0 Коментари

Бонус за казино Sloto'Cash

Сирени и делфини Слободни спинови заговор

Сирени се познати по тоа што се убави пејачи и делфини за нивната супериорна интелигенција. Што се случува кога ги комбинирате овие карактеристики и ги користите во ваша корист? Вие станувате Slotocash непосреден победник со два огромни бонуси и 200 Бесплатни вртења!

Пакет за супер врти!

Прво, ќе сакате да ги следите сирените на Слотото кои пеат со 100% 1st натпревар бонус + 50 Бесплатни врти на врвот! Потоа, мора да продолжите со патувањето, со состаноци со нашата сирена кралица и 150% 2nd натпревар + 100 Се врти на врвот! И, конечно, сакате да ги сретнете нашите светски познати делфини кои тврдат дека 200 Бесплатни вртења се вклучени Кристално води.

Време е да пливате, да пеете и да победувате со сирени и делфини кога ќе направите мала 25 $ до јули 15th!

Следете сирена сирени на Слото
100% 1st натпревар бонус + 50 Бесплатни врти на врвот!
Откупете код: МЕРМАИДИ-1 (Slotocash, Uptown Aces and Uptown Pokies)
Игра за вртење: Бисери на сирена

Продолжете со своето патување да се сретнете со нашата кралица сирена
150% 2nd натпревар + 100 Се врти на врвот!
Откупете код: МЕРМАИДИ-2 (Slotocash, Uptown Aces and Uptown Pokies)
Спинс игра: сирена кралица

И, конечно, да се сретнеме со светски познатите делфини
Тврдејќи 200 бесплатни вртења на кристалните води
Откупете код: 200FREEDOLPHINS (Slotocash, Uptown Aces and Uptown Pokies)

Услови:
Депозит бонуси бараат $ 25 минимален депозит и тие имаат 30x слотови или Keno превртам и без максимален готовина. Бесплатни добивки од купони имаат максимум готовина за 500 $. Промо-кодовите мора да бидат откупени со цел. Понудите истекуваат на 15 јули

3 мега бонуси на Sloto Cash Casino! Супер Спинс пакет! Сирените и дельфините бесплатно врти заговор! Ажурирано: Јуни 23, 2019 автор: ДејмонТагови: Sloto'Cash казино бонус кодови, најдобар казино Sloto'Cash без депозит, Sloto'Cash бесплатен чип, купони за казино Sloto'Cash, турнир во казино Sloto'Cash, турнир во казино Sloto'Cash, Sloto'Cash казино Бесплатни врти, 2019 #1


кодови за слотови за vegas