Оператор на игри: видеолинки

Бонус. Експрес казино игра оператори

0 Коментари

Ом кученца


Речиси премногу симпатична за еден слот игра да содржи! ОМГ! Кученцата е возбудлив наслов на 5 × 4 од нашето студио Вилијамс, каде што наредените високо платени кученца симболи секогаш слетуваат пополнување на ролна - вклучувајќи го WILD ролна! 3 или повеќе соседни ремени исполнети со наредени кученце симболи почнувајќи од 1st ролна ќе наградат возбудливи победи - а кученцата која го активира бесплатниот бонус може да додаде посебни подобрувања во бонусниот круг! Тоа е симпатична пакет на радост играчи љубов на казино подови од целиот свет, сега достапен возбудлив наслов во SG Universe Play4Fun Network платформата.

Случајни Слободни Слот игри:

Шангај убавина
Шангај убавина
Шангај машина за убавина. Бидете плени со Шангај убавина, слот машина од Microgaming која ја слави едноставната благодат и ...
Играјте слот!
Блек Џек mh
Блек Џек mh
Блек Џек Мултихенд, или Блек Џек МХ, е возбудлива игра со игри со картички. Тоа е прифатлива за секојдневните играчи, и се грижи за високи ...
Играјте слот!
Автопат кралеви про
Автопат кралеви про
Целта на главната игра во Highway Kings Pro е да се добие победничка комбинација на симболи на ...
Играјте слот!
Капетан потфат
Капетан потфат
Ако патувањето секогаш беше на вашиот кофа листа, тогаш Капетан вложување Слот е игра за вас. Овој 5-ролна, и ...
Играјте слот!
Глави или опашки
Глави или опашки
Глави или опашки е лесна за учење аркадна игра која нуди многу возбуда и има некои дарежливи исплати. Ти ...
Играјте слот!
Супер флип
Супер флип
Ако шанса да 1,000,000 монети (да, еден милион) звучи како вашата идеја за слот игра небото - тогаш ќе ...
Играјте слот!
Месечна принцеза
Месечна принцеза
"Борец против мрачното освојување на љубов со дневна светлина Никогаш не трча од вистинска борба Таа е онаа по име Морнар ...
Играјте слот!
Инвазија
Инвазија
Главната карактеристика на овој пет ролна sci-fi е бонусот за вонземјански инвазии, што доведува до избирање на 1 од ...
Играјте слот!
0 Коментари

Забранети змејови


Забранети џинови е една од првите игри на Colossal Reels, кои се појавија на казино подови ширум светот. Со 2 рамо дотерувања, една редовна и друга 5 × 12, уникатните играни функции ги карактеризираат WILD каблите на главната ролна која се реплицира и се проширува за да се пополни истата ролна на Колосалната ролна поставена во основната игра и бесплатно вртења. Фрли во мултипликатор на 5x на сите победи на Колосалната ролна поставена за време на бесплатниот бонус и има искуство со возбудливо играч што нема да го најдете од некој друг!

Случајни Слободни Слот игри:

Венецијанска роза
Венецијанска роза
Слот за венецијански роза беше издаден во 2013 од Next Generation Gaming, еден од најиновативните развивачи на слот-машини ...
Играјте слот!
Д-р љубов
Д-р љубов
Лекарот е во куќата и тој е подготвен да ви ги обезбеди сите тендери и нега ...
Играјте слот!
Неонски стакс
Неонски стакс
Neon Staxx ™ е неверојатно ретро стил видео слот што ќе ве врати на 80 со огромна сума ...
Играјте слот!
Ji Xiang 8
Ji Xiang 8
Бројот осум се смета за многу среќен број во кинеската култура. Ние западниците можеби мислат дека седум е магија ...
Играјте слот!
Крвна банка
Крвна банка
Се чувствувате како дома и уживајте да играте возбудлив слот на Дракула за крвна банка преку 1 × 2 игри. Овој конкретен видео-слот има ...
Играјте слот!
Луди камелеони
Луди камелеони
Луди камелеони е 5 ролна, 5 линија за плаќање со летни плажа. Одреди ги 10, J, Q, K, ...
Играјте слот!
Thor моќен одмаздник
Thor моќен одмаздник
Тор: Моќниот Avenger онлајн казино слот машина игра е суперхерој тематските слот со 30 линии. Откако ќе го отворите, ...
Играјте слот!
Маслена манија
Маслена манија
Маслиново манија слот игра Преглед. Прекрасниот слот за масло за масла на интернет доаѓа со 25 линии за исплата, 3 редови и 5 ...
Играјте слот!
0 Коментари

Волти и завртки


Ако постои една работа, човештвото се плаши од тоа да биде луд научник како д-р. Франкенштајн кој ги враќа мртвите. Со Волти и завртки Слот од WMS ќе станете близок и личен со луд научник, но овој е во потрага да го преземете светот една електрична победа за џекпот во исто време. Тоа е прекрасен слот со забавна тема и нуди купишта бонусни карактеристики, како и шанса да се вратите дома до 5,000 пати, кога вашата залог во џекпот победува.

Случајни Слободни Слот игри:

Голема сина
Голема сина
Ние сите знаеме дека голф има многу познавачи. Сега сите се поканети да уживаат во едноставна игра со ...
Играјте слот!
Д-р Ловемор
Д-р Ловемор
Д-р Ловемор е во потрага да импресионира со туширање вас со романтични подароци, бесплатни вртења со множители и можеби огромен ...
Играјте слот!
Супер осумдесетти
Супер осумдесетти
Супер осумдес е видео слот, развиен од NetEnt со 5 макари и 40 прилагодливи линии за исплата. Платата вклучува ...
Играјте слот!
ролна брзање
ролна брзање
Ролна раш. Reel Rush слот е NetEnt игра која ги содржи сите плодови на лозата и некои неверојатно вкусни ...
Играјте слот!
Октопеја
Октопеја
Нурнете под брановите до дното на океанот и откријте непромислено богатство што чека да ве убеди. Ова ...
Играјте слот!
Сирени милиони
Сирени милиони
Сирени Милиони Слот Игра Преглед. Фантастичниот Mermaids Millions казино слот машина има 15 линии за исплата, 3 редови и 5 ...
Играјте слот!
Keno
Keno
Кено е еден од наједноставните онлајн игри за казино, но тоа е многу забавно и може ...
Играјте слот!
Среќни макари
Среќни макари
Слот машините не се многу класични од овој 3-ролна гроздобер слот машина од страна на Playson. Среќни ролни е масна, мазна ...
Играјте слот!
0 Коментари

Hula ноќи


Ако пропуштите топло сончеви денови на плажа, сакаат да освојат големи награди или само да пробаат најдобрите видео снимки, да играат Hula Хула ноќи видео слот развиен од WMS! Оваа игра ќе ве однесе директно до плажите на Хаваи каде што ќе се забавувате во друштво на прекрасните девојки и ќе ги најдете прекрасните награди! Топла Hula Hula Nights видео слот се појави меѓу WMS казино игри во студениот јануари 2020 со цел да се донесе некоја забава и топлина во животот на коцкарите. Оваа машина за игри со егзотична тема има ремени 5, 3 редови и 20 линии за исплата. Играј Hula Hula Nights бесплатно слот за да уживате во одмор на Хаваи и победи!

Случајни Слободни Слот игри:

Зајак во шапката
Зајак во шапката
Зајак во слот Хет е 5 ролна 9 линија за исплата онлајн видео слотови дизајнирани од Microgaming Systems и ...
Играјте слот!
Deuces и Џокер
Deuces и Џокер
Deuces и Џокер на Microgaming е мала девијација од стандардната покер, што сепак ги прави доста возбудливи раце. Ова ...
Играјте слот!
Плодови на ра
Плодови на ра
Желба за некои едноставни брзање без сите драми на сложени карактеристики и испреплетени приказни? Ако си, тогаш ...
Играјте слот!
Мис пити
Мис пити
Мис Кити слот е вистински паричен слот машина игра од Аристократ казино дека можете да вежбате игра за апсолутно ...
Играјте слот!
Блек Џек
Блек Џек
На маса, секогаш ќе најдете дилер, кој игра против до 7 играчи. Целта на ...
Играјте слот!
Фламенко рози
Фламенко рози
Фламенко е танц кој е дел од андалузиската култура. Главно се практикува во Шпанија, Фламенко танц е познат по ...
Играјте слот!
Легенда на белата змија дама
Легенда на белата змија дама
Легендата за White Snake Lady е видео спот со 5 ленти и 243 платни линии напојувани од Yggdrasil ...
Играјте слот!
Оџак замав
Оџак замав
Ова ме погодува како чуден избор за тема на слот. Луѓето што ги минуваат оџаците не се првите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Кронос започна


Решетката е висока 8 редови, а почетните линиски плаќања 60 може да се зголемат и да ви дадат 100 начини да победите на еден спин. Хронос стои над макарите како изгледаат сите моќни и жестоки, додека громоглавци татнеат зад него и се гледа еден антички храм во далечината. На левата страна на макарите, можете да видите пет награди за џекпот поклони од Бога, од кои најголемата е Кронос џекпот.
Крилестиот Пегаз, лавот, тронот на Кронос и неговата нараквица претставуваат повисоки вредности, како и Златна Икони Kronos, Red Kronos и Purple Kronos. Играчките картички А, К, П и Ј ќе исплатат значително помали суми. Храмот е дивината на играта и се појавува само на средните ролни, заменувајќи го симболот на основната игра. Како и обично, Дивината не може да го замени Распрскувачот, во овој случај, глава на лавот. Постојат големи кутии кои ја прикажуваат вашата рамнотежа и вашиот удел од секоја страна на ролна, зафаќајќи области одвоени од самата решетка.
Кронос ослободена е преполн со функции за бонус, вклучувајќи повторно вртења, бесплатни вртења и исплата на двата начина. Главната карактеристика е Bonus Free Spins, кој се активира кога три или повеќе симболи Scatter слетаат на кое било место на повидок. Алтернативен сет на макари се користи за бесплатни вртења и играчот автоматски заработува за исплата на 5x. Функцијата Free Spins се испреплетува со Боксерската карактеристика - процес на одредување на бројот на доделени бесплатни бегалци. Рекалите се групираат заедно, а групите се вградени во кутии. Плеерот може да добие бесплатни вртења на 1, 2 или 5 за секој симбол со кутија. Целото тешко искушение е малку комплицирано, но по некое време станува сè побарувачко. Бројот на максимални бесплатни вртења е тешко да се пресмета, но сигурно е многу.
Функцијата за повторно осветлување ќе започне кога ќелијата на симболите на Кронос ќе слета на ролна 1. Исто толку комплексен колку што е кругот на Слободни вртежи, осветлувањето повторно се врти, вклучува Power Up симболи, симболи на стрелките, симболи на Кронос во разни бои, 3 повторно вртења и додадени симболи. Симболот со стрелка го додава 1 дополнителниот ред до дното на мрежата, додека специјалниот молњачки симбол го активира бонусот Джакпот. Спин на Џекпот Ролни и освои една од петте споменати награди за џекпот; џекпот на Кронос е во вредност од 50,000 пати од твојот влог! Исто така постои и симбол Плус кој ја зголемува вредноста на симболот на Кронос.
Споделувањето на екранот со Kronos е предизвик, но профитабилно. Kronos Unleashed е одлично продолжение на оригиналот WMS Kronos слот, со зачудувачка графика и исклучително детален игра и одлики. Kronos Unleashed не е слот за почетници и бара нечие целосно внимание. Играта има RTP од 95.86%.

Случајни Слободни Слот игри:

Под морето
Под морето
Оваа игра со слотови може да има длабока морска тема, но нема притисок за дробење кога ќе можете да играте бесплатно! Спин ...
Играјте слот!
Ом кученца
Ом кученца
Речиси премногу симпатична за еден слот игра да содржи! ОМГ! Кученцата е возбудлив насловот на 5x4 ...
Играјте слот!
Пена среќа
Пена среќа
Lucky Nugget онлајн казино претставува Foamy Fortunes, иновативна преземање на конвенционалната формула за нула картичка со зависник пресврт ...
Играјте слот!
Блескави дијаманти
Блескави дијаманти
Слот Dazzling Diamonds е многу забавен, и многу основен онлајн слот машина која има толку широка привлечност поради ...
Играјте слот!
Casinomeister
Casinomeister
Casinomeister е уникатно направена 5-ролна, 30-payline слот игра од Nextgen Gaming. Играта доаѓа во комплет со диви, scatters, бесплатно ...
Играјте слот!
Толку многу чудовишта
Толку многу чудовишта
За некои навистина необјасниви причини, светот на онлајн видео-слотови е исполнет со слотови кои се тематски околу себе ...
Играјте слот!
Дама во црвено
Дама во црвено
Тоа е тешко за нас да се погоди она што инспириран на развивачите на Microgaming компанија да се создаде дама во црвено ...
Играјте слот!
Маѓепсана ливада
Маѓепсана ливада
Достапните облози пронајдени на "Enchanted Meadow Slot" се £ 0.01, £ 0.02, £ 0.05, £ 0.10, £ 0.20 и £ 0.25, кои можете да ги изберете ...
Играјте слот!
0 Коментари

Ролна е богатство


Повторно го посетуваат Ориентот WMS/ SG азиски-тематските онлајн слот именуван Ролна богатство Fortune Age, 5-ролна, 40-линија игра со раскошен дизајн и возбудливи карактеристики.
Симболите на макарите ги вклучуваат и иконите поврзани со теми и стандардните деноминации за играчки картички. Симболи Десет преку Ace ќе ви донесе пониски исплати за најмалку три од еден вид. За повеќе ласкави баланс поттик треба да се соберат Минг вазни, шишиња од парфем, златочаши, капи и симбол на насмеаниот цар. Сребрената монета и зборот WILD се и диви картички, заменувајќи ја која било икона, освен за змејот Scatter и зелената, розова, портокалова и црвена паричка.
Богатството на богатството Fortune Age се игра низ 4 редови и 5 колони, со 40 активни платежни линии кои се фиксни. Играчите можат да ја прилагодат големината на нивниот вкупен залог и тие се подготвени да го погодат копчето Спин. Прашалникот ќе ве води до платената табела и брзото упатство преку карактеристиките на играта. Можете да видите пет награди за џекпот над лентите: мини, мала, мајор, голема и мега џекпот. Секој од джакпот одговара на колоната подолу, па победничката зависи од тоа што се случува на неговата ролна.
Болтерот на тркалата е функција која може да доведе до победа од еден од петте џек-порти. Со приземјување на зелениот, виолетов, синиот, жолтиот или црвениот монетен симбол ќе го активирате тркалото на џекпот (секоја монета се совпаѓа со бојата со една од наградите на џекпот). Важно е колку ковани пари се ставаат на спин. Една монета ќе ви овозможи да го вртите тркалото, но ќе добиете награда од само еден дел од тркалото; враќајќи го по слетувањето, монетите на 4 ќе ви дозволат да играте за награда низ делови на 4 на тркалото. Тркалото на Џекпот нуди парични награди, надградби на тркала и джакпот. Мини, мала, мајор, голем и мега джакпот плаќаат 15x, 25x, 100x, 500x и 1250x за вашата залог, соодветно.
Богатството на богатството Fortune Age, исто така, доаѓа со круг на слободни спин, поттикнати од 3, 4 или 5 зелениот змеј Scatters во поглед. Функцијата започнува со барање на играчот да избере меѓу разни торбички што содржат скапоцени камења. Соодветните три скапоцени камења ќе го наградат соодветниот број на слободни вртења. Наградите се движат од 5, 8, 10 или 15 слободни вртења со мултипликатор 2x до 20 слободни вртења со зголемување на 3x.
Одличен прилог на азискиот жанр, Fortune Age е вистински ориентален третман. Тоа е игра со средна варијанса со RTP од 96.01%. WMS направи добра работа со Fortune Age, особено во карактеристиките, што го прави достоен за изглед. Можете да го пуштите на вашиот мобилен уред и да ги преземете вашите богатства со вас каде и да одите.

Случајни Слободни Слот игри:

Супернова
Супернова
Спот за супернова беше развиен од иновативно шведско играно студио, Quickspin, кое е познато по оригинални и исклучително забавни ...
Играјте слот!
Чудовиште пресече
Чудовиште пресече
Monster Smash е прогресивен видео-слот од Play'n GO гејмерскиот пакет. Објавено во јуни 2014, високо анимирани ...
Играјте слот!
Д-р вати
Д-р вати
Вомбат вели: А луд научник-тематски слот? Да ве молам Microgaming! Само кога мислевме дека не можеме да земеме уште една ирска игра, ...
Играјте слот!
Пацифички напад
Пацифички напад
Видео пакетот Пацифик напад е видео слот дизајниран од страна на Нет Забава, инспириран од флота борби на ...
Играјте слот!
Ксинг старател
Ксинг старател
Xing Guardian е 5-ролна слот со 1,024 начини за победа. Еден спин може да чини помеѓу £ 0.50 и £ 100 ...
Играјте слот!
Jade император
Jade император
Кинеската митологија не е добро позната, па искористете ја шансата во оваа игра, погледнете кои симболи се одликуваат, и ...
Играјте слот!
Sidewinder
Sidewinder
Sidewinder видео слот е најновата игра напојувана од Just for the Win софтвер. Карактеристиките на играта се карактеризираат со 5 ...
Играјте слот!
Keno
Keno
Кореновите корени се во Кина, а играта беше донесена во САД од страна на кинески имигранти кон крајот ...
Играјте слот!
0 Коментари

Витези задржи


Преку годините WMS Gaming има направено име за себе со развивање на серија слот-игри за нивните казино имот својства. Многу од овие игри ја прекршиле калапот за копнени казина, бидејќи уникатните шест ролни странични пирамидални структури обично не беа видени во претпријатијата пред да ги претстави WMS.
Витезот Слот машина за зачувување од WMS е одличен пример за овој уникатен стил на игра. Насловот има странично пирамидален сет на ленти и 192 линии за исплата, кои не можете да ги најдете преку други програмери. Играта го прави ова преку WMS Bluebird2 и BluebirdxD платформите што многу земјиште казина низ целиот свет имаат за нивните WMS слотови.
Тоа е добро и добро, но светот на обложување во голема мера почна да се движи значителен дел од своите земјишни игри во онлајн светот. WMS е една од групите што се заземаат од дигиталните владеење и почнаа да ги пренесуваат своите серии на игри во онлајн светот, а Витеоровиот чувар е еден од титулите што ја прави транзицијата.
Knight's Keep е одлична дигитална рекреација на оригиналната игра во кабинетот, со 3D со висока дефиниција, јасни анимации и извонредниот звук што ја направи оригиналната игра таков хит меѓу играчите.

Случајни Слободни Слот игри:

Атракција на ролна
Атракција на ролна
Дали сакате флексибилен експеримент? Како со некои експлозивни добивки во нашата лабораторија за ролери? Нашиот луд професор е веќе ...
Играјте слот!
Планета богатство
Планета богатство
"Како типично британски како ставање млеко во чај" - ова е како Play'n GO го опишува Бејкерс лек, неговиот многу сладок, ...
Играјте слот!
Циган роза мобилен
Циган роза мобилен
Џипси роуз е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Игра Може да се обложите помеѓу ...
Играјте слот!
Џунгла игри
Џунгла игри
Игри со џунгла не се една од оние слот-машини со премногу функции. Оваа онлајн казино игра користи Диви ...
Играјте слот!
Изненади ме
Изненади ме
Дами и господа, чекор напред и да биде заслепен од нашиот глантен видео спот: Dazzle Me ™. Оваа брилијантна игра овозможува ...
Играјте слот!
Британците добија талент
Британците добија талент
Ние спроведовме обемни истражувања на интернет и како резултат, пронајдовме по жалбите на 6 за британската ...
Играјте слот!
Диви скараби
Диви скараби
Најпопуларниот сајт за казино во Велика Британија - King Jack Casino, ви нуди уште еден египетски видео спот наречен Диви Скараби ...
Играјте слот!
Љубовниот гуру
Љубовниот гуру
Љубов Гуру слот машина. Љубовниот гуру е романтична комедија што ја продуцира Парамаунт Слики во 2008. ... На ...
Играјте слот!
0 Коментари

Sidewinder


Sidewinder видео слот е најновата игра напојувана од Just for the Win софтвер. Играта има каиши 5 и 243 линии и нуди класична тема со модерен пресврт. Ќе добиете да ја играте играта на 3, 5, 5, 5, 3 расходи и класични симболи како што се Bells, BARs, Lucky 7s и други. Ако сакате да играте класични игри тогаш Sidewinder е само игра за вас, бидејќи ќе ги прошири вашите хоризонти. Сè што треба да направите е да го пронајдете патот до омилениот Just for the Win Casino за да играте вистински или да ги вртите лентите овде на нашата страница, за забава.

Случајни Слободни Слот игри:

Типово застроени предградия
Типово застроени предградия
Subtopia слотови. Subtopia е видео слот под вода, во свет каде што подморниците владееле со надуени патишта на ...
Играјте слот!
Chippendales
Chippendales
Почитувани дами, обрнете внимание, ве молам! Ќе бидете опседнати со групата машки стриптизери од Лос Анџелес. Го прославија ...
Играјте слот!
Авантури во земјата на чудата луксуз
Авантури во земјата на чудата луксуз
Шансите дека не сте запознаени со Авантурите на Алис во земјата на чудата се екстремно ниски, бидејќи овој роман продаден над 100 ...
Играјте слот!
Шпански 21 блек џек злато
Шпански 21 блек џек злато
Главната разлика на шпанскиот 21 Blackjack Gold освен вообичаено е дека во играта користи 48 палуби, ...
Играјте слот!
пука
пука
Снимајте е игра со слот за Microgaming која е обврзана да биде привлечна за многу навивачи на фудбалот. Се одликува со ленти на 5 ...
Играјте слот!
Штитови од дивината
Штитови од дивината
И името на овој видео спот и неговата севкупна тема се рефлектираат на оригиналната стрип-книга "300" и ...
Играјте слот!
Каде златото
Каде златото
Австралискиот инвеститор за игри Аристократ технологии објави Каде е златните слотови во 2003. Првично беше достапна само во австралиските казина, ...
Играјте слот!
Ограби го морето
Ограби го морето
На Bonus Express ние сме горди што ја нудиме оваа популарна играчка игра за гребење. Грабежи морето ...
Играјте слот!
0 Коментари

Диви скараби


UKНајпопуларниот казино сајт - Кралот Џек Казино, доведува до вас уште еден египетски-тематските видео слот наречен Диви Скараби Процеп. Поддржано од Microgaming, играта доаѓа со 5 макари, 3 редови и 243 Начини за освојување. Стартувај ја играта во секое време, за да ги видиш чудата на древниот Египет!
Специјални особини на диви скараби Слот
Диви - Познатата скараба ја претставува Дивината карта во играта. Тој ги заменува сите други симболи кои се наоѓаат на лентите, и ги заменуваат симболите на Scatter.
Диви зделка функција - Потрагата за не-победа спин во базната игра со диви симбол на средината ролна, како што тоа ќе предизвика дивиот договор функција. Тука на слот за диви скараби, до 4 дополнителните диви се додаваат на репортажите за да се формира добитна комбинација.
Функција за слободно вртење - слетување 3 или повеќе Симболи на расејувачи во која било положба на макарите ќе ја активираат Функцијата за слободни фрлања. Потоа ќе добиете 10 Free Spins за да ја испробате вашата среќа.
Функција "Скршена дива" - Ако видите бесплатен спин со Wilds кои не даваат победничка комбинација, дивите се чуваат на слот за диви скараби. Ова се нарекува функција "Скршено диви". Штом 3 или повеќе диви се собрани, тие се додаваат на лентите по случаен избор за да ги зголемат вашите потенцијални победи.
Тема
Слот за диви скараби се базира на скараби кои се движат околу пустиното небо за да ја ослободат моќта на древниот Египет. Самата игра е визуелно импресивна и ветува одлична забава. Заднината е поставена против мистериозно египетско небо, со безброј дрвја и пирамиди кои може да се видат од далеку. Кога станува збор за симболите, совршено се совпаѓаат со темата на играта. Ќе најдете 6 различни обоени скапоцени камења, Хорус, Анубис, Анк и Окото на Ра. Овие ќе ви ги покажат чудата на древниот Египет на диви Скараби Слот!
Препорачани игри
Кралот Џек Казино се грижи за другите чудесни египетски тематските игри. Може да најдете Храмот на Тут Процеп, Наследството на Египет Слот, Клеопатра Слот, Книга на Ра Делукс Слот, и многу повеќе. Она што е интересно е дека овие игри ви овозможуваат да го откриете Египет без да патувате таму. Додека играте, ќе се чувствувате како да сте во право со оние египетски луѓе кои живеат во секојдневниот живот!
Како да се игра диви Скараби Слот
Слот за диви скараби е прилично лесно да се игра. Откако ќе ја отворите играта, ќе го најдете јазичето Bet на дното од менито на играта. Вклучете со стрелка плус или минус за да изберете од минимум 0.20 до максимум од 60.00. 243 Начини за освојување не можат да се променат. Тие остануваат активни за време на целата вашата сесија за игри. Откако ќе се чувствувате спремни да го откриете Египет, едноставно кликнете на копчето Спин!
промоции
Освен што нуди квалитетни игри, Кинг Џек Казино е исто така познат и за доделување бонуси за уста. На пример, кога некој играч го прави првиот депозит, вториот е награден со бонус од местото. Подолу по линија, тие добиваат други интересни понуди кои можат да се бараат на промотивната страница!

Случајни Слободни Слот игри:

trolls
trolls
Трол ловци е убав онлајн слот игра создадена од Play'n GO. За разлика од многу други слот-игри, трол ловците не ...
Играјте слот!
Делфинска парична греба
Делфинска парична греба
Длабоката сина боја на океанот никогаш не била толку примамлива, бидејќи играчите знаат дека ги крие богатствата и нераскажаните ...
Играјте слот!
Супер флип
Супер флип
Ако шанса да 1,000,000 монети (да, еден милион) звучи како вашата идеја за слот игра небото - тогаш ќе ...
Играјте слот!
Маслена манија
Маслена манија
Сите мораа да сонуваа да ја богатат со откривање на нафта - но сега веќе не мора да сонувате ...
Играјте слот!
Среќни броеви
Среќни броеви
Бесплатните игри 5 се доделуваат кога 3 или повеќе расфрлани логоа "Среќни броеви" се појавуваат насекаде. Секој растера се појавува за време на слободен ...
Играјте слот!
Неприкосновен волк пакет
Неприкосновен волк пакет
Неверојатниот казино слот машина играта доаѓа со пет ленти и три редови. ... Играта содржи ...
Играјте слот!
Чај чај змејови
Чај чај змејови
тука нема потреба да се грозни за гребло во богатството. Дојдете играјте го овој случајно прогресивен слот што ви овозможува ...
Играјте слот!
Камено време
Камено време
Специјално печатење за "Stadt-Land-Spielt" (ден на германски салонски игри) 2013. Исто така се вклучени со руски железници: мини-проширување (2014). Ова проширување за Стоун ...
Играјте слот!
0 Коментари

Фортуниум


Викторија, познатиот истражувач и Максимилијан, лукавиот пронаоѓач, се хероите на овој видео спот Microgaming - внесете го светот на Фортуниум, оваа историска научна фантастична игра базирана во градот со исто име. Фортуниум е "богат метропола на просперитет и изобилство", и е дом на Викторија и Максимилијан.
Оваа игра, како што би очекувале, има еден тон специјални бонусни функции како што се Mystery Reels, наредени мистерија симболи и прекрасна победа Бустер кој ги преобразува овие Мистери Симболи во икони со висока вредност. Темата на богатството е многу видлива во текот на играта, така да се подготви за многу можности за победа во овој огромен, раздвижениот град кој е Fortunium!
Карактеристики на Fortunium Game
Фортуниум се игра на 5-ролна од 5 со подесување на 40-ред, со XNUMX освоени исплатени линии и може да се игра од минимален облог од € 0.1 до максимум € 125. Како што рековме, се фокусира околу Викторија истражувачот и Макс пронаоѓачот - нивната авантура е потпомогната од некои многу интересни бонуси, како што ќе видиме токму сега.
Фортуниум бесплатни вртења и бонуси
Првата карактеристика за која треба да ви кажам е Mystery Symbols Feature, која се активира кога мистериозните симболи се спуштаат на ремените и откриваат случаен симбол. Овој случајен симбол може да биде сите редовни симболи, освен за Scatter, и може да ви помогне да формирате нови победнички комбинации.
Од лево од reelset ќе го најдете копчето Win Booster. Притиснете го овој симбол и сите симболи со пониска вредност ќе бидат отстранети од макарите откако ќе се активира Mystery Feature, што значи дека може да се активираат само премии и wilds. Активирањето на функцијата Win Booster ќе ја зголеми вашата големина на залог од 50%.
Функцијата Free Spins се активира кога ќе го спуштите 3 или повеќе Scatters било каде на лентите, и ќе добиете 10 Free Spins. За време на режимот, секој Скртер што ќе се спушти на ремените ќе ви додели дополнителен слободен пренос. Не само тоа, туку три, четири или пет Scatter симболи ќе ви додели една две или три Mystery ленти на секој спин. Овие Мистерии се содржат само премиум и диви, што значи дека со секое вртење, можете да добиете 3 полн диви ленти.
Фортуниум исплати
Викторија и Максимилијан, главните ликови на овој слот, се појавуваат како наредени симболи на лентите. На Златна Орелот е уште еден симбол што ќе го најдете на макарите, заедно со орда на гаџети и вештачки ликови, како и голем број злато- Ковчези за богатство. Посебни симболи вклучуваат Scatters и доста многу мистерија симболи.
Така, табелата за исплата е поделена во две категории: високи платежни симболи - пет од нив - и четири ниско платежни симболи, претставени со костуми со карти (срца, лопати, клубови и дијаманти). Највисоките платежни симболи се Викторија, Максимилијан, градите, цепелините и нерфовите пушки. Викторија и Максимилијан се наредени симболи кои плаќаат 8x вашиот вкупен износ на залог за 5 од еден вид.
Дивиот симбол е, исто така, вреди за големата исплата, со награда 20x за пет од вид на линија за исплата. На Scatter се појавува како зелена стакло сфера, со исплати достигне 100x ако ви торба пет од нив.
Фортуниум графика и звук
Многу злато околу вас - Фортуниум доаѓа со висок стандард дизајн и многу златна боја. Како и обично, Microgaming ги вклучува нивните стандардни контролни панели под макарите, и додека има многу акција на макари, ова не го намалува општата чистота на графика. Фортуниум не само што игра добро, туку и изгледа многу добро.
Заклучок за Fortunium
Фортуниум е видео слот со ниска до средна варијанса, каде што полнењето на полн екран на диви плаќа огромна 800x без да се појави како невозможна задача. Покрај висококвалитетната графика и високото внимание на деталите, Fortunium е навистина забавен видео-слот. Microgaming произведува игри на многу високо ниво и оваа авантура не е исклучок, и може да сметате на бесплатни спинови и мистерија симболи за да ви помогне да постигнете големи победи!

Случајни Слободни Слот игри:

Велигденско изненадување
Велигденско изненадување
Се појавува кај меки зајаци и го доживува расположението на април со забавен слот машина за Велигден изненадување. Шарени јајца, крзнени бањи, слатки ...
Играјте слот!
Во центарот на градот
Во центарот на градот
Англискиот казино софтвер провајдер 1x2gaming донел интригантна видео спот во центарот на градот. Оваа фасцинантна игра има 3 редови и 5 ...
Играјте слот!
Сите американски
Сите американски
Сите американски е одлична видео-покер игра многу слична на пет нерешено покер, но ова не е само ...
Играјте слот!
Легендата за Шангри-ла
Легендата за Шангри-ла
Легендата за Шангри-Ла: Кластер Пајс ™ е следната рата во нашата кластерска серија. Овој пат, мудриот монах ...
Играјте слот!
Кралот
Кралот
Дали се сметате себеси за малку крал на слотови? Или можеби сметате дека сте ...
Играјте слот!
Bridezilla
Bridezilla
Самата Bridezilla дејствува како Дивиот симбол во овој казино слот. Може да претставува било кој симбол, освен Bells ...
Играјте слот!
Сонот на дождовните шуми
Сонот на дождовните шуми
Дождовните шуми на Јужна Америка можат да бидат опасно место за пристигнување на монсуните - но ако сте ...
Играјте слот!
Овошје бонанза
Овошје бонанза
Ако симплифицирани слотови се повеќе до вашата улица, тогаш Fruit Bonanza од инвеститорот за игри Play 'n Go е совршен за ...
Играјте слот!
0 Коментари

Робин од шервуд


Робин Худ и неговите Среќни мажи ќе се насмеат на твоето лице со овој шармантен напор од Рабат. Таа се претставува како кралско-тематска екстраваганција со кралска музика од труби каде Робин Худ понекогаш се расејува да учествува во стрелачки игри под наредба на шерифот од Нотингем. Сакате да го видите Малиот Џон мазни својот стап или Фриард Так пијат пивце пиво? Едноставно ја добивате вистинската комбинација на лентите и гледајте ја магијата. Она што се појавува се две одделни игри каде што можете да коцкате вашите добивки и да го привлечете Робин да игра 50 / 50 на целната практика или едноставно да го задржите приклучокот во слотот.
Знамињата се истакнуваат; доставете ги доволно од нив на табла и ќе бидете наградени со вревата на толпата што бурно поздравува со голема добредојде. Додадено на ова е победничка комбо формирана со добивање на три кралски симболи од врвот до дното. Исто така, постојат бесплатни вртења на 10 кои би можеле да ги имате, ако можете да слетате три од овие симболи на таблата. Ова потоа генерира стрелаштво игра каде Робин зема целта пракса презентирани од страна на Шериф од Нотингем, како вртења автоматски генерираат. Анимациите со оваа игра се многу детски, но шармантни во нивното извршување на начин кој треба да им се допадне на новодојденците во прекрасниот свет на онлајн слотови.

Случајни Слободни Слот игри:

Премиум рулет про
Премиум рулет про
Едно нешто што ќе ви се допадне во оваа онлајн бесплатна рулет е огромна можност за прилагодување. На пример, ...
Играјте слот!
Виртуелен светски куп
Виртуелен светски куп
Врз основа на натпреварот 2010 World Cup, оваа виртуелна обложувалница може да се одигра во Casinoland Casino. Играта вклучува ...
Играјте слот!
Неверојатни ацтеки
Неверојатни ацтеки
Неверојатни Ацтеките се напојуваат со Just For The Win и Microgaming - тоа е 5 ролна, 243 начини да ...
Играјте слот!
Повлечен
Повлечен
Излегува дека можете да уживате во боречка дури и кога сте дома. Мораме да му се заблагодариме на Ривал за ...
Играјте слот!
Фокси среќата
Фокси среќата
Презентацијата на графика во Foxy Fortunes ќе биде привлечна за вас додека играте. Карактеристиките што ќе донесат ...
Играјте слот!
Маѓепсана ливада
Маѓепсана ливада
Достапните облози пронајдени на "Enchanted Meadow Slot" се £ 0.01, £ 0.02, £ 0.05, £ 0.10, £ 0.20 и £ 0.25, кои можете да ги изберете ...
Играјте слот!
Катманду
Катманду
Како што споменавме погоре, навистина е добра идеја да се игра слот бесплатно за да ви помогне да ви подготвиме за ...
Играјте слот!
Дива Турција
Дива Турција
Диви Турција е видео-слот што е изграден од 5 одделни колони, со 3 редови, 20 прилагодливи ...
Играјте слот!
0 Коментари

Егзотични мачки


Microgaming"S Егзотични мачки е поставена длабоко во џунглата, каде што сите големи мачки криеле нераскажано богатство во нивниот ден. Со иновативен систем за совпаѓање што создава вертикални диви има многу возбуда и уживање за да се осветлуваат од оваа игра. Вие никогаш нема да ја погледнете вашата мачка истата повторно откако ќе патувате во Егзотични мачки. Можете ли да избегате со голема победа, или само ќе бидете среќни да го направите тоа жив?
Егзотичните мачки работат со 5 макари и со масивни начини на победа 243. Ова осигурува дека има многу начини за играчите да креираат освоени линии во Егзотични Мачки. Опсегот на обложување е прилично низок што ја нуди можноста за удел помеѓу $0.15 и $ 30 што значи дека не може да им се допадне на играчите кои се користат за играње на високи буџетски игри, но играчите кои се користат за играње на пониски буџети може да го ценат можноста за пристап до максимална игра за облози. И покрај ниската максимална облог, максималното исплата на Exotic Mats е сеуште прилично здраво, нудејќи им можност на играчите да освојат до $ 106,000 за секој преден круг. Оваа додадена на RTP на 96.3% значи дека Егзотичните мачки може да бидат доста профитабилен слот.

Случајни Слободни Слот игри:

Железен човек
Железен човек
Слободното играње на Iron Man е една од најпопуларните и сакани игри со тема за суперхерој. Заплетот на ...
Играјте слот!
Венецијанска роза
Венецијанска роза
Тоа е прекрасна романтична тема, а музиката во слободната игра се пренесува директно до маскарада ...
Играјте слот!
Супер
Супер
Супер тоа е 25 плата линија од Microgaming играше преку 5 ленти. Иконите со повисоки плати се ...
Играјте слот!
Retromania
Retromania
Retromania е видео-слот за 9-payline кој работи на софтверската платформа на Endorphina. ... Играчите можат да го пробаат слотот ...
Играјте слот!
Хронос
Хронос
Ослободете го таткото Кронос ™ од својот затвор на Зевс и да му биде доделено богатство надвор од вашите соништа. Таткото на Зевс ги повикува ...
Играјте слот!
Пеколни баба
Пеколни баба
Пеколни баба е најтешката слот игра со badass баби. Создадени од Microgaming, играчите не смеат да бидат измамени од овие ...
Играјте слот!
Сончев гребен
Сончев гребен
Овој видео-слот се напојува со Microgaming, и има прилично стандардно подесување, со 5 макари, 3 редови и ...
Играјте слот!
Сафари е мобилен
Сафари е мобилен
Cooky, Zany и со многу функции, овој сафари Сем слот само се подобри кога се направи во ...
Играјте слот!
0 Коментари

Rainbrew


Придружете се на вашите колеги играчи на трки на дегустација низ целата пиварница на среќата и пробајте некои од најдобрите ирски алеси на Rainbrew, создавање слот на Just For The Win. Доживејте необичен формат на ролна со новиот Sidewinder функција која ги подобрува ретуните од 243 до 1,125 начини за победа. Вашиот вкус пупки ќе бидат засладени со победи до 2,720x вашиот удел.
Започна во 2016, релативно нов Шведскабазирани игра студио брзо се етаблира во онлајн игри игри преку својот иновативен дизајн на игри и уникатна механика за плаќање. Подемот на Just For The Win беше добро потпомогнат од фактот дека нејзините слотови беа хостирани на Microgaming Quickfire платформата, давајќи им веднаш инстанца на стотици казино сајтови. Меѓу последните игри на инвеститорот се Храмот на Тут, Неверојатни ацтеки и Среќни врски.
Среќен Лепрекон Слот за ролери
Влезот во пиварницата "лепрачаунс", со буриња исполнети со пиво наредени од двете страни на вратата, обезбедува соодветна позадина за слот за Rainbrew. Прозорче за играње без рамка личи на котел за подготовка. Двете транспарентни хоризонтални цевки на Sidewinder функција седат на врвот и на дното на трите централни ленти, и ќе играат витална улога во игра. А препреки ирски саундтрак ќе има играчи прислушување преку нивните сет-игра сесии, како шарени анимации додадете во неизвесноста на удирање големи победи.
Rainbrew има симболи за плата 10 кои започнуваат со пет аранжмани за земање во зелена, сина, портокалова, виолетова и црвена боја на нискиот крај. На ниво на средна вредност се цевка за чад, чаша за дегустација на пиво и пивска цевка. Двата врвни симболи се марами за жени и мажи од лепра. Сите плати симболи може да се појави полу-наредени до две позиции ролна висока. Дивите симболи се појавуваат само на ролна два и четири, како и на сите три позиции во хоризонталните цевки на Sidewinder. Врз основа на боите и стрелките на покажувачите, дивите на лентите ќе ја активираат функцијата Sidewinder. Сцените на слотот се претставени со логото на Rainbrew логото што се појавува на ролна два и четири само.

Случајни Слободни Слот игри:

Спин или ролни hd
Спин или ролни hd
Класичниот Spin или Reels HD слот се одвива на зафатен под казино, како што е прикажано со позадинската слика ...
Играјте слот!
Зимзери
Зимзери
Оваа 5-ролна, 25-payline игри награди повторно се врти со лепливи симболи за секоја победа и мултипликаторска функција! Возбудливи анимации и придружни ...
Играјте слот!
Зајак во шапката
Зајак во шапката
Зајак во слот Хет е 5 ролна 9 линија за исплата онлајн видео слотови дизајнирани од Microgaming Systems и ...
Играјте слот!
Slammin 7s
Slammin 7s
Slammin '7s е 5 ролна, 27 линија за плаќање од iSoftBet. Одликувајќи се со симболи кои се лизгаат, манипулира со 4 и 5 со мултипликатори ...
Играјте слот!
Випс
Випс
Темата на играта (земена од волја О 'на wisps) е изненадувачки актуелна за средновековна легенда. Покрај тоа ...
Играјте слот!
Babushkas
Babushkas
Подгответе се да ја доживеете уникатната игра со една атмосфера и динамична игра која ќе ве заглави ...
Играјте слот!
Блек Џек супер 21
Блек Џек супер 21
Блек Џек Супер 21 е реална онлајн варијација на популарната игра со карти, создадена од светски познатиот софтверски снабдувач Playtech, па ...
Играјте слот!
гуми за џвакање 3000
гуми за џвакање 3000
Gumball 3000 е видео игра слот 5-ролна. Можете да активирате до линиите 15 и да обложувате до 5 ...
Играјте слот!
0 Коментари

Сон датум


Романтичноста за патување низ времето е тема на оваа онлајн автоматска слот од Microgaming кој нуди играчи можност да се вртат на макари во две различни епохи; се вика Датум на сон па подгответе се да го одберете вашиот идеален партнер за оваа авантура.
Сон Датум е пет ролна слот со три реда и 243 начини за победа, што значи дека победите се формираат само да имаат соодветен симбол во соседните ролни почнувајќи од левата страна. Во зависност од тоа во која ера ќе одберете да постои, позадината ќе содржи модерна градска пејзаж или шумска глава; направете ја оваа промена во горниот лев агол и изберете го денот во горниот десен агол (ние ќе објасниме зошто ова е важно наскоро).
Петте повисоки вредни симболи се различни во секоја ера и се како што следува:
Историски - девојката, пират, гладијатор, Стрелец и мечувалец.
Модерен - девојка, шпион, пожарникар, моторџија и басен за чистење (!).
Симболите за играње картички ги претставуваат пониските вредности и се исти во секоја ера.
Логото на Dream Date е дива и ќе ги замени сите други за да формираат победни комбинации, освен за книгата што се расфрла и какви било симболи на топла зона.

Случајни Слободни Слот игри:

Тивок самурајски џекпот
Тивок самурајски џекпот
Многу слот играчи сакаат игри инспирирани од азиската култура или историски самурајски војни во Јапонија и гејша забавувачи и софтвер ...
Играјте слот!
Ѓаволи задоволство
Ѓаволи задоволство
NetEnt се сврте кон темната страна за создавање на овој злобен видео спот. Организирана на 5-ролна, ...
Играјте слот!
Плажа со зајдисонце
Плажа со зајдисонце
Целта на играњето на слот за зајдисонце е да се вртат ознаките и симболите за појавување на земјиштето на линиите за исплата. На ...
Играјте слот!
Проблеми со џунглата
Проблеми со џунглата
Раководителот длабоко во џунглата и ставете ги вештините за преживување на тестот. Ќе најдете мешавина на пријателски ...
Играјте слот!
Триангулација
Триангулација
Треба да изгледа дека е невозможно да се изненади некој со невообичаени видео-слотови во современите онлајн казино, меѓутоа, ...
Играјте слот!
Капетан Америка прв одмаздник
Капетан Америка прв одмаздник
Светот познати Playtech-ови слотови за Марвел се прават круга веќе подолго време и имаат огромен број ...
Играјте слот!
Авантури во земјата на чудата луксуз
Авантури во земјата на чудата луксуз
Шансите дека не сте запознаени со Авантурите на Алис во земјата на чудата се екстремно ниски, бидејќи овој роман продаден над 100 ...
Играјте слот!
Tally ho
Tally ho
Tally Ho е игра чија тема е базирана на спортот за лов на лисици и е развиена од Microgaming софтверска компанија ...
Играјте слот!
0 Коментари

Дијамантска империја


Дијамантска империја е 3 ролна, 15 линија за исплата Microgaming што е достапно за играње на сите уреди од 15p до £ 15 по спин. Со арт-модерна тема, таа има елегантно чувство кон неа и ви нуди двојни дијамантски мултипликатори кои ви даваат до 650 пати вашиот удел. Исто така, има функција за тркала бонус, каде што до 888 пати вашиот удел може да се победи.
Дијамантското царство има елегантно и класично чувство во модерно поставување - со допир на гламур, има занишан саундтрак. Со слика на уметност во позадина симболите на лентите вклучуваат дијаманти, празни места и бонуси.
Најважниот симбол е дивината - ако го освоите 1 од нив во победа, вашата победа е двојно зголемена. Ако добиете 2 диви во победата, вашата исплата ќе биде предмет на множител на 4x! Дивината може целосно да се навали за некои експлозивни победи до 650 пати од вкупниот удел.
Другиот симбол што треба да внимавате е бонус симболот се 3 од нив ќе ја активираат функцијата за болидот на тркалата - тогаш ќе добиете 1 спин од бонус тркалото каде што вие ќе бидете сигурни дека ќе освоите парична награда. Главната награда на понуда е кул 888 пати вашиот вкупен удел!
Тоа е за тоа за Diamond Empire - за жал, нема слободни вртења. Велејќи дека, тоа е многу нестабилна игра, па треба внимателно да се упатувате. Имав некои пристојни победи во основната игра поради дивите мултипликатори и очигледно функцијата за тркала бонус. Тоа не е најдобриот слот од Microgaming, но пристоен додаток - ако ви се допаѓа чувството на Арт Нову, Play 'N Go Фу Ер Даи се препорачува бидејќи се базира на потомството на КинаНове е богата.

Случајни Слободни Слот игри:

Златни кобри делукс
Златни кобри делукс
Златен кобра Делукс го означува првиот обид на Квазар Гаминг за индиската тематика и, како и со целата нивна серија Делукс, ...
Играјте слот!
Дожд танц
Дожд танц
За илјадници години на големите рамнини на Северна Америка владееле домородните домородци од регионот ...
Играјте слот!
Лесен лизгач
Лесен лизгач
Навивачите на култниот филм Easy Rider, кој исто така сака да играат игри за игри, ќе биде луд да не се обиде ...
Играјте слот!
сафари
сафари
Краток преглед на правилата и карактеристиките. Safari Heat е 5-ролна видео спот од Playtech со 15 линии и ...
Играјте слот!
Baywatch
Baywatch
Ако се сеќавате на одличната ТВ-серија на Дејвид Хаселхоф и Памела Андерсон, кои глумат во 90, и се заљубиш ...
Играјте слот!
Мајан бинго
Мајан бинго
Дали барате да најдете нов начин да играте бинго? Да се ​​игра Мајан Бинго на videoslots.com може да биде вашиот ...
Играјте слот!
Алис и црвената кралица
Алис и црвената кралица
Подгответе се да се нурнете во светот на авантури, придружуван од Алис со прекрасна игра Алис и Црвениот ...
Играјте слот!
Фантастични 7s
Фантастични 7s
MegaSpin Фантастична 7 е прекрасна мулти-игра верзија на класичен 3-ролна слот Microgaming, наречен едноставно фантастичен 7. Исто како и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Храм на тутун


Храмот на Тут е само за победа /Microgaming слот со ролни 5 и 10 линии за исплата. Може да се репродуцира на сите уреди од 10p спин, оваа победа во двата начина ќе ве однесе назад во древниот Египет, во потрага по богатството на кралот Тут. До 5 Super Reels случајно на секое вртење, каде што секоја ролна содржи 50% наредени диви, сето тоа е за функцијата Free Spins каде што можете да стапите на 60 бесплатни вртења со Super Reels на секој слободен спин.
Храмот на Тут е 5 ролна, слот за исплата на 10 создаден од Just For The Win и Microgaming. Може да се репродуцира од 10p до £ 250 за спин на сите уреди, оваа античка египетска тематска игра има корист од двата начини, победи, Супер Реле со димензии и слободно врти, каде што Супер Реле секогаш се активни.
Естетски, храмот на Тут е прилично едноставен - се придружувате на 3 авантуристите во потрага по богатство на кралот Тут во комората на Тутанкамон. Симболи на лентите вклучуваат ankh, Окото на Horus, Bastet и Horus - исто така ќе видите 3 авантуристи на ленти. Женскиот авантурист е најпрофитабилен што ви дава 25 пати на вашиот удел за 5 низ линија за исплата.
Наградите за фараонот, дивината, се исти - ги заменува сите симболи што ги раздвојуваат. Што се однесува до победничките комбинации, Храмот на Тут доаѓа со двата начини на победи што значи дека можете да формирате победи од лево кон десно и од десно кон лево (почнувајќи од ролна 1 или ролна 5).
Сега, дивиот симбол е присутен само за функцијата Super Reels - ова случајно се активира во основната игра помеѓу 1 и 5 репортажите кои стануваат Super Reels. Во суштина, по случаен избор, до ролните на 5 може да ги прикаже сите симболи вклучувајќи го и дивиот. Секоја ролна ќе содржи 50% наредени диви за поголеми победи.
Внимавајте на фреквенцијата Free Spins, бидејќи 3 или повеќе се појавуваат насекаде ќе ја активираат функцијата Free Spins - 3, 4 или 5 scatters ќе ве наградат со 8, 15 или 30 слободни вртења. Функцијата Super Reels се применува на секој слободен спин што значи диви може да се појават на сите репортажи.
Ако добиете 2 или повеќе бесплатни спин-симболи на лентите, ќе добиете повеќе бесплатни вртења - 2, 3, 4 или 5 scatters ќе ве наградат со дополнителни 2, 8, 15 или 30 бесплатни врти што значи дека можете да играте со до Вкупно се ослободуваат 60.
Во реалноста, Храмот на Тут е доста едноставна игра која е за сите функции за бесплатни спинови - максималната бесплатна вртења на 60 звучи привлечно, но тоа е игра со средна варијанса. Велејќи дека, до 1,239 времињата на вашиот удел треба да се победи на секој спин, па може да биде профитабилен. Ако ви се допаѓа древната египетска тема, WMS" Дама на Египет нуди нешто друго.

Случајни Слободни Слот игри:

Si Xiang
Si Xiang
Како што споменавме погоре, Si Xiang не нуди никакви бонусни круга или карактеристики, кои може да се префрлат на високи ролки ...
Играјте слот!
Джакпот изрази
Джакпот изрази
Прошетајте се на експресниот воз и не пропуштајте да застанете, особено ако сакате да ги постигнете сите ...
Играјте слот!
Татко на треска
Татко на треска
5-ролна 20 payline слот од Nextgen. Појавувајќи се исклучиво на ролни 2,3 и 4, самиот треска е секако ...
Играјте слот!
Вештерки и волшебници
Вештерки и волшебници
Дали верувате во магија? Наскоро ќе направите откако ќе играте Witches & Wizards, онлајн видео-слот од RTG ...
Играјте слот!
Omg мачиња
Omg мачиња
Ние го разгледавме нашиот фер удел на матични тетови, и она што го откривате е дека не треба да се очекува исто така ...
Играјте слот!
Борец
Борец
Воведени во онлајн гејмерската заедница на крајот на 2017, Густаво Ел Лучадор е непрогресивен видео спот произведен ...
Играјте слот!
Джакпот блок партија
Джакпот блок партија
А фантастичен Джакпот блок партија слот онлајн беше креиран од страна на Вилијамс Интерактивна да ви гарантира пријатно слободно време. Темата ...
Играјте слот!
волшебно стапче
волшебно стапче
Magic Wand е прекрасен слот-машина создаден од WMS Industries, Inc. за да се направи игра совршено погодна за секого. Темата ...
Играјте слот!
0 Коментари

Го пушти момчето


Подигни го момчето Вовед
Poke the Guy е објавување од страна на Microgaming и далеку од типичните игри со видео-слот за ролна. Наместо тоа, играчите мора да го симнат гигантот 'Гај', кој тероризира град со своите луди антики, а вие сте единствениот кој можете да го сопрете! И, како ќе го сторите тоа? Имајќи цел кон огромниот карактер и надевајќи се дека ќе следите хит за да ја избришете насмевката од неговото образливо лице.
Додека оваа игра може да биде различна од класичните видео слотови засновани на ролна, играчите секако можат да стават облози, обидувајќи се да постигнат успешен хит на Гај. Во комбинација со анимираност во цртан филм и светлосно игра, Poke the Guy е забавна, лесна и уникатна игра, која сè уште има висока стапка на хит и RTP да ги задржи играчите задоволни.
Okeиркајте ги карактеристиките на играта на момците
За да започнете, играчите мораат да избираат од најразлични артикли за да ја погодат Гај со. Секоја фрлена ставка значи да ставите нов облог. Ако сте успешни и успеете да го погодите Гај, случајна исплата ќе ви биде доделена со мултипликатори до 500x. Постојат најмногу 5 предмети со кои можете да изберете да го погодите Гај, со секој предмет да претставува опсег на вредности на обложување. Самите предмети можат да бидат доста необични, со избор од гумени патки, до плодови од плодови, риба и многу повеќе.
Не грижете се ако имате волшебна цел, позицијата за слетување на објектот е сосема случајна. За разлика од повеќето други игри во казино, Poke the Guy нема никакви посебни карактеристики или игри за бонуси, избирајќи наместо тоа да го задржи фокусот на главната игра, што нуди многу возбудувања и возбудувања сам по себе. Poke the Guy има RTP од 94.89%, а минималните облози започнуваат од € 0.01 до € 30.
Pиркајте ги платите на Гај
Во Poke the Guy, успешните хитови се доделуваат со низа исплати почнувајќи од 2x и се зголемуваат за 4x, 8x, 12x и 18x вашиот облог, со 18x највисока можна исплата. Овие исплати се претставени со облаци во играта, при што секоја поголема исплата е претставена од поголем, подетален облак.
Поаѓајќи од мал бел облак, поголемите исплати ќе откријат поголема облачност. Откако ќе се надоградите за хит со највисоко плаќање, ќе завршите со голем, меки облак, чија позадина претставува типична графика што се користи во стриповите кога нешто оди во текот на времето Многу погодно за нашиот карактер, кој постојано се удира со удирања по ударот.
Okeиркајте ги графиконите на Гај и звук
Стилот на анимација во Poke the Guy е голема ждрепка за оваа игра. Изгледот и чувството на играта, инспирирано од цртан филм, оди совршено со видот на буден забава што оваа игра ја носи на масата. Позадината е поставена во најголемата каша од град што некогаш ќе ја видите, при што многу познати меѓународни знаменитости прават изглед во играта. Таму се наоѓаат Ајфеловата кула, Пирамидите, Лондонското око, како и планината Рушмор, сите заедно, и сите во опасност да бидат смачкани под нозете на Гај.
Самиот гигант Гај, е погрешен лик кој повлекува секакви лица за да го исмева играчот, а со својата жолта лига, тој е прилично ексцентричен. Овој слот навистина се чувствува како видео-игра повеќе од било што друго, а графиката и анимацијата користеа пар совршено со вибрита на оваа игра. Овој стил на анимација е сигурно дека ќе биде хит кај помладата публика, со својот глупо, но забавен главен лик.
Постарите играчи ќе ја ценат промената во темпото и форматот од исто толку стари ролни за вртење, и да ги направат работите уште подобри, играта е многу лесна за разбирање, бидејќи ги користи истите концепти за правење облози и за постигнување победи.
Pиркајте го заклучокот на Гај
Poke the Guy е единствен додаток во светот на онлајн видео слотови. Преземајќи го концептот на облози и обложувалници на едно сосема ново ниво, оваа игра овозможува голема доза на глупо забавно, но сепак има многу простор за да се направат некои големи победи.
Истите карактеристики како поконвенционалните видео слот игри сеуште се таму: од исплати до снопови и така натаму. Poke the Guy ги врти овие на главата и ги презентира на една сосема нова мода, што е одлично за сезонските играчи кои сакаат малку да ги тресат работите, или пак за нови играчи кои бараат нешто необично. Затоа, нуркајте и видете за што станува збор самите гужва!

Случајни Слободни Слот игри:

Кинг Конг
Кинг Конг
Чувствувајте се на величествениот крал на черепот во оваа игра онлајн игра. Одете од џунглата до Големата ...
Играјте слот!
Rockstar
Rockstar
Преглед на RockStar слотови. Оваа онлајн игра за игри е 5 ролна, 30 линија за исплата на линии што ви овозможува да ...
Играјте слот!
Пиратското богатство е луксузно
Пиратското богатство е луксузно
Дали сте подготвени да се вклучите во една авантура како оние што ги видовме во филмовите Пирати од Карибите? ...
Играјте слот!
Блек Џек супер 21
Блек Џек супер 21
Блек Џек Супер 21 е реална онлајн варијација на популарната игра со карти, создадена од светски познатиот софтверски снабдувач Playtech, па ...
Играјте слот!
Маѓепсан сирена
Маѓепсан сирена
NextGen Gaming Company, која издаде неверојатен бесплатен онлајн слот машина наречена Enchanted Mermaid, Ве поканува да се направи ...
Играјте слот!
Тандерспински джакпот
Тандерспински джакпот
Онлајн слот Thunderspin Jackpots е содржина OpenBet Progressive Jackpot која доаѓа со карактеристики на Lightning Spins и Thunderwheel. На било кој ...
Играјте слот!
Кено лабораторија
Кено лабораторија
Разгледајте ја верзијата на класичното кено играјќи го Kenolab од страна на 1X2 Network.The влогот е голем во оваа возбудлива игра ...
Играјте слот!
Ace ventura
Ace ventura
Оди со Детективот на миленичиња за решавање на некои мистерии и благодарение на модификаторите на животни и екстра диви, ти ...
Играјте слот!
0 Коментари

Неверојатни ацтеки


Неверојатни ацтеки се напојува со Just For The Win и Microgaming - тоа е 5 ролна, 243 начини да се добие слот кој може да се игра на сите уреди од 10p до £ 100 по спин. Fantaztec богатство чекаат во функција Giant Re-Spin каде што добивате блокови од гигантски симболи до 4 × 4 на лентите за загарантирани победи.
Играта им оддава почит на неверојатни Ацтековска империја што се протега низ Мексико од 1300 до 1521 AD - тие ги откриле богатствата на Монтезума. Со графика со цртани стилови, симболите на макарите вклучуваат орхидеи од ацтечки стил, невенки, лилјани на инките, хибискуси и тигар цвеќиња.
Исто така има и 4 карактери - Хантер, шаман, Принцезата и шефот. Исто така постои и симбол на логото на Неверојатни Ацтеките, кој е најстариот наградувачки - 5 на payline ќе ви даде 10 пати на вашиот удел.
Неверојатни Ацтеките доаѓаат со функција за џиновски ре-спин, која може да се активира кога добивате победничка комбинација - ако е обележан симбол во победата, функцијата се активира. За време на џиновскиот ре-спин, само означениот симбол и сите инстанци на тој симбол доаѓаат во игра.
Гигантскиот ре-спин се одвива со 2 × 2, 3 × 3 и 4 × 4 блокови од означениот симбол кој се појавува за да го зајакне вашиот потенцијал за победа. Ова може да доведе до тоа кога ремените се полни со истиот симбол за загарантираните победи - гарантирате дека ќе освоите барем износот што го добивте при активирањето на функцијата.
Неверојатни Ацтеките е релативно едноставен слот со само бонус функција на 1, но тоа е пристојно - играта е средна варијанта за отстапување со максимални победи на 824 пати по удел на секое вртење. Клучот е победата со 4 × 4 симбол на симбол со висока вредност (како симболот на логото на Amazing Aztecs). Ако ви се допаѓа ацтечката тема, ви препорачувам да се обидете Ацтек моќност by Novomatic or Ацтеките идоли од Play 'N Go.

Случајни Слободни Слот игри:

Алхемичарите пишуваат
Алхемичарите пишуваат
Играчите не би сакале да бидат ограничени со правила кога се стремат кон џекпот можеби ќе сакаат да ...
Играјте слот!
Рулет вип
Рулет вип
Уживајте во играта на класичната рулетка, но со масата што ви ја донесоа со неверојатна графика. Ќе ги најдете познатите ...
Играјте слот!
Кралот
Кралот
Четири кралеви казина и слотови е богата социјална онлајн мултиплеер казино игри искуство. Играат сите ваши омилени ...
Играјте слот!
Круна и сидро
Круна и сидро
Овој производ на Microgaming е верзија на Sic Bo. Во него, за да видите каква шанса ќе има во продавница, вашиот ...
Играјте слот!
Вивалдис сезони
Вивалдис сезони
Сезоната е наш начин на живот. Секоја година се преселуваме од едни на други понекогаш без напор во други времиња ...
Играјте слот!
Феникс и змеј
Феникс и змеј
Магичниот онлајн казино слободен казино Феникс и змеј има 5 репчиња, 3 редови и 10 линии за исплата. Ако ти ...
Играјте слот!
Дива Турција
Дива Турција
Диви Турција е видео-слот што е изграден од 5 одделни колони, со 3 редови, 20 прилагодливи ...
Играјте слот!
Jetsetter
Jetsetter
Jetsetter Slot е видео-слот за 20-payline, напојуван од провајдер на софтверот Endorphina. Играта е инспирирана од однесувањето и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Хајлендер


Хајлендер е нова слот игра од Microgaming инспириран од култниот 1980 филмски сет во шкотските висорамнини и Њујорк. Приказната за бесмртниците е оживеана во овој слот во кој се прикажани прекрасни графики и класични снимки од хит-филмот. Ова е сон за обожавателите на носталгијата, бидејќи симболите се сите ликови од филмот, вклучувајќи ги и Конор МекЛод, Брендс Вајат и Курган.
Заднината има магливи шкотски ридови со молња што трепка низ небото. Тука има неколку важни карактеристики, како што се диви симболи и раскрсници, заедно со бесплатни вртења и екстра диви за многу различни начини за победа. Плус, оваа игра ги користи популарните 243 начини за освојување на функција, наместо на исплати, за да можете да уживате во огромен потенцијал за исплата!
Надминување на планините
Пред да можете да ја започнете вашата шкотска авантура, треба да го одберете вашиот зјапачки удел. Како 243 начини да се победи функција е активен нема payines да одлучи за и можете да добиете директно на поставување на вашиот удел по спин. Betting започнува во 0.30 по спин и оди до 500 по спин, така што повеќето играчи на слотови треба да бидат задоволни со овие опции.
Можете исто така да изберете да ја користите функцијата за автоматско прикажување, која ви овозможува автоматски да ги репродуцирате своите вртења без потреба секојпат да кликнувате на копчето за изведба. Исто така, можете да одберете да го користите копчето максимум залог за да се обложи максималниот износ лесно и брзо, додека другите опции вклучуваат аудио контроли и опција за целосен екран.

Случајни Слободни Слот игри:

Джакпот се рангира
Джакпот се рангира
Џекпот Ренго Слот машина. Rango е компјутерски анимиран долгометражен филм кој прв пат беше објавен во 2011. ... Исто така ќе ...
Играјте слот!
Мега среќа
Мега среќа
Легендарната Mega Fortune ™ ве води во светот на богатството со оваа игра на Джакпот. Играта е 5-ролна, ...
Играјте слот!
Слатка забава
Слатка забава
Како да се игра Слатка партија Тема како слатка машина, оваа едноставна но елегантна слот машина е хит ...
Играјте слот!
3 хит плати
3 хит плати
Имаме ли класичен третман за вас со оваа iSoftBet слот машина; 3 Hit Pay е 3-ролна, 3-winlines ...
Играјте слот!
Катманду
Катманду
Како што споменавме погоре, навистина е добра идеја да се игра слот бесплатно за да ви помогне да ви подготвиме за ...
Играјте слот!
Mega moolah
Mega moolah
Слотови се измамнички едноставни игри; Играњето на нив може да биде лесно и забавно, но има многу работи што поминуваат ...
Играјте слот!
Покер генерал
Покер генерал
Покер генерал е сличен на популарната игра наречена Yahtzee. Тоа е игра со чиста коцка, што значи дека има ...
Играјте слот!
Нирвана
Нирвана
Нирвана е видео спот напојуван од софтверот Yggdrasil Gaming со 5 ленти и 20 плати. Идејата се крие зад ...
Играјте слот!
0 Коментари

Деко дијаманти


Играчот Just For The Win (JFTW) може да биде прилично нов додаток на постојано растечката колекција на талентирани продуценти, но оваа компанија навистина го прави својот белег! Нивното портфолио нуди игри со специфичен стил и возбудливи начини на игра, со фокус на иновативни карактеристики и неспоредлива графика.
на Деко дијаманти Видео Слот има релативно јасен распоред и многу добро изработен дизајн 20s инспириран од софистицираноста на Art Deco. Само за победата, на пример, комбинира популарни овошни симболи со дијаманти, луксузни геометриски форми и џез музика. Покрај тоа, тоа ќе ве однесе само неколку Врти за да го откријат потенцијалот на играта и возбудливите специјални карактеристики каде Ре-Спинс е централен дел од шоуто. Нестабилноста се смета за висока - што значи дека може да очекувате помалку чести, но поконзистентни победи додека се вртете на лентите.
Оваа игра изгледа исто толку добро и на вашиот мобилен телефон (Android и iOS) како на други преносливи уреди или компјутери.
Откако ќе го кажам сето ова, ајде да погледнеме поблиску до Деко Дијамантите за да видиме што го прави овој скапоцен камен слот толку посебен!
Деко Дијамантите Игра Карактеристики
Деко Диамонд Видео Слот има множество од пет макари, три реда и 96.02% RTP - не е ниско на сите! Постојат девет исплати кои нудат исплати од лево кон десно, давајќи ви одлична можност да слетате успешни комбинации. Минималната залог е од € 0.1, но можете да заловите уште повисоки суми, до максимум од € 0.5.
Деко Дијаманти Бесплатни Врти и бонуси
Овој онлајн слот не доаѓа со сет на комплицирани специјални карактеристики, но со неколку добро осмислени дополнителни функции кои сигурно нема да ве разочараме. Два, три или четири дијамантски симболи што слетуваат ќе ве наградат со автоматско повторно вртење. За време на овој спин, сите ролни заклучуваат со дијамант во место додека другите ролки се вртат, зголемувајќи ги шансите да слетуваат победнички комбинации со повисоки платени накит. Ако следите повеќе од овие симболи за време на повторното вртење, се активира уште еден победнички спин, и во тој случај, еден дијамант ќе биде доволен. Бројот на нови Врти што можат да се активираат е бесконечен!
Бонусниот бонус од бонус ви нуди можност да се вртите на тркалото за среќни што е исто толку огромно колку што е наградувано. Овој режим се активира кога најмалку три Бонус симболи со Деко Дијамантите се спуштаат на ремените, а среќната ролна има три различни нивоа на победа (Сребрена, Златна и Дијамант) во зависност од тоа колку симболи сте слетале. Не грижете се ако успеавте да дојдете до нивото на сребро! Среќните делови за тркалата, исто така, содржат нивоа-up симболи кои можат да ви дадат комплементарна надградба на следното ниво. Ако го достигнете нивото на Дијамантот, можете да освоите максимум од 1000x оригиналниот облог!

Случајни Слободни Слот игри:

Кралицата на пирамидите
Кралицата на пирамидите
Зошто играат кралицата на пирамидите? Кралицата на пирамидите го меша неизвесноста на слот со чудата на античките ...
Играјте слот!
Џек или подобро 4 игра моќ покер
Џек или подобро 4 игра моќ покер
Следнава стратегија е мојата "едноставна стратегија" за дигалки или подобра видео-покер. Користење на стратегијата на машина за полнење ...
Играјте слот!
Ролна цар бесплатно ослободат бес
Ролна цар бесплатно ослободат бес
Веселата монархи во "Реел Кинг" ™ Слободен спин бес се чувствуваат добротворни и се подготвени да ги дистрибуираат своите богатства на Твист. Сите ...
Играјте слот!
Глави или опашки
Глави или опашки
Глави или опашки е лесна за учење аркадна игра која нуди многу возбуда и има некои дарежливи исплати. Ти ...
Играјте слот!
Kenotronic
Kenotronic
Истражуваат игра на среќа со играње Kenotronic од страна на 1X2 Network.The играта е испорачана во прекрасен дизајн кој ќе ...
Играјте слот!
Ограби го морето
Ограби го морето
На Bonus Express ние сме горди што ја нудиме оваа популарна играчка игра за гребење. Грабежи морето ...
Играјте слот!
Bloopers
Bloopers
Bloopers е издание на 2016 од страна на ELK Studios и сметам дека е еден од најдобрите слотови од ...
Играјте слот!
Луди камелеони
Луди камелеони
Секогаш е импресивно како некои суштества можат да се сокријат во обичен поглед. Камелеони имаат кожа која се прилагодува ...
Играјте слот!
0 Коментари

Среќни малку богови


Среќни мали богови е 5 ролна, 243 начини да се победи слот од Microgaming што може да се игра од 30p спин на сите уреди. Врз основа на кинеската митологија и фолклор, вие сте добредојдени во Кинеската Нова Година со боговите на среќата и нивните приправници. Има 3 бонус карактеристики од основната игра која може да ве наградат со до 100 пати од вашиот влог, но сето тоа е за функцијата Free Spins каде што можете да добиете до 10 бесплатни вртења со двете макари 1 и 5 се целосно диви во текот - да се надеваме дека Боговите на среќата ви се смеат!

Случајни Слободни Слот игри:

Оинд земја љубов
Оинд земја љубов
Често се вели дека ако не можете да ги пронајдете вистинските зборови, тогаш музиката може да зборува за тома кога станува збор ...
Играјте слот!
Околу светот
Околу светот
Прекрасниот слободен слот низ целиот свет има ремени на 5, 3 редови и 20 линии за исплата. Играат оваа онлајн казино ...
Играјте слот!
Rainbrew
Rainbrew
Придружете се на вашите колеги играчи на трки на дегустација на турнеја низ среќа пиварницата на лепречаните и примерок на некои од најдобрите ...
Играјте слот!
5xmagic
5xmagic
Магијата ... Овој ритуал е околу уште од почетокот на шестиот век п.н.е. Целта е да се користат натприродни сили ...
Играјте слот!
Джакпот се рангира
Джакпот се рангира
Џекпот Ренго Слот машина. Rango е компјутерски анимиран долгометражен филм кој прв пат беше објавен во 2011. ... Исто така ќе ...
Играјте слот!
Ксинг старател
Ксинг старател
Xing Guardian е 5-ролна слот со 1,024 начини за победа. Еден спин може да чини помеѓу £ 0.50 и £ 100 ...
Играјте слот!
Облак приказни
Облак приказни
Ослободете ја вашата фантазија со спектакуларниот Cloud Tales слот машина слободна игра и летајте високо на небото! Програмерите ...
Играјте слот!
Толку жешко
Толку жешко
Денес, повеќето онлајн машини за игри се дизајнирани да понудат нешто ново и привлечно. Тоа може да биде комплексен бонус круг, ...
Играјте слот!
0 Коментари

Плејбој злато


плејбој Златна Вовед
Брендот Плејбој е многу добро познат од целиот свет со иконите списание е со печатење со децении и сеуште е возење високо. Оригиналниот Playboy онлајн слот е многу успешен во минатото, и така има Playboy Live Dealer игра, која беше прва игра во живо дилер студио за да бидат брендирани. Со партнерство со Плејбој Microgaming, сега сме среќни да го претставиме Playboy Gold, онлајн слот во малку невообичаен формат, со многу бонусни карактеристики и дизајн создаден во иконата Playboy облека.
Карактеристики на Playboy Gold Game
Playboy Gold доаѓа со шест макари, десет редови и 100 линии, овозможувајќи комбинации од лево надесно. Играјте од малку како € 0.5 по спин, како што класичните играчи ги следат во вашата мисија преку оваа акција и видео спот кој се одликува со функции, кој дефинитивно се издвојува од останатите.
О, речиси заборавивме - RTP стои на 96.01%.
Playboy Gold Free Spins и бонуси
Многу важна карактеристика во оваа игра е карактеристиката на Jumbo Blocks, која се активира кога големи симболи заземаат повеќе од еден ролна земја на лентите. 4 средината се врти заедно и Jumbo блоковите ќе бидат прикажани, како во основната игра, така и во функцијата Free Spins. Секогаш кога блок Jumbo целосно ќе застане на лентите, тоа ќе предизвика една од трите карактеристики: функцијата за инстант кредитен налог прави токму она што го кажува на лименка: да ви даде бонус од готовина. Функцијата Multiplier ќе ја зголеми вашата сума за победа, но најдоброто од трите е диви Respins функција, каде што блокот Jumbo се проширува од блокот од 4 × 6 за да стане блок 4 × 10 и ги преземе средните ремени на 4. На овој начин, ќе заработите помеѓу 2 и 4 Повторно врти со Sticky Wilds на макари 1 и 6!
Но тоа не е сè во овој див свет на Плејбој. Playboy Gold доаѓа со функција за тркала бонус - ова е поттикнато од три тркала Scatters кои се појавуваат насекаде на лентите, и со еден вртеж на тркалото можете да освоите паричен бонус од каде било помеѓу 20x и 100x вашата сума за облог. Во текот на овој режим исто така можете да ја активирате функцијата Free Spins со слетување на симболот на клучот, но ако ставите и двајца соиграчи, исто така ќе ја активирате функцијата Match Bonus!
Во функцијата за бонус за совпаѓање, добивате картички додека не се совпаднете со еден пар - ако во вториот обид се формира соодветен пар, можете да ги освоите сите шест парични награди што се нудат. При секој избор по втората селекција, мултипликаторот ќе се зголеми од 2x (3rd обид) сè до 10x (7th обид)!
Потоа, тука е и функцијата за слободен превртување што може да се активира само преку функцијата за болидите на тркалата. Заработете десет бесплатни вртења кои не можат да се реигрираат, иако можете да бидете сигурни дека Jumbo Block ќе слета за време на секој Слободен спин од овој режим, а нормалните Wilds исто така ќе бидат присутни на макари 1 и 6, па така победничките комбинации ќе станат полесни за формирање.

Случајни Слободни Слот игри:

Венецијанска роза
Венецијанска роза
Тоа е прекрасна романтична тема, а музиката во слободната игра се пренесува директно до маскарада ...
Играјте слот!
Златен брег
Златен брег
Слот за Microgaming на Gold Coast доаѓа со три ленти и пет линии за исплата. Истражете го овој фантастичен брег и пронајдете ги наградите ...
Играјте слот!
Ултра свеж
Ултра свеж
Поп уметност свежина. Ultra Fresh е слот игра за свежо овошје и брзо игри. Затоа, сè што ...
Играјте слот!
Среќна Нова година
Среќна Нова година
Среќна Нова Година видео слот е три ролна, пет плати линија џекпот игра со револуционерна графичка технологија и ...
Играјте слот!
Договор или без договор Велика Британија
Договор или без договор Велика Британија
Играјте зделка или немате зделка за слободен Пред да префрлиме на правилата и карактеристиките, можеби ќе сакате да се обидете ...
Играјте слот!
Ист мобилен
Ист мобилен
Зошто отидовме со такво лошо чувство за оваа стара игра на Betsoft сега објавена на мобилен? ...
Играјте слот!
Сенка на пантерот
Сенка на пантерот
Ако сте голем обожавател на играње бесплатни игри за игри со бонус функции за забава, би сакале да ...
Играјте слот!
Блекџек повеќеканални
Блекџек повеќеканални
Уште една игра на Microgaming на картичката Blackjack, Multi-Hand Classic е едноставна и интуитивна, многу добредојдена онлајн функција ...
Играјте слот!
0 Коментари

Gnome дрво


Се чини дека шумата е популарна поставка кога станува збор за онлајн казино слотови и сосема нов Gnome Wood видео спот од Рабат не е исклучок од ова. Слободниот Gnome Wood слот е бајка тематски слот кој ви овозможува да талкаат длабоко во митска шума, каде што чекаат малку gnome чека да ве поздравам. Моќни сили, како што се четирите елементи може да ги наградат играчите со огромни победи, но бонусните карактеристики што се нудат во оваа игра не се потребни за преземање, се она што ја прави оваа игра толку возбудлива.
Со своите 5 ленти и 25 прилагодлива победа линија, можете да ги поставите своите облози од ниска граница од 0.25 до висока граница на 25.00 спин. Во замена за вашите облози, може да активирате джакпот од основната игра на монетите на 1,000 или дури и прогресивен џекпот за око, туку само треба да бидете среќни. Бонусните понуди кои се нудат се диви симболи (но не и вашите обични диви), бесплатни вртења и коцкање - дали сте спремни да ги истражите маѓепсани шуми да победиме големи?
Волшебно место
Право во шума област, е местото каде што ќе најдете Gnome Вуд, малку светилиште каде што нахален gnome сака да се закачам и изведување на некои магични магии. Лево од вашиот екран е неговата мала куќа со многу диви печурки расте и од десно е местото каде што ќе го најдете каменот за обожавање на сонце, местото каде што gnome доаѓа за моќ и сила.
Симболите се прикажани на решетка 5 × 3 изработена од дрво и на тие ретуши се симболи на; земја, ветер, оган и вода (елементи), розов кристал, лиснати стап, златна сонцето, магијата, котел, глувче, гноми и диви симболи - о, и прогресивниот джакпот симбол на златниот Евро. Прилагодувањето на облози е едноставно, го користите контролниот панел на долниот дел од машината за да стигнете до посакуваниот облог, но исто така можете да завршите и други дејства, како што се bet max, коцкање, да ја видите табелата за исплата на исплати и правила за тоа како да репродуцирање и исклучување на звуци.

Случајни Слободни Слот игри:

Пиратското богатство е луксузно
Пиратското богатство е луксузно
Дали сте подготвени да се вклучите во една авантура како оние што ги видовме во филмовите Пирати од Карибите? ...
Играјте слот!
Baccarat
Baccarat
Еве некои од карактеристиките за кои се надеваме дека ќе уживате: со лента со мени на врвот, играчот може ...
Играјте слот!
Fruits'n'stars
Fruits'n'stars
Класичниот демонстрација на Fruits'n'Stars, создадена од развивачите на Playson, има редови за играње 5, 3 редови и 5 ленти ...
Играјте слот!
Варвари брег
Варвари брег
Ова е РЕАЛ Капетан Блекбери и мене безмилосен бенд на Пирати, сеадог! Се искачи на краде и да ми се придружите ...
Играјте слот!
Мит на џинови
Мит на џинови
Развиен од Microgaming, митот на Dragon е 5 ролна, 3 ред, видео слот. Има 20 линии кои плаќаат лево ...
Играјте слот!
Поморски моми
Поморски моми
Играта за пристаништа на поморските девици може да се најде во Microgaming казина. Microgaming како стандард не ги објавуваат слот ...
Играјте слот!
Зевс бог на громот
Зевс бог на громот
Зевс Бог на громот е возбудлива игра на слотови развиена од страна на WMS со митологија тема. Овој интересен слот има ...
Играјте слот!
Медуза 2
Медуза 2
Ако некогаш сте се запрашале што мора да е како да се соочувате со Медуза во Античка Грција, тогаш ...
Играјте слот!
0 Коментари

108 херои мултипликатор


108 Херои множители Fortunes е мистериозна слот игра од Microgaming со кинеска тема. Овој слот карактеристики шарени херои на Далечниот Исток, кои сите изгледаат подготвени за борба што стои во нивните боречки вештини. Други симболи овде потсетуваат на овошна машина со симболи со еден, двоен и троен бар и среќни седум, кои се прикажуваат на лентите. Има само 3 макари тука и 9 парични линии за да даде симплистички чувство, сепак, врвот џекпот награда на монетите 100,000 е сигурно пософистициран од многу едноставни слотови!
Карактеристиките на играта тука се малку ограничени и не постои посебна бонус игра, меѓутоа можете да уживате во неколку профитабилни карактеристики кои прават голема разлика за вашите исплати. Прво има многу диви симболи, бидејќи секој од хероите делува како див и може да ги замени другите симболи со пониски плати. Можете исто така да уживате во редовни ре-вртења кои се активирани од страна на хероите секогаш кога 2 се појавува на макарите.
Обложување на хероите
За да почнете да ја репродуцирате оваа игра, треба да го изберете вашиот облог. Едноставно кликнете на стрелките за да ја одберете вредноста на монетата и бројот на монети што сакате да ги играте. Можете да почнете со минималната вредност на монетата на а 0.01 и оди до максимум од 1.00. Можете исто така да изберете колку парички да играат секој спин со најнискиот број на монетата 1 за спин, што ќе се зголеми до максимум од 10 парички по спин. Со овие избрани опции можете да уживате во вкупниот минимален облог на 0.15 и вкупниот максимален удел по спин на 150. Овој голем опсег на обложување ја прави играта идеална за сите играчи од ниски до високи ролки.

Случајни Слободни Слот игри:

Волшебник на коефициенти
Волшебник на коефициенти
Прекрасниот Wizard of Odds онлајн слот доаѓа со 5 ленти, 3 редови и 30 линии за исплата. Добредојдовте во ...
Играјте слот!
Тројна шанса Хило
Тројна шанса Хило
Целта на Triple Chance HI-LO е едноставна: да се предвиди дали ролна за предење ќе слета на број кој е ...
Играјте слот!
Фокин повторно победува
Фокин повторно победува
Foxin 'победи повторно е 5 ролна, 4 ред, и 50 фиксна линија за исплата. Играта карактеристики диви кои го заменуваат ...
Играјте слот!
Тиволи бонанза
Тиволи бонанза
Тиволи Bonanza е 5-ролна, забавен парк тематски видео слот, кој не скитници премногу далеку од класичен слот машина ...
Играјте слот!
Фараонот бинго
Фараонот бинго
Дали сакате нов начин да играте бинго на Bonus Express? Фараонот Бинго нуди брза и возбудлива игра со ...
Играјте слот!
Chippendales
Chippendales
Почитувани дами, обрнете внимание, ве молам! Ќе бидете опседнати со групата машки стриптизери од Лос Анџелес. Го прославија ...
Играјте слот!
Мерлинс милиони
Мерлинс милиони
Merlin's Millions е 5-ролна, 50-payline слот игра развиена од NextGen Gaming. Играта е базирана на легендарната приказна ...
Играјте слот!
Инсинератор
Инсинератор
Ако мислата за возење на најголемото инсинераторско гориво во вселената низ вселената и согорувањето на вселенски остатоци се врти ...
Играјте слот!
0 Коментари

Чудовиште тркала


Опис
Чудовиште тркала Онлајн казино слот ви нуди cartoonishly гаден забава на 128 или 288 начини да се победи. Најдоброто нешто за играта Monster Wheels Online Casino е, дека ви овозможува да изберете свој бесплатен бонус.
Чудовиште тркала бесплатни врти бонус
Во Monster Wheels Online Slot бесплатниот вртлив бонус е активиран од 3 + Scatter Symbols. Пред да започнете Free Spins, ќе можете да го изберете вашиот сопствен бесплатен бонус во бонусниот избор. Можете да изберете помеѓу повеќе бесплатни вртења, со понизок мултипликатор или помалку слободни вртења со повисок множител. Имаат или 12 Слободни Врти со мултипликатор 2x, 6 Слободни Врти со множител на 4x или 3 Слободни Врти со мултипликатор 8x. Бесплатните вртења се играат на различен ролна. Може да се добијат дополнителни бесплатни спинови.

Случајни Слободни Слот игри:

Ноќ на вештерките среќата
Ноќ на вештерките среќата
Трите вештерки се зафатени да ги подготвуваат своите напивки и како што им помагате тие ќе ве наградат со бесплатни врти ...
Играјте слот!
Катана
Катана
ooo дека сте тука, претпоставувам дека сте подготвени да се нурнете во богатството на јапонската култура и да играте ...
Играјте слот!
Рај пронајден
Рај пронајден
Иако ова не е толку возбудливо како што некои од другите Microgaming онлајн казино игри, играта на Paradise Found игра е ...
Играјте слот!
Патека на волшебникот
Патека на волшебникот
Кога станува збор за коцкање, толку полесно е играта да се разбере полошо коефициентот обично е. Ова е ...
Играјте слот!
Sugarpop
Sugarpop
Sugar Pop е 5-ролна, 5-ред и 243-payline 3D видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Тоа е нешто слатко и ...
Играјте слот!
Манични милиони
Манични милиони
Изгледите за добивање милиони евра ќе направат некој манијак, но во Маниќ Милиони се чини дека испрати ...
Играјте слот!
Виртуелни легенди
Виртуелни легенди
Party Party Casino е едно од најновите членови на заедницата за коцкање преку Интернет и направи импресивен ...
Играјте слот!
Европски блек џек mh
Европски блек џек mh
Игра n 'GO отсекогаш биле еден од најреномираните провајдери на пазарот. Тие се особено ексел во правењето ...
Играјте слот!
0 Коментари

Фантомот на операта


Фантом на операта Вовед
"Пловечки, паѓа, слатка интоксикација. Допрете ме, верувајте ми, уживајте во секоја сензација. Нека започне сонот, нека твојата помрачна страна да ја даде моќта на ноќната музика. "
Можете ли да се спротивставите на привлечноста на Фантомот на операта? Светски познатиот мјузикл се базира на романот напишан од францускиот автор Гастон Леру, прв пат објавен во 1909 како серија. Фантомот од операта е делумно инспириран од вистински настани во Париската опера во деветнаесеттиот век и измислена приказна во врска со употребата на вистински скелет во театарската продукција под име Der Freischütz. Фантомот од операта е адаптиран многу пати, но сигурно најважниот од нив е музичкиот музичар на Ендрју Лојд Вебер 1986 - каде што прекрасната сопран Кристин станува центар на вниманието на обезличен музички гениј кој живее во подземен лавиринт. Фантомот од операта е втората најдолга трка во Вест Енд, токму по другиот епски класик, Les Miserables.
Бонус Експрес го става својот најубав костум и со влезници од предниот ред во задниот џеб, подготвени сме да уживаме во величествената изведба. Искрено одиме да уживаме во ова фантастично ослободување од Microgaming, и нивното приклучување на Фантом на операта!
Фантом на функциите на играта на операта
Фантомот од операта се игра на 5 ленти со неверојатни начини на 243 за победа. Можете да ги отфрлите славните ленти на овој онлајн слот од само € 0.3, а максималната залог е исто така помалку од-стрмни € 15.
Фантомските маски, двогледи, рози и свитоци се приклучуваат на главните ликови од музичарот - Карлтота, Раул, Кристина и Фантомот - на лентите на овој видео-слот, кој исто така има диви симболи. Дивиот може да ги замени сите симболи освен Фантомската маска и Писмото, додека има огромни шанси дека симболите Фантом, Кристин и Раул ќе слетаат на вашите рељели како двојни стекови.
Освен тоа, Фантомот од операта има некои скриени специјални особини - повеќе од пријателски спектар од глуво, ние би рекол.
Мандрак на опцијата Слободен спин и бонуси
Функцијата Music of the Night Free Spins ви дава бесплатни вртења на 10, за време на кои ќе имате корист од случаен Фантом карактеристики на секое слободно вртење: до 5 дивините сместени по случајно поставени диви симболи, до 3 случајни диви ленти и помеѓу 2 и 5 екстра слободни вртења и мултипликатор на 2x и 4x.
Функцијата за бонус на писмото се активира кога симболот Писмо е на петтата ролна. Ќе добиете помножена парична награда, која може да достигне до неверојатен 20x вашиот удел.
Третиот бонус режим е функцијата за бонус на лустери, која се активира по случаен избор и без многу предупредувања. Операта лустерот ќе слета на ленти од никаде, и тоа ќе се претвори 2 ако не и 3 ленти целосно диви. Непотребно е да се каже, вашите победнички веројатности во голема мера ќе се зголемат како резултат на тоа!
Но, тоа не е сè. Има уште една бесплатна игра која се нарекува All I Ask Of You, која ви нуди десет бесплатни вртења, а симболите на Кристин и Раул се претвораат во диви што се движат околу ремените и се спуштаат во соседните позиции по случаен избор. Ако овие два симболи слетуваат на истата положба на ролна, ќе добиете мултиплицирана награда од 3x и ако се спуштаат на иста ролна, целата ролна ќе се претвори во дивина!
Маскарад пик бонус е "pick me" игра каде што можете да изберете помеѓу маските за собирање на награди.
Фантом на операта Payouts
Симболите со најниски плати се двогледите, црвената тегла, книгата и другите симболи - плаќаат помалку од петте главни ликови на оваа опера, кои нудат значително поголеми исплати освен што предизвикуваат чудна бонус функција тука и таму.

Случајни Слободни Слот игри:

Монти олимписки одмазда на медуза
Монти олимписки одмазда на медуза
Планината Олимп - Одмаздата на Медуза онлајн слотови е инспирирана од приказната за Медуза и наместо филмови кои ...
Играјте слот!
Fei cui gong zhu
Fei cui gong zhu
Феи Куи Гонг Жу е онлајн слот од Playtech со ориентална тема и го пофалува Nian Nian Вие ...
Играјте слот!
Вегас соништа
Вегас соништа
Ако некогаш сте сонувале да се збогатат во Вегас - и сега имаш одлични шанси да ги направите ...
Играјте слот!
Толку бонбони
Толку бонбони
Слатките слонови за слатки добија добра сума на популарност меѓу омилените фабрики како доцна. И бидејќи реномирани развивачи на софтвер ...
Играјте слот!
Мускетарски слот
Мускетарски слот
Врз основа на авантурите на класичните француски благородници, Три мускетари е 5 ролна, 40 линија за плаќања од црвено ...
Играјте слот!
Блек Џек со двоен дек
Блек Џек со двоен дек
Една од највозбудливите игри на блек џек, игри со двојна дек-блек џек се достапни на PokerStars Casino и во Single Player ...
Играјте слот!
Забранетата земја на лемурија
Забранетата земја на лемурија
Овој видео-слот, напојуван од Microgaming, има 5 макари, 3 редови и 243 начини за победа. Секој спин трошок 25 ...
Играјте слот!
Хајди-хаус-хаус
Хајди-хаус-хаус
Хајди е назад и подобар од било кога. Heidi's Bier Haus ™ е подготовка на забава на онлајн казино во близина на вас! ...
Играјте слот!
0 Коментари

Среќни врски


Среќни врски беше создадена од Just For The Win во соработка со Microgaming и е 5 ролна, 20 победи во двата начини слот што може да се игра од 10p до £ 250 спин на сите уреди. Таа доаѓа со функција за среќа Ликови каде што стекнувањата на поврзувачките симболи се заклучуваат со повторно вртење. Како победа на двата начини на титулата, може да се формираат победи од лево кон десно и од десно кон лево почнувајќи од најоддалечената ролна (ролна 1 или 5).
Визуелно, играта е претежно пурпурна - со среќа се чувствувате кон него, тоа привлекува инспирација за светлата што се искра од казината на улицата Фремонт. Симболи на макарите вклучуваат срца, клубови, дијаманти и лопати се многу среќни тематски симболи, како што се 4-листестите детелини, потковиците, жениите и тројните црвени 7s. Исто така постои и симбол на логото на среќа што ви дава 7.5 пати вашиот удел за 5 преку линија за исплата.
Играта доаѓа со функција за среќа, која се игра кога шефовите на поврзувачките симболи се појавуваат хоризонтално - обемот се зголемува со тоа што се приклучуваат повеќе инструменти и светла оди лудо. Тие потоа се заклучат во место со повторно врти следење. Доколку повеќе поврзувачки симболи слетуваат, повторно се вртат.
Функцијата "Среќни линкови" често се активира бидејќи е нула со ниска варијанса - не нуди победи до 352 пати колку што е влогот за секој спин што не е лошо. Севкупно, тоа е пристојна игра визуелно, но јас многу ја преферирам другата соработка за Just Winning и Microgaming - Goldwyn's Fairies. Алтернативно, предлагам NetEnt"S Активните што е слично во смисла на дизајн и игра, но со многу поголеми награди.

Случајни Слободни Слот игри:

Мерлинс милиони
Мерлинс милиони
Merlin's Millions е 5-ролна, 50-payline слот игра развиена од NextGen Gaming. Играта е базирана на легендарната приказна ...
Играјте слот!
Геиша се прашува
Геиша се прашува
Гејшите се истакнат и популарна тема во многу игри, а видео-слотови се полни со убави слики и симболи ...
Играјте слот!
Европски блек џек
Европски блек џек
Широко се смета за еден од најпопуларните игри на Блек Џек, европскиот блек џек е само еден од голем број на Блек Џек ...
Играјте слот!
Дивиот Запад
Дивиот Запад
Смешно онлајн казино онлајн казино доаѓа со 5 ленти, 3 редови и 10 фиксни линии за исплата. Поминат ...
Играјте слот!
Среќна Нова година
Среќна Нова година
Среќна Нова Година видео слот е три ролна, пет плати линија џекпот игра со револуционерна графичка технологија и ...
Играјте слот!
Блек Џек играчи избор
Блек Џек играчи избор
Обрни внимание на обожавателите на Блек Џек! Има нова варијанта на вашата омилена игра и таа е развиена од 1 × 2 Gaming. Името ...
Играјте слот!
Ноќно нула
Ноќно нула
Опсегот на игри за онлајн казината е проширен поради објавувањето на разни онлајн нула-картички во ...
Играјте слот!
Ангел или ѓавол
Ангел или ѓавол
Постои широк спектар на импресивни Playtech најдобрите онлајн слотови во нашата онлајн казино. Сепак, повеќето мистериозни и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Кинг зајк


Кралот Туск е 5 ролна, 25 линија за исплата Microgaming што може да се игра на сите уреди од само 25p спин. Со слон / африкански тема, доаѓа со дива која случајно може да се прошири за да ви даде дива ролна. Исто така, постојат бесплатни вртења на 3 кои ви даваат до бесплатни вртења на 20, но секој од нив има своја дива особина - може да имате корист од сите симболи на слоновите да станат диви, диви ленти на 2 на секое слободно вртење и додавање на диви димензии кои остануваат за слободни вртења на 5.
King Tusk е доведен до вас од Microgaming и доаѓа со 5 макари и 25 линии. Може да се репродуцира од 25p до £ 62.50 со спин на сите уреди (вклучувајќи ги и паметните телефони и таблет уредите), овој тематски слот нуди диви ремени, како и 3 бесплатни вртежи со уникатни диви функции.
Визуелно, кралот Туск ве води во дива Африка како што гледате слонови во нивното природно живеалиште - со уметнички чувства кон него, симболите на макарите вклучуваат A, K, Q, J, 10 и 9 карти за играње, како и керамика (полн со злато монети) и слонови (семејство на слонови и пар на слонови). Кралот Туск е симбол на дивината и ги заменува сите други симболи што ги раздвојуваат - тој, исто така, може случајно да се прошири во дива ролна во основната игра.
Кралот Туск е за сите слободни функции на 3 - тие можат да пристапат кога ќе добиете 3 King Tusk логото на растерењето на симболите насекаде на макарите. Потоа ќе избирате од 3 бесплатни вртежи кои се карактеристични за секоја од нивните диви особини - секоја од нив нуди првични бесплатни списоци на 10, тука е што да очекувате:
Слоновите добиле дива особина - сите симболи на слон стануваат диви за време на слободните вртења
Слонови стампедото карактеристика - ролни на 2 случајно стануваат диви ленти на секој слободен спин
Функција Слон танц - див симбол се додава на секој слободен спин кој останува на ретуните за бесплатни вртења на 5
Понатаму, дивиот симбол ги заменува сите симболи освен расејувачот и може случајно да се прошири за да ви даде диви ленти за уште поголеми победи. Исто така, секој симбол (освен расејувачот) исто така може случајно да прерасне во див. Ако добиете 3 scatters истовремено за време на слободниот вртеж, ќе ја замените функцијата што ќе ви даде 10 повеќе бесплатни вртења и вкупните вртења на 20.
King Tusk е забавен слот од Microgaming кој изгледа одлично и нуди добар потенцијал за победа со диви и 3 слободни вртежи карактеристики - го најдов Слоновите Gone Wild функција најмногу наградува како што има неколку слонови симболи кои ќе станат диви на секој слободен спин .
Тоа ви нуди ви победи до 992 пати вашиот удел на секој спин / слободен спин, но тоа е игра со ниска варијанција што значи дека повеќето од вашите победи ќе бидат на помалата страна. Ако ви се допаѓа темата, предлагам да се обидете Novomatic"S Африка Симба и IGT's The Wild Life кои се повисоки варијанти.

Случајни Слободни Слот игри:

Буш телеграф
Буш телеграф
Буш Телеграф Слот Игра Преглед. Неверојатен Bush Telegraph слот машина развиена од Microgaming има 5 ленти, 3 редови и ...
Играјте слот!
3 кловнови нула
3 кловнови нула
3 кловнови Скреч онлајн казино игра е една од многуте игри кои се достапни од playtech. Првата варијанта ...
Играјте слот!
Џиновско злато
Џиновско злато
Златен слот на гигант е онлајн видео-слот на 100, кој е развиен од Научни игри и може да ...
Играјте слот!
Вулканска готовина
Вулканска готовина
Премисата на Вулканска кесичка од Новоматик е едноставна; реално едноставно. Во суштина тоа вклучува пештери обидувајќи се да ...
Играјте слот!
Магија на една
Магија на една
Магија на Один е видео спот игра со многу драматична музика во позадина од 2 Од 2 ...
Играјте слот!
Крајната супер ленти
Крајната супер ленти
Со ова би сакале да ве поздравам со Ultimate Super Reels, прогресивен џекпот со неколку фантастични специјални карактеристики. Ова ...
Играјте слот!
Deuces и Џокер
Deuces и Џокер
Deuces и Џокер на Microgaming е мала девијација од стандардната покер, што сепак ги прави доста возбудливи раце. Ова ...
Играјте слот!
Вештерки и волшебници
Вештерки и волшебници
Дали верувате во магија? Наскоро ќе направите откако ќе играте Witches & Wizards, онлајн видео-слот од RTG ...
Играјте слот!
0 Коментари

Замок градител 2


Microgaming и Рабат се здружија за да го создадат ова неверојатно продолжение на оригиналот Замокот Градител. Првата игра, лансирана во 2013, ја освои Microgaming наградата EGR за Game of the Year. И со добра причина, Castle Builder донесе ново значење на идејата за "gamification" во светот на онлајн казиното. Замок Градител 2 не е поинаква ниту во смисла на иновации. Со 15 различни кралства да се истражуваат, 3 индивидуализира аватари и преку 300 карактери да поминат низ и да комуницирате со - Castle Builder 2 е еден од најинтересните слотови што некогаш сме ги среќавале. И тоа не се исплати половина лошо. За да дознаете повеќе за овој мошне возбудлив слот, продолжете со читање на целосниот заклучок на Castle Builder 2.

Случајни Слободни Слот игри:

Лава плен
Лава плен
Пареа столбови на чад се зголеми кога нашата шармантна праисториска двојка ги скенира блиските ленти за Twists со Lava Loot ™ ...
Играјте слот!
Неприкосновен волк пакет
Неприкосновен волк пакет
Неверојатниот казино слот машина играта доаѓа со пет ленти и три редови. ... Играта содржи ...
Играјте слот!
тајкуните
тајкуните
Тајкуните е слот 3D од гејмерската колекција на Betsoft. Оваа игра ќе им овозможи на играчите да уживаат во животот како ...
Играјте слот!
Целосна месечина романса
Целосна месечина романса
Барате да освоите некои големи награди? Потоа слезе на филмска ноќ во театарот Full Moon Romance каде ...
Играјте слот!
Голем врв
Голем врв
Се тркалаат, навивам! Microgaming го носат циркусот во градот (и Wombat Casino), што е многу вид од нив! ...
Играјте слот!
Гладијаторска нула
Гладијаторска нула
Понекогаш мислите дека насловот вели дека сето тоа, дека во основа содржи сè што треба да знаете за слотот ...
Играјте слот!
Џекпот шут 50k
Џекпот шут 50k
Исполнет со овошни, класични симболи и прилично едноставна игра, Џекпот Jester 50,000 слотот е покриен со симболи како ...
Играјте слот!
Врвот ги фрла фудбалските легенди
Врвот ги фрла фудбалските легенди
Има многу луѓе кои денес гледаат казински слотови и сакаат нешто ново. Се чини дека многу ...
Играјте слот!
0 Коментари

Berryburst


Со зборот "рафал" во насловот беше очигледно дека немаше да се служи со сад со супер висока потенцијалност, но со потенцијал 1868x, тоа е барем подобрување во споредба со неговиот претходник Активните. Бидејќи тоа е она што оваа игра повеќе или помалку е - следење на еден од најпознатите играни онлајн слотови досега.
BerryBurst се игра на 5 × 3 ролна поставен и исто како Starburst, овој слот не доаѓа со бесплатна игра. Наместо тоа, играчите можат да имаат корист од механиката на кластери и проширување на дивите ленти кои, за разлика од Starburst, можат да го покријат целиот екран.
Визуелно тоа е извонредна продукција, со овошје суспендирани во слатки сокови, позадина со топли бои и некоја студена музика за да го надминат.

Случајни Слободни Слот игри:

Двојно двојно джакпот покер
Двојно двојно джакпот покер
Правила за игра Кога играчот ќе кликне на копчето "зделка", прва се решава една рака. Играчот мора да кликне ...
Играјте слот!
Алчните гоблини
Алчните гоблини
Оние што се прикриваат, крадеви гобини се повторно во новото продолжение на Еднаш, некое време, ГРЕДИ ГОБЛИНИ! ...
Играјте слот!
пеперутки
пеперутки
Нема потреба да се влезете во дивините или градините за да ги видите најубавите пеперутки како што биле донесени во ...
Играјте слот!
Чикаго
Чикаго
Оваа онлајн игра за казино ќе ве однесе до 1920, кога во Чикаго се слушнаа многу војни. На ...
Играјте слот!
ролна брзање
ролна брзање
Ролна раш. Reel Rush слот е NetEnt игра која ги содржи сите плодови на лозата и некои неверојатно вкусни ...
Играјте слот!
Зомби наспроти навивачи
Зомби наспроти навивачи
Ако сте биле transfixed од неодамнешниот зомби лудост и се исто така фан на онлајн слотови, а потоа зомби ...
Играјте слот!
Жао Каи Џин Бао
Жао Каи Џин Бао
Playtech софтверот неодамна беше целиот кинески тематски слот машини, а Жао Каи Џин Бао е уште еден ...
Играјте слот!
Дрво на богатство
Дрво на богатство
Дрвото на среќата е 5 ролна, 243 начини да се добие слот од iSoftBet. Не е очигледно од насловот ...
Играјте слот!
0 Коментари

Jumanji


NetEnt е неприкосновен крал на џунглата, и Jumanji™ видео спот го докажува тоа.
Врз основа на оригиналниот Jumanji филм од 1995, го донесовме нашиот сопствен пресврт во универзумот Jumanji со трансформирање на катастрофите кои му се случија на Алан во карактеристики со механизам на слот. Функцијата на одборот Игра е уникатна и меѓу првите од ваков вид, како што е комбинација елементи од одборот игри и слободни Искри карактеристики. Jumanji ™ видео-слот е 5-ролна видео слот игра со 4 случајни карактеристики, Игра со игра со 4 различни слободни спина, мистерија Функција, монети победи, и додаток ролни. Ремените на 5 се во геометриска форма каде што макарите се 3, 4, 5, 4, 3 симболи високо од лево кон десно.
Нивото на графика, анимација и звук е полиран до совршенство - нашите уметници навистина ја донесоа џунглата заедно со своите многу суштества. Затоа, оди напред и фрли ги коцките, но запомнете - откако ќе се тркалате, нема враќање назад!

Случајни Слободни Слот игри:

Три желби
Три желби
Најди ги сите желби на твоето срце во Три желби слотови! Спин за фантастични победи со магичен тепих вози, богатства ковчези, и ...
Играјте слот!
Саси Бинго
Саси Бинго
Компаниите, ослободувајќи го софтверот за онлајн казината, често произведуваат бесплатни автоматови за игри, создадени по други игри за коцкање. Ако ти ...
Играјте слот!
Мит на џинови
Мит на џинови
Развиен од Microgaming, митот на Dragon е 5 ролна, 3 ред, видео слот. Има 20 линии кои плаќаат лево ...
Играјте слот!
Gunslinger
Gunslinger
Gunslinger: Reloaded е напојуван од Play 'N Go и има 5 ленти и 25 линии. Може да се репродуцира од 25p до £ 100 ...
Играјте слот!
Изгубен храм
Изгубен храм
Дали сте подготвени да влезете во џунглата во потрага по изгубениот храм? Овој 5-ролна молња кутија Игри слот ...
Играјте слот!
Лото лудило
Лото лудило
Играј на лотарија и вртете ги ремените истовремено во овој возбудлив слот. Со малку среќа ќе победиш ...
Играјте слот!
Премиер сопственост
Премиер сопственост
Слотови се далеку и далеку од најпопуларните онлајн коцкање формат во светот денес, со тоа што се малку да ...
Играјте слот!
Царот на змејот
Царот на змејот
Змејот император слот не е сам во се базира околу Далечниот Исток тема, но тоа е, секако, еден од ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бајка легенди: огледало огледало


NetEnt го исфрли од паркот повторно со својата трета рата во серијалот „Легенди за бајките“. Прво дојде Црвенкапа, по што следат Хансел и Гретел, а сега Снежана зазема централно ниво во Огледало Огледало (иако спорно, Jackек и Бинсталк беше првиот слот со теми од бајка на NetEnt).
Играчите можат да очекуваат магично добро време на овој слот, кој започна во јули 2018, а шведскиот дизајнер на игри NetEnt уште еднаш донесе носталгија заедно со врвен дизајн на играта, за да се добие победничка титула.
Се разбира, тоа не е само џуџиња и кралици и девојки кои ќе ги разбојат играчите, туку и многуте карактеристики на игри што чекаат исто така. Со случајни одлики на секој чекор, играчите се обидуваат да претворат релативно скромна единствена обложувалница во големи суми.
Севкупно, овој слот го доби она што е потребно за да стане омилен играч. 243 начини да се победи, занимавање со графика и анимација, повеќе функции отколку што можете да тресете отровно јаболко и тој незамислив стил на NetEnt што ги поврзува сите наслови на Бајките Легенди заедно додека ги прави уникатни и индивидуални искуства во играта.
Без разлика дали повеќе се однесуваат на Допеј, со Групи или дури и на Башфул, Легендите на бајките: Огледало е огледало за видео на NetEnt што ќе ви свирка додека работиш (на таа голема победа)!
5 ролна, 3 редови, 243 paylines
Ниво на обложување 10
Стандардни вредности на монети 0.01, 0.02, 0.05, 0.1, 0.2, 0.5, 1
Максимална победа на 1,500 монети на една линија за обложување
Посебни карактеристики: Повторно вртење на огледала, Случајна карактеристика на самовилниот волшебник, Случајна карактеристика на самовили, изненадување на бајки со неверојатни карактеристики, Случајна карактеристика на бајките, бесплатни вртежи на бонусите, карактеристика за добивање на монети, функција на бонус за рударство
Враќање во плеер од 96.48%
Варијансата е мала до средна

Случајни Слободни Слот игри:

Овошје спин
Овошје спин
Добредојдовте во Fruit Spin ™, најновата забавна и овошна игра каде симболите на пенливото овошје гарантираат богат избор! Овошен спин ™ ...
Играјте слот!
Неверојатни ѕвезди
Неверојатни ѕвезди
Хит слот Amazing Stars ги возбудува играчите како ниеден друг во нашиот онлајн казино! Уживајте во спектаклот на прекрасните ѕвезди ...
Играјте слот!
Делфинска потрага
Делфинска потрага
Неверојатен слот за Dolphin Quest доаѓа со 50 линии за исплата, ремени 5 и редови 3. Најди ги вашите награди во ...
Играјте слот!
Хуангди - жолтиот цар
Хуангди - жолтиот цар
На почетокот на јануари, производителот на игри Microgaming ги отвори очите на играчот на својот нов слот-машина - Huangdi ...
Играјте слот!
Топла снимки
Топла снимки
Спот за Hot Shot од Bally доаѓа со ремени 5, 3 редови и 20 линии. Оваа игра со видеоснимки потсетува ...
Играјте слот!
Juice'n'fruits
Juice'n'fruits
Летото е врз нас, што значи дека времето на свежо сочно овошје е само еден чекор подалеку. На ...
Играјте слот!
Делфин е бисер делукс
Делфин е бисер делукс
Мобилниот слот на Делфин е Перл Делукс во основа е клон на шармот на Лаки дама од истиот провајдер, Новоматик. Ако тоа ...
Играјте слот!
Виножито
Виножито
Rainbow Reels е слот машина направена од подмачјето на Новоматик Мазоома. Првично е направен за пазарот во Велика Британија и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Повлечете и се тркалаат


Изјавата вели дека не можете да научите нови трикови на старо куче, но тоа не е секогаш случај - секако во рамките на iGaming индустријата. Начин пред да уживате во казиното онлајн стана дел од нормите за коцкање, беше вообичаено да се видат 1960 американски трпезарии полн со слот машини и оние кои сакаат да постигнат убава победа. Да, мислиме дека е далеку назад!
NetEnt"S Повлечете и внесете казино, првпат достапен на ЛеоВегас Казино во март 2018, изгледа за да се поврати дел од таа носталгија, истовремено обезбедувајќи модерно преуредување. Десно е - и покрај ова создавање јасно допирање на "поедноставно време" чувства, има многу онлајн слот карактеристики за да се создаде совршена комбинација на нови и стари.

Случајни Слободни Слот игри:

Кул како мраз
Кул како мраз
Програмерите на софтверот за онлајн казино продолжуваат да се радуваат на корисниците на такви места со нови видео-слотови посветени на ...
Играјте слот!
Победници гребе
Победници гребе
o започнете со, играчите прво ќе треба да изберат картичка. Да, постојат 10 картички кои се фрлени ...
Играјте слот!
Договорот или без договор светски слот
Договорот или без договор светски слот
Кога зделка или без никаква спогодба најпрво се појави на звучните бранови, тоа беше програмата што не можеше да се избегне - шоуто ...
Играјте слот!
Животот на богатството
Животот на богатството
Животот на богатството слотови. Живејте со добар живот во "Животот на богатството", нов слот-машина од Microgaming што слави ...
Играјте слот!
Американски блек џек
Американски блек џек
Подеднакво добро познат како Дваесет и еден. Правилата се едноставни, играта е возбудлива, и постои можност за висока стратегија ...
Играјте слот!
Совршен блек џек
Совршен блек џек
Ако сакате блек џек со страст, но понекогаш се чувствувате како ако класичната игра е малку здодевна или ...
Играјте слот!
Копачите на злато
Копачите на злато
Злато копачи слотови. Како што сугерира името, Златна дигалка е слот игра која се врти околу рударството со злато. ... Злато ...
Играјте слот!
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Фреквенцијата на паѓање на бонусот е статистички, секој 132nd спин (0,76%). Веројатноста за хит (било која победа) ...
Играјте слот!
0 Коментари

Berryburst max


NetEnt се покажа уште еднаш зошто тие се еден од најиновативните развивачи на игри во казино - со овој слот што е жив доказ за нивната инклузивност. Заедно со стандардот Berryburst Слот, тие го создадоа ова Berryburst MAX верзија - која изгледа и се чувствува иста, но може да плати до двојно!
Имаме толку многу различни ликови, желби и желби на нашите сонародници во други хоби и интереси, и денес не е вистинска тајна дека онлајн казино играчите прават поинакви работи на еден и друг. NetEnt MAX слотови се првите чекори на студиото за решавање на ова, и ние нема да бидеме изненадени ако повеќе персонализација чекаше понатаму по линијата.
Сепак, пред да отидеме премногу надвор од темата, осигурајте се дека ќе го разгледате нашиот целосен преглед на Berryburst MAX слот за да одлучите која верзија сакате.
Играј во многу Berryburst MAX мобилни казина
Барате iGaming отстранување од вашиот престој? Berryburst MAX mobile е достапен во многу онлајн казина со можности за паметни телефони и таблети, така што секогаш можете да најдете вкусно надополнување додека сте и надвор.
Исто така, нема потреба да се грижите за мали разлики помеѓу десктоп и мобилни слотови, бидејќи технолошките достигнувања ја претрпеа потребата за две различни верзии непотребни.
Berryburst MAX Игра Упатство
Berryburst MAX, исто како и стандардната верзија, има традиционална 5-ролна, 3-ред структура. Играта, исто така, пристигнува без линии за залог, бидејќи функцијата за исплата на кластерите е повторно вработена од NetEnt.
Ќе ги добиеме функциите на Berryburst MAX за само една секунда, но тука е брз преглед на Cluster Pays и како функционира овде.
Кластерот плаќа
Ако сеуште не сте слушнале за Кластерите плаќа од NetEnt, подгответе се - како инвеститорот на игри се повеќе и повеќе се свртува кон неа во изминатата година или слично. Во суштина, тој ги отстранува традиционалните залог на играчки или исплати во корист на групи на симболи.
Во Berryburst MAX, спин ќе се смета кога најмалку пет од истите симболи се позиционираат или вертикално или хоризонтално еден до друг.
Карактеристики на диви симболи
Дивите симболи се особено корисно за играчот на слот машини. Секогаш кога ќе се појави на лентите, тие ќе заменат за кој било друг, така што ќе имате подобра шанса да претворите победа комбинација. Дивите заменувања можат да се појават насекаде на Berryburst MAX лентите во главната игра, како и во Ре-Спин режим.
Проширување на дивината
Функцијата за проширување на дивината, како што можеби претпоставувате, гледа дека овие симболи се надуваат за да го покријат целиот ролна на која се појавуваат. Ова се случува секогаш кога ќе се појави на решетката, во обид да се погоди сочна комбинација на добивки.

Случајни Слободни Слот игри:

Девојки со пиштоли
Девојки со пиштоли
Напојуван од гигантскиот софтверски провајдер Microgaming, девојките со оружје замрзната зора е пет ленти со слот 243 ...
Играјте слот!
Гребен работи
Гребен работи
Reef Run е видео слот со 5 макари и 20 paylines ориентирани од лево кон десно. Играта ...
Играјте слот!
Мачки и пари
Мачки и пари
Не е невообичаено да се видат животни во онлајн слотови, но ретко може да се најде слот игра каде мачки доминираат ...
Играјте слот!
Сребро 3d
Сребро 3d
Стерлинг Сребрена 3D е неверојатно 5-ролна, 25-линија видео слот, кој беше создаден од Microgaming пред неколку години. Во ...
Играјте слот!
pimped
pimped
Play'n Go претставува уште една одлична машина за игри што ќе ве доведе до светот на луксузот и богатството. Допаѓа ...
Играјте слот!
Блек Џек
Блек Џек
Денес, Блек Џек е една картичка игра која може да се најде во секој американски казино за коцкање. Како популарна дома ...
Играјте слот!
Дерби долари
Дерби долари
Добивате сите облечени и да се упатите кон Аскот тркачката патека овој викенд? Нејзиното величество, кралицата на Англија, сите војводи ...
Играјте слот!
Keno
Keno
Кено е еден од наједноставните онлајн игри за казино, но тоа е многу забавно и може ...
Играјте слот!
0 Коментари

Асгардиски камења


Античките карпи покриени со мистични руни. Тие се моќен поглед за овде! Овие каскадни блокови, добро, го блокираат влезот во царството на боговите, каде што ве чека неизмерна моќ. Asgardian Stones™ е портал за слава!
Просторот е 5-ролна, 3-ред, 20-залог линија (фиксен) видео слот. Се одликува со Колосални симболи, Бонус тркала, Слободни врти, Диви заменувања и функција Avalanche ™. Сите симболи во главната игра и во Слободните вртења, исто така, може да се појават како Колосални симболи - хумористични симболи кои ви даваат зголемена шанса за победа. И тогаш е Один, супер колосалниот симбол, кој зафаќа цела 3 × 3 простор на ретуните. Колосалните симболи понекогаш ги скршнуваат симболите под нив, и му даваат на играчот масивни победи.
Овој слот е киснат во нордиската митологија. Оставете го безвредниот свет на смртници зад вас и главата до планината. Ќе го сакаш светот што те чека.

Случајни Слободни Слот игри:

Златни игри
Златни игри
Спорните предизвици не чекаат само во реалниот свет. Играат Златна Игри, и уживајте во нив во игри ...
Играјте слот!
психо
психо
Psycho е 5-ролна, 25-payline видео слот врз основа на безвременски трилер Алфред Хичкок. Психо карактеристики Autoplay, бесплатни врти, ...
Играјте слот!
Пинокио
Пинокио
Преглед на игра на слотови за Пинокио. Пинокио ​​е ролна 5, 3-ред и 14-payline 3D видео слот од развивачот на игри во казино BetSoft. ...
Играјте слот!
Златен витез
Златен витез
Златен витез е неверојатен слот со реален чувство. Играњето ве води назад кон храбрите, благородни и ...
Играјте слот!
Татко на треска
Татко на треска
5-ролна 20 payline слот од Nextgen. Појавувајќи се исклучиво на ролни 2,3 и 4, самиот треска е секако ...
Играјте слот!
Двојна изложеност mh
Двојна изложеност mh
Во Блек Џек, вашата цел е да добиеш рака со вредност блиска до 21 од дилерот. Ако твојот ...
Играјте слот!
Најдобри ѕвезди
Најдобри ѕвезди
Што во светот е Топ Trumps Celebs? Тоа е фер прашање со оглед на тоа што природата на титулата ...
Играјте слот!
Делфин е бисер делукс
Делфин е бисер делукс
Мобилниот слот на Делфин е Перл Делукс во основа е клон на шармот на Лаки дама од истиот провајдер, Новоматик. Ако тоа ...
Играјте слот!
0 Коментари

Архангели: спасение


Ја знаете приказната. Добро наспроти злото. Ангели против демони. Слот е нивна избрана арена. Ремените се нивното бојно поле, и вие сте оној што го прави сето тоа да се случи.
Одликувајќи се со слободни спинови, диви заменувања и диви функции 2, Архангели: Спасение ™ е нашата прва игра во историјата која има линии на залог 100 и импресивен распоред на 6 x 12. Играта има дополнителен нагласок: две одделни жаришта. Секој Диви симбол слетување во овие области ќе активира една од двете диви функции. Авантурист играчите можат да освојат до 375x удел во еден спин.
Играта е врзана заедно со импресивни 3D анимации, графики кои ќе ви ја одберат вашата вилица од подот, и ликовите што ќе паднат сериозен удар. Архангели: Спасение ™ е како еп како што доаѓаат. Како ангел и демонски битка за твојата душа, ќе се молите за некои победи. И со некоја среќа испратена одозгора (или подолу), некој ќе одговори на вашите молитви.

Случајни Слободни Слот игри:

Блек Џек mh
Блек Џек mh
Блек Џек Мултихенд, или Блек Џек МХ, е возбудлива игра со игри со картички. Тоа е прифатлива за секојдневните играчи, и се грижи за високи ...
Играјте слот!
Планета со емоции
Планета со емоции
Запознајте се со забавата и вашата најдобра насмевка кога играте Emoji Planet ™, најновата креација од шведски студиа на ...
Играјте слот!
Четири од четири
Четири од четири
Грчката митологија е полна со примери на луѓе кои ги губат своите проблеми и во оваа игра ќе се придружите на некои ...
Играјте слот!
Овошје бонанза
Овошје бонанза
Ако симплифицирани слотови се повеќе до вашата улица, тогаш Fruit Bonanza од инвеститорот за игри Play 'n Go е совршен за ...
Играјте слот!
Супер
Супер
Супер тоа е 25 плата линија од Microgaming играше преку 5 ленти. Иконите со повисоки плати се ...
Играјте слот!
Неверојатни ацтеки
Неверојатни ацтеки
Неверојатни Ацтеките се напојуваат со Just For The Win и Microgaming - тоа е 5 ролна, 243 начини да ...
Играјте слот!
Камено време
Камено време
Специјално печатење за "Stadt-Land-Spielt" (ден на германски салонски игри) 2013. Исто така се вклучени со руски железници: мини-проширување (2014). Ова проширување за Стоун ...
Играјте слот!
Казна престрелка
Казна престрелка
Може ли да се справи со притисокот и резултатот богата со казна Shootout на 1X2? Тогаш земи го предизвикот и истражи ...
Играјте слот!
0 Коментари

Изгубени мошти


Изгубени реликвии™ ве води на возбудливо патување до античките урнатини. Соберете три Симболи за разбеснување за да го активирате мистериозниот механизам и да ги откриете богатствата подолу!
Lost Relics ™ е 5-ролна, 5-ред видео спот со кластер Pays ™ механичар во кој се Монета Победа, Екстра Диви, Екстра Распрснувач и Слободни Врти. Монетарната победа, екстра диви и екстра расфрлени карактеристики се случајно скриени под симболите на победничкиот кластер. Ова ја зголемува очекуваната поголема победа секој пат кога ќе има победа на кластер. И во слободните вртења, функцијата Скриени гради овозможува уште поголема возбуда. Победи на кластерите можат да ги откријат ковчезите скриени зад репортажите исполнети со Extra Free Spins, Sticky Wilds и победите на монети.
Искусете ја возбудата на вистинско археолошко ископување, но без нечистотија!

Случајни Слободни Слот игри:

Двојно изложено злато
Двојно изложено злато
Блек Џек е меѓу најпопуларните игри на казино, игран во бројни онлајн институции и онлајн казина. Ова двојно изложување на злато, ...
Играјте слот!
Тајландски храм
Тајландски храм
оргинална Азија не остава никого рамнодушен. Вклучете се во Playtech рајот и види за себе целата убавина на овие ...
Играјте слот!
Зарове
Зарове
Craps е еден од највозбудливите на сите игри во казиното. Во било кој казино во земјата, секогаш ќе видите ...
Играјте слот!
X-мажи 50 линија
X-мажи 50 линија
Дали веќе сте го тестирале ДНК кодот за играње на X-Men слот? Не? Тогаш можете веднаш да го поправите прегледот. Но, ... ...
Играјте слот!
Лотало
Лотало
Ние секогаш советуваме играчите да пробаат било кој слот со пари за играње пред да потрошат пари за него. Тоа ...
Играјте слот!
Доктор љубов
Доктор љубов
Вомбат вели: Дали се чувствувате малку љубовник? Мислевме ... Па дојдовте на вистинското место. Слушнавме ...
Играјте слот!
Сафари е мобилен
Сафари е мобилен
Cooky, Zany и со многу функции, овој сафари Сем слот само се подобри кога се направи во ...
Играјте слот!
Бурлеска кралица
Бурлеска кралица
Дали ја знаете приказната за најпознатиот бурлески театар на сите времиња? Подгответе се, заминете и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Академија за вештерство


Ние ги отвораме вратите кон Академија за вештерки™, слот за видео ролна 5, 3 ред. Оваа игра ве води во најстарото и мистериозно училиште за магија, полно со тајни и магии! Подготви за вас мистериозно зачувување на диви замени, бонус на елементи и слободни врти со одлики на бесплатни вртења. Придружи се на Ефора на вештерката и волшебникот од Ертан во нивната потрага по волшебни богатства!

Случајни Слободни Слот игри:

Супер multitimes прогресивни hd
Супер multitimes прогресивни hd
Време е да го поздравам слот многу сличен на еден вооружен бандит - класичен слот машина - во ...
Играјте слот!
Камења и камења
Камења и камења
Ние во "Бонус Експрес" со гордост ве запознаваме со сосема нов, модернизиран стариот училишен слот. Скапоцени камења е топло ...
Играјте слот!
Среќен лепчеун плен
Среќен лепчеун плен
Среќата на Среќен Лепречун е поставена на зелени макари со пастирска позадина и виножито завршува во средината на ...
Играјте слот!
Ноќ на мистерија
Ноќ на мистерија
Она што го прави Тајната ноќ така ангажирање за играчи? Можеби тоа е фасцинантен карактер. Можеби тоа е драматична драма ...
Играјте слот!
Милиони центи HD
Милиони центи HD
Играта се игра преку 20 линиски линии и има флексибилни монети и залог по линија вредности. Резултатот од сите ...
Играјте слот!
Џунгла игри
Џунгла игри
Игри со џунгла не се една од оние слот-машини со премногу функции. Оваа онлајн казино игра користи Диви ...
Играјте слот!
Диви игри
Диви игри
Дивите игри треба да започнат, дали сте подготвени да заглавите во акција? Овој слот машина ...
Играјте слот!
Боби 7s
Боби 7s
Онлајн слот игра Боби 7 доаѓа со 5 ленти, 25 плати линии и 3 редови. Полицијата може да биде многу ...
Играјте слот!
0 Коментари

Боливудска приказна


По многу написи посветени на најпопуларните класични игри за игри на слот, сега е време да се преселите на одличен нов. На Боливудска приказна Слот машина е игра за оние кои сакаат над-на-врвот Боливуд филмови спакувани со акција ... и љубов. Тоа е слот машина од NetEnt со пет ленти, девет исплатени линии и семејна драма.
Уметноста е првокласна, бидејќи ја раскажува приказната за оваа игра без зборови што се потребни.
Тука имаме двајца млади љубовници чија романса допрва треба да биде уништена од нивните лути родители. Акцијата е поставена во една прекрасна палата, а препреката Боливудска музика совршено го поставува тонот.
Има и импресивен број на начини за победа.
Како што играте, ќе забележите дека симболот на цветен венец случајно се појавува на други слики. Ова е лебдечки Див што ќе создаде бројни победнички комбинации.
Потоа, го имаме Симболот на Скатер - сина скапоцен камен. Тоа ќе ви помогне најмногу, бидејќи предизвикува дополнителни врти:
3 Scatters - 10 слободни вртења
4 Scatters - 20 слободни вртења
5 Scatters - 30 слободни вртења
И во случај да ја преземете функцијата додека сте во режим на слободни вртења, ќе добиете дополнителни XnUMX вртења!
Има уште една слика што ќе ја сакаш - логото на играта. Тоа ви носи победи кои се 1,000 пати поголеми од вашата линија залог.
Зборувајќи за облози, Боливуд Приказна ќе поднесе жалба на двата високи валци и ниски ролки, бидејќи облогот оди од 9p до £ 90 по спин.
Уморни од кликнување на копчето "Спин" одново и одново? Потоа, користете ја функцијата "Autoplay"! Поставете го бројот на автоматски вртежи што ги сакате (тие се разликуваат од 10 до 1,000) и пијат некои Масала Чаи, додека играта ја прави целата работа за вас.
Дали двојката ќе избега и ќе го започне својот нов живот заедно? Или можеби родителите ќе го разберат значењето на вистинската љубов и ќе му дозволат на бракот?

Случајни Слободни Слот игри:

фудбал
фудбал
Ако сте фудбалски навивач, не заборавајте да станете обожавател на Фудбалскиот слот, како и во било која ...
Играјте слот!
Whospunit
Whospunit
Whospunit е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Друга мулти-ниво мистерија игра за вас ...
Играјте слот!
Зелена фенер
Зелена фенер
Играта започнува откако ќе го изберете вашиот удел во долниот лев агол на екранот, и зелениот ...
Играјте слот!
2 милион п.н.е.
2 милион п.н.е.
2 Милиони години пред земјата пред времето на Земјата седеше совршено сè додека .. Жените. Wanted. Дијаманти. Сега има ...
Играјте слот!
5 витези
5 витези
Неверојатни 5 Knights бесплатни онлајн игри за игри имаат 5 ленти, 3 редови и 25 линии за исплата. Погледнете го превртувањето ...
Играјте слот!
Чарли и детелина
Чарли и детелина
Шарм и детелина слот е Ирска-тематските 40-payline прогресивен видео-слот, напојуван од Betsoft софтверска платформа. Она што го прави овој слот ...
Играјте слот!
Candyland
Candyland
Изгледа дека PariPlay развивачот на софтвер ги зеде предвид желбите на сите слатки играчи и чоколадни зависници ...
Играјте слот!
Електра нула
Електра нула
Playtech нуди возбудлива нула врз основа на серијата Гладијатор. Со напната музика во заднина, и симболи се вистински фотографии од ...
Играјте слот!
0 Коментари

Сизлинг се врти


Сизлинг врти е видео слот создаден од Play'n GO софтвер. Играта содржи каиши 5 и 243 платни линии и е инспирирана од омилената летна забава на сите - скара. Подгответе се за горење на топол оган, вкусен, чад за отворање на апетит и добри изгледи. Ако и вие сте љубител на месо, тогаш ќе бидете поканети да го дадете овој слот за да се претвори во било кој Play'n GO казино ако сакате да го направите за вистински, но ако сакате претходно да направите неколку вртења само за забава, тогаш можете да го сторите тоа овде, на нашата страница.
Како да играте Sizzling врти Слот
Пред да ја запалиш скарата и да отвориш шише ледено ладно пиво, треба да научиш како да го контролираш овој слот.
Копчињата +/- на панелот за брз обложување ќе ви помогнат да го зголемите или намалите опсегот на обложување.
Играта ќе ги добиете бараните ролки откако ќе го одберете саканиот залог.
За моменти кога ќе се уморни од вртење на макари рачно, можете да ја погодите Autoplay и изберете колку пати сакате да барате ролни автоматски да се вртат.
Слот карактеристики
Sizzling Spins слот може да се пофали со неверојатна игра механика, одлична визуелизација и некои интересни звучни ефекти кои ќе ви транспорт право во центарот на настаните. Ќе добиете за да уживате во некои забавни карактеристики и вкусни победи.
Дивиот симбол може да ги замени сите симболи во играта, освен за Scatter. Може да формира победнички комбинации како на своја страна, така и при замена во победа.
Топла ролна
На секое вртење еден ролна ќе стане жешка ролна. Доколку и кога фолдерот блокира на топол ролна, тоа ќе се сврти кон Диви. Откако блокаторот на фолии ќе го откријат дивиот свет, тој ќе се заклучи на местото заедно со топол ролна и преостанатите ремени ќе се појават.
На респираторната друга ролна ќе стане жешка ролна и ќе ви даде шанса да предизвикате понатамошни бранови. Доколку новиот Диви слегува на 4th и конечниот одговор, сите победи од респираторите ќе се множат со x2. Во оваа функција можете да победите до x5000 вашиот облог.
Чили спина
Чили пипер е Scatter, и ако земјиште 3 или повеќе од овие било каде на лентите, ќе ја активирате функцијата Free Chilli Spins која нуди 1024 начини за победа. Собери ги симболите на Chilli Scatter за да го засилите вашиот мултипликатор кој е прикажан на чили-метар. Мултипликаторот може да оди до x5, и се применува на тековните и следните вртења. Сите блокатори на фолии за време на функцијата се диви симболи.
Резиме
Sizzling Spins е бонус-бонус базиран на скара со многу работи што се случуваат во него. Можете да го пуштите и во движење или на десктоп уреди. Прекрасната графика и RTP на 96.49% треба да бидат повеќе од доволно за овој слот да изедначат некои вкусно гледачки добивки за да одговараат на нечиј вкус. Испратете го спин и проверете дали ова е вашата чаша чај.

