Chanz screenshot
Продај RSS

Chanz

За да ви биде полесно да се приклучите на забавата во нашиот универзум, набројавме некои од нашите најчести прашања.

Ако сакате да не контактирате, можете да ни испратите е-пошта или да го користите нашиот разговор во живо.
Дали ви се гледаме на автоматите подоцна? 😉

Како да креирам сметка?
Лесно е да се регистрирате сметка и можете да го направите на 4 различни начини. Можете да одберете да пополните традиционална веб-форма со вашата e-mail адреса. Или можете да креирате сметка користејќи го вашиот Фејсбук профил, Google + или Твитер.

Дали треба да ја потврдам мојата сметка пред да почнете да свирам?
Пред да можете да играте со вистински пари, само треба да го потврдите датумот на раѓање и да го потврдите вашиот телефонски број преку SMS во едноставен и брз процес.

Дали имате бонус за добредојде или бесплатни вртења?
Апсолутно! Со користење на 4 единствени бонус-кодови на вашите први депозити на 4 ќе добиете до 300 бесплатни врти и € 100 за да играте.

Кога ќе ги добијам моите добивки?
Кога сакате да направите повлекување на вашите добивки, ќе потрае само еден ден пред да го имате на вашата сметка. Многу е лесно и лесно да ги добиете вашите добивки!

Игра сегаhttps://casino.chanz.com

Активни бонуси

Вкупно: 101
335% Казино Добредојдовте бонус на Chanz 55x Барања барања $ 664000 Максимална повлекувањеЕксклучок бонус: 22 слободен врти без депозит казино на Данте пеколот HD ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 175 без бонус за депозит во Chanz 35X Играј преку € 438000 Макс готовински бонус: 800% Казино Добредојдовте бонус за Манични Милиони Nextgen Gaming ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

120 бесплатно врти без депозит казино во Chanz 55x игра преку казино £ 822000 Макс готовинаДополнителен бонус: 130 бесплатни врти без депозит казино на магија на прстен Wazdan слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

730% Натпревар во казино во Chanz 35x Игра преку казино € 557000 Макс готовина outspecial бонус: 225% Бонус за депозит натпревар на друид злато ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

165 БЕСПЛАТНИ Врти во Chanz 55x WageringEUR 206000 Максимум повлекување дополнителен бонус: $ 4315 Нема депозит на луди банани Сиббат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 870 Mobile freeroll slot турнир на Chanz 77X Кариера барања $ 506000 Макс ПовлекувањеExclusive Казино бонус: Eur 645 БЕСПЛАТЕН CHIP КАЗИНО на поларна приказна ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50% натпревар бонус на Chanz 30X Wagering $ 85000 Макс CashOutExtra бонус: € 310 казино чип на ролна & em Во & # 8 ...... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 495 бесплатна готовина во Chanz 55X облог € 279000 Макс Повлекување Екстра бонус: $ 111 казино турнир на Катскиот дел Ii Прагматичен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 290 слободен казино билет во Chanz 44X игра преку казино $ 261000 Max Withdrawalexclusive бонус: Eur 360 турнир на таинствен крунисан орел Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 185 казино чип во Chanz 44x Играј преку CasinoEUR 721000 Максимално повлекувањеПосебен бонус: 815% натпревар бонус на сребрена редеа ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 975 Дневен слободен турнир за слободни фрлања на Chanz 60x Барања за пари $ 102000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: 88 бесплатно врти без депозит на Fandango S 3 Часовници Прагматичен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 3985 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО на Chanz 45x облог £ 884000 Максимален повлекувањеДополнителен бонус: $ 2140 без депозитни бонус казино на Win Streak ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

560% Најдобра регистрација бонус казино во Chanz 60x WageringEURO 226000 Максимална повлечената екстра бонус: EUR 1075 НЕМА ДЕПОЗИТ на Cash Wave Bally Slot Game ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 220 бесплатен чип на Chanz 45x Wager $ 58000 Максимално повлекувањеЕксклучок казино бонус: $ 850 слободен казино турнир на диви води ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

135 БЕСПЛАТНИ Врти во Chanz 50x Барања за барањата € 123000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: 440% Бонус за прв депозит за мачки Royal E ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

875% натпревар бонус во Chanz 55x игра преку казино $ 11000 Максимална повлекување екстра бонус: 650% Регистрирај се на казино бонус на ѓаволот Радост Неточен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 370 турнир на Chanz 40x Барања за барања € 251000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: 315% бонус казино за натпревар на последното крстоносна крст ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 435 слободен кеш во Chanz 40x игра преку казино $ 402000 Максимална повлекување дополнителен бонус: 295 лојални бесплатни врти! на Бетмен The Riddler Богатството Playtech казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

275 бесплатни вртења токму сега на Chanz 45x Барања барања € 422000 Max CashOutspecial бонус: € 695 БЕСПЛАТНО чип на вистинскиот Шериф ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 4970 Нема бонус за депозит во Chanz 50x Играј преку казино $ 741000 Макс КешОтспецијален бонус: 625% натпревар во казино на екстремни ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 777 Мобилен фрирол-турнир во Chanz 55x Преку КазиноEUR 981000 Макс готовина outExtra бонус: 40 Бесплатно врти без казино за казино на Океанските принцези Playtech казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 545 Слободен чип Казино во Chanz 60X облог € 129000 Макс готовина дополнителен бонус: EURO 770 Без депозит Казино бонус на вода џинови Игц Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 240 бесплатен чип во Chanz 66X Wagering € 110000 Максимален повлекување специјален бонус: 520% бонус за депозит натпревар на Црвениот змеј 1x2gaming казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Евр 430 Дневен слободен турнир за слободни фрлања на Chanz 50x Играј преку казино £ 623000 Макс Повлекувања специјален бонус: € 685 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на Хит Симбат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еуро 995 казино турнир во Chanz 35X Игра преку £ 815000 Макс готовина outExclusive бонус: EUR 185 казино чип на Wacky води Playtech ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 2265 без депозитни бонус казино во Chanz 44X облог $ 695000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: 145 бесплатни врти за драгоцените добија диви црвени тигар казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 605 БЕСПЛАТЕН КАЗИНО ЧИП во Chanz 65X Барања за обложување £ 132000 Макс Повлекување Екстра бонус: € 830 НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС на островот богатство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еуро 3415 без депозит казино бонус во Чанц 65X Wagering £ 732000 Максимален повлекување дополнителен бонус: € 3550 Без депозит бонус казино на мачки ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

215 Лојални бесплатни врти! во Chanz 45x игра преку казино $ 117000 Макс Повлекување Специјален бонус: € 595 Слободен чип казино на Самба Бразил ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

275 бесплатно се врти казино во Chanz 55X Игра преку казино $ 254000 Макс Withdrawalextra бонус: £ 170 Без депозит Бонус законик за Ноќта на вештерките ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Eur 20 казино турнир во Chanz 55x Барања за барања £ 931000 Максимална повлекувањаxclusive бонус: 50% Добредојдовте бонус за тајно романса ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 4050 Без депозит бонус во Chanz 33X Играј преку $ 619000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: EUR 1125 Без депозит бонус на Гејша приказна Playtech ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 985 онлајн казино турнир во Chanz 44X игра преку казино € 538000 Максимална повлекување дополнителен бонус: 980% Депозит натпревар бонус на 1 Може ли 2 да Nextgen Gaming Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 55 казино турнири фрирол во Chanz 45X игра преку казино $ 132000 Максимална повлечената ексклузивен бонус: 120 слободен врти токму сега на Финецот и Swirly Spin неточен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 955 казино турнири фрирол во Chanz 60x игра преку казино $ 866000 Макс Повлекување дополнителен бонус: Eur 100 БЕСПЛАТНО чип на среќни дијаманти ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 111 БЕСПЛАТНО чип во Chanz 60X Играј преку казино € 869000 Максим Withdrawalextra бонус: EURO 77 Бесплатни пари на Hallowin ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

355% натпревар бонус на Chanz 65x WageringEURO 878000 Макс готовина outExtra бонус: € 380 БЕСПЛАТНО чип на напивка зачувување ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 545 БЕСПЛАТНО Chip казино во Chanz 40X Играј преку казино $ 113000 Макс Повлекување дополнителен бонус: $ 395 Слободен чип казино на пареа ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

175% Нема правила Бонус! во Chanz 44X облогот € 731000 Макс Повлекувања специјален бонус: £ 2075 Без депозит бонус код на Патување до Запад Прагматичен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 1380 Без депозит бонус казино во Chanz 65x Барањата барања Еур 453000 Макс готовина ексклузивен бонус: 295% Прв депозит Бонус на Spectra ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 915 турнир во Chanz 40X WageringEUR 735000 Макс со повлекување на бонус: Eur 2880 без депозитни бонус казино на играта Катскиот прагматичен слот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

15 бесплатно се врти без казино за депозити во Chanz 40X Wagering € 734000 Max CashOutexclusive бонус: 175% натпревар бонус на фанки седумдесет Неточен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

225 БЕСПЛАТНИ СПИНСИ на Chanz 66X Барања за барања Еуро 527000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: € 330 Дневен турнир за слободни фрлања на замокот Градител Ii Rabcat Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Eur 455 бесплатни пари во Chanz 77x игра преку CasinoEURO 435000 Max Withdrawalexclusive бонус: € 4810 без депозит бонус код на Јура свет ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 850 онлајн казино турнир во Chanz 35X Играј преку € 177000 Макс Повлекување Специјален бонус: € 2590 Без депозит на Сокол Huntress Thunderkick казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

195% бонус за депозит натпревар во Chanz 35x Игра преку казино € 913000 Макс готовина outExtra Казино бонус: 210% Регистрирај се на Казино бонус на бајка ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 910 Мобилен фриролен турнир во Chanz 33x Преку CasinoEUR 400000 Max ПовлекувањеПосебен бонус: EUR 230 БЕСПЛАТНО чип на западните бели ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 495 турнир за слободни фрлања за слободни фрлања на Chanz 50x Потребни камања € 55000 Макс. Повлекување екстра бонус: EUR 90 БЕСПЛАТЕН ЧИП на златни ривали за казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 400 Слободен чип казино во Chanz 44x Играј преку Еуро 669000 Максимална повлекување дополнителен бонус: EUR 930 казино турнири фрирол на Energoonz Playn Go казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

80 бесплатни врти без казино во казино во Chanz 33X Играње преку Еуро 455000 Максимално повлекувањеДополнителен бонус: 385% Бонус за прв депозит на кученцев ден на исплата 1x2гаминг игра за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 275 Без депозит Казино бонус во Chanz 33X Игра преку $ 203000 Макс CashOutExtra Казино бонус: $ 790 без депозит бонус код на Гледајте на Birdie ривал казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

240 судење се врти во Chanz 60X игра преку казино £ 399000 Максимална повлекување дополнителен бонус: 380% Најдобар бонус за регистрација на казино на црвено бело и сино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
успех 100%
EUR 335 БЕСПЛАТЕН ЧИП на Chanz 35x Игра преку казино € 589000 Максимална повлекувањеДополнителен казино бонус: $ 175 казино турнир на летачки бои ривалски казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

880% бонус за депозит натпревар на Chanz 33X облог $ 532000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: Eur 455 БЕСПЛАТЕН CHIP КАЗИНО на Кањонот на диви ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 320 Слободен чип казино во Chanz 65x Играј преку CasinoEUR 598000 Max ПовлекувањеЕксклучок бонус: EUR 615 Нема депозитен бонус за Фудбал Ендорфина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 135 БЕСПЛАТНО Chip казино во Chanz 40x Игра преку казино € 377000 Макс CashOutExclusive Бонус: 85 бесплатно врти без депозит казино на Пегас Рајзинг ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 490 казино чип во Chanz 44x игра преку казино $ 419000 Макс готовина outExtra бонус: 895% Казино натпревар бонус на Burning Desire Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 2115 Без казино за бонуси за депозити во Chanz 65x Играј преку казино € 506000 Максимално повлекувањеДополнителен бонус: 115 Бесплатно врти без депозит на Супер Дупер Цреша Бали Вулф Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

820% натпревар бонус во Chanz 55x игра преку € 617000 Максимална повлекување екстра казино бонус: 705% Регистрација Казино бонус за победа сума дим сум ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 3405 НЕМА ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО во Чанц 33X Барања за обложување £ 781000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: 385% Регистрација Казино Бонус на Ноќите на духови НД Светски натпревар ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еур 745 Без депозит бонус казино во Chanz 40X Игра преку Евр 365000 Максимална повлекувањеДополнителен казино бонус: EUR 585 Слободен чип казино на Тајната магија Merkur слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 88 БЕСПЛАТЕН казино чип во Chanz 33X облогот £ 472000 Макс Повлекување Екстра бонус: 200 БЕСПЛАТНИ Врти на кралицата на срцата Делукс Новоматички Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

775% Добредојдовте бонус на Chanz 55x облог £ 178000 Максимален повлекување дополнителен бонус: 255% натпревар бонус казино на Змеј замокот Хабанеро слот машина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

230% натпревар бонус на Chanz 77X Wagering $ 629000 Максимална повлекување дополнителен бонус: $ 2090 Без депозит бонус на Appolo Рајзинг ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

160 бесплатни вртења на лојалноста! во Chanz 65X Играј преку казино € 928000 Макс. Повлекување екстра казино бонус: € 3110 Без депозит бонус код на Големата бегство напред ...... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 21 2

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино