Бонуси за повторно вчитување на казино преку Интернет

Добијте го вашиот бонус од 1600 евра

Исплата 97.89%
Вкупен бонус € 1600

100% до 200 € или повеќе.

Исплата 99.98%
Вкупен бонус € 200

Масивен бонус за депозити од 1000 евра! 💣

Исплата 98.82%
Вкупен бонус € 1000

До 500 € плус 20 бесплатни вртења!

Исплата 98.07%
Вкупен бонус € 500

2400 € Добредојдовте бонус

Исплата 97.81%
Вкупен бонус € 2400

300 + 150 € бесплатни вртења

Исплата 97.80%
Вкупен бонус € 300

77 Бесплатни вртења + 100% до 200 УСД

Исплата 98.09%
Вкупен бонус $ 200

100% до 100 Sl слот

Исплата 99.12%
Вкупен бонус £ 100

До € / 200 $ + 220 бесплатни вртења

Исплата 98.24%
Вкупен бонус € / $ 200

100% на првиот депозит до 200 €

Исплата 98.32%
Вкупен бонус € 200

$ / 500 € бонус и 140 бесплатни вртења!

Исплата 98.06%
Вкупен бонус $ / € 500

100% до 500 € + 200 Бесплатни врти веднаш!

Исплата 97.83%
Вкупен бонус € 500

€ / 1000 $ Или 5 БТК +200 БЕСПЛАТНИ СПИНИ

Исплата 97.46%
Вкупен бонус € / $ 1000

200% бонус за фаќање возбуда!

Исплата 97.89%
Вкупен бонус $ 200

100% до 500 € + 100 бесплатни вртења!

Исплата 97.80%
Вкупен бонус € 500

Секое онлајн казино се стреми не само да привлече повеќе нови играчи, туку и да ги задржи и да се претвори во редовни клиенти. За оваа цел се создаваат обемни програми за бонуси и се организираат редовни промоции. Бонус за повторно полнење во казино е еден од начините да ги задржите играчите. Оваа понуда е достапна и за почетници и за редовни клиенти - сите корисници кои редовно играат на веб-страницата и ги полнат своите сметки за игри. Оваа страница содржи список на казина каде fansубителите на коцкањето можат да добијат бонуси за повторно полнење.

 

Повторно вчитување значи „надополнување“ во овој контекст. Овој збор може да го објасни главниот принцип на специјалната понуда. Операторите им ветуваат на корисниците да ги полнат своите сметки со бонус средства за исполнување на одредени услови. Најчесто, се доделува поттик за депонирање. За разлика од бонусите за добредојде, кои се доделуваат само за први или неколку први депозити, бонусите за повторно полнење можат да се добиваат повеќе пати во онлајн казина - понекогаш за секое полнење на сметката за игри!

Искусните играчи се обидуваат редовно да ја искористат таквата специјална понуда, бидејќи тоа дава многу придобивки:

  • Зголемување на банкарскиот линк. Клиентот добива одредена сума како подарок за секој депозит.
  • фреквенција. Играчите можат да активираат бонуси со регуларноста предложена од операторот без да се грижат за барањата за обложување - правилата за активирање и користење средства остануваат непроменети.
  • монетизација. Бонус за повторно полнење е парична награда пресметана на сметката на играчот. Доколку клиентот ја обожава сумата што ја примил во целост според утврдените правила за натпреварување, тие можат да управуваат со парите по сопствено наоѓање: да поставуваат облози, да купуваат билети за учество на турнири или лотарија на веб-страницата, да повлекуваат добивки итн.
  • Дополнителни бесплатни вртења. Корисниците добиваат бесплатни вртења покрај паричната награда како дел од специјалната понуда во некои казина. Во согласност со утврдените правила, клиентот може да користи такви бесплатни вртења, да ги обложува добиените пари и да ги повлече на картичка или електронски паричник.

Од политиката на бонуси на операторот зависи колку ќе биде профитабилна специјалната понуда. Играчот треба да обрне внимание на клучните услови на промоцијата:

  • Минимален износ на депозит. Доволно е да ја наполните вашата сметка со само 100–200 американски долари на некои веб-страници за да учествувате во промоцијата. Во други случаи, повторното полнење може да биде наменето за високи ролки, а минималната количина на полнење може да биде 300 долари или повеќе.
  • Големина на бонус. Процентот на депозит што се пресметува на клиентот. Најчесто, редовните специјални понуди овозможуваат зголемување на депонираните средства за 10% –100%, но исто така можете да исполните и покорисни понуди.
  • Ограничување на пресметаната сума и можни добивки. Операторите ја поставија горната лента за бонусната понуда: колку пари клиент може да добие, а потоа да повлече по обложување. Колку се поголеми обете овие вредности, толку е попрофитабилно за играчот.
  • Услови за обложување. Големината на облогот за пари или бесплатни вртења се изразува во бројот на вртења на доделениот стимул на автоматските машини. Колку е помал облогот, толку подобро е за играчот.
  • Период на обложување. Временскиот период во кој играчот мора да го вложи подарокот добиен во рамките на промоцијата.

Промоциите можат да бидат ограничени по региони во некои казина. Identsителите на САД, на UK, Израел и другите земји често не се во можност да користат бонус понуди. Треба да дознаете однапред за ваквите ограничувања за да не се соочите со непријатно изненадување по активирањето и користењето на вашите бонус средства. Целосните услови на промоцијата се наведени во соодветниот дел на веб-страницата. Понекогаш играчите можат да се соочат со ограничувања на профитот на играчот. Претоварта може да биде недостапна за играчите чии повлечени средства го надминуваат вкупниот износ на депозити. Ова исто така треба да биде наведено во Условите и правилата.

Друга нијанса е што по добивањето на парите за подарокот, играчот може да не може да ги користи за обложувалници. Вистинските средства се дебитираат прво од сметката, а бонусите се дебитираат на последниот.

 

 

Бонуси за повторно вчитување на казино преку Интернет Ажурирано: Декември 18, 2020 автор: Дејмон

Поврзани бонуси:

добредојде бонуси за казино