Случајни Слободни Слот игри:

Легенди на Африка
Легенди на Африка
Легенди на Африка е видео слот игра од 2 Со 2 Gaming што ни дава виртуелна прошетка ...
Играјте слот!
Тениски ѕвезди
Тениски ѕвезди
Тенис казино игра за игри на тенис е спортски тематски слот со ленти на 5 и 40 линии. Тенискиот шампионат е ...
Играјте слот!
Златен штрајк
Златен штрајк
Оние кои сакаат да се родат во времето на Дивиот Запад и Златната треска треба да најдат златен штрајк ...
Играјте слот!
Желба господар
Желба господар
Wish Master ™ ви дава шанса да ги направите сите ваши желби да се остварат на секој спин! Играта ...
Играјте слот!
Сафари топлина
Сафари топлина
Safari Heat е 5-ролна видео слот од Playtech со 15 линии за исплата и линија облози од £ 0.15 до £ 75. На ...
Играјте слот!
Легенда за олимписки игри
Легенда за олимписки игри
Легендата за Олимп е слот-игра која може да се најде во многу различни онлајн казино на Microgaming. Прво ...
Играјте слот!
Луд луд мајмун
Луд луд мајмун
Луд луд мајмун. Луд луд мајмун е игра за 5 ролна игра со функција за бесплатни игри за зајакнување на вашиот ...
Играјте слот!
Карипско обетка покер
Карипско обетка покер
Карипската обетка покер, исто така наречена казино шпион покер, е казино маса игра со правила добиени од пет-картичка обетка покер ...
Играјте слот!
0 Коментари

Подемот на олимписките игри


Олимп беше дом на древните грчки богови и како што е јасно опишано во многу литературни дела, тоа беше утврден врв веднаш под врвовите на планината. Слот за ентузијасти се во за лекување, како Подемот на Олимп има потенцијал да биде еден од најдобрите слотови на сите времиња, со уникатни карактеристики и елементи што ја стави играта на пиедестал.
ПОЗНАВАЊЕ НА ТЕМАТА ОЛИМПС СЛОТ
Како што се осврна накратко погоре, порастот на Олимп се базира на древните грчки богови кои живееја на мистичната планина на Олимп. Графика на играта се секундарни до ништо, имајќи ги ликовите на играта убаво олицетворени и позадинската музика совршено ја надополнува темата, додавајќи голема драма и неизвесност. Во заднина, лесно е да се видат урнатините на античка Грција, но овие промени значително се менуваат во зависност од грчкиот бог кој гледа над вас додека се вртат ремените. За играта да се ужива до својот целосен потенцијал, препорачуваме да се активира аудио, особено со оглед на тоа што ефектите се менуваат со тоа што се направени победнички комбинации.
МЕХАНИКА НА ИГРА И СИМБОЛИ
Подемот на Олимп се игра на структурна решетка 5 × 5, каде што играчите можат да ги вртат ремените од само малку 0.20 до најсрдлив максимум од 100 по спин. Овој онлајн слот ги гледа грчките богови Хадес, Посејдон и Зевс да ја преземе контролата на планината Олимп и да биде висок слот со варијанс со многу бонус карактеристики ќе ја доведе играта до живот со сите негови "анимации.
Играчките симболи на играта се сè што би очекувале од таков мистичен натпревар, со легендарниот Ајдес, Посејдон и Зевс во центарот на вниманието со шлемови, трезенти и завртки кои го претставуваат секој од боговите. Харпи каде значаен дел од грчката митологија и Пегаз злато монетата е претставена како див симбол на играта и ги заменува сите симболи на лентите. Непотребно е да се каже дека дивиот симбол е најважниот и наградувачки симбол на слотот, бидејќи ги наградува играчите со 50 пати од влогот, кога петмина се движат по репортажите.

Случајни Слободни Слот игри:

Туѓо ловец
Туѓо ловец
Надворешниот простор е полн со непознати опасности и нераскажани богатства, и играта што ќе ја претставиме овде ...
Играјте слот!
Божица на животот
Божица на животот
Станете во контакт со мајката природа и божицата на животот во овој видео слот. Со исплати на 20 и 5 ...
Играјте слот!
Пачамама
Пачамама
Pachamama Слот машина. ... Настојувајќи да го смени тоа, Ендорфина го претстави Пачамама, игра која е тема на Маите ...
Играјте слот!
Тиволи бонанза
Тиволи бонанза
Тиволи Bonanza е 5-ролна, забавен парк тематски видео слот, кој не скитници премногу далеку од класичен слот машина ...
Играјте слот!
Возраст на откритие
Возраст на откритие
Овој видео-слот машина има прекрасни графики и анимации што ќе ви овозможат да уживате во авантура со високи мориња без морска болест ...
Играјте слот!
Возраст на боговите: крал на олимпија
Возраст на боговите: крал на олимпија
Откријте ја вистинската моќ на Зевс, богот на сите богови во овој нов слот машина од софтверот Playtech. Возраст ...
Играјте слот!
Rugbystar
Rugbystar
Различни видови на спорт станаа повеќекратни теми на различни казино игри. Рагби играта не е ...
Играјте слот!
Блек Џек
Блек Џек
Зошто да игра mFortune Блек Џек? - Играјте бесплатно или со вистински пари, од само 10p - Единствена игра од наградуван ...
Играјте слот!
0 Коментари

Улична магија


Подгответе се за некои смирувачки магични трикови од мистериозниот волшебник на Play'n GO's магично-тематскиот слот, Улична магија. Play'n GO ве поканува на мрачно подземјето на илузионистите и волшебниците, каде што уличен изведувач ќе ве забавува со неговите брилијантно изведени трикови и перформанси. Некои луѓе можеби мислат дека магичните трикови се само блеф, но не со овој волшебник. Нема ништо, освен најдобрите магични трикови и настапи кои можат да видат дека постигнувате мега победи до 5,000x вашиот облог!
Street Magic е темно, волшебно и мистериозно слот со ремени 5 и редови 4, играни преку фиксни линии на 20. Оваа игра е многу нестабилна со добар победувачки потенцијал и многу добра RTP стапка на 96.48%. Најдобрите моменти од оваа изведба се фантастичната функција за магионичар, лепливи диви и слободните кругови.
Магичната тема не е целосно нова за видео-слотови, но темното толкување на Play'n GO на темата е навистина многу оригинално и пријатно изненадување за да ја видите!
Улична магија игра карактеристики
Ставете ги вашите облози помеѓу минимум од € 0.2 до € 100 и да се подготви за волшебна изведба од тетовиран, мистериозен волшебник. Магионичарот е ѕвездата на слотот, секако, и тој е двосмислен и див симбол, предизвикувајќи карактеристики и помагајќи ти да формираш и победнички комбинации. Овој мултифункционален симбол е уште еден пример за оригиналноста на Play'n GO!
Покрај магионичарот, ќе го видите неговиот златна прстен со пурпурна скапоцен камен, џебен часовник, катанец, нож прободен со картичка за играње и пар лисици. Покрај неговите реквизити, исто така, ќе се сретнете со 4 симболи со помала вредност: пици, срца, клубови и дијаманти.
Само 2 волшебникот симболи слетување насекаде на макари ќе предизвика една од следните 3 случајно магија изведби на ленти:
Дивиот мешан - магионичарот ќе се занимава со диви картички на 4 во случајни позиции на лентите.
Проширувањето на човекот - И двете раселени симболи на волшебникот ќе се прошират за да се покријат целосна ролна.
Транспортниот човек - магионичарот ќе се појави во уште една позиција, окупирајќи ги сите позиции на 3 и активирање на слободни вртења.
Улица Магијата бесплатни врти и бонуси
Добие пристап до бесплатни вртења перформанси, треба само 3 волшебник scatters било каде на ленти. Некои диви симболи кои слетаат во овој круг ќе останат лепливи во текот на кругот и дополнителни бесплатни вртења може да се доделат ако добиете див симбол видлив на секој ролна! Овој круг има потенцијал да ви награди со огромен 5,000x вашиот облог ако имате среќа.
Street Magic Payouts
Можете да добиете некои навистина неверојатни награди за време на која било од функциите на 4 опишани погоре, но има и многу добри награди што треба да се освојат и во базната игра. Златната дива картичка е симбол што сакате да го видите најмногу на макарите, бидејќи ќе ви заработи исплата на 25x вашиот облог за хит на 5 на payline, и минимален награда множител на 0.1x за само 2 појавување симболи.
Прстенот со скапоцени камења е еднаков на дивината во однос на исплатите, по што следи џебниот часовник кој вреди 15x вашиот облог за 5 на payline и 0.1x вашиот облог за хит од само 2. Исплатите за комбинација на 2 симболи се на помала страна, но одлично е што сеуште добивате награда за комбинација помала од 3.
Симболите за средна вредност се катанец, ножеви и лисици, кои доаѓаат со максимални исплати на 6x, 5x и 4x, соодветно. Симболите за пониска вредност на 4 сите плаќаат максимум од 1x вашиот облог.
Улична магија Графика и звук
Ние лично ја сакаме темната, мистериозна преземање на магичната тема. Ремените се поставуваат против морничава, темна розова позадина и позадината на ретуните е црна. Симболите се исто така темни по боја, но многу богати и раскошен. На кратко, изгледот на играта е едноставно импресивен.
Сè што ви е потребно за да го прилагодите вашето искуство на играта е достапно преку копчето од долниот десен агол, што ќе ве однесе до поставките за залог, опцијата за автоматска игра, платежна табела и правилата за игра.
Исто така, можете да ја видите вредноста за секој симбол, едноставно со кликнување на него на макарите, без да мора да одат на платежната табла. Тоа е убав, практичен допир од Play'n GO, што го олеснува да знаете што е симбол според вашиот облог.
Мека, но непријатна пијана музика игра во позадина, што, се разбира, совршено се вклопува со готски волшебник, повремено станува поинтензивно со тапани и гитари.
Улична магија Заклучок
Street Magic е многу интерактивна, анимирана игра со многу импресивни трикови под својот ракав. Експертското извршување на неговите трикови на волшебникот ќе ви види дека заработувате големи награди, додека се забавуваат со неговата смирувачка изведба. Ако ова звучи возбудливо, дајте му го спин токму тука на Videoslots.com!
За провајдерот
Play'n GO е специјалист за игри и водечки развивач на мобилни казино, со седиште во Vaxjo, Шведска од 2005. Тие работеа како подружница на други софтверски компании од 1997, додека тие не станаа независна компанија 8 години подоцна.
Оттогаш, Play'n GO има изградено библиотека за игри на повеќе уникатни игри на 100 достапни во повеќе јазици на 30. Многу од овие игри се исто така достапни за играње на мобилни платформи, така што играчите можат да уживаат во своите омилени Play'n GO игри кога и каде и да се. Сите нивни игри се дизајнирани да вршат перфектно на паметни телефони, таблети, терминали и веб-страници на операторот.
Play'n GO верува дека клучот за совршени производи лежи во комбинација со долгогодишно искуство со најновата технологија, затоа нивните производи се модерни, флексибилни и сакани од играчи низ целиот свет. Тие се горди на своите производи и веруваат дека ги прават повеќето детални, пријатни и иновативни слотови на пазарот.
Ќе најдете се што ви се допаѓа во нивната колекција, од симпатични цртани игри, како величествени слотови Наследството на Египет и Подемот на Олимп, и хорор тематските игри како Куќата на несреќата, заедно со многу, многу повеќе теми. Ако ви се допаѓа некоја специфична тема или стил, најверојатно ќе ја најдете во импресивната колекција Play'n GO.

Случајни Слободни Слот игри:

По ноќта паѓа
По ноќта паѓа
По ноќните паѓа измамници излегува, светлата се спуштаат, а детективот е околу и околу. Нејзината работа е да се направи ...
Играјте слот!
Пачамама
Пачамама
Pachamama Слот машина. ... Настојувајќи да го смени тоа, Ендорфина го претстави Пачамама, игра која е тема на Маите ...
Играјте слот!
Меур бонус
Меур бонус
За свежо и шампанско гејмерско искуство, вреди да се истражуваат бодовите и наградите што доаѓаат кога играте ...
Играјте слот!
Манчестер Јунајтед
Манчестер Јунајтед
Маратонбет разви и започна брендирано онлајн казино во партнерство со англискиот фудбалски клуб Премиер Лигата, Манчестер Јунајтед. На ...
Играјте слот!
Супер сумо
Супер сумо
Искуство на чудата на Далечниот Исток и уживајте во некои тешки терени машини забавно со овој спортски тематски слот од ...
Играјте слот!
Господарот на океанот
Господарот на океанот
Време е да се фрлам! Слот лорд на океанот ќе ве однесе до мистериозен подводен свет полн со ...
Играјте слот!
Бинго класичен
Бинго класичен
БИНГО !!! Глобално признат, оваа игра има широк апел до сите возрасти. Играчот избира картичка и се надева дека броевите ...
Играјте слот!
Jetsetter
Jetsetter
Jetsetter Slot е видео-слот за 20-payline, напојуван од провајдер на софтверот Endorphina. Играта е инспирирана од однесувањето и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Polterheist


Polterheist е висока варијанса NextGen Слот за игри со 5 макари и 100 линии за исплата. Може да се репродуцира од 50p спин на сите уреди, овој забавен театар на Западен дух кој нуди придобивки од 2 кои случајно ги активираа основните карактеристики на играта - 1 од нив ви дава случаен див, додека другиот ви дава купишта со симбол на духови, како и други духови да станат избран дух . Сето ова е за функцијата Free Games, каде што можете да добиете неограничени бесплатни вртења со мултипликатори до 5x, како и 2 случајно активираните функции - можете да освоите до 2,000 пати вашиот влог на секој слободен спин!
Polterheist е ролна 5, слот за линијата за плаќање 100 од NextGen Gaming. Со забавна тема на западните духови, можете да се вртите од 50p до £ 125 вртење на сите уреди. Следете ја бандата на дивиот Хаутин, бидејќи тие го тероризираат Западот во потрага по богатство со карактеристики на бонус 3 - исто така, тоа е многу непостојан!
Графички богата со класичен западен саундтрак, се приклучувате на бандата Хаунтин, бидејќи секој член ја носи својата специјалност на партијата. Симболи на макарите вклучуваат неонски обоени A, K, Q, J и 10 ројали, како и 5 духовите. Имате Голди Голдруш (лидер), Пинки Парсонс (стилист), Ели Емералд (најдобар безбеден крекерот западно од Мисисипи), Оскар Лорд (комедијант и светски шампион тако јаде) и Стар Син (најбрзо шоу во Западот).
Голди Голдруш е највредниот симбол кој ви дава 10 пати на вашиот удел за 5 низ линијата за исплата. Исто така го имате симболот Haunted Dead, кој е див - заменувајќи ги сите симболи на безбедно место, се појавува само на макари 2, 3 и 4. Polterheist доаѓа со случајно активиран Haunted Wilds функција каде што екстра диви симболи може да се додаде на 3 средината репортажи.
Потоа, имате функција за прекршување на духови, каде што, на почетокот на секое вртење, може да се појави 1 на иконите на духови - духот потоа додава купишта сетови на тој дух на лентите за да ви помогне полесно да ги формирате победните комбинации. Освен тоа, сите други духовни симболи се претвораат во активирачкиот дух за да ви помогнат понатаму. Карактеристиката е загарантирана за да ви даде победничка комбинација.
Главните атракција е функција за слободни игри - ова се репродуцира кога ќе добиете 3 безбедно расфрлени симболи на макари 1, 3 и 5 истовремено. Ќе добиете 8 бесплатни вртежи, кои секоја победа ќе биде предмет на мултипликатор на 2x, 3x или 5x. Внимавајте на безбедното расејување кое се појавува кога 1, 2 или 3 се појавуваат за време на бесплатниот спин ќе ви даде 1, 5 или 8 дополнителни слободни вртења.
Нема ограничување за тоа колку бесплатни вртежи може да ги освоите и просечниот број на 22. Исто така, и функцијата Haunted Wilds случајно активирана и функцијата Ghost Break-In се применуваат за време на бесплатните вртења за понатамошно да го помогнат вашиот потенцијал за победа.
Polterheist изгледа одлично и е прилично едноставен во однос на бонусните карактеристики - ми се допаѓаат случајно додадените диви и духови, но се работи за функцијата Free Games каде се применуваат случајните карактеристики, можете да добиете неограничени бесплатни вртења и мултипликатори до 5x игра.
Темата може да биде забавна, но варијансата е небеска висока - оваа висока нестабилност придонес може да плати 2,000 пати вашиот удел на секој слободен спин со мултипликатор 5x. Ако духовите се твоја работа, Ghost Pirates by NetEnt е често се превиди, но одлична игра, но ако сакате да се упатат кон Дивиот Запад, нема подобар слот од NetEnt Жив или мртов.

Случајни Слободни Слот игри:

Sic Бо
Sic Бо
Си Си Бо е брза, не-бесмислена игра која треба да им се допадне на обожавателите на двете играчки и рулет, или на секој кој ...
Играјте слот!
Блек Џек
Блек Џек
На маса, секогаш ќе најдете дилер, кој игра против до 7 играчи. Целта на ...
Играјте слот!
Matsuri
Matsuri
Matsuri е еден од најпопуларните слотови на Play'n GO. Не само што има голема максимална победа на 3,000x ...
Играјте слот!
Рол цар
Рол цар
Изборот на вашиот удел Reel King има 20 победа линии. Може да се обложувате од 1p до £ 5 на секоја победа линија ...
Играјте слот!
Неонски стакс
Неонски стакс
Neon Staxx ™ е неверојатно ретро стил видео слот што ќе ве врати на 80 со огромна сума ...
Играјте слот!
Капетан потфат
Капетан потфат
Ако патувањето секогаш беше на вашиот кофа листа, тогаш Капетан вложување Слот е игра за вас. Овој 5-ролна, и ...
Играјте слот!
X-мажите гребење
X-мажите гребење
«X-Men Scratch» е бесплатна онлајн нула картичка, која се состои од шест специјални билети нацртани еден по еден. Секоја од ...
Играјте слот!
Виртуелни легенди
Виртуелни легенди
Party Party Casino е едно од најновите членови на заедницата за коцкање преку Интернет и направи импресивен ...
Играјте слот!
0 Коментари

Дивиот 3


Обидете се Дивиот 3 слот онлајн бесплатно во демо режим без преземање и нема потреба од регистрација и читање на прегледот на играта пред да игра за вистински пари.