0 Коментари

Casino.com

Најдобриот настан во текот на летото е во тек, но не мора да присуствувате на Royal Ascot за да се вклучите во акцијата.

Направете вашиот прв депозит за да го зграби 100% дополнително до £ 100, ПЛУС 180 врти, а потоа се удри на лентите на нашиот кралски епски слот Аскот спортски легенди.

Не само што можеше да го искористите победи на 8,000x вашиот удел, но ако го погодиш Дневниот џекпот исклучиво во рамките на играта Ascot Sporting Legends, ќе ги обединиме вашите добивки во кеш!

100% екстра до £ 100, PLUS 180 се врти на Casino.com Ажурирано: Јуни 25, 2019 автор: Дејмон
Споделете бонус за казино: