0 Коментари

Бонус од Казино за PH Казино

PH казино

Награди за казино на кралицата на срцата! Продолжено

Блек Џек Бонус:

2 Бонус на кралицата на срцата: ако добиете 2 кралица на срцата по ред, веднаш ќе добиете 1000.00 $!
2 Кралицата на срцата Супер бонус: ако добиете 2 кралица од срца по ред и дилерот има блек џек, веднаш ќе освоите 5,000.00 $!
Бонус на жешка 7: ако добиете 3 седуммина (7) по ред во иста рака, и сите тие се исти костум, веднаш ќе добиете 10,000.00 $!

Услови за употреба:
Горенаведените бонуси се достапни целиот месец март. Обложувањата поставени во овој временски период се квалификувани за вакви бонуси! Мора да се обложите на минимален износ од 10 $ за да ги исполнувате условите (без максимум). Ова важи само за валидни раце, валидно значење откако облозите ќе бидат заклучени и прифатени од нашето казино! Треба да земете слика од екранот и да ни го испратите, ние брзо ќе ја разгледаме и потоа ќе ја финансираме вашата сметка на играчот. Ова се однесува само на секси блек џек во живо

рулет Бонус:

Диви нули: ако бројот 0 излегува 4 пати по ред вие и сите играчи во таа рака веднаш поделивте 100,000.00 $!
Пример: 4 нула (0-0-0-0), четири последователни нула, и вие се обложувате на сите четири вртења, тогаш сега имате право да бидете дел од наградниот фонд 100k.

Услови за употреба:
Горенаведените бонуси се достапни целиот месец март. Обложувањата поставени во овој временски период се квалификувани за вакви бонуси! Мора да обложувате минимална сума на 10 $ по облог за да имате право (без максимум). Ова важи само за валидни вртења, валидно значење: откако облозите ќе бидат заклучени и прифатени од нашето казино, а валиден спин ќе биде комплетиран од страна на куперот! Ова се однесува само на секси рулет во живо.

БОНУС 100% депозит БОНУС БЕСПЛАТНО

Во живо Казино Блек ackек бонус, слот игри

ДОБИРАТЕ вашата игра со депозити со вкупната сума!

Ајде испробајте ги нашите нови бонуси и добијте шанса да освоите некоја сериозна паричка!

Користете го овој код за бонус: КУЕНИ

Пробајте ја вашата среќа во PHCasino, најпрометното казино во градот!

Овој купон важи само во понеделник, едноставно како тоа!

Овој бонус важи за слотови за казина и табели за блек џек на Ph live

Услови: депозитот + бонусот мора да се ризикува 15 пати (x15)!

* Не важи за рулет,Baccarat, Блек ackек,сите покер, добро девојче и лошо девојче,WhoSpunIt,Грешни градски ноќи & Спортски обложување

* Валиден на блек џек на Ph Live, придонесува 25%

Забележете дека различните игри придонесуваат за различен процент кон барањата за обложување. Слотите придонесуваат 100%, додека сите игри со маса и видео покер придонесуваат 25%

Максимален износ на облогот 20 $ по рака / спин за придонес (дозволени се повисоки обложувалници, но нема да придонесат кон вашите барања за обложување за бонусот на депозитот)

Како да го барате вашиот $ 1000 БЕСПЛАТНО?

  • Регистрирајте сметка и најавување во казино

  • Кликнете на Cashier

  • Изберете опција за депозит

  • Внесете го пром-кодот во полето за внесување на промо-код

  • Направете депозит

PHCasino Queen of Hearts во живо казино бонус награди 100K! Напредно Ажурирано: Март 3, 2019 автор: ДејмонТагови: PH казино казино бонусни кодови, Најдобро PH казино казино Без депозит, PH казино казино Бесплатни чип, PH казино казина купони, PH казино казино турнир, PH Казино казино турнир, PH казино казино Бесплатни врти, 2020 # 1


Поврзани бонуси "PHCasino Queen of Hearts во живо казино бонус Награди 100K! Продолжено":

  1. 55 бесплатно се врти казино
  2. 140% натпревар бонус
  3. 280% бонус казино натпревар
  4. 540% Казино Добредојдовте бонус
  5. $ 285 БЕСПЛАТНО Chip Casino

Пробајте ја вашата среќа со бонусот за PH Casino

Започнете со играње со "PHCasino Queen of Hearts во живо казино бонус Награди 100K! Продолжено"

Без депозитни бонуси за казино | џекпот капитал казино 100 бесплатен чип