Провајдер на игри: microgaming

Bonus.Express Казино Игра Провајдери

0 Коментари

Sidewinder


Sidewinder видео слот е најновата игра напојувана од Just for the Win софтвер. Играта има каиши 5 и 243 линии и нуди класична тема со модерен пресврт. Ќе добиете да ја играте играта на 3, 5, 5, 5, 3 расходи и класични симболи како што се Bells, BARs, Lucky 7s и други. Ако сакате да играте класични игри тогаш Sidewinder е само игра за вас, бидејќи ќе ги прошири вашите хоризонти. Сè што треба да направите е да го пронајдете патот до омилениот Just for the Win Casino за да играте вистински или да ги вртите лентите овде на нашата страница, за забава.

Случајни Слободни Слот игри:

Прстен на фараонот
Прстен на фараонот
Прстенот на фараоните некогаш беше знак на моќ и богатство - во слотниот фараоново прстен ™ ...
Играјте слот!
Опседната куќа
Опседната куќа
Haunted House е кичмата-гаден гаден слот машина нудат од Хабанеро, еден од лидерите кога станува збор за создавање ...
Играјте слот!
Кинг е чудовиште
Кинг е чудовиште
Земете ја улогата на кралот Естер и забавувајте ги владетелите на царството! Чувајте ги доволно забавувани и ...
Играјте слот!
Коцка со коцки
Коцка со коцки
Дијс Twister е забавна спакувана игра за оние кои уживаат во пренасочувањето од традиционалните слотови. Со толку многу различни ...
Играјте слот!
Црвена флота
Црвена флота
Неверојатна флота на црвено знаме развиена од WMS казино софтвер провајдер ќе ве изненади со уникатен ролна структура, која дава ...
Играјте слот!
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Фантастичниот Ретро Рилс - Дијамант Glitz казино слободен слот има 5 ленти, 3 редови и 25 плати линии. Пушти ...
Играјте слот!
Авантурист
Авантурист
Слободен слот онлајн, тоа е комбинација на модерни и класични елементи со лесни правила и бонус карактеристики. Суперхерои ...
Играјте слот!
Крвни мокрови
Крвни мокрови
Сакате место за убивање на вампири? Тогаш ова е слот за вас! Спакувани со гор, гаули и сенишни случувања, ...
Играјте слот!
0 Коментари

Диви скараби


UKНајпопуларниот казино сајт - Кралот Џек Казино, доведува до вас уште еден египетски-тематските видео слот наречен Диви Скараби Процеп. Поддржано од Microgaming, играта доаѓа со 5 макари, 3 редови и 243 Начини за освојување. Стартувај ја играта во секое време, за да ги видиш чудата на древниот Египет!
Специјални особини на диви скараби Слот
Диви - Познатата скараба ја претставува Дивината карта во играта. Тој ги заменува сите други симболи кои се наоѓаат на лентите, и ги заменуваат симболите на Scatter.
Диви зделка функција - Потрагата за не-победа спин во базната игра со диви симбол на средината ролна, како што тоа ќе предизвика дивиот договор функција. Тука на слот за диви скараби, до 4 дополнителните диви се додаваат на репортажите за да се формира добитна комбинација.
Функција за слободно вртење - слетување 3 или повеќе Симболи на расејувачи во која било положба на макарите ќе ја активираат Функцијата за слободни фрлања. Потоа ќе добиете 10 Free Spins за да ја испробате вашата среќа.
Функција "Скршена дива" - Ако видите бесплатен спин со Wilds кои не даваат победничка комбинација, дивите се чуваат на слот за диви скараби. Ова се нарекува функција "Скршено диви". Штом 3 или повеќе диви се собрани, тие се додаваат на лентите по случаен избор за да ги зголемат вашите потенцијални победи.
Тема
Слот за диви скараби се базира на скараби кои се движат околу пустиното небо за да ја ослободат моќта на древниот Египет. Самата игра е визуелно импресивна и ветува одлична забава. Заднината е поставена против мистериозно египетско небо, со безброј дрвја и пирамиди кои може да се видат од далеку. Кога станува збор за симболите, совршено се совпаѓаат со темата на играта. Ќе најдете 6 различни обоени скапоцени камења, Хорус, Анубис, Анк и Окото на Ра. Овие ќе ви ги покажат чудата на древниот Египет на диви Скараби Слот!
Препорачани игри
Кралот Џек Казино се грижи за другите чудесни египетски тематските игри. Може да најдете Храмот на Тут Процеп, Наследството на Египет Слот, Клеопатра Слот, Книга на Ра Делукс Слот, и многу повеќе. Она што е интересно е дека овие игри ви овозможуваат да го откриете Египет без да патувате таму. Додека играте, ќе се чувствувате како да сте во право со оние египетски луѓе кои живеат во секојдневниот живот!
Како да се игра диви Скараби Слот
Слот за диви скараби е прилично лесно да се игра. Откако ќе ја отворите играта, ќе го најдете јазичето Bet на дното од менито на играта. Вклучете со стрелка плус или минус за да изберете од минимум 0.20 до максимум од 60.00. 243 Начини за освојување не можат да се променат. Тие остануваат активни за време на целата вашата сесија за игри. Откако ќе се чувствувате спремни да го откриете Египет, едноставно кликнете на копчето Спин!
промоции
Освен што нуди квалитетни игри, Кинг Џек Казино е исто така познат и за доделување бонуси за уста. На пример, кога некој играч го прави првиот депозит, вториот е награден со бонус од местото. Подолу по линија, тие добиваат други интересни понуди кои можат да се бараат на промотивната страница!

Случајни Слободни Слот игри:

Хуго 2
Хуго 2
Навивачите на слободните видео-слотови на интернет мора да се сетат на слот за Хуго создаден од Play'n Go, кој се базира на ...
Играјте слот!
Џејсон и златното руно
Џејсон и златното руно
Играта е посветена на познатиот мит за Џејсон, неговиот брод Арго и неговата екипа наречена Аргонаути. Тие ...
Играјте слот!
Три картичка покер
Три картичка покер
3 Card Poker е една од наједноставните казино игри во покер што може да ги играте. Како што можеше да претпоставите, ти ...
Играјте слот!
Кралска династија
Кралска династија
Кралската династија е видео слот кој има пет макари, дваесет линии за исплата, специјални симболи, коцкање и бесплатен ...
Играјте слот!
Желба господар
Желба господар
Wish Master ™ ви дава шанса да ги направите сите ваши желби да се остварат на секој спин! Играта ...
Играјте слот!
Златни игри
Златни игри
Спорните предизвици не чекаат само во реалниот свет. Играат Златна Игри, и уживајте во нив во игри ...
Играјте слот!
Змија слот
Змија слот
Не плашете се да запознаете змија. Може да биде пријателски, и плус, може да биде профитабилен. Микрогаминг го направи ...
Играјте слот!
Орион
Орион
Орион Слот Игра Преглед. ... Осум бесплатни вртења се активираат со функцијата Лизгачки диви кога ќе успеете да се совпаднете ...
Играјте слот!
0 Коментари

Фортуниум


Викторија, познатиот истражувач и Максимилијан, лукавиот пронаоѓач, се хероите на овој видео спот Microgaming - внесете го светот на Фортуниум, оваа историска научна фантастична игра базирана во градот со исто име. Фортуниум е "богат метропола на просперитет и изобилство", и е дом на Викторија и Максимилијан.
Оваа игра, како што би очекувале, има еден тон специјални бонусни функции како што се Mystery Reels, наредени мистерија симболи и прекрасна победа Бустер кој ги преобразува овие Мистери Симболи во икони со висока вредност. Темата на богатството е многу видлива во текот на играта, така да се подготви за многу можности за победа во овој огромен, раздвижениот град кој е Fortunium!
Карактеристики на Fortunium Game
Фортуниум се игра на 5-ролна од 5 со подесување на 40-ред, со XNUMX освоени исплатени линии и може да се игра од минимален облог од € 0.1 до максимум € 125. Како што рековме, се фокусира околу Викторија истражувачот и Макс пронаоѓачот - нивната авантура е потпомогната од некои многу интересни бонуси, како што ќе видиме токму сега.
Фортуниум бесплатни вртења и бонуси
Првата карактеристика за која треба да ви кажам е Mystery Symbols Feature, која се активира кога мистериозните симболи се спуштаат на ремените и откриваат случаен симбол. Овој случајен симбол може да биде сите редовни симболи, освен за Scatter, и може да ви помогне да формирате нови победнички комбинации.
Од лево од reelset ќе го најдете копчето Win Booster. Притиснете го овој симбол и сите симболи со пониска вредност ќе бидат отстранети од макарите откако ќе се активира Mystery Feature, што значи дека може да се активираат само премии и wilds. Активирањето на функцијата Win Booster ќе ја зголеми вашата големина на залог од 50%.
Функцијата Free Spins се активира кога ќе го спуштите 3 или повеќе Scatters било каде на лентите, и ќе добиете 10 Free Spins. За време на режимот, секој Скртер што ќе се спушти на ремените ќе ви додели дополнителен слободен пренос. Не само тоа, туку три, четири или пет Scatter симболи ќе ви додели една две или три Mystery ленти на секој спин. Овие Мистерии се содржат само премиум и диви, што значи дека со секое вртење, можете да добиете 3 полн диви ленти.
Фортуниум исплати
Викторија и Максимилијан, главните ликови на овој слот, се појавуваат како наредени симболи на лентите. На Златна Орелот е уште еден симбол што ќе го најдете на макарите, заедно со орда на гаџети и вештачки ликови, како и голем број злато- Ковчези за богатство. Посебни симболи вклучуваат Scatters и доста многу мистерија симболи.
Така, табелата за исплата е поделена во две категории: високи платежни симболи - пет од нив - и четири ниско платежни симболи, претставени со костуми со карти (срца, лопати, клубови и дијаманти). Највисоките платежни симболи се Викторија, Максимилијан, градите, цепелините и нерфовите пушки. Викторија и Максимилијан се наредени симболи кои плаќаат 8x вашиот вкупен износ на залог за 5 од еден вид.
Дивиот симбол е, исто така, вреди за големата исплата, со награда 20x за пет од вид на линија за исплата. На Scatter се појавува како зелена стакло сфера, со исплати достигне 100x ако ви торба пет од нив.
Фортуниум графика и звук
Многу злато околу вас - Фортуниум доаѓа со висок стандард дизајн и многу златна боја. Како и обично, Microgaming ги вклучува нивните стандардни контролни панели под макарите, и додека има многу акција на макари, ова не го намалува општата чистота на графика. Фортуниум не само што игра добро, туку и изгледа многу добро.
Заклучок за Fortunium
Фортуниум е видео слот со ниска до средна варијанса, каде што полнењето на полн екран на диви плаќа огромна 800x без да се појави како невозможна задача. Покрај висококвалитетната графика и високото внимание на деталите, Fortunium е навистина забавен видео-слот. Microgaming произведува игри на многу високо ниво и оваа авантура не е исклучок, и може да сметате на бесплатни спинови и мистерија симболи за да ви помогне да постигнете големи победи!

Случајни Слободни Слот игри:

Бубачки накит
Бубачки накит
Нежниот изглед на шуми може да донесе нестабилна акција во "Бубачки накит", слот за теми со бубачки од iSoftBet. Добри демнат во ...
Играјте слот!
Starscape
Starscape
Одлична креација од Microgaming, Starscape е токму она што му е потребен на навивачите на Star Trek. Таа има RTP ...
Играјте слот!
Вџашен
Вџашен
Придружете се на силите со Тор, нордискиот бог на громот, да се борите со силите на природата и да освоите голема ...
Играјте слот!
Берберницата несечка
Берберницата несечка
Препуштете се на место на машка чешлање со бесплатниот Барбер Магазин Uncut слот кој има софтвер од Thunderkick. Ти ...
Играјте слот!
Бермудските мистерии
Бермудските мистерии
Релативен триаголник во Атлантскиот Океан, кој се наоѓа помеѓу Флорида, Бермудски Острови и Порто-Рико, се користи за да се нарече Бермуда ...
Играјте слот!
Фудбал: Куп на шампиони
Фудбал: Куп на шампиони
Тоа е фудбалско време! Изберете го вашиот тим, учествувајте на турнирот за бесплатни врти, добијте пари и добијте пари! Фудбал: Куп на шампионите ™ ...
Играјте слот!
Куки херои
Куки херои
Ахој таму! Hook's Heroes ™ е 5-ролна, 3-ред, 20-линија видео слот карактеристики слободни врти со 3 различни функции за да изберете ...
Играјте слот!
Супер брзо топла топла
Супер брзо топла топла
Она што го имаме овде е стандардна пет-ролна, три ред структура со 25 линии. Највисокиот симбол за плаќање е прекрасен ...
Играјте слот!
0 Коментари

Робин од шервуд


Робин Худ и неговите Среќни мажи ќе се насмеат на твоето лице со овој шармантен напор од Рабат. Таа се претставува како кралско-тематска екстраваганција со кралска музика од труби каде Робин Худ понекогаш се расејува да учествува во стрелачки игри под наредба на шерифот од Нотингем. Сакате да го видите Малиот Џон мазни својот стап или Фриард Так пијат пивце пиво? Едноставно ја добивате вистинската комбинација на лентите и гледајте ја магијата. Она што се појавува се две одделни игри каде што можете да коцкате вашите добивки и да го привлечете Робин да игра 50 / 50 на целната практика или едноставно да го задржите приклучокот во слотот.
Знамињата се истакнуваат; доставете ги доволно од нив на табла и ќе бидете наградени со вревата на толпата што бурно поздравува со голема добредојде. Додадено на ова е победничка комбо формирана со добивање на три кралски симболи од врвот до дното. Исто така, постојат бесплатни вртења на 10 кои би можеле да ги имате, ако можете да слетате три од овие симболи на таблата. Ова потоа генерира стрелаштво игра каде Робин зема целта пракса презентирани од страна на Шериф од Нотингем, како вртења автоматски генерираат. Анимациите со оваа игра се многу детски, но шармантни во нивното извршување на начин кој треба да им се допадне на новодојденците во прекрасниот свет на онлајн слотови.

Случајни Слободни Слот игри:

Џамбо Џокер
Џамбо Џокер
Карактеристики на Џамбо Џокер. Jumbo Joker видео слотот доаѓа со RTP од 95% и ви нуди двојна ролна ...
Играјте слот!
Море на спокојство
Море на спокојство
Понекогаш ви е потребен период на мир и тишина, за да се одморите и да ги вратите вашите способности. Спокојството е магичен збор ...
Играјте слот!
Џунгла буги
Џунгла буги
Не е секогаш неопходно да го поминете своето време на слотови со безброј различни бонусни карактеристики и платни линии надвор од броењето; понекогаш ...
Играјте слот!
Трите мускетари
Трите мускетари
Три мускетари е возбудливо онлајн видео слот што ќе ви овозможи да се качат на херојска авантура со трио на ...
Играјте слот!
Железо човек 3
Железо човек 3
Железо Човекот 3 бесплатно казино слот машина игра е нешто повеќе, од едноставна суперхерој тематските слот. Главната разлика меѓу ...
Играјте слот!
Блек Џек мобилен
Блек Џек мобилен
Кога станува збор за играње блек џек онлајн, постои свет на избор. Има многу интересни и иновативни варијации, ...
Играјте слот!
Бетмен и наградата за пингвин
Бетмен и наградата за пингвин
По битките со Џокер, Catwoman и Riddler, време е за Бетмен да му се соочи со другиот непријател на Пингвин ...
Играјте слот!
Десетици или подобро
Десетици или подобро
Десетици или подобро е популарна видео покер игра која е многу тесно поврзана со дигалки или подобро, сепак, тоа ...
Играјте слот!
0 Коментари

Егзотични мачки


Microgaming"S Егзотични мачки е поставена длабоко во џунглата, каде што сите големи мачки криеле нераскажано богатство во нивниот ден. Со иновативен систем за совпаѓање што создава вертикални диви има многу возбуда и уживање за да се осветлуваат од оваа игра. Вие никогаш нема да ја погледнете вашата мачка истата повторно откако ќе патувате во Егзотични мачки. Можете ли да избегате со голема победа, или само ќе бидете среќни да го направите тоа жив?
Егзотичните мачки работат со 5 макари и со масивни начини на победа 243. Ова осигурува дека има многу начини за играчите да креираат освоени линии во Егзотични Мачки. Опсегот на обложување е прилично низок што ја нуди можноста за удел помеѓу $0.15 и $ 30 што значи дека не може да им се допадне на играчите кои се користат за играње на високи буџетски игри, но играчите кои се користат за играње на пониски буџети може да го ценат можноста за пристап до максимална игра за облози. И покрај ниската максимална облог, максималното исплата на Exotic Mats е сеуште прилично здраво, нудејќи им можност на играчите да освојат до $ 106,000 за секој преден круг. Оваа додадена на RTP на 96.3% значи дека Егзотичните мачки може да бидат доста профитабилен слот.

Случајни Слободни Слот игри:

Еднократен блек џек mh
Еднократен блек џек mh
Иако точната потекло на Блек Џек се непознати до сега, играта е многу популарна во двете земји и ...
Играјте слот!
Ролна скапоцени камења
Ролна скапоцени камења
Ролна камења слот игра Преглед. Прекрасниот ролери камења онлајн казино слот има пет макари и 3 редови. Овие магии ...
Играјте слот!
Мистериозен џокер
Мистериозен џокер
Mystery Joker е видео игра со 3-ролна со фиксни линии на 5. Бројот на линии не може да се промени. Мистерија ...
Играјте слот!
Прекрасни wabbits
Прекрасни wabbits
Wonky Wabbits ™ е 5-ролна, 15-линија видео слот во кој се и Win Both Ways и диви дуплирање функција каде што било диви ...
Играјте слот!
Американски блек џек
Американски блек џек
Подеднакво добро познат како Дваесет и еден. Правилата се едноставни, играта е возбудлива, и постои можност за висока стратегија ...
Играјте слот!
Жешка како хадес
Жешка како Хадес
Ако некогаш сте помислиле да бидете убаво наградени за преземање опасна потрага - тогаш е време да се засили на ...
Играјте слот!
Среќна панда
Среќна панда
Речиси сите знаат што мислите кога зборувате за слатко црно и бело крзно суштество. Тоа е панда ...
Играјте слот!
Одете за злато
Одете за злато
Чудесниот Go for Gold казино слот машина од Ash Gaming има 5 ленти, 3 редови и 9 линии за исплата ...
Играјте слот!
0 Коментари

Rainbrew


Придружете се на вашите колеги играчи на трки на дегустација низ целата пиварница на среќата и пробајте некои од најдобрите ирски алеси на Rainbrew, создавање слот на Just For The Win. Доживејте необичен формат на ролна со новиот Sidewinder функција која ги подобрува ретуните од 243 до 1,125 начини за победа. Вашиот вкус пупки ќе бидат засладени со победи до 2,720x вашиот удел.
Започна во 2016, релативно нов Шведскабазирани игра студио брзо се етаблира во онлајн игри игри преку својот иновативен дизајн на игри и уникатна механика за плаќање. Подемот на Just For The Win беше добро потпомогнат од фактот дека нејзините слотови беа хостирани на Microgaming Quickfire платформата, давајќи им веднаш инстанца на стотици казино сајтови. Меѓу последните игри на инвеститорот се Храмот на Тут, Неверојатни ацтеки и Среќни врски.
Среќен Лепрекон Слот за ролери
Влезот во пиварницата "лепрачаунс", со буриња исполнети со пиво наредени од двете страни на вратата, обезбедува соодветна позадина за слот за Rainbrew. Прозорче за играње без рамка личи на котел за подготовка. Двете транспарентни хоризонтални цевки на Sidewinder функција седат на врвот и на дното на трите централни ленти, и ќе играат витална улога во игра. А препреки ирски саундтрак ќе има играчи прислушување преку нивните сет-игра сесии, како шарени анимации додадете во неизвесноста на удирање големи победи.
Rainbrew има симболи за плата 10 кои започнуваат со пет аранжмани за земање во зелена, сина, портокалова, виолетова и црвена боја на нискиот крај. На ниво на средна вредност се цевка за чад, чаша за дегустација на пиво и пивска цевка. Двата врвни симболи се марами за жени и мажи од лепра. Сите плати симболи може да се појави полу-наредени до две позиции ролна висока. Дивите симболи се појавуваат само на ролна два и четири, како и на сите три позиции во хоризонталните цевки на Sidewinder. Врз основа на боите и стрелките на покажувачите, дивите на лентите ќе ја активираат функцијата Sidewinder. Сцените на слотот се претставени со логото на Rainbrew логото што се појавува на ролна два и четири само.

Случајни Слободни Слот игри:

Кралеви на готовина
Кралеви на готовина
Ова е ролна за 5, видео запис од 3 споро од инвеститорот кој е Microgaming. Логото на игри служи ...
Играјте слот!
Покер генерал
Покер генерал
Покер генерал е сличен на популарната игра наречена Yahtzee. Тоа е игра со чиста коцка, што значи дека има ...
Играјте слот!
Плодови на ра
Плодови на ра
Желба за некои едноставни брзање без сите драми на сложени карактеристики и испреплетени приказни? Ако си, тогаш ...
Играјте слот!
Пена среќа
Пена среќа
Lucky Nugget онлајн казино претставува Foamy Fortunes, иновативна преземање на конвенционалната формула за нула картичка со зависник пресврт ...
Играјте слот!
Волшебникот на рубин папучи
Волшебникот на рубин папучи
Придружете се Дороти и Тото на нивното авантуристичко патување во земјата Оз со Волшебникот од Оз Руби папучи ...
Играјте слот!
На вампири
На вампири
Вампир Слот машина. Како теми за кои се инспирирани, игрите на вампирските теми никогаш не стареат. Во пантеонот на онлајн казино ...
Играјте слот!
Меур бонус
Меур бонус
За свежо и шампанско гејмерско искуство, вреди да се истражуваат бодовите и наградите што доаѓаат кога играте ...
Играјте слот!
Ацтеките богатства
Ацтеките богатства
Древната цивилизација на големите Ацтеки е вратена во живот каде бескрајни количини на непроценливо злато, накит и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Хајлендер


Хајлендер е нова слот игра од Microgaming инспириран од култниот 1980 филмски сет во шкотските висорамнини и Њујорк. Приказната за бесмртниците е оживеана во овој слот во кој се прикажани прекрасни графики и класични снимки од хит-филмот. Ова е сон за обожавателите на носталгијата, бидејќи симболите се сите ликови од филмот, вклучувајќи ги и Конор МекЛод, Брендс Вајат и Курган.
Заднината има магливи шкотски ридови со молња што трепка низ небото. Тука има неколку важни карактеристики, како што се диви симболи и раскрсници, заедно со бесплатни вртења и екстра диви за многу различни начини за победа. Плус, оваа игра ги користи популарните 243 начини за освојување на функција, наместо на исплати, за да можете да уживате во огромен потенцијал за исплата!
Надминување на планините
Пред да можете да ја започнете вашата шкотска авантура, треба да го одберете вашиот зјапачки удел. Како 243 начини да се победи функција е активен нема payines да одлучи за и можете да добиете директно на поставување на вашиот удел по спин. Betting започнува во 0.30 по спин и оди до 500 по спин, така што повеќето играчи на слотови треба да бидат задоволни со овие опции.
Можете исто така да изберете да ја користите функцијата за автоматско прикажување, која ви овозможува автоматски да ги репродуцирате своите вртења без потреба секојпат да кликнувате на копчето за изведба. Исто така, можете да одберете да го користите копчето максимум залог за да се обложи максималниот износ лесно и брзо, додека другите опции вклучуваат аудио контроли и опција за целосен екран.

Случајни Слободни Слот игри:

Тивок самурајски џекпот
Тивок самурајски џекпот
Многу слот играчи сакаат игри инспирирани од азиската култура или историски самурајски војни во Јапонија и гејша забавувачи и софтвер ...
Играјте слот!
Малку Британија
Малку Британија
Малата Британија онлајн видео слот машина од Ash Gaming е 5-ролна, 30-payline слот игра базирана на популарната комедија ...
Играјте слот!
Држете го дрвото на животот
Држете го дрвото на животот
Yggdrasil: Дрвото на животните слотови. Откријте ја мистичната моќ на нордиската митологија со Yggdrasil: Дрвото на животот. Ова ...
Играјте слот!
Инсинератор
Инсинератор
Ако мислата за возење на најголемото инсинераторско гориво во вселената низ вселената и согорувањето на вселенски остатоци се врти ...
Играјте слот!
Висок лимит европски блек џек
Висок лимит европски блек џек
Високиот лимит европски блек џек е игра со блек џек на Бонус Експрес, давајќи им можност на голем ролери да се обложуваат за ...
Играјте слот!
Мерилин Монро
Мерилин Монро
Сите сигурно слушнале за женскиот идол на сите времиња и познатата актерка на 1950s / 60s-Мерилин Монро. Овој прекрасен ...
Играјте слот!
Простор трка
Простор трка
Од моментот кога ќе го видите интро видео; можете да кажете дека има нешто повеќе за овој слот отколку ...
Играјте слот!
Joker vegas 4up
Joker vegas 4up
Тука е место за да ги победиме нашите дилери во блек џек, бакарати или тркало на рулет. Џокер Вегас 4 Горе е еден ...
Играјте слот!
0 Коментари

Деко дијаманти


Играчот Just For The Win (JFTW) може да биде прилично нов додаток на постојано растечката колекција на талентирани продуценти, но оваа компанија навистина го прави својот белег! Нивното портфолио нуди игри со специфичен стил и возбудливи начини на игра, со фокус на иновативни карактеристики и неспоредлива графика.
на Деко дијаманти Видео Слот има релативно јасен распоред и многу добро изработен дизајн 20s инспириран од софистицираноста на Art Deco. Само за победата, на пример, комбинира популарни овошни симболи со дијаманти, луксузни геометриски форми и џез музика. Покрај тоа, тоа ќе ве однесе само неколку Врти за да го откријат потенцијалот на играта и возбудливите специјални карактеристики каде Ре-Спинс е централен дел од шоуто. Нестабилноста се смета за висока - што значи дека може да очекувате помалку чести, но поконзистентни победи додека се вртете на лентите.
Оваа игра изгледа исто толку добро и на вашиот мобилен телефон (Android и iOS) како на други преносливи уреди или компјутери.
Откако ќе го кажам сето ова, ајде да погледнеме поблиску до Деко Дијамантите за да видиме што го прави овој скапоцен камен слот толку посебен!
Деко Дијамантите Игра Карактеристики
Деко Диамонд Видео Слот има множество од пет макари, три реда и 96.02% RTP - не е ниско на сите! Постојат девет исплати кои нудат исплати од лево кон десно, давајќи ви одлична можност да слетате успешни комбинации. Минималната залог е од € 0.1, но можете да заловите уште повисоки суми, до максимум од € 0.5.
Деко Дијаманти Бесплатни Врти и бонуси
Овој онлајн слот не доаѓа со сет на комплицирани специјални карактеристики, но со неколку добро осмислени дополнителни функции кои сигурно нема да ве разочараме. Два, три или четири дијамантски симболи што слетуваат ќе ве наградат со автоматско повторно вртење. За време на овој спин, сите ролни заклучуваат со дијамант во место додека другите ролки се вртат, зголемувајќи ги шансите да слетуваат победнички комбинации со повисоки платени накит. Ако следите повеќе од овие симболи за време на повторното вртење, се активира уште еден победнички спин, и во тој случај, еден дијамант ќе биде доволен. Бројот на нови Врти што можат да се активираат е бесконечен!
Бонусниот бонус од бонус ви нуди можност да се вртите на тркалото за среќни што е исто толку огромно колку што е наградувано. Овој режим се активира кога најмалку три Бонус симболи со Деко Дијамантите се спуштаат на ремените, а среќната ролна има три различни нивоа на победа (Сребрена, Златна и Дијамант) во зависност од тоа колку симболи сте слетале. Не грижете се ако успеавте да дојдете до нивото на сребро! Среќните делови за тркалата, исто така, содржат нивоа-up симболи кои можат да ви дадат комплементарна надградба на следното ниво. Ако го достигнете нивото на Дијамантот, можете да освоите максимум од 1000x оригиналниот облог!

Случајни Слободни Слот игри:

Диви игра супербанк
Диви игра супербанк
Wild Play SuperBet е NextGen Gaming слот со 5 ленти и 40 линии. Со класичен овошен машина чувствувам, ...
Играјте слот!
Уметност на heist
Уметност на heist
Кражбата е уметност, која со години треба да се учи. Но, имате одлична можност да учат од ...
Играјте слот!
Prissy принцеза
Prissy принцеза
Многу од нас како приказни за прекрасните принцези киднапирани од змејови и храбри витези, кои спасуваат ...
Играјте слот!
Цел на Хуго
Цел на Хуго
Со оглед дека фудбалот е секогаш жешка тема со навивачите од целиот свет, многу провајдери на слотови нудат фудбалски игри или ...
Играјте слот!
Облак приказни
Облак приказни
Ослободете ја вашата фантазија со спектакуларниот Cloud Tales слот машина слободна игра и летајте високо на небото! Програмерите ...
Играјте слот!
3 кловнови нула
3 кловнови нула
3 кловнови Скреч онлајн казино игра е една од многуте игри кои се достапни од playtech. Првата варијанта ...
Играјте слот!
Сенка на пантерот
Сенка на пантерот
Ако сте голем обожавател на играње бесплатни игри за игри со бонус функции за забава, би сакале да ...
Играјте слот!
Крикет ѕвезда
Крикет ѕвезда
Слот за Крикет Стар е спортски тематско видео слот напојувано од Microgaming софтверска платформа која е полна со возбудливи функции за ...
Играјте слот!
0 Коментари

Среќни малку богови


Среќни мали богови е 5 ролна, 243 начини да се победи слот од Microgaming што може да се игра од 30p спин на сите уреди. Врз основа на кинеската митологија и фолклор, вие сте добредојдени во Кинеската Нова Година со боговите на среќата и нивните приправници. Има 3 бонус карактеристики од основната игра која може да ве наградат со до 100 пати од вашиот влог, но сето тоа е за функцијата Free Spins каде што можете да добиете до 10 бесплатни вртења со двете макари 1 и 5 се целосно диви во текот - да се надеваме дека Боговите на среќата ви се смеат!

Случајни Слободни Слот игри:

Мачки и пари
Мачки и пари
Не е невообичаено да се видат животни во онлајн слотови, но ретко може да се најде слот игра каде мачки доминираат ...
Играјте слот!
Блек Џек
Блек Џек
На маса, секогаш ќе најдете дилер, кој игра против до 7 играчи. Целта на ...
Играјте слот!
Изненади ме
Изненади ме
Дами и господа, чекор напред и да биде заслепен од нашиот глантен видео спот: Dazzle Me ™. Оваа брилијантна игра овозможува ...
Играјте слот!
Вчитај ги во големи бас-долари
Вчитај ги во големи бас-долари
Play Reel'em In - Big Bass Bucks видео слот создаден од WMS казино софтвер провајдер и уживајте во убавината на ...
Играјте слот!
Клеопатра - кралица на слотови
Клеопатра - кралица на слотови
Клеопатра Кралицата на слотови е видео-слот на 20-payline, кој се напојува со операторот Novomatic. Играта е инспирирана од ...
Играјте слот!
Туѓо ловец
Туѓо ловец
Надворешниот простор е полн со непознати опасности и нераскажани богатства, и играта што ќе ја претставиме овде ...
Играјте слот!
Ревиди 40 години
Ревиди 40 години
Roaring Forties ™ ќе ве потпира пет макари и ќе се обидуваме да организираме секакви симболи за победа со висока резолуција ...
Играјте слот!
Магичен шутер
Магичен шутер
Слот за Magic Jester е линија на игри на Greentube од Новоматик. Програмерите се обидоа да ја дадат оваа игра на ...
Играјте слот!
0 Коментари

Плејбој злато


плејбој Златна Вовед
Брендот Плејбој е многу добро познат од целиот свет со иконите списание е со печатење со децении и сеуште е возење високо. Оригиналниот Playboy онлајн слот е многу успешен во минатото, и така има Playboy Live Dealer игра, која беше прва игра во живо дилер студио за да бидат брендирани. Со партнерство со Плејбој Microgaming, сега сме среќни да го претставиме Playboy Gold, онлајн слот во малку невообичаен формат, со многу бонусни карактеристики и дизајн создаден во иконата Playboy облека.
Карактеристики на Playboy Gold Game
Playboy Gold доаѓа со шест макари, десет редови и 100 линии, овозможувајќи комбинации од лево надесно. Играјте од малку како € 0.5 по спин, како што класичните играчи ги следат во вашата мисија преку оваа акција и видео спот кој се одликува со функции, кој дефинитивно се издвојува од останатите.
О, речиси заборавивме - RTP стои на 96.01%.
Playboy Gold Free Spins и бонуси
Многу важна карактеристика во оваа игра е карактеристиката на Jumbo Blocks, која се активира кога големи симболи заземаат повеќе од еден ролна земја на лентите. 4 средината се врти заедно и Jumbo блоковите ќе бидат прикажани, како во основната игра, така и во функцијата Free Spins. Секогаш кога блок Jumbo целосно ќе застане на лентите, тоа ќе предизвика една од трите карактеристики: функцијата за инстант кредитен налог прави токму она што го кажува на лименка: да ви даде бонус од готовина. Функцијата Multiplier ќе ја зголеми вашата сума за победа, но најдоброто од трите е диви Respins функција, каде што блокот Jumbo се проширува од блокот од 4 × 6 за да стане блок 4 × 10 и ги преземе средните ремени на 4. На овој начин, ќе заработите помеѓу 2 и 4 Повторно врти со Sticky Wilds на макари 1 и 6!
Но тоа не е сè во овој див свет на Плејбој. Playboy Gold доаѓа со функција за тркала бонус - ова е поттикнато од три тркала Scatters кои се појавуваат насекаде на лентите, и со еден вртеж на тркалото можете да освоите паричен бонус од каде било помеѓу 20x и 100x вашата сума за облог. Во текот на овој режим исто така можете да ја активирате функцијата Free Spins со слетување на симболот на клучот, но ако ставите и двајца соиграчи, исто така ќе ја активирате функцијата Match Bonus!
Во функцијата за бонус за совпаѓање, добивате картички додека не се совпаднете со еден пар - ако во вториот обид се формира соодветен пар, можете да ги освоите сите шест парични награди што се нудат. При секој избор по втората селекција, мултипликаторот ќе се зголеми од 2x (3rd обид) сè до 10x (7th обид)!
Потоа, тука е и функцијата за слободен превртување што може да се активира само преку функцијата за болидите на тркалата. Заработете десет бесплатни вртења кои не можат да се реигрираат, иако можете да бидете сигурни дека Jumbo Block ќе слета за време на секој Слободен спин од овој режим, а нормалните Wilds исто така ќе бидат присутни на макари 1 и 6, па така победничките комбинации ќе станат полесни за формирање.

Случајни Слободни Слот игри:

Француски рулет
Француски рулет
Рулет, (од француски: "мало тркало"), коцкање игра во која играчите се обложуваат на кој црвен или црно нумериран оддел на ...
Играјте слот!
Сламен фанк
Сламен фанк
Секој обожавател на кошарка го знае значењето на терминот "слем забивање". Тоа е шут во кој еден играч го нафрли ...
Играјте слот!
La cucaracha
La cucaracha
Ако некогаш сте помислиле да се упатите во Јужна Америка за да ги видите сите топла работи што Мексико ги нуди - ...
Играјте слот!
Во центарот на градот
Во центарот на градот
Англискиот казино софтвер провајдер 1x2gaming донел интригантна видео спот во центарот на градот. Оваа фасцинантна игра има 3 редови и 5 ...
Играјте слот!
Зарове
Зарове
Casino Craps (или Bank Craps), игра со зарове, е една од највозбудливите казино игри. Често е ...
Играјте слот!
Премиер трки
Премиер трки
Коњ трки испраќа возбудувања низ целото тело во многу познавачи на коњски тематски активности и во обожаватели на игри, ...
Играјте слот!
Кул накит
Кул накит
"Шутирање", "Нестабилни", "шокантни" и "упорни" WILD симболи им даваат на играчите повеќе начини за победа! Кул Бижута не содржи лимити. Наместо тоа, ...
Играјте слот!
Рулет вип
Рулет вип
Уживајте во играта на класичната рулетка, но со масата што ви ја донесоа со неверојатна графика. Ќе ги најдете познатите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Сон датум


Романтичноста за патување низ времето е тема на оваа онлајн автоматска слот од Microgaming кој нуди играчи можност да се вртат на макари во две различни епохи; се вика Датум на сон па подгответе се да го одберете вашиот идеален партнер за оваа авантура.
Сон Датум е пет ролна слот со три реда и 243 начини за победа, што значи дека победите се формираат само да имаат соодветен симбол во соседните ролни почнувајќи од левата страна. Во зависност од тоа во која ера ќе одберете да постои, позадината ќе содржи модерна градска пејзаж или шумска глава; направете ја оваа промена во горниот лев агол и изберете го денот во горниот десен агол (ние ќе објасниме зошто ова е важно наскоро).
Петте повисоки вредни симболи се различни во секоја ера и се како што следува:
Историски - девојката, пират, гладијатор, Стрелец и мечувалец.
Модерен - девојка, шпион, пожарникар, моторџија и басен за чистење (!).
Симболите за играње картички ги претставуваат пониските вредности и се исти во секоја ера.
Логото на Dream Date е дива и ќе ги замени сите други за да формираат победни комбинации, освен за книгата што се расфрла и какви било симболи на топла зона.

Случајни Слободни Слот игри:

Магични печурки
Магични печурки
Магичните печурки е уникатна 5-ролна, 40 линии за исплата на видео линии од Yggdrasil Gaming. Едното што ја прави оваа игра ...
Играјте слот!
Торнадо фарма бегство
Торнадо фарма бегство
Торнадо Фарм Бегство е забавна игра за љубителите на фармски животни насекаде, со 5 макари и 20 исплати. Тоа го прави ...
Играјте слот!
Пернат бес
Пернат бес
Не многу игри таму обезбедуваат удобна и добро позната средина за орнитолозите и воопшто љубителите на птици и затоа што ...
Играјте слот!
Понтонен
Понтонен
Понтон е британската верзија на меѓународно популарна банкарска игра Дваесет и еден, можеби сега најдобро позната во форма на ...
Играјте слот!
Овошен случај
Овошен случај
Видео спот за овошен случај нема вистински ремени. Симболите паѓаат како што беше. Така функцијата Avalanche ™ ...
Играјте слот!
Див Торо
Див Торо
Дивиот Toro, е четири-ред, слот за 5 ролна кој нуди 178 поврзување на исплати и возбудлива мешавина на диви, ...
Играјте слот!
Heist
Heist
Heist Slots. Heist е 5-ролна, 30-payline видео слот од BetSoft Gaming. Овој акционен пакет, 3D слот е класична приказна ...
Играјте слот!
Премиер блек џек мулти-рака злато
Премиер блек џек мулти-рака злато
Премиерот Блек Џек со повеќе ракави злато е уште еден ѕвезден производ од богатата колекција на картички на Microgaming, нудејќи им на играчите пофални за визуелна ...
Играјте слот!
0 Коментари

Дијамантска империја


Дијамантска империја е 3 ролна, 15 линија за исплата Microgaming што е достапно за играње на сите уреди од 15p до £ 15 по спин. Со арт-модерна тема, таа има елегантно чувство кон неа и ви нуди двојни дијамантски мултипликатори кои ви даваат до 650 пати вашиот удел. Исто така, има функција за тркала бонус, каде што до 888 пати вашиот удел може да се победи.
Дијамантското царство има елегантно и класично чувство во модерно поставување - со допир на гламур, има занишан саундтрак. Со слика на уметност во позадина симболите на лентите вклучуваат дијаманти, празни места и бонуси.
Најважниот симбол е дивината - ако го освоите 1 од нив во победа, вашата победа е двојно зголемена. Ако добиете 2 диви во победата, вашата исплата ќе биде предмет на множител на 4x! Дивината може целосно да се навали за некои експлозивни победи до 650 пати од вкупниот удел.
Другиот симбол што треба да внимавате е бонус симболот се 3 од нив ќе ја активираат функцијата за болидот на тркалата - тогаш ќе добиете 1 спин од бонус тркалото каде што вие ќе бидете сигурни дека ќе освоите парична награда. Главната награда на понуда е кул 888 пати вашиот вкупен удел!
Тоа е за тоа за Diamond Empire - за жал, нема слободни вртења. Велејќи дека, тоа е многу нестабилна игра, па треба внимателно да се упатувате. Имав некои пристојни победи во основната игра поради дивите мултипликатори и очигледно функцијата за тркала бонус. Тоа не е најдобриот слот од Microgaming, но пристоен додаток - ако ви се допаѓа чувството на Арт Нову, Play 'N Go Фу Ер Даи се препорачува бидејќи се базира на потомството на КинаНове е богата.

Случајни Слободни Слот игри:

Surf safari
Surf safari
Сурфањето е многу забавна и пријатна забава. Што може да биде подобро од моментот кога ќе го освоите уште еден бран? ...
Играјте слот!
Супер монополски пари
Супер монополски пари
Сите љубители на МОНОПОЛИ ќе уживаат во Супер монополски пари, возбудливата игра со слот полн со профитабилни бонуси ...
Играјте слот!
Среќата на амазоните
Среќата на амазоните
Ако некогаш сте помислиле дека ќе бидете доволно храбри да се обидете и да го преземете богатството на легендарните женски Амазонски воини ...
Играјте слот!
Под морето мобилен
Под морето мобилен
Под морето е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Се нурне во морето ...
Играјте слот!
Најдоброто вештерка
Најдоброто вештерка
Не постои начин да се погреши магичната тема на оваа игра - магии, напивки и маѓепсани кристали владеат со овој 3 × 5 ...
Играјте слот!
Чудесни води
Чудесни води
Одете под морињата и запознајте некои чукнат, водени пријатели во оваа линија за игри на 15 линии од SuperCasino. Помош Алберт ...
Играјте слот!
Делфинска парична греба
Делфинска парична греба
Длабоката сина боја на океанот никогаш не била толку примамлива, бидејќи играчите знаат дека ги крие богатствата и нераскажаните ...
Играјте слот!
Ацтечки идоли
Ацтечки идоли
Секој произведувач на слотови има барем една игра со ацтековски теми - и Play N Go не е исклучок. За среќа, ова е ...
Играјте слот!
0 Коментари

Храм на тутун


Храмот на Тут е само за победа /Microgaming слот со ролни 5 и 10 линии за исплата. Може да се репродуцира на сите уреди од 10p спин, оваа победа во двата начина ќе ве однесе назад во древниот Египет, во потрага по богатството на кралот Тут. До 5 Super Reels случајно на секое вртење, каде што секоја ролна содржи 50% наредени диви, сето тоа е за функцијата Free Spins каде што можете да стапите на 60 бесплатни вртења со Super Reels на секој слободен спин.
Храмот на Тут е 5 ролна, слот за исплата на 10 создаден од Just For The Win и Microgaming. Може да се репродуцира од 10p до £ 250 за спин на сите уреди, оваа античка египетска тематска игра има корист од двата начини, победи, Супер Реле со димензии и слободно врти, каде што Супер Реле секогаш се активни.
Естетски, храмот на Тут е прилично едноставен - се придружувате на 3 авантуристите во потрага по богатство на кралот Тут во комората на Тутанкамон. Симболи на лентите вклучуваат ankh, Окото на Horus, Bastet и Horus - исто така ќе видите 3 авантуристи на ленти. Женскиот авантурист е најпрофитабилен што ви дава 25 пати на вашиот удел за 5 низ линија за исплата.
Наградите за фараонот, дивината, се исти - ги заменува сите симболи што ги раздвојуваат. Што се однесува до победничките комбинации, Храмот на Тут доаѓа со двата начини на победи што значи дека можете да формирате победи од лево кон десно и од десно кон лево (почнувајќи од ролна 1 или ролна 5).
Сега, дивиот симбол е присутен само за функцијата Super Reels - ова случајно се активира во основната игра помеѓу 1 и 5 репортажите кои стануваат Super Reels. Во суштина, по случаен избор, до ролните на 5 може да ги прикаже сите симболи вклучувајќи го и дивиот. Секоја ролна ќе содржи 50% наредени диви за поголеми победи.
Внимавајте на фреквенцијата Free Spins, бидејќи 3 или повеќе се појавуваат насекаде ќе ја активираат функцијата Free Spins - 3, 4 или 5 scatters ќе ве наградат со 8, 15 или 30 слободни вртења. Функцијата Super Reels се применува на секој слободен спин што значи диви може да се појават на сите репортажи.
Ако добиете 2 или повеќе бесплатни спин-симболи на лентите, ќе добиете повеќе бесплатни вртења - 2, 3, 4 или 5 scatters ќе ве наградат со дополнителни 2, 8, 15 или 30 бесплатни врти што значи дека можете да играте со до Вкупно се ослободуваат 60.
Во реалноста, Храмот на Тут е доста едноставна игра која е за сите функции за бесплатни спинови - максималната бесплатна вртења на 60 звучи привлечно, но тоа е игра со средна варијанса. Велејќи дека, до 1,239 времињата на вашиот удел треба да се победи на секој спин, па може да биде профитабилен. Ако ви се допаѓа древната египетска тема, WMS" Дама на Египет нуди нешто друго.

Случајни Слободни Слот игри:

Теди носи пикник
Теди носи пикник
Сликата резултат за Теди мечки пикник слот казино опис Пикантен слот Игра Медиумите Игра Преглед. Фасцинантниот пикник на Мечето Меди ...
Играјте слот!
Boomanji
Boomanji
Boomanji Слот. ... Betsoft's Boomanji е пет ролна, 10 payline непрогресивна онлајн видео слот игра која игра од лево ...
Играјте слот!
Подемот на олимписките игри
Подемот на олимписките игри
Олимп беше дом на древните грчки богови и како што е јасно опишано во многу литературни дела, тоа беше ...
Играјте слот!
2 милион п.н.е.
2 милион п.н.е.
2 Милиони години пред земјата пред времето на Земјата седеше совршено сè додека .. Жените. Wanted. Дијаманти. Сега има ...
Играјте слот!
Бајка легенди: hansel и гретел
Бајка легенди: hansel и гретел
Продолжете со легендарните авантури со втората бајка од фантастичната трилогија - Хансел и Гретел ™. Подготви се ...
Играјте слот!
Звучни ѕвона
Звучни ѕвона
Бадник е време на анализирање и надеж во подобар живот. Дали веќе сте направиле листа на желби за ...
Играјте слот!
Ацтечката воинска принцеза
Ацтечката воинска принцеза
Бесплатните вртења на Ацтеките воини принцеза можат да бидат поттикнати од симболот Ацтеките принцеза, кој го отсликува убавото и ...
Играјте слот!
Змејот победува
Змејот победува
Двоен џинови е видео слот со ремени 5, 3 редови и 25 линии за исплати ориентирани од лево кон десно. Ова ...
Играјте слот!
0 Коментари

Го пушти момчето


Подигни го момчето Вовед
Poke the Guy е објавување од страна на Microgaming и далеку од типичните игри со видео-слот за ролна. Наместо тоа, играчите мора да го симнат гигантот 'Гај', кој тероризира град со своите луди антики, а вие сте единствениот кој можете да го сопрете! И, како ќе го сторите тоа? Имајќи цел кон огромниот карактер и надевајќи се дека ќе следите хит за да ја избришете насмевката од неговото образливо лице.
Додека оваа игра може да биде различна од класичните видео слотови засновани на ролна, играчите секако можат да стават облози, обидувајќи се да постигнат успешен хит на Гај. Во комбинација со анимираност во цртан филм и светлосно игра, Poke the Guy е забавна, лесна и уникатна игра, која сè уште има висока стапка на хит и RTP да ги задржи играчите задоволни.
Okeиркајте ги карактеристиките на играта на момците
За да започнете, играчите мораат да избираат од најразлични артикли за да ја погодат Гај со. Секоја фрлена ставка значи да ставите нов облог. Ако сте успешни и успеете да го погодите Гај, случајна исплата ќе ви биде доделена со мултипликатори до 500x. Постојат најмногу 5 предмети со кои можете да изберете да го погодите Гај, со секој предмет да претставува опсег на вредности на обложување. Самите предмети можат да бидат доста необични, со избор од гумени патки, до плодови од плодови, риба и многу повеќе.
Не грижете се ако имате волшебна цел, позицијата за слетување на објектот е сосема случајна. За разлика од повеќето други игри во казино, Poke the Guy нема никакви посебни карактеристики или игри за бонуси, избирајќи наместо тоа да го задржи фокусот на главната игра, што нуди многу возбудувања и возбудувања сам по себе. Poke the Guy има RTP од 94.89%, а минималните облози започнуваат од € 0.01 до € 30.
Pиркајте ги платите на Гај
Во Poke the Guy, успешните хитови се доделуваат со низа исплати почнувајќи од 2x и се зголемуваат за 4x, 8x, 12x и 18x вашиот облог, со 18x највисока можна исплата. Овие исплати се претставени со облаци во играта, при што секоја поголема исплата е претставена од поголем, подетален облак.
Поаѓајќи од мал бел облак, поголемите исплати ќе откријат поголема облачност. Откако ќе се надоградите за хит со највисоко плаќање, ќе завршите со голем, меки облак, чија позадина претставува типична графика што се користи во стриповите кога нешто оди во текот на времето Многу погодно за нашиот карактер, кој постојано се удира со удирања по ударот.
Okeиркајте ги графиконите на Гај и звук
Стилот на анимација во Poke the Guy е голема ждрепка за оваа игра. Изгледот и чувството на играта, инспирирано од цртан филм, оди совршено со видот на буден забава што оваа игра ја носи на масата. Позадината е поставена во најголемата каша од град што некогаш ќе ја видите, при што многу познати меѓународни знаменитости прават изглед во играта. Таму се наоѓаат Ајфеловата кула, Пирамидите, Лондонското око, како и планината Рушмор, сите заедно, и сите во опасност да бидат смачкани под нозете на Гај.
Самиот гигант Гај, е погрешен лик кој повлекува секакви лица за да го исмева играчот, а со својата жолта лига, тој е прилично ексцентричен. Овој слот навистина се чувствува како видео-игра повеќе од било што друго, а графиката и анимацијата користеа пар совршено со вибрита на оваа игра. Овој стил на анимација е сигурно дека ќе биде хит кај помладата публика, со својот глупо, но забавен главен лик.
Постарите играчи ќе ја ценат промената во темпото и форматот од исто толку стари ролни за вртење, и да ги направат работите уште подобри, играта е многу лесна за разбирање, бидејќи ги користи истите концепти за правење облози и за постигнување победи.
Pиркајте го заклучокот на Гај
Poke the Guy е единствен додаток во светот на онлајн видео слотови. Преземајќи го концептот на облози и обложувалници на едно сосема ново ниво, оваа игра овозможува голема доза на глупо забавно, но сепак има многу простор за да се направат некои големи победи.
Истите карактеристики како поконвенционалните видео слот игри сеуште се таму: од исплати до снопови и така натаму. Poke the Guy ги врти овие на главата и ги презентира на една сосема нова мода, што е одлично за сезонските играчи кои сакаат малку да ги тресат работите, или пак за нови играчи кои бараат нешто необично. Затоа, нуркајте и видете за што станува збор самите гужва!

Случајни Слободни Слот игри:

Ангел или ѓавол
Ангел или ѓавол
Постои широк спектар на импресивни Playtech најдобрите онлајн слотови во нашата онлајн казино. Сепак, повеќето мистериозни и ...
Играјте слот!
Вжештеноста е вклучена
Вжештеноста е вклучена
Тие велат дека криминалот не се плаќа, но сепак, дамите на The Heat Is On не изгледа дека го добиле тоа ...
Играјте слот!
Даревелил нула
Даревелил нула
Придружи му се на Мет Мурдок, aka Daredevil, додека тој се бори против злото Bullseye и Kingpin во возбудливите онлајн игри на Casino.com ...
Играјте слот!
Џунгловиот дух: повик на дивината
Џунгловиот дух: повик на дивината
Ве водиме на прошетка по дива страна. Џунгла Дух: Call of the Wild ™ Ви нуди џунгла ...
Играјте слот!
Мртов или жив
Мртов или жив
Не возете во зајдисонце - главата директно во казиното за да играте Dead or Alive ™. Ова 5-ролна, 9-линија ...
Играјте слот!
Keno
Keno
Кореновите корени се во Кина, а играта беше донесена во САД од страна на кинески имигранти кон крајот ...
Играјте слот!
Валкирија кралица
Валкирија кралица
Valkyrie Queen е High 5 слот игра со 5 ленти и 243 победа Начини. Оваа игра со висока дефиниција овозможува ...
Играјте слот!
Шест акробати
Шест акробати
Шест Акробати е 5 репортажи и 9 pay-line видео спот напојуван од провајдер на Microgaming софтвер. Овој слот е инспириран со ...
Играјте слот!
0 Коментари

Неверојатни ацтеки


Неверојатни ацтеки се напојува со Just For The Win и Microgaming - тоа е 5 ролна, 243 начини да се добие слот кој може да се игра на сите уреди од 10p до £ 100 по спин. Fantaztec богатство чекаат во функција Giant Re-Spin каде што добивате блокови од гигантски симболи до 4 × 4 на лентите за загарантирани победи.
Играта им оддава почит на неверојатни Ацтековска империја што се протега низ Мексико од 1300 до 1521 AD - тие ги откриле богатствата на Монтезума. Со графика со цртани стилови, симболите на макарите вклучуваат орхидеи од ацтечки стил, невенки, лилјани на инките, хибискуси и тигар цвеќиња.
Исто така има и 4 карактери - Хантер, шаман, Принцезата и шефот. Исто така постои и симбол на логото на Неверојатни Ацтеките, кој е најстариот наградувачки - 5 на payline ќе ви даде 10 пати на вашиот удел.
Неверојатни Ацтеките доаѓаат со функција за џиновски ре-спин, која може да се активира кога добивате победничка комбинација - ако е обележан симбол во победата, функцијата се активира. За време на џиновскиот ре-спин, само означениот симбол и сите инстанци на тој симбол доаѓаат во игра.
Гигантскиот ре-спин се одвива со 2 × 2, 3 × 3 и 4 × 4 блокови од означениот симбол кој се појавува за да го зајакне вашиот потенцијал за победа. Ова може да доведе до тоа кога ремените се полни со истиот симбол за загарантираните победи - гарантирате дека ќе освоите барем износот што го добивте при активирањето на функцијата.
Неверојатни Ацтеките е релативно едноставен слот со само бонус функција на 1, но тоа е пристојно - играта е средна варијанта за отстапување со максимални победи на 824 пати по удел на секое вртење. Клучот е победата со 4 × 4 симбол на симбол со висока вредност (како симболот на логото на Amazing Aztecs). Ако ви се допаѓа ацтечката тема, ви препорачувам да се обидете Ацтек моќност by Novomatic or Ацтеките идоли од Play 'N Go.

Случајни Слободни Слот игри:

Игра на тронови 243 начини
Игра на тронови 243 начини
Ние веруваме дека најдобриот начин да се запознаеш со играта е да го играте. Се разбира, тоа е ...
Играјте слот!
Бургин боб
Бургин боб
Burglin 'Bob е сосема нов онлајн слот од инвеститорот наречен Bluberi Gaming Technologies, за кој знаеме многу ...
Играјте слот!
Француски рулет
Француски рулет
Крупиерот или дилерот е лицето одговорно за вртење на тркалото на рулетот, и се справува со стапките и ...
Играјте слот!
Baccarat
Baccarat
Еве некои од карактеристиките за кои се надеваме дека ќе уживате: со лента со мени на врвот, играчот може ...
Играјте слот!
Пиштоли и рози
Пиштоли и рози
Вие бесрамно загрижени за овој бенд безброј пати порано - сега е воздушна гитара до слот! Guns N 'Roses Video Slots ™ ...
Играјте слот!
Среќата на амазоните
Среќата на амазоните
Ако некогаш сте помислиле дека ќе бидете доволно храбри да се обидете и да го преземете богатството на легендарните женски Амазонски воини ...
Играјте слот!
Ацтечката моќ
Ацтечката моќ
Ако сте среќни кога играте Ацтеките за напојување и ги вртите ремените, можете да заминете со некои ...
Играјте слот!
Облак приказни
Облак приказни
Ослободете ја вашата фантазија со спектакуларниот Cloud Tales слот машина слободна игра и летајте високо на небото! Програмерите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Среќни врски


Среќни врски беше создадена од Just For The Win во соработка со Microgaming и е 5 ролна, 20 победи во двата начини слот што може да се игра од 10p до £ 250 спин на сите уреди. Таа доаѓа со функција за среќа Ликови каде што стекнувањата на поврзувачките симболи се заклучуваат со повторно вртење. Како победа на двата начини на титулата, може да се формираат победи од лево кон десно и од десно кон лево почнувајќи од најоддалечената ролна (ролна 1 или 5).
Визуелно, играта е претежно пурпурна - со среќа се чувствувате кон него, тоа привлекува инспирација за светлата што се искра од казината на улицата Фремонт. Симболи на макарите вклучуваат срца, клубови, дијаманти и лопати се многу среќни тематски симболи, како што се 4-листестите детелини, потковиците, жениите и тројните црвени 7s. Исто така постои и симбол на логото на среќа што ви дава 7.5 пати вашиот удел за 5 преку линија за исплата.
Играта доаѓа со функција за среќа, која се игра кога шефовите на поврзувачките симболи се појавуваат хоризонтално - обемот се зголемува со тоа што се приклучуваат повеќе инструменти и светла оди лудо. Тие потоа се заклучат во место со повторно врти следење. Доколку повеќе поврзувачки симболи слетуваат, повторно се вртат.
Функцијата "Среќни линкови" често се активира бидејќи е нула со ниска варијанса - не нуди победи до 352 пати колку што е влогот за секој спин што не е лошо. Севкупно, тоа е пристојна игра визуелно, но јас многу ја преферирам другата соработка за Just Winning и Microgaming - Goldwyn's Fairies. Алтернативно, предлагам NetEnt"S Активните што е слично во смисла на дизајн и игра, но со многу поголеми награди.

Случајни Слободни Слот игри:

Ирски очи
Ирски очи
Со ирските очи, ние покажуваат дека Videoslots.com уште еднаш се во првите редови на понудата нови свежи игри кои се ...
Играјте слот!
Класичен блек џек злато
Класичен блек џек злато
Класичниот Блек Џек злато се игра на еден-на-еден основа против дилерот. Нема други играчи кои се натпреваруваат против тебе ...
Играјте слот!
Аси и осум
Аси и осум
Се вели дека Бил починал држејќи пар 8 и пар Aces, а со тоа и името ...
Играјте слот!
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Ретро се намотува со дијамантски глиц
Фантастичниот Ретро Рилс - Дијамант Glitz казино слободен слот има 5 ленти, 3 редови и 25 плати линии. Пушти ...
Играјте слот!
Изгубени мошти
Изгубени мошти
Изгубени реликвии ™ ве води на возбудливо патување до античките урнатини. Собери три расеани симболи за да го активирате мистериозниот ...
Играјте слот!
Аријана
Аријана
Диви картичка од овој слот е дивиот симбол на Ариана, додека раскошот е иконата Starfish. Играчите можат ...
Играјте слот!
Волшебникот на злобни богатства
Волшебникот на злобни богатства
Волшебникот од Оз Wicked богатство слот е додаток на Кити Бинго е секогаш проширување игри портфолио. На оваа пуп-сурова игра ...
Играјте слот!
Возбудлив спин
Возбудлив спин
Видео-слот Thrill Spin е многу забавно видео-слот базиран на фер, со ролеркостер, весело одење ...
Играјте слот!
0 Коментари

Кинг зајк


Кралот Туск е 5 ролна, 25 линија за исплата Microgaming што може да се игра на сите уреди од само 25p спин. Со слон / африкански тема, доаѓа со дива која случајно може да се прошири за да ви даде дива ролна. Исто така, постојат бесплатни вртења на 3 кои ви даваат до бесплатни вртења на 20, но секој од нив има своја дива особина - може да имате корист од сите симболи на слоновите да станат диви, диви ленти на 2 на секое слободно вртење и додавање на диви димензии кои остануваат за слободни вртења на 5.
King Tusk е доведен до вас од Microgaming и доаѓа со 5 макари и 25 линии. Може да се репродуцира од 25p до £ 62.50 со спин на сите уреди (вклучувајќи ги и паметните телефони и таблет уредите), овој тематски слот нуди диви ремени, како и 3 бесплатни вртежи со уникатни диви функции.
Визуелно, кралот Туск ве води во дива Африка како што гледате слонови во нивното природно живеалиште - со уметнички чувства кон него, симболите на макарите вклучуваат A, K, Q, J, 10 и 9 карти за играње, како и керамика (полн со злато монети) и слонови (семејство на слонови и пар на слонови). Кралот Туск е симбол на дивината и ги заменува сите други симболи што ги раздвојуваат - тој, исто така, може случајно да се прошири во дива ролна во основната игра.
Кралот Туск е за сите слободни функции на 3 - тие можат да пристапат кога ќе добиете 3 King Tusk логото на растерењето на симболите насекаде на макарите. Потоа ќе избирате од 3 бесплатни вртежи кои се карактеристични за секоја од нивните диви особини - секоја од нив нуди првични бесплатни списоци на 10, тука е што да очекувате:
Слоновите добиле дива особина - сите симболи на слон стануваат диви за време на слободните вртења
Слонови стампедото карактеристика - ролни на 2 случајно стануваат диви ленти на секој слободен спин
Функција Слон танц - див симбол се додава на секој слободен спин кој останува на ретуните за бесплатни вртења на 5
Понатаму, дивиот симбол ги заменува сите симболи освен расејувачот и може случајно да се прошири за да ви даде диви ленти за уште поголеми победи. Исто така, секој симбол (освен расејувачот) исто така може случајно да прерасне во див. Ако добиете 3 scatters истовремено за време на слободниот вртеж, ќе ја замените функцијата што ќе ви даде 10 повеќе бесплатни вртења и вкупните вртења на 20.
King Tusk е забавен слот од Microgaming кој изгледа одлично и нуди добар потенцијал за победа со диви и 3 слободни вртежи карактеристики - го најдов Слоновите Gone Wild функција најмногу наградува како што има неколку слонови симболи кои ќе станат диви на секој слободен спин .
Тоа ви нуди ви победи до 992 пати вашиот удел на секој спин / слободен спин, но тоа е игра со ниска варијанција што значи дека повеќето од вашите победи ќе бидат на помалата страна. Ако ви се допаѓа темата, предлагам да се обидете Novomatic"S Африка Симба и IGT's The Wild Life кои се повисоки варијанти.

Случајни Слободни Слот игри:

Отпадници
Отпадници
Отпадник од ренесанс од NextGen игри е нешто што мора да го видите за да верувате. Оваа игра има сосема ново ...
Играјте слот!
Карневалот
Карневалот
Carnaval е светла, бучна и весела онлајн слот машина од Microgaming; темата е фантастичен уличен карневал и ние сме ...
Играјте слот!
Тор греба
Тор греба
Како и многу други од овие филмски картички за гребење, графика се повлекува директно од филмот. Со квалитет на филмот ...
Играјте слот!
Топла мастило
Топла мастило
Слободен слот-машина со топла мастило има пет макари и редови 3. Посетете тетоважа студио каде што ќе имате 1024 начини ...
Играјте слот!
Златна
Златна
Црното злато е 5-ролна, 30-payline, онлајн слот со висока дефиниција од BetSoft Gaming. Слот има одлична анимација, позадина ...
Играјте слот!
Накит од ориентот
Накит од ориентот
Многу онлајн слотови се посветени на темата на ориенталната култура. Microgaming компанија, исто така, посветен на еден од ...
Играјте слот!
Ацтечка принцеза
Ацтечка принцеза
Играта може да се пофали со релативно едноставна, но пријатна графика, со ефект на дрво и скапоцени камења што се вртат од скапоцени камења ...
Играјте слот!
Двоен џекпот покер
Двоен џекпот покер
Jackpot Poker е онлајн видео покер за неколку раце, во кој стандардна палуба на 52-картичка без дилери е ...
Играјте слот!
0 Коментари

Gnome дрво


Се чини дека шумата е популарна поставка кога станува збор за онлајн казино слотови и сосема нов Gnome Wood видео спот од Рабат не е исклучок од ова. Слободниот Gnome Wood слот е бајка тематски слот кој ви овозможува да талкаат длабоко во митска шума, каде што чекаат малку gnome чека да ве поздравам. Моќни сили, како што се четирите елементи може да ги наградат играчите со огромни победи, но бонусните карактеристики што се нудат во оваа игра не се потребни за преземање, се она што ја прави оваа игра толку возбудлива.
Со своите 5 ленти и 25 прилагодлива победа линија, можете да ги поставите своите облози од ниска граница од 0.25 до висока граница на 25.00 спин. Во замена за вашите облози, може да активирате джакпот од основната игра на монетите на 1,000 или дури и прогресивен џекпот за око, туку само треба да бидете среќни. Бонусните понуди кои се нудат се диви симболи (но не и вашите обични диви), бесплатни вртења и коцкање - дали сте спремни да ги истражите маѓепсани шуми да победиме големи?
Волшебно место
Право во шума област, е местото каде што ќе најдете Gnome Вуд, малку светилиште каде што нахален gnome сака да се закачам и изведување на некои магични магии. Лево од вашиот екран е неговата мала куќа со многу диви печурки расте и од десно е местото каде што ќе го најдете каменот за обожавање на сонце, местото каде што gnome доаѓа за моќ и сила.
Симболите се прикажани на решетка 5 × 3 изработена од дрво и на тие ретуши се симболи на; земја, ветер, оган и вода (елементи), розов кристал, лиснати стап, златна сонцето, магијата, котел, глувче, гноми и диви симболи - о, и прогресивниот джакпот симбол на златниот Евро. Прилагодувањето на облози е едноставно, го користите контролниот панел на долниот дел од машината за да стигнете до посакуваниот облог, но исто така можете да завршите и други дејства, како што се bet max, коцкање, да ја видите табелата за исплата на исплати и правила за тоа како да репродуцирање и исклучување на звуци.

Случајни Слободни Слот игри:

Фа fa близнаци
Фа fa близнаци
FA-FA TWINS ве носи во прекрасно обоениот свет на симпатични идентични двојни сестри, кои ги спојуваат ремените и навиваат ...
Играјте слот!
Gopher злато
Gopher злато
Навивачите на онлајн слотови ќе знаат дека има фер неколку рударски тематски игри таму во казино; наведуваш ...
Играјте слот!
Топла снимки
Топла снимки
Спот за Hot Shot од Bally доаѓа со ремени 5, 3 редови и 20 линии. Оваа игра со видеоснимки потсетува ...
Играјте слот!
Злиот циркус
Злиот циркус
Wicked Circus е трета рата во популарната серија Jokerizer. Се одликува со иконични победи и минијатурни режими ...
Играјте слот!
Baccarat
Baccarat
Вие не треба да бидете богати за да играте бакара и дефинитивно не треба да носите смокинг или ...
Играјте слот!
Halloweenies нула
Halloweenies нула
Поради популарноста на слот игра за Halloweenies, Microgaming дизајнерот и снабдувачот на овој слот ги изне ...
Играјте слот!
Овошје бонанза
Овошје бонанза
Ако симплифицирани слотови се повеќе до вашата улица, тогаш Fruit Bonanza од инвеститорот за игри Play 'n Go е совршен за ...
Играјте слот!
Бакнеж бакнеж
Бакнеж бакнеж
Starlight Kiss е пет ролна, 243 начин видео слот, и обезбедува посебен третман за вљубените гејмери. Романтична игра ...
Играјте слот!
0 Коментари

108 херои мултипликатор


108 Херои множители Fortunes е мистериозна слот игра од Microgaming со кинеска тема. Овој слот карактеристики шарени херои на Далечниот Исток, кои сите изгледаат подготвени за борба што стои во нивните боречки вештини. Други симболи овде потсетуваат на овошна машина со симболи со еден, двоен и троен бар и среќни седум, кои се прикажуваат на лентите. Има само 3 макари тука и 9 парични линии за да даде симплистички чувство, сепак, врвот џекпот награда на монетите 100,000 е сигурно пософистициран од многу едноставни слотови!
Карактеристиките на играта тука се малку ограничени и не постои посебна бонус игра, меѓутоа можете да уживате во неколку профитабилни карактеристики кои прават голема разлика за вашите исплати. Прво има многу диви симболи, бидејќи секој од хероите делува како див и може да ги замени другите симболи со пониски плати. Можете исто така да уживате во редовни ре-вртења кои се активирани од страна на хероите секогаш кога 2 се појавува на макарите.
Обложување на хероите
За да почнете да ја репродуцирате оваа игра, треба да го изберете вашиот облог. Едноставно кликнете на стрелките за да ја одберете вредноста на монетата и бројот на монети што сакате да ги играте. Можете да почнете со минималната вредност на монетата на а 0.01 и оди до максимум од 1.00. Можете исто така да изберете колку парички да играат секој спин со најнискиот број на монетата 1 за спин, што ќе се зголеми до максимум од 10 парички по спин. Со овие избрани опции можете да уживате во вкупниот минимален облог на 0.15 и вкупниот максимален удел по спин на 150. Овој голем опсег на обложување ја прави играта идеална за сите играчи од ниски до високи ролки.

Случајни Слободни Слот игри:

Joker vegas 4up
Joker vegas 4up
Тука е место за да ги победиме нашите дилери во блек џек, бакарати или тркало на рулет. Џокер Вегас 4 Горе е еден ...
Играјте слот!
Љубопитна машина
Љубопитна машина
Необичниот автоматски слот. The Curious Machine е 3D слот игра од Betsoft шталите. ... Необичната машина ...
Играјте слот!
Мртов или жив
Мртов или жив
Не возете во зајдисонце - главата директно во казиното за да играте Dead or Alive ™. Ова 5-ролна, 9-линија ...
Играјте слот!
Љубов грешки
Љубов грешки
Љубовни грешки е игра од WGS. Тоа е онлајн игра за слотови што ќе ве однесе на пат ...
Играјте слот!
Луди камелеони
Луди камелеони
Секогаш е импресивно како некои суштества можат да се сокријат во обичен поглед. Камелеони имаат кожа која се прилагодува ...
Играјте слот!
Ву долго
Ву долго
Сега е време за азиските тематските игри, со Wu Long, видео спот со многу кинески симболи ...
Играјте слот!
Златна риба резервоарот
Златна риба резервоарот
Откријте го спокојството на длабочините подолу како симболи плови околу подводно живеалиште составено од ремени на 5 и ...
Играјте слот!
Диви шампиони
Диви шампиони
Придружете се кон хероите додека се борат за богатството. Синиот Dragonfire ќе ви помогне да формирате победи со висока вредност и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Чудовиште тркала


Опис
Чудовиште тркала Онлајн казино слот ви нуди cartoonishly гаден забава на 128 или 288 начини да се победи. Најдоброто нешто за играта Monster Wheels Online Casino е, дека ви овозможува да изберете свој бесплатен бонус.
Чудовиште тркала бесплатни врти бонус
Во Monster Wheels Online Slot бесплатниот вртлив бонус е активиран од 3 + Scatter Symbols. Пред да започнете Free Spins, ќе можете да го изберете вашиот сопствен бесплатен бонус во бонусниот избор. Можете да изберете помеѓу повеќе бесплатни вртења, со понизок мултипликатор или помалку слободни вртења со повисок множител. Имаат или 12 Слободни Врти со мултипликатор 2x, 6 Слободни Врти со множител на 4x или 3 Слободни Врти со мултипликатор 8x. Бесплатните вртења се играат на различен ролна. Може да се добијат дополнителни бесплатни спинови.

Случајни Слободни Слот игри:

Прекрасни коски
Прекрасни коски
Слободни убави коски слотови зеде онлајн казино светот од изненадување кога Microgaming воведе оваа навидум јасна слотови игра да ...
Играјте слот!
Аквариум
Аквариум
Игралиштето за аквариум без аквариум на Плајсон има кабли од 5, редови 3 и 30 линии за исплата. Програмерите додадоа неколку интересни карактеристики ...
Играјте слот!
Арктичка авантура
Арктичка авантура
Див коцкар: Арктикот авантура казино игра е 5 ролна и 20 payline слот. Оваа енигматична игра ќе ве однесе до ...
Играјте слот!
Мечка песни
Мечка песни
Ако одите надолу во шумата денес, ќе бидете во некоја голема предење. Мед песни е ...
Играјте слот!
Дијамантска империја
Дијамантска империја
Дијамантската империја е 3 ролна, слот за исплата на 15 од Microgaming кој е достапен за играње на сите уреди од ...
Играјте слот!
Keno
Keno
Што е Кено? Кено е нешто како државна лотарија - ќе одбереш неколку броеви на билет, и ...
Играјте слот!
Египетски херои
Египетски херои
За време на секое предење имате шанса да ја достигнете линијата "Златна линија". Победа на златна линија
Играјте слот!
Вртење тотеми
Вртење тотеми
Вклучување на тотеми е 5 ленти и 11 paylines видео слот напојува со Thunderkick софтвер. Слот е инспириран од Маите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Фантомот на операта


Фантом на операта Вовед
"Пловечки, паѓа, слатка интоксикација. Допрете ме, верувајте ми, уживајте во секоја сензација. Нека започне сонот, нека твојата помрачна страна да ја даде моќта на ноќната музика. "
Можете ли да се спротивставите на привлечноста на Фантомот на операта? Светски познатиот мјузикл се базира на романот напишан од францускиот автор Гастон Леру, прв пат објавен во 1909 како серија. Фантомот од операта е делумно инспириран од вистински настани во Париската опера во деветнаесеттиот век и измислена приказна во врска со употребата на вистински скелет во театарската продукција под име Der Freischütz. Фантомот од операта е адаптиран многу пати, но сигурно најважниот од нив е музичкиот музичар на Ендрју Лојд Вебер 1986 - каде што прекрасната сопран Кристин станува центар на вниманието на обезличен музички гениј кој живее во подземен лавиринт. Фантомот од операта е втората најдолга трка во Вест Енд, токму по другиот епски класик, Les Miserables.
Бонус Експрес го става својот најубав костум и со влезници од предниот ред во задниот џеб, подготвени сме да уживаме во величествената изведба. Искрено одиме да уживаме во ова фантастично ослободување од Microgaming, и нивното приклучување на Фантом на операта!
Фантом на функциите на играта на операта
Фантомот од операта се игра на 5 ленти со неверојатни начини на 243 за победа. Можете да ги отфрлите славните ленти на овој онлајн слот од само € 0.3, а максималната залог е исто така помалку од-стрмни € 15.
Фантомските маски, двогледи, рози и свитоци се приклучуваат на главните ликови од музичарот - Карлтота, Раул, Кристина и Фантомот - на лентите на овој видео-слот, кој исто така има диви симболи. Дивиот може да ги замени сите симболи освен Фантомската маска и Писмото, додека има огромни шанси дека симболите Фантом, Кристин и Раул ќе слетаат на вашите рељели како двојни стекови.
Освен тоа, Фантомот од операта има некои скриени специјални особини - повеќе од пријателски спектар од глуво, ние би рекол.
Мандрак на опцијата Слободен спин и бонуси
Функцијата Music of the Night Free Spins ви дава бесплатни вртења на 10, за време на кои ќе имате корист од случаен Фантом карактеристики на секое слободно вртење: до 5 дивините сместени по случајно поставени диви симболи, до 3 случајни диви ленти и помеѓу 2 и 5 екстра слободни вртења и мултипликатор на 2x и 4x.
Функцијата за бонус на писмото се активира кога симболот Писмо е на петтата ролна. Ќе добиете помножена парична награда, која може да достигне до неверојатен 20x вашиот удел.
Третиот бонус режим е функцијата за бонус на лустери, која се активира по случаен избор и без многу предупредувања. Операта лустерот ќе слета на ленти од никаде, и тоа ќе се претвори 2 ако не и 3 ленти целосно диви. Непотребно е да се каже, вашите победнички веројатности во голема мера ќе се зголемат како резултат на тоа!
Но, тоа не е сè. Има уште една бесплатна игра која се нарекува All I Ask Of You, која ви нуди десет бесплатни вртења, а симболите на Кристин и Раул се претвораат во диви што се движат околу ремените и се спуштаат во соседните позиции по случаен избор. Ако овие два симболи слетуваат на истата положба на ролна, ќе добиете мултиплицирана награда од 3x и ако се спуштаат на иста ролна, целата ролна ќе се претвори во дивина!
Маскарад пик бонус е "pick me" игра каде што можете да изберете помеѓу маските за собирање на награди.
Фантом на операта Payouts
Симболите со најниски плати се двогледите, црвената тегла, книгата и другите симболи - плаќаат помалку од петте главни ликови на оваа опера, кои нудат значително поголеми исплати освен што предизвикуваат чудна бонус функција тука и таму.

Случајни Слободни Слот игри:

Црвениот змеј див
Црвениот змеј див
Црвениот змеј Див е 5 ролна, слот за исплата на 30 од iSoftBet. Со тема на боречки вештини, има змеј ...
Играјте слот!
Невидливиот човек
Невидливиот човек
Слот за невидлив човек. Невидливиот човек се смета за еден од најголемите хорор филмови на сите времиња. ... На ...
Играјте слот!
Сребрен куршум
Сребрен куршум
Сребрениот курсор за мобилен слот е едноставно 9 платни линии 5 ролна Playtech игра која не се обидува да биде ништо ...
Играјте слот!
Француски рулет
Француски рулет
Францускиот рулет е варијација на играта на рулет, која се стекна со популарност во годините по Француската револуција ...
Играјте слот!
Овошје бонанза
Овошје бонанза
Ако симплифицирани слотови се повеќе до вашата улица, тогаш Fruit Bonanza од инвеститорот за игри Play 'n Go е совршен за ...
Играјте слот!
Златна треска
Златна треска
Gold Rush е 3-ролна, 1-ред и класичен видео-слот 1-payline од Net Entertainment, развивачи на игри од Шведска. Тоа е многу прецизна ...
Играјте слот!
Пеколен портокали
Пеколен портокали
Ти си на часовникот со големи награди на линијата во најдобрата игра на игри. Врти ги шарени ленти ...
Играјте слот!
Игра на тронови 15 линии
Игра на тронови 15 линии
Овој видео приклучок од Microgaming има ремени на 5, 3 редови и фиксни линии на 15. Симболот на играта на престолите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Замок градител 2


Microgaming и Рабат се здружија за да го создадат ова неверојатно продолжение на оригиналот Замокот Градител. Првата игра, лансирана во 2013, ја освои Microgaming наградата EGR за Game of the Year. И со добра причина, Castle Builder донесе ново значење на идејата за "gamification" во светот на онлајн казиното. Замок Градител 2 не е поинаква ниту во смисла на иновации. Со 15 различни кралства да се истражуваат, 3 индивидуализира аватари и преку 300 карактери да поминат низ и да комуницирате со - Castle Builder 2 е еден од најинтересните слотови што некогаш сме ги среќавале. И тоа не се исплати половина лошо. За да дознаете повеќе за овој мошне возбудлив слот, продолжете со читање на целосниот заклучок на Castle Builder 2.

Случајни Слободни Слот игри:

Премиер рулет дијамант издание
Премиер рулет дијамант издание
Графика во играта создаде совршена атмосфера за казино играчи и ја носи играта на рулет до ...
Играјте слот!
/ /
Есен кралица
Есен е едно од оние времиња во годината каде што е прифатлива свежа студенило на сезоната; сонцето е ...
Играјте слот!
Зевс
Зевс
Одликувајќи се со плеери за 30, пет макари и низа од неколку победнички комбинации, играта на Zeus слот ви помага да разберете зошто ...
Играјте слот!
Juice'n'fruits
Juice'n'fruits
Летото е врз нас, што значи дека времето на свежо сочно овошје е само еден чекор подалеку. На ...
Играјте слот!
Игра на тронови 15 линии
Игра на тронови 15 линии
Овој видео приклучок од Microgaming има ремени на 5, 3 редови и фиксни линии на 15. Симболот на играта на престолите ...
Играјте слот!
Перл лагуна
Перл лагуна
Потопете се во прекрасниот подводен свет со видео-слот Pearl Lagoon од Play'n Go. Овој пат инвеститорот ви нуди 5-ролна, ...
Играјте слот!
Мултиплеер блек џек предавање
Мултиплеер блек џек предавање
Multiplayer Blackjack Surrender е игра со карти, развиена од Playtech која може да биде многу возбудлива и најважно, профитабилна. Во ...
Играјте слот!
Горење желба
Горење желба
Горење желба. Burning Desire слот е вашиот класично дизајниран казино слот игра на нашата онлајн казино со сите типични ...
Играјте слот!
0 Коментари

Munchkins


На смешно Munchkins слот доаѓа со 15 линии за исплата, 5 ленти и 3 редови. Играјте за да добиете одлични добивки, но гледајте ги вашите работи, бидејќи тие можат да бидат изџвакани од чудните малку суштества!
Во оваа онлајн игра за игри нема многу опции, но тие можат да бидат многу корисни ако сакате да освоите големи награди. Заеднички за различни бесплатни казино видео слотови игри бесплатно спин игра исто така може да се најде во овој казино слот. Функцијата се активира со помош на три или повеќе симболи на Cookie Scatter. 20 бесплатни вртења се доделуваат на вас и сите ваши победи ќе бидат дуплирани како што трае функцијата.
Дивиот симбол е исто така присутен во оваа игра. Ја извршува својата заедничка функција за замена за кој било симбол на играта. Но симболот Cookie Scatter не може да се замени со Дивиот симбол. Вашите добивки, исто така, може да се зголемат со помош на коцкање. Стартувајте го на сопствен ризик откако ќе победите во кругот на центрифугите. Гембл на црвена или црна боја на картичката. Десната коцка двојки вашата награда и можете или да ја преземете или да ја обидете вашата среќа повторно. Но, ако вашата претпоставка е погрешна, вашата награда ќе биде изгубени.
Понекогаш луѓето не можат да најдат работа дома. По неколку дена работите се наоѓаат, но тие изгледаат како некој да ги џвака. Овој видео-слот дава одговор за ова прашање. Во вашата куќа има мункинки! Овие чудни малку суштества ги крадат работите и ги затапуваат.
Затоа, не оставајте ги своите работи без надзор! Ако сте се заинтересирале за слот Munchkins го играте на Bonus Express заедно со другиот Microgaming бесплатни слотови, нема преземање нема потреба од регистрација за да го направите тоа! Ако ви се допаѓа казино слотови онлајн, бесплатни бонус круга и слободни вртат функција, посетете го нашиот сајт да се најде многу такви игри таму!

Случајни Слободни Слот игри:

3d рулет
3d рулет
Рулет е околу од 18th век и успеа да стане најчесто играна казино низ светот. Всушност, нејзиниот ...
Играјте слот!
Кралот Конг бес
Кралот Конг бес
Има фер неколку преземање на Кинг Конг слотови, вклучувајќи Playtech е Конг На 8Th Вондерот на светот игра ...
Играјте слот!
Лига на правда
Лига на правда
Дон вашиот костим и спандекс суперхерој костим и се приклучат на Лигата за правда да го порази злото во овој прекрасен слот од ...
Играјте слот!
Изгубен град на инка
Изгубен град на инка
Си ја заборавивте градот на Инките. Изгубениот град на Инките е егзотичен слот со тема на Incan. ... Има ...
Играјте слот!
Големи кахуна змии и скали
Големи кахуна змии и скали
Биг Кахуна змии и скали е џунгла-тема 15-payline видео слот, придвижуван од познатиот Microgaming софтвер. Играта има ...
Играјте слот!
Голема победа мачка
Голема победа мачка
Водечки онлајн развивач на слотови, Play 'n GO, сакам да ги задржат играчите на прстите. Една недела тие се ослободуваат масна ...
Играјте слот!
Маѓепсан сирена
Маѓепсан сирена
Волшебната сирена пронајдена кај NextGen Gaming игри е подводно-тематско слот со симболи како риба, школки, бисери, морепловски и други ...
Играјте слот!
Богатството на Дон Кихот
Богатството на Дон Кихот
Богатството на Дон Кихот е видео-слот со помош на Playtech со 5 макари и 25 линии. Тоа е врз основа на ...
Играјте слот!
0 Коментари

Ретро се намотува со дијамантски глиц


Фреквенцијата на паѓање на бонусот е статистички, секој 132nd врти (0, 76%).
Веројатноста за хит (секоја победа) е 50,63%.
Дистрибуцијата на добивките е 72% во вообичаените врти и 28% во бонусната функција.
Максималната исплата за време на тестовите беше 60x.
Просечната победа од бонусот беше 44x.
Нестабилноста е 6,32 од 20 (просек).
Должината на циклусот е просечна.
Рејтингот на слот-машина за вагирање е 5.2 од 10.
RTP на 96.47% овозможува добивање на позитивни математички очекувања во казиното.
Опис на слот-машина
Слот машината е украсена во тонови дијаманти. Сјајот на нив можете да го видите насекаде во оваа игра. Тука се собрани класичните симболи како седумте, црешите, БАР иконите, bellвончињата и дијамантите. Findе најдете едноставна и разбирлива игра во која можете да пробиете голема победа. Музичкиот дизајн носи носталгични сеќавања од оние денови кога имате незаборавно чувство за прв пат што дава страст.
Подесувања
Ретро ролни: Дијамант Glitz видео слот Број на ролна - 5
Плати линии - 25
Цената на една монета е од 0.01 до 0.25
Број на монети по линија - од 1 до 20
Опсегот на големини на монети е од 0.01 до 125
Максимална победа за спин - x10,000 (пет симболи на доларот)
Максимална победа во бонусот - 440 000 монети (кога се активираат бесплатни вртења)
Скатери - да (симболот со натпис на Бонус)
Бесплатни врти - да (три до пет распрскувачи активираат бесплатни вртења 15, 20 или 25 со мултипликатор x2)
RTP на 96.47% ви овозможува да заработите многу пари.
Симболи и плаќања
ПлаќањеVarious слики на BAR дава од монети 5 до 250.
Симболите на цреша, Бел и Седум носат пари од 5 до 250.
Колекцијата на слики од дијаманти ќе ве награди од монетите 5 до 500.
Највредниот симбол во играта е симболот $. Може да ви даде парички 10 до 10.
Функциите на Scatters се доделуваат на BONUS-сликата. Кога испуштите три слики, се активираат бесплатни вртења на 15. Симболот за растерување плаќа од вкупно монети 2 до 100.

Случајни Слободни Слот игри:

Џокер покер
Џокер покер
Само за една монета вредност се користи за обложување во секој круг. Користете ги копчињата + и - десно ...
Играјте слот!
Гром булиња
Гром булиња
Гром Чудовишта е носталгичен три ролна казино слотови онлајн игра исполнета ќе сите традиционални овошна машина симболи кои ...
Играјте слот!
Коцки за ролеркостер
Коцки за ролеркостер
Ова е одлична забавна игра за игра која е навистина лесно да се освојат многу пари од. Само се тркалаат ...
Играјте слот!
Фантастични четири 50 линии
Фантастични четири 50 линии
Фантастични Четири 50 линии слотови е пет-ролна, 50 payline прогресивни џекпот од Playtech развој на софтвер компанија. Како што можеш да видиш ...
Играјте слот!
Мис Мида
Мис Мида
Неверојатната игра за игри на глувчето Мис Мида доаѓа со 5 рељели, 3 редови и 25 линии за исплата. Жената ...
Играјте слот!
Тајландски храм
Тајландски храм
оргинална Азија не остава никого рамнодушен. Вклучете се во Playtech рајот и види за себе целата убавина на овие ...
Играјте слот!
Дојде од венус
Дојде од венус
Дојде од Венера е возбудливо 3D видео слотови од програмери Betsoft Gaming. Оваа игра ќе ве однесе до ...
Играјте слот!
Среќен риболов
Среќен риболов
Lucky Angler има карактери 5 низ редови 3 и нуди 15 фиксни линии за залог за играчите да ги стават своите ставки ...
Играјте слот!
0 Коментари

Дама во црвено


дама во црвено е уште еден тематски видео-слот од 5-ролна од Microgaming. Ако сте на одредена возраст, Lady in Red ќе биде синоним за британско-ирскиот пејач Крис де Бург, но софистицираниот еквивалент на казино игра има драгоцено мало влијание врз таа безвременска песна.
Дама во црвена боја на Microgaming е восхитувачка црвена глава во долги бели сатенски ракавици кои пеат во старомоден микрофон. Играта е поставена во утробата на стариот џез-клуб, каде што титуларната пејачка лига по сцената, крунисувајќи во микрофон. Целта на играта - како и секогаш - е да се погоди соодветните комбинации за да се добијат победи за исплата. Ако успеете да го освоите џекпот на 25-платни линии, ќе бидете наградени со кнежевската сума на 12,500. Обложувам дека не очекувавте кога ќе се потпрете на локалниот џез-бар.

Случајни Слободни Слот игри:

Jade идол
Jade идол
«Jade Idol» е онлајн видео-слот, развиен од NextGen Gaming, кој има пет репортажи и петнаесет симболи на ...
Играјте слот!
Црн Витез
Црн Витез
Моќниот Black Knight видео слот е возбудлив 5-ролна слот од Barcrest / SG Gaming со средновековна тема. Всушност ...
Играјте слот!
Мултиплеер блек џек предавање
Мултиплеер блек џек предавање
Multiplayer Blackjack Surrender е игра со карти, развиена од Playtech која може да биде многу возбудлива и најважно, профитабилна. Во ...
Играјте слот!
Милиони мајмуни
Милиони мајмуни
Изберете слот, кој било слот. Кој знае колку може да победи? Не е важно каде на слот одбор ти ...
Играјте слот!
Xtra е жешко
Xtra е жешко
Xtra Hot е многу едноставен видео слот машина произведена од Новоматик. Како и сите други игри Novomatic, оваа игра е ...
Играјте слот!
Hula ноќи
Hula ноќи
Ако пропуштите топло сончеви денови на плажа, сакате да освоите големи награди, или едноставно да се обидете најдобро ...
Играјте слот!
Whospunit
Whospunit
Whospunit е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Друга мулти-ниво мистерија игра за вас ...
Играјте слот!
Sugarpop
Sugarpop
Sugar Pop е 5-ролна, 5-ред и 243-payline 3D видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Тоа е нешто слатко и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Среќен зодијак


Какво богатство го задржува вашиот ѕвезден знак? Искористете ги ретуните на оваа играчка со тематските тематски слоеви за да дознаете дали вашите среќни ѕвезди се усогласени и може да бидете во продавница за џекпот во вредност од 2,000x вредноста на вашата линија залог. Постојат вкупно линии на 10 на 5 лентите на овој астролошки слот, по кој играчите мора да ги редат знаците на 12 на зодијакот. Помагање на вашиот начин на мистично просветлување (и некои парични награди) е див соларен симбол кој нуди 10 бесплатни вртења со бонус награди.

Случајни Слободни Слот игри:

Див дух
Див дух
Дивиот Дух е фантастична игра, која ви нуди многу шанси да освоиш парични награди. Постојат различни ...
Играјте слот!
Уметност на heist
Уметност на heist
Кражбата е уметност, која со години треба да се учи. Но, имате одлична можност да учат од ...
Играјте слот!
Буба манија делукс
Буба манија делукс
Beetle Mania deluxe е една од моите лични омилени игри од Новоматик. Има прилично детска тема со полжави, ...
Играјте слот!
Пинк Пантер
Пинк Пантер
Придружете се на лудиот и смешен свет на инспекторот Клоузау и Пинк Пантерот и додека тие бркаат меѓусебе ...
Играјте слот!
Нострадамус
Нострадамус
На крајот може да биде близу, но може да има и некои среќа во продавница за некои, со оваа нова ...
Играјте слот!
Блиц
Блиц
Flash: Слободен казино слободен слот игра е неверојатна игра развиена од Amaya Gaming, кој ни ја раскажува приказната ...
Играјте слот!
Викторијански негативец
Викторијански негативец
Серија на брутални убиства, полицијата нема поим за тоа кој убиец може да биде, а само вие може ...
Играјте слот!
Џекил и хида
Џекил и хида
На возбудливата Jekyll & Hyde слот игра онлајн има дрво редови и пет макари. Играат овој онлајн казино слот од ...
Играјте слот!
0 Коментари

Штрајк со ролна


Намали ги своите облози и ги превртува барањата на Ролна штрајк - од Microgaming. Повеќето риболовни ентузијасти ќе бидат искористени за користење на една ролна и една риболов линија за да ги направат своите уловки, но во оваа игра можете да ги користите 5 регелси и 15 линии за плаќање истовремено за да ги подобрите вашите шанси за добивање на залак.
Оваа игра е една од екстензивната Microgaming архива. Мора да се каже, тоа е малку датирано во споредба со некои од другите нови слот-машини кои се ослободуваат во денешно време, но сепак ја остварува својата функција преку обезбедување на врвна акција за вртење со многу можности за победа. Овие победнички можности не се повеќе подготвени за преземање, отколку со бесплатните свртени игри на играта, кои исто така нудат множители.

Случајни Слободни Слот игри:

Богатства на гробници (freespin)
Богатства на гробници (freespin)
Богатства на гробовите е уште една од оние досадни игри поврзани со Египет. Петот ролна видео спот, кој се напојува од ...
Играјте слот!
Дијаманти на богатство
Дијаманти на богатство
Светот на дијаманти е во ваши раце! Дијамантите на среќата ќе ве постави на патека до блескав ...
Играјте слот!
Stacks o 'злато
Stacks o 'злато
За секој со врски со Емералд Остров или само играчи кои не можат да изгледаат доволно за да добијат интернет од Ирска ...
Играјте слот!
Среќен петардист
Среќен петардист
Среќен слободен слот за огнено оружје доаѓа со три реда и пет макари. Нека прекрасната кинеска традиција ќе ти помогне да победиш ...
Играјте слот!
Вегас три карти рум
Вегас три карти рум
Вовед Вегас Три картичка Руми е покер варијација пронајдена во интернет казината користејќи софтвер за криптологија и реално време на среќа ...
Играјте слот!
Среќен детелина
Среќен детелина
Lucky Clover е вистинскиот симбол за да ви даде високи исплати во било кој слободен пренос на видео снимки. Оваа зелена фабрика ...
Играјте слот!
Топ пиштол
Топ пиштол
Најдобрите пиштоли од големите играчи IGT (International Gaming Technology) е неверојатна видео-слот игра која ги комбинира ...
Играјте слот!
Matsuri
Matsuri
Matsuri е еден од најпопуларните слотови на Play'n GO. Не само што има голема максимална победа на 3,000x ...
Играјте слот!
0 Коментари

Gopher злато


има злато во нив има дупки! Не само што овој слот машина се пофали со титула која секој татко-татковци ќе биде горда, но, исто така, нуди пробивачи со некоја чудесна акција за коцкање со новина. И покрај глупавата природа на ова Microgaming видео слот, нема многу во начинот на кој било бонус бонуси за да се обезбеди било која дополнителна забава. Плус, со 5 ленти и 5 линии, победите точно нема да станат дебели и брзо Gopher Gold. Иако, кога тие го прават, може да се погоди златен рудник за џекпот вреден 60,000 кредити.

Случајни Слободни Слот игри:

Змијата шармер
Змијата шармер
Ова е 25-линија слот купена од вас од Nextgen. Овие игри Диви е самата змија замена за сите ...
Играјте слот!
Патека на волшебникот
Патека на волшебникот
Кога станува збор за коцкање, толку полесно е играта да се разбере полошо коефициентот обично е. Ова е ...
Играјте слот!
Во центарот на градот
Во центарот на градот
Англискиот казино софтвер провајдер 1x2gaming донел интригантна видео спот во центарот на градот. Оваа фасцинантна игра има 3 редови и 5 ...
Играјте слот!
Карипски холдем
Карипски холдем
Правила и рачна игра Секоја рака започнува со играчот кој прави залог. И играчот и дилерот ...
Играјте слот!
Подемот на олимписките игри
Подемот на олимписките игри
Олимп беше дом на древните грчки богови и како што е јасно опишано во многу литературни дела, тоа беше ...
Играјте слот!
Победоносен
Победоносен
Напред кон победата! Некогаш помислив да се прошетам со римската војска како што грабнува и уништува се што е во нив ...
Играјте слот!
Stravaganza
Stravaganza
Stravaganza е табела игра се гледа во некои интернет казина користење на Playtech софтвер. Играта е тешко да се спореди со ...
Играјте слот!
Џек Мевосек
Џек Мевосек
Реал Време Игри на среќа го дизајнираше Џек Мевосек онлајн Слот машина со ужасна тема, каде што се обиделе ...
Играјте слот!
0 Коментари

Луди камелеони


Секогаш е импресивно како некои суштества можат да се сокријат во обичен поглед. Камелените имаат кожа која се прилагодува на нивната околина за да се скрие од нивните предатори. Обично, кога станува збор за камелеони не знаете каде ќе бидат, но сега, благодарение Microgaming, ова злобно суштество се изведува на отворено и се става во центарот на вниманието. Луди камелеони е сосема нов онлајн казино игра која изгледа да ги имаат сите ингеренциите на уште еден пресече неговиот онлајн отпуштања.
Туширан во сите нешта рептилен, сигурно е да се каже дека љубителите на животните сигурно ќе добијат удар од Crazy Chameleons, но дали ќе може да го имаат истото влијание врз сите други? Има само еден начин да дознаете!

Случајни Слободни Слот игри:

Возраст на боговите: божица на мудрост
Возраст на боговите: божица на мудрост
Возраста на боговите Божица на мудроста е роман на стариот грчки тематски видео спот на 5 од Playtech. Има 20 ...
Играјте слот!
Спектакуларно тркало на богатство
Спектакуларно тркало на богатство
Спектакуларно тркало на слот за богатство. Спектакуларно тркало на богатството е класичен слот развиен од Microgaming. Се одликува со ленти на 3 ...
Играјте слот!
Среќен зодијак
Среќен зодијак
Какво богатство го задржува вашиот ѕвезден знак? Спин на ленти на овој зодијак тематски слот машина за ...
Играјте слот!
Starscape
Starscape
Одлична креација од Microgaming, Starscape е токму она што му е потребен на навивачите на Star Trek. Таа има RTP ...
Играјте слот!
Овошна основа
Овошна основа
Дали некогаш сте слушнале, или играте, овошен нинџа? Тоа е видео игра развиена од Halfbrick и беше објавена во ...
Играјте слот!
Germinator
Germinator
Герминатор е уникатен слот кој дава победи кога 3 или повеќе бактерии се исти по ред. Има ...
Играјте слот!
Господарот на океанот
Господарот на океанот
Време е да се фрлам! Слот лорд на океанот ќе ве однесе до мистериозен подводен свет полн со ...
Играјте слот!
Покер генерал
Покер генерал
Покер генерал е сличен на популарната игра наречена Yahtzee. Тоа е игра со чиста коцка, што значи дека има ...
Играјте слот!
0 Коментари

Шеќер парада


Поимот на болно слатко candyland е оној кој ја проникнува популарната култура, од филмови како што е "Wreck It Ralph" до "слотови" како што е Парада на шеќер. Тоа е идеја што се одвива назад во време на невиност во детството, кога светот беше поедноставно место и идејата за одење преку свет чии дрвја и растенија беа направени од сите нешта шеќер, зачини и убави звучи крајно идилично. Шеќер парада од Microgaming е слот на 15-payline кој го репродуцира тој свет на фантазии комплетен со ленти со бонбони трска, искри, облаци и покана за "задоволување на вашиот сладок заб".
Најдобар парк на близалки, бидејќи ќе ти треба нешто слатко за да те помине низ оваа игра; не можете да останете само на визуелните уметности, без оглед колку се извонредно изгледаат. Новите изданија на Microgaming се секогаш со нетрпение ги чекаат работите и нивниот видео-слот за шеќерен парад не го разочара. Ова е игра чија цртан филмска естетика е неодолива и сигурно ќе ги долови дури и најтешкото срце на играчите. Дури и ако не сте вообичаено леплива лента за малиот слот, оваа прекрасна мала игра е тешко да се одолеете.

Случајни Слободни Слот игри:

Wolverine нула
Wolverine нула
Добијте гребење со човекот Ако некогаш имало супер херој кој бил зрел за играта со нула картичка ...
Играјте слот!
Голем грифин
Голем грифин
Фантастичниот играчки казино на Големиот Грифин има линии за исплата на 50, ролни 5 и редови 4. Грифон Грифин ќе ...
Играјте слот!
Биг бен
Биг бен
Ако требаше да именувате три работи што прво ми паѓаат на ум во споменувањето на Лондон или Велика Британија, ...
Играјте слот!
Battlestar galactica
Battlestar galactica
Биткатастер Галактика слот Microgaming е е 5 ролна видео слот кој има неверојатни 243 начини да се победи, врз основа на ...
Играјте слот!
Добро е да одиме
Добро е да одиме
Започнете ги моторите и подгответе се за брза игра базирана на возбудливиот свет на Формула 1 трки. Добро ...
Играјте слот!
психо
психо
Psycho е 5-ролна, 25-payline видео слот врз основа на безвременски трилер Алфред Хичкок. Психо карактеристики Autoplay, бесплатни врти, ...
Играјте слот!
Си ја заборавивте
Си ја заборавивте
Изгубеното ги содржи сите елементи кои ќе ги поврзете со наслови на BetSoft, вклучувајќи ги и потписот 3D анимации. Оваа игра е поставена во ...
Играјте слот!
Алкерос кула
Алкерос кула
Искусете ги магичните чуда кога ќе се качите на кулата со легендарниот волшебник Алкемор! Излезете го АЛКЕМОРНИОТ КУЛТУРА, критичен врв на магичен ...
Играјте слот!
0 Коментари

108 херои


108 Херои is Microgaming придвижуван видео спот со 5 макари и 15 платни линии. Овој слот е инспириран од боречките вештини на Далечниот Исток и познатата приказна за хероите на 108. Слот е спакуван со акција и анимација. ... Дајте му го овој слот бесплатно на оваа страница или посетете Microgaming казина за да играте за вистински пари.

Случајни Слободни Слот игри:

Пари камила
Пари камила
Пари камел е 5 ролна, 20 payline од iSoftBet што може да се игра од само 20p спин на ...
Играјте слот!
сафари
сафари
Краток преглед на правилата и карактеристиките. Safari Heat е 5-ролна видео спот од Playtech со 15 линии и ...
Играјте слот!
Големиот цар
Големиот цар
Овој слот е напојуван од Microgaming и има 5 ленти, 3 редови и изборни 30 линии. Историскиот руски ...
Играјте слот!
Полтава
Полтава
Полтава - пламен на војна слот машина. ... Полтава - пламенот на војна е прекрасен и предизвикувачки видео спот ...
Играјте слот!
Кинески рулет
Кинески рулет
Се патува во Азија и игра кинески рулет преку 1X2 мрежа. Ако сте љубител на рулет игри, тогаш ...
Играјте слот!
Вод
Вод
Водот е уште една тематска игра од каталогот на iSoftBet. Водот е тематски прилагоден од популарната популарност на Оливер Твист и ...
Играјте слот!
Диско врти
Диско врти
Диско спинс слот игра Преглед. Disco Spins е 5-ролна, 3-ред и 20-payline видео слот од страна на NetEnt компанија - ...
Играјте слот!
Лабава топ
Лабава топ
Loose Cannon Slot е игра донесена од MicroGaming Systems и сега може да се игра во Magical Vegas ...
Играјте слот!
0 Коментари

Волшебни магии


Следбениците на Вика, која честопати се нарекуваат "модерни вештерки", веруваат дека магијата на природата, во добри раце, е во состојба да го доведе својот господар без преседан богатство и просперитет, како и внатрешна хармонија. Оваа идеја е користена од 2 By 2 Gaming креаторите, кои го донесоа Волшебни магии Слот во живот. Можете да го пробате овој интересен и шарени слот директно на нашата веб-страница.

Случајни Слободни Слот игри:

Аси и осум
Аси и осум
Се вели дека Бил починал држејќи пар 8 и пар Aces, а со тоа и името ...
Играјте слот!
Волшебни магии
Волшебни магии
Следбениците на Вика, кои често се нарекуваат "модерни вештерки", веруваат дека магијата на природата, да се биде во добра ...
Играјте слот!
Зарове
Зарове
Craps се игра на специјално дизајнирана табела која има изглед за обложување, каде што играчите можат да ги стават своите стапки. Во ...
Играјте слот!
Клуево се врти детективи
Клуево се врти детективи
Оваа игра е потполно мистериозна. Како што е, ние навистина не знаеме точно како да објасниме како сето тоа функционира ...
Играјте слот!
Отпадници
Отпадници
Отпадник од ренесанс од NextGen игри е нешто што мора да го видите за да верувате. Оваа игра има сосема ново ...
Играјте слот!
Понтонен
Понтонен
Понтон е британската верзија на меѓународно популарна банкарска игра Дваесет и еден, можеби сега најдобро позната во форма на ...
Играјте слот!
Голема сина
Голема сина
Ние сите знаеме дека голф има многу познавачи. Сега сите се поканети да уживаат во едноставна игра со ...
Играјте слот!
Темниот витез се издигнува
Темниот витез се издигнува
Темниот витез се крева слотови игра може да се најде во Microgaming казина. ... Симболот на логото на "Темниот витез се крева" е ...
Играјте слот!
0 Коментари

Емотикоини


Се чини дека сето тоа е за битката кај Емозиите. Веќе разгледавме NetEnt"S Планета Емоџи, која ја има истата емотивна тема во центарот на својот дизајн. Сега Microgaming се чини дека е преземање на emoji предизвик со своите Емотикоини процеп. Додека има некои пристојни други карактеристики, Емотикоините најчесто се за дивите и потенцијалниот џекпот на монетата 7,500. Тоа е 5-ролна, 30-payline слот со средна варијанса / нестабилност. Додека ние навистина не мислам дека има свеќа на други Microgaming слотови како Бесмртна романса or Јура Свет, вреди да се вртат. Само за забава од тоа. За да дознаете повеќе за емотикоините, продолжете да го читате резимето подолу.

Случајни Слободни Слот игри:

Приказна за змејови
Приказна за змејови
Во традиционалните Knight vs Z Dragon приказни ние обично патуваме за витез, но многу е забавно да се биде на ...
Играјте слот!
Fruitmania
Fruitmania
Овошје манија е само за најочигледната титула за игра со слот што веројатно може да мислите, но ако ...
Играјте слот!
Ретро има голема екстремна топлина
Ретро има голема екстремна топлина
Чудно е, но ретро стилот станува се попопуларен. Дизајнот на просториите е направен "во стариот ...
Играјте слот!
Зевс
Зевс
Одликувајќи се со плеери за 30, пет макари и низа од неколку победнички комбинации, играта на Zeus слот ви помага да разберете зошто ...
Играјте слот!
На филмовите
На филмовите
Во филмовите 3D непрогресивни слотови е уште една ѕвездена порака од Betsoft. Овие слотови апелира до сите филмски изроди-да добијат ...
Играјте слот!
Пламен танчерка
Пламен танчерка
Дали ви треба хавајски топлина - затоа што со Flame Dancer ™ станува навистина жешко! Затоа се бори со оган со оган ...
Играјте слот!
Велосипед
Велосипед
Поставете се, задржите ги очите на топката и допрете за да стигнете до сладок велосипед на врвот ...
Играјте слот!
Бикини партија
Бикини партија
Донесена до Вас од Microgaming, видео битката за видео бикини нуди играчи пријатен ден на плажа. 5 ролна, ...
Играјте слот!
0 Коментари

Оинд земја љубов


Обично се вели дека ако не можете да ги пронајдете вистинските зборови, тогаш музиката може да зборува тома кога станува збор за изразување на вашата убов. Како што играчите се запознаваат со нова loveубовна приказна, завесен Microgamingнајновата игра за коцкање, бесплатната Oink Земја љубов слот, коцкарите можат да доживеат од прва рака само колку гласно може да биде музиката на loveубовта. Сосема нова onlineубовна приказна на Интернет следи две храбри свињи, Чанчо и Вили, бидејќи се обидуваат да го освојат срцето на познатата Мис Јужен шарм.
Додека приказната за loveубовта во фармерите може да биде малку уникатна, играчите кои ќе изберат да го следат патот на Чанчо и Вили бидејќи се шармираат користејќи ги своите вештини на бањо и виолина, нема да останат разочарани. Интернет слот со линија за плаќање 45, редови 3 и ролни 5, секој коцкар кој играл pokies игра со софтвер од Microgaming пред тоа ќе биде многу запознаен со стилот на игра. Достапно за играње преку Интернет, без преземање потребно и на уреди со Android и iPhone, ова е loveубовна приказна што можете да ја видите да играте каде и да одите.

Случајни Слободни Слот игри:

Ирваси диви победи
Ирваси диви победи
Рудолф, Виксен, Комета, Купид, Даше, Пранер ... ах, што и да е. Вие не треба да ги знаете имињата на сите ирваси на Дедо Мраз ...
Играјте слот!
Gung pow
Gung pow
Заднината на слотот е црвена, која кинескиот народ смета дека е многу среќна боја ...
Играјте слот!
Тивок самурајски џекпот
Тивок самурајски џекпот
Многу слот играчи сакаат игри инспирирани од азиската култура или историски самурајски војни во Јапонија и гејша забавувачи и софтвер ...
Играјте слот!
Експлозијата на роденден
Експлозијата на роденден
Искусете ја пријатната игра на Wild Birthday Blast слот игра кога се приклучи на нашата интернет-казино-страница и игра ...
Играјте слот!
Одмаздата на говорницата е мобилна
Одмаздата на говорницата е мобилна
Секој омилен Ацтеков шеф, Rook, е повторно во оваа неверојатна 5 ролна, 25 линија Cascading Reels слот машина ...
Играјте слот!
Европски рулет
Европски рулет
Почетоците на рулетката може да се проследат до изум на 16th век од страна на францускиот физичар Блез Паскал. Додека се обидувате ...
Играјте слот!
Джакпот шут 200 000
Джакпот шут 200 000
Џекпот Џестер 50,000 беше издаден во 2016 и сеуште е достапен денес. Како што сугерира името има максимум ...
Играјте слот!
Нескротлив крунисан орел
Нескротлив крунисан орел
Микрогаминг компанија често посветува своите слотови на секое животно или птица, кажувајќи играчи за карактеристиките на нивните живеалишта. Како ...
Играјте слот!
0 Коментари

Sunquest


Правилата остануваат исти. Всушност, сè во нашиот свет се заснова на овој принцип. Вие не можете да добиете ништо, додека не дадете нешто свое. Затоа, нема да ви биде изненадување што пред да освоите огромна сума пари, треба да направите депозит и да бидете подготвени да преземете ризици.
Значи, не се плаши и почнете со избирање на паричка големина. Патем, опсегот е прилично широк. Можете да одберете $0.25 и се надевам дека ќе фатиш нешто вредно. Или, земи $ 50 да се постави на секоја линија и да го зголеми вашиот удел до својот максимум. О, ајде, залог на $ 450 не е толку висок ако сакате да го дофатите врвниот џекпот.
Значи, откако сè ќе се направи според горенаведените точки и вашиот удел е $ 450, можете слободно да заборавите за сè и да се фокусирате на SunQuest симбол. Ако 5 икони на ова златна монета покрива било која линија на вашиот екран, најголемата награда на слот ќе се плати. Верувај ми, не сакаш да пропуштиш $ 500,000.

Случајни Слободни Слот игри:

Пачамама
Пачамама
Pachamama Слот машина. ... Настојувајќи да го смени тоа, Ендорфина го претстави Пачамама, игра која е тема на Маите ...
Играјте слот!
Даревелил нула
Даревелил нула
Придружи му се на Мет Мурдок, aka Daredevil, додека тој се бори против злото Bullseye и Kingpin во возбудливите онлајн игри на Casino.com ...
Играјте слот!
Блек Џек супер 7s multihand
Блек Џек супер 7s multihand
Блек Џек супер 7s multihand е игра со iSoftBet-картичка, која внимателно ги следи правилата на класичните игри на блекџек во Вегас. Тоа ...
Играјте слот!
Битка за боговите
Битка за боговите
Битката на боговите е акција спакувани видео слот од Playtech софтвер. Играта е инспирирана од грчката ...
Играјте слот!
Хексалин
Хексалин
Видео Слот "Hexalinet" од провајдерот на игри Microgaming е 4-3-4-3-4 игра. Слот има RTP = 97% и MED ниво на варијанса. Главна ...
Играјте слот!
Двоен спин
Двоен спин
Ако си старо училиште, ќе го сакаш ова. Твин Spin ™ парови во стариот стил на возбуда во Лас Вегас со нов слот за видео ...
Играјте слот!
Џекпот за гладијатор
Џекпот за гладијатор
Внесете го во колосот во овој слот врз основа на хит-филмот Гладијатор. Додека се бориш таму, можеш да победиш бесплатно ...
Играјте слот!
Блек Џек атлантскиот град
Блек Џек атлантскиот град
Неколку места во светот дишат со харизма и шарм како Атлантик Сити. Тема по оваа популарна дестинација за коцкање, Блек Џек ...
Играјте слот!
0 Коментари

Кеш луд


Земи некои значителни парични награди во Пари Луди процеп. Оваа едноставна игра за игри ја зема суштината на слотови за паб овошна машина и му дава сосема нов закуп на живот онлајн.
Ги опфаќа сите стандардни класични слот-симболи како BAR, 7 и цреши, Cash Crazy игра од Microgaming е одличен и за почетниците и за редовните гејмери ​​на слотови. Иако има само една добитна комбинација за која можете да играте, се уште има различни дополнителни функции како диви и бонуси за да ги задржите работите интересни.
За да започнете, вие само треба да одлучите колку би сакале да се обложувате на играта Cash Crazy. Износот што можете да го потрошите се движи од 25p до £ 10, па во зависност од вашиот буџет, може да се вртите за големи долари! Користете ги копчињата плус или минус за да ја промените износот на залог на број со кој сте задоволни или да погодите БЕТ МАКС, ако се чувствувате рамно. Потоа кликнете на копчето Spin за да започнете - тоа е лесно како што!
Со играта Cash Crazy игра, играчите имаат можност да се обложуваат на две различни монети. Што значи тоа е дека постојат две опции за вредноста на вашите монети и, за возврат, две опции за износот на пари што можете да го добиете за возврат. Нивото на монети 1 е вашето основно ниво, и ако се движите нагоре до нивото на монети 2, ќе откриете дека тоа ве чини повеќе за спин, но вашата платежна табела ќе ви понуди двојно да го вратите готовина.

Случајни Слободни Слот игри:

Златни глувци
Златни глувци
Во Бонус Експрес ја нудиме оваа популарна играчка игра "Златни духови". Златните духови се многу лесни за учење и ...
Играјте слот!
Плажа живот
Плажа живот
Дојде време да се земе задоцнета одмор по сето ова време поминато одземање, и што може ...
Играјте слот!
Spacebotz
Spacebotz
Spacebotz е 5 ролна, 25 payline видео слот што е надвор од овој свет! Искуство во вселената со функции ...
Играјте слот!
Joker vegas 4up
Joker vegas 4up
Тука е место за да ги победиме нашите дилери во блек џек, бакарати или тркало на рулет. Џокер Вегас 4 Горе е еден ...
Играјте слот!
Вод
Вод
Водот е уште една тематска игра од каталогот на iSoftBet. Водот е тематски прилагоден од популарната популарност на Оливер Твист и ...
Играјте слот!
Најдобри работи во животот
Најдобри работи во животот
Преглед на правилата и карактеристиките Најдобрите работи во животниот слот се состојат од стандардна пет-ролна, три-ред структура ...
Играјте слот!
Земја на злато
Земја на злато
Игра на ридови на Ирска во овој прогресивен џекпот игра на 5. Може да се пофали со шармантна ирска тематика ...
Играјте слот!
Авантурист
Авантурист
Слободен слот онлајн, тоа е комбинација на модерни и класични елементи со лесни правила и бонус карактеристики. Суперхерои ...
Играјте слот!
0 Коментари

Ноќ на вештерките


Ноќта на вештерките слотови
Трик или лекување? Ако ви се допаѓа Ноќта на вештерките исто како и ние, вие сте на вистинското место. Иако тоа не е најсладок одмор досега, ние не сме сигурни дека има нешто подобро од тоа тикви, гаден фустани и куќички украси. Всушност, постои една работа и тоа е игри на тема Ноќта на вештерките. Сега нема потреба да чекате цела година за Ноќта на вештерките, бидејќи можете да го прославите секој ден со онлајн казино игри посветени на овој празник. Сега можете да ги почувствувате прекрасните виолини на Ноќта на вештерките дури и во средината на летото, а исто така можете да ги зачувате вашите слатки и да не ги споделите со оние страшни деца зад вашата врата!
Ноќта на вештерките слотови се скоро толку популарни како Божиќните и можете да ги најдете во колекциите на програмери од многу казино. Постојат два типа на игри со вештерски игри. Некои од нив се навистина гаден и потсетуваат на тој страшен дел од празникот кога одите по темната улица и одеднаш забележите некој во костимите на Ноќта на вештерките веднаш позади грбот. И некои од нив се светли и смешни, исто како и децата кои ги тресат или ги третираат и ги бараат слатките. Без разлика дали сакате гаден или смешни слотови, дефинитивно ќе ја најдете вашата омилена игра за слот за игри на стилски Ноќта на вештерките токму на оваа страница за бонус експрес.
на Ноќ на вештерките ужаси од страна на 1x2Gaming може да звучи страшно, но изгледаат светли и привлечни. Играта има неверојатни графики и анимации, а нејзините главни симболи се лошите мачки и духовите. Дека слатките чудовишта можат да ви донесат огромен џек-пот, па подобро ќе си играте со нив токму сега. Уште еден карикатурен слот за Ноќта на вештерките е Halloweenies by Microgaming. Розовите зомби зајаци и слатки третира изгледаат толку слатки што ќе заборавите дека треба да бидете исплашени. Додека не го направите вашиот прв спин. Во случај да преферирате потемни игри, обидете се Ноќта на вештерките Fortune by Playtech или Ноќта на вештерките од ЕГТ. Овие игри имаат совршена мрачна атмосфера на вистинскиот Ноќта на вештерките и треба да бидете доволно храбри да ги играте кога си дома сам. Но запомнете дека овој пат вашата храброст може да ви донесе вашиот прв џекпот.

Случајни Слободни Слот игри:

Авалон
Авалон
Авалон е видео слот за 20-payline кој работи на софтверската платформа Microgaming. Одликувајќи се со темата на легендата Артуриан, ...
Играјте слот!
Дивиот 3
Дивиот 3
Обиди се со дивиот 3 слот онлајн бесплатно во демонстративен режим без преземање и нема потреба од регистрација и читање ...
Играјте слот!
Spinderella
Spinderella
Дозволете му на Богородица да ви покаже нешто за тебе: стаклен тренер, принц или замок полн со Twists ...
Играјте слот!
Кинг е чудовиште
Кинг е чудовиште
Земете ја улогата на кралот Естер и забавувајте ги владетелите на царството! Чувајте ги доволно забавувани и ...
Играјте слот!
Ацтечка принцеза
Ацтечка принцеза
Играта може да се пофали со релативно едноставна, но пријатна графика, со ефект на дрво и скапоцени камења што се вртат од скапоцени камења ...
Играјте слот!
Супер тркало
Супер тркало
Пробајте ја среќата на нашите маси со Супер тркала. Тука е местото за да ги победиме нашите дилери во блек џек, баккарат ...
Играјте слот!
Дивиот Запад
Дивиот Запад
Смешно онлајн казино онлајн казино доаѓа со 5 ленти, 3 редови и 10 фиксни линии за исплата. Поминат ...
Играјте слот!
Валкирија кралица
Валкирија кралица
Valkyrie Queen е High 5 слот игра со 5 ленти и 243 победа Начини. Оваа игра со висока дефиниција овозможува ...
Играјте слот!
0 Коментари

Шест акробати


Шест акробати е 5 ленти и 9 pay-line видео слот напојуван од Microgaming провајдер на софтвер. Овој слот е инспириран од Далечниот Исток и нивната култура. Дизајнот е врвен и макарите се црни поставени на некој вид на сцена. Испратете го овој слот бесплатно за вртење на оваа страница или посетете Microgaming казина за да играте за вистински пари.

Случајни Слободни Слот игри:

Диско ноќ страв
Диско ноќ страв
Родителите, носејќи ја безбедноста на своите веќе и пораснати деца, многу често ги забрануваат да посетуваат дискотеки, стравувајќи ...
Играјте слот!
Окото на амајлија
Окото на амајлија
Окото на амулетот е слот iSoftBet со 5 макари и 40 линии. Може да се репродуцира од 20p спин на ...
Играјте слот!
Токи време
Токи време
Кој бесплатен казино видео слот вреди да се игра за забава час по час и го носеше коцкар? Па, Thunderkick ...
Играјте слот!
8 топчести слотови
8 топчести слотови
Слот игри може да потрае со голем избор на форми и форми, и повеќе пати отколку што програмерите не трошат ...
Играјте слот!
Блескави дијаманти
Блескави дијаманти
Слот Dazzling Diamonds е многу забавен, и многу основен онлајн слот машина која има толку широка привлечност поради ...
Играјте слот!
Крвните камења
Крвните камења
Yabba Dabba Doo! Придружи му се на Фред, Барни и на остатокот од групата на бедро и спин во камено доба ...
Играјте слот!
Готови школки
Готови школки
Пари школки е жив онлајн слотови игра која има шарени одбор и одлична музика да го подигнете. Овие три ...
Играјте слот!
Црн витез 2
Црн витез 2
Black Knight 2 слот онлајн е продолжение на уште еден познат видео слот создаден од WMS Industries. Уживајте во познатите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Голдвинс самовили


Само за Победа (JFTW) е нов софтвер провајдер кој не е околу многу долго. Сепак, тие веќе успеаа да нè импресионираат со нивниот нов 5 ролна, видео-спот на 20 за исплата - Фестивалите на Голдвин. Тематски интересна, одлична игра, па дури и подобри исплати: изгледа дека JFTW е на патот кон освојување на најдобар новодојденец во iGaming индустријата. Златните вили на Goldwyn ги испорачува на сите фронтови што ги очекуваме од модерен слот, а потоа некои. Таа има три различни видови на диви, слободна спин функција, ре-спин функција, па дури и враќање диви функција. Тоа е средно нестабилно, но сѐ уште може да ги влошиш влоговите со максимален облог од $ 250 по спин. Хит фреквенцијата всушност е многу пристојно, ние предизвика неколку бесплатни вртења во врска со 20 вртења за да нè натера да сакаме да спин повеќе. Звучи интересно за тебе? Скролувајте надолу и дознајте повеќе за тоа што го прави овој слот функционирам, и зошто мислиме дека е толку импресивно.

Случајни Слободни Слот игри:

Љубов брод
Љубов брод
Ако некогаш сте го гледале ситкомот што трчаше од 1977 до 1986 тогаш ќе го сакаш овој слот што ...
Играјте слот!
Пирон
Пирон
Yggdrasil ја однесе во научната лабораторија за да создаде Pyrons, 5 ролна, слот за исплата на 20 кој нуди хемиски инспириран ...
Играјте слот!
Легенда за Локи
Легенда за Локи
Легендата на Локи е iSoftBet слот со ленти 5 и 20 линии. Може да се репродуцира од 20p спин на сите ...
Играјте слот!
Starscape
Starscape
Одлична креација од Microgaming, Starscape е токму она што му е потребен на навивачите на Star Trek. Таа има RTP ...
Играјте слот!
Астро магија HD
Астро магија HD
Играта на Astro Magic е дизајнирана и креирана од iSoftbet. iSoftbet ја моделираше играта на Астро Магијата на ...
Играјте слот!
Штрајк со ролна
Штрајк со ролна
Искористете ги вашите облози и завртете ги макарите на "Стрејт штрајк" - анимационен слот машина од Microgaming. Повеќе ...
Играјте слот!
Хуангди - жолтиот цар
Хуангди - жолтиот цар
На почетокот на јануари, производителот на игри Microgaming ги отвори очите на играчот на својот нов слот-машина - Huangdi ...
Играјте слот!
Wow тенџере
Wow тенџере
Фактот што играчите на казино губат интерес за играње игри на 3-ролна игра со 1 линијата за исплата станува ...
Играјте слот!
0 Коментари

Јура светот


Ако ви се допаѓа возбудливи и опасни авантури и обожавате да си играте Microgaming слот игри ние високо препорачуваме да се обиде Јура Свет процеп! Врз основа на неверојатен научно-фантастичен филм со исто име, кој беше издаден во 2015, видео спот "Јура свет" ќе ве пренесе до Исла Нубар, каде што диносаурусите исчезнаа од контрола! Microgaming ви предлага да ги доживеете неверојатните авантури од јуни 2017. Неверојатно дизајнираната игра има 3 редови, 5 каиши, и карактеристики 243 начини за победа. Обидете се да преживеете меѓу гигантските праисториски рептили кои го играат игралиштето за слободно казино во Јурејскиот свет и пронајдете неверојатни богатства на Исла Нобал!
Преживее меѓу диносаурусите и победи!
Јура Светската казино слот ќе ве импресионира со разни фасцинантни карактеристики. Некои од нив ќе бидат лансирани случајно, а другите ќе треба да се активираат специјални симболи. Еве го нивниот краток опис.
T-Rex - ова лого на франшизата беше избрано од страна на развивачите за да ги изврши функциите на Дивиот симбол во Јуричкиот светски казински слот. Оваа икона има моќ да дејствува како која било друга икона, но "Килибарот".
Килибар - ако две парчиња Амбер земјиште на ленти, тие стануваат дополнителни диви. Користење на 3 или повеќе парчиња на Амбер расфрлани низ играта табла можете да започнете на на 3 слободни врти карактеристики. Карактеристиките ќе бидат иницирани случајно до почетокот на 15th. После тоа, можете да изберете која било функција што сакате за себе. Гиросфере долината ги наградува бесплатните вртења на 10 за играње. Секој круг, кој не ја донесе наградата, го зголемува мултипликаторот со 1. По победата мултипликаторот ќе се ресетира на x1. Играње Raptor Den бонус ќе добиете 10 вртења. Сите амбивни икони дејствуваат како Диви. Ако една или две Килибарните слики се слетуваат на екранот, тие ќе бидат заклучени додека не се појават новите Амбер парчиња. 3 или повеќе Амбер икони доделуваат дополнителни спинови на 5. Ако е активирана лабораторијата Creation Lab, ќе добиете бесплатни вртења на 10. Иконите, кои ја формираа победничката линија, се отстранети од играчката табла, а новите ќе ги заземат своите места. Секој Диви слетува на макарите ќе се држи до своето место за враќање на 3.
Функцијата на Индоминус Рекс може да се иницира при секое вртење во основната игра. Ужасниот рептил може одеднаш да се појави на екранот и да се примени до мултипликаторот x1.000 на вашата актуелна награда!

Случајни Слободни Слот игри:

Бесмртна романса
Бесмртна романса
Пред да влеземе во неа, би сакале да ви понудиме шанса да го пробате самиот слот. Тоа е точно, ...
Играјте слот!
Ролер дерби
Ролер дерби
Прекрасниот Roller Derby онлајн слот доаѓа со 25 линии за исплата, 3 редови и 5 ленти. Учествувајте во ...
Играјте слот!
Мистер пари
Мистер пари
Господин Пари, што е одлично име и тема за оваа 5 ролна 20 payline интернет слот игра од реално време ...
Играјте слот!
Gnome дрво
Gnome дрво
Шумата се чини дека е популарна поставка кога станува збор за онлајн казино слотови и сосема нов Gnome Wood ...
Играјте слот!
Среќен Божик
Среќен Божик
Звучни ѕвончиња, ѕвончести ѕвончиња, мелодии по целиот пат! Пејте ја оваа прекрасна Божиќна песна заедно со Среќен Божиќ слот машина развиена ...
Играјте слот!
Кои принцеза
Кои принцеза
Луѓето низ светот стануваат луди за аниме. Така, ние создадовме нешто накипено во Далечниот Исток талент. Отпатуваме ...
Играјте слот!
Монти олимписки одмазда на медуза
Монти олимписки одмазда на медуза
Планината Олимп - Одмаздата на Медуза онлајн слотови е инспирирана од приказната за Медуза и наместо филмови кои ...
Играјте слот!
Диви скараби
Диви скараби
Најпопуларниот сајт за казино во Велика Британија - King Jack Casino, ви нуди уште еден египетски видео спот наречен Диви Скараби ...
Играјте слот!
0 Коментари

La rouge


La rouge е гламурозен онлајн видео-слот базиран на филмски жанр познат како филм ноар. Филм ноар се користи првенствено за да се опишат софистицираните холивудски криминални драми, нагласувајќи сексуални мотиви и цинични ставови. Класичниот период на филмот "ноар" се случил за време на 1940 и 1950, а оваа ера била поврзана со црно-бел визуелен стил, во голема мера под влијание на германската експресионистичка кинематографија. Развиена од Microgaming, Ла Руж е претставен преку пет стилски ленти со три реда и има дваесет неприлагодливи линии за исплата. Играта е дополнително збогатена со возбудливи бонусни карактеристики вклучувајќи Starlite бонус круг, scatter симболи, слободна спин функција, и диви симболи, заедно со наградата 500-монета џекпот.

Случајни Слободни Слот игри:

Мобилен блек џек со единечен дек
Мобилен блек џек со единечен дек
Најновиот прилог на портфолиото на игри на игри е продолжение на задебелени и иновативни стандарди со примерок од неговиот претходник ...
Играјте слот!
108 херои мултипликатор
108 херои мултипликатор
108 Heroes Multiplier Fortunes е мистериозна игра со слот од Microgaming со кинеска тема. Овој слот карактеристики шарени Далеку ...
Играјте слот!
гуми за џвакање 3000
гуми за џвакање 3000
Gumball 3000 е видео игра слот 5-ролна. Можете да активирате до линиите 15 и да обложувате до 5 ...
Играјте слот!
Кралска династија
Кралска династија
Кралската династија е видео слот кој има пет макари, дваесет линии за исплата, специјални симболи, коцкање и бесплатен ...
Играјте слот!
Најдобро од сите нив
Најдобро од сите нив
Fairest of Them Сите онлајн видео слот од Ash Gaming е 5-ролна, 20-payline самовила. Иако насловот ...
Играјте слот!
Овошје Зен мобилен
Овошје Зен мобилен
Опуштете се и уживајте во мирни погледи на FRUIT ZEN, најновото издание во серијата SLOTS3 ARCADE на Betsoft Gaming. Овој фантастичен ...
Играјте слот!
Емотикоини
Емотикоини
Се чини дека сето тоа е за битката кај Емозиите. Ние веќе разгледавме NetEnt е емоџи планета, која има ...
Играјте слот!
Европскиот блек џек го искористи златото
Европскиот блек џек го искористи златото
Европскиот Blackjack Redeal Gold има една единствена карактеристика што ја издвојува од сите други игри на блек џек. Оваа игра ...
Играјте слот!
0 Коментари

Супер сумо


Искусете ги чудата на Далечниот исток и уживајте во некои слот машини со тешка категорија со овој тематски спортски слот од Fantasma Games. Борење во сумо е невообичаен, но фасцинантен спорт, и овој вооружен разбојник е исто карикатуристички и бизарен како што може да очекувате. Супер Сумо by Fantasma Games е 5 ролна 3 редови преку Интернет и има 25 paylines заедно со некои одлични одлики на игри за бонуси.
Ако сте фасцинирани од егзотични спортови, бесплатниот видео слот Супер Сумо е одличен избор за вас и со неговиот RTP од 95.18%, тоа е релативно средна варијанса, така што можете да очекувате разумен број исплати. Користејќи ги најновите најсовремени графики, исто така ќе ви биде задоволство да научите дека ова е една од новите онлајн игри со казино што е оптимизирана за мобилно, за да можете да играте на вашиот телефон или таблет Андроид или на вашиот iPhone без никакви тешкотии.

Случајни Слободни Слот игри:

Богатство на пирамидите
Богатство на пирамидите
Дали сте подготвени да ја преземете мистериозната авантура со страшни казино видео стрит богатство на пирамидите создадени ...
Играјте слот!
Крвни мокрови
Крвни мокрови
Сакате место за убивање на вампири? Тогаш ова е слот за вас! Спакувани со гор, гаули и сенишни случувања, ...
Играјте слот!
Магичен шарм
Магичен шарм
Ако го прочитате нашиот преглед на слично-насловени Магични кутии, ќе знаете дека Microgaming помина низ фаза каде што неколку ...
Играјте слот!
Ривиера богатство
Ривиера богатство
Riviera Riches е видео-слот за 15-payline кој работи на софтверската платформа Microgaming. Играта содржи луксузни симболи, кои се движат ...
Играјте слот!
Златна принцеза
Златна принцеза
Прекрасно дизајниран од Microgaming системите, овој слот ја отсликува златната боја на своите макари и симболи. Позадината на Златната принцеза ...
Играјте слот!
Овошни капки
Овошни капки
Новоматичката компанија продолжува да нè изненадува со невообичаени видови слот-машини, кои традиционално се нарекуваат "овошни машини". Моделот, опишан ...
Играјте слот!
Баунти на бигор
Баунти на бигор
Овие игри за казино игра базирана на бајката Џек и Beanstalk едвај остави богатство ...
Играјте слот!
X-мажите гребење
X-мажите гребење
«X-Men Scratch» е бесплатна онлајн нула картичка, која се состои од шест специјални билети нацртани еден по еден. Секоја од ...
Играјте слот!
0 Коментари

Забранет престол


Microgaming продолжува да докажува дека тие се најголемите и најдобрите кога станува збор за развој на софтвер за онлајн казино. Критичарите го фалат Microgaming веќе со години и секако постои добро размислување за тоа зошто е така. Клучната причина што тие секогаш биле пред натпреварот е тоа што тие ги притискаат границите, дефинирајќи го следното ниво, наместо да се обидуваат да се извлечат од тоа. Најновото издание на Microgaming обезбедува оваа репутација да остане добро и вистински во такт. Забранет престол јасно се чини дека е инспириран од критично прогласената ТВ-игра Game of Thrones, но од таа точка се потребни нешта или два, со тоа што играта очигледно не се плаши да "оди голема".
Со оглед на целата мистерија и фантазија што избива од играта, лесно е да се види зошто се црта очи од околу онлајн светот на казиното. Како што беше докажано многу пати пред тоа, има разлика помеѓу возбуда, внимание и реалност. Значи, може ли Забранетиот трон видео спот да стане омилен тест? Ние веруваме дека може, а нашата ревизија ќе разгледа зошто го имаме тоа мислење!

Случајни Слободни Слот игри:

Thor моќен одмаздник
Thor моќен одмаздник
Тор: Моќниот Avenger онлајн казино слот машина игра е суперхерој тематските слот со 30 линии. Откако ќе го отворите, ...
Играјте слот!
Ролна цар бесплатно ослободат бес
Ролна цар бесплатно ослободат бес
Веселата монархи во "Реел Кинг" ™ Слободен спин бес се чувствуваат добротворни и се подготвени да ги дистрибуираат своите богатства на Твист. Сите ...
Играјте слот!
Шест удари пресметка
Шест удари пресметка
Шест стрелец е игра каде што играчот номиниран како Стрелец се тркалаат три коцки три пати за да се елиминираат шест ...
Играјте слот!
Ирска среќа грешка
Ирска среќа грешка
Playtech носи некои од нивните најпопуларни слотови игри во арена со инстант победи игри со нула картички. Ирска среќа ...
Играјте слот!
5xmagic
5xmagic
Магијата ... Овој ритуал е околу уште од почетокот на шестиот век п.н.е. Целта е да се користат натприродни сили ...
Играјте слот!
Виртуелни евра легенди
Виртуелни евра легенди
Искусете го најдоброто искуство со играње преку играње на Virtual Euro Legends од страна на 1X2 Network. Сите најдобри тимови во Европа се ...
Играјте слот!
Бајка
Бајка
SLOTS FAIRYTALE - БЕСПЛАТНИ казино игри! Вегас слотови БЕСПЛАТНИ на андроид со бајки! Уживајте во бонусните игри во Оз ...
Играјте слот!
тајкуните
тајкуните
Тајкуните е слот 3D од гејмерската колекција на Betsoft. Оваа игра ќе им овозможи на играчите да уживаат во животот како ...
Играјте слот!
0 Коментари

Среќата девојка


Microgaming објави уште еден неверојатен онлајн играчки, посветен на источно-азиската култура. Овој пат ќе ја посетите азиската продавница за сувенири чувана од млада девојка од kawaii каде што можете да најдете разни кинески среќни шарми. Fortune Girl видео слот се приклучи на листата на бесплатни слотови Microgaming во мај 2017. Оваа шармантна азиска тематска машина игра има 5 ленти, 15 активни линии за исплата, и 3 редови. Најдете своја среќа шарм на полиците на продавницата и тоа ќе ви помогне да играте Fortune Girl слотови игра и носи фантастични награди!
Побарајте ги победите на полиците!
Ајде да видиме што чуда можете да ги најдете на полиците! Прилично Азија девојка ќе ви помогне да го изберат најдобриот среќен шарм за вас и да ви кажам како да го користите! Како и многу други слотови, слободниот слот Fortune Girl игра од лево кон десно. И вашата главна цел е да поставите барем 3 идентични хиероглифи или среќни шарм на соседните макари долж линиите за исплата. Програмерите додадоа неколку специјални икони во играта на слотови Fortune Girl, која ќе ви донесе повеќе награди и ќе ве возбуди низ целата игра.
Игра Логото - оваа корисна слика може да ја претставува секоја икона да биде Дивиот симбол на Fortune Girl казино видео слот. Сепак, не може да дејствува како симбол на расеј. Може да се искористи за да се комплетираат победничките линии.
Scatter - оваа икона која го прикажува лавот со монета во устата плаќа во која било позиција и може да започне возбудлива бесплатна игра. 3 или повеќе Scatters насекаде во погледот активира 14 слободни вртења.
Златна Гејтс - оваа икона доаѓа во Купишта. Откако овие икони ќе слетуваат на играчката табла, портите ќе се отворат со откривање на случајни слични икони. Во основната игра портите не можат да ги откријат Дивите симболи. За време на бонус играта Златните порти се супер наредени и можат да ги откријат Дивите симболи.

Случајни Слободни Слот игри:

Повлечен
Повлечен
Излегува дека можете да уживате во боречка дури и кога сте дома. Мораме да му се заблагодариме на Ривал за ...
Играјте слот!
На вампири
На вампири
Вампир Слот машина. Како теми за кои се инспирирани, игрите на вампирските теми никогаш не стареат. Во пантеонот на онлајн казино ...
Играјте слот!
Временско време
Временско време
Сигурни сме дека тоа нема да ви изненади што Booty Time е поставен на палубата на пират ...
Играјте слот!
Крв научен вампир клан
Крв научен вампир клан
Подгответе се да се приклучите на волкот и да ги преземете некои страшни вампири во Blood Lure Vampire Clan, возбудливо, ...
Играјте слот!
Повик на колосеум
Повик на колосеум
Повикот на Колосеумот е римски тематски слот, напојуван од NextGen Gaming. Со 5 ленти и 25 линии, тоа е ...
Играјте слот!
Ја дели дивата 1 рака
Ја дели дивата 1 рака
Дали сте личност која ужива убава и едноставна видео покер игра исполнета со големи награди? Тогаш сум среќен ...
Играјте слот!
Овошје бонанза
Овошје бонанза
Ако симплифицирани слотови се повеќе до вашата улица, тогаш Fruit Bonanza од инвеститорот за игри Play 'n Go е совршен за ...
Играјте слот!
Милиони центи HD
Милиони центи HD
Играта се игра преку 20 линиски линии и има флексибилни монети и залог по линија вредности. Резултатот од сите ...
Играјте слот!
0 Коментари

Кенди соништа


Изгледа како кутија и ако се спушти на ролната на 3rd, се отвара и се става до 3 дополнителни Диви на лентите. Striped Candy - оваа бонбони, која потсетува на планетата, активира уште една бонус игра наречена Candy Planet. ... Игра логото - како во многу слотови игри, го претставува Дивиот симбол во Кенди соништа слот машини.