Карл Казино екранот
Продај RSS

Карл Казино

KarlCasino е онлајн казино кое е основано за нудење казино игри специјално за играчите од Шведска. Казиното се фокусира исклучиво на обезбедување на шведската јавност со најдоброто можно искуство со онлајн казино. На KarlCasino нуди играчи од Шведска можност да играат игри на среќа обезбедени од страна на софтвер провајдер Net Entertainment. На KarlCasino, исто така, им нуди на играчите можност да играат избор на живи казино игри кои се емитуваат од "казино" Портазоо Казино и NetEnt студиа во Малта.

Малта на Игри на среќа (MGA) му додели на KarlCasino лиценца за да им обезбеди на клиентите во Шведска можност да играат игри на среќа и игри во живо казино. Доделената лиценца е во согласност со строгите регулативи поставени од страна на Игрите за игри за да работат на онлајн казино. Карл Касино работи со највисоки можни стандарди и е целосно регулиран од Владата на Малта, Владата на Обединето Кралство.

KarlCasino има "најсовремени" објекти во кои ќе ги спроведува сите трансакции, игри на среќа и администрација на играчи. Овие објекти гарантираат дека сите трансакции се евидентираат на сигурен сервер и ракувачи на играчи се завршени и се пријавуваат безбедно на онлајн-системите на Казино.

KarlCasino е целосно посветена на искрена и сигурна игра и ветува дека ќе им понуди на играчите целосно транспарентна услуга. Официјалниот износ на исплата е генериран месечно од страна на Gaming Authority и е достапен на барање на играчи. Сите игри во казино се поткрепени со докажан RNG (Генератор на случајни броеви), што значи дека исходот не може да биде под влијание. Играните игри во живо се играат истовремено со други физички играчи и живи дилери во Портомасо Казино, Малта.

Карл Касино е во функција да им понуди на играчите од Шведска можност да играат казино игри на среќа само за забавни цели. KarlCasino има специјално обучен и посветен тим на агенти за услуги на клиентите кои можат да им помогнат на играчите со какви било прашања или проблеми со кои може да ги имаат кога ги користат објектите на Casino. Играчите го задржуваат правото да ги постават своите лимити за игри, да играат само бесплатно, и да ги затвораат своите сметки во секое време.

Сите лични податоци собрани од KarlCasino се само за услужни цели и нема да се делат со трети страни или да се користат за други комерцијални цели. Личните податоци на играчот, логовите на игра, облози и победи и приватни чувствителни детали ќе бидат обезбедени како шифрирани податоци и безбедно се чуваат во серверот на KarlCasino во Малта. Деталите се достапни само за менаџментот на KarlCasino и неговите вработени.

На KarlCasino е отворена за клиенти од Шведска 24 часа на ден, 7 денови во неделата и 365 денови во годината. На забавни игри што играчите можат да уживаат вклучуваат: видео слотови, слотови, видео покер, гребење картички, рулет, Блек Џек, Карипски Студ и многу други онлајн игри. Карл Касино во живо игри се оперативни помеѓу работното време на казиното Портамосо во Малта, кое е 10am и 5am (CET, Централно европско време). Во живо игри понудени вклучуваат живо рулет, во живо Блек Џек и во живо PuntoBanco.

Игра сегаhttps://www.karlcasino.com

Активни бонуси

Вкупно: 955
44X Играј преку CasinoEURO 928000 Максимално повлекувањеСпецијален бонус: € 4175 Нема депозит на Занзибар ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x игра преку казино $ 184000 Макс CashOutExtra Казино бонус: 10 Лојални бесплатни врти! на Misfit Toyland ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X игра преку казино € 924000 Максимум Withdrawalextra бонус: $ 490 Мобилен слободен празник турнир на 40 огнени линии ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x Барања барања € 632000 Макс готовина outSpecial бонус: $ 955 Дневен freeroll слот турнир на Жан Богатството Леандер казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x Wagering $ 151000 Максимална повлекувањеНадворешен бонус: € 455 Слободен чип на Winbledon Daub Игри казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

успех 100%
44x Играј преку казино $ 242000 Максимум повлекувањеНадграден бонус: 405% Бонус за натпревар на Викинг Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x Барања за барањата $ 309000 Максимум повлекување дополнителен бонус: 30 Доверба на бесплатни верзии! на суштество од црната лагуна Неточен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x игра преку казино € 958000 Макс CashOutExclusive бонус: 20 бесплатни врти на магичната зграда Леандер казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x игра преку казино $ 805000 Макс ПовлекувањеДополнителен бонус: EUR 700 казино турнир на Robo Smash Isoftbet казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X игра преку CasinoEur 948000 Максимална повлекување екстра казино бонус: $ 530 БЕСПЛАТЕН ЧИП на салон за убавина Topgame казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x игра преку $ 478000 Max Повлекување дополнителен бонус: £ 690 казино турнири фрирол на чудовиштето Smash Playn оди слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Wagering € 796000 Max ПовлекувањеДополнителен бонус: € 205 Мобилен фриролен турнир на Sizzling Камења Новоматички Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x облог € 57000 Max cash outexclusive бонус: 60 Лојални бесплатни врти! на Есмералда ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X Играј преку £ 730000 Максимум Withdrawalextra бонус: € 490 слободен казино билет за Потрагата за Минотаурот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x Играј преку € 679000 Max ПовлекувањеExclusive Бонус: $ 105 Мобилен фрирол турнир турнир на кинески кујна ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X Играј преку € 252000 Максимално повлекувањеСпецијален бонус: € 315 БЕСПЛАТЕН Chip казино на Кронос ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X Играј преку £ 556000 Максимален повлекување Екстра бонус: EUR 3970 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС КОД на Candyland Pariplay ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X игра преку казино £ 847000 Макс готовина outSpecial бонус: Eur 130 Без депозит бонус казино на Супер снег жаба неточен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Барања за барањата ЕUR 552000 Максимално повлекување Екстра бонус: € 620 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО на Среќа Детелина Казино Технологија Слот за компјутер ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Играј преку CasinoEURO 128000 Макс готовина outExclusive Бонус: 250 Лојални бесплатни врти! на Среќни Дијаманти ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Кариера барања $ 832000 Макс готовина outSpecial бонус: € 250 слободен казино чип на Craic ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x Играј преку CasinoEUR 298000 Макс готовина outExtra Казино Бонус: € 445 слободен чип на бајката Ендорфина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X Wagering $ 953000 Максимално повлекување Екстра казино бонус: 790% бонус за прв депозит на кралско овошје ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x игра преку £ 478000 Max CashOutexclusive бонус: € 195 казино турнир на џунглата Џим Ел Дорадо ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x барањата за обложување £ 935000 Max CashOutexclusive бонус: 480% бонус за казино натпревар на изгрејсоните за заднинско осветлување ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Играј преку CasinoEURO 915000 Max Повлекување Екстра казино бонус: EURO 485 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на диско ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x Играј преку € 417000 Максимално повлекување Екстра казино бонус: € 4680 НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС на врвна палуба Сиббат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x Wagering $ 191000 Макс CashOutspecial бонус: £ 3865 без депозит на Ѕвездената Джакпот остроумност ... ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45X Wagering $ 538000 Макс ПовлекувањеЕксклучок Казино бонус: EUR 110 турнир на Махараџа Богатството ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X Wagering $ 479000 Макс готовина outExtra бонус: 185 бесплатно се врти без депозит казино на Робин Худ Openbet казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x Барања за барања Еуро 831000 Максимално повлекувањеЕксклузивен казино-бонус: $ 105 БЕСПЛАТЕН казино чип на Јура Џекпот за играње за микро-игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X Играј преку $ 674000 Max CashOutexclusive бонус: EUR 1275 Нема депозит на Западен Белс ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x облог £ 5000 Максимален повлекувањеПосебен бонус: $ 320 казино турнири фрирол на диви игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X барања за пешачење € 797000 Макс Повлекување специјален бонус: $ 360 слободен казино чип на најжешките од нив сите ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x Wagering € 739000 Максимум повлекување специјален бонус: $ 50 мобилен турнир за слободни фрлања на Кристал Шума WMS Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x Wagering € 611000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: £ 3915 НЕМА ДЕПОЗИТ на диви рубини Игра на Бли Вулф Слот за ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x Играј преку казино £ 506000 Макс готовинаДополнителен бонус: EURO 1040 Без депозитни бонус казино на Lucky Leprechaun Microgaming Slot Game ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x Играј преку казино € 91000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: 160% бонус за казино за регистрација на шиитски сафавиди богатство Topgame казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x Барања барања $ 783000 Макс CashOutSpecial бонус: EUR 710 Без депозит бонус код на Али Баба & s богатство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X барања за пешачење Еуро 899000 Макс готовина дополнителен бонус: Eur 450 турнир на песок на Fortune Openbet казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x Wagering € 80000 Max CashOutСпецијален бонус: 385% Натпревар во казино на Диви ајкули Аматик казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X Играј преку € 287000 Макс готовина outExtra Казино Бонус: 605% Бонус за поздравување на Среќен риболов Нетен Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X облог £ 28000 Макс готовина outExclusive бонус: 450% Бонус за прв депозит на среќата на кралицата Ваздан за слатки ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Игра преку £ 144000 Макс готовина outextra бонус: 50 Слободен вртења на Исток ветер битката ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x облог € 796000 Максимална повлекувањеДополнителен бонус: $ 760 казино турнир на љубовниот гуру Isoftbet казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x игра преку казино € 574000 Макс CashOutadditional бонус: EURO 3970 без депозит бонус казино на Cherry Mischief ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x Wagering € 572000 Макс готовинаДополнителен бонус: € 455 казино турнир на милион монети Respin ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x игра преку CasinoEUR 761000 Max ПовлекувањеЕксклучок бонус: € 590 слободен казино чип на правопис ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x облог $ 478000 Макс готовина дополнителен бонус: EURO 285 казино чип на Slammin 7s Isoftbet ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x облог £ 180000 Макс готовина дополнителен бонус: $ 4370 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС за Сирени ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X WageringEURO 738000 Макс ПовлекувањеЕксклузивен казински бонус: $ 680 казино чип на денот на мртвите ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x игра преку казино € 308000 Максимална повлекувањеЕксклучок бонус: € 135 НЕ ДЕПОЗИТ на Сјајна круна Ег казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x игра преку казино € 507000 Максимално повлекување екстра казино бонус: EURO 730 онлајн казино турнир на ролна фабрика Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x барањата за обложување € 485000 Max ПовлекувањеЕксклучок бонус: 45% Бонус за натпревар на приказна за змеј ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X Играј преку CasinoEur 693000 Макс CashOutExclusive бонус: 35 Слободен вртења на крзно топки Portomaso казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X игра преку казино $ 662000 Max Withdrawalextra бонус: £ 420 слободен казино турнир на Cashwheel Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x Играј преку € 404000 Max CashOutДополнителни бонус: 40 бесплатни казино врти на Каубојци и странци ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x Багра барања $ 611000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: $ 90 слободен пари на сечилото ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X барања за пешачење € 769000 Max Повлекување Екстра казино бонус: 80% Најдобар бонус за регистрација на казино на љубовниот гуру ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x Wagering £ 558000 Макс ПовлекувањеЕксклучок Казино бонус: £ 235 слободен казино билет за Нова 7s ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x игра преку Еуро 881000 Макс Повлекување Екслузивно Казино Бонус: € 150 казино чип на Mugshot лудило ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X Wagering € 831000 Макс готовина дополнителен бонус: 33 слободен врти на 4 победничките насоки ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X WageringEUR 475000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: 610% Регистрирај се за казино бонус на бои за пеглање на ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x Играј преку Еуро 650000 Максимум Withdrawalextra бонус: 440% Најдобар бонус за регистрација на казино на салон за убавина Прагматичен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

успех 100%
50x Wager $ 680000 Максимална повлекувањеНадграден бонус: 590% Бонус за натпревар на Ирска Среќа Playtech ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 151 2 3 ... 15

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино