Давател на игри: playson

Bonus.Express Казино Игра Провајдери

0 Коментари

Бадник


Постојат тони на подароци и пријатни изненадувања во вреќата на Дедо Мраз! Особено за навивачите на слотови игри со бесплатни вртења! Овој пат тоа е прекрасно Бадник слот машина казино игра создадена од Плајсон. Програмерите на Плајсон објавија оваа неверојатна казино игра во ноември 2016. Играта доаѓа со 5 рељели, 4 редови, и дава голема можност да се добие навистина прекрасен награди користење на 1024 начини да се победи! Може да се очекуваат многу чуда во предвечерието на овој голем празник, па така се вртат бараните ролери на Бадник онлајн игра, и дали душите на Божиќ ќе ви помогнат да победите навистина голема!
Ладен диви ја донесе наградата!
Дедо Мраз знае што сакаат коцкарите за Божиќ и тој ќе им даде неверојатни подароци за Божиќ! Сликата на подарокот се користи за да го претставува Дивиот симбол во видео казиното за видео игри на Бадник. Со помош, ќе завршите со многу победни комбинации, бидејќи Дивиот симбол може да дејствува како било која слика, но Scatter. Ако Дивиот симбол станува дел од победничката линија, Дедо Мраз го замрзнува со ладен здив и награди за повторно да се вртат!
Собери печат на Дедо Мраз и освои бесплатни врти!
Ние веруваме дека сте биле добри во текот на целата година, па Санта подготвени некои големи изненадувања за вас! Мора да погоди барем 3 Scatters со печат кој го прикажува Дедо Мраз насекаде на репортажите за да ја одигра возбудливата бонус игра закачена за Божиќна ноќ. Во зависност од бројот на активираните Scatters, можете да добиете бесплатни вртежи 10, 15 или 20. Пред да започнете да ги примате подароците од Дедо Мраз во вид на добивки, тој ќе го стави дополнителниот Див симбол некаде на макари, 2, 3 или 4. Дедо Мраз, исто така, го замрзнува овој див симбол, така што ќе се држи до своето место до последниот слободен врти во бонус играта. Дедо Мраз само сака да ги изненади луѓето, така што играта за слободни игри содржи уште еден прекрасен подарок од Дедо Мраз. Серијата добивки може да го зголеми мултипликаторот, кој ќе се примени на вашите награди од x1 до x5! Ако серијата на добивки застане пред да го добиете множител x5, таа се враќа назад во x1 и ќе мора да започнете одново. Откако ќе стигнете до мултипликаторот x5, тој ќе остане активен за останатите бесплатни вртења.
Дедо Мраз доаѓа!
Сакаме да веруваме во чуда и да ги чекаме. Чекаме да дојде Дедо Мраз и да ни донесе подароци. Божиќна завеса докажува дека чудата постојат! Дали слушате "Хо! Хо! Хо! "? Еве доаѓа Дедо Мраз со огромната торба со подароци за вас! Украсете го елката, обесете ги чорапите на огништето и тој ќе ги наполни со прекрасни подароци! Оваа игра ќе ви го одземе здивот со прекрасниот визуелен дизајн. Шарени слики на екранот изгледаат многу шармантни и убави. Празничната музика ја одржува атмосферата на Божиќната магија и ја прави играта поизбудлива.

Случајни Слободни Слот игри:

Астро магија HD
Астро магија HD
Играта на Astro Magic е дизајнирана и креирана од iSoftbet. iSoftbet ја моделираше играта на Астро Магијата на ...
Играјте слот!
3d рулет
3d рулет
Рулет е околу од 18th век и успеа да стане најчесто играна казино низ светот. Всушност, нејзиниот ...
Играјте слот!
Афтершок бес
Афтершок бес
Aftershock Frenzy слот е уникатен класичен 3 ролна онлајн слот кој се состои од 5 линии за исплата. Оваа прекрасна игра е ...
Играјте слот!
Диви желби
Диви желби
Влезете во светот на Арабија, каде што Џине заедно со неговата светилка ќе ви помогне да ги остварат вашите соништа ...
Играјте слот!
Волшебникот од Оз
Волшебникот од Оз
Како патувањето на Дороти беше полн со неочекувани врти и авантури, Волшебникот од Оз: патот до интернет-екранот на Емералд Град ...
Играјте слот!
Бел на богатство
Бел на богатство
Вклучете го Bell of Fortune со оваа 3-ролна игра со софтверот Play'n Go. Играта има само еднократна исплата на 1, ...
Играјте слот!
Мрачно муто
Мрачно муто
Grim Muerto е видео слот базиран околу маријачи бендот кој свири на прославата на Денот на мртвите. Со ...
Играјте слот!
Бакнеж бакнеж
Бакнеж бакнеж
Starlight Kiss е пет ролна, 243 начин видео слот, и обезбедува посебен третман за вљубените гејмери. Романтична игра ...
Играјте слот!
0 Коментари

Орлеанка


Уживајте во Ноќ на вештерките тема во Орлеанка слот машина од Плајсон. Оваа пробана и проверена тема ќе ги задоволи сите хорор фанови таму! Симболи во играта вклучуваат тикви плашини, црни мачки, шишиња за напивка и три вештерки.
Постојат 25 линиски линии во овој слот, заедно со 4-tier бонус-игра, слободни кругчиња, диви и scatters. Подгответе се да бидете запуштени во оваа атмосфера нов слот игра од Playson!
Атмосферски и плашлив авантура
Иконите за забава во оваа игра се базираат на умерената хорор тема на Ноќта на вештерките. Иконите тука вклучуваат три убави млади вештерки, книга за магија, огледало, црна мачка, црвена коса, зелена напивка, scacrecrow од тиква, вуду кукла и зелен котел. Исто така, постојат и големи картонски симболи за пониските исплати. Пајажините го покриваат екранот, додека позадината е опседната шума во комплет со овенати дрвја и светлечки печурки.
Во овој слот машина има 27 линиски линии и мора да ги играте сите нив секој спин што дава максимален број на начини за победа секој пат. Можете да го изберете облогот за спин со менување на вашата линија залог од 1.00 до 200, што дава општ минимален облог на 27 и максимална вкупна залог на 5,400 по спин.

Случајни Слободни Слот игри:

Гени
Гени
Целта на играње на Hi-Lo Џенот на Genie е да ја предвиди следната картичка. Може да се обложувате дека е повисоко ...
Играјте слот!
Бинго милијарди
Бинго милијарди
Овој 5 ролери 25 линија за исплата линија од Nextgen има голем број на примамливи функции. На макарите се бинго ...
Играјте слот!
Божиќ џокер
Божиќ џокер
Божиќ е време за забавување, релаксирање и земање работи лесно, а празничните слотови не доаѓаат многу понагласени ...
Играјте слот!
Тики се прашува
Тики се прашува
На лентите на слотот ќе видите симболи кои веднаш ќе ве одведат на егзотичен остров. Коктели, ...
Играјте слот!
Предност на Царството
Предност на Царството
Фановите на романи и филмови во фантастичен стил не се чувствуваат напуштени од развивачите на софтвер за онлајн казина. Тематски ...
Играјте слот!
Сокол ловџија
Сокол ловџија
Оваа возбудлива нова игра од иноваторите во Thunderkick го одзема светскиот слој од невреме. Соколарницата ...
Играјте слот!
Епски монопол 2
Епски монопол 2
Епот монопол II слот е онлајн видео-слот на 100, кој можете да уживате во еден од омилените ...
Играјте слот!
Овошна фарма
Овошна фарма
Вдишете го свежиот воздух во земјата и уживајте во богата жетва со Fruit Farm ™! Кравата, овците, свињата и кокошката ...
Играјте слот!
0 Коментари

Простор светла


Можеби сте запознаени со научниот фантастичен филм "Трон" кој се одржа во 1982, а потоа во 2010 - на ДВД-а и во кината. Нови Плајсон слободна слот машина потсетува на овој филм хит. Футуристичките сцени ве чекаат.
Плајсон Простор за осветлување играта со казино го зема секој играч до работ на Универзумот, местото што се уште е неистражено до денес. Се разбира, проширувањето на Универзумот е секогаш сфера на интерес за научниците, љубопитни луѓе и гејмери, како и. Сè во вселенската машина за осветлување, создава динамична атмосфера: мобилност на игра, тивка музика со транс транспарентна атмосфера, која само го зголемува чувството на мистерија произведена од најдобрите творци.
Преземањето на ѕвездите од небото никогаш не било толку лесно
Во средината на Универзумот, вие не само што ќе се соочите со неонски симболи, туку ќе можете да обезбедите и многу пари. Профитите што играчите се претпоставуваат дека навистина вредат да се борат. Ќе бидете луди за графика на вселенските светла. Роботи, НЛО летаат право над вас, чудни простор ликови, и светлина во мракот - тоа не е сето она што те чека.
Се разбира, постојат сериозни профитни можности и не треба да ги пропуштите. Играта со слотови беше свежо пуштена тука, па можеби ќе бидете првиот играч кој ќе го обиде на Bonus Express без да го преземете. На нашата страница, ќе имате можност да направите неколку обиди за победа во бесплатната онлајн казино верзија на осветлување пред да се соочите со режимот на вистински пари.

Случајни Слободни Слот игри:

Легенда за белиот бивол
Легенда за белиот бивол
Во вистински пари казино слотови ќе уживате во најдобрите звуци и графика од Cryptologic и ќе ги цениме деталите ...
Играјте слот!
Железнички линии 2 50
Железнички линии 2 50
Железо Човекот 2 50 линии слот игра бесплатно има големи Джакпот и импресивен износ на исплати - до 50! ...
Играјте слот!
Рака во рака борба
Рака во рака борба
Време е да ги преземе лошите момци и да се бори против непријателот во рака за да ја предаде битката! Подготви се ...
Играјте слот!
Овошни слотови
Овошни слотови
Овошна машина е британски термин за автомат за играње. Овошна машина се однесува на земја-базиран објект, иако ...
Играјте слот!
Munchkins
Munchkins
Мункинс Слот Игра Преглед. Смешно Munchkins слот доаѓа со 15 плати линии, 5 ленти и 3 редови. Играј ...
Играјте слот!
Gemix
Gemix
Play'n Go програмери се качил на извесна должина во концепцијата на Gemix слот, прилично уникатен и иновиран, за да ...
Играјте слот!
Звук на ѕвезда со црвено известување
Звук на ѕвезда со црвено известување
Star Trek Red Alert е 25-payline видео слот кој работи на WMS (Williams Interactive) софтверска платформа. Признаена во ...
Играјте слот!
Рулет 3d
Рулет 3d
Во оваа статија, ќе ги допреме правилата и посебните карактеристики на играта, како и играта ...
Играјте слот!
0 Коментари

По пабот


Време е да чекор на сите должности на работа, дома или каде и да сте. Време е да се опуштите со пиво или пет, време е да се оди По пабот. Ова е игра за играње со шишарење, која ви ја донесоа Плајсон - многу забавна и интересна тема, и многу е тешко да не се заљубите во него веднаш. Добредојдовте во Down the Pub!
Мозокот зад оваа ексклузивна игра е единствениот Плајсон. Плајсон е уште една ѕвезда на Videoslots.com, а можеби и ѕвездата која сјае најсветлиот дури и за време на најстудените зимски ноќи. Среќни сме и сме горди што имаме шанса да започнеме игри од Плејсон, бидејќи тие континуирано нудат најдобри, кога станува збор за онлајн казино игри. Videoslots.com нуди широк каталог на игри и Playson е совршен натпревар за нас. Сите нивни игри нудат иновативни теми, графики како остри како илјадници ножеви, а победничките можности се нешто што не сакате да пропуштите! Веднаш штом ќе го отворите Down the Pub, ќе сфатите дека оваа игра не е исклучок.
Некои од додатоците на Плајсон се меѓу другите Одбрана на браникот, Уметност на Heist, Магична шума, Простор Corsairs, и Бурлеска кралица. Овие се сите совршени, сјајни примери за тоа што е способен за создавање на Плајсон. Овој пат, Плајсон ги прикажува своите вештини преку "Down the Pub".
По главната игра на паб
Време е да уживате во некоја по-работа со риба и чипс, пив пиво и некои одлични класици на џубоксот - ќе влезете во најстудениот паб во градот - секако еден ирски. Играта е веднаш многу кул, чувството на тоа е многу релаксирачки и ќе влезете во вистинско расположение од петок во кое било време. Тоа е игра направена со беспрекорна графика и детали, и ќе имате тешко време да заминете кога ќе влезете.
Симболите и анимациите што можат да се појават на лентите се направени да бидат колку што е можно попривлечни, како и да се совпаѓаат со темата. Ниските вредни симболи (кога не го активираат бонусот) се буквите, правописот B, O, N, U, S. Тие вредат помеѓу 100 и 250 монетите за комбинација на симболи на 5x. Освен тоа, имате пив пиво, плоча од риба и чипс, ореви, виски на карпите и пивско барел. Ова е врвен играч на основните симболи, и вреди да се победи на монетите 1000.
Освен овие, имате и неколку дополнителни специјални симболи кои можат да ви дадат со карактеристики и неверојатни победи. Дивиот симбол е среќа детелина, поздравниот постер на пријателот во пабот е симболот за слободни вртења, а пинтата исто така има и дополнителна посебна особина - ова како симбол за множење. Најпознатите симболи, кога успеваат да ги следат сите на посебна комбинација, ова е правописот на BONU S. Ова може да ви даде со експлицитна бонус игра. Наскоро ќе добиеме повеќе.
Надолу паб тема, графика и музика
По пабот нуди релаксирачка и иновативна тема - уште многу едноставна. Тоа е една ноќ во пабот со момци, традиционален ирски стил. Можете да го видите ѓумбир Ирски момче со кожена јакна, слаби фармерки, и о, така прекрасна стомак од пиво, кој седи на барот до лентите. Повремено зема голтка од неговото пиво, гледајќи како се тркалаш во победи. Ремените се поставени пред барот, со преглед на полиците исполнети со алкохол од сите видови, а во заднината можете да го видите џубоксот.
Графика и дизајни се неверојатно импресивни, и можете да ги видите малите детали што ја прават оваа игра толку голема. Дури и начинот на кој пие човек, меурчиња во пивото и како можете да го видите како дише. Заедно со ова, во позадина ја имате класичната музика од theубокс и создава многу опуштена атмосфера. Исто како што е на вистинските ирски пабови.
Надолу за паб
Ќе играте Down the Pub на фиксните линии на 15, заедно со реплината 5 на редови 3. Бидејќи линиите се фиксни, ќе се обложувате на сите во секој облог. Овие облози се движат од минимум од € 0.30 до максимум залог од € 75. Вкупната линија залог е за € 5.
Надолу паб бонус игра
Кога ќе успеете да слетате Б + О + Н + У + С - ја активирате бонусната игра на одредени позиции. Овде ќе играте класично овошје машина за да освои парични награди. Вие се вртете за да се движите низ одборот додека собирате исплати. Имате три животи во бонусот, и секоја бомба што ќе ја погоди ќе потрае живот. Кога сите сте надвор, бонусот ќе заврши. Има голем број на симболи и карактеристика во рамките на овој бонус и сите тие имаат различни способности. На пример, имате мултипликатори, диви, джакпот, стрелање и зголемување. Можноста за добивање голема готовина се одлични во бонусната игра "Down the Pub".
По паузите без паб
Поздравниот постер е симбол на играта Scatter, и ова има способност да ја активира функцијата за слободни вртења кога три од нив се појавуваат на лентите.
Пивката пиво има клучна улога во оваа функција, бидејќи делува како симбол за множење. Додека во бесплатните вртења, слетувањето на пинтите може да ви даде со множители.
1 пинта ви доделува множител на 2x
2 pints ви дава множител на 3x
3 pints ви дава множител на 10x
Овие пинови може да се појават само на ролна 3 и само во функција за слободни вртења. Исто така делува како Див симбол тука и може да создаде дополнителни победи за вас. Функцијата за слободни игри завршува кога ќе слетате на третата пивница на играта.
Специјална карактеристика за паб
Диви симбол
За време на основната игра, среќата детелина е Дивиот симбол на играта. Ова може да влезе во замена на сите симболи, освен за Scatter и Pint. Ова да создаде нови и победнички комбинации.
Битка на слотови
Запомнете дека можете да играте возбудлива битка во ексклузивната, прва социјална онлајн казино искуство во мрежата - битката кај слотови. Можете да изберете да играте битки во сите наши видео слотови и слотови од NetEnt, Thunderkick, и Play'n GO. Земете ја вашата омилена игра и освојте некои вистински награди!
Се надеваме дека ќе имате одлична работа, ќе уживате во пиво и ќе победите! Се надеваме дека долу паб ќе се однесува добро.

Случајни Слободни Слот игри:

Jumanji
Jumanji
NetEnt е неоспорен крал на џунглата, а Jumanji ™ видео слотот го докажува тоа. Врз основа на оригиналот Jumanji ...
Играјте слот!
Рака во рака борба
Рака во рака борба
Време е да ги преземе лошите момци и да се бори против непријателот во рака за да ја предаде битката! Подготви се ...
Играјте слот!
Волшебни магии
Волшебни магии
Следбениците на Вика, кои често се нарекуваат "модерни вештерки", веруваат дека магијата на природата, да се биде во добра ...
Играјте слот!
Супер тркало
Супер тркало
Пробајте ја среќата на нашите маси со Супер тркала. Тука е местото за да ги победиме нашите дилери во блек џек, баккарат ...
Играјте слот!
Голдвинс самовили
Голдвинс самовили
Само за Победа (JFTW) е нов софтвер провајдер кој не е околу многу долго. Сепак, тие веќе успеаја ...
Играјте слот!
Ролна фабрика
Ролна фабрика
Reel Spinner е пет ролна Слот со 15 линии, напојувани од реномирани развивачи на игри Microgaming, што значи дека сте ...
Играјте слот!
Црвена дама
Црвена дама
Момците од Quasar Gaming отсекогаш биле особено заинтересирани за авентурно-тематските слотови - за да го поткренат ова, сосема е доволно ...
Играјте слот!
Неонски ролни
Неонски ролни
Neon Reels е футуристичка онлајн игра за 5 ролна која ве транспортира во трон-како свет исполнет со неон ...
Играјте слот!
0 Коментари

Ограда на браникот


Плајсон, колку што знаеме, е еден од најдобрите програмери на слотови кога станува збор за брак со едноставност и финес со стил и иновативност. Токму затоа, секогаш кога се среќаваме со слот за Playson, секогаш знаеме дека ќе имаме посебна работа или две за нас. И ретко сме разочарани.
Одбрана на браникот е уште еден осветлен додаток на извонредните слотови на Playson кои можете безбедно да сметате како љубопитни мешавина на убијци со здодевност и дарежливи обврзници. Тоа е слот инспириран од фармерски градини, каде што животот се движи со лесно и пријатно темпо, многу на наше задоволство, бидејќи ова е ретка, но не и нечуено тема што ја уживаме на игри како што е Фарм забава.
Затоа, да остане настрана што и да е дека сте до еден час или така, и да се приклучат на лигите на земјоделците со градинар-во-шефот - Супер градинар!
Не е нема регуларна фарма, y'all!
Но фармата што ќе ве приземјува воопшто не е редовна фарма. Тоа е магична фарма, каде што се стискаат пари и злато само чекаат да бидат ископани од среќни раце, и со сета праведност, се што треба да кажеме е дека тие можат да бидат твоите раце да ја вршат тешката работа.
Исклучително комичните графики кои ја задржуваат оригиналната сласта и слабоста на животот во земјата се добро поддржани од многубројни звучни ефекти кои најверојатно ќе ги слушнат само на една фарма (твоите стари ризници може да се најдат тука!).
Што се однесува до настапите, планезон е познат да не ги држи многу своите ракави, и тие се придржуваат кон таа идеја и овде.

Случајни Слободни Слот игри:

Пако и пиперките
Пако и пиперките
Пако и пиперките "Пиперс Слот Игра Преглед". Paco и Popping Peppers се 5-ролна, 3-ред и 30-исплата видео ...
Играјте слот!
Трки за розови
Трки за розови
Тркачки за играчки слот машина. Време е да го живеете животот на брза лента со овој уличен трки ...
Играјте слот!
Тајна Дедо
Тајна Дедо
Тоа е тоа време од годината повторно и Божиќ се приближува со неизбежна регулатива; се разбира, тоа е само обид ако ...
Играјте слот!
Кањон диви мачки
Кањон диви мачки
Диви Мачка Кањон слот игра е најдобро рангирана онлајн слот игра и мобилен слот игра селекција и членови може ...
Играјте слот!
Spingo
Spingo
Знаеш како е тоа - долго време си играше рулет, а можеби и ти одеше ...
Играјте слот!
Западна граница
Западна граница
Веројатно, сите момчиња (па дури и многу девојчиња) се претпоставуваа себеси како освојувачи на северноамерикански прерии во своето детство ...
Играјте слот!
Волшебник на улицата Оз до градот Смарагд
Волшебник на улицата Оз до градот Смарагд
Волшебникот од Оз патот до Емералд Сити се игра на три ленти и има вкупно ...
Играјте слот!
Орка
Орка
Орца слот е една од најдобрите машини на тема подводниот свет од Новоматик. Таа има ...
Играјте слот!
0 Коментари

Златна треска


Златна треска е 3-ролна, 1-ред и класичен видео-слот 1-payline од Net Entertainment, Шведскабазирани игра програмери. Тоа е многу прецизна имитација на добро позната една вооружена бандит машина.
Игра
Оваа NetEnt онлајн слот не е еден од оние епски акција спакувани и целосно забавни слотови, особено ако ги погледнете карактеристиките што ги има. Сепак, постојат некои за кои зборуваат за скромен 3-ролна слот. Откако ќе се појави симбол за рударски колички на било која од реплината на 3 на линијата за исплата, ќе ви биде доделена награда. Очигледно, оваа е единствената икона што може да се претстави како Распрснувач.
Секоја комбинација на 3 барови кои се појавуваат на линијата за исплата може да ви донесе награда - 4, 8 или 12 монетите може да бидат ваша победа, кога ќе се обложувате 1, 2 или 3 монети, соодветно. Вашиот џекпот може да биде монети од 4800.
преглед
Жалам за допир на носталгија? Тоа е вистинскиот збор за да се опише класичниот изглед на слот за златна треска. Тоа сигурно не носи сеќавања од оние кои ги потресуваат првите слот машини во тули и малтер во живо казина. Колку забавно се користи за да се врати тогаш и колку е здодевно многумина од нас сметаат дека тоа е денес. Време лета, се менуваме и ги правиме слотните игри.

Случајни Слободни Слот игри:

Джакпот покер
Джакпот покер
Игра со 1 колона. Картичките повторно се префрлаат по секој круг. Откако ќе го ставите облогот, добивате пет почетни картички. Кликни ...
Играјте слот!
Неонски живот
Неонски живот
Neon Life слот игра од Ash Gaming нуди играчи 243 начини да победи од само 5 репортажи. Тоа е игра ...
Играјте слот!
Д-р љубов
Д-р љубов
Лекарот е во куќата и тој е подготвен да ви ги обезбеди сите тендери и нега ...
Играјте слот!
Heist
Heist
Heist Slots. Heist е 5-ролна, 30-payline видео слот од BetSoft Gaming. Овој акционен пакет, 3D слот е класична приказна ...
Играјте слот!
Дијаманти на богатство
Дијаманти на богатство
Светот на дијаманти е во ваши раце! Дијамантите на среќата ќе ве постави на патека до блескав ...
Играјте слот!
Пена среќа
Пена среќа
Lucky Nugget онлајн казино претставува Foamy Fortunes, иновативна преземање на конвенционалната формула за нула картичка со зависник пресврт ...
Играјте слот!
Двојна магија
Двојна магија
Овој класичен слот-машина е доста симплистички, и коцкарот не мора многу да размислува кога ќе стави залог ...
Играјте слот!
Емират
Емират
Обединетите Арапски Емирати се една од најбогатите нации во светот. Значи, не е изненадување зошто има ...
Играјте слот!
0 Коментари

Простор кордери


Простор, последната граница. Огромноста на универзумот е бесконечен извор на чудо за луѓето, а играта што ќе ја воведеме ќе ве однесе далеку над границите на нашиот сончев систем.
Простор Corsairs е игра за видео спот од Плајсон поставени во длабок простор, следејќи ги авантурите на групата вселенски пирати кои сакаат да го истражуваат космосот и да ги спасат ресурсите на планетите со кои се среќаваат. Затоа подобро да бидете подготвени за авантура со епски размери.
Подгответе се смело да одите таму каде што никој не поминал порано и прочитајте го нашиот целосен преглед на вселенските корсари за детален извештај за мисијата.
Добредојдовте во пространоста на космосот
Вселенската корсаир е поставена во амбициозен универзум: самиот универзум, во целата своја изобилство и сложеност.
Заднината на играта покажува навидум бескрајно небо прекриено во светкави starsвезди и облачни гасови. Макарите лебдат над сето тоа, во полутранспарентен случај врамен златна украси. Тоа е неверојатна поставка за игри да кажам најмалку.
Саундтракот е доволен за да ве расположи за вистинска авантура, со мелодија некако потсетува и на пиратски и во научни филмови истовремено. Вселенските корсари навистина живеат до својата титула во однос на дизајнот на играта, ајде да видиме дали го прави истото кога станува збор за вистинската игра.

Случајни Слободни Слот игри:

Мерилин Монро
Мерилин Монро
Сите сигурно слушнале за женскиот идол на сите времиња и познатата актерка на 1950s / 60s-Мерилин Монро. Овој прекрасен ...
Играјте слот!
5 милиони победнички редеа
5 милиони победнички редеа
Размислувајќи за изнаоѓање слот, кој може да ви донесе не само забава и возбуда, но, исто така, страшни исплати за џекпот? Како ...
Играјте слот!
Душав велосипедист нула
Душав велосипедист нула
Фановите на онлајн коцкање игри од Playtech се добро свесни за фактот дека овој добро познат производител на онлајн казино ...
Играјте слот!
Класични слотови нула
Класични слотови нула
Класични слотови Scratch е онлајн казино игра од Playtech која ги комбинира елементи на гребење картичка со аспекти на ...
Играјте слот!
Бонус го ослободува дивиот
Бонус го ослободува дивиот
Бонус Deuces WildBonus Deuces Wild е варијација на видео покер дизајнирана од главниот софтверски снабдувач Microgaming. Играта е базирана ...
Играјте слот!
Цреши се диви
Цреши се диви
Цреши Gone Wild слот - тоа е доста успешен обид од развивачите на Microgaming да ги обединат симболите познати на ...
Играјте слот!
Овошни семиња
Овошни семиња
Quasar Gaming го направи своето име во индустријата за игри, ставајќи ги заедно некои од најпознатите иконски омилени слотови за овошје ...
Играјте слот!
Фокин повторно победува
Фокин повторно победува
Foxin 'победи повторно е 5 ролна, 4 ред, и 50 фиксна линија за исплата. Играта карактеристики диви кои го заменуваат ...
Играјте слот!
0 Коментари

Бурлеска кралица


Дали ја знаете приказната за најпознатиот бурлески театар на сите времиња? Подгответе се, заминете и уживајте амбиент од познатиот париски кабаре со оваа казино-игра со календари на 5, 3 редови и 21 награди. Што чекаш? Отклучи го! Шоуто мора да продолжи!
ИНСТРУКЦИИ ЗА ИГРА
Во овој слот машина, ќе победите со правење комбинации од лево кон десно. Количината на активните линии е фиксирана на 21.
Специјални бројки за оваа игра со слот:
Диви (кабаре девојка): го заменува секој симбол, освен Scatter
Бонус (Мулен Руж): Активира бонус игра. Ве забавува шоу.
Бонус Див (кабаре девојка): Исто како нормалниот див, го заменува секој симбол, но се појавува само во режим на бонус.
Режими на овој казино слот игра:
Бонус игра: Како што можете да очекувате, бонус играта на овој слот машина е прикажано каде што треба да изберете различни елементи да освојат работи како монети, бесплатни вртења, мултипликатори и бонуси. Дали си спремен?
Бесплатни врти: Тие се активираат кога влегувате во бонус игри. Бројот на врти може да се зголеми во зависност од елементите што ги наоѓате.
Користете го копчето за јачина на звук за да ја исклучите играта и "i" за да ги видите упатствата за машината за игри. Запомнете дека вашата рамнотежа, ниво на залог и слот режим се наоѓа десно од копчето за информации.
Други општи упатства за оваа казино игра:
Bet: Го поставува залогот што сакате да го поставите.
Макс: го утврдува максимално дозволениот влог.
Копче за вртење: започнува со вртење.
Автоматски: Овозможува играчот да игра во автоматски режим. Можете да дефинирате голем број на вртења (5-999), како и да утврдите лимити за загуби или добивки.
Игра Бурлеска кралица онлајн бесплатно. Седнете и уживајте во шоуто!

Случајни Слободни Слот игри:

Делфински гребен
Делфински гребен
Делфин гребен слот игра Преглед. Забавниот казино слот за Dolphin гребен доаѓа со 5 ленти, линии за плаќање 20 и ...
Играјте слот!
Keno
Keno
Кено, коцкање играше со карти (билети) со броеви на квадрати, обично од 1 до 80. Играч означува или ...
Играјте слот!
Оинд земја љубов
Оинд земја љубов
Често се вели дека ако не можете да ги пронајдете вистинските зборови, тогаш музиката може да зборува за тома кога станува збор ...
Играјте слот!
Кутре ден на исплата
Кутре ден на исплата
Добредојдовте во оваа симпатична и шармантна нова игра што ја нудиме на Videoslots.com; Кутре денден! Во ова прекрасно видео ...
Играјте слот!
Battlestar galactica
Battlestar galactica
Биткатастер Галактика слот Microgaming е е 5 ролна видео слот кој има неверојатни 243 начини да се победи, врз основа на ...
Играјте слот!
Супер дијамантски рудник
Супер дијамантски рудник
Супер Дијамант рудник е експлозивен пет-ролна видео слот од Бовада прилагодено софтвер. Играта го комбинира чувството на ...
Играјте слот!
Полицајци n ограбувачи
Полицајци n ограбувачи
Рацете го и предајте го плен! Сега тоа е совршено мото за слот-машина! Во полицајците на полицајците ...
Играјте слот!
Браќа Тако
Браќа Тако
Приказната зад овој забавен 243 betways, 5 ролна слот се одвива во прекрасното село Санта Марија, Мексико ...
Играјте слот!
0 Коментари

Уметност на heist


Кражбата е уметност, која со години треба да се учи. Но, имаш одлична можност да учиш од најголемите Крадец од сите времиња - Винченцо!
Уживајте во 5 × 3, 21-линија видео-слот на Payson, кој ќе ви покаже како да му ја одземеш музејот, каде што се криеат светските ремек-дела. Нека Винченцо го комплетира Патеката на арамија за да активира бесплатни вртења. Постојат посебни симболи: некои од нив ви помагаат на вашиот пат, а некои се пречки. Симболот за слика на Мона Лиза ја активира бонусната игра, каде што треба да ги истражувате просториите и да ја пронајдете контролата на алармот. Дивиот симбол не само што ќе ги замени сите симболи, туку и ако се појавува во истата ќелија со Винченцо, дава дополнителни бесплатни спинови. И можете да ја видите вашата колекција на ремек-дела и вкупни добивки во салата за награди.

Случајни Слободни Слот игри:

Златен Турс
Златен Турс
Златна турнеја е видео-слот со 5-ролна со активни линии на 5. Највисокиот платен симбол (x2000) е неколку ...
Играјте слот!
Кафе компир
Кафе компир
Кревет компир слот игра Преглед. Каучот од картофени без казино, развиен од Microgaming, има каиши 3 и 1 плати ...
Играјте слот!
Кралска готовина
Кралска готовина
Кога ќе го отворите слотовите Royal Cash, ќе се сретнете со кралот и една кралица стојат покрај едни со други. Само ...
Играјте слот!
Маѓепсан сирена
Маѓепсан сирена
NextGen Gaming Company, која издаде неверојатен бесплатен онлајн слот машина наречена Enchanted Mermaid, Ве поканува да се направи ...
Играјте слот!
Третман на Бејкер
Третман на Бејкер
"Како типично британски како ставање млеко во чај" - ова е како Play'n GO го опишува Бејкерс лек, неговиот многу сладок, ...
Играјте слот!
Риболов
Риболов
Фрли ја својата шипка и ролна во победи со АНГЛЕР! Ова пет ролна, дваесет исплатени видео слот карактеристики burly ...
Играјте слот!
Nauticus
Nauticus
Ајде да бидеме искрени, поради неговата огромна и експанзивна природа, ние навистина не знаеме какви богатства нè очекуваат среде ...
Играјте слот!
Освојувачи од планетата moolah
Освојувачи од планетата moolah
Конечно, кравите наидоа на планетата Земја и се подготвени да ги споделат своите богатства со сите нас. Крави од ...
Играјте слот!
0 Коментари

Гром булиња


Грмотевици е носталгичен три ролна казино слотови онлајн игра исполнета ќе сите традиционални овошна машина симболи кои ќе најдете одредување на локалните кејот забави. Овој онлајн слот има шарена естетска врска со тоа, и има одредена аркадна игра на 1980s за тоа. Во прилог на ова, Thunder репортажите доаѓа со практична мала исплата табела која ви овозможува да се пресмета планови и стратегија вашиот влоговите.
За развивачот
Плајсон се сосема нови за индустријата за развој на игри, но не би помислиле дека тоа е неодамнешно. Playson често се опишува како приклучок на сите занаетчиски компании што се фокусира на искуствата на играчите, како и целокупниот дизајн на секоја од нивните игри. Без овој менталитет тие не би биле таму каде што се денес, постојано создаваат кориснички искуства кои стојат на глава и рамења над останатите.
Кликни тука за да најдете повеќе игри, како и нашите диви диви процеп.
За играта
Постои причина зошто толку многу игри добиваат култ-класичен статус. И во пресрет на овие достигнувања доаѓаат остатоците и следбениците на игрите кои само ја инспирираа генерацијата што следи. Playson Thunder Reels е едноставно чувство кон класиците и ќе ве зафаќа со часови ако го пуштите. Овој поврат на 80 е толку добар.
Акција на играта на громот
Не грижете се ако мислите дека не постои игра за секого, бидејќи веруваме дека изјавата е лажна во секој можен начин. Не само што постои игра таму за секого, но постои игра таму за секој стил и тема која може да се замисли, треба само да изгледате. Овој 3 ролна / 5 плата-линија се одликува со класични симболи кои ги познавате и љубите. Од цреши до БАРСОВИ сè е тука. Исто така, имате корист од тоа да имате прилично интересна позадина во која има туш на молскави штрајкови, очигледно громот доаѓа пред осветлување, па затоа овие штрајкови веројатно се доцни за забавата, но не е премногу доцна за да видат да излезете Победнички во освојувањето на некои прилично високи исплати.
Иако оваа игра е во чест на минатото сеуште се обидува некои други функции да се направи тоа вредно. Thunder Reels има функција за коцкање, каде што играчите можат да го удвојат или дури и да го зголемат нивниот баланс во зависност од тоа колку се чувствуваат среќни. Пред да започнете со патот за меморија, мора да го изберете опсегот на обложување, кој се движи од 1-20. Откако ќе го направите тоа доделување вашата паричка големина, Макс залог и плати-линии. Оваа игра може да биде персонализирана за содржината на вашите срца, па да си игра!
Чувајте ги очите излупени за симболот 7 бидејќи тие ќе ви дадат највисока можна оценка по симбол. 750 поени се нудат за симболот со злато ѕвезди кои влегуваат во секунда со шанса во 200 поени. Конечно, симболот BAR ќе ви даде 60 поени ако сакате да ги совладите 3. Ако успеете да ја поплавите целата 3 × 3 решетка со еден симбол тогаш вашите добивки ќе бидат двојно зголемени. Со други зборови, ако го достигнете 9 7 на таблата, вашите добивки ќе скокаат масовно! Не е лошо за стар тајмер.

Случајни Слободни Слот игри:

Градина на богатството
Градина на богатството
Во градината на богатството, нашата елегантна двојка ви вика далеку во блескавиот свет на богатите и прекрасните - ...
Играјте слот!
Овошен случај
Овошен случај
Видео спот за овошен случај нема вистински ремени. Симболите паѓаат како што беше. Така функцијата Avalanche ™ ...
Играјте слот!
Царска градина
Царска градина
Ориентални игри на игри може да се најдат во трчање. Темата одамна е запознаена во светот на онлајн слотови ...
Играјте слот!
Црвена флота
Црвена флота
Флотата на црвено знаме е меѓу неодамнешните игри развиени од WMS. Со него, ќе бидете дополнително наградени благодарение на ...
Играјте слот!
Полен нација
Полен нација
Поленот на нацијата е уште една непрогресивна видео-слот игра развиена од Microgaming со наслов врз основа на симпатична игра на ...
Играјте слот!
Леонидас, крал на Спартанците
Леонидас, крал на Спартанците
Леонидас беше Кралскиот воин на Спартанците, кој во 480BC ги предводеше 300 Спартанците во победата над силен ...
Играјте слот!
Победа сума златна сума
Победа сума златна сума
Се чини дека мора да има ориентална тема за храна која постојано лета околу во моментов во канцелариите на Microgaming ...
Играјте слот!
Злиот циркус
Злиот циркус
Wicked Circus е трета рата во популарната серија Jokerizer. Се одликува со иконични победи и минијатурни режими ...
Играјте слот!
0 Коментари

Богатства на гробници (бонус)


Богатства на гробовите Бонус Играта е пет-ролна, седум-payline видео слот со функции вклучени Бонус круг, Autoplay, и слободни врти.

Случајни Слободни Слот игри:

Сончев гребен
Сончев гребен
Овој видео-слот се напојува со Microgaming, и има прилично стандардно подесување, со 5 макари, 3 редови и ...
Играјте слот!
Бисери на Индија
Бисери на Индија
Дали сте подготвени да се носите низ времето и да се појавите во древна Индија? Сега имате таква шанса со ...
Играјте слот!
Пирамида потрага по бесмртност
Пирамида потрага по бесмртност
Прошетајте како Египќанец во оваа мистериозна игра извлечена од песоците на времето. Пирамида: Потрагата по бесмртност ™ ве води ...
Играјте слот!
Battlestar galactica
Battlestar galactica
Биткатастер Галактика слот Microgaming е е 5 ролна видео слот кој има неверојатни 243 начини да се победи, врз основа на ...
Играјте слот!
Stacks o 'злато
Stacks o 'злато
За секој со врски со Емералд Остров или само играчи кои не можат да изгледаат доволно за да добијат интернет од Ирска ...
Играјте слот!
Архангели: спасение
Архангели: спасение
Ја знаете приказната. Добро наспроти злото. Ангели против демони. Слот е нивна избрана арена. Макарите се нивното бојно поле, ...
Играјте слот!
Виртуелни евра легенди
Виртуелни евра легенди
Искусете го најдоброто искуство со играње преку играње на Virtual Euro Legends од страна на 1X2 Network. Сите најдобри тимови во Европа се ...
Играјте слот!
Бајка легенди: огледало огледало
Бајка легенди: огледало огледало
NetEnt го исфрли од паркот повторно со својата трета рата во серијата Бајкални легенди. Прво дојде ...
Играјте слот!
0 Коментари

Богатства на гробници (freespin)


Богатства на гробовите е уште една од оние досадни игри поврзани со Египет. Видео спот со пет ролни, кој се напојува од реномираниот развивач на софтвер Плајсон, е за бестрашен истражувач кој бара гробот исполнет со богатство.
Ако сте имале вашиот пополнување на слот игри во центарот на Антички Египет - и ние не би ви вината - можеби ќе сакате да се погледне на друго место. Но, ако сте заинтересирани да играте друг, може да направите полошо од богатството на гробовите. Слот, кој вклучува девет линии за исплата, не е далеку од милион милји NovomaticКнигата на Ра, која содржи многу исти симболи. Темата, се разбира, е добро изработена, но самата игра е, во целина, прилично добра. Ајде внимателно да погледнеме ...
Гробот Визуелни
Акцијата во богатствата на гробовите се одвива на 5 × 3 решетка против заднината на ... добро, гроб веројатно. Циглата е гравирана со хиероглифи, во секој случај, па тоа е прилично сигурна претпоставка. Ремените се транспарентни, граничи со шарена рамка, а симболите ги вклучуваат и вообичаените икони за играње карти, стилизирани да личат на делови од богатство. Вообичаените артефакти од Античкиот Египет се појавуваат, како на пример злато статуи и портрет на Окото на Хорус.
Што е експедиција во гробовите без водич, иако? Се разбира, играта вклучува икона која го претставува самиот истражувач - или самата, во овој случај. Нашиот прекрасен женски истражувач е русокоса и носи шапка со поголема големина на главата.

Случајни Слободни Слот игри:

Нострадамус
Нострадамус
На крајот може да биде близу, но може да има и некои среќа во продавница за некои, со оваа нова ...
Играјте слот!
Блек Џек
Блек Џек
На маса, секогаш ќе најдете дилер, кој игра против до 7 играчи. Целта на ...
Играјте слот!
Напад на пајакот кај зелениот гоблин
Напад на пајакот кај зелениот гоблин
Од видливост до измамници, Спајдермен отсекогаш држел посебно место во раѓањето на нашите срца. Па знаеш ...
Играјте слот!
Ролна скапоцени камења
Ролна скапоцени камења
Ролна камења слот игра Преглед. Прекрасниот ролери камења онлајн казино слот има пет макари и 3 редови. Овие магии ...
Играјте слот!
Јужен Парк
Јужен Парк
South Park е видео слот кој е изграден од 5 одделни макари со 3 редови и 25 фиксни ...
Играјте слот!
Гробница со богатство
Гробница со богатство
Влезете во волшебниот древен египетски свет со богатство од Хабанеро! Онлајн слот полн со диви симболи, scatters ...
Играјте слот!
Ја дели дивата 1 рака
Ја дели дивата 1 рака
Дали сте личност која ужива убава и едноставна видео покер игра исполнета со големи награди? Тогаш сум среќен ...
Играјте слот!
Скандинавски ловци
Скандинавски ловци
Скандинавскиот лонкс беше издаден во ноември на 2011. Ова е видео слот развиен и обезбеден од Play'n ...
Играјте слот!
0 Коментари

Диви ловци


Дали некогаш си копнееше да бидеш Wild Hunter? За да се вратите во првобитната состојба, во која единствените преокупации го наоѓаат вашиот следен оброк, при што ќе го убиете следниот следен оброк и ќе го јадете следниот следен оброк? Добро, тоа е прилично дивјак прашање што треба веднаш да го прашате надвор од портата, но ќе мора да го разберете ако сакате да играте Wild Hunter, видео спот со пет ролни со Плајсон.
Дивиот Хантер го спушта часовникот на цивилизацијата, враќа играчи на отворена рамниште и ги прашува: што ќе правиш, тешко човек? Овој индиски тематски 3D видео слот е за сите фрлање tomahawks под светло попладне небо и живеат како горд диви Хантер. Мислам дека имаш што е потребно? Потоа прочитајте повеќе за да дознаете повеќе.
Оди дома
Додека тапаните постојано се будат преку звучниците (да, вие можете да исклучите звук во секое време), ќе ви биде прикажана 5 × 3 мрежа на која лежат многу симболи релевантни за темата на играта. Добро, не се сите симболи релевантни - тука се и симболи за играње карти - но некои од нив се. Ќе видите тепие, тапан, самиот Див Хантер (без кошули, носејќи секира, лицето насликани племенски стил со пердуви што никнуваат од главата, тој исто така носи и грб), орел, бизон и томахавк.

Случајни Слободни Слот игри:

Rugbystar
Rugbystar
Различни видови на спорт станаа повеќекратни теми на различни казино игри. Рагби играта не е ...
Играјте слот!
Орлеанка
Орлеанка
Уживајте во темата Ноќта на вештерките во Spellcraft слот-машина од Playson. Оваа пробна и проверена тема ќе ги задоволи сите хорор ...
Играјте слот!
Простор трка
Простор трка
Од моментот кога ќе го видите интро видео; можете да кажете дека има нешто повеќе за овој слот отколку ...
Играјте слот!
Партија линија
Партија линија
Добијте забава со оваа ретро машина за игри на 3-ролна со софтвер Novomatic. Партиската линија има една единствена исплата за ...
Играјте слот!
Зомби наспроти навивачи
Зомби наспроти навивачи
Ако сте биле transfixed од неодамнешниот зомби лудост и се исто така фан на онлајн слотови, а потоа зомби ...
Играјте слот!
Лиги на богатство
Лиги на богатство
На Microgaming игра библиотека е навистина импресивен, со повеќе од 850 уникатни игри и огромна количина на варијации. Ново развиен ...
Играјте слот!
Сун wukong
Сун wukong
Сонцето Wukong нуди неколку бонусни рунди, овозможувајќи повеќе од неколку пристојни можности за исплата. Во суштина, постојат две главни ...
Играјте слот!
Плашлив семејство
Плашлив семејство
Плашлив семејство е игра со пет ролни со 20 изборни линии за исплата и повеќе специјални функции отколку што можете да се тресат стап во ...
Играјте слот!
0 Коментари

Zombirthday


Прекрасно Zombirthday бесплатен онлајн слот машина ви донесе Плајсон доаѓа со 5 макари, 3 редови и 10 линии за исплата. Имате ексклузивна шанса да ја посетите роденденската забава на гробиштата и да ги пронајдете вашите награди меѓу гробовите што го играат овој неверојатно смешен казино игришен слот!
Спиинец, ослободете го Спиајнц!
На скапани, но сепак прилично зомби девојка служи како размери на симбол во оваа онлајн видео слот игра. Значи, откако барем 3 нејзините слики се појавуваат на кое било место на лентите, ќе се започне бесплатниот бонус. Прекрасната зомби девојка ви овозможува да играте 15 бесплатни игри. По повод прославата, таа ви дава множител x3 за сите ваши добивки!
Вид на расипани, но сепак жив херој на свеченостите ја врши функцијата на Дивиот симбол. Тој може да дејствува како секој симбол, но не може да го замени девојчето зомби. Доколку заврши некоја комбинација, наградата за тоа ќе се удвои!
Прославата без игри е глупост. Значи, по секој успешен круг, ќе ви биде понудено да ја играте играта на коцкање со одење на мртвите. Обидете се да ја погодите вистинската боја на последната картичка во палубата за да ја зголемите вашата награда за тековната рунда. Ако го изгубите, мозокот, о, не, жал, вашата награда ќе му биде дадена на зомби.

Случајни Слободни Слот игри:

Потера извршување
Потера извршување
Покер извршување е игра која се игра против ниту дилерот ниту други играчи, туку против исплати ...
Играјте слот!
Плодови на ра
Плодови на ра
Желба за некои едноставни брзање без сите драми на сложени карактеристики и испреплетени приказни? Ако си, тогаш ...
Играјте слот!
Камено време
Камено време
Специјално печатење за "Stadt-Land-Spielt" (ден на германски салонски игри) 2013. Исто така се вклучени со руски железници: мини-проширување (2014). Ова проширување за Стоун ...
Играјте слот!
Вџашен
Вџашен
Придружете се на силите со Тор, нордискиот бог на громот, да се борите со силите на природата и да освоите голема ...
Играјте слот!
Снимање ѕвезди
Снимање ѕвезди
Кој не е фасциниран кога гледа на ноќното небо со илјадници пенливи ѕвезди? Пукање Ѕвезди носи оваа фасцинација да ...
Играјте слот!
Џекпот 6000
Џекпот 6000
Джакпот 6000 Touch ™ е 3-ролна, 3-ред и 5-фиксна линија за заклучување на линии за вградување на линии за заклучување во која се вклучени Jokers, глави или ...
Играјте слот!
Чудовиште манија
Чудовиште манија
Понекогаш прегледот на игрите што се достапни во една од нашите препорачани казина, се појавува на онлајн слот кој има ...
Играјте слот!
Венецијанска роза
Венецијанска роза
Тоа е прекрасна романтична тема, а музиката во слободната игра се пренесува директно до маскарада ...
Играјте слот!
0 Коментари

Диви седум


Внесете ја мистериозната градина каде сè може да се случи! Диви седум слот машина слободна игра од Pragmatic Play ви дава шанса да се знае волшебната моќ на бројот 7 и маѓепсана овошје! Овој казино слот, зачинет со минијатурна магија, има 15 линии за исплата, 3 редови и 5 ленти. Навивачите на бесплатни игри за игри со бесплатни игри што не бараат преземање може да го ценат Дивиот седум слот-машина за неговите фасцинантни карактеристики и можноста да победат голем!
Направете вино и освои бесплатни врти!
Можете да ги користите плодовите на оваа градина за да направите волшебно вино, што го прави секој што го пие многу среќа! Шишето вино е икона Scatter и онлајн пласман на Диви седумци и плаќаат без оглед на местото на ремените. Покрај тоа, притискање на 3, 4 или 5 шишиња вино насекаде ќе ви овозможи да ги репродуцирате 5, 10 или 20 слободни вртења.
Прстен на ѕвонење и победа!
Можете да ги забележите мистериозните ѕвона во градината. Затвори ги и види што ќе се случи. Нацртајте ѕвонења на 3 на активна линија за исплата на ребрата 1, 3 и 5 и оваа комбинација ќе ви даде значителна бонус награда!
Мистериозната Седум ја извршува функцијата на заедничките игри на бонус-игри Дивиот симбол. Моќта на оваа икона да го претставува секој друг симбол на играта, освен Бел и Шише вино, го прави Симболот Див многу корисен. Откако ќе се појави на екранот, може да ја заврши секоја победа линија.

Случајни Слободни Слот игри:

Витези задржи
Витези задржи
Со текот на годините WMS Gaming има направено име за себе со развивање на серија на слот игри за нивните ...
Играјте слот!
рулет
рулет
Рулет за прв пат беше одигран во Франција за време на 17th век. Сега е едно од најпопуларните европски коцкари ...
Играјте слот!
Baccarat
Baccarat
Пробајте ја среќата на нашите маси со Мини Baccarat. Тука е местото за да ги победиме нашите дилери во блек џек, баккарат ...
Играјте слот!
Топла шут
Топла шут
Повеќето обожаватели на слотови кои биле во Вегас ќе имаат видено Hot Shot слотови во некоја фаза. Тоа е малку ...
Играјте слот!
Дебела мачка
Дебела мачка
Вегас технологија, сега WGS технологија, покажува дека нивните играчи имаат добра смисла за хумор со својот Fat Cat ...
Играјте слот!
Маѓепсан сирена
Маѓепсан сирена
NextGen Gaming Company, која издаде неверојатен бесплатен онлајн слот машина наречена Enchanted Mermaid, Ве поканува да се направи ...
Играјте слот!
Блек Џек мобилен
Блек Џек мобилен
Кога станува збор за играње блек џек онлајн, постои свет на избор. Има многу интересни и иновативни варијации, ...
Играјте слот!
Космичко богатство
Космичко богатство
Космички среќа слот игра. Cosmic Fortune е забавна игра базирана на инвазија на вонземјани, со ремени 5 и 15 ...
Играјте слот!
0 Коментари

Дух на ацтек


Постои голема мистерија околу Ацтеките и Ацтеките цивилизации, можеби затоа што нема многу пишувано за оваа тема или можеби само поради тоа што поп културата не му плати голема почит на субјектот, бидејќи нашиот апетит ќе биде изненаден. Меѓутоа, дури и ако сакате да ги разберете сите за Ацтеките, нивните загатки, тоа е луѓе и голема историја што ја опкружува мистичната Ацтековска империја, Ве покануваме да играте духови на Ацтечкиот слот, видео спот Плајсон што ги набљудува мексиканските културни групи на голем начин!
Духови од Ацтечкиот слот Игра Со PlaysonВе покануваме да ја посетите во Долината на Мексико во која се наоѓа јадрото на ацтеките култури, тука е подрачјето каде доминираше Ацтечката тројна алијанса, а езерото Текскоко беше сведок на растот на една голема империја , империја која владеела со Дух на Ацтеките.
Врз основа на мексиканските цивилизации на Ацтеките, Духот на Ацтеките онлајн автоматот ужива мешавина од мексикански натпревари Југ американски се чувствуваат, со своите макари се стави против црвено и златна позадина и сите симболи се многу поврзани со атејски тотеми и вклучуваат племенска маска која делува како див симбол и сјај во темниот симбол на черепот што функционира како симбол на распрскувач. Значајни карактеристики во слот-машините, се изложени од оние 2 значајни симболи кои гарантираат да ви дадат неверојатен 10,000 пати на вашиот залог.
Двајцата играчи на почетниците ќе бидат среќни да знаат дека во духовите на Ацтечкиот слот игра можете да се вртите со почетен мал облог на 0.21 и, исто така, угостителство за високите ролки, има максимална залог на 105.00 по спин што може да се игра по спин.
Саундтракот игра во позадината на играта Spirits Of Aztec бесплатни видео-слотови, бидејќи може да се ужива на сите игри платформи, како што се мобилни, десктоп и сите таблет апарати.
Го сакаме фактот дека Духовите на Ацтеките онлајн Слот за игра е директен видео спот и дека тоа е бонуси и награди се врти околу диви и scatters. Ова не значи дека бонусите и наградите се ретки, зарази неговите бонуси се сосема незаборавни. Дозволете ни да го земеме амблемот како што е претставен од маската. Со слетување на 5 од нив во рамките на активна линија за плаќање ќе бидете веднаш наградувајќи го дарежливиот број на монети од 10,000.
Бевте прашувате дали вртењата не прават изглед, да го прават, и едноставно е да ги добиете оние со слетување на 3 или повеќе симболи на черепот на распрскувачите кои ќе бидат наградени со бесплатни вртења на 15. Другата добра вест е дека е многу едноставно да слеташ и повторно да активираш бесплатни вртења за време на бонусот.
И, конечно, духовите на Ацтечкиот слот игра нуди атрибут на залог, кој може да се користи секој пат. Гембл на вашите добивки далеку или одење далеку со ништо. Можете да го постигнете тоа едноставно со избирање на соодветна картичка за играње преку 4 круга.

Случајни Слободни Слот игри:

Овошен зен
Овошен зен
Овошје Зен Слот Игра Преглед. Fruit Zen е 5-ролна, 3-ред и 10-payline видео слот објавен од казино игри BetSoft ...
Играјте слот!
Клеовата желба
Клеовата желба
Клеовата желба е ролна за 5, 25 патарина на линии од NextGen Gaming која може да се репродуцира од 30p спин ...
Играјте слот!
Дама на Египет
Дама на Египет
Играта на Дама од Египет, направена од WMS, е чиста забавна игра и обезбедува игра која е ...
Играјте слот!
Спартак се јави на оружје
Спартак се јави на оружје
Имаме исповед да се направи; знаеме дека сите и нивните баби го лоцираат Спартак гладијатор од Рим, со ...
Играјте слот!
Гранди прих
Гранди прих
Ако сакате љубопитни картички и имате смисла за хумор, тогаш апсолутно ќе паднете за гран-при. Ова ...
Играјте слот!
Космички освојувачи
Космички освојувачи
Космички напаѓачи Слот машина. ... Космички напаѓачите е простор видео слот игра дизајнирана од страна на 2x2 Gaming и која ги зема ...
Играјте слот!
Goldbeard
Goldbeard
Следете го пиратот на неговото богатство и освојте голема на Goldbeard. Goldbeard е видео-слот со пет ленти, 20-payline, кој исто така ...
Играјте слот!
Супер нули
Супер нули
На Bonus Express ние нудиме оваа популарна супер херој игра за гребење игра Super Zeroes. Супер нули е многу лесно да ...
Играјте слот!
0 Коментари

Таига


Откријте Таига пустината во овој слот машина од Плајсон Софтвер кој ќе ве однесе длабоко во срцето на нескротливата природа. Значи, ако сте по некој мир и тишина, а можеби и неколку освоени вртења, тогаш оваа 5-ролна, играта на 20-payline може да биде единствена за вас. Длабоко во овој мочуришен шумски пејзаж, играчите ќе се соочат со некои диви животни и негување на овошните симболи, како и димензионален див симбол и некои бонус-слободни вртења.
Окото на Тајга
Има машини за игри кои ќе ве однесат низ целиот свет, до средината на пустината, до дното на морето, дури и до арктичките ледени капи. Но, неколку игри се зафатени со величественоста на Тајга - огромно пространство на мочуриштето кое се протега низ огромните области на Канада и Русија.
За среќа, оваа автоматска игра се одвива за време на летната сезона во Тајга и целото место е жив со вкусни овошја и малку играчи што им даваат на играта повеќе животна тема. На пример, секогаш кога ќе ги вртите ремените, ќе фрлате некои јадења како што се жареа, малини, боровинки, јагоди, јаболка и печурки. Плус, исто така, ќе се среќаваме со некои вредни суштества како верверички, полицати, лисици и волци. И тоа не е сè, бидејќи овие земји се управувани од две жестоки ѕверови - кафена мечка и сибирски тигар.

Случајни Слободни Слот игри:

Готски
Готски
Слободен слот машина наречена готика, како што е лесно да се погоди со неговото име, е дизајнирана во готик ...
Играјте слот!
Храна борба
Храна борба
Храна Fight Online Slots е еден од популарните бесплатни казино игри CoolCat Casino досега. Храна борба Видео Слот машина има ...
Играјте слот!
Супер дијамантски рудник
Супер дијамантски рудник
Супер Дијамант рудник е експлозивен пет-ролна видео слот од Бовада прилагодено софтвер. Играта го комбинира чувството на ...
Играјте слот!
Среќен Божиќ
Среќен Божиќ
Чудесниот Среќен божиќен онлајн играчки слот доаѓа со 5 ленти, 3 редови и 21 прилагодливи линии за исплата. Е ...
Играјте слот!
7 гревови
7 гревови
Седумте смртоносни гревови се дел од многу митови и легенди, а слогот 7 Sins од Play'n GO ...
Играјте слот!
Leprechauns среќа
Leprechauns среќа
Ако сте во потрага за тенџере на злато на крајот на виножитото, не гледам подалеку од Leprechauns Luck! ...
Играјте слот!
Фудбалски навивачи
Фудбалски навивачи
Иако не е игра развиена специјално за Euro 2016, играчот Фудбал Фановите на Playtech е сигурен дека ќе собере многу ...
Играјте слот!
Црвен барон
Црвен барон
Црвениот Барон е 5-ролна, 243-начин-за-победа слот машина од Aristocrat Leisure, кој е тематски околу познатиот германски борбен пилот ...
Играјте слот!
0 Коментари

Пиратското богатство е луксузно


Дали сте подготвени да се вклучите во една авантура како оние што ги видовме во филмовите Пирати од Карибите? Пиратски богатства Делукс е пиратски-тема онлајн игра слот од Плајсон. Во прилог на жива графика и анимации, оваа игра, исто така, има убава игра. Pirate's Treasures Deluxe се игра на 5 макари и 21 линии и има неколку специјални симболи. Градите на богатството се расфрлаат, а три или повеќе од нив ќе обезбедат десет слободни вртења. Пиратскиот самиот дејствува како див симбол кој ги заменува сите основни симболи за да ви помогне да креирате победничка линија. Конечно, удирањето на два големи бродови симболи ќе активира бонус игра.

Случајни Слободни Слот игри:

Многу богатство
Многу богатство
Повеќекратната игра на "Олимпијадата" со казино играше со 5 и 20 линии за исплата. Овој слот е за непослушен џуџе, кој ...
Играјте слот!
Победници гребе
Победници гребе
o започнете со, играчите прво ќе треба да изберат картичка. Да, постојат 10 картички кои се фрлени ...
Играјте слот!
Арес
Арес
Кога не е вашиот фокус на глупости казино, тогаш ова ќе биде меѓу најкул бонус за добредојде за да се обиде ...
Играјте слот!
Дијамантска империја
Дијамантска империја
Дијамантската империја е 3 ролна, слот за исплата на 15 од Microgaming кој е достапен за играње на сите уреди од ...
Играјте слот!
Френки dettori магија 7
Френки dettori магија 7
Придружете се на познатиот џокеј Френки Dettori на неговиот магичен ден во Ascot кога тој победи на сите седум трки и додека ...
Играјте слот!
Дух на ацтек
Дух на ацтек
Постои голема мистерија околу Ацтеките и Ацтеките цивилизации, можеби затоа што нема многу пишувано за оваа тема ...
Играјте слот!
Сигурна победа
Сигурна победа
Слот игри се сите за големи влогови и конкуренција, и вистински коцкари уживаат во поставување облози на основа ништо. ... Секако ...
Играјте слот!
Карате свиња
Карате свиња
За да добиете лекции за боречка наука, треба да обложувате вистински влогови. Овде можете да вежбате со таква монета ...
Играјте слот!
0 Коментари

Богатство на клопатра


Плајсон"S Богатството на Клеопатра гејмерскиот слот има ремени 5, 3 редови и 20 линии за исплата. Овој прекрасен слот ќе ги изненади играчите, кои сакаат бесплатни игри за игри со бесплатни вртења. Се сретнете со последниот фараонот од Египет, чија убавина го очаровала римскиот генерал Марк Антониј и дајте им ги наградите!
Добијте ја Клеопатрата
Саркофагот на Клеопатра е клучот за големите богатства. Тоа е симбол на размери на овој казино слот и не зависи од положбата на ремените. Значи, ако 3 или повеќе саркофази се појавуваат било каде на лентите, ќе ви биде дозволено да репродуцирате бесплатни игри на 15. Како подарок од прекрасниот фараон, ќе добиете множител x3 за сите ваши победи за време на оваа фасцинантна бонус игра!
Портретот на побожна Клеопатра служи како Див симбол во овој онлајн играчки слот. Клеопатра има моќ да ги замени сите симболи кои ги завршуваат победничките комбинации. Но, таа не може да го замени својот саркофаг. Ако Клеопатра стане учесник во победничка комбинација, таа двојки награда за тоа!
Ако вашиот спин се чини дека е успешен, Клеопатра ви предлага да ја играте коцката со неа. Кликнете на папирус со зборот "Гембл" ако се согласувате да играте. Клеопатра ви покажува две златна скапоцени камења. Еден од нив го содржи x2 мултипликаторот, другиот е празен. Избери мудро!

Случајни Слободни Слот игри:

Топ пиштол
Топ пиштол
Најдобрите пиштоли од големите играчи IGT (International Gaming Technology) е неверојатна видео-слот игра која ги комбинира ...
Играјте слот!
Нирвана
Нирвана
Нирвана е видео спот напојуван од софтверот Yggdrasil Gaming со 5 ленти и 20 плати. Идејата се крие зад ...
Играјте слот!
Милионери редови полицајци "n"
Милионери редови на полицајци
Полицајците на "Полицајци" е безвременска тема која е изградена безброј слот-машини со текот на годините. Додека луѓето ...
Играјте слот!
Тивка трчање
Тивка трчање
Тивки работи. Уживајте во видеоснимката за Silent Run од Net Entertainment (NetEnt) која ги става играчите во срцето на ...
Играјте слот!
Гени
Гени
Целта на играње на Hi-Lo Џенот на Genie е да ја предвиди следната картичка. Може да се обложувате дека е повисоко ...
Играјте слот!
Хајди-хаус-хаус
Хајди-хаус-хаус
Хајди е назад и подобар од било кога. Heidi's Bier Haus ™ е подготовка на забава на онлајн казино во близина на вас! ...
Играјте слот!
Третман на Бејкер
Третман на Бејкер
"Како типично британски како ставање млеко во чај" - ова е како Play'n GO го опишува Бејкерс лек, неговиот многу сладок, ...
Играјте слот!
Златна риба
Златна риба
Златна риба казино слотови е 2nd социјална казино игра целосно изградена и управувана од SG Интерактивна. Обезбедување на уникатен ...
Играјте слот!
0 Коментари

Рулет со патеката


Рулет со патеката е европска единствена верзија на нулта игра со дополнителна карактеристика на полето за обложување на трката. Бројот на тркалото на рулетта тече од 0 до 36. Постои една нула на тркалото. Минималните и максималните облози се прикажани на масата и за време на игра.
Добивките во рулет со патеката се исплаќаат според платежната табела. За да ја проверите платежната табела, кликнете на копчето Плаќања. За да ја видите статистиката за играта кликнете на копчето Numbers. Жешки броеви прикажуваат пет најчесто добиени броеви во опаѓачки редослед. Студените броеви прикажуваат пет најретко добиени броеви. Сивите броеви под топлото и студеното броеви го прикажуваат бројот на пати кога бројот е исцрпен во фиксен број на кругови.
Процес на обложување на рулет
Можни места за залог се истакнуваат кога се истакнуваат.
Облогата се прави кога чипот се става во избраната област.
За да изберете залог, кликнете на вашата избрана вредност на чип и изберете ја позицијата на табелата за вашата облог.
За да ги видите сите верзии на облози кликнете на означената стрелка.
За да ги исчистите сите облози кликнете на копчето Откажи.
Ако големината на залогот го надмине границата на табелата, залог ќе се прилагоди автоматски надолу кон најголемата можна сума.
За да се вртат топката, кликнете на копчето Spin.
Кога топката ќе слета во победничкиот број, исплатите ќе бидат направени според поставените облози.
Влогови на рулет
Рулет со карактеристики на песните надвор облози, внатре облози и обложување на повик. Сите облози се разликуваат според нивните исплати. Проверете ги исплатите за секоја залог во делот Плаќања.
Надвор Влоговите
Надворешните облози се ставаат на делови од дванаесет или осумнаесет броеви одеднаш. За да поставите надворешен облог ставете ги чиповите на избраниот дел од табелата.
1 до 18 / 19 до 36 (Дури и шанси)
Овие облози се ставаат на две големи групи на броеви. Првиот вклучува броеви од 1 до 18, вториот од 19 до 36. Исплатата е 1: 1.
Дури / Чуден (Дури и Шансите)
Според правилата на рулет, овие облози се ставаат на бројот на групи кои се разликуваат според категоријата на паритет. Исплатата е 1: 1.
Црвено / Црно (Дури и Шансите)
Влоговите се поставени според бојата на броевите. Исплатата е 1: 1.
Колона
Постојат три вида на залог. Секој е поставен на групи кои содржат џеб на 12. Колонските облози може да се стават на една од трите колони на распоредот на главната маса означен како 2 до 1. Исплатата е 2: 1.
Десетина
Десетте облози се ставаат на 3 групи на броеви означени на распоредот на табелата како 1st 12, 2nd 12 и 3rd 12. Исплатата е 2: 1.
Внатре Влоговите
Директно залог
Прав залог може да се стави на секој единствен број на распоредот на табелата. Исплатата е 35: 1.
Сплит залог
Сплитскиот залог се поставува на два соседни броја кои се наоѓаат заедно на табелата. Исплатата е 17: 1.
Уличен облог
Уличен залог е поставен на ред од три броја. Исплатата е 11: 1.
Агол
Заградата за кат се поставува на четири соседни броеви. Исплатата е 8: 1.
Шест линии
Шест-линии залог е ставен на шест соседни броеви. Исплатата е 5: 1.
Повик облози
Обложувањата за повик се поставени според редоследот на броевите на тркалото на рулет.
Нулта игра се обложувам
Залог на нулта игра е ставен на броевите 15, 32, 0, 26, 3, 35 и 12.
4 чипови се користат за поставување на овој облог. Еден чип се става на 26 црно со исплата 35: 1, а преостанатите чипови 3 се дистрибуираат во групите на спарени броеви 0 и 3, 35 и 32, 12 и 15. Исплатата е 17: 1.
Серија 0 / 2 / 3
Овој влог ги вклучува следните броеви: 15, 32, 0, 26, 3, 35, 12, 25, 2, 21, 4, 19, 28, 7, 29, 18 и 22. 9 чипови се користат за овој облог. Тие се дистрибуираат на следниот начин:
Броеви 0, 2, 3 користат два чипови со исплата 11: 1.
Спарени групи на броеви 4 и 7, 12 и 15, 18 и 21, 19 и 22, 32 и 35 користат по еден чип секоја група (во вкупен број 5 чипови). Исплатата е 17: 1.
Група од броеви 25, 26, 28 и 29 користат два чипови. Исплатата е 8: 1.
Орфелин
Орфелинс залог користи броеви 6, 34, 17, 9, 31, 14, 20 и 1. 5 чипови се користат за поставување на овој облог.
Еден чип се става на 1 со исплата 35: 1, а преостанатите чипови 4 се дистрибуираат во групите на спарени броеви 6 и 9, 14 и 17, 17 и 20, 31 и 34. Исплатата е 17: 1. Доколку исходот е 17 црно, исплатата е 35: 1.
Серија 5 / 8
Серијата 5 / 8 се става на следните броеви: 33, 16, 24, 5, 10, 23, 8, 30, 11, 36, 13 и 27.
6 чипови се користат за поставување на овој облог. Овие чипови се поставени на следните парови на броеви: 5 и 8, 10 и 11, 13 и 16, 23 и 24, 27 и 30, 33 и 36. Исплатата е 17: 1.
Соседите
Bet е ставен на еден број и 4 соседни броеви користејќи пет чипови. Исплатата е 35: 1. На пример, ако залог е ставен на 27 и победи, соседните броеви 34, 6, 13, 36 ќе се сметаат за победи.

Случајни Слободни Слот игри:

Девојки со пиштоли
Девојки со пиштоли
Напојуван од гигантскиот софтверски провајдер Microgaming, девојките со оружје замрзната зора е пет ленти со слот 243 ...
Играјте слот!
Кралица на прачки
Кралица на прачки
Кралицата на прачки ви нуди ретка можност да се погледне во иднината и да видиме дали има богатство кое чека ...
Играјте слот!
Цутот на црешни
Цутот на црешни
Не постојат толку многу онлајн игри за игри кои доаѓаат со џекпот со основен натпревар толку висок како оној ...
Играјте слот!
Викинзите одат berzerk
Викинзите одат berzerk
Викинзите одат Berzerk е видео слот со 5 ленти, 4 редови и 25 исплати ориентирани од лево кон ...
Играјте слот!
Нож од гребнатини
Нож од гребнатини
Секој знае ликови за оваа игра. Нејзината поради неколкуте делови од фантастичниот филм Блејд, кој раскажува за крвавите авантури ...
Играјте слот!
Договор или без договор Велика Британија
Договор или без договор Велика Британија
Играјте зделка или немате зделка за слободен Пред да префрлиме на правилата и карактеристиките, можеби ќе сакате да се обидете ...
Играјте слот!
психо
психо
Psycho е 5-ролна, 25-payline видео слот врз основа на безвременски трилер Алфред Хичкок. Психо карактеристики Autoplay, бесплатни врти, ...
Играјте слот!
Авантура палата
Авантура палата
Вложување во слот за авантура палата и станете блиски и лични со некои од најпознатите егзотични и убави ...
Играјте слот!
0 Коментари

Скала


Се зголемува високо над облаците кога играте Скала и заработи го своето богатство во оваа средновековна аеронаутичка авантура. Казиното на Скајвеј онлајн е исполнето со глобуси и симболика поврзана со патување, заедно со вообичаениот стандард на симболи со букви. Планот за бои на Skyway е етеричен за да се каже барем и сигурно ќе се чувствувате како да сте на девет облак кога ќе ги совладате симболите и освојте некои значителни парични награди.
За програмерот
Мајстори во уметноста на создавање на класични, физички и современи онлајн слотови, Плајсон во моментов има повеќе од хитови наслови на 40 на пазарот. Се гордеат со нивната способност да испорачуваат оригинални, сопствени игри на барање, нивната прилагодливост во дизајнот и испораката сјае во нивните наслови на комерцијално издание; секој комбинира иновативна игра со класични теми и создава влијателни решенија за игри. За повеќе игри Playson, кликнете овде.
За играта
Време е да се однесе на небото со последниот воздушен предизвик на Плајсон. Оваа 5 ролна, 3 ред и линија за плаќање преку интернет на 21 нè ставаат во кабината на масовен авион и нè враќа до времето кога освојувањето на небото преминуваше од сферата на имагинацијата, во иновативни иновации! Гледајќи го светот како луѓе што само еднаш мечтаа, Скајвеј е наш аеронаутички пат до возвишените височини на онлајн гејмерскиот успех.
Ние се движиме кон нашиот пат до победа со 3 детални карактери; мудар стар инженер, способен да ги изработува овие масивни чуда на модерното време, сигурен, опасно шармантен екипаж, и убав, бестрашен женски пилот - сигурно пионер на возраст, и поставување одличен пример за допаѓањата на Амелија Ерхарт!
Пилотот е далеку од највредниот симбол на таблата, и делува како Дивиот меѓу многуте прекрасни детални механички и воздухопловни симболи - вклучувајќи сигурен глобус и механички иновации од ерата. Наоѓањето на 5 од пилот-карактерите на нашите макари ќе предизвика стратосферна победа на 9000 пати од нашата залог. Меѓутоа, додека ја чекаме таа победа да полета, секогаш можеме да се приклучиме на самиот капетан за брза игра на среќа во пилотската кабина. По секое успешно завршување, добиваме шанса да ја земеме на картички, со мини-игра со погодокот и да ни даде шанса да ги зголемиме нашите добивки.
Скала
Неверојатни Airship е Scatter на играта, и предизвикува 16 слободен врти секој пат кога ќе слетаме 3 или повеќе било каде на репортажите. Со детални анимации што се изведуваат по секоја победа во која се вклучени ликовите симболи, како и привлечна, авантуристичка саундтракот што се совпаѓа со одличните звучни ефекти, од само £0.21 воздушен спин (до £ 105.00), овој епски Playson слот е брза, забавна и прекрасно авантуристичка.
Поставен во позадина на неверојатна, picaresque Vista на вечерниот лисја - со решително "небо" - оваа онлајн игра е истовремено игрива, предизвикувачка и наградува. Има класичен, аркаден слот кој се чувствува кон него, и се испорачува со забава и влијание на современите наслови што ги познаваме и сакаме.

Случајни Слободни Слот игри:

Frankenslots чудовиште
Frankenslots чудовиште
Овој неверојатен слот ќе ве однесе во длабочините на лабораторијата на Dr. Frankenslot, каде што можете да го контролирате легендарниот чудовиште ...
Играјте слот!
Моќен трозач
Моќен трозач
Овие природни сили ги движат целите групи на намотки: Посејдон, богот на морето, сега ги меша вашите добивки! Помести го ...
Играјте слот!
пука
пука
Снимајте е игра со слот за Microgaming која е обврзана да биде привлечна за многу навивачи на фудбалот. Се одликува со ленти на 5 ...
Играјте слот!
Змеј остров
Змеј остров
Dragon Island е 5-ролна, 3-ред и 15-payline видео слот од компанијата NetEnt. Тоа е место меѓу оние убаво дизајнирани ...
Играјте слот!
Кога свињите летаат
Кога свињите летаат
Овој слот го комбинира тоа познато чувство на NetEnt анимација со иновативен изглед на ролна што сигурно ќе го задржи ветеран ...
Играјте слот!
Тајландски храм
Тајландски храм
оргинална Азија не остава никого рамнодушен. Вклучете се во Playtech рајот и види за себе целата убавина на овие ...
Играјте слот!
Зарове
Зарове
Casino Craps (или Bank Craps), игра со зарове, е една од највозбудливите казино игри. Често е ...
Играјте слот!
Keno
Keno
Што е Кено? Кено е нешто како државна лотарија - ќе одбереш неколку броеви на билет, и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Магична шума


Прекрасно Магична шума Онлајн слот доаѓа со 9 линии за исплата, 5 реплики и 3 редови. Дојди во бајка, го пронајде твојот сон и добивате добивки!
Вашето патување започнува откако ќе ги направите следните подготовки: ставете ја вашата залог и поставете го бројот на линиите за исплата кои ви се потребни во играта. Сега вратете ги макарите и обидете се да ги совладите комбинациите на победничките симболи. Програмерите на Novomatic ставете магија во овој слот за да ви помогнете да ги добиете прекрасните награди. Три или повеќе соодветни симболи на Scatter ви даваат 15 слободни вртења. И за време на бесплатните врти околу сите ваши добивки ќе се трошат! Победничките линии може да се завршат со помош на Дивиот симбол. Тоа го заменува секој симбол во играта; исклучокот е симболот Scatter како во сите бесплатни онлајн слотови. Ако сакате повеќе кредити и сакате да ризикувате, можете да ги зголемите вашите добивки по успешната игра. Едноставно кликнете на копчето Bet и обидете се да претпоставите каква боја ќе биде последната картичка во замрзнувањето. Ако картичката што сте ја коцкале на победи, добивате множи со добивки и шанса повторно да се коцка. Исто така можете да ја наградите наградата. Но, ако не сте во право, сите кредити за овој круг ќе исчезнат.
Лута низ магичната шума ќе најдете многу фантастични суштества. Ќе се сретнете со џуџиња, еднорози, зборувајќи дрвја и зборувајќи животни. Сите тие можат да ви го кажат патот до наградата скриена во шумата. Ќе ги видите сите како симболи на играта кои се убаво исцртани и анимирани. За да ги најдете кредитите меѓу магичните дрвја посетете Bonus Express и да играте Magic Forest бесплатно, заедно со другите онлајн слободни казински слотови од Novomatic. Можете да репродуцирате видео спот на нашиот сајт само за забава.

Случајни Слободни Слот игри:

Дозволете им да се прошетаат
Дозволете им да се прошетаат
Нека се возеше за првпат беше претставена во казина во 1993. Shuffle Master Inc, компанија која ги прави тие автоматско префрлување ...
Играјте слот!
Хонг Конг кула
Хонг Конг кула
Небото е границата По тачдауните во Карибите, Холивуд и Шпанија сега е време да се претвори ...
Играјте слот!
Бар бар црна овца
Бар бар црна овца
Да, господине, да господине, тоа е бар Бар 32Red казино Црна овца онлајн Слот машина! Бар Бар црна овца е ...
Играјте слот!
Триангулација
Триангулација
Треба да изгледа дека е невозможно да се изненади некој со невообичаени видео-слотови во современите онлајн казино, меѓутоа, ...
Играјте слот!
шаман
шаман
Шаман е видео спот со 5 макари и 10 платни линии напојувани од Ендорфина. Овој слот е инспириран од Шаманите ...
Играјте слот!
Бинго милијарди
Бинго милијарди
Овој 5 ролери 25 линија за исплата линија од Nextgen има голем број на примамливи функции. На макарите се бинго ...
Играјте слот!
Девојки со пиштоли
Девојки со пиштоли
Напојуван од гигантскиот софтверски провајдер Microgaming, девојките со оружје замрзната зора е пет ленти со слот 243 ...
Играјте слот!
Вџашен
Вџашен
Придружете се на силите со Тор, нордискиот бог на громот, да се борите со силите на природата и да освоите голема ...
Играјте слот!
0 Коментари

Среќен Божиќ


Чудесната Среќен Божиќ онлајн игри слот доаѓа со 5 ленти, 3 редови, и 21 прилагодливи плати линии. Тоа е Божик време за оние кои се заинтересирани за слободни слотови со бесплатни врти и бонус игри! Во овој казино слот, развиен од Плајсонтим секогаш ќе ги најдете вашите Божиќни подароци независно од сезоната!
Победа до 15 Божиќни врти
Ако сакате да играте бесплатни игри заеднички за видео-слотови, почекајте додека 3 или повеќе часовник со кукавички часовници се појавуваат расфрлани на лентите. Тие ќе ви дадат право да играат бесплатни игри на 15. За време на бесплатни игри, Дедо Мраз и неговите санки стануваат диви симболи. Откако симболите на 2 со елката ќе се појават истовремено на најоддалечените ленти, ќе можете да играте друга бонус игра.
Најди ги вашите Божиќни подароци
Побарајте разни множители за вашите победи под новогодишни елки! Откако ќе најдете празна вреќа таму играта завршува. Како и многу други слотови со бонус игри, овој, исто така, го содржи симболот Диви. Таа е претставена од празничната маса. Редовниот Диви симбол и дополнителните Диви во бонусната игра можат да го заменат секој симбол, освен часовникот Кукаи и елката.
По секој успешен спин, ви се нудат да ја играат играта со ризик. 2 подароци се појавуваат пред вашите очи. Изберете еден од нив. Ако сегашната содржи златна монетите, вашите добивки ќе бидат двојно зголемени. Но, ако глувчето истекува од избраната кутија, вашите победи ќе исчезнат.

Случајни Слободни Слот игри:

Пингвин прскање
Пингвин прскање
Пингвин полнач слот машина. ... Во оваа игра на Rabcat, 5 танцува пингвини кои седат на левата страна на ...
Играјте слот!
Munchkins
Munchkins
Мункинс Слот Игра Преглед. Смешно Munchkins слот доаѓа со 15 плати линии, 5 ленти и 3 редови. Играј ...
Играјте слот!
Рокнете го чамецот
Рокнете го чамецот
Рок на бродот од Microgaming е класичен паб стил слот машина која има единствена исплата и три традиционални предење ...
Играјте слот!
Магични купишта
Магични купишта
Апелно име Магичен стекови е слот игра полна со она што е именуван по, и ќе најдете носивост на ...
Играјте слот!
Кристално шума hd
Кристално шума hd
Кристално шумски казино слот развиен од WMS е совршен слот, ако сакате да уживате во магијата на ...
Играјте слот!
Жао Каи Џин Бао џекпот
Жао Каи Џин Бао џекпот
Насловот на овој слот се преведува како "привлекување на богатство и богатство" и сигурно ќе ви помогне да го направите тоа ...
Играјте слот!
Фудбал манија нула
Фудбал манија нула
Гребење дека јадежот за победа е голем никогаш не е далеку од главите на нашите членови во Neon Jackpot Casino. На ...
Играјте слот!
Палубата на сали
Палубата на сали
Божиќната палуба слободното место има сали 30, линиите 5 и редови 3. ... Како и во многу ...
Играјте слот!
0 Коментари

Мистерии на нерви


Има нешто што се нафрлува во куповите на катедралата Нотр Дам и наградата за фаќање е џекпот на 1,250,000-кредит!
Овој париски слот машина од Плајсон софтвер има фантастична Готски тема полна со Митот и легенда, апелирајќи до провлекувачи кои се сакаат некои историски акции, како и оние кои имаат силен интерес за високи приказни на змејови и еднорози. Тајната на Тајните на Notre Dame има 5 ленти и 20 линии, што го прави прилично стандарден видео-слот на површината. Сепак, играта има специјална капка функција со кулминирачки множители за потенцијално да наградат некои големи награди.
Романтика и хероизам
Целокупната визуелизација на оваа игра е многу привлечна, со користење на мешавина од темно и мистериозно сино со топла и поканувачка портокалова боја на свеќи. И со некоја музичка музика, играта нуди историски тематски слот што ги отфрла играчите подалеку од нивните сегашни ситуации во одамна романтичен и херојски пат.

Случајни Слободни Слот игри:

Семејството на Дракула
Семејството на Дракула
Дракула се враќа, па задржете го здивот и уживајте во новата видео игра на Playson - семејството на Дракула. Ова е ...
Играјте слот!
Чудовиште манија
Чудовиште манија
Понекогаш прегледот на игрите што се достапни во една од нашите препорачани казина, се појавува на онлајн слот кој има ...
Играјте слот!
Копачите на злато
Копачите на злато
Злато копачи слотови. Како што сугерира името, Златна дигалка е слот игра која се врти околу рударството со злато. ... Злато ...
Играјте слот!
Куки херои
Куки херои
Ахој таму! Hook's Heroes ™ е 5-ролна, 3-ред, 20-линија видео слот карактеристики слободни врти со 3 различни функции за да изберете ...
Играјте слот!
Тарзан
Тарзан
Тарзан онлајн слот од Microgaming е тркалање, брза, око фаќање на авантура преку диви и бонус карактеристики исполнети џунглите. Замав ...
Играјте слот!
На вампири
На вампири
Вампир Слот машина. Како теми за кои се инспирирани, игрите на вампирските теми никогаш не стареат. Во пантеонот на онлајн казино ...
Играјте слот!
Slammin 7s
Slammin 7s
Slammin '7s е 5 ролна, 27 линија за плаќање од iSoftBet. Одликувајќи се со симболи кои се лизгаат, манипулира со 4 и 5 со мултипликатори ...
Играјте слот!
Пари тркала
Пари тркала
Оваа игра наречена "Биг Шест", "Тркачки за пари" или "Тркало на среќата" се игра на вертикално ротирачко големо тркало со ...
Играјте слот!
0 Коментари

Одисеј


Придружете Одисеј на неговите патувања низ медитеранските мориња во овој 5 ролери за видео линии 30. Оваа игра има грчка тема и содржи расеј кој предизвикува бесплатни вртења и див симбол.
Дивиот симбол е замена за сите (освен расејување). Вашите победи може дополнително да се зголемат во игра со ризик која е достапна по секоја победа. Кога 3, 4 или 5 распрскувачки симболи слетуваат на макарите, функцијата Free Spins се активира.

Случајни Слободни Слот игри:

Jade император
Jade император
Кинеската митологија не е добро позната, па искористете ја шансата во оваа игра, погледнете кои симболи се одликуваат, и ...
Играјте слот!
Бесен носорог
Бесен носорог
Беснеат носорогот се одвојува од индустрискиот стандард од пет макари и три или пет редови. Со играње на ...
Играјте слот!
Супербет на Шаарк
Супербет на Шаарк
Прекрасниот Shaaark! Супербит онлајн казино слот игра има 25 плати линии, 3 редови, и 5 ленти. Избегнувајте опасни ...
Играјте слот!
Маслена манија
Маслена манија
Маслиново манија слот игра Преглед. Прекрасниот слот за масло за масла на интернет доаѓа со 25 линии за исплата, 3 редови и 5 ...
Играјте слот!
Едра од злато
Едра од злато
Поставете плови за да ги откријат новите светови на богатство и богатство со Едрата на злато, машина за 5-ролна со Play'n ...
Играјте слот!
Клуево се врти детективи
Клуево се врти детективи
Оваа игра е потполно мистериозна. Како што е, ние навистина не знаеме точно како да објасниме како сето тоа функционира ...
Играјте слот!
Судија Дредд
Судија Дредд
Еден од најголемите стрип ликови на сите времиња е во мултифункционално, богато брендирано гејмерско искуство онлајн со 2000 ...
Играјте слот!
Нескриена гигантска панда
Нескриена гигантска панда
Фантастичната бесплатна казино игра со автоматско обележани гиганти панда има три редови и пет репортажи. Развивачите ви даваат ...
Играјте слот!
0 Коментари

Среќни пирати


На смешно Среќни пирати бесплатниот онлајн слот машина има 9 линии за исплата, 5 реплики и 3 редови. Во овој казино слот создаден од тимот на програмери Плајсон ќе се сретнете со необичната банда пирати. Ако сте подготвени за авантури, придружете се и пловете на морињата во потрага по плен играјќи го овој забавен онлајн видео-слот!
Како за x5000 Твојот Вкупно залог?
Одговарајте на 3 или повеќе авантуристички овошни пирати на активните линии за исплата и тие ги напаѓаат бродовите и ви носат плен! Boatswain Starfish не зависи од која било линија за плаќање, бидејќи тоа е симбол на Scatter во оваа игра со слотови и плаќа на секое место на лентите. Сјајна златна монета со черепот има посебна способност да го замени некој од екипажот, но Boatswain Starfish. Во овој слот, капетанот Папагат е највреден член на екипажот. Откако 5 неговите икони слетуваат на која било линија за плаќање, тие ќе плаќаат 5000 пати од вашиот облог!
По секоја успешна рација, капетанот Парот ви нуди да ја играте картичната игра со него. Ако се согласувате, пиратите го отвораат барелот и играта почнува. Капетанот Папагал се занимава со 4 картички за вас и еден за себе. Тој ви ја покажува својата картичка и вашите картички остануваат затворени. Најдете меѓу твоите карти оној што може да ја победи картичката на капетанот и капитенот ќе ја удвои твојата победа. Но, ако вашата картичка се чини дека е пониска, капетанот Папага го зема вашиот плен од вас.

Случајни Слободни Слот игри:

Мраз кандидира
Мраз кандидира
По дождот доаѓа фер времето, по студената меланхолија доаѓа Ice Run Слот машина! Масивни карпи од мраз во кеси се ...
Играјте слот!
Касапилар нула
Касапилар нула
Откријте 3 појавување на грешки и вашите добивки може да се движат помеѓу 2x вашиот облог до 2500x вашиот облог. Сепак ...
Играјте слот!
Groovy шеесетти години
Groovy шеесетти години
Шеесеттите години се познати како една од најголемите децении во историјата, кои исто така се нарекуваа нишалки од шеесеттите поради ...
Играјте слот!
Слатка 27
Слатка 27
Неверојатниот казино слот Sweet 27 ја зголеми листата на Playn Go на класичните слотови во јуни 2017. Ова неверојатно ...
Играјте слот!
Понтонен
Понтонен
Понтон е британската верзија на меѓународно популарна банкарска игра Дваесет и еден, можеби сега најдобро позната во форма на ...
Играјте слот!
Бермудските мистерии
Бермудските мистерии
Преглед на правилата и карактеристиките развиени од NextGen, Бермудските мистерии е 5 ролна, 3 ред, видео ...
Играјте слот!
Бесен носорог
Бесен носорог
Беснеат носорогот се одвојува од индустрискиот стандард од пет макари и три или пет редови. Со играње на ...
Играјте слот!
Пари камила
Пари камила
Пари камел е 5 ролна, 20 payline од iSoftBet што може да се игра од само 20p спин на ...
Играјте слот!
0 Коментари

Среќни макари


Слот машините не се многу повеќе класичен од овој 3-ролна гроздобер слот машина од Плајсон. Среќни ролни е масна, мазна и едноставна за јадрото со ограничен опсег на симболи за игри и уште повеќе ограничен опсег на бонус.
Значи, во зависност од начинот на кој го гледате, ова е или безвременски класичен, или губење на време создаден. Сепак, играчите кои се одлучат за овој ретро игра сигурно ќе добијат некои адреналин транспорт со шанса на 100,000-кредитна џекпот зад секој спин на ленти.
Едноставни вртења
Онлајн слот машини имаат сето тоа - екстравагантни слот-теми кои ги преземаат играчите во секој агол на светот и пошироко, неверојатна графика со забавни анимации, а да не ги спомнуваме наративните лакови и бонусните карактеристики на играта. Среќни ленти, од друга страна, веднаш се враќаат во основата на формат за коцкање на слот-машина, презентирајќи слот-машина за казино. Не важничене, без трикови, само директно вртење и шанса да освојат некои возбудливи награди.
Како таква, естетиката на играта е дизајнирана да ги емулира старите добри игри за стари копнени слотови што може да ги најдете во Лас Вегас Казино. Ремените се кул хром боја додека тонови на зелена рамка слот машина за да додадете малку софистицираност. Дури и контролниот панел на играта е претставен како да е реална серија на копчиња. Уште повеќе, играта користи фанк џез поддршка песна, како и некои слабо брборењата да се стави на играчите директно во виртуелна казино животната средина.

Случајни Слободни Слот игри:

Виртуелна евра
Виртуелна евра
Дали имате носталгија за Euro 2016? Потоа да се забавуваат играјќи виртуелни евра од страна на 1X2 Network.Modelled по еден од ...
Играјте слот!
Wow тенџере
Wow тенџере
Фактот што играчите на казино губат интерес за играње игри на 3-ролна игра со 1 линијата за исплата станува ...
Играјте слот!
Кул накит
Кул накит
"Шутирање", "Нестабилни", "шокантни" и "упорни" WILD симболи им даваат на играчите повеќе начини за победа! Кул Бижута не содржи лимити. Наместо тоа, ...
Играјте слот!
Понтонен
Понтонен
Понтон е британската верзија на меѓународно популарна банкарска игра Дваесет и еден, можеби сега најдобро позната во форма на ...
Играјте слот!
Удар на џекпот
Удар на џекпот
Оштетена Џекпот е многу лесен за учење, а дизајнот и графиката ќе ви овозможат да се опуштите и да се возбудите ...
Играјте слот!
Пинокиос богатство
Пинокиос богатство
Врежаната дрвена рамка содржи ленти, симболите се однесуваат на темата на играта на некој начин ...
Играјте слот!
Ацтечка принцеза
Ацтечка принцеза
Играта може да се пофали со релативно едноставна, но пријатна графика, со ефект на дрво и скапоцени камења што се вртат од скапоцени камења ...
Играјте слот!
Блиц
Блиц
Flash: Слободен казино слободен слот игра е неверојатна игра развиена од Amaya Gaming, кој ни ја раскажува приказната ...
Играјте слот!
0 Коментари

Семејството на Дракула


Дракула се врати, па држете го здивот и искуството ПлајсонНово видео Слот игра - семејството на Дракула. Ова е 5 ролна, 3 ред, 15 линија видео видео слот со Диви симбол, Симбол на расејување, игра со ризик и четири различни слободни режими на вртење. Во семејството на Дракула можете да ги репродуцирате линиите 1, 3, 5, 9, 13 и 15 со различни вредности на монети.

Случајни Слободни Слот игри:

Книга на РА класика
Книга на РА класика
Играјте ја класичната верзија на популарната Книга на Ра и откријте скриени богатства. 9 победа линии на ленти 5 ...
Играјте слот!
Диви игра супербанк
Диви игра супербанк
Wild Play SuperBet е NextGen Gaming слот со 5 ленти и 40 линии. Со класичен овошен машина чувствувам, ...
Играјте слот!
Тако браќа заштеда на Божиќ
Тако браќа заштеда на Божиќ
Зима дојде до сончево Мексико. Дали топол и весел Божик дух ќе им помогне на трите браќа Тако да ги ублажат ...
Играјте слот!
Душав велосипедист нула
Душав велосипедист нула
Фановите на онлајн коцкање игри од Playtech се добро свесни за фактот дека овој добро познат производител на онлајн казино ...
Играјте слот!
Само накит
Само накит
Преку пет макари и заедно со десет лимити на победи вашата цел ќе биде да ги наплати колку богатства како ...
Играјте слот!
Марвел рулет
Марвел рулет
Ако мислите дека не можете да бидете изненадени кога станува збор за игри со казино, размислете повторно! Марвел Джакпот Рулет е ...
Играјте слот!
Триангулација
Триангулација
Треба да изгледа дека е невозможно да се изненади некој со невообичаени видео-слотови во современите онлајн казино, меѓутоа, ...
Играјте слот!
Премиер рулет дијамант издание
Премиер рулет дијамант издание
Графика во играта создаде совршена атмосфера за казино играчи и ја носи играта на рулет до ...
Играјте слот!
0 Коментари

Источни задоволства


Индија е прекрасна земја процвета со култура, одлична храна, и слотови на онлајн игри. Источните ветувања е сосема нова игра свежа за Wizard Slots која се фокусира на ова, Индија, и сите нејзини убави атрибути. Источни задоволства е прекрасен изглед на 5 ролна видео слот кој постои во главната сала на топол и призматичен храм на султанот и се превртува низ релјефи на црни букви кои расејуваат низ играниот одбор за да откријат апсолутно прекрасна изгорена фонтана. Источна сласт е едноставно прекрасна игра која ви дава можност да освоите огромен број бесплатни вртења и парични награди.
За развивачот
Плајсон стана водечки развивач на игри за казино, бидејќи е основана во 2012. Оваа свежа компанија ја донесе неограничената смисла на технолошките иновации и динамичната креативност на сите нивни игри. За повеќе информации кликнете овде. Со повеќе од 30 игрите за игра со висока дефиниција, и многу повеќе во гасоводот, лесно е да се види како оваа релативно нова компанија успеа да направи толку силен впечаток за оваа конкурентна индустрија.

Случајни Слободни Слот игри:

Премиер блек џек hi lo gold
Премиер блек џек hi lo gold
Премиерот Блек Џек Здраво Ло Злато се рангира меѓу една од најдобрите Микрогаминг игри на маса на Интернет. Се одликува со извонредно ...
Играјте слот!
Дијамант кучиња
Дијамант кучиња
Дијамантското куче е 5-ролна, 25 исплаќа повеќекратно монетички видео спот од NetEnt. Играчот избира помеѓу 6 различни вредности на монети, ...
Играјте слот!
Сирени милиони
Сирени милиони
Сирени Милиони Слот Игра Преглед. Фантастичниот Mermaids Millions казино слот машина има 15 линии за исплата, 3 редови и 5 ...
Играјте слот!
Фудбалски навивачи
Фудбалски навивачи
Иако не е игра развиена специјално за Euro 2016, играчот Фудбал Фановите на Playtech е сигурен дека ќе собере многу ...
Играјте слот!
Терминатор 2
Терминатор 2
Терминатор 2 слот има различни тематски симболи земени директно од филмот и вратени во живот ...
Играјте слот!
Сатоши тајна
Сатоши тајна
Оттогаш Сатоши Накамото го создаде Биткоин, секој сакаше да знае што е неговиот начин да донесе нешто толку профитабилно ...
Играјте слот!
Арктичка авантура
Арктичка авантура
Див коцкар: Арктикот авантура казино игра е 5 ролна и 20 payline слот. Оваа енигматична игра ќе ве однесе до ...
Играјте слот!
Фантастични 7s
Фантастични 7s
MegaSpin Фантастична 7 е прекрасна мулти-игра верзија на класичен 3-ролна слот Microgaming, наречен едноставно фантастичен 7. Исто како и ...
Играјте слот!
0 Коментари

Плодови на ра


Cелба за едноставен слот за слот без сите драми на комплексни одлики и испреплетени приказни? Ако си, тогаш тематскиот антички Египет Плодовите на Ра веројатно ќе ја погодат вашата фенси навистина висока и напорна. Лесна игра, скромни исплати и уште поважно, чисто, несмасно, чисто слот искуство се некои од најголемите USP на овој слот.
Значи, дали си подготвен да ја земеш силната египетска митологија, прво, рогови?
Лесно дојде, полесно престојувај!
Лесно дојде и лесно да одам е премногу старомоден! Кога зборуваме за слотови, во секој случај, лесното доаѓање и лесен престој е попрофитабилна политика. Плодовите на Ра се чини дека се согласуваат со тоа во целост, бидејќи утовар, разбирање и играње на овој слот е само прашање на неколку потези.
Но, пред да преминеме кон игра, прво да разговараме за површинските квалитети. Што се однесува до појавите, "Плодовите на Ра" се чини дека прават свесен напор да се издвојат од огромното јато на основните парични места што постојано се борат за вниманието на истите целни играчи.
Твојата шема на бои се одвива убаво со темата, а длабоките звучни ефекти кои се добро осмислени го прават доброто корисничко искуство. И покрај тоа што нема многу што да се земе од овде, тука нема ништо за што да се жалат.

Случајни Слободни Слот игри:

Божиќ џокер
Божиќ џокер
Божиќ е време за забавување, релаксирање и земање работи лесно, а празничните слотови не доаѓаат многу понагласени ...
Играјте слот!
Среќен зодијак
Среќен зодијак
Какво богатство го задржува вашиот ѕвезден знак? Спин на ленти на овој зодијак тематски слот машина за ...
Играјте слот!
Arcader
Arcader
Arcader Slot Game Преглед Arcader е 5-ролна, 3-ред и 15-payline видео слот од Thunderkick, шведски казино игри инвеститорот. Тоа е ...
Играјте слот!
Бурлеска кралица
Бурлеска кралица
Дали ја знаете приказната за најпознатиот бурлески театар на сите времиња? Подгответе се, заминете и ...
Играјте слот!
Забранет престол
Забранет престол
Microgaming продолжува да докажува дека тие се најголемите и најдобрите кога станува збор за развој на софтвер за онлајн казино. Критичарите ...
Играјте слот!
Династија
Династија
Династија е пет-ролна, дваесет-paylines слот игра со функција за бесплатни игри. Функцијата Free Games се активира кога 3 ...
Играјте слот!
Блек Џек
Блек Џек
Денес, Блек Џек е една картичка игра која може да се најде во секој американски казино за коцкање. Како популарна дома ...
Играјте слот!
Геиша се прашува
Геиша се прашува
Гејшите се истакнат и популарна тема во многу игри, а видео-слотови се полни со убави слики и симболи ...
Играјте слот!
0 Коментари

Fruits'n'stars


Класичен Fruits'n'Stars слот демо создадени од страна на развивачите на Плајсон има 5 играчки линии, 3 редови и 5 репортажи. Соберат жетвата на свежиот вкусно овошје на лентите на оваа неверојатна игра во казино и тргувајте ја за кредити!
Во овој онлајн слот, може да се обложувате 0.01 до 1 кредит. Можете исто така да изберете колку линии ќе бидат активни во играта. По овие потребни подготовки, можете да ја играат играта.
Победа до 50x Вашиот вкупен облог
Вашата цел е едноставна и заедничка за овошни слотови игри. Едноставно одговарајте на истите видови на овошје на слотните ленти почнувајќи од најлевата, со цел да создадете комбинации на победнички симболи. Скршениот симбол кој изгледа како сјајна златна ѕвезда е независна од линиите за исплата. Најмалку ѕвезди на 3 се случија на кое било место на макарите ќе платат!
Ако вашиот спин е успешен, ќе ви биде понудено да влезете во коцкањето поврзано со овој класичен слот. Во оваа игра, вашата цел е да се погоди точната боја на последната картичка во палубата. Ако ја одберете точната карта, вашите победи ќе бидат двојно зголемени. Но, ако вашиот одговор се чини дека не е во ред, вашите победи за тековната рунда ќе исчезнат.
Овошје Superstars
Програмерите на Плајсон одлучија да ја користат класичната тема во овој слот. така, го гледате класичниот збир на овошје на лентите, како што се лимони, портокали, грозје, дињи, сливи и цреши. Исто така, постојат и други класични симболи наследени од слот-машините - седум и ѕвезди. Дизајнот на играта е едноставен, но сепак привлечен. Значи, убавиот дизајн, заедно со глупавата фанк-мелодија која игра во позадината, може да го направи овој слот многу застрашувачки!
Можете да најдете Fruits'n'Stars слот меѓу другите Playson демо слотови на Bonus Express и да имаат часови на забава игра! На нашиот сајт, секогаш можете да пуштате видео-слотови бесплатно без досадна регистрација!

Случајни Слободни Слот игри:

Плажа со зајдисонце
Плажа со зајдисонце
Целта на играњето на слот за зајдисонце е да се вртат ознаките и симболите за појавување на земјиштето на линиите за исплата. На ...
Играјте слот!
Гладијатор мини
Гладијатор мини
Борба против варварите и освојте големи пари додека го водите тимот до победа во овој возбудлив видео спот. Врз основа на ...
Играјте слот!
Златни игри
Златни игри
Спорните предизвици не чекаат само во реалниот свет. Играат Златна Игри, и уживајте во нив во игри ...
Играјте слот!
Сокол ловџија
Сокол ловџија
Оваа возбудлива нова игра од иноваторите во Thunderkick го одзема светскиот слој од невреме. Соколарницата ...
Играјте слот!
Диви вода
Диви вода
WILD WATER не е вашиот обичен слот игра. Потребно е искуство за сурфање и се применува на вртење искуство ...
Играјте слот!
Неверојатниот мечка
Неверојатниот мечка
Важно ажурирање: Огромните Џекпоти за слотови од Марвел сега се преселија во DC Comics слотови на PlayTech ... има некои одлични ...
Играјте слот!
Babushkas
Babushkas
Подгответе се да ја доживеете уникатната игра со една атмосфера и динамична игра која ќе ве заглави ...
Играјте слот!
Изгубени веге
Изгубени веге
Не од филмовите на Хамер Хорор има страшно филм / телевизиски жанр што уживаше толку многу популарност што го прави токму сега ...
Играјте слот!
0 Коментари

Среќна џунгла


Ако се користи за играње бесплатни онлајн слотови со бонус круг за забава, свртете го вашето внимание на овој интересен казино слот развиен од Плајсон! Фантастично Среќна џунгла слободна линија онлајн доаѓа со 5 макари, 3 редови, и 20 плати линии. Внимавајте на дивиот свет во џунглите на Африка и освојте одлични награди!
Нахранете го Мајмунот!
3 купови овошје на активна линија за исплата ќе ја активира случајната игра во овој казино видео слот. Бонусната игра се состои од нивоа на 4. Мајмунот ја пронајде старата зграда во џунглата полн со вкусни овошја, но не може да ги отвори вратите ... Отворете една врата на секој кат за да му дадете на мајмунот што сака. Ќе добиете случајна награда за секое овошје. Ако не најдеш ништо зад вратата, ќе го вознемири мајмунот и играта ќе заврши. Но, ако поминат сите нивоа на зградата, ќе можете да играте бесплатни игри на 25 кои ви ги дава мајмунот како подарок!
Лемурот од прстенот е симбол на расеј во овој видео казино за игри. Значи, барем, 3 од нив ви донесува победи кои се случуваат насекаде во играта репортажите. Кралот од ѕверови aka lion се користи како Диви симбол во оваа онлајн игра слот. Тоа го заменува секој симбол, освен за лемур во прстен и куп на овошје.
Можете да ја преиспитате функцијата за коцкање на овој слот по секој победник. Дилерот се занимава со 5 картички и го отвора својот. Обидете се да ја најдете картичката што ќе ја победи картата на дилерот за да ги удвои вашите победи. Во случај, вашата картичка е пониска, вашата награда за тековната рунда ќе исчезне.

Случајни Слободни Слот игри:

Мајмун кено
Мајмун кено
Мајмун Кено е заедничко вложување помеѓу Microgaming и Mahi Gaming и ги комбинира функциите на слот-машина со кено ...
Играјте слот!
Магични линии 81
Магични линии 81
Толку многу добивки - мора да има магија во мешавината! Овој слот за AllPay со ремени на 4 ќе доведе до ...
Играјте слот!
Царска империја
Царска империја
Посетете земја со волшебно воспевање, каде што царствата се дом на кралевите и Квинс, Jokers и ... Ogre ?! Во ...
Играјте слот!
Супер забава 21
Супер забава 21
Познат по своите брзи чекори и високи ризици се чувствуваат, Супер Забава 21 е свежо и возбудливо преземање на ...
Играјте слот!
Земја на злато
Земја на злато
Игра на ридови на Ирска во овој прогресивен џекпот игра на 5. Може да се пофали со шармантна ирска тематика ...
Играјте слот!
Ултра топла лукс
Ултра топла лукс
Ултра топло делукс е една од популарните слот-машини од Новоматик. Тоа е супер едноставен слот, јас ...
Играјте слот!
Ретро ролни
Ретро ролни
На ретуните се поставени против темна позадина и контролната табла на Ретро Reels Slot Game изгледа како ...
Играјте слот!
Казна престрелка
Казна престрелка
Може ли да се справи со притисокот и резултатот богата со казна Shootout на 1X2? Тогаш земи го предизвикот и истражи ...
Играјте слот!
0 Коментари

Juice'n'fruits


Летото е врз нас, што значи дека времето на свежо сочно овошје е само еден чекор подалеку. Најдобро време да се направи шарени коктели и шејкови полни со витамини и вкус. Juice'N'Fruits од Плајсон е како витамин коктел, но со шанса да го промените вашиот; живот, штом ќе имате доволно среќа да ги вртите макарите на слотот и да ги добиете сите оние сочни победи што чекаат играчите да ги освојат.
Juice'N'Fruits е игра со 5-ролна игра со 10 плати и ленти со полно овошје. Слотот ги комбинира карактеристиките на модерен 5-ретрансмер и класична игра која е погодна за машини за играње во казина. Графика и анимација, како и звукот и целата лента припаѓаат на високо квалитетна игра за игри што ќе се срами од кој било тековен играч на игри, сепак, секој играч ќе добие впечаток дека има нешто многу елегантно и едноставно во врска со слот, што би било најдобро да се игра на слот-машина. Симболите се плодови како лубеници, грозје, цреши, лимони и портокали со класичен 7 како најплатениот симбол.
Слот е исто така едноставен и класичен што се однесува до бонусите. Слот се базира на едноставен образец - сите симболи плаќаат, постојат 10 линии за плаќање на кои симболите треба да слетаат и претставуваат победа. Сите зависи од твојата среќа.
Но, откако ќе ја добиете победата, имате шанса да ја пробате вашата среќа понатаму и да ја ставите победата во коцкање. Слотот го нуди начинот на коцкање во кој начинот на победа е двоен - можете да се обидете да ја погодите бојата или тужбата на гнездото во купот. Ако правилно ја угасите бојата, ја дуплирате победата и можете да ја соберете или да продолжите на следната рунда. Ако се чувствувате како победник денес, можете да се обидете да погодите една од четирите костуми и да ја зголемите победата со 4. тогаш исто така можете да ја преземете победата или да се обидете уште еднаш. Но, ако не успеете да погодите, нема да добиете ништо. Толку едноставно.
Сè на сè, како што може да се види погоре, Juice'N'Fruits од Плајсон е навистина лесен и не треба многу зборови за да го опише тоа. Нема бонуси, така што слотот е посветен на вистински играчи кои можат да ја балансираат потребата за победа и можноста за победа. Ова е слот за оние со железни нерви и брзи умови. Сепак, таа е исто така забавна, шарена и полна со позитивна енергија.

Случајни Слободни Слот игри:

Babushkas
Babushkas
Подгответе се да ја доживеете уникатната игра со една атмосфера и динамична игра која ќе ве заглави ...
Играјте слот!
Робин од шервуд
Робин од шервуд
Робин Худ и неговите Среќни мажи ќе се насмеат на твоето лице со овој шармантен напор од Рабат. Тоа ...
Играјте слот!
Англиски рулет
Англиски рулет
Во тркалото на рулетот се наоѓаат топчести џебови со броеви 37, алтернативно обоени црвени и црни. Во прилог на броевите 1 преку ...
Играјте слот!
Британците добија талент
Британците добија талент
Ние спроведовме обемни истражувања на интернет и како резултат, пронајдовме по жалбите на 6 за британската ...
Играјте слот!
Победници гребе
Победници гребе
o започнете со, играчите прво ќе треба да изберат картичка. Да, постојат 10 картички кои се фрлени ...
Играјте слот!
Легенда за олимписки игри
Легенда за олимписки игри
Легендата за Олимп е слот-игра која може да се најде во многу различни онлајн казино на Microgaming. Прво ...
Играјте слот!
Огнено јастреб
Огнено јастреб
Не ми пречи да ја посетите американската земја во време кога тука живеат бројни индијански племиња? На ...
Играјте слот!
Атракција
Атракција
Заменување на дивите Диви симболи во видео стрипот Привлекувањето ќе го замени за кој било друг симбол, со што ќе се креираат линии за победа на залог ...
Играјте слот!
0 Коментари

Среќни птици


Придружете се кон некои шарени пернат пријатели во оваа машина за новинарски игри Плајсон софтвер. Постојат 5 макари, 10 линии и целосна оптоварување на потенцијалот за победа благодарение на некоја посебна игра елементи како див симбол и бесплатен спин кој предизвикува расфрлачки симбол. Всушност, овој автомат за исклучување го прави правилно и можете да ги испратите вашите победи кои летаат со џекпот на 180,000-кредит.
Rainbow Rainbow
Среќни птици се одвива во крошна на дождовната шума Амазон, каде што животот е полн со енергичност и енергичност. По својата природа, овој слот машина претставува фантастичен спектар на летачки знаци, од кои сите се прикажани во импресивни графички детали над неверојатна позадина на драмскиот тропски пејзаж. Симболите на ролни вклучуваат многу рајски птици, вклучувајќи какатуси, какатили, папакети, папагали и токари - така што можете да очекувате да видат виножито од различни пердуви на боја на ретуните. Дури и генеричките играчки картички се светло презентирани заедно со различни егзотични плодови и чудно цвеќиња како бобинки, киви и манго. Освен тоа, сите птичји слики ќе изведат мали анимации кога ќе се редат во победнички редови, можеби со мавтање со пернат рака или со цврсто крцкање на нивните клунови.
Ако целата акција за бои и новина не е доволно за да ви помогне да избегате, тогаш можеби ќе сакате музиката на Лаки птици. Бидејќи играта не само што има оптоварувања на птици, туку и музички резултат во латински стил за пренос на играчи длабоко во срцето на амазонскиот пејзаж.

Случајни Слободни Слот игри:

Блекџек двојно изложување
Блекџек двојно изложување
Двоен експозиција Блек Џек (исто така познат како Zweikartenspiel German: "Две карти игра") е варијанта на казино игра блек џек во ...
Играјте слот!
2 начини кралски
2 начини кралски
За едноставна игра на видео покер која додава само една висока сума пари, 2 Ways Royal е веројатно како ...
Играјте слот!
Снимање ѕвезди
Снимање ѕвезди
Кој не е фасциниран кога гледа на ноќното небо со илјадници пенливи ѕвезди? Пукање Ѕвезди носи оваа фасцинација да ...
Играјте слот!
Kaffe bar bar bar'en
Kaffe bar bar bar'en
Kaffe BAR-BAR-BAR'en е видео игра за 3-ролна. Можете да активирате до линиите 5 и да обложувате до 5 ...
Играјте слот!
Казино се одржи em
Казино се одржи em
Казино Холдем е куќа игра дизајнирана да се решава од страна на крупие за казино патрони да играат во ...
Играјте слот!
Ривиера богатство
Ривиера богатство
Riviera Riches е видео-слот за 15-payline кој работи на софтверската платформа Microgaming. Играта содржи луксузни симболи, кои се движат ...
Играјте слот!
Супер
Супер
Супер тоа е 25 плата линија од Microgaming играше преку 5 ленти. Иконите со повисоки плати се ...
Играјте слот!
Ѕвезден прав
Ѕвезден прав
Ѕвезден прав е слот кој има ремени на 5 и користи Систем за сите плаќања. Ова значење да се каже дека ...
Играјте слот!
0 Коментари

Циркус лукс


Циркус Делукс- еден збор кој вели дека многу повеќе за забава отколку што повеќето зборови можат. Обидете се да ги повторите тие сеќавања на изведувачите на трапеци и тркалата Ферис, руските трик уметници и врвно талентираните кловнови. За жал, сето ова е многу веројатно да биде избледена меморија додека се движиме напред во времето, како што многумина од нас, дури и денес, ќе мора да ги почешаат главите навистина тешко да се потсетат кога последен пат биле во циркус.
Значи, најдоброто што можеме да го сториме во такво сценарио е да им дадеме на носталгија слобода. Но, остатокот лесно - тоа не е вашата имагинација дека ние сакаме да гумаме во процесот. Циркус Делукс - crazly забавно исполнет циркус слот од Плајсон - го прави сето тоа, а потоа некои, за вас! Да не зборуваме за исплати од вилицата во висина од илјадници долари што ќе видат дека повторно и повторно доаѓате во овој циркус.
Добар ден е да се забавуваш!
Нели? Мислевме колку! Многу од причините зошто ние сме повеќе од возбудени да ги доближиме нашите читатели на фанови, еден од најомилените слотови на Playson, Circus Deluxe.
Тоа е преку unabashedly garish изглед и весел-до-на-основни графика дека Circus Делукс прво го привлекува вашето внимание цврсто. Некои дрски звучни ефекти и извонредно игра дополнително осигурајте се дека слотот го има вашето неподелено внимание. Тоа добро се споредува со други терени со циркуски теми како Happy Circus.

Случајни Слободни Слот игри:

Џејмс од скапоцен камен
Џејмс од скапоцен камен
Дали вашите очи се прошират пред очите на пенливи дијаманти? Тогаш треба да бидете сигурни дека седите - како ...
Играјте слот!
Bier haus
Bier haus
Нурнете во овој и ќе играте со фиксни 40 линии за исплата. Ќе сакаш да слеташ нешто посебно баварско ...
Играјте слот!
Дијамантска кула
Дијамантска кула
Иако не бевме масовно возбудени околу темата на овој гејмерски слот Amaya, во почетокот, наскоро научивме да го цениме ...
Играјте слот!
Проблеми со џунглата
Проблеми со џунглата
Раководителот длабоко во џунглата и ставете ги вештините за преживување на тестот. Ќе најдете мешавина на пријателски ...
Играјте слот!
Диво овошје
Диво овошје
Ендорфина направи уште еден класичен дво-димензионален слот со висока дефиниција. Како што разбирате, не постојат тродимензионални анимации, а темата е западна ...
Играјте слот!
Шпански 21 блек џек
Шпански 21 блек џек
Шпански 21 се игра со 1 до 8 палуби на 48 картички, со Броеви 10 картички отстранети од секоја палуба ...
Играјте слот!
Gemix
Gemix
Play'n Go програмери се качил на извесна должина во концепцијата на Gemix слот, прилично уникатен и иновиран, за да ...
Играјте слот!
Фортуниум
Фортуниум
Викторија, познатиот истражувач и Максимилијан, лукавиот пронаоѓач се хероите на овој видео спот од Microgaming - влегуваат ...
Играјте слот!
0 Коментари

Двојно Џокер покер


Двоен Џокер покер by Betsoft е навистина очигледна игра која може да се опише со наслов. Вие нема да го видите посакуваниот Џокеров пар во палубата, бидејќи тоа е само името за коцкањето круг. Оваа видео покер е апсолутно просечна во однос на правила и игра, па да го опишеме ова лесно.
Оваа бесплатна видео покер игра се игра со стандардна палуба и Џокер. Опсегот на обложување е прилично редок, како за Betsoft казино и варира помеѓу 1 и 5. Минималната победничка рака е двата парa, што е во ред. Џокер овде е дива картичка која ја заменува секоја друга картичка со цел да изгради повеќе победнички раце. Картичките не се одржуваат автоматски, што ја зголемува интеракцијата помеѓу играта и играчот. RNG има подобри денови во другите видео покер игри, така што нема да добиете значителен профит, освен ако имате среќа да добиете силни комбинации. Играта се игра со една рака, па не е можно да се зголеми RTP со играње на повеќе раце.
Што е со бонус круг во оваа онлајн игра, тоа едноставно нуди да се зголеми двојно или изгуби. Ви биде прикажана картичката на дилерот и треба да изберете една од четирите картички со надолу лице. Треба да има поголема вредност од оној на дилерот. Во случај на нерешено, можете да реприза или да се соберат. RNG исто така не е најдобро тука и нема да добиете подалеку од два обида. Можно е да се оди до казино граница, иако.
Да заклучиме, треба да кажеме Двоен Џокер покер се покажа како просек како што беше предвидено. Тоа е комплетно лесно да се игра и е многу достапно за играње без преземање. Не е зачудувачки дизајн, ниту добра графика не се воведени овде, па затоа е само уште една.

Случајни Слободни Слот игри:

Крал Савана
Крал Савана
Играта беше развиена од Nucleus Gaming, снабдувач на такви популарни наслови како Ножеви на бездната, Лаки детелина, ...
Играјте слот!
кутре љубов
кутре љубов
Спин за двојни исплати, бонус кругови, и Джекпот за токени со најдобар пријател на човекот! Можете дури и да играте бесплатно ...
Играјте слот!
Планета богатство
Планета богатство
"Како типично британски како ставање млеко во чај" - ова е како Play'n GO го опишува Бејкерс лек, неговиот многу сладок, ...
Играјте слот!
Плажа
Плажа
Плажа има пет макари и 20 линии со два вида Диви симболи и Слободни вртежи или подобро ...
Играјте слот!
пеперутки
пеперутки
Нема потреба да се влезете во дивините или градините за да ги видите најубавите пеперутки како што биле донесени во ...
Играјте слот!
Пандора кутија
Пандора кутија
Пандорина кутија Видео Слот Вовед Пандорината кутија видео слот е ве однесе до античка Грција и легендата за ...
Играјте слот!
Gung pow
Gung pow
Заднината на слотот е црвена, која кинескиот народ смета дека е многу среќна боја ...
Играјте слот!
На врв ги фрла светските фудбалски ѕвезди
На врв ги фрла светските фудбалски ѕвезди
Топ Trumps Фудбал ѕвезди е 5-ролна слот со 15 прилагодливи линии за исплата. Симболите за исплата може да се менуваат како што ...
Играјте слот!
0 Коментари

Алиса во чудеса


Класична приказна за литературата за деца добива третман на слотови во Алиса во чудеса. Поддржано од Плајсон, тоа е 5 ролна игра 20 payline игра која доаѓа со рангирани симболи на Алис и функција за бонус што нуди бесплатни вртења на 20. Одете преку стаклото што се гледа помеѓу 20p и £ 20 по врти.

Случајни Слободни Слот игри:

Остров на делфините
Остров на делфините
Делфинот лебди на левата страна на слотот низ игра, додека повремено кловновите риби ќе пливаат ...
Играјте слот!
Вегас соништа
Вегас соништа
Ако некогаш сте сонувале да се збогатат во Вегас - и сега имаш одлични шанси да ги направите ...
Играјте слот!
Електрична дива
Електрична дива
Електричен дива слот. Електричната дива е игра за играње со Microgaming која содржи каишеви 5 и 40 линии за исплата. Тоа вклучува ...
Играјте слот!
Текила покер
Текила покер
Текила покер е игра дизајнирана од страна на PlayTech, најголемиот снабдувач на онлајн игри за игри на среќа во светот. Играта е ...
Играјте слот!
Целта на шампионот
Целта на шампионот
Иако ElkStudios се еден од поновите учесници на пазарот, тие брзо докажаа дека можат да научат повеќе ...
Играјте слот!
Шангај убавина
Шангај убавина
Шангај машина за убавина. Бидете плени со Шангај убавина, слот машина од Microgaming која ја слави едноставната благодат и ...
Играјте слот!
Таига
Таига
Откријте ја пустината Таига во овој слот машина од страна на Плајсон Софтвер кој ќе ве однесе длабоко во срцето на ...
Играјте слот!
стампедото
стампедото
Стампед е добро изработена игра која добро одговара на неговата тема. Нејзината единствена касичка стампеда функција носи свежо искуство за ...
Играјте слот!
0 Коментари

Aquatica


Дали сте подготвени да ги истражувате последните непроменети агли на нашата планета - океаните? Aquatica е оригинална онлајн игра со слот креирана од Плајсон. Во оваа игра онлајн игра, секој играч ќе најде шармантна визуелна игра елементи вклучувајќи и јасни обоени икони, проѕирни ремени и прекрасен поглед на кристално чистите води. Aquatica има едноставна матрица на макари и парични линии и неколку основни симболи. Жолтата подморница е дивиот симбол кој може да го замени секој основен симбол кога помага да се создаде добитна комбинација. Остригата која држи бисер е расеана и ако добиете најмалку три од нив било каде на лентите, ќе уживате во бесплатните вртења на 25.

Случајни Слободни Слот игри:

Спин лабораторија
Спин лабораторија
Ако сте љубов на науката, тогаш една од најновите и најпознатите неверојатни онлајн слот игри од ...
Играјте слот!
Паузирај повторно
Паузирај повторно
Пауза да банка повторно е онлајн игра слот донесе на вас од страна на Microgaming платформа. Овој слот е ...
Играјте слот!
Казино облекување покер
Казино облекување покер
Казино Студ покер, свирено со палуба на 52-картичка, можете да победите на вашата Анте залог и опционална страна на Џекпот ...
Играјте слот!
Друидско злато
Друидско злато
Освен ако никогаш не сте играле онлајн слот порано, Друидс Злато ќе биде многу различна игра за слотови отколку ...
Играјте слот!
Бургин боб
Бургин боб
Burglin 'Bob е сосема нов онлајн слот од инвеститорот наречен Bluberi Gaming Technologies, за кој знаеме многу ...
Играјте слот!
рулет
рулет
Рулет за прв пат беше одигран во Франција за време на 17th век. Сега е едно од најпопуларните европски коцкари ...
Играјте слот!
Пеколен портокали
Пеколен портокали
Ти си на часовникот со големи награди на линијата во најдобрата игра на игри. Врти ги шарени ленти ...
Играјте слот!
Фу er dai
Фу er dai
Развивачите на онлајн слотови често доаѓаат со интересни наслови и теми за нивните игри, Најновиот слот на Play N 'Go ...
Играјте слот!
0 Коментари

Аквариум


Плајсон"S Аквариум казино слободен слот има 5 ленти, 3 редови, и 30 плати линии. Програмерите додадоа неколку интересни карактеристики на класичниот слот за казино и го редизајнираа на необичен начин. Најди ги вашите победи во аквариум полн со необични риби!
Можеш да се обложуваш 0.01 до 5 кредити по линија во овој онлајн слот и игра од 1 до линии 30. Значи, ставете го саканиот залог, одберете ги линиите за исплата и вратете ги подводни макари создавајќи ги победничките комбинации. Линиите во овој слот игра плаќаат во двата начини, па можете да очекувате многу победнички комбинации!
Најди ги твојата ѕвезда и освојте 500x Вашиот вкупен облог
Овој неверојатен слот, исто така, содржи два дополнителни симболи кои можат да ви помогнат да добиете повеќе. Морската ѕвезда е симбол на растојанието и воопшто не зависи од позициите на ремените. 3 или повеќе од нив расфрлани насекаде ви носи добивки. Златната рипка делува како секој симбол на игра, но ѕвездата.
По секоја победа комбинација, ќе ви бидат понудени да ја играат играта на коцкање. Оваа игра може да ги дуплира или удвојува вашите победи по круг. Мора правилно да ја погоди бојата или костумот на картичката. Точниот избор на боја мултиплицира вашиот залог од 2; точниот костум мултиплицира со 4. Губењето во коцкањето ги губи сегашните победи за кругот.
Запознајте чудесните подводни жители
Само замислете дека рибите преминале генетски со овошје! Развивачите на Плајсон го направија тоа, а сега го имате аквариумот полн со вишни, лимонски риби, грозје, портокалови риби, па дури и дињони риби! Играта е многу смешно дизајнирана и има забавна саундтракот. Вие нема да бидете здодевно вртејќи ги ремените!
Играјте Аквариум слот заедно со другите Playson слободни слотови; нема да преземете никаква регистрација нема потреба од пари за да го направите на SlotUp.com! Играјте бесплатни видео-слотови на нашиот сајт и имате часови за забава!

Случајни Слободни Слот игри:

Летечкиот кец
Летечкиот кец
Летечкиот Ace е класичен слот игра која доаѓа со многу различни пилот тема. Како класичен слот, Летање ...
Играјте слот!
Prissy принцеза
Prissy принцеза
Многу од нас како приказни за прекрасните принцези киднапирани од змејови и храбри витези, кои спасуваат ...
Играјте слот!
Делфински бисер
Делфински бисер
Се нурне во океанските длабочини со класичен подводнен слот од Новоматик. Делфин е Pearl ™ Делукс е возбудлив подморскиот слот ...
Играјте слот!
Маѓепсан
Маѓепсан
Заблуден резиме на слот. ... Секој слот кој нуди бонус круг, бесплатно се врти околу и прогресивен џекпот е ...
Играјте слот!
Starscape
Starscape
Одлична креација од Microgaming, Starscape е токму она што му е потребен на навивачите на Star Trek. Таа има RTP ...
Играјте слот!
Ноќно нула
Ноќно нула
Опсегот на игри за онлајн казината е проширен поради објавувањето на разни онлајн нула-картички во ...
Играјте слот!
Плејбој злато
Плејбој злато
Плејбој злато Вовед Блејд Плејбој е многу добро познат во целиот свет со иконите списание е во ...
Играјте слот!
Казино holdem
Казино holdem
Во Казино Холдем, играно со палуба со 52-картичка, можете да победите на вашата Анте залог и опционална AA бонус страна ...
Играјте слот!
0 Коментари

Ацтековска империја


Фантастично Ацтековска империја казино слот машина има 21 плати линии, 3 редови, и 5 ленти. Ако сте заинтересирани Плајсон Онлајн бесплатни слотови, играјте го овој за да се вратите назад во времето што ги посетувате градовите Ацтеки! Погледнете во нивниот начин на живот и најдете големо богатство што ги истражува нивните свети пирамиди!
Отклучете пирамидален бонус
Свештениците ќе ви дозволат да ги посетите светите пирамиди ако 3 или повеќе Scatters во облик на пирамида се појавуваат било каде на репортажите за игра. Свештениците ви ја покажуваат пирамидата; можете да го прифатите или да го изберете другиот. Секоја пирамида има своја вредност која ќе ви биде доделена како награда. Имате обиди 3 да ја пронајдете дијамантската пирамида. Нема вредност, но докажува дека може да влезе во светата пирамида.
Ако ја најдете дијамантската пирамида во бонус играта, ќе ја играте Supergame! Во пирамидата има нивоа на 5. На секој од нив, ќе ги видите 5 ќелиите. Отворете ги за да дознаете што содржи. На скапоцени камења награда случајна награда, празни ќелија ви дава можност да се преселат на следното ниво. Но, ако ја пронајдете отровната змија во ќелијата, играта завршува.
Исто така, ќе го забележите дивиот симбол во овој казино слот. На златна Ритуалната маска го претставува тоа. Може да се прошири и да ги покрие сите три позиции на ролната и да ги замени сите симболи во овој онлајн видео слот, освен Pyramid Scatter.

Случајни Слободни Слот игри:

Baccarat
Baccarat
1 Знаеш дека можеш да се обложиш на било која од двете раце. Една од нив е раката на банкарот, другата е ...
Играјте слот!
Џек или подобро 52 рака
Џек или подобро 52 рака
Џек или подобро 52-рака видео покер Определување Постојат 52 раце во оваа игра на дигалки или подобро. Тоа е ...
Играјте слот!
Карпести
Карпести
Роки се подготвува за некои големи борби и му треба вашата помош. Додека тренирате со него, можете да ...
Играјте слот!
Златна треска
Златна треска
Gold Rush е 3-ролна, 1-ред и класичен видео-слот 1-payline од Net Entertainment, развивачи на игри од Шведска. Тоа е многу прецизна ...
Играјте слот!
Јужна парк ролна хаос
Јужна парк ролна хаос
South Park Reel Chaos мобилен слот е следење на играта на неверојатно успешниот слот за Јужен парк објавен во ...
Играјте слот!
Простор кордери
Простор кордери
Простор, последната граница. Просторноста на универзумот е бесконечен извор на чудо за луѓето, а играта ...
Играјте слот!
Фудбалски правила
Фудбалски правила
Почувствувајте ја возбудата и покачуваната треска како што влегувате на стадионот и слушајте ги извиците на толпата околу нас ...
Играјте слот!
Дух на ацтек
Дух на ацтек
Постои голема мистерија околу Ацтеките и Ацтеките цивилизации, можеби затоа што нема многу пишувано за оваа тема ...
Играјте слот!
0 Коментари

Блек Џек


Почувствував многу лоши совети за коцкање во казина. Можеби најчестиот е овој, "Целта на Блек Џек е да се приближи до 21 што е можно повеќе, без да се преврти. "Не! Предметот на блек џек е да го победи дилерот. За да го победи дилерот, играчот прво не мора да се префрли (да премине преку 21), а вториот да го надмине дилерот или да го продаде дилерот. Еве ги целосните правила на играта.
Блекџек може да се игра со еден до осум палуби на палуби со 52-картичка.
Aces може да се бројат како 1 или 11 поени, 2 до 9 според вредност на пумпа, а десетките и личните карти се бројат како десет поени.
Вредноста на рака е збир на вредностите на поединечните картички. Освен, "блек џек" е највисока рака, која се состои од кец и било која 10-точка картичка, а ги надминува сите други 21-точка раце.
Откако играчите ќе се обложуваат, дилерот ќе му даде две картички на секој играч и две картички за себе. Една од дилејџиските картички е свртена нагоре. Лицевата карта се нарекува "дупка картичка".
Ако дилерот има прикажување на кец, тој ќе понуди страничен залог наречен "осигурување". Оваа страна се обложува на 2 до 1, ако картичката на дилерот е која било карта со 10-точка. Осигурителните пазари се опционални и не смеат да надминат половина од оригиналната облогот.
Ако дилерот има десет или ace покажува (по нудат осигурување со ace покажува), тогаш тој ќе ѕиркаат во неговата faceown картичка да се види дали тој има блек џек. Ако го стори тоа, тогаш тој веднаш ќе се сврти.
Ако дилерот има блек џек, тогаш сите облози (освен осигурување) ќе изгубат, освен ако играчот, исто така, има блек џек, што ќе резултира со притисок. Во овој момент дилерот ќе ги реши споровите за осигурување.
Играта започнува со играчот на левата страна на дилерот. Следниве опции се достапни за играчот:
Стенд: Играчот стои зад него со картички.
Хит: Играчот црта друга карта (и повеќе ако сака). Ако оваа картичка предизвикува вкупните поени на играчот да ја надминат 21 (познат како "кршење" или "разнебитување") тогаш тој губи.
Двојно: играч двојки неговиот облог и добива еден, а само една, повеќе картичка.
Сплит: Ако играчот има пар, или било која две картички на 10-точка, тогаш тој може да го удвои својот облог и да ги оддели своите картички во две индивидуални раце. На дилер автоматски ќе им даде на секоја картичка втора картичка. Потоа, играчот може да удри, да стои или да се удвои нормално. Меѓутоа, при разделување асови, секој кец добива само една картичка. Понекогаш удвојувањето по разделување не е дозволено. Ако играчот добие десет и ас по расцепувањето, тогаш се брои како 21 поени, а не блек џек. Обично играчот може да продолжи со повторно разделување до вкупно четири раце. Понекогаш повторно не е дозволено повторно разделување на асови.
Предавање: Играчот ја губи половина од облогата, оставајќи ја другата половина, и не ја игра својата рака. Оваа опција е достапна само на првите две картички, и во зависност од правилата за казино, понекогаш воопшто не е дозволено.
Откако секој играч ќе се сврти, дилерот ќе ја превртува својата дупка картичка. Ако дилерот има 16 или помалку, тогаш тој ќе нацрта друга карта. Посебна ситуација е кога дилерот има кец и било кој број картички во вкупна вредност од шест бода (познат како "мек 17"). Во некои маси, дилерот исто така ќе погоди мек 17.
Ако дилерот помине преку 21 поени, тогаш секој играч кој веќе не се преврти ќе победи.
Ако дилерот не се пробие, тогаш поголема точка помеѓу плеер и дилер ќе победи.
Победничките обложувања плаќаат дури и пари, со исклучок на победничкиот играч блек џек обично плаќа 3 на 2. Некои казина се кратко плаќање блек џек, што е правило силно во корист на казиното.
Волшебната стратегија на волшебникот
Со години проповедам дека правилно да играм на блек џек, потребна е запомнување на основната стратегија. Сепак, по склонувањето на основната стратегија за 20 години, научив дека неколку луѓе имаат волја да го запаметат. Во мојата книга "Коцкање 102", јас презентирав "Едноставна стратегија", која е седум едноставни правила за играње блек џек. Цената поради неточни претстави со Едноставната стратегија е 0.53%, според либералните правила на "Вегас Стрип".
Уште од мојата книга беше објавена ме вознемируваше дека цената во грешки на мојата Едноставна стратегија беше превисока. Така, во септември 2009 ја развив "Стратегијата на волшебникот". Трошоците поради несовршени претстави се само 0.14%, во однос на либералните правила на "Вегас Стрип". Тоа е цената на една рака за секој 12 часови на игра. Споредено со клетките 250 во основната стратегија, Стратегијата на Волшебникот има само 21, како што следува.
Дозволете ми да биде совршено јасно дека оваа стратегија не е точна 100% од времето. Јас продолжувам да добивам пораки велејќи дека кога оваа стратегија беше користена со мојата пракса игра, играчот беше коригиран за следење на тоа. На пример, мојата едноставна стратегија вели дека ќе застане на 12 против 2, кога е математички подобро да се погоди. Ако сакате да дознаете стратегија која е точна цело време треба да ја користите соодветната основна стратегија за правилата што ги играте.

Случајни Слободни Слот игри:

Пеперутка стакс
Пеперутка стакс
Тропски цвеќиња и лепешки пеперутки. Дали тоа го привлече вниманието? Тогаш ќе ви се допадне нашите лебдечки слот Butterfly Staxx ™, графички ...
Играјте слот!
Топла ролери
Топла ролери
Добредојдовте во овој сосема нов слот за видео, Hot Roller! Ја играат оваа игра и ние сме сигурни дека ќе љубов ...
Играјте слот!
John Wayne
John Wayne
Не сите ќе бидат фанови на една од најпознатите икони во западната кинематографија, но нема сомнение дека ...
Играјте слот!
Хуангди - жолтиот цар
Хуангди - жолтиот цар
На почетокот на јануари, производителот на игри Microgaming ги отвори очите на играчот на својот нов слот-машина - Huangdi ...
Играјте слот!
Диви шампиони
Диви шампиони
Придружете се кон хероите додека се борат за богатството. Синиот Dragonfire ќе ви помогне да формирате победи со висока вредност и ...
Играјте слот!
Жао Каи Џин Бао џекпот
Жао Каи Џин Бао џекпот
Насловот на овој слот се преведува како "привлекување на богатство и богатство" и сигурно ќе ви помогне да го направите тоа ...
Играјте слот!
Под морето мобилен
Под морето мобилен
Под морето е 5-ролна, 3-ред и 30-payline видео слот од BetSoft казино игри инвеститорот. Се нурне во морето ...
Играјте слот!
Rainbrew
Rainbrew
Придружете се на вашите колеги играчи на трки на дегустација на турнеја низ среќа пиварницата на лепречаните и примерок на некои од најдобрите ...
Играјте слот!