Кралската Панда екранот
Продај RSS

Кралската панда

Дури и со искуство од повеќе од една деценија на оваа возбудлива индустрија, како играчи, така и професионалци, сепак не изненадува колку е сиромашно корисничкото искуство често е во онлајн казина. Знаеш што сакаме да кажеме?

Услуга на купувачи која не се грижи
Диме-а-дузина, генерички промоции
Скриени, нетранспарентни бонусни услови
Веб-сајтови кои се тешки за употреба
Кои се прашуваа: што ако сакаме да започнеме онлајн казино што навистина се грижи; место каде што играчите навистина се чувствуваат ценети и забавувани како во ниту едно друго казино, а каде лесното користење е врвен приоритет. Така е роден Кралската Панда.

Добредојдовте понуда
Имајте кралски добро време!
Тука во Кралската панда, онлајн казино е нашата страст. Знаеме што очекувате: најдобрите игри, ексклузивни промоции, најголемите џекпоти, првокласни услуги на клиентите и освежувачки, отворен пристап кон онлајн казиното.

18 +, само првиот депозит. Депозити со Skrill, Paypal, Neteller и Paysafecard не ги исполнуваат условите. Бонус казино мин. деп: £ 10, макс. бонус £ 100. Услов за обложување на бонуси: x35. Макс бонус за бонус £ 5, може да варира. T & C се применуваат. begambleaware.org

Топло добредојде
Толку уверени сме дека ќе продолжиме да се враќаме за повеќе, дека дури и ќе го удвоиме вашиот прв депозит до € 100 (услови се применуваат). Тоа значи дека добивате двојно повеќе од износот на казино акција за вашите пари. За да тврдите, се што треба да направите е да креирате сметка.

18 +, треба да се одлучат. Депозити со Skrill, PayPal, Neteller и Paysafecard не ги исполнуваат условите. Казино бонус: мин. € 10, макс. € 100. Бонус / бесплатни спин-добивки со потребен бод: x35. Макс. бонус залог: $ 7.50, € 7.00, £ 5.00, може да варира. begambleaware.org

Целосно лиценцирани да нудат онлајн казино игри
Како казино кое се гордее со својата искреност и транспарентност, ние сме среќни да ви кажам дека Royal Panda е целосно лиценцирана да им понуди онлајн казино игри од страна на Малта Gaming Authority (MGA) и Комисијата за коцкање (GC) на Велика Британија. Овие две земји широко се сметаат дека имаат некои од најстрогите закони и регулативи за онлајн коцкање на интернет. Затоа бидете сигурни дека кога ќе играте во Royal Panda, вие сте сосема безбедни. И во случај да се прашувате, нашиот малтешки број за лиценца е MGA / CRP / 237 / 2013, додека нашите UK операторот број на лиценцата е 000-039221-R-319351-011. Кралската панда е лиценцирана од септември 2013.

Веб-страницата на Royal Panda моментално е достапна на англиски, германски, шпански, португалски, кинески, фински, норвешки и јапонски. Но, ние секогаш сме среќни да ги дочекам играчите од скоро секој агол на светот. Сакаме да размислуваме за себе како меѓународно фокусирани, но со многу силен локален допир.

Најдобрите игри
За да се обезбеди најдоброто искуство во казиното, Royal Panda ги избра најдобрите игри за казино:

Иновативни слотови со одлична игра
Игри со прогресивни джакпот кои се менуваат во животот
Најдобрата маса игри, вклучувајќи рулет, Блек Џек и baccarat
Најсовремени игри во живо казино со вистински дилери
Не само што ќе ги најдете сите овие во нашиот главен казино, исто така ќе ги најдете повеќето од вашите омилени игри во нашето мобилно казино, овозможувајќи ви да уживате во Royal Panda на вашиот таблет или паметен телефон.

Каде лојалноста е наградена
Ниту, пак, ги гледаме промоциите и бонусите само како алатки за да ги натераме клиентите да се регистрираат. Нашата програма за лојална панда е дизајнирана да ја наградува секоја акција со точки кои можат да се откупи против сè, од дополнителни средства до целосно грижени празници во егзотични дестинации. Бидејќи во Кралската Панда, вашата лојалност е наградена.

Покрај тоа, ние редовно работиме и други промоции и кампањи кои се отворени за сите играчи, нови и стари. Некои се привлечни и интересни, други се чудни и чукнат. Внимавајте на нашата страница за промоции за повеќе информации.

Ние сме user-friendly
Но, исто така, знаеме дека има повеќе за одлично искуство во онлајн казино отколку врвен избор на казино игри, джакпот и промоции: знаеме дека си тука да играш и да не трошиш време да навиваш низ менијата. Така, од депозитите во игра до нашата ексклузивна топла и ладна слот карактеристика, направивме Royal Panda како што е можно попрактично.

Искрен, грижлив клиент сервис
Доколку некогаш сте се најде на потреба од помош, ние гарантираме дека ќе најдете нашата служба за корисници да биде љубезен, брз, грижлив и корисен. Едноставно кажано, нашиот тим живее и дише за грижа на клиентите. Земете го нашиот менаџер за услуги на клиентите, на пример: кога неговата ќерка му поставува прашање, тој секогаш ја прашува: "Дали имате дополнителни прашања?", По одговарањето.

Зошто карактерот на Кралската панда?
Ние сме големи љубители на панди, и ние не сме сами. Тоа е добро познат факт дека скромната панда е обожавана низ целиот свет. Во многу култури таа е поврзана со тоа што е лежерен, пријателски, пристапен и забавен.

Во врска со супериорниот квалитет и богатство што го поврзувате со "кралска", чувствуваме дека сумира сè што е добро за Royal Panda: дали сте во потрага по џекпот или само барате забава, нашата цел е да ви понудиме искрен онлајн казино каде што секој има кралско добро време и соништа навистина може да се оствари.

За тоа сме. Приклучи се сега и да има кралски добро време!

Компанија детали
Кралската Панда ограничена
Ниво 2,
Tagliaferro Бизнис Центар,
High Street,
c / w Гаети Лејн,
Слиема,
SLM 1551,
Малта
Регистарски број на компанијата: C58222
Одделение за печат по е-пошта: [Email заштитени]
Услуги за корисници на е-пошта: [Email заштитени]

Игра сегаhttps://www.royalpanda.com

Казино Бонусите

Вкупно: 97
500% Најдобар бонус за регистрација на бонус во Кралската панда 60X Играј преку CasinoEur 554000 Max CashOutExclusive Бонус: Eur 650 Слободен чип казино на Виножито кралицата ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 630 мобилен фрирол турнир во Royal Panda 60x игра преку казино £ 669000 Макс CashOutspecial бонус: £ 965 онлајн казино турнир на Бел волшебник ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

250 бесплатни врти во Кралската Панда 45X Играј преку CasinoEur 208000 Максимално повлекувањеЕксклучок бонус: 750% Регистрирај се за казино бонус на воздухопловните сили HD ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 560 казино чип во Кралската панда 65X облог $ 834000 Макс ПовлекувањеДополнителен казино бонус: $ 330 Слободен чип на Лондон паб ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

375% бонус за депозит натпревар во Royal Panda 35x игра преку казино $ 950000 Max CashOutexclusive бонус: 165 бесплатни врти без депозит на болвата пазар ривалски казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Евр 4350 без депозит бонус код на Кралската Панда 30X Барањата барања ЕUR 214000 Макс CashOutextra бонус: $ 4275 Нема депозит во Чикаго ноќи ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 555 БЕСПЛАТЕН ЧИП казино во Кралската Панда 45X Игра преку $ 143000 Максимално повлекување Екстра бонус: EUR 410 слободен казино турнир на отруен Apple Booongo казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

285 бесплатни врти во моментов во Кралската Панда 65x Играње преку € 582000 Максимална повлекувањеДополнителен бонус: $ 275 НЕМА ДЕПОЗИТ НА Трите мускетари ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

825% казино натпревар бонус во Кралската панда 44x игра преку казино € 30000 Макс CashOutExtra бонус: EUR 110 казино турнири фрирол на Магично стапче ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 410 Слободен чип казино во Royal Panda 60x игра преку CasinoEURO 576000 Макс CashOutExtra бонус: € 610 казино турнир на луди камења ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

980% натпревар бонус во Кралската Панда 55x WageringEur 6000 Максимално повлекување екстра казино бонус: 30 БЕСПЛАТНО Врти на Снимајте Microgaming Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

£ 1765 Без депозит бонус Казино во Кралската Панда 66X Играј преку ЕUR 632000 Максимално повлекувањеСпецијален бонус: Eur 1020 Нема депозит на Champs-Elysees ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

100 Бесплатно се врти без депозит казино во Royal Panda 35x Игра преку ЕUR 510000 Макс готовина outExtra Казино бонус: € 240 онлајн казино турнир на откачени плодови Игрисо казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

745% натпревар бонус во Кралската Панда 40X Барања барања $ 845000 Макс Повлекување Специјални Бонус: $ 111 Слободен чип казино на границата Fortunes ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

EUR 350 БЕСПЛАТЕН КАЗИНО ЧИП во Кралската Панда 45X WagerEURO 455000 Макс Повлекување Специјален бонус: $ 575 БЕСПЛАТЕН казино чип на неа за да го освојат Microgaming казиното слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

235% Казино натпревар бонус во Кралската Панда 55x WageringEur 113000 Макс готовина outSpecial бонус: £ 340 турнир на Пампа богатства ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

£ 870 Нема депозит казино бонус во Кралската Панда 50X Игра преку £ 695000 Макс готовина outexclusive бонус: € 3295 Нема депозит на меур лудост Igt Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 625 онлајн казино турнир во Кралската Панда 66X Wagering $ 945000 Макс готовина outExtra бонус: 35 бесплатни врти токму сега на зомби ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

105 БЕСПЛАТНИ Врти во Кралската Панда 35x Играј преку казино € 904000 Макс готовина outextra бонус: $ 280 Слободен чип казино на Сребрена Bullet Playtech Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 535 Слободен чип во Кралската Панда 55X Играј преку CasinoEUR 427000 Макс CashOutСпецијален бонус: 155 Бесплатно врти без депозит на накит од Мона Лиза ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

355% Казино Добредојдовте бонус на Royal Panda 77X обложувалница £ 814000 Макс CashOutExtra Казино бонус: € 850 Ден на турнир за слободни фрлања на Гуглсингер Playn Go казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

£ 465 турнир во Кралската Панда 66X Wagering $ 227000 Максимален повлекување специјален бонус: 110% Казино натпревар бонус на Jade богатство ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

510% Бонус за натпревар во Кралската панда 60x Играј преку CasinoEURO 476000 Макс готовина outExclusive Бонус: $ 155 Дневен слободен турнир за слободни фрлања на барели ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

EURO 395 онлајн казино турнир во Кралската панда 50x игра преку казино € 277000 Макс ПовлекувањеСпецијален бонус: EUR 1390 без депозит бонус код на Genie дивиот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

EUR 605 Слободен чип казино во Royal Panda 77x Барања за барањата € 492000 Максимално повлекување екстра казино бонус: $ 375 мобилен фрирол-турнир на воините Iokerbet казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

290 БЕСПЛАТНИ Врти во Кралската Панда 33x Играј преку € 575000 Максимум повлекување специјален бонус: 44 бесплатни врти казино на Златна Игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Eur 480 Мобилен фрирол турнир во Royal Panda 33x Wager $ 203000 Макс готовина outSpecial бонус: EUR 530 казино чип на Arcader ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 695 бесплатни пари во Кралската Панда 35x WagerEURO 923000 Макс ПовлекувањеЕксклучок Казино Бонус: € 380 Мобилен фрирол турнир на Аполо Рајзинг ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 910 Казино турнир во Кралската Панда 44x Wagering £ 901000 Макс КешНовен дополнителен бонус: $ 495 Без депозит Бонус законик за големи Eggspectations Подигање игри Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

10 бесплатни врти за казино во Кралската панда 65X Играј преку CasinoEURO 530000 Max CashOutДополнителен бонус: 660% бонус за казино натпревар на Бонус Седум ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

870% натпревар во казино во Кралската Панда 55X игра преку $ 620000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: 160% бонус за депозит за Емералд Остров ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 3530 Без депозит казино бонус во Кралската Панда 45X Играј преку CasinoEur 292000 Максимална готовинаДополнителен бонус: EURO 1055 Нема депозит на Сумо Кити Бали Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 4800 Нема бонус за депозит во Royal Panda 77X Wagering $ 11000 Максимално повлекување Екстра бонус: EUR 660 слободен казино чип на Sinbad & s Golde ...... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

880% бонус за депозит за натпревар во Royal Panda 30X облог € 10000 Max ПовлекувањеДополнителен бонус: 350% Најдобра бонус казино за регистрација на страшни пријатели ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 520 Слободен чип казино во Кралската Панда 33X Кариера барања $ 3000 Макс CashOutAdditional Казино бонус: € 125 Нема депозит на пици и фунти Amaya казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

15 бесплатни врти во Кралската Панда 55x Преку CasinoEURO 844000 Макс Повлекување Екстра Казино Бонус: Eur 615 Бесплатни пари на Ле Chef Магнет Gaming казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

90 бесплатни вртења токму сега во Кралската панда 60x облог £ 754000 Макс Withdrawalextra бонус: € 370 БЕСПЛАТНО чип на топол фактор ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 111 казино турнир во Кралската Панда 77x WageringEUR 1000 Макс Повлекување екстра казино бонус: € 450 онлајн казино турнир на пари луди марцисти Barcrest ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 405 слободен казино турнир во Кралската панда 33x Wagering € 755000 Макс ПовлекувањеЕксклучок бонус: € 605 слободен казино турнир на Вегас Вегас ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

175 слободен казино се врти во Кралската панда 40x WagerEURO 83000 Макс готовински outspecial бонус: $ 65 слободен чип на Перл Тракер ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 395 БЕСПЛАТЕН казино чип во Кралската Панда 35X Wagering € 492000 Макс ПовлекувањеДополнителен бонус: 210 БЕСПЛАТНИ Врти на Вол Стрит ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

205% Бонус за депозит за натпревар во Royal Panda 33X Игра преку $ 509000 Макс. Повлекување Екстра казино бонус: EUR 2975 Без депозит Бонус код на Кралот Мајмун Yggdrasil Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 2080 Без бонус за депозит во Кралската панда 77x Игра преку казино € 335000 Max Withdrawalexclusive бонус: 15 Бесплатно врти без депозит на меур лудост Игт Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 290 без бонус за депозит во Кралската панда 30x Каматни барања £ 640000 Макс готовина outextra бонус: 160% Натпревар во казино на Титаните на сонцето Theia Microgaming Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 315 Слободен чип во Кралската панда 44x Барања барања € 440000 Максимална Withdrawalextra бонус: 50 бесплатни врти во моментов на Лаки змеј ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Еур 150 слободен казино чип во Кралската Панда 40x Wagering € 274000 Максимално повлекувањеСпецијален бонус: € 260 БЕСПЛАТЕН ЧИП КАЗИНО на отруен Apple Booongo казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

185% бонус за депозит за натпреварот во Кралската панда 65x WagerEur 201000 Максимално повлекување Екстра бонус: € 345 казино чип на римската легија Amatic Слот за игра ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 510 бесплатен чип во Кралската Панда 60x Игра преку Казино ЕUR 361000 Макс готовина outextra бонус: 75 Слободен казино се врти на Црвениот Чили Хантер ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

EUR 385 слободен казино билет во Кралската Панда 44X игра преку казино $ 968000 Макс Подигање дополнителен бонус: EURO 360 БЕСПЛАТНО казино чип на пауза Да банкарска игра за играње за микро-игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 50 онлајн казино турнир во Кралската панда 44X игра преку казино $ 538000 Макс CashOutSpecial бонус: 390% казино натпревар бонус на рок & n слот ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

25 Бесплатно врти без депозит казино во Кралската панда 44x Играј преку CasinoEUR 52000 Макс CashOutExclusive Бонус: 930% Бонус казино за натпревар на Батерфлај Хот 20 ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 4970 без депозит казино бонус во Кралската Панда 50X Wagering $ 27000 Макс готовина outextra бонус: 400% Најдобра регистрација бонус казино на Сафари топлина Playtech казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

10 слободен казино се врти во Кралската панда 33x Барања за барања ЕUR 460000 Макс Повлекување специјален бонус: 395% бонус за казино на Mythic Maiden ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 620 Слободен казино чип во Royal Panda 55x облог € 416000 Max Повлекување Екстра бонус: 650% натпревар бонус на Горила главен 2 WMS казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

155% Бонус за натпревар во Royal Panda 45x Играј преку € 114000 Макс CashOutAdditional Casino Bonus: 265 Лојални бесплатни врти! на игра за играње на опасност од Игт ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 777 казино турнир во Кралската Панда 55X Wagering $ 496000 Максимално повлекување екстра казино бонус: EUR 495 слободен казино турнир на партиско време Amatic казино слотови ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 88 казино чип во Кралската Панда 55x WagerEur 549000 Макс Повлекување дополнителен бонус: 66 бесплатно се врти на Вегас сони Microgaming Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 2065 НЕМА ДЕПОЗИТ БОНУС КАЗИНО во Кралската Панда 50x Играј преку Еуро 905000 Макс. Повлекувај бонус: 180 Бесплатни врти на Брус Ли - Д-р ...... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

€ 845 Мобилен фрирол-турнир во Кралската Панда 50X Играј преку CasinoEUR 671000 Максимално повлекувањеДополнителен бонус: 30 бесплатни вратни казино на Кластерот Алоха им плаќа Нетентен Слот за игри ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

$ 170 Без депозит бонус код на Кралската Панда 35X Wagering $ 748000 Макс Повлекување Специјален бонус: 80 бесплатни врти Казино на Ловечка партија ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

20 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ во Кралската Панда 55X Wagering $ 889000 Макс CashOutextra бонус: 295 бесплатни спин на ОМГ! Мачиња ... Повеќе >>

📁 Категорија:

Направено:

Купонски бонусен код за казино

Страница на 1 21 2

Неверодостојни бонуси

Вкупно: 0

За жал, не е пронајден бонус за казино