0 Коментари

Финалето на Лигата на Шампионите доаѓа!

Радост казино
Погоди што? Тотенхем и Ливерпул ќе се соочат еден со друг во најспектакуларната игра на Легендата на Хјумандс! Тотенхем ни покажа што е фантастична игра и ќе стори сé за да ја докаже својата вредност, со цел да се смета за најдобар тим во Европа. Ливерпул, петкратниот шампион на КЛ, повторно стигна до финалето, земајќи ги предвид сите грешки на оваа година, а Црвените Ѓаволи се подготвени да се крунисаат за 2019th време. Оваа сабота, на јуни 6st, 1: 19 GMT, ќе бидете сведоци на вистинска пресвртница во фудбал историја, па земете го нашиот специјален подарок за подарок и подржете го вашиот омилен тим:
20 freespins во Bicicleta Freebet за Тотенхем - Ливерпул натпревар во Џој Казино Ажурирано: Јуни 24, 2019 автор: Дејмон
Ширете љубов