Кајзер слотови скриншот
Продај RSS

Кајзер слотови

Порака од тимот kaiserslots.com:
Игрите на оваа веб-страница се напојува со софтвер што им припаѓа на Aspire Global International LTD, компанија со седиште во Малта, која е целосно лиценциран оператор (MGA / CL1 / 408 / 2007) под матичната управа на Малта.
In Обединето Кралство само на игри на оваа веб-страница се управувани од AG Communications Limited, компанија со седиште во Малта со регистарски број C48328 и регистрирана канцеларија на 135, High Street, Sliema SLM 1549, Малта, која е лиценцирана и регулирана од Комисијата за коцкање на Обединетото Кралство ( Број на лиценца за далечинско играње 000-039483-R-319409-001).
FAIR GAMING
Во Kaiser Slots ние сме посветени да обезбедиме фер плејлинг во секое време.
БЕЗБЕДНОСТ И ПРИВАТНОСТ
Kaiser Slots ја користи најновата технологија за енкрипција на Secure Socket Layer (SSL) за да се осигура дека доверливите податоци се пренесуваат безбедно преку интернет на нашиот сигурен сервер, кој е заштитен со најновиот заштитен ѕид.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕ
Во Kaiser Slots сакаме да уживате во себе и да го ослободите својот ум во секое време, затоа нудиме широк спектар на опции за депозити и брзи залихи, од кои сите се лесни за корисниците и се безбедни. Сите наши трансакции со кредитни и дебитни картички ги обработува Aspire Global International LTD, компанија лоцирана, лиценцирана и вградена во Малта. Aspire Global International LTD обезбедува Kaiser Slots со најдобри, најбезбедни и најбезбедни трансакции.
ОДГОВОРЕН ИГРИНГ И ПОДОБРУВАЊЕ
Ние ве охрабруваме да играте одговорно на Кајзер слотови. Ако се најдете со компулсивен проблем со коцкање, ве молиме побарајте стручна помош. Можете да го најдете вашиот локален огранок на коцкари-анонимни на: www.gamblersanonymous.org
За ваше знаење е незаконски за секој под 18 да отвори сметка или да игра на Кајзер слотови.
Одлична поддршка на клиентите
Кајзер слотови е посветена на "грижа" - Клиентите се навистина сè. Имаме имплементирано професионален тим за поддршка на корисниците подготвен да ви помага 7 денови неделно од 6am до 11pm CET. Ве молиме не двоумете се да контактирате со тимот на Кајзер. Само кликнете на Контакт

Игра сегаhttps://www.kaiserslots.com

Активни бонуси

Вкупно: 106
Eur 150 турнир за слободни фрлања за слободни фрлања на Кајзер слотови 35x Играј преку € 105000 Max CashOutexclusive бонус: Eur 155 турнир на замокот за волшебници ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 380 турнир во Кајзер слотови 60x WagerEURO 333000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: 605% депозит натпревар бонус на Лаки Кои ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 565 НЕМА ДЕПОЗИТ на Кајзер слотови 40x Барањата за барања € 486000 Максимално повлекување Екстра бонус: 160 Бесплатно врти без депозит казино на Книга на мртви играње Оди ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 655 БЕСПЛАТЕН CHIP на Кајзер слотови 44X WageringEURO 828000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: 210% Казино Добредојдовте бонус на Маракаибо Hd Светски натпревар казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 385 Слободен чип казино во Кајзер слотови 44x Барања барања $ 223000 Макс CashOutadditional бонус: € 435 казино турнир на храбрите Викинг ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 140 Слободен чип во Кајзер слотови 40X Игра преку CasinoEURO 608000 Макс CashOutextra бонус: Eur 580 казино чип на Hexbreaker 2 Igt слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

190 бесплатни вртења токму сега во Кајзер слотови 33X WagerEURO 23000 Макс ПовлекувањеСпецијален бонус: 315% Бонус за депозит за бонус од Рамзес ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

85 БЕСПЛАТНИ Врти во Кајзер слотови 66X Барања за барања € 541000 Макс CashOutСпецијален бонус: EURO 4795 без депозит бонус код на Реликс херои Gaming1 Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

135 Слободен казино се врти во Кајзер слотови 55x WagerEURO 615000 Макс Повлекување Екстра Казино Бонус: EURO 435 Слободен казино чип на Fair Tycoon ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 415 слободен казино турнир во Кајзер слотови 50X Играње преку £ 289000 Максимална повлекувањеПоседни бонус: Eur 180 Мобилен фрирол слот турнир на 50 џинови аристократска Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 895 без депозит во Кајзер слотови 33x WagerEur 159000 Максимално повлекувањеПоседни бонуси: € 400 казино турнир на монопол мега преселување WMS казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еуро 645 турнир за слободни фрлања за слободни фрлања на Kaiser Slots 44x Преку CasinoEUR 315000 Максимален бонус од ауттек екстра: Eur 185 казино чип на бикини ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 610 казино чип во Кајзер слотови 30x игра преку казино $ 848000 Макс КешОутрекс бонус: 135% натпревар бонус казино на UGA возраст HD ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 600 турнир во Кајзер слотови 40x Барања за барања € 169000 Максимално повлекувањеЕксклузивен казино бонус: Eur 705 мобилен турнир за слободни фрлања на Sky & s ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 1110 Без депозитни бонус казино во Кајзер слотови 50X Кабловска барања $ 573000 Максимална повлекувањеДополнителен бонус: 10 бесплатно врти без депозит на Firestorm ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 3615 Нема депозит во Кајзер слотови 33X Wagering $ 111000 Макс готовина outextra бонус: € 2370 без депозит бонус код на сребрена редеа Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еуро 490 казино турнир во Кајзер слотови 55X Игра преку £ 2000 Макс CashOutExtra бонус: EUR 560 турнир на Dragon Spirit ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

11 бесплатни врти во Кајзер слотови 55X Барањата за барања $ 616000 Max CashOutspecial бонус: $ 80 Слободен казино чип на Кластерот Алоха плаќа Нетентен Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 760 казино турнири за слободни фрлања на Кајзер слотови 45X Играње преку € 588000 Макс готовина outExclusive Бонус: £ 3050 Без депозит Казино бонус на Немо и патување ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50 бесплатни врти без депозит во Кајзер слотови 55x Играј преку € 595000 Максимално повлекувањеДополнителен бонус: $ 230 БЕСПЛАТНО чип на легендата за белата змија Леди Yggdrasil Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 4620 НЕМА ДЕПОЗИТНИ БОНУС КОД на Кајзер Слотови 45x Игра преку казино € 361000 Макс готовина outExtra Казино Бонус: $ 955 Без депозит бонус код на змеј пад Nextgen Gaming казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EURO 1665 НЕМА ДЕПОЗИТ на Кајзер слотови 55X WageringEURO 854000 Максимален бонус од екстра-екстра бонус: EUR 610 бесплатни пари на Џекпот Ранго ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

265 бесплатни врти во Кајзер слотови 45X облог $ 636000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: 220 БЕСПЛАТНИ СПИНСИ на Дивиот Запад ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 165 Слободен чип казино во Кајзер слотови 60X обложувалница $ 991000 Максимална повлекување Специјални бонус: $ 560 БЕСПЛАТНО чип на дами Nite Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

170% Најдобра бонус казино за регистрација во Кајзер слотови 60x Игра преку казино £ 151000 Макс. Со вклучен бонус: 685% Нема правила бонус! на Bejeweled ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

22 бесплатни врти без депозит казино во Кајзер слотови 33x Игра преку казино £ 530000 Макс готовинаДополнителен бонус: $ 880 Без депозит за среќен циркус ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

235 бесплатни врти во Кајзер слотови 30x Барања за барања ЕUR 52000 Макс Повлекување Екстра казино Бонус: EUR 77 БЕСПЛАТЕН казино чип на Slotsfather Betsoft Slot Game ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

545% Најдобар бонус за бонус за регистрација на Кајзер слотови 35X WagerEURO 646000 Максимално повлекување Екстра бонус: $ 605 онлајн казино турнир на пофини намотки за живот Microgaming Slot Game ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 570 слободен чип во Кајзер слотови 77X Wagering € 601000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: EUR 980 турнир на Среќен кинески Нова Година Booongo казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

180% казино натпревар бонус во Кајзер слотови 50X Игра преку CasinoEURO 944000 Макс ПовлекувањеДополнителен бонус: ЕУРО 1590 НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС на Zombirthday ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 4775 Нема депозит во Кајзер слотови 77X WagerEUR 628000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: $ 2290 Без депозит бонус код на ѓаволот Belles Каетано казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 865 Без депозит бонус код на Кајзер слотови 60x WagerEURO 818000 Макс CashOutxclusive бонус: € 275 Бесплатни пари за троен бонус Спин N Победа Амаја ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 460 слободен чип во Кајзер слотови 50X игра преку казино € 298000 Макс CashOutspecial бонус: EURO 680 Слободен казино чип на среќа Малку богови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 415 слободен казино чип во Кајзер слотови 65X облог $ 944000 Макс готовинаДополнителен бонус: € 855 казино турнир на Луд Пинатас ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

695% Казино за бонус за натпревар во Кајзер слотови 66X WageringEURO 813000 Максимално повлекување Екстра казино Бонус: 55 Лојални бесплатни врти! на Bullseye Bucks Amaya казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

775% Натпревар во казино во Кајзер слотови 77x облог £ 863000 Макс готовинаДополнителен бонус: 755% Бонус за добредојде на Мерилин и Дијамантите ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

140% Најдобар бонус за регистрација на казино во Кајзер слотови 66X Играј преку казино £ 131000 Максимален бонус за повлекување: EUR 585 Слободен чип казино на фараони и странци BF Игри за казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 285 слободен казино турнир на Кајзер слотови 33x игра преку CasinoEur 650000 Макс готовина дополнителен бонус: 395% Регистрација на казино бонус на Гранд Монарх Igt слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 345 Слободен чип казино во Кајзер слотови 77X Играј преку € 170000 Макс КешНовен дополнителен бонус: $ 100 БЕСПЛАТНО казино чип на судир на Квинс Битие ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 245 БЕСПЛАТЕН казино чип во Кајзер слотови 30x Wagering $ 139000 Максимум повлекување специјален бонус: 70% бонус за депозит за појавување на Темниот витез ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 55 БЕСПЛАТЕН CHIP КАЗИНО во Кајзер слотови 60X игра преку CasinoEur 381000 Максимална повлекување екстра бонус: € 295 казино чип на зрели диносаурус ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 55 онлајн казино турнир во Кајзер слотови 65x WagerEURO 302000 Макс Withdrawalexclusive бонус: 635% Добредојдовте бонус на замокот Градител Ii Rabcat слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

980% бонус за казино за регистрација на Кајзер слотови 40X облог $ 771000 Макс готовина извонреден бонус: $ 125 слободен казино чип на играта Cheshire Cat WMS слот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

690% Казино Добредојдовте бонус на Кајзер слотови 45X Wagering $ 302000 Макс готовина outExtra бонус: 90% Натпревар во казино на Джакпот на Озвин и ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 1285 НЕМА ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО на Кајзер слотови 65x Играј преку £ 660000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: € 905 казино турнири фрирол на шампион на патеката ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45 Бесплатни врти во Кајзер слотови 60x Барања за барања £ 298000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: 720% Регистрирајте бонус за казино на Pipeliner ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 715 казино турнир во Kaiser слотови 66X игра преку казино £ 751000 Макс Повлекување екстра бонус: € 205 Нема депозит на птици! ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 225 Мобилен фрирол турнир на Кајзер слотови 77x Игра преку $ 746000 Макс готовина outspecial бонус: ЕУРО 2425 без депозит казино бонус на диви ајкула ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45 Слободно вртење казино во Kaiser слотови 60x Играње преку £ 918000 Максимална повлекување Екстра бонус: 45 слободен врти на Лас Кукас Лока ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 225 FREE CHIP CASINO во Кајзер слотови 35X Игра преку $ 950000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: 180 судење враќа на магијата шарм ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

250% Signup Казино бонус во Кајзер слотови 45X игра преку казино $ 703000 Максимална повлекувањаспецијален бонус: $ 450 БЕСПЛАТЕН казино чип на човек од челик ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 3075 Нема депозит во Кајзер слотови 44x Игра преку Еуро 515000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: $ 55 слободен казино билет за пратилки ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 3625 НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС на Кајзер Слотови 55X облог £ 535000 Макс КешОспецијален бонус: 650% Натпревар во казино на Графити Црното плаќа Фугасо казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

140% Казино натпревар бонус во Кајзер слотови 33x Wagering $ 907000 Макс готовина дополнителен бонус: € 475 слободен казино турнир на среќа ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 995 турнир во Кајзер слотови 66X облог € 918000 Макс ПовлекувањеСпецијален бонус: 470% Најдобар бонус казино за регистрација на Џез Кат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 3460 НЕМА ДЕПОЗИТ на Кајзер Слотови 33X Барања за барањатаEur 69000 Max ПовлекувањеЕксклучок Казино Бонус: $ 415 Мобилен фрирол-турнир на Диско Фанк Хабанеро ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 810 онлајн казино турнир во Кајзер слотови 65x игра преку казино € 760000 Макс CashOutExclusive Бонус: 800% натпревар во казино на пламен генерал ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 705 без депозит бонус во Кајзер слотови 55X WageringEURO 380000 Максимална готовинаДополнителен казино бонус: € 470 казино турнир на Wags до богатство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 390 Дневен турнир за слободни фрлања на Кајзер слотови 35X облог $ 193000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: € 3750 Без депозит бонус код на сјае богатства ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 305 слободен чип казино во Kaiser слотови 30x Wagering £ 326000 Макс готовина outExtra Казино бонус: Eur 410 слободен пари за фудбалски гладијатори ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 4395 Без депозит Бонус во Кајзер слотови 60X Игра преку $ 444000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: $ 3130 без депозит на Thorstormlord 1x2гаминг казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 895 слободен казино турнир во Кајзер слотови 44x игра преку € 289000 Макс готовина outExclusive бонус: £ 1720 без депозит на тајландски змеј ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 420 слободен казино билет во Кајзер слотови 40X Wagering £ 31000 Макс CashOutExclusive бонус: £ 500 БЕСПЛАТНО чип на милион центи HD ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

100% бонус од прв депозит во Кајзер слотови 33x WagerEur 130000 бонус од Max CashOutextra: EURO 165 БЕСПЛАТЕН ЧИП казино на вселенски игралишта Нолимит Сити казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 77 казино турнир во Кајзер слотови 35X Wagering € 578000 Макс Повлекувањаспецијални бонус: 55 бесплатно врти на Магичен шума Pariplay ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 21 2

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино