Црвениот пинг Win екранот
Продај RSS

Црвена пинг победа

главните

Условите наведени подолу се во сила од мај 5, 2017. Пред да ја користите веб-страницата RED Pingwin, внимателно прочитајте ги Условите и условите. Фактот за користење на веб-страницата ја потврдува вашата согласност со Условите и условите.

Веб-страницата redping.win е во сопственост и управувана од Direx NV, компанија регистрирана и основана според законите на Curacao, со регистарски број 131879 и регистрирана адреса во Heelsumstraat 51 E-Commerce Park, Curaçao и нејзината подружница во целосна сопственост, Direx Limited, со регистрирана адреса во Stasinou 1, MITSI Building 1, 1st Floor, Стан / канцеларија 4, Plateia Eleftherias, Никозија, Кипар. Direx NV е официјално регистрирана од Владата на Курасао како Провајдер на информации, законски овластен да врши онлајн игри за игри од Курасао. Далечинските игри за лиценцирање и надзор се обезбедени од страна на Antillephone NV

ПРОМЕНИ НА УСЛОВИТЕ

Тековни Услови и правила може да се промени од страна на казино кога ќе се појави таква потреба. Казино ќе го извести играчите на какви било значајни промени преку е-маил. Меѓутоа, ве молиме посетете ја страницата Услови и редовно да се провери за евентуални промени.

Кој може да игра

На веб-сајтот прифаќа играчи само од оние земји и географски региони каде што онлајн коцкање е дозволено со закон. Тоа е единствена одговорност на играчот да се распрашува за коцкање на постојните закони и прописи на надлежноста пред поставување облози на веб страната. На веб-сајтот прифаќа само возрасни играчи (минималната возраст е 18) и играчи кои постигнале определен од надлежност на местото на играчот на живеење како подобни за онлајн игри возраст. Тоа е единствена одговорност на играчот да се распрашува за постојните закони и прописи на надлежноста во однос на ограничување на возраста за коцкање преку интернет. Казиното го задржува правото да побара доказ за возраст од репродукторот и го ограничи пристапот до веб-сајт или суспендира сметка на играчот на оние играчи кои не ги исполнуваат овој услов.

Ако сте играч Обединето Кралство, САД или било која од нејзините држави, Шпанија, Холандија, Израел, Франција, Гвадалупе, Мартиник, Француска Гвајана, Реунион, Мајоте, Сент Мартин, Француска Полинезија, Валис и Футуна, Нова Каледонија (како и териториите на овие земји), нема да ви биде дозволено игра вистински пари wagering игри.

Прифатени валути:

Веб-страницата дозволува играње за девизи:
Евра;
УСД;
RUB;
NOK;
AUD;
CAD;
НЗД;
PLN;
БТК;
ЕТХ;
LTC;
BCH;
ДАГ;

Такси и даноци

Играчот е целосно одговорен за плаќање на сите такси и даноци кои се применуваат на добивките според законите на надлежноста на престојот на играчот.

Правила на играта

Играчот потврдува дека тој / таа знае и разбира правилата на игри понудени од страна на веб-сајтот.

Имајте на ум некои игри може да бидат недостапни во одредени јурисдикции, како што се бара од политиките на добавувачите на игри кои можат да се менуваат од време на време.

NetEnt Игрите не се достапни за Авганистан, Албанија, Алжир, Ангола, Австралија, Камбоџа, Еквадор, Гвајана, Хонг Конг, Индонезија, Иран, Ирак, Израел, Кувајт, Лао, Мјанмар, Намибија, Никарагва, Северна Кореја, Пакистан, Панама, Папуа Нова Гвинеја, Филипини, Сингапур, Јужна Кореја, Судан, Сирија, Тајван, Уганда, Јемен, Зимбабве, како и Белгија, Бугарија, Канада, Чешка Република, Данска, Естонија, Франција, Италија, Латвија, Литванија, Мексико, Португалија, Романија, Шпанија, Шведска, Соединети Држави of Америка и Обединетото Кралство.

Покрај тоа, серија Universal Monsters (Франкенштајн, Невестата на Франкенштајн, Дракула, На мама, Волкот Човекот, Суштество од Црна лагуна, Невидливиот човек) И Scarface се достапни само во овие земји: Андора, Ерменија, Азербејџан, Белорусија, Босна и Херцеговина, Бразил, Грузија, Исланд, Лихтенштајн, Молдавија, Монако, Црна Гора, Норвешка, Русија, Сан Марино, Србија, Швајцарија, Украина, Хрватска, Македонија, Турција, Австрија, Белгија, Бугарија, Кипар, Чешка, Данска, Естонија, Финска, Франција, Германија, Грција, Унгарија, Ирска, Италија, Латвија, Литванија, Луксембург, Малта, Холандија, Перу, Полска, Португалија, Романија, Словачка, Словенија, Шпанија, Обединето Кралство.

Игрите на Play'n GO не се достапни во следните земји: UK, Данска, Малта, Остров на Човекот, Италија, Хрватска, Латвија, Литванија, Естонија и Романија.

Играчи од следниве земји не можат да победат на џекпот во сите игри од NetEnt: Австралија, Азербејџан, Кина, Данска, Индија, Израел, Италија, Јапонија, Малезија, Катар, Руската Федерација, Шпанија, Тајланд, Тунис, Турција, Украина. Казиното ќе направи разумни напори да ги спречи играчите од овие земји да стигнат до игрите, но ако играчите од која било од наведените земји победат на џекпот, победата на џекпот ќе биде поништена.

Во прилог на погоре, Планета на мајмуните, Guns & Roses, Моторхед, Џими Хендрикс, Планета Емоџи, Jumanji, Викинзите се недостапни во Австралија, Азербејџан, Кина, Индија, Малезија, Катар, Русија, Тајланд, Тунис, Турција, Украина.

Играчите од Канада немаат право да ги играат игрите Никта.

ОТКАЖУВАЊЕ НА ОБВРСКИ

Играчот е свесен за фактот дека коцкање на веб-сајтот може да доведе до губење на пари. Во казиното не е одговорен за било каква можна финансиска штета кои произлегуваат од користењето на веб страната.
Во казиното се преземат ефективни мерки за заштита на лични податоци играчот од било неовластена употреба и е само ставање на располагање на страните кои се вклучени во обезбедувањето на коцкање услуги преку веб-сајтот. И покрај ова, во казиното не е одговорен за тоа како информација е дополнително третираат од страна на трети лица, софтвер провајдери или филијали пример трети лица. Третман на приватните податоци играчот од тоа лице е предмет на одредбите и условите на овие партии, ако ги има.
Казиното не е одговорно за хардвер или софтвер, дефекти, нестабилни или изгубени Интернет конекции или било какви други технички грешки кои можат да го ограничат пристапот на играчот до веб-страницата или да го спречат играчот од непрекината игра.
Некои случаи може да дојде кога облог се потврдува или се врши исплата, од наша страна во грешка. Во сите овие случаи Казино го задржува правото да го откаже сите wagers прифатени содржи ваква грешка, или да ја исправи грешката направена повторно решавање на сите облози на точни цени / шири / услови кои треба да се достапни во тоа време дека облог беше ставен во отсуство на грешка.
Ако по грешка сме вашата кредитна член сметка со добивки, кои не припаѓаат на вас, без разлика дали се должи на технички, грешка во плати-маси, или човечки грешки или на друг начин, износот ќе остане нашиот имот и ќе се одзема од вашата земја профил. Ако сте повлечени средства кои не припаѓаат на вас пред да станеме свесни за грешка, погрешно платениот износ ќе (во спротивност со други лекови и активности кои можат да бидат достапни на законот) претставуваат долгот од вас за нас. Во случај на неправилна кредитирање, должни сте да ни го извести веднаш преку е-маил.
Казиното, неговите директори, вработени, партнери, давателите на услуги:
не гарантира дека софтверот или на веб страната е / се погодни за нивната намена;
не гарантира дека софтверот и веб-страница се ослободени од грешки;
не гарантира дека веб-сајтот и / или игри ќе бидат достапни без прекини;
нема да биде одговорен за било каква загуба, трошоци, трошоци или штети, без разлика дали директни, индиректни, посебна, последична, инцидентна или на друг начин, а кои произлегуваат во врска со Вашето користење на веб-сајт или Вашето учество во Игрите.
Со ова се согласуваат целосно да го обештети и држете безопасни казино, неговите директори, вработени, партнери и даватели на услуги за сите трошоци, трошоци, загуба, штета, побарувања и обврски како и да е предизвикана кои можат да произлезат во врска со вашето користење на веб-сајт или учество за Игрите.
Вие разбирате дека казино е последната одлучувач дали сте го прекршиле правилата, рокови и услови на казино во на начин што резултира во вашиот суспензија или трајна забрана од учество во нашиот сајт.

Употребата на сметка на играчот

Секој играч може да креира само една лична корисничка сметка. Креирањето на повеќе кориснички сметки од страна на играч може да доведе до прекинување на сметките и суспендирање на сите исплати.
Играчот не треба да обезбеди пристап до неговата корисничка сметка или да дозволи користење на веб-страницата на која било трета страна вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на малолетни лица. Веб-страницата може да се користи само за лични цели и нема да се користи за секаков вид на комерцијален профит.
Секое враќање, добивка или бонус што го добил или натрупал играчот во текот на активноста на дупликатната сметка може да биде вратено од нас, а играчите се обврзуваат да ни се вратат на барање на такви средства кои биле повлечени од дупликатната сметка.

Анти-измама ПОЛИТИКА

Казиното има строга политика против измами. Ако играчот е осомничен за лажни постапки вклучувајќи, но не ограничувајќи се на: учество во било каков тип на дослух со други играчи, развој на стратегии насочени кон неверни добивки, измамнички дејства против други онлајн казина или даватели на плаќања, процедури за наплата со кредитна картичка или одбивање на некои извршени плаќања, други видови мамење или се знае дека банкротирале во земјата во која живеат, давајќи неточни информации за личните податоци при регистрација
Казиното го задржува правото да ја прекине корисничката сметка и да ги суспендира сите исплати на играчот. Оваа одлука е по сопствена дискреција на Казино и играчот нема да биде известен или информиран за причините за таквите акции. Казиното, исто така, го задржува правото да ги извести регулаторните тела за таквите измамнички дејствија што ги изведува играчот.
Казиното го задржува правото да го затворите вашиот член сметка и за наплата за вас на "рамнотежа на сметка", се предмет на одземање на релевантни давачки повлекување, во апсолутна дискреција Казино и без никаква обврска да ги наведе причина или да даде претходна најава.
Казиното го задржува правото да го задржи исплати, ако постои сомневање или доказ за манипулација на системот на казино. Кривични пријави ќе бидат поднесени против секој корисник или било кое друго лице (а), кој е / се манипулира систем казино или се обиде да го стори тоа. Казиното го задржува правото да го прекине и / или промена некоја игра или настани кои се понудени на веб-страница.
Доколку корисникот да станат свесни за можните грешки или нецелосноста на софтвер, тој / таа се согласува да се воздржи од преземање на предност од нив. Покрај тоа, корисникот се согласува да го пријавите било каква грешка или нецелосноста веднаш до казино. Доколку корисникот не ги исполнува обврските предвидени во оваа клаузула, во казиното има право на целосен надомест за сите трошоци поврзани со грешка или непотполноста, вклучувајќи ги сите трошоци направени во соработка со соодветните грешка / некомплетност и не известување од страна на корисникот .
Исто така било враќа, депозити, добивки или бонуси кои ќе имаат стекнато или настанала во текот моментот кога дупликат сметка е активна ќе се задржи со вас и може да се врати со нас, и ќе се врати во САД на побарувачката на сите такви средства кои биле повлечени од Duplicate профил.
Ако играчот се бара повлекување на средства, но сумата на направи облози од минатата депозит е помалку од 3x (три) пати поголема од големината на тој депозит, во казиното го задржува правото да му наплати на играчот на трошоците за трансакции, вклучувајќи и депозити и повлекувања. Оваа одлука е по дискреција на раководството на казино.
Казиното има нулта толеранција за играње предност. Секој играч кој ќе се обиде да ги искористи казиното добредојде или други промоции се согласува дека компанијата го задржува правото да ги поништи бонусите и сите добивки од таквите бонуси, заради:
употреба на украдени картички;
chargebacks;
создавање повеќе од една сметка за да се добие предност од промоции на казино;
давање неточни податоци за регистрација;
сите други акции што можат да го оштетат Казино.

Полагање

Redping.Win нуди различни начини на плаќање. Тие вклучуваат кредитни и дебитни картички на VISA и MasterCard, како и различни веб-паричници. Ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на support@redping.win за да се распрашате за методите за плаќање кои се најповолни за вашата земја на живеење.
Може да ја користите само вашата лична кредитна / дебитна картичка или друг начин на плаќање за да ја финансирате вашата сметка. Името што се појавува на кредитни картички или регистрирано на сметките за плаќање што се користат за депозити или исплати мора да одговара на името регистрирано на вашата сметка.
Ве молиме имајте предвид дека минималниот износ на депозит е EUR 5 / USD 5 / NOK 50 / AUD 5 / CAD 5 / NZD 10 / PLN 20 / БТК 0.001 / BCH 0.01 / LTC 0.1 / DOGE 2500 / ETH 0.01 / RUB 100.

ПОВЛЕКУВАЊЕ / ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА

Минималниот износ за повлекување е USD 20 / EUR 20 / NOK 200 / AUD 30 / CAD 30 / NZD 35 / PLN 85 / RUB 2000 / BTC 0.001 / BCH 0.001 / LTC 0.01 / DOGE 0.01 / ETH 0.01
Максималниот износ за повлекување зависи од методот на плаќање што ќе го одлучите да го користите. Доколку бараниот износ на повлекување ја надмине границата на одреден платен систем, износот ќе биде повлечен на рати.
Додека Казино ќе се обиде да плаќаат во кеш веднаш, некои повлекувања може да трае подолго од другите. Казино ќе се обидат да плаќаат во кеш во 1 час, меѓутоа во некои случаи, повлекувања може да потрае подолго; Ова јасно ќе бидат наведени кога ќе одберете метод на повлекување.
За да ги повлечеме Виртуелните фондови што се депонирани, ние бараме блок синџирот да даде минимална потврда за 1 на вашиот последен депозит, пред да може да се повлече. Ако депонирате со мала рударска такса, потврдата 1 може да потрае до 20 мин.
Ако ги депонираат преку кредитна или дебитна картичка и износот на повлекување е еднаков или помал од оној депонирани, ние го задржуваме правото да го плати износот на повлекување назад на кредитна или дебитна картичка. Ако износот надминува еден донирани, износ повисок ќе бидат исплатени преку еден од алтернативните методи за плаќање.
Казиното го задржува правото да се провери идентитетот на играчот пред обработка на плаќањата и да се одржи во кеш за време потребно да се провери идентитетот на играчот. Во случај на лажни личните податоци обезбедени од страна на играчите, повлекувањето може да се одбие и на корисничка сметка може да биде прекината. Играчот ќе се извести преку е-маил.
Доколку добиете сума поголема од месечниот лимит за повлекување, Казиното го задржува правото да ја подели исплатата во месечни рати во износ од максималниот месечен лимит за повлекување се додека не се плати сумата во целост.
Максималната сума за повлекување, обезбедена за играч, е:
Не-потврден - Ден: 500EUR, недела: 1250EUR, месец: 2000EUR
Потврден - Ден: 2000EUR, недела: 5000EUR, месец: 15000EUR.
ВИП - повлекување на границата е можно во договорот со казиното.
Доколку поинаку не е предвидено во промотивните Услови и правила.
Gamble одговорно и умерено.
Документите ќе бидат побарани ако користите неколку даватели на услуги за плаќање, да вратите бонус, да се сомневате дека сте мамење во игра, како и победничката сума надминува линијата на потврден играч.
Казино поддржува исплати преку оригиналниот кредит трансфер (ОСТ) од Виза и преку плаќање Пренос од Мастеркард. Дополнителни барања се дека соодветната кредитна картичка не е корпоративна кредитна картичка и картичката се издава во поддржан земја.
За Виза не се поддржани следните земји: Бангладеш, Камбоџа, Хонг Конг, Индија, Индонезија, Јапонија, Кореја, Макао, Малезија, Непал, Нов Зеланд, Пакистан, Филипини, Сингапур, Шри Ланка, САД, Виетнам.
За Мастеркард се поддржани само следниве земји: Андора, Австрија, Белгија, Кипар, Чешка, Данска, Естонија, Франција, Германија, Гибралтар, Грција, Унгарија, Исланд, Ирска, Италија, Латвија, Луксембург, Малта, Монако, Холандија , Норвешка, Сан Марино, Словачка, Словенија, Шпанија, Шведска, Швајцарија, Турција и Обединетото Кралство.
Ве молиме имајте во предвид дека дури и за поддршка земјите од казино не е во состојба да се гарантира успешна исплата за обработка на кредитна картичка во секој случај, бидејќи банките за издавање кредитни картички може да го блокира или да го одбијат таквите трансакции во нивната сопствена дискреција.
Ве молиме не заборавајте дека на внатрешниот работат валута на веб страната е еврото. Вие нема да бидете во можност да бараат банкарски трансфер за USD исплати. Сите Трансфер исплати Банката се обработуваат во рок од 3 (три) работни банкарски дена. Ако се вршат во други валути, износот се одзема од вашата кредитна картичка може да биде незначително повисока од прикажан во времето на трансакцијата се должи на валута конверзии од страна на вашата банка и / или систем за обработка на уплатата на казино. Покрај тоа, во казиното не е финансиска институција, а со тоа и не треба да се третираат како такви. Вашата сметка нема да сноси никаква интереси и не конверзија или размена на услуги ќе бидат понудени.
Сите прогресивни џекпот добивки ќе бидат исплатени во една рата во целост.

хибернација СМЕТКИ

Неактивна сметка е сметка Player која играчот не е логиран во или одјавени од дванаесет месеци по ред. Доколку се процени вашиот плеер сметка да се неактивни, во казиното го задржува правото да наплаќаат месечна административна такса од € 10 или еквивалент во друга валута (или тековна состојба на вашиот плеер сметка, ако е помал) се додека состојбата на вашата плеер сметка останува позитивен. Можете да го одобрат Казино да се задолжи овој надоместок од вашиот плеер сметка на почетокот од месецот по денот на кој вашиот плеер сметка се смета за неактивен, а на почетокот на секој нареден месец дека вашиот плеер сметка останува неактивен. Казино ќе престане да одзема надомест ако состојбата на сметката е нула или ако на сметката е повторно активен.

ПРИГОВОРИ

Можете да се јавите на нашите услуги на клиентите во согласност со упатствата наоѓа на веб-страница за да ни даде било жалби во врска со нашите услуги.
Жалбите се постапува во одделот за поддршка и ескалираше во организација на казино во случај дека помошен персонал не се реши случајот веднаш. Играчот ќе бидат информирани за состојбата на жалба до разумно ниво.
Ако спорот не се реши на ниво на управување во казино, може да се јавите било независно тело, игри орган или лицензорот наведени на веб-страницата на казино.
Во случај на спор, вие се согласувате дека евиденцијата на серверот ќе постапи како конечен авторитет во одредувањето на исходот на рекламација.
Вие се согласувате дека во случај на несогласување помеѓу тоа што се појавува на вашиот екран и на играта на серверот, како резултат на тоа се појавува на играта на серверот ќе биде задоволена, прифаќате и се согласувате дека нашата база на податоци ќе биде крајниот авторитет во определувањето на условите и околностите на вашето учество во релевантните онлајн игри активности и резултатите на ова учество.
Кога сакаме да се контактира во врска со таков спор, ние ќе го стори тоа со користење на било кој од вашите податоци за контакт.

Приватност и безбедност

ПРИВАТНОСТ

Redping.Win казино е во согласност со законите за заштита на податоците и приватност и ги третира сите информации за клиентите како строго доверливи.

СОБИРАЊЕ НА ЛИЧНИ ПОДАТОЦИ

Ние собираме приватни информации на играчите кога играчите се регистрираат во нашиот систем, одговараат на нашата комуникација или контактирајте го нашиот тим за поддршка. Информациите може да вклучуваат име на играч, датум на раѓање, приватна адреса, адреса за е-пошта, IP адреса, детали за кредитни и дебитни картички и некои други лични податоци за информации. Личните податоци на играчите се достапни за Redping.Win вработените во казино, вработените во добавувачите на софтвер, на платните системи и другите трети лица кои помагаат во Redping.Win казино во обезбедување на услуги за коцкање до крајните корисници. Сите партии на кои се откриваат информациите на играчите се третираат како доверливи според соодветните договори и закони. Податоците се целосно заштитени од неовластен пристап.

ИНФОРМАЦИЈА ЗА БИЛАНСОТ НА ПЛЕЈНИТЕ

Redping.Win ги чува информациите за депозитите, добивките и парите на играчите како строго доверливи и не ги открива на трети лица без претходна согласност од играчот, освен ако поинаку не е потребно со закон.

КОРИСТЕЊЕ ЛИЧНИ ПОДАТОЦИ ЗА МАРКЕТИНГ

Redping.Win ги користи информациите на играчите за маркетинг цели. Сепак, ние ја почитуваме приватноста на играчите. Ако играчите не сакаат да примат промотивни материјали, тие можат да изберат таква опција за време на регистрација или отпишување во секое време кога користат Redping.Win казино услуги за коцкање.

КУКИ ПОЛИТИКА

Redping.Win веб-сајтот казино користи колачиња за да ги зачува вашите претпочитања и гарантира пријатно искуство во игри. За било какви сопствени поставувања за приватност, играчите ќе се јават во нашиот тим за поддршка на support@redping.win.

ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ЛИЧНИ ПОДАТОЦИ

Во случајот Redping.Win казино открива дека некој играч учествувал во секаков вид измамнички дејства, како што се манипулација со игри, измама при плаќање, обезбедување на лажни лични податоци, перење пари, користење украдени кредитни картички итн., Казино го задржува правото да да ги открие личните податоци на таквиот играч на било кое трето лице или да го направи јавно достапни.

БЕЗБЕДНОСТ НА ЛИЧНИ ПОДАТОЦИ

Redping.Win е посветена да обезбеди 100% безбедни коцкарски услуги за играчите за да се осигури дека нема податоци да бидат украдени, изгубени или злоупотребени. Ние ги имплементираме најновите технолошки достигнувања за да ја обезбедиме безбедноста на сите лични податоци на играчите.

SSL технологија

Ние ги користиме 128-битна SSL (Secure Socket Layer), технологијата користи од страна на многу правни и финансиски институции, за да се гарантира безбедноста на сите трансакции извршени на веб страната.

Анти-измама СИСТЕМ

Покрај тоа, ние се користат специјални техники за спречување на измама за да се спречи било каков вид на финансиска измама на веб страната. Сите обиди на погрешните постапки резултира со итно прекинување на сметка на играчот.

Пристап до профилот на играчот

Профилот на играчот може да биде пристап само со единствена идентификација и лозинка на играчите. Играчот е одговорен за чувањето на неговите / нејзините информации за најава доверливи и осигурувајќи дека не може да се пристапи од друго лице.

Безбедно плаќање ОБРАБОТКА

Ние работиме само со најпочитуваните и trustable провајдери плаќање за обработка за да бидете сигурни дека депозитите и cashouts играчите се постапува внимателно и според соодветните стандарди.

NETENT игри

Кога играте казино слотови развиени од NetEnt, политика на приватност на NetEnt исто така важи. Тоа може да се најде тука NetEnt политика на приватност

одговорно игри

Коцкање во онлајн казино е направено најмногу за забава цели. Сепак, постои одреден процент на луѓе кои ја изгубите контролата над себе додека коцкање. Пред да почне да игра, тоа е важно да сфатат дека игри не треба да се гледа како на извор на приходи или средства за закрепнување од долгови. Тоа е корисно да ги пратите на време и на износот на парите потрошени на онлајн казино дневно.
Покрај тоа, како играч, ќе имаат можност да се стави ограничување загуба на вашата сметка (меѓу другите ограничувања, како што се "Депозит", "ладење", "облог", и "самоисклучување", која може да се примени во "Одговорно коцкање "јазичето на вашиот личен профил). Да се ​​разјаснат и на функционалноста на оваа граница, загубата се базира на депозит направени од страна на добивки на играчот и да не му се припишува на депонираниот износ. Ако некој играч на пример депозити € 50, има граница загуба во износ од € 10 и играчот продолжува и победи € 1,000, играчот се уште може да се изгуби повеќе од € 10 на салдото на € 1,000 како што е врз основа на почетниот депозит наместо на добивки.

ЛИЧНИ ОГРАНИЧУВАЊА

За да ви помогнеме во коцкањето одговорно, нудиме функција за лични ограничувања. Можете да поставите граници за износот што го депонирате, изгубите, обложите, трошите во една игра или на активноста на вашата сметка во целина. Оваа функција може да се пристапи во вашата сметка во делот "Лични граници".

Ограничувањата може да се променат во секое време. Намалувањето на лимитот ќе стапи на сила веднаш, меѓутоа зголемувањето може да се случи само по потврда на е-поштата и само по истекот на претходната лимит од ист тип, со цел да се избегнат осип одлуки. Ако ви требаат дополнителни информации или помош во врска со личните ограничувања, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на support@redping.win.

Ограничување на депозитите. Лимит на вашите депозити за еден ден, една недела или еден месец.

Ограничување на загубата. Лимит на загубите во казиното за еден ден, една недела или еден месец. Ве молиме забележете дека загубата се заснова на почетниот депозит, а не на добивките кои се припишуваат на депонираниот износ. Ако, на пример, депонирате € 50, ставете ограничување на загубата од € 10 и потоа продолжете да добивате € 1,000, сепак може да изгубите повеќе од € 10 од € 1,000 билансот, бидејќи се заснова на иницијалниот депозит наместо добивката.

Ограничување на обложување. Лимит на заемниот износ за еден ден, една недела или еден месец.

Ограничување за ладење. Можете да поставите Период за ладење за 1 недела, 1 месец, 3 месеци или 6 месеци. Додека границата е активна, не можете да ја депонирате во Казино и ќе бидете исклучени од сите промотивни понуди, иако може да ги повлечете останатите средства во текот на овој период. Периодот за ладење се применува на вашата сметка веднаш. По истекот на вашата сметка автоматски ќе се активира повторно.

Лимит на само исклучување. Можете да поставите ограничување за само исклучување за 6 месеци, 9 месеци или 1 година. Потоа вашата сметка на Player веднаш ќе биде оневозможена и ќе бидете исклучени од сите промотивни понуди за дадениот период. Вие нема да можете да депонирате или да ги подигнете средствата кога лимитот е активен. По истекот на вашата сметка автоматски ќе се активира повторно.

Авто-Ексклузиом по барање

Можете исто така да го контактирате нашиот тим за поддршка на support@redping.win и да не известите за вашата одлука да го запрете коцкањето на веб-страницата за одреден временски период или засекогаш. Ќе ги преземеме сите мерки за да го блокираме пристапот до вашата сметка и да бидете сигурни дека немате промотивни материјали.

ПОМОШ НА ПРОБЛЕМОТ GAMING

Ако мислите дека да почнете да трошат повеќе пари отколку што можат да си дозволат, или игри почнува да се меша со вашата нормална дневна рутина, следниве мерки можат да помогнат:

САМО-ИСКЛУЧУВАЊЕ

Може да се јавите во нашиот тим за поддршка на support@redping.win и да не известите за вашата одлука да престанете со коцкање на веб-сајтот за одреден временски период. Ние ќе ги преземеме сите мерки за да го блокираме вашиот пристап до веб-страницата и да бидете сигурни дека нема да добивате промотивни материјали.

НАДВОРЕШНА ПОМОШ

Може да контактирате некој од следниве организации за консултации и поддршка:
Коцкање анонимен
GamCare
коцкање терапија

Игра сегаhttps://redping.win

Активни бонуси

Вкупно: 84
$ 4850 Без депозит бонус казино во црвен пинг Win 45X игра преку казино € 744000 Макс ПовлекувањеСпецијален бонус: $ 1285 Без депозит бонус код на нордиските херои ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

155% Бонус за депозит натпревар на Црвениот пинг Win 45X Играј преку CasinoEUR 872000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: 270 Слободен вртење казино на Волкот Рајзинг Igt Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

130 слободен казино се врти во Црвениот пинг Win 55x облог € 744000 Макс КешНовен дополнителен бонус: 110 бесплатни врти без депозит на Џекпот Џест Див Натур ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

435% Бонус за прв депозит во Црвен пинг Win 44x Барања за барања € 593000 Max ПовлекувањеДополнителен бонус: € 875 Дневен слободен турнир за турнирот на Титан Бура Nextgen Gaming Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

200 бесплатно врти без депозит казино во Црвениот пинг Win 65X облог $ 408000 Макс CashOutextra бонус: Eur 720 Без депозит бонус на Весела Роџер Playn Оди Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65 бесплатни вртења на Црвениот пинг Win 55X игра преку казино £ 826000 Макс CashOutAdditional казино бонус: 25 слободен врти на Дедо Мраз ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 220 Mobile freeroll slot турнир на Црвениот пинг Win 40x Wager $ 766000 Max CashOutexclusive бонус: EUR 4530 Без депозит бонус казино на диви ајкула ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 315 без депозит бонус код на Црвениот Пинг Победа 35X Игра преку казино € 246000 Макс Withdrawalexclusive бонус: $ 765 онлајн казино турнир на Големите Eggspectations Цврста Игри Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

66 бесплатни врти во црвениот пинг Win 77x Барања барања $ 638000 Макс готовина outExtra бонус: 65 Лојални бесплатни врти! на Црвениот Чили Хантер Прагматичен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

155 Слободен казино се врти во Црвениот пинг Win 45x WageringEUR 552000 Макс CashOutExtra Казино бонус: $ 425 слободен чип на Nonstop Party Gamesos казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

395% Бонус за натпревар во Црвениот пинг Win 50x Барањата за барања Еуро 334000 Макс готовински ексклузивни бонуси: 220% Бонус за казино за регистрација на Велигденски јајца ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 665 Слободен чип на Црвениот пинг Win 66X WagerEUR 414000 Макс CashOutspecial бонус: 235% Бонус за прв депозит на Џамбо Џокер ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 77 казино турнири за слободни фрлања на Црвениот пинг Win 77X игра преку казино € 474000 Max CashOutAdditional Casino Bonus: € 235 казино чип на сирена ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

ЕВРО 845 Мобилен слободен празник турнир на Црвениот пинг Win 44x Играј преку £ 29000 Макс CashOutAdditional Казино бонус: $ 430 слободен чип на џинови Мистерии влог Логика Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

755% бонус за прв депозит во црвен пинг Win 77X игра преку казино $ 331000 Макс CashOutExtra бонус: $ 85 мобилен турнир за слободни фрлања за богатство на игра со тројца играчки ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 660 Слободен чип казино во Црвениот пинг Win 30x Wagering € 958000 Max Повлекување дополнителен бонус: $ 815 онлајн казино турнир на Јура свет ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 1345 без депозит бонус на Црвениот Пинг Win 66X Барања за барањата $ 549000 Макс готовинаДополнителен Казино Бонус: EURO 1680 Без депозит на Тезоро Дел Амазонас ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 333 Mobile freeroll турнир на Црвениот пинг Победа 65X Играј преку € 386000 Максимална подигање дополнителен бонус: 755% Бонус за депозит натпревар на Три Шооге Паригра Слот машина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

265 БЕСПЛАТНИ Врти во Црвен пинг Win 77X Играј преку казино € 990000 Максимално повлекувањеСпецијален бонус: Eur 2060 НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС на Bingo слот Topgame казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

830% Добредојдовте бонус на Црвениот пинг Win 45x WagerEURO 990000 Макс. ПовлекувањеДополнителен казино бонус: € 1920 Без депозит бонус казино на Glitz ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 2040 Без депозит бонус на Црвениот пинг Win 55x Wagering € 457000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: 740% бонус за казино натпревар на Ice Dice Egt казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

£ 555 онлајн казино турнир на Црвениот пинг Win 50X Wagering $ 494000 Макс Повлекување Специјален бонус: $ 615 казино чип на Джакпот Блок партија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

930% натпревар бонус казино во Црвениот пинг победа 66X игра преку казино € 916000 Макс готовинаДополнителен бонус: EUR 580 казино чип на диви плодови Ендорфина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 625 Без депозит Казино бонус на Црвениот пинг Победа 45X игра преку казино £ 844000 Макс Повлекување Екстра казино бонус: 310% Бонус за натпревар на Рели Рулет ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

ЕВРО ХНУМКС НЕМА ДЕПОЗИТ КАЗИНО БОНУС на Црвен Пинг Победа 3030X Wagering £ 60 Max Withdrawalexclusive бонус: Eur 192000 казино чип на Галактички Кеш ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 365 БЕСПЛАТЕН ЧИП на Црвен пинг Win 44x Играј преку казино $ 933000 Максимум повлекувањеДополнителен бонус: Eur 410 слободен казино билет за витешкиот живот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

290 бесплатни врти во Црвениот пинг Win 30X WagerEURO 69000 Макс CashOutДополнителен бонус: 260 бесплатно се врти на Gunslinger ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 485 слободен казино чип на Црвениот пинг Win 60x Играј преку Евр 413000 Макс готовина outExclusive Бонус: EUR 660 казино турнири фрирол на финалната граница ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Eur 4795 НЕМА ДЕПОЗИТЕН БОНУС на Црвен Пинг Win 40x Барања за барањата $ 711000 Макс ПовлекувањеЕксклучок Казино Бонус: $ 665 Слободен готовина за брзи ролни за Microgaming казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 690 слободен чип во црвен пинг Win 45x игра преку казино $ 536000 Макс готовина outExclusive бонус: 965% Натпревар во казино на овошје прекрасен ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 980 казино турнир на Црвениот пинг победа 44X облог € 912000 Макс готовина outextra бонус: $ 1830 НЕ ДЕПОЗИТ БОНУС КОД на Клуб 2000 Симбат ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Eur 2290 без депозит казино бонус на Црвениот пинг победа 60x Игра преку € 923000 Макс готовина outExtra бонус: ЕУРО 3125 Нема депозит бонус на среќа Квин Вазан Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35 слободен казино се врти во црвениот пинг Win 65x WageringEur 71000 Макс готовина outextra бонус: £ 425 казино турнир на мултиплеј ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

65% бонус за казино за регистрација на Red Ping Win 45x облог € 701000 Максимално повлекување екстра бонус: 825% Најдобра бонус казино за регистрација на златен воз ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 88 БЕСПЛАТЕН CHIP КАЗИНО во Црвениот пинг Win 77x игра преку казино $ 713000 Макс готовина outExclusive бонус: £ 4795 НЕМА ДЕПОЗИТ на Дино Моќ Microgaming казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

70% Бонус за прв депозит на Црвен пинг Win 50x Играј преку казино € 648000 Макс CashOutexclusive бонус: 230 Лојални бесплатни врти! на дијамантската долина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 1810 Нема бонус за депозит во Црвениот пинг Win 77x Wagering $ 781000 Макс ПовлекувањеЕксклучлив бонус: ЕВРО 150 Мобилен фрирол-турнир на турнир на Рајзинг Сон Сауксид Казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 695 БЕСПЛАТНО чип на Црвен пинг Win 60x Wagering € 75000 Макс готовина outextra бонус: 125 бесплатни врти без депозит на стампедо ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

160% Бонус за натпревар во Црвениот пинг Win 55x Преку CasinoEURO 330000 Максимален повлекување екстра бонус: $ 160 казино турнир на двапати Пари Ainsworth казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еуро 75 Дневен слободен турнир за слободни фрлања на Црвениот пинг Win 44X Барања за барањата € 749000 Макс готовина outExclusive Казино бонус: 395% Регистрирај се на казино бонус на Win и реприза Wazdan слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Eur 1275 Без депозит Казино бонус во Црвениот пинг Win 35x игра преку казино $ 411000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: € 660 слободен казино чип на изгубени урнатини богатство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Евр 555 Слободен казино чип на Црвениот пинг Win 40X Wagering € 277000 Максимално повлекување Екстра казино Бонус: € 310 БЕСПЛАТЕН чип на пешачки ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 390 слободен чип казино во Црвениот пинг Win 33X игра преку казино € 686000 Макс готовина outspecial бонус: € 455 БЕСПЛАТНО казино чип на Спартанија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 480 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на Црвен Пинг Win 44X Барања за барањата $ 645000 Макс ПовлекувањеЕксклучок Казино Бонус: 275 бесплатно казино се врти на Тајга Плајсон Слот Игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

35 Лојални бесплатни врти! во Црвениот пинг Win 55X Wagering £ 400000 Макс CashOutExtra бонус: $ 3970 Без депозит Бонус на кралот Артур Еш Игри за казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 165 турнир на Црвениот пинг Win 33X облог $ 658000 Максимум повлекувањеДополнителен бонус: EUR 1395 Нема бонус код за депозит за трансилвански убавина ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 620 казино чип во Црвениот пинг Win 44X игра преку казино € 50000 Максимален повлекување специјален бонус: Eur 130 слободен казино билет на партиска линија Playtech Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

135 бесплатни вртења на лојалноста! во Црвениот пинг Win 35x WagerEur 131000 Макс готовина outSpecial бонус: £ 510 казино турнир на Супер Карибите Cashpot 1x2гаминг казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Eur 215 слободен казино турнир на Црвениот пинг Win 40X Кариера барања € 968000 Max CashOutexclusive бонус: 170% Регистрација Казино бонус на победа А Fortune ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EURO 4045 Без депозит бонус код на Црвениот пинг Win 35X WageringEURO 604000 Максимална повлекување Екстра бонус: $ 850 Нема депозитни бонус казино на Рамзес Книга Бли Вулф Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

135 бесплатни врти во Црвениот пинг Win 44x игра преку казино € 13000 Макс CashOutexclusive бонус: $ 630 БЕСПЛАТНО чип на око на амулетот Isoftbet слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

310% Добредојдовте бонус на Црвениот пинг Win 45x Wagering $ 707000 Макс готовински ексклузивен бонус: 45 бесплатно врти без казино за казино на парични бандити ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Еуро 333 Слободен Казино Билет во Црвен Пинг Win 33x Каматни барања € 666000 Макс CashOutextra бонус: £ 650 Мобилен Фрирол Слот турнир на Juicy Booty ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 270 БЕСПЛАТНО казино чип на Црвениот пинг Win 55X облог $ 153000 Max Withdrawalexclusive бонус: € 895 онлајн казино турнир на Тотеми Диви Каетано казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

$ 1325 без депозит бонус на Црвениот пинг победа 60x игра преку казино £ 444000 Макс готовина outExtra Казино бонус: 135 БЕСПЛАТНО Врти на скапоцен камен на уметноста ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

690% Регистрација Казино бонус на Црвениот пинг Победа 35x облог € 471000 Макс CashOutAdditional казино бонус: 145% Бонус за депозит натпревар на 4 Победнички насоки ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

595% Нема правила Бонус! на Црвениот пинг Win 40X Играј преку $ 28000 Макс CashOutSpecial бонус: 265 слободен врти на среќен салон ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

€ 444 слободен казино турнир на Црвениот пинг победа 77x игра преку $ 126000 Макс CashOutAdditional казино бонус: $ 715 турнир на ѕвезда на Fortune Playn оди слот игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

360% Нема правила Бонус! во Црвениот пинг Win 77x игра преку казино € 110000 Максимално повлекување екстра казино бонус: EURO 550 Бесплатни пари на чили злато ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

230 слободен казино се врти во црвениот пинг Win 65X Играј преку € 404000 Max CashOutSpecial бонус: $ 435 бесплатен чип за богатства на Троја ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

130 бесплатни врти без казино за депозити во Црвениот пинг Win 40x Барања за барања $ 295000 Max ПовлекувањеЕксклучок бонус: 780% Регистрирај се за казино бонус на свиња волшебникот планот за казино ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

EUR 2340 без депозит во Црвениот пинг Win 35x Играј преку $ 475000 Max ПовлекувањеЕксклучок Казино Бонус: $ 440 казино чип на Hotshot Simbat ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

77 Бесплатни врти во Црвениот пинг Win 55X Играј преку CasinoEUR 343000 Максимална повлекување Екстра казино Бонус: EURO 1815 Без депозит бонус на Мачу Пикчу Microgaming казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

155 бесплатно се врти без казино за депозити во Црвениот пинг Win 40x Играј преку € 464000 Максимално повлекувањеПосебен бонус: 95 бесплатни верзии за лојалност! на 50 Коњи Егт ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

970% Прв бонус на депозит во Црвениот пинг Win 55x Барањата за барањатаEURO 167000 Макс CashOutadditional бонус: 15 бесплатни казино се врти на игра за игри со микро-игри за вриење ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Истекува:

Страница на 1 21 2

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино