0 Коментари

Бонус за Казино-Х Казино

тоа е Плајсонроденден!
Придружете се на турнирот Lucky 7

15 freespins во Книга на злато во Casino-X
Среќен роденден, драги Плајсон, Среќен роденден за тебе! Со чаша шампанско, ве развеселуваме за да учествуваме на Lucky 7 турнирот со вкупно € 30,000 bankroll. Секое залог во вистински пари ставен во квалификациски игри - Книга на Златна, Кристал Ланд, Викиншс Фортун и други - кредити што ги покажувате, овозможувајќи ви да го погодите таблата со бодови и да побарате една од сто парични награди. Можете да се приклучите на трката во секое време во рамките на датумите на турнирот, од јуни 25th до јули 3rd, но колку порано ќе го направите тоа, толку поголеми ќе бидат шансите за победа. Дознај повеќе за овој прекрасен настан овде и забрзајте на самиот почеток со присуството на нашите депозити:
15 freespins во Книга на злато во Casino-X Ажурирано: Јуни 25, 2019 автор: ДејмонТагови: Шифри за казино-X казино-бонуси, најдобар казино-X казино без депозит, Casino-X бесплатен чип, купони за казино-X казино, турнир во казино-X, турнир во казино-X, казино-X казино бесплатни вртења, 2019 #1


онлајн казина депозит бонус