Давател на игри: isoftbet

Bonus.Express Казино Игра Провајдери

0 Коментари

Топла снимки


на Топла шут слот од Bally доаѓа со 5 ленти, 3 редови и 20 линии. Оваа видео игра слот потсетува на првиот слот машини во Вегас и претставува мешавина на разни слот машини по својата природа. Пробајте и забавувај се!
Топлотен игра
Едноставно притиснете го копчето, вратете ги макарите и обидете се да добиете комбинации на победнички симболи. Вие нема да најдете тука Симбол на диви симболи или слободен игра, но има многу други симболи и бонус карактеристики кои ја прават оваа игра возбудлива. Постојат пливање Седум, пламти седум пати исплата, дијамантска линија, двоен джакпот и троен джакпот. Откако ќе се појават во одредена комбинација тие активираат бонус игра функција. За време на бонусната игра секој бонус симбол се претвора во мини слот машина и започнува со игра во игра. Секоја мини слот машина има свои правила; ќе ги видите за време на бонус играта. Штом сите мини слот-машини ќе бидат направени со нивните вртења, функцијата за игра-во игра завршува. Значи обложување од 1 цент за 20 Евра, ги вртите ремените и видете каква среќа ве носи.
Топла шут игра Преглед
Па, можеби оваа игра има едноставни симболи (како што е камбаната, натпис "БАР", знак за долар, "7", цреша) и анимација, но се уште се убави. И позадина музика и звучни ефекти се навистина на врвот. Развивачите на Bally Technologies ги зедоа најдобрите особини од многу слот-игри и ги доведоа во Hot Shot. Значи, сите споменати и запалени пламени на позадината ве потсетуваат дека во оваа игра можете да добиете навистина жешка добивка!
Ако претпочитате да репродуцирате игри за игри од вашиот телефон, ќе бидете задоволни што ќе знаете дека Bally Technologies развива мобилни слотови. И Hot Shot е меѓу нив!
Пробајте Hot Shot и други бесплатни слотови онлајн на Bonus Express. Играјте бесплатни слотови за да се забавувате или да вежбате пред да играте за вистински пари.

Случајни Слободни Слот игри:

Касичка за пари
Касичка за пари
На прв поглед, тешко е да се одреди што е темата на играта. Свињите се вклучени, но има ...
Играјте слот!
Гробот напаѓач 2
Гробот напаѓач 2
Tomb Raider 2 слот игра е инспириран од филмот Лара Крофт: Tomb Raider објавен во 2001. Продолжување на ...
Играјте слот!
Маѓепсан сирена
Маѓепсан сирена
NextGen Gaming Company, која издаде неверојатен бесплатен онлајн слот машина наречена Enchanted Mermaid, Ве поканува да се направи ...
Играјте слот!
Го пушти момчето
Го пушти момчето
Poke the Guy Вовед Poke the Guy е ослободување од Microgaming и далеку од типичен ролна-вртење ...
Играјте слот!
Кеш луд
Кеш луд
Cash Crazy е малата 3 ролна, еднократна платежна слот машина со голем џекпот. Лудиот професор е зад ...
Играјте слот!
Бурлеска кралица
Бурлеска кралица
Дали ја знаете приказната за најпознатиот бурлески театар на сите времиња? Подгответе се, заминете и ...
Играјте слот!
Виртуелни легенди
Виртуелни легенди
Party Party Casino е едно од најновите членови на заедницата за коцкање преку Интернет и направи импресивен ...
Играјте слот!
Див дух
Див дух
Дивиот Дух е фантастична игра, која ви нуди многу шанси да освоиш парични награди. Постојат различни ...
Играјте слот!
0 Коментари

Кралот


Четири кралеви казина и слотови е богата социјална онлајн мултиплеер казино игри искуство. Играат сите ваши омилени казино игри како Покер, Блек Џек, рулет, Зарове, Baccarat, Слотови и многу повеќе! Запознајте се со пријателите, се искачувате по лидерите и освојте награди за да го прилагодите вашиот аватар.
Четири кралеви Казино и слотови е социјален MMO кој ви овозможува да се потопи во симулирано искуство во казиното. Ќе започнете со креирање персонален 3D аватар кој ќе претставува во онлајн светот. Како што играте, ќе бидете наградени со повеќе екстравагантна и престижна облека за понатамошно прилагодување на вашиот изглед. Веднаш штом ќе влезете во казиното, ќе можете да учествувате во најпопуларните игри во казино, како што се Texas Hold'em Poker, Slots, Blackjack, Roulette, Video Poker и многу повеќе. Четири кралеви казина и слотови е жив свет кој дише постојано се развива со нови настани, облека и игри.
Во "Четири кралеви" казино и слотови можете да играте со свој темпо. Можете да се дружите и да играте во маси со ниски граници, или можете да работите во ВИП-делот и да играте за големи влогови. Највисоко рангираните играчи на крајот од секоја сезона во казиното се доделуваат со ексклузивни награди во играта. годишни времиња последните 3 месеци и бројот на рангирани играчи на 1 ќе ја добијат својата слика објавена во Hall Of Fame.
Добијте кралски третман во "Четири кралеви казино и слотови".
Забелешка за локализација:

Насловот во моментов е локализиран на дански, француски, германски, грчки, италијански, руски и шведски со различна количина на арапски, бугарски, кинески (традиционални) Чешка, Холандски, фински, унгарски, јапонски, корејски, норвешки, португалски, португалски, бразилски, шпански (европски), шпански (Аргентина), шпански (Мексико), тајландски и турски. Ако сакате да помогнете да се локализира на вашиот префериран јазик, ве молиме контактирајте со нас директно преку е-маил - info [at] digitalleisure [dot] com. Би сакале да ја имаме вашата помош!

Случајни Слободни Слот игри:

Кралот
Кралот
Четири кралеви казина и слотови е богата социјална онлајн мултиплеер казино игри искуство. Играат сите ваши омилени ...
Играјте слот!
Четири од четири
Четири од четири
Грчката митологија е полна со примери на луѓе кои ги губат своите проблеми и во оваа игра ќе се придружите на некои ...
Играјте слот!
Капетан топови циркус на готовина
Капетан топови циркус на готовина
Развиен од Playtech, Circus of Cash на Капетан Cann е 5 ролна, 3 ред, Видео слот. Има 25 Pay ...
Играјте слот!
Scarface
Scarface
Скални плочи. Слот машина Scarface е освежувачка игра базирана на легендарниот хит-филм, од 1980. На ...
Играјте слот!
Делфин злато
Делфин злато
Вомбат вели: Подготвен за длабоко море подводна авантура? Јас сум. Сува земја е целосно преценета. Оваа игра потсетува ...
Играјте слот!
Бинго милијарди
Бинго милијарди
Овој 5 ролери 25 линија за исплата линија од Nextgen има голем број на примамливи функции. На макарите се бинго ...
Играјте слот!
Звучни ѕвона
Звучни ѕвона
Бадник е време на анализирање и надеж во подобар живот. Дали веќе сте направиле листа на желби за ...
Играјте слот!
Тиволи бонанза
Тиволи бонанза
Тиволи Bonanza е 5-ролна, забавен парк тематски видео слот, кој не скитници премногу далеку од класичен слот машина ...
Играјте слот!
0 Коментари

Милиони монети одговараат


И покрај трендовите во дизајнот на онлајн слот кои се префрлаат кон "gamified" машини со бонуси слични на игри и прекумерно стимулирачки анимации, се уште се отвораат нови слотови кои им оддаваат почит на корените. Милиони монети е една од тие игри, што е онлајн слот што верно симулира чувство на играње на машини за овошје Вегас со класични комплети симболи, функции од старо училиште и ретро дизајн. Достапен на било кој телефон и таблет плеер, освен оние кои сакаат да користат десктоп, оваа интернет-игра за игри ви овозможува да се вклопите во некоја забава во стилот на Вегас во вашиот џеб.
Отворен слот за милион монети Respin беше издаден од популарниот производител на софтвер за казино iSoftBet- компанија позната по својата разновидна збирка модерни и традиционални игри. Ролни на слотот се полни со добро познати слики од цреши, 7s и BARs, со додавање на 10 и 0 симболи кои предизвикуваат специјални награди за џекпот. Но, за разлика од класичната механичка машина за овошје, овој онлајн слот има ремени на 5, редови на 3 симболи и фиксни линии на 20 кои не можат да бидат индивидуално избрани.
Кога станува збор за бонуси, Милиони парички Respin не може да има заеднички сет на бесплатни вртења карактеристики и пари игри да им даде на своите играчи. Сепак, им нуди можност да освојат големи награди. Со вградената функција за мануелно намотување, како и 6 џекпот награди кои можат да платат и до еден милион, слот за милион монети Respin не може да биде посоодветно именуван. Ако сакате да дознаете повеќе за овие бонуси, прочитајте го целиот преглед.

Случајни Слободни Слот игри:

Пирамида потрага по бесмртност
Пирамида потрага по бесмртност
Прошетајте како Египќанец во оваа мистериозна игра извлечена од песоците на времето. Пирамида: Потрагата по бесмртност ™ ве води ...
Играјте слот!
Хидро топлина
Хидро топлина
Дали некогаш сте сонувале да освоите трка на глисер низ трки низ океанот? Еве вашата шанса да ги исполни ...
Играјте слот!
Лотало
Лотало
Ние секогаш советуваме играчите да пробаат било кој слот со пари за играње пред да потрошат пари за него. Тоа ...
Играјте слот!
Дијамантска долина
Дијамантска долина
Дијамантската долина е прогресивен џекпот слот машина иновирани од никој друг, од слот машина познавачи себе - Playtech! ...
Играјте слот!
Fisticuffs
Fisticuffs
Скриени Играта Преглед. Fisticuffs е 5-ролна, 3-ред и 10-payline видео слот произведени од NetEnt казино слотови инвеститорот, ...
Играјте слот!
Капетан потфат
Капетан потфат
Ако патувањето секогаш беше на вашиот кофа листа, тогаш Капетан вложување Слот е игра за вас. Овој 5-ролна, и ...
Играјте слот!
Мит
Мит
Дали сте во митови? Тие ќе ви кажат за моќни богови и за херојски настани. Прикажани онлајн, тие исто така ќе ...
Играјте слот!
Џокерски стекови
Џокерски стекови
Еве еден извонреден нов онлајн слот игра од iSoftbet на WizardSlots.com Joker Stacks е една од поновите продукции ...
Играјте слот!
0 Коментари

Окото на амајлија


Окото на амајлија е iSoftBet слот со ролни 5 и 40 линии за исплата. Игра од 20p која се врти на сите уреди, оваа стара египетска тематска игра има случајно активирана функција "песок бура" каде што дивините можат да додадат диви, 5 од вид игри, диви ленти и активирање на функцијата Free Spins. Исто така можете да го внесете ова со добивање на 3 scatters каде што прво ќе стапите на 15-от за бесплатни вртења - тогаш ќе го завртите тркалото за бонус за да добиете повеќе диви, 5x множители и повеќе слободни вртења. За време на функцијата, можете да освоите повеќе бесплатни вртења со најмногу до 100.
Придружете се на неколку авантуристи кои ловат скриени египетски богатства во окото на амајлетот - креирано од iSoftBet, тоа е прекрасно дизајниран 5 ролна, слот за плаќање 40. Погледнете ја специјалната песочна бура што може да ја разнесе 5 на видните победници, екстра диви и диви репортажи во игра. Исто така има и бесплатна свртена круг со додадени диви и мултипликатори. Направете пирамиди, на сите уреди, помеѓу 20p и £ 20 по спин.
Дизајнот во Окото на амајлија има сјајно чувство - со еден пар на силни пирамиди во позадина, макарите се наведнуваат со нишање на палми и градите полн со богатство. Приклучувањето на картичките со пониска вредност се анк крстот, Сфинксот и машките / женските авантуристи.
Жената во стилот на Лара Крофт е најзначајната заработувачка за 10, 75, 200 или 1,000 монетите доколку слеташ 2, 3, 4 или 5 на payline. Внимавај и за џвакалот кој е див - ги заменува сите други симболи, освен амајлерот. Окото на Амајлија доаѓа со 2 функција круг - тие се како што следува:
Песочна бура функција - ова може да се појави по случаен избор на било кој спин. Ако ветровите се доволно силни, тие можат да испорачаат додадени диви, 5-на-еден вид победа, диви ленти или активирач за функцијата Free Spins.
Функција за бесплатни вртења - овој круг се активира со слетување на 3 или повеќе амулетски решетки или преку функцијата за песочна бура. Ќе добиете 5, 10 или 15 слободни вртења во зависност од бројот на scatters. Пред да започне функцијата, ќе добиете да го завртите тркалото за бонус.
Ова нуди до 4 екстра диви, 2x мултипликатори и додадени бесплатни вртења. Продолжете со вртење се додека покажувачот не стапи на иконата Stare Free Spins. Еднаш во карактеристиката, 2 или повеќе Amulet scatters ќе ве наградат со дополнителни бесплатни вртења - до сите бесплатни вртења на 100 може да се победи.
Окото на амајлија е модерно и многу се занимава со класична тема. Визуелните елементи се high-end и има експлозии на арапски стил музика да го најавува секој победник спин. Тогаш нема никакви поплаки за дизајнот. Карактеристиките не се лоши, посебно функцијата Free Spins каде додадените добрите нудат од бонус-тркалото можат да имаат големо влијание.
Онлајн касински полици веќе се стенкаат со стари египетски тематски слотови. Секогаш има простор за нов, ако е доволно добар, и секако е Окото на амајлија. Комбинирајќи го високо-дефинитивниот дизајн со некои интересни статисти, ова е пустинска патека вредна за преземање. Го најдов тоа да биде наслов од средна до висока варијанта. Ако ви се допаѓа темата, ELK Се препорачува Скриено студио.

Случајни Слободни Слот игри:

Возраст на откритие
Возраст на откритие
Овој видео-слот машина има прекрасни графики и анимации што ќе ви овозможат да уживате во авантура со високи мориња без морска болест ...
Играјте слот!
Савана изгрејсонце
Савана изгрејсонце
Можеби не секогаш го имате буџетот за патување низ светот, но тоа не мора да ве спречи. Со ...
Играјте слот!
Легенди на Африка
Легенди на Африка
Легенди на Африка е видео слот игра од 2 Со 2 Gaming што ни дава виртуелна прошетка ...
Играјте слот!
Фантастично четири
Фантастично четири
Фантастичната четворка игра се базира на суперхероите на Марвел. Обичните луѓе сега имаат суперсили. Играчите ќе најдат види ...
Играјте слот!
Црвена флота
Црвена флота
Флотата на црвено знаме е меѓу неодамнешните игри развиени од WMS. Со него, ќе бидете дополнително наградени благодарение на ...
Играјте слот!
Блекџек повеќеканални Vip
Блекџек повеќеканални Vip
Блек Џек Мултихенд ВИП е популарна варијација на класичниот блек џек на 21. Тоа е направено од iSoftBet и им овозможува на своите играчи ...
Играјте слот!
Снежана
Снежана
Со Beton отровен Apple слот машина, Betsoft го избра еден од најпознатите вклучени и инкапсулирачки стари бајки на ...
Играјте слот!
Тениски ѕвезди
Тениски ѕвезди
Тенис казино игра за игри на тенис е спортски тематски слот со ленти на 5 и 40 линии. Тенискиот шампионат е ...
Играјте слот!
0 Коментари

Пари камила


Кеш камел е 5 ролна, 20 платежна линија од iSoftBet што може да се игра од само 20p спин на сите уреди. Со арапска тема, оваа игра со цртани стилови доаѓа со бесплатни функции на 2. Функцијата Cash Free Spins функција ви дава до 100 слободни вртења со Wild Wally зголемување на мултипликаторот од 1 до 10x. Исто така, постои диви Wally Cactus бонус функција каде што можете да добиете до 10 слободни вртења - со заклучена дива ролна во место, ќе добиете respins кога ќе добиете добитна комбинација, додека не можете да ја подобрите победата.
Кеш камел е iSoftBet слот со ремени 5 и 20 линии. Може да се репродуцира од 20p до £ 20 за спин помеѓу десктоп, мобилни и таблет уреди, арапската тематска титула ви нуди бесплатни функции на 2 - дивината Wally Cactus Bonus функција ви нуди бесплатни вртења со 10 со средната ролна леплива дива, како и кога ќе добиеш победничка комбинација.
Визуелно, има графика за цртани стилови и е поставена со арапската пустина во позадина - од двете страни на решетките ќе видите камила со готовина насекаде, како и скулптур за султан. Симболи на лентите вклучуваат арапски стил A, K, Q, J и 10 карти за играње, како и скорпии, кучиња, змии и влекачи. Змијата е симбол со највисока вредност кој ви дава 25 пати на вашиот удел за 5 низ линијата за исплата. На Wally (кој изгледа како султан кактус) е див симбол и може да го замени било кој симбол, на касетовите камења, за да се формираат победнички комбинации.
Касните камели се расфрлаат со 3 или повеќе се активираат функцијата Cash Free Free Spins. 3, 4 или 5 ќе ве наградат со 10, 20 или 30 слободен врти, соодветно. Симболите на касинските камели кои пристигнуваат за време на бесплатните вртења ќе ве наградат со дополнителни бесплатни вртења - 1, 2, 3, 4 или 5 ќе ви дадат бесплатни вртежи 1, 2, 10, 20 или 30.
Севкупно, до освојувањето на 100 се вртат. Назад кон Wild Wally - кога се појавува наредени на средината ролна за време на функцијата Cash Camel Free Spins, мултипликаторот ќе се зголеми за 1 до 10x!
Сега, ако го приземјиш Дивиот Воли на средната ролна (ролна 3) за време на основната игра, ќе ја активираш функцијата Wild Wally Cactus Bonus - ќе одбереш 1 од буриња на Wally за да ги освоиш 5, 7, 8 или 10 слободни вртења. Средната ролна е дива и останува на место низ целата функција. Кога добивате победничка комбинација, симболите кои се придонесуваат се одржуваат со доставување на одговорност - тие продолжуваат додека победата не може да се подобри.
Навистина ми се допаѓа Cash Camel - изгледа одлично и има 2 наградува бесплатни вртежи. Го најдов тоа да биде средна титула за варијанса со максимални победи на 1,347 пати во вашиот влог на секој спин / слободен спин. Поголемите победи ќе дојдат од мултипликаторите во функцијата Cash Free Free Spins. Ако ви се допаѓа темата, PlaytechСултанот Златна се препорачува.

Случајни Слободни Слот игри:

Тандерспински джакпот
Тандерспински джакпот
Онлајн слот Thunderspin Jackpots е содржина OpenBet Progressive Jackpot која доаѓа со карактеристики на Lightning Spins и Thunderwheel. На било кој ...
Играјте слот!
Плашлив семејство
Плашлив семејство
Плашлив семејство е игра со пет ролни со 20 изборни линии за исплата и повеќе специјални функции отколку што можете да се тресат стап во ...
Играјте слот!
Повик на колосеум
Повик на колосеум
Патувајте назад во антички Рим со тоа што играте Call of the Colosseum од Microgaming.Оваа интензивна авантура исполнета со слот ќе ви даде ...
Играјте слот!
Гробот напаѓач 2
Гробот напаѓач 2
Tomb Raider 2 слот игра е инспириран од филмот Лара Крофт: Tomb Raider објавен во 2001. Продолжување на ...
Играјте слот!
Фудбалска нула
Фудбалска нула
Картата за гребење има слики од 6 кои се поврзани со фудбалските / фудбалските натпревари и може да се појават насекаде ...
Играјте слот!
Железо човек 3
Железо човек 3
Железо Човекот 3 бесплатно казино слот машина игра е нешто повеќе, од едноставна суперхерој тематските слот. Главната разлика меѓу ...
Играјте слот!
Пандора кутија
Пандора кутија
Пандорина кутија Видео Слот Вовед Пандорината кутија видео слот е ве однесе до античка Грција и легендата за ...
Играјте слот!
Монти Питонс спамалот нула
Монти Питонс спамалот нула
Ако барате слот машина која е уникатна и возбудлива, тогаш се сврти кон овој епски 5-ролна, 20-payline видео ...
Играјте слот!
0 Коментари

3 хит плати


Имаме ли класичен третман за вас со ова iSoftBet слот машина; 3 Хит плати е 3-ролна, 3-winlines игра која ги отстранува сите остатоци од современоста и претставува чисто платно со кое ќе работи. Играчите немаат уникатни карактеристики или ексклузивни додатоци за отклучување, но сепак ќе се најдат себеси втемелени во симплистичката акција што е достапна.
И покрај користењето на зборовите "чисто платно", овој слот не е здодевен да се погледне, напротив, тоа е огромно прикажување на боите, при што црвеното, синото и жолтото се главните компоненти. Единствениот елемент кој е поживо од позадината се симболите на плата, пламенот на 7 и блескавата кожа на црешите како светилници во текот на ноќта.
Со оглед на името и она што сугерира, постојат три начини да се игра, а со тоа и три различни сетови на резултати, со максимална исплата се поврзани со играње на сите 3 на winlines. Основен изглед и дизајн, но сепак раѓа голема радост за гејмерите да се впие. Да почнеме и да видиме дали 3 Hit Pay е слот за вас?

Случајни Слободни Слот игри:

Полицајци на полицајци
Полицајци на полицајци
Патувајте го градот во потрага по плен, во овој стил на цртање, со појавување на стрип-аудио Cops n Robbers 9 ...
Играјте слот!
Љубопитна машина мобилна
Љубопитна машина мобилна
The Curious Machine е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Тоа е рај на стенампкан! ...
Играјте слот!
Рака во рака борба
Рака во рака борба
Време е да ги преземе лошите момци и да се бори против непријателот во рака за да ја предаде битката! Подготви се ...
Играјте слот!
Каубојско богатство
Каубојско богатство
Каубојски богатство е пет-ролна, пет-payline видео слот со функции, вклучувајќи Autoplay, бонус кругови, бесплатни врти, Gamble, повеќе Джакпот, Scatter ...
Играјте слот!
Нирвана
Нирвана
Нирвана е видео спот напојуван од софтверот Yggdrasil Gaming со 5 ленти и 20 плати. Идејата се крие зад ...
Играјте слот!
Господарот на океанот
Господарот на океанот
Време е да се фрлам! Слот лорд на океанот ќе ве однесе до мистериозен подводен свет полн со ...
Играјте слот!
Леден чуда
Леден чуда
Icy Wonders е прогресивен слот 30-payline кој работи на софтверската платформа NetEnt. Симболите вклучуваат различни поларни животни, еден ...
Играјте слот!
Boomanji
Boomanji
Boomanji Слот. ... Betsoft's Boomanji е пет ролна, 10 payline непрогресивна онлајн видео слот игра која игра од лево ...
Играјте слот!
0 Коментари

Stacks o 'злато


За секој кој има врски со Емералд Остров или само играчи кои не можат да добијат доволно од интернет-слотови инспирирани од Ирска, Златна е тука за да им ја дадат целата "Ирска" што им е потребна. Дизајниран од производители на масовни слотови iSoftBet, Stacks O 'Gold ги зема сите познати симболи што ги очекувате од таква слот машина и ги комбинира со необичен формат на екранот и прогресивни бонусни функции за да создаде уште еден возбудлив слот-производ.
Инспирацијата за овој слот доаѓа од старото Митот на котел од злато на крајот од виножитото. Но, наместо да се прикажуваат лепракони и виножита, овој слот всушност ги содржи сите работи што би очекувале да ги видат околу Денот на Свети Пети. Така, на нејзиниот екран ќе најдете слики од Гинисовата пинта, капи лепра, потковици и четирилистни детелини, што го прави овој слот одлична игра кога е време да го прослават празникот. Едно мало село лепракон, исто така, е тука, но ниту една од лошите мали суштества нема да се појави во текот на вашата сесија.
Освен неговите необични симболи и острата графика, уште една работа што се истакнува во овој слот машина е формат на екранот. Имено, Stacks O 'Gold ги содржи стандардните ремени на 5, но редовите на симболите се менуваат помеѓу секој ролна, почнувајќи со редови 3 на најлошиот ролна и потоа продолжуваат со 4, 3, 4 и 3 повторно на последната ролна. Преку овој различен број редови, ќе можете да активирате исплати на 34 различни линии за исплата, како и да освоите бесплатни кругови со специјални награди, кои се доделуваат во три фази.
Како диви како што се добива
Иако Stacks O 'Gold ви дава 34 линии за исплата, играта ќе ви плати само за исплати на 20. Така, минималниот удел што може да го поставите во играта ќе биде 0.20 кредити кога ќе одберете најниска монета големина на 0.01 кредити (20 исплати x 0.01 кредити). Сепак, бидејќи ова е слот кој овозможува игра со висока граница, тој исто така ќе ви овозможи да потрошите до 200 кредити по спин, ако играте со максимална големина на монети од 10 кредити.
Исплатата може да се добие од лево кон десно, што значи дека секоја комбинација на симболи ќе треба да започне на најлошиот ролна што ќе биде прифатлива за наградата. Ако вашите комбинации предизвикуваат исплати на повеќе линии на исплата, што се случува многу често во овој слот, сите исплати се акумулираат и се додаваат во рамнотежата откако ќе се запре преклопувањето.
Табелата за плаќање на играта е прилично едноставна и е исполнета со две групи симболи кои нудат високи и мали награди. Првата група се состои од четири предмети (детелина, капа, леска и потковица), кои нудат награди на 8-20x вашата вредност на монетата за три симболи за појавување и до 200x за собирање на комбо-5-на-еден вид линијата за плаќање Другата група симболи се состои од три монети (злато, сребро и бронза) и тие плаќаат помеѓу 2x и 40x вашата вредност на монетата, во зависност од симболот.

Случајни Слободни Слот игри:

Крадец
Крадец
Кога крадец се подготвува за влез во дом, тој ќе ги подготви потребните предмети за да ги отвори вратите, ...
Играјте слот!
Huolong долина
Huolong долина
Huolong долина е NextGen Gaming слот со 5 ленти и 20 линии. Достапно за репродукција на сите уреди од ...
Играјте слот!
Rugbystar
Rugbystar
Различни видови на спорт станаа повеќекратни теми на различни казино игри. Рагби играта не е ...
Играјте слот!
Викинг авангарда
Викинг авангарда
Внесете го овој митски свет на Викинзите и џинови и наскоро ќе бидете фатени во потрага по богатство полн со ...
Играјте слот!
Биг бен
Биг бен
Ако требаше да именувате три работи што прво ми паѓаат на ум во споменувањето на Лондон или Велика Британија, ...
Играјте слот!
Одмазда на говорницата
Одмазда на говорницата
Внесете ја мистериозната панорама на античко Мексико, егзотично земјиште населено со високи споменици на Ацтеките и далечни пошумени планински врвови ...
Играјте слот!
Д-р љубов
Д-р љубов
Лекарот е во куќата и тој е подготвен да ви ги обезбеди сите тендери и нега ...
Играјте слот!
Области на богатство
Области на богатство
Тоа е време да се стремат кон вашиот цвеќиња во полињата, како што цветаат тие ќе се прошири за да се претвори ролни wilds, ...
Играјте слот!
0 Коментари

Легенда за Локи


Легенда на Локи е iSoftBet слот со ролни 5 и 20 линии за исплата. Може да се репродуцира од 20p спин на сите уреди, оваа исклучително нестабилна понуда со тениско потекло доаѓа со 3 основните карактеристики на игри кои ве наградуваат со лепливи диви, со појавување на симболи за загарантирани победи и одговорности. Сето ова е за функцијата Free Spins, каде што ќе играте 10 слободни вртења со 1 симбол одбран да станат лепливи во текот - постојат победи на 2,083 пати вашиот удел да се победи на секој спин!
Епска норвешка авантура е темата што ја нудиме во Легендата на Локи, 5 ролна, 20 патарина од iSoftBet. Исцрпување на основната игра се 3 модификатор додатоци кои доделуваат дополнителни диви, симбол трансформации и редеа respins. Исто така постои и функција за слободни вртења. Репродуцирај на сите уреди од помеѓу 20p и £ 20 по спин.
Поставени против едноставна рурална позадина и заоблени ноќно небо, ролки се направени од A до 10 карти за играње и 4 нордиски богови. Најдоброто од нив е растреперувањето Локи кое ќе ви ги добие 2.5, 5 или 25 пати колку што ќе го имате ако платите 3, 4 или 5 на payline. Чекалот е див од дивечот, заменувајќи го се што е различно од расколот. Легендата на Локи доаѓа со специјални модификатори на 3.
Функција за дивиот штрајк - пред да започне вртењето, Локи може да го повика својот жезол и да додаде селекција на лепливи диви на лентите за спин што следува.
Функцијата "Бура туш" - губење на вртење може да се претвори во победници благодарение на Буриот туш. Молња ќе ги погоди ремените и ќе ги претвори симболите во истиот истиот. Следува ново разгледување на исплатата.
Функција за наредени респени - овие се активираат со слетување на целосен магацин со ист симбол на ролна 1. Овие симболи се заклучени и следат појави. Тие продолжуваат додека новиот симбол за појавување или диви земјишта и се приклучува на кластерот. Последното исплата следува по спин, каде што не се симнуваат нови симболи.
Слетувањето на 3, 4 или 5 на симболот за распрскувач ќе ви даде исплата на 3, 5 или 10 пати колку што е всушност вкупниот удел, како и активирање на функцијата Free Spins - тука се понудени бесплатни вртења на 10. Пред да започне функцијата, стандардниот симбол 1 се избира по случаен избор - секогаш кога ќе се случи тоа, ќе стане лепливо и ќе остане во место за останатиот дел од функцијата.
Како што би се надевале на слот со епска тема, има многу акција на понуда во Легендата на Локи. Сите 3 на модификаторите можат да обезбедат некои навремени зголемувања. Најдобрите шанси за слетување на biggie доаѓаат преку функцијата Free Spins, особено ако успеете да слетате вредна Норвешка фигура како леплив симбол.
Што се однесува до варијансата, Легендата на Локи седи во среден до висок опсег со максимални исплати на 2,083 пати колку што е влогот на секој спин!
Норвешката тема станува популарна кај играчите и програмерите. Ние нема да бидеме разочарани ако видиме повеќе скандинавски саги кои нудат слична комбинација на елегантен дизајн и добри додатоци како што се најдовме на Легендата на Локи. Ако ви се допаѓа темата, не можете да тргне наопаку Yggdrasil Игри на среќа Викинзите Оди Berzerk или Play 'N Go Викинг Runecraft.

Случајни Слободни Слот игри:

Мила на богатство
Мила на богатство
Гребење картички може да биде забавно, зависност и во случај на Дарлинг на Fortune потенцијално многу профитабилни! Главната награда ...
Играјте слот!
Авантури во земјата на чудата луксуз
Авантури во земјата на чудата луксуз
Шансите дека не сте запознаени со Авантурите на Алис во земјата на чудата се екстремно ниски, бидејќи овој роман продаден над 100 ...
Играјте слот!
Монти олимписки одмазда на медуза
Монти олимписки одмазда на медуза
Планината Олимп - Одмаздата на Медуза онлајн слотови е инспирирана од приказната за Медуза и наместо филмови кои ...
Играјте слот!
Супер дама среќа
Супер дама среќа
Се чини дека iSoftBet е во фаза од неодамна како што започна еден повеќе зачудувачки слот и уште еднаш ...
Играјте слот!
Готски
Готски
Слободен слот машина наречена готика, како што е лесно да се погоди со неговото име, е дизајнирана во готик ...
Играјте слот!
Ирски очи 2
Ирски очи 2
Но, не е доволно за подобрување. Графиките се поубави и добивате 20 наместо слободни вртења на 12, но ...
Играјте слот!
Кралот
Кралот
Дали се сметате себеси за малку крал на слотови? Или можеби сметате дека сте ...
Играјте слот!
Сафари сам
Сафари сам
Сафари Сем слотови. Safari Sam е 3D видео слотови од Betsoft. Во оваа игра, ќе се приклучите на Safari Sam ...
Играјте слот!
0 Коментари

Дрво на богатство


Дрво на среќата е 5 ролна, 243 начини да се победи слот од iSoftBet. Тоа не е очигледно од насловот, но ова е најновата на подвижна лента на кинески тематски слотови. Тоа е малку поинакво од повеќето, иако, нудејќи шанса да плати да одговараат на ролна по секој спин во базната игра. Исто така постои бонус круг кој доделува до 30 бесплатни вртења комплетни со мултипликатор 3x. Влоговите се движат од помеѓу 25p и £ 25 по спин.
iSoftBet ги чуваше работите прилично традиционални што се однесува до дизајнот - црвена шарена позадина, заедно со фенери, седи против ретуните. Таму ќе најдете пониска вредност А до 9 кралски вредности и избор на предмети поврзани со азиската тема. Како што би очекувале, црвено и злато доминираат во шема на бои.
По цел вредност, ќе видите петарди, златници, лотос цвет и мавтајќи златна мачка статуа. На Златна Петел е најдобар платен симбол, доделувајќи 160 пати на удел ако го спуштите 5 во комбинација. Помагање да се создадат оние профитабилни линии за победа е златен змеј диви - ова може да се погоди само на макари 2 и 4 и го заменува сето она што се разместува.
Во основната игра, ќе ви биде понудена можноста да одлетате ролна по секое предење. Сите 5 ремени се нудат. Цената која треба да се реагира на секој 1 се разликува, во зависност од потенцијалните награди, може да се испорача успешна ре-спин. Купувањата на Respin се нудат ако се вртете во режим на автоматски режим. Ова е познато како функција Respin.
Земјиште 3, 4 или 5 на расфрлачот и ќе џебните 50, 250 или 2,500 монети, како и активирањето на функцијата Free Spins - на понуда тука се 15 слободни вртења. Секоја победничка комбинација е засилена со мултипликатор на 3x и трокреветна. Функцијата за одземање на респиратор не е активна овде, но можете повторно да активирате повеќе слободни вртења ако успеете да слетате 3 или повеќе scatters.
Функцијата за одземање на респиин нуди нешто малку различно - препорачуваме да го употребувате повремено. Тоа сигурно може да ви донесе голема комбинација, но не се премногу занесени со блиските промаши. Слободното врти не е лошо ниту благодарение на мултипликаторот за тројство. Најдовме играта да биде прилично нестабилна со варијансата во средниот до висок опсег.
Дрвото на среќата е добро дизајнирана игра со неколку многу пристојни статисти. Ако уживате во кинеската тема тогаш ова е еден за да додадете на ротација. Велејќи дека, iSoftBet создаде подобри слотови со Окото на амајлија и Черепи на Легендата препорачува.

Случајни Слободни Слот игри:

Чај чај змејови
Чај чај змејови
тука нема потреба да се грозни за гребло во богатството. Дојдете играјте го овој случајно прогресивен слот што ви овозможува ...
Играјте слот!
Класичен 243
Класичен 243
Класичен 243 слот. Rabcat ве враќа назад во времето со играта неофицијално казино наречена Класичен 243 слот. Оваа игра ...
Играјте слот!
Натоварено
Натоварено
Вчитани слотови. Секој човек кој се тркала до машина за игри на среќа се надева дека ќе оди подалеку побогат отколку кога ќе се појави ...
Играјте слот!
Звучни ѕвона
Звучни ѕвона
Бадник е време на анализирање и надеж во подобар живот. Дали веќе сте направиле листа на желби за ...
Играјте слот!
Торнадо фарма бегство
Торнадо фарма бегство
Торнадо Фарм Бегство е забавна игра за љубителите на фармски животни насекаде, со 5 макари и 20 исплати. Тоа го прави ...
Играјте слот!
Wow тенџере
Wow тенџере
Фактот што играчите на казино губат интерес за играње игри на 3-ролна игра со 1 линијата за исплата станува ...
Играјте слот!
Изгубен храм
Изгубен храм
Дали сте подготвени да влезете во џунглата во потрага по изгубениот храм? Овој 5-ролна молња кутија Игри слот ...
Играјте слот!
Капетан Америка прв одмаздник
Капетан Америка прв одмаздник
Светот познати Playtech-ови слотови за Марвел се прават круга веќе подолго време и имаат огромен број ...
Играјте слот!
0 Коментари

Диско двојно


ISoftBet подготви убаво изненадување за оние кои пропуштаат блескави подиумови подови на 70, диско хитови и диви танци! Диско двојно слот дефинитивно ќе ги освои срцата на коцкарите кои сакаат бесплатни видео-слотови да играат на интернет и обожаваат диско! ISoftBet го објави овој динамичен и гламурозен слот во септември 2017. Диско Двоен видео слот игра доаѓа со 5 ленти, 3 редови, и 20 активни линии за исплата. Играат Диско Двоен игри и уживајте во вашите награди додека танцувате цела ноќ!
Танцувај, забавувај се и победи!
Подиумот трепнува со различни светла и го чека својот нов херој кој ја обожава диско музиката и кој е подготвен да танцува под сјајна диско топка цела ноќ! Овој преглед на Disco Double Slot бесплатна игра ги опишува сите карактеристики и икони, кои се присутни во оваа прекрасна игра и можат да ви помогнат да добиете многу пари и да станете нова ѕвезда на диско танц. Значи, да одиме танцување!
Диви - оваа икона сјае со диско светлата може да биде добра услуга во Disco Double online slot. Користејќи го, можете да замени било која икона освен Диско Двојното логото и x2 Mirror Ball и на тој начин да содржат која било победа линија.
Диско Двојно лого - секогаш кога барем 3 логоата на Disco Double казино се појавуваат насекаде во поглед, ќе ја добиете наградата за нив и ќе добиете бесплатни вртења на 10.
2x Огледало Бол - ова е обележје на диско, кое мора да се прикаже во било која диско бар. Во Disco Double slot може да се појави на централната макара. За време на основната игра тоа не прави ништо, но ако тоа се случи за време на слободни вртења, двојно ќе ја зголеми својата вкупна победа за кругот.
Танц пол на среќа
Диско е роден во 70 на основа на фанк музиката и брзо ги освои сите танцни подови на светот. Пулсирачкиот ритам и светли мелодии на овој танцов стил привлекоа многу луѓе на подиумот. Диско културата ги шокираше луѓето со својата гламурозна сјајна облека и едноставен стил на живот. Човек не може да се спротивстави на незаборавните мелодии и ритми, кои буквално го прават вашето тело да се движи. Диско Двоен слот машина игра рекреирани шармантна атмосфера на подиумот и го донесе на ленти на играта казино. Визуелниот дизајн на Disco Double slot содржи множество на заеднички икони како што се Bar, Sevens и Stars, но сите се потопени во тој разнобоен начин на диско културата и ве молам на очите на коцкарите. Големиот диско саундтрак круни диско игра со два слота и го прави поубаво!
Ако сте се заинтересирале за Disco Double slot видео игри и одлучиле да го пробате заедно со другите бесплатни онлајн игри на ISoftBet, нема да има преземања за да го направите тоа во Bonus Express! Ако преферираш најдобрите онлајн слотови да ги играте за вистински пари, можеме да ви помогнеме да играте на Disco Double Slot за вистински сигурно! Листата на казина, која може да се најде на нашата страница, содржи само доверливи ISoftBet казина каде што можете безбедно да заработите пари! Ако сакате да ги завртите ретровите на Disco Double mobile slot, ве охрабруваме да внесувате слотови од таблетот или паметниот телефон и направете го тоа во движење! Сакате да откриете повеќе од најновите бесплатни слотови? Следете ги слотови на Твитер или се претплатите на нашиот канал на YouTube и добијте ги ажурирањата!

