Центар Бинго екранот
Продај RSS

Центарот на Бинго

Нашата мисија

Обезбедување на голем награди, прва класа на услуги и безбедна игри животната средина, Во центарот на градот Бинго постојано се стреми да биде најдобар во онлајн бинго за остроумните ентузијасти на бинго.

нашите стандарди

Downtown Bingo разбира дека за да се обезбеди најдобра услуга во онлајн бинго мора да се наведнуваат наназад за сите ваши членови.

  • Сите членови се гледа како ВИП
  • Сите членови заслужуваат брза и љубезен внимание на сите барања за помош
  • Сите членови треба да добијат еднакви шанси за победа

Врз основа на нашето разбирање на потребите на нашите членови, гарантираме дека секој поединец во центарот на Бинго ќе добие првокласна забава.

Се одговори на често поставувани прашања во секцијата за ЧПП. Сакате да дознаете повеќе? Посетете не контактирате за да се поврзам на вистинската личност.

Игра сегаhttps://www.downtownbingo.eu

Казино Бонусите

Вкупно: 41
Добијте 1500% во бесплатни бонуси во центарот на Бинго. $ 25 БЕСПЛАТНО. Без вложен депозит .... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Во DowntownBingo сакаме да ви донесеме повеќе начини да победиме. Со 7 забава полни бинго соби и огромен избор на најновите видео слотови и казино игри за репродукција на 24 часот. еден ден, 7 денови во неделата од компјутер ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Прославете го средината на месецот со кралскиот бонус до 750%! Време е за уште еден неверојатен кралски бонус во сабота, септември 15th. Тоа е позабавно и повеќе шанси да се победи големи како ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Дали сте подготвени да се придружите на нашата Pirate авантура? Дали знаевте ... Се вели дека пиратите носеле закрпи за очи требало да го одржат едното око прилагодено на ноќното гледање за гледање под палубата. ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Тоа е Спин треска петок, септември 7th и ние ви наградуваме со неверојатна 10 слободен вртења на нашите Волкот & мечка каскадни слот. Тоа е време за да станеш врховен предатор и да го задржите вашиот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Ние започнуваме месец со тоа што ви даваме неверојатен Royal Bonus до 750%! Десно е ... Приклучете се во бинго забава во сабота, септември 1st и репродуцирајте повеќе од вашите омилени игри за подолги ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Септември е исполнет со отворени мориња на бинго и слот забава како што го славиме Меѓународниот разговор како ден на пиратите. Тоа е време да се искачи на местење и тврдат вашиот дел од $ 1,000 во прекрасен награди throu ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Тоа е последниот викенд на нашите роденденски прослави и ние го спасивме најдоброто до последното со неверојатни награди што ќе ги освоиме на нашиот Cash or Trip Big Bingo настан во саботата вечер. Победникот на големиот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Отворете посебен роденденски подарок во петок, август 24th во DowntownBingo како што ве покануваме на нашиот роденден Bonanza кој ќе ве награди со неверојатен 50% дополнителен Универзален бонус на вашиот прв ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Подгответе се да се чувствувате како член на кралското семејство во сабота, август 18th, бидејќи ви донесеме неверојатен кралски бонус до 750% на вашиот прв депозит на денот. Тоа е до 750% повеќе да се забавувате со вашата омилена игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Забавата за роденденски бинго е во полн ек во центарот на Бинго и нашите едномесечни прослави продолжуваат оваа недела со повеќе шанси да бидете победник. Имаме загарантирани садови од сочни вредни $ ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Тоа е забавно време цела месец во центарот Бинго, како што го славиме 22 години на неверојатни бинго забава и возбуда. Да ви кажам благодарам што го направивте нашиот сајт толку голем, а број еден место за играње, ние ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Подгответе се да се чувствувате како член на кралското семејство во сабота, август 4th, бидејќи ви донесеме неверојатен кралски бонус до 750% на вашиот прв депозит на денот. Тоа е до 750% повеќе забавно играње на вашите омилени игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Август нè гледа да славиме 22 години забавно со бинго и го исполнуваме месецот со повеќе награди и повеќе шанси да победиме од кога било досега! Дали сте подготвени за еден месец исполнет со неверојатна бинго забава? ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Тоа е екстравагантен петок, а тоа значи дека можете да ја зголемите вашата забава во DowntownBingo со екстравагантен 50% екстра бонус на вашиот прв депозит на денот во петокот, јули 27th. Овој екстравагантен бонус ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Сè уште има време да се тврди 1500% во фантастични бонуси плус 20 бесплатни вртења! Придружете се во забавата во DowntownBingo денес и кога ќе ја финансирате вашата сметка, чекаат огромен пакет за добредојде 1500%% ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Зголемете ја вашата бинго забава во сабота, јули 21st во DowntownBingo со прекрасен Royal Bonus. Направете го првиот депозит на денот и ние ќе ја зголемиме вашата забава со кралскиот бонус до 750%, тоа е повеќе ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Играјте повеќе од игри што ги сакате во DowntownBingo со масивен 500% плус 20 Бесплатни врти за да играте Panda Wilds кога за прв пат ја финансирате вашата сметка! Додадете повеќе забава и играјте за фантастично ca ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Goе одите на Wild ако пропуштите оваа фантастична понуда во DowntownBingo! Ве чека прекрасен 1500% добредојден бонус кога ќе ја финансирате вашата сметка на DowntownBingo и додаваме повеќе фу ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Тоа е сабота, и ние се забавуваме на следното ниво со неверојатен Royal Bonus до 750%. Тоа е повеќе забава, возбуда и шанса да освоите голема игра на сите ваши омилени игри. Придружи се ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Финансирајте ја вашата сметка DowntownBingo за прв пат денес и не само што ќе добиете масивен 500% добредојден бонус, ние исто така ќе ви дадеме дополнителни 20 бесплатни вртења за да ја одиграме нашата возбудлива Panda Wilds slo ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Ние ви носиме повеќе шанси да победиме со двојни ББС секоја сабота во јули. Поминуваат секоја сабота со вашите бинго roomsies помеѓу 8am и полноќ EDT во лето Бинго соба и ние ќе двоен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

На DowntownBingo ви гарантира неверојатно пријатно добредојде со нашиот неверојатен пакет Добредојдовте 1500%! Финансирајте ја сметката на DowntownBingo и ќе добиете фантастичен 500% бонус на вашето прво одделение ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Добредојдовте во Магичниот свет на бинго и слотови во DowntownBingo. Вашата понуда за регистрација сеуште е достапна за играње, но е за да истече, па се приклучи во возбудата и ја игра нашата прекрасна селекција ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Секоја недела неделниот казино турнир ќе се одржи на центарот Бинго секоја недела, од понеделник до недела. Да, тоа е во право, секој понеделник ќе играме Казино турнир неделно и ние ќе ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Оди на одмор од животот секој ден од неделата, кога ќе се придружите на вашите бинго прослави патувајќи низ светот, играјќи бесплатно за да освоите фантастични награди во просторот Бинго Бинго Бинго Бинго Бинго. Оу ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Обратна комбинезони Специјална покривка Бинго Додајте некои костими за бинго возбуда на вашиот ден игра за чудесни парични награди секоја сабота помеѓу 9: 00PM EDT и 10: 00PM EDT во сезонскиот бинго соба ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Загарантирани парични награди Придружете се на забавата и возбудата која се забавува помеѓу 9: 00PM EDT и 10: 00PM EDT секој понеделник, петок и недела во сезонската бинго соба, додека играме за фантастична парична награда ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Bungee Bingo Висока адреналин бинго Подгответе се да се свртите со глава во фантастична бинго забава и викајте "Бинго", играјќи ги нашите неверојатни Bungee Bingo игри. Со висока адреналин бинго забава и возбуда гуа ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

САД бинго соба е дом на најдобрите во САД бинго забава. Исполнет со возбудливи игри на САД за колапс / обратна покривка и класични Пари-мумуел-игри кои играат на САД Бинго модели, нема ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Овде, во центарот на Бинго ви носиме уште поголеми шанси да победиме со нашите 1To Go награди! Кога ќе се приближите до победа во некоја од нашите одлични игри, но ќе ги прекинете натпреварите што сè уште имаат потреба од 1 да одам, вашиот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Придружете се во возбудата на нашата магична фантазија Бинго Турнеј секоја сабота вечер од 8: 00PM EDT до 11: 59PM EDT. Скокнуваме низ чаша за гледање во една вечер на фантазија и авантура во тие ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Speedie Бинго Забава Забрзувајте бинго забава помеѓу 4: 00AM EDT и 6: 00AM EDT и повторно помеѓу 4: 00PM EDT и 6: 00PM EDT секој ден од неделата во сезонската бинго соба со нашата брзина на почетна брзина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Цел високо време е време да се стремите високо и да се победиме до $ 500 во нашите возбудливи игри Catapult Bingo кои играат во Сезонската бинго соба помеѓу 9: 00PM EDT и 10: 00PM EDT секој вторник вечер! Придружи се ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Забава на саемот Нашите Rollercoaster Бинго игри ви донесе сите забава на саемот секоја среда вечерта помеѓу 9: 00PM EDT и 10: 00PM EDT во сезонска Бинго соба, додека играме за фантастични парични при ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Победа голема кога ќе се вртат на вашиот пат низ лето Тоа е лето во центарот на Бинго и нашите Summerland слотови се полни со топла слот акција и фантастични награди да се победи како што се вртат на вашиот пат низ ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Нашата неверојатна дата за крстарење е вашата шанса да отпловиме на Ultimate Bingo Cruise и да играте за шанса да станете 2018 Светски шампион на Бинго! Така е, веќе втора година runni ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Возбудлив евтини бинго со огромни парични награди што ќе ги освоиме Ние ја делиме лето бинго љубовта околу некои од нашите забавни исполнети бинго соби во центарот на Бинго во јули како што ги донесуваме нашите играчи Summer Bingo ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Сметете се и играјте за неверојатни награди Подгответе се да се оладите во јули со дарежлив дел од Ice Cream Bingo забава во центарот на Бинго додека играме за вкусни $ 2,500 награди во нашиот Ice Cream Bing ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Зголемете ја вашата забава на „Спин треска“ од петок Уживајте во летото забавно во летото со бесплатни вртења на 10 во куќата! Петок, јули 6thth е Спин треска Петок во центарот на Бинго и ние подаруваме неверојатен 10 бесплатен Spi ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 10
Есента е тука, а нашата есенска Бинго соба е исполнета со сезонски бинго и прекрасни награди за да се победи. Придружете се на вашите бинго roomsies секој ден од неделата во есен Бинго соба и да избега од студената ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Ние правиме лето галеб со жешки 13,000 $ пари за да се освојат! Тоа е нашиот познат настан Биг Бинго во сабота навечер и гарантираме да додадеме забава на еден среќен играч лето додека се гарантираме ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Тоа е лето и нашите Summerland Tourney слотови се полни со топла слот акција и фантастични награди да се победи. Придружете се во забава за лето, помеѓу јули 1st и јули 31st, свирејќи ги сите или сите наши ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Ние ја делиме лето бинго љубовта околу нашите Бинго Соби како што ја играме нашата специјална Beach Ball Bingo игри. Фати како многу плажа топки како што можете да во Дијамант Бинго соба, САД Бинго соба и пакет и ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Сметете се во јули со великодушна услуга на Ice Cream Bingo забава додека играме за вкусни $ 2,500 награди во нашиот Ice Cream Bingo Tourney. Постои сладолед за сите во летната бинго соба ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Ние ја удвојуваме забавата во летниот бинго и шансите да победиме со нашите Doubly Bubbly Bingo натпревари помеѓу 8pm и 9pm EDT во летната бинго соба во саботата, јули 7th. Секоја игра игра за гаранција ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Уживајте во летниот слот за забава со 10 Free Spins на куќата на Спин треска петок. За да ги искористиме вашите 10 Free Spins на нашиот Summer Smileys слот, едноставно финансирајте ја вашата сметка со единствен депозит од $ 50 или повеќе ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Тоа е петок вечер, тоа е 8: 00PM EDT и е време да уживате во славниот вкус на освојувањето на нашиот Bingolicious Бинго турнир. Биди наш Bingolicious Tourney Winner Има вкусни $ 1,000 во награди ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Двокреветна бинго забава со повеќе шанси да победи Двојно надолу за бинго забавата и возбудата во центарот на Бинго во саботата, јули 7 EDT и добијте двојно поголеми шанси за winfantastic парични награди со ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Победете големи со фантастични парични награди на 4th јули Среќен 4th јули! 4th јули е повторно тука и правеа декларација со која ветуваат дека ќе ви донесат неверојатна бинго забава и возбуда ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино