Премиер слотови екранот
Продај RSS

ударните

Prime Slots е водечка локација за висококвалитетни слотови и инстант победи игри. Основан во 2011, primeslots.com нуди огромен спектар на игри за возбудлива забава и неверојатни джакпот до € 1,000,000. Посветен на фер игри, сите активности на Prime Slots се одвиваат во безбедно, сигурно и гарантирано приватно опкружување.

Prime Slots е бренд во сопственост на Prime Online LTD, компанија основана според законите на британските Девствени Острови чие седиште е во Road Town, Дрејк Чемберс, Тортола, 3321 Британски Девствени Острови. Игрите на оваа веб-страница се напојуваат и управуваат со Aspire Global International limited, компанија со седиште во Малта со регистарски број C42296 и регистрирана канцеларија на 135, High Street, Sliema SLM 1549, Малта, која е целосно лиценциран оператор во рамките на Регулативите за далечински игри MGA / CL1 / 408 / 2007 - издадена на 17 август 2009, MGA / CL1 / 876 / 2013 - издадена на 19 август 2013, MGA / CL1 / 1000 / 2014 - CL20 / 2014 / 1 издаден на 1142th Јануари 2015, MGA / CL26 / 2016 / 1 издаден на 1174th Мај 2016, MGA / CL26 / 2016 / 1 издаден на 1226th Ноември 2016) и регулиран од Матичната игра за малцинства. Само во Велика Британија, игрите на оваа веб-страница се управувани од AG Communications Limited, компанија со седиште во Малта со регистарски број C25 и регистрирана канцеларија на 2016, High Street, Sliema SLM 48328, Малта, која е лиценцирана и регулирана од страна на Обединето Кралство Комисија за коцкање (лиценца за далечинско игралиште 000-039483-R-319409-001).

фер игри

На премиерот слотови веруваме дека основната премиса за добри игри е фер игри. Тоа значи дека ние сме 100% посветени на концептот и имплементацијата на практиките на фер игра во сите наши игри. За разлика од другите игри сајтови, ние сме среќни кога ќе победи! Всушност, ние ја гледаме вашата победа како основа на она што сакаме да го сметаме за наш заеднички просперитет.

Безбедно и сигурно

Дел од одличното онлајн игриско искуство вклучува создавање средина во која нашите играчи сметаат дека се почитува приватноста, а нивните пари и лични информации се чуваат безбедни и безбедни. На primeslots.com правиме се што е во наша моќ за да ги чуваме вашите лични информации доверливи. Ние никогаш не споделуваме некој од вашите лични податоци со ниедна трета страна. Плус, за да се обезбеди безбедно пренесување на сите податоци, ние ја користиме најновата технологија за енкрипција на Secure Socket Layer (SSL Layer Secure Socket Layer) и безбеден заштитен сервер.

Лесни депозити и повлекувања

Правењето на депозит и повлекување на средства (т.е. Играчите можат да изберат од било кој број безбедни начини на плаќање, вклучувајќи широк спектар на опции за кредитни и дебитни картички (со сите трансакции обработени од Aspire Global International).

Клиентите се навистина се

На Prime Slots, ние сме посветени на она што го нарекуваме принципот CARE - дека купувачите се навистина се! Затоа имаме професионален, повеќејазичен персонал за поддршка кој е достапен секој ден од 8: 00 до 01: 00 CET, за да одговориме на било кое од вашите прашања или грижи. Потребна е помош, едноставно контактирајте со Поддршка за корисници со разговор, е-пошта или телефон.

одговорен игри на среќа

Додека коцкањето е одлично хоби, признаваме дека некои луѓе може да имаат проблем да го контролираат. Ако сметате дека вашето коцкање е проблем, ние препорачуваме да побарате помош. За почеток можете да ја посетите www.gamblersanonymous.org, за повеќе информации и детали за вашата локална огранок на анонимни играчи на коцкари.

Малолетни играчи

Нелегално е за секој кој е на возраст под 18 да отвори сметка за премиер слотови или да одигра игри на primeslots.com.

Водечка мрежна игра

Основана во 2011, нашата врвна веб-страница на премиум слотови - членка на водечката мрежа за игри која ги вклучува врвните брендови Prime ScratchCards, PrimeGrattage (Франција), PrimeScratchCards (Обединетото Кралство), Prime Slots (Австралија), премиер слотовиГерманија), Премиерот Казино (Обединетото Кралство), МегаКасино (Данска), MegaCasino (Обединетото Кралство), Премиерот Формун, премиерите, SimbaGames (Обединетото Кралство), SimbaGames (Данска) и Индогвинд (Данска) - нудат онлајн играчи огромна разновидност од висококвалитетни слотови и инстантни победи, за возбудлива забава и неверојатни джакпот до € 1,000,000.

Игра сегаhttps://www.primeslots.com

Активни бонуси

Вкупно: 104
250 бесплатни врти без казино за казино во премиерните слотови 65x Играј преку казино € 427000 Макс готовински бонус: € 825 казино турнири фрирол на HotHoney 22 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

300 Лојални бесплатни врти! во премиер слотови 55x обложувалница барања $ 831000 Макс готовина outspecial бонус: £ 590 Слободен Чип Казино на Одење Банани Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 4355 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО на премиерот слотови 50X Игра преку казино € 811000 Макс готовина outSpecial бонус: 80 бесплатни вртења на топло како ад ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

565% натпревар бонус на премиерот слотови 35X облог £ 703000 Макс готовинаДополнителен бонус: $ 290 онлајн казино турнир на накит свет ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

290% натпревар во казино во премиерни слотови 60x игра преку казино € 948000 Максимална повлекувањеЕксклучок бонус: € 3285 без депозит казино бонус на Luau плен WMS слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

25 бесплатни казино се врти на премиерот слотови 33x Барања барања $ 95000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: $ 3165 без депозит бонус на Black Bull Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 3875 без депозит казино бонус на премиерот слотови 66x Wagering £ 353000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: $ 4125 НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС на Вуду Вибес ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Eur 160 онлајн казино турнир на премиерот слотови 33x игра преку казино € 775000 Макс ПовлекувањеСпецијален бонус: 65 Бесплатни врти без депозит на Redbeered & Co .... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 970 без депозит бонус код на премиерот слотови 40x Барањата барања $ 216000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: $ 4985 НЕМА ДЕПОЗИТ на Панда Магија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 735 Мобилен фрирол турнир на премиерот слотови 66x Барања за барања £ 229000 Максимален повлекувањеЕксклучок Казино бонус: 725% Прв депозит бонус на Принцот на молња High5 казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 315 слободен казино чип на премиерот слотови 33X игра преку казиноEUR 46000 Макс CashOutExclusive бонус: € 615 БЕСПЛАТНО КАЗИНО ЧИП на топла ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 590 слободен казино турнир на премиерот слотови 66x игра преку £ 355000 Макс Withdrawalextra бонус: £ 335 БЕСПЛАТЕН ЧИП на Star Trek ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 3005 Без депозит Казино бонус на премиерот слотови 60x игра преку казино € 788000 Макс Withdrawalexclusive бонус: $ 210 Мобилни фрирол турнир турнир на Тексас чај ​​... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 100 Дневен турнир за слободни фрлања на премиерот слотови 35X Барања за барањатаEUR 916000 Макс CashOutAdditional казино бонус: 75 слободен врти без депозит на Sky & s Limit ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 310 без депозит бонус на премиерот слотови 55x Играј преку CasinoEUR 837000 Max ПовлекувањеЕксклучок казино бонус: $ 1860 без депозит бонус на Приказни од Египет ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

210% Бонус за прв депозит на премиум слотови 40x Играј преку Еуро 77000 Max Withdrawalexclusive бонус: £ 615 онлајн казино турнир на листата на Ница ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

255 бесплатни врти без депозит во премиерните слотови 33X Барања за барањатаEURO 829000 Максимален бонус Withdrawalextra: 980% Прв бонус на депозит на Кристал драгоцени 2by2 Игри за игри за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

255 Слободен вртења на премиерот слотови 55x облог $ 834000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: EUR 260 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС на Topspinner ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Евр 780 Дневен турнир за слободни фрлања на премиерните слотови 33x Преку казино € 961000 Max ПовлекувањеЕксклучок бонус: $ 350 Бесплатни пари за Самурај Сплит Nextgen Игри за игри за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

770% Казино Добредојдовте бонус на премиерот слотови 45x Барањата за барања Еуро 249000 Макс Повлекување дополнителен бонус: $ 270 Нема депозитен бонус за Fat Cat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

390% Бонус за депозит за натпреварот на премиерните слотови 60x WagerEURO 553000 Макс CashOutexclusive бонус: $ 270 казино чип на 1421 Патувања на Женг ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 565 Без депозит бонус код на премиерот слотови 50x игра преку казино € 7000 Максимална повлекување екстра Казино бонус: 710% казино натпревар бонус на расфрлани небо ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

95 бесплатно се врти во премиерните слотови 45x Wagering $ 829000 Максимално повлекување Екстра бонус: 680% Бонус за пополнување депозити на книгата Pharaon HD ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 3415 Без депозит бонус на премиерот слотови 40x облог $ 421000 Максимално повлекувањеДополнителен бонус: $ 3695 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО на винил Одбројување Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

22 слободен казино се врти на преминот слотови 77x игра преку казино £ 753000 Максимална повлекување дополнителен бонус: £ 545 БЕСПЛАТНО чип на кралот на слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 520 Дневен турнир за слободни фрлања на премиерот слотови 35x Барања за барањатаEURO 902000 Максимум повлекувањеДополнителен бонус: € 2110 Без депозит казино бонус на Жаба Грог ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

115 бесплатни вртења на лојалноста! на премиерот слотови 33X Wagering € 192000 Макс готовина outExclusive Бонус: 10 Слободен казино се врти на Орион ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

70 бесплатни врти без депозит на премиерот слотови 30x Барања за барања Еуро 402000 Макс CashOutExclusive Бонус: EUR 4635 без депозит бонус на накит од Атлантис Ash Gaming казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 60 БЕСПЛАТЕН ЧИП казино на премиерот слотови 55X облог $ 22000 Макс CashOutExclusive Казино бонус: € 690 БЕСПЛАТЕН ЧИП на Gobbler & s злато ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

55 БЕСПЛАТНИ СПИНСОВИ на премиерните слотови 45x WagerEur 9000 Максимално повлекувањеЕксклучок бонус: 135 слободен врти без депозит на Амазон Диви Playtech казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

240 Слободен вртења на премиерот слотови 35X Игра преку казино £ 787000 Макс ПовлекувањеСпецијален бонус: $ 645 слободен казино турнир на Монти Пајтон и ... ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 395 БЕСПЛАТНО чип на премиерот слотови 40x Барања барања ЕUR 385000 Макс готовина ексклузивен бонус: 99 Слободен вртења на Ra & s Legend ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

220 судење се врти на преминот слотови 66x WageringEur 216000 Макс готовина outExtra бонус: 735% Казино Добредојдовте бонус на Вегас ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

225 бесплатни врти без депозит во премиерните слотови 60x Играј преку € 30000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: € 440 бесплатен кеш на Мис Фортун ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Евр 685 Без депозит Казино бонус на премиерот слотови 66x WagerEur 960000 Максимална повлекување Екстра бонус: 55 Бесплатни вртења на Ghost Pirates ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

710% Нема правила Бонус! на премиерот слотови 40x WageringEur 618000 Max ПовлекувањеСпецијален бонус: £ 905 казино турнири фрирол на површина 21 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77 бесплатно врти без депозит казино во премиер слотови 30X Игра преку $ 954000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: € 845 Без депозит Казино бонус до до 7 Merkur Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

710% бонус за депозит натпревар во премиерни слотови 50X облог € 870000 Максимално повлекување екстра бонус: $ 1660 без депозит бонус код на Голден Гејт ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еуро 810 казино турнири фрирол во премиер слотови 35X игра преку казино € 384000 Макс повлекувањеЕксклучок Казино бонус: 22 слободен врти не депозит казино на откачени бандити ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 555 Слободен чип на премиерот слотови 60X Игра преку £ 560000 Макс CashOutextra бонус: € 465 Мобилен фрирол турнир на диви игра Nextgen Gaming Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 666 турнир на премиерот слотови 65X Каматни барања € 960000 Максимална повлекувањеДополнителен бонус: € 645 БЕСПЛАТНО казино чип на милион монети Respin Isoftbet казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

165 Слободен вртења на премиерот слотови 44X Wagering € 843000 Макс готовина outExtra бонус: EURO 465 слободен казино чип на Cocco слот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 4790 Без депозит бонус код на премиерот слотови 55x игра преку казино $ 733000 Максимално повлекувањеЕксклучок бонус: Евр 305 Дневен freeroll слот турнир на Jewel Blast Quickspin Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EURO 4110 без депозит казино бонус на премиерот слотови 50X облог € 623000 Макс готовина outExclusive бонус: 425% Казино натпревар бонус на Марс вечера ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 790 Без депозитни бонус казино во премиер слотови 30X Играј преку CasinoEURO 818000 Макс готовина outExtra бонус: € 910 слободен казино турнир на круна накит Barcrest казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еуро 195 БЕСПЛАТНО чип казино во премиерни слотови 44X игра преку казино £ 496000 Макс готовина outExtra казино бонус: Eur 310 слободен чип на луди мажи ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

120 Бесплатно се врти без депозит во премиерните слотови 30X Каматни барања £ 238000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: 950% Казино натпревар бонус за најдобри нешта во животот Isoftbet казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 540 Слободен казино чип на премиерот слотови 40X WageringEur 28000 Максимално повлекувањеСпецијален бонус: 40 бесплатни вртења токму сега на Jolly Fruits Новоматички слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 810 Mobile freeroll слот турнир на премиерот слотови 33x Барања барања $ 824000 Максимална повлекување Екстра бонус: $ 335 Дејли слободен турнир турнир на Диви фати Microgaming слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 685 казино чип на премиерот слотови 45x облог € 537000 Макс Повлекување дополнителен бонус: EUR 2530 без депозит казино бонус на Тахити чувство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 780 без депозит бонус код на премиерот слотови 55X Кабловски барањаEURO 819000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: 520% Добредојдовте бонус на Чиста Платинум Microgaming Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 2330 Без депозит во премиерните слотови 65x Играј преку € 460000 Максимално повлекувањеДополнителен казино бонус: € 180 БЕСПЛАТЕН ЧИП на Рио Reels Удобно играње игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еуро 130 казино турнири за слободни фрлања на премиерот слотови 65x Играј преку € 142000 Макс ПовлекувањеЕксклучок Казино бонус: 225 Слободен вртења на High Fashion Rtg слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

415% Најдобар бонус за регистрација на бонус во премиерните слотови 33x Wager $ 239000 Max ПовлекувањеСпецијален бонус: 215 бесплатни врти за казино на Џин Богатството Леандер казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 2325 без депозит бонус на премиерот слотови 55x облог € 323000 Макс ПовлекувањеДополнителен бонус: € 650 казино чип на Сребрена Фокс Новоматички казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 585 БЕСПЛАТЕН ЧИП на премиерните слотови 55X Игра преку CasinoEur 138000 Макс готовина outExclusive Бонус: $ 2935 НЕМА ДЕПОЗИТЕН БОНУС КОД на Сопранови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Eur 22 онлајн казино турнир на премиерот слотови 55x облог $ 97000 Максимална повлекувањеСпецијален бонус: 575% Казино Добредојдовте бонус на Milady x2 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

450% Бонус за депозит за натпревар на премиерните слотови 55x WageringEUR 901000 Максимално повлекувањеСпецијален бонус: € 3650 Без бонус за бонус на дополнителен Џокер ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

11 Бескрајни врти во премиерните слотови 33x Преку CasinoEur 52000 Максимално повлекувањеx ексклузивен бонус: 460% Најдобар бонус за регистрација на казино на змија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 570 слободен казино билет на премиерот слотови 66x игра преку казино $ 562000 Макс ПовлекувањеСпецијален бонус: 895% Нема правила бонус! на Diablo 13 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 925 турнир на премиерот слотови 55X облог $ 486000 Макс готовинаДополнителен казино бонус: 80% Бонус за натпревар на Ѓавол Белс ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 680 слободен казино турнир на премиерот слотови 40x обложувања барањаEURO 341000 Макс готовина outSpecial бонус: EURO 430 казино турнири фрирол на изгрејсонцето 3 Часовници Саутирање казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 230 слободен чип на премиерот слотови 30x Играј преку Евр 869000 Макс готовина outSpecial бонус: € 875 Дневен freeroll слот турнир на Sphinx злато Каетано казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

615% бонус за казино натпревар на премиерот слотови 55X облог € 418000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: 90% Регистрација казино бонус на отруен Apple Booongo казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 250 онлајн казино турнир на премиерот слотови 40x игра преку CasinoEur 24000 Макс CashOutextra бонус: $ 165 мобилен фрирол слот турнир на Silver Unrn ривал казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 21 2

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино