Casumo screenshot
Продај RSS

Casumo

Касумо е основана во почетокот на 2012 кога паралелен универзум контактира со нас и ни кажува дека тие биле во очајна потреба од помош. Значи, помисливме на најзабавното и возбудливото нешто што можевме. Стана Casumo.com, казино дизајнирано од теренот за да ги натера луѓето да се смеат.

Играат игри на казино на iOS, Android, таблета, Mac или компјутер

  • 100% безбедни исплати
  • Брзи повлекувања без проблеми
  • Брза повеќејазична поддршка
  • Нови промоции секоја недела
  • Поставете ги и собирајте награди

Скопје

Преку нашата страница на Linkedin ќе дознаете повеќе за компанијата Casumo, отварање на работни места и најнови вести околу она што го прави корпоративниот дел од Casumo.

Facebook

Како нас на Фејсбук и се наоѓаме во средината на нашите најнови понуди, објави за игри, натпревари или само за да се дружиме со колегите пријатели од казумо. Преминете на нашата Фејсбук страница и ќе добиете суштината на работите.

работа

Ние постојано бараме талент за да ни помогнеме да го изградиме најдоброто искуство на играчот. Проверете ги нашите тековни отвори на нашата страница за работни места.

филијали

Ако работите со интернет сообраќај како подружница, можете да се регистрирате за нашата affiliate програма. Прочитајте повеќе за навртките и завртките на нашиот партнер страница.

Нашите пријатели

Сакате да знаете што се случува во универзумот Касумо? Имаме неколку пријатели кои можат да ве задржат до брзина.

Игра сегаhttps://www.casumo.com

Активни бонуси

Вкупно: 6
Од силниот спандекс. Слободното мексиканско борење доаѓа во Casumo казино! Ние сме горди да објавиме Lucha Maniacs, сосема нов онлајн слот Yggdrasil Gaming кој ќе биде достапен исклучиво на C ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

"Кој е таму?" "Кој е таму?" "Џокер." "Џокер кој?" "Џокер штрајк, сосема нова игра исклучиво во Касумо, тоа е кој". * Кикотот * Десно. Но, сета глупост настрана, она што го имаме тука е шега ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Од сите поправени чевли. За да го одбележат претстојниот славен викенд на светецот-заштитник на Еире, тука во Касумо Казинове се одржува годишен пад на пари на Св. Патрик во бонус од Виножито богатство Fortune Favo ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

А £ 5,000 привлече секој ден до 2nd јуни Имаме am-am-azing вести за вас! Тука во онлајн казино Casumo ние го даваме £ 5,000 во готово секој ден до 2IX јуни. Wohooo! Сè што треба да направите ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

А бран на парични награди само на време за лето Подготвени за ролна трка? Сигурни сме дека сте слушнале за нашите супер-брзи, активни онлајн казино турнири кои се водат низ целата година. И ако имаш ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Само неколку ноќи до големиот ден. Дедо Мраз и неговите помошници работат напорно за да се осигураат дека овој Божик ќе биде незаборавно. Има многу возбудливи работи што се случуваат тука во Кас ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 2
Овој викенд можете да освоите до £ 15,000 во готово. Сè што треба да направите е да се погоди расеан или да влезете во функција Free Spins во еден од игрите на Big Splash Tournament *. Ова се игрите што учествуваат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Нурнете во летна награда базен Excite! Вашето топло лето само што се претворило потопло. Придружете се на турнирот "Големо поздрав" помеѓу понеделникот 30th јули и недела 5th август за шанса да ги освоите паричните награди на sizzlin ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува: