Омни казино екранот
Продај RSS

Омни казино

Основан и функциониран од ноември 1997, Omni Casino® е во сопственост на Peak Interactive NV глобален лидер во Online Entertainment, посветен на обезбедување најсовремени онлајн игри во безбедна и безбедна средина. Omni Casino® е лиценцирано казино кое работи под лиценца # 8048-JAZ доделено од Владата на Курасао. Казино Omni исто така е лиценцирана од Комисијата за игри на Владата на Kahnawake под Интер-јурисдикциска лиценца #00021 за функционирање на ко-далечинско коцкање. Казиното користи софтвер развиен од Playtech, најголемиот светски јавно продаден добавувач на онлајн играчки софтвер.


Мудрост добиени преку 20 години на искуство

Како онлајн игра продолжува да расте со огромен темпо, Omni Casino® останува лидер во оваа индустрија, обезбедувајќи "најсигурно и доверливо искуство во игри онлајн."

Особено сме горди на угледот Омни Казино се здоби со долгогодишно искуство. Основан во ноември 1997, Omni Casino беше меѓу првите онлајн казина (во светот) и беше во бизнисот подолго од 95% од сите онлајн казина.

Понатаму, нашите високи стандарди за интегритет и безбедност ни овозможија успешно да им служиме на илјадници играчи со милиони сесии за игри годишно. Ние јасно ја разбираме динамиката во коцкањето и нашите лојални клиенти остануваат сигурни во нашата праведност, чесност и корпоративна стабилност.

Со над 350 + игри понудени да се играат преку мобилни уреди, инстант флеш игра и превземање на клиенти, Omni казино ви носи преку 96% исплати, најдобра комп програма достапна, сигурен безбедност и многу повеќе ...... .. научивме многу во текот на години.


Игра фер

За да се обезбеди правичноста на играта, нашиот развивач на софтвер Playtech и ревизорот за независни игри, TST Technical Systems, поминаа значителни тестирања за време и ресурси, а со тоа гарантираат заштита на потрошувачите, а во исто време симулираат исплата во реалниот живот.

Од најголемо значење е прашањето за алгоритмите за генерирање на случаен број, употребени од нашите мотори за игри. Овој дел од софтверот генерира низа од броеви кои соодветствуваат на типовите на картички, ролни, решетки итн. Секој обид е да се осигура дека секвенците што ги произведуваат се:

Непредвидлив: не може да се забележи препознатлив модел без разлика колку долго се вршат набљудувања.

Едноставно распоредени: секој можен број има иста веројатност да се појави како и секој друг, а со тоа и за големи секвенци, секој можен број ќе се повтори со ист број пати.

Сите тестови се изведуваат на вистински гејмерски сервер и обично вклучуваат големината на примерокот помеѓу 1,000,000 и 10,000,000 облози кои се водат од специјално дизајнирани автоматски агенси. Само ако фреквенцијата на победничките комбинации е во рамките на очекувањата, дали ние ја поминуваме играта на инженерите за квалитет QA (квалитет осигурувања) за понатамошно обезбедување беспрекорна игра.

Игра сегаhttp://www.omnicasino.com

Активни бонуси

Вкупно: 792
30X Каматни барања £ 865000 Макс готовина outExtra Казино бонус: 645% натпревар бонус казино на Замокот Градител Ii Rabcat Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X Играј преку € 142000 Максимален повлекување Екстра бонус: € 770 слободен казино турнир на рок на ривалски казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x игра преку казино € 408000 Max CashOutExclusive бонус: Eur 130 Слободен казино чип на скапоцен камен во круната ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x игра преку Еуро 277000 Максимален повлекувањеПосебен бонус: $ 155 онлајн казино турнир на Емералд Остров Nextgen Gaming ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x Барања барања € 223000 Максимална Withdrawalextra бонус: 110 бесплатно се врти казино на Highlander ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x Wagering $ 126000 Макс готовина outSpecial бонус: 15 бесплатни врти казино на Златна Караван Playn Оди ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X Играј преку Еуро 182000 Макс ПовлекувањеДополнителен бонус: 655% натпревар бонус казино на Вегас Бебе Игт Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x игра преку казино $ 766000 Макс готовинаДополнителен бонус: 295 Бесплатно врти казино во овошна продавница ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x игра преку казино € 407000 Max Повлекување дополнителен бонус: $ 1130 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО на бои на Тигар ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50X барањата за обложување £ 704000 Max Withdrawalexclusive бонус: 265 БЕСПЛАТНИ СПИНИ на луди банани ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x Играј преку Еуро 200000 Макс CashOutexclusive бонус: € 575 Казино чип на Краун Камења Barcrest ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x WagerEUR 393000 Макс Повлекување дополнителен бонус: 100 Слободен вртат казино на Баунти на Бинтеолката Playtech казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X облог $ 653000 Макс ПовлекувањеДополнителен бонус: € 280 слободен чип на Ацтеките богатства ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x барањата за обложување € 935000 Max CashOutДополнителен бонус: $ 3860 НЕМА ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО на Bullseye Microgaming Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X игра преку казино € 700000 Макс готовински outspecial бонус: 85% Казино натпревар бонус на Маите Месечината ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x игра преку казино € 822000 Макс готовина outSpecial бонус: 225 Бесплатни казино врти на Дијамант змеј ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Играј преку £ 873000 Макс готовина outExtra Казино бонус: $ 325 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на Гангстер Коцкари Цвест игри Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X Играј преку CasinoEURO 277000 Максимално повлекување Екстра казино бонус: € 3485 без депозит казино бонус на Пекол ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x WagerEUR 444000 Максимално повлекувањеЕксклузивен казино-бонус: EUR 66 казино турнир на среќа лапкраунс плен за игра за микро-игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x игра преку казино £ 452000 Макс готовински outspecial бонус: € 565 БЕСПЛАТНО чип на кабаре ноќи High5 казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x игра низ казино € 687000 Максимално повлекување Екстра бонус: € 4225 Без депозит на бонбони Слот близнаци ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x барањата за обложување $ 625000 Максимално повлекување екстра казино бонус: EURO 3680 НЕМА ДЕПОЗИТ за принцезата Самурај ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x облог € 196000 Макс CashOutextra бонус: 845% Бонус за поздрав на бескрајно лето ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x WagerEUR 723000 Макс. Повлекување дополнителен бонус: 605% Нема правила бонус! на Слатка Емоизи Удобен игри Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60X облог $ 899000 Макс готовина outSpecial бонус: € 2790 НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС на барателите на возбуда ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65x Играј преку CasinoEUR 536000 Max CashОдспецијален бонус: 230 Бесплатни казино се врти на Дивиот карневал ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45x Барања за барања Еуро 144000 Макс готовина outSpecial бонус: 215 Лојални бесплатни врти! на Пантер месечината Playtech казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x Играј преку $ 147000 Макс со повлекување дополнителен бонус: $ 4470 Нема бонус за депозит на галатерите на Реле ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x Репродуцирај преку ЕUR 931000 Максимален повлекувањеЕксклучлив бонус: EURO 180 слободен чип на лудиот оркестар Topgame казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x игра преку казино $ 139000 Макс ПовлекувањеЕксклучок Казино бонус: 70 бесплатно врти не депозит казино на овошје бес ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X игра преку CasinoEur 555000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: 675% бонус на казино натпревар на илуминатите ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X Каматни барања € 821000 Макс ПовлекувањеПосебен бонус: 655% Натпревар во казино на пчела лудиот Hd Светски натпревар казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X игра преку казино $ 173000 Макс готовина дополнителен бонус: 180 Лојални бесплатни врти! на Психо ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x игра преку казино € 483000 Макс готовина outextra бонус: $ 205 Слободен чип казино на готовина експлозија Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x Барања барања € 653000 Макс CashOutSpecial бонус: $ 1720 без депозит казино бонус на Showtime Reels Pariplay Слот машина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30x игра преку казино € 646000 Макс CashOutextra бонус: 785% Најдобар бонус за регистрација на бонус во Hot Blizzard ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x Барања барања $ 898000 Максимална повлекувањеДополнителен казино бонус: 25 бесплатно врти без депозит на поморските девици Genesis казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x WageringEUR 134000 Макс CashOutДополнителен казино бонус: Eur 530 БЕСПЛАТНО Chip казино на божествени начини Црвениот тигар казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X WageringEURO 850000 Макс. CashOutspecial бонус: € 4860 без депозит бонус код на Златна Mane Nextgen Gaming Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33x облог £ 941000 Максимален повлекувањеСпецијален бонус: $ 2290 без депозит бонус код на планетата на мајмуните ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x Барања за барања Еуро 20000 Макс CashOutAdditional Бонус: EURO 325 слободен казино чип на страшно богат 3 ривалски казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x игра преку CasinoEUR 674000 Макс CashOutAdditional казино бонус: € 365 онлајн казино турнир на египетски херои Неточен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X Wagering £ 355000 Макс готовина дополнителен бонус: 835% казино натпревар бонус на Razortooth ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X барањата за обложување £ 990000 Макс ПовлекувањеПоседни бонуси: $ 3460 НЕМА ДЕПОЗИТ на волшебникот за прасе ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44X Играј преку € 825000 Максимална повлекувањеНадграден бонус: $ 275 казино чип на среќа зајак & s плута ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55X WagerEURO 675000 Макс готовина outSpecial бонус: EURO 4685 НЕМА ДЕПОЗИТЕН БОНУС КОДЕК за боговите на Олимп ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x Играј преку $ 467000 Max ПовлекувањеДополнителен бонус: 440% Нема правила бонус! на Спартанија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

33X барања за пешачење Еуро 117000 Макс CashOutextra бонус: £ 66 слободен казино чип на скапоцено Море Fugaso казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

30X Играј преку казино $ 775000 Max Withdrawalextra бонус: 20 Слободно вртење казино на Казино Ројал ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45X Играј преку € 939000 Max ПовлекувањеЕксклучок бонус: 77 бесплатно врти без депозит казино на Збег Симбат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35X облог $ 653000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: € 70 казино чип на тајландски змеј ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X облог € 891000 Макс готовински ексклузивен бонус: 805% Најдобар бонус за регистрација на бонус во Ној и Арх ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

60x Wagering £ 98000 Max Withdrawalextra бонус: € 700 Слободен чип казино на Hot As Hades Microgaming Slot Game ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35x игра преку казино € 12000 Макс готовина outSpecial бонус: Eur 100 Слободен казино чип на ледените пирати ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66X Играј преку казино $ 51000 Max CashOutAdditional казино бонус: 925% бонус за депозит натпревар на Freaky Wild West Gamesos казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77x Wagering $ 722000 Максимум Withdrawalextra бонус: € 360 слободен казино чип на Sahara & s соништа ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55x облог $ 180000 Макс ПовлекувањеЕксклузивен казино бонус: 275 судење се врти на Ноќта на вештерките Microgaming Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40X игра преку казино € 262000 Макс Withdrawalextra бонус: $ 135 Дневен freeroll слот турнир на персиски Fortune Црвениот тигар казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65X игра преку казино £ 298000 Макс готовина outExtra Казино бонус: € 125 казино чип на тенис ѕвезди ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

44x игра преку $ 210000 Макс Повлекување дополнителен бонус: € 520 Слободен чип Казино на Твин Спин ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

40x Wagering $ 768000 Max ПовлекувањеЕксклучок бонус: £ 325 казино чип на Весела Роџер & s ... ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

45X WagerEUR 9000 Max CashOutСпецијален бонус: $ 550 слободен кеш на плодни кутии Isoftbet казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66x WageringEur 5000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: 180% натпревар бонус казино на Caishens злато прагматичен слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

50x облог € 454000 Макс готовински ексклузивни бонуси: 215 Доверливи бесплатни врти! на двоен холандски симбат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77X облог € 362000 Макс ПовлекувањеДополнителен бонус: $ 140 Нема депозит на 4th јули Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 131 2 3 ... 13

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино