0 Коментари

Среќен национален ден на прегратка!

Национален ден на гушкање е годишен настан посветен на гушкање. Создаден е од Кевин Заборн и се јавува секоја година на јануари 21.

Нема ништо посигурно од утешна гушкачка; Денот на прегрнување ве поттикнува да прегрнете (да видиме што сторивме таму?) Да се ​​гушкаме и да им даваме на оние што се грижат за утешна стискаш. Прекрасна!

Уживајте во одличен бонус денес, откупете HUG200 за да добиете 200% бонус на вашиот депозит!

200% бонус

Код на купони: HUG200

Достапно само до 31st на јануари

Се применуваат услови и правила. Минималниот депозит е $ 35. 45 пати превртување прикачен на бонусот. Се игра на слотови, картички за гребење и Keno.

200% бонус на вашиот депозит во Слоти Капитал Казино! Ажурирано: Јануари 24, 2019 автор: Дејмон
Ширете љубов

Одговори на „200% бонус на вашиот депозит во слотови Казино!“

 • Едгар Хенсел

  Девет коцкари не можеа да се хранат со еден петел. ~ Југословенска изрека

 • Tucky Kennan
  Tucky Kennan

  Се надевам дека ќе имате добар ден со многу победнички игри и турнири.

 • Donnie Brigance
  Donnie Brigance

  Добро еве секој од нас

 • Алфонс Милнес

  Ви благодариме за бонусот, CB2

 • Тропам Абделхамид

  Имајте одличен ден и среќна ноќ

 • Шејн Мадсон
  Шејн Мадсон

  Добра вечер до секој од нас

 • Вејкфилд тростер

  Одлучи колку време можете да си дозволите да трошите коцкање. Кога ќе го достигнете тој временски рок, престанете да коцкате.

 • Дерик Јен
  Дерик Јен

  Ви благодариме за информациите. Сите најдобри за оние кои играат во ова казино!

 • Силвестер Судерман

  Ви благодариме за споделување.

 • Mar Nuccio
  Mar Nuccio

  Фала што Сподели

 • Holmes Alberico
  Holmes Alberico

  Ви благодариме за споделување на овие информации со нас!

 • Кели Боулин
  Кели Боулин

  повеќето дефинитивно, апсолутно право на ietулиет

 • Стражар Хан
  Стражар Хан

  Забавувајте се на сите.

 • Брендон Петерсон

  Благодарам и со среќа на сите играчи

 • Мики Роуден

  Ви посакувам многу среќа и упорност во играта!

 • Jarod Aker
  Jarod Aker

  Важно е да уживате во други активности, така што коцкањето не стане премногу голем дел од вашиот живот.

 • Мугси Ангелони
  Мугси Ангелони

  тогаш дефинитивно не работи за мене. благодарам за инфо!

 • Webb Siburt
  Webb Siburt

  Thx за бонусот

 • Барти Ханафорд
  Барти Ханафорд

  можеби вашата среќа е жешка жешка

 • Vail Hollow
  Vail Hollow

  Ви благодариме за споделување на бонусот.

 • Jervis Osika
  Jervis Osika

  Некои луѓе сонуваат за успех, додека другите луѓе стануваат секое утро и прават тоа да се случи.

 • Tabor Deblasio
  Tabor Deblasio

  Среќен игри

 • Јенки Шенг
  Јенки Шенг

  Многу добри информации, јас сум толку благодарен за вестите

 • Џори Окин
  Џори Окин

  звучи како тој треба убаво да разговара со безжичницата и можеби таа ќе ја премести.

 • Brockie Cragle
  Brockie Cragle

  Најдобро од среќа!

 • Ерик Ротрок
  Ерик Ротрок

  Ако немате среќа како играч. Никој не рече дека тоа ќе биде лесна игра, па никогаш не се откажувам кога станува тешко.

 • Грег Холквист

  Во коцкање

 • Ellswerth Vore
  Ellswerth Vore

  Па, јас не сакам да кажам една реченица, бидејќи никој од нас не го стори тоа, но две за благодарност и среќа би работеле lol, тогаш ние секогаш (барем јас) ги очекуваме вашите цитати за денот, а потоа се јавува гласот што го прави тоа четири на пост. Да не спомнувам одговори на вашите мислења, може да освои многу поени

 • Iago Havener
  Iago Havener

  Ви благодариме за информациите. Сите најдобри за оние кои играат во ова казино!

 • Ikey Pinnix
  Ikey Pinnix

  Со среќа!

 • Brady Logue
  Brady Logue

  Woot woot!

 • Pierce Vivo
  Pierce Vivo

  Сè најдобро за играчите што го депонираат

 • Колтон Хејер

  Добро за оние кои го играат овој казино

 • Findley Antuna
  Findley Antuna

  Добро попладне, ви благодариме за информациите.

 • Tait Ouk
  Tait Ouk

  Имајте пријатен сабота.

 • Мојсеј Леблон

  Добро попладне за секој од нас

 • Оливер Хуберт

  Нејзините имаат заби на чело, тоа го имаат поот poot, нејзините имаат woot woot, насекаде заби, поот, woot

 • Wyn Ruszkowski
  Wyn Ruszkowski

  Ти благодарам

 • Рорке Абрил
  Рорке Абрил

  Поголемата опасност за повеќето од нас не е во поставувањето на нашата цел премногу висока и паѓањето; но во поставувањето на нашата цел е премногу ниска, и постигнување на нашиот знак.

 • Аррон Фухс

  Ви благодариме за постот ..

 • Арни Мејзер

  Најдобро од среќа коцкари!

 • Андерсон Рати

  Ви благодариме за мислењето и среќата на оние што играат!

 • Rees Covel
  Rees Covel

  BOOM SHAKALAKA

 • Axe Klosterman
  Axe Klosterman

  Стара казино поговорка е: и, подобро би било среќна од паметна.

 • Лукас Сансери

  Ви благодариме за споделување на овој бонус код

 • Paris Benally
  Paris Benally

  Ви благодариме за лов

 • Тоби Руан
  Тоби Руан

  Здраво драги пријатели! Само сакав да кажам пријатели како тебе, направи прекрасен ден!

 • Гинтер Гиглер
  Гинтер Гиглер

  На сите победници се конгратираат

 • Johnathon Carraway

  Добро за оние кои го играат овој казино

 • Benito Wall
  Benito Wall

  Недела &; Сонувајте додека не сте гладни и потоа јадете се додека не сте поспани

 • Џеси Хефнер
  Џеси Хефнер

  Ако изгубите пари, никогаш не се обидувајте да го вратите назад со премин преку вашата граница. Ова обично води кон уште поголеми загуби.

 • Абрам Кернс
  Абрам Кернс

  Коцкањето е забава. Луѓето одат во казина да се забавуваат

 • Мичел Мартц
  Мичел Мартц

  таков блог со многу такви прилики што секој ќе најде нешто

 • Константино Викари

  за време на откажување!

 • Pryce Weinman
  Pryce Weinman

  Се надевам дека ќе имате добар ден со многу победнички игри и турнири.

 • Аватарот
  Ахмет Ф? Стаорец

  Среќно за сите рајски казино играчи

 • Angeli Lonzo
  Angeli Lonzo

  недела, Забавувајте се

 • Jere Boulanger
  Jere Boulanger

  Ако постојано губиш. Треба да се борите низ некои лоши денови за да заработите најдобри денови од вашиот живот.

 • Johnathon August
  Johnathon August

  Тоа е петок единствената одлука што треба да ја направите е шише или стакло

 • Рено Декамбра
  Рено Декамбра

  Ви благодариме admin одличен ден за сите и да имаат најдобро среќа, исто така

 • Trev Rogriguez
  Trev Rogriguez

  Се надевам дека овој четврток беше среќен и среќен ден за сите вас досега

 • Cleo Falk
  Cleo Falk

  Вие сте толку добредојдени и среќни за вас!

 • Трајси Ламуре

  Биди добар што и да е

 • Корнелиус Суазо

  Мојата сопруга ме остави, бидејќи сум компулсивен коцкар. Би направил нешто за да ја добиеш назад.

 • Николај Прово
  Николај Прово

  (1912 - 1991, американски ноќен клуб комичар,

 • Едидијах Рудолф

  Одличен наод, сигнал за споделување.

 • Џовани Елси
  Џовани Елси

  Ви благодариме за мислењето!

 • Хенрик Шатто
  Хенрик Шатто

  Имајте неверојатно попладне сите

 • Klee Clinebell
  Klee Clinebell

  Погодете ги оние што ги притискаат копчињата на почетната страница, оставија & S;

 • Колтон Киркман
  Колтон Киркман

  Уживајте да играте

 • Walker Traber
  Walker Traber

  Тоа е прекрасно место за успешна игра и забава. Убаво е што постои таков блог со многу такви прилики што секој ќе најде нешто погодно за себе. Уживајте во играта овде!

 • Јакобо Реболошо

  Немам играч овде

 • Jeanан-Лук Мекдуф

  Вечерва е вечерта

 • Бери Џармон

  Среќен Ноќта на вештерките за вас исто така Бирчи

 • Haily Stepter
  Haily Stepter

  Ви благодариме за кодот

 • Џаред Кил

  Ви благодариме за мислењето.

 • Тадеус Шулта
  Тадеус Шулта

  Ви благодариме за споделување и среќа за сите кои играат

 • Ловел Кранфилд
  Ловел Кранфилд

  Стави бавно и мало кога губиш и се обложуваш повеќе кога победуваш

 • Рѓосан Twitty
  Рѓосан Twitty

  надевај се дека ти си среќен денес од вчера

 • Ник Фоксворт

  Ви благодариме за лов, и благодарам за тоа што го поставивте CB2, внимавајте да поставите неколку навистина подолги листи од оваа веб-страница? Да, знаеш што зборувам за Им, не играј залудно

 • Јуда Нанез

  само поминува од :-P

 • Кол шампион

  Среда тоа е, речиси, вид, kinda, доза до, само, околу скоро викенд

 • Бартон Харан

  Ви благодариме за информациите. Сите најдобри за оние кои играат во ова казино!

 • Рано Катино

  Коцкањето е син на жалост и татко на очај

 • Joesph Judd
  Joesph Judd

  Среќно на оние кои играат во ова казино

 • Сесилио Сталер

  Ви посакувам целото задоволство

 • Џед Ветштајн

  Не коцкајте кога сте депресивни или вознемирени. Тешко е да се донесат добри одлуки за коцкање кога се чувствувате долу.

 • Penrod Fineberg
  Penrod Fineberg

  Не можам да играм според дадените информации

 • Џереми Кестерсон

  Уживај

 • Mychal Hickingbottom
  Mychal Hickingbottom

  Многу добри информации, јас сум толку благодарен за вестите

 • Мајлс Тобиа
  Мајлс Тобиа

  благодарение

 • Монти Ванхој
  Монти Ванхој

  Ви благодариме за ексклузивната, CB2

 • Јан Доминго
  Јан Доминго

  Ви благодариме за мислењето и среќата на оние што играат!

 • Mckinley Mara
  Mckinley Mara

  Среќно во двете казина

 • Елис Остроски

  Ти благодарам

 • Алин Скино
  Алин Скино

  Ви благодариме што ги споделите овие информации

 • Хју Жито
  Хју Жито

  Ви благодариме администратор и до подносителот

 • Бернар Бриз
  Бернар Бриз

  Оскар Вајлд

 • Елвис Ванностранд

  Јас ќе помине на ова

 • Лари Рони
  Лари Рони

  имаат добра вечер за секој од нас.

 • Јехудит Каландра

  Знаете што ќе направи голема вечер, месечна листа на победници!

 • Мојс Елвингтон

  Среќен четврток сите, се надеваме дека е еден полн со величина

 • Форбс Долф

  Што кажа жирафата на тигарот на покер масата? Мислев дека си гепард

 • Tulley Rei
  Tulley Rei

  Среќно казино играчи!

 • Ерик Бонас

  Исто како што во животот постојат луѓе кои само се чини дека имаат среќа заварени на нивните суштества, додека други патуваат над таа торба на средината на улицата содржат милион долари само за да бидат погодени од автомобил. Истото важи и за казино.

 • Мелвин Марлоу
  Мелвин Марлоу

  Gamble половина од она што сте подготвени да ризикуваат. На овој начин, ако не победиш, ќе си дадеш втора шанса, уште еден ден.

 • Алгерно Крејзер

  или мајка ти)

 • Геф Талтон
  Геф Талтон

  но човек кој го измислил чипот