Пандаманија

0 Коментари
Пандаманија

Пандаманија


Пандаманија слот е еден од Nextgen Онлајн игри за животно-тематските онлајн игри. Играчите ќе му се придружат на Панда и неговите пријатели во најхаотичната зоолошка градина во светот, каде што животните трчаат по бунтовниците на коли, а зоолошката врата е врзана и никаде не може да се види; сепак, овој хаос може да доведе до повеќе бонусни карактеристики и подобри награди.
Мобилниот слот Пандаманија е игра со пет ролни, која има три редови, и стандардните дваесет и пет исплатени линии. Самите рељели се во пејзаж на зоолошка градина, каде што можете да видите водопади, кафези и се разбира предупредувачки знак да не се хранат ниту една од животните. Како што ќе се вртите, исто така ќе уживате во чудесни и забавни звучни ефекти кои го придружуваат секој спин, но не и скоро колку што ќе го цениме лесното следење на игра. Вашето искуство со слот е дополнително подобрено со тоа што ќе ви овозможи да го одберете вашиот залог за вртење, а тоа може да биде од малку како 1p за спин до £ 50 по спин.
Диви симбол
Како и повеќето слотови, ги имате стандардните симболи на лентите. Во овој случај, сите тие се светло обоени и вклучуваат количка за возење со педали, некои билети за зоолошка градина, торба со слатки, врзан закуски и, се разбира, стандардните симболи за играње карти 9, 10, J, Q, K и A. Исто така, имаат уникатни симболи кои го вклучуваат дивиот симбол. Самиот г-дин Панда е див симбол на играта на Пандаманија, а кога ќе го видите, ќе бидете среќни, бидејќи тој само може да помогне да ја комплетира победничката комбинација, ако може, со замена на недостасува симболи.
Симбол на растера
Како и специјалниот див симбол на Панда на онлајн-игралиштето Пандаманија, исто така имате и расфрлачки симбол. Овој симбол на растера е знакот зоолошката градина Пандаманија. Овој симбол не само што ќе помогне да се комплетираат победничките комбинации на распрснувачи, туку исто така ќе биде активирањето на бесплатниот бонус.
Бонус карактеристики
Pick Me Bonus - Pick Me Bonus е првата бонусна функција на пандеманскиот слот, и може да го активирате ова со симболот на катанецот кој се појавува само на два, три и четири репортажи. Земјиште три на ленти и ќе добиете да изберете еден. Зад катанецот ќе биде добитник на парична награда, парична награда и можност повторно да се изберат или сите три награди.
Бегство од панда бонус
Забранетиот панда бонус е втората бонусна карактеристика на играта на пандаманија, и тоа е целосно случајно генерирана функција. По случаен пат, панда ќе се движи низ екранот, додавајќи диви на лентите и се надеваме дека ќе создадеме победи со тоа.
слободен врти
Третата и последна бонус функција на слот Пандаманија е бесплатниот бонус. Можете да го активирате ова со слетување на три или повеќе од симболот на симболот на знак на Пандаманија низ ремените. Со тоа ќе се додели десет бесплатни вртења, и сите победи ќе бидат двојно зголемени благодарение на мултипликаторот 2x. Исто така, можете да ја активирате функцијата со слетување на уште три ракети.


🎁 Најдобар бонус на онлајн казино:

🔥 Eur 2615 Без депозит
🔥 € 33 турнир
🔥 $ 390 Mobile freeroll слот турнир
💵 EUR 1915 Без бонус код за депозити
💵 970% Натпревар во казино
💵 985% Казино бонус за регистрација
💵 $ 485 казино чип
💵 $ 3900 Без депозит Казино бонус
💵 Eur 2600 без депозит
💵 $ 77 бесплатни пари
💵 Еуро 645 БЕСПЛАТНО казино чип
💵 $ 2695 Без депозит бонус казино
💵 £ 55 казино турнир
💵 $ 145 казино турнир
💵 795% Најдобра бонус казино за регистрација
💵 EUR 805 турнир
💵 £ 480 турнир
💵 535% натпревар бонус казино
💵 675% Бонус за депозит
💵 € 175 слободен казино чип
💵 995% казино натпревар бонус
💵 235% бонус натпревар
💵 990% натпревар во казино
💵 22 слободен казино врти
💵 280 бесплатно се врти казино
💵 33 бесплатни верзии за лојалност!
💵 $ 565 онлајн казино турнир
💵 535% Најдобра бонус казино за регистрација
💵 $ 3670 Без депозит Казино бонус
💵 840% Натпревар во казино
💵 200 Слободен врти
💵 $ 3040 Без депозит Казино бонус
💵 Eur 4625 Без депозит
💵 EUR 99 Free Cash
💵 890% натпревар бонус
💵 € 222 онлајн казино турнир
💵 $ 215 БЕСПЛАТНО Chip Casino
💵 $ 740 НЕ ДЕПОЗИТЕН БОНУС
💵 275 Бесплатно се врти без депозит казино
💵 22 бесплатно се врти казино
💵 Во моментов 70 бесплатни врти
💵 £ 55 казино турнир
💵 $ 735 слободен казино турнир
💵 645% натпревар во казино
💵 £ 345 казино турнир
💵 $ 4635 Без депозит бонус казино
💵 585% казино натпревар бонус
💵 EURO 145 казино турнири фрирол
💵 EURO 3740 НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС
💵 22 бесплатно се врти казино
💵 Eur 333 слободен казино турнир
💵 115 Бесплатни казино врти
💵 € 3260 НЕМА ДЕПОЗИТ
💵 210 Бесплатни казино врти
💵 $ 330 Дневен слободен турнир за слободни фрлања
💵 $ 60 Дневен слободен турнир за слободни фрлања
💵 245 слободен врти без депозит
💵 985% натпревар бонус
💵 $ 305 БЕСПЛАТНО CHIP
💵 195 слободен врти без депозит
💵 $ 880 без депозитни бонус казино
💵 € 870 Без депозитни бонус казино
💵 820% Добредојдовте бонус
💵 Eur 440 казино чип
💵 990% натпревар во казино
💵 EURO 685 казино турнири фрирол
💵 160 Бесплатно врти казино
💵 € 970 турнир
💵 Во моментов 270 бесплатни врти
💵 $ 3040 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО
💵 Eur 490 FREE CHIP CASINO
💵 45 слободни врти
💵 € 65 бесплатни пари
💵 285 бесплатно врти без депозит казино
💵 180 слободен врти без депозит
💵 £ 605 слободен казино билет
💵 765% Казино натпревар бонус
💵 25 Бесплатно врти без депозит
💵 € 540 FREE CHIP
💵 EURO 3850 Без депозит бонус
💵 11 слободни врти
💵 985% Казино бонус за регистрација
💵 405% Казино бонус за регистрација
💵 Eur 580 казино турнир
💵 £ 99 Без депозит казино бонус
💵 € 125 слободен казино турнир
💵 Еуро 645 БЕСПЛАТНО казино чип
💵 300 Бесплатно се врти без депозит казино
💵 255 Бесплатни казино врти
💵 EURO 290 FREE CHIP
💵 $ 880 без депозитни бонус казино
💵 415% Натпревар во казино
💵 EURO 375 Слободен чип казино
💵 € 555 казино чип
💵 115 слободен казино врти
💵 € 435 казино турнири фрирол
💵 EUR 880 Дневен слободен турнир за слободни фрлања
💵 £ 4705 Без депозит бонус казино
💵 $ 450 Дневен слободен турнир за слободни фрлања
💵 € 4680 Без депозит

Случајни Слободни Слот игри:

Одмаздници нула
Одмаздници нула
Дали е тоа птица, дали е авион, не, тоа е картичка Avengers Scratch. Оваа игра ги содржи оние Марвел филм ...
Играјте слот!
Француски рулет
Француски рулет
Рулет, (од француски: "мало тркало"), коцкање игра во која играчите се обложуваат на кој црвен или црно нумериран оддел на ...
Играјте слот!
Фауст
Фауст
Но, не грижете се, ние се осврнуваме на слот машината Фауст каде што можете да играте за ѓаволски големи пресвртни добивки! ...
Играјте слот!
Офсајд и бараат
Офсајд и бараат
На гребење картичка, која се состои од две мини-кругови, чека вас во онлајн коцкање игра наречена Офсајд и ...
Играјте слот!
Џекпот 6000
Џекпот 6000
Джакпот 6000 Touch ™ е 3-ролна, 3-ред и 5-фиксна линија за заклучување на линии за вградување на линии за заклучување во која се вклучени Jokers, глави или ...
Играјте слот!
Шеќер поп мобилен
Шеќер поп мобилен
SugarPop воведува сосема нова раса на игра, совршена комбинација од најдобрите видео спот и обични игри ...
Играјте слот!
Ирски очи 2
Ирски очи 2
Но, не е доволно за подобрување. Графиките се поубави и добивате 20 наместо слободни вртења на 12, но ...
Играјте слот!
Бафало Блиц
Бафало Блиц
Одете на патување во тревни авиони во Северна Америка и одете во лов на животните. Меѓу биволите, лошите, ...
Играјте слот!
Kaffe bar bar bar'en
Kaffe bar bar bar'en
Kaffe BAR-BAR-BAR'en е видео игра за 3-ролна. Можете да активирате до линиите 5 и да обложувате до 5 ...
Играјте слот!
Гламниот живот
Гламниот живот
Машина за играње на Glam Life. Glam Life е 5-ролна, 30-payline 3D слот игра која ќе ве запознаам со ...
Играјте слот!
Ацтечката воинска принцеза
Ацтечката воинска принцеза
Бесплатните вртења на Ацтеките воини принцеза можат да бидат поттикнати од симболот Ацтеките принцеза, кој го отсликува убавото и ...
Играјте слот!
Aloha
Aloha
Алоха! Отидовме на тропските предели овој пат како што ве однесеме до островски рај со нашиот забавен видео ...
Играјте слот!
Bier haus
Bier haus
Нурнете во овој и ќе играте со фиксни 40 линии за исплата. Ќе сакаш да слеташ нешто посебно баварско ...
Играјте слот!
Ревни диви
Ревни диви
Roaring Wilds е слот игра со погон на Playtech со 5 ленти и 40 линии за исплата. Достапно за репродукција на сите уреди од ...
Играјте слот!
Фото сафари
Фото сафари
Фото Сафари се одвива на рамнините на Серенгети пред планината Килиманџаро, како одлично место како ...
Играјте слот!
Бар 7 е
Бар 7 е
Ако сте во потрага за слот машина игра која навистина отелотворува сè за класичен овошје машини, а потоа Бар 7 од ...
Играјте слот!
Афтершок бес
Афтершок бес
Aftershock Frenzy слот е уникатен класичен 3 ролна онлајн слот кој се состои од 5 линии за исплата. Оваа прекрасна игра е ...
Играјте слот!
Кралот на гордоста
Кралот на гордоста
Кралот на гордоста се игра на 5 x 4 ленти и 50 победа линии. Твојата цел е да слеташ ...
Играјте слот!
Златната був на атена
Златната був на атена
Патување до античка Грција и отклучување на тајната на голема награда со Златна був на Атена. Во оваа визуелна ...
Играјте слот!
Hula ноќи
Hula ноќи
Ако пропуштите топло сончеви денови на плажа, сакате да освоите големи награди, или едноставно да се обидете најдобро ...
Играјте слот!
Фокси среќата
Фокси среќата
Презентацијата на графика во Foxy Fortunes ќе биде привлечна за вас додека играте. Карактеристиките што ќе донесат ...
Играјте слот!
Железо човек 2 нула
Железо човек 2 нула
Железо Човекот 2 е совршена игра да игра ако сте заглавени некаде и имате време да убиете ...
Играјте слот!
Черепи на легендата
Черепи на легендата
Играта на Черепи на Легендата има стандардна пет-ролна, три ред структура, со 30 линии. Високоплатениот симбол во оваа ...
Играјте слот!
Меур бонус
Меур бонус
За свежо и шампанско гејмерско искуство, вреди да се истражуваат бодовите и наградите што доаѓаат кога играте ...
Играјте слот!
Пандаманија Ажурирано: Јануари 24, 2019 автор: Амир Бери
Споделете бонус за казино: