Игра Оператор: победник

Бонус. Експрес казино игра оператори

0 Коментари

Супермен филмот


Прегледаниот слот, базиран на мошне популарен филм од 1978 Супермен, во кој глуми Кристофер Рив, го виде светот на 24th на февруари 2017. Тоа е еден од многуте Playtech игри кои го отсликуваат заплетот на Марвел графички романи за херои со натприродни моќи. Така, може да се сретне Wonder Woman, Железен човек и многу други ликови на лентите на слотови, развиени од ова студио. Што е уште поважно, оние кои страсно за Бетмен можат да играат серија игри, посветени на оваа личност, со Бетмен и Ридлерс Ричардс и Бетмен и наградата за Пингвин меѓу насловите што се на располагање.
Да се ​​вратам Супермен Филмот порака, таа е домаќин на ѕвезди од филмот на 5 × 4 решетка со 100 линии. Играчите можат да влијаат на големината на исплатите кога го регулираат вкупниот облог. Така, може да се постави насекаде помеѓу 0.60 до монети на 80 на удел со цел да се обиде да освои еден од джакпот. Играта исто така нуди шанса да го активирате турбо режимот и да користите до 99 autospins. Теоретското враќање на играчот е само 95.01%.
Великодушни исплати од филмските ѕвезди
Ролни на оваа машина се полни со ѕвезди од филмот Супермен, и тие се подготвени да го споделат своето богатство со оние кои успеваат да ги соберат победничките комбинации. Така, самиот Супермен ги доделува монетите 500 за платежната линија од пет видови. Други ликови се подготвени да платат насекаде помеѓу 150 и 250 монетите за пет идентични слики.
Дневната планета и смарагдното ѓердан се наградуваат до монетите 100, додека пет идентични покер пиктограми даваат од 20 до 40 кредити по спин.
Добро познатиот натпис на Супермен делува како Дивиот во овој слот. Тој ги заменува сите редовни слики почесто да создава освоени линиски линии.
Зачувајте го денот со слободни вртења
Штом три Scatters се појавуваат на првиот, третиот и петтиот ролна, играчот добива шанса да ги репродуцира 20 бесплатните вртења со заклучени Диви да ја заврши мисијата, да го спаси денот и да добие импресивна награда. Отпрвин се играат бесплатни ротации на 10, и само откако главниот лик го претвора времето назад и се доделуваат уште 10 ролни.
Уживајте во дополнителниот круг
Една, исто така, може да биде вклучена во дополнителната мисија ако три Бонус пиктограми се појавуваат на втората, третата и четвртата лента. Играч има голем број на кристали за да изберат. Сините кристали доделуваат парични награди, додека зелениот кристал завршува круг.
Една, исто така, може да се сретне или 2x или 5x мултипликатори за да се зголеми големината на победата, како и постои можност да се избере сликата "Рестарт" која ги реконструира кристалите и го рестартира бонусот со сите претходни зачувани награди.
Земете учество во играта Джакпот
Можноста за освојување на еден од четворицата џекпоти може да се додели на било кој круг, без оглед на големината на облогата и исходот на ротацијата. Сепак, колку е поголем уделот, толку се подобри шансите да влезете во режимот на џекпот.
Коцкар е поканет во собата со икони за џекпот 20, и тој или таа треба да ги собере еден по еден за да собере пиктограми од различни бои. Бојата на сликата одговара на бојата на џекпот:
Зелената е за Мини награда;
Сината е одговорна за Мало исплата;
Жолта дава голема победа;
Црвениот наградува Големиот џекпот.
Бонусот за избор продолжува се до бројот на икони од една боја што го доделуваат исплатата.
Потребни се две зелени, три сини, четири жолти или пет црвени икони за слетување на еден од опишаните джакпотки.
Казина за играње на машината
Супермен Филмот е достапен на неколку онлајн оператори кои ја користат содржината на Playtech. Листата на нив вклучува такви веб-страници како што се:
Винга, оператор кој припаѓа на реномирана Лео Вегас група;
Небо, неодамнешниот бренд со пријатна награда за најава и мазна моментална игра.

Случајни Слободни Слот игри:

Ace ventura
Ace ventura
Оди со Детективот на миленичиња за решавање на некои мистерии и благодарение на модификаторите на животни и екстра диви, ти ...
Играјте слот!
Casinomeister
Casinomeister
Casinomeister е уникатно направена 5-ролна, 30-payline слот игра од Nextgen Gaming. Играта доаѓа во комплет со диви, scatters, бесплатно ...
Играјте слот!
Germinator
Germinator
Герминатор е уникатен слот кој дава победи кога 3 или повеќе бактерии се исти по ред. Има ...
Играјте слот!
Супербет на Шаарк
Супербет на Шаарк
Тема на класичната приморска пауза за одмор со предатор што демнат во водата, оваа забава и пријателски поди ...
Играјте слот!
Пожарникари
Пожарникари
Постои една стара клише која сугерира дека сите дами сакаат пожарникар и тоа значи дека овој онлајн слот од ...
Играјте слот!
Див оган на змејот
Див оган на змејот
Во кинеската митологија змејови одамна е симбол на среќа - во Дивиот оган на Змејот, тие ќе го дадат тоа ...
Играјте слот!
Reactoonz
Reactoonz
Заврши енергетски вонземјани во Reactoonz слот од Play'nGO. Како и неговиот претходник Energoonz, Reactoonz е развлечен паралелен универзум ...
Играјте слот!
Европски блек џек mh
Европски блек џек mh
Игра n 'GO отсекогаш биле еден од најреномираните провајдери на пазарот. Тие се особено ексел во правењето ...
Играјте слот!
0 Коментари

Човек од челик


Кога Playtech доби лиценца од DC Microgaming, сите беа шокирани. Тие не само што издаваат слотови базирани на постарите Супермен филмови, но и слотови базирани на нови, како што е 2013 Човек од челик, во кој глуми Хенри Кавил како последен син на Криптон. Слон "Човекот од челик" во голема мера се заснова на тој филм, а ликовите кои се појавуваат во автоматскиот слот "Човекот од челик" се надвор од филмот. Како се споредуваат овие графики? Се плашиме дека нашиот рецензент на "Човекот од челик" нема да излезе на најдобар почеток.
КРИМИНАЛ, УПОТРЕБЕНА И ДАТУМ ГРАФИКА
Видео-снимката "Човекот на челик" содржи некои прилично лоша графика. Додека аудио и видео клиповите се пристојни, графиката е близу до крај. Изгледа дека Playtech ги брзал работите со нивниот онлајн играч Човек на челик. Со Супермен, Супермен II, Човекот од челик, и домаќин на Wonder Woman и Бетмен тематските слотови кои сите се отвораат во исто време, ова е прилично очигледно.
Човек од челик Слот машина игра-игра
Графиките се несигурни (вклучувајќи и школски автобус, весници, очила на Кларк Кент, камера) и некои од ликовите на филмот. Филмските ликови не изгледаат толку лошо, но тешко се инспирираат.
WONDER WOMAN-КАКО ВЕЖБИ
Системот на вагирање во играта на Човекот на челикот е бизарен. Играчите ќе завршат користејќи го едноставното копче за залог за да стапите во контакт со која било форма 0.50 по спин, до 2,500.00 по спин, иако има само 25 линиски линии на 5 ленти на оваа игра. Вие несомнено плаќате екстра за карактеристиките.
Стапката на RTP стапка на човекот од челик е 95.05%, што воопшто не е лошо. Се разбира, има џекпот на Човек од челик, и има четири од нив. Овие прогресивци се победуваат случајно преку DC Супер херои Джакпот игра. Во оваа функција, играчите можат да го лоцираат 3 од исти бои зад шестоаголниот екран за да освојат или Големиот, Големи, Мали или Мини прогресивни џекпоти кои работат на DC Super Heroes Jackpot Network. Тие джакпот се дели со други DC слотови за суперхерој.

Случајни Слободни Слот игри:

Дом на несреќата
Дом на несреќата
Куќата на Doom е 5 ролна, 10 линија за плаќања од Play 'N Go која може да се репродуцира на сите ...
Играјте слот!
Бар 7 е
Бар 7 е
Ако сте во потрага за слот машина игра која навистина отелотворува сè за класичен овошје машини, а потоа Бар 7 од ...
Играјте слот!
Манични милиони
Манични милиони
Изгледите за добивање милиони евра ќе направат некој манијак, но во Маниќ Милиони се чини дека испрати ...
Играјте слот!
Златни кобри делукс
Златни кобри делукс
Златен кобра Делукс го означува првиот обид на Квазар Гаминг за индиската тематика и, како и со целата нивна серија Делукс, ...
Играјте слот!
Сребро 3d
Сребро 3d
Стерлинг Сребрена 3D е неверојатно 5-ролна, 25-линија видео слот, кој беше создаден од Microgaming пред неколку години. Во ...
Играјте слот!
Дијамант кучиња
Дијамант кучиња
Дијамантското куче е 5-ролна, 25 исплаќа повеќекратно монетички видео спот од NetEnt. Играчот избира помеѓу 6 различни вредности на монети, ...
Играјте слот!
Татко на треска
Татко на треска
5-ролна 20 payline слот од Nextgen. Појавувајќи се исклучиво на ролни 2,3 и 4, самиот треска е секако ...
Играјте слот!
На врв ги фрла светските фудбалски ѕвезди
На врв ги фрла светските фудбалски ѕвезди
Топ Trumps Фудбал ѕвезди е 5-ролна слот со 15 прилагодливи линии за исплата. Симболите за исплата може да се менуваат како што ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бетмен и г-дин замрзнување


Играта природно ја бомбардира Кросадерот Готам Сити против криогенски ладен Г-дин Замрзнување. Двајцата непријатели прво се појавија во серијата телевизиски емисии на 60, но и покрај нивните различни излегувања во текот на годините, г-дин Freeze никогаш не сосема ја погоди височините на неговите повеќе прочуените врсници.
За да преживее, Замрзнување е обврзано да носат криогенски костим во секое време. Сосема како тој отиде во тоалетот никогаш не е задоволително објаснет. Ото Премингер го играше замрзнување во серијата 1960s откако ја презеде улогата на Џорџ Сандерс. Ash Gaming ја фаворизираше оригиналната серија на цртан филм 90s во прикажувањето на нивниот слот, со класични ликови, автомобили и симболи, вклучувајќи старомоден телефон. Се користи оригиналното лого на Бетмен, кое многу пуристи ќе тврдат дека е најдоброто лого на Бетмен на сите.
Контролите
Еш Gaming јасно се забавуваше со овој слот, избегнувајќи ја конвенционалната 5 × 3 мрежа за нешто многу порелевантно и карактеристично. Петте макари го опкружуваат челичниот крст што го замаглува центарот на таблата, украсени со логото на Бетмен. Секој пат кога ќе ги превртувате решетките, центарот на крстот ќе се отвори за секунда, како вратата на лифтот да биде отворена, пред да тресне да се затвори со звукот на звукот. Продолжи и на крајот ќе добиете вратите да се отвори целосно за да открие диви мултипликатор или друг бонус што ќе генерира победи на соседните репортажи.
Овој впечатлив и неконвенционален распоред остави многу простор за контроли на играта да дишат. Лево од лентите, се открива сегашната вредност на Grand, Major, Mini и Малиот џекпот. Чистиот и неизвалканиот изглед сигурно изгледа дел, но тоа го отежнува откривањето каде се контролира прилагодувањето на уделот. За евиденција, ќе ги пронајдете скриени зад суптилната сива стрелка која лета на левата страна на екранот. Во сите редови, вредноста на монета може да се постави од 1.00 до 100. Има и турбо залог за оние кои се брзаат. На максималните поставувања за залог, вкупниот облог на спин ќе биде неверојатен 5,000 благодарение на 50 линиите на играта.
Играта
Очигледно постојат начини на 1024 да победат со Бетмен и г-дин Замрзнување Fortune, иако со среќа ги пронајде сите. Во основната игра, на четири функции во ролна се пристапува преку крстот на Бетмен кој лежи во срцето на ремените. Дивиот, кој се појавува како Бетмен симбол, ќе го замени за секој од редовните симболи, освен за расејување. Симболите за играње вклучуваат пиштол за фисери, црвен телефон, мермерна биста, појас на лилјакот, хеликоптер и автомобил. Највисоки симболи се Робин, г-дин Фризе и Бетмен себе, од кои петмина се вредни само со 300.
Земјиште три или повеќе бонус симболи било каде на ленти за активирање Бетмен против г-дин замрзнување бесплатни игри. Три од овие размери, односно бонус-симболи, ќе доделат бесплатни игри на 10, четири ќе доделат 12 игри, а петмина ќе доделат бесплатни игри на 15. Основните карактеристики на играта се во форма на Поларната награда на г-дин Затерзе. Четирите начини да се победи се учтивост на Multiplier Wild, кој го применува мултипликаторот 5x, мултиплеер Win, кој додава мултипликатор 10x, и дивиот г-дин Замрзнување спинзи. Конечно, се грижи за DC Jackpot, каде што еден од четирите прогресивни джакпоти ќе влегува.
На бацваве
Бетмен и г-дин замрзнување Fortune е чудна, но многу пријатна игра која моли повторува претстави. Изгледа дека нема друг слот, благодарение на уникатните дизајни и забавни функции. Со четири прогресивни джакпоти за кои треба да се игра, има доволно стимулации за да се стави во некое сериозно време да го бркаат кул како мраз Г-дин Замрзнување.

Случајни Слободни Слот игри:

Пинбол рулет
Пинбол рулет
Веднаш штом играта ќе започне, ќе ви биде претставена табелата со рулет. Тоа е во стандардната европска ...
Играјте слот!
Влакнести самовили
Влакнести самовили
Ние овде во Bonus Express се гордееме да ја претставиме оваа популарна играчка игра за гребење: влакнести вили! Влакнести вили е ...
Играјте слот!
Облак приказни
Облак приказни
Ослободете ја вашата фантазија со спектакуларниот Cloud Tales слот машина слободна игра и летајте високо на небото! Програмерите ...
Играјте слот!
Златна риба резервоарот
Златна риба резервоарот
Откријте го спокојството на длабочините подолу како симболи плови околу подводно живеалиште составено од ремени на 5 и ...
Играјте слот!
Еднократен блек џек
Еднократен блек џек
Играчите кои сакаат да ги совладаат своите вештини за коцкање се препорачуваат да играат Слободен дек Блек Џек бесплатно. Оваа сорта ...
Играјте слот!
Клуево се врти детективи
Клуево се врти детективи
Оваа игра е потполно мистериозна. Како што е, ние навистина не знаеме точно како да објасниме како сето тоа функционира ...
Играјте слот!
Коцка со коцки
Коцка со коцки
Дијс Twister е забавна спакувана игра за оние кои уживаат во пренасочувањето од традиционалните слотови. Со толку многу различни ...
Играјте слот!
Освојувачи од планетата moolah
Освојувачи од планетата moolah
Конечно, кравите наидоа на планетата Земја и се подготвени да ги споделат своите богатства со сите нас. Крави од ...
Играјте слот!
0 Коментари

Зелена фенер


Развиена од страна на Playtech, зелена фенер е висококвалитетен, неверојатен слот со филмска тема. Врз основа на блокбастер филмот објавен во 2011 во кој глуми Рајан Рејнолдс. Главниот актер Хал Џордан дејствува како тест пилот, кој беше назначен за прв човек на "Зелената фенер корпус" од суперсиларен прстен. Во акција на филмот, Хал Џордан мора да оди против Паралакс кој мачи да ја наруши балансот на моќта на универзумот.
Преглед на слот
Зелената фенер е импресивен слот со 5 ролна, со 243 линии, со 4 прогресивни опции за джакпот. Може да се стремите кон неограничени бесплатни игри до 8 складирање Диви симболи, бесплатни игри со 10 со дополнителни диви или бесплатни игри со 10 кои имаат динамички множители за победа. Играта нуди повеќе ограничувања за ограничување на залог и е достапна за играње 0, 40p до £ 2,000 за спин во сите достапни уреди на пазарот.
Главниот симбол за исплата го претставува суперхеројот Хал ордан, дејствувајќи како Диви и некои од неговите најпопуларни непријатели од Грин Фенер. Кога зборуваме за одликите за бонус, слотот ја користи функцијата „Колапс“ што овозможува да имате бројни победи од секој спин. Вториот е толку голем што победничките симболи се распрснуваат за да бидат заменети со нови.

Случајни Слободни Слот игри:

Супер multitimes прогресивни hd
Супер multitimes прогресивни hd
Време е да го поздравам слот многу сличен на еден вооружен бандит - класичен слот машина - во ...
Играјте слот!
Среќни дијаманти
Среќни дијаманти
Се надевам дека сте фан на класични слотови, бидејќи Play'n Go ви нуди навистина добра. Со 3 каиши ...
Играјте слот!
Алкерос кула
Алкерос кула
Искусете ги магичните чуда кога ќе се качите на кулата со легендарниот волшебник Алкемор! Излезете го АЛКЕМОРНИОТ КУЛТУРА, критичен врв на магичен ...
Играјте слот!
Мачка во вегас
Мачка во вегас
Удирајќи го Лас Вегас Газа со мачката Феликс и како што ја обидува својата среќа на табелите, тој ...
Играјте слот!
Времето денес
Времето денес
Чудесниот денешен временски казино слот има 25 линии за исплата, ремени 5 и редови 3. Пушти го овој слот креиран од ...
Играјте слот!
Под морето
Под морето
Оваа игра со слотови може да има длабока морска тема, но нема притисок за дробење кога ќе можете да играте бесплатно! Спин ...
Играјте слот!
Нескротлив бенгалски тигар
Нескротлив бенгалски тигар
Неприкосновен бенгалски тигар слот игра Преглед. ... Играта содржи неколку извонредни карактеристики кои ќе ви бидат многу корисни ...
Играјте слот!
Бел на богатство
Бел на богатство
Вклучете го Bell of Fortune со оваа 3-ролна игра со софтверот Play'n Go. Играта има само еднократна исплата на 1, ...
Играјте слот!
0 Коментари

Супермен 2


Супермен 2 Слот игра се базира на 1980 британски-американски филм со истото име, во кој глумеше уште еднаш Кристофер Рив како човек од челик себе. Верно се повторува приказната, свежа Playtech видео слот вклучува суперхеројска борба од криптониските криминалци, кои беа ослободени во Фантом зоната од детонацијата на водородната бомба. Убава Лоис Лејн никогаш не ја напушта својата страна во текот на авантурите кои вклучуваат Диви, мултипликатори игри, веднаш парични награди, заедно со некои изненадувања кои чекаат да ве задоволат штом еднаш ќе почнете да ги вртите ремените.
Поставени против обликот на Метрополис во текот на ноќта, тематските симболи ги обликуваат победничките мешавини околу реквизитите на 5 и 25 линиите. Петте карактери обезбедуваат најдобра, вредност победи. Амблемот на Супермен е Див што може да ви помогне да победите стоејќи покрај иконата за бонус од Дневниот глобус. Тој дава исплати и може да формира комбинации само по себе.
Супермен 2 слот игра игра на 25 фиксни исплати, па затоа единствениот важен избор што сакате да го направите е колку да потрошите. Копчето ви нуди да изведувате околу 99 круга и да се свртите кон стилот на турбо, ќе отстраните неколку звуци и анимации за да ја зголемите стапката на оваа игра.
Во текот на играта, може да видите дека Супермен лета преку лентите и претвора две, 4 или 3 избрани симболи на Диви.
Дух зона функција ви победува бесплатни игри што 1 амблем може да се стави крај на. Во текот на секој еден од вртењата, зоната на духови функционира како Диви и зафаќа место 2 × 2 кое е посебно. Superhero ролна во основата на екранот секогаш го избира друго нешто, или мултипликатор, амблем на Супермен, или дури и оној што го завршува бонусот. Ако еден од насловите дадени од вестите на Земјата го избирате Lois & Clark Bonus, ќе бидете мотивирани да одржувате штитници и да ја натрупате паричната награда.
Борбата за Метрополис ве ангажира и го поттикнува да избере меѓу штитовите во секоја фаза од бонус играта. Шилдс ќе открие симболи, предмети кои се посебни и парични награди. Иконата за Х-зраци ќе биде најдоброто што можете да го најдете затоа што го доделува декорацијата и ги прикажува сите други симболи. Атрибутот е завршен со собирачка икона, но може да се откаже со поддршка на кристалот.
Како дел од DC шоуто на овој Playtech, Супермен II вклучува 4 активиран джакпот. Веднаш штом ќе го направите, и колку е поголема вашата стапка, поголема е можноста да ја активирате, сигурно ќе освоите или Големи, Мали, Мини или Големи џекпот.
Супермен е на врвот плаќање на вашата линија обложување, што е еднакво до $ 50,000 кога коцкање максимум. Дивата икона е повеќе дарежлива, па плаќање облог по линија за пет од еден вид. RTP за оваа конкретна игра е 95.03 процент кој се состои од донација на џекпот 0.99%.

Случајни Слободни Слот игри:

Тигар месечината
Тигар месечината
Дознајте повеќе за културата и традициите на Кина што се врти околу лентите. Значи, тука може да се сретнете со опасен тигар, ...
Играјте слот!
Pai gow poker
Pai gow poker
Pai Gow Poker (изговорено од pi pi) ги комбинира елементите на древната кинеска игра на Паи Гоу и на американскиот ...
Играјте слот!
Златната був на атена
Златната був на атена
Патување до античка Грција и отклучување на тајната на голема награда со Златна був на Атена. Во оваа визуелна ...
Играјте слот!
Гладијатор мини
Гладијатор мини
Борба против варварите и освојте големи пари додека го водите тимот до победа во овој возбудлив видео спот. Врз основа на ...
Играјте слот!
Нескриена гигантска панда
Нескриена гигантска панда
Фантастичната бесплатна казино игра со автоматско обележани гиганти панда има три редови и пет репортажи. Развивачите ви даваат ...
Играјте слот!
Змеј принцеза
Змеј принцеза
Змеј принцезата е 25 линија видео бонус слот од Genesis Gaming. Ќе се најдете во азиска градина ...
Играјте слот!
Премиер рулет
Премиер рулет
Microgaming ни носи квалитетно видео кое ја презема европската варијанта на класичната касина за тули и малтери со неговата премиера ...
Играјте слот!
Џими Хендрикс
Џими Хендрикс
Единствениот и единствениот гитара виртуоз Џими Хендрикс се враќа во пожарот на гитарските рифови и сензационалниот звук. Ова ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бетмен и богатство од загатки


Пред помалку од еден век DC Comics прв пат нè запозна со Бетмен, и од тогаш создадеме цел свет врз основа на инхибиционото чувство за правда на овој лик за борба против криминалот. Еден од неговите најдолготрајни непријатели, Ридлер, се појавил со неговиот антагонист на слотови за да се бори против него. Прашањето е, од која страна ќе земете?
Новите верзии на видео стрипот од DC Comic Superhero опсегот сега обезбедуваат Playtech со четири дополнителни игри за понатамошно подобрување на своето впечатливо портфолио вклучувајќи Супермен I, Човек од челик, Супермен II и зелена фенер игри. Бетмен и богатството на Ридлер го привлекоа вниманието на повеќето играчи поради нејзината акција и фантастични бонусни карактеристики. Овие два суперхерои ќе заплашат и ќе ве заведат со бесплатни вртења, множители и исплати со високи оценки.
Секој лик ќе ги искористи умот игри и нивната голема интелектуална моќ да ја добие својата корист при свирење. Дали ќе можете да се држите доволно долго за да побарате Прогресивни Джакпот како свој?

Случајни Слободни Слот игри:

Европски рулет мобилен
Европски рулет мобилен
Оваа европска рулетска мобилна игра е една од најсофистицираните и популарни од ваков вид; само еден круг и ...
Играјте слот!
Султановско злато
Султановско злато
Звучи грубо, но постојат некои игри за игри што не се вредни за вашето време и напор ...
Играјте слот!
Смел даб и око на РА
Смел даб и око на РА
Авантура и истражување често одат рака под рака, и кога и двете се појавуваат во возбудливи и предизвикувачки поставувања, миксот честопати резултира со ...
Играјте слот!
Во него да го добие
Во него да го добие
Во оваа статија ќе ви покажам како да победите во слотови. Ќе започне од серија ...
Играјте слот!
Лотало
Лотало
Ние секогаш советуваме играчите да пробаат било кој слот со пари за играње пред да потрошат пари за него. Тоа ...
Играјте слот!
Диви желби
Диви желби
Влезете во светот на Арабија, каде што Џине заедно со неговата светилка ќе ви помогне да ги остварат вашите соништа ...
Играјте слот!
Кинг Конг
Кинг Конг
Чувствувајте се на величествениот крал на черепот во оваа игра онлајн игра. Одете од џунглата до Големата ...
Играјте слот!
King cashot
King cashot
Кралот Cashalot, долго време, беше еден од најпопуларните прогресивни слотови во светот на онлајн ...
Играјте слот!
0 Коментари

Наследството на дивината


Започнете со авантура со волшебникот и неговите пријатели и тој ќе ви помогне да освоите голема со проширување на дивите симболи, слободни вртења и колапс на ленти со секоја победа.
Наследството на дивиот е слот за 5 ролна со 4 редови и фиксни линии на 40. Материите се поставени во студијата на волшебник со помош на перо и мастило, топење свеќи и магични книги. Симболите со висока вредност вклучуваат волшебник, човек со рогови, огр и млади машки и женски ликови. Симболите со пониска вредност се разновидни украсни форми.
Карактеристики
дивините
Постои симбол "Книга на дивината" кој може да ги замени сите други симболи за да им помогне и да формираат победнички комбинации.
Растера
Наследството на Дивиот нема рассечен симбол.
Бонус карактеристики
Секој пат кога ќе формирате победни комбинации, симболите во него ќе исчезнат и ќе бидат заменети со повеќе што паѓаат одозгора. Се надеваме дека овие нови симболи ќе создадат уште една победа и процесот ќе се повтори. На овој начин можно е да се спуштат бројни победи од еден центрифугирање.
Како што колоните се распаѓаат, секоја книга на диви што ќе слета ќе отвори нова страница и ќе ја претвори друга положба на дивите ленти. Благодарение на ова, ако пет диви земјиште слегуваат, ќе има "+" обликувана дива лента.
Понатаму, секоја последователна победа ќе го осветли еден од кристалните топки лево од лентите. Кога ќе стигнете до петтото топче, се активираат бесплатни вртења и секоја нова победа ќе им додели повеќе слободни вртења. Пет, шест, седум, осум, девет или десет последователни победи ќе ви доделат со 8, 10, 15, 20, 30 или 50 бесплатни спинови, соодветно. Освен тоа, за време на бесплатните вртења, дивата секогаш ќе слета во облик на '+'.
џекпот
Наследството на Дивиот нуди највисока исплата на 750x за слетување на пет волшебнички симболи заедно со исплата на линија на исплата. Човекот со рогови и огроми може да исплати до 300x и мажот и жената можат да исплатат до 150x.

Случајни Слободни Слот игри:

Топла ролери
Топла ролери
Топла ролери е казино со тематска игра од Лас Вегас од софтверската платформа NextGen. Составен од 5 макари и фали 25 ...
Играјте слот!
Џокер покер
Џокер покер
Ова е уште едно чудо дете на Microgaming; врвен производител на онлајн казино софтвер во светот. А фантастични 53 картички ...
Играјте слот!
Духови на Божиќ
Духови на Божиќ
Врз основа на познатата книга на Чарлс Дикенс, "Божик Керол", призраците на Божиќните видео снимки е уште една игра создадена ...
Играјте слот!
Птици на бес
Птици на бес
тука е малку сомневање каде дојде инспирацијата за RealTime Gaming дизајниран слот. Сличностите на "Лути птици" ...
Играјте слот!
Златен караван
Златен караван
Превртете го древниот Патот на свилата во потрага по богатство и богатство со оваа нова машина за играње 5-ролна од Play'n Go ...
Играјте слот!
Оинд земја љубов
Оинд земја љубов
Често се вели дека ако не можете да ги пронајдете вистинските зборови, тогаш музиката може да зборува за тома кога станува збор ...
Играјте слот!
Чудовиште манија
Чудовиште манија
Понекогаш прегледот на игрите што се достапни во една од нашите препорачани казина, се појавува на онлајн слот кој има ...
Играјте слот!
Голдвинс самовили
Голдвинс самовили
Само за Победа (JFTW) е нов софтвер провајдер кој не е околу многу долго. Сепак, тие веќе успеаја ...
Играјте слот!
0 Коментари

Сафари топлина


Сафари топлина е видео слот од 5-ролна Playtech со 15 линии за исплата, и обложувалници од £0.15 до £ 75. Лавот се залага за Вајлд и е исто така највисок платен симбол во играта - 5 од него на активна награда за линијата x10.000 на вкупниот облог. Ги заменува сите други симболи освен Скастер и двојки сите победи. Бесплатните вртења на 15 со мултипликатор x3 ќе бидат награда за постигнување на три симболи на Scatter Tree. Функцијата може да биде активирана од друг збир на три Скатери бесконечно. И на крај, достапна е опција за коцкање по секоја добитна тркала која ви овозможува да ја удвоите секоја добивка до £ 1000 со погодување на точната боја на следната влечена картичка.

Случајни Слободни Слот игри:

Змија слот
Змија слот
Не плашете се да запознаете змија. Може да биде пријателски, и плус, може да биде профитабилен. Микрогаминг го направи ...
Играјте слот!
Најдоброто вештерка
Најдоброто вештерка
Не постои начин да се погреши магичната тема на оваа игра - магии, напивки и маѓепсани кристали владеат со овој 3 × 5 ...
Играјте слот!
Свирчиња
Свирчиња
Заедно со племињата 3, слотот доаѓа со карактер кој е меѓу иконите од играта. Самовила ...
Играјте слот!
Кинески рулет
Кинески рулет
Се патува во Азија и игра кинески рулет преку 1X2 мрежа. Ако сте љубител на рулет игри, тогаш ...
Играјте слот!
Табу пишува
Табу пишува
Приказни за вуду магија и магии се секогаш забавно да ги слушате и ова е она што Табуо Правопис е за сите ...
Играјте слот!
Суштество од црната лагуна
Суштество од црната лагуна
Суштеството од Black Lagoon ™ е монстер видео спот создаден во соработка со Universal ©. Играта е 5-ролна, ...
Играјте слот!
Одбројување од винил
Одбројување од винил
Дојди на твоите танцувачки чевли, ти си среќни маички. Винил Одбројувањето ќе ве разнебит по мемориската лента ...
Играјте слот!
Златен ахој
Златен ахој
Злато A'hoy е видео слот од NextGen со 25 линии и 5 ленти. Замена за сите други симболи освен ...
Играјте слот!
0 Коментари

Светиот грал на Монти Питон


Зачлени се Кралот Артур на неговата потрага да се најде на Гралот и по патот ќе откриете бројни големи победи благодарение на специјални диви симболи и бројни бесплатни врти.
Монти Пајтон и Светиот Грал е слот со 5 ролна со 3 редови и фиксни линии на 30. Макарите се поставуваат против поглед на ридови и дрвја со патокази што упатуваат на "Камелот". Симболите со висока вредност се сите ликови од филмот, како што е кралот Артур, господине Ланселот, Сер Галахад, Сер Бедевере, Сер Робин и Патси.
Карактеристики
дивините
Логото на играта е див симбол и може да ги замени сите други симболи, освен расипувањето, за да им помогне и да формираат победнички комбинации. Исто така постои и специјален дивеч кој може да слета на петтиот ролна.
Растера
Штитот е разумен симбол и тоа е клучот за бонусните карактеристики.
Бонус карактеристики
Посебниот симбол на Светиот Грал може да се спушти на петтата ролна во секое време и кога тоа ќе го направи, ќе се движи околу макарите што ќе го претворат секој симбол што го допира во повеќе диви.
Кога симболот на распрскувач се спушта на ленти еден, три и пет истовремено, ќе бидете префрлени на вториот екран каде што треба да изберете од сребрените штитови додека не се пополни еден од трите транспаренти. Секој штит зема, исто така, ќе награди голем број на слободни вртења. Банерите претставуваат три различни режими на вртење, од кои секој има свои посебни карактеристики.
Слободни вртења на замокот на Британците доаѓаат со Францускиот напаѓач бонус, кој додава до три диви на барабаните со секое вртење, тројански зајак бонус, кој може да додаде наредени диви на лентите, Францускиот катапулт бонус, кој додава случајно диви на секој спин, и калуѓерки на замокот Антракс бонус кој може да додадете леплива дива на секој спин.
Пештерата на Caerbannog слободни вртења доаѓаат со Tim's Wilds, заклучени диви додадени на ленти на првиот спин кои остануваат на место за време на траењето на вртењата, The Killer Rabbit, пет лепливи диви што можат да се додадат на било кој вртеж, Светската рака Граната, екстра-голем див симбол кој може да се додаде на било кој спин, и Црниот ѕвер од ARRGH!, Куп на диви симболи додадени на ленти на првиот спин што останува на местото додека круг е завршена.
Шума на храброст без врти доаѓаат со Black Knight, што ја претвора третата ролна потполно дива на секое вртење и ако витезот го има изгубени нозете на дивината ќе се појават и на друго место, Витезите кои велат "Ни", кој додава седум дивини на макарите, храбриот Сер Робин, кој додава дива дига на лентите и "Тригодишниот витез", кој може да се додаде на четири диви во форма на "Т" на било кој спин.
џекпот
Монти Пајтон и Светиот Грал нуди врвна исплата на 5,000x за слетување на пет диви симболи низ линијата за исплата. Кралот Артур може да исплати до 1,000x, Сер Ланселот може да исплати до 800x, Сер Галахад може да исплати до 600x, Сер Бедевере може да исплати до 500x, Сер Робин може да исплати до 400x и Patsy може да исплати до 300x.

Случајни Слободни Слот игри:

Нептунско царство
Нептунско царство
Нема ништо риба за видеоснимката на Нептун за кралство од Белата игра, бидејќи играчите можат да се редат по многу подводни теми ...
Играјте слот!
Aces и лица
Aces и лица
ces и Faces Видео покер се игра со стандардна палуба на 52 картички. Се разгледуваат пет картички ...
Играјте слот!
Кралица на нил 2
Кралица на нил 2
Реката Нил е најдолгата река во светот. Во своето патување до Медитеранот, оваа река има големо влијание ...
Играјте слот!
Holdem пресметка
Holdem пресметка
Texas Hold'em го презеде светот на покер. Двајца милиони луѓе секојдневно играат Texas Hold'em преку интернет ...
Играјте слот!
Арктички агенси
Арктички агенси
Снег, мраз, тајни агенти и груби животни - Arctic Agents е најновиот онлајн слот за Microgaming и ги содржи сите оние ...
Играјте слот!
Кинг Конг
Кинг Конг
Чувствувајте се на величествениот крал на черепот во оваа игра онлајн игра. Одете од џунглата до Големата ...
Играјте слот!
Мумијата
Мумијата
Мумијата е одлична игра, базирана на ликовите на популарната холивудска трилогија, со дарежлив џекпот на ...
Играјте слот!
Клеопатра - последен од фараоните
Клеопатра - последен од фараоните
Клеопатра Последниот од фараоните е 5 ролна, слот за плаќање на 10 од Новоматик кој може да се игра на сите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Робокоп


Робокоп е добро дизајниран и иконски онлајн видео-слот базиран на класичниот киберпанк акционен филм напишан од Мајкл Минер, Едвард Нојмејер и во режија на Пол Верховен во 1987. Поставен во Детроит, Мичиген, во кој доминира криминал, полицаецот е брутално убиен од банда криминалци и подоцна е оживеан од мегакорпорација, кој го трансформира во натчовечки циборшки законик. Развиена од Playtech, слотот Robocop е претставен преку 5 анимирани ленти со три реда и карактеристики 25 неприлагодливи линии за плаќање. Играта со слотови е исто така спакувана со извонредни бонусни карактеристики, вклучувајќи диви симболи, множители, случајни роботизирани функции за време на основната игра, бонус круг на ОКП и слободни вртења, заедно со бонус за бонус од 1,000-монета.

Случајни Слободни Слот игри:

Cashapillar
Cashapillar
Cashapillar е шарен видео-слот за 100-payline кој работи на Microgaming софтверската платформа. Логото на Cashapillar е диви мултипликатор ...
Играјте слот!
Aloha
Aloha
Алоха! Отидовме на тропските предели овој пат како што ве однесеме до островски рај со нашиот забавен видео ...
Играјте слот!
Циган роза мобилен
Циган роза мобилен
Џипси роуз е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Игра Може да се обложите помеѓу ...
Играјте слот!
Зевс
Зевс
Одликувајќи се со плеери за 30, пет макари и низа од неколку победнички комбинации, играта на Zeus слот ви помага да разберете зошто ...
Играјте слот!
Фортуниум
Фортуниум
Викторија, познатиот истражувач и Максимилијан, лукавиот пронаоѓач се хероите на овој видео спот од Microgaming - влегуваат ...
Играјте слот!
Г-дин Cashback
Г-дин Cashback
Г-дин Cashback е 5 ролна, игра на 15 Payline Video Slots. Како и другите игри за игри, идејата е да се вртат ...
Играјте слот!
Свирчиња
Свирчиња
Заедно со племињата 3, слотот доаѓа со карактер кој е меѓу иконите од играта. Самовила ...
Играјте слот!
Кралица на прачки
Кралица на прачки
Кралицата на прачки ви нуди ретка можност да се погледне во иднината и да видиме дали има богатство кое чека ...
Играјте слот!
0 Коментари

Возраст на боговите: бог на бури


Возраст на боговите: Бог на бури е уште една игра од популарната Серија на богови. Врз основа на грчката митологија, овој наслов се базира на Богот на морето.
Како да играш
• Кликнете CONTINUE на влезниот екран за да влезете во главната игра.
• Оваа игра се игра со нефиксиран број на активни линии на 25.
• Вкупно залог за игра круг = линија залог × број на активни линии за исплата.
• Акумулираните добивки и сите победи во плати се прикажани за секој победник. Во случај на големи победи, се отвора скокачки прозорец Win, прикажувајќи го вкупниот приход за спин.
• Изберете своја линија со кликање (-) или (+).
• Притиснете го копчето TURBO MODE за да го вклучите или исклучите турбо модот. Кога е вклучено, некои анимации и звуци што се освојуваат се прескокнуваат и ролки се вртат побрзо.
• Со кликнување на копчето SPIN се вртат бараните ленти со тековно одбраната линија залог.
Карактеристики
Прогресивни Джакпот

Во оваа игра има четири нивоа на прогресивен џекпот. Моќ, супер моќност, дополнителна моќност и моќност. Сите Џекпоти се победуваат по случаен избор во играта и начинот на кој играчот го освојува овој џекпот е со совпаѓање на три симболи во играта Джакпот во Age of Gods.

Случајни Слободни Слот игри:

Месечна принцеза
Месечна принцеза
"Борец против мрачното освојување на љубов со дневна светлина Никогаш не трча од вистинска борба Таа е онаа по име Морнар ...
Играјте слот!
Hotline
Hotline
Фати најновата епизода на Hotline ™. Овој слот за 80s нуди високо-октански ретро искуство со полн гас што нема да го сакате ...
Играјте слот!
Munchkins
Munchkins
Мункинс Слот Игра Преглед. Смешно Munchkins слот доаѓа со 15 плати линии, 5 ленти и 3 редови. Играј ...
Играјте слот!
Змеј танц
Змеј танц
Змеј Танц Слот Игра Преглед. Шармантната игра за казино со казино Змеј Танс развиена од Microgaming доаѓа со 5 ремени, 3 ...
Играјте слот!
Ronin
Ronin
Ronin е популарен прогресивен слот 20-payline кој работи на софтверската платформа за реално време. Расфрлањето е ...
Играјте слот!
Афтершок бес
Афтершок бес
Aftershock Frenzy слот е уникатен класичен 3 ролна онлајн слот кој се состои од 5 линии за исплата. Оваа прекрасна игра е ...
Играјте слот!
Златна треска
Златна треска
Gold Rush е 3-ролна, 1-ред и класичен видео-слот 1-payline од Net Entertainment, развивачи на игри од Шведска. Тоа е многу прецизна ...
Играјте слот!
Змијата шармер
Змијата шармер
Змијата шармер слот игра Преглед. Играта на Snake Charmer онлајн слот доаѓа со 3 редови, 25 линии за исплата, и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бетмен и наградата за пингвин


По битките со Џокер, Catwoman и Riddler, време е за Бетмен да му се соочи со другиот непријател на Пингвин во оваа прогресивна игра за игри од DC.
Како да играш
- Играта секогаш се игра со 25 активни линии за исплата. Бројот на активни линии за исплата е фиксен и не може да го промени од страна на играчот.
- Вкупно залог за игра круг = линија залог X активни линии на исплата.
- Вкупниот влог за еден круг по натпревар е избран со кликање на копчињата + и - под Вкупно залог за зголемување или намалување на износот.
- При кликање Спин ги врти бараните ленти со моментално избраниот облог. За време на вртењето на ротацијата копчето Spin се менува во Stop. Со кликнување Стоп завршува спин анимацијата и веднаш го прикажува спин резултатот.
- Намотките може да се вртат со помош на функцијата за автоматско пуштање.
Карактеристики
Пингвин Respins
Активирани кога ставате победничка линија, ќе добиете одговор на соодветната ролна поставена десно. Секоја победа во основната игра го активира Penguin Respin 1 на 2nd сет на ленти со екстра наредени симболи.
Секоја победа во Penguin Respin 1 ќе го активира 2 на Penguin Respin - бројот на исплатени линии се зголемува до 4,096 и придобивки од 2 × 2 Super Symbols
Ако сте доволно среќни да победите во Penguin Respin 2, ќе влезете во Penguin Respin 3 кој исто така има и начини на победа 4,096. Покрај тоа, сега ќе видите 3 × 3 мега симболи на макарите.
бонусите
DC Супер херои џекпот
- DC Super Heroes Jackpot е повеќекратен мистериозен прогресивен џекпот кој е поврзан со серијата игри на DC Super Heroes. Мал процент од секој облог ставен во која било од игрите на DC Super Heroes се додава на прогресивниот џекпот. Процентот на сите поставени ставки е поделен помеѓу четири нивоа на џекпот, кои се прикажани во горниот дел на екранот на играта, над лентите.
- Секое ниво на DC Super Heroes Jackpot може да се добие преку играта на џекпот, која може да се активира по случаен избор по секоја главна игра која се врти во било која од серијата на игри на DC Super Heroes. Тоа не е предизвикано од било која комбинација на симболи, па дури и главната игра која не резултира со победа може да ја активира играта на џекпот.
- Активирањето на играта на џекпот е можно при секоја големина на залог, но шансите се зголемуваат или намалуваат пропорционално со големината на залог. Влегувањето во играта на џекпот гарантира победа на еден од четирите джакпот: Мини џекпот, Мал Джакпот, Големи Джакпот и Гранд Джакпот. Четирите различни нивоа на џекпот претставуваат различни награди за награда, со Мини Джакпот кој ја доделува најмалата награда и најголемиот Џекпот што ја доделува најголемата награда.
- Имаме одлични казино промоции достапни и ажурирани секојдневно.

Случајни Слободни Слот игри:

Rockstar
Rockstar
Преглед на RockStar слотови. Оваа онлајн игра за игри е 5 ролна, 30 линија за исплата на линии што ви овозможува да ...
Играјте слот!
Дијамантска кула
Дијамантска кула
Иако не бевме масовно возбудени околу темата на овој гејмерски слот Amaya, во почетокот, наскоро научивме да го цениме ...
Играјте слот!
Блекџек повеќеканални Vip
Блекџек повеќеканални Vip
Блек Џек Мултихенд ВИП е популарна варијација на класичниот блек џек на 21. Тоа е направено од iSoftBet и им овозможува на своите играчи ...
Играјте слот!
Вжештеноста е вклучена
Вжештеноста е вклучена
Тие велат дека криминалот не се плаќа, но сепак, дамите на The Heat Is On не изгледа дека го добиле тоа ...
Играјте слот!
Духови возачи
Духови возачи
Ghost Rider Slots, кој беше издаден на почетокот на 2013, е слот игра дизајнирана од Playtech. Базирано на ...
Играјте слот!
Д-р љубов
Д-р љубов
Лекарот е во куќата и тој е подготвен да ви ги обезбеди сите тендери и нега ...
Играјте слот!
Самовила шума
Самовила шума
Самовила шума е онлајн игра за игри од NextGen Gaming, дел од NYX Gaming Group која помина ...
Играјте слот!
Колаче куки
Колаче куки
Видео Слот "Fortune Cookie" од провајдерот на игри Microgaming е 3 * 3 игра со 1 betways. Слот има RTP = 95.58% и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бетмен и божицата


Бетмен и Batgirl Bonanza беше креиран на декември 6, 2016, од Ash Gaming, но тоа е обезбедено од Playtech. Ова студио има интересна серија игри посветени на овој храбар јунак. Така, љубителите на авантурите на Бетмен, исто така, можат да го пробаат Бетмен и "Катвик кеш", Бетмен и "Ридлерс богатс" и Бетмен и наградата за пингвин.
Приказната во разгледаната машина се одвива на единствена мрежа на 22333, која нуди бројни можности за победа со фиксни линии на 60. Може да се избере вкупниот влог со прилагодување со контролите на игра. Акциите се движат од 0.30 до 30 кредити по спин. Традиционално за слотови Playtech, коцкар може да го активира турбо режимот и да користи до 99 autospins. RTP е еднаков на 96%.
Зачувајте Готам и добијте награда
Бетмен и неговата банда се чести гости на лентите. Тие можат да се појавуваат одделно или на симболи за соработка, кои содржат два знака. Кооперативните пиктограми можат да стојат за секоја личност почесто да даваат исплати. Бетмен, неговиот пријател и Batgirl носат пријатни победи на играчите. Така, може да се добијат било каде помеѓу 150 и 400 монетите ако се собере пет-на-еден вид на комбинација.
Макарите исто така се полни со различни предмети, кои нашите главни личности не можат без. Листата на овие објекти вклучува магичен појас, мотоцикл и сликата на лилјаци, која може да плати од 40 до 100 монетите за петте идентични пиктограми.
Во овој слот има и диви ливчиња. Нејзината мисија е да ги замени другите симболи и да плати до монетите на 2,000 за максималниот сет на слики на линијата за исплата.
Почувствувајте ја моќта на Batgirl
Batgirl има посебна способност да активира пет затворени ре-вртења ако успеете да соберат четири соодветни пиктограми на првиот и вториот ролна. Задачата не е толку комплицирана како што може да изгледа на прв поглед, бидејќи сликите на Co-op и Wilds се сметаат за соодветни икони.
Соберете го Бетмен тимот за големи победи
Тимот на главни ликови е подготвен да се појави на екранот заедно, ако собереш бонусен пиктограм на третиот, четвртиот и петтиот ролна. После тоа, ќе мора да ги совладате за да го откриете бројот на слободни вртења за играње. Можете да ги освоите 12, 17 или 25 од нив.
Посебен подарок од тимот е изгледот на мега 2 × 2 симболите на првите две макари за време на режимот за слободни вртења.
Земјиште DC Superhero Џекпот
Ослободувањето нуди еден од четворицата џекпоти, кои може да се победат случајно на секое вртење, без оглед на големината на залог. На коцкар е понудено да се избере икони кои ги кријат боите кои одговараат на одредени Джакпот. Така, може да се:
Соберете две зелени пиктограми за да добиете Мини награда;
Најдете три сини симболи за мала исплата;
Добијте четири жолти икони за да добиете голема победа;
Откријте пет црвени слики за да го скршат Grand Jacket.

Случајни Слободни Слот игри:

Магични слотови
Магични слотови
Вистинските играчи се подготвени да направат речиси ништо за да ги зголемат своите шанси да освојат големи бодови на нивните ...
Играјте слот!
Диви фати
Диви фати
Риболовните навивачи се сигурни да уживаат во Дивиот фати, игра со Microgaming слот која е за риболов во океанот ...
Играјте слот!
Легенда за еднорог
Легенда за еднорог
Еднорозите и самовили не се ништо ново во темата за слот, но овој е чудно недовршен. Како да графика ...
Играјте слот!
Еволуција
Еволуција
Evolution Gaming е добро познат снабдувач на игри во живо казино, основана во 2006. Компанијата нуди вистински игри ...
Играјте слот!
Царот на змејот
Царот на змејот
Змејот император слот не е сам во се базира околу Далечниот Исток тема, но тоа е, секако, еден од ...
Играјте слот!
Aloha
Aloha
Алоха! Отидовме на тропските предели овој пат како што ве однесеме до островски рај со нашиот забавен видео ...
Играјте слот!
Одисеј
Одисеј
Придружете го Одисеј на патувањата низ Средоземните мориња во овој 5 ролери за видео линии 30. Оваа игра има ...
Играјте слот!
Џурт на Јура
Џурт на Јура
Ако едноставноста е доблест тогаш три ролни слотови, како што се Јура Џекпот, имаат многу добра карма ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бонусни мечки


Придружете се на семејство на пријателски мечки во нивниот национален парк и додека го истражувате нивното живеалиште и прекрасната глетка, се надевам дека ќе ви се допаднат и ќе ве наградат со бесплатни вртења, исклучително вредна мед и некои огромни исплати.
Бонус мечки е слот со 5 ролна со до 25 линии Playtech. Играта е поставена во прекрасен природен резерват со ливади, дрвја и планини опфатени со снег, кои се протегаат во далечината каде што можете да најдете некои одлични награди.
Карактеристики
дивините

Мечката е симбол на дивината и може да се појави на ролна две, три и четири и ќе ги замени сите симболи, освен распрскувачот, за да помогне и да формира што е можно повеќе победнички комбинации. Исто така, тоа е клучот за активирање на функцијата бесплатни вртења.
Растера
Пчеларството е симбол на распрскувач и ако можете да слетате три или повеќе од нив, ќе го активирате бонусот на „мед“. Освен тоа, ќе добиете и поразлични исплати до 100 пати од вкупниот облог за спин ако можете три или две или повеќе од нив на кое било место на ролна.
Бесплатни врти и бонус игра
Бесплатната игра за вртења се активира со слетување на симболот на дивата мечка на ролна две, три и четири во исто време. Willе ви бидат дадени бесплатни вртења на 15 за време на кои ќе се тројно сите исплати. Понатаму, можно е да се активираат повеќе слободни вртења на неодредено време со слетување повеќе диви на ролна и исто така можете да ја активирате играта Honey Feature од бесплатните вртења.
Бонус играта Honey Feature се активира со слетување на три или повеќе симболи за распрснување на пчеларникот каде било на ролна. Сега треба да играте игра каде ќе изберете дрвја за мечката да се искачи. Ако мечката најде напивка од мед на врвот на дрвото, ќе добиете парична награда, но ако тој ја пронајде пчеларката, ќе ви додели бонус од 2x вкупниот удел и ќе стави крај на бонус играта.
џекпот
Бонус мечки нуди огромна најголема исплата на 5,000x ако можете да слетате пет од симболите на парковите во паркот преку линијата за плаќање. Маската што носи гас, може да додели исплати до 1,000x додека оса и пикник за колекции нудат исплати до 500x. Огромни исплати до 100x вкупниот облог за вртење може да се добијат со слетување на пет симболи на распрскувачи на ролни.

Случајни Слободни Слот игри:

Џекил и хида
Џекил и хида
Џекил и Хајд се карактеризираат со Диви и Скатерни симболи. Дивите работи како во повеќето други видео слотови, со тоа што тие ...
Играјте слот!
Топла шут
Топла шут
Повеќето обожаватели на слотови кои биле во Вегас ќе имаат видено Hot Shot слотови во некоја фаза. Тоа е малку ...
Играјте слот!
Змија слот
Змија слот
Не плашете се да запознаете змија. Може да биде пријателски, и плус, може да биде профитабилен. Микрогаминг го направи ...
Играјте слот!
Буба манија делукс
Буба манија делукс
Beetle Mania deluxe е една од моите лични омилени игри од Новоматик. Има прилично детска тема со полжави, ...
Играјте слот!
Крв вечен
Крв вечен
Крвта вечер зема залак од вампир жанр, со паметни настани во играта одговара на ова сезонско ослободување. Натпревар како обоени ...
Играјте слот!
Dj wild
Dj wild
Значи, мислите дека Вумбатс не може да игра? Повторно размислете, добивме потези како Џегер. Кој е зошто ја сакам ...
Играјте слот!
Cyberstud poker
Cyberstud poker
Резиме на покер Cyberstud. Cyberstud Poker е многу уникатна и интересна покер игра. Играта има RTP (Враќање ...
Играјте слот!
Планета богатство
Планета богатство
"Како типично британски како ставање млеко во чај" - ова е како Play'n GO го опишува Бејкерс лек, неговиот многу сладок, ...
Играјте слот!
0 Коментари

1000 дијамантски залог рулет


1000 Diamond Bet рулет е специфична варијација на рулет, развиена од Playtech. Играта е многу популарна меѓу сите видови на играчи и може да се најде во голем број веб-базирани казина. Што ја поставува оваа верзија за разлика од другите достапни рулет игри на Интернет, е фактот што има пет дијамантски слотови кои нудат дарежливи джакпот. Со други зборови, има уникатно тркало чијшто вкупен број на џебови е 105. Можно е да се стави залог на бел, виолетов, сина, зелена или црвен дијамант, од кои сите може да бидат многу профитабилни ако имате доволно среќа да слетате на нив.
Играта е совршена опција за играчите кои сакаат да го диверзифицираат своето искуство со коцкање, играјќи игра која има малку поинаква игра и дополнителни функции. Минималната залог што може да го постави по број е €0.10 и максимум € 50. Вкупниот износ што може да се обложи на спин е € 10,000 што ја прави играта погодна за високи ролки.
Искусните игри
Целиот гејмерски процес во 1000 Diamond Bet Roulette е многу возбудлив и динамичен, бидејќи играта ви дава шанса да освоите голема, под услов топката да лежи на било кој од петте џекпот-слотови. Со тоа што ќе ја играте оваа варијанта, сигурно ќе добиете ново искуство за игри, поради многуте дополнителни функции што ги вклучува. Фиоката со вредности на чипови се наоѓа на десната страна на екранот, додека сите карактеристики на играта се позиционирани на левата страна. Помеѓу нив, ќе можете да го видите распоредот за обложување над кој е поставен тркалото за овална рулет.
На почетокот на играта, од вас се бара да изберете вредност на чип и да го одберете бројот или групата броеви за кои сакате да ставите залог. Во оваа варијација постојат неколку видови на облози кои може да се стават, вклучувајќи Diamond Split, Diamond Trio, Diamond Corner, Red, Black, Even, Odd и други. Можно е да поставите повеќе од еден тип залог и да изберете различни вредности на монети за секој од нив. Пред да кликнете на копчето за вртење, можете да ја проверите вкупната сума која сте ја ставиле која може да се најде во десниот агол на екранот.
Специфични карактеристики
Играта нуди различни карактеристики кои ќе го направат вашиот севкупен коцкање многу пријатно. Интерфејсот на играта е многу лесен за користење, кој секако помага многу кога станува збор за рулет поради многуте видови на облози што можете да ги ставите во секој круг. Кога за прв пат ќе започнете да репродуцирате 1000 Diamond Bet Roulette, ќе можете да видите три функции кои се погодно поставени над копчето за вртење.
Првата опција е Двоен, кој го прави вашиот облог два пати повеќе, под услов да не го надминува границата на табелата. Вториот ги брише сите облози што сте ги ставиле, а третиот може да го користите за да ги вратите сите дејства што сте ги направиле досега. Исто така постојат и други две многу интересни карактеристики - Quick Bets и Среќни броеви кои се поставени на левата страна на екранот, веднаш до фиоката за чипови. Исто така е можно да ја искористите функцијата за автоматско прикажување со едноставно држење на копчето за вртење за неколку секунди. Тоа ви дава шанса да го поставите тркалото во движење за одреден број вртења - до 99 вртења или до функција.
заклучок
1000 Diamond Bet Roulette е многу возбудлива варијанта која е вредна за вашето време, бидејќи нуди многу поинаков гејмерски процес и одлични карактеристики на играта. Првото нешто што ќе го забележите кога ќе ја вчитате играта ќе биде извонредниот распоред на обложување и тркало кои се разликуваат од стандардните рулет игри во неколку аспекти. На десната страна на обложувалното подрачје има пет дијаманти на кои може да се обложат. Она што ги прави овие дијамантски слотови посебно е тоа што тие нудат џекпот чиј износ ја прави оваа игра вреди да се игра.
Во крајна линија е дека оваа варијанта е совршена игра за сите ентузијасти на рулет кои сакаат да пробаат нешто ново и на тој начин да го диверзифицираат своето искуство со коцкање. 1000 Diamond Bet Roulette нуди широк спектар на видови на залог кои ви даваат слобода да изберете најсоодветен за вас. Од играта беше развиена од страна на Playtech, можете да го најдете во голем број на онлајн казина кои се во партнерство со овој софтвер провајдер.

Случајни Слободни Слот игри:

Забранетата земја на лемурија
Забранетата земја на лемурија
Овој видео-слот, напојуван од Microgaming, има 5 макари, 3 редови и 243 начини за победа. Секој спин трошок 25 ...
Играјте слот!
Простор светла
Простор светла
Можеби сте запознаени со научниот фантастичен филм "Трон" кој се одржа во 1982, а потоа во 2010 - на ...
Играјте слот!
Апсолутни супер ролни
Апсолутни супер ролни
Како е најдобро да се опишат Апсолутните Супер Реле? Дали е класичен слот? Или е посовремена ...
Играјте слот!
Баунти на бигор
Баунти на бигор
Овие игри за казино игра базирана на бајката Џек и Beanstalk едвај остави богатство ...
Играјте слот!
Сребро 3d
Сребро 3d
Стерлинг Сребрена 3D е неверојатно 5-ролна, 25-линија видео слот, кој беше создаден од Microgaming пред неколку години. Во ...
Играјте слот!
Belissimo
Belissimo
Белисимо Слот. Belissimo е класичен слот за 3-ролна со линии за плаќање 5 кои можат да се уживаат во широк спектар ...
Играјте слот!
Градина на богатството
Градина на богатството
Во градината на богатството, нашата елегантна двојка ви вика далеку во блескавиот свет на богатите и прекрасните - ...
Играјте слот!
Андре гигант
Андре гигант
Борење е името на играта во оваа онлајн игра за 5-ролна од Nextgen, а вие можете да му помогнете на Андре ...
Играјте слот!
0 Коментари

Blackback блек џек


Cashback Блек Џек е традиционална игра на Блек Џек која не само што нуди три возбудливи странични облози, туку ви дава можност да се пари од секоја рака без потреба да се жртвува целата своја залог.
Со секоја рака можете да ги поставите Парот на играчот, Парот на услуга и 21 + 3 страничните залози, од кои сите ви даваат шанса да освоите некои огромни исплати, и ако во секој момент не сте задоволни со рака, може да се потпрете на ' Cashback "за да се осигурате дека нема да ги изгубите сите ваши пари.
Како да играш
Целта на Cashback Blackjack е да се изгради рака на картички што е можно поблиску до вредноста на 21, но без да се надмине и да се случи биста. Додека вашата рака е блиску до 21 отколку што е дилерот, тогаш сте ја освоиле кругот.
Броените картички се вредни за нивните лични вредности, личните картички се вредни за 10 и Асите се вредни или 1 или 11. Највредната рака е "Блек Џек", Аце и десет картичка, и ќе ги победи сите други раце.
Првото нешто што треба да направите е да ги ставите вашите чипови во обложувалниците од секоја страна што сакате да ги играте. Можете исто така да поставите чипови во означените области за страничните облози. Кога ќе бидете среќни со вашите облози, кликнете на 'зделка' за да ги примите вашите први две карти на лицето на секоја рака. На дилерот ќе се обработи една лице-up картичка и еден faceownown. За секоја рака имате три главни опции: "Хит", "Стенд" и "Двоен". Избирањето на "Хит" ќе привлече друга карта во раката, избирањето на "Стенд" ја напушта раката како што е, и ако изберете "Двоен", вашата залог ќе се удвои, ќе добиете уште една картичка и дилерот ќе го одигра својот круг .
На крајот на кругот победнички раце се платени на 2: 1 освен Блек Џек, кој се плаќа во 3: 2.
Во зависност од картичките во ваши раце и раката на дилерот, може да ви бидат претставени уште неколку опции. Ако картата на лицето на дилерот е Аце тогаш можете да го извадите "осигурувањето" против дилерот кој има блек џек. Осигурувањето чини половина од вашата почетна залог и ако дилерот има Блек Џек, тогаш се плаќа во 2: 1. Ако вашите две први картички имаат иста вредност тогаш можете да ги "разделите" на две одделни раце. Потоа можете да ги играте како индивидуални раце кои ви даваат повеќе можности за победа.
Cashback
Додека играте со рака, се додека не сте избрале "Стенд", а раката не ја напушти "Биста", ќе ви биде понудена количина Cashback. Можете да изберете да ја искористам оваа и да ја напуштите раката, со што гарантирате дека нема да ги изгубите сите ваши пари. Понатаму, изборот на Cashback остава странични залози во игра, па сепак може да победите повеќе од раката.
Странски облози
Постојат три странични залози што можете да ги поставите со секоја игра круг. Соплатата на играчот е на првите две картички кои се однесуваат на твојата рака, формирајќи еден од трите типа на пар (Perfect Pair, Colored Pair и Red / Black Pair), додека залог на дилерот за пар е на првите две картички на дилерот, формирајќи еден од овие парови . Совршен пар е две картички кои го имаат истиот костум и број и се исплаќаат на 25: 1. Колор пар е две картички со ист број и бои, но различни костуми (на пр. 6 на пикови и 6 на клубови) и се плаќа во 12: 1. Црвениот / црниот пар е две картички кои имаат иста вредност, но различни костуми и бои (на пр. 4 од клубови и 4 од срцата) и се исплаќа на 6 / 1.
Страничната страна на 23 + 1 е на првите две картички и картичката на лицето на дилерот, која формира флеј, право, тројка од вид, фрлање или три од еден вид. Тие исплата во 5: 1, 10: 1, 30: 1, 40: 1 и 100: 1 соодветно.

Случајни Слободни Слот игри:

Спин победи
Спин победи
Spin & Win е прилично глупо име за видео спот, не би се согласил? На крајот на краиштата, "спин и победа" ...
Играјте слот!
Повик на колосеум
Повик на колосеум
Повикот на Колосеумот е римски тематски слот, напојуван од NextGen Gaming. Со 5 ленти и 25 линии, тоа е ...
Играјте слот!
Spectra
Spectra
Некои играчи сакаат да одат на врвот и да дизајнираат комплексен универзум исполнет со детали за играчите да ...
Играјте слот!
Рамзес богатство
Рамзес богатство
Зафатете ги богатствата на Рамзес, древниот египетски принц, најстариот син на фараонот Рамзес II и кралицата Исетнофрет ...
Играјте слот!
Капетан Америка прв одмаздник
Капетан Америка прв одмаздник
Светот познати Playtech-ови слотови за Марвел се прават круга веќе подолго време и имаат огромен број ...
Играјте слот!
Carnivale royale
Carnivale royale
Прошетка низ влезот на шаторот и се восхитувам на возбудливиот циркус-инспириран слот машина на Carvinal Royale. Наместо три прстени, ...
Играјте слот!
Див ориент
Див ориент
Диви Ориент Слот Игра Преглед. Спектакуларното игралиште за казино Wild Orient доаѓа со 5 ленти, 3 редови и обезбедува ...
Играјте слот!
Булова меч
Булова меч
Стани ја кралицата на кошницата во видеоснимката 5-payline 30-honey Honey Buziness! Со златното богатство на мед ...
Играјте слот!
0 Коментари

Fei cui gong zhu


Fei Cui Gong Zhu е онлајн слот од Playtech со ориентална тема и комплименти Nian Nian You Yu, уште една неодамнешна верзија од овој развивач. За разлика од таа игра, сепак, Феи Куи Гонг Жу доаѓа со неколку бонус карактеристики, како и прогресивниот џекпот, па проверете ја ревизијата подолу за сите основни детали.
Феи Кју Гонг Жу е пет ролна СЛО со три реда и до дваесет линии за исплата; големите транспарентни макари замаглуваат простор на вода и во далечината има заматен планински опсег.
Fei cui gong zhu wildThere се три теми поврзани со висока вредност симбол, вклучувајќи жад змеј, прилично вентилатор и украсен вазна; симболите со пониска вредност се пет кинески знаци кои ние сме сигурни дека се многу значајни.
Дивите симболи се јапонска девојка и таа ги заменува сите други, освен распрснувачот (црвен храм) и бонусната икона (зелен храм).
Бонус карактеристики
слободен врти

Ова се активира со слетување на три или повеќе црвени симболи на расфрлање на храмот насекаде во вид за кои ќе заработите десет слободни вртења. Сите победи во овој круг ќе бидат тројно (освен ако бонусот на Тајната градина не се активира) и можете да освоите повеќе вртења со слетување на уште три ракети.

Случајни Слободни Слот игри:

Ослободи
Ослободи
Симболите на Online Aute онлајн игра автомат го отелотворуваат спортот на хокеј на мраз во целост. Има ...
Играјте слот!
Ноќ на вештерките среќата
Ноќ на вештерките среќата
Трите вештерки се зафатени да ги подготвуваат своите напивки и како што им помагате тие ќе ве наградат со бесплатни врти ...
Играјте слот!
Cashanova
Cashanova
Смешниот Cashanova слот бесплатно има 30 линии за исплата 3 редови и 5 ленти. Посетете ја куќата на Роџер Петер, ...
Играјте слот!
Теди носи пикник
Теди носи пикник
Сликата резултат за Теди мечки пикник слот казино опис Пикантен слот Игра Медиумите Игра Преглед. Фасцинантниот пикник на Мечето Меди ...
Играјте слот!
Диви дивиот запад: големиот воз го вреска
Диви дивиот запад: големиот воз го вреска
Тоа е Стариот Запад. Возовите се секогаш полнети со злато. И тие секогаш се ограбени од бендови на диви ...
Играјте слот!
Даревелил нула
Даревелил нула
Придружи му се на Мет Мурдок, aka Daredevil, додека тој се бори против злото Bullseye и Kingpin во возбудливите онлајн игри на Casino.com ...
Играјте слот!
Кои принцеза
Кои принцеза
Луѓето низ светот стануваат луди за аниме. Така, ние создадовме нешто накипено во Далечниот Исток талент. Отпатуваме ...
Играјте слот!
Крикове или подобро
Крикове или подобро
Дали ви се допаѓа играње покер и слот-машини? Ако е така, ќе го сакате видео покер. Тоа е како ...
Играјте слот!
0 Коментари

Цреша љубов


Уживајте во Цреша Љубов, ролни на 5 и линии 25 Видео спот изведен од Playtech, кој ќе обезбеди не само доволно количество на забава, туку и волшебни дополнителни функции кои ќе ве возбудуваат да играте и ветувате победи. Постои проширување Дивиот, Scatter, плус бесплатни игри, функција Gamble; во мало, вистински куп изненадувања. Симболите, црешите и розите, и срцата, итн, исто така, помагаат да го зголемите вашето расположение. Самото отворање, каде што свилена дама, русокоса со големи обетки, ве поканува да играте, е инспиративна.
Дивиот тука, во Cherry Love, е дама. Може да го замени било кој друг симбол, со исклучок на Scatter. Во Cherry Love, ќе го видите на макари 2, 3 и 4. Дивиот ќе се прошири во комбинации кои се победуваат, и, исто така, во бесплатните игри. Всушност, за време на овие игри, Дивиот е секогаш таму, проширување. На Scatter, цреша, е важно кога ќе видите две барем такви симболи на ленти. Исплатата која ќе ви биде доделена за Scatter е фиксна. Така, со повеќе Scatters, мултипликаторот за исплата ќе биде поголем.
Со 3 Scatters барем, бесплатните игри ќе бидат активирани. Овие Scatters може да излезе на кое било место на макари. Наградата за вас е 15 бесплатни игри, со мултипликатор 3x. Ќе има различни звуци и различна шема на бои. Исто така, контролните копчиња за основната игра ќе бидат оневозможени. Исто така, ќе го видите преостанатиот број бесплатни игри, множител, плус победи што сте ги собрале, на горниот раб на екранот. Можете неограничено да освојте повеќе бесплатни игри. Конечно, по кругот, ќе видите екран на кој вашите суми се сумираат.
Играј цреша Љубов слот за бесплатни онлајн - Не преземање потребно
Поставката, во бар Cherry Love, е одлична за уживање во себе, за отповикување и освојување додека играте. Вие сте опуштени, а реквизитите на 5 и линиите на 30 ви стојат на располагање. Опуштете се во барот, потпирајте пијалок, можеби пушете, и подгответе се да играте на заостанат начин. Дамата во играта е оној кој, исто така, инспирира, а музиката е уште една причина зошто ќе се чувствувате удобно и наградувано.
Симболите ќе ги видите во цреша Љубов, црвената роза, прстенот на злато која е змија облик, плус други симболи, како и традиционалните картичка оние, сите сјај во светли бои и донесе различни бакшиш. Специјалните, дивината или дамата, и Scatter, или црешите, секако се во центарот на вниманието и значат најмногу за развојот на вашата игра.
Ќе ви биде најмногу инспириран од џекпот, кој, како максимум, изнесува 4,000 монети. Всушност, имате три опции за џекпот. За 5 роза симболи, ќе добиете највисока сума, монетите 4,000. За 5 симболите на срцето и нож, вашата награда за џекпот ќе биде монетите 2,000. И за третата опција, со 5 симболи на златни прстени, вашата победа на џекпот ќе биде монетите 750.

Случајни Слободни Слот игри:

Шума на чуда
Шума на чуда
Алис оди наоколу во земјата на чудата е темата на овој привлечен видео спот што го донесоа Playtech. Ќе видите ...
Играјте слот!
Луди 80s
Луди 80s
Веројатно не е неопходно за нас да го опишеме она што се заснова на Crazy 80s слотот, но ние во секој случај само ...
Играјте слот!
Занзибар
Занзибар
Zanzibar е 5-ролна 30-payline слот машина развиена од страна на WMS. Се користи арапски тема и се прикажани симболи со висока вредност ...
Играјте слот!
Чудовиште тркала
Чудовиште тркала
Опис Чудовиште тркала Онлајн казино Слот ви нуди cartoonishly гаден забава на 128 или 288 начини да се победи. Најдобар ...
Играјте слот!
Фудбалски навивачи
Фудбалски навивачи
Иако не е игра развиена специјално за Euro 2016, играчот Фудбал Фановите на Playtech е сигурен дека ќе собере многу ...
Играјте слот!
Дигалки или подобро мултианд
Дигалки или подобро мултианд
Дигалки или Подобро multihand Видео покер се базира на традиционалната видео-покер игра. Можете да играте со ...
Играјте слот!
Лабава топ
Лабава топ
Loose Cannon Slot е игра донесена од MicroGaming Systems и сега може да се игра во Magical Vegas ...
Играјте слот!
Чикаго
Чикаго
Оваа онлајн игра за казино ќе ве однесе до 1920, кога во Чикаго се слушнаа многу војни. На ...
Играјте слот!
0 Коментари

Тајландски рај


Тајланд е познат по својата убавина и тука е доведена до ретуните во игра која може да ви види како освојувате огромни количини благодарение на бесплатните вртења со екстра расфрлени симболи.
Тајландски рај е слот за 5 ролна со 3 редови и до 15 линии за исплата. Ремените се поставени против поглед на морето, а симболите со висока вредност вклучуваат будистички храм, риболов брод, слон и млада жена.
Карактеристики
дивините

Виолетов цвет е дивиот симбол и може да ги замени сите други симболи за да им помогне и да ги комплетираат победничките комбинации.
Растера
Виолетова цвеќе е исто така и симбол на распрскувач, нуди разни исплати до 200x вкупниот облог и може да предизвика слободни вртења.
Бонус карактеристики
При слетување на три или повеќе виолетови гломазни расејувачки симболи насекаде на макари ви доделува бесплатни вртења на 10. За време на бесплатните вртења се избира еден дополнителен симбол по случаен избор за да се однесуваат како растерач. Ова значи дека се исплаќа како нормално, но не треба да го следите по должината на линијата. Освен тоа, слободните вртења можат да се реигрираат.
џекпот
Тајландски рај нуди врвна исплата на 5,000x за слетување на пет од симболите на млада жена долж платежната линија. Слонот може да исплати до 2,000x, а бродот и храм може и исплата до 750x.

Случајни Слободни Слот игри:

Кенди соништа
Кенди соништа
Тоа изгледа како кутија и ако се качи на 3rd ролна, се отвара и места до 3 ...
Играјте слот!
Мис пити
Мис пити
Мис Кити слот е вистински паричен слот машина игра од Аристократ казино дека можете да вежбате игра за апсолутно ...
Играјте слот!
Борк, берзерер
Борк, берзерер
Казиното слот Bork the Berzerker, кој се игра на софтверот Thunderkick, има прилично импресивна приказната. Врз основа на страшни ...
Играјте слот!
Faeries богатство
Faeries богатство
Денот на Свети Патрик конечно доаѓа, па што е подобар начин да се биде подготвен и да дојде до расположение од ...
Играјте слот!
Златни седум
Златни седум
Цреши, јаболка, портокали, лимони и златен 7! Можете да уживате во оваа вкусна овошна салата и шанса да украсите ...
Играјте слот!
Бар 7 е
Бар 7 е
Ако сте во потрага за слот машина игра која навистина отелотворува сè за класичен овошје машини, а потоа Бар 7 од ...
Играјте слот!
Шеќер поп мобилен
Шеќер поп мобилен
SugarPop воведува сосема нова раса на игра, совршена комбинација од најдобрите видео спот и обични игри ...
Играјте слот!
Аси и осум
Аси и осум
Се вели дека Бил починал држејќи пар 8 и пар Aces, а со тоа и името ...
Играјте слот!
0 Коментари

Ковчези на изобилство


Придружете се на русокоса пират и нејзината страшна екипа која ги истражува пустинските острови за закопано богатство. На патот, вие сте обврзани да откриете носивост на плен и со малку среќа и огромен прогресивен џекпот.
Ковчези на плен е слот за 5 ролна со 3 редови и фиксни линии на 20. Ремените се поставуваат против поглед на песочна плажа и чистото сино море, додека пак симболите вклучуваат папагал, прекриени маички и пират кој носи очила.
Карактеристики
дивините

Русокоса пират е диви симбол и таа може да ги замени сите други симболи, освен разни и бонус симболи, за да им помогне и да формираат победнички комбинации.
Растера
Постојат два расејувачки симболи, гранче на градите и расфрлање на мапи, и двете ги активираат бонусните карактеристики.
Бонус карактеристики
Секој пат кога русокоса пиратски слетува на лево или десно од околината со пиратски, таа ќе го претвори во дивина за да помогне и да формира повеќе победи.
Ако можете да слетате три, четири или пет од мапите на растерењето на картата насекаде на лентите Богатство Остров Бонусот започнува. Целта на играта е да се работи на вашиот пат заедно три прогресивно повредни мапи и собирање на награди на патот. Треба да го вртите тркалото на капетанот за да одредите колку места се движите низ табла. Секој одбор содржи награди, мапи и череп и крстови. Ако собереш три мапи, преминете на следниот остров додека слетувањето на черепот и крокодисите завршува играта. Островите се нарекуваат плен на островот, островот Пленти и островот Џекпот. Ако ја активирате играта со четири или пет scatters ќе започне на островот Пленти или Џекпот остров, соодветно.
Слетување три богатства градите градите започнува бонус игра богатство богатство. Градите се доведуваат до предниот дел на екранот и се отвораат за да откријат различни накит. Ако трите скапоцени камења во натпревар од градите, тогаш добивате награда, а друг оди. Понатаму, ако слеташ три дијаманти во секоја гради, тогаш победиш на прогресивниот џекпот.
џекпот
Во прилог на прогресивниот џекпот кој може да се добие во Bonus Chest of Treasures, Chests of Plenty нуди огромна врвна фиксна исплата на 10,000x ако можете да слетате пет диви симболи преку линија за исплата. Очилата што носат пират можат да платат до 2,000x, пресечените маици можат да исплатат до 1,000x и папагалот може да исплати до 500x.

Случајни Слободни Слот игри:

Премиер трки
Премиер трки
Коњ трки испраќа возбудувања низ целото тело во многу познавачи на коњски тематски активности и во обожаватели на игри, ...
Играјте слот!
Lucky3
Lucky3
Дали сте подготвени да имате некоја овошна забава? Среќен 3 е шарен и свеж видео слот што ќе ви донесе 5 ...
Играјте слот!
Deuces Диви
Deuces Диви
Deuces Wild се игра со стандардна палуба со картички 52, и како што сугерира името на сите Deuces се ...
Играјте слот!
Вегас три карти рум
Вегас три карти рум
Вовед Вегас Три картичка Руми е покер варијација пронајдена во интернет казината користејќи софтвер за криптологија и реално време на среќа ...
Играјте слот!
Темниот џокер ризикува
Темниот џокер ризикува
Темниот Џокер Ризес е 5 ролна, 3 ред и 10 линија за исплата со 5 од ориентирани кон линии ...
Играјте слот!
Цезар империја
Цезар империја
Голем и богат, Цезарското царство има големо богатство кое им го нуди на своите граѓани. Дојдете тврдат дека богатствата се со право ...
Играјте слот!
Црвени песоци
Црвени песоци
Црвените песоци околу Ајерс Рок во Австралија одамна биле извор на чудо - но сега можат да ...
Играјте слот!
Џунгловиот дух: повик на дивината
Џунгловиот дух: повик на дивината
Ве водиме на прошетка по дива страна. Џунгла Дух: Call of the Wild ™ Ви нуди џунгла ...
Играјте слот!
0 Коментари

Магични купишта


Апелно име Магичен стек е слот игра полна со она што е именувано по, и ќе најдете групи на магични наредени коцки кои се трансформираат во само еден симбол за да ви дадат големи шанси за освојување големи награди цело време - и овие купишта се појавуваат и во главната игра и бесплатни игри.
Исто така има и многу познати симболи за награди за овие Магични стекови, вклучувајќи ги и Lucky 7, Bells, Bars, Melons and Cherries, од кои сите можат да бидат поттикнати од две различни диви забави кои живеат во Neon City, каде што 5 ленти и 20 плати линии на оваа забавна игра се поставени.
Има дури и бонус за Супер Магични бесплатни игри во кој сите награди се множат со динамичен множител - и има бесконечен број бесплатни игри за посегнување секој пат кога бонусот се активира!
Магична главна игра
Наградите може да се добијат со поставување на било кој 3 на 5 појавување симболи, и сите награди ќе се множат со вашата линија-залог. Цреши и дињи може да ве освојат до овошен мал 40x вашиот линија-залог, со решетки до 80x и ѕвона до 80x, додека секако ќе се чувствувате прилично среќни ако поставите пет 7 во 250x на вашата линија- залог.

Случајни Слободни Слот игри:

Малку Британија
Малку Британија
Малата Британија онлајн видео слот машина од Ash Gaming е 5-ролна, 30-payline слот игра базирана на популарната комедија ...
Играјте слот!
Тор греба
Тор греба
Како и многу други од овие филмски картички за гребење, графика се повлекува директно од филмот. Со квалитет на филмот ...
Играјте слот!
Дрво на богатство
Дрво на богатство
Дрвото на среќата е 5 ролна, 243 начини да се добие слот од iSoftBet. Не е очигледно од насловот ...
Играјте слот!
Ножици за рок хартија
Ножици за рок хартија
Ако ја земете класичната игра на карпа, хартија, ножици и ставате пресврт на тоа, што имате? ...
Играјте слот!
Среќен лак е лук делукс
Среќен лак е лук делукс
Среќна дама шарм ™ делукс не е само еден од популарните слотови меѓу нашите женски играчи, тоа е исто така ...
Играјте слот!
Среќата девојка
Среќата девојка
Microgaming објави уште еден неверојатен онлајн играчки, посветен на источно-азиската култура. Овој пат ќе го посетите азискиот сувенир ...
Играјте слот!
Кралот Конг бес
Кралот Конг бес
Има фер неколку преземање на Кинг Конг слотови, вклучувајќи Playtech е Конг На 8Th Вондерот на светот игра ...
Играјте слот!
Кои принцеза
Кои принцеза
Луѓето низ светот стануваат луди за аниме. Така, ние создадовме нешто накипено во Далечниот Исток талент. Отпатуваме ...
Играјте слот!
0 Коментари

Leprechauns среќа


Ако сте во потрага за саксија злато на крајот на виножитото не гледам подалеку од Leprechauns среќа! Оваа шармантна 5 ролна, играта 20 линии за исплата на линии, носи многу можности за победа и гарантира дека среќата на ирскиот е на ваша страна! Најдоброто видео спот создаден од GTS, Leprechauns Luck е светло, шарени и толку забавно да се игра. Ремените се украсени со типични ирски слики и лепрекуни, садови од злато, харфи и пинци од пиво летаат минатото кога ќе го погодите спин. Саундтракот е типично ирски и додава атмосфера на игри, обезбедувајќи им на играчите да уживаат во извонредно и возбудливо искуство секој пат кога ќе играат Leprechauns Luck!
Како да играш
За да започнете, едноставно одберете го бројот на линии за исплата што сакате да ги активирате со кликање на нумерираните јазичиња од страната на екранот, потоа одберете ја вашата линија со користење на копчињата - и + во полето "промени".
Откако ќе се стави вашиот залог хит Спин и гледање на ролна започне тркалање. Релето ќе се прекине автоматски и сите победнички комбинации ќе бидат истакнати. Износите за освојување се прикажани во полето Win.
Играчите можат да се одлучат за автоматски режим и да играат до 25 вртења со еден клик и тие можат да ја видат платената табела во секое време за да го одредат победничкиот потенцијал.
Leprechauns Luck бонус карактеристики ви помогне да го зголеми вашиот bankroll и симболот Scatter предизвикува бонус игри и големи награди. Дивиот се залага за секој симбол (освен за Scatter) за да се формира победничка комбинација, а 5 Wilds да го активира прогресивниот џекпот. Бонусните игри на 3 осигуруваат дека секој има шанса да најде злато на крајот од виножитото!
Карактеристики
Прогресивен џекпот на 10,000
Заменлива позадина Опсег на обложување од 0.20 до 100.
бонусите
- Бесплатниот бонус за вртење се активира ако откриете три симболи на лепракон во која било точка на петте репортажи. Во овој момент, лепрачан ќе ви покаже колку вртења сте му беа доделени, до максимум од 20.
- Wishing Well: овие функции за бонуси се активираат кога ќе ги откриете саканите симболи на централната ролна на слот-машината. Кога тоа ќе се случи, кофата ќе се спушти и ќе ви одбере некои награди кои се додаваат директно во вашата рамнотежа.
- Виножито на богатство станува активно откако ќе слетате со три или повеќе златни златни кутии на лентите. Оваа бонус функција, всушност, ви дава шанса да освоите џекпот од 1000 пати од оригиналниот облог.
Со дарежливи бонуси и можност да освојат големи джакпоти, Лепреновата Лука е фантастична онлајн игра за слотови за оние кои сакаат да победат голема. Максималната линија за плаќање 20 ви дава можност да освоите повеќе награди по спин на лентите.

Случајни Слободни Слот игри:

Сизлинг топла делукс
Сизлинг топла делукс
Sizzling Hot deluxe е една од најпознатите иконски слот-машини направени од Новоматик. Се наоѓа во скоро секој ...
Играјте слот!
Виртуелна евра
Виртуелна евра
Дали имате носталгија за Euro 2016? Потоа да се забавуваат играјќи виртуелни евра од страна на 1X2 Network.Modelled по еден од ...
Играјте слот!
Инстант селектор за картичка за победа
Инстант селектор за картичка за победа
Инстант победничката картичка не е всушност игра со инстант победа, но тоа е прилично убаво малку корист ...
Играјте слот!
Фантастични четири нула
Фантастични четири нула
Приказни за Фантастиката Четири отсекогаш имале голем успех кај читателите на Марвел стрипови. Огромна публика на читатели за ...
Играјте слот!
Carnivale royale
Carnivale royale
Прошетка низ влезот на шаторот и се восхитувам на возбудливиот циркус-инспириран слот машина на Carvinal Royale. Наместо три прстени, ...
Играјте слот!
Си ја заборавивте
Си ја заборавивте
Изгубеното ги содржи сите елементи кои ќе ги поврзете со наслови на BetSoft, вклучувајќи ги и потписот 3D анимации. Оваа игра е поставена во ...
Играјте слот!
Камења скапоцени камења
Камења скапоцени камења
Играчите ги покриваат сите исплати на 80, подеднакво поделени во четири комплети на намотки, за минимално залог, зголемувајќи ги нивните шанси во Големите победи ...
Играјте слот!
Рубикс богатство
Рубикс богатство
Играњето на богатството на Рубик е далеку полесно отколку обид за фрустрирачки сложено вистинско нешто - и може да победиш ...
Играјте слот!
0 Коментари

Ревни диви


Ревни диви е Playtechсо слот 5 и 40 платни линии. Достапен за играње на сите уреди од само 40p по спин, тоа ќе ве однесе до пустината како мечки, јагуари и орли функција на макари. Благодарение на Turbo Mode, оваа висока варијанта се однесува на функцијата Free Games каде што почнувате со бесплатни вртења на 15 - можете да активирате повеќе слободни вртења исто така бесконечно.

Случајни Слободни Слот игри:

Џејсон и златното руно
Џејсон и златното руно
Играта е посветена на познатиот мит за Џејсон, неговиот брод Арго и неговата екипа наречена Аргонаути. Тие ...
Играјте слот!
Девојки со пиштоли
Девојки со пиштоли
Напојуван од гигантскиот софтверски провајдер Microgaming, девојките со оружје замрзната зора е пет ленти со слот 243 ...
Играјте слот!
Коцки за ролеркостер
Коцки за ролеркостер
Ова е одлична забавна игра за игра која е навистина лесно да се освојат многу пари од. Само се тркалаат ...
Играјте слот!
Поморски моми
Поморски моми
Играта за пристаништа на поморските девици може да се најде во Microgaming казина. Microgaming како стандард не ги објавуваат слот ...
Играјте слот!
Hellboy
Hellboy
Придружете се на силите со Хеллбој и неговиот тим на криминалци кои се борат против криминалот во оваа Microgaming слот машина, која е дизајнирана по ...
Играјте слот!
Борк берзеркер пробие "n" коса верзија
Борк берзеркер пробие "n" коса верзија
Дали некогаш сте слушнале за Berzerkers - ликовите на нордиските ...
Играјте слот!
Шерлок мистерија
Шерлок мистерија
Шерлок Mystery slot бесплатно има 5 ленти и 20 исплати врз основа на Шерлок Холмс книга од Артур Конан Дојл. На ...
Играјте слот!
Летечки свињи
Летечки свињи
Пробајте ја вашата среќа со нашиот видео спот Летечки свињи. Притиснете го копчето Spin и завртете го патот за да имате некои ...
Играјте слот!
0 Коментари

Животот на Брајан


на Животот на Брајан Интернет видео слот на Еш Гејминг не само што се обидува да го пресоздаде хуморот и надреализмот на класичниот филм 1979 Monty Python, тој всушност успева да го донесе во живот и да се подобри врз него уште повеќе
Оваа слот игра има 5 ролна и 30 paylines и нуди диви, распрскувачи, бесплатни вртења и опција за автоматско играње, како и прогресивен џекпот. Играјте ја оваа безжична игра за спуштање на компјутери со Windows или Mac.
Тема
Lifeивотот на Брајан слотот се заснова на комичниот 1979 британски филм со исто име. Филмот е за еден млад Евреин по име Брајан, кој е роден во истиот ден и веднаш до вратата на Исус, и затоа тој последователно се греши во месијата.
Играта е оптоварена со икони преземени директно од филмот, вклучувајќи го Брајан, кој е вршител на плаќање, ве наградува со 1,000X мултипликатор на вашиот облог кога тој се појавува во сите ролни 5. Другите симболи вклучуваат Понтиј Пилатес, Мајка на Брајан, смешен Центурион, Jајлер и г-дин Чеки. Willе се сретнете и со вообичаените симболи за картички што се движат од 10 до Ace. Симболот Lifeивотот на Брајан е див и ги заменува сите други симболи на ролна, освен распрснувачот.

Случајни Слободни Слот игри:

Кралот тигар
Кралот тигар
Кралот Тигар е игра со пет-ролна, дваесет и повеќе платни слотови со функција "слободни игри". Функцијата Free Games се активира ...
Играјте слот!
Планета на мајмуните
Планета на мајмуните
Победете ги градите и давајте најдобар рибар додека гордо ја претставиме Планетата на мајмуните ™, видео спот донесе ...
Играјте слот!
Светиот грал на Монти Питон
Светиот грал на Монти Питон
Придружете му се на кралот Артур за да ја пронајдете Гралот и по начинот на кој ќе откриете бројни големи победи, благодарение ...
Играјте слот!
Супер multitimes прогресивни
Супер multitimes прогресивни
Супер Multitimes прогресивен слот машина. Супер Multitimes прогресивен слот дава играчи шанса да победи секоја од четирите ...
Играјте слот!
Зевс 3
Зевс 3
Подгответе се себеси да се вртите со некои божествени победи на лентите со слот-машина на Zeus III развиена од WMS. На ...
Играјте слот!
1000 дијамантски залог рулет
1000 дијамантски залог рулет
1000 Diamond Bet Roulette е специфична варијанта на рулет, развиена од Playtech. Играта е многу популарна меѓу сите ...
Играјте слот!
Џокер 8000
Џокер 8000
Џокер 8000 слот. ... Џокер 8000 е еден од овие видео игри што делува како вистински казино симулатор ...
Играјте слот!
Блекџек прекинувач
Блекџек прекинувач
Главната разлика помеѓу класичните игри со блек џек и верзијата на Switch е фактот дека наместо една рака ...
Играјте слот!
0 Коментари

Стрелец


Убаво е да се игра Стрелец, не само да се чувствувате како вистински стрелец со цел пука цели. Ова е една од првите игри што Playtech испадна со 243 начини за победа функција, со тркалото на среќата. Покрај графика која ќе ве покани во свет каде што целта со вашата стрела и пука, исто така ќе имате одлична особина. Тоа е Expand и Split, функција која навистина може да ви пука со победи. Познатиот стрелец, наречен Робин Худ, е како модел кога го започнувате овој слот со ролни 5, со Auto Play како додадена опција.
Темата е навистина голема, а пакетот карактеристики е уште поголем. На Scatter и дивиот, плус други уживаат бакшиш ќе додели бесплатни вртења, веќе споменати опција за проширување и разделување, и, исто така, опција Гембл. Златна, како моќен и скапоцен метал, е врховен тука. Тоа е Дивиот. Стрелата, опкружена со пламен, е Scatter. Сега повеќе за бакшишките што доаѓаат со Дивиот и Раскошниот. Златото, како Дивиот, може да го замени било кој од редовните симболи, за да ви овозможи да формирате комбинации кои даваат победи. Мора да барате да излезе на макари 2, 3 и 4. Arrow, Scatter на играта, ќе ве воодушеви со мултипликаторите што ги има во продавница. За 3, 4 или 5 стрелките, вашите мултипликатори ќе бидат 2x, 10x или 50x, кои доаѓаат со бесплатни вртења.
Играат Стрелец Слот за бесплатно онлајн - Не Превземи
Ќе бидете желни да дознаете за проширување и разделување. Со него ќе можете да ги снимите наградите. Ако добиете симбол со граница со стрелки, мора да барате симбол со пресечени стрели. Тогаш симболите со стрелка граница ќе биде прободен со стрелки, и така тие ќе се подели и да се прошири. Тие нема да ги заменат другите симболи. На тој начин, вашиот вишок за победничките комбинации ќе биде два во еден.
Со 3 пресечени стрели барем, ќе добиете 7 слободни вртења. За време на овие вртења, Expand и Split ќе бидат активирани, кога ќе добиете симбол со граница со стрелки. Затворете ги слободните вртења онолку пати колку што сакате.
Кога ќе одите околу шумата на играта, ќе ги искористите бакшиш и ќе добиете повеќе и повеќе победи, на храбар начин, со искуства кои ги тестираат вештините и храброста на вистинските стрелците. Стрелци во средниот век беа луѓето кои се бореа за правда и ги бранеа луѓето. Сега, во играта, ќе го направите тоа, исто така, и заедно со тоа можете да победите неверојатно.

Случајни Слободни Слот игри:

Robotnik
Robotnik
Роботникот е едноставна, но неверојатна игра за игри од Yggdrasil Gaming, истата компанија која ви донесе неверојатни слотови ...
Играјте слот!
Нинџа
Нинџа
Порамнете се со најмоќните нинџи во оваа возбудлива игра. По активирањето на функцијата за бесплатни игри, Црниот нинџа ...
Играјте слот!
Самовила шума
Самовила шума
Во волшебната шума за онлајн казино на вилини на вилини има линии 3, 5 реплики и 25 прилагодливи линии за плаќање. Почувствувајте ја атмосферата ...
Играјте слот!
Златен змеј
Златен змеј
Златен змеј онлајн слот машина слободно да игра има три макари и пет плати линии. Обидете се со среќата и крадете ...
Играјте слот!
Изгребете
Изгребете
Картата за гребење се купува за избраната цена. (Колку е повисока цената што ја плаќате за вашата картичка, толку е поголема ...
Играјте слот!
Најдоброто вештерка
Најдоброто вештерка
Не постои начин да се погреши магичната тема на оваа игра - магии, напивки и маѓепсани кристали владеат со овој 3 × 5 ...
Играјте слот!
Спартак гладијатор на Рим
Спартак гладијатор на Рим
Легендата за Спартак е онаа која ќе се спушти во историјата како една од најголемите досега. Сега, играчите ...
Играјте слот!
Готски
Готски
Слободен слот машина наречена готика, како што е лесно да се погоди со неговото име, е дизајнирана во готик ...
Играјте слот!
0 Коментари

Модна писта


Добредојдовте во Казино Лас Вегас, највозбудливиот онлајн казино што некогаш сте го наидете. Овде ќе најдете поголема и подобра верзија на познатиот Вегас Стрип со повеќе игри, поголеми Джакпот и фантастични бонуси за да се осигурате дека имате повеќе казино забава од кога било досега.
Повеќе Слот машини
Овде можете да уживате во повеќе слот игри отколку во било која Лас Вегас \ "тули и малтер казина. Ние ви донесеме стотици различни слот-машини за да уживате, од повеќето традиционални класични слотови до најновата и најдобрата од новата генерација на возбудливи онлајн слотови. Игрите се изградени на неверојатно разновиден спектар на теми и ние сме сигурни дека има повеќе од доволно понуда за да одговараат на секој вкус. Понатаму, многу од нив нудат возбудливи бонусни карактеристики што може да доведат до некои астрономски исплати. Ако сте обожавател на слотови, тогаш ние сме убедени дека ќе имате време од вашиот живот да ја играте нашата колекција.
Поголеми прогресивни џекпоти
Да се ​​направи играње уште возбудливо, нашите слотови се поврзани со некои од најголемите прогресивни джакпоти достапни; тие се, секако, исто толку големи, ако не и поголеми од оние пронајдени во Лас Вегас. Вие би можеле да станете инстант милионер кој ќе игра на ниеден број наши игри и ќе го претвори својот живот засекогаш. Не грижете се ако не сте играч на играчи, сфаќаме дека можеби ќе сакате да играте за победи кои го менуваат животот, така што нудиме бројни прогресивни джакпотчиња кои се поврзани со игри со карти и игри, видео покер игри и повеќе . Понатаму, за разлика од некои казина, ако го погодиш џекпот тогаш ќе ја платиме во целост.
Избери од над 20 верзии на рулет и Блек Џек
Казино Лас Вегас носи играчи на картички и табели огромен износ на избор. Играчите на рулет можат да уживаат во француски, европски и Американски рулет како и голем број други игри. Играчите на блек џек ќе можат да избираат од огромен број варијанти на играта со своја предност. Се разбира, постојат и многу други игри како што се зарове, baccarat и покер. Без разлика дали сте целосно нови за игрите или за зачинети про, имаме повеќе од доволно понуда за задоволување на секој тип на играчи и напорно работиме за нови игри постојано.
Донеси дома на Вегас Атмосфера со Live Dealer Games
Ако играте во Казино Лас Вегас, тогаш можете да ја доведете атмосферата на највисоките казина на Вегас во вашиот дом каде и да сте во светот, играјќи со нашите фантастични дилери во живо. Можете да уживате во онлајн блек џек, рулет, бакарат и разни форми на Казино покер, кои ви се пренесуваат директно од вистински казино под, со висока дефиниција и аудио. Сите наши дилери и croupiers и пријателски професионалци кои создаваат фантастична атмосфера околу масите. Уште подобро, можете исто така да разговарате со вашите колеги играчи, исто како што би кажале во казино во Вегас.
Уживајте во стилските стилови на Вегас со промоции и VIP предности
Во Казино Лас Вегас, сакаме да ги наградуваме играчите и да ги третираме сите наши членови како да се ВИП. Кога ќе се приклучите, можете да уживате во 5 Star Welcome пакет кој ќе ве награди со огромни депозити и бесплатни врти на некои од нашите врвни слотови. Потоа можете да уживате во редовни промоции кои ви даваат шанса да уживате во повеќе бонуси, бесплатни вртења и многу повеќе. Уште подобро, ќе бидете додадени во нашата ВИП шема за лојалност. Секогаш кога ќе играте, ќе собирате поени и тие се користат за да се искачите низ нивоата. Додека се качувате на повисоко ниво, ќе уживате во ексклузивни промоции, бонуси и натпревари, посветен домаќин на казино, подобри стапки на конверзија на лојалноста и многу повеќе.
Земете Вегас Каде и да одите
Во Казино Лас Вегас, вие не сте ограничени само на играње дома. Нашиот мобилен казино значи дека можете да го ставите Вегас во вашиот џеб и да го однесете насекаде со вас. Можете да пристапите до носивост од нашите најдобри игри каде и да се најдете, да продолжите да ги играте сите ваши омилени и да ги задржите добивките што доаѓаат.
24 / 7 Поддршка на корисниците за комплетен мир на умот
Ние нудиме 24 часовна поддршка за клиентите секој ден од годината. Ако имате било какви проблеми додека играте во Казино Лас Вегас тогаш Ве молиме не двоумете се да не контактирате. Можете да стигнете до нас преку користење на разговор во живо овде на веб-страницата, да ни телефонирате или да ни испратите е-пошта. Ние сме среќни да помогнеме со сите начини на прашања и грижи и ќе сториме сé што е најдобро за да ги решиме сите прашања што ги имате што е можно побрзо.
На кратко, Казино Лас Вегас ви носи се што е потребно за навистина возбудливо искуство за коцкање. Најдобри игри, дарежливи промоции, индивидуална грижа за клиентите и многу повеќе. Пријавете се денес и можете да уживате во возбудувања, знаменитости и звуци на врвен казино кога фенси ве води.

Случајни Слободни Слот игри:

Триангулација
Триангулација
Треба да изгледа дека е невозможно да се изненади некој со невообичаени видео-слотови во современите онлајн казино, меѓутоа, ...
Играјте слот!
Црвена флота
Црвена флота
Неверојатна флота на црвено знаме развиена од WMS казино софтвер провајдер ќе ве изненади со уникатен ролна структура, која дава ...
Играјте слот!
Деко дијаманти
Деко дијаманти
Играчот Just For The Win (JFTW) може да биде прилично нов прилог на постојано растечката колекција на талентирани продуценти, ...
Играјте слот!
Блек Џек со двоен дек
Блек Џек со двоен дек
Една од највозбудливите игри на блек џек, игри со двојна дек-блек џек се достапни на PokerStars Casino и во Single Player ...
Играјте слот!
Море ловец
Море ловец
Play'n Go програмерите неодамна издадоа класичен натпревар во Морски Хантер, кој ги комбинира класичните слот-машини, прекрасните карактеристики и ...
Играјте слот!
Француски рулет
Француски рулет
Крупиерот или дилерот е лицето одговорно за вртење на тркалото на рулетот, и се справува со стапките и ...
Играјте слот!
Урарту
Урарту
Урарту Слот машина. Зад оваа мистериозна насловка се крие една од најдобрите игри на Ендорфина, со можеби една од најпознатите ...
Играјте слот!
Луди крави
Луди крави
Бесплатните казино игри стануваат се повеќе и повеќе популарни во последно време. За да продолжите со времето, пробајте го новиот слот Play'n Go ...
Играјте слот!
0 Коментари

Скок во среќа


Еден од повеќе датуми слотови во Playtech каталог, Среќа скок е игра која се базира на мистичната привлечност на Ориентот за да им даде на играчите импресивни бонуси во своите две главни карактеристики.
Со 5 ленти, 40 линии и јапонска пагода која се наоѓа во позадина, Fortune Jump е светла и шарена игра која, иако очигледно минатото на премиерот во смисла на графика и анимации, сè уште има доволно удар за да ги привлече играчите со ветување за 500x редовен џекпот.
Колач за среќа
Како огромното мнозинство на каталогот за видео снимки на Playtech, Fortune Jump е целосно приспособлива игра која им овозможува на играчите да го прилагодат и вкупниот број на активни линии за исплата и нивниот влог по линија. Со било каде помеѓу понудата на 1 и 40 награди и акции, кои се движат од $0.01 до $ 25, играта нуди огромен простор за обложување и може да уживаат играчи кои ги користат најмногу големини на банкарството.
Може да се репродуцира од $ 0.01 до $ 1,000 спин, Fortune Jump ја доделува минималната награда на 5x вашата линија залог, но со сите активни линии на 40, честопати ќе завршите повеќе од една добитна комбинација. Максималниот редовен џекпот е 500x вашата линија залог за појавување на пет златна koi крап икони на активна исплата, и овој симбол, исто така двојки како дива што може да се замени со сите редовни симболи.
Fortune Jump, исто така, располага со среќен симбол на расфрлање монети што се појавува на сите пет макари и се користи за доделување на бонусната функција. Иако не наградува парична награда само по себе, ова ќе предизвика игра со пик-и-клик каде што се достапни до селекциите на 18, при што секое откривање на повеќе вредни победи.

Случајни Слободни Слот игри:

Кралство на титаните
Кралство на титаните
Дали сте љубител на античка култура? Потоа, слотот на Kingdom of Titans, развиен од WMS казино софтвер провајдер, е одличен ...
Играјте слот!
Мис Мида
Мис Мида
Неверојатната игра за игри на глувчето Мис Мида доаѓа со 5 рељели, 3 редови и 25 линии за исплата. Жената ...
Играјте слот!
Пари луд мајмун
Пари луд мајмун
Како што сугерира името, пари луд мајмун е слот за, добро, мајмун кој е луд за своите пари. На ...
Играјте слот!
Дрвени приклучоци
Дрвени приклучоци
Дивите бобри, кабини за најава, моторни пилиња и листови од јавор се иконите што се гледаат во интернет-приклучоците за дрво Џин 5 ...
Играјте слот!
Цел на Хуго
Цел на Хуго
Со оглед дека фудбалот е секогаш жешка тема со навивачите од целиот свет, многу провајдери на слотови нудат фудбалски игри или ...
Играјте слот!
Наследство
Наследство
Ако копнеете за деновите кога бандитите со една рака беа единствениот вид слот што можеше да се игра на ...
Играјте слот!
Минотаурус
Минотаурус
Минотаурус е видео спот со 5 макари и 10 платни линии напојувани од Endorphina. Овој слот е инспириран со ...
Играјте слот!
Кралица на нил 2
Кралица на нил 2
Реката Нил е најдолгата река во светот. Во своето патување до Медитеранот, оваа река има големо влијание ...
Играјте слот!
0 Коментари

Невиност или искушение


Секој повремено се бори меѓу неговите или нејзините добри и лоши страни и во овој слот можете да изберете. Како што се борите со внатрешниот конфликт, можете да наплаќате одлични награди благодарение на случајни молња исплати и слободни врти со многу дополнителни бонуси.
Невиност или искушение е слот за 5 ролна со 3 редови и фиксни линии на 20. Играта има роман функција која ви овозможува да изберете која категорија сакате да играте, невиност или искушение, а тоа ја менува позадината помеѓу погледот на небото и пеколот. Стандардните симболи вклучуваат седум, ѕвонче и лента додека симболите со пониска вредност се картоните за играње 10 преку А.
Карактеристики
дивините

Постојат два диви симболи, ангелот и ѓаволот. Ѓаволот е повреден див и ќе му награди мултипликатор на 2x кога ќе му помогне да формира победа.
Растера
Логото на играта е размножувањето симбол и тоа е клучот за бесплатни вртења.
Бонус карактеристики
Над ремелите може да видите лизгач што можете да го движите од лево или десно. Ако се движите лево, до делот за невиност, тоа значи дека ќе има повеќе победи и бонус карактеристики, но тие ќе бидат помали победи. Движењето десно, до делот за искушение значи помалку победи и бонуси, но тие ќе бидат поголеми кога ќе го направат земјиштето.
Во секој момент молњата може да ги погоди ремените и да предизвика ерупција во кеш. Колку подолго штрајкот на молњата продолжува за повеќе пари ќе победиш.
Ако ги симнате симболите на логото на разбојниците на двата, три и четири истовремено, ги активираат слободните вртења. Првично ви се дадени пет бесплатни вртења, но по секое предење треба да изберете од четири картички за да откриете дополнителен бонус.
Постојат две "Супер картички", еден од овие ги претвора сите 10 и J симболи во бар-симболи за остатокот од вртењата, а другиот ги претвора сите 10 и J симболи во A-симболи. Постојат четири редовни картички; тие можат да додели мултипликатор, случајна награда, екстра диви симболи или дополнителни бесплатни вртења.
џекпот
Невиноста или искушението нуди врвна исплата на 4,000x за слетување на пет ѓаволски диви по должината на линијата за исплата додека ангелот може да плати до 2,000x. Седмите можат да исплатат до 1,000x ѕвона до 500x и бар симболи до 300x.

Случајни Слободни Слот игри:

Под морето мобилен
Под морето мобилен
Под морето е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Се нурне во морето ...
Играјте слот!
Бел на богатство
Бел на богатство
Вклучете го Bell of Fortune со оваа 3-ролна игра со софтверот Play'n Go. Играта има само еднократна исплата на 1, ...
Играјте слот!
Самовила шума
Самовила шума
Самовила шума е онлајн игра за игри од NextGen Gaming, дел од NYX Gaming Group која помина ...
Играјте слот!
Освојувачи од планетата moolah
Освојувачи од планетата moolah
Конечно, кравите наидоа на планетата Земја и се подготвени да ги споделат своите богатства со сите нас. Крави од ...
Играјте слот!
Тачдаун
Тачдаун
Рутирање на тачдаун е странична залог во некои електронски рулет игри направени од Интерблок. Ако играчот ја направи страната ...
Играјте слот!
Хансел и ловци за вештерки
Хансел и ловци за вештерки
Играјте Ханстел & Гретел вештерка ловци Слот за слободен и преглед. Ханзел и Гретел вештерки ловци е iSoftBet слот ...
Играјте слот!
Татко на треска
Татко на треска
5-ролна 20 payline слот од Nextgen. Појавувајќи се исклучиво на ролни 2,3 и 4, самиот треска е секако ...
Играјте слот!
Пештера за гоблини
Пештера за гоблини
Ако сте храброст и смел играч, треба веднаш да го пробате демонот за Гоблинс пештерата! Тоа е еден од ...
Играјте слот!
0 Коментари

Области на богатство


Тоа е време да се стремат кон вашиот цвеќиња во полињата, како што тие цветаат, тие ќе се прошират за да се претворат ролни диви, ќе ви доделат неограничени бесплатни вртења, огромни множители и многу повеќе.
Области на среќата е слот за 5 ролна со 3 редови и фиксни линии на 25. Ремените се во дрвена рамка зад која може да се види светла пејзаж кој се протега до далечина. Високата вредност симболи вклучуваат три растенија, жолта, розова и сина заедно со наводнување може и мистрија и вилушка.
Карактеристики
дивините

Црвената роза е дива и може да слета на ленти два, три и четири. Кога земјата ќе се прошири, ќе се прошири за да ги пополни сите расположливи позиции ако тоа ќе помогне да се формира победа. Дивината може да ги замени сите симболи, освен симболот на распрскувач.
Растера
Има симбол за разделување на знаци, како и симбол "Power Scatter" симбол, кој може да предизвика бонус карактеристики.
Бонус карактеристики
Ако можете да слетате три или повеќе знаци за распрскувачи на знаци насекаде на макарите, започнете бесплатни вртења. Имате избор помеѓу два начини на игра, Parsnip Spins и морков спина. За време на спиењата на морков, мултипликаторот за исплата се зголемува секој пат кога растера земјиштето, од 1x до 2x до 3x до 5x. За време на Parsnip спина, еден од фабричките симболи со висока вредност станува див секојпат кога растера. И двата начини на игра продолжуваат сѐ додека расеачот не слета четири пати.
Симболот Power Scatter станува активен ако го вклучите функцијата Bet. Тоа ќе го удвои вашиот облог, но тоа е во состојба да активира бесплатни вртења, дури и ако симболот е едно место надвор од ремените.
џекпот
Fields of Fortune нуди највисока исплата на 1,000x за слетување на пет од жолти цветови низ линијата за исплата. Розовата и сината цвеќе можат да исплатат до 300x додека наводната може, а мистрија и вилушка може да исплата до 150x.

Случајни Слободни Слот игри:

Halloweenies
Halloweenies
Со носење на врежан Тикви со нив, сите овие BOO суштества ќе создадат застрашувачка атмосфера на ремени на 5. Сепак, ...
Играјте слот!
Џекил и хида
Џекил и хида
Џекил и Хајд се карактеризираат со Диви и Скатерни симболи. Дивите работи како во повеќето други видео слотови, со тоа што тие ...
Играјте слот!
Tres amigos
Tres amigos
Прославувајќи го сето она пријателство, се чини дека постои нова онлајн игра за слотови на патот што има другарство ...
Играјте слот!
Автопат кралеви про
Автопат кралеви про
Целта на главната игра во Highway Kings Pro е да се добие победничка комбинација на симболи на ...
Играјте слот!
Златни цели
Златни цели
Во пресрет на кој било важен настан, бесплатните онлајн машини за игри кои се посветени на оваа тема обично стануваат екстремно популарни. ФИФА ...
Играјте слот!
Делфинска потрага
Делфинска потрага
Неверојатен слот за Dolphin Quest доаѓа со 50 линии за исплата, ремени 5 и редови 3. Најди ги вашите награди во ...
Играјте слот!
Слотовски дел 2
Слотовски дел 2
На Slotfather се враќа со сите негови приврзаници - вклучувајќи ги Змиите очи Семи, Френки "Кнукли" и Fat Tony - во ...
Играјте слот!
Бес на богатство
Бес на богатство
Rage to Riches има некои од најпрепознатливите ликови од историјата на филмот, и тие се тука за да ви помогнат ...
Играјте слот!
0 Коментари

Неонски живот


Неонски живот Слот игра од Ash Gaming нуди играчи 243 начини да победи од само 5 репортажи. Тоа е игра посветена на главниот град на казиното во светот - Лас Вегас и неговата способност да сјае светло во градот што е во средината на пустината Невада. Затоа, соодветно насловен Неон Светла сумира оваа игра која искри, осветлува и сигурно ќе ги осветли деновите на играчите.
Со тоа што се 2443 начини за победа, не е изненадување што на екранот не може да се прикаже секоја исплата на екранот. За среќа, тие го избегнаа ова и наместо тоа одлучија да го задржат тоа до инфо-делот од играта. Износот на линиите за исплата е прилично едноставен за работа, иако користете го ова упатство: три или повеќе соодветни симболи насекаде на последователни макари од најлошиот ролна налево предизвикуваат победа. Играчите треба да го имаат тоа на ум кога бараат победа комбинации, и со износот на располагање, сигурно ќе биде многу чекаат само зад аголот!
Графика што сјае
Со игра посветена на Лас Вегас, играта треба да одговара на бојата на градот ако сака да се почитува, а Neon Life го прави тоа. По натпреварот беше натоварени, позадината е во текот на ноќта во текот на градот, со улични светла и сообраќајни знаци сјајни во она што е најпопуларниот центар на казиното. Откако играчите ќе продолжат да играат, тие ќе бидат пречекани со 5 ремени кои се темни. Тоа е очигледно ноќно време во Sin City и, како што сите сигурен сум дека знаат, ова е кога Лас Вегас оживува. Околните ленти се знаци за ресторани и барови, но сето тоа е за иконите во оваа игра.
Како што е игра во чест на Лас Вегас, тоа е само фер дека иконите се поврзани со казино игри во целиот свет. Во ред, во смисла на вредност, иконите во платената табела се: Џек, Кралицата, Кинг, Аце и контури на павлин, коктел, автомобил, преглед на дама во црвено потпетици и сет на картички.
Овие икони совршено одговараат на темата дека се работи за Лас Вегас, бидејќи тие се само дел од работите што луѓето ќе ги видат на "нормална" ноќ на коцкање и забава во американски град. Еш Gaming го направија добро доведување таа тема на живот во оваа голема казино игра, графика идеално одговараат.

Случајни Слободни Слот игри:

Г-жа жаба
Г-жа жаба
Најпознатиот г-дин жаба на сите е оној кој се наоѓа на страниците на Кенет Грахам е ...
Играјте слот!
Секогаш е топол лукс
Секогаш е топол лукс
На кралот Џек Казино - најдоброто онлајн казино, уживајте во една од најжешките игри на интернет, кои го комбинираат возбудливоста со ...
Играјте слот!
Десетици или подобро 4 игра моќ покер
Десетици или подобро 4 игра моќ покер
Десетици или подобро е популарна варијанта на видео покер што е лесно да се сфати и да се игра, и се обидува ...
Играјте слот!
Кеш луд
Кеш луд
Cash Crazy е малата 3 ролна, еднократна платежна слот машина со голем џекпот. Лудиот професор е зад ...
Играјте слот!
Штрајк со ролна
Штрајк со ролна
Искористете ги вашите облози и завртете ги макарите на "Стрејт штрајк" - анимационен слот машина од Microgaming. Повеќе ...
Играјте слот!
2 начини кралски
2 начини кралски
За едноставна игра на видео покер која додава само една висока сума пари, 2 Ways Royal е веројатно како ...
Играјте слот!
Топла снимки
Топла снимки
Спот за Hot Shot од Bally доаѓа со ремени 5, 3 редови и 20 линии. Оваа игра со видеоснимки потсетува ...
Играјте слот!
Невиност или искушение
Невиност или искушение
Секој повремено се бори меѓу неговите или нејзините добри и лоши страни и во овој слот можете да изберете. Како тебе ...
Играјте слот!
0 Коментари

Простор напаѓачите


Playtech казина како BetFred и BGO се таму каде што ќе најдете оваа носталгична, пиксел совршен слот машина во сета своја слава.
Тие ја презеле оригиналната аркада машина, играна од милиони во целиот свет, и го создаде Простор напаѓачите процеп. Тоа е прекрасно ретро во секој поглед, со pixelated графика, иконите вонземјани, и додаде пресврт на играта.
пука Простор напаѓачите за големи победи
Се држат до тоа како оригиналната игра се игра, ќе најдете светло-зелени топ под ленти подготвени да ги соборат сите црвени странци кои летаат премногу блиску до планетата, или во овој случај на врвот на петте репортажи.
Оваа мобилна операција за освојувачи на вселенски напаѓачи добро ја користи топовите, вклучувај} и ја на два начини, од кои и двете ќе ви помогнат да освоите голема за време на игра, бидејќи нема слободни кругови или комплицирани бонусни карактеристики.
Првиот е ако топот се наоѓа под ролна 2 или 4 на спин, ќе ги пушта симболите со пониски плати и ќе ги претвори во диви ... ако тие можат да создадат победа линија за исплата.
Ова, за возврат, додава некои помали победи во рамнотежата додека не ја погодите прилично редовната НЛО функција.
Исплатува двата начини со диви пликови
Не дозволувајте фактот дека оваа игра со казино доаѓа само со парични линии на 10, кои ве отфрлаат за вистински пари. Макарите ги плаќаат двата начини, од лево кон десно и од десно кон лево, што двојки вашите шанси за победа.
Тоа е карактеристика што ја сакаме секој пат кога го гледаме, од класиката Активните, до прекрасно Кир Вирус процеп.
Додајте ја функцијата НЛО, која се појавува кога црвениот вонземјанин и зелените топчиња слетуваат на истиот ролна на спин, и имате можност за некој голем 60x кој го добива вашиот облог.
Кога ќе завршат, топ ќе експлодира екстра диви од странецот кон слотните ленти, предизвикувајќи слободен ре-спин и потенцијал за тие огромни победи.
Едноставно, некомплицирано и забавно, исто како и оригиналната игра за вселенски напаѓачи.

Случајни Слободни Слот игри:

Божиќна песна
Божиќна песна
Сакате да биде Божик секој ден? Па сега може со оваа прекрасна празнична игра со слот од Betsoft, A ...
Играјте слот!
Baccarat
Baccarat
Пробајте ја среќата на нашите маси со Мини Baccarat. Тука е местото за да ги победиме нашите дилери во блек џек, баккарат ...
Играјте слот!
Шеќер поп 2: двојно натопи
Шеќер поп 2: двојно натопи
Уживајте во реинвенцијата на Sugar Pop, една од најпопуларните игри на Betsoft. Во оваа неверојатна продолжение, прегрми го сето тоа ...
Играјте слот!
Џокерски стекови
Џокерски стекови
Еве еден извонреден нов онлајн слот игра од iSoftbet на WizardSlots.com Joker Stacks е една од поновите продукции ...
Играјте слот!
Кралство на легендата
Кралство на легендата
Придружете ни се сега како што патуваме назад кон некое неопределено време во историјата на локација која веројатно не постоела ...
Играјте слот!
Подемот на олимписките игри
Подемот на олимписките игри
Олимп беше дом на древните грчки богови и како што е јасно опишано во многу литературни дела, тоа беше ...
Играјте слот!
Скандинавски ловци
Скандинавски ловци
Скандинавскиот лонкс беше издаден во ноември на 2011. Ова е видео слот развиен и обезбеден од Play'n ...
Играјте слот!
Викинзите
Викинзите
Викиншкиот слот за видео. Омилените најавувачи на светот се вратија со одмазда во Видео Викиншкиот слот. ... Нашиот ...
Играјте слот!
0 Коментари

Авантури во земјата на чудата луксуз


Шансите дека не сте запознаени со Авантурите на Алис во земјата на чудата се екстремно ниски, бидејќи овој роман се продаваше над 100 милиони примероци откако беше објавен во 1865. Карактерот на Алис бил врз основа на ќерката на шефот на Луис Керол, а Додо се базира на авторот, бидејќи имал тенденција да пелтечи, честопати се претставил себеси како "Do-do-dogson" (вистинското име на авторот е Чарлс Лутвиџ Доџсон). Ако ви се допаѓа овој роман, тогаш дефинитивно ќе уживате во играњето на онлајн слот што го разгледавме за вас.
Авантури во земјата на чудата Делукс е 5-ролна, 20-payline онлајн слот кој нуди совршено извршена тема во комбинација со неверојатно играно искуство и огромни можности за победа. Видео-спот нуди едноставни, но убаво изведени графики кои совршено придонесуваат за нејзината атмосфера. Симболите на слотот се состојат од картички и различни икони кои се однесуваат на романот.
Онлајн слот нуди уникатна игра благодарение на креативните специјални карактеристики вклучени во Adventures in Wonderland Deluxe, па ако барате нешто ново, не заборавајте да го дадете овој онлајн слот обидете се!
За почеток, видео спот нуди Див симбол кој ги заменува сите други симболи, освен за симболот Scatter и Bonus. Овој симбол има најголема вредност во Adventures in Wonderland Deluxe, па откако ќе успеете да слетате победничка комбинација која се состои само од овој симбол, треба да добиете огромна парична награда.
Слетувањето на три бели зајаци симболи предизвикува 7-20 бесплатни врти со 3-5 Sticky Wilds. Пред да почнете да ги пуштате своите бесплатни вртења, можете да го репродуцирате Pocket Watch Bonus за време на кој активниот број на Free Spins и активни Sticky Wilds се активни.
Ако приземните три симболи на Mad Hatter каде било на репортажите, вие активирате бонус за Tea Party за време на кој треба да изберете гостин за да служат чај. Колку повеќе вашите гости пијат, толку поголема парична награда добивате. Внимавајте на лажицата во сад за шеќер, бидејќи ако служат шеќер на гостите, сте го освоиле Прогресивниот џекпот!
Видео-спот нуди исто така бонус за зајак на зајак, кој може да се активира со слетување на еден зајак на дупка за заби насекаде на средината на ролна. Откако ќе се активира, Алис ќе падне надолу по зајакот и ќе ги собира наградите додека не се исели.
Авантури во земјата на чудата Deluxe е неверојатен видео-слот кој нуди оригинална игра и многу специјални карактеристики, кои ви даваат шанса да ги зградите тие поголеми парични награди. Специјалните карактеристики се активираат многу често, па затоа треба да успеете да освоите некои екстра кеш во не-време. Едноставно кажи му на спин и гледај колку можеш да победиш!

Случајни Слободни Слот игри:

Голема победа мачка
Голема победа мачка
Водечки онлајн развивач на слотови, Play 'n GO, сакам да ги задржат играчите на прстите. Една недела тие се ослободуваат масна ...
Играјте слот!
Gemix
Gemix
Play'n Go програмери се качил на извесна должина во концепцијата на Gemix слот, прилично уникатен и иновиран, за да ...
Играјте слот!
Див ориент
Див ориент
Диви Ориент Слот Игра Преглед. Спектакуларното игралиште за казино Wild Orient доаѓа со 5 ленти, 3 редови и обезбедува ...
Играјте слот!
Дијамантска кула
Дијамантска кула
Иако не бевме масовно возбудени околу темата на овој гејмерски слот Amaya, во почетокот, наскоро научивме да го цениме ...
Играјте слот!
Основен инстинкт
Основен инстинкт
Основен инстинкт слот игра Преглед. Возбудливата машина за забавни игри "Основен инстинкт" доаѓа со три редови, пет макари. ... На ...
Играјте слот!
Одмаздници нула
Одмаздници нула
Дали е тоа птица, дали е авион, не, тоа е картичка Avengers Scratch. Оваа игра ги содржи оние Марвел филм ...
Играјте слот!
Фанки мајмун
Фанки мајмун
Со забавно име, и платформа преполни со забава и возбуда, Фанки Мајмун нуди казино играчи игра ...
Играјте слот!
Договор или без договор Велика Британија
Договор или без договор Велика Британија
Играјте зделка или немате зделка за слободен Пред да префрлиме на правилата и карактеристиките, можеби ќе сакате да се обидете ...
Играјте слот!
0 Коментари

Крвните камења


Yabba Dabba Doo! Придружи му се на Фред, Барни и на остатокот од другата група и спин во Камено време on The Flintstones! Сигурно ќе најдете ОГРОМНИ праисториски исплати на овој супер слот!
Поставете го како класичен слот за 3-ролна, ќе се чувствувате како да играте во безвременската телевизиска емисија! Прошетај низ историјата со Дино, бидејќи тој награди сте случајни мултипликатори и други награди на патот. Активирајте еден од 7 различните бонусни кругови во текот на играта, и гледајте како MEGA WINS го пополнува вашиот екран. Кога ќе може да освоиш 25 Free Spins и мултипликатор на залог 200X во Flintstones, ќе се запрашаш зошто не сте го посетиле Пеколот порано!
Одете на патување во градот Бедро и играјте го слотот токму од историјата! Започнете да се вртите со Фред, Вилма, Барни и бандата да пронајдете праисториски джакпот! Дали сте подготвени за Yabba Dabba Doo ?!

Случајни Слободни Слот игри:

Сребрена Фанг
Сребрена Фанг
За оние кои ги сакаат волците и онлајн слотови, играјте го онлајн игра со Сребрена Фанг. Таа се базира на ...
Играјте слот!
Шерлок мистерија
Шерлок мистерија
Шерлок Mystery slot бесплатно има 5 ленти и 20 исплати врз основа на Шерлок Холмс книга од Артур Конан Дојл. На ...
Играјте слот!
Западна граница
Западна граница
Веројатно, сите момчиња (па дури и многу девојчиња) се претпоставуваа себеси како освојувачи на северноамерикански прерии во своето детство ...
Играјте слот!
Легендата за Шангри-ла
Легендата за Шангри-ла
Легендата за Шангри-Ла: Кластер Пајс ™ е следната рата во нашата кластерска серија. Овој пат, мудриот монах ...
Играјте слот!
Retromania
Retromania
Retromania е видео-слот за 9-payline кој работи на софтверската платформа на Endorphina. ... Играчите можат да го пробаат слотот ...
Играјте слот!
Срца од Венеција
Срца од Венеција
Играјте срца на Венеција онлајн слот создаден од WMS Industries и уживајте во прекрасен италијански град, без да излезете ...
Играјте слот!
Седум и ленти
Седум и ленти
Најдобрите онлајн игри се тука во CoolCat Casino! Дали сте подготвени за нив? За да го вклучите секое вртење во ...
Играјте слот!
Тетрис супер Джакпот
Тетрис супер Джакпот
Ние се обложувам дека многу од вас поминуваат часови играјќи ја познатата загатка за тетрис во вашето детство, а можеби и некои ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бетмен и џокерните накит


Завршено топло PlaytechБетмен и Catwoman Кеш, Темниот витез е принуден да го фати уште еден супер криминалец. Овој нов брендиран видео-слот насловен како Бетмен и Џукер Џуклелс, нуди сензационален пет-ролна, дизајн на 25 payline. Се одликува со слични визуелни елементи што го направија најпопуларните крстоносци во својата последна авантура Batman & Catwoman Cash. Овој суперхеројски потфат забавува со симболи од популарната телевизиска серија каде Адам Вест ја прикажува улогата на суперхерој. Оваа игра има добра графика и многу функции за да ве забавуваат, и ќе го израдуваме секој вентилатор на Бетмен таму.

Случајни Слободни Слот игри:

Aces и лица
Aces и лица
Aces и Faces едноставно значи комбинација на асови и било која од личните картички - дигалки, кралици или кралеви ...
Играјте слот!
Возраст на боговите: крал на олимпија
Возраст на боговите: крал на олимпија
Откријте ја вистинската моќ на Зевс, богот на сите богови во овој нов слот машина од софтверот Playtech. Возраст ...
Играјте слот!
Жао Каи Џин Бао
Жао Каи Џин Бао
Playtech софтверот неодамна беше целиот кинески тематски слот машини, а Жао Каи Џин Бао е уште еден ...
Играјте слот!
Големо стапало
Големо стапало
Започнете со уникатна авантура во најдобрите онлајн казино-Магичен Вегас денес! Ова може да се направи само на Голема нога ...
Играјте слот!
Ултра свеж
Ултра свеж
Поп уметност свежина. Ultra Fresh е слот игра за свежо овошје и брзо игри. Затоа, сè што ...
Играјте слот!
Најдобри ѕвезди
Најдобри ѕвезди
Што во светот е Топ Trumps Celebs? Тоа е фер прашање со оглед на тоа што природата на титулата ...
Играјте слот!
Круна и сидро
Круна и сидро
Овој производ на Microgaming е верзија на Sic Bo. Во него, за да видите каква шанса ќе има во продавница, вашиот ...
Играјте слот!
Овошен бес
Овошен бес
Еден од RTG бесплатни казино слотови нема преземања, овошје бес слободна слот машина онлајн, е многу светла, атрактивна ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бетмен и мачка за пари


Кога размислувате за светот на Стрип Стрип, твоето внимание се движи кон бројните таинствени и темни ликови прикажани во акционите филмови и стрипови. Сега, се разбира, можете да уживате во возбудата на светот на суперхерои преку играње игри на игри. Тоа, рече, PlaytechBatman & Catwoman Cash не можеше да биде подалеку од овој тип на универзумот, бидејќи се базира на телевизиските серии на 1960s, кои беа полни со забавна забава и добиваа играчи да го обединат крстоносецот со глава со неговиот покровител Робин за да се борат против силите на злото . Нивните напори се фокусираат на следење на Catwoman и тековниот обид за закрепнување на еден куп на проневера на дијаманти. Видео-слот претставува голем број на бонус круг и вклучува бесплатна спин-карактеристика која е надополнета со супер наредени симболи, како и бонус игра на Cat Burglar.

Случајни Слободни Слот игри:

Среќен Божиќ
Среќен Божиќ
Чудесниот Среќен божиќен онлајн играчки слот доаѓа со 5 ленти, 3 редови и 21 прилагодливи линии за исплата. Е ...
Играјте слот!
Крстоносна војна
Крстоносна војна
Симболите на Крестовите на среќата на Среќата се значајни шарени, длабоко детални илустрации на митски ликови, како што е елф, ...
Играјте слот!
Богатство на вештерки
Богатство на вештерки
Вештерки Богатството е онлајн слот игра која има девет исплати, пет ленти и специјална бонус игра функција. Микрогаминг ...
Играјте слот!
Неверојатни ѕвезди
Неверојатни ѕвезди
Хит слот Amazing Stars ги возбудува играчите како ниеден друг во нашиот онлајн казино! Уживајте во спектаклот на прекрасните ѕвезди ...
Играјте слот!
Волшебник на улицата Оз до градот Смарагд
Волшебник на улицата Оз до градот Смарагд
Волшебникот од Оз патот до Емералд Сити се игра на три ленти и има вкупно ...
Играјте слот!
Fisticuffs
Fisticuffs
Скриени Играта Преглед. Fisticuffs е 5-ролна, 3-ред и 10-payline видео слот произведени од NetEnt казино слотови инвеститорот, ...
Играјте слот!
Парични пари сирени
Парични пари сирени
Пари пари Сирени преглед од страна на сите бесплатни чипови февруари 1, 2019 пари Пари сирени онлајн видео слот машина е ...
Играјте слот!
Кец лист
Кец лист
Ако сакате да се чувствувате себеси во Лас Вегас, за да ги видите пенливи светла на ноќниот живот, да почувствувате ...
Играјте слот!
0 Коментари

Најдобро од сите нив


Најдобро од нив сите онлајн видео-слот од Ash Gaming е 5-ролна, фантастичен слот 20-payline. Иако насловот се чини дека е прикладен за поубавиот секс, ќе треба да погледнеш подалеку од насловот за да уживате во она што овој слот е за сите.
Исплани во светот на џуџиња и шармантен принц како што се вртат на ленти во овој возбудлив слот. Се одликува со wilds, scatters, бонус круг, и прогресивен џекпот, што го прави високо наградува онлајн казино слот дека ќе се гарантира да уживаат во игра. Најдобро од нив Сите слотови може да се репродуцираат и на Windows и на Mac компјутери.
Тема
Најголемиот дел од нив Сите онлајн игри се засноваат на класичната приказна за бајките Снежана, и ги усвојува сите свои ликови и симболи од популарната детска приказна која раскажува за прекрасната Снежана, која зеде залак од отруен јаболко и падна во длабок сон. Ако ја знаете оваа приказна, ќе ги препознаете симболите, како што прикажуваат Снежана, Принцот Шармантен и Злото Кралица. Други симболи ги претставуваат Џуџињата и Епл, заедно со симболите на Ace to King. Дивината во овој слот е Најдобриот од нив Сите симболи, и ги заменува сите други редовни симболи во играта. Слот е придружен со суптилни звуци и звуци кои изгледаат мимички на мирна шума.

Случајни Слободни Слот игри:

Звук на ѕвезда со црвено известување
Звук на ѕвезда со црвено известување
Star Trek Red Alert е 25-payline видео слот кој работи на WMS (Williams Interactive) софтверска платформа. Признаена во ...
Играјте слот!
Бакарат злато
Бакарат злато
Baccarat Gold е популарна варијанта на онлајн баккара, која игра исто како и нејзиниот претходник. "Златна" верзија на играта ...
Играјте слот!
Жаде волшебник
Жаде волшебник
Ве поздравуваме на игра која ве носи на темна и мистериозна авантура, од која еден ќе ве одведе ...
Играјте слот!
Фанки овошје
Фанки овошје
Нема недостаток од видео снимки со плод, и се сомневаме дека таквиот недостиг никогаш нема да се манифестира во неонски осветлени ...
Играјте слот!
Џек Мевосек
Џек Мевосек
Реал Време Игри на среќа го дизајнираше Џек Мевосек онлајн Слот машина со ужасна тема, каде што се обиделе ...
Играјте слот!
Rugbystar
Rugbystar
Различни видови на спорт станаа повеќекратни теми на различни казино игри. Рагби играта не е ...
Играјте слот!
Огледало магија
Огледало магија
Играта на огледалото Магијата може да се најде во Microgaming казина. Microgaming како стандард сега ги објавува куќите на слотови ...
Играјте слот!
Sharky
Sharky
Лов на богатство, грабежи и морски авантури се некои од фантазиите што повеќето од нас се однесуваат на нашето рано детство, ...
Играјте слот!
0 Коментари

Хавајски богатство


Поминете некое време пополнување на вашиот засолниште и слушање на брановите плескаат на брегот и со малку среќа Tiki маска диви ќе ви донесе некои огромни добивки.
Хавајско богатство е слот за 5 ролна со 3 редови и фиксни линии на 25. Ремените се поставени против поглед на цвеќиња и фауната на работ на а плажа под јасно сино небо. Симболите со висока вредност се поврзани со теми и вклучуваат црвени и жолти цветови, тапан, темнокоса девојка, чамци и желка.
Карактеристики
дивините
Tiki маската е див симбол и може да ги замени сите други симболи за да им помогне и да формираат победнички комбинации.
Растера
Tiki маската диви, исто така, делува како распрскувачки симбол и тоа е клучот за активирање на бесплатната игра.
Бонус карактеристики
Доколку можете да го спуштите бонусниот знак Tiki маска на ленти еден, три и пет истовремено, ќе бидете наградени со дванаесет бесплатни вртења. Пред да почнат, од вас ќе биде побарано да изберете три маски од вкупно пет, а трите симболи кои ќе ги откриете ќе бидат единствените што ќе се појават на лентите за време на бесплатните вртења. Благодарение на ова, многу е полесно да слетате победнички комбинации и некои големи исплати.
џекпот
Хавајските богатства нудат огромни врвни исплати на 1,000x за слетување на пет од темнокосите девојки симболи заедно со платежна линија. Симболите на желка и брод можат да се исплатат до 500x, додека тапаните и цветните симболи можат да ги исплатат до 250x.

Случајни Слободни Слот игри:

Возраст на боговите: крал на олимпија
Возраст на боговите: крал на олимпија
Откријте ја вистинската моќ на Зевс, богот на сите богови во овој нов слот машина од софтверот Playtech. Возраст ...
Играјте слот!
Трки за розови
Трки за розови
Тркачки за играчки слот машина. Време е да го живеете животот на брза лента со овој уличен трки ...
Играјте слот!
А некое време на нил
А некое време на нил
Дали сте подготвени да потрошите А Додека на Нил во оваа забавна, куки, 50-payline игра од тимот на ...
Играјте слот!
Премиум рулет про
Премиум рулет про
Едно нешто што ќе ви се допадне во оваа онлајн бесплатна рулет е огромна можност за прилагодување. На пример, ...
Играјте слот!
Голема победа мачка
Голема победа мачка
Водечки онлајн развивач на слотови, Play 'n GO, сакам да ги задржат играчите на прстите. Една недела тие се ослободуваат масна ...
Играјте слот!
Тајландски храм
Тајландски храм
оргинална Азија не остава никого рамнодушен. Вклучете се во Playtech рајот и види за себе целата убавина на овие ...
Играјте слот!
Титани на сонцето
Титани на сонцето
Титаните на Сонцето: Theia е прилично нов слот од microgaming. Има тема од грчката митологија и ...
Играјте слот!
Кинг Конг нула
Кинг Конг нула
Премиер слотови - дом на слот машина Премиер слотови е број еден сајт во светот за слот ...
Играјте слот!
0 Коментари

Возраст од боговите рулет


Playtech има освоено почит како инвеститор за играч за титули во франшиза, што е најважно во категоријата на слотови. И во вистинска конкурентна форма, овој провајдер не одлучи да се натпреварува со другите, туку со себе. Приклучување кон редовите на Возраст на боговите серија слотови сега е Возраст на Бога рулет. Можеби се водат за некои, тоа е совршен потег за Playtech и паметен начин да се вклучи веќе успешна франшиза во сосема поинаква игра. Ако ова не ја прикаже поврзаната продажба, тогаш не знам што прави!
Имиграција во играта Возраст од Боговите рулет, со слетување на топката на 25, црвено ..
Developer: Playtech
До £ 500 БОНУС ДОСТАПНИ
Регистрирајте се за да играте и да барате богат добредојден бонус од Mansion Casino!
Оваа страница ќе ви каже сè што треба да знаете за оваа прекрасна рулетска игра хибрид. Ако сте малку скептични за тоа како рулет и слот микс треба да работат, не се! Тоа не е дури ни половина како невообичаена како што звучи. Ќе имате шанса да ја играте Age of the Gods Roulette бесплатно, да ги научите правилата на играта и да дознаете каде и како да играте Age of the Gods Roulette за вистински пари.
Игра Години на богови рулет Онлајн - бесплатно!
Дури и ако сте искусен рулет играч, можеби сакате да имате цврста потврда за игра пред да се приближите до виртуелното тркало и табела. Или, можеби, сакаш да се загрееш со неколку пробни рунди пред да влезеш во убиството со вистински пари. Без оглед на вашата диспозиција, можете лесно да знаете дека има демо верзија на Age of the Gods Roulette која можете да ја играте токму тука. Бидејќи тоа е игра со џекпот, многу онлајн казина не нудат начин на работа, бидејќи ова вклучува потполно деактивирање на базен за џекпот. Сепак, слободното време на божествената рулет онлајн постои - и тука е, чисто за вашето задоволство во играта.
Покријте ја сликата за слободна вградена игра на Age of the Gods Roulette, со разни облози поставени на масата.
Како што можете да видите, поставувањето е исто како и во Европската рулет, со разлика на дополнителното доба на боговите бонус. Ова значи дека не е 37, туку 38 џебовите на тркалото, слично како внатре Американски Рулет. Присуството на бонусниот слот станува порелевантно кога ја играте оваа рулетска игра за вистински пари, каде што четирите прогресивни джакпот-пулови стануваат достапни. За да играте за вистински пари, обратете се на нашиот врв Age of the Gods Roulette онлајн казино.

Случајни Слободни Слот игри:

Европски рулет
Европски рулет
Почетоците на рулетката може да се проследат до изум на 16th век од страна на францускиот физичар Блез Паскал. Додека се обидувате ...
Играјте слот!
Зајак во шапката
Зајак во шапката
Зајак во слот Хет е 5 ролна 9 линија за исплата онлајн видео слотови дизајнирани од Microgaming Systems и ...
Играјте слот!
Бисери на Индија
Бисери на Индија
Дали сте подготвени да се носите низ времето и да се појавите во древна Индија? Сега имате таква шанса со ...
Играјте слот!
Среќата на Ноќта на вештерките 2
Среќата на Ноќта на вештерките 2
Има и втор пат за најгламурозните вештерки на Playtech во Fortune II од Ноќта на вештерките. Највисоката атракција во оваа весела, ужасна тема ...
Играјте слот!
Соба за сокровица
Соба за сокровица
Вредностите на монетарната соба се движат од 0.02 до 0.50. Пет симболи на богатство на богатство што се појавуваат на активна платежна линија го активираат ...
Играјте слот!
Бетмен и божицата
Бетмен и божицата
Бетмен и Batgirl Bonanza беше креиран на декември 6, 2016, од Ash Gaming, но тоа е обезбедено од Playtech ...
Играјте слот!
Thunderfist
Thunderfist
Складираните диви симболи можат да се појават на сите макари. Овие наредени диви мати се состојат од 1, 2 или 3 симболи ...
Играјте слот!
плејбој
плејбој
Кога за првпат го видов плеерот за игри на пајбој на казиното Вумбат, очекував игра за тркачки возач или ...
Играјте слот!
0 Коментари

Баунти на бигор


Овие игри за казино игра базирана на бајката Џек и Beanstalk е едвај оставена со богатство на опции, бидејќи бајките воопшто не прават за класичен слот билет. Сепак, тогаш NetEntJack & Thе Beanstalk добива масовно критичко признание, Ash Gaming, водечки развивач на игри, има солидно со својата нова комбинација. Одликувајќи се со џиновски зеленчук, па дури и со поголеми амбиции, Bounty of The Beanstalk би можело да биде игра која го турка игрите на Ash во текот на врвот.
Потенцијалот на Bonuti на Beanstalk е голем за да се каже, во најмала рака, но дали оваа игра е повеќе имитација отколку што е нешто друго?
Основите на бигор
Баунти од Beanstalk е 5 ролна со видео разговор 3D со 4 редови на симболите на екранот, со тоа што може да се репродуцираат 1, 10, 20, 30, 40 или 50 активни линии за исплата. Линијата е избрана од корисникот од опсег од €0.1 до € 10. Така, највисоката можна стапка е да се направи 500 рер спин. За жал, додека големите исплати се јасни, нема шанси за удвојување во оваа игра. Принципите на платените комбинации во Баунти на Beanstalk нема да биде изненадувачки за искусни играчи.
Северен идентичен елементи, во комбинација по ред, почнувајќи од првобитната ролна од левата страна, треба да бидат присутни на активната платежна линија. Најважната комбинација е поврзана со најголемите исплати на игри. Коефициенти се обезбедени од книгата и се користат за пресметување на вкупниот износ. Максималниот мултипликатор е 1,000x. И на крај, асортирањето на официјалните информации обезбедени од производителот, видео спот, Баунти од Beanstalk, го има теоретскиот процент на исплата на 93.9992%. Играта исто така им нуди на корисниците бонус круг, наградни игри, симболи на прогресија, прогресивен џекпот, како и други опции кои овозможуваат брза забава.

Случајни Слободни Слот игри:

Фанки плодови фарма
Фанки плодови фарма
Оние фанки плодови се повторно во него. Jiving. Грозје. Општо земено се фанки. И сега тие се на фарма. Фанки овошје ...
Играјте слот!
Златна риба резервоарот
Златна риба резервоарот
Откријте го спокојството на длабочините подолу како симболи плови околу подводно живеалиште составено од ремени на 5 и ...
Играјте слот!
50 змејови
50 змејови
Многу посетители на нашата веб-страница можеби ќе сакаат да најдат вистински пари на 50 игри на змејови онлајн, но ние ...
Играјте слот!
Браќа Тако
Браќа Тако
Приказната зад овој забавен 243 betways, 5 ролна слот се одвива во прекрасното село Санта Марија, Мексико ...
Играјте слот!
Вивалдис сезони
Вивалдис сезони
Сезоната е наш начин на живот. Секоја година се преселуваме од едни на други понекогаш без напор во други времиња ...
Играјте слот!
Aces и лица 4 играат моќ покер
Aces и лица 4 играат моќ покер
Aces и Faces 4 Play Power Poker е варијација на традиционалните видео покер и може да се игра на многу ...
Играјте слот!
Копачите на злато
Копачите на злато
Злато копачи слотови. Како што сугерира името, Златна дигалка е слот игра која се врти околу рударството со злато. ... Злато ...
Играјте слот!
Се прашувам за светот
Се прашувам за светот
Попрскување на самовила прашина, цртичка на еднорог магија, кратка "Абракадабра" од големиот мајстор - во чудо ...
Играјте слот!
0 Коментари

Богатството на Дон Кихот


Богатството на Дон Кихот е Playtechвидео спот со 5 ремени и 25 линии за исплата. Се базира на иконскиот шпански роман кој е една од најчитаните книги на сите времиња. Верзијата на слот изгледа неверојатно и придобивки од наредени симболи и функција за бесплатни игри каде што добивате бесплатни вртења на 10. Сепак, постои зголемување на множител со последните 2 бесплатни вртежи кои се предмет на мултипликатор 6x - исто така постои и замрзнат див на средината ролна за времетраењето на функцијата.
Богатството на Дон Кихот е напојувано од Playtech и е 5 ролна, 25 payline слот кој може да се игра од 25p до £ 1,250 спин. Играта е базирана на популарниот шпански роман на Мигел де Сервантес Сааведра, кој се смета за едно од највлијателните литературни дела што излегоа од Шпанија. Таа е заснована на хидалго кој го губи својот пат и решава да го оживее витештвото, да ги отстрани своите грешки и да донесе правда во светот.
Сликите се во согласност со романот со Dulcina (убава дама на буксам), стара ветерница, витешкиот витез (Дон Кихот), самата книга, штит и шлем на ремените. Тоа е прекрасно дизајнирано за да ве врати на шпански Златна Возраст и ништо повеќе отколку што би очекувале од Playtech порака.
Богатството на Дон Кихот користи бенефити од симболите со заложени симболи, бидејќи 6 од симболите може да се појави како купишта на 2. Тие ќе се појавуваат како 1 долга слика која ги зазема положбите на 2 ролна. Ова може да доведе до големи победи ако ги добиете симболите за повисока вредност наредени на неколку репортажи.
Главните атракција е функцијата за слободни игри на La Mancha која се игра кога 3 или повеќе книги на Дон Кихот (расфрлање) се појавуваат насекаде на макарите - ова ќе ве наградат со бесплатни вртења на 10. Меѓутоа, она што ја прави оваа функција интересно е зголемување на множител.
Ќе започнете со мултипликатор 2x, но се зголемува од 1 по секој слободен врти на 2. Ова значи дека бесплатните вртежи 3 и 4 имаат корист од мултипликаторот 3x, слободни спинови 5 и 6 од мултипликатор 4x, слободни спинови 7 и 8 од мултипликатор 5x и слободни вртења 9 и 10 од огромен 6x множител!
Згора на тоа, екстра див симбол (ветерница) се појавува во средната положба на третиот ролна за време на траењето на функцијата - ова е познато како замрзнато диво.
Тема мудар, јас апсолутно го сакам богатството на Дон Кихот и го најдов тоа да биде средна варијанса слот кој е убаво избалансиран и ќе биде исто толку сакан како популарен роман. Во однос на функцијата за слободни вртења, таа е слична на Железен човек Бесплатни игри функција се најде во на Одмаздници што многу ми се допаѓа.

Случајни Слободни Слот игри:

Премиер сопственост
Премиер сопственост
Слотови се далеку и далеку од најпопуларните онлајн коцкање формат во светот денес, со тоа што се малку да ...
Играјте слот!
Фантом пари
Фантом пари
Фантом Пари Слот Игра Преглед. Фантастичната игра на Phantom Cash игра машина доаѓа со 25 линии за исплата, 3 линии и ...
Играјте слот!
Зомби
Зомби
Тоа беше студено, темно ноември ноќ кога Макс и Клер го чуја "БААМ" од станот до нивното ...
Играјте слот!
Уметност на heist
Уметност на heist
Кражбата е уметност, која со години треба да се учи. Но, имате одлична можност да учат од ...
Играјте слот!
Црвени песоци
Црвени песоци
Црвените песоци околу Ајерс Рок во Австралија одамна биле извор на чудо - но сега можат да ...
Играјте слот!
Сјај
Сјај
Видео спот за Glow се состои од 5 одделни играчки со редови 3, како и 15 фиксни редови за победа ...
Играјте слот!
Џингл Џекпот
Џингл Џекпот
Како уште една празнична сезона се превртуваме, ќе разгледаме уште еден избор на божиќни онлајн слотови и служи за да ...
Играјте слот!
Крикове или подобро
Крикове или подобро
Дали ви се допаѓа играње покер и слот-машини? Ако е така, ќе го сакате видео покер. Тоа е како ...
Играјте слот!
0 Коментари

Зиндско патување Синдбад


Направете голема авантура со Синбад, кога ќе пловиш на океаните, ќе најдете огромни знамиња, слободни вртења и се надевам дека ќе добиете некои профитабилни исплати.
Синбад Златна Voyage е 6 ролна слот со фиксни линии на 164. Ремените се поставени против поглед на морето со некои нежни бранови, додека симболите вклучуваат сидро, богатство на градите, брод на Синбад, џиновска птица, принцеза и поглед на Басра. Сите симболи на земјата се наредени на ленти за зголемување на големина почнувајќи со купишта на две на првата макара и целосна макара на шестото макара.
Карактеристики
дивините
Самиот Синбад е див симбол и тој може да се прошири за да го пополни целиот ролна, ако тоа ќе помогне да се формира победа.
Растера
Златниот штит е разумен симбол и тоа е клучот за активирање на бонус круг.
Бонус карактеристики
Кога симболот на распрскувач се спушта на рељела два, четири и шест истовремено започнуваат Левијатан слободни спин. Ти се доделуваат седум слободни вртења во текот на кои наредените симболи се обратуваат. Ова значи дека првата ролна може да има купишта што го исполнуваат целиот ролна, а шестото ќе има помали купишта што ги пополнуваат двете позиции.
Освен тоа, за време на бесплатните вртења, џиновскиот левиатански диви може да слета и да пополни бројни позиции низ три репортажа за да помогне и да формира голем број победнички комбинации.
џекпот
Златното патување на Синбад нуди највисока исплата на 7x за слетување на шест симболи на принцезата долж платежна линија. Симболите на гигантските птици нудат исплати до 3x, бродот може да исплати до 2x, погледот на Басра може да се исплати до 1.5x, богатството на богатството може да исплати до 1.2x, а сидрото може да исплати до 1.

Случајни Слободни Слот игри:

Тачдаун
Тачдаун
Рутирање на тачдаун е странична залог во некои електронски рулет игри направени од Интерблок. Ако играчот ја направи страната ...
Играјте слот!
Hula ноќи
Hula ноќи
Ако пропуштите топло сончеви денови на плажа, сакате да освоите големи награди, или едноставно да се обидете најдобро ...
Играјте слот!
Готови школки
Готови школки
Пари школки е жив онлајн слотови игра која има шарени одбор и одлична музика да го подигнете. Овие три ...
Играјте слот!
Sic Бо
Sic Бо
Си Си Бо е брза, не-бесмислена игра која треба да им се допадне на обожавателите на двете играчки и рулет, или на секој кој ...
Играјте слот!
Джакпот изрази
Джакпот изрази
Прошетајте се на експресниот воз и не пропуштајте да застанете, особено ако сакате да ги постигнете сите ...
Играјте слот!
Среќен редеа
Среќен редеа
Изберете го вашиот удел / линија со притискање на копчињата плус (+) и минус (-) над прикажувањето на линкот / линијата, пристапено преку страната ...
Играјте слот!
Крајната супер ленти
Крајната супер ленти
Со ова би сакале да ве поздравам со Ultimate Super Reels, прогресивен џекпот со неколку фантастични специјални карактеристики. Ова ...
Играјте слот!
Rockstar
Rockstar
Преглед на RockStar слотови. Оваа онлајн игра за игри е 5 ролна, 30 линија за исплата на линии што ви овозможува да ...
Играјте слот!
0 Коментари

Пантер месечина


Кога ќе слушнете за пантерите, ќе го поврзете тоа со џунгла, а тема на џунглата е таму, во Пантер Месечината процеп. Во него имате 5 макари и 15 линии за исплата. Вие добивате, се разбира, функцијата која е вашиот последен сон, џекпот. Но, вреди да се размислува и за можностите за добивка со другите функции. Плус, постојат три Джакпот за да вежбате со среќа на вашата страна! Очекувајте да уживате во слободен бонус, плус можност за коцкање на вашите победи со двојно зголемување, начинот на кој се случува во видео покер. Тогаш вашата задача е да ја одберете точната картичка: таа мора да биде повисока од прикажаната картичка. Ова е возбудлива игра за коцкање која ќе ви донесе купишта емоции.
Игра Слободен пантер месечината Слот онлајн
Возбудувањата во слот-играта доаѓаат затоа што го доживувате чувството на ноќни авантури, како што гледате црни ролни и многу виолетови и розеви дамки. Комбинацијата на бои е многу елегантна, со темни пурпурни нијанси. Позадината е езеро; светлината на Месечината се пролева на неа, и прави водите изгледаат пурпурно во ноќта.
Пантерот, најважното животно и симбол, исто така е, газот што можете да го очекувате, дивата. Исто така, тоа е врвот симбол за плаќање, затоа барајте го и бидете среќни кога ќе слета таму. И со пет пантерови симболи на активна линија, голем хит е таму: џекпот е ваш! Како што играте, звуците ќе доаѓаат со секое вртење за подобрување на динамиката. Постојат други суштества и цветни симболи кои претставуваат џунгла шумски животни, цвеќиња, итн.: Сова, Којот, Пеперугата, потоа Сината и Црвената Цвеќиња. Симболи на картички се исто така таму. Севкупно, симболите во Пантер Мун може да направат за 40 победни комбинации. Пантерот ќе биде најприфатлив симбол. За да ви помогне да победите, може да застане за кој било друг симбол, и благодарение на тоа можете да ја формирате победничката комбинација. Кога Пантера е таму, во добитна комбинација, вашите добивки ќе добијат двојно. Единствениот симбол што Пантерот не може да го замени е Целосна Месечина: тоа е расфрлање во играта. Пантерот е ваш клуч за подигнување на првиот и вториот џекпот.
Во слотот на Пантер Месечината, можете да ја одберете вредноста на монетата и да се обложите на монетите 10 на една линија. Значи, кога се обложувате 10 парички на секоја линија, на сите 15 линии, тогаш ќе постигнете максимална залог. Ако ја одберете максималната деноминација за монетите, тогаш ви стојат високи шанси за подигнување на джакпот, првиот и вториот. За првиот џекпот, како што веќе рековме, ви се потребни симболи на 5 Panther. Таму, ќе добиете монети од 10,000. За вториот џекпот ви се потребни 4 Panther симболи. Таму, ќе добиете монети од 2,500. Побарајте можност за подигање на третиот џекпот, кога ќе добиете 5 симболи на Сова или Којот. Таму, ќе добиете монети од 750.
Има и други возбудувања за вас во Пантер Мун. Со најмалку три симболи на Целосна Месечина, очекувајте бесплатни вртења на 15 да започнат за вас, во кои мултипликаторот 3x ветува големи победи. Таму, не треба да се обложувате, но добивките се наоколу и може да се придружите на другите ваши добивки. Сите износи што ќе ги освоите во надоместоците ќе се активираат. Можете да застанете на слободните вртења со неограничен број пати!
Функцијата Гембл е ваш вид возбуда, ако сте љубител на коцкање. За да го добиете, прво мора да активирате победничка комбинација. Потоа притиснете го копчето Gamble кое е долниот десен и се отвора втор прозорец. Таму, меѓу 5 картичките кои лежат со лицето надолу, ќе треба да го одберете оној кој е поголем од картичката на дилерот. Изберете тоа право, и наградата ќе биде еднаква на двапати вашата облог. Нема потреба да се коцкаш користејќи го целиот износ. Можете да изберете само половина од тоа да се коцка, или ако сакате, да ги добиете вашите добивки и да се вратите на игра. Запомни за одговорно коцкање и коцкање со задоволство, но внимателно.
Со сите возбудувања и карактеристики во Пантер Мун, играњето на овој џунгла тематски слот е задоволство почнувајќи од моментот кога ролите почнуваат да се вртат.

Случајни Слободни Слот игри:

Делфински бисер
Делфински бисер
Се нурне во океанските длабочини со класичен подводнен слот од Новоматик. Делфин е Pearl ™ Делукс е возбудлив подморскиот слот ...
Играјте слот!
Златни игри
Златни игри
Спорните предизвици не чекаат само во реалниот свет. Играат Златна Игри, и уживајте во нив во игри ...
Играјте слот!
Фортуниум
Фортуниум
Викторија, познатиот истражувач и Максимилијан, лукавиот пронаоѓач се хероите на овој видео спот од Microgaming - влегуваат ...
Играјте слот!
Д-р љубов
Д-р љубов
Лекарот е во куќата и тој е подготвен да ви ги обезбеди сите тендери и нега ...
Играјте слот!
Вистински шериф мобилен
Вистински шериф мобилен
Има нов пиштол кој го напаѓа шерифот во градот и тој е надвор од одмазда. Вистинскиот Шериф 3D слотови е уште еден ...
Играјте слот!
Jade идол
Jade идол
«Jade Idol» е онлајн видео-слот, развиен од NextGen Gaming, кој има пет репортажи и петнаесет симболи на ...
Играјте слот!
Вивалдис сезони
Вивалдис сезони
Сезоната е наш начин на живот. Секоја година се преселуваме од едни на други понекогаш без напор во други времиња ...
Играјте слот!
Јети битката на Гринхет врв
Јети битката на Гринхет врв
Yeti битката кај Greenhat Peak е веселиот видео-слот со 5 рељели и 11 линии. Овој слот беше ...
Играјте слот!
0 Коментари

Топ пиштол


на Top Gun Слотови од големи играчи IGT (International Gaming Technology) е неверојатна видео-слот игра која ги комбинира интензитетот и возбудата на блокбастер филм во виртуелното игри искуство. Оваа игра е рекреација на хит-филмот, Top Gun, кој беше лансирањето рампа за Холивуд А-Листер, Том Круз во слава. Ги инкапсулира сите различни елементи на филмот, како што се темата песна, видео анимација и ликовите.
Оваа игра е пријатна за секое лице, без оглед на тоа дали или не го видел филмот. IGT има обезбедено дека врвот игри за игри со врвни пиштоли дефинитивно ќе ве задржат на работ од вашиот слот. Играта е достапна и за онлајн казина и за IGT казина. Она што ја прави оваа игра навистина привлечна е тоа што ги има сите аспекти од филмот, како што се MIGs, M14s и борбени авиони, за да се додаде реализмот на играта. За да се надмине сето тоа, играта доаѓа со разни нови функции, како што се диви и расфрлачки симболи, како и возбудливиот бонус круг.

Случајни Слободни Слот игри:

Жаде волшебник
Жаде волшебник
Ве поздравуваме на игра која ве носи на темна и мистериозна авантура, од која еден ќе ве одведе ...
Играјте слот!
Победнички волшебници
Победнички волшебници
Палки подготвени за волшебниот слот машина која е Вининг Визардс. Овој неверојатен 5-ролна слот машина од Microgaming ...
Играјте слот!
Гладијатор
Гладијатор
Тоа е искуство на игра што е две милениуми во правењето - речиси може да го слушнеш рикањето на ...
Играјте слот!