Провајдер на игри: betsoft

Bonus.Express Казино Игра Провајдери

0 Коментари

Царска империја


Посетете земја со волшебно воспевање, каде што царствата се дом на кралевите и Квинс, Jokers и ... Ogre ?!
In BetsoftНајновиот хит на хит ОГРЕВ ИМПЕРИЈА, придружете се кон државјаните на фантастичното царство со прилично незгодно проблем со Ogre! Иновативниот ден / ноќен циклус ја исклучува играта и им овозможува на играчите да го доживеат животот за луѓето кои живеат во градот.
Во текот на денот, Огре е буден и активен додека граѓаните спијат. И не е ни чудо, бидејќи Огре повремено ќе уништи камени симболи, нудејќи дополнителни награди! Откако ќе падне ноќта, Огре ќе лебдат да спијат и граѓаните излегуваат од нивните камени домови. Само се појавуваат на ленти во ноќен режим, носат со нив кралски награди! Повисоките исплати не се единствената корист од ноќниот режим: Џокер исто така се појавува и носи со него возбуда и 2x WILD WINS!
Џокер, секако, не е единствениот див пронајдок во ова царство! Ден и ноќ нудат специјален цветен цвет на WILD. Види магијата расте и да се прошири, како што секој цвет цвета и расте или пука спори, претворајќи други симболи на ленти WILD!
Во OGRE EMPIRE борбата е ролна и наградите не се ништо помалку од митски!

Случајни Слободни Слот игри:

Светска турнеја
Светска турнеја
Слот машини се една од најпопуларните игри во казино кои ќе играат во светот, поради тоа колку лесно тие ...
Играјте слот!
Гладијатор
Гладијатор
Тоа е искуство на игра што е две милениуми во правењето - речиси може да го слушнеш рикањето на ...
Играјте слот!
Змеј остров
Змеј остров
Dragon Island е 5-ролна, 3-ред и 15-payline видео слот од компанијата NetEnt. Тоа е место меѓу оние убаво дизајнирани ...
Играјте слот!
Piggies и волкот
Piggies и волкот
Piggies и Волкот е добредојден одмор од супер остра серија Марвел во Playtech. Објавено во 2013, Piggies и ...
Играјте слот!
Теди носи пикник
Теди носи пикник
Фасцинантната пикантна казино машина за игри на Медиумите доаѓа со 25 платни линии, 5 реплики и 3 редови. Пушти ...
Играјте слот!
Бар 7 е
Бар 7 е
Ако сте во потрага за слот машина игра која навистина отелотворува сè за класичен овошје машини, а потоа Бар 7 од ...
Играјте слот!
Џокер покер mh
Џокер покер mh
Joker Poker MH е онлајн видео покер игра, многу слична на онаа на Jacks или Better. Сепак, Џокер покер ...
Играјте слот!
Касичка за пари
Касичка за пари
Play'n GO е шведски казино развивач на игри кој е познат по висококвалитетни видео-снимки со иновативни и возбудливи карактеристики ...
Играјте слот!
0 Коментари

Златната був на атена


Патувајте во античка Грција и отклучете ја тајната за голема награда со Златниот був на Атина. Во овој визуелно зачудувачки 3 × 5 класичен слот, клучот е Златната був. Искористувајќи ја мудроста на вековите, Сова Атина нуди бесплатни вртења на 20. Сепак, како извор на знаење, Златниот був нуди повеќе од само слободни врти. Ова величествено суштество, исто така, ги наградува Скатер победи и делува како Диви за сите други симболи на ролна.
Волјата на Атина ја презема за време на Слободните вртења и случајно посочува еден симбол. Доколку тој симбол се расејува по ролните за време на Слободните вртења, симболите ќе се прошират за да ја полнат ролната, доделувајќи победи за бонуси. Следете го Златниот був и таа ќе доведе до вечна награда во Златниот був на Атина.

Случајни Слободни Слот игри:

5 ролна диск
5 ролна диск
Размислете за автопатот, автомобилите, камионите и, веројатно, возење низ храна, за да ве однесете во вистинската насока со оваа 5-ролна, 9-исплата ...
Играјте слот!
Под креветот мобилен
Под креветот мобилен
Под креветот е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри програмер. Тоа е исклучително слатко ...
Играјте слот!
Baccarat
Baccarat
Пробајте ја среќата на нашите маси со Мини Baccarat. Тука е местото за да ги победиме нашите дилери во блек џек, баккарат ...
Играјте слот!
Babushkas
Babushkas
Подгответе се да ја доживеете уникатната игра со една атмосфера и динамична игра која ќе ве заглави ...
Играјте слот!
Нирвана
Нирвана
Нирвана е видео спот напојуван од софтверот Yggdrasil Gaming со 5 ленти и 20 плати. Идејата се крие зад ...
Играјте слот!
Фудбалски навивачи
Фудбалски навивачи
Иако не е игра развиена специјално за Euro 2016, играчот Фудбал Фановите на Playtech е сигурен дека ќе собере многу ...
Играјте слот!
Црвено куче
Црвено куче
Стратегија за Red Dog Poker. Вашата најдобра шанса да победите во Црвениот пес е да го користите ширењето во ваша корист ...
Играјте слот!
Совршен блек џек
Совршен блек џек
Ако сакате блек џек со страст, но понекогаш се чувствувате како ако класичната игра е малку здодевна или ...
Играјте слот!
0 Коментари

Легенда за нил


Истражувајте ги безвременските митови во Египет ЛЕГЕНДА НА NILE, најновото издание на "Видео слот" од Betsoft Игри на среќа! Овој 7 × 7 каскадно слот карактеристики кластер плаќа и експлодира победи за да се изгради исчекување за новите симболи кои каскада од одозгора.
ЛЕГЕНДАТА НА NILE ги поканува играчите да одат по патеките на боговите: Изида, кралица на Небото, Ра на сонцето и Анубис од Подземјето. Секој од овие богови е претставен со симбол со голема вредност и секоја награда од комбинација на симболи придонесува за соодветната божествена патека, при што секоја патека доведува до возбудливи исплати и карактеристики, како што се бесплатни вртења, масивни исплати на 400x, па дури и прогресивни џекпот!

Случајни Слободни Слот игри:

Блек Џек супер 21
Блек Џек супер 21
Блек Џек Супер 21 е реална онлајн варијација на популарната игра со карти, создадена од светски познатиот софтверски снабдувач Playtech, па ...
Играјте слот!
Американски рулет
Американски рулет
Во оваа игра, имате тркало со црвени и црни слотови кои ги имаат броевите од 1 до ...
Играјте слот!
Судија Дредд
Судија Дредд
Еден од најголемите стрип ликови на сите времиња е во мултифункционално, богато брендирано гејмерско искуство онлајн со 2000 ...
Играјте слот!
Крадец
Крадец
Кога крадец се подготвува за влез во дом, тој ќе ги подготви потребните предмети за да ги отвори вратите, ...
Играјте слот!
Гробница со богатство
Гробница со богатство
Влезете во волшебниот древен египетски свет со богатство од Хабанеро! Онлајн слот полн со диви симболи, scatters ...
Играјте слот!
Блек Џек mh
Блек Џек mh
Блек Џек Мултихенд, или Блек Џек МХ, е возбудлива игра со игри со картички. Тоа е прифатлива за секојдневните играчи, и се грижи за високи ...
Играјте слот!
Turtley одличен
Turtley одличен
"Ако јадете, спиете и дишете онлајн игри, како што го правиме, вие сте на вистинското место". Videoslots.com нудат ...
Играјте слот!
Автопат кралеви
Автопат кралеви
Станете крал на автопатите, играјте ја оваа игра и возете моќен камион. Со тоа, со право ќе ...
Играјте слот!
0 Коментари

Шеќер поп 2: двојно натопи


Уживајте во реинвенција на шеќер Поп, еден од Betsoftнајпопуларните игри. Во оваа неверојатна продолжение, прифатете го сето она што беше љубено за оригиналот, со победи на кластери и бонбони кои експлодираат во каскада, овозможувајќи дополнителни победи. Врати ги примамливите светли бои и добредојде, меки, облаци како сон, што е поставување на Шеќер Поп. Но, немојте премногу удобно, бидејќи работите ќе се променат. Во шеќер Поп 2: Двојно натопи, сè е откриено, од израмнување до самите бонбони.
Разликата е забележлива веднаш, бидејќи специјалните бонбони повеќе не се појавуваат само на таблата, туку наместо да доаѓаат на таблата во огромно јајце чоколадо! Некои од старите омилени добиваат мала функционална преуредување, како карамел џвакање што сега ги отстранува сите бонбони од одредена боја од табла. Но, вистинските моменти за специјалните бонбони се новите додатоци. Морфинг Златна Диви бонбони ќе се сменат и ќе ја променат формата за да одговараат на било кој бонбол во близина на него. Џели Bean Cannon пука Jelly Beans во воздухот, извади било какви бонбони на кои слетуваат, а Sweet Hammer ја удира таблата и ги вади сите бонбони на патот.
Надвор од специјални бонбони се нови механичари зад кластерот победи. Кластерите на специјалните бесплатни спин-бонбони сега активираат слободни вртења, додека големите кластери го разрешуваат напуштањето на WILD на таблата за да се овозможи понатамошни победи. Кога повеќе од пет кластери ќе се решат во кривина, Candy BOMB ќе остане зад себе за да го исчистите голем дел од таблата и ќе резултираат со големи победи.
Шеќер Поп 2 не е само за поединечни спин, туку, како и оригиналот, им овозможува на играчите да се издигнат од спин за да вртат. На секои неколку нивоа, нов бонбони е отклучен и додава специјална листа на бонбони на играчот, додека се зголемува уживањето на играчот. За разлика од оригиналот, секое ново ниво доаѓа со награди кои му прилегаат на престижот на израмнување! Исто така, за разлика од оригиналот, Sugar Pop 2 нема капа на ниво! Со ова слатко продолжение, забавата никогаш не мора да заврши!

Случајни Слободни Слот игри:

Монопол еднаш околу лукс
Монопол еднаш околу лукс
Ако некогаш сте се смета dabbling на пазарот за недвижнини, но не добиле пари за тоа, тогаш не страв, бидејќи ...
Играјте слот!
Пирон
Пирон
Yggdrasil ја однесе во научната лабораторија за да создаде Pyrons, 5 ролна, слот за исплата на 20 кој нуди хемиски инспириран ...
Играјте слот!
Прекини да банка
Прекини да банка
Пауза да банка Слот Игра Преглед. Слободниот слот на "Break da Bank" на Microgaming има три редови, три реплики и пет плати ...
Играјте слот!
Среќен лепчеун плен
Среќен лепчеун плен
Среќата на Среќен Лепречун е поставена на зелени макари со пастирска позадина и виножито завршува во средината на ...
Играјте слот!
Ролер дерби
Ролер дерби
Прекрасниот Roller Derby онлајн слот доаѓа со 25 линии за исплата, 3 редови и 5 ленти. Учествувајте во ...
Играјте слот!
Тајна Дедо
Тајна Дедо
Тоа е тоа време од годината повторно и Божиќ се приближува со неизбежна регулатива; се разбира, тоа е само обид ако ...
Играјте слот!
Максимална штета и напад на вонземјани
Максимална штета и напад на вонземјани
Добредојдовте во игра од свој вид, Макс Штета и Вонземски напади! Тоа е слот-машина како тебе ...
Играјте слот!
Простор кордери
Простор кордери
Простор, последната граница. Просторноста на универзумот е бесконечен извор на чудо за луѓето, а играта ...
Играјте слот!
0 Коментари

Тигарска нокта


Атмосферата донесе на екранот од Betsoft е дефинитивно импресивен. Саундтракот е мистичен, но повеќе потсетува на лет низ пространството на просторот. Пред мистериозниот планински пејсаж е главното поле за играње кое, за наше задоволство, се потпира на малку употребуваната дијамантска шема 3-4-5-4-3. Рекламите и поставките се наоѓаат под полето за играње и се тематски добро опремени. Во секој случај тигарот е ноктот најмногу забавно на големиот монитор на цел екран. Овде доаѓа навистина прекрасна атмосфера и сите мали детали и анимации само навистина доаѓаат во свои. Но, дури и на mpbiles, слотот е многу забавно. Бидејќи работи директно во прелистувачот без даунлоадирање, лесно можете да ја играте Тигарската ноктот во движење.
Тигарскиот канџет слот е слот со 5 макари и 720 начини за победа. Направен од BetSoft, одлично е за луѓето кои залагаат големи или мали количини на пари на игри со различни облози почнувајќи од .50 по спин. Користење на некогаш популарни и малку митски сибирски тигри како главна тема, љубителите на животните и гејмерите ќе уживаат во оваа визуелно зашеметувачка pokies игра. Диви и двојна награда бонус функција додадете на возбуда за зголемување на победи на овој 5-ролна, 720 начини pokies машина.
Сибирските тигри тешко можат да видат во дивината, па затоа е многу полесно да ги гледате на екранот (и правете пари). Преземање на уникатна тема, ќе се разбеснувате во Сибир, каде што можете да се приклучите на локално ниво шаман и се поклони на сибирски тигар. Ова е релативно нова игра која те става меѓу група мајчин шамани во средината на нивното духовно патување. Ако заработите пет или повеќе тигарски канџи, тогаш добивате специјална функција "слободни вртења". Ако заработите три или повеќе Шаман расфрлани, тогаш вкупниот износ на залог ќе се помножи со 50. Играј Тигар ноктот онлајн pokies игра
Се населиле во шаман шатор, можете да ги знаете сите за различните симболи во играта додека играте онлајн и добивате бонуси. Веќе знаете за наградите Шаман Раштер и Тигар ноктот, но има повеќе. Ако видите планински врв, тој може да го замени било кој друг симбол на ролна 2, 3 или 4. Според овој тигарски преглед на канџи, ако видите сибирски тигар, орел или шаманска маска, тоа може да значи големи нешта како повисоки профити. Има и други симболи, но тие нема да ви заработи неверојатно високи награди. Тука спаѓаат тапани, ѕвезди, карпи, статуетки и дијаманти.
Носете нешто топло
Како што играте, наскоро ќе научите дека постојат 720 начини на кои можете да победите благодарение на уникатниот ролна формат што го има. Постојат пет ролни и тие се форматирани како ролна 3, 4, 5, потоа 4 и 3 од лево кон десно на екранот. Ова значи дека треба да добиете три или повеќе соодветни симболи на ленти од лево кон десно или од десно кон лево за да почнете да добивате исплати. Најниска вредност на залог е 50 монетите за спин, но можете да ја промените вредноста на вашата монета, па не паничете. Можете да го поставите, како што рековме, насекаде меѓу 0.01 и 1 долар. Нивото за залог може да оди помеѓу 1 и 5. Најмногу, може да се обложувате 250 долари.
Освен облози, постојат и други специјални карактеристики кога играте pokies онлајн. Ако го добиете она што се нарекува Shaman Instant Win тогаш можете да добиете инстантна награда која може да биде или двапати од вкупниот облог, десет пати од вкупниот облог или педесет пати од вкупниот облог. Вкупниот износ со кој се зголемува облогот е зависен од бројот на scatters што ги добивате. Можете да добиете три, четири или пет било каде на вашите макари и гледајте ги зголемувањата на овие награди. Функцијата за слободни вртења се активира секогаш кога ќе го добиете 5 од тигарската нокта која се расфрла на вашите ленти. Секој пат кога тоа ќе се случи, ќе добиете бесплатни игри на 8 за време на кој ќе се помножи вкупниот облог. Можете да заработите до 96 freebies со еден вртеж бидејќи функцијата може да се активира повторно додека сте во него. Ова резултира со максимално вртење на 240. Друга карактеристика што можете да ја најдете за време на сибирскиот лов е функцијата Double Up, која ви овозможува да се обложите на монета во воздух. Ова е традиционалната "глави или опашки"Игра, но во виртуелен амбиент. Кога ќе се сопнувате низ мистичниот шаман, можете да победите до 50 пати со вашиот облог до 240 повеќе freebies и многу шанси за високи исплати за време на рече freebies.
Карактеристики и бонуси
Слот има две различни функции на расејување. За еден, постои срам. Ова може да се појави било каде на теренот. 3 од нив двојно го зголемуваат облогот, 4 шаманите ви даваат десеткратен залог како победа и во 5 има 50 пати кружно залог назад.
Вториот расеј симбол е белата тигарска нокта со кристалната топка. Таа е одговорна за бесплатни вртења. Откако ќе се појави канџа на секој ролери, постојат бесплатни вртења на 8. Максимум бесплатни вртења на 96 може да се добијат со еден спин. За време на слободните кругови, дополнителни бесплатни вртења може да се добијат до максимално бесплатни вртења на 240.
Конечната пресуда
Ако играте на мобилен уред, не се плашете. BetSoft е добро познат по обезбедување извонреден квалитет меѓу нивните 3D игри за десктоп компјутерите и мобилните телефони. Визуелните елементи, без оглед на уредот на кој играте, се извонредни, згора на тоа, можете да уживате само со импресивно голем број наградувачки функции.

