0 Коментари
Оваа понуда е истечена.
Истекува бонусот:
успех 100%

Бонус од радост Казино Казино

слика

Најголемата борба на 2018 е веднаш зад аголот и ќе бидете први што ќе знаете кој победи вечерва! Конор Мек Грегор и Хабиб Нурмагомедов ќе се сретнат лице в лице на Т-Мобиле Арената во Лас Вегас и еден од нив ќе го собори противникот и ќе ја добие титулата шампион во УФЦ. Што знаеме за овие двајца. Мек Грегор е еден од најскандалозните боксери и мешан борец за воени вештини, кој очекува да ги врати неговите титули во УФЦ. А што е со Кабиб? Тој е едноставно непоразен, како суперхерој кој е секогаш во воена состојба на умот. Затоа, бидете подготвени да ја гледате борбата и да го активирате вашиот подарок:
10 usd freebet за Мек Грегор против Кабиб
Фреспинови во злобни приказни: Темно црвена
Презентациите се веќе достапни на вашата сметка, за да ги активирате:

1. Влезете во профилот на вашиот играч.

2. Изберете го вашиот подарок во благајната.

3. Направете депозит од УСД / евро 20 за активирање на бесплатна такса.

4. Ставете ги нараквиците за боксот!

На freespins се за посегнување до 07.10.2018 23: 59 GMT 0
Најдете ги деталните информации за доделените бесплатни списоци на вашата страница за Промо.

Бесплатен пакет е подготвен за грабнување до 07.10.2018 04: 00 GMT 0
Freebet е достапен за употреба и на персонален компјутер и во мобилни верзии на страницата во табулаторот "Спорт". Бесплатниот облог е вреден 10 usd / eur / aud / cad, 100 sek / nok / cny, 500 rur, 1000 jpyво зависност од валутата на вашата сметка. Freebet може да се користи само за единечен облог со минимален мултипликатор 1.5 на борба против Мек Грегор против Кабиб, пред-борба или во живо. Добивките од Freebet ќе се појават на вашиот биланс на состојба веднаш како паричен бонус со барање за обложување на 20x, достапен за обложување само во Sportsbetting.

Конечно Кабиб се сретнува со Мекгрегор во Џој Казино Ажурирано: Октомври 7, 2018 автор: ДејмонТагови: Joy Casino Casino Bonus Codes, The Best Joy Casino Casino No Bonus Depo, Joy Casino Casino Free chip, Joy Casino Casino Coupons, Joy Casino Casino Cournons, Joy Casino Casino Tournament, Joy Casino Casino Free spins, 2020 # 1


Поврзани бонуси „Конечно Кабиб се среќава со МекГрегор во радоста Казино“:

  1. 270 слободни врти
  2. 880% Бонус за депозит
  3. 475% Прво бонус
  4. £ 2825 Нема депозитни бонус казино
  5. $ 80 FREE CHIP CASINO

Пробајте ја вашата среќа со бонус радосен казино

Започнете да играте со „Конечно Кабиб се среќава со Мек Грегор во oyеј Казино“

Без депозитни бонуси за казино | паб наспроти