Игра провајдер: елен

Bonus.Express Казино Игра Провајдери

0 Коментари

IVANHOE


IVANHOE е променлив слот кој го комбинира изгледот на класичен слот-машина, иновативни карактеристики достојни за онлајн класа на врвна класа и модерна точка матрица. Обезбедува и добивки од висока линија и богат бонус.

Случајни Слободни Слот игри:

Рулет со патеката
Рулет со патеката
Рулет со патеката е европска верзија на нулти игра со дополнителна карактеристика на полето за обложување на трката.
Играјте слот!
Автопат кралеви
Автопат кралеви
Станете крал на автопатите, играјте ја оваа игра и возете моќен камион. Со тоа, со право ќе ...
Играјте слот!
Дрвени приклучоци
Дрвени приклучоци
Дивите бобри, кабини за најава, моторни пилиња и листови од јавор се иконите што се гледаат во интернет-приклучоците за дрво Џин 5 ...
Играјте слот!
Возраст на боговите: крал на олимпија
Возраст на боговите: крал на олимпија
Откријте ја вистинската моќ на Зевс, богот на сите богови во овој нов слот машина од софтверот Playtech. Возраст ...
Играјте слот!
Bridezilla
Bridezilla
Самата Bridezilla дејствува како Дивиот симбол во овој казино слот. Може да претставува било кој симбол, освен Bells ...
Играјте слот!
Книга на мртви
Книга на мртви
Играта на мртви слотови е епска онлајн казино слот машина објавена од Play'n GO. Придружи се на Богата Вајлд ...
Играјте слот!
Шумска манија
Шумска манија
Шума манија слотови. ... Типично, кога играте слот-машини, имате стандардна матрица на 5-решетки и избор ...
Играјте слот!
Мит на џинови
Мит на џинови
Развиен од Microgaming, митот на Dragon е 5 ролна, 3 ред, видео слот. Има 20 линии кои плаќаат лево ...
Играјте слот!
0 Коментари

Тако браќа заштеда на Божиќ


Зимата дојде во сончево Мексико. Дали топлиот и весел Божиќен дух ќе им помогне на тројцата Браќа Тако да го ублажи злото Капетан Дијаз? Снегот паѓа нежно над сончевата Санта Марија, претворајќи го селото во мирен зимски пејзаж. Трите браќа Тако, Пасо, Пепе и Пико се подготвени за празнувањата, даваат се од себе за да заштедат што е можно повеќе такос колку што можат да трчаат од ролна до ролна во бонус игра Wild Escape. Среќата не е секогаш на нивна страна иако како што зло Капетанот Дијаз постојано демне, едвај чека да ги стави зад решетки. Но, сè уште постои надеж за бегство, бидејќи шармантната ќерка на Дијаз, убавата Сејорита, им помага и ги отклучува браќата кога и да може.

Случајни Слободни Слот игри:

Кралство на титаните
Кралство на титаните
Дали сте љубител на античка култура? Потоа, слотот на Kingdom of Titans, развиен од WMS казино софтвер провајдер, е одличен ...
Играјте слот!
Kenotronic
Kenotronic
Истражуваат игра на среќа со играње Kenotronic од страна на 1X2 Network.The играта е испорачана во прекрасен дизајн кој ќе ...
Играјте слот!
Джакпот се рангира
Джакпот се рангира
Џекпот Ренго Слот машина. Rango е компјутерски анимиран долгометражен филм кој прв пат беше објавен во 2011. ... Исто така ќе ...
Играјте слот!
Златен трофеј 2
Златен трофеј 2
Се чини дека игра за голф, со загарантиран трофеј, е во продажба, и дека ќе дојде во победи, во ...
Играјте слот!
Mega moolah
Mega moolah
Слотови се измамнички едноставни игри; Играњето на нив може да биде лесно и забавно, но има многу работи што поминуваат ...
Играјте слот!
Волшебникот од Оз
Волшебникот од Оз
Како патувањето на Дороти беше полн со неочекувани врти и авантури, Волшебникот од Оз: патот до интернет-екранот на Емералд Град ...
Играјте слот!
Желба господар
Желба господар
Wish Master ™ ви дава шанса да ги направите сите ваши желби да се остварат на секој спин! Играта ...
Играјте слот!
Ace ventura
Ace ventura
Оди со Детективот на миленичиња за решавање на некои мистерии и благодарение на модификаторите на животни и екстра диви, ти ...
Играјте слот!
0 Коментари

Див Торо


Диви Торо, е четири ред, слот за 5 ролна кој нуди 178 поврзување на линиите за исплата и возбудлива мешавина на диви, пешачки диви, брегови и слободни вртења. Станува збор за херојскиот бик Ел Торо и неговото ривалство со скромен матадор Диаз Џуниор во стар шарени шпански град

Случајни Слободни Слот игри:

Фруитоиди
Фруитоиди
Фруитоид е нашиот ран класик кој сега е пренесен од Flash до HTML5 и со оглед на целосниот третман на Yggdrasil ...
Играјте слот!
Одете за злато
Одете за злато
Чудесниот Go for Gold казино слот машина од Ash Gaming има 5 ленти, 3 редови и 9 линии за исплата ...
Играјте слот!
Дански флип
Дански флип
Дански Флип е видео игра со слот 5-ролна. Можете да активирате до линиите 20 и да обложувате до 5 ...
Играјте слот!
Гран-при злато
Гран-при злато
Трката е вклучена и можете да учествувате во неа со играње на Гран При на Gold со 1X2 Network.Ако ...
Играјте слот!
Планета богатство
Планета богатство
"Како типично британски како ставање млеко во чај" - ова е како Play'n GO го опишува Бејкерс лек, неговиот многу сладок, ...
Играјте слот!
Ист мобилен
Ист мобилен
Зошто отидовме со такво лошо чувство за оваа стара игра на Betsoft сега објавена на мобилен? ...
Играјте слот!
Кеш луд
Кеш луд
Земи некои значителни парични награди во Cash Crazy слот. Оваа едноставна игра за игри ја носи суштината на пабното овошје ...
Играјте слот!
Џокер 8000
Џокер 8000
Џокер 8000 слот. ... Џокер 8000 е еден од овие видео игри што делува како вистински казино симулатор ...
Играјте слот!
0 Коментари

Dj wild


Значи, мислите дека Вумбатс не може да игра? Повторно размислете, добивме потези како Џегер.
Кој е зошто го сакам DJ Wild Процеп. Тоа ме носи на ретроспективи на моето последно патување до Ибиефа светла, бас бас, пена одмаглување на моето крзно ... .. Само избегнете го ако сте чувствителни на трепкачки светла и многу акција! Овој слот е на noughties што Луди 80s слот е до осумдесеттите години.
Како и да е, ајде да разговараме за слот, бидејќи оваа игра се испумпува. Тоа е психоделичен, брз хит на хит на игра. Го сакаме!
Проширување на диџеј дивиот
dj дивиот слотМожете да освоите монети на 170,000 и симболот DJ Wild се проширува и ја активира ре-спин бонус играта.
Секој пат кога ќе удри, ќе добиете бесплатни вртења и ќе застане на кој било симбол за да ги надомести победите.
И тоа треба да биде музика за вашите уши, бидејќи тоа значи повеќе победнички можности. Најдобар див карактер од слот "Баунти Хант" сметаме!
50,000 монета Џекпот
dj дикоАко сте го погодиле Џекпот Дивиот на централната ролна, пукнатината го отвора шампанското како што ќе го освои дивиот диџеј диџеј и ќе биде време да се добие уште пообиколен!
Ова ќе биде добро време за да се ублажи гласноста и да почне да скокаат наоколу!
Двајца диви палки Двете начини
Можете да ги собереш победите и од лево кон десно и од десно кон лево на DJ Wild дискот (почнувајќи од симболот на ролна 1 или симболот на ролна 5).
Стратегии за обложување
djwildYou исто така може да побара DJ Wild да ја преземе вашата стратегија за обложување за вас. Дали сте фенси како паметен клуб? Обидете се со Оптимизатор кој ќе залог% од вашата рамнотежа. Или одете на нивото кое го зголемува вашиот залог по последователни загуби на 5. Или, ако го сакате животот во брзата лента, обидете се Бустер поставување кое го зголемува вашиот залог 1 по загуба, додека не стигнете до нивоата на 4 над вашата основна залог.
Потоа, тука е скокач кој го зголемува облогот по победата. Значи, ако сте на тркалање, ќе одите за тоа.
Дали тоа има смисла или сте збунети? Мораме да признаеме дека требаше да започнеме, дури и мозокот Вумбат се бореше. Само тестирајте ја демонстрацијата и пробајте ја без ризик. Станува збор за онолку далеку колку што можете да добиете од традиционалната игра како слот Клеш на Квинс, како што можете да си замислите.
Еве наука
Dj Wild е 10 pay-line игра со нивоа на залог на 12. Влезете во менијата за да ја прилагодите играта и да ги промените нивоа на залог (монетите со знакот + знак, долу лево).
Една од другите кул работи за овој слот, во прилог на фрлање саундтракот, се разбира, се диви. Се разбира дека имате диџеи Вајлдс. Зборувавме за него. Но, исто така, сте ги добиле вашите Дим Дим, вашите Конфети диви, вашите оган дивините, вашите Строб диви и вашите Лазер диви. Phew! Сите тие имаат свои посебни карактеристики (на пример, Строб и Лазерс се шират хоризонтално, на пример).
Мобилен DJ Дивиот слот
DJ Wild Slot е целосно оптимизиран за сите големини на екранот, за да можете да репродуцирате на вашиот мобилен, таблет, лаптоп или десктоп. Всушност, би рекле дека изгледа уште подобро на телефон отколку на десктопот. Само ставете го, свртете ја јачината на звукот и преминете на цел екран

Случајни Слободни Слот игри:

Кога свињите летаат
Кога свињите летаат
Овој слот го комбинира тоа познато чувство на NetEnt анимација со иновативен изглед на ролна што сигурно ќе го задржи ветеран ...
Играјте слот!
Мумијата
Мумијата
Мумијата е одлична игра, базирана на ликовите на популарната холивудска трилогија, со дарежлив џекпот на ...
Играјте слот!
Релито hi-lo
Релито hi-lo
Имате ли нешто да кажете за оваа игра? Сакате да ја споделите вашата приказна за успех, стратегијата што сте ја користеле за победа, или ...
Играјте слот!
Магичен шутер
Магичен шутер
Слот за Magic Jester е линија на игри на Greentube од Новоматик. Програмерите се обидоа да ја дадат оваа игра на ...
Играјте слот!
Легенда за олимписки игри
Легенда за олимписки игри
Легендата за Олимп е слот-игра која може да се најде во многу различни онлајн казино на Microgaming. Прво ...
Играјте слот!
Блек Џек со двоен дек
Блек Џек со двоен дек
Една од највозбудливите игри на блек џек, игри со двојна дек-блек џек се достапни на PokerStars Casino и во Single Player ...
Играјте слот!
Relic Индијана Џонс: Крадците
Relic Индијана Џонс: Крадците
Видео решетката Relic Raiders е специјален нетентен слот за видео што ќе ве однесе на барање на скриените ...
Играјте слот!
Бел на богатство
Бел на богатство
Вклучете го Bell of Fortune со оваа 3-ролна игра со софтверот Play'n Go. Играта има само еднократна исплата на 1, ...
Играјте слот!
0 Коментари

Браќа Тако


Приказната зад овој забавен 243 betways, 5 ролна слот се одвива во прекрасното село Санта Марија, Мексико. Среќни селани живеат во мир со tacos за сите - до еден ден, злото Капетан Дијаз пристигнува и ги зема сите tacos и пезоси од невини луѓе.

Случајни Слободни Слот игри:

Пад на парите
Пад на парите
Дали го гледате тој пенливи летачки уред? Тоа не е НЛО? Иако некој знае дека лицето е со звук ...
Играјте слот!
Атракција
Атракција
Заменување на дивите Диви симболи во видео стрипот Привлекувањето ќе го замени за кој било друг симбол, со што ќе се креираат линии за победа на залог ...
Играјте слот!
Мила на богатство
Мила на богатство
Гребење картички може да биде забавно, зависност и во случај на Дарлинг на Fortune потенцијално многу профитабилни! Главната награда ...
Играјте слот!
Царска градина
Царска градина
Ориентални игри на игри може да се најдат во трчање. Темата одамна е запознаена во светот на онлајн слотови ...
Играјте слот!
Si Xiang
Si Xiang
Како што споменавме погоре, Si Xiang не нуди никакви бонусни круга или карактеристики, кои може да се префрлат на високи ролки ...
Играјте слот!
Кинг е чудовиште
Кинг е чудовиште
Земете ја улогата на кралот Естер и забавувајте ги владетелите на царството! Чувајте ги доволно забавувани и ...
Играјте слот!
Бангкок ноќи
Бангкок ноќи
Бангкок ноќи се напојува со NextGen Gaming и е 5 ролна, 20 payline игра која може да се репродуцира од 20p ...
Играјте слот!
Кец лист
Кец лист
Ако сакате да се чувствувате себеси во Лас Вегас, за да ги видите пенливи светла на ноќниот живот, да почувствувате ...
Играјте слот!
0 Коментари

Bloopers


Bloopers е ослободување на 2016 од ELK Студија и сметам дека е еден од најдобрите слотови од овој развивач, а вие несомнено ќе се согласите откако ќе ја играте играта. Јас особено се допаѓа забава бонус игра која може да оди на и на неодредено време, и фактот дека може да се добие до 180,000 монети.
Блуоперите се засновани на Minions и изгледаат одлично, а многу играчи на слотови, вклучувајќи мене, ќе пораснат повеќе од Bloopers. ELK Studios никогаш не разочара кога станува збор за графика, и ова е една фантастична изгледна игра. Ќе имате омилен Блоператор за кратко време, и ќе бидете постојано во потрага по него / неа.
Главна игра и плата
Главната игра се игра на 5 × 3 одборот со 243 начини за победа, така што нема да пропуштите никаква победа, бидејќи е доволно да имате симболи на соседните репортажи за да формирате победничка линија за исплата. Играта е насликана церемонија за Оскар, од гледна точка на Блуоперс, малите работници кои всушност управуваат со сето тоа зад сцената. Има пет од нив
Теоретското враќање на играчот (RTP) е 96.10%, всушност доволно добро за слот што е многу забавно да се игра, а варијансата се чини дека е средна до висока. Целокупната игра се чувствува точно, плаќа доволно добро и доволно често, но ги крие оние големи победи од вас додека не ги откриете. Постои потенцијал да се победи голем во Блуоперс, а тоа е малите помагачи што ќе го направат тоа можно кога ќе го активираат бесплатниот играчки и ќе се појават повторно за да ви помогнат уште повеќе.
Играта користи вкупно девет нормални симболи, а пет од нив се симболи со картички со ниска вредност кои не плаќаат многу. Бидејќи тие се картонски симболи тие всушност ги нагласуваат сите најважни симболи во играта, и ако овие картонски симболи имале уметнички дела, тоа би било премногу. Четирите главни симболи добро се исплаќаат, особено на двата најдобри, Машки и женски личности. Но, ова не се најдобриот симбол во играта, тоа е петте Блуопери.
БОНУСНИ КАРАКТЕРИСТИКИ
Секој од петте Bloopers, кои се појавуваат на реплината 3 преку 5, ќе предизвикаат друга бонус функција. Тешко е да се опише колку е забавно ова е! Cutter Blooper ќе ги отсече сите ленти лево од кој било симбол на Џек на таблата и ќе даде повторно вртење. Оваа функција може да доведе до големи победи. Шминка Blooper ќе им даде дополнителни бесплатни вртења секогаш кога кралицата ќе замине, и Fix-It Blooper ќе ги преуреди симболите секогаш кога ќе се појави кралот и ќе ги преуредува додека не победи голема победа. Звук Техника Блуопер ќе ви даде уште неколку диви димензии, а трик човек Блупер ќе го стори истото, но Дивите ќе ги прошират.
Во исто време може да се појават повеќе од еден Блоператор, тие во основа дејствуваат како Scatters, а вие треба да слетате три од нив за активирање на функцијата за слободни вртења. Таа има неограничени бесплатни вртења како што играта завршува кога Sticky Wilds покрие ролна 2, 3 или 4 во целост. Секој пат кога на овие ленти се појавува Машки или Женски Познати, постои шанса да се претвори во Sticky Wild. Се разбира, за време на бесплатниот врти функција Bloopers ќе се појави и ќе го сторат своето нешто исто како и во главната игра.

Случајни Слободни Слот игри:

Битка за боговите
Битка за боговите
Битката на боговите е акција спакувани видео слот од Playtech софтвер. Играта е инспирирана од грчката ...
Играјте слот!
Бајка легенди: hansel и гретел
Бајка легенди: hansel и гретел
Продолжете со легендарните авантури со втората бајка од фантастичната трилогија - Хансел и Гретел ™. Подготви се ...
Играјте слот!
Гребен работи
Гребен работи
Reef Run е видео слот со 5 макари и 20 paylines ориентирани од лево кон десно. Играта ...
Играјте слот!
Диви Викинг
Диви Викинг
Диви Викингот е прогресивна игра за џекпот која се напојува од водечкиот играчки софтвер Playtech и се нуди најмногу ...
Играјте слот!
Господарот на океанот
Господарот на океанот
Време е да се фрлам! Слот лорд на океанот ќе ве однесе до мистериозен подводен свет полн со ...
Играјте слот!
Лото лудило нула
Лото лудило нула
Playtech создаде одлична "хибридна игра" со нивната Лото лудило гребење картичка за инстант добивки. Играчите можат да изберат залог ...
Играјте слот!
Изгубен храм
Изгубен храм
Дали сте подготвени да влезете во џунглата во потрага по изгубениот храм? Овој 5-ролна молња кутија Игри слот ...
Играјте слот!
Сопранови
Сопранови
Ако некогаш сте го виделе телевизиското шоу Сопранос и неговиот мафијаш на HBO, ќе бидете импресионирани ...
Играјте слот!
0 Коментари

Полтава


Полтава - Пламените машини за воени слотови. ... Полтава - пламенот на војна е убава и предизвикувачка видео слот игра дизајнирана од Elk Студија и поставени во почетокот на 18 век век Украина. Армијата на Петар Велики на Русија ги исполнува шведските кралски сили во битка за која се вели дека ја утврди верата на двете суперсили.

Случајни Слободни Слот игри:

Море ловец
Море ловец
Play'n Go програмерите неодамна издадоа класичен натпревар во Морски Хантер, кој ги комбинира класичните слот-машини, прекрасните карактеристики и ...
Играјте слот!
Богатство на клопатра
Богатство на клопатра
Бонусот на Плајсон од Клеопатра има гени за 5, редови 3 и 20 линии за исплата. Овој прекрасен слот ќе зачудува ...
Играјте слот!
Вчитај ги во големи бас-долари
Вчитај ги во големи бас-долари
Play Reel'em In - Big Bass Bucks видео слот создаден од WMS казино софтвер провајдер и уживајте во убавината на ...
Играјте слот!
5 ролна диск
5 ролна диск
Размислете за автопатот, автомобилите, камионите и, веројатно, возење низ храна, за да ве однесете во вистинската насока со оваа 5-ролна, 9-исплата ...
Играјте слот!
Вистинскиот шериф
Вистинскиот шериф
Villainy дојде во тивка град на Стариот Запад на пладне. Луѓето се плашат и богатството на ...
Играјте слот!
Амазонска кралица
Амазонска кралица
Амазон кралица слот е 5 ролна 20 payline G + deluxe онлајн видео слот што е развиена од страна на Вилијамс ...
Играјте слот!
Златна принцеза
Златна принцеза
Прекрасно дизајниран од Microgaming системите, овој слот ја отсликува златната боја на своите макари и симболи. Позадината на Златната принцеза ...
Играјте слот!
Проблеми со џунглата
Проблеми со џунглата
Раководителот длабоко во џунглата и ставете ги вештините за преживување на тестот. Ќе најдете мешавина на пријателски ...
Играјте слот!
0 Коментари

Хонг Конг кула


Небото е граница
По тачдауни во Карибите, Холивуд и Шпанија сега е време да го свртиме изгледот кон Исток. Хонг Конг кула носи возбудлива игра во вртоглави височини, врамени со живописен хоризонт. Јин Јанг осигурува дека енергиите се чуваат во рамнотежа и обезбедуваат значителни добивки.
Мистеријата ја исполнува иднината
Возбудата се зголемува, бидејќи гламурозното лого мистериозно се открива во други симболи, што резултира со дополнителни победи. Три бонус симболи ја активираат бонусната рата на Јин Јанг, која нуди значителни победи и интересен израмнувачки фактор. Целата акција се одвива во модерен и шарени свет.
Хонг Конг кула е модерен слот дизајниран за мобилен Прво со 99 начини за победа.
Подгответе се за неверојатно искуство!
Мета податоци
Хонг Конг светлосно шоу

Светлосната емисија во Хонг Конг е, од Гинисовата книга на рекорди, најголемо светско и звучно шоу во светот. Обоени светла, ласерски зраци и рефлектори заедно со музиката создава спектакуларно шоу и тоа чувство е внесен во играта Хонг Конг кула.
Тркало на среќата
Тркалото на среќата на покривот на кулата во играта е молња и музичка забава што им дава на играчите дополнителни шанси да победат во три нивоа.
Бисер на Ориентот

Хонг Конг има пренесени многу прекари. Најпознат меѓу нив е "Бисер на Ориентот", кој го отсликува импресивниот ноќен пејзаж на светлосните украси на градот на облакодерите долж двете страни на пристаништето Викторија.
Музиката во играта
За да ја пронајдат вистинската музика за играта, часовите се потрошени за да помине низ илјадници музички фајлови за да го пронајдат чувството дека би можело да ја донесе играта правда. Кога беше пронајдена најдобрата музика, рачното времерање почна да ги меша анимациите и ефектите во играта со точните музички дела кои беа совршен натпревар за ефектот.

Случајни Слободни Слот игри:

3 хит плати
3 хит плати
Имаме ли класичен третман за вас со оваа iSoftBet слот машина; 3 Hit Pay е 3-ролна, 3-winlines ...
Играјте слот!
Мечка песни
Мечка песни
Ако одите надолу во шумата денес, ќе бидете во некоја голема предење. Мед песни е ...
Играјте слот!
Златни кобри делукс
Златни кобри делукс
Златен кобра Делукс го означува првиот обид на Квазар Гаминг за индиската тематика и, како и со целата нивна серија Делукс, ...
Играјте слот!
Мега вртења се скрши да банка повторно
Мега вртења се скрши да банка повторно
Мега Спин Break Да банка е продолжение на популарниот Break Da Bank слот и веројатно е еден од ...
Играјте слот!
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Фантастичниот Ретро Рилс - Дијамант Glitz казино слободен слот има 5 ленти, 3 редови и 25 плати линии. Пушти ...
Играјте слот!
Малите свињи возвраќаат назад
Малите свињи возвраќаат назад
Размислете за приказната за трите мали свињи и големиот лош волк, а потоа да ја внесете во ...
Играјте слот!
Каваи писе
Каваи писе
Мачките обожаваат да играат свиоци и предива. Малата маче од играта на Kawaii Kitty слотови не се разликува. И ...
Играјте слот!
Тако браќа заштеда на Божиќ
Тако браќа заштеда на Божиќ
Зима дојде до сончево Мексико. Дали топол и весел Божик дух ќе им помогне на трите браќа Тако да ги ублажат ...
Играјте слот!
0 Коментари

Електричен сам


Електричен Сем е слој за овошје со пакувања во акција со 243 начини за победа и шанса за победа на 200 000 монетите. Играта доаѓа целосно наполнета и натоварени со електрични третира како што се Sticky wilds, Multipliers и Imploding симболи.

Случајни Слободни Слот игри:

Херкул е бесмртна
Херкул е бесмртна
Кога си син на најубавата кралица за убавина и господар на сите грчки богови, ништо не може да те спречи ...
Играјте слот!
Јуле да бидеме богати
Јуле да бидеме богати
Создаден од 1x2 Gaming, Yule Be Rich е 5 ролна, 9 линија за исплата линија која е пронајдена во онлајн ...
Играјте слот!
Клеопатра - кралица на слотови
Клеопатра - кралица на слотови
Клеопатра Кралицата на слотови е видео-слот на 20-payline, кој се напојува со операторот Novomatic. Играта е инспирирана од ...
Играјте слот!
Вештерки и волшебници
Вештерки и волшебници
Дали верувате во магија? Наскоро ќе направите откако ќе играте Witches & Wizards, онлајн видео-слот од RTG ...
Играјте слот!
Под креветот мобилен
Под креветот мобилен
Под креветот е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри програмер. Тоа е исклучително слатко ...
Играјте слот!
Диви дињи
Диви дињи
Дињите се диви и го заменуваат секој друг симбол на ролна кога се појавуваат насекаде на макарите, дури и кога ...
Играјте слот!
Диви времиња во Павос Манор
Диви времиња во Павос Манор
Диви Heist: Во Peacock Manor е видео слот со 5 макари и 17 платни линии напојува со софтверот Thunderkick. Ова ...
Играјте слот!
Авантури во земјата на чудата луксуз
Авантури во земјата на чудата луксуз
Шансите дека не сте запознаени со Авантурите на Алис во земјата на чудата се екстремно ниски, бидејќи овој роман продаден над 100 ...
Играјте слот!
0 Коментари

Победници гребе


o започнете со, играчите прво ќе треба да изберат картичка. Да, постојат 10 картички кои се фрлени на левата страна на играта, а играчот добива да избере еден. Прво, играчите треба да изберат ниво кое сакаат да си играат. Ова не е избирање на нивото на пешачење како и во другите игри за казино, туку со избирање од едно од четири нивоа, секој со сопствено количество на пари. Четирите нивоа за избор се Classic, Silver, Златна, и Платинум картички. По изборот на картичка за игра во натпреварот за победа на гостите, играчите потоа ќе почнат да играат редовно. Дури е можно да се користи опцијата Auto Play кога играте на играта Winners Club Scratch на Slots Heaven. Софтверот генератор на случајни броеви едноставно ќе ги избере картичките по случаен избор за играчот, а потоа ќе продолжи со автоматското пуштање како и со други гребење картички.
Победа на победниците клуб гребење
Со цел да се победи кога играте на натпреварот Winners Club Scratch, играчите едноставно ќе треба да ги изгребат панелите. Постојат девет квадрати кои се поставени на 3 x 3 решетката, а играчот треба да добие три соодветни броеви за да победи. Играчите ќе треба да ги изгребат панелите за гребење карти за да ги откријат броевите кои се скриени под него. Можно е, како и со другите слични игри во казино, да се изгребат еден панел одеднаш, или да се избере гребење на сите опции што се достапни. Играчите на слотови Небото кои најдоа три соодветни броеви ја освоија картичката и ќе добијат исплата зависно од која игра тие избраа да играат.

Случајни Слободни Слот игри:

Премиер тропање
Премиер тропање
Придружете ни се за коњски трки во трката за виртуелни коњи Премиер Тротинг. Во коњите на премиерот Троцти се поставени, ...
Играјте слот!
Теди носи пикник
Теди носи пикник
Фасцинантната пикантна казино машина за игри на Медиумите доаѓа со 25 платни линии, 5 реплики и 3 редови. Пушти ...
Играјте слот!
Подарок рап
Подарок рап
Игри програмери сакаат добра игра како што и секој друг и Подарок Рап е уште еден добар пример за ...
Играјте слот!
Замок градител
Замок градител
Замокот Градител Слот Игра Преглед. Замокот Градител е 5-ролна, 3-ред и 15-payline 3D видео слот игра од Rabcat Casino ...
Играјте слот!
Дама на Египет
Дама на Египет
Играта на Дама од Египет, направена од WMS, е чиста забавна игра и обезбедува игра која е ...
Играјте слот!
Френки dettori магија 7
Френки dettori магија 7
Придружете се на познатиот џокеј Френки Dettori на неговиот магичен ден во Ascot кога тој победи на сите седум трки и додека ...
Играјте слот!
Одбројување од винил
Одбројување од винил
Дојди на твоите танцувачки чевли, ти си среќни маички. Винил Одбројувањето ќе ве разнебит по мемориската лента ...
Играјте слот!
Во центарот на градот
Во центарот на градот
Англискиот казино софтвер провајдер 1x2gaming донел интригантна видео спот во центарот на градот. Оваа фасцинантна игра има 3 редови и 5 ...
Играјте слот!
0 Коментари

Лабораторија


Една од првите мобилни игри од страна на 2014 релативно непознат слот софтверски услуги провајдер, може да бидете изненадени од нашите кои сакаат да го дадат толку висок рејтинг во нашата листа.
Ние подеднакво се изненадивме. И ви препорачуваме да се изненадите. Лабораторија слот машина е чудно потсетува на NetEnt Активните игра, и за повеќе од само трепкање графика на победа и хемиски симболи кои лесно може да помине за скапоцени камења.
Работата е, ова е сосема поинаков слот машина од познатата игра во поглед на карактеристиките. Но, кога ќе играте, наскоро ќе видите како лесно може да дојде до тоа да го сакате онолку колку што е оригиналната ѕвезда што пукаше во игра. Сето тоа е за постојаните помали победи, бесплатната игра која често се појавува, стратегии за обложување ...
Чекај, стратегии за обложување? Yeap. И тоа му припаѓа Elk игри само.
Лабораторија Слот бесплатно се врти и диви
Уникатно, слободните вртења се активираат со добивање на логото на ролна 2, ред 2. Првите три ленти потоа ќе се замрзнат и ќе се преселат да станат ролна 3, 4 и 5, како ролни 1 и 2 спин за да добиете победи.
Прави добивање повеќе од околу 5x до 15x вашиот залог од оваа функција за бонус слотови скоро невозможно, иако сите добивки се удвоени. Ви благодарам во целост, по бесплатната рунда на вртење, обично ќе добиете неколку распрскувачи кои ќе ви дадат дополнителен множител 2x, можеби дури и 4x ако имате среќа и ќе добиете два.
Работата е, сепак, лабораторијата слот игра не е замислена да ви даде огромни победи. 15x твојот облог е "голем". Трикот е ефикасно да ги искористите овие стратегии за обложување на мобилни слотови и да заминете кога сте 20% на вашиот почетен буџет.
Оние стратегии за обложување и нераскинливи начини
Две работи што најмногу ги сакаме за Elk Games.

Тие имаат автоматски стратегии за обложување кои работат одлично за авто-игра, па вие не мора да продолжите да го менувате вашиот залог сами.
Ние се осмелуваме да заминете за половина час, да се вратите назад, и да не го најдете овој мобилен слот кој работи.
Лаптоп видео слот работи прекрасно, без разлика дали како Android слот или iOS слот. Искрено, тој е сигурен, но не ги жртвува звуците и графиките за да го направи повеќе мобилен пријателски. Брз совет за функционалноста иако; држете го копчето за вртење за да ја добиете функцијата за автоматско прикажување. Ние речиси го пропуштивме.
Што се однесува до стратегиите за обложување, одиме повеќе за нив подолу, но го наоѓаме Бустер опција најдобро. Тој автоматски ќе го подигне нивото на залог за еден по секој круг за губење, додека не достигнете нивоа на 4 од стартниот влог, каде што ќе седи таму додека не добие нешто, каде што ќе се ресетира на почетокот. Бидејќи овој слот е ниска варијанса, вреди да се зголеми вашиот влог за да можете да добиете поголеми победи и обично не одите повеќе од 10 во 15 круга без да освоите нешто.

Случајни Слободни Слот игри:

Дерби ден
Дерби ден
Наместо да одат на трките, трките ќе видат со фантастичната тркачка трка на Дерби ден ...
Играјте слот!
Ацтечката моќ
Ацтечката моќ
Ако сте среќни кога играте Ацтеките за напојување и ги вртите ремените, можете да заминете со некои ...
Играјте слот!
Слатка жетва
Слатка жетва
Кога ќе трае жетвата, сигурно ќе бидете многу зафатени. И ако не сте учествувале во жетва ...
Играјте слот!
Борк, берзерер
Борк, берзерер
Казиното слот Bork the Berzerker, кој се игра на софтверот Thunderkick, има прилично импресивна приказната. Врз основа на страшни ...
Играјте слот!
Духови на Божиќ
Духови на Божиќ
Врз основа на познатата книга на Чарлс Дикенс, "Божик Керол", призраците на Божиќните видео снимки е уште една игра создадена ...
Играјте слот!
По ноќта паѓа
По ноќта паѓа
По ноќните паѓа измамници излегува, светлата се спуштаат, а детективот е околу и околу. Нејзината работа е да се направи ...
Играјте слот!
Змејови богатство
Змејови богатство
Кина е земја која е позната по своите традиции и култура и Logitech развиле слот машина која ...
Играјте слот!
Клеопатра - последен од фараоните
Клеопатра - последен од фараоните
Клеопатра Последниот од фараоните е 5 ролна, слот за плаќање на 10 од Новоматик кој може да се игра на сите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Сем на плажа


Дали се сеќавате на среќниот тролски колега Сем од Електричен Сем? Во овој нов возбудлив слот тој го донесе семејството да го посети својот стар чичко Тед на Карибите. Стилската жена на Сем Сандра ужива во релаксираниот живот на плажа, и нивната ќерка Меги е како секогаш полн со бељи.

Случајни Слободни Слот игри:

шаман
шаман
Шаман е видео спот со 5 макари и 10 платни линии напојувани од Ендорфина. Овој слот е инспириран од Шаманите ...
Играјте слот!
Викинзите одат berzerk
Викинзите одат berzerk
Викинзите одат Berzerk е видео слот со 5 ленти, 4 редови и 25 исплати ориентирани од лево кон ...
Играјте слот!
Гонзос потрага
Гонзос потрага
Играта има 3D графика и пастелна палета. Започнува со кратко видео за 3D анимација што го опишува поставувањето ...
Играјте слот!
Златен крал
Златен крал
Пантерс може да го почувствува допирот на Мида додека ги вртат златните ленти на видео-слот Play'n GO's Gold King ...
Играјте слот!
Булова меч
Булова меч
Стани ја кралицата на кошницата во видеоснимката 5-payline 30-honey Honey Buziness! Со златното богатство на мед ...
Играјте слот!
Златни игри
Златни игри
Спорните предизвици не чекаат само во реалниот свет. Играат Златна Игри, и уживајте во нив во игри ...
Играјте слот!
Г-дин Cashback
Г-дин Cashback
Г-дин Cashback е 5 ролна, игра на 15 Payline Video Slots. Како и другите игри за игри, идејата е да се вртат ...
Играјте слот!
Бакарат злато
Бакарат злато
Baccarat Gold е популарна варијанта на онлајн баккара, која игра исто како и нејзиниот претходник. "Златна" верзија на играта ...
Играјте слот!
0 Коментари

Целта на шампионот


Иако ElkStudios се еден од поновите учесници на пазарот, тие брзо докажаа дека можат да научат повеќе како многу иновативна и креативна компанија која испорачува секогаш револуционерни производи. Тие носат многу уникатен дизајн избори во своите производи со висок квалитет и секогаш работат со високо ниво на технологија. Нивниот репертоар продолжува да расте со одлични забавни производи кои се развиени со нивните играчи во умот. Нивните игри добија многу популарност за нивните посебни карактеристики и ангажирање на механичарите.

Случајни Слободни Слот игри:

Таига
Таига
Откријте ја пустината Таига во овој слот машина од страна на Плајсон Софтвер кој ќе ве однесе длабоко во срцето на ...
Играјте слот!
La cucaracha
La cucaracha
Ако некогаш сте помислиле да се упатите во Јужна Америка за да ги видите сите топла работи што Мексико ги нуди - ...
Играјте слот!
Ву долг џекпот
Ву долг џекпот
Wu Long слот првично беше објавен од Playtech како "сезонски слот" (како што сакаме да ги нарекуваме) започна да ...
Играјте слот!
Џез на нови орлеани
Џез на нови орлеани
Џезот на Њу Орлеанс е видео игра со слот 5-ролна. Можете да активирате до линиите 5 и да се обложувате ...
Играјте слот!
Моќен трозач
Моќен трозач
Овие природни сили ги движат целите групи на намотки: Посејдон, богот на морето, сега ги меша вашите добивки! Помести го ...
Играјте слот!
Тигар богатства
Тигар богатства
Играчот за игри на Tiger Treasures е еден од најновите дизајнирани и развиени од Bally Technologies. Е ...
Играјте слот!
Авалон II
Авалон II
Авалон II е видео слот кој всушност е продолжение на оригиналниот слот Авалон, кој беше напојуван од ...
Играјте слот!
Ролна гром
Ролна гром
Слот за ролна за гнезда. Reel Thunder е видео слот од гејмерски гигант Microgaming. Додека тоа е видео слот, Reel ...
Играјте слот!