Селтик Казино екранот
Продај RSS

Селтик Казино

Селтик Казино е најочинета онлајн казино во живо денес. Нашиот персонал на професионални дилери во живо нудат играчи од од целиот свет најреални и забавни онлајн казино искуство. Видео содржините на Селтик Казино од вистински дилери ќе ви овозможат да играат во живо рулет, во живо baccarat, во живо Блек Џек (блек џек со едно седиште) и во живо Blackjack Early Payout ™.

Онлајн казина во некоја или друга форма биле достапни на интернет подолго време. До неодамна, онлајн игри првенствено биле само сенка на она што е вистинско искуство во казиното. Претходно онлајн казината го користеа она што се нарекува RNG (генерирани од случаен број) игри. Овие типови на RNG игри ги изведоа нивните казино резултати врз основа на случаен алгоритам со ограничувањата на играта. Исходот од овој RNG алгоритам се користи како резултат на акциите за коцкање. Селтик Казино е една од првите генерации живи онлајн казина што користи Web 2.0 технологии за да ги вклучат играчите во реално време во живо на видео-каналите на професионалните дилери на казино. Комбинацијата на живи видео-канали на дилерите во живо, интерактивен разговор во живо и стимулирање на графика ви дава вистинско автентично искуство во казиното. Сега имате погодност од вистински казино во стилот на Лас Вегас, достапен околу 24 часа. Селтик Казино ги нуди најпосакуваните игри во живо казино и преку 60 други игри, вклучувајќи слотови и видео покер.

СОФТВЕР

Селтик Казино им овозможува на играчите да се види, слушне, и да комуницирате со дилери. Ова лична интеракција е критична компонента за уживање вистински казино игри. Селтик Казино нуди слични играч-дилер интеракција што би очекувале во најголемите казина во Лас Вегас, Монте Карло и Макао.

Услуги на клиентите

Сервисот за корисници на Celtic Casino е посветен на навремено да одговори на вашите прашања. Ние гарантираме личен и професионален одговор од еден од нашите претставници за услуги на клиентите на сите прашања во рамките на 24 часовен период. Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате прашање или повратна информација. Со нетрпение очекуваме да ви помогнеме да го добиете најдоброто онлајн искуство во казиното! Контактирајте со нашиот менаџер за корисници со општи прашања.

Игра сегаhttps://www.celticcasino.com

Активни бонуси

Вкупно: 786
40X WageringEur 155000 Макс. Повлекување специјален бонус: 800% Нема правила Бонус! на златните рудари Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X Wagering € 604000 Максимално повлекување Екстра казино бонус: 80 бесплатни врти без депозит на Ле Мистере ду Принц Зевс игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x WagerEur 88000 Макс. CashOutspecial бонус: £ 295 Нема депозитни бонус казино на тенис ѕвезди ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x WagerEURO 352000 Макс CashOutextra бонус: £ 540 Слободен казино чип на гробиштата Shift ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x Играј преку € 9000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: 25 слободен казино се врти на Шаолин и Тигар ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x игра преку казино € 800000 Максимално повлекување екстра казино бонус: 995% Нема правила бонус! на Валхала ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Wagering $ 925000 Максимален повлекување дополнителен бонус: 710% бонус за казино натпревар за богатства на фараоните ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x Репродуцирај преку ЕUR 452000 Макс Повлекување специјален бонус: £ 530 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на црви ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x облог $ 986000 Макс готовинаДополнителен бонус: 111 судење се врти на Barnyard Bonanza Ainsworth слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x игра преку Еуро 798000 Макс готовина outExtra Казино бонус: $ 700 БЕСПЛАТНО чип на овошен слот 3 ролни прагматичен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x игра преку казино £ 570000 Макс готовина outexclusive бонус: £ 555 Слободен чип казино на мечот на Александар Isoftbet ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45X игра преку CasinoEur 215000 Максимална повлекувањеЕксклузивен казино бонус: 55 бесплатни врти без депозит на кралицата на срцата Делукс Новоматск Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X Играј преку CasinoEURO 466000 Максимален повлекувањеДополнителен бонус: € 470 турнир на диви води ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45X Играј преку казино $ 407000 Максимум повлекување дополнителен бонус: EUR 320 слободен казино турнир на најдобра вештерка ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X игра преку CasinoEur 251000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: 295% натпревар во казино на Џокер сон ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x WagerEur 215000 Макс готовина дополнителен бонус: ЕВРО ХНУМКС Дејлиски турнир за слободни фрлања на Приси Принцес ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X Играј преку казино $ 49000 Макс готовински ексклузивен бонус: Eur 425 казино турнири фрлени на тивок филм ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x игра преку CasinoEur 402000 Макс CashOutExtra Казино бонус: 145 Слободен вртења на ирскиот златен Playn Оди слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x облог € 5000 Максимум Withdrawalextra бонус: 400% Нема правила бонус! на месечината Савана ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Играј преку CasinoEur 533000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: 285 слободен врти казино на Римската Империја ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Играј преку $ 133000 Максимална повлекувањаxclusive бонус: 95 БЕСПЛАТНИ СПИНСОВИ на Age of Troy ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x игра преку казино £ 163000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: 111 бесплатни врти без депозитно казино на оставен Кралство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X Играј преку казино € 469000 Max CashOutexclusive бонус: € 4275 Нема депозитен бонус код на Буш Телеграф ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x Wagering $ 3000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: 425% Бонус за депозит натпревар на Beowulf Pragmatic ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x Играј преку € 713000 Макс CashOutExclusive Бонус: $ 4285 Без депозит казино бонус на Црвените Песоци ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x Играј преку CasinoEUR 853000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: 50 слободен врти без казино за депозити на Amigos Gold ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X барања за пешачење Еуро 815000 Макс CashOutExclusive бонус: 10 пробувач се врти на клубот 21 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x Играј преку CasinoEURO 48000 Максимално повлекување Екстра бонус: 630% Казино Добредојдовте бонус за кутре ден на исплата 1x2гейминг игра за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X облог € 212000 Макс CashOutSpecial бонус: $ 295 БЕСПЛАТНО Chip казино на Blackbeards Потрагата Том Хорн казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Барања барања $ 941000 Макс готовина outextra бонус: Eur 77 Слободен казино чип на супер монопол пари ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x Играј преку ЕUR 707000 Макс готовински outspecial бонус: 755% Најдобра бонус казино за регистрација на Sizzling Hot Novomatic казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X игра преку казино € 640000 Макс готовински outspecial бонус: EUR 4075 НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС на крзно ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X барања за пешачење £ 746000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: EUR 150 мобилен фрирол-турнир на Магијата Седум Делукс ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X игра преку казино $ 378000 Макс CashOutExtra бонус: $ 625 бесплатна чип казино на Твин Џокер влог логика Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X Играј преку казино € 970000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: £ 655 Без депозит Казино бонус на Пот О злато Amaya казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x Барања барања € 249000 Максимална повлекувањеЕксклучок Казино бонус: $ 105 Слободен чип казино на пица награда Nextgen Игри на среќа Игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x WageringEur 511000 Макс готовина outExclusive Бонус: $ 625 слободен чип на 50 коњи ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Барања барања ЕUR 105000 Макс ПовлекувањеСпецијален бонус: Eur 385 слободен казино турнир на Fortune Fish казино технологија слот машина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x облог £ 704000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: EUR 310 Слободен казино чип на Моќниот Кракен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X Играј преку Еуро 771000 Макс готовинаДополнителен бонус: Eur 515 слободен казино турнир на Аполо ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x игра преку казино € 673000 Макс CashOutExclusive бонус: € 330 БЕСПЛАТЕН CHIP КАЗИНО на плодна Сиеста ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x игра преку казино $ 248000 Макс Повлекување Екстра бонус: ЕУРО 3545 НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС на бајка легенди Ха ... ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x барањата за обложување € 35000 Максимум Withdrawalextra бонус: $ 705 слободен казино турнир на бинго милијарди ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x облог € 576000 Максимум Withdrawalextra бонус: $ 3925 без депозитни бонус казино на Fire Bird ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X игра преку CasinoEURO 758000 Макс Повлекување Специјален бонус: 800% Регистрација Казино бонус на Мајкл Џексон Кралот на поп Бали слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Игра преку $ 556000 Максимална повлекување Специјален бонус: $ 260 БЕСПЛАТНО чип на Џокер 27 Kajot казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X Wagering $ 219000 Макс Повлекување дополнителен бонус: Eur 1980 Нема депозит за накит од Ориентот Microgaming казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X Играј преку € 605000 Максимум Withdrawalextra бонус: 225 Лојални бесплатни врти! на Castaway Leander казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X барања за пешачење Еуро 273000 Максимален повлекување специјален бонус: £ 410 слободен чип на Шаолин Fortunes 100 Хабенеро слот машина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X игра преку CasinoEURO 723000 Макс CashOutadditional бонус: € 540 без депозит на Прва класа патник Новоматички казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Играј преку Еуро 184000 Макс готовина outExtra Казино бонус: £ 3830 Без депозит на десетиците Одмазда Betsoft Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x Барања за барања $ 99000 Максимум повлекување дополнителен бонус: € 360 слободен казино билет за живот на богатството Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X Играј преку $ 436000 Max Повлекување дополнителен бонус: $ 3895 Нема депозитен бонус код на A Switch in Time ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X Игра преку казино € 620000 Максимално повлекувањеПосебен бонус: € 645 казино турнир на египетски богатства WMS казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X Барањата за барањатаEur 500000 Максимално повлекувањеЕксклузивен казино-бонус: 22 Слободно вртење казино на фараонот прстен Новоматско игралиште ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X игра преку казино $ 19000 Максимум Withdrawalextra бонус: 265 Слободен вртат казино на Ангел & s допир ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Барања барања $ 401000 Макс готовина дополнителен бонус: € 505 без депозит на Планета X ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x игра преку $ 794000 Максимум Withdrawalextra бонус: £ 360 турнир на Мем се соочува со глобус казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X Играј преку казино $ 758000 Макс КешОтспецијален бонус: € 605 Слободен чип на Бејкер Стрит авантури Портомасо казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X облог € 3000 Макс CashOutspecial бонус: 365% Натпревар во казино за богатства на гробовите Плајсон Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x Wager $ 632000 Макс готовински бонус: £ 20 мобилен турнир за слободни фрла ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x облог € 564000 Макс CashOutСпецијален бонус: Eur 370 Дневен турнир за слободни фрлања на Неверојатниот мечка ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X облог £ 833000 Максимална повлекување дополнителен бонус: 200 бесплатни казино се врти на Дракула Неточен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X Играј преку Казино $ 367000 Макс CashOutexclusive бонус: $ 335 Слободен казино чип на денешно време Време за генезирање Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x Wagering $ 51000 Макс Withdrawalextra бонус: 175 БЕСПЛАТНИ Врти на викторијански негативец ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 131 2 3 ... 13

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино