Без депозит бонуси на онлајн казино

Вашите најдобри бонуси без депозит за октомври 2021 година

Дневно се ажурира без депозит бонуси за користење на онлајн казина во 2021 година уникатни промо-кодови слободни врти важи за вашата земја. Готово 850.000 кодови за бонуси.

Добијте го вашиот бонус од 1600 евра

Исплата 97.89%
Вкупен бонус € 1600

100% до 200 € или повеќе.

Исплата 99.98%
Вкупен бонус € 200

Масивен бонус за депозити од 1000 евра! 💣

Исплата 98.82%
Вкупен бонус € 1000

До 500 € плус 20 бесплатни вртења!

Исплата 98.07%
Вкупен бонус € 500

До 5000 € + 50 бесплатни вртења

Исплата 98.11%
Вкупен бонус € 5000

Бонус од натпревар од 200%. До 500 € бесплатни врти

Исплата 97.93%
Вкупен бонус € 500

700 € БЕСПЛАТНО ДОБРЕДОВИ БОНУС

Исплата 97.53%
Вкупен бонус € 700

€ 1000 БЕСПЛАТНО

Исплата 97.80%
Вкупен бонус € 1000

2400 € Добредојдовте бонус

Исплата 97.81%
Вкупен бонус € 2400

300 + 150 € бесплатни вртења

Исплата 97.80%
Вкупен бонус € 300

До € / 200 $ + 220 бесплатни вртења

Исплата 98.24%
Вкупен бонус € / $ 200

$ 1000 бонус + 300 Бесплатни врти!

Исплата 97.34%
Вкупен бонус $ 1000

125 ПРИМАНИ ДА ПОБЕДИТЕ МАСИВНИ ACKЕКОВИ

Исплата 97.80%
Вкупен бонус $ 600

€ / 400 $ + 150 бесплатни вртења

Исплата 98.28%
Вкупен бонус € / $ 400

$ / 200 € + 200 Бесплатни врти

Исплата 97.81%
Вкупен бонус $ / € 200

До 500 € + 30 Дополнителни вртења

Исплата 98.35%
Вкупен бонус € 500

100% до 250 € вртења

Исплата 97.45%
Вкупен бонус € 250

100% до 200 € + 15 вртења во готовина

Исплата 97.80%
Вкупен бонус € 200

100% до 200 € + 50 Бонуси се вртат

Исплата 98.19%
Вкупен бонус € 200

100% Бонус до 500 € + 200 Дополнителни врти!

Исплата 97.95%
Вкупен бонус € 500

100% на првиот депозит до 200 €

Исплата 98.32%
Вкупен бонус € 200

Казино бонуси од 29 казина

Исплата 97.86%
Вкупен бонус $ 1000

100% до 100 € + 100 бесплатни вртења

Исплата 97.81%
Вкупен бонус € 100

До €/$ 300 + 150 бесплатни вртења

Исплата 97.84%
Вкупен бонус € / $ 300

$ / 500 € бонус и 140 бесплатни вртења!

Исплата 98.06%
Вкупен бонус $ / € 500

€ / 1000 $ Или 5 БТК +200 БЕСПЛАТНИ СПИНИ

Исплата 97.46%
Вкупен бонус € / $ 1000

Бесплатните бонуси за пријавување депозити се најатрактивни и за искусни играчи и за почетници. Со таков поттик, клиентот може да игра за вистински пари и да ги повлече своите добивки без да потроши ниту денар. Ги собравме сите тековни кодови и промо кодови за без бонуси за депозити преку казино во Европа. Исто така, ќе ги најдете условите за активирање и добивање на бонус.

Што е бонус за депозит?

Бонус без депозит се дава на нов играч за одредени активности. Честопати, играчите добиваат пари или бесплатни врти за регистрација на страницата за коцкање. Значи, корисникот добива шанса да го оцени конкретното казино одвнатре со испробување на неговите услуги, запознавање со достапните слот машини и тестирање на брзината на исплата.

Постојат неколку видови на бонуси без депозити на казино 2021 со исплата без повторно полнење на сметката за коцкање со готовина:

 • Без бонус за добредојде на депозит - подарок за регистрација на страницата во казиното. Може да биде готовина, бесплатни вртења или поени. Во вториот случај, бонусните поени даваат бесплатен пристап до турнири или можат да се разменуваат за вистински пари.
 • Подароци за одмор - посветен на посебни прилики, барајќи или не барајќи симболично распределување. Тие можат да им се даваат на играчите на нивниот роденден, Нова Година, итн. Тие се издаваат на барање до Техничката поддршка или преку промо кодот.
 • Награди за ВИП статус - се доделуваат во рамките на програмата за лојалност откако ќе се достигне следното ниво; статусот може да биде издаден и лично од менаџерите за поддршка на клиенти.
 • За упатување пријател - според придружна програма, клиентот добива награда за упатување нови корисници.

Без оглед на видот на добиениот бонус без депозит, играчот може да игра за пари без да потроши денар.

Не мешајте демо игра и употреба на бонуси. Во демо режим, играчот може да ја процени механиката на слот машината, заплетот и дизајнот. Но, играта се игра на условени заеми, така што главната работа - чувството на возбуда - ја нема. Со активирање на промо код или бесплатни вртења, клиентот сè уште не ги троши своите пари на слот машини, но може да погоди вистински џек пот!

Сепак, не заборавајте за недостатоците на бонусот без депозит:

 1. Барања за обложување. Влогот во овој случај е поголем отколку за бонусите за депозити. Сè додека не се потрошат средствата, тие не можат да се повлечат.
 2. Мала количина. Износот на бонусот без депозит е ограничен на 20 £, 20 € или 20 $. Ако се издадат бесплатни вртења, тие едвај надминуваат неколку десетици на број.
 3. Ограничување на износот на добивките. Операторот го поставува лимитот за исплата откако ќе го плати бонусот без депозит.

Играчите не треба да го земаат бонусот за добредојде како загарантиран начин да добијат големи добивки, туку како одлична можност да ја проценат функционалноста на казиното без никаков трошок.

Зошто казината не дава бонуси за депозити?

Без бонуси за регистрација на депозити во слот машините се дел од маркетинг кампањата за сопствениците на онлајн казино насочена кон зголемување на нивната публика. Така ги промовираат своите брендови и привлекуваат нови клиенти.

Откако играчите ќе ја ценат функционалноста на казиното, тие остануваат да играат во него понатаму, и токму тоа е насочено кон промоциите. Редовните клиенти прават депозити и ставаат облози, обезбедувајќи долгорочна добивка за операторот. Тоа е, казината не дава бонус за депозит на нови корисници за да формираат лојална публика.

Услови и услови за употреба

Интернет-казината нудат сеопфатни услови за бонус што играчот треба внимателно да ги проучи пред да се регистрира. Играчот треба да обрне внимание на големината на облогот, ограничувањата на обложувалниците, износот на исплатата, списокот на игри до облогот и другите ограничувања.

Играчите можат да активираат бонуси со внесување на нивните промо кодови во нивните лични области по пријавувањето. Меѓу специјалните понуди, нашата листа содржи ексклузивни промо кодови кои се достапни само за посетителите на порталот bonus.express. Други начини да го добиете вашиот бонус е со автоматско активирање веднаш по креирање на сметка или со испраќање на барање до Техничка поддршка.

Правилата обично ги содржат следниве услови:

 • Период на активирање и време на распределување. Парите или бесплатните вртења се кредитираат при активирање во строго ограничен рок. Слични барања се однесуваат на периодот на плаќање. Некои казина ви дозволуваат да се обложувате на бонусот неколку дена или дури неколку недели, додека други издаваат голема сума за регистрација, но го ограничуваат времето на распределување на неколку часа со неразумно висок облог.
 • Максимално обложување. Овој лимит е поставен во валутата на сметката и го ограничува облогот по вртење. Доколку се надмине ограничувањето, бонусот може да се откаже. Исто така, правилата може да содржат забрана за поставување облози од одреден тип, како што се еднакви рулет коефициенти (т.е. парни или непарни, црвени или црни, итн.).
 • Ограничувања на игрите. Коцкање-страници забрануваат играчи од одредени автомати без бонус за депозит, пари или бесплатни вртења. Обично, правилата обезбедуваат комплетен список на слотови за поделба на облози. Понекогаш, сортирањето се врши врз основа на видот на играта. На пример, обложувањето е можно на сите слот машини, но забрането во игри на маса и во казино во живо.
 • Верификација на лични информации. Сите казина бараат играчот да помине низ процедурата за верификација пред да може да ги повлече своите добивки. Возраста, целото име и адресата на живеење на играчот се потврдени. Операторот исто така проверува дали корисникот има други сметки, бидејќи има повеќе сметки е забрането.

Најдоброто бонуси без депозити во казино во 2021 година со повлекувања оценети со бонус

Најдобрите бонуси за регистрација во казино без депозити во 2021 година што се претставени на оваа страница имаат оптимални услови. По темелна анализа, дојдовме до рејтинг на специјални понуди, во кои посетителите на бонус. Експрес може да ја подреди листата според неколку критериуми: по износ, облог, максимален износ за повлекување, итн.

Бесплатни вртења при регистрација

Бројот на бесплатни вртења за регистрација обично варира од 5-10 до 100 или повеќе. Кога играчот има право на многу бесплатни вртења, казиното може да ги подели на неколку дена. Бесплатни вртења се дадени за специфичен слот, кој е наведен во правилата за промоција.

Бесплатните вртења се доделуваат со одредена стапка. Откако ќе ги активирате, играчот треба да го изврши слотот и да се осигура дека се прикажуваат бесплатни вртења. По нивно користење, добивките на играчот мора да се вложат со облогот наведен во правилата. Максималниот износ за повлекување по плаќање е утврден од операторот и ретко надминува 100 американски долари.

Парична награда за регистрација во онлајн казино

Ова е класичен вид бонус за креирање сметка. Неговата предност е што играчот може самостојно да избира игри и да поставува облози. Понекогаш, списокот на слот машини е ограничен од операторот, но сепак е подобар од само еден достапен слот, како што е случајот со бесплатните вртења.

Активирањето на готовинската награда се случува автоматски откако сте создале профил или со употреба на промо-код. Понекогаш, операторите поставуваат дополнителни барања, како што се бара од играчот да се претплати на страниците во казино на социјалните мрежи или да испраќа рекламни пораки или да презема и инсталира дополнителен софтвер, итн.

Бесплатни турнири

Понекогаш може да се понудат бесплатни турнири како поттик за пријавување. Тие имаат многу различни услови, затоа ве советуваме внимателно да ја прочитате секоја понуда.

Услови и услови за повлекување добивки

Најновите бонуси за регистрација во казино без депозити во 2021 година со повлекување на добивките се на оваа страница. Посетителот може да ги процени условите за примање и да започне да игра за пари без да потроши ниту денар. Сепак, играчот треба да разбере под кои услови и на кои начини ќе може да ги повлече своите добивки. За да го направите ова, треба да го оцените списокот на достапни системи за плаќање.

Најпопуларните начини за повлекување пари се кредитни картички (Visa, MasterCard) и електронски паричници (WebMoney, Yandex.Money, Qiwi). Клиентите честопати се свртуваат кон системи за електронско плаќање како што се Neteller и Skrill, а исто така користат паричници за крипто валута. Повлекувањето на добивката може да се случи веднаш или да трае од неколку часа до неколку дена.

Понекогаш, операторите бараат минимален депозит пред повлекувањето за да го потврдат инструментот за плаќање. Во некои казина, овој депозит исто така треба да се обложи.

За да ја потврдите вашата сметка, треба да и дадете на Техничката поддршка скенирана копија од пасошот и сметката за комунални услуги, како и фотографија од вашата кредитна картичка или слика од екранот на страницата за е-паричник на која се прикажани вашите лични податоци. Понекогаш, операторите бараат селфи на играчот со пасош во раката или конференција на Skype за да го потврдат неговиот идентитет.

Казиното може да одбие да плати ако играчот не исполни одредени услови, како што се:

 • Ако играчот има втора сметка - забрането е креирање на повеќе профили заради добивање на повеќе бонуси без депозити.
 • Исклучување на верификација. Доколку клиентот не сака или не може да обезбеди документи со кои се потврдува неговиот идентитет, неговиот профил ќе биде блокиран заедно со сите негови бонуси.
 • Надминување на максималното обложување при натпреварување. Системот не ве предупредува автоматски кога ќе го надминете ограничувањето за обложување. Значи, може да дознаете за тоа само кога се обидувате да ги повлечете вашите добивки.

Доколку се исполнети условите за обложување и верификација, добивките се пренесуваат од бонусната сметка на играчот на неговата главна сметка и може да се повлечат на кредитна картичка или е-паричник. Лимитите за повлекување и периодот на трансакција зависат од избраниот систем на плаќање.

Што е облог?

Облог е минималниот износ за обложување со цел да го повлечете бонусот во готовина. Обично се означува како множител - x20, x35 итн. Колку е помал облогот, толку е попривлечна специјалната понуда.

На пример, ако некој играч добил 500 $ бонус за регистрација и мора да ги обложи овие пари со облог x35. Едноставна пресметка ќе ви го даде вкупниот износ за обложување: 500 x 35 = 17,500 20 УСД. Играјќи на обложување од 875 долари, ќе треба да направите XNUMX вртења за целосна игра.

Облог не повеќе од x30-35 се смета за прифатлив. Искусни коцкари велат дека со таков облог, навистина е можно да се остане во црно ако ја изберете вистинската слот машина.

За да добиете голема победа, изберете слот машини со максимален процент Враќање во плеер (RTP) од списокот на оние што се достапни според барањата за обложување.

Запомнете дека во некои игри, износот на облогот се смета само делумно како обложуван пари. Значи, во табела и игри со карти, само 5% до 50% од износот на облогот се смета за обложувални пари, додека во слотови, 100% од износот.

Ако износот на бонус е мал, препорачливо е да играте на ниски обложувалници и подобро е да користите максимални облози само доколку облогот е преголем, а времето на обложување е многу ограничено.

Како да добиете депозит онлајн казино бонус за регистрација во 2021 година без повторно вчитување на вашата сметка за коцкање

Списокот на онлајн казина без бонус за депозити составен од бонус. Експертите им овозможуваат на играчите да споредуваат специјални понуди од различни оператори.

Основното правило за добивање на бонус без депозит е дека креираната сметка мора да биде прва и единствена сметка на корисникот. Повеќе сметки се строго забранети. Верификацијата се врши по име, адреса за е-пошта, број на мобилен телефон, IP-адреса, итн. За пристап до автоматските машини со бонус за регистрација на казино на Интернет, мора да следите едноставна низа чекори.

Чекор 1. Направете сметка. На веб-страницата на казиното, мора да го отворите формуларот за регистрација и да ги пополните празните полиња со лични податоци. Понекогаш во оваа фаза, треба само да ја наведете вашата адреса за е-пошта и лозинка, но почесто треба да пополните формулар со лични информации (име, датум на раѓање, место на живеење, итн.). Треба да ги наведете само вашите вистински информации, бидејќи тие ќе бидат потврдени подоцна.

Чекор 2. Потврда за регистрација. Од казината се бара да го поврзете вашиот профил со адреса за е-пошта и телефонски број. За да го направите ова, пораката што содржи врска е испратена до вашата e-mail адреса, а текстуална порака со код е испратена до вашиот мобилен телефон.

Чекор 3. Проверка на сметката. Подобро е да го потврдите вашиот идентитет веднаш по регистрацијата, за да немате проблеми подоцна при повлекувањето на парите. Проверката на сметката може да се изврши на два начина:

 • со испраќање електронски копии на вашите документи преку е-пошта до техничката поддршка или преку разговор во живо;
 • со поставување фотографии од документи во вашата лична област.

Верификацијата трае од неколку минути до неколку дена. Техничката поддршка може да побара дополнителни документи или да започне краток разговор преку Skype.

Чекор 4. Активирање. Внимателно проучете ги условите, информациите за ограничувањата и периодот на важење на бонусната понуда. Откако ги прочитавте и разбравте правилата, можете да го активирате бонусот во вашата лична област (понекогаш користејќи промо-код) или со испраќање на барање до Техничка поддршка.

Чекор 5. Користете и обложувајте. Бонусот без депозит мора да се искористи во рамките на периодот определен од операторот, а добивките мора да се реализираат земајќи го предвид декларираниот облог.

 

Најчесто поставувани прашања

💸 Како да го отклучам бонусот без депозит?

Треба да ги вртите вашите добивки одреден број пати во согласност со назначениот облог.

Дали има ограничувања за повлекување?

Операторите поставуваат максимален износ на добивки што може да се повлечат од бонус без депозит. Границите се наведени во правилата и не можете да повлечете повеќе од оваа сума.

💰 Каде можам да најдам тековни бонуси за казино без депозити во 2021 година кои не бараат од мене да ја вчитам мојата сметка за коцкање?

На нашата веб-страница. Ги собравме сите најнови промоции од најдобрите казина во Европа со гарантирано повлекување пари.

🙋♂️ Колку пати можам да добијам бонус за регистрација без депозит?

Само еднаш кога ќе креирате сметка. Пререгистрацијата се смета од страна на операторот како измама во која сите кориснички профили на лицето ќе бидат блокирани.

🎲 Кои казина даваат бонус за добредојде без депозит?

Најдарежливите бонуси ги нудат казиното bWin, 888 Casino, Party Casino и Australia Casino. Но, рејтингот постојано се менува. Тековната листа може да се најде на оваа страница.

💳 Може ли да ги повлечам своите добивки без повторно да ја вчитам сметката за коцкање?

Да, некои оператори ви дозволуваат да ги повлечете вашите добивки без да направите депозит. Но, ова е исклучително ретко. Ние не препорачуваме да се дружите со такви казина. Најчесто се измамници.

💵 Дали има онлајн казино без бонуси за депозити без вложувања или обложувалници?

Да, можете да добиете бонуси без депозит како подарок за празник или како дел од програма за лојалност без да платите.

Најдобри бонус кодови без депозит за октомври 2021 година

Без депозит бонуси на онлајн казино Ажурирано: Јануари 14, 2021 автор: Дејмон

Поврзани бонуси:

онлајн казино вистински пари без бонус за депозит