Игра Оператор: Williamhill

Бонус. Експрес казино игра оператори

0 Коментари

Супермен филмот


Прегледаниот слот, базиран на мошне популарен филм од 1978 Супермен, во кој глуми Кристофер Рив, го виде светот на 24th на февруари 2017. Тоа е еден од многуте Playtech игри кои го отсликуваат заплетот на Марвел графички романи за херои со натприродни моќи. Така, може да се сретне Wonder Woman, Железен човек и многу други ликови на лентите на слотови, развиени од ова студио. Што е уште поважно, оние кои страсно за Бетмен можат да играат серија игри, посветени на оваа личност, со Бетмен и Ридлерс Ричардс и Бетмен и наградата за Пингвин меѓу насловите што се на располагање.
Да се ​​вратам Супермен Филмот порака, таа е домаќин на ѕвезди од филмот на 5 × 4 решетка со 100 линии. Играчите можат да влијаат на големината на исплатите кога го регулираат вкупниот облог. Така, може да се постави насекаде помеѓу 0.60 до монети на 80 на удел со цел да се обиде да освои еден од джакпот. Играта исто така нуди шанса да го активирате турбо режимот и да користите до 99 autospins. Теоретското враќање на играчот е само 95.01%.
Великодушни исплати од филмските ѕвезди
Ролни на оваа машина се полни со ѕвезди од филмот Супермен, и тие се подготвени да го споделат своето богатство со оние кои успеваат да ги соберат победничките комбинации. Така, самиот Супермен ги доделува монетите 500 за платежната линија од пет видови. Други ликови се подготвени да платат насекаде помеѓу 150 и 250 монетите за пет идентични слики.
Дневната планета и смарагдното ѓердан се наградуваат до монетите 100, додека пет идентични покер пиктограми даваат од 20 до 40 кредити по спин.
Добро познатиот натпис на Супермен делува како Дивиот во овој слот. Тој ги заменува сите редовни слики почесто да создава освоени линиски линии.
Зачувајте го денот со слободни вртења
Штом три Scatters се појавуваат на првиот, третиот и петтиот ролна, играчот добива шанса да ги репродуцира 20 бесплатните вртења со заклучени Диви да ја заврши мисијата, да го спаси денот и да добие импресивна награда. Отпрвин се играат бесплатни ротации на 10, и само откако главниот лик го претвора времето назад и се доделуваат уште 10 ролни.
Уживајте во дополнителниот круг
Една, исто така, може да биде вклучена во дополнителната мисија ако три Бонус пиктограми се појавуваат на втората, третата и четвртата лента. Играч има голем број на кристали за да изберат. Сините кристали доделуваат парични награди, додека зелениот кристал завршува круг.
Една, исто така, може да се сретне или 2x или 5x мултипликатори за да се зголеми големината на победата, како и постои можност да се избере сликата "Рестарт" која ги реконструира кристалите и го рестартира бонусот со сите претходни зачувани награди.
Земете учество во играта Джакпот
Можноста за освојување на еден од четворицата џекпоти може да се додели на било кој круг, без оглед на големината на облогата и исходот на ротацијата. Сепак, колку е поголем уделот, толку се подобри шансите да влезете во режимот на џекпот.
Коцкар е поканет во собата со икони за џекпот 20, и тој или таа треба да ги собере еден по еден за да собере пиктограми од различни бои. Бојата на сликата одговара на бојата на џекпот:
Зелената е за Мини награда;
Сината е одговорна за Мало исплата;
Жолта дава голема победа;
Црвениот наградува Големиот џекпот.
Бонусот за избор продолжува се до бројот на икони од една боја што го доделуваат исплатата.
Потребни се две зелени, три сини, четири жолти или пет црвени икони за слетување на еден од опишаните джакпотки.
Казина за играње на машината
Супермен Филмот е достапен на неколку онлајн оператори кои ја користат содржината на Playtech. Листата на нив вклучува такви веб-страници како што се:
Винга, оператор кој припаѓа на реномирана Лео Вегас група;
Небо, неодамнешниот бренд со пријатна награда за најава и мазна моментална игра.

Случајни Слободни Слот игри:

Baccarat
Baccarat
1 Знаеш дека можеш да се обложиш на било која од двете раце. Една од нив е раката на банкарот, другата е ...
Играјте слот!
Железо човек 3
Железо човек 3
Железо Човекот 3 бесплатно казино слот машина игра е нешто повеќе, од едноставна суперхерој тематските слот. Главната разлика меѓу ...
Играјте слот!
Пинокио
Пинокио
Преглед на игра на слотови за Пинокио. Пинокио ​​е ролна 5, 3-ред и 14-payline 3D видео слот од развивачот на игри во казино BetSoft. ...
Играјте слот!
Бетмен и божицата
Бетмен и божицата
Бетмен и Batgirl Bonanza беше креиран на декември 6, 2016, од Ash Gaming, но тоа е обезбедено од Playtech ...
Играјте слот!
Таен еликсир
Таен еликсир
Во редовната игра, победничките комбинации трчаат лево надесно низ линиските линии. Да слета победа, целосна победа ...
Играјте слот!
Авалон II
Авалон II
Авалон II е видео слот кој всушност е продолжение на оригиналниот слот Авалон, кој беше напојуван од ...
Играјте слот!
Самовила шума
Самовила шума
Самовила шума е онлајн игра за игри од NextGen Gaming, дел од NYX Gaming Group која помина ...
Играјте слот!
Двоен двоен бонус покер
Двоен двоен бонус покер
Двоен двоен бонус (DDB) е најпопуларната видео-покер игра во светот. Тоа доаѓа со големи раце --- ...
Играјте слот!
0 Коментари

Човек од челик


Кога Playtech доби лиценца од DC Microgaming, сите беа шокирани. Тие не само што издаваат слотови базирани на постарите Супермен филмови, но и слотови базирани на нови, како што е 2013 Човек од челик, во кој глуми Хенри Кавил како последен син на Криптон. Слон "Човекот од челик" во голема мера се заснова на тој филм, а ликовите кои се појавуваат во автоматскиот слот "Човекот од челик" се надвор од филмот. Како се споредуваат овие графики? Се плашиме дека нашиот рецензент на "Човекот од челик" нема да излезе на најдобар почеток.
КРИМИНАЛ, УПОТРЕБЕНА И ДАТУМ ГРАФИКА
Видео-снимката "Човекот на челик" содржи некои прилично лоша графика. Додека аудио и видео клиповите се пристојни, графиката е близу до крај. Изгледа дека Playtech ги брзал работите со нивниот онлајн играч Човек на челик. Со Супермен, Супермен II, Човекот од челик, и домаќин на Wonder Woman и Бетмен тематските слотови кои сите се отвораат во исто време, ова е прилично очигледно.
Човек од челик Слот машина игра-игра
Графиките се несигурни (вклучувајќи и школски автобус, весници, очила на Кларк Кент, камера) и некои од ликовите на филмот. Филмските ликови не изгледаат толку лошо, но тешко се инспирираат.
WONDER WOMAN-КАКО ВЕЖБИ
Системот на вагирање во играта на Човекот на челикот е бизарен. Играчите ќе завршат користејќи го едноставното копче за залог за да стапите во контакт со која било форма 0.50 по спин, до 2,500.00 по спин, иако има само 25 линиски линии на 5 ленти на оваа игра. Вие несомнено плаќате екстра за карактеристиките.
Стапката на RTP стапка на човекот од челик е 95.05%, што воопшто не е лошо. Се разбира, има џекпот на Човек од челик, и има четири од нив. Овие прогресивци се победуваат случајно преку DC Супер херои Джакпот игра. Во оваа функција, играчите можат да го лоцираат 3 од исти бои зад шестоаголниот екран за да освојат или Големиот, Големи, Мали или Мини прогресивни џекпоти кои работат на DC Super Heroes Jackpot Network. Тие джакпот се дели со други DC слотови за суперхерој.

Случајни Слободни Слот игри:

Среќни броеви
Среќни броеви
Бесплатните игри 5 се доделуваат кога 3 или повеќе расфрлани логоа "Среќни броеви" се појавуваат насекаде. Секој растера се појавува за време на слободен ...
Играјте слот!
Златни игри
Златни игри
Спорните предизвици не чекаат само во реалниот свет. Играат Златна Игри, и уживајте во нив во игри ...
Играјте слот!
Ултра топла лукс
Ултра топла лукс
Ултра топло делукс е една од популарните слот-машини од Новоматик. Тоа е супер едноставен слот, јас ...
Играјте слот!
Hitman
Hitman
Ако некогаш сте ја играле оригиналната игра на Xbox и Playstation, ќе мора да се согласите дека Microgaming има направено ...
Играјте слот!
Една вечер со Холи Мадисон
Една вечер со Холи Мадисон
Во оваа 5-ролна, 3-ред видео-слот од NextGen, Холи ќе ви помогне да го максимизирате вашиот готовина со функции како Холи ...
Играјте слот!
Omg мачиња
Omg мачиња
Ние го разгледавме нашиот фер удел на матични тетови, и она што го откривате е дека не треба да се очекува исто така ...
Играјте слот!
Rocknroller
Rocknroller
Rock n Roller е фантастична опција за оние кои се нови на слотови и сакаат некомплицирана игра ...
Играјте слот!
Магијата продавница
Магијата продавница
Истрајте се во окултното патување до мистериозната MAGIC SHOPPE! Откријте чудо на Arcane како што ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бетмен и богатство од загатки


Пред помалку од еден век DC Comics прв пат нè запозна со Бетмен, и од тогаш создадеме цел свет врз основа на инхибиционото чувство за правда на овој лик за борба против криминалот. Еден од неговите најдолготрајни непријатели, Ридлер, се појавил со неговиот антагонист на слотови за да се бори против него. Прашањето е, од која страна ќе земете?
Новите верзии на видео стрипот од DC Comic Superhero опсегот сега обезбедуваат Playtech со четири дополнителни игри за понатамошно подобрување на своето впечатливо портфолио вклучувајќи Супермен I, Човек од челик, Супермен II и зелена фенер игри. Бетмен и богатството на Ридлер го привлекоа вниманието на повеќето играчи поради нејзината акција и фантастични бонусни карактеристики. Овие два суперхерои ќе заплашат и ќе ве заведат со бесплатни вртења, множители и исплати со високи оценки.
Секој лик ќе ги искористи умот игри и нивната голема интелектуална моќ да ја добие својата корист при свирење. Дали ќе можете да се држите доволно долго за да побарате Прогресивни Джакпот како свој?

Случајни Слободни Слот игри:

Кралска готовина
Кралска готовина
Кога ќе го отворите слотовите Royal Cash, ќе се сретнете со кралот и една кралица стојат покрај едни со други. Само ...
Играјте слот!
Блек Џек
Блек Џек
Почувствував многу лоши совети за коцкање во казина. Можеби најчестиот е овој, "објектот ...
Играјте слот!
Шаолин спин
Шаолин спин
Шаолин Спин Слот. Слот за Шаолин Спин е оној кој опфаќа многу аспекти на Далечниот Исток. Тие вклучуваат змејови, ...
Играјте слот!
Блек Џек со двоен дек
Блек Џек со двоен дек
Една од највозбудливите игри на блек џек, игри со двојна дек-блек џек се достапни на PokerStars Casino и во Single Player ...
Играјте слот!
Под морето
Под морето
Оваа игра со слотови може да има длабока морска тема, но нема притисок за дробење кога ќе можете да играте бесплатно! Спин ...
Играјте слот!
Вртење тотеми
Вртење тотеми
Вклучување на тотеми е 5 ленти и 11 paylines видео слот напојува со Thunderkick софтвер. Слот е инспириран од Маите ...
Играјте слот!
Агент Јане русокоса
Агент Јане русокоса
Агент Јане русокоса Слот Игра Преглед. Фантастичната Агент Џејн Блонди бесплатно игра машина за игри доаѓа со 5 макари, 3 ...
Играјте слот!
Среќен петардист
Среќен петардист
Среќен слободен слот за огнено оружје доаѓа со три реда и пет макари. Нека прекрасната кинеска традиција ќе ти помогне да победиш ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бетмен и г-дин замрзнување


Играта природно ја бомбардира Кросадерот Готам Сити против криогенски ладен Г-дин Замрзнување. Двајцата непријатели прво се појавија во серијата телевизиски емисии на 60, но и покрај нивните различни излегувања во текот на годините, г-дин Freeze никогаш не сосема ја погоди височините на неговите повеќе прочуените врсници.
За да преживее, Замрзнување е обврзано да носат криогенски костим во секое време. Сосема како тој отиде во тоалетот никогаш не е задоволително објаснет. Ото Премингер го играше замрзнување во серијата 1960s откако ја презеде улогата на Џорџ Сандерс. Ash Gaming ја фаворизираше оригиналната серија на цртан филм 90s во прикажувањето на нивниот слот, со класични ликови, автомобили и симболи, вклучувајќи старомоден телефон. Се користи оригиналното лого на Бетмен, кое многу пуристи ќе тврдат дека е најдоброто лого на Бетмен на сите.
Контролите
Еш Gaming јасно се забавуваше со овој слот, избегнувајќи ја конвенционалната 5 × 3 мрежа за нешто многу порелевантно и карактеристично. Петте макари го опкружуваат челичниот крст што го замаглува центарот на таблата, украсени со логото на Бетмен. Секој пат кога ќе ги превртувате решетките, центарот на крстот ќе се отвори за секунда, како вратата на лифтот да биде отворена, пред да тресне да се затвори со звукот на звукот. Продолжи и на крајот ќе добиете вратите да се отвори целосно за да открие диви мултипликатор или друг бонус што ќе генерира победи на соседните репортажи.
Овој впечатлив и неконвенционален распоред остави многу простор за контроли на играта да дишат. Лево од лентите, се открива сегашната вредност на Grand, Major, Mini и Малиот џекпот. Чистиот и неизвалканиот изглед сигурно изгледа дел, но тоа го отежнува откривањето каде се контролира прилагодувањето на уделот. За евиденција, ќе ги пронајдете скриени зад суптилната сива стрелка која лета на левата страна на екранот. Во сите редови, вредноста на монета може да се постави од 1.00 до 100. Има и турбо залог за оние кои се брзаат. На максималните поставувања за залог, вкупниот облог на спин ќе биде неверојатен 5,000 благодарение на 50 линиите на играта.
Играта
Очигледно постојат начини на 1024 да победат со Бетмен и г-дин Замрзнување Fortune, иако со среќа ги пронајде сите. Во основната игра, на четири функции во ролна се пристапува преку крстот на Бетмен кој лежи во срцето на ремените. Дивиот, кој се појавува како Бетмен симбол, ќе го замени за секој од редовните симболи, освен за расејување. Симболите за играње вклучуваат пиштол за фисери, црвен телефон, мермерна биста, појас на лилјакот, хеликоптер и автомобил. Највисоки симболи се Робин, г-дин Фризе и Бетмен себе, од кои петмина се вредни само со 300.
Земјиште три или повеќе бонус симболи било каде на ленти за активирање Бетмен против г-дин замрзнување бесплатни игри. Три од овие размери, односно бонус-симболи, ќе доделат бесплатни игри на 10, четири ќе доделат 12 игри, а петмина ќе доделат бесплатни игри на 15. Основните карактеристики на играта се во форма на Поларната награда на г-дин Затерзе. Четирите начини да се победи се учтивост на Multiplier Wild, кој го применува мултипликаторот 5x, мултиплеер Win, кој додава мултипликатор 10x, и дивиот г-дин Замрзнување спинзи. Конечно, се грижи за DC Jackpot, каде што еден од четирите прогресивни джакпоти ќе влегува.
На бацваве
Бетмен и г-дин замрзнување Fortune е чудна, но многу пријатна игра која моли повторува претстави. Изгледа дека нема друг слот, благодарение на уникатните дизајни и забавни функции. Со четири прогресивни джакпоти за кои треба да се игра, има доволно стимулации за да се стави во некое сериозно време да го бркаат кул како мраз Г-дин Замрзнување.

Случајни Слободни Слот игри:

Pai gow poker
Pai gow poker
Pai Gow покер е возбудлива комбинација на редовни покер и игра на Pai Gow. Редовна палуба на ...
Играјте слот!
Мраз кандидира
Мраз кандидира
По дождот доаѓа фер времето, по студената меланхолија доаѓа Ice Run Слот машина! Масивни карпи од мраз во кеси се ...
Играјте слот!
Spinderella
Spinderella
Дозволете му на Богородица да ви покаже нешто за тебе: стаклен тренер, принц или замок полн со Twists ...
Играјте слот!
Богатство на вештерки
Богатство на вештерки
Вештерки Богатството е онлајн слот игра која има девет исплати, пет ленти и специјална бонус игра функција. Микрогаминг ...
Играјте слот!
Премиер сопственост
Премиер сопственост
Слотови се далеку и далеку од најпопуларните онлајн коцкање формат во светот денес, со тоа што се малку да ...
Играјте слот!
Европскиот блек џек го искористи златото
Европскиот блек џек го искористи златото
Европскиот Blackjack Redeal Gold има една единствена карактеристика што ја издвојува од сите други игри на блек џек. Оваа игра ...
Играјте слот!
Клуево се врти детективи
Клуево се врти детективи
Оваа игра е потполно мистериозна. Како што е, ние навистина не знаеме точно како да објасниме како сето тоа функционира ...
Играјте слот!
Пако и пиперките
Пако и пиперките
Пако и пиперките "Пиперс Слот Игра Преглед". Paco и Popping Peppers се 5-ролна, 3-ред и 30-исплата видео ...
Играјте слот!
0 Коментари

Зелена фенер


Развиена од страна на Playtech, зелена фенер е висококвалитетен, неверојатен слот со филмска тема. Врз основа на блокбастер филмот објавен во 2011 во кој глуми Рајан Рејнолдс. Главниот актер Хал Џордан дејствува како тест пилот, кој беше назначен за прв човек на "Зелената фенер корпус" од суперсиларен прстен. Во акција на филмот, Хал Џордан мора да оди против Паралакс кој мачи да ја наруши балансот на моќта на универзумот.
Преглед на слот
Зелената фенер е импресивен слот со 5 ролна, со 243 линии, со 4 прогресивни опции за джакпот. Може да се стремите кон неограничени бесплатни игри до 8 складирање Диви симболи, бесплатни игри со 10 со дополнителни диви или бесплатни игри со 10 кои имаат динамички множители за победа. Играта нуди повеќе ограничувања за ограничување на залог и е достапна за играње 0, 40p до £ 2,000 за спин во сите достапни уреди на пазарот.
Главниот симбол за исплата го претставува суперхеројот Хал ордан, дејствувајќи како Диви и некои од неговите најпопуларни непријатели од Грин Фенер. Кога зборуваме за одликите за бонус, слотот ја користи функцијата „Колапс“ што овозможува да имате бројни победи од секој спин. Вториот е толку голем што победничките симболи се распрснуваат за да бидат заменети со нови.

Случајни Слободни Слот игри:

Империја богатство
Империја богатство
Empire Fortune е глобална игра со прогресивни џекпот со 5 рељели, 3 редови и 20 платни линии ориентирани од лево ...
Играјте слот!
Луизијана двојно
Луизијана двојно
Lousiana Double е едноставна и забавна игра во покер. Вие едноставно ја одбирате обложувачката маса која одговара на вашиот паричник, и ...
Играјте слот!
Викиншка ера
Викиншка ера
Придружи му се на Амма додека ги истражува тајните што се чуваат во рамките на макарите, вклучувајќи ги и моменталните слободни креации и движењето на кино во движење IN ...
Играјте слот!
Европски рулет мали облози
Европски рулет мали облози
Постои еден тон на различни варијации на рулет достапни онлајн. Европскиот рулет е најчест. Ако сте ...
Играјте слот!
Тотински автомобил човек
Тотински автомобил човек
Tootin 'Car Man е онлајн слот од Nextgen Gaming кој комбинира голем број теми во една шарена игра ...
Играјте слот!
Showgirls
Showgirls
Привлечни криви, скриени погледи, разиграни долна облека - добредојде во секси водевили нашите Showgirls! Fortune насмевки на вас како наш ...
Играјте слот!
Повик на колосеум
Повик на колосеум
Повикот на Колосеумот е римски тематски слот, напојуван од NextGen Gaming. Со 5 ленти и 25 линии, тоа е ...
Играјте слот!
Монти Питонс спамалот нула
Монти Питонс спамалот нула
Ако барате слот машина која е уникатна и возбудлива, тогаш се сврти кон овој епски 5-ролна, 20-payline видео ...
Играјте слот!
0 Коментари

Супермен 2


Супермен 2 Слот игра се базира на 1980 британски-американски филм со истото име, во кој глумеше уште еднаш Кристофер Рив како човек од челик себе. Верно се повторува приказната, свежа Playtech видео слот вклучува суперхеројска борба од криптониските криминалци, кои беа ослободени во Фантом зоната од детонацијата на водородната бомба. Убава Лоис Лејн никогаш не ја напушта својата страна во текот на авантурите кои вклучуваат Диви, мултипликатори игри, веднаш парични награди, заедно со некои изненадувања кои чекаат да ве задоволат штом еднаш ќе почнете да ги вртите ремените.
Поставени против обликот на Метрополис во текот на ноќта, тематските симболи ги обликуваат победничките мешавини околу реквизитите на 5 и 25 линиите. Петте карактери обезбедуваат најдобра, вредност победи. Амблемот на Супермен е Див што може да ви помогне да победите стоејќи покрај иконата за бонус од Дневниот глобус. Тој дава исплати и може да формира комбинации само по себе.
Супермен 2 слот игра игра на 25 фиксни исплати, па затоа единствениот важен избор што сакате да го направите е колку да потрошите. Копчето ви нуди да изведувате околу 99 круга и да се свртите кон стилот на турбо, ќе отстраните неколку звуци и анимации за да ја зголемите стапката на оваа игра.
Во текот на играта, може да видите дека Супермен лета преку лентите и претвора две, 4 или 3 избрани симболи на Диви.
Дух зона функција ви победува бесплатни игри што 1 амблем може да се стави крај на. Во текот на секој еден од вртењата, зоната на духови функционира како Диви и зафаќа место 2 × 2 кое е посебно. Superhero ролна во основата на екранот секогаш го избира друго нешто, или мултипликатор, амблем на Супермен, или дури и оној што го завршува бонусот. Ако еден од насловите дадени од вестите на Земјата го избирате Lois & Clark Bonus, ќе бидете мотивирани да одржувате штитници и да ја натрупате паричната награда.
Борбата за Метрополис ве ангажира и го поттикнува да избере меѓу штитовите во секоја фаза од бонус играта. Шилдс ќе открие симболи, предмети кои се посебни и парични награди. Иконата за Х-зраци ќе биде најдоброто што можете да го најдете затоа што го доделува декорацијата и ги прикажува сите други симболи. Атрибутот е завршен со собирачка икона, но може да се откаже со поддршка на кристалот.
Како дел од DC шоуто на овој Playtech, Супермен II вклучува 4 активиран джакпот. Веднаш штом ќе го направите, и колку е поголема вашата стапка, поголема е можноста да ја активирате, сигурно ќе освоите или Големи, Мали, Мини или Големи џекпот.
Супермен е на врвот плаќање на вашата линија обложување, што е еднакво до $ 50,000 кога коцкање максимум. Дивата икона е повеќе дарежлива, па плаќање облог по линија за пет од еден вид. RTP за оваа конкретна игра е 95.03 процент кој се состои од донација на џекпот 0.99%.

Случајни Слободни Слот игри:

Среќен лепчеун плен
Среќен лепчеун плен
Среќата на Среќен Лепречун е поставена на зелени макари со пастирска позадина и виножито завршува во средината на ...
Играјте слот!
Моторхед
Моторхед
Ниту еден бенд не ептимизира рокенрол повеќе отколку легендарниот Моторхед ™ кој го подига пеколот. Ги донесовме до макари, а во ...
Играјте слот!
Бетмен и наградата за пингвин
Бетмен и наградата за пингвин
По битките со Џокер, Catwoman и Riddler, време е за Бетмен да му се соочи со другиот непријател на Пингвин ...
Играјте слот!
Стар Trek истражуваат нови светови
Стар Trek истражуваат нови светови
Добредојдовте во продолжението на фантастичните игри на Star Trek. Ако си фан на овој брилијантен слот ...
Играјте слот!
Halloweenies нула
Halloweenies нула
Поради популарноста на слот игра за Halloweenies, Microgaming дизајнерот и снабдувачот на овој слот ги изне ...
Играјте слот!
Мултиплеер блек џек предавање
Мултиплеер блек џек предавање
Multiplayer Blackjack Surrender е игра со карти, развиена од Playtech која може да биде многу возбудлива и најважно, профитабилна. Во ...
Играјте слот!
Дијамант на сирена
Дијамант на сирена
Ако ви се допаѓа легендата на морнарите за чудата на морето и сонот за богатствата кои лежат на ...
Играјте слот!
Лабава топ
Лабава топ
Loose Cannon Slot е игра донесена од MicroGaming Systems и сега може да се игра во Magical Vegas ...
Играјте слот!
0 Коментари

Робокоп


Робокоп е добро дизајниран и иконски онлајн видео-слот базиран на класичниот киберпанк акционен филм напишан од Мајкл Минер, Едвард Нојмејер и во режија на Пол Верховен во 1987. Поставен во Детроит, Мичиген, во кој доминира криминал, полицаецот е брутално убиен од банда криминалци и подоцна е оживеан од мегакорпорација, кој го трансформира во натчовечки циборшки законик. Развиена од Playtech, слотот Robocop е претставен преку 5 анимирани ленти со три реда и карактеристики 25 неприлагодливи линии за плаќање. Играта со слотови е исто така спакувана со извонредни бонусни карактеристики, вклучувајќи диви симболи, множители, случајни роботизирани функции за време на основната игра, бонус круг на ОКП и слободни вртења, заедно со бонус за бонус од 1,000-монета.

Случајни Слободни Слот игри:

Диви времиња во Павос Манор
Диви времиња во Павос Манор
Диви Heist: Во Peacock Manor е видео слот со 5 макари и 17 платни линии напојува со софтверот Thunderkick. Ова ...
Играјте слот!
Кралот
Кралот
Дали се сметате себеси за малку крал на слотови? Или можеби сметате дека сте ...
Играјте слот!
Bunny котел
Bunny котел
Како што можете да видите од скриншот над површината за репродукција прикажува трага со 35 простори; започнува погоре ...
Играјте слот!
Варвари брег
Варвари брег
Ова е РЕАЛ Капетан Блекбери и мене безмилосен бенд на Пирати, сеадог! Се искачи на краде и да ми се придружите ...
Играјте слот!
Џокер покер
Џокер покер
Ова е уште едно чудо дете на Microgaming; врвен производител на онлајн казино софтвер во светот. А фантастични 53 картички ...
Играјте слот!
Среќен петардист
Среќен петардист
Среќен слободен слот за огнено оружје доаѓа со три реда и пет макари. Нека прекрасната кинеска традиција ќе ти помогне да победиш ...
Играјте слот!
Сатоши тајна
Сатоши тајна
Оттогаш Сатоши Накамото го создаде Биткоин, секој сакаше да знае што е неговиот начин да донесе нешто толку профитабилно ...
Играјте слот!
Бонус покер лукс
Бонус покер лукс
Како што рековме претходно во нашата прегледна статија, Bonus Poker Deluxe е игра, која користи палуба на 52 ...
Играјте слот!
0 Коментари

Возраст на боговите: бог на бури


Возраст на боговите: Бог на бури е уште една игра од популарната Серија на богови. Врз основа на грчката митологија, овој наслов се базира на Богот на морето.
Како да играш
• Кликнете CONTINUE на влезниот екран за да влезете во главната игра.
• Оваа игра се игра со нефиксиран број на активни линии на 25.
• Вкупно залог за игра круг = линија залог × број на активни линии за исплата.
• Акумулираните добивки и сите победи во плати се прикажани за секој победник. Во случај на големи победи, се отвора скокачки прозорец Win, прикажувајќи го вкупниот приход за спин.
• Изберете своја линија со кликање (-) или (+).
• Притиснете го копчето TURBO MODE за да го вклучите или исклучите турбо модот. Кога е вклучено, некои анимации и звуци што се освојуваат се прескокнуваат и ролки се вртат побрзо.
• Со кликнување на копчето SPIN се вртат бараните ленти со тековно одбраната линија залог.
Карактеристики
Прогресивни Джакпот

Во оваа игра има четири нивоа на прогресивен џекпот. Моќ, супер моќност, дополнителна моќност и моќност. Сите Џекпоти се победуваат по случаен избор во играта и начинот на кој играчот го освојува овој џекпот е со совпаѓање на три симболи во играта Джакпот во Age of Gods.

Случајни Слободни Слот игри:

Елвис, царот
Елвис, царот
ИГТ издаде уште еден во својата серија машини за онлајн слот во чест на Елвис Присли како крал на Рок и ...
Играјте слот!
Туѓ роботи
Туѓ роботи
Како почит кон навивачите на роботите, NetEnt гордо го претставува својот најнов видео спот, Alien Robots ™. Оваа игра има убава ...
Играјте слот!
Среќата на Ноќта на вештерките 2
Среќата на Ноќта на вештерките 2
Има и втор пат за најгламурозните вештерки на Playtech во Fortune II од Ноќта на вештерките. Највисоката атракција во оваа весела, ужасна тема ...
Играјте слот!
Кралица на прачки
Кралица на прачки
Кралицата на прачки ви нуди ретка можност да се погледне во иднината и да видиме дали има богатство кое чека ...
Играјте слот!
300 штитови
300 штитови
За крв ... За Слава ... За Спарта! Името и темата на овој видео спот се одраз на стрипот "300" ...
Играјте слот!
Валкани мартини
Валкани мартини
Коктелите се суштински со нашите ноќи надвор и, се разбира, нашите ноќи во; нивните многу комплексности ги прават забавни за ...
Играјте слот!
Bier haus
Bier haus
Нурнете во овој и ќе играте со фиксни 40 линии за исплата. Ќе сакаш да слеташ нешто посебно баварско ...
Играјте слот!
Кралица на кралевите
Кралица на кралевите
Патувајте назад во времето и уживајте во топлината на египетското сонце во кралицата на кралевите, онлајн видео ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бетмен и наградата за пингвин


По битките со Џокер, Catwoman и Riddler, време е за Бетмен да му се соочи со другиот непријател на Пингвин во оваа прогресивна игра за игри од DC.
Како да играш
- Играта секогаш се игра со 25 активни линии за исплата. Бројот на активни линии за исплата е фиксен и не може да го промени од страна на играчот.
- Вкупно залог за игра круг = линија залог X активни линии на исплата.
- Вкупниот влог за еден круг по натпревар е избран со кликање на копчињата + и - под Вкупно залог за зголемување или намалување на износот.
- При кликање Спин ги врти бараните ленти со моментално избраниот облог. За време на вртењето на ротацијата копчето Spin се менува во Stop. Со кликнување Стоп завршува спин анимацијата и веднаш го прикажува спин резултатот.
- Намотките може да се вртат со помош на функцијата за автоматско пуштање.
Карактеристики
Пингвин Respins
Активирани кога ставате победничка линија, ќе добиете одговор на соодветната ролна поставена десно. Секоја победа во основната игра го активира Penguin Respin 1 на 2nd сет на ленти со екстра наредени симболи.
Секоја победа во Penguin Respin 1 ќе го активира 2 на Penguin Respin - бројот на исплатени линии се зголемува до 4,096 и придобивки од 2 × 2 Super Symbols
Ако сте доволно среќни да победите во Penguin Respin 2, ќе влезете во Penguin Respin 3 кој исто така има и начини на победа 4,096. Покрај тоа, сега ќе видите 3 × 3 мега симболи на макарите.
бонусите
DC Супер херои џекпот
- DC Super Heroes Jackpot е повеќекратен мистериозен прогресивен џекпот кој е поврзан со серијата игри на DC Super Heroes. Мал процент од секој облог ставен во која било од игрите на DC Super Heroes се додава на прогресивниот џекпот. Процентот на сите поставени ставки е поделен помеѓу четири нивоа на џекпот, кои се прикажани во горниот дел на екранот на играта, над лентите.
- Секое ниво на DC Super Heroes Jackpot може да се добие преку играта на џекпот, која може да се активира по случаен избор по секоја главна игра која се врти во било која од серијата на игри на DC Super Heroes. Тоа не е предизвикано од било која комбинација на симболи, па дури и главната игра која не резултира со победа може да ја активира играта на џекпот.
- Активирањето на играта на џекпот е можно при секоја големина на залог, но шансите се зголемуваат или намалуваат пропорционално со големината на залог. Влегувањето во играта на џекпот гарантира победа на еден од четирите джакпот: Мини џекпот, Мал Джакпот, Големи Джакпот и Гранд Джакпот. Четирите различни нивоа на џекпот претставуваат различни награди за награда, со Мини Джакпот кој ја доделува најмалата награда и најголемиот Џекпот што ја доделува најголемата награда.
- Имаме одлични казино промоции достапни и ажурирани секојдневно.

Случајни Слободни Слот игри:

Berryburst max
Berryburst max
NetEnt се покажа уште еднаш зошто тие се еден од најиновативните развивачи на игри во казино - со овој слот ...
Играјте слот!
Златен трофеј 2
Златен трофеј 2
Се чини дека игра за голф, со загарантиран трофеј, е во продажба, и дека ќе дојде во победи, во ...
Играјте слот!
Делфински гребен
Делфински гребен
Многу познати морски суштества се наоѓаат на релфите на Делфин гревот, слободниот онлајн слот машина создадена од NextGen ...
Играјте слот!
Забранетата земја на лемурија
Забранетата земја на лемурија
Овој видео-слот, напојуван од Microgaming, има 5 макари, 3 редови и 243 начини за победа. Секој спин трошок 25 ...
Играјте слот!
Волкот младенче
Волкот младенче
На Спин и Вин Казино, можете да се нурнете во снежната атмосфера со играње на Волкот Клуб Слот. Оваа игра е ...
Играјте слот!
Дански флип
Дански флип
Дански Флип е видео игра со слот 5-ролна. Можете да активирате до линиите 20 и да обложувате до 5 ...
Играјте слот!
Робин
Робин
Робин Слот Игра Преглед. Прекрасниот Робин казино слот има 3 редови и 5 ленти. ... Откако целните симболи ...
Играјте слот!
Robotnik
Robotnik
Роботникот е едноставна, но неверојатна игра за игри од Yggdrasil Gaming, истата компанија која ви донесе неверојатни слотови ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бетмен и божицата


Бетмен и Batgirl Bonanza беше креиран на декември 6, 2016, од Ash Gaming, но тоа е обезбедено од Playtech. Ова студио има интересна серија игри посветени на овој храбар јунак. Така, љубителите на авантурите на Бетмен, исто така, можат да го пробаат Бетмен и "Катвик кеш", Бетмен и "Ридлерс богатс" и Бетмен и наградата за пингвин.
Приказната во разгледаната машина се одвива на единствена мрежа на 22333, која нуди бројни можности за победа со фиксни линии на 60. Може да се избере вкупниот влог со прилагодување со контролите на игра. Акциите се движат од 0.30 до 30 кредити по спин. Традиционално за слотови Playtech, коцкар може да го активира турбо режимот и да користи до 99 autospins. RTP е еднаков на 96%.
Зачувајте Готам и добијте награда
Бетмен и неговата банда се чести гости на лентите. Тие можат да се појавуваат одделно или на симболи за соработка, кои содржат два знака. Кооперативните пиктограми можат да стојат за секоја личност почесто да даваат исплати. Бетмен, неговиот пријател и Batgirl носат пријатни победи на играчите. Така, може да се добијат било каде помеѓу 150 и 400 монетите ако се собере пет-на-еден вид на комбинација.
Макарите исто така се полни со различни предмети, кои нашите главни личности не можат без. Листата на овие објекти вклучува магичен појас, мотоцикл и сликата на лилјаци, која може да плати од 40 до 100 монетите за петте идентични пиктограми.
Во овој слот има и диви ливчиња. Нејзината мисија е да ги замени другите симболи и да плати до монетите на 2,000 за максималниот сет на слики на линијата за исплата.
Почувствувајте ја моќта на Batgirl
Batgirl има посебна способност да активира пет затворени ре-вртења ако успеете да соберат четири соодветни пиктограми на првиот и вториот ролна. Задачата не е толку комплицирана како што може да изгледа на прв поглед, бидејќи сликите на Co-op и Wilds се сметаат за соодветни икони.
Соберете го Бетмен тимот за големи победи
Тимот на главни ликови е подготвен да се појави на екранот заедно, ако собереш бонусен пиктограм на третиот, четвртиот и петтиот ролна. После тоа, ќе мора да ги совладате за да го откриете бројот на слободни вртења за играње. Можете да ги освоите 12, 17 или 25 од нив.
Посебен подарок од тимот е изгледот на мега 2 × 2 симболите на првите две макари за време на режимот за слободни вртења.
Земјиште DC Superhero Џекпот
Ослободувањето нуди еден од четворицата џекпоти, кои може да се победат случајно на секое вртење, без оглед на големината на залог. На коцкар е понудено да се избере икони кои ги кријат боите кои одговараат на одредени Джакпот. Така, може да се:
Соберете две зелени пиктограми за да добиете Мини награда;
Најдете три сини симболи за мала исплата;
Добијте четири жолти икони за да добиете голема победа;
Откријте пет црвени слики за да го скршат Grand Jacket.

Случајни Слободни Слот игри:

Battlestar galactica
Battlestar galactica
Биткатастер Галактика слот Microgaming е е 5 ролна видео слот кој има неверојатни 243 начини да се победи, врз основа на ...
Играјте слот!
Полен нација
Полен нација
Поленот на нацијата е уште една непрогресивна видео-слот игра развиена од Microgaming со наслов врз основа на симпатична игра на ...
Играјте слот!
Гладијатор
Гладијатор
Имаше малку, ако има, повеќе епски одмазднички авантури од оние на филмот Гладијатор - и ако ...
Играјте слот!
Лабави двојки
Лабави двојки
Што е "лабава Deuces"? Терминот лабава deuces се однесува на варијација на еден играч, пет видео картички ...
Играјте слот!
Области на богатство
Области на богатство
Тоа е време да се стремат кон вашиот цвеќиња во полињата, како што цветаат тие ќе се прошири за да се претвори ролни wilds, ...
Играјте слот!
Победници гребе
Победници гребе
o започнете со, играчите прво ќе треба да изберат картичка. Да, постојат 10 картички кои се фрлени ...
Играјте слот!
Арапски караван
Арапски караван
Возбудливата нова игра Арапскиот караван е инспирирана од далеку познатите трговски каравани и чаршии од древна Арабија. Ова ...
Играјте слот!
Хоризонт на настани
Хоризонт на настани
Се вели дека ништо не може да избега од хоризонтот на настани - дури ни светлина. Комбинирајте го овој блескав начин на кој било начин ...
Играјте слот!
0 Коментари

Наследството на дивината


Започнете со авантура со волшебникот и неговите пријатели и тој ќе ви помогне да освоите голема со проширување на дивите симболи, слободни вртења и колапс на ленти со секоја победа.
Наследството на дивиот е слот за 5 ролна со 4 редови и фиксни линии на 40. Материите се поставени во студијата на волшебник со помош на перо и мастило, топење свеќи и магични книги. Симболите со висока вредност вклучуваат волшебник, човек со рогови, огр и млади машки и женски ликови. Симболите со пониска вредност се разновидни украсни форми.
Карактеристики
дивините
Постои симбол "Книга на дивината" кој може да ги замени сите други симболи за да им помогне и да формираат победнички комбинации.
Растера
Наследството на Дивиот нема рассечен симбол.
Бонус карактеристики
Секој пат кога ќе формирате победни комбинации, симболите во него ќе исчезнат и ќе бидат заменети со повеќе што паѓаат одозгора. Се надеваме дека овие нови симболи ќе создадат уште една победа и процесот ќе се повтори. На овој начин можно е да се спуштат бројни победи од еден центрифугирање.
Како што колоните се распаѓаат, секоја книга на диви што ќе слета ќе отвори нова страница и ќе ја претвори друга положба на дивите ленти. Благодарение на ова, ако пет диви земјиште слегуваат, ќе има "+" обликувана дива лента.
Понатаму, секоја последователна победа ќе го осветли еден од кристалните топки лево од лентите. Кога ќе стигнете до петтото топче, се активираат бесплатни вртења и секоја нова победа ќе им додели повеќе слободни вртења. Пет, шест, седум, осум, девет или десет последователни победи ќе ви доделат со 8, 10, 15, 20, 30 или 50 бесплатни спинови, соодветно. Освен тоа, за време на бесплатните вртења, дивата секогаш ќе слета во облик на '+'.
џекпот
Наследството на Дивиот нуди највисока исплата на 750x за слетување на пет волшебнички симболи заедно со исплата на линија на исплата. Човекот со рогови и огроми може да исплати до 300x и мажот и жената можат да исплатат до 150x.

Случајни Слободни Слот игри:

Центар суд
Центар суд
Како прилично добро поврзан Wombat, јас сум бил познат да ја завршам англиската летна сезона - знаеш, Челзи цвет ...
Играјте слот!
Супермен
Супермен
Дали сте подготвени да ги ставите сите ваши јајца во една кошница и да се поставите на непредвидлива авантура со една од ...
Играјте слот!
Љубовниот гуру
Љубовниот гуру
Љубов Гуру слот машина. Љубовниот гуру е романтична комедија што ја продуцира Парамаунт Слики во 2008. ... На ...
Играјте слот!
Златни лаги
Златни лаги
Ако некогаш сте посакале да го живеете животот на ловец на гламурозен бонус кој не се плаши од никаква опасност, Златен Колтс е ...
Играјте слот!
Висок лимит европски блек џек
Висок лимит европски блек џек
Високиот лимит европски блек џек е игра со блек џек на Бонус Експрес, давајќи им можност на голем ролери да се обложуваат за ...
Играјте слот!
Пинк Пантер
Пинк Пантер
Придружете се на лудиот и смешен свет на инспекторот Клоузау и Пинк Пантерот и додека тие бркаат меѓусебе ...
Играјте слот!
Фонтана на младоста
Фонтана на младоста
Со фонтаната на младите, нема да имате проблеми да останете млади. Изгледа толку јасно и поканува, па играј ...
Играјте слот!
Овошни кутии
Овошни кутии
Овошје кутии Слот машина. ... Мајмунот реагира на победи на лентите и повремено ќе врши и други анимации ...
Играјте слот!
0 Коментари

Сафари топлина


Сафари топлина е видео слот од 5-ролна Playtech со 15 линии за исплата, и обложувалници од £0.15 до £ 75. Лавот се залага за Вајлд и е исто така највисок платен симбол во играта - 5 од него на активна награда за линијата x10.000 на вкупниот облог. Ги заменува сите други симболи освен Скастер и двојки сите победи. Бесплатните вртења на 15 со мултипликатор x3 ќе бидат награда за постигнување на три симболи на Scatter Tree. Функцијата може да биде активирана од друг збир на три Скатери бесконечно. И на крај, достапна е опција за коцкање по секоја добитна тркала која ви овозможува да ја удвоите секоја добивка до £ 1000 со погодување на точната боја на следната влечена картичка.

Случајни Слободни Слот игри:

Повлечете и се тркалаат
Повлечете и се тркалаат
Изјавата вели дека не можете да ги научите старите кучиња нови трикови, но тоа не е секогаш случај - секако ...
Играјте слот!
Keno
Keno
Што е Кено? Кено е нешто како државна лотарија - ќе одбереш неколку броеви на билет, и ...
Играјте слот!
Налепници
Налепници
Самото спомнување на зборот Налепници предизвикува игришни слики од уметнички и занаетски креации кои можат да се најдат ...
Играјте слот!
Мини баккарат
Мини баккарат
Сите картички во мини-baccarat ги решава дилерот. Секој играч мора да определи колку да се обложуваат и дали да ...
Играјте слот!
Неверојатната мешана гребаница
Неверојатната мешана гребаница
Неверојатен Hulk слот е игра за Марвел слотови која се базира на зелениот супер-силен стрип-филм / филмски херој. Оваа акција спакувана игра ...
Играјте слот!
Фантастични 7s
Фантастични 7s
MegaSpin Фантастична 7 е прекрасна мулти-игра верзија на класичен 3-ролна слот Microgaming, наречен едноставно фантастичен 7. Исто како и ...
Играјте слот!
Зевс 1000
Зевс 1000
Zeus 1000 направен од WMS е 4th во серијата направена од оваа компанија, по Zeus 1, 2 ...
Играјте слот!
Еволуција
Еволуција
Evolution Gaming е добро познат снабдувач на игри во живо казино, основана во 2006. Компанијата нуди вистински игри ...
Играјте слот!
0 Коментари

Светиот грал на Монти Питон


Зачлени се Кралот Артур на неговата потрага да се најде на Гралот и по патот ќе откриете бројни големи победи благодарение на специјални диви симболи и бројни бесплатни врти.
Монти Пајтон и Светиот Грал е слот со 5 ролна со 3 редови и фиксни линии на 30. Макарите се поставуваат против поглед на ридови и дрвја со патокази што упатуваат на "Камелот". Симболите со висока вредност се сите ликови од филмот, како што е кралот Артур, господине Ланселот, Сер Галахад, Сер Бедевере, Сер Робин и Патси.
Карактеристики
дивините
Логото на играта е див симбол и може да ги замени сите други симболи, освен расипувањето, за да им помогне и да формираат победнички комбинации. Исто така постои и специјален дивеч кој може да слета на петтиот ролна.
Растера
Штитот е разумен симбол и тоа е клучот за бонусните карактеристики.
Бонус карактеристики
Посебниот симбол на Светиот Грал може да се спушти на петтата ролна во секое време и кога тоа ќе го направи, ќе се движи околу макарите што ќе го претворат секој симбол што го допира во повеќе диви.
Кога симболот на распрскувач се спушта на ленти еден, три и пет истовремено, ќе бидете префрлени на вториот екран каде што треба да изберете од сребрените штитови додека не се пополни еден од трите транспаренти. Секој штит зема, исто така, ќе награди голем број на слободни вртења. Банерите претставуваат три различни режими на вртење, од кои секој има свои посебни карактеристики.
Слободни вртења на замокот на Британците доаѓаат со Францускиот напаѓач бонус, кој додава до три диви на барабаните со секое вртење, тројански зајак бонус, кој може да додаде наредени диви на лентите, Францускиот катапулт бонус, кој додава случајно диви на секој спин, и калуѓерки на замокот Антракс бонус кој може да додадете леплива дива на секој спин.
Пештерата на Caerbannog слободни вртења доаѓаат со Tim's Wilds, заклучени диви додадени на ленти на првиот спин кои остануваат на место за време на траењето на вртењата, The Killer Rabbit, пет лепливи диви што можат да се додадат на било кој вртеж, Светската рака Граната, екстра-голем див симбол кој може да се додаде на било кој спин, и Црниот ѕвер од ARRGH!, Куп на диви симболи додадени на ленти на првиот спин што останува на местото додека круг е завршена.
Шума на храброст без врти доаѓаат со Black Knight, што ја претвора третата ролна потполно дива на секое вртење и ако витезот го има изгубени нозете на дивината ќе се појават и на друго место, Витезите кои велат "Ни", кој додава седум дивини на макарите, храбриот Сер Робин, кој додава дива дига на лентите и "Тригодишниот витез", кој може да се додаде на четири диви во форма на "Т" на било кој спин.
џекпот
Монти Пајтон и Светиот Грал нуди врвна исплата на 5,000x за слетување на пет диви симболи низ линијата за исплата. Кралот Артур може да исплати до 1,000x, Сер Ланселот може да исплати до 800x, Сер Галахад може да исплати до 600x, Сер Бедевере може да исплати до 500x, Сер Робин може да исплати до 400x и Patsy може да исплати до 300x.

Случајни Слободни Слот игри:

Мрсна работа
Мрсна работа
Мрсна бизнис е игра на 5-ролна видео слот. Можете да активирате до линиите 5 и да обложувате до 5 ...
Играјте слот!
Змејот победува
Змејот победува
Двоен џинови е видео слот со ремени 5, 3 редови и 25 линии за исплати ориентирани од лево кон десно. Ова ...
Играјте слот!
Орлеанка
Орлеанка
Уживајте во темата Ноќта на вештерките во Spellcraft слот-машина од Playson. Оваа пробна и проверена тема ќе ги задоволи сите хорор ...
Играјте слот!
Снегулки
Снегулки
Снегулки е 5 ролна, слот за исплата на 25, напојуван од NextGen Gaming. Може да се репродуцира на десктоп, мобилни и таблет уреди (вклучувајќи ...
Играјте слот!
Златен змеј
Златен змеј
Златен змеј онлајн слот машина слободно да игра има три макари и пет плати линии. Обидете се со среќата и крадете ...
Играјте слот!
Рамзес богатство
Рамзес богатство
Зафатете ги богатствата на Рамзес, древниот египетски принц, најстариот син на фараонот Рамзес II и кралицата Исетнофрет ...
Играјте слот!
Ноќ на мистерија
Ноќ на мистерија
Она што го прави Тајната ноќ така ангажирање за играчи? Можеби тоа е фасцинантен карактер. Можеби тоа е драматична драма ...
Играјте слот!
Џокер покер 10 рака
Џокер покер 10 рака
Играњето на рака на Џокер покер е забавно и оваа верзија ви дава 10 пати на забава секоја игра! Ти ...
Играјте слот!
0 Коментари

Fei cui gong zhu


Fei Cui Gong Zhu е онлајн слот од Playtech со ориентална тема и комплименти Nian Nian You Yu, уште една неодамнешна верзија од овој развивач. За разлика од таа игра, сепак, Феи Куи Гонг Жу доаѓа со неколку бонус карактеристики, како и прогресивниот џекпот, па проверете ја ревизијата подолу за сите основни детали.
Феи Кју Гонг Жу е пет ролна СЛО со три реда и до дваесет линии за исплата; големите транспарентни макари замаглуваат простор на вода и во далечината има заматен планински опсег.
Fei cui gong zhu wildThere се три теми поврзани со висока вредност симбол, вклучувајќи жад змеј, прилично вентилатор и украсен вазна; симболите со пониска вредност се пет кинески знаци кои ние сме сигурни дека се многу значајни.
Дивите симболи се јапонска девојка и таа ги заменува сите други, освен распрснувачот (црвен храм) и бонусната икона (зелен храм).
Бонус карактеристики
слободен врти

Ова се активира со слетување на три или повеќе црвени симболи на расфрлање на храмот насекаде во вид за кои ќе заработите десет слободни вртења. Сите победи во овој круг ќе бидат тројно (освен ако бонусот на Тајната градина не се активира) и можете да освоите повеќе вртења со слетување на уште три ракети.

Случајни Слободни Слот игри:

Временско време
Временско време
Сигурни сме дека тоа нема да ви изненади што Booty Time е поставен на палубата на пират ...
Играјте слот!
Маѓепсан сирена
Маѓепсан сирена
Волшебната сирена пронајдена кај NextGen Gaming игри е подводно-тематско слот со симболи како риба, школки, бисери, морепловски и други ...
Играјте слот!
гладијатори
гладијатори
Можете да играте гладијатор во нашето он-лайн казино, заедно со многу други одлични комични и филмски игри. Велики филмови со ...
Играјте слот!
Книга на мртви
Книга на мртви
Играта на мртви слотови е епска онлајн казино слот машина објавена од Play'n GO. Придружи се на Богата Вајлд ...
Играјте слот!
Херкул е бесмртна
Херкул е бесмртна
Кога си син на најубавата кралица за убавина и господар на сите грчки богови, ништо не може да те спречи ...
Играјте слот!
Див север
Див север
Ако сте љубител на возбудливи и уникатни бесплатни видео-слотови преку интернет, тогаш треба да пробате Play'n Go's Wild ...
Играјте слот!
Кул како мраз
Кул како мраз
Програмерите на софтверот за онлајн казино продолжуваат да се радуваат на корисниците на такви места со нови видео-слотови посветени на ...
Играјте слот!
Англиски рулет
Англиски рулет
Во тркалото на рулетот се наоѓаат топчести џебови со броеви 37, алтернативно обоени црвени и црни. Во прилог на броевите 1 преку ...
Играјте слот!
0 Коментари

Цреша љубов


Уживајте во Цреша Љубов, ролни на 5 и линии 25 Видео спот изведен од Playtech, кој ќе обезбеди не само доволно количество на забава, туку и волшебни дополнителни функции кои ќе ве возбудуваат да играте и ветувате победи. Постои проширување Дивиот, Scatter, плус бесплатни игри, функција Gamble; во мало, вистински куп изненадувања. Симболите, црешите и розите, и срцата, итн, исто така, помагаат да го зголемите вашето расположение. Самото отворање, каде што свилена дама, русокоса со големи обетки, ве поканува да играте, е инспиративна.
Дивиот тука, во Cherry Love, е дама. Може да го замени било кој друг симбол, со исклучок на Scatter. Во Cherry Love, ќе го видите на макари 2, 3 и 4. Дивиот ќе се прошири во комбинации кои се победуваат, и, исто така, во бесплатните игри. Всушност, за време на овие игри, Дивиот е секогаш таму, проширување. На Scatter, цреша, е важно кога ќе видите две барем такви симболи на ленти. Исплатата која ќе ви биде доделена за Scatter е фиксна. Така, со повеќе Scatters, мултипликаторот за исплата ќе биде поголем.
Со 3 Scatters барем, бесплатните игри ќе бидат активирани. Овие Scatters може да излезе на кое било место на макари. Наградата за вас е 15 бесплатни игри, со мултипликатор 3x. Ќе има различни звуци и различна шема на бои. Исто така, контролните копчиња за основната игра ќе бидат оневозможени. Исто така, ќе го видите преостанатиот број бесплатни игри, множител, плус победи што сте ги собрале, на горниот раб на екранот. Можете неограничено да освојте повеќе бесплатни игри. Конечно, по кругот, ќе видите екран на кој вашите суми се сумираат.
Играј цреша Љубов слот за бесплатни онлајн - Не преземање потребно
Поставката, во бар Cherry Love, е одлична за уживање во себе, за отповикување и освојување додека играте. Вие сте опуштени, а реквизитите на 5 и линиите на 30 ви стојат на располагање. Опуштете се во барот, потпирајте пијалок, можеби пушете, и подгответе се да играте на заостанат начин. Дамата во играта е оној кој, исто така, инспирира, а музиката е уште една причина зошто ќе се чувствувате удобно и наградувано.
Симболите ќе ги видите во цреша Љубов, црвената роза, прстенот на злато која е змија облик, плус други симболи, како и традиционалните картичка оние, сите сјај во светли бои и донесе различни бакшиш. Специјалните, дивината или дамата, и Scatter, или црешите, секако се во центарот на вниманието и значат најмногу за развојот на вашата игра.
Ќе ви биде најмногу инспириран од џекпот, кој, како максимум, изнесува 4,000 монети. Всушност, имате три опции за џекпот. За 5 роза симболи, ќе добиете највисока сума, монетите 4,000. За 5 симболите на срцето и нож, вашата награда за џекпот ќе биде монетите 2,000. И за третата опција, со 5 симболи на златни прстени, вашата победа на џекпот ќе биде монетите 750.

Случајни Слободни Слот игри:

Gopher злато
Gopher злато
Навивачите на онлајн слотови ќе знаат дека има фер неколку рударски тематски игри таму во казино; наведуваш ...
Играјте слот!
Пареа панк херои
Пареа панк херои
Тоа е навистина мистерија за мене зошто повеќе луѓе не зборуваат за SteamPunk Heroes Slot. Напојувано од Microgaming ...
Играјте слот!
Змејско царство
Змејско царство
Борба по кралицата и нејзините змејови за слава и богатство во Змејското Кралство, 3 × 5, 25 линии. Сите ...
Играјте слот!
Дух на ацтек
Дух на ацтек
Постои голема мистерија околу Ацтеките и Ацтеките цивилизации, можеби затоа што нема многу пишувано за оваа тема ...
Играјте слот!
Кањон диви мачки
Кањон диви мачки
Диви Мачка Кањон слот игра е најдобро рангирана онлајн слот игра и мобилен слот игра селекција и членови може ...
Играјте слот!
Големи кахуна змии и скали
Големи кахуна змии и скали
Биг Кахуна змии и скали е џунгла-тема 15-payline видео слот, придвижуван од познатиот Microgaming софтвер. Играта има ...
Играјте слот!
Фокси среќата
Фокси среќата
Презентацијата на графика во Foxy Fortunes ќе биде привлечна за вас додека играте. Карактеристиките што ќе донесат ...
Играјте слот!
Електрична дива
Електрична дива
Електричен дива слот. Електричната дива е игра за играње со Microgaming која содржи каишеви 5 и 40 линии за исплата. Тоа вклучува ...
Играјте слот!
0 Коментари

Тајландски рај


Тајланд е познат по својата убавина и тука е доведена до ретуните во игра која може да ви види како освојувате огромни количини благодарение на бесплатните вртења со екстра расфрлени симболи.
Тајландски рај е слот за 5 ролна со 3 редови и до 15 линии за исплата. Ремените се поставени против поглед на морето, а симболите со висока вредност вклучуваат будистички храм, риболов брод, слон и млада жена.
Карактеристики
дивините

Виолетов цвет е дивиот симбол и може да ги замени сите други симболи за да им помогне и да ги комплетираат победничките комбинации.
Растера
Виолетова цвеќе е исто така и симбол на распрскувач, нуди разни исплати до 200x вкупниот облог и може да предизвика слободни вртења.
Бонус карактеристики
При слетување на три или повеќе виолетови гломазни расејувачки симболи насекаде на макари ви доделува бесплатни вртења на 10. За време на бесплатните вртења се избира еден дополнителен симбол по случаен избор за да се однесуваат како растерач. Ова значи дека се исплаќа како нормално, но не треба да го следите по должината на линијата. Освен тоа, слободните вртења можат да се реигрираат.
џекпот
Тајландски рај нуди врвна исплата на 5,000x за слетување на пет од симболите на млада жена долж платежната линија. Слонот може да исплати до 2,000x, а бродот и храм може и исплата до 750x.

Случајни Слободни Слот игри:

Налепници
Налепници
Самото спомнување на зборот Налепници предизвикува игришни слики од уметнички и занаетски креации кои можат да се најдат ...
Играјте слот!
Источни задоволства
Источни задоволства
Индија е прекрасна земја процвета со култура, одлична храна, и слотови на онлајн игри. Источните ветувања е бренд ...
Играјте слот!
Џек чекан 2
Џек чекан 2
Џек се врати! Искусете го неспоредливото возбудување со Jack Hammer ™ 2: Fishy Business, каде што Џек се враќа со залог 99 ...
Играјте слот!
Г-жа жаба
Г-жа жаба
Најпознатиот г-дин жаба на сите е оној кој се наоѓа на страниците на Кенет Грахам е ...
Играјте слот!
John Wayne
John Wayne
Не сите ќе бидат фанови на една од најпознатите икони во западната кинематографија, но нема сомнение дека ...
Играјте слот!
Џокер покер 3 рака
Џокер покер 3 рака
Џокер покер 3 Hand е возбудлива видео-покер игра со максимална победа на 20,000 монетите. Играчите имаат ...
Играјте слот!
Пареа панк херои
Пареа панк херои
Тоа е навистина мистерија за мене зошто повеќе луѓе не зборуваат за SteamPunk Heroes Slot. Напојувано од Microgaming ...
Играјте слот!
Wolverine нула
Wolverine нула
Добијте гребење со човекот Ако некогаш имало супер херој кој бил зрел за играта со нула картичка ...
Играјте слот!
0 Коментари

Ковчези на изобилство


Придружете се на русокоса пират и нејзината страшна екипа која ги истражува пустинските острови за закопано богатство. На патот, вие сте обврзани да откриете носивост на плен и со малку среќа и огромен прогресивен џекпот.
Ковчези на плен е слот за 5 ролна со 3 редови и фиксни линии на 20. Ремените се поставуваат против поглед на песочна плажа и чистото сино море, додека пак симболите вклучуваат папагал, прекриени маички и пират кој носи очила.
Карактеристики
дивините

Русокоса пират е диви симбол и таа може да ги замени сите други симболи, освен разни и бонус симболи, за да им помогне и да формираат победнички комбинации.
Растера
Постојат два расејувачки симболи, гранче на градите и расфрлање на мапи, и двете ги активираат бонусните карактеристики.
Бонус карактеристики
Секој пат кога русокоса пиратски слетува на лево или десно од околината со пиратски, таа ќе го претвори во дивина за да помогне и да формира повеќе победи.
Ако можете да слетате три, четири или пет од мапите на растерењето на картата насекаде на лентите Богатство Остров Бонусот започнува. Целта на играта е да се работи на вашиот пат заедно три прогресивно повредни мапи и собирање на награди на патот. Треба да го вртите тркалото на капетанот за да одредите колку места се движите низ табла. Секој одбор содржи награди, мапи и череп и крстови. Ако собереш три мапи, преминете на следниот остров додека слетувањето на черепот и крокодисите завршува играта. Островите се нарекуваат плен на островот, островот Пленти и островот Џекпот. Ако ја активирате играта со четири или пет scatters ќе започне на островот Пленти или Џекпот остров, соодветно.
Слетување три богатства градите градите започнува бонус игра богатство богатство. Градите се доведуваат до предниот дел на екранот и се отвораат за да откријат различни накит. Ако трите скапоцени камења во натпревар од градите, тогаш добивате награда, а друг оди. Понатаму, ако слеташ три дијаманти во секоја гради, тогаш победиш на прогресивниот џекпот.
џекпот
Во прилог на прогресивниот џекпот кој може да се добие во Bonus Chest of Treasures, Chests of Plenty нуди огромна врвна фиксна исплата на 10,000x ако можете да слетате пет диви симболи преку линија за исплата. Очилата што носат пират можат да платат до 2,000x, пресечените маици можат да исплатат до 1,000x и папагалот може да исплати до 500x.

Случајни Слободни Слот игри:

Снимање ѕвезди
Снимање ѕвезди
Кој не е фасциниран кога гледа на ноќното небо со илјадници пенливи ѕвезди? Пукање Ѕвезди носи оваа фасцинација да ...
Играјте слот!
Wolverine нула
Wolverine нула
Добијте гребење со човекот Ако некогаш имало супер херој кој бил зрел за играта со нула картичка ...
Играјте слот!
Мона Лиза накит
Мона Лиза накит
Накит од Мона Лиза е прогресивен видео-слот кој нуди 3 редови, ремени 5 и вкупно 25 ...
Играјте слот!
Возраст на откритие
Возраст на откритие
Овој видео-слот машина има прекрасни графики и анимации што ќе ви овозможат да уживате во авантура со високи мориња без морска болест ...
Играјте слот!
Зајак во шапката
Зајак во шапката
Зајак во слот Хет е 5 ролна 9 линија за исплата онлајн видео слотови дизајнирани од Microgaming Systems и ...
Играјте слот!
Нирвана
Нирвана
Нирвана е видео спот напојуван од софтверот Yggdrasil Gaming со 5 ленти и 20 плати. Идејата се крие зад ...
Играјте слот!
Царска империја
Царска империја
Посетете земја со волшебно воспевање, каде што царствата се дом на кралевите и Квинс, Jokers и ... Ogre ?! Во ...
Играјте слот!
Арес
Арес
Кога не е вашиот фокус на глупости казино, тогаш ова ќе биде меѓу најкул бонус за добредојде за да се обиде ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бонусни мечки


Придружете се на семејство на пријателски мечки во нивниот национален парк и додека го истражувате нивното живеалиште и прекрасната глетка, се надевам дека ќе ви се допаднат и ќе ве наградат со бесплатни вртења, исклучително вредна мед и некои огромни исплати.
Бонус мечки е слот со 5 ролна со до 25 линии Playtech. Играта е поставена во прекрасен природен резерват со ливади, дрвја и планини опфатени со снег, кои се протегаат во далечината каде што можете да најдете некои одлични награди.
Карактеристики
дивините

Мечката е симбол на дивината и може да се појави на ролна две, три и четири и ќе ги замени сите симболи, освен распрскувачот, за да помогне и да формира што е можно повеќе победнички комбинации. Исто така, тоа е клучот за активирање на функцијата бесплатни вртења.
Растера
Пчеларството е симбол на распрскувач и ако можете да слетате три или повеќе од нив, ќе го активирате бонусот на „мед“. Освен тоа, ќе добиете и поразлични исплати до 100 пати од вкупниот облог за спин ако можете три или две или повеќе од нив на кое било место на ролна.
Бесплатни врти и бонус игра
Бесплатната игра за вртења се активира со слетување на симболот на дивата мечка на ролна две, три и четири во исто време. Willе ви бидат дадени бесплатни вртења на 15 за време на кои ќе се тројно сите исплати. Понатаму, можно е да се активираат повеќе слободни вртења на неодредено време со слетување повеќе диви на ролна и исто така можете да ја активирате играта Honey Feature од бесплатните вртења.
Бонус играта Honey Feature се активира со слетување на три или повеќе симболи за распрснување на пчеларникот каде било на ролна. Сега треба да играте игра каде ќе изберете дрвја за мечката да се искачи. Ако мечката најде напивка од мед на врвот на дрвото, ќе добиете парична награда, но ако тој ја пронајде пчеларката, ќе ви додели бонус од 2x вкупниот удел и ќе стави крај на бонус играта.
џекпот
Бонус мечки нуди огромна најголема исплата на 5,000x ако можете да слетате пет од симболите на парковите во паркот преку линијата за плаќање. Маската што носи гас, може да додели исплати до 1,000x додека оса и пикник за колекции нудат исплати до 500x. Огромни исплати до 100x вкупниот облог за вртење може да се добијат со слетување на пет симболи на распрскувачи на ролни.

Случајни Слободни Слот игри:

La cucaracha
La cucaracha
Ако некогаш сте помислиле да се упатите во Јужна Америка за да ги видите сите топла работи што Мексико ги нуди - ...
Играјте слот!
Сокол ловџија
Сокол ловџија
Оваа возбудлива нова игра од иноваторите во Thunderkick го одзема светскиот слој од невреме. Соколарницата ...
Играјте слот!
Кинг Конг остров на черепот планина
Кинг Конг остров на черепот планина
Оригиналниот филм "Кинг Конг" беше прославен со бројни спин-off и сега, со Конг: Черепот планина да биде ...
Играјте слот!
Crocodopolis
Crocodopolis
Крокодополис е убаво направен видео-слот кој можете да го најдете во повеќето онлајн казина кои се напојуваат со Microgaming ...
Играјте слот!
Катманду
Катманду
Како што споменавме погоре, навистина е добра идеја да се игра слот бесплатно за да ви помогне да ви подготвиме за ...
Играјте слот!
Кеш луд
Кеш луд
Cash Crazy е малата 3 ролна, еднократна платежна слот машина со голем џекпот. Лудиот професор е зад ...
Играјте слот!
Бетмен и мачка за пари
Бетмен и мачка за пари
Кога размислувате за светот на Стрип Стрип, вашето внимание се оддалечува кон бројните таинствени и темни ликови прикажани ...
Играјте слот!
Хоризонт на настани
Хоризонт на настани
Се вели дека ништо не може да избега од хоризонтот на настани - дури ни светлина. Комбинирајте го овој блескав начин на кој било начин ...
Играјте слот!
0 Коментари

1000 дијамантски залог рулет


1000 Diamond Bet рулет е специфична варијација на рулет, развиена од Playtech. Играта е многу популарна меѓу сите видови на играчи и може да се најде во голем број веб-базирани казина. Што ја поставува оваа верзија за разлика од другите достапни рулет игри на Интернет, е фактот што има пет дијамантски слотови кои нудат дарежливи джакпот. Со други зборови, има уникатно тркало чијшто вкупен број на џебови е 105. Можно е да се стави залог на бел, виолетов, сина, зелена или црвен дијамант, од кои сите може да бидат многу профитабилни ако имате доволно среќа да слетате на нив.
Играта е совршена опција за играчите кои сакаат да го диверзифицираат своето искуство со коцкање, играјќи игра која има малку поинаква игра и дополнителни функции. Минималната залог што може да го постави по број е €0.10 и максимум € 50. Вкупниот износ што може да се обложи на спин е € 10,000 што ја прави играта погодна за високи ролки.
Искусните игри
Целиот гејмерски процес во 1000 Diamond Bet Roulette е многу возбудлив и динамичен, бидејќи играта ви дава шанса да освоите голема, под услов топката да лежи на било кој од петте џекпот-слотови. Со тоа што ќе ја играте оваа варијанта, сигурно ќе добиете ново искуство за игри, поради многуте дополнителни функции што ги вклучува. Фиоката со вредности на чипови се наоѓа на десната страна на екранот, додека сите карактеристики на играта се позиционирани на левата страна. Помеѓу нив, ќе можете да го видите распоредот за обложување над кој е поставен тркалото за овална рулет.
На почетокот на играта, од вас се бара да изберете вредност на чип и да го одберете бројот или групата броеви за кои сакате да ставите залог. Во оваа варијација постојат неколку видови на облози кои може да се стават, вклучувајќи Diamond Split, Diamond Trio, Diamond Corner, Red, Black, Even, Odd и други. Можно е да поставите повеќе од еден тип залог и да изберете различни вредности на монети за секој од нив. Пред да кликнете на копчето за вртење, можете да ја проверите вкупната сума која сте ја ставиле која може да се најде во десниот агол на екранот.
Специфични карактеристики
Играта нуди различни карактеристики кои ќе го направат вашиот севкупен коцкање многу пријатно. Интерфејсот на играта е многу лесен за користење, кој секако помага многу кога станува збор за рулет поради многуте видови на облози што можете да ги ставите во секој круг. Кога за прв пат ќе започнете да репродуцирате 1000 Diamond Bet Roulette, ќе можете да видите три функции кои се погодно поставени над копчето за вртење.
Првата опција е Двоен, кој го прави вашиот облог два пати повеќе, под услов да не го надминува границата на табелата. Вториот ги брише сите облози што сте ги ставиле, а третиот може да го користите за да ги вратите сите дејства што сте ги направиле досега. Исто така постојат и други две многу интересни карактеристики - Quick Bets и Среќни броеви кои се поставени на левата страна на екранот, веднаш до фиоката за чипови. Исто така е можно да ја искористите функцијата за автоматско прикажување со едноставно држење на копчето за вртење за неколку секунди. Тоа ви дава шанса да го поставите тркалото во движење за одреден број вртења - до 99 вртења или до функција.
заклучок
1000 Diamond Bet Roulette е многу возбудлива варијанта која е вредна за вашето време, бидејќи нуди многу поинаков гејмерски процес и одлични карактеристики на играта. Првото нешто што ќе го забележите кога ќе ја вчитате играта ќе биде извонредниот распоред на обложување и тркало кои се разликуваат од стандардните рулет игри во неколку аспекти. На десната страна на обложувалното подрачје има пет дијаманти на кои може да се обложат. Она што ги прави овие дијамантски слотови посебно е тоа што тие нудат џекпот чиј износ ја прави оваа игра вреди да се игра.
Во крајна линија е дека оваа варијанта е совршена игра за сите ентузијасти на рулет кои сакаат да пробаат нешто ново и на тој начин да го диверзифицираат своето искуство со коцкање. 1000 Diamond Bet Roulette нуди широк спектар на видови на залог кои ви даваат слобода да изберете најсоодветен за вас. Од играта беше развиена од страна на Playtech, можете да го најдете во голем број на онлајн казина кои се во партнерство со овој софтвер провајдер.

Случајни Слободни Слот игри:

5 витези
5 витези
Неверојатни 5 Knights бесплатни онлајн игри за игри имаат 5 ленти, 3 редови и 25 линии за исплата. Погледнете го превртувањето ...
Играјте слот!
Брус Ли
Брус Ли
Како да се игра Брус Ли ™ карактеристики диви, scatters и моќна слободна спин функција може да почне со 3 различни методи ...
Играјте слот!
Електричен сам
Електричен сам
Електричниот Сем е акционен пакет за овошје со 243 начини за победа и шанса да ги освоиме 200 000 монетите ...
Играјте слот!
Авалон II
Авалон II
Авалон II е видео слот кој всушност е продолжение на оригиналниот слот Авалон, кој беше напојуван од ...
Играјте слот!
Игра во собата и гребење
Игра во собата и гребење
На Bonus Express ние сме горди да ја понудиме оваа популарна играчка игра со гребнати игри, Set и Scratch. Игра, Постави и ...
Играјте слот!
Пачамама
Пачамама
Pachamama Слот машина. ... Настојувајќи да го смени тоа, Ендорфина го претстави Пачамама, игра која е тема на Маите ...
Играјте слот!
Jade император
Jade император
Кинеската митологија не е добро позната, па искористете ја шансата во оваа игра, погледнете кои симболи се одликуваат, и ...
Играјте слот!
Бангкок ноќи
Бангкок ноќи
Бангкок ноќи се напојува со NextGen Gaming и е 5 ролна, 20 payline игра која може да се репродуцира од 20p ...
Играјте слот!
0 Коментари

Blackback блек џек


Cashback Блек Џек е традиционална игра на Блек Џек која не само што нуди три возбудливи странични облози, туку ви дава можност да се пари од секоја рака без потреба да се жртвува целата своја залог.
Со секоја рака можете да ги поставите Парот на играчот, Парот на услуга и 21 + 3 страничните залози, од кои сите ви даваат шанса да освоите некои огромни исплати, и ако во секој момент не сте задоволни со рака, може да се потпрете на ' Cashback "за да се осигурате дека нема да ги изгубите сите ваши пари.
Како да играш
Целта на Cashback Blackjack е да се изгради рака на картички што е можно поблиску до вредноста на 21, но без да се надмине и да се случи биста. Додека вашата рака е блиску до 21 отколку што е дилерот, тогаш сте ја освоиле кругот.
Броените картички се вредни за нивните лични вредности, личните картички се вредни за 10 и Асите се вредни или 1 или 11. Највредната рака е "Блек Џек", Аце и десет картичка, и ќе ги победи сите други раце.
Првото нешто што треба да направите е да ги ставите вашите чипови во обложувалниците од секоја страна што сакате да ги играте. Можете исто така да поставите чипови во означените области за страничните облози. Кога ќе бидете среќни со вашите облози, кликнете на 'зделка' за да ги примите вашите први две карти на лицето на секоја рака. На дилерот ќе се обработи една лице-up картичка и еден faceownown. За секоја рака имате три главни опции: "Хит", "Стенд" и "Двоен". Избирањето на "Хит" ќе привлече друга карта во раката, избирањето на "Стенд" ја напушта раката како што е, и ако изберете "Двоен", вашата залог ќе се удвои, ќе добиете уште една картичка и дилерот ќе го одигра својот круг .
На крајот на кругот победнички раце се платени на 2: 1 освен Блек Џек, кој се плаќа во 3: 2.
Во зависност од картичките во ваши раце и раката на дилерот, може да ви бидат претставени уште неколку опции. Ако картата на лицето на дилерот е Аце тогаш можете да го извадите "осигурувањето" против дилерот кој има блек џек. Осигурувањето чини половина од вашата почетна залог и ако дилерот има Блек Џек, тогаш се плаќа во 2: 1. Ако вашите две први картички имаат иста вредност тогаш можете да ги "разделите" на две одделни раце. Потоа можете да ги играте како индивидуални раце кои ви даваат повеќе можности за победа.
Cashback
Додека играте со рака, се додека не сте избрале "Стенд", а раката не ја напушти "Биста", ќе ви биде понудена количина Cashback. Можете да изберете да ја искористам оваа и да ја напуштите раката, со што гарантирате дека нема да ги изгубите сите ваши пари. Понатаму, изборот на Cashback остава странични залози во игра, па сепак може да победите повеќе од раката.
Странски облози
Постојат три странични залози што можете да ги поставите со секоја игра круг. Соплатата на играчот е на првите две картички кои се однесуваат на твојата рака, формирајќи еден од трите типа на пар (Perfect Pair, Colored Pair и Red / Black Pair), додека залог на дилерот за пар е на првите две картички на дилерот, формирајќи еден од овие парови . Совршен пар е две картички кои го имаат истиот костум и број и се исплаќаат на 25: 1. Колор пар е две картички со ист број и бои, но различни костуми (на пр. 6 на пикови и 6 на клубови) и се плаќа во 12: 1. Црвениот / црниот пар е две картички кои имаат иста вредност, но различни костуми и бои (на пр. 4 од клубови и 4 од срцата) и се исплаќа на 6 / 1.
Страничната страна на 23 + 1 е на првите две картички и картичката на лицето на дилерот, која формира флеј, право, тројка од вид, фрлање или три од еден вид. Тие исплата во 5: 1, 10: 1, 30: 1, 40: 1 и 100: 1 соодветно.

Случајни Слободни Слот игри:

Одете за злато
Одете за злато
Чудесниот Go for Gold казино слот машина од Ash Gaming има 5 ленти, 3 редови и 9 линии за исплата ...
Играјте слот!
Виртуелна шампионска лига
Виртуелна шампионска лига
Оваа игра е базирана на Лигата на шампионите од 2009 и 2010. Играта за слот е понудена на многу онлајн ...
Играјте слот!
Кралство на титаните
Кралство на титаните
Дали сте љубител на античка култура? Потоа, слотот на Kingdom of Titans, развиен од WMS казино софтвер провајдер, е одличен ...
Играјте слот!
Микеланџело
Микеланџело
Микеланџело слот машина игра, е еден од tumbling репортажите формат слотови што е толку популарна во казина околу ...
Играјте слот!
Божиќна песна
Божиќна песна
Сакате да биде Божик секој ден? Па сега може со оваа прекрасна празнична игра со слот од Betsoft, A ...
Играјте слот!
Мистични тајни
Мистични тајни
Лесно е да се игра Mystic Secrets со вистински пари ако добиете стимулации од Quasar кои го поттикнуваат вашиот депозит. Имено, ...
Играјте слот!
Jetsetter
Jetsetter
Jetsetter Slot е видео-слот за 20-payline, напојуван од провајдер на софтверот Endorphina. Играта е инспирирана од однесувањето и ...
Играјте слот!
Супер забава 21
Супер забава 21
Познат по своите брзи чекори и високи ризици се чувствуваат, Супер Забава 21 е свежо и возбудливо преземање на ...
Играјте слот!
0 Коментари

Стрелец


Убаво е да се игра Стрелец, не само да се чувствувате како вистински стрелец со цел пука цели. Ова е една од првите игри што Playtech испадна со 243 начини за победа функција, со тркалото на среќата. Покрај графика која ќе ве покани во свет каде што целта со вашата стрела и пука, исто така ќе имате одлична особина. Тоа е Expand и Split, функција која навистина може да ви пука со победи. Познатиот стрелец, наречен Робин Худ, е како модел кога го започнувате овој слот со ролни 5, со Auto Play како додадена опција.
Темата е навистина голема, а пакетот карактеристики е уште поголем. На Scatter и дивиот, плус други уживаат бакшиш ќе додели бесплатни вртења, веќе споменати опција за проширување и разделување, и, исто така, опција Гембл. Златна, како моќен и скапоцен метал, е врховен тука. Тоа е Дивиот. Стрелата, опкружена со пламен, е Scatter. Сега повеќе за бакшишките што доаѓаат со Дивиот и Раскошниот. Златото, како Дивиот, може да го замени било кој од редовните симболи, за да ви овозможи да формирате комбинации кои даваат победи. Мора да барате да излезе на макари 2, 3 и 4. Arrow, Scatter на играта, ќе ве воодушеви со мултипликаторите што ги има во продавница. За 3, 4 или 5 стрелките, вашите мултипликатори ќе бидат 2x, 10x или 50x, кои доаѓаат со бесплатни вртења.
Играат Стрелец Слот за бесплатно онлајн - Не Превземи
Ќе бидете желни да дознаете за проширување и разделување. Со него ќе можете да ги снимите наградите. Ако добиете симбол со граница со стрелки, мора да барате симбол со пресечени стрели. Тогаш симболите со стрелка граница ќе биде прободен со стрелки, и така тие ќе се подели и да се прошири. Тие нема да ги заменат другите симболи. На тој начин, вашиот вишок за победничките комбинации ќе биде два во еден.
Со 3 пресечени стрели барем, ќе добиете 7 слободни вртења. За време на овие вртења, Expand и Split ќе бидат активирани, кога ќе добиете симбол со граница со стрелки. Затворете ги слободните вртења онолку пати колку што сакате.
Кога ќе одите околу шумата на играта, ќе ги искористите бакшиш и ќе добиете повеќе и повеќе победи, на храбар начин, со искуства кои ги тестираат вештините и храброста на вистинските стрелците. Стрелци во средниот век беа луѓето кои се бореа за правда и ги бранеа луѓето. Сега, во играта, ќе го направите тоа, исто така, и заедно со тоа можете да победите неверојатно.

