Н.В.
Продај RSS

LV Bet

LV BET е новосоздадениот бренд во полето iGaming со седиште во Малта. Ние нудиме нова перспектива на индустријата, заедно со клиент-ориентиран пристап кон бизнисот. Нашето прво и најважно правило е: нашите клиенти се срцето на целата фирма Л.В. Затоа прво ги ставаме нашите клиенти и секогаш ги испорачуваме најсигурните услуги на клиентите.

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Ние сме љубители на игри и ја делиме твојата игристичка страст. Токму затоа имаме за цел да ви обезбедиме најдобра услуга и помош. Настрана од нашата страст за онлајн игри, нашиот тим со гордост го промовира одговорното игри! Со цел да ви овозможиме забавно и безбедно искуство на игри, ние само го дозволуваме регистрирањето на корисниците на 18 + и строго се придржуваме кон политиката на ЕУ во однос на безбедните онлајн игри. Нашите советници за услуги на клиентите секогаш се подготвени да објаснат како да ги користат нашите нискоризични алатки за коцкање и да ви овозможат практични стратегии за одговорна игра.

БЕЗБЕДНОСТ

Сакаме да уживате во највозбудливите игри со LV BET. Ова не би било можно без да се осигури безбедноста на вашите лични податоци, детали за плаќање и други документи испратени до нас. Така, оставете се уверени дека се придржуваме кон Законот за заштита на лични податоци - законот на ЕУ кој нè обврзува да ги заштитиме и обезбедиме сите информации што некогаш ни сте ги доставиле - и строго ги следиме политиките на Матичната управа за игри на среќа како наш регулаторно тело. Понатаму, нашиот посветен тим за следење ги следи заканите со цел да се спречи и спречи некоја сомнителна активност, осигурувајќи дека никој не може да пристапи до вашите податоци.

НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

НОВ БЕТ Казино се напојува од страна на некои од најдобрите даватели игри околу, како што се Thunderkick, NetEnt, Ваздан, Зелена Цевка, Едикт и Microgaming, и се одликува и со нови и класични видео слотови за да се грижат за гејмерите од сите видови. Ние постојано работиме на имплементација на нови производи и игри решенија, за да го направите вашето искуство со нас едноставно незаборавно!

За сите спортски навивачи, новоформираниот Л.В. Спорт ги опфаќа сите поголеми спортски турнири од целиот свет. Од УЕФА Евро Купот до НБА, Формула 1 до Гранд Слем тениски турнири, па дури и eSports, НЛ БЕТ им нуди на играчите можност да се обложуваат на стотици настани со големи шанси, специјални облози, пресвртни бонуси и голем број на ексклузивни промоции .

ЛИЦЕНЦИ

Ние работиме според законите на земјата-членка на Европската унија од Малта каде сме базирани. Fairload ООД работи под лиценцата за игри на MGA MGA / B2C / 282 / 2015, издадена од Малта за управување со игри (MGA), единствено регулаторно тело на Малта.

Игра сегаhttps://lvbet.com

Активни бонуси

Вкупно: 116
EURO 760 слободен казино турнир на LV Bet 45X Каматни барања € 543000 Максимална готовинаДополнителен казино бонус: 760% Нема правила бонус! на мојот господар ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

235 бесплатни вртења на лојалноста! во LV Bet 55x Играј преку казино $ 622000 Максимално повлекувањеПосебен бонус: $ 1730 Без депозит бонус код на богатство на Изис Amaya казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еуро 160 казино турнири за слободни фрлања во LV Bet 66X Игра преку казино € 7000 Макс готовинаДополнителен бонус: EUR 100 казино чип на Доли Парон Леандер Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

300 бесплатно се врти без депозит на LV Bet 45x Игра преку казино € 562000 Максимална повлекувањеНадграден бонус: € 185 Слободен казино чип на Трол се соочува со глобус казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 4380 без депозит казино бонус на LV Bet 77x WageringEur 667000 Max CashOutExtra бонус: 111 слободен врти без депозит на Jackbots ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 715 онлајн казино турнир во LV Bet 30x игра преку казино € 805000 Макс Повлекување дополнителен бонус: € 55 бесплатен чип на Magic Joker Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 635 Слободен чип во LV Bet 77X Игра преку казино $ 289000 Максимум повлекувањеДополнителен казино бонус: $ 66 казино турнири за слободни фрлања на ткаенини 4 Инспирирани игри казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 3090 Нема депозит во LV Bet 77X Барањата за барања ЕUR 9000 Макс готовина outExtra бонус: 10 бесплатно врти без депозит казино на Катана ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

145 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ во LV Bet 60X Играј преку $ 352000 Max CashOutAdditional Casino Bonus: € 140 Без депозит Бонус код на Voyager & s Quest ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 125 Слободен чип казино во LV Bet 44X Игра преку казино € 62000 Max CashOutextra бонус: $ 200 казино чип на лента за освојување на Spinomenal казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

990% натпревар бонус во LV Bet 50x Барања барања Еуро 855000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: $ 2115 Без депозит бонус код на Ферис Buellers ден исклучен Амаја казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 645 без депозит во LV Bet 35x Играј преку казино € 993000 Макс готовина outSpecial бонус: $ 4755 Нема депозитни бонус казино на Випс ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

105 Бесплатно врти без депозит казино во LV Bet 33X Игра преку $ 5000 Макс готовина outSpecial бонус: 100% Казино натпревар бонус на Tahiti чувство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 985 турнир во LV Bet 33X облог $ 981000 Максимално повлекувањеПосебен бонус: 255% натпревар бонус казино на вселенскиот боц ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 710 казино турнир во LV Bet 65x игра преку казино $ 943000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: EURO 610 бесплатен чип на длабоко море богатство скрипти за казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 4830 Без депозит на LV Bet 40X Играј преку £ 969000 Макс готовина outExtra Казино бонус: 270 бесплатно врти не депозит казино на Артур Потрагата II ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 4130 Без депозит Казино бонус во LV Bet 33X Играј преку CasinoEur 550000 Максимална повлекувањаx екстра бонус: £ 585 Бесплатно пари во лето блаженство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

265% натпревар бонус во LV Bet 40X WageringEUR 152000 Макс CashOutExclusive бонус: 88 слободен казино се врти на мачка во Вегас Playtech Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еуро 290 турнир во LV Bet 55X Wagering € 227000 Макс готовина outExtra Казино Бонус: Eur 680 казино чип на Кинг-Конг черепот планина Amaya казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 565 слободен казино чип на LV Bet 50x WageringEURO 511000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: $ 2290 Без депозит бонус на Red Hot дивеч ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 445 турнир во LV Bet 40X Игра преку $ 938000 Максимална повлекувањеДополнителен казино бонус: £ 125 слободен казино чип на пирати ноќ Portomaso казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

185 бесплатни врти во LV Bet 66X Барања за барањата $ 434000 Max ПовлекувањеЕкуктивниот казински бонус: € 610 Дневен турнир за слободен фрирол на World of Wizard Merkur ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 1785 Нема бонус за депозит во LV Bet 33x Wagering $ 562000 Max CashOutAdditional Casino Bonus: $ 345 Дневен турнир за слободни фрлања на свинче ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

300 бесплатно се врти казино во LV Bet 55x игра преку казино € 782000 Максимална Withdrawalextra бонус: EURO 390 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС за да ги јаде сите Спиномен казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Eur 85 онлајн казино турнир во LV Bet 44X облог $ 520000 Макс. CashOutspecial бонус: 11 бесплатно врти без депозит казино на Дијамант змеј ривалски казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

140 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ во LV Bet 45x Играј преку € 352000 Макс CashOutExtra Казино бонус: 435% натпревар во казино на Џоли Кап ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

155 БЕСПЛАТНИ СПИНСОВИ во LV Bet 35X Барања за барањата ЕUR 267000 Максимална готовинаДополнителен казино-бонус: € 265 БЕСПЛАТЕН ЧИП НА РАЈ СУПЕР WMS казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 735 Мобилен фрирол-турнир на ЛТ Bet 35x WagerEUR 306000 Макс Повлекување специјален бонус: $ 440 турнир на Глобал патник Playtech казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

590% Бонус за прв депозит во LV Bet 65x Играј преку CasinoEURO 571000 Max ПовлекувањеЕксклучлив бонус: € 860 Дневен турнир за слободни фрлања на Дијамант цреши ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Евр 515 слободен чип во LV Bet 65x Играј преку ЕUR 463000 Максимално повлекување Екстра бонус: 610% Бонус за прв депозит на игра за Rtg Слот за игра на кокошарник ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 660 казино турнир во LV Bet 50X Wagering $ 587000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: 175% бонус за прв депозит на игра за сценски Rtg слот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

620% Најдобра бонус казино за регистрација во LV Bet 45X Преку CasinoEURO 924000 Максимален повлекување специјален бонус: Eur 2145 Без депозит бонус за партиски игри Слот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 1175 Без депозит казино бонус на LV Bet 50x Играј преку казино € 116000 Максимум Withdrawalextra бонус: EUR 620 слободен чип на Gryphon & s злато ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 60 Mobile freeroll slot турнир на LV Bet 55X облог € 904000 Макс CashOutSpecial бонус: € 920 мобилен фрирол турнир на Феникс и змеј ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

205% Нема правила Бонус! во LV Bet 60X Барања за барања Еуро 362000 Макс. Повлекување Екстра казино Бонус: $ 4950 Нема казино за бонуси за депозити на Club 2000 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 555 БЕСПЛАТЕН казино чип на LV Bet 55X Играј преку казино € 531000 Максимално повлекување Екстра бонус: € 370 казино турнири фрирол на автопат до пеколот Wazdan слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30 бесплатни вртења на LV Bet 77X Играј преку CasinoEURO 183000 Максимален повлекувањеЕксклучлив казино-бонус: € 825 Без депозит казино бонус на Максимална HD ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40% натпревар бонус казино во LV Bet 50x игра преку CasinoEURO 260000 Макс CashOutExclusive бонус: € 765 слободен казино турнир на Royal Frog Quickspin слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

105 бесплатни вртења на лојалноста! во LV Bet 44x игра преку казино $ 454000 Максимална повлекувањеxclusive бонус: € 490 слободен казино билет за гробот Рајдер Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 95 казино турнири за слободни фрлања на LV Bet 55X Wagering € 341000 Макс CashOutExtra бонус: 180 БЕСПЛАТНИ СПИНСИ на Extreme Stake Logic Slot Game ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 785 казино турнири за слободни фрлања на LV Bet 50x Преку казино $ 357000 Макс ПовлекувањеДополнителен бонус: EURO 435 казино чип на Мис Црвено ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

255 Слободен казино се врти во LV Bet 30X Игра преку $ 674000 Максимален повлекување специјален бонус: € 490 Слободен готовина на Cocco слот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 415 слободен чип во LV Bet 35x игра преку казино € 572000 Макс CashOutxclusive бонус: 240 бесплатно врти без казино за казино на ролна камења Microgaming Slot Game ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

275% Натпревар во казино во LV Bet 65X WageringEUR 102000 Макс. ПовлекувањеДополнителен бонус: 70 Слободен вртења на Dragonz Microgaming Slot Game ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

200% натпревар бонус казино во LV Bet 77X игра преку казино € 35000 Макс Повлекување ексклузивен бонус: £ 745 турнир на Mega Glam Life ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 33 слободен казино турнир во LV Bet 40x Игра преку $ 942000 Макс готовински outspecial бонус: £ 275 БЕСПЛАТЕН КАЗИНО ЧИП на Кинг Конг Playtech Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30% Натпревар во казино во LV Bet 33X Играј преку Еуро 822000 Макс Withdrawalextra бонус: 85 Бесплатно Врти не депозит казино на Суштества на Рок ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 75 слободен казино турнир во LV Bet 77x Wagering € 678000 Максимален повлекување специјален бонус: € 4835 Без депозит бонус код за пчела земјиште Topgame казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 425 онлајн казино турнир на LV Bet 50x облог € 693000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: € 1205 Нема депозит бонус казино на Кеш Брег Бали Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

605% казино натпревар бонус на LV Bet 40x облог $ 304000 Максимална повлекување дополнителен бонус: £ 110 казино турнир на пазарот Подигање игри казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

695% натпревар во казино во LV Bet 45x игра преку ЕUR 757000 Max CashOutExclusive казино бонус: Eur 685 БЕСПЛАТНО Chip казино на Black Knight 2 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 485 казино турнири за слободни фрлања на LV Bet 65x Барања за барањата $ 676000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: £ 280 бесплатна чип казино на Сантас бакнеж уживајќи во играта Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

75 бесплатни врти во LV Bet 55X Игра преку € 367000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: Eur 295 слободен казино турнир на Бабушка громогласна игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50% натпревар бонус во LV Bet 77X игра преку казино € 597000 Max CashOutextra бонус: 190 бесплатно се врти казино на многу големи кози Spinomenal казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

950% Бонус за казино за натпревар во LV Bet 55x Wagering € 364000 Макс. ПовлекувањеПосебен бонус: € 50 казино чип на поларна приказна ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

135 слободен врти казино во LV Bet 77X облог € 514000 Макс CashOutСпецијален бонус: 265 бесплатно врти без депозит на Tiki Shuffle ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 645 Дневен турнир за слободни фрлања на LV Bet 33X Потребни барања за пешачење € 512000 Максимален повлекување ексклузивен бонус: $ 4080 Нема депозитен бонус на хероите на Светското првенство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

615% Казино Добредојдовте бонус на LV Bet 30x Wagering € 268000 Максимално повлекувањеДополнителен бонус: 22 Слободен врти на бомби ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

120 бесплатни врти без депозит во LV Bet 40x Wagering € 124000 Макс Повлекување дополнителен бонус: € 440 Онлајн казино турнир на пауза Да банка повторно Microgaming Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
$ 980 турнир во LV Bet 65x Игра преку $ 976000 Макс CashOutAdditional казино бонус: EURO 75 Казино чип на шестиот милион долари човек Playtech Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

11 Лојални бесплатни врти! во LV Bet 55x игра преку казино € 70000 Макс готовина outExtra казино бонус: EUR 495 слободен казино чип на добивки од Оз ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 755 Без депозит бонус код на LV Bet 55x Игра преку казино € 609000 Макс Withdrawalextra бонус: £ 145 слободен казино чип на каучот компир ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 245 бесплатна готовина во LV Bet 50X Wagering £ 750000 Максимално повлекување дополнителен бонус: € 435 казино турнир на топло овошје ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еуро 595 Слободен чип во LV Bet 33x Преку казино € 899000 Макс готовински бонус: 320% Бонус за прв депозит на Black Rush Skillonnet казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 250 Слободен чип во LV Bet 60X Барања за барања Еуро 817000 Макс CashOutExtra Казино Бонус: Eur 550 турнир на Twintimer Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 21 2

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино