Играч: ендорфина

Bonus.Express Казино Игра Провајдери

0 Коментари

Twerk


Twerk класичен казино слот доаѓа со слободен вртења на владата со битката функција. ... Секоја битка на битка се состои од 5 круга. Победничката линија формирана од страна на сликите на дното на истото девојче ја освојува точката за одредена девојка. Девојката која собере повеќе поени победува.

Случајни Слободни Слот игри:

Мит
Мит
Дали сте во митови? Тие ќе ви кажат за моќни богови и за херојски настани. Прикажани онлајн, тие исто така ќе ...
Играјте слот!
По ноќта паѓа мобилен
По ноќта паѓа мобилен
Дознајте што навистина се случува кога сонцето се спушта по Попладневните водопади. Овој 3D видео спот од Betsoft зема ...
Играјте слот!
Supra жешко
Supra жешко
Овошен коктел со супер добивки те чека со Supra Hot. Во стилот на класичното вооружено ...
Играјте слот!
Плодови на ра
Плодови на ра
Желба за некои едноставни брзање без сите драми на сложени карактеристики и испреплетени приказни? Ако си, тогаш ...
Играјте слот!
Црвена флота
Црвена флота
Флотата на црвено знаме е меѓу неодамнешните игри развиени од WMS. Со него, ќе бидете дополнително наградени благодарение на ...
Играјте слот!
Саси Бинго
Саси Бинго
Компаниите, ослободувајќи го софтверот за онлајн казината, често произведуваат бесплатни автоматови за игри, создадени по други игри за коцкање. Ако ти ...
Играјте слот!
Премиер рулет
Премиер рулет
Microgaming ни носи квалитетно видео кое ја презема европската варијанта на класичната касина за тули и малтери со неговата премиера ...
Играјте слот!
Пеколен портокали
Пеколен портокали
Ти си на часовникот со големи награди на линијата во најдобрата игра на игри. Врти ги шарени ленти ...
Играјте слот!
0 Коментари

Кралот


Дали се сметате себеси за малку крал на слотови? Или можеби мислите дека си венчална кралица? Што подобар начин да го ставите твоето кралско семејство на тест дека со оваа бесплатна автоматска машина 7 Kings ќе ги доведете на екраните благодарение на софтверот на Уметноста на игрите.
Исто како и реалните монарси, навистина не треба да направите многу за да ги наполните џебовите со целата готовина, поради тоа што оваа едноставна игра со 3-ролна со 5 линии на исплата нема да бара премногу од коцкар колку што е вештина. Всушност, се што ви треба е облог, прст за да го притиснете копчето за вртење и малку среќа за да го донесат вашиот џекпот на играта 3,000x.

Случајни Слободни Слот игри:

Поголем научник
Поголем научник
Магичен научник Слот машина. ... Играта е "хостирана" од луд научник 3D (полн со германски акцент) кој седи ...
Играјте слот!
Само накит
Само накит
Преку пет макари и заедно со десет лимити на победи вашата цел ќе биде да ги наплати колку богатства како ...
Играјте слот!
Борк берзеркер пробие "n" коса верзија
Борк берзеркер пробие "n" коса верзија
Дали некогаш сте слушнале за Berzerkers - ликовите на нордиските ...
Играјте слот!
Возраст на боговите: бесен четири
Возраст на боговите: бесен четири
Playtech е основана во 1999, и оттогаш стана еден од гигантите во производство на игри и спорт ...
Играјте слот!
Златна принцеза
Златна принцеза
Прекрасно дизајниран од Microgaming системите, овој слот ја отсликува златната боја на своите макари и симболи. Позадината на Златната принцеза ...
Играјте слот!
Духови возачи
Духови возачи
Ghost Rider Slots, кој беше издаден на почетокот на 2013, е слот игра дизајнирана од Playtech. Базирано на ...
Играјте слот!
Блекџек повеќеканални Vip
Блекџек повеќеканални Vip
Блек Џек Мултихенд ВИП е популарна варијација на класичниот блек џек на 21. Тоа е направено од iSoftBet и им овозможува на своите играчи ...
Играјте слот!
Електро бинго
Електро бинго
Бонус Експрес е горд што го претставува Електро Бинго, нов начин да се игра бинго. Оваа футуристичка и ултра модерна игра ...
Играјте слот!
0 Коментари

Нинџа


Порамнете се со најмоќните нинџи во оваа возбудлива игра. Откако ќе се активира функцијата Free Games, Black Ninja ќе уништи симболи на тркалото и ќе ги замени со Диви симболи. Со помош на овие нинџи и нивните способности, сигурно ќе најдете голема среќа!

Случајни Слободни Слот игри:

Снег кралица богатство
Снег кралица богатство
Снежна кралица Богатство слот машина од 2By2 Игри на среќа е фантазија тематските видео слот што изгледа како да дојде ...
Играјте слот!
Крал Савана
Крал Савана
Играта беше развиена од Nucleus Gaming, снабдувач на такви популарни наслови како Ножеви на бездната, Лаки детелина, ...
Играјте слот!
Бум браќа
Бум браќа
Boom Brothers е видео слот за 20-payline кој работи на софтверската платформа NetEnt. Диви картичка на играта е ...
Играјте слот!
Голема победа мачка
Голема победа мачка
Водечки онлајн развивач на слотови, Play 'n GO, сакам да ги задржат играчите на прстите. Една недела тие се ослободуваат масна ...
Играјте слот!
Санта изненадување
Санта изненадување
Санта изненадување слотови е видео слотови игра од Playtech. Playtech е компанија за игри софтвер кој е специјализиран за обезбедување на ...
Играјте слот!
Бонус покер лукс
Бонус покер лукс
Бонус Покер Делукс се напојува со Microgaming. Минималната вредност на залог е 0.25 евра до 25 евра. Играта е ...
Играјте слот!
Harveys
Harveys
Кога првпат ќе ја вчитате оваа машина за игри на Microgaming, автоматски ќе видите дека оваа игра е стара. Како стари 2005. Тоа е ...
Играјте слот!
Џокер покер
Џокер покер
Ова е уште едно чудо дете на Microgaming; врвен производител на онлајн казино софтвер во светот. А фантастични 53 картички ...
Играјте слот!
0 Коментари

На вампири


Вампир Слот машина. Како теми за кои се инспирирани, игрите на вампирските теми никогаш не стареат. Во пантеонот на онлајн казино игри, вампирите остануваат бесмртни и имуни на променливите вкусови. Со други зборови, креирајте vampirific игра, било да е видео спот или инстант победа, и вие сте на победник.

Случајни Слободни Слот игри:

Висока брзина на покер
Висока брзина на покер
Онлајн голема брзина покер злато е многу слична со, но не е иста како и Анте-и-игра дел од онлајн ...
Играјте слот!
Електра нула
Електра нула
Playtech нуди возбудлива нула врз основа на серијата Гладијатор. Со напната музика во заднина, и симболи се вистински фотографии од ...
Играјте слот!
Пивски фестивал
Пивски фестивал
Бонус Експрес го нуди Instant win гребестиот картички со Beer Fest која е со три натпревари во едно. Во пивото ...
Играјте слот!
Птици на жица
Птици на жица
Отворен редослед на овој слот гледа различни птици што се испуштаат низ воздухот, додека правилата на ...
Играјте слот!
Дијамант десетина
Дијамант десетина
Дијамант Десетици Основи: игра и да добиете најдобро исплати со Дијамант Десетина онлајн слотови! Со еден тон бесплатни игри ...
Играјте слот!
Капетан Америка нула
Капетан Америка нула
Капетан Америка е познат лик од стриповите на Универзумот на Марвел. Тој стана херој од ...
Играјте слот!
Кралот тигар
Кралот тигар
А патувањето длабоко во африканската џунгла ги чека онлајн играчи кои се доволно храбри за да го проверат кралот Тигар, анимација на животни ...
Играјте слот!
Источни задоволства
Источни задоволства
Индија е прекрасна земја процвета со култура, одлична храна, и слотови на онлајн игри. Источните ветувања е бренд ...
Играјте слот!
0 Коментари

Викинзите


Викиншкиот слот за видео. Омилените најавувачи на светот се вратија со одмазда во Видео Викиншкиот слот. ... Нашите преземање на светот на овие дримнежни рок-ѕвезди е 5-ролна, 3-ред, 243 betways видео слот, кој вклучува Hotspot Feature, Shield Wall Feature, Raid Spins симбол и Raid Spins режим, вклучувајќи 3 Hotspots.

Случајни Слободни Слот игри:

Мистик шумичка
Мистик шумичка
Микрогаминг ве поканува да патувате во земјата, да вдишете свеж воздух и да се релаксирате. Овде имате шанса да ...
Играјте слот!
Замок градител 2
Замок градител 2
Microgaming и Rabcat се здружија со цел да се создаде оваа неверојатна продолжение на оригиналниот замок Градител. Првиот ...
Играјте слот!
Западна граница
Западна граница
Веројатно, сите момчиња (па дури и многу девојчиња) се претпоставуваа себеси како освојувачи на северноамерикански прерии во своето детство ...
Играјте слот!
Овошје бонанза
Овошје бонанза
Ако симплифицирани слотови се повеќе до вашата улица, тогаш Fruit Bonanza од инвеститорот за игри Play 'n Go е совршен за ...
Играјте слот!
Возбудлив спин
Возбудлив спин
Видео-слот Thrill Spin е многу забавно видео-слот базиран на фер, со ролеркостер, весело одење ...
Играјте слот!
Deuces Диви
Deuces Диви
Ако ви се допаѓа игри со покер и слот, ќе ги сакате Deuces Wild, еден од најпопуларните слотови! ...
Играјте слот!
Поголемиот научник мобилен
Поголемиот научник мобилен
Мадер научник е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Ако луд научник не е ...
Играјте слот!
Белиот крал
Белиот крал
Дали некогаш сте сонувале да се биде крал на бели лавови? Можете да го направите овој сон вистински благодарение на Белата ...
Играјте слот!
0 Коментари

Ултра свеж


Поп уметност свежина. Ултра свеж е слот игра за сите свежо овошје и брзо игри. Затоа, сè што е во својот изглед потсетува на убав парче свежо овошје во топол летен ден. Позадината на играта е светло зелена со потемни форми слични на меурчиња.

Случајни Слободни Слот игри:

Джинджифилово шума
Джинджифилово шума
Добредојдовте во градот каде што секој ден е Божик. Gingerbread Лејн е празнична / храна-тема онлајн игра слот ...
Играјте слот!
Супер среќа ленти
Супер среќа ленти
Ние сите знаеме најдоброто нешто за онлајн слотови (освен за добивките) е бонус карактеристики, така што ние секогаш ...
Играјте слот!
Harveys
Harveys
Кога првпат ќе ја вчитате оваа машина за игри на Microgaming, автоматски ќе видите дека оваа игра е стара. Како стари 2005. Тоа е ...
Играјте слот!
Топла снимки
Топла снимки
Спот за Hot Shot од Bally доаѓа со ремени 5, 3 редови и 20 линии. Оваа игра со видеоснимки потсетува ...
Играјте слот!
Скандинавски младенците
Скандинавски младенците
Скандинавските бебе е игра со ХНМКС-ролна видео спот. Можете да активирате до линиите 5 и да обложувате до 15 ...
Играјте слот!
Сунтид
Сунтид
SunTide е шарено видео слот со 9-payline кој работи на софтверската платформа Microgaming. Слот ги вклучува класичните овошни симболи ...
Играјте слот!
Nian nian yu
Nian nian yu
Одете на патување во ориентален храм каде се одвива прослава со змејови, вкусна храна и огномет. Со ...
Играјте слот!
Јети битката на Гринхет врв
Јети битката на Гринхет врв
Yeti битката кај Greenhat Peak е веселиот видео-слот со 5 рељели и 11 линии. Овој слот беше ...
Играјте слот!
0 Коментари

Длабоки Undeines


Undines Deep слот игра е слот со ролни 5 и paylines 10 што можете да уживате во кое било време сакате. Ова е една од многуте онлајн игри со слотови од Endorphina дека можете да играте бесплатно или со вистински пари, зависи од вас. Има многу убава тема бидејќи се работи за морето и неговото суштество. Ова е многу поволен слот што можете да го играте, особено ако сакате да заработите пари само со забава.
Имате сè на играта Undines Deep slot, која би ја имале на било кој друг слот, како што се бесплатни вртења, scatters, диви, множители и исто така можете да ја активирате функцијата за коцкање. Овој слот може да биде многу наградувачки, но очигледно е дека ќе треба да направите залог, исто како и во сите други игри во казино.
Дивиот симбол е златна рипка, а расфрлачот е сирена симбол. Потребно ви, барем, 3 од разбојните симболи било каде на лентите на играта Undines Deep slot, така што можете да активирате бесплатни вртења што се достапни на овој слот. 15 од овие ќе ви бидат дадени, покрај мултипликаторот 3x, кој можете да ги искористите исто така. Секогаш постои можност за повторно активирање на овие кога имате 3, 4 или дури 5 scatters. Дивиот, златната рипка, може да го замени за било кој друг симбол на слотот. Симболите кои се најмалку корисни се картоните за играње, како и обично. За да добиете исплата од овој слот, ќе треба да имате 3 симболи на одреден симбол. Покрај овие две, кои можат да ви дадат неверојатни предности, има медуза, портокалова морска ѕвезда, величествени морнари, бодливо суштество и играчки картички.
Многу е лесно да се обложи на игра за Undines Deep. Може да се обложите од 0, 01 до 5, а потоа можете да ја менувате количината на облогот на достапните копчиња. Секогаш можете да изберете број на линиски датуми што се достапни на слотот за игра Undines Deep, само со кликнување на копчето „Линии“. Исто така, постои и Autoplay, што ви дава можност да поминете некое време надвор од компјутерот бидејќи ролните автоматски се вртат.

Случајни Слободни Слот игри:

Европски блек џек злато
Европски блек џек злато
За разлика од другите Microgaming игри во казино преку Интернет, Европското Блек ackек Злато се игра со две палуби од стандардни картички. ...
Играјте слот!
Три желби
Три желби
Најди ги сите желби на твоето срце во Три желби слотови! Спин за фантастични победи со магичен тепих вози, богатства ковчези, и ...
Играјте слот!
Викинзите одат диви
Викинзите одат диви
Викинзите Оди Диви е видео слот со 5 макари и 25 платни линии ориентирани од лево кон десно. На ...
Играјте слот!
Каде златото
Каде златото
Австралискиот инвеститор за игри Аристократ технологии објави Каде е златните слотови во 2003. Првично беше достапна само во австралиските казина, ...
Играјте слот!
Во центарот на градот
Во центарот на градот
Англискиот казино софтвер провајдер 1x2gaming донел интригантна видео спот во центарот на градот. Оваа фасцинантна игра има 3 редови и 5 ...
Играјте слот!
Виртуелен фудбал
Виртуелен фудбал
Зошто да чекате за викенд? Виртуелниот фудбал е нашата водечка игра која го заменува оригиналниот виртуелен фудбал, "фудбалски бес". Комбинира ...
Играјте слот!
Belissimo
Belissimo
Белисимо Слот. Belissimo е класичен слот за 3-ролна со линии за плаќање 5 кои можат да се уживаат во широк спектар ...
Играјте слот!
Магијата продавница
Магијата продавница
Истрајте се во окултното патување до мистериозната MAGIC SHOPPE! Откријте чудо на Arcane како што ...
Играјте слот!
0 Коментари

Урарту


Урарту Слот машина. Зад овој мистериозен наслов се крие една од EndorphinaНајдобрите игри со слот, со можеби еден од најоригиналните универзуми. ... Оваа игра е нурне во помалку позната древна асирска цивилизација и нејзините многу мистерии. И Урарту има многу да му понуди на љубопитни играчи.

Случајни Слободни Слот игри:

Куки херои
Куки херои
Ахој таму! Hook's Heroes ™ е 5-ролна, 3-ред, 20-линија видео слот карактеристики слободни врти со 3 различни функции за да изберете ...
Играјте слот!
Пари тркала
Пари тркала
Оваа игра наречена "Биг Шест", "Тркачки за пари" или "Тркало на среќата" се игра на вертикално ротирачко големо тркало со ...
Играјте слот!
Бар 7 е
Бар 7 е
Ако сте во потрага за слот машина игра која навистина отелотворува сè за класичен овошје машини, а потоа Бар 7 од ...
Играјте слот!
Допилот на Ангел
Допилот на Ангел
Неверојатниот слот за Анџели допир на интернет има 5 ленти, 3 редови и 40 фиксни линии за плаќање. Отворени ...
Играјте слот!
Бонус боречка
Бонус боречка
Нема поголеми навивачи на онлајн и офлајн машини за игри од нас, но само повремено сакаме пауза ...
Играјте слот!
Длабоки Undeines
Длабоки Undeines
Undines Длабока игра за игри е слот со 5 макари и 10 линии кои можете да ги уживате во секое време што сакате ...
Играјте слот!
Џокер покер
Џокер покер
Ова е уште едно чудо дете на Microgaming; врвен производител на онлајн казино софтвер во светот. А фантастични 53 картички ...
Играјте слот!
Доктор љубов
Доктор љубов
Вомбат вели: Дали се чувствувате малку љубовник? Мислевме ... Па дојдовте на вистинското место. Слушнавме ...
Играјте слот!
0 Коментари

Диво овошје


Endorphina направи уште еден класичен дво-димензионален слот со висока дефиниција. Како што разбирате, не постојат тродимензионални анимации, а темата е западна. Автентичниот грб звучи исполнет со западниот стил уживање. Покрај тоа, бесплатно онлајн Диво овошје Слот машина има пет тапани и педесет линии. Овој слот е сличен на ВикинзитеИма една дополнителна особина која може да се игра по секоја победничка низа и во која може да се зголеми двојната добивка со тоа што ќе ја преземете шансата. Од друга бонус опција му се дава дополнителен врти на коцкарот 10. Покрај тоа, оваа pokie може да се игра и на "Слободен режим" и "Cash Mode". Основи на дивите плодови
Линијата за победа се наредени од лево кон десно, а овие почнуваат од најлевата ролна.
Вкупната победа на секој круг е прикажана во полето "Победа" што стои веднаш над колоните.
Оваа машина нема опција "Paytable" која покажува колку вреди секоја икона.
Може да се избере бројот на линиите за залог по спин, едноставно со кликнување на еден од броевите кои се дадени на двете лева и десна страна на тапаните.
Можете да го користите копчето "Простор" за преземање на вртење, наместо да кликнете на полето "Спин".
Максималниот влог по линија е 50, па максималната вкупна залог е 2500.
Како да играте диви плодови? Играјте диви овошја слободен слот со следење на овие две основни чекори:
Прво, поставете го бројот на кредити, облози и линии.
После тоа, кликнете на копчето "Спин".
Опцијата "Авто" ви овозможува да го активирате режимот за автоматска репродукција, што значи дека вртежите ќе се автоматизираат додека не ја прекинете споменатите опции или не добиете "Игра со ризик". Специјални симболи
Симболот "Диви" е таму за да го замени било кој друг симбол. Се појавува на макари 2, 3, 4 и 5. Тоа може да ги замени сите симболи, но "Распрсете".
"Scatter" е специјален симбол кој изгледа како ѕвезда на шерифот што се појавува во првите три ленти; кога сите овие три колони го имаат, се активира специјален круг.
Специјални поволни функции
Играта со диви овошја има бонус функција наречена "Игра со ризик". Дилер отвара некоја картичка, а bettor треба да отвори една од четирите преостанати картички. Ако bettor добива повисока картичка, добивката се зголемува двојно. Ако bettor добива пониска картичка, победата на ред оди на нула. Нема ограничување кога станува збор за оваа машина. Оваа коцка може да се игра по секоја победничка низа.
Другата бонусна особина се активира кога симболот на расејување се претстави во првите три репортажи. Овој бонус му дава на играчот дополнителни десет слободни вртења. Играта за игри на диви овошки нуди најмалку една замена со секој спин. Сите плаќања се сумираат во една конечниот резултат што исто така може да се удвои во "Игра со ризик", сè додека играчот не сака да преземе таков ризик.

Случајни Слободни Слот игри:

Кралот Конг бес
Кралот Конг бес
Има фер неколку преземање на Кинг Конг слотови, вклучувајќи Playtech е Конг На 8Th Вондерот на светот игра ...
Играјте слот!
По пабот
По пабот
Време е да чекор на сите должности на работа, дома или каде и да сте. Време е ...
Играјте слот!
Девојки со пиштоли
Девојки со пиштоли
Напојуван од гигантскиот софтверски провајдер Microgaming, девојките со оружје замрзната зора е пет ленти со слот 243 ...
Играјте слот!
Едра од злато
Едра од злато
Поставете плови за да ги откријат новите светови на богатство и богатство со Едрата на злато, машина за 5-ролна со Play'n ...
Играјте слот!
Титани на сонцето
Титани на сонцето
Титаните на Сонцето: Theia е прилично нов слот од microgaming. Има тема од грчката митологија и ...
Играјте слот!
Munchkins
Munchkins
Смешно Munchkins слот доаѓа со 15 плати линии, 5 ленти и 3 редови. Репродуцирајте за да добиете одлични добивки ...
Играјте слот!
Големи кахуна змии и скали
Големи кахуна змии и скали
Биг Кахуна змии и скали е џунгла-тема 15-payline видео слот, придвижуван од познатиот Microgaming софтвер. Играта има ...
Играјте слот!
Рубикс богатство
Рубикс богатство
Играњето на богатството на Рубик е далеку полесно отколку обид за фрустрирачки сложено вистинско нешто - и може да победиш ...
Играјте слот!
0 Коментари

Емират


Обединетите Арапски Емирати се една од најбогатите нации во светот. Значи, не е изненадување зошто има онлајн игра за игри на игри инспирирана од оваа земја. Емират by Endorphina ќе ве однесе во земјата позната по богатство и луксуз. Ова е онлајн слот со фина графика и современа игра.
Графика и тема
Емират се базира на еден од Емиратите каде се наоѓа познатиот град Дубаи. Сите знаеме колку е богат горниот клас на ова место и сега можеме да научиме уште повеќе за нивниот луксузен животен стил. Како што веќе споменавме, Емират има убава графика со детални симболи и мистериозна позадина која ја носи пустината во текот на ноќта. Постојат многу анимации кои се појавуваат во текот на играта.
Игра
Емират има 5 макари и 5 линии за исплата. Иако тоа е мал број на исплати, сепак може да се намали нивниот број. Постои и автоматско вртење за оние кои немаат доволно време да играат рачно.
Навистина ни се допаѓа фактот дека овој онлајн слот има уникатни симболи поврзани со специфичната тема. Има наргиле, чајник, луксузен автомобил, Емир, неговата сопруга, познатиот вештачки дланка и слика на Дубаи во текот на ноќта. Вториот е највисокиот обичен симбол - 5000 монетите за 5 симболи како оваа на линија.
Добро е да се знае дека Островот Палма е расфрлачки симбол. Ова значи дека ќе добиете награда без разлика каде се појавуваат овие три, четири или пет симболи. За жал, Емират нема други специјални симболи, бонус мини-игри или дури и слободни вртења. Ова е невообичаено за модерен слот како овој, но некои играчи може да го најдат ова привлечно.
Ако сакате да играте со едноставен систем за исплата без бонуси, тогаш Емират можеби е најдобриот избор за вас.

Случајни Слободни Слот игри:

Оган џокер
Оган џокер
Коцките треба да ги стават огнеупорните комбинезони зашто екипажот на Play'n GO го запалил пожарот ...
Играјте слот!
John Wayne
John Wayne
Не сите ќе бидат фанови на една од најпознатите икони во западната кинематографија, но нема сомнение дека ...
Играјте слот!
Джакпот покер
Джакпот покер
Игра со 1 колона. Картичките повторно се префрлаат по секој круг. Откако ќе го ставите облогот, добивате пет почетни картички. Кликни ...
Играјте слот!
Птици на жица
Птици на жица
Отворен редослед на овој слот гледа различни птици што се испуштаат низ воздухот, додека правилата на ...
Играјте слот!
Милиони клубови дијамантски издание
Милиони клубови дијамантски издание
Секој што некогаш играл игра со слотови, особено ако е игра која има прогресивен џекпот, се чувствува ...
Играјте слот!
Богатство на вештерки
Богатство на вештерки
Вештерки Богатството е онлајн слот игра која има девет исплати, пет ленти и специјална бонус игра функција. Микрогаминг ...
Играјте слот!
Бетмен и г-дин замрзнување
Бетмен и г-дин замрзнување
Играта природно ја бомбардира Кросадерот Готам Сити против криогенски ладен Г-дин Замрзнување. Двајцата непријатели прво се појавија во ...
Играјте слот!
Крстоносна криза
Крстоносна криза
Подгответе се да ги истражувате древните артефакти со играње на криптата крстоносна војна. Поставете внатре во криптата, мора да му помогнете на истражувачот ...
Играјте слот!
0 Коментари

Сатоши тајна


Оттогаш Сатоши Накамото создаде Биткоин, сите сакаа да знаат што е неговиот начин да донесе нешто толку профитабилно за животот. За среќа, Endorphina одлучи да ја сподели тајната на Сатоши и да им дозволи на сите храбри души да успеат да постигнат нешто што ќе го промени животот, со само малку среќа. Дали ќе бидете еден од нив и ќе се обидете да постигнете некои победи во мистериозниот сајбер свет на криптовекциите?
Тајната на Сатоши е шест слота за ролна, завршена со три реда на симболи кои создаваат 20 линии за исплата. Играчите можат да го изберат бројот на линии што сакаат да стават залог. Очигледно, полесно е да се освојат победничката линија кога се обложуваат на сите нив, но играчите можат да ја испробаат среќата и да видат колку можат да се соберат додека се обложуваат на различен број плати. Влоговите започнуваат со монетата 1 по линија и може да се зголемат до монети на 10, со што се добива наградата за максимална максимална залог 200.
Дали можеш да чуваш тајна?
Овој слот доаѓа со три симболи на кои играчите треба да посветат посебно внимание. Сатоши самиот може да им награди на играчите со највисоки исплати, па завршувањето на линија направена целосно од Сатоши може да биде навистина профитабилна.
Двата следни специјални симболи се Бонус и Див. Дивите ќе дејствуваат како сите други симболи и ќе ги заменат во освојувањето на линии, со што ќе биде полесно да се комплетира победничката комбинација. Дивите работи за сите симболи, освен за Bonus и Satoshi иконите.
Кога 4 бонус симболите се појавуваат на екранот, бонусот за тргување ќе се активира. Во текот на овој посебен, играчите можат да собираат победи од 30 пати од оригиналниот облог. Победа може да се собере или да се тргува. Бонусот за тргување симулира размена на валута, каде што вредностите на валутата се менуваат преку 3 × 3 слот игра. Специјалниот носи малку ризик, но тоа е само да играте дали сакате или не сакаат да го играат тој бонус.
Друга карактеристика што може да се активира е QWERTY бонусот. Посебноста се добива кога се појавуваат 6 симболи (Q, W, E, R, T, Y). Овој бонус е лозинка за да се обезбедат системи за банкарска сметка што играчот мора да го пробие во специјалниот. Сите достапни сметки имаат ниво на сигурност од црвено до зелено кое укажува на можноста да се разбие играчот. Зелената доаѓа со највисока шанса за играчот успешно да ја пробие таа сметка, додека црвените сметки се најтешки за да влезат. Сигурносниот аларм може да почне да ѕвони во секое време и само овие средства што биле успешно префрлени ќе бидат исплатени.

Случајни Слободни Слот игри:

Животот на богатството
Животот на богатството
Животот на богатството слотови. Живејте со добар живот во "Животот на богатството", нов слот-машина од Microgaming што слави ...
Играјте слот!
Среќна вештерка
Среќна вештерка
Во 2011, познатата компанија Microgaming објави неколку слот-машини кои станаа многу популарни. Меѓу нив, тоа е Лаки ...
Играјте слот!
Глави или опашки
Глави или опашки
Глави или опашки е лесна за учење аркадна игра која нуди многу возбуда и има некои дарежливи исплати. Ти ...
Играјте слот!
Монтезума
Монтезума
Монтезума е игра за 5-ролна игра од WMS врз основа на древна Јужна Америка цивилизација со фокус на ...
Играјте слот!
Птици на бес
Птици на бес
тука е малку сомневање каде дојде инспирацијата за RealTime Gaming дизајниран слот. Сличностите на "Лути птици" ...
Играјте слот!
Диви крв
Диви крв
Се чини дека вампирските слотови доаѓаат во две варијанти. Овие можат да бидат комедија / каприциозни типови, понекогаш врз основа на ...
Играјте слот!
4 на цар
4 на цар
Видео слот "4 на кралот" од провајдерот на игри Endorphina е 5 * 3 игра со 10 betways. Слот има ...
Играјте слот!
Пацифички напад
Пацифички напад
Видео пакетот Пацифик напад е видео слот дизајниран од страна на Нет Забава, инспириран од флота борби на ...
Играјте слот!
0 Коментари

шаман


шаман е видео-слот со 5 макари и 10-платни линии напојувани од Endorphina. Овој слот е инспириран од шаманите кои комуницираат со духовниот свет. Ремените се поставени наспроти позадината на темното ноќно небо со полнење на месечината, а нивната рамка е поставена на пламен.

Случајни Слободни Слот игри:

Pai gow poker
Pai gow poker
Pai Gow Poker е американска верзија на кинеската домино игра, исто така именувана, а не случајно Пај Гоу. Познати во ...
Играјте слот!
Џекпот џин
Џекпот џин
Джакпот џин е забавна игра поставена во вулкански пејзаж и го карактеризира својот главен лик џин, кој го прави ...
Играјте слот!
Златен билет
Златен билет
Слот за златна битка ве поканува на едно славно попладне во циркусот. Во овој ...
Играјте слот!
Весели плодови
Весели плодови
Со нашиот слот-машина Jolly Fruits ™, не само што Џокер има многу да се смее: Нека чудовиштето ...
Играјте слот!
Животот на богатството
Животот на богатството
Животот на богатството слотови. Живејте со добар живот во "Животот на богатството", нов слот-машина од Microgaming што слави ...
Играјте слот!
Сите американски 1 рака
Сите американски 1 рака
За сите американски искуства, обидете се со оваа видео покер игра од Нејтан. Тоа е двојна игра која исто така овозможува ...
Играјте слот!
Нирвана
Нирвана
Нирвана е видео спот напојуван од софтверот Yggdrasil Gaming со 5 ленти и 20 плати. Идејата се крие зад ...
Играјте слот!
Санта изненадување
Санта изненадување
Санта изненадување слотови е видео слотови игра од Playtech. Playtech е компанија за игри софтвер кој е специјализиран за обезбедување на ...
Играјте слот!
0 Коментари

Пенливи свежи


Пенливи свежи Слот игра има 5 макари, а исто така 5 линии, и беше развиена од страна на многу популарни Endorphina. Сето тоа е за овошје, така што ќе имате многу овошни симболи. Тие се дизајнирани како што се многу свежи, што може да ги направи поубави. Името е многу соодветно, особено со позадина со сите меурчиња и звукот прави совршена околина за да се игра овој специфичен слот. Се смета дека е еден од најдобрите слотови достапни во онлајн казина.
Ова е многу шарени слот, и тоа може да биде многу корисно за вас. Искривата свежа игра има неверојатен изглед, што го прави поатрактивен за играчите и за оние кои бараат добар слот за играње, особено кога има толку многу бесплатни автоматски игри во онлајн казина.
Што се однесува до симболите на играта "Искриват свеж слот", ќе најдете лимони, сливи, портокали, јаболка, лубеници, малини, ѕвезда и број 7. Симболот на ѕвезда е расејниот на овој слот и може многу добро да ги наградува играчите. 2 од нив на макари, со максимална залог, може да резултира со исплата на монетите 25,000 што воопшто не е лошо. Ако добиете пет 7-ови на лентите, тогаш исто така може да му се даде и џекпот, кој е монетите на 5000 на играта "Сенкање свеж слот".
Пред да се вртат вртежите на играта на Игрите, ќе треба да направите залог и, се разбира, секогаш можете да се обложувате со што ќе уживате. Можете да го поставите бројот на монети кои се наоѓаат на секоја линија, а нивната вредност може да оди помеѓу 1 до 100. Големината на овие монети може да биде од 0, 01 до 1. Достапниот џекпот е со 5000 монети.
Можете исто така да имаат корист од копчето "Линии", кое ќе го промени бројот на линии на кои можете да се заложат. Има и функција за автоматско прикажување што можете да ја активирате рачно на играта "Сенкање свеж слот", која автоматски ќе се вртат на ролки, огромна предност ако не сакате секогаш да бидете на компјутерот. Исто така, постои копчето "Преземи ризик", во кое можете да ја активирате функцијата за коцкање. По победата, можете да го активирате. Ќе ви бидат претставени картички 5, од кои секоја ќе се сврти нагоре. Треба да изберете еден и треба да имате поголема вредност од онаа што ја избрал дилерот, така што ќе победите. Ако дилерот има картичка со повисока вредност, тогаш ќе изгубите.

Случајни Слободни Слот игри:

Орка
Орка
Орца слот е една од најдобрите машини на тема подводниот свет од Новоматик. Таа има ...
Играјте слот!
Црвен барон
Црвен барон
Црвениот Барон е 5-ролна, 243-начин-за-победа слот машина од Aristocrat Leisure, кој е тематски околу познатиот германски борбен пилот ...
Играјте слот!
Циганска
Циганска
Ви препорачуваме да одите на возбудливо патување и покрај тоа што имате шанса да се натоварите во вселената ...
Играјте слот!
Дами
Дами
Дами Nite слот е популарна игра за играчки за дами кои сакаат да ја извалкаат во ноќен клуб. Сите ...
Играјте слот!
Епски монопол 2
Епски монопол 2
Епот монопол II слот е онлајн видео-слот на 100, кој можете да уживате во еден од омилените ...
Играјте слот!
Авантура палата
Авантура палата
Вложување во слот за авантура палата и станете блиски и лични со некои од најпознатите егзотични и убави ...
Играјте слот!
Дом на несреќата
Дом на несреќата
Куќата на Doom е 5 ролна, 10 линија за плаќања од Play 'N Go која може да се репродуцира на сите ...
Играјте слот!
Спид Орели
Спид Орели
Одете на посета на Емералд Островот и појдете со земјоделство со компир. Со малку среќа двете ...
Играјте слот!
0 Коментари

Камено време


Специјално печатење за "Stadt-Land-Spielt" (ден на германски салонски игри) 2013. Исто така се вклучени со руски железници: мини-проширување (2014).
Ова проширување за Камено време додава две нови колиби: казина!
Кога ќе изградите казино, можете да фрлате 4 или 5 генерал (во зависност од колибата) и да ја добиете вкупната сума на вашата коцка како победнички поени.
Англиски правила: Проширување за 2-5 плеерите кои можат да се репродуцираат само со камено доба! Двете казина се мешаат со другите колиби. Така, два купишта се поголеми за една колиба. Со цел да купи казино, играчот ги плаќа двата суровини што се прикажани. Тие потоа се тркалаат со 4 или 5 генерал. Збирот на овие коцки веднаш се доделуваат како победнички поени. Внимание! Не може да се користат алатки.

Случајни Слободни Слот игри:

Хонг Конг кула
Хонг Конг кула
Небото е границата По тачдауните во Карибите, Холивуд и Шпанија сега е време да се претвори ...
Играјте слот!
Златна принцеза
Златна принцеза
Прекрасно дизајниран од Microgaming системите, овој слот ја отсликува златната боја на своите макари и симболи. Позадината на Златната принцеза ...
Играјте слот!
Berryburst max
Berryburst max
NetEnt се покажа уште еднаш зошто тие се еден од најиновативните развивачи на игри во казино - со овој слот ...
Играјте слот!
Гран-при злато
Гран-при злато
Трката е вклучена и можете да учествувате во неа со играње на Гран При на Gold со 1X2 Network.Ако ...
Играјте слот!
Si Xiang
Si Xiang
Како што споменавме погоре, Si Xiang не нуди никакви бонусни круга или карактеристики, кои може да се префрлат на високи ролки ...
Играјте слот!
Spinderella
Spinderella
Дозволете му на Богородица да ви покаже нешто за тебе: стаклен тренер, принц или замок полн со Twists ...
Играјте слот!
Маѓепсана
Маѓепсана
Волшебниот слот игра Преглед. Enchanted е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Тоа е ...
Играјте слот!
Вируски див див
Вируски див див
Во Вегас, ќе најдете Вируски диви во речиси секој казино. Тоа е уште еден слот што аристократката повторно го пушта, ...
Играјте слот!
0 Коментари

суши


Теми за храна се доста чести за слот-машините, при што во деновите се започна со овошни машини во казина со копно. Со текот на годините, ова енормно еволуирано, при што многу различни типови на теми го виделе денот. Една од најновите деликатес што најверојатно ќе ти се допадне со твоите очи е создавањето на Microgaming Системи; Толку многу суши Процеп. Игра меѓу серијата толку многу од истиот играч, толку многу суши слот е дизајниран во 5 репортажите, 25 линии. Позадината на So Sushi Slot е многу едноставна, со што ќе ги најдете макарите кои гледаат на дрвена маса со симболи како што се големи картонски симболи A, K, Q, J и 10 заедно со различни видови суши; Uramakizushi ролна, едра, Gunkanmaki, nigirizushi и makizushi.
ГОЛЕМИНИ НА МОЈОТ, СИМБОЛИ, ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ И ПОВЕЌЕ
Опциите за обложување што ги имате додека играте на толку многу суши слот се поставени во монети, при што можете да ги одберете вредностите од 0.01, 0.02, 0.05, 0.10 или 0.20 и бројот на монети за играње од 1 до 20 по натпревар. Што се однесува до линиите, тие остануваат фиксирани во 25 за сите игри. Авто-игра е во рака на толку многу суши слот во кој може да се земе вашата избор од 5, 10, 15, 25, 100, 250 или 500 игри да се вртат. Вие исто така добивате "Stop Settings", при што може да ја запрете функцијата кога сите вртења се комплетни, ако победата надмине или е еднаква на 100, 500, 1,000, 5,000 или 9,999.
Многу е ретко да бидете во можност да ја персонализирате вашата игра на слот-машина, меѓутоа, оваа опција ви е дадена на толку многу суши слот додека кликнете на 'Опции'. Во оваа опција, можете да одберете Брз Спин во бесплатни вртења, да ги исклучите сите звуци, звуци на игра, да добиете звуци, звуци во заднина, како и да одберете дали вашите биланси, залог и победа ќе бидат прикажани во монети или кредити.
Дивината во играта е насликана со логото "So Much Sushi", при што ги заменува сите симболи кои се наоѓаат во играта за разлика од симболот на расејување. Диви, исто така, ќе донесе плати од £ 450, £ 33 или £ 3.30 за 5, 4 или 3 како симболи кои се појавуваат било каде на репортажите.
Функцијата која направи толку многу суши слот издвоите од другите е Бонус Суши Бонус кој се активира кога 3 или повеќе суши симболи се појавуваат на линијата за исплата. Кога се случи ова, високите симболи можат да се поделат на 5, па затоа создаваат повеќе победнички комбинации. Можете дури и да добиете до 25 симбол победи низ оваа функција! Плус, многу повеќе суши бонус е достапен и во база и слободни вртења.
Соја сос, состојка која во голема мера се користи во Азија, исто така, се одликува и на "So Succi Slot", при што претставува симбол на расејување. Победите помножени со вкупниот залог се доделуваат кога се појавуваат 2, 3, 4 или 5 расфрлени симболи, доделувајќи £ 1.50, £ 4.50, £ 15 или £ 112.50. Функцијата Free Spins исто така се активира со симболот за распрскувач, при што 3, 4 или 5 како симболи ќе ви презентираат сценарио за различни игри што треба да ги изберете од 5.
Првата селекција што ја имате е изборот на 8 слободни вртења за да освоите до £ 64,000, 10 бесплатни вртења за да освоите до £ 56,000, 12 бесплатни вртења за да освоите до £ 48,000, 14 бесплатни вртења за да освоите до £ 40,000 или 16 бесплатни вртења за победа до £ 32,000. За време на бесплатните игри, избраниот симбол ги заменува сите високи симболи за времетраењето на функцијата.

Случајни Слободни Слот игри:

Тешки метални воини
Тешки метални воини
Играта слот од тешки метали има класична пет-ролна, три ред структура со огромен 243 начини да се победи! Нудејќи ...
Играјте слот!
Ацтеките богатства
Ацтеките богатства
Древната цивилизација на големите Ацтеки е вратена во живот каде бескрајни количини на непроценливо злато, накит и ...
Играјте слот!
Тако браќа заштеда на Божиќ
Тако браќа заштеда на Божиќ
Зима дојде до сончево Мексико. Дали топол и весел Божик дух ќе им помогне на трите браќа Тако да ги ублажат ...
Играјте слот!
Ролна е богатство
Ролна е богатство
Повторно го посетуваме Ориентот во WMS / SG азиски тематскиот онлајн слот наречен Reel Riches Fortune Age, 5-ролна, 40-линија игра со раскошен ...
Играјте слот!
Индијана Џејн
Индијана Џејн
Дали знаевте дека легендарниот истражувач Индијана Џонс има сестра? Индијана Џејн е онлајн игра со слот од ...
Играјте слот!
Клеопатра - последен од фараоните
Клеопатра - последен од фараоните
Клеопатра Последниот од фараоните е 5 ролна, слот за плаќање на 10 од Новоматик кој може да се игра на сите ...
Играјте слот!
Дерби ден
Дерби ден
Наместо да одат на трките, трките ќе видат со фантастичната тркачка трка на Дерби ден ...
Играјте слот!
Блек Џек гребење
Блек Џек гребење
Блекџак Скреч е многу извонредна варијација на блек џек, која може да се најде во голем број онлајн казина на Playtech ...
Играјте слот!
0 Коментари

Храмови мачки


Повеќето од нас обожаваат мачки, нели? Ако да, најверојатно ќе ви се допадне Храмот мачки Онлајн слот игра. Ние ја сакаме нивната слобода, подлост кога ги загреваат нашите перници и опуштање. Сепак, мачка за милениче не е концепт; дали разбравте, за убиство на мачка назад дека мачките во древниот Египет биле третирани минувало. Мачки беа почестени во општеството, а дом со мачка внатре беше дом кој беше богат и среќен.
Храмот мачки Слот игра Од EndorphinaIt се чувствува како Endorphina слотови ќе ги сменат правилата за игра. Ништо не е исто со неговите или нејзините игри. На ист начин, храмот Мачки Слот Игра, колку што нејзините принципи се вклучени, се разликува меѓу дополнителни слотови. Дали тоа е квалитетот на богатите слики и анимација. Симболи се египетски мачки писма заедно со божица мачка.
Бонус дел од Храмот Мачки Слот Игра е интригантна. Тоа не е како во конвенционалните игри за игри, туку може да биде наградувачки и интригантна. Достапните бонуси се малку поинакви.
Во пример на симболот, не постои ниту еден Диви за многу симболи; ќе најдете 4 симболи, кои ги заменуваат симболите. Ќе најдете само симболи на букви 5, додека двата диви дела го заменуваат преостанатиот дел од буквите симболи, а само две од нив можат да бидат заменети со 2 Wilds божица мачка заедно со мачката со крилја. Овој лек е интригантна, и треба да уживате во контрола на Храмот мачки Видео слот игра; мора да се запамети кој Диви со кој симболи.
Формирајте го дивиот. Постои расфрлачки симбол, тоа е оној на Распрсницата како што е познато од нас. Сепак, за да го направите тоа интригантна, во режим на бесплатни игри ви се доделува амблем кој станува. Вреди да се потсетиме дека Free Spins би можеле повторно да се активираат.
Лесно е и прилично лесно да се разбере. Сепак, постојат. Начинот на бесплатни игри обезбедува голема количина на пари и е многу благодарна. Тоа нема да ве остави да ве предаде веднаш штом ќе стигнете да играте.

Случајни Слободни Слот игри:

Монголско богатство
Монголско богатство
Да бидеме јасни - ова не е онлајн слот поврзан со Џингис Кан, но сепак е импресивен. Монголско богатство ...
Играјте слот!
Кинеска Нова година
Кинеска Нова година
Дали сакате да го прославите необичниот новогодишен одмор во Кина? Сега имате таква можност со Play'n ...
Играјте слот!
Победоносен
Победоносен
Напред кон победата! Некогаш помислив да се прошетам со римската војска како што грабнува и уништува се што е во нив ...
Играјте слот!
Алјаска риболов
Алјаска риболов
Прекрасната Аласканска риболов забавна слот машина има ролни 5 и 3 редови. Играјте еден од Microgaming новите бесплатни ...
Играјте слот!
Шума на чуда
Шума на чуда
Алис оди наоколу во земјата на чудата е темата на овој привлечен видео спот што го донесоа Playtech. Ќе видите ...
Играјте слот!
Добра девојка е лоша девојка мобилна
Добра девојка е лоша девојка мобилна
Карактеристики Ако изберете да играте како добра девојка, победничките комбинации се формираат од лево кон десно. Ако ти ...
Играјте слот!
Египетски херои
Египетски херои
За време на секое предење имате шанса да ја достигнете линијата "Златна линија". Победа на златна линија
Играјте слот!
Пари луд мајмун
Пари луд мајмун
Како што сугерира името, пари луд мајмун е слот за, добро, мајмун кој е луд за своите пари. На ...
Играјте слот!
0 Коментари

Оригами


Уметноста за правење различни фигури на хартија што се користи за повикување оригами зема своето потекло во далечното минато на човештвото. Античка Кина се користи за да се смета за нејзина татковина, иако најмногу се шири наоколу Јапонија. Околу седумнаесеттиот век, исто така, беше популарен во различни европски земји.
Можете да дознаете повеќе за уметноста на оригами на тематските веб-страници, но би сакале да се префрлиме на темата на нашата дискусија - видео-спот «Оригами», кој го презентираа специјалистите на Endorphina. Ве молиме прочитајте го својот преглед подготвен од тимот на Bonus Express подолу.

Случајни Слободни Слот игри:

Cazino zeppelin
Cazino zeppelin
Cazino Zeppelin ги потопува играчите во атмосфера на стеампан со неверојатна индустриска инспирирана графика и зачувување на аудио во игра. Ова ...
Играјте слот!
Забранет престол
Забранет престол
Microgaming продолжува да докажува дека тие се најголемите и најдобрите кога станува збор за развој на софтвер за онлајн казино. Критичарите ...
Играјте слот!
Паркот Јура
Паркот Јура
Заклучок: Дали слотот е добро? Тоа доаѓа со екстра широк простор за играње за во-длабочината на игри искуство, авантура стил ...
Играјте слот!
Среќни птици
Среќни птици
Среќен птици Слот Игра Преглед. Неверојатни Среќни птици казино слот машина игра доаѓа со пет макари и три редови ...
Играјте слот!
Неонски живот
Неонски живот
Neon Life слот игра од Ash Gaming нуди играчи 243 начини да победи од само 5 репортажи. Тоа е игра ...
Играјте слот!
Голема кахуна
Голема кахуна
Голема Кауна Слот машина. Џунглата треска го погоди 32Red Online Casino со Големиот Кауна слот машина. Овој егзотичен, светло ...
Играјте слот!
Цутот на црешни
Цутот на црешни
Шармантната цреша на цреша за онлајн казино игра има 20 линии за исплата, 3 редови и 5 ленти. Пушти го овој слот ...
Играјте слот!
Жаби муви
Жаби муви
Игра жаба n муви казино слободен слот игра развиена од Amaya казино софтвер провајдер и се нурне во длабоки води и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Пачамама


Пачамама Слот машина. ... Сакав да го променам тоа Endorphina го претстави Pachamama, игра која е тематска на иконската божица Ина со истото име на Маите. Пакување во разни диви, бонуси и расејувачи, секако ги има сите дела на мистериозно забавна афера.

Случајни Слободни Слот игри:

Блекџек повеќеканални Vip
Блекџек повеќеканални Vip
Блек Џек Мултихенд ВИП е популарна варијација на класичниот блек џек на 21. Тоа е направено од iSoftBet и им овозможува на своите играчи ...
Играјте слот!
Топла шут
Топла шут
Повеќето обожаватели на слотови кои биле во Вегас ќе имаат видено Hot Shot слотови во некоја фаза. Тоа е малку ...
Играјте слот!
Мачка кралица
Мачка кралица
Играта на Кат кралицата за слободно казино е египетско-тематска игра со реквизити на 5 и 40 линии за исплата. Инспириран од кралицата Мачка, ...
Играјте слот!
Кутре љубов мобилен
Кутре љубов мобилен
Знаеме дека BetSoft може да прави забавни игри, луди игри, па дури и темни и атмосферски - ова е прва ...
Играјте слот!
Витези задржи
Витези задржи
Со текот на годините WMS Gaming има направено име за себе со развивање на серија на слот игри за нивните ...
Играјте слот!
гладијатори
гладијатори
Можете да играте гладијатор во нашето он-лайн казино, заедно со многу други одлични комични и филмски игри. Велики филмови со ...
Играјте слот!
Под морето мобилен
Под морето мобилен
Под морето е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Се нурне во морето ...
Играјте слот!
Wolverine нула
Wolverine нула
Добијте гребење со човекот Ако некогаш имало супер херој кој бил зрел за играта со нула картичка ...
Играјте слот!
0 Коментари

Retromania


Retromania е видео слот за 9-payline кој работи на Endorphina софтверска платформа. ... Играчите можат да го пробаат слотот на оваа страница бесплатно или да посетат некоја од наведените казино на Ендорфина за да ја играат играта за вистински пари.

Случајни Слободни Слот игри:

Мега момче
Мега момче
Ако како мене, вие сте дете од осумдесеттите години, а вашиот прв систем за игри имаше зборови Nintendo или ...
Играјте слот!
Munchkins
Munchkins
Мункинс Слот Игра Преглед. Смешно Munchkins слот доаѓа со 15 плати линии, 5 ленти и 3 редови. Играј ...
Играјте слот!
Фанки плодови фарма
Фанки плодови фарма
Оние фанки плодови се повторно во него. Jiving. Грозје. Општо земено се фанки. И сега тие се на фарма. Фанки овошје ...
Играјте слот!
Европски рулет
Европски рулет
Вовед Рулет е една од најлесните игри за играње и разбирање во казиното. Како и обично, полесно е ...
Играјте слот!
Френки dettori магија 7
Френки dettori магија 7
Придружете се на познатиот џокеј Френки Dettori на неговиот магичен ден во Ascot кога тој победи на сите седум трки и додека ...
Играјте слот!
Рулет со патеката
Рулет со патеката
Рулет со патеката е европска верзија на нулти игра со дополнителна карактеристика на полето за обложување на трката.
Играјте слот!
Амазонски идоли: милиони произведувачи
Амазонски идоли: милиони произведувачи
Спакувајте ја вашата пит шлем и сафари костум, и не заборавајте вашиот отвратителен инсект како што се удира во замрзнатиот Амазон ...
Играјте слот!
Луд луд мајмун
Луд луд мајмун
Луд луд мајмун. Луд луд мајмун е игра за 5 ролна игра со функција за бесплатни игри за зајакнување на вашиот ...
Играјте слот!
0 Коментари

сафари


Краток преглед на правилата и карактеристиките. Сафари топлина е видео слот од 5-ролна Playtech со 15 линии за исплата, и обложувалници од £0.15 до £ 75. Лавот се залага за Диви и исто така е највисокиот платен симбол во играта - 5 од неа на активна линија за наградување x10.000 на вкупниот облог.

Случајни Слободни Слот игри:

Простор светла
Простор светла
Можеби сте запознаени со научниот фантастичен филм "Трон" кој се одржа во 1982, а потоа во 2010 - на ...
Играјте слот!
Fruitmania
Fruitmania
Овошје манија е само за најочигледната титула за игра со слот што веројатно може да мислите, но ако ...
Играјте слот!
Зиндско патување Синдбад
Зиндско патување Синдбад
Направете голема авантура со Синбад, како што плови на океаните ќе се среќавате со огромни купишта со симболи, ...
Играјте слот!
Лотало
Лотало
Ние секогаш советуваме играчите да пробаат било кој слот со пари за играње пред да потрошат пари за него. Тоа ...
Играјте слот!
Ролна е богатство
Ролна е богатство
Повторно го посетуваме Ориентот во WMS / SG азиски тематскиот онлајн слот наречен Reel Riches Fortune Age, 5-ролна, 40-линија игра со раскошен ...
Играјте слот!
Бермудските мистерии
Бермудските мистерии
Релативен триаголник во Атлантскиот Океан, кој се наоѓа помеѓу Флорида, Бермудски Острови и Порто-Рико, се користи за да се нарече Бермуда ...
Играјте слот!
Кралот тигар
Кралот тигар
Кралот Тигар е игра со пет-ролна, дваесет и повеќе платни слотови со функција "слободни игри". Функцијата Free Games се активира ...
Играјте слот!
Патека на волшебникот
Патека на волшебникот
Кога станува збор за коцкање, толку полесно е играта да се разбере полошо коефициентот обично е. Ова е ...
Играјте слот!
0 Коментари

Повеќе свежи овошја


Повеќе свежо овошје Слот игра е слот развиен од страна на прекрасни Endorphina. Тоа е неверојатен слот за секој кој сака да се забавува, а исто така и можност да освои пари. Се брои со 40 линии за исплата и 5 ленти. Темата, и очигледно е дека станува збор за овошје, така што симболите се во основа неколку плодови.
Можете лесно да се обложуваат на овој слот. Вие само треба да одлучите големина на паричка, од која оди 0, 01 до 1, а потоа износот на парички што сакате на секоја линија, која започнува на 1 и оди до 100. Имате можност да уживате во играта More Fresh Fruit бесплатно, бидејќи тоа е достапно како и многу други бесплатни автоматите.
Повеќе Свежо овошје слот игра е многу шарени, особено симболи. Исто така е многу светло, што го прави податлив. Можете да очекувате навистина мазна игра од овој слот, и можеби ќе сакате да јадете некое овошје после. Ова им дава на играчите "поп" од свежо и убаво обоени овошја, а исто така и некои големи награди што можат да ги добијат. Позадината на играта Повеќе свежи овошја е целосно челик, што ги прави симболите издвоите на оние кои ја играат.
Во однос на симболите на слотот, ќе најдете јаболка, лимони, лубеници, кокос и ѕвонче. Дивиот симбол ќе се појави во сребрена и црна боја, и може да ја прошири комбинацијата и да ги замени некои симболи, така што ќе можете да добиете награда. Распрсницата исто така може да ја смени целата игра на играта Повеќе свежи овошки, бидејќи може да се појави насекаде и може да ве награди помеѓу 20,000 и 2.000,000 монетите, неверојатен износ на монети. Ова е дефинитивно зошто многу играчи ја сакаат оваа игра, бидејќи навистина можат да добијат нешто.
На играта "Свежи овошје", имате неверојатна можност да освоите извонредна награда само со тоа што ќе добиете комбинација која ќе ви помогне да го промените вашиот живот. Дури и ако се заложите на ниско ниво, не е важно, бидејќи ќе добиете нешто одлично. Вие навистина може да имаат корист од наградите Повеќе свежо овошје слот игра дава своите играчи, особено ако сакате да освоите нешто.
Ова е продолжение слот на другиот слот Свежи овошја, и можете да го играте исто како и сите други игри во казино, па дури и бесплатно, за да можете да го пробате.

Случајни Слободни Слот игри:

Капетан Америка прв одмаздник
Капетан Америка прв одмаздник
Светот познати Playtech-ови слотови за Марвел се прават круга веќе подолго време и имаат огромен број ...
Играјте слот!
Фантастични 7s
Фантастични 7s
MegaSpin Фантастична 7 е прекрасна мулти-игра верзија на класичен 3-ролна слот Microgaming, наречен едноставно фантастичен 7. Исто како и ...
Играјте слот!
Супер бонус бинго
Супер бонус бинго
Супер Бонус Бинго презентиран на Videoslots.com е Бинго слот каде што можете да одберете до десет топки по натпревар ...
Играјте слот!
Сонот на дождовните шуми
Сонот на дождовните шуми
Дождовните шуми на Јужна Америка можат да бидат опасно место за пристигнување на монсуните - но ако сте ...
Играјте слот!
Максимална штета
Максимална штета
Макс Штедење се врати за да го спаси светот од туѓа инвазија уште еднаш, овој пат во најновиот слот на Microgaming; ...
Играјте слот!
Тигар месечината
Тигар месечината
Дознајте повеќе за културата и традициите на Кина што се врти околу лентите. Значи, тука може да се сретнете со опасен тигар, ...
Играјте слот!
Наполеонски парчиња делови
Наполеонски парчиња делови
Можеби најголем воен лидер на Франција, Наполеон Бонапарта, сега е овековечен во онлајн слот што го искривува неговото име ...
Играјте слот!
Џокер покер
Џокер покер
Во оваа статија, ќе одам да објаснам како да победите видео покер машини со: играње попаметно играње побавно подигање ...
Играјте слот!
0 Коментари

Камења и камења


Ние во Bonus Express гордо ви запознаваме со еден нов, модернизиран стар училишен слот. Gem Stones е топло добредојден да биде дел од нашето големо семејство слот видео. Ова е игра совршена за оние кои го сакаат класичниот оружен бандит. Ова е креативна креација во боја, каде што развивачот на игри вложи големи напори да ве врати на вистинското чувство, да играте на типичните слот машини засновани со традиционална тема и звуци.
Овој слот за видео е за да барате богатство, пронаоѓајќи ги светски познатите камења од скапоцен камен. Како што се зелениот смарагд, синиот сафир, црвениот рубин скапоцен камен, виолетовиот скапоцен камен и секако убавиот оригинален дијамант. Willе го препознаете и бројот седум во различни бои, исто така. Овој слот е дополнително забавен и возбудлив, бидејќи ви овозможува „машина од двете страни“. Ова значи дека може да бидете платени и од лево кон десно и од десно кон лево. Затоа, ќе ги удвоите шансите за победа во Gemејм Стоунс. Кога ќе погодите три или повеќе расфрлани зелени смарагди, можете да победите од 5 до 25 бесплатни вртења ако погодите пет зелени смарагди! Дијамантот е дивиот симбол во овој слот за видео и го заменува секој симбол покрај ролна, освен распрснувачот.
Најдобар начин да се опише расположението и атрибутите што ги нуди оваа игра е среќа и релаксација, како и возбуда и очекувања. Бидејќи овде ќе победувате прилично често и прилично е лесно да се навлезете во рунди за слободни врти. Особено интригирачки е тоа што имате двојни шанси за победа, поради можноста да платите и од лево кон десно, во исто време. Графика и аудио е направена едноставна, но модернизирана за да не се уништи старото училишно чувство. Палците на тоа!
Едноставно е за навигација и лесно за играње. Сè е јасно и ќе ја најдете исплатата на долниот лев агол. Можете да направите автоматско вртење и можете сами да изберете која линија на плаќање од вкупниот 15 сакате да го поставите вашиот облог. Може да се обложите од најниско колку € 0.75 и сè до 30 €, што секако очигледува дека овие игри се совршени погодни и за играч со потенки паричник како оној со подебел.
Gem Stones е одличен класичен оружен разбојник направен од развивачот на игри Multislot и морам да кажам дека тие го обезбедуваат најдобриот квалитет во нивните игри, а не само ова. Ние смирено ги поклонуваме главите понизно и почитувано за ова едноставно ремек дело.
Морам да кажам дека по играњето на многу слични слотови, овој е доведен до мојот список на омилени на класичен модернизиран еден вооружен бандит. Навистина ми се допаѓа тоа што се приближувате на бесплатните кругови на вртења прилично лесно и всушност дека можете да добиете и дополнителни бесплатни вртења за време на оваа функција ако погодите уште три зелени смарагди или повеќе.

Со среќа!

Случајни Слободни Слот игри:

Големо стапало
Големо стапало
Започнете со уникатна авантура во најдобрите онлајн казино-Магичен Вегас денес! Ова може да се направи само на Голема нога ...
Играјте слот!
Игра на тронови 243 начини
Игра на тронови 243 начини
Ние веруваме дека најдобриот начин да се запознаеш со играта е да го играте. Се разбира, тоа е ...
Играјте слот!
Fisticuffs
Fisticuffs
Скриени Играта Преглед. Fisticuffs е 5-ролна, 3-ред и 10-payline видео слот произведени од NetEnt казино слотови инвеститорот, ...
Играјте слот!
Напив од мешање
Напив од мешање
Оваа енергична NextGen креација ќе ве разнебити во тајната комора на алхемичарот полна со напивки од најлудените сорти ...
Играјте слот!
Сите американски
Сите американски
Сите американски двојно видео покер игра е совршена покер игра за оние кои се нови за картичките ...
Играјте слот!
Изгубени мошти
Изгубени мошти
Изгубени реликвии ™ ве води на возбудливо патување до античките урнатини. Собери три расеани симболи за да го активирате мистериозниот ...
Играјте слот!
Овошни кутии
Овошни кутии
Овошје кутии Слот машина. ... Мајмунот реагира на победи на лентите и повремено ќе врши и други анимации ...
Играјте слот!
Блек Џек гребење
Блек Џек гребење
Блекџак Скреч е многу извонредна варијација на блек џек, која може да се најде во голем број онлајн казина на Playtech ...
Играјте слот!
0 Коментари

гладијатори


Ќе може да игра Гладијатор во нашата онлајн казино, заедно со многу други одлични комични и филмски игри. Големите филмови со добри приказни, звучни ефекти и неверојатни визуелни елементи секогаш ќе направат возбудлива основа за играта, а играта на Гладијаторскиот слот ги вклучува сите овие елементи да ви даде уникатно возбудливо искуство.
ГЛАДИЈАТОРСКИ КАРАКТЕРИ
Не само што е тематската игра околу филмот на Гладијатор, туку ги содржи и иконите на филмот. Тие вклучуваат Commodus; Принцезата Лусила; Juba; Аурелиус; Проксимо и самиот маскиран гладијатор.
КАКО ДА СЕ ПЛЕТИ ГЛАДИЈАТОРСКИ СЛОТИ
Слично како X-Men и The Incredible Hulk слот игри, гладијатор е 5-ролна, 25-линија слот игра со неверојатни ефекти и бонус комбинации. Бонусот на гладијаторната маска се појавува на макари 2, 3 и 4 и ги заменува сите симболи, освен расејувачот. Бонусот од Колосеумот го активира расејувањето - и нуди шанса да освои одлични исплати. Другите ликови имаат свои бонуси за исплата, направени во комбинација од два и три од еден вид, и со различни исплати до $ 5,000!
Исто така, постои опција за коцкање која ви овозможува да пробате и да ги зголемите вашите најнови добивки.

Случајни Слободни Слот игри:

Nian nian yu
Nian nian yu
Одете на патување во ориентален храм каде се одвива прослава со змејови, вкусна храна и огномет. Со ...
Играјте слот!
Џунгла игри
Џунгла игри
Игри со џунгла не се една од оние слот-машини со премногу функции. Оваа онлајн казино игра користи Диви ...
Играјте слот!
Бонус покер лукс
Бонус покер лукс
Како што рековме претходно во нашата прегледна статија, Bonus Poker Deluxe е игра, која користи палуба на 52 ...
Играјте слот!
Slotfather мобилен
Slotfather мобилен
Играта за Slotfather онлајн од Betsoft е дизајнирана со популарната тема "Кум-филм" и сигурно живее ...
Играјте слот!
Овошје наспроти бонбони
Овошје наспроти бонбони
Овошје наспроти Кенди видео слот е понуда од Microgaming, која ја бои добрината на овошјето против суетноста на ...
Играјте слот!
pimped
pimped
Play'n Go претставува уште една одлична машина за игри што ќе ве доведе до светот на луксузот и богатството. Допаѓа ...
Играјте слот!
Цезар империја
Цезар империја
Голем и богат, Цезарското царство има големо богатство кое им го нуди на своите граѓани. Дојдете тврдат дека богатствата се со право ...
Играјте слот!
Модна писта
Модна писта
Добредојдовте во Казино Лас Вегас, највозбудливиот онлајн казино што некогаш сте го наидете. Овде ќе најдете ...
Играјте слот!
0 Коментари

Мраз пирати


«Мраз пирати»Е петте ротирачки онлајн видео спот произведен од Endorphina компанија. Има десет линии за исплата и петнаесет симболи на главниот екран.
Правилата дозволуваат да активираат било кој број на достапни линии. Добитните комбинации се формираат таму. Влоговите за секоја од редовите се еднакви. Опсегот на обложување варира од една до 100 монети за секоја од линиите. Вредноста на монетата варира од 0.01 до 5 кредити. На овој начин, можно е да учествувате само еден цент за една рунда, додека максималниот прифатлив залог може да достигне пет илјади кредити.
«Мраз пирати» е обезбедена со основните симболи, на елементи со напредни функции, бесплатни вртења, специјален сет на икони на петтиот ролна, како и дополнителните карактеристики дискутирани подолу.
Стандардните симболи се прикажани само на четирите прстени. Три или четири исти елементи донесуваат исплата кога паѓаат еден до друг во истата активна линија почнувајќи од првото лево ролете. Само една победа комбинација може да се формира во секоја од редови.
Износот на победата се пресметува со множење на залог по линија од индексот на комбинација (од x5 до x1000). Во случај на неколку комбинации формирани на различни линии од резултатите на истиот спин, сите наплатени кредити се сумирани.
Можно е да се собере вкупниот износ на победата до крајот на центрифугирањето или да се става во функција за коцкање. Овој круг се одвива на специјалниот екран. Неговиот дизајн е повеќе типичен за видео игри отколку за видео-слотови. Ќе треба да откриете случајно од една страна. Ако е повисока од картичката на отворениот дилер, вашата исплата е двојно зголемена. Во случај на еднакви картички, играта е објавена. Ако вашата картичка е помала, ја губите залог. Можно е да играте неколку пати.
За жал, немаме никакви информации за теоретскиот индекс на поврат на средствата «Ice Pirates». Ве молиме прочитајте за дополнителни функции и исклучоци од општите правила подолу.

Случајни Слободни Слот игри:

Бакнеж бакнеж
Бакнеж бакнеж
Starlight Kiss е пет ролна, 243 начин видео слот, и обезбедува посебен третман за вљубените гејмери. Романтична игра ...
Играјте слот!
Бели биволи
Бели биволи
Легендата за Белата Бафало е 5 репортажите и 576 начини да се добие слот напојуван од Научни игри. На ...
Играјте слот!
Џокер покер
Џокер покер
Ова е уште едно чудо дете на Microgaming; врвен производител на онлајн казино софтвер во светот. А фантастични 53 картички ...
Играјте слот!
Кралица на нил 2
Кралица на нил 2
Реката Нил е најдолгата река во светот. Во своето патување до Медитеранот, оваа река има големо влијание ...
Играјте слот!
Rockstar
Rockstar
Преглед на RockStar слотови. Оваа онлајн игра за игри е 5 ролна, 30 линија за исплата на линии што ви овозможува да ...
Играјте слот!
Чај чај змејови
Чај чај змејови
тука нема потреба да се грозни за гребло во богатството. Дојдете играјте го овој случајно прогресивен слот што ви овозможува ...
Играјте слот!
Двојки
Двојки
Не, не гледате двојно: тие навистина се близначки симболи на лентите во оваа слаба игра со слот од Yggdrasil ...
Играјте слот!
Диско врти
Диско врти
Диско спинс слот игра Преглед. Disco Spins е 5-ролна, 3-ред и 20-payline видео слот од страна на NetEnt компанија - ...
Играјте слот!
0 Коментари

Jetsetter


Jetsetter Слот е видео слот за 20-payline, кој се напојува со Endorphina провајдер на софтвер. Играта е инспирирана од однесувањето и начинот на живот на луѓето со највисок општествен статус. Главните симболи вклучуваат a рулет тркала, приватен авион, јахта и Ферари.

Случајни Слободни Слот игри:

Фудбалски навивачи
Фудбалски навивачи
Иако не е игра развиена специјално за Euro 2016, играчот Фудбал Фановите на Playtech е сигурен дека ќе собере многу ...
Играјте слот!
Летечки свињи
Летечки свињи
Пробајте ја вашата среќа со нашиот видео спот Летечки свињи. Притиснете го копчето Spin и завртете го патот за да имате некои ...
Играјте слот!
Rainbrew
Rainbrew
Придружете се на вашите колеги играчи на трки на дегустација на турнеја низ среќа пиварницата на лепречаните и примерок на некои од најдобрите ...
Играјте слот!
Суверен од седумте мориња
Суверен од седумте мориња
Суверенот на слоновите "Седум мориња" има 5-ролки и 40-исплати, проширувајќи диви, двојна функција и бонус-игра ...
Играјте слот!
King cashot
King cashot
Кралот Cashalot, долго време, беше еден од најпопуларните прогресивни слотови во светот на онлајн ...
Играјте слот!
Дијамантска империја
Дијамантска империја
Дијамантската империја е 3 ролна, слот за исплата на 15 од Microgaming кој е достапен за играње на сите уреди од ...
Играјте слот!
Pai gow poker
Pai gow poker
Pai gow poker (исто така наречен двобојна покер) е верзија на pai gow што се игра со карти за играње, наместо ...
Играјте слот!
Европски рулет злато
Европски рулет злато
Онлајн европски рулет злато ги има сите возбудувања на редовната онлајн Европска рулетска игра, плус посебни карактеристики за да се направи ...
Играјте слот!
0 Коментари

Macarons


Macarons се мали колачи, кои често се користат на свадби, особено во Франција и Европа воопшто. Овој онлајн слот е за сите француски свадбена церемонија, каде што можете да најдете различни видови на слатки и колачи. Изгледа дека авторите трошат многу време на графика, бидејќи изгледаат многу убаво. Покрај софистицираните симболи, исто така ќе уживате во прекрасната позадина исполнета со слатки производи.
Игра
Макарони е стандарден онлајн слот со 5 ленти и 10 линии за исплата. Секој играч има шанса да го модифицира бројот на монети и линии во игра пред секој чекор. За оние кои сакаат да ги забрзаат работите, постои автоматска опција.
Симболите на овој онлајн слот се сосема уникатни. Повеќето од основните симболи се различни видови колачиња со овошје и орнаменти од букви. Исто така има и женски и машки лик (идниот сопруг и сопруга) и симбол кој го претставува истиот пар танцување. Ова всушност е највисокиот платен симбол кој обезбедува 5000 монети (за 5 од нив).
Како што веројатно претпоставувате, Макарон доаѓа со два специјални симболи. Првиот е разбојниот симбол кој е претставен со сјаен објект со зборот Бонус на неа. Ако добиете најмалку три од овие симболи било каде на лентите, ќе добиете бесплатни вртења на 20. Секоја победа за време на овие слободни вртења се множи со 4 пати. Можно е повторно да се активира овој режим.
Освен тоа, симболот за распрскувач може да ви донесе солидни награди. Вие треба само 2 од нив да се направи победничка комбо било каде на репортажите. Се разбира, добивањето на 5 од нив е уште подобро (4500 монети).
На крајот, шишето шампањ е див симбол и неговата единствена улога е да ги замени недостасувачките симболи од освојувањето на комбинации.
Исто така, постои ризична игра која можете да ја играте кога сте освоиле круг. Тоа е класичен победи на раката игра на дилерот каде што може да се удвои или да ја изгуби својата последна победа.
Сè на сè, Macarons е убав онлајн слот со незаборавна тема и атрактивни награди

Случајни Слободни Слот игри:

Чиста платина
Чиста платина
Чиста платинум е видео-слот за 40-payline кој работи на софтверската платформа Microgaming. Диви картичка на играта е ...
Играјте слот!
Spectra
Spectra
Некои играчи сакаат да одат на врвот и да дизајнираат комплексен универзум исполнет со детали за играчите да ...
Играјте слот!
Дански флип
Дански флип
Дански Флип е видео игра со слот 5-ролна. Можете да активирате до линиите 20 и да обложувате до 5 ...
Играјте слот!
Палубата на сали
Палубата на сали
Божиќната палуба слободното место има сали 30, линиите 5 и редови 3. ... Како и во многу ...
Играјте слот!
Темниот витез се издигнува
Темниот витез се издигнува
Темниот витез се крева слотови игра може да се најде во Microgaming казина. ... Симболот на логото на "Темниот витез се крева" е ...
Играјте слот!
Гладијатор
Гладијатор
Имаше малку, ако има, повеќе епски одмазднички авантури од оние на филмот Гладијатор - и ако ...
Играјте слот!
Златен митинг
Златен митинг
Gold Rally е една од најпопуларните онлајн казино игри во Supercasino. Прогресивниот џекпот значи дека потенцијалот ...
Играјте слот!
Таен еликсир
Таен еликсир
Во редовната игра, победничките комбинации трчаат лево надесно низ линиските линии. Да слета победа, целосна победа ...
Играјте слот!
0 Коментари

Минотаурус


Минотаурус е видео-слот со 5 макари и 10-платни линии напојувани од Endorphina. Овој слот е инспириран од митското суштество кое беше дел од човекот дел бик, и живееле во лавиринтот. Ремените се транспарентни и се поставени длабоко под земја со две факели што гори на секоја страна на ремените.

Случајни Слободни Слот игри:

Вуду вибрации
Вуду вибрации
Voodoo Vibes е 5-ролна, 25-линија, повеќекратно монетизирано видео слот со диви и расфрлени симболи, бесплатни бонус-вртења и ...
Играјте слот!
Ирски очи
Ирски очи
Ирски очи онлајн слотови. Напојувано од Nextgen Gaming, Ирската очите е 5-ролна и 25-payline слот игра која користи ...
Играјте слот!
Кралот на слотови
Кралот на слотови
Опис на играта Глава надвор на една авантура, каде што може да се сретне со неприкосновен крал на џунглата. Заедно со неговиот ...
Играјте слот!
Погрешна грешка на воената зона
Погрешна грешка на воената зона
Општ опис «Punisher: War Zone Scratch» е бесплатна онлајн нула картичка од Playtech посветена на стрипови за ...
Играјте слот!
Чили злато
Чили злато
Чили Злато е 5-ролна видео слот машина со фиксни 40 линии. Оваа прекрасна игра со слот се напојува од ...
Играјте слот!
Голем 5 блек џек злато
Голем 5 блек џек злато
Добредојдовте во златното злато! Блек Џек е една од игрите вклучени во многу казино филмови во кои некој ...
Играјте слот!
Бонус боречка
Бонус боречка
Нема поголеми навивачи на онлајн и офлајн машини за игри од нас, но само повремено сакаме пауза ...
Играјте слот!
Г-дин Cashback
Г-дин Cashback
Г-дин Cashback е 5 ролна, игра на 15 Payline Video Slots. Како и другите игри за игри, идејата е да се вртат ...
Играјте слот!
0 Коментари

Монголско богатство


Да бидеме јасни - ова не е онлајн слот поврзан со Џингис Кан, но сепак е импресивен. Монголски богатство се случува во монголските степи во време кога монголската империја сѐ уште се формирала. Што е одлично за овој онлајн слот е графика. Ова е многу привлечен слот кој користи современи 3D графики и сложени анимации. Позадината со стари монголски шатори, коњи и пасишта ќе ве натера да се чувствувате како да сте таму.
Игра
Монгол богатства карактеристики 5 ленти и 10 исплати. Исто како и повеќето Endorphina Онлајн слотови, можете да го промените и бројот на линии во оваа игра. Дополнително, можете да го изберете режимот за автоматска репродукција и да го измените вкупниот удел.
Како што можеби претпоставувате, картичките за играње се дел од сет на основни симболи, но постојат и некои уникатни основни симболи - коњи во три различни бои и монголски воин. Вториот е највредниот симбол кој обезбедува 5000 монети за 5 по ред.
Монголската дама е истовремено диви и расфрлачки симбол. Значи, може да ги замени основните симболи ако ви помага да креирате победничка комбинација реклама, исто така, активира бесплатни вртења.
Ако имате среќа да добиете барем 3 раширени симболи како ова, ќе добиете бесплатни вртења на 10. За време на овие врти, ќе забележите дополнителен проширен симбол кој може да се прошири на три позиции. Ова очигледно ги зголемува вашите шанси за победа. Оваа игра, исто така, има функција за коцкање за оние кои се доволно смели за да ги ризикуваат своите последни добивки.
Со прекрасна тема и одлична графика, монголското богатство е онлајн слот што вреди да се обиде.

Случајни Слободни Слот игри:

Juice'n'fruits
Juice'n'fruits
Летото е врз нас, што значи дека времето на свежо сочно овошје е само еден чекор подалеку. На ...
Играјте слот!
Г-дин вегас
Г-дин вегас
Г-дин Вегас е 3D видео слотови игра од програмерите Betsoft Gaming. Тоа е нервозно, вулгарен и нереален слот ...
Играјте слот!
Казино војна
Казино војна
Казино војна е без сомнение најлесната картичка игра да се игра во казиното. Ако некогаш сте играле ...
Играјте слот!
Пачамама
Пачамама
Pachamama Слот машина. ... Настојувајќи да го смени тоа, Ендорфина го претстави Пачамама, игра која е тема на Маите ...
Играјте слот!
Дебела дама пее
Дебела дама пее
Двајцата љубители на оперските и онлајн казино играчите ќе добијат реална експлозија од слот-машина за масти дама пее ...
Играјте слот!
стампедото
стампедото
Стампед е добро изработена игра која добро одговара на неговата тема. Нејзината единствена касичка стампеда функција носи свежо искуство за ...
Играјте слот!
Медуза 2
Медуза 2
Ако некогаш сте се запрашале што мора да е како да се соочувате со Медуза во Античка Грција, тогаш ...
Играјте слот!
Megadeth
Megadeth
Megadeth е треш метал бенд од Лос Анџелес и се смета за еден од големите четири бендови во ...
Играјте слот!
0 Коментари

фудбал


Ако сте фудбал фанови, бидете сигурни дека ќе станете обожавател на Фудбалскиот слот, како и во секое време наскоро. Како што беше дизајниран токму за да ги возбуди навивачите на играта и да го задоволи гладот ​​за учество во првенството на спортското првенство.
Овој 5 × 3 слот со играчките линии 21 ги вклучува возбудливите бесплатни игри кои дефинитивно ќе ги задоволат дури и најпознатите искусни играчи. Да не го споменуваме фактот дека победите се множат со x3 за време на функцијата што им дава на играчите повеќе шанси за големи победи.
Јан Урбанец, ПП Продажба на Endorphina, коментира: "Уживајте во автентичниот фудбалски дух со прекрасни визуелни снимки. Од слотови стадион позадина до вашите омилени спортски симболи и се што е помеѓу, одиме длабоко во high-definition игри искуство со Endorphina. Искрено му посакувам среќа на вашиот тим во EURO 2016 и добивам многу бесплатни игри заедно со одлични добивки во Фудбалскиот слот. Време е да се расположи и да игра. "

Случајни Слободни Слот игри:

Дива Турција
Дива Турција
Диви Турција е видео-слот што е изграден од 5 одделни колони, со 3 редови, 20 прилагодливи ...
Играјте слот!
Исклучен нула
Исклучен нула
Сега, кога онлајн казина почнаа да се размножуваат, онлајн верзиите на овие игри значително се зголемија. Двете натпревари ...
Играјте слот!
Mamma mia 2d
Mamma mia 2d
Добредојдовте во оваа нова одлична игра што ја нудиме тука на Videoslots.com; Мама Миа 2D! Оваа игра има поинаква ...
Играјте слот!
Меурчиња
Меурчиња
Океан држи многу тајни во својата длабочина. И може да станеш истражувач на океанот ...
Играјте слот!
Клеопатра - кралица на слотови
Клеопатра - кралица на слотови
Клеопатра Кралицата на слотови е видео-слот на 20-payline, кој се напојува со операторот Novomatic. Играта е инспирирана од ...
Играјте слот!
Снимање ѕвезди
Снимање ѕвезди
Кој не е фасциниран кога гледа на ноќното небо со илјадници пенливи ѕвезди? Пукање Ѕвезди носи оваа фасцинација да ...
Играјте слот!
Царска градина
Царска градина
Ориентални игри на игри може да се најдат во трчање. Темата одамна е запознаена во светот на онлајн слотови ...
Играјте слот!
Трите мускетари
Трите мускетари
Три мускетари е возбудливо онлајн видео слот што ќе ви овозможи да се качат на херојска авантура со трио на ...
Играјте слот!
0 Коментари

Свежо овошје


Програмерите од Endorphina провајдер на казино софтвер ја опреми играта со 5 × 4 игра-игра шема, што значи дека има 5 ленти и 4 редови. Максималниот број на исплатени линии во текот на играта-игра шема е 40.Со цел да се стави облог, играчот може да се прилагоди три параметри: големината на паричката, износот на облогот по една линија и износот на вкупниот залог на спин . Првиот параметар ги зафаќа вредностите помеѓу 0.01 и 1. Облогата на линија оди од 1 до 10 кредити. Вкупниот залог оди од минимум од 40 кредити до максимум од 400 кредити (максимална стапка на спин). Дополнителни информации Најголемата исплата во основната игра ја зазема вредноста на монетите 200000 (исплатата на џекпот). Со цел да се здобие со тоа, играчот мора да ги исели иконите на 5 на кое било место на лентите. Постои недостаток на функција за бесплатни вртења и дополнителна бонус функција. Ризик игра (коцкање функција) е вклучен. Исто така, постои недостаток на мултипликатори. Режимот за автоматско прикажување исто така недостасува. Теоретски процент на RTP ја зафаќа вредноста на 96%. Слободниот казино слот Fresh Fruit преку интернет може да се пристапи од апликацијата на веб-прелистувачот на избраниот уред и директно да се игра, бидејќи режимот за инстант репродукција е дозволен. Уредот мора да има претходно инсталиран Adobe Flash плеер, преку кој се започнува режим на инстант репродукција. Играчите можат да изберат помеѓу два режими:
Може да се игра потполно ослободен од плаќање со стартување на играта во демо режим или
Може да играте Свежо овошје за вистински пари во изобилие на онлајн казина и да се стремите кон тоа масовно наградување на џекпот!
Симболи и плаћањаThe онлајн видео слот Fresh Fruit доаѓа со вкупен број на 9 симболи вклучени. Тие можат да бидат поделени во обични токени плус дивината, и расејувачот. Меѓу редовните, оној што ја носи најголемата исплата е симболот прикажан како број 7. Комбинацијата на пет од нив на активна платежна линија ја носи една награда на монетите 10000! Расфрлањето доаѓа во форма на два златна ѕвезди. Таа има способност да ги донесе исплатите без оглед на нејзината позиција на лентите. Комбинацијата која ја сочинуваат пет икони за распрскување, го носи максималното основно исплата (победата на джакпот) на монетите 200000! Дивиот токен има моќ да ги замени сите икони, со исклучок на расејувањето, со цел да го олесни процесот на создавање на победничката комбинација. Игра Ризик игра е, всушност, коцкање функција. Се активира на крајот од секој победнички круг, овозможувајќи му на играчот да ги зголеми своите добивки. Играчот треба да избере една од четирите покриени картички и се надеваме да ја земеме вредноста поголема од вредноста на картичката на дилерот, со цел да ја зголеми двојната исплата. Максималниот број на удвојување на износот на наградата е 5 (мултипликатор на 10x). Интерфејс и контроли За да ја играте играта Fresh Fruit онлајн, прво треба да ги совладате контролите:
"Bet" го прилагодува износот на залог по линија;
"Вкупно залог" го прилагодува износот на вкупниот облог;
"Линии" го приспособува бројот на активни линии за исплата;
"Авто" го активира автоматскиот режим;
"Спин" ги поставува ремените во движење.

Случајни Слободни Слот игри:

Прстени на среќа
Прстени на среќа
Магијата е во воздух со оваа игра на Новоматички слот машина, а магијата е доста моќна! Прстени на среќата ...
Играјте слот!
1 може да 2 може
1 може да 2 може
Вомбат вели: "Јас сакам добра игра", што го прави 1Can2Can слот совршена игра за мене! Ние не ...
Играјте слот!
Цреши се диви
Цреши се диви
Цреши Gone Wild слот - тоа е доста успешен обид од развивачите на Microgaming да ги обединат симболите познати на ...
Играјте слот!
Џунгла Џим Ел Дорадо
Џунгла Џим Ел Дорадо
Џунгла Џим Ел Дорадо е навистина убаво видео игра од Microgaming. ... Џунгла Џим Ел Дорадо е ...
Играјте слот!
Мит
Мит
Дали сте во митови? Тие ќе ви кажат за моќни богови и за херојски настани. Прикажани онлајн, тие исто така ќе ...
Играјте слот!
Три картичка покер
Три картичка покер
3 Card Poker е една од наједноставните казино игри во покер што може да ги играте. Како што можеше да претпоставите, ти ...
Играјте слот!
Рулет вип
Рулет вип
Уживајте во играта на класичната рулетка, но со масата што ви ја донесоа со неверојатна графика. Ќе ги најдете познатите ...
Играјте слот!
Огнено јастреб
Огнено јастреб
Не ми пречи да ја посетите американската земја во време кога тука живеат бројни индијански племиња? На ...
Играјте слот!
0 Коментари

Гејша


Гејша Слотови. Играчката на Geisha е на многу години и е, според сите сметки, прилично стандардна игра со Аристократ, со плати 25, бесплатен бонус и сите редовни звуци и графика што би очекувале да ги видат.

Случајни Слободни Слот игри:

Блек Џек
Блек Џек
Почувствував многу лоши совети за коцкање во казина. Можеби најчестиот е овој, "објектот ...
Играјте слот!
Ориентална среќа
Ориентална среќа
Ориентални Fortune Слот Игра Преглед. Ориентална Fortune бесплатна казино слот машина Microgaming доаѓа со пет плати линии, три реда и ...
Играјте слот!
Пареа панк херои
Пареа панк херои
Тоа е навистина мистерија за мене зошто повеќе луѓе не зборуваат за SteamPunk Heroes Slot. Напојувано од Microgaming ...
Играјте слот!
Среќни птици
Среќни птици
Придружете се кон некои шарени пернат пријатели во оваа машина за игри со новини од страна на софтверот Playson. Постојат 5 макари, 10 линии и ...
Играјте слот!
Богатство Leprechaun
Богатство Leprechaun
Leprechauns Fortune развиен од WMS казино софтвер провајдер е одличен онлајн слот, што ги прави сите ваши соништа се обистини ...
Играјте слот!
Клуево се врти детективи
Клуево се врти детективи
Оваа игра е потполно мистериозна. Како што е, ние навистина не знаеме точно како да објасниме како сето тоа функционира ...
Играјте слот!
Каубојци и вонземјани
Каубојци и вонземјани
Каубои и странци онлајн казино слот машина игра се состои од 5 ленти и 9 исплати. Играта врз основа на ...
Играјте слот!
Царска империја
Царска империја
Посетете земја со волшебно воспевање, каде што царствата се дом на кралевите и Квинс, Jokers и ... Ogre ?! Во ...
Играјте слот!
0 Коментари

Експлозија на бум бум


Експлозијата бум експлозија е несомнено забавно слот игра, со многу парични линии да се обложуваат и голем број забавни и цртани симболи подготвени да предизвикаат дополнителни бонуси и парични награди.

Случајни Слободни Слот игри:

Џез-клуб
Џез-клуб
Дали сте подготвени да имате одлична ноќ? Дали сте подготвени да ги препуштите музиката и да ги смири ...
Играјте слот!
Легенда за Локи
Легенда за Локи
Легендата на Локи е iSoftBet слот со ленти 5 и 20 линии. Може да се репродуцира од 20p спин на сите ...
Играјте слот!
Савана изгрејсонце
Савана изгрејсонце
Можеби не секогаш го имате буџетот за патување низ светот, но тоа не мора да ве спречи. Со ...
Играјте слот!
Добро од чуда
Добро од чуда
Кога оваа игра на "Паметот на Вондер" од страна на Thunderkick натоварено, малку се возбудувавме. Гледате овој магичен ...
Играјте слот!
Диви игри
Диви игри
Дивите игри треба да започнат, дали сте подготвени да заглавите во акција? Овој слот машина ...
Играјте слот!
Планета на мајмуните
Планета на мајмуните
Победете ги градите и давајте најдобар рибар додека гордо ја претставиме Планетата на мајмуните ™, видео спот донесе ...
Играјте слот!
Deuces диви 4 игра моќ покер
Deuces диви 4 игра моќ покер
Deuces Wild 4 Play Power Poker е варијанта на традиционалниот стил Deuces Wild. Играта има широк ...
Играјте слот!
Баунти на бигор
Баунти на бигор
Овие игри за казино игра базирана на бајката Џек и Beanstalk едвај остави богатство ...
Играјте слот!
0 Коментари

Оџак замав


Ова ме погодува како чуден избор за тема на слот. Луѓето што ги минуваат оџаците не е првото нешто што би се дружел со слотови за казино, па дури и откако ја избрав оваа чудна тема - можеби мислите дека би можеле да направат нешто интересно со него. Кој знае - стара лондонска тема? Можеби бонусната игра која ги извлекува вистинските оџаци? На страната плус, овој слот ја има карактеристичната игра за игра на Бали и бесплатната бонушка игра која може да резултира со некои поголеми победи.
Главните макари се приближни како обични, бидејќи сум видел Bally слотови. Постои ноќно време градско пејзаж низ врвот на макарите, и беж позадина со силуета на некој кој држи оџак замав четка. Самите симболи се на тема, со предмети како охладители, врвна шапка и старомоден временски период. Дивите се повторно градски пејзажи, напишани на светскиот "Диви". Ова се вклопува (преземање на сите 4 редови на ролна), што помага да се зголеми бројот на победи.

Случајни Слободни Слот игри:

Thunderfist
Thunderfist
Складираните диви симболи можат да се појават на сите макари. Овие наредени диви мати се состојат од 1, 2 или 3 симболи ...
Играјте слот!
Казино holdem
Казино holdem
Целта на Казино Холдем е да ја победи раката на дилерот. Двајцата играчи и дилер добиваат две картички на почетокот ...
Играјте слот!
Плодови на ра
Плодови на ра
Желба за некои едноставни брзање без сите драми на сложени карактеристики и испреплетени приказни? Ако си, тогаш ...
Играјте слот!
Крикове или подобро
Крикове или подобро
Има толку многу различни варијации на видео покер таму, но меѓу најпопуларните се Џекс или Подобро, ...
Играјте слот!
Џек Мевосек
Џек Мевосек
Реал Време Игри на среќа го дизајнираше Џек Мевосек онлајн Слот машина со ужасна тема, каде што се обиделе ...
Играјте слот!
Elementals
Elementals
Ослободете ја моќта на природата со помош на различни елементарни камења. Елементал е нова онлајн игра со слот од ...
Играјте слот!
Среќа 88
Среќа 88
Lucky 88 ™ (одрекување од одговорност) е слот машина направена од аристократ. Тоа е популарна копнена слот машина која направила ...
Играјте слот!
Виножито
Виножито
Rainbow Reels е слот машина направена од подмачјето на Новоматик Мазоома. Првично е направен за пазарот во Велика Британија и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бајка


SLOTS FAIRYTALE - БЕСПЛАТНИ казино игри! Вегас слотови БЕСПЛАТНИ на андроид со бајки!
Уживајте во бонусните игри во Оз и земјата на чудата! Играј бесплатни слотови игри офлајн или онлајн!
ИСПОЛНУВАЈТЕ БЕСПЛАТНИОТ КАЗИНО СЛОТ МАШИНИ БЕСПЛАТНО ДЕНЕС!
Проверете ги нашите други бесплатни игри во Лас Вегас и апликации за телефон или таблета што можете да ја играте офлајн!
Оваа игра е наменета за возрасни публики и не нуди вистински пари коцкање или какви било можности да освојат вистински пари или награди. Успехот во оваа игра не значи иден успех во коцкањето со вистински пари.
Имате проблем со играта? За непосредна поддршка, контактирајте не на [Email заштитени] Ви благодариме!
SLOTS Бајка: Слот машини е апликација за слободен софтвер од подкатегоријата Казино и коцкање, дел од категоријата Игри и забава. Апликацијата моментално е достапна на англиски и последен пат беше ажурирана на 2015-01-26. Програмата може да се инсталира на Андроид.
SLOTS Бајка: Слот машини (верзија 1.121) има големината на датотеката на 34.60 MB и е достапна за преземање од нашата веб-страница. Само кликнете на зеленото копче Преземи погоре за да започнете. Досега програмата била симната 93 пати. Веќе проверивме дека линкот за преземање е безбеден, но за вашата заштита препорачуваме да го скенирате

Случајни Слободни Слот игри:

Нрвна - искуство на НТВ
Нрвна - искуство на НТВ
NRVNA е видео слот изграден од 5 одделни ленти со 3 редови и до 30 (со тоа прилагодливи) ...
Играјте слот!
Кутре љубов мобилен
Кутре љубов мобилен
Знаеме дека BetSoft може да прави забавни игри, луди игри, па дури и темни и атмосферски - ова е прва ...
Играјте слот!
Супермен
Супермен
Дали сте подготвени да ги ставите сите ваши јајца во една кошница и да се поставите на непредвидлива авантура со една од ...
Играјте слот!
Конечен резултат
Конечен резултат
Конечниот резултат е онлајн казино игра во која играчите можат да се обложуваат на исходот на фудбалот ...
Играјте слот!
Огледало магија
Огледало магија
Играта на огледалото Магијата може да се најде во Microgaming казина. Microgaming како стандард сега ги објавува куќите на слотови ...
Играјте слот!
3 хит плати
3 хит плати
Имаме ли класичен третман за вас со оваа iSoftBet слот машина; 3 Hit Pay е 3-ролна, 3-winlines ...
Играјте слот!
Авантури во земјата на чудата луксуз
Авантури во земјата на чудата луксуз
Шансите дека не сте запознаени со Авантурите на Алис во земјата на чудата се екстремно ниски, бидејќи овој роман продаден над 100 ...
Играјте слот!
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Фреквенцијата на паѓање на бонусот е статистички, секој 132nd спин (0,76%). Веројатноста за хит (било која победа) ...
Играјте слот!
0 Коментари

Гладијатори на 2016


2016 гладијатори слот им оддава почит на модерните олимписки игри, играчите ќе се сретнат со претставници на најпривлечните спортови кои се претвораат во симболи на лентите. Играта ќе ве однесе на стадионот и ќе ви овозможи да ја доживеете возбудата и адреналинот на трката и да навивате на публиката. Не може секој да стигне до Рио де Жанеиро, но секој може да се придружи на 2016 гладијаторите и да стане дел од Игрите од удобноста на нивниот дом.

Случајни Слободни Слот игри:

Освојувачи од планетата moolah
Освојувачи од планетата moolah
Конечно, кравите наидоа на планетата Земја и се подготвени да ги споделат своите богатства со сите нас. Крави од ...
Играјте слот!
Лабораторија
Лабораторија
Една од првите мобилни игри од страна на 2014 релативно непознат слот софтверски услуги, можеби ќе бидете изненадени ...
Играјте слот!
Змеј остров
Змеј остров
Dragon Island е 5-ролна, 3-ред и 15-payline видео слот од компанијата NetEnt. Тоа е место меѓу оние убаво дизајнирани ...
Играјте слот!
Возбудлив спин
Возбудлив спин
Видео-слот Thrill Spin е многу забавно видео-слот базиран на фер, со ролеркостер, весело одење ...
Играјте слот!
Ноќно нула
Ноќно нула
Опсегот на игри за онлајн казината е проширен поради објавувањето на разни онлајн нула-картички во ...
Играјте слот!
Ролна цар бесплатно ослободат бес
Ролна цар бесплатно ослободат бес
Веселата монархи во "Реел Кинг" ™ Слободен спин бес се чувствуваат добротворни и се подготвени да ги дистрибуираат своите богатства на Твист. Сите ...
Играјте слот!
Инвазија
Инвазија
Главната карактеристика на овој пет ролна sci-fi е бонусот за вонземјански инвазии, што доведува до избирање на 1 од ...
Играјте слот!
Rainbrew
Rainbrew
Придружете се на вашите колеги играчи на трки на дегустација на турнеја низ среќа пиварницата на лепречаните и примерок на некои од најдобрите ...
Играјте слот!
0 Коментари

4 на цар


Видео Слот "4 на кралот'од добавувачот на игри Endorphina е 5 * 3 игра со 10 betways. Слот има RTP = 96% и MED ниво на варијанса. Главните карактеристики на играта се: Диви, FreeSpins.

Случајни Слободни Слот игри:

Европски рулет мобилен
Европски рулет мобилен
Оваа европска рулетска мобилна игра е една од најсофистицираните и популарни од ваков вид; само еден круг и ...
Играјте слот!
Алјаска риболов
Алјаска риболов
Прекрасната Аласканска риболов забавна слот машина има ролни 5 и 3 редови. Играјте еден од Microgaming новите бесплатни ...
Играјте слот!
Спин и победа
Спин и победа
Spin и Win е основана во 2011 и е во сопственост и управувана од DAUB Alderney Ltd - тие се ...
Играјте слот!
Пештера за гоблини
Пештера за гоблини
Ако сте храброст и смел играч, треба веднаш да го пробате демонот за Гоблинс пештерата! Тоа е еден од ...
Играјте слот!
Белиот крал
Белиот крал
Дали некогаш сте сонувале да се биде крал на бели лавови? Можете да го направите овој сон вистински благодарение на Белата ...
Играјте слот!
Изгубената принцеза анастасија
Изгубената принцеза анастасија
Четвртата ќерка на последниот император на Руската империја - Николај II, беше големата принцеза Анастасија Романова. Според ...
Играјте слот!
Накит од морето
Накит од морето
«Накит од морето» е бесплатна онлајн автоматска играчка со макари со различна големина на екранот. Ти можеш ...
Играјте слот!
Вегас лента блек џек злато
Вегас лента блек џек злато
Поставување на бар уште еднаш, Microgaming ни носи својот Блек Џек скапоцен камен, онлајн Вегас Стрип Блек Џек злато. Играта е ...
Играјте слот!