Оши екранот
Продај RSS

Бонусни кодови на Оши Казино | Најдоброто казино Oshi без бонус за депозит | Oshi Казино Бесплатни чип | Бесплатни казино во Оши, 2020 #1

Оши е паричен казино Биткоин и ФИАТ, лиценциран во Курасао, управуван од Дирекс НВ, компанија регистрирана и основана според законите на Курасао. Direx NV е лиценциран и регулиран од Antillephone NV. Регистрираниот број на Direx NV е 131879 и неговата регистрирана адреса е Вилхелминалане 13, Вилемштад, Курасао. Nabelse Holdings Limited е подружница на Direx NV, регистрирана во Кипар со регистрирана адреса Кимонос, 434 PC 3095, Лимасол, Кипар.

Казино "Fair Play" на No1

Казиното "фер игра" е оној кој работи без нефер предност. Ние имаме:
- Врати се на статистиката на играчот (RTP) за скоро сите игри.
- Сортирање на игри базирани на RTP.
- Исто така имаме филтрирање на игра базирано на нестабилноста.
- Обични англиски термини и услови.
- Одличен тим за услуги на клиентите.
- Темелен и фер процес на жалби.
- Независна арбитража за жалби преку AskGamblers.

Одговорности за Оши

Оперативен: Softswiss Маркетинг услуги: RIZE Digital

Оши е основана во 2015.

Зошто друго онлајн казино?

Поминаа многу години во iGaming секторот Ник одлучи да го постави Оши со Softswiss за да изгради подобра казино искуство користејќи уникатна функционалност за пребарување на Оши и иновативен маркетинг пристап.

Кој ја води платформата за казино?

Ние работиме со Softswiss, одличен добавувач на платформа. Ние, исто така, изградивме технолошки тим во UK за одржување на нашата многу успешна казино платформа.

Играј Оши

Бонусни кодови за казино Оши

Вкупно купони: 2
Бесплатни врти игри !!! Добивате бесплатни игри за спин. Кои ќе играте? Бонус за натпревар Натпревар бонус до: 0.007 БТК 100 ЕУР 100 УСД 7,000 Р ... повеќе >>

Направено:

Нема бонус

Бонус за депозит 100% бонус за натпревар 180 бесплатни вртежи - ЕУР, КАД, УСД, НОК, БТЦ, ЕТХ 125% бонус за натпревар 180 бесплатни вртења - АУД до 125 евра, КАД, УСД | 400 АУД | 1,250 НОК | 1.25 БТК | 50 ЕТХ депозит и сум ... повеќе >>

Направено:

Нема бонус