0 Коментари

Бонус од Казино Sloto'Cash

бонус за казино за slotocash

Како да добиете бонус за добредојде

Кога ќе отворите нова сметка во онлајн казино, обично ќе ви биде понуден добредојден бонус. Ова е подобрена промоција со цел да се наградат нови играчи кои прават депозит. Бонусите за добредојде обично работат како понуди за "депозит натпревар": казиното ќе одговара на вашата сума на депозит 50 или 100% се додека ги исполнувате критериумите.

Еве еден пример:

Отвора нов вистински пари сметка во една од нашите најценети казина. Казиното нуди нови играчи 100% до $ 500. Ќе одлучите да го депонирате целиот 500 $ и да ги одберете вашите омилени слотови. Сепак, постојат две работи што треба да ги барате пред да почнете да играте. Прво проверете ги Условите и Условите за промоција (секое казино ќе ги имаат) за да видат што се условите на важни игри и подобни игри.

  • Потребно за пешачење: Секој бонус за депозит има прилози за пешачење. Ова е износот што ќе треба да се коцка со цел да се ослободат бесплатните пари.

Во нашиот пример, да си замислиме дека има потреба од приложување на 40x. Ова значи дека ќе морате да ги коцкате 40 пати на износот на депозитот пред да се ослободи слободниот готовина. Значи, во овој случај ќе треба да играте на 40 x $ 500, или $ 20,000, за да освоите $ 500. Се разбира, сеуште добиваш да ги задржиш сите добивки што ги правиш на слотови или рулет игри.

  • Подобни игри: Ако сте вентилатор на слотови или орев на рулет, секогаш проверувајте ја можноста за игри пред да започнете со коцкање. Не сите игри ќе се квалификуваат за добредојде бонус, па дури и ако тие не можат да придонесат за 100%.

Секој казино ќе ја наброи подобноста на разни игри. Повеќето сајтови дозволуваат 100 процент од акциите на вашите слотови да придонесат, или може да има некои ограничувања за одредени видео слотови. Прогресивните приклучоци за џекпот речиси секогаш ќе бидат исклучени. Рулет или Блек Џек, на пример, може да придонесе само за 5 или 10 проценти кон износот на бонусот. Ова е да се заштити од бонусната злоупотреба од страна на играчи кои едноставно ковале пари преку пари за да ги активираат бонусните добивки.

Некои добредојдени бонуси ќе бидат поделени во три или повеќе депозити. Можеби ќе можете да депонирате, да речеме, вкупно $ 1,000, но ќе биде одвоено во повеќе нагодувања.

Еве еден пример:

Прв депозит: 100% до $ 500
Втор депозит: 50% до $ 250
Трет депозит: 50% до $ 250
Четврта депозит: 100% до $ 250

Изработка на вашиот пат преку првиот депозит бонус отклучува втората понуда, која ја отклучува третата понуда, и така натаму. Играјте преку доволно пари за бонус и ќе заработите пристап до профитабилниот четврти депозит.

"777" е во живо во Slotocash, Горниот град Aces, Uptown Pokies и Фер-оди! Понуда - Сите марки 4

37 слободен врти на 777

Добијте 77 бонус + 300 бесплатни вртења на врвот на Sloto Cash Online Casino!

Код: 777SP / Не е потребен депозит / WGR: 60x / Max Cashout $ 180 / Јули 11 - 17 / Сите играчи

450% до $ 3000 77 Врти на 777

Код: 777-77SP / мин. депозит: $ 20 / WGR: 30x; 20x (бесплатни врти) / Не макс. Во готово / јули 11 - 17 / Нови играчи

Опис на играта

Вие сте само еден клик од некоја од најдобрите класични забави со оваа исклучителна машина за онлајн слот со три ленти, која има феноменална функција за чекање и неверојатни нивоа на исплата, доделувајќи мултипликатори со повисоки победи на повисоки облози.

Вие не може да пропуштите оваа маестрална мешавина на современа технологија и забавно играно играно забавно!

Ако сајтот не се отвори, тогаш користете огледало: http://treasureislandjackpots.com

Земете $ 7777 бонус + 300 бесплатни вртења на врвот на Sloto Cash Online Casino! Ажурирано: Јули 11, 2019 автор: ДејмонТагови: Sloto'Cash Casino Bonus Code, Најдоброто Sloto'Cash Casino Без депозит, Sloto'Cash Casino Free chip, Sloto'Cash Casino Coupons, Sloto'Cash Casino Tournament, Sloto'Cash Casino Tournament, Sloto'Cash Casino Free spins, 2020 # 1


Поврзани бонуси "Добијте бонус 7777 $ + 300 бесплатни вртења на врвот на казино преку слотови пари!":

  1. $ 3360 Нема депозитни бонус казино
  2. $ 2790 НЕМА ДЕПОЗИТ
  3. 790% казино натпревар бонус
  4. € 3565 без депозит казино бонус
  5. $ 370 казино чип

Пробајте ја вашата среќа со бонусот Sloto'Cash

Започнете да играте со "Добијте бонус 7777 $ + 300 бесплатни вртења на врвот во казиното преку слотови пари!"

Без депозитни бонуси за казино | бесплатни кодови за купони за казино со слотови пари