Бонуси со висок ролери на онлајн казино

Добијте го вашиот бонус од 1600 евра

Исплата 97.89%
Вкупен бонус € 1600

100% до 200 € или повеќе.

Исплата 99.98%
Вкупен бонус € 200

Масивен бонус за депозити од 1000 евра! 💣

Исплата 98.82%
Вкупен бонус € 1000

До 500 € плус 20 бесплатни вртења!

Исплата 98.07%
Вкупен бонус € 500

700 € БЕСПЛАТНО ДОБРЕДОВИ БОНУС

Исплата 97.53%
Вкупен бонус € 700

€ 1000 БЕСПЛАТНО

Исплата 97.80%
Вкупен бонус € 1000

2400 € Добредојдовте бонус

Исплата 97.81%
Вкупен бонус € 2400

300 + 150 € бесплатни вртења

Исплата 97.80%
Вкупен бонус € 300

77 Бесплатни вртења + 100% до 200 УСД

Исплата 98.09%
Вкупен бонус $ 200

100% до 100 Sl слот

Исплата 99.12%
Вкупен бонус £ 100

1000 $ Добредојдовте бонус + 200 бесплатни вртења

Исплата 97.80%
Вкупен бонус $ 1000

До € / 200 $ + 220 бесплатни вртења

Исплата 98.24%
Вкупен бонус € / $ 200

$ 600 бонус

Исплата 97.84%
Вкупен бонус $ 600

Бонус 300 УСД за нови клиенти

Исплата 98.14%
Вкупен бонус $ 300

$ 1,500 бонус + 300 слободни врти

Исплата 98.29%
Вкупен бонус $ 1500

120% До 50mBTC + 100 Дополнителни вртења

Исплата 98.16%
Вкупен бонус 50мБТЦ

100% на првиот депозит до 200 €

Исплата 98.32%
Вкупен бонус € 200

Повеќето казина не само што ги наградуваат своите играчи за големи депозити, туку исто така ги охрабруваат клиентите да направат големи депозити. Високи ролери бонуси во онлајн казината се наменети за играчи кои се подготвени да играат за големи влогови и да добијат пристојни парични награди за тоа. Оваа страница содржи сеопфатен список на понуди за бонуси за големи депозити. Експертите на bonus.express ги анализираа промоциите што се извршуваат на веб-страниците и ги собраа сите релевантни специјални понуди на едно место. Посетителот треба само да ја избере најатрактивната и да ужива во ексклузивна награда.

 

Високи ролки се играчи кои претпочитаат да играат за големи влогови во надеж дека ќе погодат џекпот. Ова бара значителен субсидирам, а играчите плаќаат во износ од стотици или дури илјадници долари. Во програмите за лојалност се развиваат посебни услови и се создаваат специјални понуди за бонуси за такви клиенти. Операторите не нудат само големи награди за депозити, туку обезбедуваат и дополнителни привилегии. Високите валјаци ги добиваат следниве предности за депонирање голема количина на сметката:

  • бонус се кредитира по полнење на сметката за договорениот износ и може да достигне 100% или дури и повеќе. Минималната исплата за активирање на специјална понуда е обично не помалку од 500 американски долари. Во некои случаи, можете да добиете висок бонус за ролери за депозит од 300 УСД. Во секој случај, депонираниот износ ќе го зголеми операторот во согласност со условите за промоција.
  • Повисока враќање на готовина. Редовните играчи добиваат 3% - 10% од изгубени средства назад, додека високите валјаци се враќаат до 40% во случај на загуба. Како такво, дури и во случај на губење на многу пари, на играчот му се гарантира враќање на средството за да може повторно да вложува облози без да прави нови депозити.
  • Повисоки граници на повлекување. Активните играчи со големи влогови стануваат ВИП клиенти. Операторот нуди посебни услови за да ги задоволи таквите клиенти: ги зголемува дневните, неделните и месечните ограничувања за повлекување на добивките и обезбедува забрзана обработка на апликациите за исплата на средства.
  • Специјални турнири. Многу онлајн казина организираат приватни натпревари со голем удел за да ги мотивираат клиентите ВИП. На вакви натпревари се извлекуваат големи парични награди, за кои честопати не е потребен обложување.
  • Пристап до ВИП сали во Казино во живо е уште една потврда за премиум статусот на клиенти со голем банкар. Кога играте со дилери во живо во делот Казино во живо, таквите играчи можат да ставаат облози во собите за специјални клиенти. Играта се игра со повисоки граници на овие табели со рулет, покер, Блек Џек baccarat.
  • Прилагодени стимулации. Администрацијата им нуди на играчите ексклузивни бонуси: без награди за депозити, бесплатни вртења, бесплатни билети за лотарија, подароци за роденден, итн.

Било какви бонуси бараат обложување, а наградите за високи ролки не се исклучок. Тие подлежат на стандардни барања, кои укажуваат на облогот и периодот на обложување. Пред да ја наполните вашата сметка за игри со голема сума, треба внимателно да ги проучите условите и да ја дознаете големината на максималниот облог и ограничувањето за повлекување на добивката по вложувањето. Бонусната понуда е бескорисна, ако двата индикатори се силно ограничени од операторот.

Високи ролери бонуси од реномирани онлајн казина се наведени на оваа страница. Посетителите се охрабруваат не само да ги проучат условите за добивање награди, туку и да ги прочитаат мислењата на експертите и играчите во деталните прегледи на казиното. Информациите во овој дел редовно се ажурираат. Промотивните понуди презентирани на оваа страница се валидни и достапни за играчите.

Бонуси со висок ролери на онлајн казино Ажурирано: Декември 18, 2020 автор: Дејмон

Поврзани бонуси:

бесплатни врти на интернет казина