Случајни Слободни Слот игри:

Замок градител
Замок градител
Замокот Градител Слот Игра Преглед. Замокот Градител е 5-ролна, 3-ред и 15-payline 3D видео слот игра од Rabcat Casino ...
Играјте слот!
Шопинг треска
Шопинг треска
Референци Spree е 5-ролна 9-линија видео слот, кој беше развиен и објавен од страна на Realtime Gaming. Играта има ...
Играјте слот!
Фараонот бинго
Фараонот бинго
Дали сакате нов начин да играте бинго на Bonus Express? Фараонот Бинго нуди брза и возбудлива игра со ...
Играјте слот!
Американски рулет
Американски рулет
Американскиот рулет е меѓу табеларните игри, кој ужива најголема популарност во казина низ САД. Играта ...
Играјте слот!
Пиратското богатство е луксузно
Пиратското богатство е луксузно
Дали сте подготвени да се вклучите во една авантура како оние што ги видовме во филмовите Пирати од Карибите? ...
Играјте слот!
Бришење на банката
Бришење на банката
Биста Банката е видео-слот со 243-начин кој работи на софтверската платформа Microgaming. Диви картичка на играта е ...
Играјте слот!
Самурај се подели
Самурај се подели
Самурај Сплит Ве поканува да ја почувствувате славата и возбудата на самураевскиот ред! Намести против убаво бујна пејзаж, ...
Играјте слот!
Златна
Златна
Црното злато е 5-ролна, 30-payline, онлајн слот со висока дефиниција од BetSoft Gaming. Слот има одлична анимација, позадина ...
Играјте слот!
0 Коментари

Џокерски стекови


Еве еден извонреден нов онлајн слот игра од iSoftbet на WizardSlots.com Џокерски стекови е една од најновите продукции на iSoftBet програмерите, оваа онлајн игра за игри има шарени дизајн, што е едноставна презентација, но сепак е ефикасна и многу лесна за играчите. Графика на оваа игра е нешто што треба сериозно да му се восхитувам, iSoftbet го користеа својот пристап за чист пристап при подготовката на оваа игра и навистина се исплатеше. Тоа не е само графика, која е импресивна, но веројатно и најважниот фактор исто така, игра, која е мазна и течна овозможувајќи им на играчи да имаат искуство без проблеми. Темата на Џокер носи возбудливо и радосно искуство наменето за сите играчи, слот со пет ленти со линиски линии на 15 ви гарантира целосна акција за вас.
За развивачот
iSoftbet отсекогаш се заглавени на нивниот збор кога станува збор за отворање на флексибилна содржина на игра која е поддржана од најдобриот технолошки софтвер. iSoftbet отиде на одржување на производствена линија на висококвалитетни слотови кои секогаш го прават пресврт на пазарот на онлајн казино. Од нивното пристигнување на сцената само во 2010 во Лондон, тие станаа и се сметаа за она што може да се опише како "големи пиштоли" за iGaming развој.
Ова покажува дека и покрај тоа што може да се смета дека имаат помалку искуство како некои од провајдерите на игри, таму сè уште имаат намера да им конкурираат и да напредуваат да ги направат своите игри најдобро што можат. Еве повеќе од iSoftbet.

Случајни Слободни Слот игри:

Звук на ѕвезда со црвено известување
Звук на ѕвезда со црвено известување
Star Trek Red Alert е 25-payline видео слот кој работи на WMS (Williams Interactive) софтверска платформа. Признаена во ...
Играјте слот!
Премиер рулет
Премиер рулет
Microgaming ни носи квалитетно видео кое ја презема европската варијанта на класичната касина за тули и малтери со неговата премиера ...
Играјте слот!
Нож од гребнатини
Нож од гребнатини
Секој знае ликови за оваа игра. Нејзината поради неколкуте делови од фантастичниот филм Блејд, кој раскажува за крвавите авантури ...
Играјте слот!
Супермен филмот
Супермен филмот
Прегледаниот слот, врз основа на мошне популарниот филм од 1978 за Супермен, во кој глуми Кристофер Рив, го виде светот ...
Играјте слот!
Милионери шумата
Милионери шумата
Слободниот слот на Милионер на Лејн онлајн се состои од 5 ролна, 20 линии за исплата. Тоа е еден вид бесплатни онлајн слотови со ...
Играјте слот!
Отфрлено царство
Отфрлено царство
Средновековните времиња одамна биле извор на чудо и фасцинација, безброј игри, филмови и ТВ емисии ...
Играјте слот!
Ronin
Ronin
Ronin е популарен прогресивен слот 20-payline кој работи на софтверската платформа за реално време. Расфрлањето е ...
Играјте слот!
Rainbrew
Rainbrew
Придружете се на вашите колеги играчи на трки на дегустација на турнеја низ среќа пиварницата на лепречаните и примерок на некои од најдобрите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Среќен детелина


Среќен детелина е вистинскиот симбол за да ви дадете високи исплати во секое бесплатно симнување на видео спот. Оваа зелена фабрика е сон на секој играч на нашиот казино, бидејќи се загарантирани високи исплати. Тоа е причината зошто играчките за слободна слот Lucky Clover развиени од Казино технологија казино софтвер провајдер е толку популарна меѓу корисниците на нашата веб-страница. Оваа 5-ролна онлајн игра е полна со симболи, кои носат среќа и направете ја вашата уста влажна. Девојките, ковчезите, монетите, седумте, бананите, црешите и многу други симболи се причина за таква неверојатна атмосфера во оваа бесплатна игра.
Неверојатни диви да победат многу
Сите овие симболи не се само екстремно вкусни и сочни, но исто така ви даваат космички исплати. На пример, праски, сливи, јаболка и цреши ви плаќаат на монетите на 100 по еден спин, симболи на монети и ѕвезди кои ви даваат на монетите 500. Покрај тоа, Seven's е еден од клучните симболи во оваа игра да се игра, како што ви дава до 3000 монети. Другата суштинска икона во оваа бесплатна машина за игри со бесплатни врти е Диви. Таа е претставена од Зелената детелина, и се појавува на 2nd, 3rd и 4th репортажите. Постојат два симболи (банана и ѕвезда), кои Диви не можат да ги заменат, бидејќи тие се Скеттери и ви плаќаат пари во која било насока.
Слатка детелина ви дава функција на гејмерот
Исто така постои и една неверојатна карактеристика во нашата онлајн слот машина. Се нарекува Gamble Feature, бидејќи ви дава можност да ги зголемите вашите исплати од 2 или од 4 ако имате ризик и обидете се да ја погодите бојата или тужбата на една карта со лице.
Така, не двоумете се да ја играте Слатка машината за среќа без среќа, со бесплатни игри на Бонус Експрес или изберете ги сите други казино игри казино игри и уживајте во бројните карактеристики понудени од оваа компанија.

Случајни Слободни Слот игри:

Sharky
Sharky
Лов на богатство, грабежи и морски авантури се некои од фантазиите што повеќето од нас се однесуваат на нашето рано детство, ...
Играјте слот!
Аси и осум
Аси и осум
Се вели дека Бил починал држејќи пар 8 и пар Aces, а со тоа и името ...
Играјте слот!
Огнениот ѕид
Огнениот ѕид
Внимание, топло! Дијаболичен пар ѓаволи во нашиот слот Firestarter ™ ви носи добивки за да бидете горди! Немој ...
Играјте слот!
Џекил и хида
Џекил и хида
На возбудливата Jekyll & Hyde слот игра онлајн има дрво редови и пет макари. Играат овој онлајн казино слот од ...
Играјте слот!
Елвис, царот
Елвис, царот
ИГТ издаде уште еден во својата серија машини за онлајн слот во чест на Елвис Присли како крал на Рок и ...
Играјте слот!
Самовила кралица
Самовила кралица
Fairy Queen е 5-ролна, 10-payline слот машина, придвижувана од Новоматик. Играта е тематска околу еден маѓепсан, магичен универзум, ...
Играјте слот!
Египетски херои
Египетски херои
За време на секое предење имате шанса да ја достигнете линијата "Златна линија". Победа на златна линија
Играјте слот!
Овошна фиеста 5 ролна
Овошна фиеста 5 ролна
Овошна Fiesta 5 Ролна е популарен прогресивен слот 15-payline кој работи на платформата Microgaming. Играта поседува традиционални ...
Играјте слот!
0 Коментари

Вод див


Ова видео слотови со тематска војна во Виетнам iSoftBet е заснована на филмската награда за академија на 1986 во режија на Оливер Стоун. Истите ликови што се појавија во филмот се појавуваат на ролна. Убаво е да се види дека iSoftBet излезе со нешто уникатно и размислуваше надвор од кутијата за промена. Ако сте подготвени за малку потено дејство во тропските џунгли на Виетнам, тогаш слотовите ќе бидат добро прилагодени за вас.
Со paylines 30, 5 ја врти силата на играта лежи во неговата бесплатна функција за врти што плаќа на двата начина и повторно се вртат дивината за одење. Наспроти позадината на ролните, ќе ја видите тропската џунгла на Виетнам и разновидноста на оружјето американски војници надвор за крв. Плаќаат симболи на макарите: Крис Тејлор (Чарли Шин), Биг Харолд (шума Витакер) Боб Барнс (Том Беренгер), Кинг (Кит Дејвид), наредникот Гродин (Вилем Дафо), ознаки за кучиња, резервоари (диви), икони со карти и хеликоптер. Симболот кој нуди најголема исплата за време на основната игра е ликот на Чарли Шин, 5 од нив на џекпотот со најголем удел плаќа исплата 1,000 пати повеќе од вашиот удел.
Вод е слотови со ниска варијанса што се исплаќа често во текот на главниот натпревар, но победи имаат тенденција да бидат мали. Просечниот процент на исплата што се врати на плеерот (RTP) е 96.5% или предност до куќата од 3.5%.

Случајни Слободни Слот игри:

Лајв кошница
Лајв кошница
Еден од RTG казино игрите за игри, Lion's Lair слободен слот онлајн, му припаѓа на бројот на видео-слотови бесплатно ...
Играјте слот!
Даревелил нула
Даревелил нула
Придружи му се на Мет Мурдок, aka Daredevil, додека тој се бори против злото Bullseye и Kingpin во возбудливите онлајн игри на Casino.com ...
Играјте слот!
Наследството на дивината
Наследството на дивината
Стартувај на авантура со волшебникот и неговите пријатели и тој ќе ви помогне да победите со голема со проширување ...
Играјте слот!
Кристални камења
Кристални камења
Слот игри се за сите да се забавуваат и се надевам натрупување на богатство, па што тема ќе биде посоодветна отколку драго ...
Играјте слот!
Савана изгрејсонце
Савана изгрејсонце
Можеби не секогаш го имате буџетот за патување низ светот, но тоа не мора да ве спречи. Со ...
Играјте слот!
Сончев гребен
Сончев гребен
Овој видео-слот се напојува со Microgaming, и има прилично стандардно подесување, со 5 макари, 3 редови и ...
Играјте слот!
Змија слот
Змија слот
Не плашете се да запознаете змија. Може да биде пријателски, и плус, може да биде профитабилен. Микрогаминг го направи ...
Играјте слот!
Една ноќ во Париз мобилен телефон
Една ноќ во Париз мобилен телефон
Популарниот избор на писатели и уметници, градот Париз го пронашол патот до светот на онлајн слотови ...
Играјте слот!
0 Коментари

Спин или ролни hd


Класичниот Спин или ролни HD слот се одвива на зафатен казински кат, како што е прикажано во позадината и раздвижениот саундтрак. Оваа игра е совршена за оние кои сакаат игри со казино, но всушност вид на омраза казина. Одликувајќи се со пет ленти и три реда, највисокиот симбол на овој слот е џезот, црвена кутија која го носи името на самата игра, вредна за огромни 25,000 монети за пет. Други симболи за плаќање вклучуваат, среќен број 7s, портокалова, слива, симбол на бар и ѕвона. Невообичаено за таков елементарен стилизиран слот, има бонус круг вклучен! Тркалото за бонуси се активира по случаен избор и ќе ви даде три круга на прилично тркало на виножитото, каде што главната награда е 100,000 монетите (кои можете да победите три пати!). Сите награди добиени од тркалото ќе се помножат со вашата избрана монета вредност. Со многу убави графики и многу убави исплати за 20, ни беше тешко да ги вртиме макарите без да освоиме ништо!

Случајни Слободни Слот игри:

Alaxe во zombieland
Alaxe во zombieland
Се разбира, се разбира, без да се каже дека повеќе бонус игри и бонус карактеристики прикачени на било кој слот игри ...
Играјте слот!
Касичка за пари
Касичка за пари
Play'n GO е шведски казино развивач на игри кој е познат по висококвалитетни видео-снимки со иновативни и возбудливи карактеристики ...
Играјте слот!
Максимална штета и напад на вонземјани
Максимална штета и напад на вонземјани
Добредојдовте во игра од свој вид, Макс Штета и Вонземски напади! Тоа е слот-машина како тебе ...
Играјте слот!
Hitman
Hitman
Ако некогаш сте ја играле оригиналната игра на Xbox и Playstation, ќе мора да се согласите дека Microgaming има направено ...
Играјте слот!
Железо човек 3
Железо човек 3
Железо Човекот 3 бесплатно казино слот машина игра е нешто повеќе, од едноставна суперхерој тематските слот. Главната разлика меѓу ...
Играјте слот!
Волшебник на коефициенти
Волшебник на коефициенти
Прекрасниот Wizard of Odds онлајн слот доаѓа со 5 ленти, 3 редови и 30 линии за исплата. Добредојдовте во ...
Играјте слот!
Амазон див
Амазон див
Amazon Wild е прекрасна 5-ролна, 100-payline онлајн видео слот игра од Ash Gaming. Оваа игра е професионално направена да ...
Играјте слот!
Емотикоини
Емотикоини
Се чини дека сето тоа е за битката кај Емозиите. Ние веќе разгледавме NetEnt е емоџи планета, која има ...
Играјте слот!
0 Коментари

Облак приказни


Ослободете ја вашата фантазија со спектакуларниот Облак приказни слот машина слободна игра и лета високо на небото! Програмерите на iSoftBet ги поставија приврзаниците на онлајн коцкањето на прекрасното незаборавно патување низ волнените облаци во мај 2016. Овој одличен слот за видео пени доаѓа со 9 перманентно активни линии за исплата, 5 реплики и 3 редови и воведува многу изненадувачки карактеристики. Истражувајте ја фантастичната земја скриена во памучни облаци, запознајте ги чудните, но многу симпатични и смешни жители на оваа чудесна земја и вратете се на земјата со тони награди што ги играте Облак Приказни демо-слотови игра!
Посетете ја печурката и добијте повеќе добивки!
Постојат многу прекрасни изненадувања во Облак Приказни казино слотови игра! Одење меѓу облаците, можете одеднаш да видите на Печурки Остров. Полека полека се движи меѓу подуени облаци кои зрачат магија и мистерија. Оние кои ќе стигнат таму ќе ги добијат прекрасните награди! Овој мистериозен остров може одеднаш да се појави во поглед на средната ролна на видео-слот Cloud Tales. Ја извршува функцијата на Дивиот симбол за замена на која било икона за да ги комплетира победничките комбинации. Освен тоа, има уште една прекрасна способност. Појавата на лебдечкиот остров на печурки произведува убав изглед меурчиња, која се шири низ лентите и стана дополнителен диви симболи!
Најди ги победи во јајцата!
Земјата на облаците те изненадува! Овој пат ќе забележиш чудни јајца! Не можеме да кажеме кое животно или птица ги поставило меѓу облаците, но можеме да кажеме за сигурни дека овие мистериозни јајца ќе ви го донесат богатството! Побарајте ги овие изненадувања на лентите 2, 3 и 4 на слот за облачни приказни. Секој од нив содржи едно од неколкуте одлични и корисни изненадувања. Доколку јајцето пукна и ја открива функцијата за симболички прекинувач, симболите на соодветната ролна ќе се мешаат за да се направи најдобра можна комбинација. Ако оваа акција резултира со било која добитна комбинација, наградата за неа ќе биде четири пати поголема. Доколку се појави натпис "диви набори" од јајце, случаен број на макари од 1 до 5 ќе биде целосно наредени со дивите симболи и ќе станат диви ролни. Ако се појави "Диви намотки + Повторно вртење" од мистериозното јајце, ролната ќе се претвори во Диви ролна и ќе ви биде доделена бесплатна ре-спин. Доколку другото јајце се наоѓа на било која ролна, таа исто така станува дива, а ќе се додели уште едно повторно вртење. Wilds + Multiplier функцијата го трансформира јајцето и неколку симболи во Wilds и доделува случајен мултипликатор, кој ќе се примени на сите победнички линии.

Случајни Слободни Слот игри:

Возраст на боговите: судбини на судбината
Возраст на боговите: судбини на судбината
Античките Грци "митови ќе се обнови за вас повторно, во оваа игра на серијата на богови од ...
Играјте слот!
Толку многу чудовишта
Толку многу чудовишта
За некои навистина необјасниви причини, светот на онлајн видео-слотови е исполнет со слотови кои се тематски околу себе ...
Играјте слот!
Гонзос потрага
Гонзос потрага
Играта има 3D графика и пастелна палета. Започнува со кратко видео за 3D анимација што го опишува поставувањето ...
Играјте слот!
Двоен wammy
Двоен wammy
Барате ретро-стил слот машина со малку допир на класа и искра? Двоен Whammy може да биде во право ...
Играјте слот!
Lucky3
Lucky3
Дали сте подготвени да имате некоја овошна забава? Среќен 3 е шарен и свеж видео слот што ќе ви донесе 5 ...
Играјте слот!
Нрвна - искуство на НТВ
Нрвна - искуство на НТВ
NRVNA е видео слот изграден од 5 одделни ленти со 3 редови и до 30 (со тоа прилагодливи) ...
Играјте слот!
Бермудските мистерии
Бермудските мистерии
Преглед на правилата и карактеристиките развиени од NextGen, Бермудските мистерии е 5 ролна, 3 ред, видео ...
Играјте слот!
Изгубен мобилен
Изгубен мобилен
Она што се случи во Вегас умира и се враќа во живот во Вегас - особено со сите оние џекпоти за ...
Играјте слот!
0 Коментари

Мега момче


Ако како мене, вие сте дете од осумдесеттите, а вашиот прв гејмерски систем ги имаше зборовите Нинтендо или СЕГА украсени на него, тогаш едноставно сум бил третиран со преглед на игра што ќе ја апсолутно обожавате - добредојде назад во прекрасниот свет на 8 Бит аркада, но сега во формат за игри на игри.
Како развивач iSoftBet се познати по тоа што се малку надвор од ѕидот, со 3 ролна слотови со дополнителна бонус репортажа и широк спектар на ниша ТВ и филм базирани слотови, вклучувајќи моите лични омилени Рамбо и Вод. Имајќи го тоа на ум, не треба да бидам изненаден, но задоволен што тимот на играта таму успеа да излезе со оваа голема ретро видео игра стил слот машина.
Без разлика дали сте претпочитале Sonic на Еже или Супер Марио, треба да го пронајдете овој нов слој на 5-ролна, свеж, забавен и забавен, како и надвор од темата, има додадени некои многу добри функции за играње.
Тема
Исто како и класичните видео игри на многу млади луѓе, заднината има јасно сино небо, зелена трева и дланки со рамно дно 2D. Ремените сами седат на живописен дисплеј во боја и се населени со видот на живи, преносливи преведени симболи што би ги очекувале на аркадна стилизирана игра.

Случајни Слободни Слот игри:

Девојки со пиштоли и замрзнати зори
Девојки со пиштоли и замрзнати зори
Девојки со пиштоли 2: Frozen Dawn е слот со пет ролни со 243 начини за победа, што значи дека секој пат ...
Играјте слот!
Boomanji
Boomanji
Boomanji Слот. ... Betsoft's Boomanji е пет ролна, 10 payline непрогресивна онлајн видео слот игра која игра од лево ...
Играјте слот!
Џек или подобро 4 игра моќ покер
Џек или подобро 4 игра моќ покер
Следнава стратегија е мојата "едноставна стратегија" за дигалки или подобра видео-покер. Користење на стратегијата на машина за полнење ...
Играјте слот!
Дебела мачка
Дебела мачка
Вегас технологија, сега WGS технологија, покажува дека нивните играчи имаат добра смисла за хумор со својот Fat Cat ...
Играјте слот!
Зарове
Зарове
Craps се игра на специјално дизајнирана табела која има изглед за обложување, каде што играчите можат да ги стават своите стапки. Во ...
Играјте слот!
Сочен плен
Сочен плен
Немојте да бидете измамени од името на играта. Вие нема да бидете оптоварени со некои сонидни booties од Beyonce кога ...
Играјте слот!
Ву долго
Ву долго
Сега е време за азиските тематските игри, со Wu Long, видео спот со многу кинески симболи ...
Играјте слот!
Дами
Дами
Дами Nite слот е популарна игра за играчки за дами кои сакаат да ја извалкаат во ноќен клуб. Сите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Цреша трио


Цреша трио ги нуди сите карактеристики на традиционалната овошна машина, додека комбинира мешавина од современи онлајн игри и графика. Оваа класа 3 ролна се појавува како вашиот традиционален вооружен разбојник 1 и ги содржи сите стандардни симболи на овошна машина; откријат посакувана цреша Диви симбол за да си заработувате од најголемите парични награди.
Волшебните слотови се плаќаат со мобилен казино.
За развивачот
iSoftBet ги обезбедуваат своите услуги на најпознатите имиња на казино индустријата. Со сертификат за работа Италија, На UK, Португалија, Шпанија, и Белгија, не е изненадување што iSoftBet брзо станаа врвни на нивната игра!
Со огромното искуство што го имаат, тие се гордеат со тоа што се авангарда на игри иновации и оваа изјава не може да биде повистини кога ќе го набљудуваме цреша трио. Најмногу традиционална тема можеби, но начинот на кој тие ја извршуваат оваа игра е прекрасен и заслужува вниманието на секого само за да можете да се восхитувате на потенцијалот што го има оваа компанија!

Случајни Слободни Слот игри:

Џекил и хида
Џекил и хида
Џекил и Хајд се карактеризираат со Диви и Скатерни симболи. Дивите работи како во повеќето други видео слотови, со тоа што тие ...
Играјте слот!
Blackback блек џек
Blackback блек џек
Cashback Блек Џек е традиционална Блек Џек игра која не само што нуди три возбудливи странични облози, но ви дава ...
Играјте слот!
Приказна за змејови
Приказна за змејови
Во традиционалните Knight vs Z Dragon приказни ние обично патуваме за витез, но многу е забавно да се биде на ...
Играјте слот!
Паркот Јура
Паркот Јура
Заклучок: Дали слотот е добро? Тоа доаѓа со екстра широк простор за играње за во-длабочината на игри искуство, авантура стил ...
Играјте слот!
Змијата шармер
Змијата шармер
Ова е 25-линија слот купена од вас од Nextgen. Овие игри Диви е самата змија замена за сите ...
Играјте слот!
Двоен ѓаволот
Двоен ѓаволот
Бесплатната онлајн Двокреветна ѓаволот слот машина е игра развиена од Кадилак Џек. Тоа е висококвалитетна, со висока дефиниција ...
Играјте слот!
Кобуши
Кобуши
Kobushi онлајн слот игра вклучува 5 ленти, и 30 покрие линии полни со бројни симболи и функции кои не само ...
Играјте слот!
Faeries богатство
Faeries богатство
Денот на Свети Патрик конечно доаѓа, па што е подобар начин да се биде подготвен и да дојде до расположение од ...
Играјте слот!
0 Коментари

Супер multitimes прогресивни hd


Време е да се поздрави со слот многу сличен на еден вооружен разбојник - класичен слот-машина - во целосна HD-графика. Но, тука имате шанса да освоите не само еден, туку и повеќе Джакпот. Овој слот, исто така, нуди неверојатни пет макари, наместо класичните, стандардни Слот машини кои нудат само три макари. Развивачот на играта зад оваа класична игра не е ништо друго освен iSoftbet - господари на класиците - ние ги презентираме Супер Multitimes прогресивни!
Лондонскиот онлајн и мобилен казино снабдувач iSoftbet е основана во 2010, па затоа не е толку долго во индустријата. И покрај тоа, веќе има собрано почит и добра репутација од задоволни клиенти, па затоа би било безбедно да се каже дека компанијата сега е на добро место и наскоро ќе биде уште поголема. Ако сте чести видео играч, можеби сте играле барем една од креациите на iSoftbet во текот на овие години. Во Videoslots.com имавме можност да уживате во екстремно забавни и убави онлајн слотови на овој инвеститорот од крајот на 2015.
iSoftbet има стотици различни наслови во својот пакет на игри. Сите игри се опремени со одговорни игри ограничувања, како што се ограничување на лимит на депозит, но исто така нуди неверојатен и волшебно гејминг искуство на играчите. Имајќи како искусен тим и како фасцинантен пакет на игри како што е iSoftbet, не е чудо што има некои од најуспешните игри во светот на светот како свои партнери. Искуството, забавата и одговорноста се чини дека се целосно во рамнотежа во iSoftbet и неговите игри.
Некои од игрите од iSoftbet се Черепи на Легендата, Спин или ролни, Маѓепсан, 24, Цреша трио, и Џекпот Ранго.
Супер Multitimes Прогресивна главна игра
Бидејќи овој слот потсетува на класичен слот-машина, ќе можете да видите голем дел од класичните симболи на лентите. Ова не е сè што оваа игра има да понуди иако, исто така немате помалку од три различни Джакпот, и ќе имате шанса да ги освоите сите!
Симболите што можете да ги најдете на макарите се класични машински симболи од старите добри времиња. Долните вредни симболи се од симболот x2 симболот x4, симболот x8, симболот БИЛО БАР, црешите, ѕвоната и некои од Седумте во комбинации. Од друга страна, ако слеташ на четири или повеќе од седумте со исти бои или x2 BAR или x3 BAR симболи, тогаш тие ќе ти доделат повисок износ. Највисокиот играч на симболите е златна знак за долар. Ова може да Ви додели неверојатни 1,600 монети за комбинација на симболи на 5x.
Освен овие основни симболи, на лентите има и две дополнителни специјални. Ние ќе добиеме повеќе во кои се тие и како тие можат да ви наградат наскоро.
Супер Multitimes Прогресивна тема, графика и музика
Кога за првпат ќе го започнете овој слот, ќе се сретнете со слика која објаснува малку повеќе за тоа како функционираат различните Џекпоти. Препорачливо е да имате брз изглед за да видите како тие работат. Со притискање на "Продолжи", ќе се повлечете напред кон барањата на играта. Во позадина можете да го видите класичниот изглед на казиното, како да сте навистина таму.
Над репортажите можете да го видите логото на играта и контролниот панел, а од лево можете да го видите бројот на линии за исплата и каде што ги правите вашите поставувања.
Графика и дизајни на играта се многу добро направени, потсетувајќи на класичен слот-машина - токму она што iSoftbet сакаше да го постигне. Поради овој факт, звучните ефекти што ќе ги слушнете се базираат на ова.
Супер Multitimes Прогресивно исплата
Ова е, за разлика од класичните слот-машини, слот со пет ленти, кој се игра на повеќе од три реда и нуди 5 линии за исплата. минималната залог на играта е €0.01 и максималната залог е од € 25. Ова можете лесно да го поставите со притискање на малку жолто копче лево од квадратчето "Bet" на контролната табла под макари. Можете исто така да изберете број на активни линии за исплата и колку сакате да се обложувате на секоја линија.
Супер Multitimes Прогресивна бонус игра
Бидејќи Super Multimimes Progressive е класичен слот, тој не нуди стандардна бонус игра. Од друга страна, таа нуди и бесплатни вртења и джакпот, но наскоро ќе откриеме повеќе за овие.
Супер Multitimes Прогресивни слободни врти
За да можете да активирате Free Spins на оваа игра, мора да слетате на три или повеќе од симболот "Джакпот прогресив". Без разлика дали добивате 3, 4 или 5 Джакпот симболи, ќе се доделуваат 8 Free Spins. За време на оваа функција, можете да собирате поени за да добиете шанса за освојување на Джакпот, и ние ќе откриеме повеќе за ова подолу.
Супер Multitimes прогресивни специјални карактеристики
Како што споменавме накратко погоре, може да се соберат поени по активирањето на функцијата Free Spins - ова за шанса за освојување на Џекпот. Секој "Джакпот прогресивен" симбол ви дава точка - и тие работат вака:
1 точка предизвикува "Супер Джакпот"
8 поени го активира "Multitimes Jackpot"
32 поени го активира "Super Multimimes Jackpot"
Само највисоката прогресивна комбинација се исплаќа по спин.

Случајни Слободни Слот игри:

Нрвна - искуство на НТВ
Нрвна - искуство на НТВ
NRVNA е видео слот изграден од 5 одделни ленти со 3 редови и до 30 (со тоа прилагодливи) ...
Играјте слот!
Царска градина
Царска градина
Како обожаватели на онлајн слотови, среќно сме навикнати да го направиме виртуелното патување до мистичниот и мистериозен исток. Таму ...
Играјте слот!
Tres amigos
Tres amigos
Прославувајќи го сето она пријателство, се чини дека постои нова онлајн игра за слотови на патот што има другарство ...
Играјте слот!
Европски рулет
Европски рулет
Рулет е игра киснат во историјата. Неговите корени се враќаат до 200 години, а сепак суштината ...
Играјте слот!
Кобуши
Кобуши
Kobushi онлајн слот игра вклучува 5 ленти, и 30 покрие линии полни со бројни симболи и функции кои не само ...
Играјте слот!
Авантури во земјата на чудата луксуз
Авантури во земјата на чудата луксуз
Шансите дека не сте запознаени со Авантурите на Алис во земјата на чудата се екстремно ниски, бидејќи овој роман продаден над 100 ...
Играјте слот!
Baywatch нула
Baywatch нула
Знаете како да ги освоите овие нови слотови? Важно е да се знае структурата на играта пред да започнете ...
Играјте слот!
Фестивалски кралици
Фестивалски кралици
Пред некое време, шарениот видео-слот наречен Фестивал Квинс се појави во онлајн казина што се извршуваше на платформата Quickfire. Тоа ...
Играјте слот!
0 Коментари

Паранормални активности


Навивачите на сенишните филмови насекаде ќе слушнале за Паранормални активности франшиза и паранормална активност од iSoftBet е слот машина базирана целосно на овој особено плашлив филм.
Ако сакате да бидете исплашени од вашите чувства и да се сретнете со паранормални ентитети, додека се обидувате да освојат некои страшни количини на готовина, тогаш не изгледајте подалеку од слот-машина за Paranormal Activity.
Додека ги вртете ремените, ќе се среќавате со многу моќни ентитети, тие вклучуваат бесплатни вртења без паранормали, кои поседуваат бесплатни вртења и демони без врти. Не само тоа, туку може и да предизвикате расфрлање и не-прогресивен џекпот на 120,000 монета. Дали имате што е потребно за да ги повикате демоните и да победите?
Снекната статистика
Паранормално дејство е слот машина со 5-ролна со неверојатни начини на 243 за победа во секој спин. Можете да играте од 0.01 спин или максимум од 6.00 спин - па ако треба да обложите максимални влогови, тоа нема да го оштети вашиот паричник.

Случајни Слободни Слот игри:

Pistoleras
Pistoleras
Пистолерас е визуелно привлечен видео-слот кој има ремени 5, 3 редови и 25 линии за исплата. Дизајнирано од Microgaming, ...
Играјте слот!
Капетани богатство
Капетани богатство
Со богатствата што лежат во градите ќе се стопи срцето на сите. Играј Капетан богатство за да можеш да уживаш ...
Играјте слот!
Љубов грешки
Љубов грешки
Љубовни грешки е игра од WGS. Тоа е онлајн игра за слотови што ќе ве однесе на пат ...
Играјте слот!
Врвот ги фрла фудбалските легенди
Врвот ги фрла фудбалските легенди
Има многу луѓе кои денес гледаат казински слотови и сакаат нешто ново. Се чини дека многу ...
Играјте слот!
Мртов или жив
Мртов или жив
Не возете во зајдисонце - главата директно во казиното за да играте Dead or Alive ™. Ова 5-ролна, 9-линија ...
Играјте слот!
Бангкок ноќи
Бангкок ноќи
Ако верувате во она што го гледате кога ги играте овие онлајн слотови, тогаш Бангкок е јасно новиот Лас Вегас! ...
Играјте слот!
Alaxe во zombieland
Alaxe во zombieland
Се разбира, се разбира, без да се каже дека повеќе бонус игри и бонус карактеристики прикачени на било кој слот игри ...
Играјте слот!
Глави или опашки
Глави или опашки
Глави или опашки е лесна за учење аркадна игра која нуди многу возбуда и има некои дарежливи исплати. Ти ...
Играјте слот!
0 Коментари

Slammin 7s


Slammin '7s е ролна 5, 27 слот за линијата за плаќање од iSoftBet. Одликувајќи се со симболи, макари 4 и 5 се множат со мултипликатори до 10x, симбол за повторно вртење и парични награди до 500 монети. Доколку добиете добитна комбинација со симбол на ублажување, ќе добиете повторливи вртења на 5 со двојно зголемени победи - има најмногу парички 50,000 (или 1,000 пати повеќе од влогот) што ќе ги добиете на секој спин.
Секогаш сакаме да видиме дека инвеститорот проба нешто свежо со слот и iSoftBet го стори токму тоа во Slammin '7s. Станува збор за ролна 5, 27 начини за освојување на слот во кој има симболи што возат, мултипликатори на 2x, 5x и 10x, повторно се вртат со сите удвоени исплати и специјални додатоци за добитник на бонус до 500 монети и врвни џекпот на 50,000 монети. Играјте помеѓу 50p и £ 50 по вртење.
Поставеното во Slammin '7s е малку невообичаено - секоја од макарите 5 е составена од 3 хексагонски симболи. Наместо да се вртат, тие се превртуваат за да го откријат симболот. Стандардните симболи се појавуваат на ролните 1, 2 и 3 со комбинации што се формираат со слетување на истиот симбол на сите ролни на 3.
Овие симболи вклучуваат жолти, црвени и зелени 7 кои плаќаат 10 монети, светлечки црвени, сини и зелени 7 кои плаќаат 30 монети и единечни, двокреветни и трокреветни шипки кои плаќаат 100, 150 и 200 монети, соодветно. Конечно, тука е симболот Slammin '7 кој доделува парички 300. Досега толку стандардно.
Работите стануваат поинтересни за макарите 4 и 5 кои содржат голем број на различни симболи за модификација - тие вклучуваат множители 2x, 5x и 10x, симбол за повторно вртење и симболи за додавање на + 25, + 50, + 100 и + 500.
Ако следите добитна комбинација на ролна 1, 2 и 3, можете да ја додадете победата преку симболите на модификаторот на макарите 4 и 5. Кажете на пример, заземате единечни шипки 3 на левите ролна и симбол + 50 на средината на ролна 4, вашата исплата ќе биде 150 отколку 100. Исто така, ако слетавте со мултипликатор, тоа ќе го зголеми исплатата од левите макари за мултипликаторот.
Поставете добитна комбинација проследена со симбол на одморот и ќе добиете награда до 5 повторно да се вртите со сите уплатени исплати.
Совршена комбинација е да се приземат симболите 3 Slammin '7 на ролна 1, 2 и 3 со + 500 на ролна 4 и мултипликатор 10x на ролна 5. Управувајте со тоа на стандарден спин и ќе го џебнете џекпотот на монетите 25,000. Управувајте со повторно вртење и ракетите до 50,000 монети благодарение на мултипликаторот 2x! (тоа е 1,000 пати повеќе од влогот).
Дека звучи малку комплицирано, но станува многу јасно по само неколку вртења - дизајнот во Slammin '7s е одличен. Супер масна графика со висока дефиниција има футуристички изглед и дејството се движи кон песна за електро-поддршка.
Сите ние сме за иновации кога станува збор за нови слотови и iSoftBet заслужуваат да се залепат на задниот дел за создавање нешто свежо овде. Со својот неверојатен изглед и хипнотичка игра, Slammin '7s е слем забивање на слот. Ако ви се допаѓа изгледот на ова, препорачувам да играте други наслови на iSoftBet како што се Черепи на Легендата.

Случајни Слободни Слот игри:

Чудовиште манија
Чудовиште манија
Понекогаш прегледот на игрите што се достапни во една од нашите препорачани казина, се појавува на онлајн слот кој има ...
Играјте слот!
Овошје "n" ројали
Овошје "n" ројали
Ако секогаш мислевте дека кралските семејства се малку овошни - тогаш е време да се види дали сте во право ...
Играјте слот!
Џокер покер
Џокер покер
Ова е уште едно чудо дете на Microgaming; врвен производител на онлајн казино софтвер во светот. А фантастични 53 картички ...
Играјте слот!
Среќна џунгла
Среќна џунгла
Ако користевте бесплатни онлајн слотови со бонус круг за забава, свртете го вашето внимание на ова интересно казино ...
Играјте слот!
Среќни макари
Среќни макари
Слот машините не се многу класични од овој 3-ролна гроздобер слот машина од страна на Playson. Среќни ролни е масна, мазна ...
Играјте слот!
IVANHOE
IVANHOE
Ivanhoe е променлив слот кој го комбинира изгледот на класичен слот-машина, иновативни карактеристики достојни за врвна класа ...
Играјте слот!
Ѕвезден прав
Ѕвезден прав
Ѕвезден прав е слот кој има ремени на 5 и користи Систем за сите плаќања. Ова значење да се каже дека ...
Играјте слот!
Luchadora
Luchadora
Развивачите на Thunderkick ги покануваат коцкарите од целиот свет да го посетат Мексико и да ги гледаат спектакуларните борби! Лучадора онлајн ...
Играјте слот!
0 Коментари

Черепи на легендата


на Черепи на Легендата Слот игра има стандардна пет-ролна, три-ред структура, со 30 исплати. Најпрво платениот симбол во оваа игра е распрснувачот, пиратски брод кој вреди пет монети на 2250. Другите симболи за плаќање вклучуваат пират за секој пол (иако човекот плаќа многу повеќе), канон, пиратско оружје и светло обоен папагал. Изготвувањето на остатокот од платената табела се нашите сигурни картички за играње карти, плаќајќи помеѓу 150 и 5 монетите. Диви симбол во оваа игра е гаден пиратски череп и нема да биде многу корисен за вас, додека не се откачи четири на истата ролна кога ќе стане леплива, наредени, диви. Три или повеќе scatters било каде на ленти ќе предизвика бесплатни врти, од кои има четири вида. Compass, No Quarter, Storm и Rhum Bowrel нудат различен број бесплатни вртења и играта ќе се вртат преку четири за случајно да го изберете вашиот бонус. Целосно откривање; во текот на 400 вртењата, ние го активиравме бонусот за слободни бодови само двапати и никогаш не успеавме да собереме четири диви во еден ролна. Ќе се надевате дека, со бонусните карактеристики во оваа игра што се толку ретки, тие би биле прилично посебни кога конечно ќе заработите, за жал ова не е случај. Ги активиравме бесплатните вртежи на Rhum Barrel (можеме само да претпоставиме iSoftBet не сакаат да бидат обвинети за промовирање на алкохол), што ни даде седум бесплатни вртења. Повремено, пиратот би направил напред нанапред низ екранот и пука на некои симболи за нас, но долгоочекуваното искуство беше малку загрижено за нашите вкусови.

Случајни Слободни Слот игри:

Кристални води
Кристални води
Земете ја вашата нуркачка опрема и подгответе се за неверојатна подводна авантура исполнета со прекрасни океански соништа, зачудувачка графика, делфини, ...
Играјте слот!
шаман
шаман
Шаман е видео спот со 5 макари и 10 платни линии напојувани од Ендорфина. Овој слот е инспириран од Шаманите ...
Играјте слот!
Буш телеграф
Буш телеграф
Буш Телеграф Слот Игра Преглед. Неверојатен Bush Telegraph слот машина развиена од Microgaming има 5 ленти, 3 редови и ...
Играјте слот!
Si Xiang
Si Xiang
Како што споменавме погоре, Si Xiang не нуди никакви бонусни круга или карактеристики, кои може да се префрлат на високи ролки ...
Играјте слот!
Божествено богатство
Божествено богатство
Божествената Fortune ™ ви нуди богатство и богатство од антиката. Патувајте назад во време на свет на митски суштества ...
Играјте слот!
гладијатори
гладијатори
Можете да играте гладијатор во нашето он-лайн казино, заедно со многу други одлични комични и филмски игри. Велики филмови со ...
Играјте слот!
Тики се прашува
Тики се прашува
На лентите на слотот ќе видите симболи кои веднаш ќе ве одведат на егзотичен остров. Коктели, ...
Играјте слот!
Серангети дијаманти
Серангети дијаманти
Од сега, екосистемот Серенгети сега е на вашиот компјутер, благодарение на провајдерот на софтвер за казино Amaya, кој го создаде Серенгети Дијаманти бесплатно ...
Играјте слот!
0 Коментари

Шумска манија


Шума манија Слотови. ... Типично, кога играте слот-машини, имате стандардна матрица на 5-ленти и избор на winlines, но со Forest Mania тој правилник излегува од прозорецот. Наместо една мрежа имате две, и различни по големина и број на линии, со минимум 0.50 удел и максимум од 100.00.

Случајни Слободни Слот игри:

Мултиплеер блек џек предавање
Мултиплеер блек џек предавање
Multiplayer Blackjack Surrender е игра со карти, развиена од Playtech која може да биде многу возбудлива и најважно, профитабилна. Во ...
Играјте слот!
Наполеонски парчиња делови
Наполеонски парчиња делови
Можеби најголем воен лидер на Франција, Наполеон Бонапарта, сега е овековечен во онлајн слот што го искривува неговото име ...
Играјте слот!
Бакнеж бакнеж
Бакнеж бакнеж
Starlight Kiss е пет ролна, 243 начин видео слот, и обезбедува посебен третман за вљубените гејмери. Романтична игра ...
Играјте слот!
Луо плен
Луо плен
Сите сакаме да ги поминуваме нашите лета во области со многу сонце, вода и песок. Дури и така, ќе ...
Играјте слот!
Двојки
Двојки
Не, не гледате двојно: тие навистина се близначки симболи на лентите во оваа слаба игра со слот од Yggdrasil ...
Играјте слот!
Куки херои
Куки херои
Ахој таму! Hook's Heroes ™ е 5-ролна, 3-ред, 20-линија видео слот карактеристики слободни врти со 3 различни функции за да изберете ...
Играјте слот!
Тандерспински джакпот
Тандерспински джакпот
Онлајн слот Thunderspin Jackpots е содржина OpenBet Progressive Jackpot која доаѓа со карактеристики на Lightning Spins и Thunderwheel. На било кој ...
Играјте слот!
Фудбал манија нула
Фудбал манија нула
Гребење дека јадежот за победа е голем никогаш не е далеку од главите на нашите членови во Neon Jackpot Casino. На ...
Играјте слот!
0 Коментари

Робо пресече


Robo Smash се состои од пет-ролна, три-ред структура со 15 фиксни парични линии. Пет од деветте симболи за исплата во оваа игра се слатки, шарени роботи, од кои едниот носи картонска кутија како шапка. Роботот мода а? Кој знаеше! Другите симболи се класичните играчки карти Аце, Кинг, Кралицата и Џек, иако во оваа интерпретација тие се соодветно изработени од старо железо. Во оваа игра има две дивини; роботи од спротивни страни. Едниот е помалиот, роб, пурпурен робот кој носи шлем, а другиот е кубен летачки робот кој држи знак W како сличен на L плочата, можеби тој учи да биде див? Дивините во оваа игра ќе се појават само во реплики еден и пет, а кога еден ќе се најде во централниот ред, ќе се прошири за да создадат дива ролна. Доколку ова се случи во обете ролки еден и пет во исто време, функцијата ROBO SMASH се активира. Ова вклучува пет бесплатни вртења со разлика; со секое вртење роботите се движат кон едни со други во подготовка за битка. Секоја победа на врти две и четири ќе биде двојно и победа на третиот спин ќе се зголеми тројно. Со секое вртење, наредените диви ќе се движат во ролна додека не се состанат за битка, по многу брзо прикажување fisticuffs, мирот полека се одвиваат додека се повлекуваат во своите домашни ремени

Случајни Слободни Слот игри:

Барови и ѕвона
Барови и ѕвона
Bars и Bells е слот игра која се состои од реквизити на 5 и 20 линии за исплата. Победите се добиваат од лево ...
Играјте слот!
Дијамантска кула
Дијамантска кула
Иако не бевме масовно возбудени околу темата на овој гејмерски слот Amaya, во почетокот, наскоро научивме да го цениме ...
Играјте слот!
Луди крави
Луди крави
Бесплатните казино игри стануваат се повеќе и повеќе популарни во последно време. За да продолжите со времето, пробајте го новиот слот Play'n Go ...
Играјте слот!
уривање тимот
уривање тимот
Упадот за уривање е 5-ролна и 40 линија за исплата на видео-слот врз основа на стрипот на истиот ...
Играјте слот!
Исклучен нула
Исклучен нула
Сега, кога онлајн казина почнаа да се размножуваат, онлајн верзиите на овие игри значително се зголемија. Двете натпревари ...
Играјте слот!
Циганска
Циганска
Ви препорачуваме да одите на возбудливо патување и покрај тоа што имате шанса да се натоварите во вселената ...
Играјте слот!
Фанки пилешко
Фанки пилешко
Ако полека растете уморни од градскиот живот и копнеете за пауза во селата, ние ...
Играјте слот!
Шумска манија
Шумска манија
Шума манија слотови. ... Типично, кога играте слот-машини, имате стандардна матрица на 5-решетки и избор ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бустер


Бустер Слотови. Пуштете го бустер видео-спот за авантура од вселената со класичен слот. Оваа прекрасно дизајнирана, ниска технологија, ниска нестабилност игра доаѓа од iSoftbet, кои се големи љубители на рестартирање на класичен слот игра за современиот коцкар. ... Бустер видео-слот нуди 25 линиски линии за едноставна акциона игра.

Случајни Слободни Слот игри:

Римско богатство
Римско богатство
Слот за римски богатства. Римското царство доаѓа до репликите со традиционалната игра на Microgaming Roman Riches. ... На ...
Играјте слот!
Мачупичу
Мачупичу
Многу Microgaming слотови не само што прават одлична работа со нивната примарна задача - да се забавуваат и ...
Играјте слот!
Алкерос кула
Алкерос кула
Искусете ги магичните чуда кога ќе се качите на кулата со легендарниот волшебник Алкемор! Излезете го АЛКЕМОРНИОТ КУЛТУРА, критичен врв на магичен ...
Играјте слот!
Голема кахуна
Голема кахуна
Голема Кауна Слот машина. Џунглата треска го погоди 32Red Online Casino со Големиот Кауна слот машина. Овој егзотичен, светло ...
Играјте слот!
X-мажите гребење
X-мажите гребење
«X-Men Scratch» е бесплатна онлајн нула картичка, која се состои од шест специјални билети нацртани еден по еден. Секоја од ...
Играјте слот!
Возраст на боговите
Возраст на боговите
Придружете се на боговите на Античка Грција во нивната палата во небото и тие можат да ви дадат големи награди ...
Играјте слот!
Fisticuffs
Fisticuffs
Скриени Играта Преглед. Fisticuffs е 5-ролна, 3-ред и 10-payline видео слот произведени од NetEnt казино слотови инвеститорот, ...
Играјте слот!
Епски монопол 2
Епски монопол 2
Епот монопол II слот е онлајн видео-слот на 100, кој можете да уживате во еден од омилените ...
Играјте слот!
0 Коментари

Lucky3


Дали сте подготвени да имате некоја овошна забава? Среќен 3 е шарен и свеж видео слот кој ви ги донесува 5 регелс и 5 редови исполнети со забава и возбуда. Оваа игра ви нуди традиционална забава со модерен пресврт - едноставна, но веројатно многу наградувачка!
Овој преглед ќе ви каже сè што треба да знаете за оваа игра, но пред тоа, ќе ја разгледаме компанијата зад овој прекрасен наслов. Среќен 3 е создаден од iSoftbet. Овој играч е основан во 2010 и има седиште во Лондон.
iSoftbet е добро за сега, па создаде респектабилна библиотека со игри, исполнета со интригантни игри со разни теми и особини. Нивните игри се забавни и забавни, но исто така создадени со сите потребни прописи и правила на ум. Сите нивни игри се тестираат и создаваат според барањата на лиценците што ги поседуваат.
Една од специјалитетите на iSoftbet се брендираните игри што ги создале. Овие игри се базираат на познати филмови, телевизиски серии итн., Како и наслови за игри на игри, како што се Паранормални активности Рамбо, Облак приказни, Алис авантура, и Маѓепсан.
И сега е време да се запознаете Лаки 3, шарени и овошни игри со многу забавно да понудат.
Среќен 3 главната игра
Во Lucky 3 Video Slot, ќе добиете за да уживате во шарени игри кои се нудат на реплината 5 и редови 5. Зад овие ленти, ќе видите убава пурпурна позадина. Макари се врамени со светли светла и од десната страна од нив ќе ги видите мултипликаторите до секој ред.
Кога станува збор за симболи, оваа игра е толку традиционална колку што добива. На макари нема да најдете повеќе од три класични овошни симболи. Постојат лубеници, цреши и грозје, кои се познати симболи од традиционалните слот-машини. Лубениците ќе ви го донесат најниското исплаќање, кога црешите ќе ви ги донесат втората најголема победа пред најдобрите играчи на играта, лимоните.
Во Lucky 3 нема специјални симболи, но ќе имате некои мултипликатори за да ја зачините вашата игра. Подоцна ќе откриеме повеќе за овие, но сега е време да погледнеме поблизу до графика и тема на играта.
Среќна 3 тема, графика и звук
Овошјето и старите слот-машини се темите зад Lucky 3 Video Slot. Оваа игра е полна со овошни симболи, кои беа воведени во слот-машините за време на забраната. Во тоа време, можете да освоите само гуми за џвакање од слот-машините и сите плодови беа таму за да ги одбележат вкусовите на тие. Дури и денес, кога победите се исплаќаат во готово, овошните симболи го задржаа своето место како еден од најпопуларните симболи на слотови.
Lucky 3 е видео слот исполнет со боја и едноставно и забавно игра. Оваа игра дефинитивно ќе ве натера да се насмевнете, а возбудата расте по секое предење. Визуелните елементи на играта се светли, свежи и шарени, благодарение на едноставната графика. Исто така, ќе видите некои мазни и едноставни анимации, кои ќе ги нагласат вашите победи. Звуците на Lucky 3 видео слот се традиционални и многу оптимистични, па можеби ќе сакате да ја зголемите јачината на звукот додека уживате во игра.
Среќен 3 исплата
Како што рековме, постојат 5 платни линии во Lucky 3 Video Slot. Во оваа игра, ќе добиете победа, секогаш кога 3 или повеќе истите симболи ќе слетаат во истиот ред, на соседните ролни почнувајќи од најлевиот ролна. Но, тоа не е сè. Секој пат кога ќе достигнете победничка комбинација, ќе добиете мултипликатор за тоа. Овој мултипликатор е оној кој стои на десната страна на макарите, до победничката комбинација. Множителите растат пониско, победата е најниска, па најнискиот ред ќе добие множител x5, кога највисокиот ред ќе добие множител x1.
Ако сте по најголемите победи, среќни сте да слушнете дека со слетување на 5 лимони симболи на најниската линија за исплата, ќе ја добиете победата помножена со x20.
RTP на Лаки 3 е 97.2%.
Среќна 3 бонус игра
Среќен 3 видео слот ви дава 3 среќни симболи со некои возбудливи множители. Ви нуди многу забава, но не во форма на бонус игра. Меѓутоа, ако сакате да најдете бонус игра на лентите на среќен видео слот, можеби ќе сакате да пробате Среќен дрво од Бали. Оваа игра е исполнета со среќни симболи и исто така има можност да активира бонус игра, која ќе добиете за да уживате со слетување на 3 среќа симболи на мачки на лентите.
Среќни 3 слободни вртења
Како што можеби веќе сте претпоставувале, Lucky 3 Video Slot не ви носи бесплатни врти. Сепак, ќе имате многу забавно да уживате во овие ленти. И ако сакате да добиете некои среќни бесплатни врти, можете да ги проверите Аристократите Среќа 88 Видео Слот. Во оваа игра, ќе се вртите бесплатно, ако имате доволно среќа да слетате 3 или повеќе фенер симболи на лентите.
Среќни 3 специјални карактеристики
Среќен 3 Видео Слот не е игра изградена околу десетици функции. Оваа игра се потпира на нејзиниот едноставен шарм и традиционалната слот игра се чувствуваат. Додека играте, наскоро ќе сфатите дека постои модерна пресврт во оваа носталгична игра. Ова ви го даваат мултипликаторите, кои ќе ги зголемат вашите победи многу убаво.
Време е да се забавуваат старите училишни стилови! Среќен 3 е совршена игра за вас, ако го сакате шармот на старите времиња, но посакувајте да биде поврзан со навестување на модерната акција. Нека оваа игра ги множи вашите победи и уживајте во забавата!

Случајни Слободни Слот игри:

Царот на змејот
Царот на змејот
Змејот император слот не е сам во се базира околу Далечниот Исток тема, но тоа е, секако, еден од ...
Играјте слот!
Чудо жена
Чудо жена
Чудо жена, масовно популарна во 1980s има направено голем препород во текот на последните неколку години со големи ...
Играјте слот!
Оловна крв
Оловна крв
Крута со ролна е страшна театарска тематска тема. 5 ролна видео слот со неверојатна графика и звуци, придружена со ...
Играјте слот!
Диско врти
Диско врти
Диско спинс слот игра Преглед. Disco Spins е 5-ролна, 3-ред и 20-payline видео слот од страна на NetEnt компанија - ...
Играјте слот!
Активните
Активните
Овој реномиран видео спот е апсолутна ѕвезда. Сте слушнале за тоа. Ти го знаеш тоа. Пекол, веројатно си го играл ...
Играјте слот!
Европски блек џек
Европски блек џек
Широко се смета за еден од најпопуларните игри на Блек Џек, европскиот блек џек е само еден од голем број на Блек Џек ...
Играјте слот!
Glitz
Glitz
Дали ви се допаѓа искрата на накит? Најди ги многу од нив во Glitz, игра на Вилијамс Интерактивна. Отворете го ...
Играјте слот!
Кула потрага
Кула потрага
Подгответе се за целосна забава со онлајн казино игра кула Потрагата. Создадени од истите провајдери кои ни дале Диви ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бубачки накит


Нежниот изглед на шуми може да предизвика нестабилно дејство внатре Бисерки накит, од слот за теми со бубачки iSoftBet. Додека демнат во оваа шума се вклучени бесплатни вртења со специјални проширувачки симболи кои можат да наполните повеќе ленти и да испорачаат некои силни награди. Игра, на десктоп, мобилни и таблет уреди, помеѓу 10p и £ 10 по спин.
iSoftBet се меѓу првите фаворити кога станува збор за дизајнот и Beetle Jewels е уште една игра за пукање - мистериозна шума ја формира позадината на лентите кои се полни со пониски вредности А до 10 картички за играње и квартет од светло обоени бубачки. Најпрофитабилните на стандардните симболи се црвената и сината бубачка која ќе ви даде исплата еднаква на 1, 10, 100 или 500 пати во вкупниот удел ако успеете да приземните 2, 3, 4 или 5 од нив на еден payline.
Заокружување на симболите е виолетова и сина инсекти во златна круг - овој critter дејствува како и диви и расфрлани. Покрај нудењето на наградите од 2, 20 или 200 пати во вкупниот удел, тој исто така ги заменува сите други симболи. Земјиште 3 или повеќе од нив на истиот спин и ќе ја активирате функцијата Free Spins.
Овде ќе добиете бесплатни вртења на 10. Ќе забележите над главната мака поставите единечна ролна за редење - симболот што следува овде може да се прицврсти на главните макари и да наполни повеќе реплики со истите соодветни симболи. Овие симболи дури и не мора да бидат на соседните репортажи за да се создаде добитна комбинација. Исто како и основната игра, 3 или повеќе scatters ќе предизвика уште еден круг на 10 слободни вртења, заедно со проширување симболи.
Со потпевнувајќи на шумата, здодевност на штурците и благотворно саундтракот, ќе ви биде простено за мислење дека Beetle Jewels е моден афера. Ние го најде тоа да биде ништо, но (средно до високо). Секако, основната игра не е најиновативната - играта навистина искри кога ќе ја активирате функцијата Free Spins иако.
Симболите што се шират можат да дадат некои импресивни резултати. Ние не ја пронајдовме функцијата лесно да активираме, но ние ја погодивме среќна кога го направивме тоа, и ние во една прилика ги качивме речиси 650 пати од нашиот влог од еден сет на слободни вртења.
Комбинирајќи ги визуелите од висока класа, елегантен саундтрак и потенцијално експлозивна функција, Beetle Jewels понуди многу повеќе возбудувања отколку што очекувавме. Ако сте по high-end дизајн, квалитет функција круг и природата тема, тогаш нема да одат многу погрешно тука. Алтернативно, iSoftBet е Шума манија е високо препорачливо.

Случајни Слободни Слот игри:

Кец лист
Кец лист
Ако сакате да се чувствувате себеси во Лас Вегас, за да ги видите пенливи светла на ноќниот живот, да почувствувате ...
Играјте слот!
Камења скапоцени камења
Камења скапоцени камења
Играчите ги покриваат сите исплати на 80, подеднакво поделени во четири комплети на намотки, за минимално залог, зголемувајќи ги нивните шанси во Големите победи ...
Играјте слот!
Виножито
Виножито
Rainbow Reels е слот машина направена од подмачјето на Новоматик Мазоома. Првично е направен за пазарот во Велика Британија и ...
Играјте слот!
Стенд на титаните
Стенд на титаните
Стихот на титаните е еден од најпопуларните слотови наоколу. И тоа не е поради нејзиниот убав изглед ...
Играјте слот!
Thor моќен одмаздник
Thor моќен одмаздник
Тор: Моќниот Avenger онлајн казино слот машина игра е суперхерој тематските слот со 30 линии. Откако ќе го отворите, ...
Играјте слот!
Храна борба
Храна борба
Храна Fight Online Slots е еден од популарните бесплатни казино игри CoolCat Casino досега. Храна борба Видео Слот машина има ...
Играјте слот!
Окото на кракен
Окото на кракен
Ако мислите дека може да изгледате на Кракен, легендарното чудовиште од морињата, во окото и сè уште се натепате ...
Играјте слот!
Триангулација
Триангулација
Треба да изгледа дека е невозможно да се изненади некој со невообичаени видео-слотови во современите онлајн казино, меѓутоа, ...
Играјте слот!
0 Коментари

Joker vegas 4up


Тука е местото за да ги победиме нашите дилери Блек Џек, baccarat or рулет тркалото.
Џокер Вегас 4 Up е еден од прекумерните 500 слотови, игри на маса, казино во живо, видео покер, гребнатини и други игри што ги нудиме овде во нашиот неверојатен и лесен интернет-казино. За да го пронајдете патот во сите овие игри, можете да барате одредена игра користејќи ја функцијата за пребарување на горниот дел од екранот. Ние исто така имаме групирани игри во категории како 5-ролна, акција, джакпот и така натаму за да можете да играте други игри кои се слични на Joker Vegas 4 Up.
Запомни Joker Vegas 4 Up придонесува за додавање на повеќе SuperPoints во вашата сметка. Можете да ги откупите бесплатните пари и депозитните бонуси од нашата продавница за лојалност.

Случајни Слободни Слот игри:

Птици
Птици
Летај високо на небото со БИТСИТЕ на Betsoft !, со каскадни ленти на сосема нов начин! Со потенцијално неограничено бесплатно ...
Играјте слот!
Дигалки или подобро МХ
Дигалки или подобро МХ
Откако ќе го ставите облогот, добивате пет почетни картички. Кликнете на картичките што сакате да ги зачувате. Картички кои се ...
Играјте слот!
зум
зум
Thunderkick се едни од највозбудливите нови развивачи на игри кои се појавуваат во онлајн казино светот во последниве ...
Играјте слот!
Суши бар мобилен
Суши бар мобилен
а ние сме навивачи на суши, не сме сигурни дека тоа го прави за најдобрата тема. Не погреши се, ...
Играјте слот!
Thunderfist
Thunderfist
Складираните диви симболи можат да се појават на сите макари. Овие наредени диви мати се состојат од 1, 2 или 3 симболи ...
Играјте слот!
Дама на среќа
Дама на среќа
Дали верувате во фаталност? Дали сакате да ја пробате вашата среќа? Сега имате таква можност со 5-ролна, ...
Играјте слот!
Ацтечки идоли
Ацтечки идоли
Секој произведувач на слотови има барем една игра со ацтековски теми - и Play N Go не е исклучок. За среќа, ова е ...
Играјте слот!
Ревни диви
Ревни диви
Roaring Wilds е слот игра со погон на Playtech со 5 ленти и 40 линии за исплата. Достапно за репродукција на сите уреди од ...
Играјте слот!
0 Коментари

Најдоброто вештерка


Не постои начин да се погрешите магичната тема на оваа игра - магии, напивки и маѓепсани кристали владее со ова поставување на 3 × 5 ролна, со левата и десната страна доминирана од Сината Вештерка и Црвената Вештерка, соодветно, и симболите како Дивиот и бонус плочата на двојната вештерка доаѓаат вооружени со моќна магија што ќе предизвика посебни карактеристики лево и десно. Додека нормалните исплати се на долната страна, три, четири или пет Бонус симболи активираат бонус круг со дополнителна игра функција, додека Диви имаат исплати да одат до x200. Симболот за распрскувач, исто така, плаќа подобро и ве наградува и во слободни вртења (до 20). Дополнително, ако спуштете најмалку два решетка на мрежата, функцијата за вештерки битката ќе се активира. Еве, двете вештерки се соочуваат. Ако вашата вештерка, која ја избирате или на почетокот или во поставките за играта, победува, добивате дополнителни бесплатни вртења и до исплата на x225, ако имате доволно среќа да имате пет расклопувачи на вашите раце. Нема коцкање функција, но гореспоменатите бонус круг вклучува подигање картички со иста боја, со максимална исплата е посакувана прогресивен џекпот.

Случајни Слободни Слот игри:

Неверојатната мешана гребаница
Неверојатната мешана гребаница
Неверојатен Hulk слот е игра за Марвел слотови која се базира на зелениот супер-силен стрип-филм / филмски херој. Оваа акција спакувана игра ...
Играјте слот!
Арес
Арес
Кога не е вашиот фокус на глупости казино, тогаш ова ќе биде меѓу најкул бонус за добредојде за да се обиде ...
Играјте слот!
Терминатор 2
Терминатор 2
Терминатор 2 слот има различни тематски симболи земени директно од филмот и вратени во живот ...
Играјте слот!
Нирвана
Нирвана
Нирвана е видео спот напојуван од софтверот Yggdrasil Gaming со 5 ленти и 20 плати. Идејата се крие зад ...
Играјте слот!
Потера извршување
Потера извршување
Покер извршување е игра која се игра против ниту дилерот ниту други играчи, туку против исплати ...
Играјте слот!
Вџашен
Вџашен
Придружете се на силите со Тор, нордискиот бог на громот, да се борите со силите на природата и да освоите голема ...
Играјте слот!
Волшебникот од Оз
Волшебникот од Оз
Како патувањето на Дороти беше полн со неочекувани врти и авантури, Волшебникот од Оз: патот до интернет-екранот на Емералд Град ...
Играјте слот!
Овошје бонанза
Овошје бонанза
Ако симплифицирани слотови се повеќе до вашата улица, тогаш Fruit Bonanza од инвеститорот за игри Play 'n Go е совршен за ...
Играјте слот!
0 Коментари

Блекџек повеќеканални


Друга Microgaming препевот на Блек Џек картичка, Multi-Hand Classic е едноставна и интуитивна, многу добредојдена онлајн функција - мора да има во секое онлајн портфолио на casino. Играта е атрактивна за почетници и ветерани, слични на пријателски интерфејс и јасни визуелни елементи.
Играта најчесто следи правилата за ванила блек џек, со играчот кој има за цел да ги дели рацете во 21, или само да ја победи раката на дилерот, без да ја надмине марката 21. Оваа верзија се репродуцира со стандардни палуби на 5 и играчот се обложува до рацете на 5. Еден раскол е дозволен на рака, додека не можете да се удрите по расцепувањето. Само слични картички можат да се поделат. Исто така, постои опција за осигурување, која ви овозможува да се обложувате за Блек Џек на дилерот, кој плаќа двојно ако победи!
Влоговите се движат од € 1 до € 200 на рака. Кога сите пет раце се играат, и ако сите се дуплирани и поделени, неверојатен € 4 000 може да се спушти на масата.

Случајни Слободни Слот игри:

Специјално издание на велосипед на богатство
Специјално издание на велосипед на богатство
Тркалото на богатството Специјално издание е пет-ролна онлајн видео слот со дваесет и пет плати линии врз основа на добро позната ТВ ...
Играјте слот!
Брзи ролни
Брзи ролни
Рапид Ренс Слот. Rapid Reels е слот со три ленти со 5 линии за исплата од Microgaming кој му оддава почит на гроздобер Лас ...
Играјте слот!
Космички затајувач
Космички затајувач
Саботата вечер, децата во кревет, телевизорот во позадина, мојот лап топ и подготвен за денешната игра ...
Играјте слот!
Bullseye
Bullseye
Хит на Bullseye со оваа класична 3-ролна, 5-payline слот машина, донесе на вашите екрани благодарение на реалистични игри. Ретро слот ...
Играјте слот!
4 ролна кралеви
4 ролна кралеви
4 победничките шанси ве чекаат во 4 Reel Kings - затоа што 4 слотовите се вртат исто ...
Играјте слот!
Три желби
Три желби
Најди ги сите желби на твоето срце во Три желби слотови! Спин за фантастични победи со магичен тепих вози, богатства ковчези, и ...
Играјте слот!
Делфински гребен
Делфински гребен
Делфин гребен слот игра Преглед. Забавниот казино слот за Dolphin гребен доаѓа со 5 ленти, линии за плаќање 20 и ...
Играјте слот!
Вегас еден бенд златен медал
Вегас еден бенд златен медал
Вегас Единствена палуба Блек Џек злато е импресивен виртуелен преземење на стандардната картичка блекџек од Microgaming, но со ...
Играјте слот!
0 Коментари

Мускетарски слот


Врз основа на авантурите на класичните француски благородници, Три мускетари е 5 ролна, слот за исплата на 40 од Red Tiger Gaming. Одликувајќи се со high-end звук и визуелни елементи, играта доаѓа со трага, тркала се вртат и нудат бонус функција круга. Придружи се на Портос, Атос и Арамис помеѓу 20p и £ 500 по спин.
Дизајнот на "Три мускетари" има вистински галски чувство - очекуваат извици на "бонжур", "салут" и "трес биен" секогаш кога Porthos, Athos и Aramis ги погодија ретуните. Приклучувањето на фустани за играње карти со пониски вредности се резервоари на пиво, бленди капи, мечеви и флеј де лис - земјиште 5 од второто за исплата на монети од 200.
Исто така постои и дива која ги заменува сите други симболи и нуди исплати на монетите 60, 120 или 300 ако ставите 3, 4 или 5 на платежна линија. Тоа не е единствената дива иако - симболите на Портос, Атос и Арамис можат да ги испорачаат дивите исто така.
Ќе забележите дека секој мускетар има свој метар од десната страна на макарите - секој пат кога Мускетерот ќе слета, тој ќе фрли пердув во метар. Бројот на пердуви зависи од тоа на која ролна. На пример, на Athos на ролна 1 наградува 1 пердув во метар Гофон. А Porthos на ролна 5 додава 5 пердуви на Портос метар. Откако ќе пополните еден метар, ќе активирате придружната бонус функција:
Бар бонус функција - собира Портос симболи и ќе предизвика оваа варијација на пари патека. Изберете симболи за да се движите по табла додека не стигнете до крајната дестинација и готовински бонус.
Бонус за тркала - ова е бонус на Aramis. Тоа е вртење на тркалото игра која доделува мултипликаторски награди и се вртат повторно во зависност од тоа каде стрелката се наоѓа.
Понуда бонус функција - откако ќе се соберат доволно Athos симболи, ќе активира оваа рунда. Гора ќе ве направам парична понуда која може да ја прифатите или намалите.
Собирањето на симболи на мускетари исто така ја зголемува веројатноста за приземјување на специјални мускетари - тие можат да слетаат на било кој круг. Porthos додава линии на хоризонтални диви, Aramis додава вертикални стекови на диви и Атос додава дијагонални диви.
Како и многу други слотови од Red Tiger Gaming, бонусните карактеристики може да бидат незгодни за слетување. Наградите што се нудат во карактеристиките може да достигнат до 2,000 пати колку што е ваша вкупна акција, па секако може да биде вредно да чекате. Вие нема да го погодите максимумот често, но наградите се генерално прилично добри кога ќе ја достигнете функцијата. Ќе ја ставиме варијансата на висока страна на медиумот.
Комбинирајќи одличен HD дизајн со некои хард-удирајќи карактеристики, Три Musketeers е многу можност за играње. Добијте среќа со овие додатоци и може да биде случај на "сите за еден и еден за сите". Ако ви се допаѓа темата, Тројцата мускетари од Quickspin се препорачува.

Случајни Слободни Слот игри:

Тивок самурајски џекпот
Тивок самурајски џекпот
Многу слот играчи сакаат игри инспирирани од азиската култура или историски самурајски војни во Јапонија и гејша забавувачи и софтвер ...
Играјте слот!
Пратилки
Пратилки
Ако сте голем обожавател на филмот "Деверуши" - тогаш ќе ја обожавате оваа онлајн игра за слот игра ...
Играјте слот!
Мачупичу
Мачупичу
Многу Microgaming слотови не само што прават одлична работа со нивната примарна задача - да се забавуваат и ...
Играјте слот!
Глобален патник
Глобален патник
Дали некогаш сте сонувале за патување низ светот? Playtech има дизајнирано убаво слот што ви дава оваа шанса. Глобален патник ...
Играјте слот!
Животот на богатството
Животот на богатството
Животот на богатството слотови. Живејте со добар живот во "Животот на богатството", нов слот-машина од Microgaming што слави ...
Играјте слот!
Велосипед
Велосипед
Поставете се, задржите ги очите на топката и допрете за да стигнете до сладок велосипед на врвот ...
Играјте слот!
Пештера за гоблини
Пештера за гоблини
Ако сте храброст и смел играч, треба веднаш да го пробате демонот за Гоблинс пештерата! Тоа е еден од ...
Играјте слот!
Серангети дијаманти
Серангети дијаманти
Од сега, екосистемот Серенгети сега е на вашиот компјутер, благодарение на провајдерот на софтвер за казино Amaya, кој го создаде Серенгети Дијаманти бесплатно ...
Играјте слот!
0 Коментари

Хансел и ловци за вештерки


Играјте Ханстел & Гретел вештерка ловци Слот за слободен и преглед. Ханзел и Гретел вештерка ловци е iSoftBet слот со ролни 5 и 10 линии за исплата. Може да се репродуцира од 10p по спин, оваа игра се базира на хорронот 2012 со исто име. Погледни за чудовиште диви која се шири кога во средината на ролна.

Случајни Слободни Слот игри:

Атлантскиот град блек џек злато
Атлантскиот град блек џек злато
Атлантик Сити Блек Џек Златото може да ужива и искусен коцкари и комплетни почетници, бидејќи доаѓа со едноставни правила ...
Играјте слот!
Мрсна работа
Мрсна работа
Мрсна бизнис е игра на 5-ролна видео слот. Можете да активирате до линиите 5 и да обложувате до 5 ...
Играјте слот!
Академија за вештерство
Академија за вештерство
Ги отвараме вратите на Witchcraft Academy ™, 5-ролна, 3-ред видео спот. Оваа игра ќе ве однесе до најстариот ...
Играјте слот!
Гламниот живот
Гламниот живот
Машина за играње на Glam Life. Glam Life е 5-ролна, 30-payline 3D слот игра која ќе ве запознаам со ...
Играјте слот!
Вчитај ги во големи бас-долари
Вчитај ги во големи бас-долари
Play Reel'em In - Big Bass Bucks видео слот создаден од WMS казино софтвер провајдер и уживајте во убавината на ...
Играјте слот!
Сребрена Фанг
Сребрена Фанг
За оние кои ги сакаат волците и онлајн слотови, играјте го онлајн игра со Сребрена Фанг. Таа се базира на ...
Играјте слот!
Холмс и украдените камења
Холмс и украдените камења
Пет локални прогресивни джакпот се загрижени за оваа акција спакувана авантура со г-дин Холмс. Придружете се во пребарувањето ...
Играјте слот!
Титани на сонцето хиперион
Титани на сонцето хиперион
Титани на Сонцето: Хиперион е Microgaming придвижуван видео-слот со ролни 5 и 15 платни линии. Овој слот е инспириран ...
Играјте слот!
0 Коментари

Луксузен Рим HD


Добредојдовте во Луксузен Рим! Оваа игра нè враќа во Антички Рим, легендарна цивилизација, империја и држава која сè уште се памети речиси 2000 години по нејзиното уништување. Тоа е наследство и духот се вршат од страна на многу принципи и практики во западниот свет. Сега, iSoftBet ја враќа античката империја со овој моќен слот Луксузен Рим.
Поставен против силен римски амбиент, со високи мермерни столбови, играта е составена од ремени 5 и редови 3, кои се вртат преку 9 линии за исплата. Таа доаѓа со одлична стапка на RTP на 96.49%. Значи, ставете ја својата тога и подгответе се за историско патување во една од најмоќните цивилизации на историјата, која доаѓа со подеднакво моќни награди за храбриот играч. Можете да очекувате бонус карактеристики како бесплатни вртења, множители и парична награда на монетите 4,950.
Луксузни Рим Игра Карактеристики
Обложувањата за луксузниот Рим се дефинитивно идеални и за ниско-ролки кои сакаат да извлечат максимум од добрата стапка на RTP, без премногу да заговараат и за високи ролки кои се стремат кон најголемите награди. Можете да почнете да играте од € 0.9 по спин до максимум од € 270.
Симболите што ќе ги сретнете на вашето патување вклучуваат Јулиј Цезар, Клеопатра, златна монети, калести, ловоров венци, прстени и пресечени мечеви, создавајќи автентична поставка за играта. Постојат и симболи со картичка за пониска вредност кои се присутни на лентите, од A до 9.
Расцепниот симбол на играта е колосеум. Симболот за распрскувач ќе ви плати неколку пати повеќе од вашата залог, од две ракети - два пати од облогот до пет расејувачки симболи - 200 пати од платата. Има повеќе специјални симболи во Луксузниот Рим, вклучувајќи ја дивата птица на феникс, бонус симболот на тркалото на кацигата на шлемот и инстант бонусниот симбол, кој е коњ и неговиот возач. Тоа е многу специјални симболи спакувани во еден слот и најверојатно може да се претпостави дека не е толку тешко да заработите неверојатни награди на овој слот!
Луксузни бесплатни врти и бонуси во Рим
Три, четири или пет од овој симбол насекаде на макарите ќе го активираат инстант бонус круг. Инстант бонус може да додели случаен број бесплатни врти или случаен множител на вкупната победа за залог. Бонус на тркалото на играта е златна галеа (војнички шлем), а три, четири или пет од овој симбол ќе го активираат бонусот на тркалото. Во текот на оваа бонус круг можете да освоите случаен број на монети, помеѓу x15 и x550 вкупниот облог!
Луксузни исплати во Рим
Самиот моќен Цезар е секако theвезда на Луксузен Рим, и тој е највисок платен симбол, вреден 1,000 монети за 5 на платен список и минимална награда на монети од 25. Клеопатра е исто така моќен симбол, во вредност од најмалку 20 монети само за симболи за појавување на 2 и монети 800 за хит на симболи за појавување на 5. Прекрстените мечеви и комори се симболи со средна вредност, секој во вредност од минимална награда на 10 монети и максимална награда на монети 500 за мечеви и 450 монети за кола. Следно, прстенот, ловоров венец и монети, исто така, доаѓаат со многу добри исплати, кои се движат од 400 монети до 200 монети.
Платната за луксузниот Рим е јасно многу великодушна, бидејќи дури и симболите за играње со пониска вредност имаат добри исплати, почнувајќи од монетите 10 и максимум од монетите 150!
Луксузна римска графика и звук
Играта е визуелно неверојатна и величествена како негова избрана тема. Тоа навистина ја слави моќната империја на Антички Рим, со мазна, храбра графика и одличен целокупен дизајн. Темната шема на бои навистина функционира за да создаде луксузен, богат изглед кој ќе ве натера да се чувствувате како кралско семејство.
Мрежата на харфата игра во позадина, совршено одговарајќи на жанрот на играта. Дефинитивно ќе уживате во слушувањето на ова во заднина додека ги вртите ремените!
Игра панелот е исто така стручно дизајниран: едноставен, но функционален. Можете да ја видите платежната табела и правилата на играта преку првото копче и да го прилагодите вашиот залог до него. Веднаш до копчето за вртење, можете да ја одберете опцијата за автоматско пуштање, за да можете да ги однесете во чудата на Рим додека ролкита автоматски се вртат.
Луксузен Рим Заклучок
Исто така, можете прво да ја пробате оваа игра со игра пари, во случај да не сакате да си играте со вистински пари. Овој слот за видео се препорачува за играчи кои не се толку искусни во светот на казиното. Ако сте нов играч, или ако сеуште не сте го играле предметниот слот за игра, можеби ќе сакате да ја пробате играта бесплатно. За видео ветерани и други искусни играчи препорачуваме вистински пари. Ако победиш - ќе победиш вистински, тежок пари.

Случајни Слободни Слот игри:

Deuces и Џокер
Deuces и Џокер
Deuces и Џокер на Microgaming е мала девијација од стандардната покер, што сепак ги прави доста возбудливи раце. Ова ...
Играјте слот!
Алчните гоблини
Алчните гоблини
Оние што се прикриваат, крадеви гобини се повторно во новото продолжение на Еднаш, некое време, ГРЕДИ ГОБЛИНИ! ...
Играјте слот!
Златен караван
Златен караван
Превртете го древниот Патот на свилата во потрага по богатство и богатство со оваа нова машина за играње 5-ролна од Play'n Go ...
Играјте слот!
Фудбалски правила
Фудбалски правила
Почувствувајте ја возбудата и покачуваната треска како што влегувате на стадионот и слушајте ги извиците на толпата околу нас ...
Играјте слот!
Mega moolah
Mega moolah
Слотови се измамнички едноставни игри; Играњето на нив може да биде лесно и забавно, но има многу работи што поминуваат ...
Играјте слот!
Супер multitimes прогресивни
Супер multitimes прогресивни
Супер Multitimes прогресивен слот машина. Супер Multitimes прогресивен слот дава играчи шанса да победи секоја од четирите ...
Играјте слот!
Диви дињи
Диви дињи
Дињите се диви и го заменуваат секој друг симбол на ролна кога се појавуваат насекаде на макарите, дури и кога ...
Играјте слот!
Желба господар
Желба господар
Wish Master ™ ви дава шанса да ги направите сите ваши желби да се остварат на секој спин! Играта ...
Играјте слот!
0 Коментари

Блек Џек супер 7s multihand


Блек Џек супер 7s multihand е iSoftBet-Програмира игра со карти, која внимателно ги следи правилата на класичните игри на блекџек во Вегас. Таа користи слични правила за правилата на "Вегас Стрип", и ако претходно сте ја играле, нема да имате проблем да го совладувате Блек Џек супер 7s multihand. Таа има одредени разлики и уникатни карактеристики кои помагаат да се разликуваат од другите игри со блек џек. Во ова дело, ќе ги надминеме сите важни карактеристики на играта и ќе разговараме за најважните правила и услови што го опкружуваат.
Блек Џек супер 7s multihand Правила
Првото и најважното правило на multihand на блекџек супер 7s е дека можете да играте со до три раце истовремено. Дилерот ќе достигне врв за блек џек и ќе застане на мек 17. Исто така, постои опција за осигурување, која плаќа обичен 2: 1. Може да се удвои на било која комбинација со две картички и исто така двојно по расцепувањето. Следењето на картичките не е можно бидејќи картичките се реконструираат по секоја рака.
Важни и можни исплати
Блекџек супер 7s multihand нуди одличен опсег на вагирање и е добра опција и за ниските коцкари и за високите ролки. Минималниот износ што може да се обложи е $ 1, додека максималната обложувалница е ограничена на $ 100. Играта, исто така, исплаќа многу убаво, бидејќи можете да освоите до $ 5000 по рака. Ако одлучите да играте со големи фудбалери, имајте на ум дека Блек Џек супер 7s multihand нема опција за предавање, па соодветно ги прилагодувате тактиките за коцкање.
Бидејќи е тематска околу 7, одредени правила се однесуваат на вашата облога, што може да ви помогне да освоите многу повеќе пари ако го играте правилно. Овие правила вклучуваат странични облози кои можат да ве освојат насекаде од 3: 1 од вашата почетна обложувалница, до фантастичен 5000: 1 од вашата облог. Можете да ги проверите деталите во делот за помош на врвот на екранот за репродукција.

Случајни Слободни Слот игри:

Deuces диви 4 игра моќ покер
Deuces диви 4 игра моќ покер
Deuces Wild 4 Play Power Poker е варијанта на традиционалниот стил Deuces Wild. Играта има широк ...
Играјте слот!
Премиум рулет про
Премиум рулет про
Едно нешто што ќе ви се допадне во оваа онлајн бесплатна рулет е огромна можност за прилагодување. На пример, ...
Играјте слот!
Премиер рулет дијамант издание
Премиер рулет дијамант издание
Графика во играта создаде совршена атмосфера за казино играчи и ја носи играта на рулет до ...
Играјте слот!
Славна империја
Славна империја
Истражувајте ја славата на Римското царство во оваа шарена нов слот машина од Next Gen. Оваа евокативна насловна функција ...
Играјте слот!
Кралевите на Чикаго
Кралевите на Чикаго
Сакаме да играме и на интернет-игри и на круг на покер, што е причината зошто сме толку ...
Играјте слот!
Кралство на титаните
Кралство на титаните
Дали сте љубител на античка култура? Потоа, слотот на Kingdom of Titans, развиен од WMS казино софтвер провајдер, е одличен ...
Играјте слот!
Самурај се подели
Самурај се подели
Самурај Сплит Ве поканува да ја почувствувате славата и возбудата на самураевскиот ред! Намести против убаво бујна пејзаж, ...
Играјте слот!
Бришење на банката
Бришење на банката
Биста Банката е видео-слот со 243-начин кој работи на софтверската платформа Microgaming. Диви картичка на играта е ...
Играјте слот!
0 Коментари

Европски рулет мали облози


Има еден тон различни варијации на рулет достапни на интернет. Европски рулет е најчеста. Ако не сте нови во рулет, започнете мал со Европски рулет мали облози.
Мали облози на Европски рулет, како што сугерира името, е варијација на класичен рулет фино подесен за почетници. Вредностите на монети се движат од 0.10 до 10. Освен тоа, тоа е ист стар класичен рулет кој сите го сакаат толку многу.
Ако не сакате да чекате, постои режим Турбо за да ја прескокнете анимацијата за вртење на рулет.

Случајни Слободни Слот игри:

Златен трофеј 2
Златен трофеј 2
Се чини дека игра за голф, со загарантиран трофеј, е во продажба, и дека ќе дојде во победи, во ...
Играјте слот!
Толку бонбони
Толку бонбони
Слатките слонови за слатки добија добра сума на популарност меѓу омилените фабрики како доцна. И бидејќи реномирани развивачи на софтвер ...
Играјте слот!
Џејсон и златното руно
Џејсон и златното руно
Играта е посветена на познатиот мит за Џејсон, неговиот брод Арго и неговата екипа наречена Аргонаути. Тие ...
Играјте слот!
Секогаш е топол лукс
Секогаш е топол лукс
На кралот Џек Казино - најдоброто онлајн казино, уживајте во една од најжешките игри на интернет, кои го комбинираат возбудливоста со ...
Играјте слот!
Забранети змејови
Забранети змејови
Забранетите џинови е една од првите игри на Колосал Ролс што се појавија на казино подови низ целиот свет. Со 2 ...
Играјте слот!
Кинг зајк
Кинг зајк
King Tusk е 5 ролна, 25 payline слот од Microgaming кој може да се игра на сите уреди од само ...
Играјте слот!
Jumpin зајак
Jumpin зајак
Светли смели бои го пополнуваат екранот додека играчите однесоа на небото со карактери 2 зајак додека скокаат ...
Играјте слот!
Авантура палата
Авантура палата
Вложување во слот за авантура палата и станете блиски и лични со некои од најпознатите егзотични и убави ...
Играјте слот!
0 Коментари

Рулет 3d


Во оваа статија, ќе ги допреме правилата и посебните карактеристики на играта, како и деталите за играта за ова издание. Ви нудиме бесплатна демо верзија која можете да ја пробате бесплатно и ние исто така ќе ви обезбедиме корисни информации каде најдобрите бонуси за рулет се. Значи, бидете сигурни дека ќе го проверат тоа од витално значење за било кој онлајн казино играч информации, како и.
Како да се игра - техниките на играта
3D рулет се игра според стандардот Европски рулет правила, бидејќи има само една единствена нула. Опсегот на обложување за табелата е £ 1 - £ 1,000, со различни внатрешни и надворешни обложувања кои се разликуваат од £ 25 max за директно зголемување до £ 500 макс за 1 - 18 / 19 - 36, Even / Odd и Black / Red. Други достапни залози се поделени, Street / Trios, Corner / Fours, линии, колони и десетици. Исто така постои и тркачка патека за црвени и црни дели, Voisins du zero и Tiers du cylindre. За да дознаете колку плаќа секој облог, лебди над површината, а pop-up ќе ви ги прикаже исплатите, кои се разликуваат од 35: 1 за директни прозорци до 1: 1 за парични залози. Можете исто така да кликнете на отворете ја платената табела во левиот долен агол на вашиот екран.
Постојат многу опции за да го персонализирате вашето гејмерско искуство. Во табулаторот "Визуелни елементи" се вклучени пет опции кои можете да ги овозможите / оневозможите, правејќи суптилни разлики како што се центриски линии, броеви засенчени и деталите на бедем. Кога ќе го отворите менито Опции, можете понатаму да ги прилагодувате општите поставки, играта и аудио поставките.
Можете да ги исклучите предупредувачките пораки, да овозможите Брзо репродуцирање или да ги промените амбиенталните звуци и гласовите на дилерот. Графиките се, се разбира, од највисок квалитет, како што ветуваат со нивото на совршенство Playtech постигне. Со оглед на ова е игра на 3D, можете да очекувате уште подобрени остри визуелни и анимации додека тркалото оживува на вашиот екран.
Уживајте во режимот за квалитет 3D во пракса
Па, ние ви кажавме во детали што да очекувате од играта, па сега е време за вас да се обидете сами. Подолу, ќе најдете демо верзија која можете да ја пробате целосно бесплатно. Вашето демо готовинско салдо е наредено со 2,000 кредити за да можете да направите сите облози што ги сакате и да пробате различни стратегии. За време на практичната игра, исто така ќе имате пристап до различните опции што може да се прилагодат, така што ќе ги намалите опциите во целост, бидејќи ќе бидете подготвени да играте за вистински пари.

Случајни Слободни Слот игри:

Карипско обетка покер
Карипско обетка покер
Можеби тоа е казино атмосфера или егзотични имиња на новите игри на маса, но чувствувајќи вознемирено одење до ...
Играјте слот!
Арапски караван
Арапски караван
Возбудливата нова игра Арапскиот караван е инспирирана од далеку познатите трговски каравани и чаршии од древна Арабија. Ова ...
Играјте слот!
Рулет со патеката
Рулет со патеката
Рулет со патеката е европска верзија на нулти игра со дополнителна карактеристика на полето за обложување на трката.
Играјте слот!
Змејот победува
Змејот победува
Двоен џинови е видео слот со ремени 5, 3 редови и 25 линии за исплати ориентирани од лево кон десно. Ова ...
Играјте слот!
Генита hi hi прогресивна
Генита hi hi прогресивна
Genie's Hi Lo е картичка од Playtech која може да изгледа слична на неколку други игри, но всушност има ...
Играјте слот!
Мега момче
Мега момче
Ако како мене, вие сте дете од осумдесеттите години, а вашиот прв систем за игри имаше зборови Nintendo или ...
Играјте слот!
Неонски живот
Неонски живот
Neon Life слот игра од Ash Gaming нуди играчи 243 начини да победи од само 5 репортажи. Тоа е игра ...
Играјте слот!
Подарок рап
Подарок рап
Игри програмери сакаат добра игра како што и секој друг и Подарок Рап е уште еден добар пример за ...
Играјте слот!
0 Коментари

Пунто Банко


Пунто Банко е американски варијација на познатиот Baccarat игра во која дилерот работи исклучиво со чевли со осум палуби. Тоа е популарна игра која зависи чисто од шансата за победа. Целта на Punto Banco е да се обложи на веројатноста банкар или играч да добие резултат што е можно поблизу до 9. Вкупните вредности на секоја рака се пресметуваат со сумирање на вредностите на држените картички. Броевите картички 1-9 одговараат на нивната лична вредност во поени, додека кралот, кралицата, дигалката и бројот 10 имаат нула поени. Ако вкупната сума на картичките во рака го надминува 9, тогаш вредноста е намалена за 10, а исходот се зема како вкупен.
Максимум дванаесет играчи можат да учествуваат во игра во исто време. Казиното е назначено како банкар, додека највисокиот понудувач се смета за играч. Играчите, исто така, имаат можност да се обложуваат на врската помеѓу банкарот и играчот. Картичките прво се справуваат со лицето надолу. Тие потоа се превртат и повикувачот ги брои поени обезбедени од секој играч. Ако некој играч добива 8 или 9 поени во првиот круг, тие се прогласени за победник, и нема повеќе картички. Играч кој добива помеѓу 0 и 5 поени е дозволено уште еден хит. Ако некој играч добие нешто над тој опсег, тогаш се бара да застанат.
Највисоката плата доаѓа од обложување на вратоврската врска помеѓу банкарот и куќата со 8: 1 процент. Обложување на играта на играчот дава 1: 1 плата додека обложувањата на банкарот даваат 5% одбиток, бидејќи во повеќето случаи куќата секогаш победува.
Пунто Банко: правилата
Панто Банко е варијанта на Baccarat, една од најпопуларните игри во казино.
Ова е игра на коефициенти помеѓу банкарот и играчот. Во оваа игра, постојат фиксни правила и картички се решаваат според нив. Главната цел на играта е да се обложи на чија рака, играчот или банкарот ќе биде најблиску до бројот 9. Постојат три облози на располагање; банкар, играч или вратоврска меѓу банкар и играч.
Панто Банко е исклучително популарен, бидејќи е едноставно да се игра, па дури и почетник може да ги научи правилата и да почне да ужива во играта без многу проблеми.
Играчи. Играта се игра на овална табела која вклучува крупиер или дилер и играчи. Максимум дванаесет играчи можат да учествуваат во една сесија на Punto Banco. Само на играчите кои седат на маса им е дозволено да ги пласираат своите залози. Еден залог е ставен; не можете да ја промените вашата одлука.
Вредности на картичката. Играта се игра со стандардна палуба на картички, вклучувајќи ги и картичките за лице, како и костумските картички. Aces се вредни за една точка. Картичките нумерирани со 2 до 9 се вредни за нивната номинална вредност. Десетици, Џек, Квинс и кралевите се вредни за нула поени.
Играње. Штом ќе бидат поставени сите облози, картичките прво се разгледуваат пред играчите и на крај на банкарот. Ова е направено повторно за две карти секоја во првиот круг. Картичките потоа се свртени нагоре и дилерот ги брои поени и ги објавува вкупните износи што ги добил секој играч. Ако некој има вкупно 8 или 9 во првиот круг, нема повеќе карти за играчите, а највисокиот резултат ја победува играта.
Ако никој нема вкупно 8 или 9, играта продолжува. Ако некој играч има резултат од 0 до 5, тогаш тие ќе нацртаат уште една картичка. Ако добиете резултат помеѓу 6 и 7, тогаш мора да застанете. Банкарот се подготвува според неговата рака или ако играчот привлече. Ако банкарот има резултат од 0-2, тогаш тој секогаш ќе црта. Ако има резултат од 3, тој ќе се повлече против играчите со 0,1,2,3,4,5,6,7 и 9.
Плаќање. Punto banco има една од најниските предности на куќата меѓу повеќето казино игри.
Банкер плаќа 5% комисија во куќата на сите победнички облози. Играчот или Панто привлекува крајна куќа на само 1.24%, додека Банко или банкар има предност од 1.06%. На настанот кога ќе се обложувате на вратоврска, ја привлекувате највисоката домашна предност на 14.44%. Не е мудро да се обложувате на вратоврска, бидејќи ова ретко е резултат на играта.
Оваа игра привлекува многу играчи поради нејзината специјална мистика. Се смета за игра за високи ролки, но секој може да ужива во играњето. Многу казина издвоија исклучителни простории за игри на Пунто Банко. Исто така, има надзорници на подот за да се внимава на игрите и на многу дилери кои се забавуваат.

Случајни Слободни Слот игри:

Сонот на дождовните шуми
Сонот на дождовните шуми
Дождовните шуми на Јужна Америка можат да бидат опасно место за пристигнување на монсуните - но ако сте ...
Играјте слот!
Одмазда на говорницата
Одмазда на говорницата
Внесете ја мистериозната панорама на античко Мексико, егзотично земјиште населено со високи споменици на Ацтеките и далечни пошумени планински врвови ...
Играјте слот!
Блекџек се предаде
Блекџек се предаде
Целта на играњето Blackjack Surrender е да се победи резултатот на дилерот без да се надмине 21. Оваа онлајн блек џек игра нуди ...
Играјте слот!
Таен код
Таен код
Тајниот код е видео слот машина од Net Entertainment лансиран во 2010. Ова е игра со неколку ...
Играјте слот!
Моќниот џокер
Моќниот џокер
«Power Joker» е трите автоматски онлајн автомат за играње со два специјални екрани. Играта оди во базниот режим на ...
Играјте слот!
Четири од четири
Четири од четири
Грчката митологија е полна со примери на луѓе кои ги губат своите проблеми и во оваа игра ќе се придружите на некои ...
Играјте слот!
Ацтечката воинска принцеза
Ацтечката воинска принцеза
Бесплатните вртења на Ацтеките воини принцеза можат да бидат поттикнати од симболот Ацтеките принцеза, кој го отсликува убавото и ...
Играјте слот!
Голем грифин
Голем грифин
Фантастичниот играчки казино на Големиот Грифин има линии за исплата на 50, ролни 5 и редови 4. Грифон Грифин ќе ...
Играјте слот!
0 Коментари

Рулет сребро


рулет е основен производ на Alfastreet. Почнавме да градиме рулетки пред повеќе од две децении, а денес сме горди да бидеме признати како "највисок орган" кога станува збор за автоматизирано производство на рулет.
Играта
Единечна или двојна нула игра.
Различни опции на Џекпот додаваат уживање на играчот на оваа игра.
Опција за повеќе тркала и Multigame
Различни опции за плаќање како TITO, акцепторите на сметките; СЛЕДЕЊЕ на плеери / онлајн системи базирани на монети или SAS.
Alfastreet Roulette Wheels се сертифицирани за неговата точност и случајност, како и за својата сигурност во текот на годините на работа.
турнир
Турнирскиот режим им нуди на играчите дополнителни возбудливи награди. Многу е лесно да се работи со него.
Alfastreet Jackpot решенија
Alfastreet нуди широк избор на специјализирани джакпот решенија, кои обезбедуваат уште возбудливост и возбуда кога ја играат играта на избор. Операторите можат да изберат помеѓу три дополнителни Џекпоти кои ја забрзуваат играта и ќе го прават забавно да играат.
Среќен број Џекпот
Оваа бонус игра се базира околу и предизвикана од број наречен "Среќен број". Овој број е случајно нацртан (фреквенцијата на која може да се прилагоди). Износот на Џекпот се акумулира од поставените облози на сите поврзани терминали за играње. "Среќен број" може да му се открие на играчите додека влоговите се отворени или може да се откријат само откако ќе се затворат облозите
GOLD - SILVER - BRONZE
Оваа бонус игра има три фази: златен џекпот, сребрен џекпот и бронзен џекпот. Джакпот може да се пополни од различни игри. Секоја од игрите има поставка за прилагодување на процентот на облози што треба да се соберат во джакпот. Да учествуваат во џекпот играчот мора да поставите минимум залог кој може да се прилагоди.
СИСТЕМ ЗА МИСТЕРСКИ ЈАКПОТ
Mystery Jackpot System функционира на локално и заедничко ниво. Повеќекратни тркала на рулет може да се поврзат со еден Mystery Jackpot Server за да формираат заедничка конфигурација. Секоја од тие тркала со своите посветени терминали за играње ќе делува како локална конфигурација. Ако е поврзано само едно тркало, истовремено ќе дејствува како локална и заедничка конфигурација.

Случајни Слободни Слот игри:

Фудбалски карневал
Фудбалски карневал
Playtech и многу други слот игра програмери доби тренер на Светското првенство и развиена неколку фудбалски тематски игри кога целиот ...
Играјте слот!
Фантастични четири 50 линии
Фантастични четири 50 линии
Фантастични Четири 50 линии слотови е пет-ролна, 50 payline прогресивни џекпот од Playtech развој на софтвер компанија. Како што можеш да видиш ...
Играјте слот!
Фортуниум
Фортуниум
Викторија, познатиот истражувач и Максимилијан, лукавиот пронаоѓач се хероите на овој видео спот од Microgaming - влегуваат ...
Играјте слот!
Казино holdem
Казино holdem
Во Казино Холдем, играно со палуба со 52-картичка, можете да победите на вашата Анте залог и опционална AA бонус страна ...
Играјте слот!
Робин од шервуд
Робин од шервуд
Робин Худ и неговите Среќни мажи ќе се насмеат на твоето лице со овој шармантен напор од Рабат. Тоа ...
Играјте слот!
Електра
Електра
Дали барате глад и доброто дело? Обрнете внимание на Казино-автомат на Електра. Тоа е најстариот ...
Играјте слот!
Хајлендер
Хајлендер
Highlander е нова слот-игра од Microgaming инспирирана од култниот 1980s филмски сет во шкотските висорамнини и ...
Играјте слот!
Овошје спин
Овошје спин
Добредојдовте во Fruit Spin ™, најновата забавна и овошна игра каде симболите на пенливото овошје гарантираат богат избор! Овошен спин ™ ...
Играјте слот!
0 Коментари

Рулет вип


Уживајте во играта на Classsic рулет но со табелата доведена до вас со неверојатна графика. Ќе го најдете познатото тркало, областа за обложување, па дури и тркачката патека во оваа напредна игра и може да уживате во истите победнички можности.
Меѓутоа, исто така ќе можете да го гледате вртењето на тркалата и да се одморите во убава графичка со висока дефиниција што го прави уште возбудливо. Ќе се чувствувате како да стоите веднаш до вистинското тркало додека гледате топка да одлучи за вашата судбина.
Распоред на табела
Класичната рулет има минимална маса од $ 10 и максимум од $ 2,000. Сите видови на залог се достапни:
Внатре Влоговите
Директно нагоре: Обложување на индивидуален број.
Сплит залог: обложување на броеви кои се еден до друг во обложувалницата.
Street Bet / Trio: залог на три броја во вертикална линија (улица) во обложувалницата.
Агол Bet: А залог на четири броеви кои се формираат плоштад во обложувалница.
Четири залог: залог на броеви 0, 1, 2 и 3.
Линиски залог: залог на две соседни улици.
Надвор Влоговите
Колона залог: залог на една од трите хоризонтални линии во обложувалната област.
Десет Bet: Залог на првата, втората или третата група на 12 броеви (1-12, 13-24 и 25-36).
Црвено / Црно Залог: Залог на сите црвени или сите црни броеви.
Дури / Чуден Bet: залог на сите Дури и Чудни броеви.
Низок / висок облог: залог на бројот кој е низок или висок (1 - 18 или 19 - 36).
Опрема за тркачки патеки
Voisins du Zero: залог на броевите во близина на 0 на воланот. Ги вклучува броевите 22 до 25 и ги покрива близу половина од тркалото. На залог се потребни девет чипови: еден сплит залог на: 4 / 7, 12 / 15, 18 / 21, 19 / 22 и 32 / 35, два чипови на триплетот 0 / 2 / 3 и два чипови на аголот залог 25 / 29.
Група: залог на броевите спроти 0 на воланот. Влогот користи шест чипови секој од нив поставени на различен сплит залог: 5 / 8, 10 / 11, 13 / 16, 23 / 24, 27 / 30 и 33 / 36.
Орфелинс: залог на броеви кои не се вклучени во влоговите на Tiers и Voisins. Облогата ги покрива 8 броевите и му треба чипс 5. Чип е ставен на бројот 1 и еден на разделбите: 6 / 9, 14 / 17, 17 / 20 и 31 / 34.

Случајни Слободни Слот игри:

Центар суд
Центар суд
Како прилично добро поврзан Wombat, јас сум бил познат да ја завршам англиската летна сезона - знаеш, Челзи цвет ...
Играјте слот!
Дијамантска долина
Дијамантска долина
Дијамантската долина е прогресивен џекпот слот машина иновирани од никој друг, од слот машина познавачи себе - Playtech! ...
Играјте слот!
Железнички линии 2 50
Железнички линии 2 50
Железо Човекот 2 50 линии слот игра бесплатно има големи Джакпот и импресивен износ на исплати - до 50! ...
Играјте слот!
Железо човек 3
Железо човек 3
Железо Човекот 3 бесплатно казино слот машина игра е нешто повеќе, од едноставна суперхерој тематските слот. Главната разлика меѓу ...
Играјте слот!
Кралица на прачки
Кралица на прачки
Кралицата на прачки ви нуди ретка можност да се погледне во иднината и да видиме дали има богатство кое чека ...
Играјте слот!
Fisticuffs
Fisticuffs
Скриени Играта Преглед. Fisticuffs е 5-ролна, 3-ред и 10-payline видео слот произведени од NetEnt казино слотови инвеститорот, ...
Играјте слот!
Казна престрелка
Казна престрелка
Може ли да се справи со притисокот и резултатот богата со казна Shootout на 1X2? Тогаш земи го предизвикот и истражи ...
Играјте слот!
Relic Индијана Џонс: Крадците
Relic Индијана Џонс: Крадците
Видео решетката Relic Raiders е специјален нетентен слот за видео што ќе ве однесе на барање на скриените ...
Играјте слот!
0 Коментари

Блекџек повеќеканални Vip


Блек Џек Multihand ВИП е популарна варијација на класичниот 21 блек џек. Таа е направена од iSoftBet и им овозможува на своите играчи да контролираат вкупно пет раце истовремено. Во овој преглед, ќе ги разгледаме сите аспекти на Blackjack Multihand ВИП, од графика и правила, до каде и како можете да ја играте оваа прекрасна игра.
Графика и стил
Блек Џек Multihand ВИП дише со специфичен стил и елеганција која не може да понуди многу други игри со блек џек. Овој iSoftBet производ нуди специфичен и уникатен онлајн блек Џек искуство. И покрај тоа што на екранот не се прикажани премногу можности и изгледаат слично на другите игри со блек џек, тој е дизајниран на класичен и стилски начин и им нуди на своите играчи прекрасно и навистина забавно искуство во коцкањето.
Блек Џек повеќејазични ВИП правила и услови
Основните правила за игра на Blackjack Multihand ВИП се доста слични со оригиналните верзии на блекџек. Меѓутоа, постојат некои разлики, но ништо што драстично го менува корисничкото искуство. Блек Џек Мултихенд ВИП користи пет играчки палуби, наместо вообичаените шест или осум натпревари кои се наоѓаат во мулти-рачни игри. Иако раб на куќата е низок и е ограничен на околу 0.4%, не постои опција за предавање и удвојување. Повторното разделување исто така не е дозволено откако ќе се направи првото разделување.
Што се однесува до комбинациите на картички, постојат и неколку правила што треба да ги имате на ум ако сакате да играте Blackjack Multihand VIP. Од својата автоматизирана игра, дилерот секогаш ќе стои на 17, без разлика дали е хард 17 или мек. Што се однесува до комбинациите на играчите и начинот на кој тие влијаат на игра, можете само да удвоите ако имате вкупно 9, 10 или 11.
Играј Блек Џек Мултихид ВИП сега!
Блек Џек Multihand ВИП е одличен избор и за обични и сериозни коцкари. Тој нуди редовна исплата на 3: 1 и исплата на осигурување на 2: 1. Кога ќе играте Blackjack Multihand ВИП, ве советуваме да ја искористите можноста за осигурување колку што е можно помалку, бидејќи тоа обично ќе ви направи повеќе штета отколку добро. Исто така, кога ќе одлучите да платите за осигурување, раб на куќата драстично се крева и стои околу околу 6%. Генерално, Blackjack Multihand ВИП е брза и многу забавна игра со блек џек за играње, и ако сте обожавател на жанрот, без сомневање ќе уживате во овој. Можете да играте Blackjack Multihand ВИП во било која од многуте iSoftBet поддржани казина онлајн.

Случајни Слободни Слот игри:

Супер топол 7 е
Супер топол 7 е
Повеќето обични играчи кои ја отвораат новата игра на Super Hot 7, веројатно ќе го затворат исто толку брзо, ...
Играјте слот!
Материјали за богатство
Материјали за богатство
Готови се на една од највозбудливите нови БИГ Вин игри на 2018 со Reels of Wealth. Во ова ...
Играјте слот!
гладијатори
гладијатори
Можете да играте гладијатор во нашето он-лайн казино, заедно со многу други одлични комични и филмски игри. Велики филмови со ...
Играјте слот!
Мега среќа
Мега среќа
Легендарната Mega Fortune ™ ве води во светот на богатството со оваа игра на Джакпот. Играта е 5-ролна, ...
Играјте слот!
Паранормални активности
Паранормални активности
Навивачите на сенишните филмови насекаде ќе слушнале за франшизата за паранормална активност и за Паранормалната активност од iSoftBet ...
Играјте слот!
Три картичка покер
Три картичка покер
3 Card Poker е една од наједноставните казино игри во покер што може да ги играте. Како што можеше да претпоставите, ти ...
Играјте слот!
Ацтечката моќ
Ацтечката моќ
Ако сте среќни кога играте Ацтеките за напојување и ги вртите ремените, можете да заминете со некои ...
Играјте слот!
Таен обожавател
Таен обожавател
Дали имате таен обожавател? Можеби би можеле да дознаете со вртење на оваа романтично тематска видео слот машина од ...
Играјте слот!
0 Коментари

Блек Џек атлантскиот град


Неколку места во светот дишат со харизма и шарм како Атлантик Сити. Тема по оваа популарна дестинација за коцкање, Блек Џек Атлантик Сити е популарна игра со блек џек кој ги поканува коцкарите на сите плејлисти и буџети. Ова iSoftBet игра со блек џек нуди класична игра за маса. Значи, без понатамошно разбирање, да го разгледаме Блек Џек Атлантик Сити и да видиме што им нуди на играчите кои ќе одлучат да го отворат.
Блек Џек Атлантик Сити Правила
Блек Џек Атлантик Сити не се оддалечува далеку од стандардните правила на блек џек, но има и неколку специјални оние кои многу играчи ќе се радуваат за да видат. Ако сте запознаени со други игри со блек џек, ќе препознаете многу правила за играње, како што е осумте палубни чевли, дилерот стои на мек 17, двојно по било кој вкупен, и поделен на четири раце. Ацеите можат да се поделат, но не и да се размножуваат, и постои опција за доцна предавање, што е одлично. Нема правила кои ќе ве изненадат толку многу, иако треба да се запознаете со основните правила и варијации на блек џек.
Ако барате најефикасна стратегија за вакви правила, некои математички калкулатори прецизно можат да ги пресметаат вашите шанси за освојување на секоја комбинација. Додека казиното секогаш ќе има предност пред играчот, со добра стратегија и тактика, може да ја доведете работната површина на Блек Џек Атлантик Сити на само околу 0.3%.
Стара школа игра
Ставањето на облози во Блек Џек Атлантик Сити е едноставно како што станува. Сите опции се убаво изложени на екранот за репродукција и нудат јасен и едноставен систем за обложување. Чипови се наоѓаат на долниот лев дел од табелата, а под нив е вашиот баланс и бонус статус. Механизмот и опциите за игра вклучуваат: хит, застане, двојно надолу, подели и предавање.
Атлантик Сити чека!
Ако барате солидна игра, од реномирана софтверска провајдер, тогаш не изгледајте повеќе. Блек Џек Атлантик Сити е одлична игра која нуди стандардна варијанта и одличен RTP. Таа е достапна во секое онлајн казино поддржано од iSoftBet. Кога станува збор за класични, едноставни и квалитетни игри со блек џек, тешко дека ќе најдете подобра онлајн опција за блек џек за игри од Блек Џек Атлантик Сити. Значи, што чекаш? Атлантик Сити чека, подготви се за коцкање авантура на живот!

Случајни Слободни Слот игри:

Dj Moo крава
Dj Moo крава
Играта на DJ Moo Cow автоматска игра има пет репортажи со дваесет и пет плати. Игри во реално време (RTG) провајдери на софтвер ...
Играјте слот!
Хуго 2
Хуго 2
Навивачите на слободните видео-слотови на интернет мора да се сетат на слот за Хуго создаден од Play'n Go, кој се базира на ...
Играјте слот!
Ривиера богатство
Ривиера богатство
Riviera Riches е видео-слот за 15-payline кој работи на софтверската платформа Microgaming. Играта содржи луксузни симболи, кои се движат ...
Играјте слот!
Трите мускетари
Трите мускетари
Три мускетари е возбудливо онлајн видео слот што ќе ви овозможи да се качат на херојска авантура со трио на ...
Играјте слот!
Нед и неговите пријатели
Нед и неговите пријатели
Нед и неговите пријатели слот игра Преглед. Нед и неговите пријатели се видео-слот од 5-ролна, 3-ред и 30-payline од ...
Играјте слот!
Heist
Heist
Heist Slots. Heist е 5-ролна, 30-payline видео слот од BetSoft Gaming. Овој акционен пакет, 3D слот е класична приказна ...
Играјте слот!
Една ноќ во Париз мобилен телефон
Една ноќ во Париз мобилен телефон
Популарниот избор на писатели и уметници, градот Париз го пронашол патот до светот на онлајн слотови ...
Играјте слот!
Добро е да одиме
Добро е да одиме
Започнете ги моторите и подгответе се за брза игра базирана на возбудливиот свет на Формула 1 трки. Добро ...
Играјте слот!
0 Коментари

Списоци на HD HD


Ние во Бонус Експрес ви посакуваме топло добредојде Свитоци на RA HD. Ова е видео спот направен од големиот Game Provider iSoftBet. Таа има стара Египет тема додадена на него и ова е ажурирана верзија на High Definition од нејзината претходна верзија која беше објавена во 2013. Тој е претставен на 5 ленти во 3-ред формат со до 20 линии за исплата за да ги ставите своите облози. Веќе има многу игри на пазарот со египетската тема додадена за да се направи овој слот уникатен ќе најдете извонредни карактеристики како две различни бонус игри, расфрлање и Дивиот симбол.
Дали некогаш сте биле во Египет и ги посетиле светски познатите пирамиди? Зар не е возбудливо да дознаете за различните митови и легенди за античките богови и за нивниот начин на живеење злато и богатствата што ги бараат богатите ловци сепак сеуште бараат? Зарем не би било возбудливо да одам таму како друг вид на ДР. Џонс и биди на слична експедиција? Ако не е можно тоа да го направите во реалноста, тогаш iSoftBet го презеде овој сон како што многу го има со најсериозност и ви даде можност да го пробате. Во форма на спектакуларен здив земајќи Видео Слот. Древните египетски богови ве повикуваат да го пробате. Заедно со ремените ќе ги препознаете симболите од познатата играчка картичка од 9 до Ace, украсени со злато и накит, но исто така и зелениот Ankh симбол, жолтиот женски симбол, црвениот Хорус, портокаловото сонце.
Атмосферата кога ќе влезете во Scrolls of Ra е само совршена. Се чувствувате прифатено со чувство на топло добредојде кога ќе влезете во овој фасцинантен храм совршено дизајниран од графичкиот и дизајнерскиот тим на iSoftBet. Музиката во позадина е волшебна и мистериозна, исто како што очекувате од египетски тематски слот. Како што, исто така, може да очекувате од "HD" -словот во името на слотот и 3D и аудио е во врвен квалитет. Вие нема да бидете разочарани!
Навигацијата на играта е доста лесно. Имате многу опции кога станува збор за облози. Можете да изберете колку пари со кои сакате да играте, вредност на монета и колку би сакале да се обложувате на линиите. Во долниот лев агол ја наоѓате "Paytable" за да ги видите различните карактеристики и што можат да ви дадат.
Симболот на очите на Хорус го претставува симболот Див овде. Ова ги заменува сите симболи, освен симболите на Scatter и Bonus. Ако дивината се појавува во центарот на која било од решетките 2, 3 или 4, ќе бидете наградени со 5 Free Spins. Ролната ќе остане целосно Диви за време на овие бесплатни вртења.
Scatter овде не дава бесплатни вртења како што веројатно сте навикнале. Наместо тоа, три или повеќе распрскувачи обезбедуваат големи исплати што го прави прилично возбудливо. Ако ги слетате симболите на Бонус за свитоци на ролна, 1, 3 и 5 истовремено, ќе ја активирате функцијата Бонус за свитоци. Овде можете да победите до луди 10.000 монети. Последно за да откриете кога станува збор за карактеристиките што го имате Ra Bonus. Ова веднаш ќе ви даде можност да изберете градите каде што можете да освоите непосредна награда.
Ние се обидовме оваа игра и мора да кажеме дека е една од најсмешните кај iSoftBet игрите. Ви посакуваме среќа во Свитоците на Ра!

Случајни Слободни Слот игри:

Брзи ролни
Брзи ролни
Рапид Ренс Слот. Rapid Reels е слот со три ленти со 5 линии за исплата од Microgaming кој му оддава почит на гроздобер Лас ...
Играјте слот!
Пинбол рулет
Пинбол рулет
Веднаш штом играта ќе започне, ќе ви биде претставена табелата со рулет. Тоа е во стандардната европска ...
Играјте слот!
Ефект на среќата
Ефект на среќата
Видео слот Fortune Teller е видео слот дизајниран од Нејтан, со прекрасни симболи. Придружните звуци обезбедуваат фантастична ...
Играјте слот!
Шампион на патеката
Шампион на патеката
Чемпион на патеката видео слот има коњ трка тема. Оваа тема е многу добро заробена во оваа ...
Играјте слот!
Surf safari
Surf safari
Сурфањето е многу забавна и пријатна забава. Што може да биде подобро од моментот кога ќе го освоите уште еден бран? ...
Играјте слот!
пареа кула
пареа кула
Steam Tower ™ ве води на возбудливо патување инспирирано од викторијанската ера на 19th век и неговиот индустриски дизајн. На ...
Играјте слот!
Крал на Виножито
Крал на Виножито
Создаден од Новоматик, Слот за Виножито Кинг е уште еден продолжение на Слот за ролна. Се состои од ленти на 5 и 20 линии, ...
Играјте слот!
Апсолутни супер ролни
Апсолутни супер ролни
Како е најдобро да се опишат Апсолутните Супер Реле? Дали е класичен слот? Или е посовремена ...
Играјте слот!
0 Коментари

Випс


Темата на играта (земена од волја О 'на шепотења) е изненадувачки актуелен за средновековната легенда. Освен тоа што се составен дел на заговорот во Храбар, тие се спомнуваат дури и во "Звукот на музиката", "Како решаваш проблем како Марија?" (ние признаваме дека "тековната" може да биде дарежлив термин тука). Речено да ги наведат луѓето да богатство или несреќа, овие непостојани суштества во различни форми сочинуваат некои од нашите симболи за исплата, што е највисока заработуваат масивни монети за 10,000 за пет. Нашите други симболи се класичните играчки картички Ace до Nine. Со пет ленти и три реда, iSoftBet исто така програмирани во 243 начини за победа! Симптомите на распрскувачи активираат XnUMX слободни вртења и множители до 15x. На почетокот на бесплатните вртежи ќе се соочите со избор меѓу бие или спирални диви; ние најде спирала повеќе профитабилен (и повеќе забавно да се погледне). Одбивајќи диви ќе се претвори до пет случајни симболи на дивите ѕвезди за тоа спин, а спиралните диви ќе се претворат во три цели рилали за тоа спин. Три начини за играње по случаен избор ќе ве задржат на прстите, вклучувајќи ги и лево кон десно, двата начини и лево-десно-трансформирачки режим, каде што симболот на трансформаторот може да се појави во средината на ролна за да ги трансформираат сите шест симболи со пониски плати во истиот симбол.

Случајни Слободни Слот игри:

Фараови скапоцени камења
Фараови скапоцени камења
Замислете дека сте археолог од почетокот на 20-тиот век, а вие само што биле нарачани да го истражите новооткриениот ...
Играјте слот!
Екстра пари
Екстра пари
Добредојдовте во Extra Cash !! Овој видео приклучок од Next Generation има ремени на 5, 4 редови и 50 линии и е ...
Играјте слот!
Златен митинг
Златен митинг
Gold Rally е една од најпопуларните онлајн казино игри во Supercasino. Прогресивниот џекпот значи дека потенцијалот ...
Играјте слот!
Круна и сидро
Круна и сидро
Овој производ на Microgaming е верзија на Sic Bo. Во него, за да видите каква шанса ќе има во продавница, вашиот ...
Играјте слот!
Leprechaun оди на Египет
Leprechaun оди на Египет
Постојат многу слотови тематски на антички Египет, и фер неколку кои вклучуваат Leprechauns премногу - иако комбинирање ...
Играјте слот!
Премиер трки
Премиер трки
Коњ трки испраќа возбудувања низ целото тело во многу познавачи на коњски тематски активности и во обожаватели на игри, ...
Играјте слот!
Грешки партија
Грешки партија
Уживајте во чудесната игра на партијата "Грешки" во Среќен ВИП казино! Тоа е единствена игра создадена од Play'n GO ...
Играјте слот!
Легенда за Локи
Легенда за Локи
Легендата на Локи е iSoftBet слот со ленти 5 и 20 линии. Може да се репродуцира од 20p спин на сите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Американски рулет


Во оваа игра имате тркало со црвени и црни слотови кои ги имаат броевите од 1 до 36 на нив и една или две зелени нулта слотови - во зависност дали играте европска единствена нула рулет or американски двоен нула рулет. ... Кое и да е бројот на слотови во кои топката влегува е победничкиот број.

Случајни Слободни Слот игри:

Голем лош волк
Голем лош волк
Омилената приказна за детството Голем Лош волк и три мали свињи сега се претворија во многу смешно и ...
Играјте слот!
Златна принцеза
Златна принцеза
Прекрасно дизајниран од Microgaming системите, овој слот ја отсликува златната боја на своите макари и симболи. Позадината на Златната принцеза ...
Играјте слот!
Држете го дрвото на животот
Држете го дрвото на животот
Yggdrasil: Дрвото на животните слотови. Откријте ја мистичната моќ на нордиската митологија со Yggdrasil: Дрвото на животот. Ова ...
Играјте слот!
Диви крв
Диви крв
Се чини дека вампирските слотови доаѓаат во две варијанти. Овие можат да бидат комедија / каприциозни типови, понекогаш врз основа на ...
Играјте слот!
Кралски
Кралски
Ова навистина е добро семејство што треба да се знае! Собери многу шарени плодови до 20 победа линии на ...
Играјте слот!
Серангети дијаманти
Серангети дијаманти
Од сега, екосистемот Серенгети сега е на вашиот компјутер, благодарение на провајдерот на софтвер за казино Amaya, кој го создаде Серенгети Дијаманти бесплатно ...
Играјте слот!
Американски рулет
Американски рулет
Во оваа игра, имате тркало со црвени и црни слотови кои ги имаат броевите од 1 до ...
Играјте слот!
Stravaganza
Stravaganza
Stravaganza е табела игра се гледа во некои интернет казина користење на Playtech софтвер. Играта е тешко да се спореди со ...
Играјте слот!