Партија Покер екранот
Продај RSS

Партија покер

"GVC Holdings PLC (LSE: GVC) е мултинационална спортска обложувалница и игри група, водечки е-игри оператор на двете B2C и B2B пазари. GVC има четири главни вертикали на производот (спорт, казино, покер, бинго) со бројни брендови; Спортски етикети (bwin, Sportingbet, gamebookers), играчки етикети (partypoker, partycasino, фокси бинго, Gioco Digitale, CasinoClub), студија (B2B) и несуштински средства.

GVC купи bwin.party дигитална забава plc на 1 февруари 2016. Групата е со седиште во Остров на Човекот и има лиценци во Алдерни, Австрија, Бугарија, Данска, Еир, Франција, Германија, Грција (привремено), Гибралтар, Италија, Малта, Романија, UK, и САД (Њу Џерси), Покрај тоа, преку партнерски аранжмани, нејзините активности се лиценцирани во Белгија и Јужна Африка. "

Лиценцирано, регулирано и тестирано

ElectraWorks Limited исто така е лиценцирана и регулирана од Комисијата за коцкање на Велика Британија и ја поседува лиценцата за лиценцирање на далечински оперативни игри бр. 000-039011-R-319371-004. Одобрени лиценцирани простории во Suite 6, Атлантик апартмани, Европорт авенија, Гибралтар. Затоа, ElectraWorks Limited е предмет на строгите супервизорски барања на Комисијата за коцкање на Обединетото Кралство како што е наведено во Законот за лиценцирање и рекламирање 2014, како и во условите за лиценца и Кодексот на работа (LCCP 2014) кој стапи на сила на 1st Ноември 2014.

Дополнителни информации се достапни на: http://www.gamblingcommission.gov.uk/find_licensees.aspx

Лиценцирано од Владата на Гибралтар и регулирано од Комесарот за коцкање на Гибралтар во врска со коцкањето 2005, нашите игри се напојувани од системите GVC кои се независно тестирани за да осигураат дека нашите игри функционираат правилно, дали се фер, нивните резултати не се предвидливи и дека системот е сигурен, еластичен и на друг начин во согласност со највисоките стандарди за софтверски интегритет, вклучувајќи контрола на пристап, контрола на снимање на контрола, отпечатоци од прстите и редовно следење на сите критични компоненти на нашите системи.

Жалби

Ако имате било какви поплаки, барања или спорови во врска со било каков исход во однос на услугите или било која друга активност, мора да ја поднесете вашата жалба до нас во писмена форма веднаш штом е разумно изводливо по датумот на првичната трансакција на која барањето или спорот се однесува. Од вас се бара да обезбедите минимум лични податоци кои дозволуваат идентификација, заедно со описот на фактите и мотивацијата за жалбата, како и соодветните потврдни докази.

Жалбите може да се достават ако се јавите во нашиот тим за кориснички услуги.

Ако сите разумни средства за решавање на жалбата се исцрпени, можете да поднесете жалба до лице за решавање на алтернативни спорови.

Игра праведност и одговорно игри

Гледаме онлајн коцкање како легитимна форма на забава која ја уживаат милиони возрасни луѓе ширум светот. Ние рекламираме и работиме одговорно за да ги заштитиме малолетните лица, а ние им помагаме на оние кои можат да имаат проблеми да помогнат во идентификувањето на нивните проблеми и, доколку е соодветно, да побараат советување. За повеќе информации, видете ја правичноста на игра и одговорното игри.

Безбедно, сигурно и приватни

Ние користиме 128-битна енкрипција, обезбедена од Thawte Security, за да ја осигуриме безбедноста и приватноста на вашите податоци. Ние ги чуваме сите ваши податоци доверливи и ние никогаш нема да ги споделиме или да ги продадеме на трети лица, освен во согласност со нашата политика за приватност. Нашата најсовремена идентификација на играчи и логин со контролиран пристап обезбедуваат максимална безбедност на сметка.

Нулта толеранција за измама и дослух

Нашите системи извршуваат случајни безбедносни проверки и други прегледи на лог-датотеки за да го одржат системскиот интегритет и правичност на табелите. Ако најдеме некој играч кој учествува во заговор или лажни практики, веднаш ќе ги затвориме сметките.

Обработка на уплатата

Ние нудиме различни опции за лесен депозит и гарантираме брзи парични исходи. Сите трансакции за обработка на плаќања се пренесуваат и складираат во нашиот безбеден, сопствен касие систем. Дополнително, нашите нови интегрирани платформи ви дозволуваат да репродуцирате различни игри сајтови користејќи заедничка сметка и најавување.

Одлична грижа за корисниците, ВИП услуги и награди

Ние разбираме дека вашето време е вредно и дека сакате да се забавувате, ослободени од проблеми или проблеми. Затоа нашиот тим со клиенти од пет ѕвездички е достапен за да ви помогне, 24 часа дневно, седум дена во неделата. Покрај тоа, ние им доделуваме посветени домаќини на нашите редовни играчи за да обезбедиме највисоко ниво на поддршка и најдобрите комплименти и бонуси. На GVC ние веруваме дека нашата награда програма е втор на никој.

Игра сегаhttps://www.partypoker.com

Казино Бонусите

Вкупно: 8
$ 22 бонус за добредојде на Партија покер ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

100% до $ 500 партија покер ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Откако ќе почнете да си играте со вистински пари, навистина ќе почнете да ги користите придобивките! partypoker Cashback е нашата едноставна, директна програма за лојалност која ги наградува до 40% назад секоја недела во ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Плус добивате готовина од 40% секоја недела! Програмата за награда за партиски Cashback е јасна и едноставна, исплатувајќи готовина до 40% повратно на вашата сметка секоја недела. Кликнете на тој ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 4
Користете код за бонус: 85FREE $ 85, без бонус за депозит за сите нови играчи * Доколку сакате да извршите транспарентност од една од друга страна, направете порака за користење преку овој бесплатен чип ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Години во операција 7 + години Број на игри 3 Игри понудени Ограничување и без ограничување Држете 'Ем, Брз напред покер Број на играчи 10,000 + Добредојдовте бонус $ 22 бонус код CC500 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

На partypoker, нашата љубов кон играта се протега надвор од онлајн масите! partypoker LIVE е вашиот портал за најжешките живи покер настани низ целиот свет, каде што престижот и седумте фигури ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино