Провајдер на игри: betsoft мобилен

Bonus.Express Казино Игра Провајдери

0 Коментари


Европски рулет мобилен


Оваа Европската рулет мобилни играта е една од најсофистицираните и популарни од ваков вид; само еден круг и брзо ќе разберете зошто луѓето ја сакаат оваа мобилна казино игра.
Направено од Microgaming, Европскиот рулет има живописни графики и HD звучни ефекти, така што ќе уживате во искуството на ангажман, без разлика дали играте на уред со Android или iPhone или iPad со погон на iOS. Оваа популарна мобилна рулетска игра е исто така достапна за BlackBerry и други мобилни платформи, што го прави супер разноврсна!
Можете да поставите залог од $ 1 до $ 500, така што има тони потенцијал за победа! Ако сакате рулет, тогаш ќе го обожавате мобилното казино на Microgaming European Roulette.

Случајни Слободни Слот игри:

5 витези
5 витези
Неверојатни 5 Knights бесплатни онлајн игри за игри имаат 5 ленти, 3 редови и 25 линии за исплата. Погледнете го превртувањето ...
Играјте слот!
Ѕвезда трепка проблеми со племенски плочи
Ѕвезда трепка проблеми со племенски плочи
Простор: последната граница. Оригиналната Star Trek телевизиска серија донесе милиони обожаватели на рабовите на вселената ...
Играјте слот!
Goldbeard
Goldbeard
Следете го пиратот на неговото богатство и освојте голема на Goldbeard. Goldbeard е видео-слот со пет ленти, 20-payline, кој исто така ...
Играјте слот!
Скала
Скала
Се искачи високо над облаците кога играте Скајвеј и заработувајте го своето богатство во оваа средновековна аеронаутичка авантура. Казино на Скајвеј ...
Играјте слот!
Сем на плажа
Сем на плажа
Се сеќаваш ли на среќниот тролски колега Сем од Електрик Сем? Во овој нов возбудлив слот тој го донесе својот ...
Играјте слот!
Неверојатни ацтеки
Неверојатни ацтеки
Неверојатни Ацтеките се напојуваат со Just For The Win и Microgaming - тоа е 5 ролна, 243 начини да ...
Играјте слот!
Човек од челик
Човек од челик
Кога Playtech ја стекнал DC лиценцата од Microgaming, сите беа шокирани. Тие не само што издаваат слотови базирани на постарите ...
Играјте слот!
Шпански 21 блек џек злато
Шпански 21 блек џек злато
Главната разлика на шпанскиот 21 Blackjack Gold освен вообичаено е дека во играта користи 48 палуби, ...
Играјте слот!
0 Коментари

Кариби покер мобилен


obile gaming е возбудливо ново поле кое додаде уште една димензија на онлајн казино светот. Со мобилни казина, играчите имаат можност да ги играат своите омилени игри во казино во кое било време од каде било, дури и кога немаат пристап до компјутер. Како што технологијата продолжува да се подобрува и мобилните уреди продолжуваат да стануваат сè попопуларни, онлајн казино компаниите веројатно ќе развијат посложени и целосно опремени мобилни казино опции.
Во моментот, Карибите Студ покер за мобилни е достапна само неколкумина казина. Како и да е, HTML5 игрите брзо ги заменуваат своите колеги од блиц, очекуваме дека е само прашање на време пред сите онлајн казина да имаат целосен пакет игри достапни за мобилни уреди. Дотогаш, локациите подолу се најдобри опции.
Што е мобилен казино?
Едноставно кажано, мобилен казино е верзија на веб-сајт со казино кој е специјално дизајниран за да се репродуцира на мобилен уред, како што е мобилен телефон или таблет, како iPad. Во моментот, овие мобилни казина се понудени само на ограничен број онлајн-игри за коцкање, и имаат тенденција да имаат само неколку игри со поедноставени графики и основни опции за игра. Сепак, овие игри може да се играат за вистински пари, исто како и игрите во традиционалните опции за онлајн казино. Најдобро од сè, обично може да играте во мобилното казино користејќи ја истата сметка што веќе ја користите за да се најавите во вашиот омилен казино.
Како да се депозирам во мобилен казино?
Депозитите во мобилен казино можат да се справат на два начина. Прво, секогаш можете едноставно да депонирате користејќи ги стандардните опции за депозити на казино кои се достапни преку нивните преносими или базирани на прелистувачи клиенти. Овие обично вклучуваат опции како кредитни картички, е-паричници, припејд ваучери и банкарски жици.
Покрај тоа, онлајн казина исто така овозможуваат депонирање директно од вашиот мобилен уред. На пример, во казиното Дрејк, можете да користите неколку различни методи на депозити директно преку мобилното казино, вклучувајќи ги и кредитни и дебитни картички, Visa, Mastercard, Skrill и Bitcoin.
Карипско стап на iPhone
Неколку мобилни казина се компатибилни со iPhone-от, а неколку сајтови имаат специјални казина кои се направени посебно со iPhone на ум. На пример, казиното 32Red iPhone им овозможува на корисниците на iPhone да играат Блек Џек, рулет, и неколку слот-машини. Сепак, овие казина сеуште не нудат Карипски Студ на нивните корисници. Единствените сајтови кои во моментов нудат Caribbean Stud за iPhone се наведени на врвот на оваа страница.
Сепак, постојат неколку можности за играчи кои сакаат да ги практикуваат своите Карипски обуки на своите iPhone телефони. Неколку апликации се достапни (од кои многу се бесплатни) што може да се користат на iPhone за да играат Caribbean Stud Poker - што значи дека можете да ја играте вашата омилена игра, дури и ако не можете да го направите тоа за вистински пари.
Карипски стап на iPad
IPad е водечки мобилен таблет на пазарот денес, и нуди играчи бројни можности за пристап до мобилни казина. Во принцип, секое казино кое е достапно преку iPhone е исто така достапно преку вашиот iPad.
Карипски Студ на Андроид
Андроид корисниците имаат само што многу опции им се достапни кога станува збор за мобилни казина. Повеќето сајтови сега се компатибилни со повеќето модели на Android. Повторно, додека само неколку казина нудат Caribbean Stud за Android, постојат бројни бесплатни Caribbean Stud програми достапни во Android Market за оние кои сакаат да играат за забава додека сте во движење.
Карипско стап на BlackBerry
На BlackBerry беше првиот широко користен "паметен телефон", а сепак ужива голема популарност денес. Мобилниот казино 32Red е компатибилен со десетици различни BlackBerry модели, овозможувајќи им на играчите пристап до поголем избор на казино игри директно од нивните телефони.
Иднината на мобилни игри
Следните неколку години веројатно ќе видат драматично зголемување на достапноста на мобилни опции за коцкање. Додека напредните паметни телефони стануваат уште поприсутни, а повеќе поединци почнуваат да користат таблети како што се iPad и Amazon's Kindle Fire, ќе има големи стимулации за онлајн казино сајтови за создавање мобилни казино платформи, така што нивните играчи можат да се коцкаат секогаш кога и од каде допаѓа.
Еден голем аналог на мобилни игри е инстант игра казино. Во раните години на онлајн казината, единствениот начин за пристап до повеќето игри беше преку клиентите што може да се преземат. Сепак, откако првите казина започнаа да додаваат клиенти со казино базирани на прелистувачи, тоа беше само прашање на време пред да станат стандардна карактеристика на сите реномирани сајтови. Потоа стана не е доволно едноставно да има инстант игра казино; сајтови се повеќе додадени карактеристики и подобрена стабилност, со цел да ги направат своите инстант игра казина исто толку ангажирање како нивните преземање опции.
Мобилните казина веројатно ќе го видат истиот пат за раст. Прво, повеќе казина ќе додадат мобилни казино опции, и со текот на времето, овие сајтови ќе станат подостапни и повеќе слични на стандардните казино опции. До крајот на деценијата, веројатно е дека мобилните казина ќе бидат речиси неразделни од нивните интернет-базирани и превземање клиенти.

Случајни Слободни Слот игри:

Неверојатните линии 50
Неверојатните линии 50
The Incredible Hulk 50 линии Новиот слот машина за неверојатни Hulk 50 линии сега е достапна за да се репродуцира веднаш ...
Играјте слот!
Џекпот шут 50k
Џекпот шут 50k
Исполнет со овошни, класични симболи и прилично едноставна игра, Џекпот Jester 50,000 слотот е покриен со симболи како ...
Играјте слот!
Шест акробати
Шест акробати
Шест Акробати е 5 репортажи и 9 pay-line видео спот напојуван од провајдер на Microgaming софтвер. Овој слот е инспириран со ...
Играјте слот!
Зомби наспроти навивачи ii
Зомби наспроти навивачи ii
Zombies vs Cheerleaders II е пет-ролна онлајн слот игра од Real Time Gaming. Тоа е еден од неколкуте најчесто играни ...
Играјте слот!
Радост од шест
Радост од шест
Тоа е време да се тркалаат некои прекрасни изненадувања! Радоста од шест, придвижувана од број еден интернет коцкање мек инвеститор - ...
Играјте слот!
Толку бонбони
Толку бонбони
Слатките слонови за слатки добија добра сума на популарност меѓу омилените фабрики како доцна. И бидејќи реномирани развивачи на софтвер ...
Играјте слот!
Договор или без договор Велика Британија
Договор или без договор Велика Британија
Играјте зделка или немате зделка за слободен Пред да префрлиме на правилата и карактеристиките, можеби ќе сакате да се обидете ...
Играјте слот!
Изгубен остров
Изгубен остров
Острови немаат тенденција да се изгубат, но кога ќе го направат тоа, момче, тие навистина одат на тоа. Телевизиската екстраваганција ...
Играјте слот!
0 Коментари

Мобилен блек џек со единечен дек


Последното дополнување на портфолиото на игри за игри е продолжение на задебелени и иновативни стандарди со примерок од неговиот претходник Блек Џек Класичен допир ™. Новиот учесник Blackjack Touch - Single Deck ™ е единствена палуба со една рачна варијација на класичната табла оптимизирана за мобилни уреди со допир. Новиот интерфејс на допир кој создава интерфејс создава искуство богато од она што било досега видено.

Случајни Слободни Слот игри:

Биг бен
Биг бен
Ако требаше да именувате три работи што прво ми паѓаат на ум во споменувањето на Лондон или Велика Британија, ...
Играјте слот!
Виолетова топла
Виолетова топла
Пурпурната Hot онлајн играчка машина е игра направена од Amigotech; тоа е слично со класичните слот-машини, но со ...
Играјте слот!
Супер монополски пари
Супер монополски пари
Сите љубители на МОНОПОЛИ ќе уживаат во Супер монополски пари, возбудливата игра со слот полн со профитабилни бонуси ...
Играјте слот!
Сребрена Фанг
Сребрена Фанг
За оние кои ги сакаат волците и онлајн слотови, играјте го онлајн игра со Сребрена Фанг. Таа се базира на ...
Играјте слот!
Шангај убавина
Шангај убавина
Шангај машина за убавина. Бидете плени со Шангај убавина, слот машина од Microgaming која ја слави едноставната благодат и ...
Играјте слот!
Бонус го ослободува дивиот
Бонус го ослободува дивиот
Бонус Deuces Wild е онлајн видео покер игра со специјални джакпот за бонуси за одредени покер раце и со сите ...
Играјте слот!
Жаде волшебник
Жаде волшебник
Ве поздравуваме на игра која ве носи на темна и мистериозна авантура, од која еден ќе ве одведе ...
Играјте слот!
Кенди соништа
Кенди соништа
Тоа изгледа како кутија и ако се качи на 3rd ролна, се отвара и места до 3 ...
Играјте слот!
0 Коментари

Блек Џек мобилен


Кога станува збор за играње Блек Џек онлајн постои свет на избор. Постојат многу интересни и иновативни варијации, со различни странични облози и на располагање. Во прилог на класичната верзија, исто така можете да играте Блек Џек Switch, Предавање, шпански 21, двоен напад, 21 двојна, двојна експозиција, прогресивна, Атлантик Сити, и листата продолжува. Сепак, ако сакате да играте на вашиот мобилен, тогаш изборот станува многу поограничен. Некои апликации за казино нудат само неколку варијации на класичната игра, додека некои воопшто не нудат игри со карти, со нивниот фокус првенствено на мобилни слотови.
Друга верзија на играта со карти, која се покажа како многу популарна кај играчите, е жив блек џек со вистински дилери. Големата вест е дека голем број апликации за казино вклучуваат игри во живо. Сепак, кога станува збор за жив блек џек, постојат неколку варијанти кои отстапуваат од класичните правила за игра на блек џек. Постојат некои игри во живо, меѓутоа, кои вклучуваат странични облози, како што се 21 + 3 или Perfect Pairs. И покрај недостатокот на варијанти со различни правила, живиот блек џек несомнено е најзабавен и извонреден начин да ја играте играта на вашиот мобилен телефон. Мој личен фаворит е апликацијата 888casino, која може да се пофали со 20 live blackjack маси, кои се обезбедени од мулти-наградуваниот Еволуција Игри. Игрите ги вклучуваат горенаведените странични облози.
Апликации кои ќе ви овозможат бесплатно
Повеќето онлајн казина ви дозволуваат да играат игри бесплатно во демо режим. За жал, ова не е секогаш случај со мобилни казина. Демо режимот е корисен за времето кога сакате да пробате нова игра или ако едноставно имате неколку минути бесплатно и едноставно сакате да играте за забава. Ако сте тип на играч кој ја сака опцијата да игра во демо режим, тогаш треба да ја разгледате следнава апликација. Само имајте на ум дека ако сакате да играте игри во живо, нема да можете да го направите тоа во режим на слободна игра. Казино игри во живо може да се играат само за вистински пари.

Случајни Слободни Слот игри:

Sunquest
Sunquest
Правилата остануваат исти. Всушност, сè во нашиот свет се заснова на овој принцип. Не можеш да добиеш ништо ...
Играјте слот!
Спин победи
Спин победи
Spin & Win е прилично глупо име за видео спот, не би се согласил? На крајот на краиштата, "спин и победа" ...
Играјте слот!
Простор кордери
Простор кордери
Простор, последната граница. Просторноста на универзумот е бесконечен извор на чудо за луѓето, а играта ...
Играјте слот!
Диско врти
Диско врти
Диско спинс слот игра Преглед. Disco Spins е 5-ролна, 3-ред и 20-payline видео слот од страна на NetEnt компанија - ...
Играјте слот!
Катана
Катана
ooo дека сте тука, претпоставувам дека сте подготвени да се нурнете во богатството на јапонската култура и да играте ...
Играјте слот!
Маѓепсан
Маѓепсан
Заблуден резиме на слот. ... Секој слот кој нуди бонус круг, бесплатно се врти околу и прогресивен џекпот е ...
Играјте слот!
Богатството на РА
Богатството на РА
Египетскиот бог на сонцето Ра го осветлува патот до богатството во оваа 5-ролна, 15-линија слот игра. Симболот на ...
Играјте слот!
0 Коментари

Slotfather мобилен


Слот за онлајн Slotfather од Betsoft е дизајниран со популарната тема "Кум-филм" и сигурно живее до неговото име со прекрасни понуди што едноставно не можете да ги одбиете. Играта ќе ве однесе длабоко во светот на мафијаши и единици на организиран криминал во платежна линија на 30, триаголникот на 5 ролна. Смешни дијалози, интересна игра, интересни ликови, ова го прават ова одлично искуство за почетниците, како и за искуството.
На Slotfather нуди неколку возбудливи исплати со џекпот високо како $ 5000. Играта ви овозможува да обложите на 5 монети по платежна линија и максимумот за кој може да се обложувате е $ 150 по спин, при што минимумот е $0.02. Играта вклучува 30 линии за исплата и можете да изберете како многу од овие што сакате за секое вртење. Во прилог на ова, постојат многу различни видови на бонуси и возбудливи исплати што можете да ги добиете преку играта. Можете исто така да се обложувате на максималната граница со едноставно избирање на копчето Bet Max на екранот кое веднаш го избира максималниот облог и ја започнува играта.

Случајни Слободни Слот игри:

Патека на волшебникот
Патека на волшебникот
Кога станува збор за коцкање, толку полесно е играта да се разбере полошо коефициентот обично е. Ова е ...
Играјте слот!
Стрелец
Стрелец
Тоа е одлично да се игра Арчер, не само да се чувствувате како вистински стрелец со цел да снимате цели. Ова е ...
Играјте слот!
Виртуелен светски куп
Виртуелен светски куп
Врз основа на натпреварот 2010 World Cup, оваа виртуелна обложувалница може да се одигра во Casinoland Casino. Играта вклучува ...
Играјте слот!
Монголско богатство
Монголско богатство
Да бидеме јасни - ова не е онлајн слот поврзан со Џингис Кан, но сепак е импресивен. Монголско богатство ...
Играјте слот!
Џез на нови орлеани
Џез на нови орлеани
Џезот на Њу Орлеанс е видео игра со слот 5-ролна. Можете да активирате до линиите 5 и да се обложувате ...
Играјте слот!
Тор греба
Тор греба
Како и многу други од овие филмски картички за гребење, графика се повлекува директно од филмот. Со квалитет на филмот ...
Играјте слот!
Штрајк со ролна
Штрајк со ролна
Искористете ги вашите облози и завртете ги макарите на "Стрејт штрајк" - анимационен слот машина од Microgaming. Повеќе ...
Играјте слот!
Волшебникот од Оз
Волшебникот од Оз
Како патувањето на Дороти беше полн со неочекувани врти и авантури, Волшебникот од Оз: патот до интернет-екранот на Емералд Град ...
Играјте слот!
0 Коментари

Среќен 7 мобилен


BetSoft се далеку попознати по својата графика 3D и имаат тешки слотови, од едноставните класици, но со овој Lucky 7 слот тие ни даваат токму тоа. И ние треба да се каже, тоа одговара на обично комплицирани графички тешки игра софтвер.
Бидејќи BetSoft толку се користи за создавање комплицирани игри, тука тие можеби ја задржаа играта едноставна, но тие не можеа да си помогнат, туку да создадат графички убав класичен слот. Стилот е сеуште многу стара школа, но ние се користиме за мобилни класични слотови за да изгледаме ... добро ... да бидам искрен ... како мисла. Брзо се стави заедно и испратени долж производна линија.
Не толку овде. Среќен 7 мобилен слот е како класично убава како што би ја виделе во било кој казино во земјата, што ќе ви даде оригинален изглед и чувство дека речиси ќе ве натера да размислите како да играте на оригинална овошна машина. Со традиционалните плодови и бар симболи и звуци кои не се слични на оние што ги користиме за да го слушнеме нашиот локален паб, беше изненадувачки радост да се игра.
Само бидете сигурни дека ќе го играте максималниот спин на монети од 3, што може уште, во деноминацијата 0.02 биде малку како 0.06 до максимален облог на € / $ / £ 3. Зошто? Бидејќи само на спинката на монети од 3 ќе добиете шанса да добиете џекпот од € / $ / £ 5,000 и тоа, пак, ќе го зголеми очекуваниот долгорочен процент на исплата на машината.

Случајни Слободни Слот игри:

Љубов брод
Љубов брод
Ако некогаш сте го гледале ситкомот што трчаше од 1977 до 1986 тогаш ќе го сакаш овој слот што ...
Играјте слот!
Мега камења
Мега камења
Мега Гемпс Слот машина. Мега камења е забавна аркада базирана игра која има 5 ремени со 10 плати ...
Играјте слот!
Златни игри
Златни игри
Спорните предизвици не чекаат само во реалниот свет. Играат Златна Игри, и уживајте во нив во игри ...
Играјте слот!
Легенди на Африка
Легенди на Африка
Легенди на Африка е видео слот игра од 2 Со 2 Gaming што ни дава виртуелна прошетка ...
Играјте слот!
4 на цар
4 на цар
Видео слот "4 на кралот" од провајдерот на игри Endorphina е 5 * 3 игра со 10 betways. Слот има ...
Играјте слот!
Електричен сам
Електричен сам
Електричниот Сем е акционен пакет за овошје со 243 начини за победа и шанса да ги освоиме 200 000 монетите ...
Играјте слот!
ролна брзање
ролна брзање
Ролна раш. Reel Rush слот е NetEnt игра која ги содржи сите плодови на лозата и некои неверојатно вкусни ...
Играјте слот!
Наследството на дивината
Наследството на дивината
Стартувај на авантура со волшебникот и неговите пријатели и тој ќе ви помогне да победите со голема со проширување ...
Играјте слот!
0 Коментари

На мобилниот телефон


Во Копа е слот игра развиена од Betsoft Игри. Оваа игра се врти околу латино танц шоу тема и е исполнет со живописни бои кои го прават тоа третираат за плен и игра.
Оваа игра е за љубителите на кул коктели и топли танци и за оние играчи кои копнеат за високо платени джакпоти.
Можете да го играте овој слот само за да уживате во чувството на динамичен и возбудлив танц тематски слот, или да одите за масивни джакпот кој значително ќе го зголеми вашиот банкар. Оваа 5 ролна и 30 платни линии 3D видео слотови имаат многу специјални бонуси за да ве задржат на играта. Можете да уживате во повеќе победнички можности со диви, растресити, бесплатни вртења, двојки, Джакпот, и така натаму што ќе го зачини вашето патување до Копа.
Преглед на функции
Ќе станете ангажирани во бес на овој слот веднаш штом почнете да играте. Стандардните ленти на 5 и формати на пакети на 30 линии во голем број на удар со латино танц шоу-тема. Танц-емисиите беа многу популарни во текот на изминатите неколку години, и оваа игра се здоби со популарноста на таквите емисии во стил. Вие сте водени од Каролина, која останува околу левата страна на екранот и се движи со неверојатен саундтрак во играта, додека во исто време комуницирате со други ликови во лентите.
Две други танчери, Педро и Рико се борат за интересот на Каролина. Анимациите и графика се дизајнирани да бидат визуелно привлечни и интерактивни, а Betsoft е успешен во тоа. Некои од слотните симболи во "Копа" вклучуваат бонго тапани, маракани, фламинго, коктели, чевли, танчери, месечино море и труби, меѓу другите.

Случајни Слободни Слот игри:

Срцето на џунглата
Срцето на џунглата
Овој Slot Video Playtech ќе ве возбуди со можност да истражувате во џунглата, каде што е потребна вистинска храброст ...
Играјте слот!
Тотински автомобил човек
Тотински автомобил човек
Tootin 'Car Man е онлајн слот од Nextgen Gaming кој комбинира голем број теми во една шарена игра ...
Играјте слот!
Виртуелна евра
Виртуелна евра
Дали имате носталгија за Euro 2016? Потоа да се забавуваат играјќи виртуелни евра од страна на 1X2 Network.Modelled по еден од ...
Играјте слот!
Пинк Пантер нула
Пинк Пантер нула
Целта на играта на Пинк Пантер Scratchcard е да открие три соодветни симболи - Пинк Пантер, Инспектор Клоузау ...
Играјте слот!
Пацифички напад
Пацифички напад
Видео пакетот Пацифик напад е видео слот дизајниран од страна на Нет Забава, инспириран од флота борби на ...
Играјте слот!
Црвено куче
Црвено куче
Стратегија за Red Dog Poker. Вашата најдобра шанса да победите во Црвениот пес е да го користите ширењето во ваша корист ...
Играјте слот!
Среќен лепра
Среќен лепра
Среќа Leprechaun Слот Игра Преглед. ... Симпатична детелина симбол на петтата ролна предизвика пет слободни вртења во 2x множител ...
Играјте слот!
Див коцкар
Див коцкар
Направете патување во егзотични места, исто така, африкански сафари со казино слот-машина за диви коцки. Меѓу топлите џунгли, ти ...
Играјте слот!
0 Коментари

Сафари е мобилен


Cooky, Zany и со многу функции, ова Сафари Сем Слот само се подобри кога се направи во мобилен слот.
Вие сте или љубовник или омраза BetSoft мобилни слотови. Графички тешки, со функции за вчитување и одреден стил на 3D карикатури, можете да забележите BetSoft слот со тоа што е дизајниран сам во соба со други прекрасни слотови. Но, забележи дека речеме "убава". Затоа што дури и со функциите за вчитување, ние сме подготвени да им дадеме на овие автоматите малку време и трпеливост, само за да го видите скокот на екранот и да викаат со победи и пукање на графика.
И Сафари Сем мобилен Слот не е исклучок. Со случајно размножување на дивините, честите удирање на колапс на ленти, бесплатни вртења и филмски кликнете на мене, тоа е тешко да не се сака оваа игра за мобилни слотови ако ви се допаѓа вашиот слот полн со функции. Ако сакате акција, ова е сафари за вас.
Уште подобро, ако сте во големи облози, Safari Sam слот машина треба да го зграби вашето внимание автоматски со широк опсег обложување опции од 0.60 до 150 во готово. Не многу слотови се подготвени да одат толку високо, и тоа треба да им се допадне на големите играчи кои сакаат големи слотови.
Единствено што би рекле е дека ние го пропуштивме копчето за брзо вртење кое BetSoft додаде на некои од неодамнешните слотови. Ова копче обично ви овозможува да "брзо напред" низ некои од побавните "победи", а вие го чувствувате губењето на тоа тука кога сакате победите да престанат да пукаат, а вие само да го вртите следниот ролна ...

Случајни Слободни Слот игри:

Рим и Египет
Рим и Египет
Рим и Египет е нова онлајн машина за игри од WMS Gaming и онаа која ги слави овие големи древни империи; ...
Играјте слот!
Борец
Борец
Воведени во онлајн гејмерската заедница на крајот на 2017, Густаво Ел Лучадор е непрогресивен видео спот произведен ...
Играјте слот!
Измазнување на черепот
Измазнување на черепот
Черепот Duggery е развиен од Microgaming, име повеќе од славни во онлајн коцкање бизнис. Со тоа, тоа ...
Играјте слот!
Поп Бинго
Поп Бинго
Поп Бинго е брилијантно забавна игра. Бинго правеше малку враќање во последниве години и ова ...
Играјте слот!
Glitz
Glitz
Дали ви се допаѓа искрата на накит? Најди ги многу од нив во Glitz, игра на Вилијамс Интерактивна. Отворете го ...
Играјте слот!
Дојде од венус
Дојде од венус
Дојде од Венера е возбудливо 3D видео слотови од програмери Betsoft Gaming. Оваа игра ќе ве однесе до ...
Играјте слот!
Опседната куќа
Опседната куќа
Haunted House е кичмата-гаден гаден слот машина нудат од Хабанеро, еден од лидерите кога станува збор за создавање ...
Играјте слот!
Темниот витез се издигнува
Темниот витез се издигнува
Темниот витез се крева слотови игра може да се најде во Microgaming казина. ... Симболот на логото на "Темниот витез се крева" е ...
Играјте слот!
0 Коментари

Г-дин вегас мобилен


Г-дин Вегас е игра на видео-игри на 3D од програмери Betsoft Игри. Тоа е нервозно, сореално и нереално игра со слотови што ќе ве отстрани од нормалноста на животот. Играта има одредена карикатура што се чувствува кон него, што ќе поднесе жалба до сите видови играчи. Ова е, исто така, една од најпопуларните игри за игри од куќата на Betsoft, за разлика од можеби играта на Slotfather. Г-дин Вегас, заедно со Сафари Сем и SlotFather форма на трио во Slot3 игри од Betsoft.
Преглед на функции
Г-дин Вегас, како што имплицира името, е тематска од целиот свет на Лас Вегас. Оваа игра ги вклучува настаните околу г-дин Вегас кој шетаат околу лентата освојувајќи големи и големи животни. Г-дин Вегас е многу популарен меѓу ентузијастите на слот во целиот свет. Сликата на Лас Вегас прикажана со оваа игра е во право во синхронизација со она што повеќето се чувствуваат е недостижно за нив: постојано полнење чаша шампањ и showgirls обесувајќи ги двете раце. Но, секој може да сонува, нели? Темата на играта е одлично изведена и вклучува карактеристики на животниот стил на Вегас, како што се игри со казино Блек Џек, рулет, и Големото тркало. Звучните ефекти имаат одреден џез / занишан чувство за нив, кои го оживуваат игра. Анимациите и графика се врвни, како што може да се очекува од Betsoft.

Случајни Слободни Слот игри:

Емотикоини
Емотикоини
Се чини дека сето тоа е за битката кај Емозиите. Ние веќе разгледавме NetEnt е емоџи планета, која има ...
Играјте слот!
Виртуелни евра легенди
Виртуелни евра легенди
Искусете го најдоброто искуство со играње преку играње на Virtual Euro Legends од страна на 1X2 Network. Сите најдобри тимови во Европа се ...
Играјте слот!
Моќ ѕвезди
Моќ ѕвезди
"Power Stars ™ е една од оние слот-машини кои моментално гребеат од онаа на Вегас. Тоа чувство во задниот дел на ...
Играјте слот!
Кралска династија
Кралска династија
Кралската династија е видео слот кој има пет макари, дваесет линии за исплата, специјални симболи, коцкање и бесплатен ...
Играјте слот!
Голдвинс самовили
Голдвинс самовили
Само за Победа (JFTW) е нов софтвер провајдер кој не е околу многу долго. Сепак, тие веќе успеаја ...
Играјте слот!
Бургин боб
Бургин боб
Burglin 'Bob е сосема нов онлајн слот од инвеститорот наречен Bluberi Gaming Technologies, за кој знаеме многу ...
Играјте слот!
Крв вечен
Крв вечен
Крвта вечер зема залак од вампир жанр, со паметни настани во играта одговара на ова сезонско ослободување. Натпревар како обоени ...
Играјте слот!
Нрвна - искуство на НТВ
Нрвна - искуство на НТВ
NRVNA е видео слот изграден од 5 одделни ленти со 3 редови и до 30 (со тоа прилагодливи) ...
Играјте слот!
0 Коментари

Три желби мобилни


на Митот околните триење на светилка е многу стар. Се вели дека ако најдете шише, тогаш триење го ослободи џинот што живее внатре! И овој дух ќе ви даде со било кој три желби дека твоето срце сака. Игра од три желби Betsoft не осигурува дека ќе најдеш џинов, но сигурно ќе ги најдеш твоите желби исполнети со оваа волшебна игра. Ова е многу забавен слот што може да ви обезбеди потенцијални огромни победи за да го направите вашето време достоен за тоа.
Преглед на функции
Оваа игра е тематска околу Arabian Nights. Ова е реквизити на 5 и игри на линии на линии на 30 и обезбедуваат доволно возбудувања на лентите за вас. Сите симболи на играта кои се директно поврзани со темата на играта, вклучуваат икони како што се летечки теписи, арапски принцези, свилени мечеви, џин, камили и многу други.
Три желби слотови вклучува неверојатна графика и многу анимирани секвенци кои ќе ви плени и да ви обезбеди динамична и пријатна игра средина. Звучните ефекти се егзотични со забележливи персиски низи и убаво ја комплиментираат темата на играта. Можете да уживате во подобри можности за освојување со диви симболи, бонус игри, бесплатни вртења и функција "Кликни ме".

Случајни Слободни Слот игри:

Индиски дух
Индиски дух
Оваа патека ве води директно до главната награда! Следете мудар племенски постар и верувајте во неговата визија, тогаш ...
Играјте слот!
Кристални камења
Кристални камења
Слот игри се за сите да се забавуваат и се надевам натрупување на богатство, па што тема ќе биде посоодветна отколку драго ...
Играјте слот!
Крв научен вампир клан
Крв научен вампир клан
Подгответе се да се приклучите на волкот и да ги преземете некои страшни вампири во Blood Lure Vampire Clan, возбудливо, ...
Играјте слот!
Двојки
Двојки
Не, не гледате двојно: тие навистина се близначки симболи на лентите во оваа слаба игра со слот од Yggdrasil ...
Играјте слот!
24
24
Џек Бауер ги погоди нашите екрани во 2001 кога Fox Fox првпат го емитуваше "24". Серијата беше ...
Играјте слот!
Варвари брег
Варвари брег
Ова е РЕАЛ Капетан Блекбери и мене безмилосен бенд на Пирати, сеадог! Се искачи на краде и да ми се придружите ...
Играјте слот!
Мистериозен Џокер 6000
Мистериозен Џокер 6000
Мистери Џокер 6000 Вовед Не можете ли да добиете доволно од оние искушувачки плодови и среќни класични знаци на макарите? Потоа, ...
Играјте слот!
Ултра топла лукс
Ултра топла лукс
Ултра топло делукс е една од популарните слот-машини од Новоматик. Тоа е супер едноставен слот, јас ...
Играјте слот!
0 Коментари

Тајкуни мобилни


тајкуните е 5-ролна, 3-ред и 30-payline 3D видео-слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Ти си на пат кон луксуз!
Игра
Free Spins се активираат веднаш кога ќе примите некоја од иконите на 4 портрети обележани со малиот знак "fs" во долниот десен агол во која било добитна комбинација. Освен тоа, или ролна 2, 3 или 4 ќе стане диви ролна. За време на кругот, сите победи со икони за карактери ќе бидат двојно зголемени. Режимот "Слободни вртежи", активиран на повеќе од една линија, ќе го зголеми почетниот број на заработени вртења.
Добијте комбо од злато барови, паричен пакет и чек-книга во било кој редослед последователно на payline 1, 2 или 3, и ќе добиете инстант кредит кликнете на мене круг. Ќе треба да одберете еден од симболите на 3 и да предизвикате победа за моментална победа.
Спин во 3 или повеќе крупистички симболи за активирање на бонусната игра. Потоа ќе предвидите кој од тајкуните на 4 ќе ја добие раката.
Вашиот опсег на залог варира од 2 центи до € 150, овозможувајќи прогресивен џекпот на 5, 175, 14.
преглед
Сигурно може да му завидувате на раскошниот живот што го имаат тајкуните! Како би сакале да го започнете денот со чаша шампањ или да имате остриги за вечера? Замислете дека вашата дневна забава може да вклучува играње покер со вашите пријатели за вистински пари! Колку би било прекрасно тоа!
Слотната графика на Тајкуните изгледа чудесно, тоа ви прави навистина да ги почувствувате поволностите да бидете богати и да имате сè што вашата имагинација може да ја донесе!
Играјте магионичарски автомат онлајн бесплатно на Bonus Express, прелистувајте ја нашата колекција за да играте повеќе од BetSoft казино игри, како и многу повеќе прогресивни слотови!

Случајни Слободни Слот игри:

Среќни врски
Среќни врски
Lucky Links беше креиран од Just For The Win во соработка со Microgaming и е 5 ролна, 20 победа ...
Играјте слот!
Земја на злато
Земја на злато
Игра на ридови на Ирска во овој прогресивен џекпот игра на 5. Може да се пофали со шармантна ирска тематика ...
Играјте слот!
300 штитови
300 штитови
За крв ... За Слава ... За Спарта! Името и темата на овој видео спот се одраз на стрипот "300" ...
Играјте слот!
Елвис, царот
Елвис, царот
ИГТ издаде уште еден во својата серија машини за онлајн слот во чест на Елвис Присли како крал на Рок и ...
Играјте слот!
Црвени песоци
Црвени песоци
Црвените песоци околу Ајерс Рок во Австралија одамна биле извор на чудо - но сега можат да ...
Играјте слот!
Двоен ѓаволот
Двоен ѓаволот
Бесплатната онлајн Двокреветна ѓаволот слот машина е игра развиена од Кадилак Џек. Тоа е висококвалитетна, со висока дефиниција ...
Играјте слот!
Волшебникот на рубин папучи
Волшебникот на рубин папучи
Придружете се Дороти и Тото на нивното авантуристичко патување во земјата Оз со Волшебникот од Оз Руби папучи ...
Играјте слот!
Книга на РА делукс 6
Книга на РА делукс 6
Книгата на Ра Делукс 6 слот доаѓа со египетска тема исто како и нејзиниот претходник. Темата на ...
Играјте слот!
0 Коментари

Под креветот мобилен


Под креветот е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Тоа е исклучително симпатична и одлична игра пораснала ќе се обожава!
Игра
Спин во победничка комбо со римесен портрет на било чудовиште и ќе ја активирате функцијата Sticky Wild. Тогаш римскиот див со случајен број на неа ќе остане на вашите рељели за бројот на врти наведени.
Добијте икони на 3 или повеќе креветчиња во која било позиција за активирање на бонусот. Потоа ќе им помогнете на Џес и Џејн да се борат со гаден чудовишта во нивната темна соба, така што нема да се плашат од нив повеќе да живеат под нивниот кревет.
Мистериозниот симбол на вратата во средната положба на централната макара ќе ве однесе до режимот за слободни вртења што содржат 12 вртежи.
По секоја победа комбинација, ти е дозволено да се зголеми двојно вашиот исплата. Притиснете го копчето "двојно нагоре" за да дозволите пробната монета да одлучи дали ќе имате двојно зголемување или не.
Вашиот опсег на залог варира од 2 центи до € 75, дозволувајќи им на џекпот на 105 000 кредити.
преглед
Дали некогаш сте поверувале дека има чудовишта кои живеат под креветот? Одговори искрено, сега! Како и да е, Џес и Џејн се сигурни дека има некои под нив. И навистина, навистина се плаши од нив. Ова е причината зошто ни треба вашето добро срце за да им помогнеме на сиромашните деца да се ослободат од нив. Само одите на коцка, отклучувајте ги посебните особини и им давајте на тие мала двојка рака!
Играјте под слотот за кревет онлајн бесплатно на Bonus Express, прелистувајте ја нашата колекција за да најдете повеќе бесплатни слотови преку интернет од BetSoft, како и други големи 3D слотови со бонус-игра. Со среќа!

Случајни Слободни Слот игри:

Победа сума златна сума
Победа сума златна сума
Се чини дека мора да има ориентална тема за храна која постојано лета околу во моментов во канцелариите на Microgaming ...
Играјте слот!
Маѓепсана ливада
Маѓепсана ливада
Достапните облози пронајдени на "Enchanted Meadow Slot" се £ 0.01, £ 0.02, £ 0.05, £ 0.10, £ 0.20 и £ 0.25, кои можете да ги изберете ...
Играјте слот!
Тотински автомобил човек
Тотински автомобил човек
тој Египќаните го преземаат Лас Вегас и сакаат да бидат дел од епскиот ремонт. Придружете се ...
Играјте слот!
Орка
Орка
Орца слот е една од најдобрите машини на тема подводниот свет од Новоматик. Таа има ...
Играјте слот!
Лил црвено
Лил црвено
Ако сакате да патувате во шумата со најсекси верзија на Црвенкапа некогаш (комплетно ...
Играјте слот!
Готски
Готски
Слободен слот машина наречена готика, како што е лесно да се погоди со неговото име, е дизајнирана во готик ...
Играјте слот!
Арапски ноќи
Арапски ноќи
Арапски ноќи Джакпот. Арапски ноќи е еден од најстарите и најпопуларните интернет-игри на NetEnt на сите времиња! Арапски ноќи ...
Играјте слот!
Кралот
Кралот
Четири кралеви казина и слотови е богата социјална онлајн мултиплеер казино игри искуство. Играат сите ваши омилени ...
Играјте слот!
0 Коментари

Одмаздата на говорницата е мобилна


Секој омилен Ацтеков шеф, Rook, повторно е во оваа неверојатна 5 ролна, 25 линија Cascading Reels слот машина. Патување во срцето на дождовните шуми и скриеното богатство на сводот во слободните повратни режими на "Рак на одмазда"! Богатството зад имагинацијата те чека, со каскадни победи кои доделуваат до мултипликатор 15x за време на бесплатни вртења!

Случајни Слободни Слот игри:

Космички освојувачи
Космички освојувачи
Космички напаѓачи Слот машина. ... Космички напаѓачите е простор видео слот игра дизајнирана од страна на 2x2 Gaming и која ги зема ...
Играјте слот!
Кралот
Кралот
Дали се сметате себеси за малку крал на слотови? Или можеби сметате дека сте ...
Играјте слот!
Шест удари пресметка
Шест удари пресметка
Шест стрелец е игра каде што играчот номиниран како Стрелец се тркалаат три коцки три пати за да се елиминираат шест ...
Играјте слот!
Спајдермен гребење
Спајдермен гребење
Се лулаат и му помагаат на Спајдермен да го порази својот непријател. Зелениот гоблин во оваа неверојатна официјално лиценцирана игра со Марвел слотови ...
Играјте слот!
Супер поттикнувач 6000
Супер поттикнувач 6000
Super Nudge 6000 е класичен слот дизајниран од Net Entertainment. Овој слот е многу сличен на слот-машините ...
Играјте слот!
Саси Бинго
Саси Бинго
Компаниите, ослободувајќи го софтверот за онлајн казината, често произведуваат бесплатни автоматови за игри, создадени по други игри за коцкање. Ако ти ...
Играјте слот!
Џез на нови орлеани
Џез на нови орлеани
Џезот на Њу Орлеанс е видео игра со слот 5-ролна. Можете да активирате до линиите 5 и да се обложувате ...
Играјте слот!
Океански принцеза
Океански принцеза
Овде повторно доаѓа Playtech, бидејќи тие имаат сосема нов слот игра порака подготвена да го открие. Малку различно ...
Играјте слот!
0 Коментари

Boomanji мобилен


на Boomanji слот машина им овозможува на своите играчи да ги користат своите многубројни бонусни карактеристики низ режимот на игра. Boomanji е многу забавно-тематска казино слот машина која има бомба и огномет тема на него. Поради ова, ќе добиете шанса да одговарате на различни огномети и слики за да создадете вистинска треска и да освоите многу екстра кредити. За оние кои се интересираат за Boomanji, можеби ќе бидете заинтересирани да знаете кои карактеристики на бонусите се појавуваат со секој од вртежите што ќе ги добиете. Познавањето на достапните бонусни карактеристики може да ви даде шанса да видат дали е вистинскиот слот машина за вас.
Бонусни кругови
Како и со многу други слот-машини што ќе ги најдете на интернет или за мобилни уреди, Boomanji има различни шанси да се заклучите во бонус круг. Бонус рунди на Boomanji се многу забавни и неверојатно интерактивни за играчот. Не е невообичаено за вас да се заклучите во еден од овие бонус кругови со совпаѓање на различни слики еден до друг. Во овој случај, ќе треба да ги споите сликите што јасно се означени на Boomanji со бонус симбол. Ќе имате поголеми шанси да добиете бонус круг ако се обложувате многу и играте повеќе линии.
Бонус кругови пронајдени на Boomanji се многу интерактивни и може да биде многу забавно. Ако го одберете вистинскиот тип на бомба или огномет за да тргнете за време на бонус круг, можете да освоите многу кредити. Кредитите автоматски ќе влезат во вашата сметка или ќе бидат наплатени со подоцна, или пак можете исто така да изберете дека би сакале да продолжите да играте за да видите дали може да победите уште повеќе. Бонус рунди се одличен начин да се победи голема кога играте Boomanji.
Различни линии игра
Друга бонус функција очигледна со оние кои играат Boomanji ќе биде фактот дека може да игра повеќе линии во било кое дадено време. Исто така, ќе ви биде многу лесно да ја промените количината на линии што играте во тој момент, само со кликнување на неколку копчиња. Една од најголемите работи во врска со Boomanji е дека темата и боите се повеќе пригушени, така што нема да имате проблеми со наоѓање на копчињата кои ви се потребни за време на самата игра. Можете да вложувате повеќе кредити со репродукција на повеќе линии, но исто така можете да ги зачувате вашите кредити со репродукција на помалку линии во текот на играта. Тоа е целосно зависи од вас како ќе одберете да играте Boomanji.
Джакпот
За да го видите актуелниот џекпот достапен на Boomanji, само треба да го погледнете горниот дел од екранот во секое време за време на игра. Джакпот на Бооманџи е прогресивен, што значи дека продолжува да се искачува со секое вртење што го прават вие или други играчи. Ако победиш на џекпот, потенцијално би можел да победиш десетици илјади кредити да се стави кон самата игра. Вие избирате или да заработите пари со овие добивки или можеби ќе сакате да играте за да видите дали можете да победите уште повеќе. Начинот на кој играте и победите на играта е целосно зависи од вас, и тоа е она што го прави Boomanji омилен меѓу слот играчи низ целиот свет.
Диви и разни спина
Дивите и расфрлани вртења се исто така лесно достапни додека играте Boomanji. Голема работа во врска со овие конкретни победи е дека ќе забележите дека доаѓаат доста често. Можете дури и да забележите дека ако играте многу линии во исто време, добивате дива или распрскана победа со секое вртење или речиси секое вртење кое го направите. Со расфрлани и диви вртења, ќе добиете одредена сума на кредити кои може или да ви ги надомести за самиот вртеж или да ви помогне да освоите многу дополнителни кредити. Boomanji ви олеснува да ги добиете овие типови на победи со совпаѓање на различни бомби и огномет слики едни на други на екранот, и лесно можете да влезете во табелата за исплата за да видите што треба да се совпадне за да ги освоите овие врти.
Темата на играта
За разлика од традиционалните слотови со броеви и писма пронајдени на спин одборот, Boomanji има убава и уникатна тема за тоа што вклучува многу бомби и огномет. Ова е очигледно како играта го добила своето име и зошто многу играчи сметаат дека Бооманџи е еден од подобрите избори што се однесува до машините за онлајн слот. Фактот дека имате повеќе начини да победите со бонус, прогресивни джакпот и победи на распрснувања ќе ви овозможат да добиете многу дополнителни кредити што ќе ви бидат корисни за оваа или за други видови игри.
Кога станува збор за тоа, Boomanji е прекрасна опција за оние кои ги обожаваат онлајн машините за игри. Тоа е избор кој многу играчи го прават поради уникатните и многу корисни бонус карактеристики пронајдени во текот на игра со Boomanji. Ако сметаш дека би сакал да играш слот-машина која нуди различни начини на кои можеш да победиш, можеби ќе биде време да го преземеш Boomanji за себе и да видиш за што се работи. Ова ви дава шанса да освоите прогресивни джакпот и да влезете во бонус круг што може да ви даде многу кредити во процесот.

Случајни Слободни Слот игри:

Династија
Династија
Династија е пет-ролна, дваесет-paylines слот игра со функција за бесплатни игри. Функцијата Free Games се активира кога 3 ...
Играјте слот!
Тајните на амазон
Тајните на амазон
Одете да истражувате во џунглата и додека се восхитувате на дивиот свет, исто така можете да освоите голема благодарност до бесплатни врти ...
Играјте слот!
Катана
Катана
ooo дека сте тука, претпоставувам дека сте подготвени да се нурнете во богатството на јапонската култура и да играте ...
Играјте слот!
Кинеска Нова година
Кинеска Нова година
Дали сакате да го прославите необичниот новогодишен одмор во Кина? Сега имате таква можност со Play'n ...
Играјте слот!
Ултра топла лукс
Ултра топла лукс
Ултра топло делукс е една од популарните слот-машини од Новоматик. Тоа е супер едноставен слот, јас ...
Играјте слот!
Европски рулет про
Европски рулет про
Во тркалото на рулетот се наоѓаат топчести џебови со броеви 37, алтернативно обоени црвени и црни. Во прилог на броевите 1 преку ...
Играјте слот!
Зевс 1000
Зевс 1000
Zeus 1000 направен од WMS е 4th во серијата направена од оваа компанија, по Zeus 1, 2 ...
Играјте слот!
Гени
Гени
Целта на играње на Hi-Lo Џенот на Genie е да ја предвиди следната картичка. Може да се обложувате дека е повисоко ...
Играјте слот!
0 Коментари

По ноќта паѓа мобилен


Дознајте што навистина се случува кога сонцето влегува По паѓа ноќта. Овој 3D видео слот од Betsoft ве води во мрачните улици на градот каде што големите добивки може да се демнат околу секој агол. Може да се обидете По ноќните водопади бесплатно на оваа страница, или посетете ја било која од казините Betsoft, наведени подолу, за да играме за вистински пари.
Започнете ја играта со тоа што ќе одберете колку сакате да играте. Променете ја вашата дебитантска конотација со копчето "Избери монета" на долниот лев агол. Потоа, поставете ја износот што би сакале да го вложите на секоја линија со панелот "Bet per Line". Поради посебна бонус функција, ние препорачуваме да ги репродуцирате сите линии на 30 - меѓутоа, можете да го намалите бројот на активни линии за исплата со панелот "Paylines". Започнете да свирите со копчето "Спин", или да играте со сите линии и 5 монети по линија со "Max Bet Spin".
Кога ќе почне играта, симболите ќе паднат надолу и се надевам дека ќе се совпаѓаат од лево кон десно. Победничките комбинации ви заработуваат износи што се прикажани во попладневната тарифа По ноќ. Ако ги играте сите линии на 30 и добиете целосна ролна со еден симбол, ќе добиете инстантен бонус од бонус еднаков на 3x износот на комбинацијата на 3-of-a-те на тој симбол. Тие потоа ќе се спојат и ќе им дозволат на 2 повеќе симболи да паднат од врвот.
По ноќните водопади нуди 2 слободни спин карактеристики. Првата е бесплатна кружна спин, која може да се иницира со 3 или повеќе Scatter симболи. Сите победи во слободните вртења се множат до 10x. Ако добиете симбол за зголемување од лупа било каде на лентите, тој ќе делува како подвижна дивица и ќе започнете со бесплатна рунда. За секое вртење, зголемувачкото стакло ќе се помести еден ролна лево додека не падне, завршувајќи ја круг.
Исто така постојат и 2 интерактивни бонус карактеристики. Добијте 3 или повеќе Криминални симболи за да им помогнете на криминалниот крадат од стан. Можете да го фатите криминалецот во бонус за испита, инициран со 3 или повеќе Баба симболи. Во оваа функција, вие дејствувате како детектив. Најди ги индиции, собира докази и заработува убава сума пари за вашата работа.
Игра игра
Изберете монета: Изберете ја вашата монета деноминација.
Bet on line: Прилагодете го бројот на монети по линија.
Paylines: Промена на бројот на активни линии.
Спин: Играјте на избраниот облог.
Max Bet Спин: играјте ги сите активни линии и 5 монетите за линија.
Двоен горе: Внесете фер коефициенти со двоен или безвреден мини-натпревар по победникот.

Случајни Слободни Слот игри:

Казино облекување покер
Казино облекување покер
Казино Студ покер, свирено со палуба на 52-картичка, можете да победите на вашата Анте залог и опционална страна на Џекпот ...
Играјте слот!
Седум и ленти
Седум и ленти
Најдобрите онлајн игри се тука во CoolCat Casino! Дали сте подготвени за нив? За да го вклучите секое вртење во ...
Играјте слот!
Бенчвормер фудбалски девојки
Бенчвормер фудбалски девојки
На оваа страница, нашите рецензенти се обидоа да го опфатат сето она што потенцијалните играчи ќе треба да знаат за овој слот ...
Играјте слот!
Лабави двојки
Лабави двојки
Што е "лабава Deuces"? Терминот лабава deuces се однесува на варијација на еден играч, пет видео картички ...
Играјте слот!
24
24
Џек Бауер ги погоди нашите екрани во 2001 кога Fox Fox првпат го емитуваше "24". Серијата беше ...
Играјте слот!
Пиштоли и рози
Пиштоли и рози
Вие бесрамно загрижени за овој бенд безброј пати порано - сега е воздушна гитара до слот! Guns N 'Roses Video Slots ™ ...
Играјте слот!
Ланселот
Ланселот
Дали сте љубител на приказни за Артур и витези на тркалезната маса? Потоа, Lancelot видео слот креиран од WMS ...
Играјте слот!
Топла шут
Топла шут
Повеќето обожаватели на слотови кои биле во Вегас ќе имаат видено Hot Shot слотови во некоја фаза. Тоа е малку ...
Играјте слот!
0 Коментари

Алчните гоблини мобилни


алчен гоблини е меѓу најновите изданија за видео снимки од Betsoft. Овој прогресивен џекпот, 30-payline, 5-ролна видео спот не е ништо помалку од импресивен. Како продолжение на популарната Еднаш, многу одамна, алчните гоблини се во тоа повторно, и може да имаат корист. Алчните гоблини беа дизајнирани на ѕвездената Slots3 платформа, па така е и интерактивна и ангажирана со висококвалитетна графика и стерео звучни ефекти.
Дејството се одвива во мистериозна и магична шума. Како што се прикажува приказната, ќе се најдете себеси во играта. Додека играте, ненаситниот гоблин држи будно око за секој потег што го правите.
Опции за обложување
Вредноста на монетите се движи помеѓу 0.02 и 0.50. Може да се обложувате до 30 линиски линии со до 5 парички по линија, па максималниот влог за спиење ќе ве чини $ 150, што може да изгледа како многу, но максималната исплата за Greedy Goblins е 1.2 милионски кредити!

Случајни Слободни Слот игри:

Мис среќа
Мис среќа
Земи го стапчето и полирајте ги метли, бидејќи ќе се запишете во нова година на часови со ...
Играјте слот!
Златна риба
Златна риба
Златна риба казино слотови е 2nd социјална казино игра целосно изградена и управувана од SG Интерактивна. Обезбедување на уникатен ...
Играјте слот!
Служат за пари
Служат за пари
Оваа онлајн игра карактеристики Мултипликатор опција чија главна цел е да се подигне вашите победи. Овој онлајн слот има ...
Играјте слот!
Кралскиот ролери
Кралскиот ролери
Ројал Ролер е 5 ролна, 25 линија видео слот врз основа на енергија и возбуда на Лас Вегас - во кој ...
Играјте слот!
Џек или подобро 1 рака
Џек или подобро 1 рака
Дали се чувствувате како дома кога седите на покер маса? Тогаш ќе ви се допадне оваа дигитална верзија на класиката ...
Играјте слот!
Battlestar galactica
Battlestar galactica
Биткатастер Галактика слот Microgaming е е 5 ролна видео слот кој има неверојатни 243 начини да се победи, врз основа на ...
Играјте слот!
уривање тимот
уривање тимот
Упадот за уривање е 5-ролна и 40 линија за исплата на видео-слот врз основа на стрипот на истиот ...
Играјте слот!
Сем на плажа
Сем на плажа
Се сеќаваш ли на среќниот тролски колега Сем од Електрик Сем? Во овој нов возбудлив слот тој го донесе својот ...
Играјте слот!
0 Коментари

Една ноќ во Париз мобилен телефон


Популарниот избор на писатели и уметници, градот Париз се најде на патот кон светот на онлајн слотови. Уште една игра од 3D онлајн слот од Betsoft, Ноќ во Париз ќе ве однесе на кратка турнеја на градот на љубовта и светла во текот на ноќта. Но, оваа игра е никаде слична на холивудскиот стилски филм од Вуди Ален. Всушност, тоа е инспирирано од типични француски филмови. Играта има одлични 3D анимации и графики, како што е случај со сите 3D игри од развивачите, во комбинација со лесна француска музика во заднина.
Краток преглед на карактеристиките
Една ноќ во Париз е 3D онлајн слот со 5 ленти и 30 линии. Темата на играта се врти околу кражба планирана од ситни малку крадец, и чуварот и неговото куче се обидуваат да го спречат. Другите симболи кои го одразуваат парискиот стил и култура, исто така, се присутни на лентите. Тука спаѓаат Ајфеловата кула, кроасан, скулптура, вазна, пар гулаби, двајца љубовници во кафулето покрај патот, крадецот, чуварот и неговото куче. Симболите за бонуси во играта вклучуваат париска агенција за безбедност и сликарство.

Случајни Слободни Слот игри:

Дрво на богатство
Дрво на богатство
Дрвото на среќата е 5 ролна, 243 начини да се добие слот од iSoftBet. Не е очигледно од насловот ...
Играјте слот!
Дијамантска империја
Дијамантска империја
Дијамантската империја е 3 ролна, слот за исплата на 15 од Microgaming кој е достапен за играње на сите уреди од ...
Играјте слот!
Божица на животот
Божица на животот
Станете во контакт со мајката природа и божицата на животот во овој видео слот. Со исплати на 20 и 5 ...
Играјте слот!
La rouge
La rouge
Ла Руж е гламурозен онлајн видео-слот базиран на филмски жанр познат како филм ноар. Филм ноар е ...
Играјте слот!
Мега Џокер
Мега Џокер
Мега Џокер е типичен овошен стил на машина за џекпот и ќе биде запознаен со сите гејмери, или со почетници ...
Играјте слот!
Фантом пари
Фантом пари
Фантом Пари Слот Игра Преглед. Фантастичната игра на Phantom Cash игра машина доаѓа со 25 линии за исплата, 3 линии и ...
Играјте слот!
/ /
Есен кралица
Есен е едно од оние времиња во годината каде што е прифатлива свежа студенило на сезоната; сонцето е ...
Играјте слот!
Мис среќа
Мис среќа
Земи го стапчето и полирајте ги метли, бидејќи ќе се запишете во нова година на часови со ...
Играјте слот!
0 Коментари

Вистински илузии мобилни


Не постои такво нешто како премногу магија во вашиот живот! Betsoft Игри на среќа имаат предна ред седиште резервирани за вас во нивните Вистински илузии онлајн слот. Ќе бидете во можност да предизвикате некои вистински магични големи победи?
Слот за тема
Вистинските илузии не е Дејвид Блајн инспириран слот-машина. Со масна фризура на волшебникот, постојана публика кукање и гајди пурпурна наметка, тоа е враќање назад кон деновите на класичните ваудевил екстраваганции.
Ремелите се украсени во кадифени завеси, додека прозорецот на монети, селекторите на залихите, па дури и копчето Макс Бет Спин, се трансформираат во алатки како шоумен како шамија, картички, па дури и врвна шапка!
Со секое вртење, постои чувство на стравопочит и драма и очекување на серијата гулаби да избегаат од внатрешноста на палтото!
Симболи и саундтрак
Симболите се толку драматични и на носот како што би очекувале од слот-машина која се забавува во својата магична и мистична тема. Маите се полни со задолжителниот Секси асистент (земјиште 5x на макари и 500 монети се твои), остри гилотина, бели гулаби и да, врвна шапка - каде што друго би биле буни, ако не и во врвот капа?
Додека ова се симболи што би ги очекувале од сценски слот за волшебници, кинематските исплати за слетување на победничката линија се фантастично забавни! Играјте True Illusions за да ја видите секоја од нивните специјални анимации за себе.
Друга неочекувана особина на Вистинските илузии е како волшебникот комуницира со вас за да ги прослави вашите победи. Понекогаш тој се придружува кон публиката во давањето на аплауз, и други пати предизвикува спреј за готовина што го врне долу на тебе, тој дури е познат да направи процутен лак за да ви се заблагодарам за играње!
Бонус карактеристики
Betsoft Gaming ќе ве уништи со три забавни и endearing бонусни карактеристики. Како и секој добар изведувач, тој ги гради овие работи на помош!
Наједноставниот од бонусните карактеристики, но далеку од лесно да активира, е играта Pick A Card. Земјиште 3 или повеќе Картички симболи на ленти за активирање на овој пик и освојте игра за инстант награди.
Втората карактеристика е прилично лесно да слета, но неверојатно да се види, Дивиот ролна! Стак 3 Диви симболи на центарот ролна и се претвора во кабинет на волшебник. Ќе сакаш да гледате како прекрасниот асистент е ставен во кутијата и кутијата е прободена со мечеви! Што се случува со неа? Играј денес за да се видиш за себе. Што се однесува до вашите добивки, кабинетот е врзан во место и целата ролна станува дива ролна!
Третата, и најзабавната бонус карактеристика на Вистинските илузии е играта Слободна спина. Земјиште 3 или повеќе Магионичар симболи на ленти и тој teleports од едниот крај на сцената на други активирањето на вашите слободни вртења. За време на режимот за слободни времиња, онлајн слотот се трансформира во слот за Cascading Reel, со победнички симболи кои исчезнуваат во излив на ѕвездена прашина и нови симболи заземаат место за да ги максимизираат вашите добитници на џекпот!
Резиме
Вистинските илузии е забавно и освежувачки онлајн слот што го зема јазикот во образите на магија, но не се обидува да ја повлече волната над твоите очи кога станува збор за магични добивки. Спин денес и отклучите некои од магијата за себе.

Случајни Слободни Слот игри:

Митски девица
Митски девица
Mythic Maiden ™ е прогонуван слот машина игра во центарот околу наодите на патникот донесе врати од подземјето, и скриени ...
Играјте слот!
Амбиент
Амбиент
Добредојдовте во обидот на iSoftBet во светот на слотови кои изгледаат како да се поставени на диско во 90s ...
Играјте слот!
Текила покер
Текила покер
Текила покер е игра дизајнирана од страна на PlayTech, најголемиот снабдувач на онлајн игри за игри на среќа во светот. Играта е ...
Играјте слот!
Дама на среќа
Дама на среќа
Дали верувате во фаталност? Дали сакате да ја пробате вашата среќа? Сега имате таква можност со 5-ролна, ...
Играјте слот!
Атракција на ролна
Атракција на ролна
Дали сакате флексибилен експеримент? Како со некои експлозивни добивки во нашата лабораторија за ролери? Нашиот луд професор е веќе ...
Играјте слот!
Европски рулет
Европски рулет
Рулет е игра киснат во историјата. Неговите корени се враќаат до 200 години, а сепак суштината ...
Играјте слот!
Вод див
Вод див
Овие видеоснимки на Виетнам војна со iSoftBet се темелат на актерската награда на филмот 1986 во режија на Оливер ...
Играјте слот!
Волти и завртки
Волти и завртки
Ако има едно нешто човештвото се плаши од тоа е луд научник како д-р Франкенштајн кој ги враќа мртвите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Љубопитна машина мобилна


Необичната машина е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Тоа е рај на стенампкан!
Игра
Симболот за диви вител може да заврши со освојување на комбинации и активирање на спротивната насока на стрелките на часовникот, што ги виткаат сите соседни симболи.
Функцијата за втора шанса ги исполнува ретуните. Се активира случајно и се врти еден ролна.
За да започнете Free Spins, треба да добиете икона за диносаурус. Исто така, ќе добиете случаен множител што ќе го репродуцирате на друг екран.
Симболот Scatter е претставен со сликата на некој механизам, и 3 од него на макари 2, 3 и 4 го активираат бонусниот круг на патување низ времето. Оди на време патување да избега од генералниот Traytor! Ќе мора да го погоди копчето "патување" за да му помогнете на Мајлс и неговиот робот да избегат во времето. Секое успешно патување ви носи добри победи!
Вашиот опсег на залог варира од 2 центи до € 75, дозволувајќи им на џекпот на 2 500 монети.
преглед
Дали некогаш сакавме да патуваме назад во времето и да ги поправиме нашите злодела? Кој знае што би можел да биде нашиот живот, ако успеевме да направиме такво нешто. Од друга страна, не се прашувавме што знаат и можности што би можеле да ги имаме ако патуваме во иднина? Мистериите оставени неоткриени.
Како и да е, овде сме заглавени. во нашево време, и се што имаме е оваа чудна машина која му помага на научникот и неговиот пријател на робот да уживаат во патувањето, па зошто да не уживаме во нивното уживање? Неверојатни графики и визуелни ефекти ќе го направат коцкањето големо задоволство. Забавувај се!
Играјте го The Curious Machine 3D слотот онлајн бесплатно на Bonus Express, прелистувајте ја нашата колекција за да играте други BetSoft казино слотови, како и бесплатни 3D слотови.

Случајни Слободни Слот игри:

Fruits'n'stars
Fruits'n'stars
Класичниот демонстрација на Fruits'n'Stars, создадена од развивачите на Playson, има редови за играње 5, 3 редови и 5 ленти ...
Играјте слот!
Црн Витез
Црн Витез
Моќниот Black Knight видео слот е возбудлив 5-ролна слот од Barcrest / SG Gaming со средновековна тема. Всушност ...
Играјте слот!
Алиса во чудеса
Алиса во чудеса
Класична приказна за детската литература добива третман на слотови во Алиса во Wonderslots. Powered by Playson, тоа е 5 ...
Играјте слот!
Малите свињи возвраќаат назад
Малите свињи возвраќаат назад
Размислете за приказната за трите мали свињи и големиот лош волк, а потоа да ја внесете во ...
Играјте слот!
Лоталоот 5 ролна
Лоталоот 5 ролна
Лоталоот 5 Ролна е прогресивен слот со можност за освојување на илјадници килограми, и доаѓа во двете ...
Играјте слот!
Златни лаги
Златни лаги
Ако некогаш сте посакале да го живеете животот на ловец на гламурозен бонус кој не се плаши од никаква опасност, Златен Колтс е ...
Играјте слот!
Оган и челик
Оган и челик
Бидете подготвени да скокнете во пламтениот излив на висока фантазија со FIRE & STEEL. Овој уникатно изработен дијамант 3-4-5-4-3 ...
Играјте слот!
Џокер шутер
Џокер шутер
Џокер Џестер Слот Игра Преглед. Joker Jester Jester онлајн игри на NextGen игри доаѓа со 3 редови, 5 ленти и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Поголемиот научник мобилен


брош научник е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот BetSoft казино игри инвеститорот. Ако Луд научник не е доволно за да го задоволите вашиот апетит за коцкање, тогаш читате за вистинскиот слот за да го пробате.
Игра
3 Beaker симболите на макари 1, 3 и 5 ја активираат функцијата Click Me, каде што треба да изберете чаша за да ја откријат наградата. Можете да продолжите со тоа додека не се судрите со симболот "собирајте".
Иконата за прекинувач се залага за Диви, а 3 од ова ќе ги активира дивите прекинувачи. Една од решетките 5 случајно ќе додели бројни бесплатни кругови. По секое вртење што ќе го направите, можете да одлучите кој од ролните на 5 заслужува допир и дополнителна шанса да победи. Имајте предвид дека респираторите ќе ве чини кредити.
Конечно, слотот е смислено испорачан со бонус игра, која започнува кога ќе добиете 3 или повеќе моркови буквално било каде на лентите. Ќе треба да му помогнете на научниците да ги комбинираат написите за да бидат тестирани на морков.
Опсегот на залог варира од 1 центи до € 75, дозволувајќи им на џекпот на 2 500 монети.
преглед
Мора да е вистина дека има луд научник кој живее во внатрешноста на секого, зависи само од нас дали им дозволуваме да се изразат преку нашите постапки или да ги претворат во демони што го уништуваат нашиот живот ... Како и да е, твојата желба да се спроведат експериментите ќе биде со мене ентузијазам од страна на научниците да се забавуваат со себе во слотот. Оди придружете му, тогаш!
Прекрасната игра со светла интерфејс и богати карактеристики сигурно ќе го направат вашиот ден.
Играјте Слободен научник онлајн слот бесплатно на Bonus Express, прелистувајте ја нашата колекција за да најдете повеќе бесплатни слотови преку интернет од BetSoft и само 3D слотови.

Случајни Слободни Слот игри:

Jetsetter
Jetsetter
Jetsetter Slot е видео-слот за 20-payline, напојуван од провајдер на софтверот Endorphina. Играта е инспирирана од однесувањето и ...
Играјте слот!
Цигански роза
Цигански роза
Овој слот машина нуди повеќе функции вклучувајќи Gypsy диви и уникатен симбол на Crystal Ball кој може да предизвика четири возбудливи ...
Играјте слот!
Златна легенда
Златна легенда
Златната легенда располага со малку невообичаена пет-ролна, четири-ред структура со уште невообичаени 50 линии, тие се избираат во ...
Играјте слот!
Рокнете го чамецот
Рокнете го чамецот
Рок на бродот од Microgaming е класичен паб стил слот машина која има единствена исплата и три традиционални предење ...
Играјте слот!
Блекџек повеќеканални
Блекџек повеќеканални
Уште една игра на Microgaming на картичката Blackjack, Multi-Hand Classic е едноставна и интуитивна, многу добредојдена онлајн функција ...
Играјте слот!
Геиша се прашува
Геиша се прашува
Гејшите се истакнат и популарна тема во многу игри, а видео-слотови се полни со убави слики и симболи ...
Играјте слот!
Вод
Вод
Водот е уште една тематска игра од каталогот на iSoftBet. Водот е тематски прилагоден од популарната популарност на Оливер Твист и ...
Играјте слот!
Маѓепсана
Маѓепсана
Волшебниот слот игра Преглед. Enchanted е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Тоа е ...
Играјте слот!
0 Коментари

Изгубен мобилен


Она што се случи во Вегас умира и се враќа во живот во Вегас - особено со сите оние џекпоти за зграпчување! Улиците на Изгубен Вегас се преполни со џекпот-гладни зомби и оние кои преживеале оружје подготвени да направат се што е потребно за да победат голем! На која страна ќе се вклучите во оваа борба за да завршите?
Слот за тема
Светот ослепил зомби, без разлика дали нејзината популарна телевизиска серија како iZombie или A-listers, како што се Бред Пит и Вил Смит, пркосејќи ги своите браќа на неживеаните за опстанокот на хуманитарните науки, неживите се насекаде! Се наплаќа за овој феномен Microgaming ќе ви донесе дистопичен Лас Вегас и го става изборот во вашите раце. Ќе им помогнете на луѓето да се вртат да победат во битката против мрзливите маси, или ќе земете залак од својата душа и ќе се разбудите и застоите на патот до бесмртни награди?
Симболи и саундтрак
Microgaming навистина ги донесе двете страни на оваа борба во живот со некои фантастични сопствени уметнички дела. Зомби се совршено гротескни пародии на ликовите што ги претставуваат. Гледајќи го неживиот Елвис, тој ќе ги остави да се прашувате дали и кога ќе изгуби додаток. Додека тешко изморените луѓе се загрижени, но пркосни, префрлувајќи го погледот скришно од сенка во сенка, додека заканувачки го користат оружјето на избор!
Изберете зомби како ваши сојузници и ќе бидете третирани со ленти со крвави трупови на Undead Elvis, болна лешка медицинска сестра, гротеска камера за турист, ужасни кабарести изведувачи и, за жал, некои младенци од Вегас, чиј посебен ден се претвори во една долга темна ноќ.
Фрлиш многу од нив со човечките преживеани и ќе бидеш поддржан во твојата мисија од страна на полицаецот и гангстерските пиштоли, подготвени унифицирани во една цел, преживеат до зори! Исто така постои и сексуална блондинка клуб девојка која се тргуваше во нејзината спојка за бејзбол палка и обичен Џо кој сакаше да игра неколку рунди на голф, но кој се наоѓа себеси пукање черепи и cashing чипови!
Исто така постои и класичен симбол Biohazard кој делува како Scatter, додека Логото на онлајн логото на Lost Vegas е дел од симболот Wild.
Каде уметничкото дело навистина сјае е транзицијата помеѓу зомби и Survivor игра, како и различните карактеристики во оваа голема слот машина.
Играјте како преживеани и ги враќате ремените наспроти позадината на празен, ако не е препознатлив казино за казино во Вегас, но кога ќе преминете во зомби, тоа е темно уништен Вегас кој ви се спротивставува!
А забавна и изненадувачка анимација е зомби-тупаница од кеш што доаѓа да излегува од теренот пред макарите со стегање пари на парите во неговата расипана рака!
Саундтракот е енергичен, енергичен и ја задржува возбудата да се врти по враќањето, круг по круг како што се бори или како зомби или преживеан за судбината на победничката рамнотежа!
Бонус карактеристики
Злосторната тупаница на бонус од бонус е случајна карактеристика што може да се појави по секоја не-победа и се нудат инстант парични награди! Дека еден морон удар ќе биде среќен да не се види доаѓаат!
Друга забавна игра со случаен бонус е бонусот за повлекување! Без оглед на тоа од која страна ја играте активирањето на Blackout бонус ќе предизвика екран да оди во ноќна визија или термички режим и сите високи симболи ќе бидат откриени, со секој да се исплати и инстант готовински бонус!
Доаѓаат бесплатни врти на преживеаните натоварени со специјална карактеристика за стакло. Функцијата на штанд гледа дека играте неограничен број бесплатни вртења, додека ги сруши сите кралски симболи на ниско ниво за зголемување на готовина. Да се ​​биде каскадна функција слот на задушени симболи се заменуваат оставајќи зад себе се повеќе и повеќе високи симболи зголемувајќи ги вашите шанси за добивање на 3x, 4x или дури и 5x исплата множители!
Зомби бесплатни Врти се усогласува со гроздобер карактер кој ви нуди Инфицирани диви! Играјте многу бесплатни врти колку што можете пред да се инфицираат сите макари. Полн магацинот зомби симболи ќе се појават на ролна, откако сите макари се заразени вашиот Слободен Врти се. Кикер е ако може да преживее 50 Free Spins без да стане целосно инфициран, ќе предизвикате специјален бонус од готовина!
Убаво е да се има можност за две вакви многу различни функции за слободни игри како што можете да го изберете стилот на бонус кој одговара на вашиот стил на игра и ги фаќа оние убијци што победуваат!
Резиме
Изгубениот онлајн играчки е игра која сакате да ја играте! Со своите одлични графики, забавни случајни бонуси и играчи избор на режими за бесплатни спинзи кои ќе ви се забавуваат и богато ќе бидат наградени - дајте им го изгубениот Вегас денес!

Случајни Слободни Слот игри:

Девојки со пиштоли и замрзнати зори
Девојки со пиштоли и замрзнати зори
Девојки со пиштоли 2: Frozen Dawn е слот со пет ролни со 243 начини за победа, што значи дека секој пат ...
Играјте слот!
Железен човек
Железен човек
Слободното играње на Iron Man е една од најпопуларните и сакани игри со тема за суперхерој. Заплетот на ...
Играјте слот!
Змеј капка
Змеј капка
Во овој класичен 20 линија за плаќање од Nextgen, замоците, витезите и богатството на градите ги украсуваат бараните бонуси ...
Играјте слот!
Милионери шумата
Милионери шумата
Слободниот слот на Милионер на Лејн онлајн се состои од 5 ролна, 20 линии за исплата. Тоа е еден вид бесплатни онлајн слотови со ...
Играјте слот!
Модна писта
Модна писта
Добредојдовте во Казино Лас Вегас, највозбудливиот онлајн казино што некогаш сте го наидете. Овде ќе најдете ...
Играјте слот!
Маслена манија
Маслена манија
Сите мораа да сонуваа да ја богатат со откривање на нафта - но сега веќе не мора да сонувате ...
Играјте слот!
Парични пари сирени
Парични пари сирени
Пари пари Сирени преглед од страна на сите бесплатни чипови февруари 1, 2019 пари Пари сирени онлајн видео слот машина е ...
Играјте слот!
Каубојско богатство
Каубојско богатство
Каубојски богатство е пет-ролна, пет-payline видео слот со функции, вклучувајќи Autoplay, бонус кругови, бесплатни врти, Gamble, повеќе Джакпот, Scatter ...
Играјте слот!
0 Коментари

Кутре љубов мобилен


Знаеме BetSoft може да направи забавни игри, луди игри, па дури и темни и атмосферски - ова е прв пат да наидов на намерно "слатко" слот за BetSoft. Очигледно, овие типови на игри се хит, како што сака ОМГ мачиња by WMS остануваат исклучително популарни.
Кутре љубов сите мали кучиња, забавни анимации и весели мелодии. Додека ова е надвор од обемот, колку што минува личната толеранција за слатката страна на животот - ќе морам да признаам (преку задебелени заби) дека е добро средена, па дури и доста забавна игра.
Симболите се полни со кученца. Овие се големи главни снимки, кои ги покажуваат оние големи кафени очи кои гледаат на вас. Кога ќе стигнете до победничка комбинација, еден од симболите ќе се прошири и ќе прикаже кратка анимација која ќе го вклучи кучето на сликата. Ова може да биде нешто од бркањето на топката за да се свртиш да се соочиш со тебе. Постои многу шарени одгледувачницата и куче симбол симбол, исто така, на ленти. Диви симболи (ознака за име на јака) се наредени и се исто така диви. Има некои лаење (исто така симпатични) како што би очекувале. Во позадина се радува среќна електронска мелодија.
Како и сите BetSoft игри, постојат повеќе бонус функции за да се обиде. Постои респина на макара со лепливи диви, слободно врти околу и пикап игра каде што сте ослободи од екранот и оди во кученце.

Случајни Слободни Слот игри:

Гламниот живот
Гламниот живот
Машина за играње на Glam Life. Glam Life е 5-ролна, 30-payline 3D слот игра која ќе ве запознаам со ...
Играјте слот!
Толку суши
Толку суши
Со десетици слотови кои се играат, обично е безбедно да се каже дека сме виделе доста се што може да ги направи програмерите ...
Играјте слот!
Скок во среќа
Скок во среќа
Еден од повеќе датираните слотови во Playtech каталогот, Fortune Jump е игра која се базира на мистичните ...
Играјте слот!
Gopher злато
Gopher злато
Навивачите на онлајн слотови ќе знаат дека има фер неколку рударски тематски игри таму во казино; наведуваш ...
Играјте слот!
Блек Џек играчи избор
Блек Џек играчи избор
Обрни внимание на обожавателите на Блек Џек! Има нова варијанта на вашата омилена игра и таа е развиена од 1 × 2 Gaming. Името ...
Играјте слот!
Британците добија талент
Британците добија талент
Ние спроведовме обемни истражувања на интернет и како резултат, пронајдовме по жалбите на 6 за британската ...
Играјте слот!
Мега вртења се скрши да банка повторно
Мега вртења се скрши да банка повторно
Мега Спин Break Да банка е продолжение на популарниот Break Da Bank слот и веројатно е еден од ...
Играјте слот!
Соба за сокровица
Соба за сокровица
Вредностите на монетарната соба се движат од 0.02 до 0.50. Пет симболи на богатство на богатство што се појавуваат на активна платежна линија го активираат ...
Играјте слот!
0 Коментари

Гладијатор мобилен


Филмската графика добро се комбинира со 5 × 3 ролна, 25 payline формат, за да обезбеди добро презентирана и профитабилна можност за слот. Доколку ја играте мобилната верзија на играта, постои дополнителен прогресивен џекпот за да се добие, инаку стандардната верзија нуди преку 5000 монетите во вашиот џеб за симболите на 5 Цезар. Бесплатни врти и a Гладијатор Бонусната игра заокружува добро спакуван филмски слот-машина.
Слот за тема
Врз основа на филмот "Риди Скот", Гладијатор, овој слот ќе ве однесе на временска основа во античките денови на Рим, каде што војна и борба против смртта беше забавата на денот. Помогни му на Максим за уништување на Римјаните гладијатори и да се одмазди за Цезар Комодус за убиството на неговото семејство, и може да бидете за профитабилна плата.
Колосеумовата позадина на екранот е сцената поставена за оваа борба, по која 5 репортажите се сместени за да се приспособат на нашите изведувачи на ѕвезди.
Симболи и саундтрак
Бавните оркестарски мелодии што ја сочинуваат саундтракот обезбедуваат чувство дека живеете во епска сага, иако многу звучни ефекти ве потсетуваат на стандардна платформа за коцкање.
Додека ги вртете ремените, ќе забележите дека популарниот лисјар се појавува пред вас. Во ликовите спаѓаат: Цезар Комодус, Кралицата Лусила, Проксимо, Грахус и Џуба. Симболот "див" е оној на маската на Максимус, се појавува само на макари 2, 3 и 4 и ги заменува сите стандардни симболи. Колосеумот 'расфрлање' симбол е инструмент во активирањето на слободни вртења круг.
Сите симболи со пониски плати се стандардни икони за картичка (9, 10, J, Q, K и A), и остваруваат голем дел од она што ефектот на казиното го прави да ве потсети на вашиот казино слот.
Бонус карактеристики
Постојат две главни бонусни карактеристики за оваа епска сага:
Гладијатор Бонус игра
Треба да ги испуштите 3 "дивите" симболи на лентите, ќе бидете третирани во клип од оригиналниот филм, каде што ќе добиете случајни парични награди.
Колосеумот бонус слободни кругови
Најголемите победи доаѓаат од функцијата за слободни игри. Ако треба да слеташ 3 scatters било каде на екранот, ќе ве однесе до ѕидот на Колосеумот, каде што ќе можете да одберете од некои камени тули за да откриете колку бесплатни вртења и множители ќе бидат применети на претстојниот круг.
Ако сте среќни, ќе можете да одберете еден од ликовите или како екстра проширен симбол на расеј за следната рунда, или ќе можете да изберете некој за да стане екстра див на лентите. Оваа опција ќе направи добро да го зголеми вашиот банкар. Потоа ќе започнете со постигнатите бесплатни вртења.
Треба да го спуштите цезарот Commodus на ролна 3, тогаш ќе ви бидат наградени уште бесплатни вртења, инаку можете повторно да активирате функција со 3 повторно да се распарчува.
Резиме
Гладијатор е огромен победник на ентузијастите за филмот. Комбинацијата на бонусните функции, саундтракот и извонредната графика и џекпот на монети од 3000 претставуваат добро спакуван епски авантури. Одвојте време, победете ги непријателите и вратете се за да победите денес.

Случајни Слободни Слот игри:

Римски кочии
Римски кочии
Римските кочии се видео игра која беше развиена од WMS Gaming. Оваа игра е популарна во копнени ...
Играјте слот!
Среќен лепра
Среќен лепра
Логото на Лаки Лепрехун ја претставува дивата која ги заменува сите симболи, освен за бонус и четири детелина ...
Играјте слот!
Грешни градски ноќи
Грешни градски ноќи
Sin City Nights е 5 ленти и 25 линии за исплати кои се достапни за играње на десктоп и повеќето мобилни уреди ...
Играјте слот!
Среќни празници
Среќни празници
Уживајте во празничната сезона на Божиќ во текот на целата година со Happy Holidays Slot во едно од омилените онлајн казино на Велика Британија ...
Играјте слот!
Deuces Диви
Deuces Диви
Deuces Wild се игра со стандардна палуба со картички 52, и како што сугерира името на сите Deuces се ...
Играјте слот!
Џекпот џин
Џекпот џин
Джакпот џин е забавна игра поставена во вулкански пејзаж и го карактеризира својот главен лик џин, кој го прави ...
Играјте слот!
Одмазда на говорницата
Одмазда на говорницата
Внесете ја мистериозната панорама на античко Мексико, егзотично земјиште населено со високи споменици на Ацтеките и далечни пошумени планински врвови ...
Играјте слот!
Гладијатори на 2016
Гладијатори на 2016
2016 Gladiators слот им оддава почит на модерните олимписки игри, играчите ќе се сретнат со претставници на најпривлечните спортови претворени во ...
Играјте слот!
0 Коментари

Вистински шериф мобилен


Има нов пиштол кој го напаѓа шерифот во градот и тој е надвор од одмазда. Вистинската Шериф 3D слотови е уште еден showstopper од Betsoft. Машина за приклучоци доаѓа со 30 линии и 5 ленти. Да бидам искрен, овој продавач на игри, ме изненадува.
Ако се осмелуваат да влезат во светот на Дивиот Запад оваа игра е задолжителна. На макари се украсени со активирање среќни ликови, кои вклучуваат шерифот, лош човек, градоначалникот, шерифот значка и елегантно стокмено картички симболи од 10 до кец. Додадена е и брза функција за вртење и автоматско исклучување. Максималната победа е 15,000 монети.
Играта нуди просек од 97 проценти на играчот што е добро. Во зависност од големината на облогата на спин, ќе имате неколку убави победи, иако мали. На крајот од денот се работи за забава. 3D слотови е натоварени со бесплатни вртења, куршуми летаат насекаде, кликање со бонус, скејтери и диви.
Вистинскиот Шериф игра како шарм на десктоп, но на одредени мобилни уреди тоа може да претставува проблем. Еве зошто. Поради интензивната графика на играта таа може да се појави нервозно и може да ги затрупа вашите пакети со податоци за кратко време. Ако ја пуштате од телефон со Android, осигурете се дека ќе го вклучите Wi-Fi.

Случајни Слободни Слот игри:

Маѓепсана ливада
Маѓепсана ливада
Достапните облози пронајдени на "Enchanted Meadow Slot" се £ 0.01, £ 0.02, £ 0.05, £ 0.10, £ 0.20 и £ 0.25, кои можете да ги изберете ...
Играјте слот!
По ноќта паѓа
По ноќта паѓа
По ноќните паѓа измамници излегува, светлата се спуштаат, а детективот е околу и околу. Нејзината работа е да се направи ...
Играјте слот!
Златен ковчег
Златен ковчег
Нема време за губење кога има момче во неволја и богатство кое чека да се најде ...
Играјте слот!
Тивок самурајски џекпот
Тивок самурајски џекпот
Многу слот играчи сакаат игри инспирирани од азиската култура или историски самурајски војни во Јапонија и гејша забавувачи и софтвер ...
Играјте слот!
Плетена патка
Плетена патка
Scruffy Duck е 5 ролна, 3 редови и 25 фиксна линија за исплата која се напојува со NetEnt. Штруфи патка ...
Играјте слот!
Изгубени мошти
Изгубени мошти
Изгубени реликвии ™ ве води на возбудливо патување до античките урнатини. Собери три расеани симболи за да го активирате мистериозниот ...
Играјте слот!
Многу богатство
Многу богатство
Повеќекратната игра на "Олимпијадата" со казино играше со 5 и 20 линии за исплата. Овој слот е за непослушен џуџе, кој ...
Играјте слот!
Златен Турс
Златен Турс
Златна турнеја е видео-слот со 5-ролна со активни линии на 5. Највисокиот платен симбол (x2000) е неколку ...
Играјте слот!
0 Коментари

Повеќе злато Diggin мобилен


Оние луди рудари се повторно во ПОВЕЌЕ GOLD DIGGIN "Придружете се Џеб и Клетус додека тие се мои и експлозијата на нивниот пат до неверојатно богатство! И тоа не е само злато, туку по ова време, сега има дијаманти, сребро, масло и многу повеќе за да се ископа! Оваа 5 ролна 25 линија Игра Каскадинг ролни игра со прекрасни HD Вистински 3D графика и пулс-бетонски слободен вртења режим кој се карактеризира до мултипликатор 15x!

Случајни Слободни Слот игри:

Казино војна
Казино војна
Казино војна е без сомнение најлесната картичка игра да се игра во казиното. Ако некогаш сте играле ...
Играјте слот!
Дијамантска долина
Дијамантска долина
Дијамантската долина е прогресивен џекпот слот машина иновирани од никој друг, од слот машина познавачи себе - Playtech! ...
Играјте слот!
Бетмен и богатство од загатки
Бетмен и богатство од загатки
Пред помалку од еден век DC Comics прв пат нè запозна со Бетмен, и оттогаш создадовме цел свет ...
Играјте слот!
Египетски херои
Египетски херои
За време на секое предење имате шанса да ја достигнете линијата "Златна линија". Победа на златна линија
Играјте слот!
Пако и пиперките
Пако и пиперките
Пако и пиперките "Пиперс Слот Игра Преглед". Paco и Popping Peppers се 5-ролна, 3-ред и 30-исплата видео ...
Играјте слот!
Скандинавски младенците
Скандинавски младенците
Скандинавските бебе е игра со ХНМКС-ролна видео спот. Можете да активирате до линиите 5 и да обложувате до 15 ...
Играјте слот!
По пабот
По пабот
Време е да чекор на сите должности на работа, дома или каде и да сте. Време е ...
Играјте слот!
Среќна жаба
Среќна жаба
Супер Среки жаба слотови. Super Lucky Frog е неверојатна 5-ролна, 25-payline 3D слот игра развиена од Нет Забава. На ...
Играјте слот!
0 Коментари

Под морето мобилен


Под морето е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Нурне во морето на чуда со оваа прекрасна игра!
Игра
Отворената школка која покажува бисер е Дивиот симбол, а се одвива на сите други симболи, освен скитрите и бонусните круг икони. 1, 2, 3 Дивините на активна линија за исплата ги зголемуваат вашите исплати од x2, x4, x8 соодветно.
На Scatter е претставена со потонатиот брод, и се појавува во било која положба на вашите макари. Ако се вртите во 3 или повеќе Scatters, ќе ја отклучите играта Free Spins, при што сите ваши победи ќе бидат дуплирани.
Откако иконите на градите на 3 се појавуваат на екранот на играта, ќе го активирате бонусниот круг, кој ќе ви понуди да пронајдете богатство скриено некаде под морето. Се разбира, ќе заработите кредити за ова.
Вашиот опсег на залог варира од 2 центи до € 75, дозволувајќи го џекпот на 160 000 монети!
преглед
Ние сме толку уморни од нашата сива реалност, дека со задоволство сме подготвени да веруваме во сите видови на неземни суштества што живеат под морето ... Како, 95% океанот сеуште е неоткриен, па не можете да ми кажете дека сирени не постои уште! Навистина, сè можеше да живее во мракот таму ...
Она што го знаеме за сигурно, е дека играта на Under The Sea е навистина фантастична, а графиката е во нејзина најдобра состојба, така што ќе уживате во секој ваш круг!
Играјте под слот за онлајн бесплатно на Bonus Express - огромна и растечка колекција на бесплатни онлајн слотови. Не заборавајте да ја разгледате нашата галерија за да најдете повеќе од BetSoft казино слотови, како и други големи бесплатни 3D слотови и слотови со бонус игри!

Случајни Слободни Слот игри:

Моќ од тиква
Моќ од тиква
Вештерки, духови и духови - според еден древен мит на Ноќта на вештерките, линијата меѓу царството на живите и ...
Играјте слот!
Сафари сам
Сафари сам
Сафари Сем слотови. Safari Sam е 3D видео слотови од Betsoft. Во оваа игра, ќе се приклучите на Safari Sam ...
Играјте слот!
Баи ши
Баи ши
Баи е карактер на кинески кој ги претставува двете раце држејќи надолу, заедно. Ова е гест на почит кон ...
Играјте слот!
Големиот цар
Големиот цар
Овој слот е напојуван од Microgaming и има 5 ленти, 3 редови и изборни 30 линии. Историскиот руски ...
Играјте слот!
Змеј принцеза
Змеј принцеза
Змеј принцезата е 25 линија видео бонус слот од Genesis Gaming. Ќе се најдете во азиска градина ...
Играјте слот!
Серангети дијаманти
Серангети дијаманти
Од сега, екосистемот Серенгети сега е на вашиот компјутер, благодарение на провајдерот на софтвер за казино Amaya, кој го создаде Серенгети Дијаманти бесплатно ...
Играјте слот!
Мумијата
Мумијата
Мумијата е одлична игра, базирана на ликовите на популарната холивудска трилогија, со дарежлив џекпот на ...
Играјте слот!
Супербет на Шаарк
Супербет на Шаарк
Тема на класичната приморска пауза за одмор со предатор што демнат во водата, оваа забава и пријателски поди ...
Играјте слот!
0 Коментари

Добра девојка е лоша девојка мобилна


Карактеристики
Ако одлучите да играте како добра девојка, победничките комбинации се формираат од лево кон десно. Ако одлучите да играте како лоша девојка, победничките комбинации се формираат десно од лево. Правото на лево-победа комбинации се појавуваат помалку често, но имаат потенцијал за поголеми победи. Играјте во двата режими истовремено за да ги добиете најмногу победничките комбинации, но со двојно поголема цена. Општо земено, ова слот го има сето тоа, вклучувајќи ги и дивите и растура, множители, два бонус круг и прогресивен џекпот!
Симболи
Постојат два диви симболи (игра Хало во добра девојка и игра за игра на лошо девојче) кои ги заменуваат сите други симболи, освен Scatter. Хало е способен само за множење на придружните победи 1-2x, додека мултипликаторот Pitchfork е 1-4x. Пет Диви на страната Добра девојка плаќаат монети на 500, додека 5 Wilds на страната на Bad Girl плаќаат монети на 1,000. Сите други симболи (девојка, мачка и карти за играње) го плаќаат истиот начин, освен ако придонесува Дивиот симбол и мултипликаторот влегува во сила.
Бонус Игри
Кога Halo и Pitchfork се појавуваат еден до друг на лентите, тоа го активира Click Me Bonus. Потоа ви се презентирани четири кутии, од кои три содржат награда, а онаа која ги содржи зборовите "Собери", што значи дека бонусниот круг заврши. Она што го добивате зависи од тоа во која точка во редоследот ќе изберете кутија во која се вели "Собери". Ако го земете последно, ги освојувате сите награди!
Кога три Пари тркала Симболи се појавуваат насекаде на лентите, бонусот за парични тркала се активира. Постојат четири можности: можете да освоите одредена сума на готовина, одреден број бесплатни врти, прогресивен џекпот или ништо.

Случајни Слободни Слот игри:

Munchers
Munchers
Слот за Мункерс беше издаден во април на 2013. Развивачот и провајдерот на играта е Next Generation Gaming - ...
Играјте слот!
Неверојатни ѕвезди
Неверојатни ѕвезди
Хит слот Amazing Stars ги возбудува играчите како ниеден друг во нашиот онлајн казино! Уживајте во спектаклот на прекрасните ѕвезди ...
Играјте слот!
Лоталоот 5 ролна
Лоталоот 5 ролна
Лоталоот 5 Ролна е прогресивен слот со можност за освојување на илјадници килограми, и доаѓа во двете ...
Играјте слот!
Среќен лепра
Среќен лепра
Среќа Leprechaun Слот Игра Преглед. ... Симпатична детелина симбол на петтата ролна предизвика пет слободни вртења во 2x множител ...
Играјте слот!
Двоен спин
Двоен спин
Ако си старо училиште, ќе го сакаш ова. Твин Spin ™ парови во стариот стил на возбуда во Лас Вегас со нов слот за видео ...
Играјте слот!
Митски девица
Митски девица
Mythic Maiden ™ е прогонуван слот машина игра во центарот околу наодите на патникот донесе врати од подземјето, и скриени ...
Играјте слот!
Бангкок ноќи
Бангкок ноќи
Ако верувате во она што го гледате кога ги играте овие онлајн слотови, тогаш Бангкок е јасно новиот Лас Вегас! ...
Играјте слот!
Златен трофеј 2
Златен трофеј 2
Се чини дека игра за голф, со загарантиран трофеј, е во продажба, и дека ќе дојде во победи, во ...
Играјте слот!
0 Коментари

Суши бар мобилен


hough ние сме навивачи на Суши, ние не сме сигурни дека тоа го прави за најдобрата тема. Не правете нас погрешно, деталите за сите графики изгледаат убаво, а вашиот стереотипичен јапонски готвач го прави сигурен дека знаете дека сте само влегоа во автентичен Суши бар.
Сепак, различните симболи на петте репки се речиси премногу добро направени, давајќи им хаотичен впечаток на темата и отежнувајќи да ја следат потенцијалната победа. Звуците, барем, се малку повеќе необични, додавајќи го азискиот вкус.
Досега, па ... ме.
Диви со множител
Оваа мала убавина е причината зошто играта на Sushi Bar на мобилен не добива само една ѕвезда. Победите тука често доаѓаат. Премногу често, всушност, секој пат кога ќе ве потсетам колку малку навистина се победувате додека вашиот буџет полека се намалува. Имавме пет победи, каде што само се вративме. Разочарувачки не е зборот што би го користеле.
Благодариме, еден симбол кој речиси може да го отстрани здодевноста на ништо што се случува на екранот е дивиот симбол кој доаѓа со мултипликатор 2x. Ова, понекогаш, ви дава доволно да се надевате дека можеби можете да добиете повеќе од неварените пари од договорот.
Среќен договор за бесплатни врти
Иако ќе видите дека ние сме дека можете да добиете до 20 бесплатни врти на овој мобилен слот машина, се очекува 8 како добивање на повеќе од три scatters е тешко. Ќе мислите дека како што ќе добиете толку малку бесплатни вртежи ќе 1. ги добивате често и 2. доаѓаат со повеќе од 2x мултипликатор.
Но, не, бидејќи ова Betsoft Gaming мобилен слот одлучи дека забавата беше резервирана само за нивните други слотови, како брош научник и одмаздата на Рок. Можеби тие ја достигнаа својата квота за годината кога станува збор за ослободување на овој слот за Sushi Bar?
Ние ретко одевме далеку со повеќе од околу 10x нашата залог на слободна врти функција и да бидам искрен, добивме досадно да се обидува по еден час или така.
(Забелешка на Лаки: Ги испраќаме најновите и најдобрите казино бонуси кога ќе ги добиеме. Не мислите

Случајни Слободни Слот игри:

Turtley одличен
Turtley одличен
"Ако јадете, спиете и дишете онлајн игри, како што го правиме, вие сте на вистинското место". Videoslots.com нудат ...
Играјте слот!
Меурчиња
Меурчиња
Океан држи многу тајни во својата длабочина. И може да станеш истражувач на океанот ...
Играјте слот!
1 може да 2 може
1 може да 2 може
Вомбат вели: "Јас сакам добра игра", што го прави 1Can2Can слот совршена игра за мене! Ние не ...
Играјте слот!
Фудбалска нула
Фудбалска нула
Картата за гребење има слики од 6 кои се поврзани со фудбалските / фудбалските натпревари и може да се појават насекаде ...
Играјте слот!
Фантастични четири нула
Фантастични четири нула
Приказни за Фантастиката Четири отсекогаш имале голем успех кај читателите на Марвел стрипови. Огромна публика на читатели за ...
Играјте слот!
Овошје Зен мобилен
Овошје Зен мобилен
Опуштете се и уживајте во мирни погледи на FRUIT ZEN, најновото издание во серијата SLOTS3 ARCADE на Betsoft Gaming. Овој фантастичен ...
Играјте слот!
Европски рулет мобилен
Европски рулет мобилен
Оваа европска рулетска мобилна игра е една од најсофистицираните и популарни од ваков вид; само еден круг и ...
Играјте слот!
Тотински автомобил човек
Тотински автомобил човек
Tootin 'Car Man е онлајн слот од Nextgen Gaming кој комбинира голем број теми во една шарена игра ...
Играјте слот!
0 Коментари

Ист мобилен


Зошто влеговме со такво лошо чувство за овој стар Betsoft Слот игра сега објавен на мобилен? Па, за еден, враќањето на стапката на играч на овој слот е ниско ниво на 93.8%. Споредете го тоа со 97% од нивните понови изданија за мобилни слотови, како што се Вистински илузии и По паѓа ноќта слотови и ние брзо го направивме нашиот ум дека оваа мобилна слот машина не вреди нашето време.
Но, продолживме да играме. Игравме за околу 2 часа. И ние мора да признаеме дека сме погрешиле. На крајот на овој грабеж постои ден за исплата, иако нема да ве остави да се пензионираш млад.
Видео спот со бонус игри a'plenty
Како и секогаш, ќе треба да прочитате дел од бонусниот дел подолу за да го добиете ниското ниво на сите специјални карактеристики. Инаку ова Ист мобилен Проверката на слотот ќе биде долга 10 страници.
Оваа игра е за забава. Таа игра како една од оние слот машини каде што треба да ја достигнете функцијата за да добиете голема исплата и тоа е затоа што е вистина. Но, карактеристиките на сите доаѓаат толку често и со таква регуларност не се чувствувате како да играте многу без победи.
Проширениот див е оној што најмногу нѐ изненади. Не доаѓа толку често колку и останатите, но со мултипликатор 2x и добар удар во 5 од еден вид, добивме најголема победа во играта на 50x нашата залог. Кликни ме функција каде што можете да добиете бесплатни врти се ретки и непредвидливи. Откако бевме среќни со 26x нашата залог, следниот пат кога ќе си заминавме со само двапати на нашата залог.
Но, тоа беше безбедно пукање бонус кој го одржа нашето внимание најмногу, со чудно чувство да се биде во вистински банкарски работа како да одлучите кога треба да го напуштите трезорот за да се избегне откривање. Оставете прерано и немате многу пари, оставете премногу доцна и ве фаќате да ве оставате без ништо.
Heist слот само продолжува да оди
Оваа игра нема да ви направи slotionaire. Нема мега Джакпот, нема големо откривање каде што можете да ја добиете вашата хипотека назад. Но знаеш што? Ние само продолживме да играме. Се ветивме дека ќе застанеме на следната функција, и одеднаш ќе добиеме бесплатни вртења на 30, кога ние секогаш пред само добивме 5.
Ние самите кажавме по 5 лош свод што не го надминува тоа! Овој слот е направено за! И одеднаш добивме најголема исплата во сводот што го видовме. Се чинеше дека нашата банкарска ролна го зачувала јо-јо-Инг напред и назад помеѓу "тоа е тоа, последните десет се врти" до "whoo hoo! ние сме назад бебе! ' повеќе пати отколку што треба да биде нормално.
Heist слот на мобилен е тука само за забава. Нашиот совет? Ако се најдете себеси 20% од вашиот почетен буџет сметаат дека сте среќни и продолжете понатаму. Инаку се чувствувате слободни да го играте овој слот за часови и часови на крајот, бидејќи продолжува да ви дава само доволно за да ве задржат повеќе.
(Забелешка на Лаки: Ние ги испраќаме најновите и најдобрите казино бонуси кога ќе ги добиеме. Не пропуштајте

Случајни Слободни Слот игри:

Рамзес богатство
Рамзес богатство
Прекрасната игра на казино за игри на Рамзес Ричарс има линии за исплата на 20, реквизити 5 и 3 редови. ... самиот Рамбес ...
Играјте слот!
Славна империја
Славна империја
Истражувајте ја славата на Римското царство во оваа шарена нов слот машина од Next Gen. Оваа евокативна насловна функција ...
Играјте слот!
Френки dettoris магија седум џекпот
Френки dettoris магија седум џекпот
Назад во септември 1997, легендарниот италијански џокеј Френки Деттори направи историја на коњски трки со возење на сите седум победници до победа ...
Играјте слот!
Тивок самурајски џекпот
Тивок самурајски џекпот
Многу слот играчи сакаат игри инспирирани од азиската култура или историски самурајски војни во Јапонија и гејша забавувачи и софтвер ...
Играјте слот!
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Фреквенцијата на паѓање на бонусот е статистички, секој 132nd спин (0,76%). Веројатноста за хит (било која победа) ...
Играјте слот!
Одете банани
Одете банани
Оди Казино за банани. Оди Банани! ™ е брза 5-ролна, 3-ред, 20-линија игра која содржи 5 различни диви Мајмуни симболи ...
Играјте слот!
Животот на Брајан
Животот на Брајан
"Животот на Брајан онлајн видео слот од Ash Gaming не само што се обидува да го пресоздаде хуморот и надреализмот ...
Играјте слот!
Топла ролери
Топла ролери
Добредојдовте во овој сосема нов слот за видео, Hot Roller! Ја играат оваа игра и ние сме сигурни дека ќе љубов ...
Играјте слот!
0 Коментари

Д-р јекил и мр хиде мобилен


Како што може да се претпостави од самото име, д-р Џекил и г-дин Хајд онлајн игра слот пресоздава мотиви на озлогласениот ремек-дело Роберт Луис Стивенсон со исто име што е издадено во 1886. Поврзувањето на класичната литература со најсовремена интернет-мрежа резултира со следен погон со врвен квалитет Betsoft. Како што може да се очекува од овој провајдер на казино игри, графиката е прикажана со тоа што 30 линиите за исплата и 5 анимираниот слот се на врвен 3D квалитет, што го подобрува искуството на трилер во текот на играта. Освен тоа, визуелните слики немаат никакви штети на впечатливите исплати што можете да ги соберат и компилацијата на двете го прави овој слот машина погодна за сите параметри на играчот.
Ова бесплатно слотови преку Интернет игра ги нуркаат играчите во потрага фокусирана на играчот со доволно бонуси и некои неочекувани изненадувања - дополнително бесплатно вртење и 2 рунда за бонуси.
Личностите од романот на Стивенсон се прикажани во играта на д-р Џекил и г-дин Хајд во вистински начин BetSoft. Ликовите се дизајнирани во најсофистицираниот приод на 3D слотови, што му дава на играта убедлив допир и ги доведува играчите во паралелната реалност на оваа хорор приказна со таква точност што ќе ве натера да се тресат. Во споредба со другите слотови развиени со традиционални, незрели визуелни елементи, оваа трилер игра дефинитивно се издвојува.
За сцената на сите адо во слот е избран лабораторијата на пристоен научник / кабинет.
Добриот д-р Џекил се движи околу неговата лабораторија, стоејќи покрај ремените и внимателно гледајќи го она што се случува на нив, навивајќи се за вас секој пат кога ќе го постигнете. Сега и тогаш тој оди напред и назад, во посета на неговата маса да се меша неговите напивки. Звуците за време на предење се навистина гаден и ползи во вас за да ве постави во атмосферата на оваа научна фантастична приказна раскажувачка на научникот со добри намери кои мешаа погрешен дел што го трансформира во монструозна личност со ментални неволји и нема морални вредности, имено Г-дин Хајд.
Д-р Џекил и г-дин Хајд Слот машина
Играчките симболи прикажуваат ликови и предмети земени од оригиналната сторија како што се д-р Џекил и неговите набљудувачи г-дин Хајд, полицијата, домот на д-р Џекил, доктор Џекил и г-дин Хајд Лого, книга, заклучок и клуч, весник, и место за пожар. Најдобрите наградувачки симболи на слотот се симболите на д-р Џекил и г-дин Хајд, и дивите Хајд. Др. Jekyll & Mr. Hyde логото е див симбол и случајно се појавува на три од макарите, број 1, 3 и 5. Симболите за сина и црвена напивка кои ќе дојдат преку макари се потребни за да се активира бесплатно вртење преку мерачот на напивки.
Најексклузивната карактеристика на д-р Џекил и г-дин Хајд слот е компонентата за мерење на напивката која е исполнета со претходно споменатите симболи на Potion. Двете делови се среќаваат со бројачи број 2 и 4. Кога Црвениот слегува до симболот на д-р Џекил, симболот на лекар, г-дин Скриј и сите лого се претвораат во Диви Хајд симболи. Ова создава магнетен ефект што ги прави сите симболи да се бизарни и мешаат, формирајќи целосно изменети конфигурации на симболи и совпаѓања од оние кои биле однапред позиционирани. Овој напиток ефект ви компензира со повеќе победнички и ексклузивна бонус награда за Wild Hyde. Оваа дива перформанси има голема сличност на менувањето на дивите опции кои може да се лоцираат во други автоматите.
Другиот дел, Ако сината може да слета веднаш до симболот на г. Хајд. Овој настан предизвикува посебен бонус и му доделува мултипликатор на 20 пати на почетната облога, заедно со случајно множител кој дополнително го наградува играчот во услови на 5X и 20X облогот. Секој изглед на симболот Red Potion го вчитува мерачот малку повеќе. За да ја активирате оваа функција, треба да ги симнете 100 црвените напивки симболи на ленти.
Откако ќе го вчитате написот Meter, опцијата Free Spins е активирана. Симболите Blue Potion играат урамнотежена улога и се спротивставуваат на доделување бесплатни предење, таа има за цел да ја заврши. Овие симболи се појавуваат кога се активира бонус за бесплатни вртења и пополнете втор метар за мерење. Откако овој метар е наполнет до врвот, ќе се заплени слободно центрифугирање. Потребни се симболи на 12 Blue Potion за целосно да го вчитаат мерачот и да ја прекинат бесплатната игра на центрифугирање.
Авантуристичкиот Frenzy бонус ќе се изврши кога комбинацијата на 2 г-дин Хајд симболи и д-р Jekyll & г-дин Хајд Лого земјиште на ретус 2, 3 и 4 во еден ист спин. Играчот ќе го придружува г-дин Хајд во обид да избегне полицијата да се прашува во Лондон. Кога ужасниот Хајд стигне до раскрсница, играчот мора да избере на кој начин ќе продолжи, десно или лево. Директен г-дин Хајд на точни се врти, и ќе заработи мултипликатор на залог вреднување до 30X.
Опцијата за Potion Bonus е активирана од 2 симболите на д-р Џекил, кои слетуваат на двете страни на логото на д-р Џекил и г-дин Хајд на бројни броеви 2, 3 и 4, а во рамките на своето времетраење играчите собираат состојки за напивка за да направат " "Серум. Наградите се контингентни на брзината со која правото напивка елементи се собираат. Највисокото множител на обложување во оваа бонус игра е 120X.
Д-р Џекил и г-дин Хајд е ужасна приказна колку добра намера носи лоши последици. Очекувајте за моралот што го носи оригиналниот роман, оваа неверојатна бесплатна игра на vegas слотови оди подалеку од теророт на г-дин Хајд и ги презентира своите фанови:
Зачудувачки 3D визуелизирани ликови и симболи;
Приказна подготвени различни комбинации на ролни и елаборирани бонус игри;
Плашлив и возбудливо искуство за време на играта ја допишува темата, но не ја намалува возбудата за победа.

Случајни Слободни Слот игри:

Што на земјата
Што на земјата
Овој слот-машина е комичен простор на каменот од реномираниот развивач на софтвер, Microgaming. Вонземјани, ракетни бродови и астероиди изобилуваат ...
Играјте слот!
Плажа
Плажа
Плажа има пет макари и 20 линии со два вида Диви симболи и Слободни вртежи или подобро ...
Играјте слот!
Волшебникот на рубин папучи
Волшебникот на рубин папучи
Придружете се Дороти и Тото на нивното авантуристичко патување во земјата Оз со Волшебникот од Оз Руби папучи ...
Играјте слот!
Џунгла буги
Џунгла буги
Не е секогаш неопходно да го поминете своето време на слотови со безброј различни бонусни карактеристики и платни линии надвор од броењето; понекогаш ...
Играјте слот!
Сребрена Фанг
Сребрена Фанг
За оние кои ги сакаат волците и онлајн слотови, играјте го онлајн игра со Сребрена Фанг. Таа се базира на ...
Играјте слот!
Кинг Конг
Кинг Конг
Чувствувајте се на величествениот крал на черепот во оваа игра онлајн игра. Одете од џунглата до Големата ...
Играјте слот!
Полтава
Полтава
Полтава - пламен на војна слот машина. ... Полтава - пламенот на војна е прекрасен и предизвикувачки видео спот ...
Играјте слот!
Џокер покер mh
Џокер покер mh
Joker Poker MH е онлајн видео покер игра, многу слична на онаа на Jacks или Better. Сепак, Џокер покер ...
Играјте слот!
0 Коментари

Шеќер поп мобилен


SugarPop воведува сосема нова раса на игра, совршена комбинација на најдобрите видео спот и игри во секојдневниот живот имаат да понудат. Оваа забавна и зависник слот машина нуди уникатни конфигурации на payline, забавни специјални бонбони и нивоа на игра која поттикнува долготрајна забава. Тоа ќе потрае само еден спин за да ве заглави на SUGARPOP.

Случајни Слободни Слот игри:

Арктичка авантура
Арктичка авантура
Див коцкар: Арктикот авантура казино игра е 5 ролна и 20 payline слот. Оваа енигматична игра ќе ве однесе до ...
Играјте слот!
Лава плен
Лава плен
Пареа столбови на чад се зголеми кога нашата шармантна праисториска двојка ги скенира блиските ленти за Twists со Lava Loot ™ ...
Играјте слот!
Тиволи бонанза
Тиволи бонанза
Тиволи Bonanza е 5-ролна, забавен парк тематски видео слот, кој не скитници премногу далеку од класичен слот машина ...
Играјте слот!
Исклучен нула
Исклучен нула
Сега, кога онлајн казина почнаа да се размножуваат, онлајн верзиите на овие игри значително се зголемија. Двете натпревари ...
Играјте слот!
Пристигнување
Пристигнување
Пристигнувањето е чуден непрогресивни видео-слотови со временски распоредени погони од Betsoft. Тоа е меѓугалактички слотови игра во своите најдобри. Играта ...
Играјте слот!
Нинџа готвач
Нинџа готвач
Ninja Chef е 30-payline видео слот кој работи на софтверската платформа iSoftBet. Играта поседува мултипликатори, додека ...
Играјте слот!
Двоен wammy
Двоен wammy
Барате ретро-стил слот машина со малку допир на класа и искра? Двоен Whammy може да биде во право ...
Играјте слот!
Огнениот ѕид
Огнениот ѕид
Внимание, топло! Дијаболичен пар ѓаволи во нашиот слот Firestarter ™ ви носи добивки за да бидете горди! Немој ...
Играјте слот!
0 Коментари

Овошје Зен мобилен


Опуштете се и уживајте во мирни погледи на Фрут Зен, најновото издание во Betsoft Серија SLOTS3 ARCADE од Gaming. Оваа фантастична слот машина има неспоредлива 3D графика, со бујна вода која се движи и неверојатни ефекти за добивање. Нежниот амбиент е сигурен да го стопи вашиот стрес.

Случајни Слободни Слот игри:

Gopher злато
Gopher злато
Навивачите на онлајн слотови ќе знаат дека има фер неколку рударски тематски игри таму во казино; наведуваш ...
Играјте слот!
Триангулација
Триангулација
Треба да изгледа дека е невозможно да се изненади некој со невообичаени видео-слотови во современите онлајн казино, меѓутоа, ...
Играјте слот!
Многу на дваесет
Многу на дваесет
Пријатели на класичните "овошни машини" внимаваат: Овие дрски плодови во стилот на стрип треба да слетуваат ...
Играјте слот!
Вегас соништа
Вегас соништа
Ако некогаш сте сонувале да се збогатат во Вегас - и сега имаш одлични шанси да ги направите ...
Играјте слот!
Касапилар нула
Касапилар нула
Откријте 3 појавување на грешки и вашите добивки може да се движат помеѓу 2x вашиот облог до 2500x вашиот облог. Сепак ...
Играјте слот!
Копачите на злато
Копачите на злато
Злато копачи слотови. Како што сугерира името, Златна дигалка е слот игра која се врти околу рударството со злато. ... Злато ...
Играјте слот!
Среќна Нова година
Среќна Нова година
Среќна Нова Година видео слот е три ролна, пет плати линија џекпот игра со револуционерна графичка технологија и ...
Играјте слот!
Погрешна грешка на воената зона
Погрешна грешка на воената зона
Општ опис «Punisher: War Zone Scratch» е бесплатна онлајн нула картичка од Playtech посветена на стрипови за ...
Играјте слот!
0 Коментари

Циган роза мобилен


Циганска Роза е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот.
Игра
Можете да обложат помеѓу 2 центи и € 75, дозволувајќи им на џекпот на 336 000 монетите.
Дивиот симбол се појавува исклучиво на макари 1 и 5, тие можат да активираат дополнителни бонус-победи кога се појавуваат спроти друг на 1, 2, 3 линии за исплата.
Кристалната сфера на ролна 3 на која било активна линија за плаќање, заедно со два појавување симболи ќе започне посебна карактеристика.
За да ги активирате слободните вртења, треба да се вртите во 2 љубовни пијалоци икони на макари 2 и 4, така што тие се во непосредна близина на Кристалната сфера. За време на Вртините, Magic Card Magic може да се појави во било која комбинација, се додека дивата картичка е на макари 2 и 4.
Функцијата Crow Wild и Respin активира кога симболите на 2 Crow се појавуваат на макари 2 и 4, во непосредна близина на Кристалната сфера и се претвораат во Диви. Дивите ги задржуваат своите места додека одите на одмор.
Иконата 2 Magic Book се појавува на макари 2 и 4, исто така во непосредна близина на Кристалната сфера, наградувајќи инстант кредитни победи.
2 Цигани икони на бандажи 2 и 4 во близина на Кристалната сфера, започнуваат бонус игра со Таро картичка. Ќе треба да ги избирате 7 различните картички од понудениот 15 и да заработите кредити за соодветните бои и карактер што го откривате.
преглед
Убава девојка е подготвена да ја прочита дланката, дали ќе ја пуштиш? Внимавајте, не фаќајте нејзиниот поглед - тоа е хипнотизирање, смирувачки!
Графика на играта нема да ве остави рамнодушен, зашто циганскиот караван кој ги обликува ремените е составен на најточен начин. Со малку имагинација може дури и да мирисате цвеќиња и други магични ароми. Самата девојка е секогаш присутна за време на коцкањето, па сметајте дека е вашата среќа симбол.
Играјте Gypsy Rose слот онлајн бесплатно на Bonus Express, ја разгледате нашата колекција за да видите повеќе BetSoft казино слотови и слободни 3D слотови.

Случајни Слободни Слот игри:

Кристално шума hd
Кристално шума hd
Кристално шумски казино слот развиен од WMS е совршен слот, ако сакате да уживате во магијата на ...
Играјте слот!
Жао Каи Тонг Жи
Жао Каи Тонг Жи
Играње кинески тематските игри е задоволство, особено кога Playtech е одговорен за изработка на Слот машини. Дознаваш за нови ...
Играјте слот!
Крикове или подобро
Крикове или подобро
Има толку многу различни варијации на видео покер таму, но меѓу најпопуларните се Џекс или Подобро, ...
Играјте слот!
Покер генерал
Покер генерал
Покер генерал е сличен на популарната игра наречена Yahtzee. Тоа е игра со чиста коцка, што значи дека има ...
Играјте слот!
Џурт на Јура
Џурт на Јура
Ако едноставноста е доблест тогаш три ролни слотови, како што се Јура Џекпот, имаат многу добра карма ...
Играјте слот!
Арапски ноќи
Арапски ноќи
Арапски ноќи Джакпот. Арапски ноќи е еден од најстарите и најпопуларните интернет-игри на NetEnt на сите времиња! Арапски ноќи ...
Играјте слот!
Златна принцеза
Златна принцеза
Прекрасно дизајниран од Microgaming системите, овој слот ја отсликува златната боја на своите макари и симболи. Позадината на Златната принцеза ...
Играјте слот!
Голема пауза
Голема пауза
Вомбат вели: Мајмуни сурфаат. Да, тоа е темата на овој класичен слот од Microgaming. Веќе свириме свињи ...
Играјте слот!