7 Материјали на екранот
Продај RSS

7 Макари

Ние веруваме во намалувањето на емисиите на јаглерод со поттикнување одржлива околина.
Во текот на нашиот секојдневен живот, нашите активности придонесуваат за емисиите на стакленички гасови што предизвикуваат климатски промени. Сите избори што ги правиме, од користење на кафе за создавање автомобил, влијаат врз животната средина преку емисиите на јаглерод.

Ние поттикнуваме одржлива околина
Знаеме дека технологијата влијае на нашата околина. Вклучувањето на светло, гледање на телевизија, па дури и гледање на интернет користи енергија и фосилни горива, од кои сите ослободуваат јаглерод диоксид во атмосферата. CO2 е една од водечките причини за глобалното затоплување.

Ние веруваме во намалувањето на емисиите на јаглерод со поттикнување одржлива околина.
Во политиката на нашата компанија, имаме за цел да го намалиме нашиот јаглероден отпечаток бидејќи сакаме нашиот бизнис да расте на општествено одговорен начин. Затоа, ние ги користиме технологиите кои се пријателски погодни за животната средина и се трудиме да ги преземеме сите можни активности за да ја подобриме употребата на фосилни горива. Бидејќи е еколошки одговорен, ве советуваме да преземете мерки за намалување на емисиите на јаглерод.

Еве неколку препораки за тоа како можете да го направите:

• Одредување на големината на вашата јаглероден отпечаток. Пред да почнете да размислувате за намалување на технологијата на јаглероден отпечаток, определете ја големината на јаглеродниот отпечаток, гледајќи ги вашите сметки за струја, гас или нафта. За да дознаете точни бројки, можете да ги користите он-лајн јаглеродни калкулатори.

• Исклучете ги вашите приклучоци за технологијата кога не се во употреба. Сите gadgets, од светла и телевизори на DVD корисници и компјутери, може да се исклучат кога не се користат. Можете исто така да се обидете да ги исклучите оние предмети што не ги користите премногу често (машини за кафе или тостери), бидејќи оставајќи ги вклучени може исто така да користат вишок енергија.

• Префрлете се на повеќе енергетски ефикасни технологии. Префрлете се на зелена енергија или еколошка програма за електрична енергија, за брзо да ги намалите и емисиите што ги создавате и износот на парите што ги трошите.

Игра сегаhttps://www.7reels.com

Активни бонуси

Вкупно: 1,032
успех 100%
66X Игра преку казино $ 683000 Макс CashOutAdditional казино бонус: € 515 Дневен freeroll слот турнир на големи пари игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Играј преку Еуро 134000 Макс CashOutExtra бонус: 205% бонус за казино за регистрација на Големиот готвач Microgaming Slot Game ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x игра преку £ 506000 Макс CashOutExtra казино бонус: 22 судење спин на Hexbreaker 2 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x облог $ 201000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: 130% натпревар бонус казино на тениски ѕвезди Playtech Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x игра преку казино £ 593000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: 75% Казино Добредојдовте бонус на фестивалот Квинс ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x облог $ 187000 Макс CashOutAdditional бонус: 30 судење спин на делумно ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Wagering £ 696000 Max CashOutadditional бонус: EUR 445 Дневен турнир за слободни фрлања на диви диви спин спиномен казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X Игра преку казино $ 672000 Макс CashOutAdditional казино бонус: $ 315 Слободен чип на Рил Риба ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x игра преку казино € 979000 Макс CashOutExtra бонус: EURO 665 мобилен фрирол турнир на зомби ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x Играј преку CasinoEur 699000 Макс Повлекување дополнителен бонус: € 245 Без депозит бонус Казино на Електрон ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Играј преку CasinoEUR 672000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: 210 бесплатно врти без депозит казино на Firestorm ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x Играј преку казино $ 504000 Макс CashOutspecial бонус: 755% Бонус за депозит за појавување на казино за кеш ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X игра преку казино $ 324000 Макс CashOutextra бонус: € 355 казино турнири фрирол на Loose Cannon ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X WagerEur 313000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: Eur 540 казино чип на славното царство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x Репродуцирај преку ЕUR 583000 Макс готовинаДополнителен бонус: 670% Бонус за прв депозит на Alaxe во Zombieland ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X Играј преку казино € 918000 Max CashOutДополнителен бонус: 265% натпревар бонус на светот на мразот Бутик Игри Казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X WageringEur 714000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: 685% Бонус за натпревар на суши бар ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x Играј преку казино $ 366000 Макс КешНовен дополнителен бонус: 10 Слободен казино врти на Грофот Спектакуларни ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

успех 100%
77x игра преку казино $ 346000 Макс готовина дополнителен бонус: 600% натпревар бонус казино на Gopher злато Microgaming казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x Wagering € 454000 Макс готовина outExtra бонус: € 10 казино турнири фрирол на Bicicleta Yggdrasil Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X игра преку CasinoEURO 726000 Max CashOutExclusive бонус: € 775 мобилен фрирол турнир на гробот на фараонот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Wagering $ 214000 Max CashOutAdditional казино бонус: 430% бонус од прв депозит за остареното кралство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X Играј преку казино £ 488000 Максимално повлекувањеЕксклучок бонус: £ 495 казино турнир на Аладин Симбат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X обложувалница барања £ 301000 Макс ПовлекувањеДополнителен Казино бонус: 260 бесплатно врти не депозит казино на зелена фенер ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x Барања за барањата $ 227000 Макс CashOutСпецијален бонус: 795% Бонус за натпревар на Bullseye ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x Wagering $ 862000 Макс CashOutextra бонус: 80 Слободен вртења на среќата 40 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Играј преку казино € 420000 Max CashOutAdditional казино бонус: 340% натпревар бонус казино на бонбони барови Игл Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X Играј преку Еуро 619000 Макс CashOutExtra Казино бонус: 205% Нема правила бонус! на морските сирени ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Играј преку € 426000 Max CashOutexclusive бонус: EUR 305 слободен чип на громот Cash ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X барања за пешачење € 952000 Макс готовина outExtra бонус: 935% бонус за пристигнување на Мајан принцезата Microgaming казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Играј преку € 102000 Макс CashOutAdditional Казино Бонус: Еуро 165 казино турнир на Ghouls Betsoft казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X Wagering $ 25000 Max CashOutСпецијален бонус: € 4365 Без депозит бонус казино на Божиќ шарм ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x WagerEur 277000 Максимален повлекувањеЕксклучлив бонус: Eur 90 Слободен чип на мумички пари Habanero слот машина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X облог $ 549000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: Eur 220 бесплатен чип на Bullseye ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45X барања за пешачење € 979000 Max CashOutspecial бонус: 970% казино натпревар бонус на полицајци N разбојници Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x игра преку $ 216000 Макс готовина outSpecial бонус: 250% натпревар во казино на полен партија Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X Играј преку CasinoEur 247000 Макс готовина outExtra бонус: 405% Бонус за натпревар на Sinbad & s Golde ...... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x Wagering $ 777000 Макс ПовлекувањеДополнителен бонус: $ 4220 Без депозит Бонус код на Волшебникот Оз Руби влечки WMS слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x играј преку € 317000 Max CashOutAdditional Бонус: $ 925 Мобилен фрирол-турнир за нуклеарна риба и ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X WagerEURO 886000 Максимална повлекувањаx ексклузивен бонус: 245 бесплатни вратни казино на Fisticuffs Неточен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

успех 100%
35X барањата за обложување $ 382000 Макс готовина outExtra казино бонус: $ 640 бесплатни пари за херој војна ХД свет натпревар казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X Играј преку CasinoEur 188000 Макс Повлекување специјален бонус: 250 бесплатни врти без депозит на Дивавен злато Прагматичен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X Играј преку Еуро 398000 Макс готовински бонус: £ 530 Казино турнир на Дивиот Дивиот Запад Големиот воз Нести Нето ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x Барања за барања € 818000 Максимално повлекување x екстра бонус: 215 Слободен врти на Genie Wild Nextgen Gaming казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

успех 100%
45x облог € 280000 Макс готовина outextra бонус: $ 3815 НЕМА ДЕПОЗИТ на Wacky свадба ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x Wagering € 384000 Макс готовинаДополнителен казино-бонус: € 235 турнир на казино за кас ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X WagerEURO 310000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: EURO 590 турнир на бакнеж ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x игра преку казино $ 854000 Максимален повлекувањеДополнителен казино бонус: 590% Нема бонус за правила! на Њујорк ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Играј преку казино £ 928000 Max cash outexclusive бонус: 85 бесплатно казино се врти на океанот фантазија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

успех 100%
65x игра преку CasinoEURO 392000 Макс готовинаДополнителен бонус: EURO 210 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на Circus Hd World Match Casino ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Играј преку CasinoEUR 191000 Максимална повлекувањеx ексклузивен бонус: 975% Најдобар бонус за регистрација на казино на тајните на алхемијата ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x Wagering € 824000 Макс готовина outExclusive бонус: 77 слободен врти казино на Супер Брз Жешка Жешка Isoftbet казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

успех 100%
55x Играј преку € 10000 Макс готовински бонус: £ 250 слободен чип на Хавана Кубана ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X WageringEur 28000 Max Повлекување Екстра казино бонус: 270 Слободен вртења на среќа ѕвезди ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x барања за обложување $ 115000 Максимум повлекувањеЕксклузивен казино бонус: € 540 онлајн казино турнир на 100 панда ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x Багра барања $ 772000 Макс ПовлекувањеДополнителен бонус: 95 Слободен вртења казино на Едрата на злато Playn Оди ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x игра преку казино € 476000 Макс Повлекување дополнителен бонус: 295% натпревар во казино на Златна редеа Сиббат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x облог £ 226000 Макс CashOutAdditional казино бонус: $ 1920 без депозит на дива борба ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X WageringEUR 41000 Макс. CashOutextra бонус: £ 4550 Без депозит бонус код на Fortune Teller ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X игра преку казино $ 624000 Макс готовина дополнителен бонус: 215 бесплатно врти без депозит казино на Биер Фест ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X игра преку казино € 74000 Макс Повлекување Специјален бонус: € 135 казино турнири фрирол на крадец Неточен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

успех 100%
33x облог € 780000 Макс готовина outspecial бонус: £ 800 слободен казино турнир на љубов лаб HD ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x Багра барањаEUR 682000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: 95% Депозит натпревар бонус на Кристал Бол Бали Вулф Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x игра преку $ 262000 Макс CashOutextra бонус: 25 Бесплатно казино се врти на Рембрант богатството High5 казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x игра преку казино € 102000 Макс готовина дополнителен бонус: € 515 БЕСПЛАТЕН КАЗИНО ЧИП на кралот Артур Том Хорн казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 161 2 3 ... 16

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино