0 Коментари

PH казино

Награди за казино на кралицата на срцата! Продолжено

Блек Џек Бонус:

2 Бонус на кралицата на срцата: ако добиете 2 кралица на срцата по ред, веднаш ќе добиете 1000.00 $!
2 Кралицата на срцата Супер бонус: ако добиете 2 кралица од срца по ред и дилерот има блек џек, веднаш ќе освоите 5,000.00 $!
Бонус на жешка 7: ако добиете 3 седуммина (7) по ред во иста рака, и сите тие се исти костум, веднаш ќе добиете 10,000.00 $!

Услови за употреба:
Горенаведените бонуси се достапни целиот месец март. Обложувањата поставени во овој временски период се квалификувани за вакви бонуси! Мора да се обложите на минимален износ од 10 $ за да ги исполнувате условите (без максимум). Ова важи само за валидни раце, валидно значење откако облозите ќе бидат заклучени и прифатени од нашето казино! Треба да земете слика од екранот и да ни го испратите, ние брзо ќе ја разгледаме и потоа ќе ја финансираме вашата сметка на играчот. Ова се однесува само на секси блек џек во живо

рулет Бонус:

Диви нули: ако бројот 0 излегува 4 пати по ред вие и сите играчи во таа рака веднаш поделивте 100,000.00 $!
Пример: 4 нула (0-0-0-0), четири последователни нула, и вие се обложувате на сите четири вртења, тогаш сега имате право да бидете дел од наградниот фонд 100k.

Услови за употреба:
Горенаведените бонуси се достапни целиот месец март. Обложувањата поставени во овој временски период се квалификувани за вакви бонуси! Мора да обложувате минимална сума на 10 $ по облог за да имате право (без максимум). Ова важи само за валидни вртења, валидно значење: откако облозите ќе бидат заклучени и прифатени од нашето казино, а валиден спин ќе биде комплетиран од страна на куперот! Ова се однесува само на секси рулет во живо.

БОНУС 100% депозит БОНУС БЕСПЛАТНО

Во живо Казино Блек ackек бонус, слот игри

ДОБИРАТЕ вашата игра со депозити со вкупната сума!

Ајде испробајте ги нашите нови бонуси и добијте шанса да освоите некоја сериозна паричка!

Користете го овој код за бонус: КУЕНИ

Пробајте ја вашата среќа во PHCasino, најпрометното казино во градот!

Овој купон важи само во понеделник, едноставно како тоа!

Овој бонус важи за слотови за казина и табели за блек џек на Ph live

Услови: депозитот + бонусот мора да се ризикува 15 пати (x15)!

* Не важи за рулет,Baccarat, Блек ackек,сите покер, добро девојче и лошо девојче,WhoSpunIt,Грешни градски ноќи & Спортски обложување

* Валиден на блек џек на Ph Live, придонесува 25%

Забележете дека различните игри придонесуваат за различен процент кон барањата за обложување. Слотите придонесуваат 100%, додека сите игри со маса и видео покер придонесуваат 25%

Максимален износ на облогот 20 $ по рака / спин за придонес (дозволени се повисоки обложувалници, но нема да придонесат кон вашите барања за обложување за бонусот на депозитот)

Како да го барате вашиот $ 1000 БЕСПЛАТНО?

  • Регистрирајте сметка и најавување во казино

  • Кликнете на Cashier

  • Изберете опција за депозит

  • Внесете го пром-кодот во полето за внесување на промо-код

  • Направете депозит

PHCasino Queen of Hearts во живо казино бонус награди 100K! Напредно Ажурирано: Март 3, 2019 автор: Дејмон
Ширете љубов