Случајни Слободни Слот игри:

Рулет господар
Рулет господар
Вомбат вели: Рулет секогаш го прави овој wombat мислам на Џексон Бонд flicks. Сепак, сега јас се сеќавам, тоа е всушност Baccarat ...
Играјте слот!
Рамзес богатство
Рамзес богатство
Прекрасната игра на казино за игри на Рамзес Ричарс има линии за исплата на 20, реквизити 5 и 3 редови. ... самиот Рамбес ...
Играјте слот!
Дивото дрво
Дивото дрво
Како што сугерира името, слот на Дивиот Вуд од Новоматик е поставен во шума. Ова е повеќе традиционално ...
Играјте слот!
Deuces Диви
Deuces Диви
Deuces Wild е видео-покер игра која плаќа високи профити. Ако обложувате пет монети и да имате среќа, природни ...
Играјте слот!
Удар газ
Удар газ
1 × 2 Gaming е добро познат по своите многубројни бонуси и бесплатни игри за казино, а ние донесуваме ...
Играјте слот!
Гладијаторски војни
Гладијаторски војни
Играњето на оваа автоматска машина за игри ќе ве врати во Римската империја. Каде гладијаторите мораа да се борат против другите ...
Играјте слот!
Battlestar galactica
Battlestar galactica
Биткатастер Галактика слот Microgaming е е 5 ролна видео слот кој има неверојатни 243 начини да се победи, врз основа на ...
Играјте слот!
Толку жешко
Толку жешко
Денес, повеќето онлајн машини за игри се дизајнирани да понудат нешто ново и привлечно. Тоа може да биде комплексен бонус круг, ...
Играјте слот!
0 Коментари

Магични купишта


Апелно име Магичен стек е слот игра полна со она што е именувано по, и ќе најдете групи на магични наредени коцки кои се трансформираат во само еден симбол за да ви дадат големи шанси за освојување големи награди цело време - и овие купишта се појавуваат и во главната игра и бесплатни игри.
Исто така има и многу познати симболи за награди за овие Магични стекови, вклучувајќи ги и Lucky 7, Bells, Bars, Melons and Cherries, од кои сите можат да бидат поттикнати од две различни диви забави кои живеат во Neon City, каде што 5 ленти и 20 плати линии на оваа забавна игра се поставени.
Има дури и бонус за Супер Магични бесплатни игри во кој сите награди се множат со динамичен множител - и има бесконечен број бесплатни игри за посегнување секој пат кога бонусот се активира!
Магична главна игра
Наградите може да се добијат со поставување на било кој 3 на 5 појавување симболи, и сите награди ќе се множат со вашата линија-залог. Цреши и дињи може да ве освојат до овошен мал 40x вашиот линија-залог, со решетки до 80x и ѕвона до 80x, додека секако ќе се чувствувате прилично среќни ако поставите пет 7 во 250x на вашата линија- залог.

Случајни Слободни Слот игри:

Смел даб и око на РА
Смел даб и око на РА
Авантура и истражување често одат рака под рака, и кога и двете се појавуваат во возбудливи и предизвикувачки поставувања, миксот честопати резултира со ...
Играјте слот!
Алис и црвената кралица
Алис и црвената кралица
Подгответе се да се нурнете во светот на авантури, придружуван од Алис со прекрасна игра Алис и Црвениот ...
Играјте слот!
Окото на амајлија
Окото на амајлија
Окото на амулетот е слот iSoftBet со 5 макари и 40 линии. Може да се репродуцира од 20p спин на ...
Играјте слот!
Диви крв
Диви крв
Се чини дека вампирските слотови доаѓаат во две варијанти. Овие можат да бидат комедија / каприциозни типови, понекогаш врз основа на ...
Играјте слот!
Борк берзеркер пробие "n" коса верзија
Борк берзеркер пробие "n" коса верзија
Дали некогаш сте слушнале за Berzerkers - ликовите на нордиските ...
Играјте слот!
Беверли Хилс 90210
Беверли Хилс 90210
Беверли Хилс 90210 слот игра Преглед. Играта на Иверфет на Беверли Хилс 90210 автоматска игра доаѓа со пет ленти и три редови ...
Играјте слот!
Улична магија
Улична магија
Подгответе се за некои смирувачки магични трикови од мистериозниот волшебник на магичниот театар Play'n GO, Street Magic. Play'n GO ...
Играјте слот!
Хуго
Хуго
Play'n GO е шведски слот машина инвеститорот одговорен за забава играчи од целиот свет. Еден од најновите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Leprechauns среќа


Ако сте во потрага за саксија злато на крајот на виножитото не гледам подалеку од Leprechauns среќа! Оваа шармантна 5 ролна, играта 20 линии за исплата на линии, носи многу можности за победа и гарантира дека среќата на ирскиот е на ваша страна! Најдоброто видео спот создаден од GTS, Leprechauns Luck е светло, шарени и толку забавно да се игра. Ремените се украсени со типични ирски слики и лепрекуни, садови од злато, харфи и пинци од пиво летаат минатото кога ќе го погодите спин. Саундтракот е типично ирски и додава атмосфера на игри, обезбедувајќи им на играчите да уживаат во извонредно и возбудливо искуство секој пат кога ќе играат Leprechauns Luck!
Како да играш
За да започнете, едноставно одберете го бројот на линии за исплата што сакате да ги активирате со кликање на нумерираните јазичиња од страната на екранот, потоа одберете ја вашата линија со користење на копчињата - и + во полето "промени".
Откако ќе се стави вашиот залог хит Спин и гледање на ролна започне тркалање. Релето ќе се прекине автоматски и сите победнички комбинации ќе бидат истакнати. Износите за освојување се прикажани во полето Win.
Играчите можат да се одлучат за автоматски режим и да играат до 25 вртења со еден клик и тие можат да ја видат платената табела во секое време за да го одредат победничкиот потенцијал.
Leprechauns Luck бонус карактеристики ви помогне да го зголеми вашиот bankroll и симболот Scatter предизвикува бонус игри и големи награди. Дивиот се залага за секој симбол (освен за Scatter) за да се формира победничка комбинација, а 5 Wilds да го активира прогресивниот џекпот. Бонусните игри на 3 осигуруваат дека секој има шанса да најде злато на крајот од виножитото!
Карактеристики
Прогресивен џекпот на 10,000
Заменлива позадина Опсег на обложување од 0.20 до 100.
бонусите
- Бесплатниот бонус за вртење се активира ако откриете три симболи на лепракон во која било точка на петте репортажи. Во овој момент, лепрачан ќе ви покаже колку вртења сте му беа доделени, до максимум од 20.
- Wishing Well: овие функции за бонуси се активираат кога ќе ги откриете саканите симболи на централната ролна на слот-машината. Кога тоа ќе се случи, кофата ќе се спушти и ќе ви одбере некои награди кои се додаваат директно во вашата рамнотежа.
- Виножито на богатство станува активно откако ќе слетате со три или повеќе златни златни кутии на лентите. Оваа бонус функција, всушност, ви дава шанса да освоите џекпот од 1000 пати од оригиналниот облог.
Со дарежливи бонуси и можност да освојат големи джакпоти, Лепреновата Лука е фантастична онлајн игра за слотови за оние кои сакаат да победат голема. Максималната линија за плаќање 20 ви дава можност да освоите повеќе награди по спин на лентите.

Случајни Слободни Слот игри:

Влакнести самовили
Влакнести самовили
Ние овде во Bonus Express се гордееме да ја претставиме оваа популарна играчка игра за гребење: влакнести вили! Влакнести вили е ...
Играјте слот!
Беспилотни војни
Беспилотни војни
Денес имате голем избор на различни слот-машини, од класични до футуристички. Но, сигурен сум, ...
Играјте слот!
Deuces и Џокер 4 играат моќ покер
Deuces и Џокер 4 играат моќ покер
Џокер покер Deuces Wild се игра против машината. Целта на играта е да се добие покер со пет карти ...
Играјте слот!
Суши бар
Суши бар
Денес тенденцијата во креациите на слободните игри за игри на игри, е да им обезбеди на играчите светкави анимации, неверојатна графика, луксузна атмосфера и сложени ...
Играјте слот!
50 змејови
50 змејови
Многу посетители на нашата веб-страница можеби ќе сакаат да најдат вистински пари на 50 игри на змејови онлајн, но ние ...
Играјте слот!
Леден чуда
Леден чуда
Icy Wonders е прогресивен слот 30-payline кој работи на софтверската платформа NetEnt. Симболите вклучуваат различни поларни животни, еден ...
Играјте слот!
Минотаурус
Минотаурус
Минотаурус е видео спот со 5 макари и 10 платни линии напојувани од Endorphina. Овој слот е инспириран со ...
Играјте слот!
Виртуелна шампионска лига
Виртуелна шампионска лига
Оваа игра е базирана на Лигата на шампионите од 2009 и 2010. Играта за слот е понудена на многу онлајн ...
Играјте слот!
0 Коментари

Ревни диви


Ревни диви е Playtechсо слот 5 и 40 платни линии. Достапен за играње на сите уреди од само 40p по спин, тоа ќе ве однесе до пустината како мечки, јагуари и орли функција на макари. Благодарение на Turbo Mode, оваа висока варијанта се однесува на функцијата Free Games каде што почнувате со бесплатни вртења на 15 - можете да активирате повеќе слободни вртења исто така бесконечно.

Случајни Слободни Слот игри:

Европски блек џек
Европски блек џек
Широко се смета за еден од најпопуларните игри на Блек Џек, европскиот блек џек е само еден од голем број на Блек Џек ...
Играјте слот!
Deuces Диви
Deuces Диви
Deuces Wild се игра со стандардна палуба со картички 52, и како што сугерира името на сите Deuces се ...
Играјте слот!
Заситување на зајдисонце
Заситување на зајдисонце
А патувањето во вашиот локален крајбрежен одморалиште е секогаш добро за душата: изобилен износ на сладолед и пликови ...
Играјте слот!
Ревни диви
Ревни диви
Roaring Wilds е слот игра со погон на Playtech со 5 ленти и 40 линии за исплата. Достапно за репродукција на сите уреди од ...
Играјте слот!
Luchadora
Luchadora
Развивачите на Thunderkick ги покануваат коцкарите од целиот свет да го посетат Мексико и да ги гледаат спектакуларните борби! Лучадора онлајн ...
Играјте слот!
Фу er dai
Фу er dai
Развивачите на онлајн слотови често доаѓаат со интересни наслови и теми за нивните игри, Најновиот слот на Play N 'Go ...
Играјте слот!
Пако и пиперките
Пако и пиперките
Пако и пиперките "Пиперс Слот Игра Преглед". Paco и Popping Peppers се 5-ролна, 3-ред и 30-исплата видео ...
Играјте слот!
Монголско богатство
Монголско богатство
Да бидеме јасни - ова не е онлајн слот поврзан со Џингис Кан, но сепак е импресивен. Монголско богатство ...
Играјте слот!
0 Коментари

Животот на Брајан


на Животот на Брајан Интернет видео слот на Еш Гејминг не само што се обидува да го пресоздаде хуморот и надреализмот на класичниот филм 1979 Monty Python, тој всушност успева да го донесе во живот и да се подобри врз него уште повеќе
Оваа слот игра има 5 ролна и 30 paylines и нуди диви, распрскувачи, бесплатни вртења и опција за автоматско играње, како и прогресивен џекпот. Играјте ја оваа безжична игра за спуштање на компјутери со Windows или Mac.
Тема
Lifeивотот на Брајан слотот се заснова на комичниот 1979 британски филм со исто име. Филмот е за еден млад Евреин по име Брајан, кој е роден во истиот ден и веднаш до вратата на Исус, и затоа тој последователно се греши во месијата.
Играта е оптоварена со икони преземени директно од филмот, вклучувајќи го Брајан, кој е вршител на плаќање, ве наградува со 1,000X мултипликатор на вашиот облог кога тој се појавува во сите ролни 5. Другите симболи вклучуваат Понтиј Пилатес, Мајка на Брајан, смешен Центурион, Jајлер и г-дин Чеки. Willе се сретнете и со вообичаените симболи за картички што се движат од 10 до Ace. Симболот Lifeивотот на Брајан е див и ги заменува сите други симболи на ролна, освен распрснувачот.

Случајни Слободни Слот игри:

Бубачки накит
Бубачки накит
Нежниот изглед на шуми може да донесе нестабилна акција во "Бубачки накит", слот за теми со бубачки од iSoftBet. Добри демнат во ...
Играјте слот!
Триангулација
Триангулација
Треба да изгледа дека е невозможно да се изненади некој со невообичаени видео-слотови во современите онлајн казино, меѓутоа, ...
Играјте слот!
Thor моќен одмаздник
Thor моќен одмаздник
Тор: Моќниот Avenger онлајн казино слот машина игра е суперхерој тематските слот со 30 линии. Откако ќе го отворите, ...
Играјте слот!
Bullseye
Bullseye
Хит на Bullseye со оваа класична 3-ролна, 5-payline слот машина, донесе на вашите екрани благодарение на реалистични игри. Ретро слот ...
Играјте слот!
Човек од челик
Човек од челик
Кога Playtech ја стекнал DC лиценцата од Microgaming, сите беа шокирани. Тие не само што издаваат слотови базирани на постарите ...
Играјте слот!
Јети битката на Гринхет врв
Јети битката на Гринхет врв
Yeti битката кај Greenhat Peak е веселиот видео-слот со 5 рељели и 11 линии. Овој слот беше ...
Играјте слот!
Шампион на патеката
Шампион на патеката
Чемпион на патеката видео слот има коњ трка тема. Оваа тема е многу добро заробена во оваа ...
Играјте слот!
Максимална штета
Максимална штета
Макс Штедење се врати за да го спаси светот од туѓа инвазија уште еднаш, овој пат во најновиот слот на Microgaming; ...
Играјте слот!
0 Коментари

Невиност или искушение


Секој повремено се бори меѓу неговите или нејзините добри и лоши страни и во овој слот можете да изберете. Како што се борите со внатрешниот конфликт, можете да наплаќате одлични награди благодарение на случајни молња исплати и слободни врти со многу дополнителни бонуси.
Невиност или искушение е слот за 5 ролна со 3 редови и фиксни линии на 20. Играта има роман функција која ви овозможува да изберете која категорија сакате да играте, невиност или искушение, а тоа ја менува позадината помеѓу погледот на небото и пеколот. Стандардните симболи вклучуваат седум, ѕвонче и лента додека симболите со пониска вредност се картоните за играње 10 преку А.
Карактеристики
дивините

Постојат два диви симболи, ангелот и ѓаволот. Ѓаволот е повреден див и ќе му награди мултипликатор на 2x кога ќе му помогне да формира победа.
Растера
Логото на играта е размножувањето симбол и тоа е клучот за бесплатни вртења.
Бонус карактеристики
Над ремелите може да видите лизгач што можете да го движите од лево или десно. Ако се движите лево, до делот за невиност, тоа значи дека ќе има повеќе победи и бонус карактеристики, но тие ќе бидат помали победи. Движењето десно, до делот за искушение значи помалку победи и бонуси, но тие ќе бидат поголеми кога ќе го направат земјиштето.
Во секој момент молњата може да ги погоди ремените и да предизвика ерупција во кеш. Колку подолго штрајкот на молњата продолжува за повеќе пари ќе победиш.
Ако ги симнате симболите на логото на разбојниците на двата, три и четири истовремено, ги активираат слободните вртења. Првично ви се дадени пет бесплатни вртења, но по секое предење треба да изберете од четири картички за да откриете дополнителен бонус.
Постојат две "Супер картички", еден од овие ги претвора сите 10 и J симболи во бар-симболи за остатокот од вртењата, а другиот ги претвора сите 10 и J симболи во A-симболи. Постојат четири редовни картички; тие можат да додели мултипликатор, случајна награда, екстра диви симболи или дополнителни бесплатни вртења.
џекпот
Невиноста или искушението нуди врвна исплата на 4,000x за слетување на пет ѓаволски диви по должината на линијата за исплата додека ангелот може да плати до 2,000x. Седмите можат да исплатат до 1,000x ѕвона до 500x и бар симболи до 300x.

Случајни Слободни Слот игри:

Пернат бес
Пернат бес
Не многу игри таму обезбедуваат удобна и добро позната средина за орнитолозите и воопшто љубителите на птици и затоа што ...
Играјте слот!
Оловна крв
Оловна крв
Крута со ролна е страшна театарска тематска тема. 5 ролна видео слот со неверојатна графика и звуци, придружена со ...
Играјте слот!
Дивиот Запад
Дивиот Запад
Смешно онлајн казино онлајн казино доаѓа со 5 ленти, 3 редови и 10 фиксни линии за исплата. Поминат ...
Играјте слот!
Тројна шанса Хило
Тројна шанса Хило
Целта на Triple Chance HI-LO е едноставна: да се предвиди дали ролна за предење ќе слета на број кој е ...
Играјте слот!
шаман
шаман
Шаман е видео спот со 5 макари и 10 платни линии напојувани од Ендорфина. Овој слот е инспириран од Шаманите ...
Играјте слот!
Магични кутии
Магични кутии
Magic Box Casino е еден од виртуелните брендови за коцкање од страна на iGlobalMedia Entertainment Limited, голема компанија позната по својата ...
Играјте слот!
Богатство на пирамидите
Богатство на пирамидите
Дали сте подготвени да ја преземете мистериозната авантура со страшни казино видео стрит богатство на пирамидите создадени ...
Играјте слот!
Ноќ на мистерија
Ноќ на мистерија
Она што го прави Тајната ноќ така ангажирање за играчи? Можеби тоа е фасцинантен карактер. Можеби тоа е драматична драма ...
Играјте слот!
0 Коментари

Области на богатство


Тоа е време да се стремат кон вашиот цвеќиња во полињата, како што тие цветаат, тие ќе се прошират за да се претворат ролни диви, ќе ви доделат неограничени бесплатни вртења, огромни множители и многу повеќе.
Области на среќата е слот за 5 ролна со 3 редови и фиксни линии на 25. Ремените се во дрвена рамка зад која може да се види светла пејзаж кој се протега до далечина. Високата вредност симболи вклучуваат три растенија, жолта, розова и сина заедно со наводнување може и мистрија и вилушка.
Карактеристики
дивините

Црвената роза е дива и може да слета на ленти два, три и четири. Кога земјата ќе се прошири, ќе се прошири за да ги пополни сите расположливи позиции ако тоа ќе помогне да се формира победа. Дивината може да ги замени сите симболи, освен симболот на распрскувач.
Растера
Има симбол за разделување на знаци, како и симбол "Power Scatter" симбол, кој може да предизвика бонус карактеристики.
Бонус карактеристики
Ако можете да слетате три или повеќе знаци за распрскувачи на знаци насекаде на макарите, започнете бесплатни вртења. Имате избор помеѓу два начини на игра, Parsnip Spins и морков спина. За време на спиењата на морков, мултипликаторот за исплата се зголемува секој пат кога растера земјиштето, од 1x до 2x до 3x до 5x. За време на Parsnip спина, еден од фабричките симболи со висока вредност станува див секојпат кога растера. И двата начини на игра продолжуваат сѐ додека расеачот не слета четири пати.
Симболот Power Scatter станува активен ако го вклучите функцијата Bet. Тоа ќе го удвои вашиот облог, но тоа е во состојба да активира бесплатни вртења, дури и ако симболот е едно место надвор од ремените.
џекпот
Fields of Fortune нуди највисока исплата на 1,000x за слетување на пет од жолти цветови низ линијата за исплата. Розовата и сината цвеќе можат да исплатат до 300x додека наводната може, а мистрија и вилушка може да исплата до 150x.

Случајни Слободни Слот игри:

Спин победи
Спин победи
Spin & Win е прилично глупо име за видео спот, не би се согласил? На крајот на краиштата, "спин и победа" ...
Играјте слот!
Договорот или без договор светски слот
Договорот или без договор светски слот
Кога зделка или без никаква спогодба најпрво се појави на звучните бранови, тоа беше програмата што не можеше да се избегне - шоуто ...
Играјте слот!
пука
пука
Снимајте е игра со слот за Microgaming која е обврзана да биде привлечна за многу навивачи на фудбалот. Се одликува со ленти на 5 ...
Играјте слот!
Пиратското богатство е луксузно
Пиратското богатство е луксузно
Дали сте подготвени да се вклучите во една авантура како оние што ги видовме во филмовите Пирати од Карибите? ...
Играјте слот!
Космички затајувач
Космички затајувач
Саботата вечер, децата во кревет, телевизорот во позадина, мојот лап топ и подготвен за денешната игра ...
Играјте слот!
Невиност или искушение
Невиност или искушение
Секој повремено се бори меѓу неговите или нејзините добри и лоши страни и во овој слот можете да изберете. Како тебе ...
Играјте слот!
Сунтид
Сунтид
SunTide е шарено видео слот со 9-payline кој работи на софтверската платформа Microgaming. Слот ги вклучува класичните овошни симболи ...
Играјте слот!
Плејбој злато
Плејбој злато
Плејбој злато Вовед Блејд Плејбој е многу добро познат во целиот свет со иконите списание е во ...
Играјте слот!
0 Коментари

Модна писта


Добредојдовте во Казино Лас Вегас, највозбудливиот онлајн казино што некогаш сте го наидете. Овде ќе најдете поголема и подобра верзија на познатиот Вегас Стрип со повеќе игри, поголеми Джакпот и фантастични бонуси за да се осигурате дека имате повеќе казино забава од кога било досега.
Повеќе Слот машини
Овде можете да уживате во повеќе слот игри отколку во било која Лас Вегас \ "тули и малтер казина. Ние ви донесеме стотици различни слот-машини за да уживате, од повеќето традиционални класични слотови до најновата и најдобрата од новата генерација на возбудливи онлајн слотови. Игрите се изградени на неверојатно разновиден спектар на теми и ние сме сигурни дека има повеќе од доволно понуда за да одговараат на секој вкус. Понатаму, многу од нив нудат возбудливи бонусни карактеристики што може да доведат до некои астрономски исплати. Ако сте обожавател на слотови, тогаш ние сме убедени дека ќе имате време од вашиот живот да ја играте нашата колекција.
Поголеми прогресивни џекпоти
Да се ​​направи играње уште возбудливо, нашите слотови се поврзани со некои од најголемите прогресивни джакпоти достапни; тие се, секако, исто толку големи, ако не и поголеми од оние пронајдени во Лас Вегас. Вие би можеле да станете инстант милионер кој ќе игра на ниеден број наши игри и ќе го претвори својот живот засекогаш. Не грижете се ако не сте играч на играчи, сфаќаме дека можеби ќе сакате да играте за победи кои го менуваат животот, така што нудиме бројни прогресивни джакпотчиња кои се поврзани со игри со карти и игри, видео покер игри и повеќе . Понатаму, за разлика од некои казина, ако го погодиш џекпот тогаш ќе ја платиме во целост.
Избери од над 20 верзии на рулет и Блек Џек
Казино Лас Вегас носи играчи на картички и табели огромен износ на избор. Играчите на рулет можат да уживаат во француски, европски и Американски рулет како и голем број други игри. Играчите на блек џек ќе можат да избираат од огромен број варијанти на играта со своја предност. Се разбира, постојат и многу други игри како што се зарове, baccarat и покер. Без разлика дали сте целосно нови за игрите или за зачинети про, имаме повеќе од доволно понуда за задоволување на секој тип на играчи и напорно работиме за нови игри постојано.
Донеси дома на Вегас Атмосфера со Live Dealer Games
Ако играте во Казино Лас Вегас, тогаш можете да ја доведете атмосферата на највисоките казина на Вегас во вашиот дом каде и да сте во светот, играјќи со нашите фантастични дилери во живо. Можете да уживате во онлајн блек џек, рулет, бакарат и разни форми на Казино покер, кои ви се пренесуваат директно од вистински казино под, со висока дефиниција и аудио. Сите наши дилери и croupiers и пријателски професионалци кои создаваат фантастична атмосфера околу масите. Уште подобро, можете исто така да разговарате со вашите колеги играчи, исто како што би кажале во казино во Вегас.
Уживајте во стилските стилови на Вегас со промоции и VIP предности
Во Казино Лас Вегас, сакаме да ги наградуваме играчите и да ги третираме сите наши членови како да се ВИП. Кога ќе се приклучите, можете да уживате во 5 Star Welcome пакет кој ќе ве награди со огромни депозити и бесплатни врти на некои од нашите врвни слотови. Потоа можете да уживате во редовни промоции кои ви даваат шанса да уживате во повеќе бонуси, бесплатни вртења и многу повеќе. Уште подобро, ќе бидете додадени во нашата ВИП шема за лојалност. Секогаш кога ќе играте, ќе собирате поени и тие се користат за да се искачите низ нивоата. Додека се качувате на повисоко ниво, ќе уживате во ексклузивни промоции, бонуси и натпревари, посветен домаќин на казино, подобри стапки на конверзија на лојалноста и многу повеќе.
Земете Вегас Каде и да одите
Во Казино Лас Вегас, вие не сте ограничени само на играње дома. Нашиот мобилен казино значи дека можете да го ставите Вегас во вашиот џеб и да го однесете насекаде со вас. Можете да пристапите до носивост од нашите најдобри игри каде и да се најдете, да продолжите да ги играте сите ваши омилени и да ги задржите добивките што доаѓаат.
24 / 7 Поддршка на корисниците за комплетен мир на умот
Ние нудиме 24 часовна поддршка за клиентите секој ден од годината. Ако имате било какви проблеми додека играте во Казино Лас Вегас тогаш Ве молиме не двоумете се да не контактирате. Можете да стигнете до нас преку користење на разговор во живо овде на веб-страницата, да ни телефонирате или да ни испратите е-пошта. Ние сме среќни да помогнеме со сите начини на прашања и грижи и ќе сториме сé што е најдобро за да ги решиме сите прашања што ги имате што е можно побрзо.
На кратко, Казино Лас Вегас ви носи се што е потребно за навистина возбудливо искуство за коцкање. Најдобри игри, дарежливи промоции, индивидуална грижа за клиентите и многу повеќе. Пријавете се денес и можете да уживате во возбудувања, знаменитости и звуци на врвен казино кога фенси ве води.

Случајни Слободни Слот игри:

Кралот тигар
Кралот тигар
Кралот Тигар е игра со пет-ролна, дваесет и повеќе платни слотови со функција "слободни игри". Функцијата Free Games се активира ...
Играјте слот!
Златна цел
Златна цел
Ако сте фудбалски навивач, добредојде на највозбудливиот натпревар досега со Златен гол класичен слот. Развиено од ...
Играјте слот!
Хонг Конг кула
Хонг Конг кула
Небото е границата По тачдауните во Карибите, Холивуд и Шпанија сега е време да се претвори ...
Играјте слот!
Ацтечката моќ
Ацтечката моќ
Ако сте среќни кога играте Ацтеките за напојување и ги вртите ремените, можете да заминете со некои ...
Играјте слот!
Бикини партија
Бикини партија
Донесена до Вас од Microgaming, видео битката за видео бикини нуди играчи пријатен ден на плажа. 5 ролна, ...
Играјте слот!
Каубојци и вонземјани
Каубојци и вонземјани
Каубои и странци онлајн казино слот машина игра се состои од 5 ленти и 9 исплати. Играта врз основа на ...
Играјте слот!
Венецијанска роза
Венецијанска роза
Тоа е прекрасна романтична тема, а музиката во слободната игра се пренесува директно до маскарада ...
Играјте слот!
Полтава
Полтава
Полтава - пламен на војна слот машина. ... Полтава - пламенот на војна е прекрасен и предизвикувачки видео спот ...
Играјте слот!
0 Коментари

Скок во среќа


Еден од повеќе датуми слотови во Playtech каталог, Среќа скок е игра која се базира на мистичната привлечност на Ориентот за да им даде на играчите импресивни бонуси во своите две главни карактеристики.
Со 5 ленти, 40 линии и јапонска пагода која се наоѓа во позадина, Fortune Jump е светла и шарена игра која, иако очигледно минатото на премиерот во смисла на графика и анимации, сè уште има доволно удар за да ги привлече играчите со ветување за 500x редовен џекпот.
Колач за среќа
Како огромното мнозинство на каталогот за видео снимки на Playtech, Fortune Jump е целосно приспособлива игра која им овозможува на играчите да го прилагодат и вкупниот број на активни линии за исплата и нивниот влог по линија. Со било каде помеѓу понудата на 1 и 40 награди и акции, кои се движат од $0.01 до $ 25, играта нуди огромен простор за обложување и може да уживаат играчи кои ги користат најмногу големини на банкарството.
Може да се репродуцира од $ 0.01 до $ 1,000 спин, Fortune Jump ја доделува минималната награда на 5x вашата линија залог, но со сите активни линии на 40, честопати ќе завршите повеќе од една добитна комбинација. Максималниот редовен џекпот е 500x вашата линија залог за појавување на пет златна koi крап икони на активна исплата, и овој симбол, исто така двојки како дива што може да се замени со сите редовни симболи.
Fortune Jump, исто така, располага со среќен симбол на расфрлање монети што се појавува на сите пет макари и се користи за доделување на бонусната функција. Иако не наградува парична награда само по себе, ова ќе предизвика игра со пик-и-клик каде што се достапни до селекциите на 18, при што секое откривање на повеќе вредни победи.

Случајни Слободни Слот игри:

Бинго класичен
Бинго класичен
БИНГО !!! Глобално признат, оваа игра има широк апел до сите возрасти. Играчот избира картичка и се надева дека броевите ...
Играјте слот!
Пирамида потрага по бесмртност
Пирамида потрага по бесмртност
Прошетајте како Египќанец во оваа мистериозна игра извлечена од песоците на времето. Пирамида: Потрагата по бесмртност ™ ве води ...
Играјте слот!
Легендата за Шангри-ла
Легендата за Шангри-ла
Легендата за Шангри-Ла: Кластер Пајс ™ е следната рата во нашата кластерска серија. Овој пат, мудриот монах ...
Играјте слот!
Емират
Емират
Обединетите Арапски Емирати се една од најбогатите нации во светот. Значи, не е изненадување зошто има ...
Играјте слот!
Златна
Златна
Црното злато е 5-ролна, 30-payline, онлајн слот со висока дефиниција од BetSoft Gaming. Слот има одлична анимација, позадина ...
Играјте слот!
Маѓепсана
Маѓепсана
Волшебниот слот игра Преглед. Enchanted е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Тоа е ...
Играјте слот!
Бетмен и божицата
Бетмен и божицата
Бетмен и Batgirl Bonanza беше креиран на декември 6, 2016, од Ash Gaming, но тоа е обезбедено од Playtech ...
Играјте слот!
Мит
Мит
Дали сте во митови? Тие ќе ви кажат за моќни богови и за херојски настани. Прикажани онлајн, тие исто така ќе ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бетмен и мачка за пари


Кога размислувате за светот на Стрип Стрип, твоето внимание се движи кон бројните таинствени и темни ликови прикажани во акционите филмови и стрипови. Сега, се разбира, можете да уживате во возбудата на светот на суперхерои преку играње игри на игри. Тоа, рече, PlaytechBatman & Catwoman Cash не можеше да биде подалеку од овој тип на универзумот, бидејќи се базира на телевизиските серии на 1960s, кои беа полни со забавна забава и добиваа играчи да го обединат крстоносецот со глава со неговиот покровител Робин за да се борат против силите на злото . Нивните напори се фокусираат на следење на Catwoman и тековниот обид за закрепнување на еден куп на проневера на дијаманти. Видео-слот претставува голем број на бонус круг и вклучува бесплатна спин-карактеристика која е надополнета со супер наредени симболи, како и бонус игра на Cat Burglar.

Случајни Слободни Слот игри:

Прилично писе
Прилично писе
Шармантната бесплатна игра на "Прити Кити", развиена од Microgaming, влезе во светот на онлајн казино игри во јуни ...
Играјте слот!
Дино може
Дино може
Дино Мог е слот со пет ролни со 25 прилагодливи линии за исплата кои можат да се најдат на онлајн казина работи на ...
Играјте слот!
Кралица на прачки
Кралица на прачки
Кралицата на прачки ви нуди ретка можност да се погледне во иднината и да видиме дали има богатство кое чека ...
Играјте слот!
Блекџек повеќеканални Vip
Блекџек повеќеканални Vip
Блек Џек Мултихенд ВИП е популарна варијација на класичниот блек џек на 21. Тоа е направено од iSoftBet и им овозможува на своите играчи ...
Играјте слот!
Топла снимки
Топла снимки
Спот за Hot Shot од Bally доаѓа со ремени 5, 3 редови и 20 линии. Оваа игра со видеоснимки потсетува ...
Играјте слот!
Остров на богатството
Остров на богатството
Целата тема на овој онлајн слот е базирана на авантура и потрага по тајно богатство скриено на ...
Играјте слот!
Султановско злато
Султановско злато
Звучи грубо, но постојат некои игри за игри што не се вредни за вашето време и напор ...
Играјте слот!
Арктичка авантура
Арктичка авантура
Див коцкар: Арктикот авантура казино игра е 5 ролна и 20 payline слот. Оваа енигматична игра ќе ве однесе до ...
Играјте слот!
0 Коментари

Најдобро од сите нив


Најдобро од нив сите онлајн видео-слот од Ash Gaming е 5-ролна, фантастичен слот 20-payline. Иако насловот се чини дека е прикладен за поубавиот секс, ќе треба да погледнеш подалеку од насловот за да уживате во она што овој слот е за сите.
Исплани во светот на џуџиња и шармантен принц како што се вртат на ленти во овој возбудлив слот. Се одликува со wilds, scatters, бонус круг, и прогресивен џекпот, што го прави високо наградува онлајн казино слот дека ќе се гарантира да уживаат во игра. Најдобро од нив Сите слотови може да се репродуцираат и на Windows и на Mac компјутери.
Тема
Најголемиот дел од нив Сите онлајн игри се засноваат на класичната приказна за бајките Снежана, и ги усвојува сите свои ликови и симболи од популарната детска приказна која раскажува за прекрасната Снежана, која зеде залак од отруен јаболко и падна во длабок сон. Ако ја знаете оваа приказна, ќе ги препознаете симболите, како што прикажуваат Снежана, Принцот Шармантен и Злото Кралица. Други симболи ги претставуваат Џуџињата и Епл, заедно со симболите на Ace to King. Дивината во овој слот е Најдобриот од нив Сите симболи, и ги заменува сите други редовни симболи во играта. Слот е придружен со суптилни звуци и звуци кои изгледаат мимички на мирна шума.

Случајни Слободни Слот игри:

Дерби долари
Дерби долари
Добивате сите облечени и да се упатите кон Аскот тркачката патека овој викенд? Нејзиното величество, кралицата на Англија, сите војводи ...
Играјте слот!
Супер сумо
Супер сумо
Искуство на чудата на Далечниот Исток и уживајте во некои тешки терени машини забавно со овој спортски тематски слот од ...
Играјте слот!
Жаби муви
Жаби муви
Игра жаба n муви казино слободен слот игра развиена од Amaya казино софтвер провајдер и се нурне во длабоки води и ...
Играјте слот!
Berryburst max
Berryburst max
NetEnt се покажа уште еднаш зошто тие се еден од најиновативните развивачи на игри во казино - со овој слот ...
Играјте слот!
Ја дели дивата 1 рака
Ја дели дивата 1 рака
Дали сте личност која ужива убава и едноставна видео покер игра исполнета со големи награди? Тогаш сум среќен ...
Играјте слот!
Кралски
Кралски
Ова навистина е добро семејство што треба да се знае! Собери многу шарени плодови до 20 победа линии на ...
Играјте слот!
Ланселот
Ланселот
Дали сте љубител на приказни за Артур и витези на тркалезната маса? Потоа, Lancelot видео слот креиран од WMS ...
Играјте слот!
Француски рулет
Француски рулет
Крупиерот или дилерот е лицето одговорно за вртење на тркалото на рулетот, и се справува со стапките и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Неонски живот


Неонски живот Слот игра од Ash Gaming нуди играчи 243 начини да победи од само 5 репортажи. Тоа е игра посветена на главниот град на казиното во светот - Лас Вегас и неговата способност да сјае светло во градот што е во средината на пустината Невада. Затоа, соодветно насловен Неон Светла сумира оваа игра која искри, осветлува и сигурно ќе ги осветли деновите на играчите.
Со тоа што се 2443 начини за победа, не е изненадување што на екранот не може да се прикаже секоја исплата на екранот. За среќа, тие го избегнаа ова и наместо тоа одлучија да го задржат тоа до инфо-делот од играта. Износот на линиите за исплата е прилично едноставен за работа, иако користете го ова упатство: три или повеќе соодветни симболи насекаде на последователни макари од најлошиот ролна налево предизвикуваат победа. Играчите треба да го имаат тоа на ум кога бараат победа комбинации, и со износот на располагање, сигурно ќе биде многу чекаат само зад аголот!
Графика што сјае
Со игра посветена на Лас Вегас, играта треба да одговара на бојата на градот ако сака да се почитува, а Neon Life го прави тоа. По натпреварот беше натоварени, позадината е во текот на ноќта во текот на градот, со улични светла и сообраќајни знаци сјајни во она што е најпопуларниот центар на казиното. Откако играчите ќе продолжат да играат, тие ќе бидат пречекани со 5 ремени кои се темни. Тоа е очигледно ноќно време во Sin City и, како што сите сигурен сум дека знаат, ова е кога Лас Вегас оживува. Околните ленти се знаци за ресторани и барови, но сето тоа е за иконите во оваа игра.
Како што е игра во чест на Лас Вегас, тоа е само фер дека иконите се поврзани со казино игри во целиот свет. Во ред, во смисла на вредност, иконите во платената табела се: Џек, Кралицата, Кинг, Аце и контури на павлин, коктел, автомобил, преглед на дама во црвено потпетици и сет на картички.
Овие икони совршено одговараат на темата дека се работи за Лас Вегас, бидејќи тие се само дел од работите што луѓето ќе ги видат на "нормална" ноќ на коцкање и забава во американски град. Еш Gaming го направија добро доведување таа тема на живот во оваа голема казино игра, графика идеално одговараат.

Случајни Слободни Слот игри:

Ланселот
Ланселот
Дали сте љубител на приказни за Артур и витези на тркалезната маса? Потоа, Lancelot видео слот креиран од WMS ...
Играјте слот!
Среќата девојка
Среќата девојка
Microgaming објави уште еден неверојатен онлајн играчки, посветен на источно-азиската култура. Овој пат ќе го посетите азискиот сувенир ...
Играјте слот!
Таига
Таига
Откријте ја пустината Таига во овој слот машина од страна на Плајсон Софтвер кој ќе ве однесе длабоко во срцето на ...
Играјте слот!
Златен брег
Златен брег
Слот за Microgaming на Gold Coast доаѓа со три ленти и пет линии за исплата. Истражете го овој фантастичен брег и пронајдете ги наградите ...
Играјте слот!
Победи ме
Победи ме
Beat Me е иновативна игра од Play'nGo и тоа може да се игра на SpinandWin.com. Beat Me користи 6 палуби ...
Играјте слот!
Љубовен натпревар нула
Љубовен натпревар нула
Како што сугерира неговото име, романсата е темата на Love Match, со симпатични женски ангели кои делуваат како натпревар ...
Играјте слот!
Коцка со коцки
Коцка со коцки
Дијс Twister е забавна спакувана игра за оние кои уживаат во пренасочувањето од традиционалните слотови. Со толку многу различни ...
Играјте слот!
Соба за сокровица
Соба за сокровица
Вредностите на монетарната соба се движат од 0.02 до 0.50. Пет симболи на богатство на богатство што се појавуваат на активна платежна линија го активираат ...
Играјте слот!
0 Коментари

Простор напаѓачите


Playtech казина како BetFred и BGO се таму каде што ќе најдете оваа носталгична, пиксел совршен слот машина во сета своја слава.
Тие ја презеле оригиналната аркада машина, играна од милиони во целиот свет, и го создаде Простор напаѓачите процеп. Тоа е прекрасно ретро во секој поглед, со pixelated графика, иконите вонземјани, и додаде пресврт на играта.
пука Простор напаѓачите за големи победи
Се држат до тоа како оригиналната игра се игра, ќе најдете светло-зелени топ под ленти подготвени да ги соборат сите црвени странци кои летаат премногу блиску до планетата, или во овој случај на врвот на петте репортажи.
Оваа мобилна операција за освојувачи на вселенски напаѓачи добро ја користи топовите, вклучувај} и ја на два начини, од кои и двете ќе ви помогнат да освоите голема за време на игра, бидејќи нема слободни кругови или комплицирани бонусни карактеристики.
Првиот е ако топот се наоѓа под ролна 2 или 4 на спин, ќе ги пушта симболите со пониски плати и ќе ги претвори во диви ... ако тие можат да создадат победа линија за исплата.
Ова, за возврат, додава некои помали победи во рамнотежата додека не ја погодите прилично редовната НЛО функција.
Исплатува двата начини со диви пликови
Не дозволувајте фактот дека оваа игра со казино доаѓа само со парични линии на 10, кои ве отфрлаат за вистински пари. Макарите ги плаќаат двата начини, од лево кон десно и од десно кон лево, што двојки вашите шанси за победа.
Тоа е карактеристика што ја сакаме секој пат кога го гледаме, од класиката Активните, до прекрасно Кир Вирус процеп.
Додајте ја функцијата НЛО, која се појавува кога црвениот вонземјанин и зелените топчиња слетуваат на истиот ролна на спин, и имате можност за некој голем 60x кој го добива вашиот облог.
Кога ќе завршат, топ ќе експлодира екстра диви од странецот кон слотните ленти, предизвикувајќи слободен ре-спин и потенцијал за тие огромни победи.
Едноставно, некомплицирано и забавно, исто како и оригиналната игра за вселенски напаѓачи.

Случајни Слободни Слот игри:

Ирски очи 2
Ирски очи 2
Но, не е доволно за подобрување. Графиките се поубави и добивате 20 наместо слободни вртења на 12, но ...
Играјте слот!
Тајните на Божиќ
Тајните на Божиќ
Уживајте во вашето омилено време на годината и влезете во духот Холидеј со нашата најнова игра Тајните на Божиќ ™! ...
Играјте слот!
Простор војни
Простор војни
Простор војни слот игра Преглед. Простор војни е 5-ролна, 3-ред и 40-payline видео слот од NetEnt казино игри инвеститорот ...
Играјте слот!
Голем лош волк
Голем лош волк
Омилената приказна за детството Голем Лош волк и три мали свињи сега се претворија во многу смешно и ...
Играјте слот!
Цел на Хуго
Цел на Хуго
Со оглед дека фудбалот е секогаш жешка тема со навивачите од целиот свет, многу провајдери на слотови нудат фудбалски игри или ...
Играјте слот!
Плодови на ра
Плодови на ра
Желба за некои едноставни брзање без сите драми на сложени карактеристики и испреплетени приказни? Ако си, тогаш ...
Играјте слот!
Лил црвено
Лил црвено
Ако сакате да патувате во шумата со најсекси верзија на Црвенкапа некогаш (комплетно ...
Играјте слот!
Тркало на богатство
Тркало на богатство
Оваа онлајн машина за игри од Microgaming се нарекува Wheel Of Wealth и е под наслов "Специјално издание"; тоа е еден од ...
Играјте слот!
0 Коментари

Авантури во земјата на чудата луксуз


Шансите дека не сте запознаени со Авантурите на Алис во земјата на чудата се екстремно ниски, бидејќи овој роман се продаваше над 100 милиони примероци откако беше објавен во 1865. Карактерот на Алис бил врз основа на ќерката на шефот на Луис Керол, а Додо се базира на авторот, бидејќи имал тенденција да пелтечи, честопати се претставил себеси како "Do-do-dogson" (вистинското име на авторот е Чарлс Лутвиџ Доџсон). Ако ви се допаѓа овој роман, тогаш дефинитивно ќе уживате во играњето на онлајн слот што го разгледавме за вас.
Авантури во земјата на чудата Делукс е 5-ролна, 20-payline онлајн слот кој нуди совршено извршена тема во комбинација со неверојатно играно искуство и огромни можности за победа. Видео-спот нуди едноставни, но убаво изведени графики кои совршено придонесуваат за нејзината атмосфера. Симболите на слотот се состојат од картички и различни икони кои се однесуваат на романот.
Онлајн слот нуди уникатна игра благодарение на креативните специјални карактеристики вклучени во Adventures in Wonderland Deluxe, па ако барате нешто ново, не заборавајте да го дадете овој онлајн слот обидете се!
За почеток, видео спот нуди Див симбол кој ги заменува сите други симболи, освен за симболот Scatter и Bonus. Овој симбол има најголема вредност во Adventures in Wonderland Deluxe, па откако ќе успеете да слетате победничка комбинација која се состои само од овој симбол, треба да добиете огромна парична награда.
Слетувањето на три бели зајаци симболи предизвикува 7-20 бесплатни врти со 3-5 Sticky Wilds. Пред да почнете да ги пуштате своите бесплатни вртења, можете да го репродуцирате Pocket Watch Bonus за време на кој активниот број на Free Spins и активни Sticky Wilds се активни.
Ако приземните три симболи на Mad Hatter каде било на репортажите, вие активирате бонус за Tea Party за време на кој треба да изберете гостин за да служат чај. Колку повеќе вашите гости пијат, толку поголема парична награда добивате. Внимавајте на лажицата во сад за шеќер, бидејќи ако служат шеќер на гостите, сте го освоиле Прогресивниот џекпот!
Видео-спот нуди исто така бонус за зајак на зајак, кој може да се активира со слетување на еден зајак на дупка за заби насекаде на средината на ролна. Откако ќе се активира, Алис ќе падне надолу по зајакот и ќе ги собира наградите додека не се исели.
Авантури во земјата на чудата Deluxe е неверојатен видео-слот кој нуди оригинална игра и многу специјални карактеристики, кои ви даваат шанса да ги зградите тие поголеми парични награди. Специјалните карактеристики се активираат многу често, па затоа треба да успеете да освоите некои екстра кеш во не-време. Едноставно кажи му на спин и гледај колку можеш да победиш!

Случајни Слободни Слот игри:

Тајните на хор
Тајните на хор
Тајните на Хорус видео спот е видео спот во темата на древниот Египет. Хорус е Египќанец ...
Играјте слот!
Специјално издание на велосипед на богатство
Специјално издание на велосипед на богатство
Тркалото на богатството Специјално издание е пет-ролна онлајн видео слот со дваесет и пет плати линии врз основа на добро позната ТВ ...
Играјте слот!
Европски рулет злато
Европски рулет злато
Онлајн европски рулет злато ги има сите возбудувања на редовната онлајн Европска рулетска игра, плус посебни карактеристики за да се направи ...
Играјте слот!
Бетмен и мачка за пари
Бетмен и мачка за пари
Кога размислувате за светот на Стрип Стрип, вашето внимание се оддалечува кон бројните таинствени и темни ликови прикажани ...
Играјте слот!
Хексалин
Хексалин
Видео Слот "Hexalinet" од провајдерот на игри Microgaming е 4-3-4-3-4 игра. Слот има RTP = 97% и MED ниво на варијанса. Главна ...
Играјте слот!
Еднократен блек џек
Еднократен блек џек
Играчите кои сакаат да ги совладаат своите вештини за коцкање се препорачуваат да играат Слободен дек Блек Џек бесплатно. Оваа сорта ...
Играјте слот!
Султанов богатство
Султанов богатство
Дали сакате да се појавите во мистериозниот Блискиот Исток и да се запознаете со величествениот султан, храбар Аладин и други ...
Играјте слот!
Розови слонови
Розови слонови
Пинк слон е видео слот со 6 макари и 4096 платни линии напојувани од софтверот Thunderkick. Овој слот е инспириран ...
Играјте слот!
0 Коментари

Крвните камења


Yabba Dabba Doo! Придружи му се на Фред, Барни и на остатокот од другата група и спин во Камено време on The Flintstones! Сигурно ќе најдете ОГРОМНИ праисториски исплати на овој супер слот!
Поставете го како класичен слот за 3-ролна, ќе се чувствувате како да играте во безвременската телевизиска емисија! Прошетај низ историјата со Дино, бидејќи тој награди сте случајни мултипликатори и други награди на патот. Активирајте еден од 7 различните бонусни кругови во текот на играта, и гледајте како MEGA WINS го пополнува вашиот екран. Кога ќе може да освоиш 25 Free Spins и мултипликатор на залог 200X во Flintstones, ќе се запрашаш зошто не сте го посетиле Пеколот порано!
Одете на патување во градот Бедро и играјте го слотот токму од историјата! Започнете да се вртите со Фред, Вилма, Барни и бандата да пронајдете праисториски джакпот! Дали сте подготвени за Yabba Dabba Doo ?!

Случајни Слободни Слот игри:

Биг бен
Биг бен
Ако требаше да именувате три работи што прво ми паѓаат на ум во споменувањето на Лондон или Велика Британија, ...
Играјте слот!
Сребрена Фанг
Сребрена Фанг
За оние кои ги сакаат волците и онлајн слотови, играјте го онлајн игра со Сребрена Фанг. Таа се базира на ...
Играјте слот!
Виолетова топла
Виолетова топла
Пурпурната Hot онлајн играчка машина е игра направена од Amigotech; тоа е слично со класичните слот-машини, но со ...
Играјте слот!
Фу er dai
Фу er dai
Развивачите на онлајн слотови често доаѓаат со интересни наслови и теми за нивните игри, Најновиот слот на Play N 'Go ...
Играјте слот!
Специјално издание на велосипед на богатство
Специјално издание на велосипед на богатство
Тркалото на богатството Специјално издание е пет-ролна онлајн видео слот со дваесет и пет плати линии врз основа на добро позната ТВ ...
Играјте слот!
Дивиот 3
Дивиот 3
Обиди се со дивиот 3 слот онлајн бесплатно во демонстративен режим без преземање и нема потреба од регистрација и читање ...
Играјте слот!
Архангели: спасение
Архангели: спасение
Ја знаете приказната. Добро наспроти злото. Ангели против демони. Слот е нивна избрана арена. Макарите се нивното бојно поле, ...
Играјте слот!
Човекот од шест милиони долари
Човекот од шест милиони долари
Некои суперхерои стојат на тестот на времето - и тешко е да се поверува дека е скоро 40 години од 1970 ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бетмен и џокерните накит


Завршено топло PlaytechБетмен и Catwoman Кеш, Темниот витез е принуден да го фати уште еден супер криминалец. Овој нов брендиран видео-слот насловен како Бетмен и Џукер Џуклелс, нуди сензационален пет-ролна, дизајн на 25 payline. Се одликува со слични визуелни елементи што го направија најпопуларните крстоносци во својата последна авантура Batman & Catwoman Cash. Овој суперхеројски потфат забавува со симболи од популарната телевизиска серија каде Адам Вест ја прикажува улогата на суперхерој. Оваа игра има добра графика и многу функции за да ве забавуваат, и ќе го израдуваме секој вентилатор на Бетмен таму.

Случајни Слободни Слот игри:

Тивка трчање
Тивка трчање
Тивки работи. Уживајте во видеоснимката за Silent Run од Net Entertainment (NetEnt) која ги става играчите во срцето на ...
Играјте слот!
Спин победи
Спин победи
Spin & Win е прилично глупо име за видео спот, не би се согласил? На крајот на краиштата, "спин и победа" ...
Играјте слот!
Царска градина
Царска градина
Ориентални игри на игри може да се најдат во трчање. Темата одамна е запознаена во светот на онлајн слотови ...
Играјте слот!
Победи на ОЗ
Победи на ОЗ
Дороти е исклучена за да го види волшебникот и да отиде таму, и ѝ треба целосна помош што може да ја добие. Како ...
Играјте слот!
Г-дин Cashback
Г-дин Cashback
Г-дин Cashback е 5 ролна, игра на 15 Payline Video Slots. Како и другите игри за игри, идејата е да се вртат ...
Играјте слот!
Кралот Артур
Кралот Артур
Слот машини, врз основа на античките легенди и митолошки предмети, секогаш имаат некои посебни атракција за играчите. Затоа, компанијата Том ...
Играјте слот!
Монопол еднаш околу лукс
Монопол еднаш околу лукс
Ако некогаш сте се смета dabbling на пазарот за недвижнини, но не добиле пари за тоа, тогаш не страв, бидејќи ...
Играјте слот!
Аквариум
Аквариум
Игралиштето за аквариум без аквариум на Плајсон има кабли од 5, редови 3 и 30 линии за исплата. Програмерите додадоа неколку интересни карактеристики ...
Играјте слот!
0 Коментари

Баунти на бигор


Овие игри за казино игра базирана на бајката Џек и Beanstalk е едвај оставена со богатство на опции, бидејќи бајките воопшто не прават за класичен слот билет. Сепак, тогаш NetEntJack & Thе Beanstalk добива масовно критичко признание, Ash Gaming, водечки развивач на игри, има солидно со својата нова комбинација. Одликувајќи се со џиновски зеленчук, па дури и со поголеми амбиции, Bounty of The Beanstalk би можело да биде игра која го турка игрите на Ash во текот на врвот.
Потенцијалот на Bonuti на Beanstalk е голем за да се каже, во најмала рака, но дали оваа игра е повеќе имитација отколку што е нешто друго?
Основите на бигор
Баунти од Beanstalk е 5 ролна со видео разговор 3D со 4 редови на симболите на екранот, со тоа што може да се репродуцираат 1, 10, 20, 30, 40 или 50 активни линии за исплата. Линијата е избрана од корисникот од опсег од €0.1 до € 10. Така, највисоката можна стапка е да се направи 500 рер спин. За жал, додека големите исплати се јасни, нема шанси за удвојување во оваа игра. Принципите на платените комбинации во Баунти на Beanstalk нема да биде изненадувачки за искусни играчи.
Северен идентичен елементи, во комбинација по ред, почнувајќи од првобитната ролна од левата страна, треба да бидат присутни на активната платежна линија. Најважната комбинација е поврзана со најголемите исплати на игри. Коефициенти се обезбедени од книгата и се користат за пресметување на вкупниот износ. Максималниот мултипликатор е 1,000x. И на крај, асортирањето на официјалните информации обезбедени од производителот, видео спот, Баунти од Beanstalk, го има теоретскиот процент на исплата на 93.9992%. Играта исто така им нуди на корисниците бонус круг, наградни игри, симболи на прогресија, прогресивен џекпот, како и други опции кои овозможуваат брза забава.

Случајни Слободни Слот игри:

Гребен работи
Гребен работи
Reef Run е видео слот со 5 макари и 20 paylines ориентирани од лево кон десно. Играта ...
Играјте слот!
Мини баккарат
Мини баккарат
Сите картички во мини-baccarat ги решава дилерот. Секој играч мора да определи колку да се обложуваат и дали да ...
Играјте слот!
Леден чуда
Леден чуда
Icy Wonders е прогресивен слот 30-payline кој работи на софтверската платформа NetEnt. Симболите вклучуваат различни поларни животни, еден ...
Играјте слот!
Двоен џокер
Двоен џокер
Бидејќи понекогаш, еден џокер едноставно не е доволно! Двоен Џокер се обраќа на оваа потреба и многу повеќе благодарение на нивниот извонредно вртење ...
Играјте слот!
Рол цар
Рол цар
Изборот на вашиот удел Reel King има 20 победа линии. Може да се обложувате од 1p до £ 5 на секоја победа линија ...
Играјте слот!
Флукс
Флукс
Слој Flux ви дава едно од најрепресудните искуства што ќе ги имате кога играте во онлајн казино ...
Играјте слот!
Џунгловиот дух: повик на дивината
Џунгловиот дух: повик на дивината
Ве водиме на прошетка по дива страна. Џунгла Дух: Call of the Wild ™ Ви нуди џунгла ...
Играјте слот!
Понтонен
Понтонен
Понтон е британската верзија на меѓународно популарна банкарска игра Дваесет и еден, можеби сега најдобро позната во форма на ...
Играјте слот!
0 Коментари

Богатството на Дон Кихот


Богатството на Дон Кихот е Playtechвидео спот со 5 ремени и 25 линии за исплата. Се базира на иконскиот шпански роман кој е една од најчитаните книги на сите времиња. Верзијата на слот изгледа неверојатно и придобивки од наредени симболи и функција за бесплатни игри каде што добивате бесплатни вртења на 10. Сепак, постои зголемување на множител со последните 2 бесплатни вртежи кои се предмет на мултипликатор 6x - исто така постои и замрзнат див на средината ролна за времетраењето на функцијата.
Богатството на Дон Кихот е напојувано од Playtech и е 5 ролна, 25 payline слот кој може да се игра од 25p до £ 1,250 спин. Играта е базирана на популарниот шпански роман на Мигел де Сервантес Сааведра, кој се смета за едно од највлијателните литературни дела што излегоа од Шпанија. Таа е заснована на хидалго кој го губи својот пат и решава да го оживее витештвото, да ги отстрани своите грешки и да донесе правда во светот.
Сликите се во согласност со романот со Dulcina (убава дама на буксам), стара ветерница, витешкиот витез (Дон Кихот), самата книга, штит и шлем на ремените. Тоа е прекрасно дизајнирано за да ве врати на шпански Златна Возраст и ништо повеќе отколку што би очекувале од Playtech порака.
Богатството на Дон Кихот користи бенефити од симболите со заложени симболи, бидејќи 6 од симболите може да се појави како купишта на 2. Тие ќе се појавуваат како 1 долга слика која ги зазема положбите на 2 ролна. Ова може да доведе до големи победи ако ги добиете симболите за повисока вредност наредени на неколку репортажи.
Главните атракција е функцијата за слободни игри на La Mancha која се игра кога 3 или повеќе книги на Дон Кихот (расфрлање) се појавуваат насекаде на макарите - ова ќе ве наградат со бесплатни вртења на 10. Меѓутоа, она што ја прави оваа функција интересно е зголемување на множител.
Ќе започнете со мултипликатор 2x, но се зголемува од 1 по секој слободен врти на 2. Ова значи дека бесплатните вртежи 3 и 4 имаат корист од мултипликаторот 3x, слободни спинови 5 и 6 од мултипликатор 4x, слободни спинови 7 и 8 од мултипликатор 5x и слободни вртења 9 и 10 од огромен 6x множител!
Згора на тоа, екстра див симбол (ветерница) се појавува во средната положба на третиот ролна за време на траењето на функцијата - ова е познато како замрзнато диво.
Тема мудар, јас апсолутно го сакам богатството на Дон Кихот и го најдов тоа да биде средна варијанса слот кој е убаво избалансиран и ќе биде исто толку сакан како популарен роман. Во однос на функцијата за слободни вртења, таа е слична на Железен човек Бесплатни игри функција се најде во на Одмаздници што многу ми се допаѓа.

Случајни Слободни Слот игри:

Ретро се намотува со дијамантски глиц
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Фреквенцијата на паѓање на бонусот е статистички, секој 132nd спин (0,76%). Веројатноста за хит (било која победа) ...
Играјте слот!
Голдвинс самовили
Голдвинс самовили
Само за Победа (JFTW) е нов софтвер провајдер кој не е околу многу долго. Сепак, тие веќе успеаја ...
Играјте слот!
Сон датум
Сон датум
Романтичноста за патување низ времето е тема на оваа онлајн играчка машина од Microgaming која им нуди на играчите шанса да ...
Играјте слот!
Orcs битка
Orcs битка
Дали сте подготвени да влезете во фантастичен свет каде што главниот збор го имаат Orcs? Битката на Орк е забавна онлајн ...
Играјте слот!
Пандаманија
Пандаманија
Слот за Пандаманија е еден од интернет-слотните мрежи на животните на Nextgen Gaming. Играчите ќе се приклучат на Панда, и неговите пријатели во ...
Играјте слот!
Султанов богатство
Султанов богатство
Дали сакате да се појавите во мистериозниот Блискиот Исток и да се запознаете со величествениот султан, храбар Аладин и други ...
Играјте слот!
Мумијата
Мумијата
Мумијата е одлична игра, базирана на ликовите на популарната холивудска трилогија, со дарежлив џекпот на ...
Играјте слот!
Паркот Јура
Паркот Јура
Заклучок: Дали слотот е добро? Тоа доаѓа со екстра широк простор за играње за во-длабочината на игри искуство, авантура стил ...
Играјте слот!
0 Коментари

Зиндско патување Синдбад


Направете голема авантура со Синбад, кога ќе пловиш на океаните, ќе најдете огромни знамиња, слободни вртења и се надевам дека ќе добиете некои профитабилни исплати.
Синбад Златна Voyage е 6 ролна слот со фиксни линии на 164. Ремените се поставени против поглед на морето со некои нежни бранови, додека симболите вклучуваат сидро, богатство на градите, брод на Синбад, џиновска птица, принцеза и поглед на Басра. Сите симболи на земјата се наредени на ленти за зголемување на големина почнувајќи со купишта на две на првата макара и целосна макара на шестото макара.
Карактеристики
дивините
Самиот Синбад е див симбол и тој може да се прошири за да го пополни целиот ролна, ако тоа ќе помогне да се формира победа.
Растера
Златниот штит е разумен симбол и тоа е клучот за активирање на бонус круг.
Бонус карактеристики
Кога симболот на распрскувач се спушта на рељела два, четири и шест истовремено започнуваат Левијатан слободни спин. Ти се доделуваат седум слободни вртења во текот на кои наредените симболи се обратуваат. Ова значи дека првата ролна може да има купишта што го исполнуваат целиот ролна, а шестото ќе има помали купишта што ги пополнуваат двете позиции.
Освен тоа, за време на бесплатните вртења, џиновскиот левиатански диви може да слета и да пополни бројни позиции низ три репортажа за да помогне и да формира голем број победнички комбинации.
џекпот
Златното патување на Синбад нуди највисока исплата на 7x за слетување на шест симболи на принцезата долж платежна линија. Симболите на гигантските птици нудат исплати до 3x, бродот може да исплати до 2x, погледот на Басра може да се исплати до 1.5x, богатството на богатството може да исплати до 1.2x, а сидрото може да исплати до 1.

Случајни Слободни Слот игри:

Васаби сан
Васаби сан
Создавањето онлајн слот базиран на традиционална јапонска кујна може да изгледа како чудна идеја, но ова е токму она ...
Играјте слот!
Мултифрут 81
Мултифрут 81
Play'n Go подготви прекрасно изненадување за оние коцкари кои обожаваат да играат разни класични слот игри онлајн бесплатно и за ...
Играјте слот!
Маѓепсани шуми
Маѓепсани шуми
Маѓепсан Вудс Слот. ... Играчите можат да играат влезот на Enchanted Woods во слободен режим, или со вистински пари, во ...
Играјте слот!
Баи ши
Баи ши
Баи е карактер на кинески кој ги претставува двете раце држејќи надолу, заедно. Ова е гест на почит кон ...
Играјте слот!
Кралеви на готовина
Кралеви на готовина
Ова е ролна за 5, видео запис од 3 споро од инвеститорот кој е Microgaming. Логото на игри служи ...
Играјте слот!
Блескави дијаманти
Блескави дијаманти
Слот Dazzling Diamonds е многу забавен, и многу основен онлајн слот машина која има толку широка привлечност поради ...
Играјте слот!
Џекил и хида
Џекил и хида
Џекил и Хајд се карактеризираат со Диви и Скатерни симболи. Дивите работи како во повеќето други видео слотови, со тоа што тие ...
Играјте слот!
Договорот или без договор светски слот
Договорот или без договор светски слот
Кога зделка или без никаква спогодба најпрво се појави на звучните бранови, тоа беше програмата што не можеше да се избегне - шоуто ...
Играјте слот!
0 Коментари

Пантер месечина


Кога ќе слушнете за пантерите, ќе го поврзете тоа со џунгла, а тема на џунглата е таму, во Пантер Месечината процеп. Во него имате 5 макари и 15 линии за исплата. Вие добивате, се разбира, функцијата која е вашиот последен сон, џекпот. Но, вреди да се размислува и за можностите за добивка со другите функции. Плус, постојат три Джакпот за да вежбате со среќа на вашата страна! Очекувајте да уживате во слободен бонус, плус можност за коцкање на вашите победи со двојно зголемување, начинот на кој се случува во видео покер. Тогаш вашата задача е да ја одберете точната картичка: таа мора да биде повисока од прикажаната картичка. Ова е возбудлива игра за коцкање која ќе ви донесе купишта емоции.
Игра Слободен пантер месечината Слот онлајн
Возбудувањата во слот-играта доаѓаат затоа што го доживувате чувството на ноќни авантури, како што гледате црни ролни и многу виолетови и розеви дамки. Комбинацијата на бои е многу елегантна, со темни пурпурни нијанси. Позадината е езеро; светлината на Месечината се пролева на неа, и прави водите изгледаат пурпурно во ноќта.
Пантерот, најважното животно и симбол, исто така е, газот што можете да го очекувате, дивата. Исто така, тоа е врвот симбол за плаќање, затоа барајте го и бидете среќни кога ќе слета таму. И со пет пантерови симболи на активна линија, голем хит е таму: џекпот е ваш! Како што играте, звуците ќе доаѓаат со секое вртење за подобрување на динамиката. Постојат други суштества и цветни симболи кои претставуваат џунгла шумски животни, цвеќиња, итн.: Сова, Којот, Пеперугата, потоа Сината и Црвената Цвеќиња. Симболи на картички се исто така таму. Севкупно, симболите во Пантер Мун може да направат за 40 победни комбинации. Пантерот ќе биде најприфатлив симбол. За да ви помогне да победите, може да застане за кој било друг симбол, и благодарение на тоа можете да ја формирате победничката комбинација. Кога Пантера е таму, во добитна комбинација, вашите добивки ќе добијат двојно. Единствениот симбол што Пантерот не може да го замени е Целосна Месечина: тоа е расфрлање во играта. Пантерот е ваш клуч за подигнување на првиот и вториот џекпот.
Во слотот на Пантер Месечината, можете да ја одберете вредноста на монетата и да се обложите на монетите 10 на една линија. Значи, кога се обложувате 10 парички на секоја линија, на сите 15 линии, тогаш ќе постигнете максимална залог. Ако ја одберете максималната деноминација за монетите, тогаш ви стојат високи шанси за подигнување на джакпот, првиот и вториот. За првиот џекпот, како што веќе рековме, ви се потребни симболи на 5 Panther. Таму, ќе добиете монети од 10,000. За вториот џекпот ви се потребни 4 Panther симболи. Таму, ќе добиете монети од 2,500. Побарајте можност за подигање на третиот џекпот, кога ќе добиете 5 симболи на Сова или Којот. Таму, ќе добиете монети од 750.
Има и други возбудувања за вас во Пантер Мун. Со најмалку три симболи на Целосна Месечина, очекувајте бесплатни вртења на 15 да започнат за вас, во кои мултипликаторот 3x ветува големи победи. Таму, не треба да се обложувате, но добивките се наоколу и може да се придружите на другите ваши добивки. Сите износи што ќе ги освоите во надоместоците ќе се активираат. Можете да застанете на слободните вртења со неограничен број пати!
Функцијата Гембл е ваш вид возбуда, ако сте љубител на коцкање. За да го добиете, прво мора да активирате победничка комбинација. Потоа притиснете го копчето Gamble кое е долниот десен и се отвора втор прозорец. Таму, меѓу 5 картичките кои лежат со лицето надолу, ќе треба да го одберете оној кој е поголем од картичката на дилерот. Изберете тоа право, и наградата ќе биде еднаква на двапати вашата облог. Нема потреба да се коцкаш користејќи го целиот износ. Можете да изберете само половина од тоа да се коцка, или ако сакате, да ги добиете вашите добивки и да се вратите на игра. Запомни за одговорно коцкање и коцкање со задоволство, но внимателно.
Со сите возбудувања и карактеристики во Пантер Мун, играњето на овој џунгла тематски слот е задоволство почнувајќи од моментот кога ролите почнуваат да се вртат.

Случајни Слободни Слот игри:

Диви дивиот запад: големиот воз го вреска
Диви дивиот запад: големиот воз го вреска
Тоа е Стариот Запад. Возовите се секогаш полнети со злато. И тие секогаш се ограбени од бендови на диви ...
Играјте слот!
Matsuri
Matsuri
Matsuri е еден од најпопуларните слотови на Play'n GO. Не само што има голема максимална победа на 3,000x ...
Играјте слот!
По ноќта паѓа мобилен
По ноќта паѓа мобилен
Дознајте што навистина се случува кога сонцето се спушта по Попладневните водопади. Овој 3D видео спот од Betsoft зема ...
Играјте слот!
Si Xiang
Si Xiang
Како што споменавме погоре, Si Xiang не нуди никакви бонусни круга или карактеристики, кои може да се префрлат на високи ролки ...
Играјте слот!
Дама во црвено
Дама во црвено
Дама во црвено е уште еден тематски видео спот на 5-ролна од Microgaming. Ако сте на одредена возраст, дама во ...
Играјте слот!
Среќен редеа
Среќен редеа
Изберете го вашиот удел / линија со притискање на копчињата плус (+) и минус (-) над прикажувањето на линкот / линијата, пристапено преку страната ...
Играјте слот!
Карипско обетка покер
Карипско обетка покер
Карипската обетка покер, исто така наречена казино шпион покер, е казино маса игра со правила добиени од пет-картичка обетка покер ...
Играјте слот!
Високо општество
Високо општество
Луксузниот животен стил на богатите и привилегираните, веќе долго време е референтна точка за ...
Играјте слот!
0 Коментари

Топ пиштол


на Top Gun Слотови од големи играчи IGT (International Gaming Technology) е неверојатна видео-слот игра која ги комбинира интензитетот и возбудата на блокбастер филм во виртуелното игри искуство. Оваа игра е рекреација на хит-филмот, Top Gun, кој беше лансирањето рампа за Холивуд А-Листер, Том Круз во слава. Ги инкапсулира сите различни елементи на филмот, како што се темата песна, видео анимација и ликовите.
Оваа игра е пријатна за секое лице, без оглед на тоа дали или не го видел филмот. IGT има обезбедено дека врвот игри за игри со врвни пиштоли дефинитивно ќе ве задржат на работ од вашиот слот. Играта е достапна и за онлајн казина и за IGT казина. Она што ја прави оваа игра навистина привлечна е тоа што ги има сите аспекти од филмот, како што се MIGs, M14s и борбени авиони, за да се додаде реализмот на играта. За да се надмине сето тоа, играта доаѓа со разни нови функции, како што се диви и расфрлачки симболи, како и возбудливиот бонус круг.

Случајни Слободни Слот игри:

Gung pow
Gung pow
Заднината на слотот е црвена, која кинескиот народ смета дека е многу среќна боја ...
Играјте слот!
Царска градина
Царска градина
Како обожаватели на онлајн слотови, среќно сме навикнати да го направиме виртуелното патување до мистичниот и мистериозен исток. Таму ...
Играјте слот!
Арес
Арес
Кога не е вашиот фокус на глупости казино, тогаш ова ќе биде меѓу најкул бонус за добредојде за да се обиде ...
Играјте слот!
Бетмен и богатство од загатки
Бетмен и богатство од загатки
Пред помалку од еден век DC Comics прв пат нè запозна со Бетмен, и оттогаш создадовме цел свет ...
Играјте слот!
Волстрит треска
Волстрит треска
Волстрит треска слот игра е 5 ролна, 5 покритие линија прогресивен видео слот од Playtech пресоздава брз начин на живот ...
Играјте слот!
Земете 5 милиони
Земете 5 милиони
Земете 5 со овој нов слот машина од софтверот Bally Wulff, едноставен класичен 3-ролик со неколку големи можности за победа ...
Играјте слот!
Среќен рид
Среќен рид
Главната цел на Fortune Hill онлајн казино слот е да се вртат репликите и симболите на натпреварот на активни линии за исплата ...
Играјте слот!
Зарове
Зарове
Craps е еден од највозбудливите на сите игри во казиното. Во било кој казино во земјата, секогаш ќе видите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Хавајски богатство


Поминете некое време пополнување на вашиот засолниште и слушање на брановите плескаат на брегот и со малку среќа Tiki маска диви ќе ви донесе некои огромни добивки.
Хавајско богатство е слот за 5 ролна со 3 редови и фиксни линии на 25. Ремените се поставени против поглед на цвеќиња и фауната на работ на а плажа под јасно сино небо. Симболите со висока вредност се поврзани со теми и вклучуваат црвени и жолти цветови, тапан, темнокоса девојка, чамци и желка.
Карактеристики
дивините
Tiki маската е див симбол и може да ги замени сите други симболи за да им помогне и да формираат победнички комбинации.
Растера
Tiki маската диви, исто така, делува како распрскувачки симбол и тоа е клучот за активирање на бесплатната игра.
Бонус карактеристики
Доколку можете да го спуштите бонусниот знак Tiki маска на ленти еден, три и пет истовремено, ќе бидете наградени со дванаесет бесплатни вртења. Пред да почнат, од вас ќе биде побарано да изберете три маски од вкупно пет, а трите симболи кои ќе ги откриете ќе бидат единствените што ќе се појават на лентите за време на бесплатните вртења. Благодарение на ова, многу е полесно да слетате победнички комбинации и некои големи исплати.
џекпот
Хавајските богатства нудат огромни врвни исплати на 1,000x за слетување на пет од темнокосите девојки симболи заедно со платежна линија. Симболите на желка и брод можат да се исплатат до 500x, додека тапаните и цветните симболи можат да ги исплатат до 250x.

Случајни Слободни Слот игри:

Джакпот изрази
Джакпот изрази
Прошетајте се на експресниот воз и не пропуштајте да застанете, особено ако сакате да ги постигнете сите ...
Играјте слот!
Гладијаторска нула
Гладијаторска нула
Понекогаш мислите дека насловот вели дека сето тоа, дека во основа содржи сè што треба да знаете за слотот ...
Играјте слот!
Господарот на океанот
Господарот на океанот
Време е да се фрлам! Слот лорд на океанот ќе ве однесе до мистериозен подводен свет полн со ...
Играјте слот!
Супермен филмот
Супермен филмот
Прегледаниот слот, врз основа на мошне популарниот филм од 1978 за Супермен, во кој глуми Кристофер Рив, го виде светот ...
Играјте слот!
Thor моќен одмаздник
Thor моќен одмаздник
Тор: Моќниот Avenger онлајн казино слот машина игра е суперхерој тематските слот со 30 линии. Откако ќе го отворите, ...
Играјте слот!
Кралот Конг бес
Кралот Конг бес
Има фер неколку преземање на Кинг Конг слотови, вклучувајќи Playtech е Конг На 8Th Вондерот на светот игра ...
Играјте слот!
Ковчези на изобилство
Ковчези на изобилство
Придружете се на русокоса пират и нејзината страшна екипа која ги истражува пустинските острови за закопано богатство. По патот, вие сте врзани ...
Играјте слот!
Сала на богови
Сала на богови
Бандата е тука: Тор, Локи, Один, Идун. Кога овие нордиски богови не се зафатени со користење на чекани и фрлање осветлување, ...
Играјте слот!
0 Коментари

Возраст од боговите рулет


Playtech има освоено почит како инвеститор за играч за титули во франшиза, што е најважно во категоријата на слотови. И во вистинска конкурентна форма, овој провајдер не одлучи да се натпреварува со другите, туку со себе. Приклучување кон редовите на Возраст на боговите серија слотови сега е Возраст на Бога рулет. Можеби се водат за некои, тоа е совршен потег за Playtech и паметен начин да се вклучи веќе успешна франшиза во сосема поинаква игра. Ако ова не ја прикаже поврзаната продажба, тогаш не знам што прави!
Имиграција во играта Возраст од Боговите рулет, со слетување на топката на 25, црвено ..
Developer: Playtech
До £ 500 БОНУС ДОСТАПНИ
Регистрирајте се за да играте и да барате богат добредојден бонус од Mansion Casino!
Оваа страница ќе ви каже сè што треба да знаете за оваа прекрасна рулетска игра хибрид. Ако сте малку скептични за тоа како рулет и слот микс треба да работат, не се! Тоа не е дури ни половина како невообичаена како што звучи. Ќе имате шанса да ја играте Age of the Gods Roulette бесплатно, да ги научите правилата на играта и да дознаете каде и како да играте Age of the Gods Roulette за вистински пари.
Игра Години на богови рулет Онлајн - бесплатно!
Дури и ако сте искусен рулет играч, можеби сакате да имате цврста потврда за игра пред да се приближите до виртуелното тркало и табела. Или, можеби, сакаш да се загрееш со неколку пробни рунди пред да влезеш во убиството со вистински пари. Без оглед на вашата диспозиција, можете лесно да знаете дека има демо верзија на Age of the Gods Roulette која можете да ја играте токму тука. Бидејќи тоа е игра со џекпот, многу онлајн казина не нудат начин на работа, бидејќи ова вклучува потполно деактивирање на базен за џекпот. Сепак, слободното време на божествената рулет онлајн постои - и тука е, чисто за вашето задоволство во играта.
Покријте ја сликата за слободна вградена игра на Age of the Gods Roulette, со разни облози поставени на масата.
Како што можете да видите, поставувањето е исто како и во Европската рулет, со разлика на дополнителното доба на боговите бонус. Ова значи дека не е 37, туку 38 џебовите на тркалото, слично како внатре Американски Рулет. Присуството на бонусниот слот станува порелевантно кога ја играте оваа рулетска игра за вистински пари, каде што четирите прогресивни джакпот-пулови стануваат достапни. За да играте за вистински пари, обратете се на нашиот врв Age of the Gods Roulette онлајн казино.

Случајни Слободни Слот игри:

Наследство
Наследство
Ако копнеете за деновите кога бандитите со една рака беа единствениот вид слот што можеше да се игра на ...
Играјте слот!
Baccarat
Baccarat
Пробајте ја среќата на нашите маси со Мини Baccarat. Тука е местото за да ги победиме нашите дилери во блек џек, баккарат ...
Играјте слот!
Фу er dai
Фу er dai
Развивачите на онлајн слотови често доаѓаат со интересни наслови и теми за нивните игри, Најновиот слот на Play N 'Go ...
Играјте слот!