Програма за лојалност на казино

0 Коментари

Програмата за лојалност е обезбедена од сите големи казини познати низ целиот свет, вклучувајќи ги не само локалните, туку и виртуелните. Секој коцкар може да учествува во програмата. Јадрото на програмата за лојалност е дека добивате поени за секој депозит (на пример, 10 поени за секој € 100). Вашиот статус се менува во зависност од бројот на бодови: сребро, злато, платина, дијамант итн.

Статусот им овозможува на коцкарите да играат поповолни услови. Така, казиното привлекува коцкар за да го врати. Освен тоа, јасно е дека е престижно да се игра овде отколку во другите казина.

Какви бонуси за лојалност можете да ги имате?

Главниот бонус за лојалност е даден кога се разменуваат клупските поени за бонусните пари по аналогија со бонус во готово. ВИП-поени имаат голем број на предности, вклучувајќи:

  • Учество во ексклузивни турнири
  • Купување на бренд производи во онлајн продавница
  • Ексклузивни подароци
  • Турнири и состаноци со администрацијата на казиното
  • Личен менаџер да контактира со казиното
  • Повлекување на брзи пари
  • Учество во извлекувањето на ваучер за патување
  • Билети за културни и спортски настани
  • и многу повеќе

Запомнете дека казиното нема никакви причини да не ве прифати како член на клубот, но ние не ве советуваме да бидете заинтересирани за тоа. Прво, мислите дека навистина му верувате на ова казино или мислите дека сакаат да ве измамат. Слушајте ја вашата интуиција или подобро обидете се да добиете што повеќе информации за вашата куќа за коцкање.

Програма за лојалност на казино Ажурирано: Јануари 14, 2019 автор: Дејмон
Ширете љубов