Hot Forex екранот
Продај RSS

Жешка девизен курс

За HotForex

Кој сме ние

HotForex е наградуван девизен курс и брокер за стоки, кој обезбедува трговски услуги и капацитети за малопродажните и институционалните клиенти. Преку својата политика за обезбедување на најдобри можни услови за тргување на своите клиенти и дозволувајќи им на скаларниците и трговците кои ги користат експертските советници неограничен пристап до својата ликвидност, HotForex се позиционира како девизен брокер за трговци низ целиот свет.

Она што го нудиме

HotForex нуди разни типови сметки, софтвер за тргување и алатки за да им се олесни на поединците и институционалните клиенти да тргуваат преку Forex и CFD. Сите клиенти со малопродажба, приклучија и бела етикета имаат можност да пристапат до разни ширења и ликвидност преку најсовремени автоматски платформи за тргување. HotForex обезбедува сигурен избор на опции за сметка што клиентите можат да ги изберат за да уживаат прилагодено искуство за тргување кое совршено одговара на нивните потреби. Заедно со супериорни услови за тргување и брзо извршување на молња, HotForex ги обезбедува сите алатки и услуги потребни за клиентите на кое било ниво да ги реализираат своите трговски амбиции.

нашите вредности

Нашите вредности се начинот на кој доследно ја остваруваме нашата мисија.

 • Импресионирајте ги нашите клиенти преку нашата услуга
 • Бидете страсни и решени
 • Имајте голема почит кон колегите и клиентите
 • Земете ги повратните информации од клиентот со големо внимание
 • Изгради позитивен тим и семеен дух
 • Бидете сигурни и ефикасно да комуницирате
 • Возете и прифатете ја промената
 • Преземе одговорност за нашите постапки

Притискање на границите

Со долгогодишно активно искуство во тргување преку повеќе платформи и пазари, прогресивниот и динамичен менаџерски тим на HotForex признава дека традиционалните веб-базирани forex брокери ќе бидат ставени под зголемен притисок поради нивните одложувања во извршувањето на занаети, честите неуспеси на системот и слаба севкупна служба за корисници. Како резултат на тоа, HotForex има за цел да го предводи патот напред преку употреба на најсовремената технологија, иновативни системи решенија, нискобуџетни комисии и незаменлива услуга за корисници.

Група HF Markets

HotForex е унифицирано бренд име на HF Markets Group:

 • HF Markets (SV) Ltd вградени во Свети Винсент и Гренадин како меѓународна деловна компанија со регистарски број 22747 IBC 2015
 • HF Markets (Europe) Ltd Кипарско инвестициско претпријатие (CIF) под број HE 277582. Регулирано од страна на Комисијата за хартии од вредност и за размена на хартии од вредност (CySEC) под лиценца број 183 / 12.
 • HF Markets Ltd регулирано од Комисијата за финансиски услуги (FSC) на Република Маврициус, категорија 1 Global Business No. C110008214 Лиценца | Компанија Рег. Бр. 094286 / GBL
 • HF Markets SA (PTY) Ltd е овластен давател на финансиски услуги од Управата за однесување во финансискиот сектор (FSCA) во Јужна Африка, со број на овластување 46632
 • HF Markets (Сејшели) Ltd е регулирано од страна на Сејшелите финансиски услуги орган (FSA) со лиценца број на дивиденда лиценца SD015.

HotForex обезбедува сигурен, наградуван трговски услуги на своите клиенти низ целиот свет.

Од ваша страна во секој чекор

Клиентите на HotForex се од огромно значење, поради што сè што правиме е секогаш со цел да го подобриме нивното целокупно искуство во тргување. Нашата посветеност на клиентите произлегува од нашето верување во понудата на ниво на личен клиент сервис кој е втор на ниеден. Тимот за поддршка на корисниците на HotForex е составен од индустриски професионалци кои се достапни околу часовникот 24 / 5 за да им помогнат на клиентите со сè што им треба од првичната регистрација до повлекување на профит од тргување.

Игра сегаhttps://www.hotforex.com

Казино Бонусите

Вкупно: 16
Што нудиме? Со првата криптовалентност - BitCoin - создаден во 2009, сега постојат повеќе од илјада различни криптовекуности во постоење. Криптовекциите се трансформираат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

01 DIVERSIFY ВАШИОТ ВИСТИНИ Изберете да ги инвестирате вашите средства под повеќе менаџери на ПАММ со само една сметка 02 УПРАВУВАЧНИ ПАКО менаџери PAMM инвестираат и тргуваат со свои средства како ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

100% КРЕДИТЕН БОНУС ПОЧНУВАЈТЕ ТРГУВАЊЕ СЕГА И ПОПОЈНЕТЕ ДО $ 30,000 ПО СМЕТКА ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Овозможете ги вашите занаети со совети од индустријата и знаење од нашите експерти за девизен курс, со пријавување на нашите бесплатни неделни webinars. Нашите webinars се дизајнирани да ги подобрат вашите знаења за FX и да ви помогнат да ве брус ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Преземете ја вашата трговија на следно ниво со нашите врвни алатки и услуги за тргување. Се што треба да направите е да отворите сметка во живо и да му дадете зајакнување на трговијата додека дознавате за најновите случувања ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

HotForex платформи Во HotForex, ќе најдете големи forex trading платформи за да одговараат на сите ваши основни и напредни потреби. Значи, дали сакате да тргувате од вашиот десктоп или да преферирате да тргувате додека ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Опуштено време ЛИМИТ за пополнување на барањата - го охрабрува прудентното тргување Бонусот може да биде ПОДРАБОТНО (под одредени услови) Ефективно го носи запирачкиот ЛИВЕЛ на сметката готовина бала ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Дневни попусти на CASH од УСД 2 за многу директно на вашата сметка Максимален кумулативен БОНУС УСД 50,000 Максимално кумулативни РЕБАТИ УСД 8,000 се однесува на секој депозит над УСД 250 Зголемен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

РЕГУЛИРАНА БРОКЕР 500,000 + IVEИВНИ СМЕТКОВИ ОТВОРЕН ПАРГАМ за водење на осигурување за високо-финансиран фонд МУЛТИ-ТИЕР РАБОТНА ПРОГРАМА 20 + ИНДУСТРИРАЕ НАДВОРЕШНИ ТРГОВСКИ FOREX, CRYPTOCURRENCIE ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

ВИП-овите HotForex уживаат пристап до широк спектар на ексклузивни придобивки: Консултации еден до еден со сениор аналитичар на HotForex, Стјуарт Коуел (кој може да се резервира однапред) Комплементарна претплата на Hot ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Диверзифицирајте ја вашата техника и заштитете го портфолиото како резултат на негативната корелација со другите средства. Уживајте во висока ликвидност бидејќи металните метали се едни од најчесто продаваните инструменти во ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

НАСЛОВНА НАГРАДА HotForex доби бројни наслови од некои од најпочитуваните доделувачки тела во индустријата и исто така се приклучи во редовите на светските финансиски компании Top 100 Global Companies. ОДГОВОРЕН ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Правни: HF Markets (SV) Ltd е вградена во Свети Винсент и Гренадини како меѓународна бизнис компанија со регистарски број 22747 IBC 2015. Предметите на компанијата се ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино