Casinia screenshot
Продај RSS

Casinia

Casinia ви дава можност да се нурнете во незаборавниот свет на возбуда и да ги играте најдобрите лиценцирани игри со висок процент на враќање од таквите компании како Pragmatic Play, Rival Gaming, NetEnt, Amatic, Quickspin, Quickfire, Habanero, Yggdrasi1,1SoftBet, ELK, Igrosoft. Касинија приоритет е да создаде удобни и безбедни игри на своите клиенти. Нашиот казино нуди голем избор на игри, па дури и најпознатите гости ќе ја најдат играта за да одговараат на нивните потреби. Со играње во Casinia добивате големи добивки и гарантираните джакпот, како и забава на играта и многу позитивни емоции.

бРЗО исплати
Една од предностите на нашето казино е најбрзите исплати и широк избор на платежни системи. Депозити направени преку електронски парични часови се кредитираат на вашата сметка веднаш. Депозитите направени преку кредитна картичка заземаат повеќе време, бидејќи е потребно време да се процесираат.

ОДГОВОРЕН И КВАЛИФИКУВАНА СЛУЖБА ЗА КЛИЕНТИ
Поддршката Casinia се состои од високо квалификуван персонал кој ќе биде среќен да ви помогне во решавањето на сите проблеми. Нашата цел на supporrs е да ја направиме вашата посета на страницата што е можно попријатна и пријатна. Можете да не контактирате преку Live Chat или со пишување на e-mail на support@xasinia.com

Веб-страницата Casinia.com е во сопственост на Групација на Траннело, со седиште во Григориј Афенцеу, 133, Агиос Дометиус, 2369, Никозија, Кипар. Групата го вклучува Tranello Ltd., компанија основана според законите на Кипар со регистарски број на компанијата HE363026 и со седиште во Grigory Afxentiou, 133, Агиос Дометиус, 2369, Никозија, Кипар и Araxio Development NV компанија основана според законите на Curacao со регистарски број на компанијата 141409 и со регистрирано седиште во E-Commerce Park, Vredenberg, Curacao, овластен од валидаторот на лиценцата Antillephone NV, бројот на лиценцата E-Gaming No. 8048 / JAZ.

Игра сегаhttps://casinia.com

Активни бонуси

Вкупно: 1,027
45X Играј преку казино € 765000 Максимално повлекување Екстра бонус: 45 слободен врти без депозит на Cash Reef Habanero слот машина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Играј преку казино $ 216000 Максимално повлекувањеЕксклучлив бонус: 920% Регистрирај се бонус на казино на Еуро Златен првенство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X игра преку казино $ 573000 Макс готовина outextra бонус: $ 1970 Без депозит бонус казино на Најдобро од среќа ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x игра преку $ 245000 Макс со повлекување екстра казино бонус: € 565 слободен казино турнир на тапанар светот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Wager $ 737000 Максимален бонус за повлекување: € 4840 Без депозит казино бонус на Star Trek Igt слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X WagerEUR 261000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: EUR 50 слободен чип на Royal Secrets Egt казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X Играј преку CasinoEur 357000 Максимален бонус за повлекување: EURO 3205 НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС на тибетски песни Казино технологија Слот машина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x Играј преку Еуро 880000 Максимално повлекувањедополнителен бонус: £ 4375 Нема депозит на Сончев гребен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x Барања барања $ 135000 Макс готовина outExtra Казино бонус: £ 310 Дејли за слободни фрлања слот на Шаолин Fortunes Хабенеро Слот машина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Играј преку казино $ 872000 Максимален повлекување специјален бонус: $ 135 БЕСПЛАТЕН Chip казино на црвено бело сино прагматично ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Играј преку € 28000 Макс CashOutExtra бонус: 110 слободен врти без депозит на Бафало Блиц Playtech ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X игра преку казино € 5000 Макс готовина outextra бонус: ЕУР 115 БЕСПЛАТЕН КАЗИНО ЧИП на кула Плејв одигра Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x Wagering € 827000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: 290 бесплатно врти не депозит казино на готвење слот Portomaso казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x игра преку казино $ 681000 Макс Withdrawalextra бонус: 10 бесплатно врти без депозит на Medusas Погледни Playtech ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x Играј преку CasinoEURO 73000 Макс готовина од екстра казино бонус: $ 825 слободен казино турнир на кинески Слотланд ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X игра преку казино £ 858000 Макс CashOutAdditional бонус: $ 755 онлајн казино турнир на Бафало Блиц Playtech ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X Играј преку € 557000 Max CashOutexclusive бонус: $ 3990 без бонус за депозит на Волшебник на камења ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x WageringEur 924000 Max ПовлекувањеExclusive Казино бонус: 325% Најдобра регистрација бонус казино на Triple Chance Merkur слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
успех 100%
65X WageringEURO 317000 Max CashOutДополнителен казино бонус: € 745 казино турнир на мултиметарски симбат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x облог $ 61000 Макс готовина outExtra Казино бонус: 45% натпревар бонус на Египет Скај Egt казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x Wagering $ 717000 Max CashOutExclusive бонус: 260 бесплатни врти во моментов на суштество од БЛ ...... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x облог $ 598000 Макс готовина outextra бонус: 865% Прв депозит бонус на Златен змеј Microgaming Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Багра барања $ 170000 Макс готовина outexclusive бонус: € 620 слободен казино чип на Аце авантура HD ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
успех 100%
30x Wagering $ 457000 Max CashOutДополнителен бонус: € 605 казино турнири фрирол на Gunslinger Playn Go казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x Багра барања $ 429000 Макс CashOutExclusive бонус: 280 Слободен врти не депозит на Исток на Сонцето, Вес ... ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x WagerEur 664000 Макс. Повлекување специјален бонус: 55% Бонус за прв депозит за монопол еднаш на ден ... ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x Wagering £ 1000 Max Withdrawalexclusive бонус: $ 66 НЕ ДЕПОЗИТ на Кангалиенс Booongo казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X облог $ 639000 Макс CashOutExtra казино бонус: £ 155 казино турнири фрирол на Pharos Ii Merkur Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
успех 100%
35X облог £ 643000 Макс CashOutSpecial бонус: EUR 330 Без депозит Казино бонус на Барнсвевенс Симбат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x Барањата за барањатаEURO 728000 Максимална повлекувањеНадворешен бонус: 245 Бесплатно врти без казино за депозити на Сирена Златна глобус Казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x Играј преку ЕUR 199000 Макс готовински ексклузивен бонус: $ 3950 НЕМА ДЕПОЗИТЕН БОНУС на 50s Pinup Hd Светски појавување на казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X WagerEURO 726000 Макс готовина од Екстра Казино Бонус: 960% Бонус за добредојде на допир Hd World Match Casino ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45X Барања за барање Еуро 940000 Макс ПовлекувањеЕксклучок Казино Бонус: 385% Казино натпревар бонус на Рамзес II Делукс ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x облог $ 315000 Макс ПовлекувањеСпецијален бонус: $ 1080 Нема депозит на Златниот нов свет Bf Игри Казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Играј преку казино € 491000 Макс Повлекување специјален бонус: турнир за ЕВРО ХНУМКС мобилен турнир за слободни фрлања ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x Wagering $ 881000 Максимална повлекување дополнителен бонус: € 88 слободен казино чип на меур лудост Игт Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x WagerEURO 984000 Макс CashOutextra бонус: EUR 120 Дневен турнир за слободни фрлања за време на Big Top Microgaming Casino ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
66x игра преку CasinoEURO 248000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: 25 бесплатни вртења токму сега на Deadworld ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
55X игра преку казино € 418000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: € 90 казино чип на Fortune Teller Неточен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
успех 100%
65X игра преку CasinoEur 774000 Макс ПовлекувањеДополнителен бонус: 970% натпревар бонус казино на Piggies и Волкот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Играј преку казино € 559000 Макс Повлекување дополнителен бонус: € 2510 Нема депозитен бонус на партијата Банана ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X игра преку казино $ 61000 Макс готовина outExclusive бонус: 275% Казино Добредојдовте бонус за овошен мраз Booongo казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x игра преку казино £ 346000 Макс готовина outSpecial бонус: EURO 610 турнир на Вегас хитови Бали слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X Игра преку $ 177000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: EUR 3510 Нема бонус за депозит казино на Славен во џунглата ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x облог $ 922000 Макс готовина outextra бонус: 77 Бесплатно казино се врти на Дино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X Играј преку казино £ 258000 Max Withdrawalexclusive бонус: EURO 350 слободен казино турнир на пет ѕвездички луксузни играчки слот машина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X WagerEur 629000 Максимално повлекување Екстра бонус: EURO 4280 без депозит на принцезата од рајот High5 казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x облог $ 155000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: Eur 845 казино турнир на Win Mill ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x облог $ 777000 Макс ПовлекувањеСпецијален бонус: £ 2130 Нема депозит за Олимп Еволуција ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
успех 100%
44x игра преку казино £ 851000 Макс готовина ексклузивен бонус: 270 бесплатни врти без депозит на Златна ракета ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
успех 100%
45X облог $ 188000 Max CashOutAdditional Бонус: € 765 Онлајн казино турнир на Моќ Џокер Новоматички казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X облог $ 865000 Макс Повлекување дополнителен бонус: € 1825 без депозит на плен овошен спиноменален казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Play throughEURO 742000 Макс готовина outSpecial бонус: € 355 казино турнири фрирол на мега камења ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X Играј преку казино $ 259000 Макс готовина извонреден бонус: 260 бесплатни спин на касетата за готовина Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x облог $ 726000 Макс ПовлекувањеДополнителен бонус: $ 222 Слободен чип казино на Батерфлај Класик ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x WagerEURO 255000 Max Повлекување дополнителен бонус: £ 450 турнир на светски фудбал ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X Wagering £ 326000 Максимален повлекување специјален бонус: 205 БЕСПЛАТНИ СПИНСОВИ на прекинувач во време ривалски казиносни слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X Играј преку казино: $ 122000 Max Withdrawalextra бонус: 675% казино натпревар бонус на Денот за печење ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Играј преку казино € 261000 Макс готовина outextra бонус: EUR 100 казино турнир на La Playa Том Хорн казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x WagerEUR 429000 Максимум Withdrawalextra бонус: 165 Бесплатно казино се врти на Кралската маскарада Playn Go слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X игра преку казино $ 857000 Максимум Withdrawalextra бонус: Eur 70 турнир на Колумбус Делукс ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x Wagering $ 995000 Макс CashOutExtra бонус: £ 545 Дневен турнир за слободни фрлања на Среќен 88 аристократски слот ... ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X WagerEUR 913000 Макс CashOutExtra Казино бонус: Eur 400 Слободен казино чип на атлантските богатства Spinomenal казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X облог $ 125000 Max Withdrawalexclusive бонус: € 555 онлајн казино турнир на играта на среќа Ег ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Wagering $ 290000 Максимален повлекување специјален бонус: $ 1595 Нема депозитни бонус казино на тркалото на богатството Microgaming Slot Game ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 161 2 3 ... 16

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино