0 Коментари
777 казино екранот
успех 100%

30X барања за обложување
$ 502000 Max Повлекување
дополнителен бонус: 80 слободно се врти Караоке партија Microgaming Слот за игра

Eur 535 казино чип Ажурирано: Јануари 22, 2014 автор: Брет Ричард
Ширете љубов

Одговори на "Eur 535 казино чип"

 • Jud Crossgrove
  Jud Crossgrove

  Стара казино поговорка е: и, подобро би било среќна од паметна.

 • Лудвиг Колдрен

  Можеш да водиш коњ во вода, но не можеш да го натераш да го пие

 • Хејворд Сифкен

  Ако изгубите пари, никогаш не се обидувајте да го вратите назад со премин преку вашата граница. Ова обично води кон уште поголеми загуби.