Случајни Слободни Слот игри:

Премиер трки
Премиер трки
Коњ трки испраќа возбудувања низ целото тело во многу познавачи на коњски тематски активности и во обожаватели на игри, ...
Играјте слот!
Царот на змејот
Царот на змејот
Змејот император слот не е сам во се базира околу Далечниот Исток тема, но тоа е, секако, еден од ...
Играјте слот!
Deuces Диви
Deuces Диви
Deuces Wild е видео-покер игра која плаќа високи профити. Ако обложувате пет монети и да имате среќа, природни ...
Играјте слот!
Светла
Светла
Доживејте го незаменливото ниво на возбуда и мега победи со Lights ™! Оваа 5-ролна, 3-ред, 9-линија видео слот нуди смирувачки ...
Играјте слот!
Д-р Ловемор
Д-р Ловемор
Д-р Ловемор е во потрага да импресионира со туширање вас со романтични подароци, бесплатни вртења со множители и можеби огромен ...
Играјте слот!
Среќни макари
Среќни макари
Слот машините не се многу класични од овој 3-ролна гроздобер слот машина од страна на Playson. Среќни ролни е масна, мазна ...
Играјте слот!
Lucky3
Lucky3
Дали сте подготвени да имате некоја овошна забава? Среќен 3 е шарен и свеж видео слот што ќе ви донесе 5 ...
Играјте слот!
Choy sun doa
Choy sun doa
Исплани во мистериозните планини на Далеисто Азија во онлајн игра за игри со источна тема - Чој Сон ...
Играјте слот!
0 Коментари

Материјали за богатство


Готови се на една од највозбудливите нови БИГ WIN игри на 2018 со Материјали на богатството. Во овој скапоцен камен згоден, мулти-функција нов дијамант од Betsoft Игри, играчите ја пробаат среќата за да заработуваат заработувачка за време на својот живот со иновативната нова Megastar Jackpot мини игра.
Самата игра е изградена на платформата "Rolling Wins", наградувајќи им на играчите повторно да се вртат секој пат кога ќе победат. Спојувањето на возбудата на оние бесплатни ре-вртења е мултипликатор на "Ролинг винс", кој може да додели три пати повеќе од исплатата на стандардна победа, во зависност од бројот на респирации кои играчот веќе ги предизвикал. Освен тоа, наместо стандарден дивеч, Reels of Wealth користи богат мултипликатор, кој ќе се вклопува со други диви за уште поголеми победи. Играчите, исто така, уживаат во луксузот на не една, туку на две раселени икони. Едниот, Трезорот на богатството, плаќа веднаш. Од друга - симболот МЕГАСТАР ЏЕКПОТ - му дава на играчите многу побогат начин.
Кога 3 или повеќе симболи на MEGASTAR JACKPOT се појавуваат насекаде на бандажите, започнува мини-играта Megastar Jackpot. Ремените се префрлуваат на специјалните симболи на Megastar Jackpot кои ги опкружуваат играчите злато и накит достоен за таков значаен настан. Користејќи го новиот "Trail System", сопственикот на Megastar Jackpot им овозможува на играчите да соберат специјални Джакпот симболи за време на бесплатни Врти, во обид да заработат еден од четворица неверојатни Джакпот. Како специјални симболи за џекпот паѓаат на место, тие EXPLODE, дозволувајќи им на другите симболи да каскадаат врз лентите и напредувајќи ја нивната специфична патека на Џекпот. Джакпот се разликува по големина, од HERO до STAR на LEGEND до MEGASTAR, при што секој бара различен број на симболи за да стигнат до GRAND PRIZE. Reels of Wealth им дава на играчите толку многу начини за победа, тие можат да се обложуваат на наградувачко искуство, еден или друг начин.

Случајни Слободни Слот игри:

Рубикс богатство
Рубикс богатство
Играњето на богатството на Рубик е далеку полесно отколку обид за фрустрирачки сложено вистинско нешто - и може да победиш ...
Играјте слот!
Скруџ
Скруџ
Именуван по познатиот скржавец од класичниот роман на Дикенс, овој возбудлив слот го носи духот на празниците ...
Играјте слот!
Џејсон и златното руно
Џејсон и златното руно
Играта е посветена на познатиот мит за Џејсон, неговиот брод Арго и неговата екипа наречена Аргонаути. Тие ...
Играјте слот!
Викторијански негативец
Викторијански негативец
Серија на брутални убиства, полицијата нема поим за тоа кој убиец може да биде, а само вие може ...
Играјте слот!
Крал на Виножито
Крал на Виножито
Создаден од Новоматик, Слот за Виножито Кинг е уште еден продолжение на Слот за ролна. Се состои од ленти на 5 и 20 линии, ...
Играјте слот!
Кралска династија
Кралска династија
Кралската династија е видео слот кој има пет макари, дваесет линии за исплата, специјални симболи, коцкање и бесплатен ...
Играјте слот!
Целта на шампионот
Целта на шампионот
Иако ElkStudios се еден од поновите учесници на пазарот, тие брзо докажаа дека можат да научат повеќе ...
Играјте слот!
Цвеќе
Цвеќе
Тие можеби не се најубавите цвеќиња што некогаш сте ги виделе, но овие Flowers ™ издвојуваат цветна моќ - двојно цвеќе ...
Играјте слот!
0 Коментари

Крв вечен


Крвна вечер зема залак од жанрот Вампир, со паметни настани во играта кои го приспособуваат ова сезонско ослободување. Натпревар во вид на обоени вампири и нивните жртви да ги заклучат своите симболи во слатка, крвав прегратка, доделувајќи бесплатен спинс настан, како и наследник на диви дивата на крв кои се ширеа од залак со секој слободен спин.
Соодветните обете групи на вампири и жртви во текот на истиот настан за Free Spins може да доведат до 8 Wild Spatters да се генерираат во еден спин.
Друга важна карактеристика е функцијата Double Bats. Овие крилести суштества на ноќта се високи платежни симболи, и може да се појават поединечно, или во парови. Играчот може да добие значително исплата со добивање до дванаесет лилјаци во еден спин.

Случајни Слободни Слот игри:

Шпански 21 блек џек злато
Шпански 21 блек џек злато
Главната разлика на шпанскиот 21 Blackjack Gold освен вообичаено е дека во играта користи 48 палуби, ...
Играјте слот!
Самовила шума
Самовила шума
Во волшебната шума за онлајн казино на вилини на вилини има линии 3, 5 реплики и 25 прилагодливи линии за плаќање. Почувствувајте ја атмосферата ...
Играјте слот!
Риболов
Риболов
Фрли ја својата шипка и ролна во победи со АНГЛЕР! Ова пет ролна, дваесет исплатени видео слот карактеристики burly ...
Играјте слот!
Циган роза мобилен
Циган роза мобилен
Џипси роуз е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Игра Може да се обложите помеѓу ...
Играјте слот!
Фабрика за напивки
Фабрика за напивки
Мораме да кажеме дека повеќе сакаме да играме на Леандер слотови онлајн. На мобилен, графиката само недостасува малку острина ...
Играјте слот!
Френки dettoris магија седум џекпот
Френки dettoris магија седум џекпот
Назад во септември 1997, легендарниот италијански џокеј Френки Деттори направи историја на коњски трки со возење на сите седум победници до победа ...
Играјте слот!
Reactoonz
Reactoonz
Заврши енергетски вонземјани во Reactoonz слот од Play'nGO. Како и неговиот претходник Energoonz, Reactoonz е развлечен паралелен универзум ...
Играјте слот!
0 Коментари

Џамбо Џокер


Џамбо Џокер Карактеристики на играта. Jumbo Joker видео спот доаѓа со RTP на 95% и ви нуди двојни ролни поставува се состои од три ленти секоја од нив. Обете поставувачи содржат пет исплатени линии. За време на основната игра, може да се обложувате од 1 до 10 монетите за секое вртење.

Случајни Слободни Слот игри:

Капетан Америка прв одмаздник
Капетан Америка прв одмаздник
Светот познати Playtech-ови слотови за Марвел се прават круга веќе подолго време и имаат огромен број ...
Играјте слот!
Нептунско царство
Нептунско царство
Нема ништо риба за видеоснимката на Нептун за кралство од Белата игра, бидејќи играчите можат да се редат по многу подводни теми ...
Играјте слот!
Ролна гром
Ролна гром
Слот за ролна за гнезда. Reel Thunder е видео слот од гејмерски гигант Microgaming. Додека тоа е видео слот, Reel ...
Играјте слот!
Возраст на откритие
Возраст на откритие
Овој видео-слот машина има прекрасни графики и анимации што ќе ви овозможат да уживате во авантура со високи мориња без морска болест ...
Играјте слот!
Електра нула
Електра нула
Playtech нуди возбудлива нула врз основа на серијата Гладијатор. Со напната музика во заднина, и симболи се вистински фотографии од ...
Играјте слот!
Вчитај ги во големи бас-долари
Вчитај ги во големи бас-долари
Play Reel'em In - Big Bass Bucks видео слот создаден од WMS казино софтвер провајдер и уживајте во убавината на ...
Играјте слот!
Джакпот дијаманти
Джакпот дијаманти
Нарачката и високите вложувања владеат со извонредност во Jackpot Diamonds ™ - тие се клучот за бонусот за заклучување и ...
Играјте слот!
Златна риба
Златна риба
Играјте го златниот рибник создаден од WMS казино софтвер провајдер и уживајте во симпатичен дизајн и бројни бонус игри, кои нема да ...
Играјте слот!
0 Коментари

стампедото


стампедото е добро направена игра која добро одговара на неговата тема. Нејзината уникатна касичка стампеда функција носи свежо искуство за искусни играчи. Играта има висок RTP (враќање на играч) од 95.27%, што ја прави играта низок ризик, и пријателски за почетници.

Случајни Слободни Слот игри:

Трите мускетари
Трите мускетари
Три мускетари е возбудливо онлајн видео слот што ќе ви овозможи да се качат на херојска авантура со трио на ...
Играјте слот!
Амазонска кралица
Амазонска кралица
Амазон кралица слот е 5 ролна 20 payline G + deluxe онлајн видео слот што е развиена од страна на Вилијамс ...
Играјте слот!
Прстени на среќа
Прстени на среќа
Магијата е во воздух со оваа игра на Новоматички слот машина, а магијата е доста моќна! Прстени на среќата ...
Играјте слот!
Двоен бонус покер
Двоен бонус покер
Двоен бонус покер - целосна исплата RTP над 100% Двоен бонус покер е варијација на дигалки или подобар видео покер, ...
Играјте слот!
Едра од злато
Едра од злато
Поставете плови за да ги откријат новите светови на богатство и богатство со Едрата на злато, машина за 5-ролна со Play'n ...
Играјте слот!
Мистични тајни
Мистични тајни
Лесно е да се игра Mystic Secrets со вистински пари ако добиете стимулации од Quasar кои го поттикнуваат вашиот депозит. Имено, ...
Играјте слот!
Новара рулет
Новара рулет
esign, правила и карактеристики NewAR Roulette е една од најдобрите класични игри на рулет што некогаш сме ги играле. Тоа строго се придржува ...
Играјте слот!
Halloweenies
Halloweenies
Со носење на врежан Тикви со нив, сите овие BOO суштества ќе создадат застрашувачка атмосфера на ремени на 5. Сепак, ...
Играјте слот!
0 Коментари

Риболов


Фрли ја шипката и ролна во победи со АНГЛЕР! Овој видео-слот со пет ролна, дваесеттина платени картички, го карактеризира распространетиот рибар Отис и неговата бескрајна потрага по совршен улов!
Придружи се на Отис додека тој го лови миреното езеро на пријатно попладне. Со бесплатни вртења со остриги и Клинги Вајлдс, честопати се појавува симбол на Диви и иновативна бонусна игра „Време да риба!“, Ова риболов патување нема да биде обичен ден на езерото!

Случајни Слободни Слот игри:

Среќен ден на Вештерките
Среќен ден на Вештерките
Дали сте подготвени за најнезаборавната ноќ на вештерките во вашиот живот? Play'n Go нуди 5-ролна, 4-линија Среќен Ноќта на вештерките видео ...
Играјте слот!
Големи пари голема чекор
Големи пари голема чекор
РТГ ја донесе легендата за "Големата чекор" во интерактивна онлајн слот машина. Карактеристиките на играта 5-ролна и 25-payline се привлечни за око ...
Играјте слот!
Златни игри
Златни игри
Спорните предизвици не чекаат само во реалниот свет. Играат Златна Игри, и уживајте во нив во игри ...
Играјте слот!
Мега moolah isis
Мега moolah isis
Mega Moolah Isis е прогресивна видео-слот игра напојувана од снабдувачот на игри Microgaming. Тоа е ролна за 5 ...
Играјте слот!
Луксузен Рим HD
Луксузен Рим HD
Добредојдовте во престижниот Рим Оваа игра нè враќа во Стариот Рим, легендарна цивилизација, империја и држава која е ...
Играјте слот!
Супер флип
Супер флип
Ако шанса да 1,000,000 монети (да, еден милион) звучи како вашата идеја за слот игра небото - тогаш ќе ...
Играјте слот!
Планета на мајмуните
Планета на мајмуните
Победете ги градите и давајте најдобар рибар додека гордо ја претставиме Планетата на мајмуните ™, видео спот донесе ...
Играјте слот!
Ревиди 40 години
Ревиди 40 години
Roaring Forties ™ ќе ве потпира пет макари и ќе се обидуваме да организираме секакви симболи за победа со висока резолуција ...
Играјте слот!
0 Коментари

Магијата продавница


Истрајте се во окултното патување до мистериозната MAGIC SHOPPE! Откријте го чудото на Arcane додека го играте овој пет ролна, дваесет и пет исплатени линии вистински 3D видео слот.
Be маѓепсана од страна на небесните кутии функција, каде што три или повеќе симболи на Sun Box или Moon Box се појавуваат на макари за активирање на функцијата СОНЦЕ и МОЈОТ БЕСПЛАТЕН СПИНС. Секој бесплатен спин освои награда, и дополнителни бесплатни вртења може да бидат доделени за време на оваа функција.
Магијата во MAGIC SHOPPE е контролирана од моќни волшебни прачки во функцијата WILD WANDS, каде што сите Sun Box, Moon Box или Волшебно стапче симболите ќе бидат претворени во WILD за времетраењето на функцијата.

Случајни Слободни Слот игри:

Блек Џек
Блек Џек
Зошто да игра mFortune Блек Џек? - Играјте бесплатно или со вистински пари, од само 10p - Единствена игра од наградуван ...
Играјте слот!
Вод див
Вод див
Овие видеоснимки на Виетнам војна со iSoftBet се темелат на актерската награда на филмот 1986 во режија на Оливер ...
Играјте слот!
Џек и бигор
Џек и бигор
Џек и Beanstalk ™ раскажува приказна за момче во потрага по богатство - нешто што можеме да го поврземе ...
Играјте слот!
Кралот
Кралот
Дали се сметате себеси за малку крал на слотови? Или можеби сметате дека сте ...
Играјте слот!
Погрешна грешка на воената зона
Погрешна грешка на воената зона
Општ опис «Punisher: War Zone Scratch» е бесплатна онлајн нула картичка од Playtech посветена на стрипови за ...
Играјте слот!
Блескави дијаманти
Блескави дијаманти
Слот Dazzling Diamonds е многу забавен, и многу основен онлајн слот машина која има толку широка привлечност поради ...
Играјте слот!
Летечки свињи
Летечки свињи
Пробајте ја вашата среќа со нашиот видео спот Летечки свињи. Притиснете го копчето Spin и завртете го патот за да имате некои ...
Играјте слот!
Мајмун кено
Мајмун кено
Мајмун Кено е заедничко вложување помеѓу Microgaming и Mahi Gaming и ги комбинира функциите на слот-машина со кено ...
Играјте слот!
0 Коментари

Оган и челик


Бидете подготвени да скокнете во пламтениот излив на висока фантазија со FIRE & STEEL. Овој уникатно изработен 3-4-5-4-3 дијамант формат видео слот содржи тема која ја истакнува епската битка за добро наспроти злото.
Со уникатно изработена WILD WARRIORS функција, се фатат во акција како мечувалец и Shieldmaiden издаде нивните Ancestral плаче, создавајќи Blazing Wilds да ги зголемите вашите победи. Види како воини греди крстот, ослободувајќи го нивниот комбиниран бес во режимот на ВОЈНАТА НА ДИВАТА, без шанси за замена!
Огнот и челик со гордост ги поттикнуваат своите транспаренти преку силата на Betsoftплатформата Shift ™, која ја користи моќта на технологијата HTML5, создавајќи неспокојни анимации со висока дефиниција на повеќе платформи со драстично намалени големини на фајлови, додека го чуваме нашиот реномиран 3D стил. Во обичен товар од 19.9mb, оваа игра им обезбедува на вашите играчи длабоко и богато искуство, и графички и функционално.

Случајни Слободни Слот игри:

Fruits'n'stars
Fruits'n'stars
Класичниот демонстрација на Fruits'n'Stars, создадена од развивачите на Playson, има редови за играње 5, 3 редови и 5 ленти ...
Играјте слот!
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Фантастичниот Ретро Рилс - Дијамант Glitz казино слободен слот има 5 ленти, 3 редови и 25 плати линии. Пушти ...
Играјте слот!
Бустер
Бустер
Бустер слотови. Пуштете го бустер видео-спот за авантура од вселената со класичен слот. Овој прекрасно дизајниран, ниско-технолошки, ...
Играјте слот!
Пинк Пантер
Пинк Пантер
Придружете се на лудиот и смешен свет на инспекторот Клоузау и Пинк Пантерот и додека тие бркаат меѓусебе ...
Играјте слот!
Сафари е мобилен
Сафари е мобилен
Cooky, Zany и со многу функции, овој сафари Сем слот само се подобри кога се направи во ...
Играјте слот!
Turtley одличен
Turtley одличен
"Ако јадете, спиете и дишете онлајн игри, како што го правиме, вие сте на вистинското место". Videoslots.com нудат ...
Играјте слот!
Среќни празници
Среќни празници
Уживајте во празничната сезона на Божиќ во текот на целата година со Happy Holidays Slot во едно од омилените онлајн казино на Велика Британија ...
Играјте слот!
Дом на забава
Дом на забава
Казино на забава ™ ️ Слоеви казино - бесплатни игри 777 во Вегас. Играат куќа за забавни казино слотови од Playtika, креаторите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Џованис камења


Вие сте поканети на незаборавна авантура со Џовани Џејмс Хантер во оваа брза, енергична 7 × 7 мрежа видео слот!
Истражуваат скриена пештера во длабока шума и откријте блескави виножито од сурови, несечени камења. Одговара на пет или повеќе идентични симболи во кластер за експлозивна победа на каскадни репортажи, давајќи ви неограничени можности за големи победи! Симболите на јаглен во близина на победничката група ќе се претворат во Дијаманти, највисокиот симбол во играта!

Случајни Слободни Слот игри:

Среќен Божиќ
Среќен Божиќ
Чудесниот Среќен божиќен онлајн играчки слот доаѓа со 5 ленти, 3 редови и 21 прилагодливи линии за исплата. Е ...
Играјте слот!
Deuces и Џокер 4 играат моќ покер
Deuces и Џокер 4 играат моќ покер
Џокер покер Deuces Wild се игра против машината. Целта на играта е да се добие покер со пет карти ...
Играјте слот!
Gung pow
Gung pow
Заднината на слотот е црвена, која кинескиот народ смета дека е многу среќна боја ...
Играјте слот!
Holdem пресметка
Holdem пресметка
Texas Hold'em го презеде светот на покер. Двајца милиони луѓе секојдневно играат Texas Hold'em преку интернет ...
Играјте слот!
Градина на богатството
Градина на богатството
Во градината на богатството, нашата елегантна двојка ви вика далеку во блескавиот свет на богатите и прекрасните - ...
Играјте слот!
Моторхед
Моторхед
Ниту еден бенд не ептимизира рокенрол повеќе отколку легендарниот Моторхед ™ кој го подига пеколот. Ги донесовме до макари, а во ...
Играјте слот!
Електрична дива
Електрична дива
Електричен дива слот. Електричната дива е игра за играње со Microgaming која содржи каишеви 5 и 40 линии за исплата. Тоа вклучува ...
Играјте слот!
Мачка во вегас
Мачка во вегас
Удирајќи го Лас Вегас Газа со мачката Феликс и како што ја обидува својата среќа на табелите, тој ...
Играјте слот!
0 Коментари

Овошен зен


овошје Зен Слот Игра Преглед. Овошје Зен е 5-ролна, 3-ред и 10-payline видео спот издаден од BetSoft казино игри инвеститорот. Тоа е класична овошна игра која се претвори во слот 3D, што му додава уникатен вкус. Дивиот симбол е претставена со двете светли Зенски Зенски зборови, се проширува за да го заземат целиот ролна.

Случајни Слободни Слот игри:

Кинг Конг нула
Кинг Конг нула
Премиер слотови - дом на слот машина Премиер слотови е број еден сајт во светот за слот ...
Играјте слот!
Возраст на боговите: бесен четири
Возраст на боговите: бесен четири
Playtech е основана во 1999, и оттогаш стана еден од гигантите во производство на игри и спорт ...
Играјте слот!
Океански принцеза
Океански принцеза
Овде повторно доаѓа Playtech, бидејќи тие имаат сосема нов слот игра порака подготвена да го открие. Малку различно ...
Играјте слот!
Спин или ролни hd
Спин или ролни hd
Класичниот Spin или Reels HD слот се одвива на зафатен под казино, како што е прикажано со позадинската слика ...
Играјте слот!
Оган џокер
Оган џокер
Коцките треба да ги стават огнеупорните комбинезони зашто екипажот на Play'n GO го запалил пожарот ...
Играјте слот!
Кинеска Нова година
Кинеска Нова година
Дали сакате да го прославите необичниот новогодишен одмор во Кина? Сега имате таква можност со Play'n ...
Играјте слот!
Богатство Leprechaun
Богатство Leprechaun
Leprechauns Fortune развиен од WMS казино софтвер провајдер е одличен онлајн слот, што ги прави сите ваши соништа се обистини ...
Играјте слот!
Блек Џек играчи избор
Блек Џек играчи избор
Обрни внимание на обожавателите на Блек Џек! Има нова варијанта на вашата омилена игра и таа е развиена од 1 × 2 Gaming. Името ...
Играјте слот!
0 Коментари

Голем 88


Голем 88 Процеп. Одличниот 88 е слот машина со ориентални тела од Betsoft има нежна кинеска тема и низа интригантни симболи, како што се кинески змејови, зелени жаби и дрвени флејти. Играта е именувана по бројот 8, што е среќен број во кинеската култура.

Случајни Слободни Слот игри:

Возраст на боговите: крал на олимпија
Возраст на боговите: крал на олимпија
Откријте ја вистинската моќ на Зевс, богот на сите богови во овој нов слот машина од софтверот Playtech. Возраст ...
Играјте слот!
Вулкан ерупција
Вулкан ерупција
Ако сте во потрага по една од најжешките игри за игри на планетата - тогаш не изгледајте повеќе ...
Играјте слот!
Казино holdem
Казино holdem
Целта на Казино Холдем е да ја победи раката на дилерот. Двајцата играчи и дилер добиваат две картички на почетокот ...
Играјте слот!
Ом кученца
Ом кученца
Речиси премногу симпатична за еден слот игра да содржи! ОМГ! Кученцата е возбудлив насловот на 5x4 ...
Играјте слот!
Мила на богатство
Мила на богатство
Гребење картички може да биде забавно, зависност и во случај на Дарлинг на Fortune потенцијално многу профитабилни! Главната награда ...
Играјте слот!
пеперутки
пеперутки
Шармантната онлајн игра за слотови на пеперутки доаѓа со 20 линии за исплата, 3 редови и 5 ленти. Во оваа онлајн казино ...
Играјте слот!
Ноќта на вештерките ужаси
Ноќта на вештерките ужаси
Со застрашувачки видео спот за Ноќта на вештерките ужаси креиран од 1 × 2 софтверски провајдер, не треба да чекате ...
Играјте слот!
Златен Турс
Златен Турс
Златна турнеја е видео-слот со 5-ролна со активни линии на 5. Највисокиот платен симбол (x2000) е неколку ...
Играјте слот!
0 Коментари

Каваи писе


Мачките обожаваат да играат свиоци и предива. Малиот маче од Kawaii Kitty играта слотови не се разликува. И сликата на предивото беше избрана да ги претставува Дивите симболи во овој слот. ... Откако сликата на шарените клекнувања се спушта на одредена ролна, шалката ќе биде плетена да го покрие целиот ролна и да ја направат диви.

Случајни Слободни Слот игри:

Танцување во Рио
Танцување во Рио
Танцување во Рио е прогресивна, 40-payline слот машина, доведена до вас од страна на WMS Gaming. Разновидниот наслов е тема ...
Играјте слот!
Друидско злато
Друидско злато
Освен ако никогаш не сте играле онлајн слот порано, Друидс Злато ќе биде многу различна игра за слотови отколку ...
Играјте слот!
Дама на Египет
Дама на Египет
Играта на Дама од Египет, направена од WMS, е чиста забавна игра и обезбедува игра која е ...
Играјте слот!
Блек Џек
Блек Џек
Денес, Блек Џек е една картичка игра која може да се најде во секој американски казино за коцкање. Како популарна дома ...
Играјте слот!
Кристална шума
Кристална шума
rystal шума е волшебна игра на самовила магија и шумски фантазија донесе на нашите екрани од страна на WMS. Слот за темата ...
Играјте слот!
Толку суши
Толку суши
Со десетици слотови кои се играат, обично е безбедно да се каже дека сме виделе доста се што може да ги направи програмерите ...
Играјте слот!
Љубов грешки
Љубов грешки
Љубовни грешки е игра од WGS. Тоа е онлајн игра за слотови што ќе ве однесе на пат ...
Играјте слот!
Cazino zeppelin
Cazino zeppelin
Cazino Zeppelin ги потопува играчите во атмосфера на стеампан со неверојатна индустриска инспирирана графика и зачувување на аудио во игра. Ова ...
Играјте слот!
0 Коментари

Грешни градски ноќи


Грешни градски ноќи е ленти на 5 и слотови за исплати на 25 достапни за играње на десктоп и на повеќето мобилни уреди. Како што споменавме, темата на играта го носи Лас Вегас на екранот на играчот. Ремените и симболите се полни со светли бои и сјајни светла, што му дава гламур на дупката

Случајни Слободни Слот игри:

Сребрена Фанг
Сребрена Фанг
За оние кои ги сакаат волците и онлајн слотови, играјте го онлајн игра со Сребрена Фанг. Таа се базира на ...
Играјте слот!
Луди камелеони
Луди камелеони
Секогаш е импресивно како некои суштества можат да се сокријат во обичен поглед. Камелеони имаат кожа која се прилагодува ...
Играјте слот!
Aloha
Aloha
Алоха! Отидовме на тропските предели овој пат како што ве однесеме до островски рај со нашиот забавен видео ...
Играјте слот!
Кир вирусот
Кир вирусот
Овој шарен слот е домаќин на голем број на вируси низ решетките на 5 и исплати на 10 на двата начини. Линии 5 ...
Играјте слот!
Семејството на Дракула
Семејството на Дракула
Дракула се враќа, па задржете го здивот и уживајте во новата видео игра на Playson - семејството на Дракула. Ова е ...
Играјте слот!
Само накит
Само накит
Преку пет макари и заедно со десет лимити на победи вашата цел ќе биде да ги наплати колку богатства како ...
Играјте слот!
Дом на забава
Дом на забава
Казино на забава ™ ️ Слоеви казино - бесплатни игри 777 во Вегас. Играат куќа за забавни казино слотови од Playtika, креаторите ...
Играјте слот!
Двојни змејови
Двојни змејови
Двоен џинови е видео слот со ремени 5, 3 редови и 25 линии за исплати ориентирани од лево кон десно. Ова ...
Играјте слот!
0 Коментари

Фа fa близнаци


FA-FA TWINS ве носи во прекрасниот свет на прекрасни идентични двојни сестри, кои ги спојуваат ремените и ве возгласуваат додека собирате кредити во оваа игра со 243 начини за победа!
Со функцијата DUAL REELS, симболите на случајните макари ќе се синхронизираат, отклучувајќи ја можноста за огромни победи! Можно е сите 5 ремени да се синхронизираат за време на вртење, што доведува до огромни исплати.
Со пан-азиски талент и симпатични, акробатски ликови, FA-FA TWINS сигурно ќе ви донесе голема среќа!

Случајни Слободни Слот игри:

Третман на Бејкер
Третман на Бејкер
"Како типично британски како ставање млеко во чај" - ова е како Play'n GO го опишува Бејкерс лек, неговиот многу сладок, ...
Играјте слот!
Суши бар
Суши бар
Денес тенденцијата во креациите на слободните игри за игри на игри, е да им обезбеди на играчите светкави анимации, неверојатна графика, луксузна атмосфера и сложени ...
Играјте слот!
Полен нација
Полен нација
Поленот на нацијата е уште една непрогресивна видео-слот игра развиена од Microgaming со наслов врз основа на симпатична игра на ...
Играјте слот!
Џокер покер
Џокер покер
Во оваа статија, ќе одам да објаснам како да победите видео покер машини со: играње попаметно играње побавно подигање ...
Играјте слот!
Полицајци n ограбувачи
Полицајци n ограбувачи
Рацете го и предајте го плен! Сега тоа е совршено мото за слот-машина! Во полицајците на полицајците ...
Играјте слот!
Илузии 2
Илузии 2
Илузии 2 слот игра Преглед. Прекрасната илузиониска 2 слот машина игра доаѓа со 30 прилагодливи линии за исплата, 3 редови, ...
Играјте слот!
Авалон
Авалон
Авалон е видео слот за 20-payline кој работи на софтверската платформа Microgaming. Одликувајќи се со темата на легендата Артуриан, ...
Играјте слот!
0 Коментари

Слотовски дел 2


На Slotfather се врати со сите негови приврзаници - вклучувајќи ги Змиите очи Семи, Френки "Кнукли" и Fat Tony - во овој возбудлив начин, во секој случај, ќе го плати продолжението на THE SLOTFATHER PART II! Мрачниот и семенски криминален подземје оживува во прекрасни анимации и графика со висока дефиниција. Ова е светот на Slotfather, и сега сте дел од неговото семејство!
Со високи симболи, Gangster Respins за втора шанса на бонус круг, бесплатни спинови и големиот бос-бонус за бонус, оваа игра ќе го направиш тркалањето во тестото badda-bing, badda-boom.

Случајни Слободни Слот игри:

Железо човек 2
Железо човек 2
Дали веќе сте пробале Слот за Iron Man 2 бесплатно? Ако сеуште не сте го направиле, посетете онлајн ...
Играјте слот!
King cashot
King cashot
Кралот Cashalot, долго време, беше еден од најпопуларните прогресивни слотови во светот на онлајн ...
Играјте слот!
Неверојатните линии 50
Неверојатните линии 50
The Incredible Hulk 50 линии Новиот слот машина за неверојатни Hulk 50 линии сега е достапна за да се репродуцира веднаш ...
Играјте слот!
Легенда за златниот мајмун
Легенда за златниот мајмун
Yggdrasil се креатори зад Легендата на Златната Мајмун машина за игри. Тоа е слот игра која се фокусира на ...
Играјте слот!
Спартак гладијатор на Рим
Спартак гладијатор на Рим
Легендата за Спартак е онаа која ќе се спушти во историјата како една од најголемите досега. Сега, играчите ...
Играјте слот!
Бетмен и мачка за пари
Бетмен и мачка за пари
Кога размислувате за светот на Стрип Стрип, вашето внимание се оддалечува кон бројните таинствени и темни ликови прикажани ...
Играјте слот!
Ирско злато
Ирско злато
Дали би сакале да го поминете нашето време со задоволство и да играте интересен слот без многу напор? Потоа се сретне ...
Играјте слот!
Bunny котел
Bunny котел
Како што можете да видите од скриншот над површината за репродукција прикажува трага со 35 простори; започнува погоре ...
Играјте слот!
0 Коментари

Чарли и детелина


Слот за шарм и детелина е ирска тематска прогресивна видео-слот 40-исплата, која се напојува со Betsoft софтверска платформа. Она што го прави овој слот посебно е 6th ролна. Играта се одликува со симболи поврзани со среќа, како што се четворица листови, саксии од злато, и потковици. Макарите се поставуваат против магичното шумско подножје.

Случајни Слободни Слот игри:

Сатоши тајна
Сатоши тајна
Оттогаш Сатоши Накамото го создаде Биткоин, секој сакаше да знае што е неговиот начин да донесе нешто толку профитабилно ...
Играјте слот!
Снимање ѕвезди
Снимање ѕвезди
Кој не е фасциниран кога гледа на ноќното небо со илјадници пенливи ѕвезди? Пукање Ѕвезди носи оваа фасцинација да ...
Играјте слот!
Harveys
Harveys
Кога првпат ќе ја вчитате оваа машина за игри на Microgaming, автоматски ќе видите дека оваа игра е стара. Како стари 2005. Тоа е ...
Играјте слот!
Кралица за искушение
Кралица за искушение
Дали мислите дека можете да издржите на кралицата на искушението? Зошто се напрегате со отпор кога можете да уживате ...
Играјте слот!
Тема парк билети на среќа
Тема парк билети на среќа
Доживејте ја целата забава на саемот со Theme Park: Билети на Fortune ™! Тема парк: Билети на Fortune ™ е ...
Играјте слот!
Крстоносна војна
Крстоносна војна
Симболите на Крестовите на среќата на Среќата се значајни шарени, длабоко детални илустрации на митски ликови, како што е елф, ...
Играјте слот!
Робин од шервуд
Робин од шервуд
Робин Худ и неговите Среќни мажи ќе се насмеат на твоето лице со овој шармантен напор од Рабат. Тоа ...
Играјте слот!
Ирски очи 2
Ирски очи 2
Но, не е доволно за подобрување. Графиките се поубави и добивате 20 наместо слободни вртења на 12, но ...
Играјте слот!
0 Коментари

Алкерос кула


Искусете ги магичните чуда кога ќе се качите на кулата со легендарниот волшебник Алкемор! Се искачи на АЛКЕМОРНИОТ КУЛТУРА, критичен врв на магична моќ владее со самиот истоимерен волшебник. Истражуваат чуда на моќна елементарна магија - земја, воздух, оган и вода - бидејќи имаат неверојатни и уникатни ефекти врз лентите за време на игра. Откритија изобилува како Alkemor открива тајните на неговата кула, вклучувајќи ги и зашеметување Магичен опсерваторија и енергична конзерваториум, каде што може да се победи дарежлив слободен врти! Играјте го копчето Double Up монета за да ја зголемите стандардната победа, да станете господар на силите на елементи, и се подготви себе си за мистичната фантазија само да се најде во АЛКЕМОРСКАТА КУЛА.

Случајни Слободни Слот игри:

Кир вирусот
Кир вирусот
Овој шарен слот е домаќин на голем број на вируси низ решетките на 5 и исплати на 10 на двата начини. Линии 5 ...
Играјте слот!
Одмаздата на говорницата е мобилна
Одмаздата на говорницата е мобилна
Секој омилен Ацтеков шеф, Rook, е повторно во оваа неверојатна 5 ролна, 25 линија Cascading Reels слот машина ...
Играјте слот!
Спин или ролни hd
Спин или ролни hd
Класичниот Spin или Reels HD слот се одвива на зафатен под казино, како што е прикажано со позадинската слика ...
Играјте слот!
Змејскиот бисер
Змејскиот бисер
Со главата на будало за вода, телото на џиновска змија и забите на лав, нашите ...
Играјте слот!
Мега среќа
Мега среќа
Легендарната Mega Fortune ™ ве води во светот на богатството со оваа игра на Джакпот. Играта е 5-ролна, ...
Играјте слот!
Кеш луд
Кеш луд
Земи некои значителни парични награди во Cash Crazy слот. Оваа едноставна игра за игри ја носи суштината на пабното овошје ...
Играјте слот!
Овошни кутии
Овошни кутии
Овошје кутии Слот машина. ... Мајмунот реагира на победи на лентите и повремено ќе врши и други анимации ...
Играјте слот!
Карипски холдем
Карипски холдем
Правила и рачна игра Секоја рака започнува со играчот кој прави залог. И играчот и дилерот ...
Играјте слот!
0 Коментари

Мега глам живот


Мега Глам живот Онлајн слот игра. ... И покрај гламурозниот животен стил на понудата, великодушниот систем за зајакнување на играта им овозможува на слот играчи на сите стандарди и банкарски салда да уживаат во играта преку 600 опции за стекнување, додека исто така можете да уживате во играњето преку вашите најнови мобилни уреди, вклучувајќи мобилни телефони и таблети.

Случајни Слободни Слот игри:

Делфин злато
Делфин злато
Вомбат вели: Подготвен за длабоко море подводна авантура? Јас сум. Сува земја е целосно преценета. Оваа игра потсетува ...
Играјте слот!
Оџак замав
Оџак замав
Ова ме погодува како чуден избор за тема на слот. Луѓето што ги минуваат оџаците не се првите ...
Играјте слот!
Летечкиот кец
Летечкиот кец
Летечкиот Ace е класичен слот игра која доаѓа со многу различни пилот тема. Како класичен слот, Летање ...
Играјте слот!
Големи пари голема чекор
Големи пари голема чекор
РТГ ја донесе легендата за "Големата чекор" во интерактивна онлајн слот машина. Карактеристиките на играта 5-ролна и 25-payline се привлечни за око ...
Играјте слот!
Илузии 2
Илузии 2
Илузии 2 слот игра Преглед. Прекрасната илузиониска 2 слот машина игра доаѓа со 30 прилагодливи линии за исплата, 3 редови, ...
Играјте слот!
Бесмртна романса
Бесмртна романса
Пред да влеземе во неа, би сакале да ви понудиме шанса да го пробате самиот слот. Тоа е точно, ...
Играјте слот!
Пустинско царство
Пустинско царство
Пустинското Кралство е 25 линија, 5-ролна видео слот со бесплатна функција за предење на бои, каде што се пече во ...
Играјте слот!
Електра нула
Електра нула
Playtech нуди возбудлива нула врз основа на серијата Гладијатор. Со напната музика во заднина, и симболи се вистински фотографии од ...
Играјте слот!
0 Коментари

Викенд во вегас


Крст меѓу монополот и едноставно казино забава. Купи vegas хотели и освои пари ако играчи земјиште на нив, но, исто така, играат разни игри како што се движат околу одборот-рулет, зарове, покер, црвено куче, коњска трка, и слот машина.

Случајни Слободни Слот игри:

Пламен танчерка
Пламен танчерка
Дали ви треба хавајски топлина - затоа што со Flame Dancer ™ станува навистина жешко! Затоа се бори со оган со оган ...
Играјте слот!
Манчестер Јунајтед
Манчестер Јунајтед
Маратонбет разви и започна брендирано онлајн казино во партнерство со англискиот фудбалски клуб Премиер Лигата, Манчестер Јунајтед. На ...
Играјте слот!
Гонзос потрага
Гонзос потрага
Играта има 3D графика и пастелна палета. Започнува со кратко видео за 3D анимација што го опишува поставувањето ...
Играјте слот!
Замрзнување на fuzzballs
Замрзнување на fuzzballs
Замрзнување Fuzzballs е многу забавна игра која е посветена на сите љубители на гребење карти таму. На ...
Играјте слот!
Кралица на нил 2
Кралица на нил 2
Реката Нил е најдолгата река во светот. Во своето патување до Медитеранот, оваа река има големо влијание ...
Играјте слот!
Мрачно муто
Мрачно муто
Grim Muerto е видео слот базиран околу маријачи бендот кој свири на прославата на Денот на мртвите. Со ...
Играјте слот!
Делфински готовински слотови
Делфински готовински слотови
Игра која може да се игра е секогаш добредојдена, па добредојде на Делфин Пари Видео Слот, со 30 исплати, и импресивна графика и ...
Играјте слот!
Победи на ОЗ
Победи на ОЗ
Дороти е исклучена за да го види волшебникот и да отиде таму, и ѝ треба целосна помош што може да ја добие. Како ...
Играјте слот!
0 Коментари

Најдобар турист


ТИПСИ ТУРИСТИЧ ве носи во светот на Гери, работлив колега, кој тргнува на прекрасен крајот на летниот одмор во прекрасните Мајами, Флорида. Гери ве води на лентите преку многу возбудливи бонусни карактеристики, како што се Double Up Mini Game, каде што можете да ја зголемите стандардната победа кога ќе ја изберете вистинската картичка! Режимот "Слободни вртежи" и Scatter Pays нудат многу шанси за победа, и може да му се приклучите на Гери самиот на натпревар за пиење во интерактивниот бонус круг.

Случајни Слободни Слот игри:

Кралица на нил 2
Кралица на нил 2
Реката Нил е најдолгата река во светот. Во своето патување до Медитеранот, оваа река има големо влијание ...
Играјте слот!
Фестивалски кралици
Фестивалски кралици
Пред некое време, шарениот видео-слот наречен Фестивал Квинс се појави во онлајн казина што се извршуваше на платформата Quickfire. Тоа ...
Играјте слот!
Овошје спин
Овошје спин
Добредојдовте во Fruit Spin ™, најновата забавна и овошна игра каде симболите на пенливото овошје гарантираат богат избор! Овошен спин ™ ...
Играјте слот!
Вегас лента блек џек злато
Вегас лента блек џек злато
Поставување на бар уште еднаш, Microgaming ни носи својот Блек Џек скапоцен камен, онлајн Вегас Стрип Блек Џек злато. Играта е ...
Играјте слот!
Бонус покер лукс
Бонус покер лукс
Бонус Покер Делукс се напојува со Microgaming. Минималната вредност на залог е 0.25 евра до 25 евра. Играта е ...
Играјте слот!
Пеперутка стакс
Пеперутка стакс
Тропски цвеќиња и лепешки пеперутки. Дали тоа го привлече вниманието? Тогаш ќе ви се допадне нашите лебдечки слот Butterfly Staxx ™, графички ...
Играјте слот!
Groovy шеесетти години
Groovy шеесетти години
Шеесеттите години се познати како една од најголемите децении во историјата, кои исто така се нарекуваа нишалки од шеесеттите поради ...
Играјте слот!
Урарту
Урарту
Урарту Слот машина. Зад оваа мистериозна насловка се крие една од најдобрите игри на Ендорфина, со можеби една од најпознатите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Божиќна песна


Сакате да биде Божик секој ден? Па сега тоа може со оваа прекрасна празнична игра слот од Betsoft, А Божикна песна.
Врз основа на популарната приказна за Чарлс Дикенс за истото име, играчите се пренесуваат во Скруџ's спалната соба како што тој го гледа акција се расплетува на gameboard пред него. Со пет ленти и 25 линии за исплата да работат, не е ни чудо што тој се чувствува малку на работ со оглед на наградуваниот можности што се нудат.

Случајни Слободни Слот игри:

Предност на Царството
Предност на Царството
Фановите на романи и филмови во фантастичен стил не се чувствуваат напуштени од развивачите на софтвер за онлајн казина. Тематски ...
Играјте слот!
Искри
Искри
Sparks ™ е енергетски исполнет 5-ролна, 3-ред, 20-линија видео слот. Се одликува со Win One Way на владата и освојувај ги двата начини ...
Играјте слот!
Хансел и ловци за вештерки
Хансел и ловци за вештерки
Играјте Ханстел & Гретел вештерка ловци Слот за слободен и преглед. Ханзел и Гретел вештерки ловци е iSoftBet слот ...
Играјте слот!
Лиги на богатство
Лиги на богатство
На Microgaming игра библиотека е навистина импресивен, со повеќе од 850 уникатни игри и огромна количина на варијации. Ново развиен ...
Играјте слот!
Толку суши
Толку суши
Со десетици слотови кои се играат, обично е безбедно да се каже дека сме виделе доста се што може да ги направи програмерите ...
Играјте слот!
Голема победа мачка
Голема победа мачка
Водечки онлајн развивач на слотови, Play 'n GO, сакам да ги задржат играчите на прстите. Една недела тие се ослободуваат масна ...
Играјте слот!
Европскиот блек џек го искористи златото
Европскиот блек џек го искористи златото
Европскиот Blackjack Redeal Gold има една единствена карактеристика што ја издвојува од сите други игри на блек џек. Оваа игра ...
Играјте слот!
Велигденско изненадување
Велигденско изненадување
Се појавува кај меки зајаци и го доживува расположението на април со забавен слот машина за Велигден изненадување. Шарени јајца, крзнени бањи, слатки ...
Играјте слот!
0 Коментари

4 сезони


Зима, пролет, лето, пад: Оваа згодна игра ви овозможува да го доживеете сето тоа! 4 времиња е неверојатно патување низ текот на времето како што е претставено од страна на кинескиот Зодијак тркало. Сите животни знаци се вклучени, претставени со симпатична 3D аватар. Со секој спин на 30, секое претставничко животно ќе има шанса да се сврти Златна и ви нудиме враќање на 10x! Животните знаци кои го следат Златното животно стануваат сребрени и нудат враќање на 5x. Со прекрасна позадина која се менува со промените во годишните времиња, 4 SEASONS има блок комбинатори дизајнирани да го искористат најдоброто од своите победи, Golden Lucky Cat Wilds и дарежливи бесплатни вртења на Јин Јанг. Бидете сведоци на текот на времето кога ќе играте 4 SEASONS!

Случајни Слободни Слот игри:

Sic Бо
Sic Бо
Sic bo е популарна маса игра, иако не ужива исто ниво на љубов како рулет, блек џек или baccarat ...
Играјте слот!
Европски рулет про
Европски рулет про
Во тркалото на рулетот се наоѓаат топчести џебови со броеви 37, алтернативно обоени црвени и црни. Во прилог на броевите 1 преку ...
Играјте слот!
Виртуелен светски куп
Виртуелен светски куп
Врз основа на натпреварот 2010 World Cup, оваа виртуелна обложувалница може да се одигра во Casinoland Casino. Играта вклучува ...
Играјте слот!
Зевс 3
Зевс 3
Подгответе се себеси да се вртите со некои божествени победи на лентите со слот-машина на Zeus III развиена од WMS. На ...
Играјте слот!
Самурај се подели
Самурај се подели
Самурај Сплит Ве поканува да ја почувствувате славата и возбудата на самураевскиот ред! Намести против убаво бујна пејзаж, ...
Играјте слот!
Емират
Емират
Обединетите Арапски Емирати се една од најбогатите нации во светот. Значи, не е изненадување зошто има ...
Играјте слот!
Светска турнеја
Светска турнеја
Слот машини се една од најпопуларните игри во казино кои ќе играат во светот, поради тоа колку лесно тие ...
Играјте слот!
Nian nian yu
Nian nian yu
Одете на патување во ориентален храм каде се одвива прослава со змејови, вкусна храна и огномет. Со ...
Играјте слот!
0 Коментари

Frankenslots чудовиште


Овој неверојатен слот ќе ве однесе во длабочините на лабораторијата на Dr. Frankenslot, каде што можете да го контролирате легендарниот чудовиште во возбудлив бонус круг! Со распрснувачот плаќа и електрични Диви, нема да сакате да пропуштите да станете дел од оваа класична приказна!

Случајни Слободни Слот игри:

Монопол еднаш околу лукс
Монопол еднаш околу лукс
Ако некогаш сте се смета dabbling на пазарот за недвижнини, но не добиле пари за тоа, тогаш не страв, бидејќи ...
Играјте слот!
Варвари брег
Варвари брег
Ова е РЕАЛ Капетан Блекбери и мене безмилосен бенд на Пирати, сеадог! Се искачи на краде и да ми се придружите ...
Играјте слот!
Полицајци и бандити
Полицајци и бандити
Полицајците N Bandits е навистина љубовен слот игра пуштена од Playtech во 2012. Врз основа на класиката и многу ...
Играјте слот!
Cinerama
Cinerama
Оние со талент за драмската и љубовта кон киното ќе уживаат во невообичаената тема на Cinerama и нејзините придружни ...
Играјте слот!
Златна
Златна
Партија во стил и да се подготви да се доживее класно, старата школа игра со многу многу модерни изненадувања скриени во ...
Играјте слот!
Деко дијаманти
Деко дијаманти
Играчот Just For The Win (JFTW) може да биде прилично нов прилог на постојано растечката колекција на талентирани продуценти, ...
Играјте слот!
Среќни макари
Среќни макари
Слот машините не се многу класични од овој 3-ролна гроздобер слот машина од страна на Playson. Среќни ролни е масна, мазна ...
Играјте слот!
Каде златото
Каде златото
Австралискиот инвеститор за игри Аристократ технологии објави Каде е златните слотови во 2003. Првично беше достапна само во австралиските казина, ...
Играјте слот!
0 Коментари

Птици


Летај високо на небото со Betsoft"S ПТИЦИ!, со каскадни ленти на сосема нов начин! Со потенцијално неограничени бесплатни "летови" и симпатични главни ликови, оваа игра ќе ве воодушеви и ќе ве восхити!

Случајни Слободни Слот игри:

ролна брзање
ролна брзање
Ролна раш. Reel Rush слот е NetEnt игра која ги содржи сите плодови на лозата и некои неверојатно вкусни ...
Играјте слот!
Продавница за подароци
Продавница за подароци
Добредојдовте во продавница за подароци! Еден од нашите одлични класични слотови игри каде подароци, накит и играчки се тема на ...
Играјте слот!
4 на цар
4 на цар
Видео слот "4 на кралот" од провајдерот на игри Endorphina е 5 * 3 игра со 10 betways. Слот има ...
Играјте слот!
Џокер шутер
Џокер шутер
Џокер Џестер Слот Игра Преглед. Joker Jester Jester онлајн игри на NextGen игри доаѓа со 3 редови, 5 ленти и ...
Играјте слот!
Дојде од венус
Дојде од венус
Дојде од Венера е возбудливо 3D видео слотови од програмери Betsoft Gaming. Оваа игра ќе ве однесе до ...
Играјте слот!
плејбој
плејбој
Кога за првпат го видов плеерот за игри на пајбој на казиното Вумбат, очекував игра за тркачки возач или ...
Играјте слот!
Волшебникот од Оз
Волшебникот од Оз
Како патувањето на Дороти беше полн со неочекувани врти и авантури, Волшебникот од Оз: патот до интернет-екранот на Емералд Град ...
Играјте слот!
Ви посакувам среќа
Ви посакувам среќа
Wishing You Fortune Слот е одличен 5 ролна, 1,024 начини да се освои онлајн видео слот што е креиран ...
Играјте слот!
0 Коментари

Мега камења


Мега камења Слот машина. Мега камења е забавна аркада базирана игра која има 5 макари со 10 плати линии. Мега камења е создаден од BetSoft Игри на среќа и е богата со шарени скапоцени камења и има три-димензионални слотови се чувствуваат.

Случајни Слободни Слот игри:

Области на богатство
Области на богатство
Тоа е време да се стремат кон вашиот цвеќиња во полињата, како што цветаат тие ќе се прошири за да се претвори ролни wilds, ...
Играјте слот!
Tally ho
Tally ho
Tally Ho е игра чија тема е базирана на спортот за лов на лисици и е развиена од Microgaming софтверска компанија ...
Играјте слот!
Нрвна - искуство на НТВ
Нрвна - искуство на НТВ
NRVNA е видео слот изграден од 5 одделни ленти со 3 редови и до 30 (со тоа прилагодливи) ...
Играјте слот!
Пристигнување
Пристигнување
Пристигнувањето е чуден непрогресивни видео-слотови со временски распоредени погони од Betsoft. Тоа е меѓугалактички слотови игра во своите најдобри. Играта ...
Играјте слот!
Spingo
Spingo
Знаеш како е тоа - долго време си играше рулет, а можеби и ти одеше ...
Играјте слот!
Чиста платина
Чиста платина
Чиста платинум е видео-слот за 40-payline кој работи на софтверската платформа Microgaming. Диви картичка на играта е ...
Играјте слот!
Источни задоволства
Источни задоволства
Индија е прекрасна земја процвета со култура, одлична храна, и слотови на онлајн игри. Источните ветувања е бренд ...
Играјте слот!
Маѓепсана
Маѓепсана
Волшебниот слот игра Преглед. Enchanted е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Тоа е ...
Играјте слот!
0 Коментари

Хоризонт на настани


Се вели дека ништо не може да избега од Event Horizon - дури ни светлина. Комбинирајте го овој блескав начин на кој се плаќа видео снимка со дупликати и имате игра со победи толку масивни, вашите играчи никогаш нема да сакаат да заминат! Секој спин дава шанса да се синхронизираат два, три, четири или сите пет ролни, истовремено вртејќи се со истите соодветни симболи. Овие синхронизирани макари во голема мера ја зголемуваат шансата за победа на секој спин. Со симболи за видео слот (цреши, ѕвонења, барови и 7s!) И прекрасна графика за длабок простор, оваа игра ги обединува новите и старите во вистински Betsoft стил.

Случајни Слободни Слот игри:

Блескави дијаманти
Блескави дијаманти
Слот Dazzling Diamonds е многу забавен, и многу основен онлајн слот машина која има толку широка привлечност поради ...
Играјте слот!
Милионери редови полицајци "n"
Милионери редови на полицајци
Полицајците на "Полицајци" е безвременска тема која е изградена безброј слот-машини со текот на годините. Додека луѓето ...
Играјте слот!
Сребрена Фанг
Сребрена Фанг
За оние кои ги сакаат волците и онлајн слотови, играјте го онлајн игра со Сребрена Фанг. Таа се базира на ...
Играјте слот!
Крикове или подобро
Крикове или подобро
Има толку многу различни варијации на видео покер таму, но меѓу најпопуларните се Џекс или Подобро, ...
Играјте слот!
Диви игра супербанк
Диви игра супербанк
Wild Play SuperBet е NextGen Gaming слот со 5 ленти и 40 линии. Со класичен овошен машина чувствувам, ...
Играјте слот!
Кула потрага
Кула потрага
Подгответе се за целосна забава со онлајн казино игра кула Потрагата. Создадени од истите провајдери кои ни дале Диви ...
Играјте слот!
Супермен 2
Супермен 2
Супермен 2 Слот за игра се базира на 1980 британско-американскиот филм со истото име, во кој глумеше уште еднаш Кристофер ...
Играјте слот!
Двоен ѓаволот
Двоен ѓаволот
Бесплатната онлајн Двокреветна ѓаволот слот машина е игра развиена од Кадилак Џек. Тоа е висококвалитетна, со висока дефиниција ...
Играјте слот!
0 Коментари

Викиншка ера


Придружете се кон Ама додека ги истражува тајните што се одржуваат во рамките на макарите, вклучувајќи ги и бесплатните креации и движењето на кино во движење ВО ИГРА! Бидете дел од акцијата со овој возбудлив 5-Reel видео слот .. Само од Betsoft Игри

Случајни Слободни Слот игри:

Жаба грог
Жаба грог
Добијте ги рацете лигави и можеби само ќе го погодите џекпот во овој ужасен нов слот машина од софтверот Thunderkick ...
Играјте слот!
Огнен кралица
Огнен кралица
Огнот Кралицата е WMS слот со 11-ролки и 100-линии. Овој слот, исто како слотот на Елвис на кралот Живее ...
Играјте слот!
3 кловнови нула
3 кловнови нула
3 кловнови Скреч онлајн казино игра е една од многуте игри кои се достапни од playtech. Првата варијанта ...
Играјте слот!
Брзи ролни
Брзи ролни
Рапид Ренс Слот. Rapid Reels е слот со три ленти со 5 линии за исплата од Microgaming кој му оддава почит на гроздобер Лас ...
Играјте слот!
Ланселот
Ланселот
Дали сте љубител на приказни за Артур и витези на тркалезната маса? Потоа, Lancelot видео слот креиран од WMS ...
Играјте слот!
Шпански 21 блек џек
Шпански 21 блек џек
Шпански 21 се игра со 1 до 8 палуби на 48 картички, со Броеви 10 картички отстранети од секоја палуба ...
Играјте слот!
уривање тимот
уривање тимот
Упадот за уривање е 5-ролна и 40 линија за исплата на видео-слот врз основа на стрипот на истиот ...
Играјте слот!
Hitman
Hitman
Ако некогаш сте ја играле оригиналната игра на Xbox и Playstation, ќе мора да се согласите дека Microgaming има направено ...
Играјте слот!
0 Коментари

Whospunit


Whospunit е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Друга мулти-ниво мистерија игра за да уживате! Со вашиот прв спин ќе започнете одбројување, при што ќе собирате монети за да купите клучни вртења, кои се играат на друг сет на ленти за собирање на индиции.

Случајни Слободни Слот игри:

Златен караван
Златен караван
Превртете го древниот Патот на свилата во потрага по богатство и богатство со оваа нова машина за играње 5-ролна од Play'n Go ...
Играјте слот!
Богатство на пирамидите
Богатство на пирамидите
Дали сте подготвени да ја преземете мистериозната авантура со страшни казино видео стрит богатство на пирамидите создадени ...
Играјте слот!
Премиер трки
Премиер трки
Коњ трки испраќа возбудувања низ целото тело во многу познавачи на коњски тематски активности и во обожаватели на игри, ...
Играјте слот!
Пунто Банко
Пунто Банко
Панто Банко е американска варијанта на познатиот Baccarat игра во која дилерот работи исклучиво со осум коло ...
Играјте слот!
Одмаздата на говорницата е мобилна
Одмаздата на говорницата е мобилна
Секој омилен Ацтеков шеф, Rook, е повторно во оваа неверојатна 5 ролна, 25 линија Cascading Reels слот машина ...
Играјте слот!
Пеколен портокали
Пеколен портокали
Ти си на часовникот со големи награди на линијата во најдобрата игра на игри. Врти ги шарени ленти ...
Играјте слот!
1 може да 2 може
1 може да 2 може
Вомбат вели: "Јас сакам добра игра", што го прави 1Can2Can слот совршена игра за мене! Ние не ...
Играјте слот!
Амбиент
Амбиент
Добредојдовте во обидот на iSoftBet во светот на слотови кои изгледаат како да се поставени на диско во 90s ...
Играјте слот!
0 Коментари

Пинокио


Пинокио Слот Игра Преглед. Пинокио ​​е 5-ролна, 3-ред и 14-payline 3D видео-слот од BetSoft казино игри инвеститорот. ... Играта е базирана на 3 светови: примарни и двете секундарни. Примарниот свет: работилницата ви овозможува да ја активирате функцијата за диско свиткување кога ќе примите симбол на Гепето.

Случајни Слободни Слот игри:

Спид Орели
Спид Орели
Одете на посета на Емералд Островот и појдете со земјоделство со компир. Со малку среќа двете ...
Играјте слот!
Диви дивиот запад: големиот воз го вреска
Диви дивиот запад: големиот воз го вреска
Тоа е Стариот Запад. Возовите се секогаш полнети со злато. И тие секогаш се ограбени од бендови на диви ...
Играјте слот!
Волшебник на скапоцени камења
Волшебник на скапоцени камења
Wizard of Gems Slot е волшебно 5 ролна 20 линија за извлекување на онлајн слот од страна на врвни играчи Play'n GO ...
Играјте слот!
Алјаска риболов
Алјаска риболов
Прекрасната Аласканска риболов забавна слот машина има ролни 5 и 3 редови. Играјте еден од Microgaming новите бесплатни ...
Играјте слот!
Тигар месечината
Тигар месечината
Дознајте повеќе за културата и традициите на Кина што се врти околу лентите. Значи, тука може да се сретнете со опасен тигар, ...
Играјте слот!
Everybodys џекпот
Everybodys џекпот
Джакпот на секого е прогресивен џекпот кој може да се победи со играње на прогресивен слот со истото име во ...
Играјте слот!
Грешни градски ноќи
Грешни градски ноќи
Sin City Nights е 5 ленти и 25 линии за исплати кои се достапни за играње на десктоп и повеќето мобилни уреди ...
Играјте слот!
Зомби наспроти навивачи
Зомби наспроти навивачи
Ако сте биле transfixed од неодамнешниот зомби лудост и се исто така фан на онлајн слотови, а потоа зомби ...
Играјте слот!
0 Коментари

Вистинскиот шериф


Вилијани дојде во тивкиот град на Стариот Запад, средно пладне. Луѓето се плашат и богатството на салонот е во глетките на разбојниците. Само еден човек може да застане меѓу нив. Само еден човек може да постави грешки на правата и да ја донесе правдата на опасниот криминалец - ВИСТИНСКИОТ ШЕРИФ од BETSOFT ИГРАЕ.

Случајни Слободни Слот игри:

Baywatch нула
Baywatch нула
Знаете како да ги освоите овие нови слотови? Важно е да се знае структурата на играта пред да започнете ...
Играјте слот!
Диви Викинг
Диви Викинг
Диви Викингот е прогресивна игра за џекпот која се напојува од водечкиот играчки софтвер Playtech и се нуди најмногу ...
Играјте слот!
Овошен зен
Овошен зен
Овошје Зен Слот Игра Преглед. Fruit Zen е 5-ролна, 3-ред и 10-payline видео слот објавен од казино игри BetSoft ...
Играјте слот!
Fisticuffs
Fisticuffs
Скриени Играта Преглед. Fisticuffs е 5-ролна, 3-ред и 10-payline видео слот произведени од NetEnt казино слотови инвеститорот, ...
Играјте слот!
Кенди соништа
Кенди соништа
Тоа изгледа како кутија и ако се качи на 3rd ролна, се отвара и места до 3 ...
Играјте слот!
Среќни малку богови
Среќни малку богови
Среќен Мали богови е 5 ролна, 243 начини да се добие слот од Microgaming што може да се игра од 30p ...
Играјте слот!
Тарзан
Тарзан
Тарзан онлајн слот од Microgaming е тркалање, брза, око фаќање на авантура преку диви и бонус карактеристики исполнети џунглите. Замав ...
Играјте слот!
Криминална сцена
Криминална сцена
Серијата за полициски специјални одделенија, која ги испитува најкомплицираните случаи, може да се најде во ТВ-програма од скоро ...
Играјте слот!
0 Коментари

Три желби


Најди ги сите желби на твоето срце внатре Три желби Слотови! Спин за фантастични победи со Волшебни теписи, ковчези за богатство и мајмуни.
ЗАБЕЛЕШКА: износите на BET и WIN се прикажани како Кредити, но токените се уште се ставени. За да ја прилагодите количината Токени за која вреди секој Кредит, одберете го зеленото мени копче од лево за да пристапите до обложувалниот екран. Овој екран исто така ќе го прикаже вкупниот износ на залог во Кредити, како и токени.
Пример:
1. Поставете 10 под кредитна деноминација
2. Поставете 10 залог по линија x 30 paylines = 300 Кредити залог
3. Резултатот е залогот 3,000 за токени (10 токени / кредитни x 300 кредити)
За дополнителна помош, проверете го нашето упатство за видео
Оваа игра бара up-to-date интернет прелистувач. Тоа нема да работи на компјутери кои користат Internet Explorer 7, 8 или 9.

Случајни Слободни Слот игри:

Бинго милијарди
Бинго милијарди
Овој 5 ролери 25 линија за исплата линија од Nextgen има голем број на примамливи функции. На макарите се бинго ...
Играјте слот!
Бонус покер
Бонус покер
Бонус Покер е варијација на Џек или Подобро видео покер кој нуди бонус исплати за 4 на ...
Играјте слот!
Бонус боречка
Бонус боречка
Нема поголеми навивачи на онлајн и офлајн машини за игри од нас, но само повремено сакаме пауза ...
Играјте слот!
Дама на среќа
Дама на среќа
Дали верувате во фаталност? Дали сакате да ја пробате вашата среќа? Сега имате таква можност со 5-ролна, ...
Играјте слот!
Зомби наспроти навивачи ii
Зомби наспроти навивачи ii
Zombies vs Cheerleaders II е пет-ролна онлајн слот игра од Real Time Gaming. Тоа е еден од неколкуте најчесто играни ...
Играјте слот!
Љубовен натпревар нула
Љубовен натпревар нула
Како што сугерира неговото име, романсата е темата на Love Match, со симпатични женски ангели кои делуваат како натпревар ...
Играјте слот!
Fruitilicious
Fruitilicious
Без разлика дали тоа е од лево или десно - многу вкусни плодови ќе ви дадат вкусна награда! Да ...
Играјте слот!
Кено лабораторија
Кено лабораторија
Разгледајте ја верзијата на класичното кено играјќи го Kenolab од страна на 1X2 Network.The влогот е голем во оваа возбудлива игра ...
Играјте слот!
0 Коментари

Соба за сокровица


богатство Соба вредностите на монети варираат од 0.02 до 0.50. Пет симболи на богатство на богатство што се појавуваат на активна платежна линија го активираат прогресивниот џекпот со максимална залог на сите 30 линии. Вредностите на монетите, облози по линија, лимити за исплата и копчиња за обложување се јасно означени со што се прави серија без вистински пари.

Случајни Слободни Слот игри:

Джакпот покер
Джакпот покер
Игра со 1 колона. Картичките повторно се префрлаат по секој круг. Откако ќе го ставите облогот, добивате пет почетни картички. Кликни ...
Играјте слот!
Љубовен натпревар нула
Љубовен натпревар нула
Како што сугерира неговото име, романсата е темата на Love Match, со симпатични женски ангели кои делуваат како натпревар ...
Играјте слот!
Повеќе свежи овошја
Повеќе свежи овошја
Повеќе Свежо овошје слот игра е слот развиен од страна на прекрасни Ендорфина. Тоа е неверојатен слот за никого ...
Играјте слот!
Трка на кец
Трка на кец
Трка на Аце е едноставна тркачка игра со Дерби стил од 1x2 Gaming. Идејата е дека играчот вложува на ...
Играјте слот!
Голем 5 блек џек злато
Голем 5 блек џек злато
Добредојдовте во златното злато! Блек Џек е една од игрите вклучени во многу казино филмови во кои некој ...
Играјте слот!
Среќни малку богови
Среќни малку богови
Среќен Мали богови е 5 ролна, 243 начини да се добие слот од Microgaming што може да се игра од 30p ...
Играјте слот!
Казна престрелка
Казна престрелка
Тој пука, тој постигнува. Публиката оди диви. И ако сте се качиле на игра со казна престрелка, тоа нема да ...
Играјте слот!
Оинд земја љубов
Оинд земја љубов
Често се вели дека ако не можете да ги пронајдете вистинските зборови, тогаш музиката може да зборува за тома кога станува збор ...
Играјте слот!
0 Коментари

Вистински илузии


Вистински илузии Процеп. Создаден од слот за вистински илузии Betsoft. ... Графика и идеја зад слот играта е сè-во-сите доста неверојатно, за да ги додадете наградите и добивките што ги добивате од играта се далеку од илузорни. Играта има пет репки и триесет различни линии на плати.

Случајни Слободни Слот игри:

Диви скараби
Диви скараби
Најпопуларниот сајт за казино во Велика Британија - King Jack Casino, ви нуди уште еден египетски видео спот наречен Диви Скараби ...
Играјте слот!
Трки за розови
Трки за розови
Тркачки за играчки слот машина. Време е да го живеете животот на брза лента со овој уличен трки ...
Играјте слот!
Кено лабораторија
Кено лабораторија
Разгледајте ја верзијата на класичното кено играјќи го Kenolab од страна на 1X2 Network.The влогот е голем во оваа возбудлива игра ...
Играјте слот!
Циганска
Циганска
Ви препорачуваме да одите на возбудливо патување и покрај тоа што имате шанса да се натоварите во вселената ...
Играјте слот!
Карипско обетка покер
Карипско обетка покер
Можеби тоа е казино атмосфера или егзотични имиња на новите игри на маса, но чувствувајќи вознемирено одење до ...
Играјте слот!
Златен змеј
Златен змеј
Златен змеј онлајн слот машина слободно да игра има три макари и пет плати линии. Обидете се со среќата и крадете ...
Играјте слот!
Dj Moo крава
Dj Moo крава
Играта на DJ Moo Cow автоматска игра има пет репортажи со дваесет и пет плати. Игри во реално време (RTG) провајдери на софтвер ...
Играјте слот!
Гребен работи
Гребен работи
Reef Run е видео слот со 5 макари и 20 paylines ориентирани од лево кон десно. Играта ...
Играјте слот!
0 Коментари

тајкуните


тајкуните е слот 3D од гејмерската колекција на Betsoft. Оваа игра ќе им овозможи на играчите да уживаат во животот како тајкуни, бидејќи ремелите на играта се поставени на предната патека на огромна палата.

Случајни Слободни Слот игри:

Архангели: спасение
Архангели: спасение
Ја знаете приказната. Добро наспроти злото. Ангели против демони. Слот е нивна избрана арена. Макарите се нивното бојно поле, ...
Играјте слот!
Тандерспински джакпот
Тандерспински джакпот
Онлајн слот Thunderspin Jackpots е содржина OpenBet Progressive Jackpot која доаѓа со карактеристики на Lightning Spins и Thunderwheel. На било кој ...
Играјте слот!
Планета на мајмуните
Планета на мајмуните
Победете ги градите и давајте најдобар рибар додека гордо ја претставиме Планетата на мајмуните ™, видео спот донесе ...
Играјте слот!
Што на земјата
Што на земјата
Овој слот-машина е комичен простор на каменот од реномираниот развивач на софтвер, Microgaming. Вонземјани, ракетни бродови и астероиди изобилуваат ...
Играјте слот!
Орка
Орка
Орца слот е една од најдобрите машини на тема подводниот свет од Новоматик. Таа има ...
Играјте слот!
рулет
рулет
Рулет за прв пат беше одигран во Франција за време на 17th век. Сега е едно од најпопуларните европски коцкари ...
Играјте слот!
Злиот циркус
Злиот циркус
Wicked Circus е трета рата во популарната серија Jokerizer. Се одликува со иконични победи и минијатурни режими ...
Играјте слот!
Джакпот се рангира
Джакпот се рангира
Џекпот Ренго Слот машина. Rango е компјутерски анимиран долгометражен филм кој прв пат беше објавен во 2011. ... Исто така ќе ...
Играјте слот!
0 Коментари

Под креветот


Под креветот Слот Игра Преглед. Под креветот е 5-ролна, 3-ред и видео-слот од 30-payline од BetSoft казино игри инвеститорот. ... Потоа ќе им помогнете на Џес и Џејн да се борат со гаден чудовишта во нивната темна соба, така што нема да се плашат од нив повеќе да живеат под нивните кревети.

Случајни Слободни Слот игри:

Овошен зен
Овошен зен
Овошје Зен Слот Игра Преглед. Fruit Zen е 5-ролна, 3-ред и 10-payline видео слот објавен од казино игри BetSoft ...
Играјте слот!
Крал на Африка
Крал на Африка
Кралот на Африка pokie машина е многу основен еден. Тоа се рече, кралот на Африка pokie машина ...
Играјте слот!
Тајните на хор
Тајните на хор
Тајните на Хорус видео спот е видео спот во темата на древниот Египет. Хорус е Египќанец ...
Играјте слот!
Паузирај повторно
Паузирај повторно
Пауза да банка повторно е онлајн игра слот донесе на вас од страна на Microgaming платформа. Овој слот е ...
Играјте слот!
Околу светот
Околу светот
Ако се земе предвид регулативата за игри на Невада како случај, јасно е дека случајната компонента на ...
Играјте слот!
Добро од чуда
Добро од чуда
Кога оваа игра на "Паметот на Вондер" од страна на Thunderkick натоварено, малку се возбудувавме. Гледате овој магичен ...
Играјте слот!
Калифорнија злато
Калифорнија злато
Во случај да некогаш сте сонувале да побарате злато во висорамнините, можеби е време да го пробате благодарение на ...
Играјте слот!
Орлеанка
Орлеанка
Уживајте во темата Ноќта на вештерките во Spellcraft слот-машина од Playson. Оваа пробна и проверена тема ќе ги задоволи сите хорор ...
Играјте слот!
0 Коментари

Под морето


Оваа игра со слотови може да има темел на длабоко море, но нема притискачки притисок кога ќе можете да играте бесплатно! Свртете го тркалото и играјте мини-игри за да заработите токени во Undersea Treasure Slots. Достапно и во мобилната апликација GSN Casino!
Совет: Ако ја сакате оваа игра, задолжително проверете ги Tots Island Slots и Pirates's Fortune Slots!

Случајни Слободни Слот игри:

Крикове или подобро
Крикове или подобро
Има толку многу различни варијации на видео покер таму, но меѓу најпопуларните се Џекс или Подобро, ...
Играјте слот!
Бетмен и богатство од загатки
Бетмен и богатство од загатки
Пред помалку од еден век DC Comics прв пат нè запозна со Бетмен, и оттогаш создадовме цел свет ...
Играјте слот!
Ориентална среќа
Ориентална среќа
Ориентални Fortune Слот Игра Преглед. Ориентална Fortune бесплатна казино слот машина Microgaming доаѓа со пет плати линии, три реда и ...
Играјте слот!
Jumanji
Jumanji
NetEnt е неоспорен крал на џунглата, а Jumanji ™ видео слотот го докажува тоа. Врз основа на оригиналот Jumanji ...
Играјте слот!
Космички затајувач
Космички затајувач
Саботата вечер, децата во кревет, телевизорот во позадина, мојот лап топ и подготвен за денешната игра ...
Играјте слот!
Златен ахој
Златен ахој
Злато A'hoy е видео слот од NextGen со 25 линии и 5 ленти. Замена за сите други симболи освен ...
Играјте слот!
Џекпот шут 50k
Џекпот шут 50k
Исполнет со овошни, класични симболи и прилично едноставна игра, Џекпот Jester 50,000 слотот е покриен со симболи како ...
Играјте слот!
Коцка со коцки
Коцка со коцки
Дијс Twister е забавна спакувана игра за оние кои уживаат во пренасочувањето од традиционалните слотови. Со толку многу различни ...
Играјте слот!
0 Коментари

Гламниот живот


Гламниот живот Слот машина. Glam Life е 5-ролна, 30-payline 3D слот игра која ќе ве запознаам со живот на богатство и екстраваганција. ... Уживајте во сите пофини работи во животот, правејќи пари играјќи онлајн видео слотови.

Случајни Слободни Слот игри:

Овошен зен
Овошен зен
Овошје Зен Слот Игра Преглед. Fruit Zen е 5-ролна, 3-ред и 10-payline видео слот објавен од казино игри BetSoft ...
Играјте слот!
Диско ноќ страв
Диско ноќ страв
Родителите, носејќи ја безбедноста на своите веќе и пораснати деца, многу често ги забрануваат да посетуваат дискотеки, стравувајќи ...
Играјте слот!
Sidewinder
Sidewinder
Sidewinder видео слот е најновата игра напојувана од Just for the Win софтвер. Карактеристиките на играта се карактеризираат со 5 ...
Играјте слот!
Deuces и Џокер
Deuces и Џокер
Deuces и Џокер на Microgaming е мала девијација од стандардната покер, што сепак ги прави доста возбудливи раце. Ова ...
Играјте слот!
Море на спокојство
Море на спокојство
Понекогаш ви е потребен период на мир и тишина, за да се одморите и да ги вратите вашите способности. Спокојството е магичен збор ...
Играјте слот!
Блекџек двојно изложување
Блекџек двојно изложување
Двоен експозиција Блек Џек (исто така познат како Zweikartenspiel German: "Две карти игра") е варијанта на казино игра блек џек во ...
Играјте слот!
Bingo bonanza
Bingo bonanza
Ова е една од најголемите мобилни игри за игри со нула, бидејќи не бара вештини, но нуди забава во секое време што ...
Играјте слот!
Потера извршување
Потера извршување
Покер извршување е игра која се игра против ниту дилерот ниту други играчи, туку против исплати ...
Играјте слот!
0 Коментари

Rockstar


Преглед на Рок ѕвезда Слотови. Оваа игра онлајн игра е 5 ролна, 30 payline слот игра која ви овозможува да се обложи до монетите 5 по линија на исплата. ... Играта е полна со музика, акција и гласовни престави што го прават совршен рокенрол. Целта на играта како вообичаено е да се совпаднат симболите низ линиите за исплата.

Случајни Слободни Слот игри:

Мајан бинго
Мајан бинго
Дали барате да најдете нов начин да играте бинго? Да се ​​игра Мајан Бинго на videoslots.com може да биде вашиот ...
Играјте слот!
Cashville
Cashville
Cashville е 5-ролна видео слот кој има вкупно 20 прилагодливи линии за исплата. Развиена од Microgaming, темата во ...
Играјте слот!
Мерлинс магично се распаѓа
Мерлинс магично се распаѓа
Фантастичната игра за игри на слот Merlins Magic Respins има 5 ленти, 4 редови и 50 линии за исплата. Стариот ...
Играјте слот!
Leprechaun оди во пеколот
Leprechaun оди во пеколот
Leprechaun оди во пеколот Вовед Една од нашите омилени теми на видео-слотови помина непослушен - и во ...
Играјте слот!
Джакпот се рангира
Джакпот се рангира
Џекпот Ренго Слот машина. Rango е компјутерски анимиран долгометражен филм кој прв пат беше објавен во 2011. ... Исто така ќе ...
Играјте слот!
Шерлок мистерија
Шерлок мистерија
Шерлок Mystery slot бесплатно има 5 ленти и 20 исплати врз основа на Шерлок Холмс книга од Артур Конан Дојл. На ...
Играјте слот!
Зимзери
Зимзери
Оваа 5-ролна, 25-payline игри награди повторно се врти со лепливи симболи за секоја победа и мултипликаторска функција! Возбудливи анимации и придружни ...
Играјте слот!
Проблеми со џунглата
Проблеми со џунглата
Раководителот длабоко во џунглата и ставете ги вештините за преживување на тестот. Ќе најдете мешавина на пријателски ...
Играјте слот!
0 Коментари

Одмазда на говорницата


Влезете во мистериозната панорама на античко Мексико, егзотично земјиште населено со високи азетски споменици и далечни пошумени планински врвови. Врши одмазда Слотови користат шарени слики за да привлечат гледачи во оваа интригантна поставка и да им обезбедат часови забава. Поседувајќи многу атрибути поврзани со популарните компјутерски игри, особено во однос на непрекината, брза акција на екранот, овие слотови го користат традиционалниот жанр на игри за да го инспирираат лојалното следење на играчите. Со мистериозен мотив што може да потсети некои луѓе на Индијана Џонс: Крадците на Си ја заборавивте Ковчегот авантури, Rooks одмазда слотови награди посветен игра фанови со неколку посебни тајни на свој!
Па, она што интересни бонус карактеристики ја претставува оваа игра? Ајде да одиме преку нив еден по еден за да истакнеме конкретни придобивки.
Пребарување поени
Играчите што очекуваат вообичаен вртеж на вртливи ленти ќе го најдат својот прв вовед во играта "Игра за одмазда". Иако оваа видео-игра претставува лесно следење на правилата, не се двоуми да воведе нови, иновативни симболи. Всушност, живописни графики на екранот ја поддржуваат целата тема. Со цел целосно да ја искористат оваа ситуација, новодојдените ќе сакаат внимателно да го проучат екранот.
Играчите ги заменуваат петнаесетте панели за пет традиционални ролни. Наместо да очекуваат играчите рачно да повлечат рачка за да произведат движење, тие нудат серија на добро обележани виртуелни копчиња долж дното на екранот (дизајнирани на сликата на стари карпи, се разбира) за да им овозможат на играчите да стават облози и победа поени. Симболите употребени во одмаздата на Раководителот го повторуваат генералниот мотив на античките слики на Ацтеките. И Rook, карактер на 3-D цртан филм кој носи светло обоени пердуви, функционира како маскота во аголот, набљудувајќи ја играта и се движи секогаш кога се случува среќен штрајк.
Кога ќе започне играта, различни симболи нацртани на плочи од камен се спуштаат низ панелите 15 во центарот на екранот. Овие испишани плочи можат да формираат различни комбинации на 31. Секогаш кога симболите се правилно правилно на линија за исплата, бројот на точки трепка кратко низ карпите, а потоа сликите се раствораат со гласни, анимирани експлозии, само за да бидат заменети со свежи карпести лавини со шумски врнежи надолу одозгора. Овој подвижен дисплеј задржува многу играчи прицврстени на екранот.
Основна ескалаторна функција
Една карактеристика позајмувајќи тековна возбуда во процепите за одмазди на опасност вклучува скала што се појавува на дното на екранот. Како што напредува круг, секоја победа генерира зголемување на бонус од еден, два, три или пет пати повеќе од заложениот облог. Играчите се враќаат на еднократниот износ на ниво кога се започнува уште еден круг и циклусот се повторува. Овој аспект на игра значи дека добивањето на комбинации на победнички симболи докажува значително повеќе наградување на крајот од кругот отколку во почетните фази.
Многу корисен симбол: Означениот див прашање
Еден специфичен симбол кој им помага на играчите е необичен прашалник од кој се состои златна прстени, врамени со круг. Оваа слика се појавува само во втората, третата и четвртата репортажа, но функционира како див знак кој го заменува секој друг симбол во играта за да обезбеди победничка комбинација кога се појавува на победничката линија за исплата на точното место. Нејзиниот изглед во скок на каскадни блокови нуди добредојдена алатка за играње играчи.
Друг корисен симбол: бонус за златна маска
Повеќето од симболите што се користат во Rooks Revenge вклучуваат маски, видени на главата или во профилот. Но, играчите ќе сакаат да се фокусираат особено на една од овие слики. Златна маска симбол (да не се меша со друга жолта боја слика со зелена уста, која често се појавува во каскада) може да го понуди клучот за бонус круга кога се јавува во вистинската локација и комбинација.
Бонусот со златна маска обично им овозможува на играчите да учествуваат во десет бонус круга. Нов, втор, малку поинаков екран се отвара во центарот на игра кога тоа ќе се случи. Во текот на овие бонус круг, играчите можат да освојат уште повеќе поени со активирање на дополнителни бонус игри.
Бонусната скала на ескалаторот
Како што може да се очекува, бонус круг, исто така, има интересно ново откритие за среќа играчи. На овој екран се случува и ескалација на победнички износи, но на целосно надградена скала. Оваа ситуација значи дека бонус рунди може да им понуди на играчите можност да освојат до 15 пати повеќе од износот на залог.
Бидејќи бонусните круга во Rooks Revenge Slots, исто така, потенцијално им нудат на играчите можност да освојат дополнителни бонуси, бројот на бонус игри во суштина зависи од среќата во изгледот на вистинскиот број и поставеноста на симболите на златната маска. Играчите добиваат добра идеја за тоа колку добро или слабо се воодушевуваат во секој даден круг на игра, едноставно гледајќи ја анимираната Графичка слика на периферијата на екранот. Понекогаш се движи преку дното, кога играчите уживаат во победничката низа.
Многу жешка комбинација на симболи
Конечно, уште една популарна карактеристика на Rooks Slots Slots заслужува посебно спомнување. Светло-црвена блок-маска со отворена, малку правоаголна уста се појавува меѓу симболите на играта. За време на бонус, во некои верзии на играта, овие шарени карпи четири пати едноподруго паѓаат последователно во вистинската комбинација, може да произведат џекпот, кога играта се појавува во режим на слободен превртување.

Случајни Слободни Слот игри:

300 штитови
300 штитови
Овој видео-слот има ремени 5 и редови 3, со 25 лево-десно-десни линии, кои можат да се изберат со зголемување на 1 ...
Играјте слот!
Моќ од тиква
Моќ од тиква
Вештерки, духови и духови - според еден древен мит на Ноќта на вештерките, линијата меѓу царството на живите и ...
Играјте слот!
Лил црвено
Лил црвено
Ако сакате да патувате во шумата со најсекси верзија на Црвенкапа некогаш (комплетно ...
Играјте слот!
Boomanji мобилен
Boomanji мобилен
Boomanji слот машина им овозможува на своите играчи да ги користат своите многу бонус карактеристики во текот на играта игра на владата. Бооманџи ...
Играјте слот!
Gopher злато
Gopher злато
Има злато во нив има дупки! Не само што овој слот машина се пофали со наслов што секој татко-пукање тато ...
Играјте слот!
Одисеј
Одисеј
Придружете го Одисеј на патувањата низ Средоземните мориња во овој 5 ролери за видео линии 30. Оваа игра има ...
Играјте слот!
Златни игри
Златни игри
Спорните предизвици не чекаат само во реалниот свет. Играат Златна Игри, и уживајте во нив во игри ...
Играјте слот!
Простор трка
Простор трка
Од моментот кога ќе го видите интро видео; можете да кажете дека има нешто повеќе за овој слот отколку ...
Играјте слот!
0 Коментари

Сафари сам


Сафари Сем Слотови. Safari Sam е 3D видео слот од Betsoft. Во оваа игра, ќе се приклучите на Сафари Сем на патот низ Африканската џунгла. Оваа игра е полна со висок квалитет на графика и страшни функции кои ќе ве интересираат во текот на играта.

Случајни Слободни Слот игри:

Диви фати
Диви фати
Риболовните навивачи се сигурни да уживаат во Дивиот фати, игра со Microgaming слот која е за риболов во океанот ...
Играјте слот!
Бетмен и наградата за пингвин
Бетмен и наградата за пингвин
По битките со Џокер, Catwoman и Riddler, време е за Бетмен да му се соочи со другиот непријател на Пингвин ...
Играјте слот!
Велигденско изненадување
Велигденско изненадување
Се појавува кај меки зајаци и го доживува расположението на април со забавен слот машина за Велигден изненадување. Шарени јајца, крзнени бањи, слатки ...
Играјте слот!
Cinerama
Cinerama
Оние со талент за драмската и љубовта кон киното ќе уживаат во невообичаената тема на Cinerama и нејзините придружни ...
Играјте слот!
Прекрасни коски
Прекрасни коски
Слободни убави коски слотови зеде онлајн казино светот од изненадување кога Microgaming воведе оваа навидум јасна слотови игра да ...
Играјте слот!
Маѓепсана
Маѓепсана
Волшебниот слот игра Преглед. Enchanted е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Тоа е ...
Играјте слот!
Инвазија
Инвазија
Главната карактеристика на овој пет ролна sci-fi е бонусот за вонземјански инвазии, што доведува до избирање на 1 од ...
Играјте слот!
Голем лош волк
Голем лош волк
Омилената приказна за детството Голем Лош волк и три мали свињи сега се претворија во многу смешно и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Слотови ангели


Слотови Ангели Слот Игра Преглед. Слот Ангели е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. ... За време на играта ќе морате да одберете кој од велосипедистите на 3 ќе ви ја добие трката. Добијте 5 црно-брада велосипедисти на payline 1 додека обложување максимум за да го освоите прогресивниот џекпот.

Случајни Слободни Слот игри:

Joker vegas 4up
Joker vegas 4up
Тука е место за да ги победиме нашите дилери во блек џек, бакарати или тркало на рулет. Џокер Вегас 4 Горе е еден ...
Играјте слот!
Супер сумо
Супер сумо
Искуство на чудата на Далечниот Исток и уживајте во некои тешки терени машини забавно со овој спортски тематски слот од ...
Играјте слот!
Оган џокер
Оган џокер
Коцките треба да ги стават огнеупорните комбинезони зашто екипажот на Play'n GO го запалил пожарот ...
Играјте слот!
Возраст на боговите: принцот од олимпиј
Возраст на боговите: принцот од олимпиј
Херкулес е познат по својата натприродна сила и сега може да има корист од тоа додека се бори против Хидра за да награди ...
Играјте слот!
Лото лудило нула
Лото лудило нула
Playtech создаде одлична "хибридна игра" со нивната Лото лудило гребење картичка за инстант добивки. Играчите можат да изберат залог ...
Играјте слот!
Неонски живот
Неонски живот
Neon Life слот игра од Ash Gaming нуди играчи 243 начини да победи од само 5 репортажи. Тоа е игра ...
Играјте слот!
Keno
Keno
Кореновите корени се во Кина, а играта беше донесена во САД од страна на кинески имигранти кон крајот ...
Играјте слот!
Хајди-хаус-хаус
Хајди-хаус-хаус
Хајди е назад и подобар од било кога. Heidi's Bier Haus ™ е подготовка на забава на онлајн казино во близина на вас! ...
Играјте слот!
0 Коментари

Sugarpop


Sugar Pop е 5-ролна, 5-ред и 243-payline 3D видео-слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Тоа е нешто слатко и примамливо за да додадете вкус на вашата дневна рутина.
Игра
Идејата за слот е да експлодира 3 или повеќе соседни бонбони и да ги заземе новите. Слот се базира на ниво систем, толку повеќе ќе експлодираат и победи, толку побрзо ќе се израмни.
Симболи Super Color се формираат кога иконите на 4 со иста боја прават комбо. Ако ова се комбинира со соодветните бои пред следниот спин, ќе добиете множител x2.
Кога 5 или повеќе икони со соодветни бои се комбинираат, тие ќе сочинуваат симбол на Боја Бомба. Ако ова се комбинира со истите бои пред следниот круг, секој симбол на соодветната боја ќе експлодира.
За да ја активирате бонусната игра, мора да заработите експлодирачки бонбони во позицијата наведена во бонусниот модел лево од вашите ленти. Расчистувањето на бонусната шема додава до 600 дополнителни поени кон вашето ниво на резултат.
За време на стандардната игра ќе заработите поени кои ќе ви помогнат да го зголемите нивото до 30, каде што ќе уживате во нови функции на секое ниво!
Вашиот опсег на залог варира од 2 центи до € 250, дозволувајќи им на џекпот на 5 000 монети.

Случајни Слободни Слот игри:

Токи време
Токи време
Кој бесплатен казино видео слот вреди да се игра за забава час по час и го носеше коцкар? Па, Thunderkick ...
Играјте слот!
IVANHOE
IVANHOE
Ivanhoe е променлив слот кој го комбинира изгледот на класичен слот-машина, иновативни карактеристики достојни за врвна класа ...
Играјте слот!
Джакпот шут 200 000
Джакпот шут 200 000
Џекпот Џестер 50,000 беше издаден во 2016 и сеуште е достапен денес. Како што сугерира името има максимум ...
Играјте слот!
Ацтечки идоли
Ацтечки идоли
Секој произведувач на слотови има барем една игра со ацтековски теми - и Play N Go не е исклучок. За среќа, ова е ...
Играјте слот!
Bloopers
Bloopers
Bloopers е издание на 2016 од страна на ELK Studios и сметам дека е еден од најдобрите слотови од ...
Играјте слот!
Dj wild
Dj wild
Значи, мислите дека Вумбатс не може да игра? Повторно размислете, добивме потези како Џегер. Кој е зошто ја сакам ...
Играјте слот!
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Фреквенцијата на паѓање на бонусот е статистички, секој 132nd спин (0,76%). Веројатноста за хит (било која победа) ...
Играјте слот!
Zombirthday
Zombirthday
Прекрасниот бесплатен онлајн слот за игри на Zombirthday, кој ве донесе од страна на Playson, доаѓа со 5 рељели, 3 редови и 10 плати ...
Играјте слот!
0 Коментари

Суши бар


Денес тенденцијата во креациите на слободните игри на игри на игри за игри им овозможува на играчите да видат анимации, неверојатна графика, луксузна атмосфера и сложени бонуси за да ги намамат играчите повторно да играат игри. Betsoft како софтверски провајдер е лидер во сите овие функции и нивната линија за 3D слотови е доказ за овој факт.
Неодамнешното создавање на Betsoft, наречено Суши бар Слот се разликува многу од традиционалната линија. Вклучува само неколку одлики ориентирани кон основната игра и можностите за победа. Во овој Суши бар слот машина недостасува блескава графика и анимирани видеа. Од друга страна, играчите ќе најдат многу можности да освојат голема игра со бесплатна игра на Sushi Bar од Betsoft.
Преглед на карактеристиките
Општата тема на играта е суши и сите симболи се дизајнирани да одговараат на оваа тема. Постојат 8 различни симболи во овие слободни слотови за играње. На пример, Q симболизира плоча полна со суши. Покер картички од Aces до Tens може да се најдат и во оваа игра со суши бар. Симболи како чајници, плочи и ножеви наредени во десната победа комбинации може да донесе неверојатни награди.
Бавна и мека позадина музика во овие 5 ленти и 25 paylines бесплатни видео слотови казино игри убаво го надополнува чувството на нешто традиционално и класично како храна е. Суши бар Слот онлајн ќе ве пренесе во светот на суши готвач и неговата работа.
Како да играте суши бар шут?
Суши Бар Шек Демо се состои од 5 ленти и 25 линии. Можете да најдете многу диви, размножувачи на мултипликатори и слободни вртења. Но, нема да видите какви било прогресивци или бонуси. Од $0.02 до $ 0.50 е опсег за обложување на монети. Корисниците можат да стават готовински облози во опсег од $ 0.02 до $ 62.5. На една линија за плаќање не може да се обложат повеќе од монетите 5 - така што тотално 125 монети може да се стават како обложување на сите платни линии. 10,000 монети е максималниот џекпот за монети. Ако ја купите максималната вредност на монетата од $ 0.50, може да добиете 5,000 $.
Посебни карактеристики
Постојат 2 симболи кои имаат посебна улога за да ги зголемат шансите за победа во суши бар - најдобрите онлајн бесплатни слотови. На прво место на екранот ќе биде прикажан сос од соја. Шишето со сос од сос делува како победнички комбинации. Ги заменува сите други монети во играта. Дополнително на ова, ќе имате право на мултипликатор на 2x на кредитни награди од било која добитна комбинација исполнета со диви симболи.
Вториот специјален симбол е вентилаторот. Таа делува како растера во оваа игра. Нејзината мисија е да ве наградат со кредитни победи независно од нивната позиција на лентите. Кога ќе успеете да добиете 2 расфрлач на екранот, ќе бидете наградени со 50 кредити инстант бонус. 3 + од такви симболи ве однесе до слободните вртења. За три скетри, ќе можете да добиете осум бесплатни вртења и максимум бесплатни вртења на 20 со слетување со 5 scatters. Мултипликаторот 2x ќе донесе бесплатни вртења и во сите победни комбинации.
Нема бесплатни бонуси во овие онлајн бесплатни слотови. Суши бар е прилично едноставна и некомплицирана игра со слотови. Тоа е извор на забава, задоволство и забава, без потреба да се користат збунувачки бонуси. Ова е факт што повеќето играчи ќе го ценат.

Случајни Слободни Слот игри:

X-Men
X-Men
X-Men слободна игра е уште еден суперхеројски тематски слот, каде што X-Men и неговата команда се налути против злонамерни негативци. Инспиративна ...
Играјте слот!
Тајландски храм
Тајландски храм
оргинална Азија не остава никого рамнодушен. Вклучете се во Playtech рајот и види за себе целата убавина на овие ...
Играјте слот!
Џек или подобро 1 рака
Џек или подобро 1 рака
Дали се чувствувате како дома кога седите на покер маса? Тогаш ќе ви се допадне оваа дигитална верзија на класиката ...
Играјте слот!
Heist
Heist
Heist Slots. Heist е 5-ролна, 30-payline видео слот од BetSoft Gaming. Овој акционен пакет, 3D слот е класична приказна ...
Играјте слот!
Луксузен Рим HD
Луксузен Рим HD
Добредојдовте во престижниот Рим Оваа игра нè враќа во Стариот Рим, легендарна цивилизација, империја и држава која е ...
Играјте слот!
Чудовиште манија
Чудовиште манија
Понекогаш прегледот на игрите што се достапни во една од нашите препорачани казина, се појавува на онлајн слот кој има ...
Играјте слот!
Вегас еден бенд златен медал
Вегас еден бенд златен медал
Вегас Единствена палуба Блек Џек злато е импресивен виртуелен преземење на стандардната картичка блекџек од Microgaming, но со ...
Играјте слот!
Диско врти
Диско врти
Диско спинс слот игра Преглед. Disco Spins е 5-ролна, 3-ред и 20-payline видео слот од страна на NetEnt компанија - ...
Играјте слот!
0 Коментари

Љубопитна машина


Необичната машина Процеп. Љубописна машина е 3D слот игра од Betsoft штали. ... The Curious Machine е 5-ролна 3D слот со 30 линии и бројни возбудливи карактеристики. Играта има диви и расфрлачки симболи, покрај бонус симболот.

Случајни Слободни Слот игри:

Лабава топ
Лабава топ
Loose Cannon Slot е игра донесена од MicroGaming Systems и сега може да се игра во Magical Vegas ...
Играјте слот!
Палубата на сали
Палубата на сали
Божиќната палуба слободното место има сали 30, линиите 5 и редови 3. ... Како и во многу ...
Играјте слот!
Сите американски 1 рака
Сите американски 1 рака
За сите американски искуства, обидете се со оваа видео покер игра од Нејтан. Тоа е двојна игра која исто така овозможува ...
Играјте слот!
Gunslinger
Gunslinger
Gunslinger: Reloaded е напојуван од Play 'N Go и има 5 ленти и 25 линии. Може да се репродуцира од 25p до £ 100 ...
Играјте слот!
Диви времиња во Павос Манор
Диви времиња во Павос Манор
Диви Heist: Во Peacock Manor е видео слот со 5 мак