Слот за екранот во ЕУ
Продај RSS

Слот за ЕУ

Пред да ја користите нашата веб-страница, внимателно прочитајте ги овие Услови и правила. Со регистрирање на сметка на играч со веб-страницата ја потврдувате вашата согласност со Условите и условите.

Законите на Малта се однесуваат на одредбите и условите. Доколку има достапни други јазични верзии на условите, англиската верзија секогаш ќе преовладува.

Веб-страницата www.euslot.com ("Казино", "Веб-страница", "Компанија", "Ние", "Нас", "Наши") е во сопственост и управувана од N1 Interactive Ltd, компанија основана според законите на Малта со регистарски број C 81457 и регистрирана адреса на 27, Трик Тори Вејтер, Биркиркара, Малта.

Веб-страницата е лиценцирана и регулирана од Матичната управа за игри на среќа под лиценца MGA / CL1 / 1419 / 2017 издадена на 01 / 08 / 2018. Ние понекогаш можеме да обезбедиме дополнителни игри кои не се лиценцирани и регулирани од страна на Матичната управа за игри на среќа. Таквите игри ќе бидат јасно назначени за време на игра. Без оглед на играните игри, сите депозити и повлекувања се единствената одговорност на Друштвото, а Друштвото има целосна одговорност кон играчот за управување со средствата на корисничката сметка.

Промени на роковите и условите
Актуелните услови и услови може да ги смени компанијата кога ќе дојде до таква потреба. Компанијата ќе ги извести играчите за какви било значајни промени, онаму каде што е можно. Сепак, ве молиме посетете ја страницата "Услови и правила" редовно за да проверите за можни промени.

Ако условите и условите подлежат на какви било материјални промени, мора повторно да го потврдите прифаќањето пред промените да стапат на сила и да можете да ставите облози на веб-страницата.

Кој може да игра
Казиното ги прифаќа играчите само од оние земји и географски региони каде онлајн коцкањето е дозволено со закон.

Вие сте единствено одговорни за одредување дали вашето пристапување и / или користење на веб-страницата е во согласност со важечките закони во вашата јурисдикција и вие ни гарантирате дека коцкањето не е нелегално на територијата каде што живеете. Секое тврдење против Друштвото што го донесовте од која било причина во врска со горенаведеното, ќе се смета за неважечко и нема да биде прифатено.

Казиното ги прифаќа строго возрасните играчи (минималната возраст е 18) и играчите кои ја достигнале возраста одредена од надлежноста на местото на живеење на играчот како право за онлајн игри.

Единствена одговорност на играчот е да се распрашаат за постојните закони и регулативи на дадената јурисдикција во врска со ограничувањата на возраста за онлајн коцкање. Друштвото го задржува правото да побара доказ за возраста од играчот и да го ограничи пристапот до веб-страницата или да ја суспендира сметката на играчот на оние играчи кои не го исполнуваат ова барање.

Целосно и единствено е вашата одговорност да се распрашате и да се осигурате дека не ги прекршуваат законите што важат за вас преку учество во игрите. Депонирањето на вистински пари и играње за вистински пари е предмет на законите на вашата земја, и тоа е единствената одговорност да се придржувате кон вашите родни правила.

Друштвото го задржува правото да побара доказ за возраста од играчот и да го ограничи пристапот до веб-страницата или да ја суспендира сметката на играчот до оние играчи кои не ги исполнуваат условите.

Корисниците од следниве земји ("Ограничени земји") не им е дозволено да депонираат и да играат вистински пари игри: Ангилја, Австралија, Белгија, Чешка Литванија, Естонија, Франција и нејзините прекуокеански територии (Гвадалупе, Мартиник, Француска Гвајана, Реунион, Мајоте, Сент Мартин, Француска Полинезија, Валис и Футуна, Нова Каледонија), Италија, Словачка, Шпанија, Турција, Обединето Кралство, Соединети Држави of Америка. Казиното не може да гарантира успешна обработка на повлекувања или поврат во случај кога играчот ќе ја прекрши оваа политика на ограничени земји.

Достапност на игри
Имајте на ум некои игри може да бидат недостапни во одредени јурисдикции, како што се бара од политиките на добавувачите на игри кои можат да се менуваат од време на време.

NetEnt Игрите не се достапни за Авганистан, Албанија, Алжир, Ангола, Австралија, Бахами, Боцвана, Камбоџа, Еквадор, Етиопија, Гана, Гвајана, Хонг Конг, Индонезија, Иран, Ирак, Израел, Кувајт, Лао, Мјанмар, Намибија, Никарагва Кореја, Пакистан, Панама, Папуа Нова Гвинеја, Филипини, Шри Ланка, Сингапур, Јужна Кореја, Судан, Сирија, Тајван, Тринидад и Тобаго, Тунис, Уганда, Јемен, Зимбабве, Бугарија, Канада, Чешка, Данска, Естонија, Франција, Италија, Латвија, Литванија, Мексико, Португалија, Романија, Шпанија, Шведска, Соединетите Американски Држави и Обединетото Кралство.

Во прилог на погоре, Планета на мајмуните, Guns & Roses, Моторхед, Џими Хендрикс, Планета Емоџи, Jumanji, Викинзите не се достапни во Австралија, Азербејџан, Кина, Индија, Малезија, Катар, Русија, Тајланд, Тунис, Турција, Украина.

Вонземјаните недостапни Јапонија, Канада.

Покрај тоа, серија Universal Monsters (Франкенштајн, Невестата на Франкенштајн, Дракула, На мама, Волкот Човекот, Суштество од Црна лагуна, Невидливиот човек) И Scarface се достапни само во овие земји: Андора, Ерменија, Азербејџан, Белорусија, Босна и Херцеговина, Бразил, Грузија, Исланд, Лихтенштајн, Молдавија, Монако, Црна Гора, Норвешка, Русија, Сан Марино, Србија, Швајцарија, Украина, Хрватска, Македонија, Турција, Австрија, Белгија, Бугарија, Кипар, Чешка, Данска, Естонија, Финска, Франција, Германија, Грција, Унгарија, Ирска, Италија, Латвија, Литванија, Луксембург, Малта, Холандија, Перу, Полска, Португалија, Романија, Словачка, Словенија, Шпанија, Шведска, Обединето Кралство.

Играчите од следниве земји немаат право да освојат никакви джакпот од игри за џекпот понудени од NetEnt (како што се, но не се ограничени на Мега Fortune): Австралија, Азербејџан, Кина, Данска, Индија, Израел, Италија, Јапонија, Малезија, Катар, Русија, Шпанија, Тајланд, Тунис, Турција, Украина. Казиното ќе направи разумни напори да ги спречи играчите од овие земји да стигнат до игрите, но ако играчите од која било од наведените земји победат на џекпот, победата на џекпот ќе биде поништена.

Играчите од Австралија немаат право да ги играат игрите од Аматик.

Играчите од следниве земји немаат право да ги играат игрите Microgaming: САД, Сингапур, Италија, Данска, Јужна Африка, Франција, UK, Шпанија, Белгија, Австралија, Тајван, Филипини.

Играчите од Канада немаат право да ги играат игрите Никта (NextGen).

Ве молиме, исто така, забележете дека со депонирање преку Paysafecard, Neteller или Skrill само NetEnt игрите се достапни за играчи од Германија, поради регулативата на Authority of Malta Gaming Authority.

Прифатени валути
Веб-сајтот дозволува играње за следниве валути: EUR, USD, NOK, CAD, RUB, PLN, NZD, ZAR.

Надоместоци и даноци
Вие сте целосно одговорни за плаќање на сите такси и даноци што се применуваат на вашите добивки според законите на надлежноста на вашиот престој.

Правила на играта
Со прифаќањето на овие Услови и правила потврдувате дека знаете и ги разбирате правилата на игрите нудат на веб-страницата. На ваше дискреционо право да се запознаете со теоретскиот процент на исплата на секоја игра.

Одрекување од обврски
Со прифаќањето на овие Услови и правила ја потврдувате вашата свесност за фактот дека коцкањето може да доведе до губење пари. Казино не е одговорен за било каква можна финансиска штета што произлегува од вашата употреба на веб-страницата.

Казино не е одговорно за хардверски или софтверски дефекти, нестабилни или изгубени Интернет конекција или било какви други технички грешки кои можат да го ограничат пристапот до веб-страницата или да спречат играчи од непрекината игра.

Во неверојатно случај кога се потврди облог или плаќањето се извршува од нас погрешно, Друштвото го задржува правото да ги откаже сите прифатени тарифи кои содржат таква грешка или да ја поправат грешката со повторно поставување на сите ставки на точни термини што требало да бидат достапни во времето кога облогата била ставена во отсуство на грешка.

Ако по грешка ја припишеме сметката на вашиот играч со добивки кои не припаѓаат на вас, без разлика дали поради технички проблем, грешка во исплатите, човечка грешка или на друг начин, износот ќе остане наша сопственост и ќе се одземе од вашата сметка на играч. Ако сте ги повлекле средствата кои не припаѓаат на вас, пред да станете свесни за грешката, погрешно платената сума ќе (без оглед на другите правни лекови и дејства кои можат да бидат достапни со закон) да претставуваат долг што го должат вас. Во случај на погрешно кредитирање, вие сте обврзани да не известите веднаш преку е-пошта.

Казиното, неговите директори, вработени, партнери, давателите на услуги:

не гарантира дека софтверот или на веб страната е / се погодни за нивната намена;
не гарантира дека софтверот и веб-страница се ослободени од грешки;
не гарантираат дека веб-страницата и / или игрите ќе бидат достапни без прекини;
не е одговорен за какви било загуби, трошоци, трошоци или штети, без оглед дали се директни, индиректни, посебни, последични, случајни или на друг начин, кои произлегуваат во врска со вашата употреба на веб-страницата или вашето учество во игрите.
Со ова се согласуваат целосно да го обештети и држете безопасни казино, неговите директори, вработени, партнери и даватели на услуги за сите трошоци, трошоци, загуба, штета, побарувања и обврски како и да е предизвикана кои можат да произлезат во врска со вашето користење на веб-сајт или учество за Игрите.

Вие признавате дека Казино ќе биде последниот донесувач на одлуки за тоа дали сте ги прекршиле одредбите и условите на Казино на начин што ќе резултира со вашата суспензија или трајно забрана за учество на веб-страницата.

Употреба на сметка на играчот
Секој играч може да креира само една (1) лична корисничка сметка. Креирање на повеќекратни сметки од страна на играч ("двојни сметки") може да доведе до прекинување на сметките и суспендирање на сите исплати. Секое враќање, добивка или бонус што го добил или натрупал играчот за време на активноста на Дупликатната сметка може да биде вратено од нас, а играчите се обврзуваат да ни се вратат на барање на такви средства кои биле повлечени од дупликатната сметка.

Играчот нема да обезбеди пристап до неговата или нејзината сметка или да дозволи користење на веб-страницата на која било трета страна вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на малолетни лица.

Веб-страницата може да се користи само за лични цели и нема да се користи за секаков вид на комерцијален профит.

Секој офанзивен или непристоен јазик, како и какви било комерцијални или промотивни информации, не се дозволени во полето "Прекар" во профилот на играчот. Ако се откриени какви било повреди, членовите на службата за поддршка или другиот персонал на компанијата може да ја заменат содржината на полето "Прекар" со нешто неутрално. Во случај на повторна повреда, сметката на играчот може да биде блокирана и да се конфискуваат сите средства.

Мора да ја задржите вашата сметка и да ги задржите вашите податоци актуелни.

Го задржуваме правото да оствариме телефонски повик на бројот што е наведен во вашата корисничка сметка, што по наше дискреционо право може да биде неопходен дел од процедурата на KYC. Додека сметката не е целосно потврдена, нема да се процесираат добивки. Доколку дадениот телефонски број е неточен, недостасува или не е наведен или играчот нема да одговори на телефонскиот повик, го задржуваме правото да го конфискуваме вашиот профит и / или да ја исклучиме вашата корисничка сметка. Ние ќе вложиме разумни напори да се обидеме да ве контактираме во врска со повлекувањето на средствата, но ако не сте во можност да стигнете до вас (по електронска пошта или телефон) во две недели (2), средствата ќе ги задржи компанијата, бидејќи имате не успеа да ја поминат процедурата на KYC.

Ако по грешка ја припишеме вашата корисничка сметка со добивки кои не припаѓаат на вас, без разлика дали поради техничка, грешка во табелите за плаќање или човечка грешка или на друг начин, износот ќе остане наша сопственост и ќе се одземе од вашата сметка на играч. Ако сте ги повлекле средствата кои не припаѓаат на вас, пред да станете свесни за грешката, погрешно платената сума ќе (без оглед на другите правни лекови и дејства кои можат да бидат достапни со закон) да претставуваат долг што го должат вас. Во случај на погрешно кредитирање, вие сте обврзани да не известите веднаш преку е-пошта.

Во случај на несогласување помеѓу резултатот што се појавува на вашиот екран и на серверот за игри, резултатот што ќе се појави на серверот за игри ќе преовладува. Вие признавате и се согласувате дека нашата евиденција ќе биде конечниот орган во одредувањето на условите и околностите на вашето учество во релевантната онлајн играчка активност и резултатите од ова учество.

Казиното го задржува правото да ги прекине игрите или настаните во исклучителни околности дополнително опишани подолу. Доколку играта потисне или дефект настапи поради техничка грешка, ние: а) ќе ја откажеме играта; б) враќање на износот на пари; ако сопственикот на сметката има натрупано кредит во моментот кога играта погреши, кредитира монетарната вредност на кредитот на корисничката сметка на имателот на сметката или, ако споменатата сметка повеќе не постои, со плаќање на носителот на сметката на одобрен начин; в) доколку е потребно, го информира регулаторот за околностите на инцидентот; г) да се воздржи од понатамошно обезбедување на игри или услуги ако таквите игри или услуги веројатно ќе бидат засегнати од истиот неуспех.

Ние го задржуваме правото да ја одбиеме целата или дел од трансакцијата што ја бараме во секое време по наше дискреционо право. Ниту една трансакција не е прифатена од нас додека не добиете потврда дека е прифатена. Доколку не добиете потврда дека вашата трансакција е прифатена, треба да ја контактирате корисничката поддршка.

Вие ќе ни компензирате во целост за какви било побарувања, обврски, трошоци, трошоци (вклучувајќи ги и судските такси) и сите други давачки што може да произлезат како резултат на кршење на условите.

Политика против измами
Друштвото има строга политика против измами. Ако играчот е осомничен за лажни постапки вклучувајќи, но не ограничувајќи се на:

учество во секаков вид на дослух со други играчи;
развој на стратегии насочени кон неверни добивки;
лажни акции против други онлајн казина или даватели на плаќања;
процедури за наплата на надоместоци со кредитна картичка или одбивање на извршени плаќања;
други видови на мамење;
или е познато дека банкротирал во земјата на живеење;
давање неточни информации за личните податоци при регистрација;
Друштвото го задржува правото да ја прекине корисничката сметка и да ги суспендира сите исплати на играчот. Оваа одлука е на дискреција на компанијата и играчот нема да биде известен или информиран за причините за таквите акции. Друштвото, исто така, го задржува правото да ги информира регулаторните тела за таквите измами, кои ги врши играчот.

Казиното има нулта толеранција за играње предност. Секој играч кој ќе се обиде да ги искористи казиното добредојде или други промоции се согласува дека компанијата го задржува правото да ги поништи бонусите и сите добивки од таквите бонуси, заради:

употреба на украдени картички;
chargebacks;
создавање повеќе од една сметка за да се добие предност од промоции на казино;
давање неточни податоци за регистрација;
сите други дејства кои можат да го оштетат Казино;
Казиното го задржува правото да ја затвори сметката на играчот и да ви ја врати сумата на состојбата на вашата сметка, предмет на одбивање на соодветните трошоци за повлекување, по апсолутна дискреција на Казино и без никаква обврска да наведе причина или да даде претходна најава.

Со цел да се потврди играчката сметка, казиното управување бара документи (лична карта, платежни системи, сметки за комунални услуги итн) на латински или кирилично писмо. Во случај играчот да нема можност да обезбеди документи во гореспоменатите азбуки, казиното го задржува правото да побара видео верификација кога играчот ги покажува неговите / нејзините документи.

Казиното го задржува правото да ги задржи плаќањата, ако постои сомневање или докази за манипулација со системот за казино. Кривична пријава ќе биде поднесена против секој корисник или некое друго лице (и) кое / го манипулирало системот за казино или се обидело да го стори тоа. Казиното го задржува правото да прекине и / или да ги менува сите игри или настани што се нудат на веб-страницата.

Треба да станете свесни за можните грешки или некомплетност во софтверот, вие се согласувате да не се искористувате од нив. Покрај тоа, вие се согласувате веднаш да ја пријавите на Казино секоја грешка или некомплетност. Доколку не ги исполнувате таквите обврски, Казиното има право на целосен надомест за сите трошоци поврзани со грешката или некомплетноста, вклучувајќи ги сите трошоци настанати во врска со соодветната грешка / некомплетност и неуспешното известување.

Забележете дека ако побаравте повлекување, но збирот на облози направени од последниот депозит е помал од три (3) пати поголем од големината на тој депозит, Казиното го задржува правото да ви ги наплати трошоците за обработка на трансакции за депозит и подигнување. Оваа одлука е по сопствена дискреција на Казино.

Полагање
Интернет-страницата нуди различни начини на плаќање. Тие вклучуваат кредитни и дебитни картички VISA и MasterCard, како и различни веб-паричници. Ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на [Email заштитени] да се распрашате за начините на плаќање кои се најповолни за вашата земја на престој.

Друштвото не прифаќа плаќања од трети страни. Мора да направите депозити само од банкарска сметка, банкарски картички, е-паричници или други начини на плаќање кои се регистрирани во вашето име. Ако за време на безбедносните проверки утврдиме дека сте ја прекршиле оваа состојба, вашите добивки ќе бидат конфискувани и оригиналниот депозит ќе му се врати на сопственикот на платежната сметка. Друштвото не е одговорно за изгубените средства депонирани од сметки на трети страни.

Забележете дека минималниот износ на депозит е 20 $ / €. Максималниот износ на депозит зависи од начинот на плаќање што ќе го одлучите да го користите.

Политика за повлекување / наплата
Минималниот износ за повлекување е 20 € или еквивалент. Максималниот износ за повлекување зависи од начинот на плаќање што го користите. Доколку бараниот износ ја надмине границата на одреден платен систем, износот ќе биде повлечен на рати.

Вашите повлекувања ќе бидат обработени што е можно поскоро, сепак, имајте на ум дека некои веб-паричници заземаат до три (3) дена за да го обработат барањето за повлекување.

Веб-страницата поддржува исплати преку Оригинален кредит трансфер (ОКТ) од Виза и преку Платен трансфер од Mastercard. Дополнителни барања се дека соодветната кредитна картичка не е корпоративна кредитна картичка и картичката се издава во поддржана земја.

За издавање на виза, следните земји не се поддржани: САД, Австралија, Хонг Конг, Индија, Индонезија, Јапонија, Кореја, Малезија, Сингапур.

За Мастеркард се поддржани само следниве земји: Андора, Австрија, Белгија, Кипар, Чешка, Данска, Естонија, Франција, Германија, Гибралтар, Грција, Унгарија, Исланд, Ирска, Италија, Латвија, Луксембург, Малта, Монако, Холандија , Норвешка, Сан Марино, Словачка, Словенија, Шпанија, Шведска, Швајцарија, Турција и Обединетото Кралство.

Ве молиме имајте во предвид дека дури и за поддршка земјите од казино не е во состојба да се гарантира успешна исплата за обработка на кредитна картичка во секој случај, бидејќи банките за издавање кредитни картички може да го блокира или да го одбијат таквите трансакции во нивната сопствена дискреција.

Интерната оперативна валута на веб-страницата е евро. Поради овој факт, во случај да извршите трансакции во други валути, износот одземен од вашата кредитна картичка може да биде незначително поголем од прикажаниот во времето на трансакцијата заради конверзија на валути на страната на вашата банка и / или системот за обработка на плаќање на Казино.

Ако сте депонирале преку кредитна или дебитна картичка или друг начин на плаќање и износот на повлекување е еднаков или помал од оној што е депониран, ние го задржуваме правото да ја вратиме сумата за повлекување назад на кредитна или дебитна картичка или друг начин на плаќање што се користи. Ако износот го надминува оној депониран, вишокот на износ ќе се плаќа преку еден од алтернативните начини на плаќање.

Друштвото го задржува правото да го провери идентитетот на играчот пред да ги изврши исплатите и да ги одржи повлекувањата за времето потребно за проверка на идентитетот на играчот. Забележете дека кога кумулативните повлекувања ќе достигнат € 2,330, постапката за верификација на играчот ќе биде задолжителна. Во случај на лажни лични податоци обезбедени од страна на играчите, повлекувањето може да се одбие и корисничката сметка да биде прекината. Играчот ќе биде информиран за него по електронска пошта. Во некои случаи, веб-страницата може да побара самоидентификација со лична карта, самоуправа со лична карта и специјален знак или повик. Неуспехот да се помине оваа верификација ќе доведе до затворање на сметката и конфискација на добивки.

Максималниот износ на повлекување обработен за играч е 4,000 € / $ на ден, 7,500 € / $ неделно и 15,000 € / $ месечно, освен ако не е поинаку наведено во Услови и правила за одредена промоција. Исклучоци може да се направат за играчи со повисоко ниво на ВИП, доколку ги има, по дискреција на Казино. Ако освоите повеќе од € 15,000, Казиното го задржува правото да ја подели исплатата на месечни рати од максимум € 15,000 додека не се исплати целосниот износ.

Сите победи на прогресивни џекпот ќе бидат исплатени во целост.

Пари депонирани во казиното мора да се користат за игри активности. Поради ова, сите депозити треба да се префрлат најмалку три (3) пати.

Неактивни сметки
Ако не се изврши никакво пријавување на сметката на Player на веб-страницата (сметката е неактивна) за период подолг од 12 месеци, компанијата го задржува правото да наплаќа месечна претплата за одржување од € 5 почнувајќи од 13th месец од последното регистрирано пријавување.

Ако сметката останува неактивна за период подолг од 12 месеци, е-мејл за потсетување ќе биде испратен по е-пошта секој месец почнувајќи од 13th месец.

Ако сметката е неактивна за период од 30 месеци, салдото на сметката ќе биде вратено назад до играчот.

Доколку играчот не може да биде лоциран, средствата ќе им бидат предадени на Малтешкиот орган и на тој начин останат достапни за играчот да пристапи. За да добиете информации за тоа како да ги вратите затворените, заспаните сметки или да ги вратите средствата што се чуваат на овие сметки, ве молиме контактирајте ја поддршката на клиентите.

Жалби
Вие можете слободно да го контактирате нашиот тим за услуги на клиентите во согласност со инструкциите пронајдени на веб-страницата за да ни дадете какви било поплаки во врска со нашите услуги.

Жалбите се постапува во одделот за поддршка и ескалираа во организацијата на Казино во случај кога персоналот за поддршка не го реши случајот веднаш. Ќе бидете известени за состојбата на жалбата на разумно ниво.

Ако спорот не се реши на ниво на управување со казиното, можете да контактирате со било кое независно тело, игралиште или регулаторите за лиценцирање наведени на веб-страницата.

Во случај на било каков спор, вие се согласувате дека логовите и записите на серверот ќе делуваат како краен орган во одредувањето на исходот на кое било побарување. Вие се согласувате дека во случај на несогласување помеѓу резултатот што ќе се појави на вашиот екран и серверот за игри, резултатот што бил најавен на серверот за игри ќе преовладува, и ќе признаете и се согласувате дека нашата евиденција ќе биде конечниот орган во одредувањето условите и околностите на вашето учество во релевантната онлајн играчка активност и резултатите од ова учество.

Кога сакаме да ве контактираме во врска со ваков спор, ние ќе го сториме тоа со користење на некој од деталите за контакт дадени во вашата сметка на играч.

Заштита на личните податоци
Ефикасно од: 10.09.2018
Последна промена: 20.11.2018
1. ОПШТО
Како контролор на податоци, имаме законска обврска да ги обработуваме личните податоци од играчите со цел да им дозволиме да учествуваат во игрите и да им обезбедат помошни услуги. Оваа Политика за приватност објаснува кои лични податоци ги собираме од играчи, зошто го собираме и како го користиме.

Веб-страницата www.euslot.com ("Казино", "Веб-страница", "Компанија", "Ние", "Нас", "Наши") е во сопственост и управувана од N1 Interactive Ltd, компанија основана според законите на Малта со регистарски број C 81457 и регистрирана адреса на 27, Трик Тори Вејтер, Биркиркара, Малта.

Со регистрирање на сметка на играч со веб-страницата ја потврдувате вашата согласност со оваа Политика за приватност. Ако не се согласувате со условите на оваа Политика за приватност и не сакате да ни ги обезбедите личните информации што ги бараме, ве молиме да не го користите овој веб-сајт.

Ве молиме означете дека оваа Полиса за приватност претставува договор помеѓу Вас и Компанијата. Можеме периодично да правиме модификации на оваа политика. Додека ние ќе се потрудиме да ве известиме за вакви промени, препорачуваме редовно да ја ревидирате оваа Политика за приватност. Вашето континуирано користење на веб-страницата и / или нејзините услуги ќе претставува ваша согласност за Политиката за приватност.

2. ИНФОРМАЦИИ КОИ СЕ СОБРАНИ
Личните информации кои можеме да ги побараме да ги користиме и обработуваме, вклучуваат, без ограничување:

а) Секоја од информациите што ни ги доставувате при пополнувањето на формуларите на страниците за регистрација на нашата сметка, како и сите други податоци што понатаму ги доставувате преку веб-страницата или е-поштата (пр. име и презиме, датум на раѓање, е-пошта , телефонски број);

б) кореспонденција направена со нас преку веб-страницата, електронската пошта, веб-разговор или преку други средства за комуникација;

в) историја на трансакции на сите профили на играч, без разлика дали тоа се случува преку веб-страницата или преку други средства за комуникација;

г) Влезот на веб-страницата и нивните детали, вклучувајќи податоци за сообраќајот, податоци за локацијата на GeoIP, податоци за прелистувачот / уредот, блогови, дневници за активност и други информации за сообраќајот запишани во нашиот систем;

д) Документите и доказите што разумно ги побара од нас да ја потврдиме вашата сметка, да ги процесираме депозитите или повлекувањата и да спроведуваме проверки против измама (по сопствена иницијатива или како што се бара од важечкото законодавство). Таквите докази може да вклучуваат скенирање на пасоши, плаќање листови, извештаи за банките итн.

ѓ) учество во анкетата или други проценки на клиентите кои можеме да ги извршуваме од време на време.

3. КАКО УПОТРЕБУВАМЕ ВАШАТА ИНФОРМАЦИЈА
Ние ги обработуваме Личните информации што ги собираме од вас за да ги испорачаме нашите услуги. Особено, ние ќе ги користиме вашите податоци за следните цели:

а) обработка на облози и трансакции. Ова вклучува ваша употреба на кредитни картички и системи за плаќање преку интернет;

б) Обезбедување на игри и други помошни услуги што ги барате од нашата веб-страница;

в) давање поддршка за клиентите, како што е помош при поставување и управување со вашата сметка;

г) Идентификување и изведување на потребните проверки;

д) Обезбедување на регистрирани играчи со информации за нашите промотивни понуди, или обезбедување на промотивни информации од нашите избрани деловни партнери, соработници и филијали (само ако играчите посебно се согласиле да добиваат таков маркетинг материјал);

ѓ) усогласување со законските обврски, вклучувајќи и усогласување со спречување на перење пари (АМЛ) и борбата против законите за финансирање на тероризам;

е) следење и испитување на трансакции заради спречување измама, злоупотреба на термини, перење пари и други незаконски или неправилни игри активности;

ж) Анализирање на трендовите на клиентите преку проценки на студиите на пазарот (учеството во анкети не е задолжително и секогаш можете да изберете да не учествувате);

i) Спроведување на истражувања и статистичка анализа на агрегирани податоци.

4. МАРКЕТИНСКА КОМУНИКАЦИЈА
Освен ако не сте избрале да не добивате промотивни материјали, може да ги користиме Вашите лични информации, вклучувајќи ја и вашата е-адреса и телефонски број, за да ви испратиме маркетинг комуникации во врска со производи, услуги и промоции. Ова може да вклучува информации за производи и услуги од нашите деловни партнери, како што се провајдерите на казино.

Секогаш кога ќе решите да престанете да примате ваков маркетинг и рекламен материјал, може да се откажете од ова во поставките на сметката на вашиот плеер или со контактирање на нашата поддршка на клиенти во [Email заштитени]

Дополнително, имајте во предвид дека со прифаќање на било која награда или добивка од нас, вие се согласувате со употребата на вашето име и / или прекар за рекламни и промотивни цели без дополнителен надомест, освен кога тоа е забрането со закон.

5. ДОБИВАЊЕ ЛИЧНИ ИНФОРМАЦИИ
Ние нема да собираме лични податоци за вас без ваше знаење. Меѓутоа, можеме автоматски да собираме одредени податоци за вас, каде што би ги обезбедиле таквите информации преку употреба на нашите услуги и преку вашите интеракции со нас.

Ние, исто така, можеме законски да добиеме одредени лични информации од онлајн продавачите и давателите на услуги, како што се компаниите за спречување на измама. Покрај тоа, ние го задржуваме правото да ги ангажираме услугите на добавувачи од трети лица да направат техничка поддршка, за да ги процесираат вашите онлајн трансакции и изворната содржина на игри.

Ве молиме да разберете дека може да добиеме пристап до какви било информации што може да им ги дадете на таквите продавачи, даватели на услуги и услуги за е-трговија на трети лица. Бидете сигурни дека ние ќе ги користиме и заштитиме сите валидни лични информации, како што е утврдено во оваа Политика. Сите информации што ќе ги дадете ќе бидат откриени само на трети страни надвор од компанијата во согласност со оваа Политика за приватност, и ние ќе ги преземеме сите неопходни чекори за да осигуриме дека нашите договори со давателите на услуги од трети лица секогаш ги штитат вашите приватни информации.

6. ПОТПИСНИЦИ НА ПОДАТОЦИ
Ние можеме да пренесуваме информации што ни ги дале на други субјекти во рамките на нашата група на компании и на нашите деловни партнери. Овие компании ги вклучуваат нашите матични компании, нивните матични компании и сите подружници на овие соодветни компании, како и други компании со кои што ги извршуваме деловните активности и ги држиме потребните договори. Обработката на податоците на вашите информации може да биде преземена од страна на Друштвото или од друг субјект во нашата група на компании кои можат да користат трето лице за да ги исполнат таквите потреби за обработка на податоци.

Вработените во компанијата, поточно службеникот за заштита на податоци, службеникот за перење пари, аналитичарите за исплата и против измама, агентите за поддршка на клиенти, членовите на тимот за задржување на клиенти, менаџерите на VIP играчи, како и другите избрани вработени, исто така, имаат пристап до вашите лични податоци за целта на извршување на нивните должности и обезбедување на помош.

Нашите вработени кои имаат пристап до, или се поврзани со обработката на личните податоци на играчот, потпишаа договори за доверливост со цел да ја почитуваат доверливата природа на информациите на играчот во согласност со важечките закони за заштита на податоци, за заштита на податоци и за приватност.

За да ви обезбедиме ефикасна услуга, ние и / или нашите даватели на услуги може да бара пренесување на вашите лични податоци од една земја во друга во регионите на Европската унија (ЕУ) и Европската асоцијација за слободна трговија (ЕФТА), како и кај некои процесори за податоци што може да се заснова надвор од Европската економска област (ЕЕА). Затоа, со прегледување на веб-страницата и електронски комуникација со нас, вие признавате и се согласувате со нашите (или нашите добавувачи или подизведувачи) да ги обработуваат вашите податоци во овие земји. Ние секогаш ќе ги искористиме нашите најдобри напори за да обезбедиме вашите информации и податоци да се третираат безбедно и во согласност со оваа Политика за приватност.

7. ОСЛОБОДУВАЊЕ НА ПОДАТОЦИ ДО ТРЕТИ СТРАНИ
Ние не ги продаваме или изнајмуваме вашите лични податоци на трети лица.

Ние можеме да ги откриеме вашите лични податоци ако тоа го бараат законите, регулативите или други законски судски налог или налог. Ние исто така можеме да ги откриеме вашите лични податоци до регулаторна или агенција за спроведување на законот ако сметаме дека е неопходно да ги заштитиме легитимните интереси на Друштвото, неговите клиенти или било која трета страна.

Личните податоци ќе бидат откриени само на трети страни во следниве случаи:

а) Онаму каде што тоа го бараме со закон;

б) Доколку Веб-сајтот треба да ги сподели податоците со своите процесори за плаќање за да ги олесни трансакциите за плаќање во согласност со нивните политики за приватност (Особено, повеќето трансакции со банкарски картички се обработени од Wirecard Bank AG, чија политика на приватност се применува на таквите трансакции);

в) да се усогласат со нашите правни и регулаторни должности и одговорности на релевантните лиценцирани и регулаторни органи, како и сите должности и одговорности кои се должат според кое било друго применливо законодавство и до сите други применливи регулатори во други јурисдикции;

г) Кога Друштвото смета дека откривањето е неопходно за да се заштити безбедноста на компанијата или на играчот или безбедноста на другите, да се испита измамата или да се одговори на барањето на владата;

д) Доколку нашите провајдери на маркетинг услуги бараат податоци за извршување на нивните задачи;

ѓ) на која било друга трета страна со претходна согласност на играчот да го стори тоа.

Ние користиме процесори за процесирање од трети лица за да обработуваме ограничени лични податоци во наше име. Таквите даватели на услуги го поддржуваат веб-сајтот, особено во врска со хостинг и работење на веб-страниците, маркетинг, анализа, подобрување на веб-страниците и испраќање на е-билтени. Ние ќе осигураме дека преносот на Личните податоци на примачот е во согласност со важечкото законодавство за заштита на податоци и дека истите обврски се наметнуваат на процесорот како што ни е наметнат според соодветниот Договор за услуги.

Наши веб-страници исто така може да вклучуваат и функции на социјалните медиуми (на пр. "Сподели" или "како" копчиња). Таквите карактеристики се обезбедени од страна на трети лица социјални медиуми платформи како Фејсбук. Онаму каде што податоците се собираат на овој начин, нејзината обработка е регулирана со политиката за приватност на соодветните платформи на социјалните медиуми.

Покрај горенаведеното, ние исто така можеме да објавиме лични податоци ако стекнеме нови бизниси. Доколку Друштвото подлежи на промени во својата структура како што е спојување, стекнување од друга компанија или делумно стекнување, најверојатно личните податоци на нашите клиенти ќе бидат вклучени во продажбата или преносот. Ние, како дел од нашата политика, ќе ги информираме нашите играчи преку е-пошта, пред да влијаеме на таквиот пренос на лични податоци.

Забележете дека нашата содржина може да се поврзе со веб-страници на трети лица за да обезбеди релевантни референци. Ние не сме одговорни за таква надворешна содржина, која може да содржи одделни политики за приватност и обелоденувања за обработка на податоци.

8. ЗАДОЛЖУВАЊЕ НА ПОДАТОЦИ
Како што е наведено во нашите Услови и правила, вие и Казино може да одлучите да имате затворена сметка во секое време. По затворањето на вашата сметка, ние ќе ги зачуваме вашите лични податоци на рекорд толку долго колку што е потребно со закон. Овие податоци ќе се користат само ако тоа го бараат надлежните органи во случај на истраги во врска со финансиската и фискалната евиденција, измама, перење пари или истраги за која било друга незаконска активност.

Забележете дека поради регулативите за спречување на перење пари во лиценцирани јурисдикции за игри во Европската унија, ние сме должни да задржуваме лични податоци на играчи поднесени при регистрација и какви било податоци предадени за време на оперативниот период на Player Account за минимум пет години од последната трансакција на играч или затворање на сметката. Затоа, барањата за бришење пред истекот на овој период не можат да се забавуваат.

9. БЕЗБЕДНОСТ НА ВАШИТЕ ПОДАТОЦИ
Со ова потврдуваме дека при собирањето и обработката на Вашите лични податоци за целите на управување со вашата сметка на играч, ние сме обврзани со строги законски одредби за заштита на личните податоци.

Како резултат на тоа, ние настојуваме да ги заштитиме вашите лични податоци и да ја почитуваме вашата приватност во согласност со најдобрите деловни практики и применливи прописи. Да се ​​посветиме на обезбедување на безбедни услуги за играчите, и ние ќе ги преземеме сите разумни мерки на претпазливост за да осигураме дека сите податоци што сте ги доставиле до нас остануваат безбедни.

Играчките сметки може да се пристапи само со уникатен идентификатор и лозинка на играчот. Можете исто така да поставите автентикација од два дела (2FA) како дополнителна заштита од неовластена употреба на вашата сметка. Вие сте одговорни за чување на вашите податоци за најава доверливи и осигурувајќи дека не може да се пристапи од друго лице.

10. КОНТАКТИРАЈТЕ НА САД
Секогаш можете да не контактирате во врска со оваа Политика ако сакате:

а) Потврдете ја точноста на личните информации што ги собравме за вас;

б) Прашајте за нашата употреба на вашите лични податоци;

в) Забранете ја идната употреба на вашите податоци за цели за директен маркетинг;

г) Надградете или отстранете ги сите информации што ни ги доставивте (во вакви случаи ќе обезбедите какви било докази за кои може разумно да бараме да ги извршиме таквите промени). Забележете дека е нелегално да ни дадете невистинити податоци за вас и вашата одговорност е да се осигурате дека ние секогаш сме ажурирани со вашите точни податоци.

Покрај тоа, во согласност со член 77 од GDPR, имате право да поднесете жалба во врска со обработката на вашите податоци до надзорниот орган, особено во земјата-членка на вашиот вообичаен престој, работно место или место на наводно прекршување.

11. Политика за колачиња
Кога ја посетувате Веб-страницата, нашиот систем автоматски ги собира информациите за вашата посета, како што се вашиот интернет пребарувач, IP адресата и веб-локацијата што се однесува. Оваа колекција може да се направи во врска со нашите платформни услуги и партнери. Ние можеме да добиеме од нив општо демографски или податоци за користење на посетителите на нашата веб-страница. Ние не ги користиме автоматски собраните информации за да ве идентификуваме лично без да добиваме дополнителна согласност.

За да ги собереме информациите за кои станува збор, користиме колачиња и слични алатки за следење. Колачињата се мали текстуални датотеки што се зачувуваат на вашиот компјутер или опрема кога ги посетувате нашите веб-страници. Некои од колачињата се неопходни за функционирање на веб-страницата; други го подобруваат вашето искуство на Интернет и ни помагаат да обезбедиме подобра услуга. Подолу се видовите колачиња што ги користиме и нивните цели.

Потребни колачиња: овозможете навигација и основна функционалност на веб-сајтовите, на пример, пристап до областите на членовите на веб-страницата.

Функционални колачиња: дозволете ни да ја анализираме употребата на вашиот веб-сајт и вашите избори на веб-страницата (на пример, клучот за сесија, јазик или регион), за да можеме да ги зачуваме овие поставувања и да ви понудиме по-персонализирано искуство.

Рекламирање колачиња: ни овозможи да се измери колку е ефективен нашиот маркетинг на содржини. Овие колачиња се обезбедени од нашите партнери за следење на посети на веб-страници и нови регистрации на играчи од рекламирање. Ние не ги споделуваме вашите лични податоци (како име или е-пошта) на поврзани партнери, освен за посетените податоци од веб-страницата собрани директно од таквите Рекламни колачиња. Како и да е, податоците за посетата на вашиот сајт може да бидат поврзани со други лични информации што ги собираат добавувачите преку други извори. Последната обработка на надворешни податоци е регулирана со известувања и политики за приватност на овие добавувачи на трети страни.

Покрај горенаведеното, ние користиме и одреден број провајдери на услуги од трети лица, кои исто така поставуваат колачиња на оваа веб-страница, со цел да ги испорачаат услугите што ни ги даваат. Таквите услуги вклучуваат, но не се ограничени на, ни помага да го подобриме вашето искуство со следење на вашата активност на веб-страницата, мерење на ефективноста на веб-страницата и ефикасноста на нашите маркетинг кампањи.

Повеќето прелистувачи на интернет автоматски прифаќаат колачиња. Доколку сакате, можно е да блокирате некои или сите колачиња или да ги избришете колачињата кои веќе се поставени со менување на поставките на вашиот пребарувач. Сепак, препорачуваме да не ги блокирате или бришете колачињата, бидејќи тоа може да го ограничи користењето на нашата веб-страница.

12. НЕТЕНТНИ ИГРИ
Кога играте игри со казино развиени од NetEnt, се применува и Политиката за приватност на NetEnt. Оваа политика може да се најде тука

одговорно игри
КАКО СЕ ОБЕЗБЕДУВАМЕ ЗА ОДГОВОРЕНО ИГРИ?
Коцкањето во онлајн казино секогаш треба да биде насочено кон забава. Сепак, постои одреден процент на луѓе кои ја губат контролата над себе додека се коцкаат. Пред да започнете да играте, важно е да сфатите дека коцкањето никогаш нема да се смета за извор на приходи или средства за враќање од долгови. Корисно е да се следи времето и износот на пари потрошени во онлајн казино дневно.

Ако мислите дека почнувате да трошите повеќе пари отколку што можете да си ги дозволите, или во случај гејминг да почне да се меша со вашите нормални дневни рутини, силно препорачуваме да разгледаме неколку мерки кои можат да помогнат, како што се поставување лични граници на вашите игри активности, -Исклучување, и бараат помош и поддршка од доверливи независни тела.

КАКО МОЖЕ ДА ГИ ОГРАНИЧУВАМ МОЈОТ СПЕЦИР ИЛИ ЗАГУБИ?
За да ви помогнеме во коцкањето одговорно, нудиме функција за лични ограничувања. Можете да поставите граници за износот што го депонирате, изгубите, обложите, трошите во една игра или на активноста на вашата сметка во целина. Оваа функција може да се пристапи во вашата сметка во делот "Лични граници" овде.

Границите можат да бидат изменети во секое време. Намалувањето на границата ќе стапи на сила веднаш, но зголемувањето може да се случи само по потврда на е-пошта и само откако ќе истече претходното ограничување на истиот тип, со цел да се избегнат решенија за осип. Ако ви требаат дополнителни информации или помош во врска со личните ограничувања, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на [Email заштитени]

Ограничување на депозитите. Лимит на вашите депозити за еден ден, една недела или еден месец.

Ограничување на загубата. Лимит на загубите во казиното за еден ден, една недела или еден месец. Ве молиме забележете дека загубата се заснова на почетниот депозит, а не на добивките кои се припишуваат на депонираниот износ. Ако, на пример, депонирате € 50, ставете ограничување на загубата од € 10 и потоа продолжете да добивате € 1,000, сепак може да изгубите повеќе од € 10 од € 1,000 билансот, бидејќи се заснова на почетниот депозит, наместо на добивката.

Ограничување на обложување. Лимит на заградената сума за еден ден, една недела или еден месец.

Ограничување на сесијата. Лимит на времето во минути за време на играње игра.

Потребен е ДУХОТ?
Ограничување за ладење. Можете да поставите Период за ладење за 1 недела, 1 месец, 3 месеци или 6 месеци. Додека границата е активна, не можете да ја депонирате во Казино и ќе бидете исклучени од сите промотивни понуди, иако може да ги повлечете останатите средства во текот на овој период. Периодот за ладење се применува на вашата сметка веднаш. По истекот на вашата сметка автоматски ќе се активира повторно.

Лимит на само-исклучување. Можете да поставите Лимит за само исклучување за 6 месеци, 9 месеци или 1 година. Потоа вашата сметка на Player веднаш ќе биде оневозможена и ќе бидете исклучени од сите промотивни понуди за поставениот период. Вие нема да можете да депонирате или да ги подигнете средствата кога лимитот е активен. По истекот на вашата сметка автоматски ќе се активира повторно.

ШТО Е САМО ИСКЛУЧУВАЊЕ?
Поставувањето само-исклучување ни овозможува да знаеме дека треба да ги преземеме сите мерки за да го блокираме вашиот пристап до вашата сметка и да бидете сигурни дека нема да добиете рекламни материјали. Може исто така да контактирате со нашиот тим за поддршка на [Email заштитени] и информирајте не за вашата одлука да престанете да коцкате на Интернет-страницата за одреден временски период или засекогаш. Самоисклучувањето значи дека ќе ви биде забрането да играте на сите онлајн казина под лиценцата за учество.

Ајде да видиме некој проект?
Казиното прифаќа само играчи кои имаат најмалку 18 години и ги користи сите достапни методи за да ги спречат сите обиди на малолетниците да се регистрираат и да играат на нашата веб-страница. Казиното го задржува правото да побара доказ за идентитет и доколку играчот не ја достигне законската возраст да игра, пристапот до веб-страницата ќе биде одбиен веднаш.

Сепак, сфаќаме дека поради широката расположливост и природата на Интернет-лицата под законска возраст се уште има шанса да се регистрираат и да играат во онлајн казино. Затоа ние силно ги охрабруваме родителите да соработуваат во заштитата на своите деца од слободен пристап до веб-сајтови за игри. Постои специјален софтвер кој може да помогне во ова прашање. Ве молиме посетете ги следниве веб-страници за повеќе информации:

CyberPatrol
GamBlock®
Solid Oak Software
Net Nanny
ШТО Е ПРОВЕРКА НА РЕАЛНОСТА?
Добивањето на зафатеност е лесно кога се забавувате, затоа ние ќе ви испратиме еден час известување во играта за да Ве потсетиме колку сте потрошиле во Казино. Без оглед на тоа колку игри играте во исто време, пораката ќе ве извести каде сте. Ова има за цел да обезбеди време да размислуваат за вашите облози и можеби да размислат за замрзнување на платите

y за некое време.

Игра сегаhttps://www.euslot.com/

Казино Бонусите

Вкупно: 102
495% Натпревар во казино на ЕУ слот 45x Игра преку казино € 550000 Макс Повлекување Специјален бонус: 685% Нема правила Бонус! на топла линии Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

160 бесплатни врти без казино за депозити на ЕУ слот 55X WageringEur 917000 Максимално повлекувањеЕксклучок бонус: 945% натпревар во казино на Бурлеска кралица Плајсон ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

135% бонус казино за натпревар на ЕУ слот 65X Игра преку $ 15000 Макс готовина outExclusive бонус: 905% Бонус за добиток Божиќни шарм Booongo казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

£ 320 онлајн казино турнир на ЕУ слот 55x облог € 974000 Макс ПовлекувањеДополнителен бонус: 90 слободен врти не депозитни казино на брза лента ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

200 бесплатни врти во ЕУ-слот 45X облог € 895000 Макс. Дополнителен бонус: $ 430 слободна готовина на шармантна среќа ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

£ 250 слободен казино билет на ЕУ слот 45x Wagering $ 913000 Макс Повлекување Специјален бонус: 520% Најдобар бонус за регистрација на казино во топла град Неточен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

105 бесплатни казино се врти на ЕУ слот 44x Игра преку Еуро 161000 Макс готовина дополнителен бонус: € 3595 Без депозит бонус код на Амазон авантура ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 3670 Без бонус за депозит на ЕУ слот 77X Играј преку казино $ 870000 Максимално повлекување Екстра бонус: 720% Добредојдовте бонус за богатство на фараоните Прагматичен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Еуро 370 БЕСПЛАТНО казино чип на ЕУ слот 33X Wagering € 407000 Макс. CashOutextra бонус: $ 3775 НЕМА ДЕПОЗИТ на Фудбал Манија Wazdan Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

370% Најдобар бонус за бонус за регистрација на ЕУ слот 55x Преку казино € 288000 Максимален бонус за повлекување: £ 95 казино турнир на Фери Фортун Големо време ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 205 казино турнир на ЕУ слот 40X Wagering € 411000 Максимална повлекувањеExtra бонус: 110 слободен вртења на Oxo ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

33 бесплатно се врти без депозит на ЕУ слот 66x Игра преку казино $ 540000 Макс CashOutSpecial бонус: € 475 слободен чип казино на Секогаш Hot Hot Novotatic казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

135 слободен вратни казино на ЕУ слот 33X игра преку казино € 529000 Макс CashOootxclusive бонус: € 515 турнир на мртви или живи ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

EUR 260 слободна готовина на ЕУ слот 50X Играј преку Еуро 637000 Макс CashOutAdditional казино бонус: Eur 345 БЕСПЛАТНО чип на Дурга ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 305 слободен казино чип на ЕУ слот 35X Wagering € 132000 Макс Withdrawalextra бонус: 11 Бесплатни врти без депозит казино на Кралската династија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

40% натпревар бонус казино на ЕУ слот 35X игра преку $ 577000 Макс Повлекување Специјален бонус: € 4710 Нема депозит казино бонус на оган Хок ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

EUR 3570 Нема депозит на ЕУ слот 77X Игра преку казино € 517000 Макс Повлекување Специјален бонус: $ 245 Слободен казино чип на магија овошје 4 Wazdan слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Еуро 395 онлајн казино турнир на ЕУ слот 60x игра преку CasinoEUR 807000 Макс Повлекувањаспецијален бонус: Eur 405 слободен чип казино на Vulcan Rtg слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Eur 960 казино турнир на ЕУ слот 77X Wagering $ 297000 Max Withdrawalexclusive бонус: $ 2800 без депозит бонус код на мајмун бизнис ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

£ 805 онлајн казино турнир на ЕУ слот 55x игра преку CasinoEur 760000 Макс готовинаДополнителен бонус: 745% бонус од прв депозит на гренд слем Новоматички казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

EURO 2275 без депозит казино бонус на ЕУ слот 60x Wagering € 386000 Макс КешОутрестра бонус: $ 250 слободен казино турнир на кошарка Новоматички казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

240 БЕСПЛАТНИ СПИНСИ на ЕУ слот 35x Барања за барања € 989000 Max Повлекување Екстра бонус: Eur 4295 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО на Брус Ли - д-р ...... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

390% Бонус за казино за регистрација на ЕУ слот 60X Играј преку ЕUR 76000 Макс. Повлекување специјален бонус: 915% Бонус од прв депозит на Молња Гем ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Евр 680 без депозит бонус код на ЕУ слот 66X облог $ 921000 Макс ПовлекувањеExclusive Казино бонус: 155 Слободен се врти без депозит на Токи Време Thunderkick Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Eur 2170 нема бонус за депозит на ЕУ слот 35X Wagering € 123000 Максимално повлекувањеПосебен бонус: € 1275 НЕМА ДЕПОЗИТЕН БОНУС на Gushers златни ривалски казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

£ 655 слободен казино билет на ЕУ слот 40x игра преку казино $ 745000 Макс Withdrawalextra бонус: $ 90 без депозит бонус за божицата на животот Playtech Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

140 слободен казино се врти на ЕУ слот 55x игра преку казино £ 149000 Максимална повлекување дополнителен бонус: Eur 455 казино чип на Кристал Кеш ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 285 слободен чип на ЕУ слот 44x игра преку CasinoEUR 808000 Максимална повлекувањеЕксклучок казино бонус: 160 бесплатни казино вртења на Шаман Ендорфина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 355 Слободен чип казино на ЕУ слот 30X WagerEURO 366000 Макс CashOutAdditional бонус: € 65 слободен казино турнир на Нуво Рише ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

605% Бонус за добредојде на ЕУ слот 65x Играј преку CasinoEUR 18000 Бонус од Max Withdrawalextra: Eur 920 казино турнир на таен еликсир ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 1840 Без депозит бонус казино на ЕУ слот 50x игра преку € 38000 Максимална повлекувањеЕксклучок Казино бонус: £ 4320 без депозит бонус казино на холивудски ѕвезда Новоматички Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 4095 Нема депозит на ЕУ слот 66X Игра преку $ 274000 Макс готовина outExtra бонус: Eur 450 турнир на изгубеното богатство на Amazon Foxium слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

220% бонус за прв депозит на ЕУ слот 50X игра преку CasinoEURO 441000 Максимален повлекувањеx ексклузивен бонус: € 395 Нема депозитни бонус казино на Супер овошје 7 1x2гаминг казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 300 слободен казино чип на ЕУ слот 77X Wagering £ 177000 Максимална готовинаДополнителен казино бонус: € 170 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на премиум лајнер Меркур Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

55 пробни се врти во ЕУ слот 33x Барањата за барања Еур 317000 Макс готовински ексклузивни бонуси: € 880 турнир на космички Потрагата 2 Мистерии планови Ривалски казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

145% Казино Добредојдовте бонус на ЕУ слот 50X Играте преку CasinoEUR 841000 Макс CashOutExclusive бонус: EURO 75 слободен кеш на играч за носење на Microgaming Slot ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

EUR 2950 Нема депозит на ЕУ слот 40x игра преку CasinoEUR 238000 Макс готовинаДополнителен бонус: 155% Бонус за натпревар на Ghost Pirates ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

22 бесплатни вртења на лојалноста! на ЕУ слот 60X облог € 175000 Макс Повлекување екстра казино бонус: £ 445 слободен казино чип на супер флип ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

630% Нема правила Бонус! на ЕУ слот 30X облог $ 348000 Макс готовински ексклузивен бонус: 530% бонус за депозит натпревар на Цезар и Империја ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 555 без депозит бонус на ЕУ слот 30X облог $ 692000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: £ 4040 без депозит на вампири ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

565% Казино Добредојдовте бонус на ЕУ слот 30x Играјте преку € 633000 Max CashOutДополнителен казино бонус: 275 бесплатни верзии за лојалност! на нонстоп партија Gamesos казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 2605 без казино за бонуси за депозити на ЕУ слот 55X WageringEURO 24000 Макс готовина дополнителен бонус: £ 4305 Нема депозит за Диносаурус Авантура Битие ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

EUR 2750 Без депозит Бонус код на ЕУ слот 40x Wagering $ 351000 Макс CashOutAdditional Казино бонус: € 560 казино турнири фрирол на Триас Диви ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 210 Дневен турнир за слободни фрлања на ЕУ слот 40x облог $ 929000 Макс CashOutExclusive Бонус: 230 бесплатно се врти казино на Ловечка партија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

EUR 595 слободен чип на ЕУ слот 50X Играј преку CasinoEur 271000 Max CashOutextra бонус: 145 БЕСПЛАТНИ СПИНИ на метеор ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

345% натпревар бонус на ЕУ слот 66x игра преку $ 448000 Макс готовина outextra бонус: $ 240 казино чип на турбо игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

105 Лојални бесплатни врти! на ЕУ слот 44X WagerEur 107000 Макс готовина outSpecial бонус: € 640 казино чип на двојно О долари ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

200% Бонус за казино за регистрација на ЕУ слот 55X Играј преку Еуро 507000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: 310% Казино Добредојдовте бонус за игра за големи пари ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

60 бесплатни врти во моментов на ЕУ слот 30X Каматни барања € 232000 Макс готовинаДополнителен бонус: 520% Бонус за натпревар на Династијата Минг ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

200 бесплатно се врти без депозит на слот на ЕУ 35x Игра преку $ 917000 Максимална повлекувањеДополнителен бонус: 225 судење се врти на Дино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Еуро 50 мобилен фрирол турнир на ЕУ слот 45x WagerEURO 379000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: 15 бесплатни врти казино на џунглата II ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

115 Лојални бесплатни врти! на ЕУ слот 66X WageringEURO 94000 Максимална повлекување Екстра бонус: £ 360 слободен казино турнир на Џин Qian Wa Playtech ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

210 бесплатно врти без депозит на ЕУ слот 77X Каматни барања £ 315000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: Eur 1815 без депозит казино бонус на Gunslinger ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

215 слободен врти без депозит на ЕУ слот 35X облог € 752000 Максимално повлекувањеПосебен бонус: $ 215 казино турнир за враќање на Рудолф ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 735 Mobile турнир за слободни фрлања на ЕУ слот 30x Wagering $ 101000 Max CashOutspecial бонус: 355% Натпревар во казино на Шаолин Спин Isoftbet Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 605 бесплатни пари на ЕУ слот 65x облог £ 659000 Макс CashOutadditional бонус: 490% Казино натпревар бонус на Nefertari Portomaso казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 245 БЕСПЛАТЕН ЧИП на ЕУ слот 65X Wagering £ 734000 Максимално повлекување дополнителен бонус: 290 бесплатно се врти на зашеметување на топла BF Игри казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

45 бесплатни вртења токму сега на ЕУ слот 77x Игра преку казино $ 39000 Максимално повлекување Екстра бонус: € 3780 без депозит бонус код на Панда Магијата Rtg ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 270 Мобилен фрирол турнир на ЕУ слот 77x Игра преку ЕUR 877000 Макс готовина outSpecial бонус: 45 Слободен казино се врти на Кинг Конг ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

275% Бонус за прв депозит на ЕУ слот 33X WageringEUR 179000 Макс готовина outExtra Казино бонус: EURO 455 турнир на играта на тронови 15 линии Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 305 Mobile турнир за слободни фрлања на ЕУ слот 33X Играј преку € 487000 Макс готовина outExclusive Бонус: 620% Регистрирајте Казино бонус на Мадимер Симбат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Страница на 1 21 2

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино