Inter Casino screenshot
Продај RSS

Интер казино

Како да се игра онлајн во ИнтерКасино

Во ИнтерКасино, ти си вистински договор. И ние го дизајниравме сајтот, нашите понуди и нашите игри со вас на ум. Значи, ако сте нови на InterCasino, или дури и во светот на онлајн казиното, не грижете се, како што ќе ве натерате и да трчате веднаш до некое време. Плус, ИнтерКасино е достапен 24 / 7 365-денови-а-година на двата десктоп и мобилни уреди, вклучувајќи iPhone, iPad и Android. Значи, каде и да сте, или што и да е, можете да бидете сигурни дека ќе уживате во незаборавното искуство во онлајн казиното.

Пријавувањето е едноставно. Само кликнете на 'Join now' на врвот на страницата, пополнете неколку детали во едноставните форми и подгответе се да играте. Но, се разбира, кога ќе одлучите да депонирате преку нашите најразлични начини на плаќање, ќе имате право на првиот од трите 100% до £ 300 Welcome Bonuses.

ИнтерКасино има повеќе од 600 квалитетни игри. Како и супер популарните слотови, како што се Активните, Потрагата на Гонзо и Gemix, исто така има и Блек Џек, рулет, Табела игри (вклучувајќи Caribbean Poker, Texas Hold'em и многу повеќе) и нашите интерактивни Live Casino искуство. Тоа е на врвот на прогресивните џекпот на ИнтерКасино, вклучувајќи ги и Клеопатра, Божествена среќа и Мега moolah, за кои е познато дека плаќаат за вистински промени во животот што го надминуваат 10 Милиони!

Значи, што чекаш? Приклучи се на ИнтерКасино денес - сериозно забавно од 1996.

Која онлајн казино игра плаќа најмногу?

Горди сме што нудиме бројни прогресивни игри со џекпот кои имаат награди во милиони евра. Секоја година, секоја од овие игри ќе има бројни победници кои имаат среќа да добијат вистинска парична награда за повеќе од еден милион евра. Двете најпознати игри од овој вид се Мега Fortune и Мега Мулах - двете игри се достапни на ИнтерКасино.

Прекрасен пример за ова се случи во мај 2017 кога еден среќен играч освои € 3.2 милиони евра за Mega Fortune. Можете ли да замислите како добивате таква награда и како тоа ќе го промени животот на вас и вашето семејство?

Очигледно има многу илјадници онлајн игри за игри со кои сите би сакале да победиме, но во однос на највисоките износи, овие две - Mega Fortune и Mega Moolah - се истакнуваат.

Кои се онлајн казино бонуси?

Постојат два главни вида на онлајн казино бонуси. Првите се Bonus Spins, каде казиното им дава на играчот одреден број игра во игра без трошоци. Нормално бонусните вртења важат само за еден слот.

Другиот главен тип на бонус од онлајн казино се однесува на износот на пари депониран од некој играч. На пример, ако некој играч наплаќа 100 килограми, казиното може да ги дуплира парите за да има двесте фунти. Износот на понудениот бонус ќе варира од веб-страница до веб-страница и од понуда за понуда.

Привлечноста на бонусните вртења

Ние нудиме играчи со различни Бонус Спинс понуди од моментот кога тие се регистрираат, до точка каде што тие стануваат InterCasino редовните и пошироко. Ние дури и испраќаме Бонус Спинс понуди од време на време, најмногу поради тоа што нема многу играчи кои не сакаат да имаат шанса да играат бесплатно.

Но, играчите исто така треба да бидат свесни дека Bonus Spins доаѓа со важни барања. Тие бараат од играчите да се определат за пари пред да бидат повлечени сите добивки од Bonus Spins. Сепак, нема што да се каже дека нема да победите уште повеќе пари додека ги задоволувате барањата за пешачење.

И, се разбира, бонусните врти се опционални. Вие не мора да ги користите. Многу ВИП, на пример, не се заинтересирани да играат бесплатно, туку само сакаат да си играат со парите што ги депонираат. Значи, изборот е ваш. Без разлика дали сакате да ги користите вашите 100 бонус врти како дел од нашиот бонус за добредојде, зависи од вас.

Што ни дава репутација како ВИП казино?

Отворивме една од првите интернет казина во UK, сè назад во 1996. Оваа долга историја ни даде време да го усовршиме вниманието и ракувањето што го покажуваме на нашите ВИП-и. Во случај да не сте свесни, ВИП-овите се големи играчи кои сакаат да коцкаат и имаат приход за да направат значителни облози.

Во текот на нашата престижна историја на 20-година, ние станавме подобри и подобро познати по нашиот врвен третман на ВИП-играчи, кои постепено привлекоа повеќе и повеќе ВИП-и за нас. Не дека ние само се грижиме за ВИП. Знаеме дека сте вистински договор. Но, ВИП-и го добиваат тој посебен третман.

Како ги третираме нашите ВИП?

Имаме посветен тим на ВИП персонал, од кои секој од нив им обезбедува услуги нарачани на овие играчи. Затоа им нудиме на нашите врвни играчи голем број специјални турнири, бонуси и опции за подобрување на нивното искуство во забавата.

И бидејќи ги сакаме нашите ВИП-а, организираме патувања за групи од нив, во зависност од нивните интереси. На пример, ние ги презедовме играчите на финалето на ФА купот на Вембли, на Гран-при Формула 1 Монако, кон коњски трки во Кралскиот Аскот, на музички концерти, филмски сетови и многу повеќе. Колку што можеме, овие искуства се прилагодени на нашите клиенти. Ако си голем играч, би сакале да почнеме да работиме со вас - затоа што и ние сме многу забавно!

Каде се наоѓаат нашите ВИП?

Со таква долга историја во Велика Британија, имаме многу играчи во големите градови во Велика Британија, особено во Лондон и северна Англија. Нашето меѓународно присуство ни овозможи да го зголемиме бројот на нашите големи играчи на глобално ниво. Иако повеќето од нашите играчи се со седиште во Европа, сега имаме играчи кои живеат илјадници милји далеку.

Дали е можно да се победи онлајн казино?

Сите форми на законски коцкање се регулирани во Обединетото Кралство. Нашите игри се проверуваат и проверуваат често за да се осигура дека тие работат во рамките на некои многу строги правила и упатства. Сепак прашањето останува, дали е можно да се победи онлајн казино? Ова е толку популарна тема што има дури и универзитетски курсеви за настава за начинот на кој казина работи.

Некои игри му даваат на играчот подобри шанси од другите. Сепак, многу онлајн казино и игри за игри се инхерентно забавни и така додека е можно да се победи долгорочно со многу внимателна игра, тие се дизајнирани главно за забава. Дури имаме и игри кои ги прават и двете. На пример, играта која се смета дека дава најдобри шанси за играч е блек џек, но сега нудиме живи верзии за вистинска забава во домот. Од витално значење е да се разбере оваа разлика пред да се обиде да ја победи куќата. Како и да е, вие лично гледате игри за игри и казино, сите тие имаат вистински парични награди и има играчи кои освојуваат джакпот секој ден.

Каде функционира ИнтерКасино?

Како интернет бизнис, InterCasino има играчи од многу земји. Имаме Обединето Кралство лиценца, која ни овозможува да ги прифатиме играчите од Land's End во Корнвол сè до Џон О'Груас во Шкотска. Имаме голем број играчи во Лондон и клиенти во скоро секој агол на Англија, Шкотска и Велс. Се надеваме дека ќе им се придружите на тие забавни и фанатички играчи!

Имаме посебна веб-страница и лиценца за да служат на данскиот пазар, кој може да се најде на InterCasino.dk. Нашето меѓународно присуство може да се најде на InterCasino.com каде што работиме на англиски, фински, германски, јапонски, норвешки и шведски. Како што можете да кажете, имаме широк европски отпечаток и нудиме поддршка на клиентите на секој од овие јазици.

Она што сето ова значи е дека иако не сите онлајн казина се легални, ги превземаме нашите одговорности многу сериозно и ги почитуваме законите во Обединетото Кралство. Можете да играте со доверба знаејќи дека InterCasino работи легитимни игри во рамките на законот и дека сте безбедни.

Дали InterCasino е најдобро онлајн казино во Велика Британија?

Во конкурентен сектор, како што е пазарот на онлајн казино во Велика Британија, многу е тешко за било која веб-страница или бизнис вистински да тврдат дека се најдобри. Сепак, со историја на повеќе од 20 години како оператор, веруваме дека секој ден можеме да се докажеме на британската јавност за коцкање.

ИнтерКасино нуди сеопфатно искуство на играч, примамливи награди, една од најдобрите ВИП понуди на пазарот и одлична служба за корисници. Сакаме да мислиме дека бројот на играчи кои продолжуваат да ги играат нашите игри месечно, месец и година по година, ја докажува нашата поента. Како што рековме, во InterCasino, ти си вистински договор.

Ако ова е вашата прва посета на страницата, зошто да не се придружите на илјадници други онлајн казино играчи на Велика Британија кои уживаат во своето време со ИнтерКасино секој ден? Ако се регистрирате денес, ќе го добиете нашиот бонус за добредојде и може да се играте веднаш, земајќи ја вашата шанса да освоите вистински парични награди.

Придружете ни се и играјте со најдобрите онлајн казино

Како еден од најраните оператори на онлајн казино во Велика Британија со повеќе од 20 години од историјата, тука во ИнтерКасино имавме можност да зборуваме со илјадници играчи во текот на годините. Како онлајн стапките на онлајн казино се оценуваат и не разгледуваат?

Нашата репутација е професионализам, доверба и сериозен и одговорен оператор. Оние позитивни критики се поврзуваат со голем број играчи од Велика Британија кои се враќаат месец по месец за да уживаат во нашите игри. Ние сме многу горди што има многу играчи кои нè гледаат како најдобар онлајн казино во Велика Британија, ни рејтинг многу високо. Со текот на времето, многу од нашите вработени се поврзаа многу длабоко со овие играчи - споредба што може да се тврди неколку други во секторот. Ние сме многу горди на угледот што го изградивме и продолжуваме да растеме.

Да се ​​биде најдобар онлајн казино во Велика Британија е нешто за кое секој ден сме фокусирани. Имајќи го ова на ум, ние постојано работиме на подобрување на нашиот сајт и на нејзината употребливост, така што секој пат кога ќе го испорачаме најдоброто искуство за секој играч. Одличен пример за ова е начинот на кој работевме за постојано подобрување на мобилната верзија на нашата страница.

Препорачуваме да се регистрирате денес за да дознаете зошто толку многу други луѓе како нас толку многу и толку многу нè оценуваат. Ние би сакале да бидете следниот играч кој ни дава позитивни критики.

Игра сегаhttps://www.intercasino.com/

Активни бонуси

Вкупно: 842
40x игра преку CasinoEur 826000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: € 220 Дневен турнир за слободни фрлања на Хавана Ноќ Виста игри казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x облог $ 897000 Макс CashOutSpecial бонус: € 285 казино чип на Среќна Нова Година Microgaming Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x Играј преку CasinoEur 397000 Max Withdrawalextra бонус: Eur 700 БЕСПЛАТЕН Chip казино на Pirate & s Plunder ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x Багра барања $ 415000 Макс ПовлекувањеExclusive Казино бонус: 10 БЕСПЛАТНИ Спинови на Paddy & s Pub ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x Wagering € 147000 Макс готовински бонус: 10 Лојални бесплатни врти! на Вегас соништа ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X WagerEURO 809000 Максимум повлекувањеНачист бонус: $ 980 слободен казино турнир на пустински богатство Softswiss казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X WageringEur 76000 Максимално повлекување дополнителен бонус: Еуро Хнумкс слободен казино турнир на Метаморфозис ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X Играј преку $ 574000 Max Withdrawalexclusive бонус: Eur 1365 Без депозит бонус за камено доба Ендорфина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X игра преку казино $ 370000 Максимално повлекувањеЕксклучок казино бонус: 360% бонус за поздравување на сенка на месечината ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Играј преку CasinoEUR 398000 Максимална повлекувањаxclusive бонус: $ 480 слободен казино чип на Златен витез ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x облог $ 194000 Максимална повлекувањеЕксклучок бонус: £ 2990 НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС на колекторот на Хороскоп ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X игра преку казино $ 26000 Макс готовински outspecial бонус: 975% Нема правила бонус! на прекин ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X облог € 927000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: € 435 БЕСПЛАТЕН Chip казино на Клеопатра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x игра преку Еуро 190000 Макс Withdrawalextra бонус: Eur 3325 без депозит бонус на Вампири Портамосо казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Барањата за барањатаEur 229000 Max cash outexclusive бонус: 120 пробно се врти на горниот шеф 2 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X игра преку казино £ 653000 Макс готовина ексклузивен бонус: 660% бонус за депозит натпревар на Вегас Бебе ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X Играј преку $ 592000 Максимално повлекувањеДополнителен бонус: £ 465 слободен казино чип на Синдерела ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X WageringEURO 185000 Максимално повлекување Екстра бонус: EUR 4475 без депозит казино бонус на Сфинкс Диви ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x игра преку казино £ 738000 Макс Повлекување Екстра бонус: 170 бесплатни врти на тркалото на богатството Спец ...... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X барања за пешачење $ 531000 Максимално повлекувањеПосебен бонус: EURO 650 слободен чип на Чили злато Амаја казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x барањата за обложување £ 412000 Максимално повлекување xxclusive бонус: 20 Бесплатно врти без казино за депозити на Cubana Tropicana Gamesos Казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X Играј преку € 689000 Max cash outexclusive бонус: $ 475 без депозит казино бонус на Ноќта на вештерките Egt казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Играј преку $ 566000 Max CashOutspecial бонус: £ 490 слободен казино турнир на молња одред ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X облог $ 817000 Макс Повлекување дополнителен бонус: € 1915 без депозит казино бонус на Погледнете победа Симбат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x Играј преку 808000 Max Max CashOutextra бонус: 550% Натпревар во казино на Пристигнување ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X Играј преку казино $ 957000 Макс КешОтспецијален бонус: 505% Бонус за прв депозит на Fruitilicious Новоматички казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x WageringEUR 331000 Макс готовина од екстрастра бонус: 80% бонус за казино натпревар на Минг воинот Ајнсворт Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X облог € 189000 Макс готовина outExtra Казино бонус: 111 бесплатни Врти не депозит казино за накит од Индија High5 казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x Багра барањаEur 480000 Макс Повлекување Екстра бонус: 495% депозит натпревар бонус на Атлантис ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X барања за пешачење Еур 152000 Макс CashOutextra бонус: $ 220 слободен казино билет за палење топол Егт казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X WagerEURO 728000 Макс готовина outExtra Казино бонус: € 3585 Нема депозит на Супер џинови пожар Мршови казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Багра барања $ 458000 Макс готовина outExtra бонус: 260% натпревар бонус казино на Океан гребен BF Игри Казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x Играј преку CasinoEURO 860000 Макс CashOutExtra Казино бонус: 700% Казино Добредојдовте бонус на Поларните Фокс ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x Барања барања € 662000 Макс готовина дополнителен бонус: 70 бесплатно се врти казино на Кралската круна ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X игра преку казино £ 321000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: EURO 2710 Без депозит на делфин и остров ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x WagerEur 192000 Max CashOutExclusive Бонус: € 2000 Без депозит бонус казино на Златна главен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X игра низ казино $ 241000 Макс готовина outExtra Казино бонус: € 640 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на Биг Вегас Бали Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45X Играј преку Еуро 386000 Max Повлекување Екстра бонус: $ 760 Мобилен турнир за слободни фрлања на гангстерските слотови Спиноменални казиносни слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X Каматни барања € 417000 Максимален бонус од ексклузивен бонус: 360% Нема правила Бонус! на Тотеми диви Каетано казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x барањата за обложување € 178000 Max Withdrawalexclusive бонус: 55 бесплатни врти без депозит на дрим тркач Джакпот Сакајте казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x Играј преку CasinoEur 427000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: EUR 355 без депозит бонус на среќа на трки ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x игра преку казино $ 571000 Макс созревањеДополнителен казино бонус: € 1790 Без депозит бонус код на богатство островот Том Хорн казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X WagerEURO 610000 Максимален повлекувањеДополнителен казино бонус: £ 4650 Без бонус за депозит за простор Ковел еден ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X Играј преку казино $ 607000 Максимално повлекување Екстра казино бонус: 280 Бесплатно врти без депозит казино на магични кристали Прагматичен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X облог € 495000 Максимално повлекувањеДополнителен бонус: 790% бонус за депозит натпревар на кралот Артур Том Хорн казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Играј преку казино £ 91000 Макс готовина дополнителен бонус: 105 бесплатно казино се врти на CashSplash Видео Слот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X барањата за обложување $ 61000 Макс готовински ексклузивен бонус: $ 1230 Без депозит Казино бонус на Немо и патување ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x Wagering $ 291000 Макс готовина outextra бонус: 965% Најдобра регистрација бонус казино на Меме Лица ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X Играј преку $ 264000 Макс готовина outextra бонус: 980% натпревар бонус на Paddys паб бум игри казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X игра преку казино € 67000 Макс ПовлекувањеСпецијален бонус: EUR 1910 Нема бонус за депозит на Rising Sun ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X игра низ казино $ 272000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: Еуро 225 казино чип на судир на Квинс ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X игра преку казино € 378000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: Еуро 645 Казино турнир на Billyonair Аматик казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X игра преку казино € 358000 Max CashOutДополнителен бонус: € 550 казино чип на Златната династија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x игра преку казино $ 791000 Максимална повлекувањеЕксклучок Казино бонус: 95% Добредојдовте бонус за книга од Pharaon HD Светската натпревар казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X Каматни барања £ 302000 Макс Повлекувањаспецијални бонус: 620% Натпревар во казино на боговите на Гиза ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x WageringEur 694000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: EURO 2630 Нема депозитен бонус код на луди банани Сиббат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X Игра преку $ 355000 Макс CashOutExclusive Бонус: EUR 575 Слободен чип казино на Олимп генезис Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X игра преку CasinoEURO 829000 Макс готовинаДополнителен бонус: Eur 780 Без депозит за Бетмен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X Wagering $ 307000 Макс готовина outExtra Казино Бонус: Eur 460 турнир на чили злато ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Играј преку € 804000 Максимална повлекувањеЕксклучок бонус: Eur 88 НЕ ДЕПОЗИТНИОТ БОНУС КОД на дијамантската заслепувачка ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x игра преку казино € 671000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: ЕУРО 435 БЕСПЛАТНО чип казино на вкусни плодови игра за Меркур Слот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X барања за пешачење ЕUR 179000 Максимален повлекување xxclusive бонус: € 495 БЕСПЛАТЕН чип на богатство на тигар ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X барања за пешачење $ 493000 Максимум повлекувањеДополнителен казино бонус: EUR 410 турнир на лента за освојување на спиноменални казиносни слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x Барања за барања € 240000 Max CashOutExclusive Бонус: 66 Лојални бесплатни врти! на фудбалски гладијатори ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x Wagering € 166000 Макс готовински бонус: Еуро 875 казино турнир на Fenix ​​Play ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 131 2 3 ... 13

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино