Казино соба скриншот
Продај RSS

Казино соба

Casino Room нуди модерно, забавно и лесно искуство со казино кое е прилагодено за да одговара на неговите играчи како ракавица. Веб-страницата, основана во 2005, може да се пофали со неодоливи бонуси и преку 950 игри кои се движат од најновите слотови за игри во живо казино.

Денес, играчи од од целиот свет стадото во казино соба, благодарение на нашиот незаменлив избор на игри и беспрекорна професионална репутација.

Нашата понуда

Ветуваме сигурни, брзи и сигурни исплати и гигантски добредојдени пакети за играчи кои ќе уживаат.

Со пријавувањето ќе добиете бесплатни вртења на 25, како и бонус со бонус од депозит, кој е досаден, до 500%.

И наградите не застануваат таму. Ќе се квалификувате за непобедливи бонуси на вашите следни депозити на 4 ..

Пријавете се сега за да дознаете повеќе!

Онлајн казино игри - Дознајте за нас | Казино соба

Тимот на Casino Room се состои од експерти за онлајн игри кои биле вклучени во пазарот од 1999 и имаат богато искуство во казиното, покерот, спортот, забавата и други, поразновидни портали. Ние сега ја сочинуваат Казиновата соба и ги искористивме нашите колективни искуства за да создадеме, за што веруваме, најдобар онлајн казино во светот.

Контакт

Доколку имате какви било прашања, нашиот пријателски тим може да го постигнете 24 / 7 преку е-пошта, телефон или разговор во живо. И ако сакате да ни пуштите разгледница, можете да не контактирате во Бизнис Центарот ЕВРОПА, ниво 3 / Suite 701, улица Дан Керм, Биркиркара BKR 9034, Малта.

Казино соба, Малта

Каде сме лиценцирани?

Casino Room, www.casinoroom.com, раководен од Елмонт Гаминг Лимитед, компанија регистрирана во Малта, во Европската унија. Малтешкиот закон се применува. Регистрираниот број на претпријатието е C52868, а адресата е Бизнис центар Европа, Ниво 3 / Suite 701, Dun Karm Street, Birkirkara BKR 9034, Малта.

Во Велика Британија Ellmount Gaming Limited е лиценцирана од <ahref = "http: www.gamblingcommission.gov.uk= "" Home.aspx "=" "> Комисијата за коцкање под продолжен број на лиценцата 000-039458-R-319433-001. </ Ahref =" http:

Ellmount Gaming Limited работи под следната лиценца издадена од малтешки власти за лотарии и коцкање, орган за лотарии и игри (MGA): MGA / CL1 / 745 / 2011 (издадена на 30th септември 2011). Дознајте повеќе на www.lga.org.mt.

Елмонт, исто така, има фирма со лиценца во Курасао, под името Елмонт NV со корпорација 122,929 и адреса Брионплин 4, Вилемштад, Курасао.

За вашиот мир на умот

Кога играте со нас, сакаме да се чувствувате 100% удобно и сигурно. Можете да бидете сигурни дека ние сме сигурен онлајн казино. Casino Room е независно регулиран, сигурен и одговорен партнер со највисок стандард.

Нашите провајдери на игри

CasinoRoom.com е посветен на почитување на највисоките стандарди за интегритет. За да се осигури дека тие се фер и точни, секоја игра на нашата страница е независно тестирана и прегледана на најпрецизните стандарди. Понатаму, како силен застапник на Одговорен Gaming, CasinoRoom.com нуди квалификувани совети и превентивни мерки за оваа тема.

нето Забава

Класа 4 лиценца од Управата за лотарии и игри на Малта

Net Entertainment е сертифициран на 22 September 2008 за да биде во согласност со стандардите на eCOGRA што се применуваат за снабдувачите на софтвер, по ригорозна проценка на независни ревизори. Оваа ревизија потврдува дека развојот, имплементацијата и одржувањето на софтверот Net Entertainment е претставник на стандардите за најдобри практики. Поради тоа, носителите на нето забава можат да аплицираат за печат на eCOGRA "Safe and Fair", што им покажува на играчите дека сите игри што се нудат во CasinoModule ™ се фер, казино операторот се однесува одговорно и искрено и дека монетарните депозити се безбедни. eCOGRA е независна непрофитна организација со седиште во Обединето Кралство. За повеќе информации посетете ја страната www.ecogra.org.

RNG уверение

Софтверот што се користи за напојување на казиното е развиен и обезбеден од Net Entertainment NE AB. Софтверот со казино го користи генераторот на произволно осветлување SHA1 (RNG) од Sun Microsystems.

Производителот на случајни броеви и неговата имплементација се тестирани и одобрени / сертифицирани за случајност во согласност со преовладувачките индустриски стандарди од страна на независно тело за верификација на партиите 3rd, Технички системи за тестирање (TST) во Канада.

Игра сегаhttps://www.casinoroom.com

Казино Бонусите

Вкупно: 799
50x игра преку казино $ 141000 Макс готовина outExtra бонус: 10 Бесплатни врти без депозит за мали зелени пари ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60x облог $ 222000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: £ 545 казино турнири за слободни фрлања на големиот гребен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

65X WagerEUR 975000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: $ 835 Без депозит бонус казино на Омг Киттенс WMS слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

65x облог € 214000 Max CashOutexclusive бонус: EURO 111 казино чип на Wonder Woman Amaya казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66X игра преку казино € 574000 Макс CashOutspecial бонус: Eur 395 мобилен фрирол турнир турнир на карневал Ројал ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

65x игра преку CasinoEUR 611000 Максимален повлекување специјален бонус: $ 370 Слободен казино чип на крилја од злато ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60X Wagering € 993000 Максимален повлекување специјален бонус: 695% бонус за прв депозит на култ ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

65x Багра барања $ 788000 Максимална Withdrawalexclusive бонус: 40 бесплатни врти во моментов на бонус линија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

65x игра преку казино € 497000 Max Withdrawalexclusive бонус: $ 222 казино турнир на птици Betsoft слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33X игра преку казино € 630000 Максимален повлекување специјален бонус: EUR 595 казино турнири фрирол на Valkyrie кралицата ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30x игра преку казино £ 734000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: $ 1480 Без депозит Казино бонус во одмор сезона ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44X Играј преку € 949000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: 215 бесплатни врти казино на калкулатор ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60X Барања за барања Еуро 127000 Макс ПовлекувањеЕксклузивен казино-бонус: 750% Бонус за натпревар на чувар на песок Зевс игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44x игра преку казино £ 868000 Макс готовински бонус: € 675 слободен казино билет за Бургерс Рај ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X WageringEURO 429000 Максимален повлекување специјален бонус: ЕВРО ХНУМКС Дејлиски турнир за слободни фрлања на плажа на плажа партија Wazdan ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

45X игра преку казино ЕUR 295000 Макс готовина outextra бонус: 105 судење спинови на самурај принцезата Amaya казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66X Играј преку € 788000 Макс ПовлекувањеДополнителен Казино Бонус: 525% Бонус за поклопување на бонус на пламен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

50x игра преку CasinoEur 971000 Max CashOutexclusive бонус: Eur 540 слободен казино турнир на готски ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60x облог $ 223000 Максимален повлекување специјален бонус: 430% Регистрација на бонус за казино на Памплона ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

50x Wager $ 479000 Макс готовински ексклузивен бонус: £ 135 Дневен турнир за слободни фрлања на тајните на гробот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

35x облог £ 141000 Макс Повлекување Екстра бонус: EURO 640 без депозит бонус код на венецијански роза ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44x Wagering $ 442000 Макс готовина outExtra Казино бонус: 555% Бонус за поклопување на бонус за диво спасување ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X Играј преку ЕUR 57000 Макс готовински бонус: 695% Натпревар во казино за Ноќта на вештерките ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X Играј преку казино € 749000 Макс CashOutspecial бонус: 270 слободен казино врти на свила и челик ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77X WageringEURO 729000 Макс. CashOutspecial бонус: EUR 115 Дневен турнир за слободни фрлања на среќата ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77X Игра преку казино € 582000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: € 1080 без депозит на пари Мед Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66X Барања за барањата Еуро 942000 Макс Повлекување Екстра казино Бонус: 855% Бонус за совпаѓање на играта за изложба на Ragnarok ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

45X Играј преку Еуро 195000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: Еуро 590 казино чип на скандинавските пунџа Playn Go казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X Играј преку € 846000 Max CashOutExclusive Бонус: £ 1280 Нема депозитен бонус код на колекторот на Хороскоп ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

45X барања за пешачење Еуро 480000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: 920% бонус за депозит за Jade богатство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X игра преку CasinoEURO 136000 Max Withdrawalextra бонус: £ 1080 без депозит бонус код на Legacy Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33x WagerEUR 806000 Макс ПовлекувањеЕксклучлив бонус: € 105 НЕМА ДЕПОЗИТ на Џунгла Бој Портазомо казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30x игра преку казино $ 562000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: € 220 Слободен казино чип на Prowling Пантер ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

45x Wagering $ 561000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: EUR 100 БЕСПЛАТНО Chip казино на пеперутка Classic ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33x Играј преку £ 399000 Максимум повлекувањеПосебен бонус: € 325 турнир на Џубрек за Јура ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

40X Играј преку казино € 845000 Макс CashOutExclusive Бонус: EUR 455 казино чип на капетан Shockwave Saucify казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33x Барања барања € 69000 Макс CashOutExclusive Бонус: £ 333 БЕСПЛАТЕН КАЗИНО ЧИП на среќа пекарница Foxium Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77x Играј преку Еуро 258000 Макс со извлекување на бонус: $ 4305 Нема депозитен бонус код на Big Break Microgaming Slot Game ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

65X WagerEur 251000 Макс готовинаДополнителен бонус: EUR 265 Слободен казино чип на холивудски филм HD ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

35x Играј преку $ 121000 Max CashOutspecial бонус: 66 Бесплатно врти без депозит на Ролна украде Нетентен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33X барања за пешачење € 392000 Максимално повлекувањеЕксклузивен казино-бонус: € 4030 Без депозит на рагби-ѕвезда за играње на микро-игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30X WageringEUR 950000 Max CashOutСпецијален бонус: 95% натпревар бонус казино на виолетова овошје казино технологија слот машина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30X Wagering £ 884000 Макс CashOutSpecial бонус: $ 290 БЕСПЛАТНО чип на тајните накит од Ацтека ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

50X игра преку казино $ 348000 Max Withdrawalextra бонус: € 510 онлајн казино турнир на Супер штрајк ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30X Wagering € 110000 Максимално повлекувањеЕксклучок казино бонус: 125% казино натпревар бонус на Тренди черепи Мрежа казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

77x Играј преку CasinoEur 253000 Макс готовина outExclusive Бонус: € 3840 Без депозит бонус на полицајци Н разбојници Новоматички Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

30x Барања барања € 293000 Макс CashOutExtra бонус: $ 2490 Без депозит Казино бонус за гориње желба Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60x WagerEur 90000 Макс CashOutadditional бонус: $ 405 Слободен чип на планетата на мајмуните ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

35X облог $ 835000 Максимална повлекување специјален бонус: EURO 135 слободен казино турнир на просперитет змеј ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44X Игра преку CasinoEUR 533000 Макс готовина outExtra бонус: 33 слободен врти казино на Кити Близнаците Gameart слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

66X Играј преку казино € 872000 Max Withdrawalexclusive бонус: $ 310 Слободен Чип Казино на Големите Пари Win Win Rival Casino Slots ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

45X WagerEur 775000 Максимален бонус Withdrawalextra: Еуро 735 казино турнири за марински богатства ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

45X WageringEur 662000 Макс Повлекување Специјален бонус: £ 435 казино турнири фрирол на диви седум топгеми казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44x игра преку CasinoEUR 722000 Максимална повлекувањеxclusive бонус: 170 бесплатно врти без депозит на Капетан вложување Новоматички слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

40x Wagering $ 773000 Макс готовина outExtra бонус: £ 2270 Без депозит бонус казино на џинови диви ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

45X Игра преку $ 18000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: 320% Бонус за натпревар на Санта изненадување Playtech Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55X Играј преку € 850000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: 105 Бесплатно казино врти на Карамел Коцки ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55x Wager $ 822000 Макс готовински ексклузивен бонус: 60 бесплатно се врти на златниот медал за Меккур казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

50X Играј преку $ 524000 Максимален повлекување специјален бонус: 115 бесплатни врти без казино за депозити на толку многу чудовишта ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60x Барања барања € 252000 Максимална Withdrawalextra бонус: £ 4125 НЕМА ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО на Cannon Thunder Меркур Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

44X облог $ 69000 Максимална повлекување екстра казино бонус: $ 360 Слободен чип на машински пиштол Unrn генеза ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Страница на 1 141 2 3 ... 14

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино