Mrgreen екранот
Продај RSS

Mrgreen

Добредојдовте во г-дин Грин, најефективниот оператор на онлајн казино. Сите ние сме за забава и се забавуваме во безбедна и одговорна средина за игри. Тука во г-дин Грин, ние го цениме искуството на клиентот над сè друго. Нашата посветеност на одговорното игри и нашиот фокус на забавата ни освои многу индустриски награди, вклучувајќи го и IGA Online Casino Operator of the Year во 2013, 2014, 2015 и 2017, и награда за SBC за социјално одговорен оператор на годината 2017.

Што е онлајн казино?

Онлајн казина се виртуелни еквиваленти на традиционалните казина и масовно расте по популарност. Онлајн казина им овозможуваат на луѓето да играат и да се обложуваат на онлајн казино игри како што се слотови и игри на маса преку интернет со помош на компјутер, таблет или паметен телефон. Игрите што се нудат во онлајн казина обично се купуваат или изнајмуваат од добавувачи на игри како што се План Го, Microgaming, Playtech, NetEnt, и Yggdrasil Игри. Вообичаено е дека онлајн казина нудат малку повисоки шанси и проценти на поврат на средствата од казина во земјата.

Зошто да играте казино онлајн на г-дин Грин

Г-дин Грин е добро почитуван меѓу онлајн казино оператори и е познат како господин на онлајн казино оператори. Г-дин Грин има голем избор на игри што може да ги играте и работите на кои можете да се обложувате. Од бројни игри до слотови, игри на маса и спорт, имаме многу да ве забавуваат во безбедна и фер опкружување. Нашиот број еден приоритет на г-дин Грин е дека ние нудиме одговорно игри на нашите клиенти. Со нашата иновативна Predictive Tool, поставуваме нови стандарди во индустријата за да им дозволиме на играчите да го контролираат и следат нивното однесување на коцкање. На крајот на краиштата, тоа е приоритет и важност што го дава г-дин Грин на нашите клиенти што ви овозможува да го имате најдоброто искуство во играњето.

Некакви прашања?

Нашиот пријателски тим за услуги на клиентите е тука за да помогнете со сите прашања што можеби ги имате. Стапете во контакт преку телефон, преку е-пошта или користете ја нашата услуга за инстант разговор. Еве неколку од прашањата што нашите нови играчи најчесто ги поставуваат.

Како да креирам сметка на г-дин Зелена?

Регистрирање на сметка со г-дин Грин е едноставно како 1, 2, 3. Прво внесете валидна адреса за е-пошта (ова ќе ви стане единствено корисничко име) и лозинка. Следно, додадете неколку детали за лични информации. И на крај, ќе добиете четирицифрена валидациона шифра преку СМС порака која мора да ја внесете за да ја завршите регистрацијата.

Може ли да свирам казино без да направам депозит?

Апсолутно. Едноставно изберете "Play for free" и пробајте ги игрите онолку долго колку што сакате, без да депонирате вистински пари. Речиси сите игри се достапни со режим "Play for free".

Како можам да се тврди мојот Добредојдовте бонус?

Можете да го примите вашиот бонус за добредојде со тоа што ќе го направите првиот депозит. Изберете бонус опција пред да направите вашиот депозит и бонусот ќе биде автоматски додаден на вашата сметка.

Како можам да контактирам со Сервисот за корисници?

Нашиот пријателски тим за услуги на клиентите е достапен за да ви помогне секогаш кога ви требаат: 24 часови на ден, 7 денови во неделата - дури и на државни празници. Постојат повеќе начини за добивање на контакт:

Инстант разговор услуга се наоѓа директно на сајт
Е-пошта: customerservice-international@mrgreen.com
Телефон: + 44 20 35100870 (Локалните трошоци се однесуваат на повици).

Игра сегаhttps://www.mrgreen.com

Активни бонуси

Вкупно: 1,010
77x Барања барања € 475000 Максимална повлекување Екстра бонус: 500% Натпревар во казино на Трамп Тоа Fugaso казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
успех 100%
60X облог € 698000 Max CashOutДополнителен бонус: 805% натпревар во казино на духови од Ацтеките ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x Wagering € 566000 Максимална готовинаДополнителен казино бонус: 490% Регистрирај се за казино бонус на Шерлок Холмс ... ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X Wagering € 149000 Макс готовина outExtra бонус: 105 Бесплатни врти без депозит казино на Piggies и Волкот Playtech Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x облог $ 753000 Макс CashOutСпецијален бонус: 665% Добредојдовте бонус за Слон Кинг Igt казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Игра преку казино $ 922000 Макс ПовлекувањеЕксклучлив бонус: $ 635 Слободен казино чип на произволен ранер 15 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X облог € 858000 Макс CashOutExtra бонус: Eur 710 слободен казино турнир на Моби Дик ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
успех 100%
30X WagerEUR 90000 Макс CashOutAdditional казино бонус: € 835 турнир на Medusa & s ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X облог € 984000 Максимален повлекување специјален бонус: 245 Бесплатно казино се врти на снегулки ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x игра преку казино £ 2000 Максимална повлекување Екстра бонус: 65 слободен врти на Лил црвено богатство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X Играј преку CasinoEur 7000 Максимум Withdrawalextra бонус: £ 800 Мобилен фриролен турнир на Club 21 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x Играј преку CasinoEur 844000 Макс готовина outExtra бонус: 795% Добредојдовте бонус на Кајото линии Кајот Казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Барања барања € 245000 Макс готовина outextra бонус: 20 БЕСПЛАТНИ Врти на Трансилванија Прагматичен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x игра преку казино € 528000 Max CashOutAdditional Casino Bonus: 285 лојални бесплатни врти! на Магијата Седум Делукс ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X барања за пешачење € 920000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: € 325 казино турнир на три тројки & # ...... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X WagerEUR 46000 Max CashOutexclusive бонус: 640% Натпревар во казино на игра за Скроуг Микрогаминг Слот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X барања за пешачење ЕUR 652000 Max ПовлекувањеДополнителен бонус: € 240 Дневен турнир за слободни фрлања на ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X облог $ 78000 Max CashOutДополнителен бонус: 10 бесплатно врти без депозит на Spud O & Reilly & ...... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x игра преку казино $ 842000 Максимум Withdrawalextra бонус: $ 666 казино чип на број еден Fugaso казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
успех 100%
50X игра преку казино € 682000 Максимална повлекувањаспецијален бонус: 215 бесплатни казино се врти на огнено овошје ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Играј преку € 508000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: € 2320 без депозит казино бонус на Аладини светилки Каетано казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
успех 100%
55x игра преку $ 523000 Макс Повлекувањаспецијален бонус: € 660 слободен чип казино на Criss Cross 81 Wazdan слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x игра преку казино $ 796000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: 125 Слободен казино се врти на Thunderstruck Ii Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x Играј преку Еуро 436000 Макс CashOutExtra бонус: Eur 1425 Без депозит бонус код на Мајан месечини Новоматички Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X барања за пешачење Еур 388000 Макс готовина дополнителен бонус: EURO 4740 Без депозит Бонус код на Асгард Rtg Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x облогот £ 927000 Максимална повлекувањеСпецијален бонус: 222 бесплатни вратни казино на 5 Dazzling Hot ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Барањата за барањата Еур 557000 Макс CashOutСпецијален бонус: EURO 1565 Без депозит бонус код на Кралевите богатство Новоматички Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x игра преку казино $ 814000 Макс готовина дополнителен бонус: $ 180 казино чип на огнот на Египет ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x игра преку казино $ 10000 Макс готовина дополнителен бонус: £ 1510 без депозит бонус на плодовите на Ра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x WageringEUR 235000 Максимален бонус за повлекување надолу: € 1135 без депозит бонус на готовина од господа Gaming1 Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Барања за барања $ 479000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: € 4755 Нема депозит за стаорецот пакет Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X Барања барања $ 860000 Макс CashOutadditional бонус: 66 Слободен казино се врти на Диви игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x облог $ 127000 Максимален повлекување дополнителен бонус: Eur 222 БЕСПЛАТЕН КАЗИНО ЧИП на Тотем богатство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x игра преку $ 881000 Max ПовлекувањеExclusive Казино бонус: € 555 слободен чип казино на Whospunit? ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X Wagering $ 673000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: 205% бонус за казино за натпревар на Клујдо ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x игра низ казино $ 368000 Max ПовлекувањеЕксклучок бонус: 11 Лојални бесплатни врти! на делфините Перл Новоматички Казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x Багра барања $ 451000 Максимална повлекување Екстра казино бонус: € 115 слободен казино билет за снимање ѕвезди Новоматички Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x игра преку $ 876000 Макс ПовлекувањеСпецијален бонус: $ 630 слободен казино турнир на возраст од боговите бесни 4 Playtech Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x облог € 365000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: 965% Нема правила бонус! на Jade Idol Nextgen Gaming Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Wagering £ 249000 Макс готовински ексклузивен бонус: Eur 590 НЕМА ДЕПОЗИТ ЗА БОНУС НА ЧЕТВРТО ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x облог € 132000 Максимално повлекувањеПосебен бонус: EURO 310 бесплатен чип на Cat n ​​& Mouse ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x игра преку казино € 845000 Max CashOutexclusive бонус: £ 990 казино турнири фрирол на Fruitinator ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X игра преку казино $ 560000 Макс готовина дополнителен бонус: 11 бесплатни вртења токму сега на Вегас Вегански слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Wagering € 731000 Максимално повлекувањеДополнителен бонус: € 666 БЕСПЛАТЕН казино чип на Супер штрајк ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x WageringEur 424000 Max Withdrawalextra бонус: $ 2690 без депозитни бонус казино на 5-ролна оган ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Багра барања $ 894000 Макс готовина outextra бонус: EUR 88 слободен чип казино на Рајзинг Лајнер Меркур Слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
успех 100%
66x Играј преку казино € 207000 Макс готовински outspecial бонус: € 2885 НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС на месечината Мистерија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X Играј преку ЕUR 444000 Max Withdrawalexclusive бонус: 120 Бесплатни врти без казино за казино на Шаолин Тигар Том Хорн казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x WagerEURO 3000 Макс CashOutExtra бонус: 280 бесплатни вртења токму сега на Live Slot Spinomenal Casino Slots ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Каматни барања £ 227000 Max CashOutДополнителен бонус: 255 бесплатни вртења токму сега на Deadworld 1x2gaming ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X Wagering £ 790000 Макс Повлекување Специјален бонус: 135 бесплатно се врти казино на Пари Пари Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

💎
успех 100%
44X Барања за барањатаEur 825000 Max ПовлекувањеСпецијален бонус: 200 Лојални бесплатни врти! на скокање грав ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x облог € 128000 Максимална повлекувањеЕксклучок казино бонус: 30 Слободен врти на африкански зајдисонце Играрт Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X игра преку казино $ 945000 Макс Повлекување Екстра бонус: Eur 1935 Нема депозитен бонус на Beowulf ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X облог € 764000 Макс CashOutAdditional казино бонус: EURO 860 турнир на овошен мраз Booongo казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X WagerEur 50000 Макс готовина дополнителен бонус: £ 270 Слободен чип казино на Античка Аркадија High5 казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Каматни барања £ 44000 Макс готовина outExtra бонус: € 295 казино турнири фрирол на луди 7 Playtech Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X Репродуцирај преку ЕUR 64000 Max CashОхексклузивен бонус: 415% Бонус за бонус за натпревар на Памплона ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x облог £ 923000 Максимален повлекувањеДополнителен казино бонус: $ 165 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на Вегас Рејлс II ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x Барања барања $ 329000 Макс CashOutexclusive бонус: € 250 Нема депозит за риба чипови Pariplay ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X игра преку казино $ 46000 Максимално повлекувањеПосебен бонус: 735% Прв бонус на депозит на Арапски сон ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X Wagering £ 788000 Максимум Withdrawalextra бонус: £ 77 без депозитни бонус казино на 40 крадци ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x игра преку $ 309000 Max ПовлекувањеДополнителен бонус: 170 бесплатно врти без депозит казино на Stinky чорапи Спиноменски казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x игра преку казино £ 4000 Макс готовина outExtra Казино бонус: $ 610 слободен чип на змејови мистерија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X WageringEURO 125000 Макс CashOutAdditional казино бонус: £ 310 Без депозит Казино бонус на гробиштата поместување прагматичен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 161 2 3 ... 16

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино