиот заменува за сите симболи во линија за исплата, освен Диви и Бонус. Кога неколку Scatters формираат комбинација може да ви бидат доделени бесплатни спина. Бонус симболот може да активира Бонус круг кој ќе го покриеме во следната точка.

Случајни Слободни Слот игри:

Дијамантска кула
Дијамантска кула
Иако не бевме масовно возбудени околу темата на овој гејмерски слот Amaya, во почетокот, наскоро научивме да го цениме ...
Играјте слот!
Кралицата на срцата лукс
Кралицата на срцата лукс
Работите на срцето се во центарот на сцената во кралицата на срцата ™ делукс - и тие ќе ви овозможат вредни пресврти! ...
Играјте слот!
Делфинска потрага
Делфинска потрага
Неверојатен слот за Dolphin Quest доаѓа со 50 линии за исплата, ремени 5 и редови 3. Најди ги вашите награди во ...
Играјте слот!
Блек Џек uk
Блек Џек uk
На играчот или на играчите првично се разгледуваат две карти и едноставно се додаваат двата за комбиниран вкупен. Лични карти ...
Играјте слот!
Хуго 2
Хуго 2
Навивачите на слободните видео-слотови на интернет мора да се сетат на слот за Хуго создаден од Play'n Go, кој се базира на ...
Играјте слот!
Тајните на Божиќ
Тајните на Божиќ
Уживајте во вашето омилено време на годината и влезете во духот Холидеј со нашата најнова игра Тајните на Божиќ ™! ...
Играјте слот!
Аси и осум
Аси и осум
Се вели дека Бил починал држејќи пар 8 и пар Aces, а со тоа и името ...
Играјте слот!
Џек или подобро 4 игра моќ покер
Џек или подобро 4 игра моќ покер
Следнава стратегија е мојата "едноставна стратегија" за дигалки или подобра видео-покер. Користење на стратегијата на машина за полнење ...
Играјте слот!
0 Коментари

Коцка со коцки


Генерал Твистер е забавна спакувана игра за оние кои уживаат во пренасочувањето од традиционалните слотови. Со толку многу различни потенцијални облози имате одлична шанса да освоите некои чудесни джакпотки. И ако уживате во аркадни игри како ова, тогаш зошто да не пробате некои од другите на нашата веб-страница? Keno, Спин победи и Ролеркостер генерал сите се одлична забава.
Како да играш
- Dice Twister е аркадна стил игра која е неверојатно лесно да се игра. Се што треба да направите е правилно да ги погодите можните исходи при тркалање на три коцки.
- Започнете со избирање на вашата опција за залог од четирите различни опции, потоа притиснете ги стрелките за зголемување или намалување на износот на залог. Вашиот удел е прикажан на дното на екранот. Откако ќе го поставите вашиот залог, едноставно притиснете "спин" за да ги превртувате коцките.
- Кога играте оваа игра можете да изберете од четири различни облози. Вкупно, лево од екранот, е залог на вкупната сума на сите три генерали, било што од 4 до 17. Броевите се наоѓаат на дното од екранот. Тука мора да одлучите колку пати одреден број од 1 до 6 ќе се појави за време на следниот рол. Еден од еден вид плаќа двојно вашиот влог, двајца од еден вид ќе го добиете вашиот високиот почетна залог и ако сите три го имаат предвидениот број, ќе освоите неверојатен 15 пати вашиот облог. Здраво, средината, овде ви дава шанса да се погоди дали збирот на следниот рол ќе биде lo (3-8), средината (9-12) или hi (13-18). Четвртата игра е чудна, па дури и се меша - само претпоставувам дали на генерал ќе се прикажат непарни броеви, дури и броеви или се мешаат.
Карактеристики
- Dice Twister нуди голем број на различни варијации, со четири различни видови на залог што можете да направите.
- Како што очекувате од Playtech игра, Дијс Твистер има светла, око-фаќање графика и брилијантно програмирање за навистина возбудливо искуство.
- Играчкиот екран исто така има и лента со алатки, овозможувајќи ви да се движите низ вашиот казино, да ги промените вашите поставки и да внимавате на рамнотежата на вашиот профил.
бонусите
- Не постои збиена бонусна структура со оваа игра, само можност да освоите одлични исплати со секој облог. И со дарежлив теориски RTP (враќање на играч) од 97.22%, вашите шанси за победа се навистина добри.

Случајни Слободни Слот игри:

Фудбалски правила
Фудбалски правила
Почувствувајте ја возбудата и покачуваната треска како што влегувате на стадионот и слушајте ги извиците на толпата околу нас ...
Играјте слот!
Големата чекор
Големата чекор
Дали некогаш сте се запрашале дали голема нога е всушност вистинска? Имаме додека не играме Легендата за Големата чекор и ...
Играјте слот!
Неверојатни ѕвезди
Неверојатни ѕвезди
Хит слот Amazing Stars ги возбудува играчите како ниеден друг во нашиот онлајн казино! Уживајте во спектаклот на прекрасните ѕвезди ...
Играјте слот!
Див коцкар
Див коцкар
Направете патување во егзотични места, исто така, африкански сафари со казино слот-машина за диви коцки. Меѓу топлите џунгли, ти ...
Играјте слот!
Палатата за просперитет
Палатата за просперитет
Палатата просперитет е едноставна ролна за 5, терминална линија 10 од Play 'N Go која е достапна за играње ...
Играјте слот!
Дигалки или подобро МХ
Дигалки или подобро МХ
Откако ќе го ставите облогот, добивате пет почетни картички. Кликнете на картичките што сакате да ги зачувате. Картички кои се ...
Играјте слот!
Ви посакувам среќа
Ви посакувам среќа
Wishing You Fortune Слот е одличен 5 ролна, 1,024 начини да се освои онлајн видео слот што е креиран ...
Играјте слот!
Маѓепсана ливада
Маѓепсана ливада
Достапните облози пронајдени на "Enchanted Meadow Slot" се £ 0.01, £ 0.02, £ 0.05, £ 0.10, £ 0.20 и £ 0.25, кои можете да ги изберете ...
Играјте слот!
0 Коментари

Пикадо


Ако ви се допаѓа пикадо игра и сакате да добиете големи победи, погледнете за пикадо херои слотови игра меѓу влоговите Логика слотови! Погледнете ја импресивната конкуренција помеѓу играчите на пикадо со специјални суперсили и победи! Оваа фантастична игра со слотови доаѓа со 5 ленти, 3 редови и им дава на играчите 243 начини за победа. Присуствувајте на спектакуларните интергалактички пикадо што се совпаѓаат со играње на пикадо херои за слободна игра и добијте епски добивки!
Фрли стрела и ја добиете наградата!
Онлајн слот пикадо херои воведува неколку зачудувачки карактеристики, кои можат да се активираат случајно или со помош на специјалните икони.
Пирс играчи - На секој спин, еден од играчите на пикадо може да стане суперхерој и да ги користи неговите посебни овластувања. Моќниот Мајк станува симбол на 2 × 2 Дивиот симбол, Моќта станува див и го става случаен број на диви низ целата играна табла, Барни го прави ролот што се појавил на Дивата ролна, а Летечкиот Шкотланѓанец го сместува случаен број на Диви во случајни позиции.
Значка, празнење, крило, лице - овие икони одговараат на играчите на пикадо. Ако 3 симболи на вид земја на реплината 1, 3 и 5 ќе играте неверојатна бонус игра. Ќе добиете бесплатни вртења на 20 со посебни овластувања на соодветниот играч на пикадо.

Случајни Слободни Слот игри:

Буба бинго нула
Буба бинго нула
Онлајн бинго е далеку од нова работа, но оттогаш Zitro Interactive влезе во акција, квалитетот ...
Играјте слот!
Остров на делфините
Остров на делфините
Делфинот лебди на левата страна на слотот низ игра, додека повремено кловновите риби ќе пливаат ...
Играјте слот!
Електра
Електра
Дали барате глад и доброто дело? Обрнете внимание на Казино-автомат на Електра. Тоа е најстариот ...
Играјте слот!
Круна и сидро
Круна и сидро
Овој производ на Microgaming е верзија на Sic Bo. Во него, за да видите каква шанса ќе има во продавница, вашиот ...
Играјте слот!
Девојки со пиштоли
Девојки со пиштоли
Напојуван од гигантскиот софтверски провајдер Microgaming, девојките со оружје замрзната зора е пет ленти со слот 243 ...
Играјте слот!
Кралеви на готовина
Кралеви на готовина
Ова е ролна за 5, видео запис од 3 споро од инвеститорот кој е Microgaming. Логото на игри служи ...
Играјте слот!
Пламен
Пламен
Придружи се на пожарникарите додека ја испуштаат палетата и како што помагате да го задржите огнот, ќе ...
Играјте слот!
Елвен принцеза
Елвен принцеза
Во Elven принцезата не само што ќе се среќавате со магични суштества како еднорогот, кој ќе ве придружува низ волшебниот ...
Играјте слот!
0 Коментари

Дерби ден


Наместо да одите на трките, трките ќе ви одат со фантастично Ден на дерби коњ тркачки игра. Исто како и вистинската работа на секој начин, оваа игра ќе го промени начинот на кој се обложувате на коњите засекогаш!
Преглед
Одликувајќи се со најновата технологија за онлајн игри, револуционерната игра на Дерби ден го смени начинот на кој играчите можат да добијат пари од коњите. На играчите ќе им биде навистина лесно да се вклучат во акцијата и да ги имаат сите исти опции што ги имаат луѓето кога се обложуваат на коњите на патеката. Проверете ги шансите за победа на вашиот коњ, проверете ги шансите на вашиот коњ што доаѓаат во целиот спектар на различни места и можете да се обложуваат на повеќе од еден коњ! Одликувајќи се со најсовремен систем кој им овозможува на играчите да ги споредуваат коњите едни со други, како и да ги претстават шансите на навистина јасен, лесен начин да се разбере, оваа игра ќе ги направи богатите богати!
Следи услови
Во оваа одлична игра сите работи што ќе влијаат на вистинска коњска трка влијаат на трките на Дерби. Ова значи дека времето и условите на патеката влијаат на шансите на победата на вашиот коњ. Погледнете во сите шанси да pick на победникот!
Облози
Една од многуте неверојатни работи во врска со оваа игра е фактот дека постојат цела низа на различни облози кои можат да се направат. А bettor може да ги направи сите исти облози дека тој или таа може да направи, ако тие беа навистина на патеката, постојат облози на коњ за победа, има облози да се направи на коњ да дојде во прва или втора и постојат се обложува на коњ да дојде на било која позиција во трката, како и да биде во можност да се обложи на повеќе броеви на коњи кои доаѓаат во било која позиција.
Натпреварувачи
Информациите за различните коњи во Денби Ден се прикажани навистина јасно и два коњи може да се споредат истовремено со одличен систем. Играчите можат да ги видат шансите на коњот што доаѓаат на различни позиции и да ги видат нивните статистики од претходните трки. Неверојатно е да се видат такви детали во натпреварувачките коњи и го прави многу полесно и позабавно да се игра.

Случајни Слободни Слот игри:

Среќни дијаманти
Среќни дијаманти
Се надевам дека сте фан на класични слотови, бидејќи Play'n Go ви нуди навистина добра. Со 3 каиши ...
Играјте слот!
Самовила шума
Самовила шума
Самовила шума е онлајн игра за игри од NextGen Gaming, дел од NYX Gaming Group која помина ...
Играјте слот!
Rainbrew
Rainbrew
Придружете се на вашите колеги играчи на трки на дегустација на турнеја низ среќа пиварницата на лепречаните и примерок на некои од најдобрите ...
Играјте слот!
Джин див
Джин див
Како златни рудници или ловци на богатство, арапските ноќи секогаш ќе бидат главна тема на светот на слотови, со ...
Играјте слот!
Моќен трозач
Моќен трозач
Овие природни сили ги движат целите групи на намотки: Посејдон, богот на морето, сега ги меша вашите добивки! Помести го ...
Играјте слот!
Зарове
Зарове
Craps е еден од највозбудливите на сите игри во казиното. Во било кој казино во земјата, секогаш ќе видите ...
Играјте слот!
Кити кеш
Кити кеш
Цртаните слотови брзо стануваат популарни кај ентузијастите на овошните машини бидејќи нудат многу повеќе интерактивни игри. Дали црниот ...
Играјте слот!
Фу er dai
Фу er dai
Развивачите на онлајн слотови често доаѓаат со интересни наслови и теми за нивните игри, Најновиот слот на Play N 'Go ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бонус боречка


Нема поголеми fansубители на он-лајн и офлајн слот машини од нас, но само повремено сакаме пауза од ролни, платни линии, симболи и бесплатни вртења. Ова значи да проверите што друго треба да понудат нашите омилени казина и факт е дека има многу разновидност кога ќе започнете да пребарувате.
Бонус боречка е убава едноставна игра од Playtech, тој најсигурен снабдувач на игри софтвер за индустријата за онлајн казино и се заснова чисто на десет пински боречки. Ако барате нешто што емулира куглана зелена куглана, ќе треба да барате на друго место.
Доста обид се најде во изгледот и чувството на Бонус Боулинг и ова е компензирано од едноставноста на самата игра. Тоа е таа едноставност што е веројатно ждрепката на играта и може да им се допадне на оние кои претпочитаат три ролни, единечни класични слотови.
Основата на играта е тоа што го предвидувате резултатот за еден пресврт на куглар - тоа значи два удари. Ова може да изгледа очигледно за оние што се запознати со играта, но за оние кои не се десет навивачи на пин, важно е да се нагласи дека еден обложувач опфаќа два фрла. Резервен е резултат кога сите пинови се срушени на два фрла, додека Штрајкот се постигнува кога сите пинови се срушени со првото фрлање.
Сега имате избор на резултати од кои можете да изберете и фер да се каже дека бомбата е со сомнителен квалитет; можете да изберете од резултат 0f 0 - 3 сè до штрајк. Резултатите и шансите се следниве:
0 до 3 - 2 / 1
4 до 6 - 3 / 1
7 до 9 - 5 / 1
Резервни - 10 / 1
Штрајк - 25 / 1
Значи, сè што правите е да поставите обложување, кликнете на копчето 'Фрли' и гледајте ја главата на топката кон пиновите. Вашиот минимален облог мора да биде £ 1, но може да се рашири во голем број на резултати. На пример, може да се обложите £ 0.50 на 0 до 3 и друг £ 0.50 на резервни делови. Максималниот облог за резултат е £ 100, освен за Штрајк кој е £ 25. Тоа значи дека теоретски би можеле да се обложите £ 425 по обложување.
Внимавај за Златна Рамка која се појавува периодично; резултат напаѓач на оваа игра и ќе победиш екстра кеш наградата на 10x вашата облог.
Бонус борење е одлично пренасочување од стандардниот слот-машина; веројатно нема да ве држи премногу долго, но вреди да се оди.

Случајни Слободни Слот игри:

Двоен џокер
Двоен џокер
Бидејќи понекогаш, еден џокер едноставно не е доволно! Двоен Џокер се обраќа на оваа потреба и многу повеќе благодарение на нивниот извонредно вртење ...
Играјте слот!
Манични милиони
Манични милиони
Изгледите за добивање милиони евра ќе направат некој манијак, но во Маниќ Милиони се чини дека испрати ...
Играјте слот!
Самовила шума
Самовила шума
Самовила шума е онлајн игра за игри од NextGen Gaming, дел од NYX Gaming Group која помина ...
Играјте слот!
Магијата продавница
Магијата продавница
Истрајте се во окултното патување до мистериозната MAGIC SHOPPE! Откријте чудо на Arcane како што ...
Играјте слот!
Бустер
Бустер
Бустер слотови. Пуштете го бустер видео-спот за авантура од вселената со класичен слот. Овој прекрасно дизајниран, ниско-технолошки, ...
Играјте слот!
Освојувачи од планетата moolah
Освојувачи од планетата moolah
Конечно, кравите наидоа на планетата Земја и се подготвени да ги споделат своите богатства со сите нас. Крави од ...
Играјте слот!
Rugbystar
Rugbystar
Различни видови на спорт станаа повеќекратни теми на различни казино игри. Рагби играта не е ...
Играјте слот!
Големи милиони
Големи милиони
Мајор Милиони е 3 ролна класичен Microgaming слот игра. Има до 15 линии и прогресивна игра ...
Играјте слот!
0 Коментари

Околу светот


Прекрасно Околу светот Слободен слот има ленти 5, 3 редови и 20 линии за исплата. Играат овој онлајн казино слот да се приклучат на Phileas Фог и Passepartout во неговото патување низ целиот свет за осумдесет дена и освои големи награди!
Неколку фасцинантни бонусни карактеристики може да се најдат во играта. Симболите на Компас ви даваат шанса да ги зголемите вашите добивки еднаш три или повеќе од нив се случуваат на лентите. Откако иглата на компас ќе бара на север, ќе добиете кумулативен мултипликатор. Три или повеќе глобус симболи активираат патување бонус игра. Можете да ги земете вашите добивки одеднаш или да коцкате и да освоите повеќе. Гембл на една од четирите рути и патува од земја до земја собирајќи ги богатствата.
Знакот на монетата што се појавува на патеката го зголемува вашиот мултипликатор за победа. Откако симболот на бродолом ќе се појави на вашиот пат, сите ваши богатства ќе бидат изгубени и бонус играта ќе биде прекината. Во играта се присутни два диви симболи - обичниот див симбол и дивиот симбол x2. И двајцата ги заменуваат симболите за играта, освен специјални симболи. Исто така, дивината x2 двојки победи ако е дел од линијата за победа.
Програмерите на Microgaming одлучи да ја рекреира атмосферата на познатата книга од Жулс Верн во овој видео спот. И можете да се придружите на хероите на оваа книга ако одберете слободно слот "Околу светот" за да се забавувате во Bonus Express. Дизајнот на играта ќе ги задоволи вашите очи со античкиот стил на сликите. Убав саундтрак завршува играта.
Ако сакате да играте онлајн игри за игри со бесплатни бонуси, целиот свет е направен само за вас. Посетете го нашиот сајт и играјте за казино за Microgaming бесплатно во било кое време што сакате. Репродуцирајте ги видео-слотови за бесплатни онлајн без депозити или регистрација на Bonus Express. И ако ви се случува да играте мобилни слотови за пари, слободна мобилна верзија на Around the World е достапна за да вежбате и во бонус.

Случајни Слободни Слот игри:

Карате свиња
Карате свиња
За да добиете лекции за боречка наука, треба да обложувате вистински влогови. Овде можете да вежбате со таква монета ...
Играјте слот!
Bier haus
Bier haus
Нурнете во овој и ќе играте со фиксни 40 линии за исплата. Ќе сакаш да слеташ нешто посебно баварско ...
Играјте слот!
Блек Џек играчи избор
Блек Џек играчи избор
Обрни внимание на обожавателите на Блек Џек! Има нова варијанта на вашата омилена игра и таа е развиена од 1 × 2 Gaming. Името ...
Играјте слот!
Roboslots
Roboslots
Светот е повеќе зависен од роботи од кога и да е порано, и со овие класични роботи, овој слот игра го следи примерот ...
Играјте слот!
Фоксин победува: фудбалска треска
Фоксин победува: фудбалска треска
Фоксин победи на фудбалска треска: слот-игра за сите кои ги сакаат спортовите Врз основа на темата на 2018 фудбалскиот свет ...
Играјте слот!
Овошни слотови
Овошни слотови
Овошна машина е британски термин за автомат за играње. Овошна машина се однесува на земја-базиран објект, иако ...
Играјте слот!
Рагби богатство
Рагби богатство
Рагби богатство е игра со нула картичка која се напојува со едно од најголемите имиња во индустријата, 1 × 2 ...
Играјте слот!
Алчните гоблини
Алчните гоблини
Оние што се прикриваат, крадеви гобини се повторно во новото продолжение на Еднаш, некое време, ГРЕДИ ГОБЛИНИ! ...
Играјте слот!