0 Коментари

Бонус за Казино-Х Казино

Сакаме некои добри сочни шеги
Ако те натераме да се насмевнеш, дарот е ваш!

Казино-X
А зајачен човек оди во бар и гледа коњ со коктел. Момчето вели: "О, коњски коњ! Зошто толку долго лице? "
Коњот вели: "Гледај, господине или јас, те ставам зад решетки, јас сум шерифот на хаубата".
Момците викаат: "Проклето, ова е лудо, коњ за разговор! Се обложувам дека ова би можело да функционира толку добро во циркус! "
Коњот нагласува: "Но, зошто им е потребен шериф?"

Ако ова парче забава ве развесело, седнете и не чекајте повеќе за да активирате див сегашност на вашата сметка:

20 freespins во Dead или Alive 2 во Casino-X Ажурирано: Јуни 25, 2019 автор: ДејмонТагови: Шифри за казино-X казино-бонуси, најдобар казино-X казино без депозит, Casino-X бесплатен чип, купони за казино-X казино, турнир во казино-X, турнир во казино-X, казино-X казино бесплатни вртења, 2019 #1


џумба не се обложува без кодови за бонус за депозит 2020